Cont

Lista de start pentru Campionatul national de seniori - open

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 13 - 14 ani - Feminin (36 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Enache Adriana 137 1979 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 2 400 m liber - 15 - 16 ani - Feminin (27 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Coman Dragos Cristian 585 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 3 100 m spate - 15 - 16 ani - Feminin (46 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Georgescu Carmen Gabriela 4 1972 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 4 100 m fluture - 19 - 99 ani - Masculin (45 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Seicaru Claudiu 652 1980 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99

Proba 5 800 m liber - 17 - 99 ani - Feminin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Baban Dorina 1473 1984 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 6 100 m mixt - 19 - 99 ani - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1998 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 7 200 m mixt - 19 - 99 ani - Masculin (37 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Lupu Laurentiu Stefan 731 1981 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 8 200 m bras - 17 - 99 ani - Feminin (32 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Enache Adriana 137 1979 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 9 1500 m liber - 17 - 18 ani - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ionescu Danes 536 1979 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 10 200 m liber - 17 - 99 ani - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 11 50 m liber - 17 - 99 ani - Feminin (69 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Maestru Alexandru Felix 710 1981 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 12 200 m spate - 15 - 16 ani - Feminin (36 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Jureschi Andreea Natalia 195 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 13 200 m fluture - 19 - 99 ani - Masculin (31 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Seicaru Claudiu 652 1980 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99

Proba 14 100 m liber - 19 - 99 ani - Masculin (69 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Puscasu Aida Daniela 829 1982 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Ziua 5 - Sesiunea 1


Proba 15 100 m liber - 17 - 99 ani - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 16 200 m liber - 17 - 99 ani - Feminin (60 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Rebka Diana Iulia 1139 1983 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 17 400 m mixt - 17 - 99 ani - Feminin (20 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Hristov Alina 229 1981 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99