Cont

Lista de start pentru Campionatul national de poliatlon copii

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 10 - 13 ani - Masculin (118 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Csath Csanad 5151 1988 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 2 50 m bras - 10 - 12 ani - Feminin (207 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Leonte Cristina Georgiana 5436 1990 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 3 100 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (319 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Obretin Catalin Florin 4662 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 4 50 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (322 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Drasovean Irina Maria 5717 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 5 50 m liber - 10 - 12 ani - Feminin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 2001 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 6 200 m mixt - 10 - 13 ani - Masculin (180 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Carp Iuliana Elena 4690 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 7 100 m spate - 10 - 12 ani - Feminin (118 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Anchidin Maria Alexandra 6251 1989 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Proba 8 50 m spate - 10 - 13 ani - Masculin (208 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Pana Laura Maria 5782 1990 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 9 50 m fluture - 10 - 13 ani - Masculin (323 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Rosu Florentin Vasilica 5031 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 10 4 X 50 m mixt - 10 - 12 ani - Feminin (15 stafete inscrise in 4 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99