Cont
EJDC 2022

Lista de start pentru Campionatul national al juniorilor

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (79 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Benchis Florina Adriana 1712 1984 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 2 800 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Munteanu Nicoleta Liana 345 1982 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99

Proba 3 100 m mixt - 17 - 18 ani - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1997 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 4 400 m mixt - 15 - 16 ani - Feminin (34 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Stefan Alexandru Adrian 946 1981 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 5 200 m bras - 17 - 18 ani - Masculin (43 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Bota Adrian Florin 4057 1980 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 6 1500 m liber - 17 - 18 ani - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Manolea George Ciprian 730 1981 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99

Proba 7 200 m liber - 17 - 18 ani - Masculin (39 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Gheorghe Stefan 685 1981 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 8 200 m liber - 15 - 16 ani - Feminin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99

Proba 9 100 m spate - 17 - 18 ani - Masculin (50 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Sarmes Amalia Maria 337 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 10 100 m bras - 13 - 14 ani - Feminin (45 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Mocanu Diana Iuliana 1458 1984 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 11 100 m fluture - 15 - 16 ani - Feminin (44 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Marginean Valentin 816 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 12 400 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Marginean Madalina 1523 1984 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 13 200 m spate - 15 - 16 ani - Feminin (37 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ionescu Stefan Cristian 780 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 14 200 m fluture - 17 - 18 ani - Masculin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Andrei Alina Manuela 330 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 15 100 m liber - 17 - 18 ani - Masculin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 16 50 m liber - 17 - 18 ani - Masculin (79 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Lazar Olimpia 341 1982 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 17 200 m mixt - 17 - 18 ani - Masculin (51 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Savui Zsuzsanna 1067 1983 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99