Cont
EJDC 2022

Lista de start pentru Campionatul national de copii 11-13 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 10 - 13 ani - Masculin (92 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Taube Andreea Viorica 4376 1987 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 2 100 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (246 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Mihali Alexandru Petru 5105 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 3 50 m liber - 10 - 12 ani - Feminin (261 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Petruti Dana Laura 3984 1987 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 4 100 m spate - 10 - 12 ani - Feminin (94 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ristea Ionut Bogdan 3448 1986 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 5 50 m spate - 10 - 13 ani - Masculin (153 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Vintila Robert Nicolae 4705 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 6 50 m bras - 10 - 13 ani - Masculin (157 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Rosioru Bogdan 5273 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 7 50 m fluture - 10 - 13 ani - Masculin (212 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ionescu Catalin Andrei 4530 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99

Proba 8 200 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (65 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Badalac Radu Lucian 3701 1987 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 9 400 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Carstoiu Mihai Ion 2530 1986 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 10 50 m liber - 10 - 12 ani - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1999 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 11 200 m bras - 10 - 13 ani - Masculin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Istudor Alexandru Sebasti 3675 1986 Centrul de Inot SPERANTA BRASOV 99:99:99

Proba 12 100 m fluture - 10 - 13 ani - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Constantin Iulian 3384 1986 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 13 100 m liber - 10 - 12 ani - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1999 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 14 200 m spate - 10 - 13 ani - Masculin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ristea Ionut Bogdan 3448 1986 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 15 100 m mixt - 10 - 12 ani - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1999 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 16 200 m mixt - 10 - 12 ani - Feminin (67 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Dandu Radu Horatiu 3260 1986 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 17 4 X 50 m mixt - 10 - 12 ani - Feminin (10 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Stafeta 8 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1999 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99