Cont

Lista de start pentru Campionat national de poliatlon copii

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 10 - 13 ani - Masculin (80 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Lucut Bogdan Florin 4779 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 2 50 m bras - 10 - 12 ani - Feminin (163 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Sabo Paul Tudorel 6532 1991 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 3 100 m liber - 10 - 12 ani - Feminin (241 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Vuc Adina Marioara 6406 1991 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 4 200 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (135 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Dumitru Maria Cristina 5903 1990 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 5 50 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (244 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Leonte Cristina Georgiana 5436 1990 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 6 100 m mixt - 10 - 12 ani - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 7 100 m spate - 10 - 12 ani - Feminin (79 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Pintea Ovidiu Vasile 5542 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 8 50 m spate - 10 - 13 ani - Masculin (164 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Hostiuc Stefan 6256 1990 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 9 4 X 50 m mixt - 10 - 13 ani - Masculin (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 10 50 m fluture - 10 - 13 ani - Masculin (232 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Nagy Beatrice Ludmilla 5985 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 11 100 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Proba 12 50 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 13 200 m mixt - 10 - 12 ani - Feminin (132 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Marian Alina Ioana 6550 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99