Cont
EJDC 2022

Lista de start pentru Campionatul national de juniori 2

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 13 - 14 ani - Feminin (39 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Agache Dragos 1425 1984 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99

Proba 2 1500 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Lupescu Razvan Vasile 1439 1984 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 3 50 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (93 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Pascu Carina Xenia 3559 1986 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 4 800 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Potolea Irina Maria 2751 1986 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 5 200 m mixt - 13 - 14 ani - Feminin (62 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Piclisan Adrian Tudor 4043 1986 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 6 100 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 2000 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 7 200 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (71 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Anton Cortan Ioana Johana 4532 1987 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 8 400 m mixt - 14 - 16 ani - Masculin (35 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Graniceru Lucia Iuliana 3436 1987 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 9 100 m spate - 14 - 16 ani - Masculin (57 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Dumitrescu Florin Valenti 1373 1984 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 10 200 m fluture - 13 - 14 ani - Feminin (31 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Andor Ioana Gabriela 3923 1987 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 11 100 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (101 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Vizitiu Andrei 3163 1986 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 99:99:99

Proba 12 200 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 2000 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 13 200 m spate - 13 - 14 ani - Feminin (46 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Radaslavescu Raluca R. 4188 1987 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 14 200 m bras - 14 - 16 ani - Masculin (38 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Banescu Alexandru Iulian 5565 1986 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99

Proba 15 100 m fluture - 14 - 16 ani - Masculin (60 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Samihaian Matei 2894 1984 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 16 400 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (46 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Matei Florin Cristian 2238 1984 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 17 100 m mixt - 14 - 16 ani - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 2000 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99