Cont

Lista de start pentru Campionatul national de juniori 2

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 13 - 14 ani - Feminin (47 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Pavel Alina Florentina 2786 1987 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 2 1500 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Miu Adrian Petrus 1451 1984 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 3 50 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (93 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Vasile Stefan George 2699 1985 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 4 800 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Csorbasi Ioan 3272 1986 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 5 200 m mixt - 13 - 14 ani - Feminin (63 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Nechita Bogdan 1474 1984 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 6 100 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99

Proba 7 200 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (69 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Angelescu Mihai Mircea 2247 1984 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 8 400 m mixt - 14 - 16 ani - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Brehar George Paul 2679 1984 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 9 100 m spate - 14 - 16 ani - Masculin (50 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Orzanescu George 2779 1986 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 10 200 m fluture - 13 - 14 ani - Feminin (27 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Darie Cosmin 1595 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 11 100 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (91 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Vasile Stefan George 2699 1985 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 12 200 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 2000 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 13 200 m spate - 13 - 14 ani - Feminin (41 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Chiric Anton 3679 1986 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 14 200 m bras - 14 - 16 ani - Masculin (41 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Borcan Bogdan Ionut 1576 1984 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 15 100 m fluture - 14 - 16 ani - Masculin (57 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Vasile Stefan George 2699 1985 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 16 400 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (47 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Fabian Andreea Loredana 4452 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99

Proba 17 100 m mixt - 14 - 16 ani - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99