Cont

Rezultatele finale pentru Campionatul cluburilor sportive scolare

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m bras (9 - 12 ani) Masculin + Feminin

1 Radu Ana Maria CSS Viitorul Pitesti 01:25:22 Timp 1126 Cod 0 Puncte
1 Tudor Florin Octavian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:18:50 Timp 744 Cod 0 Puncte
1 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:18:51 Timp 1615 Cod 0 Puncte
1 Jors Alexandru Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 01:14:03 Timp 702 Cod 0 Puncte
1 Gavrilescu Laurentiu Dan CSS Viitorul Pitesti 01:23:62 Timp 3185 Cod 0 Puncte
1 Sica Mariana Lavinia Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:20:32 Timp 247 Cod 0 Puncte
2 Marciu Dragomir Marius Clubul Sportiv Scolar Resita 01:15:51 Timp 703 Cod 0 Puncte
2 Oancea Claudiu Constantin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:26:04 Timp 1187 Cod 0 Puncte
2 Hayer Andreea Bianca Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:23:64 Timp 915 Cod 0 Puncte
2 Damian Diana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:26:21 Timp 1167 Cod 0 Puncte
2 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 01:19:32 Timp 969 Cod 0 Puncte
2 Astefanei Ancuta Gabriela Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:23:42 Timp 353 Cod 0 Puncte
3 Andrei Eugen Mirel Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:20:94 Timp 880 Cod 0 Puncte
3 Andrei Alina Manuela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:26:62 Timp 330 Cod 0 Puncte
3 Nistor Catalin LPS Braila 01:15:60 Timp 684 Cod 0 Puncte
3 Boboc Cujba Cristian LPS Braila 01:27:42 Timp 1205 Cod 0 Puncte
3 Oprea Mihaela Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:24:44 Timp 1012 Cod 0 Puncte
3 Negreanu Raluca Oana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:28:82 Timp 1141 Cod 0 Puncte
4 Gal Cristian Laurentiu Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:17:23 Timp 719 Cod 0 Puncte
4 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:29:28 Timp 1022 Cod 0 Puncte
4 Radu Diana Mariana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:29:62 Timp 350 Cod 0 Puncte
4 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:21:09 Timp 791 Cod 0 Puncte
4 Ignat Mariana Cristina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:28:78 Timp 244 Cod 0 Puncte
4 Ionescu Ramona Cornelia LPS Braila 01:28:88 Timp 1153 Cod 0 Puncte
5 Stancescu Victor Dan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:29:41 Timp 1026 Cod 0 Puncte
5 Grecu Ana Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:29:25 Timp 975 Cod 0 Puncte
5 Popa Corina Alexandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:30:01 Timp 1033 Cod 0 Puncte
5 Coltoi Mircea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:21:43 Timp 800 Cod 0 Puncte
5 Ionescu Raluca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:29:65 Timp 338 Cod 0 Puncte
5 Anton Cristian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:18:51 Timp 706 Cod 0 Puncte
6 Siko Zsuzsa Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:31:59 Timp 966 Cod 0 Puncte
6 Mihalcea Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:20:77 Timp 677 Cod 0 Puncte
6 Calu Iulian LPS Braila 01:29:88 Timp 1705 Cod 0 Puncte
6 Isac Laura Andreea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:29:95 Timp 1635 Cod 0 Puncte
6 Saiz Constanta Iulia Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:30:14 Timp 1150 Cod 0 Puncte
6 Marginean Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:25:84 Timp 816 Cod 0 Puncte
7 Stoica Oana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:30:76 Timp 1158 Cod 0 Puncte
7 Boeroiu Mihail Catalin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:26:18 Timp 812 Cod 0 Puncte
7 Giju Nicoleta Simona CSS Viitorul Pitesti 01:32:43 Timp 3186 Cod 0 Puncte
7 Lupu Laurentiu Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:21:46 Timp 731 Cod 0 Puncte
7 Diaconu Daniel CSS Viitorul Pitesti 01:30:86 Timp 1324 Cod 0 Puncte
7 Petraru Oana Stefania Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:30:38 Timp 859 Cod 0 Puncte
8 Avram Sabin Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:23:80 Timp 728 Cod 0 Puncte
8 Pavaloaia Paul Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:30:98 Timp 1276 Cod 0 Puncte
8 Ionescu Elena Emilia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:33:90 Timp 235 Cod 0 Puncte
8 Enache Geanina Elena LPS Braila 01:30:98 Timp 1134 Cod 0 Puncte
8 Tudor Sorin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:26:54 Timp 787 Cod 0 Puncte
8 Lazar Elena Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:32:63 Timp 317 Cod 0 Puncte
9 Nedelea Ion Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:27:13 Timp 1624 Cod 0 Puncte
9 Galateanu Daniela Simona CSS Viitorul Pitesti 01:35:10 Timp 2153 Cod 0 Puncte
9 Grozea Ionel LPS Braila 01:24:27 Timp 718 Cod 0 Puncte
9 Preda Dumitru Catalin CSS Viitorul Pitesti 01:31:42 Timp 1326 Cod 0 Puncte
9 Luput Ioana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:33:95 Timp 860 Cod 0 Puncte
9 Stanescu Ana Mirabela CSS Viitorul Pitesti 01:31:49 Timp 3184 Cod 0 Puncte
10 Harau Aurel Mihai Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:32:65 Timp 1400 Cod 0 Puncte
10 Porfireanu Irina Elena Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:34:41 Timp 960 Cod 0 Puncte
10 Savui Zsuzsanna Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:32:64 Timp 1067 Cod 0 Puncte
10 Bondor George Alexandru Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:28:12 Timp 798 Cod 0 Puncte
10 Bulanga Cristina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:35:71 Timp 344 Cod 0 Puncte
10 Alexiu Costin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:25:14 Timp 959 Cod 0 Puncte
11 Badaluta Alina Maria Liceul cu program sportiv Bacau 01:33:49 Timp 1225 Cod 0 Puncte
11 Grozea Ilie LPS Braila 01:25:33 Timp 1004 Cod 0 Puncte
11 Toth Zsuzsa Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:35:74 Timp 315 Cod 0 Puncte
11 Bologan Adrian Valentin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:34:18 Timp 1233 Cod 0 Puncte
11 Constantinescu Alice Ioan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:34:98 Timp 264 Cod 0 Puncte
11 Cucu Ionut Lucian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:28:17 Timp 821 Cod 0 Puncte
12 Gheorghe Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:25:70 Timp 685 Cod 0 Puncte
12 Patru Marius Ionut CSS Viitorul Pitesti 01:34:67 Timp 3475 Cod 0 Puncte
12 Alexiu Raluca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:37:35 Timp 257 Cod 0 Puncte
12 Albu Cristina Roxana Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:33:89 Timp 2193 Cod 0 Puncte
12 Petrescu Nicolae CSS Viitorul Pitesti 01:29:55 Timp 3183 Cod 0 Puncte
12 Sarmes Amalia Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:37:09 Timp 337 Cod 0 Puncte
13 Enescu Razvan Andrei Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:29:72 Timp 967 Cod 0 Puncte
13 Gergely Aranka Andreea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:37:55 Timp 1733 Cod 0 Puncte
13 Stamate Cristian Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:26:18 Timp 723 Cod 0 Puncte
13 Lupu Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:35:22 Timp 1027 Cod 0 Puncte
13 Ciobanu Elena Cristina CSS Viitorul Pitesti 01:38:78 Timp 3181 Cod 0 Puncte
13 Petreanu Iulia Cristina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:36:53 Timp 2892 Cod 0 Puncte
14 Potinteu Cosmin Vasile Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:35:28 Timp 1198 Cod 0 Puncte
14 Mustata Cristina Elena Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:37:15 Timp 1330 Cod 0 Puncte
14 Tuinea Marius Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:30:80 Timp 786 Cod 0 Puncte
14 Voda Adina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:40:85 Timp 307 Cod 0 Puncte
14 Papuc Aurelian LPS Braila 01:26:31 Timp 930 Cod 0 Puncte
15 Vadinas Marian Florin Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:36:12 Timp 1246 Cod 0 Puncte
15 Soaita Florina Larisa Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:37:50 Timp 1032 Cod 0 Puncte
15 Dragomirescu Adrian CSS Viitorul Pitesti 01:31:27 Timp 845 Cod 0 Puncte
15 Andrut Oana Adina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:40:89 Timp 316 Cod 0 Puncte
15 Plopan Gabriel Marian Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:26:69 Timp 3202 Cod 0 Puncte
16 Rosioara Valentin Razvan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:36:52 Timp 2571 Cod 0 Puncte
16 Chiorescu Florentina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:37:57 Timp 1133 Cod 0 Puncte
16 Rohozneanu Ciprian Adrian Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:31:56 Timp 3166 Cod 0 Puncte
16 Cristion Liliana Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:41:64 Timp 2192 Cod 0 Puncte
16 Catichi Cristian Vasile Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:27:05 Timp 673 Cod 0 Puncte
17 Purcaru Alexandru Liceul cu program sportiv Bacau 01:38:47 Timp 1247 Cod 0 Puncte
17 Cune Gabriela Mirela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:40:47 Timp 1131 Cod 0 Puncte
17 David Constantin Cristian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:31:74 Timp 2941 Cod 0 Puncte
17 Nagy Eniko Tekla Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:41:74 Timp 1734 Cod 0 Puncte
17 Rosu Bogdan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:27:34 Timp 1613 Cod 0 Puncte
18 Biclineru Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:38:98 Timp 1263 Cod 0 Puncte
18 Baiesu Andreea Simona Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:40:69 Timp 2195 Cod 0 Puncte
18 Franciuc Constantin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:32:45 Timp 818 Cod 0 Puncte
18 Calin Fani Crinuta CSS Viitorul Pitesti 01:41:81 Timp 3187 Cod 0 Puncte
18 Chiritoiu Claudiu Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:28:35 Timp 722 Cod 0 Puncte
19 Sofian Ioan Sebastian Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:39:04 Timp 1328 Cod 0 Puncte
19 Verdes Mihaela Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:41:36 Timp 1758 Cod 0 Puncte
19 Jurca Gabriel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:37:70 Timp 746 Cod 0 Puncte
19 Bujor Mihaela Madalina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:42:49 Timp 2889 Cod 0 Puncte
19 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:29:62 Timp 730 Cod 0 Puncte
20 Baragau Iulian Romica CSS Viitorul Pitesti 01:39:06 Timp 3188 Cod 0 Puncte
20 Junoiu Georgeta CSS Viitorul Pitesti 01:41:50 Timp 3474 Cod 0 Puncte
20 Ileana Dan Vasile Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:38:00 Timp 1121 Cod 0 Puncte
20 Duana Elena Georgiana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:46:49 Timp 2942 Cod 0 Puncte
20 Oprea Dumitru Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:30:70 Timp 2561 Cod 0 Puncte
21 Nedelea Leonard George Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:31:32 Timp 1050 Cod 0 Puncte
21 Culea Andrei Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:39:75 Timp 1181 Cod 0 Puncte
21 Sztankovics Lavinia Vanes Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:42:10 Timp 1145 Cod 0 Puncte
21 Stancu Mihai Adrian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:43:05 Timp 796 Cod 0 Puncte
21 Mircea Diana Nicoleta Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:48:23 Timp 1110 Cod 0 Puncte
22 Bogasiu Ioana Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:42:99 Timp 2196 Cod 0 Puncte
22 Lemnaru Razvan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:41:45 Timp 2570 Cod 0 Puncte
22 Stefan Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:35:73 Timp 946 Cod 0 Puncte
23 Mardari Gabriela Roxana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:43:52 Timp 1296 Cod 0 Puncte
23 Miron Florin Raul Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:41:89 Timp 1189 Cod 0 Puncte
23 Stoenescu Dragos Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:35:74 Timp 2792 Cod 0 Puncte
24 Ghenghea Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:44:06 Timp 1232 Cod 0 Puncte
24 Ferastrau Cristian Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:42:02 Timp 1023 Cod 0 Puncte
25 Radu Andra Maria Liceul cu program sportiv Bacau 01:44:28 Timp 1224 Cod 0 Puncte
25 Chirchiboiu George Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:46:57 Timp 2201 Cod 0 Puncte
26 Lokoszta Bogdan Mihai Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:47:90 Timp 1196 Cod 0 Puncte
26 Ivan Angelica Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:44:29 Timp 2197 Cod 0 Puncte
27 Sandu Paula Catalina Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:45:66 Timp 2198 Cod 0 Puncte
28 Suciu Ramona Maria Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:53:08 Timp 2606 Cod 0 Puncte

2. 50 m fluture (9 - 12 ani) Masculin + Feminin

1 Orasanu Nicoleta LPS Braila 00:32:29 Timp 305 Cod 0 Puncte
1 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:90 Timp 710 Cod 0 Puncte
1 Burcea Emilian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:32:49 Timp 1177 Cod 0 Puncte
1 Sica Mariana Lavinia Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:30:06 Timp 247 Cod 0 Puncte
1 Mustata Cristina Elena Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:34:18 Timp 1330 Cod 0 Puncte
1 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:29:81 Timp 791 Cod 0 Puncte
2 Jors Alexandru Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:42 Timp 702 Cod 0 Puncte
2 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:87 Timp 969 Cod 0 Puncte
2 Radu Elena Andrada Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:32:41 Timp 239 Cod 0 Puncte
2 Negreanu Raluca Oana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:34:35 Timp 1141 Cod 0 Puncte
2 Bejat Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:87 Timp 817 Cod 0 Puncte
2 Sofian Ioan Sebastian Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:32:83 Timp 1328 Cod 0 Puncte
2 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:33:41 Timp 1615 Cod 0 Puncte
3 Ignat Mariana Cristina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:34:08 Timp 244 Cod 0 Puncte
3 Marginean Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:32:51 Timp 816 Cod 0 Puncte
3 Sorici Virginia Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:34:41 Timp 2117 Cod 0 Puncte
3 Andrei Alina Manuela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:34:15 Timp 330 Cod 0 Puncte
3 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:34:08 Timp 1022 Cod 0 Puncte
3 Negru Adrian Nicolae Liceul cu program sportiv Bacau 00:29:87 Timp 674 Cod 0 Puncte
4 Giju Nicoleta Simona CSS Viitorul Pitesti 00:34:89 Timp 3186 Cod 0 Puncte
4 Chirculescu Costin Consta Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:95 Timp 671 Cod 0 Puncte
4 Gavrilescu Laurentiu Dan CSS Viitorul Pitesti 00:34:14 Timp 3185 Cod 0 Puncte
4 Alexiu Raluca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:34:34 Timp 257 Cod 0 Puncte
4 Glisa Mariana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:35:82 Timp 1759 Cod 0 Puncte
4 Ionescu Stefan Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:33:48 Timp 780 Cod 0 Puncte
5 Radu Ana Maria CSS Viitorul Pitesti 00:36:20 Timp 1126 Cod 0 Puncte
5 Bondor George Alexandru Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:60 Timp 798 Cod 0 Puncte
5 Galateanu Daniela Simona CSS Viitorul Pitesti 00:35:11 Timp 2153 Cod 0 Puncte
5 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:31:18 Timp 730 Cod 0 Puncte
5 Boboc Cujba Cristian LPS Braila 00:34:75 Timp 1205 Cod 0 Puncte
5 Ciobanu Elena Cristina CSS Viitorul Pitesti 00:34:81 Timp 3181 Cod 0 Puncte
6 Ionescu Raluca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:35:26 Timp 338 Cod 0 Puncte
6 Catichi Cristian Vasile Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:31:40 Timp 673 Cod 0 Puncte
6 Bologan Adrian Valentin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:35:05 Timp 1233 Cod 0 Puncte
6 Vasile Ane Marina Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:36:45 Timp 1626 Cod 0 Puncte
6 Constantinescu Viorel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:33:75 Timp 815 Cod 0 Puncte
6 Biclineru Alina Felicia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:34:82 Timp 253 Cod 0 Puncte
7 Ciurca Andrei Remus Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:31:70 Timp 909 Cod 0 Puncte
7 Harau Aurel Mihai Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:35:07 Timp 1400 Cod 0 Puncte
7 Oprea Mihaela Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:35:08 Timp 1012 Cod 0 Puncte
7 Stoica Oana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:36:54 Timp 1158 Cod 0 Puncte
7 Tudor Florin Octavian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:33:92 Timp 744 Cod 0 Puncte
7 Voda Adina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:35:75 Timp 307 Cod 0 Puncte
8 Enescu Razvan Andrei Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:34:01 Timp 967 Cod 0 Puncte
8 Manof Daniela Ruxandra Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:35:76 Timp 1064 Cod 0 Puncte
8 Iftimie Cristian Petru Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:04 Timp 906 Cod 0 Puncte
8 Chilau Ilie Cristian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:35:31 Timp 1207 Cod 0 Puncte
8 Petraru Oana Stefania Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:36:23 Timp 859 Cod 0 Puncte
8 Stanescu Ana Mirabela CSS Viitorul Pitesti 00:36:95 Timp 3184 Cod 0 Puncte
9 Musteata Marius Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:35:65 Timp 1239 Cod 0 Puncte
9 Luput Ioana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:36:33 Timp 860 Cod 0 Puncte
9 Hristodorescu Ana Maria Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:38:02 Timp 1151 Cod 0 Puncte
9 Manea Adrian LPS Braila 00:34:09 Timp 742 Cod 0 Puncte
9 Siko Zsuzsa Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:35:79 Timp 966 Cod 0 Puncte
9 Mos Razvan Marius Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:32:16 Timp 1014 Cod 0 Puncte
10 Boeroiu Mihail Catalin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:34:30 Timp 812 Cod 0 Puncte
10 Radu Diana Mariana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:36:60 Timp 350 Cod 0 Puncte
10 Lupu Laurentiu Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:24 Timp 731 Cod 0 Puncte
10 Olteanu Lia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:36:42 Timp 249 Cod 0 Puncte
10 Ferastrau Cristian Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:36:20 Timp 1023 Cod 0 Puncte
10 Soaita Florina Larisa Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:38:03 Timp 1032 Cod 0 Puncte
10 Coltoi Mircea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:34:30 Timp 800 Cod 0 Puncte
11 Badaluta Alina Maria Liceul cu program sportiv Bacau 00:39:23 Timp 1225 Cod 0 Puncte
11 Tuinea Marius Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:34:81 Timp 786 Cod 0 Puncte
11 Sarmes Amalia Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:36:65 Timp 337 Cod 0 Puncte
11 Mihalcea Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:39 Timp 677 Cod 0 Puncte
11 Purcaru Alexandru Liceul cu program sportiv Bacau 00:36:34 Timp 1247 Cod 0 Puncte
11 Porfireanu Irina Elena Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:37:10 Timp 960 Cod 0 Puncte
12 Anton Mihai Paul Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:32:81 Timp 1322 Cod 0 Puncte
12 Baragau Iulian Romica CSS Viitorul Pitesti 00:36:94 Timp 3188 Cod 0 Puncte
12 Grecu Ana Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:37:59 Timp 975 Cod 0 Puncte
12 Savui Zsuzsanna Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:39:33 Timp 1067 Cod 0 Puncte
12 Petrescu Nicolae CSS Viitorul Pitesti 00:35:57 Timp 3183 Cod 0 Puncte
12 Botis Alexandra Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:37:03 Timp 310 Cod 0 Puncte
13 Petreanu Iulia Cristina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:39:47 Timp 2892 Cod 0 Puncte
13 Constandache Catalin Vior LPS Braila 00:36:06 Timp 1118 Cod 0 Puncte
13 Toth Zsuzsa Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:37:10 Timp 315 Cod 0 Puncte
13 Stamate Cristian Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:92 Timp 723 Cod 0 Puncte
13 Culea Andrei Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:37:16 Timp 1181 Cod 0 Puncte
14 Chiorescu Florentina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:40:06 Timp 1133 Cod 0 Puncte
14 Cucu Ionut Lucian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:36:26 Timp 821 Cod 0 Puncte
14 Bulanga Cristina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:37:62 Timp 344 Cod 0 Puncte
14 Avram Sabin Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:33:48 Timp 728 Cod 0 Puncte
14 Oancea Claudiu Constantin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:37:27 Timp 1187 Cod 0 Puncte
15 Lohan Ioana Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:40:11 Timp 1269 Cod 0 Puncte
15 Stancu Mihai Adrian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:36:95 Timp 796 Cod 0 Puncte
15 Calin Fani Crinuta CSS Viitorul Pitesti 00:38:36 Timp 3187 Cod 0 Puncte
15 Balaci Vlad Alexandru Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:33:69 Timp 699 Cod 0 Puncte
15 Lokoszta Bogdan Mihai Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:37:39 Timp 1196 Cod 0 Puncte
16 Vlad Denisa Marilena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:40:60 Timp 1036 Cod 0 Puncte
16 Franciuc Constantin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:37:11 Timp 818 Cod 0 Puncte
16 Nagy Eniko Tekla Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:39:19 Timp 1734 Cod 0 Puncte
16 Ana Alexandru Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:33:80 Timp 1059 Cod 0 Puncte
16 Stancescu Victor Dan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:37:44 Timp 1026 Cod 0 Puncte
17 Stratianu Anca Oana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:40:74 Timp 1331 Cod 0 Puncte
17 Rohozneanu Ciprian Adrian Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:37:57 Timp 3166 Cod 0 Puncte
17 Andrut Oana Adina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:39:57 Timp 316 Cod 0 Puncte
17 Anton Cristian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:34:05 Timp 706 Cod 0 Puncte
17 Patru Marius Ionut CSS Viitorul Pitesti 00:37:68 Timp 3475 Cod 0 Puncte
18 Jurca Gabriel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:38:03 Timp 746 Cod 0 Puncte
18 Nistorescu Iulia Georgian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:40:86 Timp 1034 Cod 0 Puncte
18 Ileana Dan Vasile Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:38:03 Timp 1121 Cod 0 Puncte
18 Potinteu Cosmin Vasile Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:37:91 Timp 1198 Cod 0 Puncte
18 Gergely Aranka Andreea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:42:52 Timp 1733 Cod 0 Puncte
18 Nedelea Leonard George Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:34:25 Timp 1050 Cod 0 Puncte
19 Diaconu Daniel CSS Viitorul Pitesti 00:38:02 Timp 1324 Cod 0 Puncte
19 Sztankovics Lavinia Vanes Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:42:42 Timp 1145 Cod 0 Puncte
19 Amza Mihai Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:38:80 Timp 2592 Cod 0 Puncte
19 Munteanu Nicoleta Liana Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:43:81 Timp 345 Cod 0 Puncte
19 Gal Cristian Laurentiu Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:34:37 Timp 719 Cod 0 Puncte
20 Pavaloaia Paul Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:38:28 Timp 1276 Cod 0 Puncte
20 Baiesu Andreea Simona Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:43:32 Timp 2195 Cod 0 Puncte
20 Calalb Tudor Cristian Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:39:86 Timp 797 Cod 0 Puncte
20 Cristion Liliana Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:46:58 Timp 2192 Cod 0 Puncte
20 Munteanu Adrian Petru Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:34:48 Timp 3203 Cod 0 Puncte
21 Bondar Ovidiu Petrica Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:36:10 Timp 3205 Cod 0 Puncte
21 Preda Dumitru Catalin CSS Viitorul Pitesti 00:38:64 Timp 1326 Cod 0 Puncte
21 Junoiu Georgeta CSS Viitorul Pitesti 00:44:98 Timp 3474 Cod 0 Puncte
21 Bucur George LPS Braila 00:39:97 Timp 1070 Cod 0 Puncte
21 Duana Elena Georgiana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:49:83 Timp 2942 Cod 0 Puncte
22 Mateescu Valentina Cristi Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:45:44 Timp 2537 Cod 0 Puncte
22 Dragomirescu Adrian CSS Viitorul Pitesti 00:40:20 Timp 845 Cod 0 Puncte
22 Alexiu Costin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:36:81 Timp 959 Cod 0 Puncte
22 Lupu Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:38:95 Timp 1027 Cod 0 Puncte
23 Stefan Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:37:66 Timp 946 Cod 0 Puncte
23 Miron Florin Raul Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:39:44 Timp 1189 Cod 0 Puncte
23 Bogasiu Ioana Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:46:09 Timp 2196 Cod 0 Puncte
23 Monor Dumitru Silviu Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:43:83 Timp 3167 Cod 0 Puncte
24 Simtion Radu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:43:19 Timp 2545 Cod 0 Puncte
24 Ivan Angelica Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:46:99 Timp 2197 Cod 0 Puncte
25 Cune Gabriela Mirela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:47:57 Timp 1131 Cod 0 Puncte
25 Chirchiboiu George Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:46:50 Timp 2201 Cod 0 Puncte
26 Andrei Silvia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:48:08 Timp 1285 Cod 0 Puncte
26 Burtan Claudiu Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:47:45 Timp 2567 Cod 0 Puncte
27 Pojoranu Marius Alexandru Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:55:44 Timp 3541 Cod 0 Puncte
27 Sandu Paula Catalina Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:49:81 Timp 2198 Cod 0 Puncte

3. 50 m liber (9 - 12 ani) Masculin + Feminin

1 Radu Ana Maria CSS Viitorul Pitesti 00:30:68 Timp 1126 Cod 0 Puncte
1 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:74 Timp 969 Cod 0 Puncte
1 Giju Nicoleta Simona CSS Viitorul Pitesti 00:29:73 Timp 3186 Cod 0 Puncte
1 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:26:77 Timp 710 Cod 0 Puncte
1 Burcea Emilian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:29:28 Timp 1177 Cod 0 Puncte
1 Sica Mariana Lavinia Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:30:09 Timp 247 Cod 0 Puncte
2 Jors Alexandru Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 00:26:96 Timp 702 Cod 0 Puncte
2 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:58 Timp 1022 Cod 0 Puncte
2 Iuta Camelia Nicoleta Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:22 Timp 232 Cod 0 Puncte
2 Negreanu Raluca Oana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:30:72 Timp 1141 Cod 0 Puncte
2 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:28:37 Timp 791 Cod 0 Puncte
2 Andrei Alina Manuela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:96 Timp 330 Cod 0 Puncte
3 Soaita Florina Larisa Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:31:94 Timp 1032 Cod 0 Puncte
3 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:30:28 Timp 1615 Cod 0 Puncte
3 Bejat Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:61 Timp 817 Cod 0 Puncte
3 Ignat Mariana Cristina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:30:24 Timp 244 Cod 0 Puncte
3 Mihalcea Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:46 Timp 677 Cod 0 Puncte
3 Bologan Adrian Valentin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:62 Timp 1233 Cod 0 Puncte
4 Stoica Oana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:32:28 Timp 1158 Cod 0 Puncte
4 Tudor Sorin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:29:09 Timp 787 Cod 0 Puncte
4 Lazar Elena Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:30:80 Timp 317 Cod 0 Puncte
4 Oprea Dumitru Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:18 Timp 2561 Cod 0 Puncte
4 Gavrilescu Laurentiu Dan CSS Viitorul Pitesti 00:30:22 Timp 3185 Cod 0 Puncte
4 Hayer Andreea Bianca Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:30:73 Timp 915 Cod 0 Puncte
5 Stamate Cristian Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:33 Timp 723 Cod 0 Puncte
5 Diaconu Daniel CSS Viitorul Pitesti 00:30:99 Timp 1324 Cod 0 Puncte
5 Sarmes Amalia Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:30:97 Timp 337 Cod 0 Puncte
5 Popa Corina Alexandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:63 Timp 1033 Cod 0 Puncte
5 Coltoi Mircea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:43 Timp 800 Cod 0 Puncte
5 Alexiu Raluca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:98 Timp 257 Cod 0 Puncte
5 Manof Daniela Ruxandra Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:30:97 Timp 1064 Cod 0 Puncte
6 Lungoci Ionut Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:31:43 Timp 1188 Cod 0 Puncte
6 Olteanu Lia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:31:00 Timp 249 Cod 0 Puncte
6 Sorici Virginia Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:32:90 Timp 2117 Cod 0 Puncte
6 Enescu Razvan Andrei Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:29:74 Timp 967 Cod 0 Puncte
6 Orasanu Nicoleta LPS Braila 00:31:06 Timp 305 Cod 0 Puncte
6 Murarasu Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:38 Timp 687 Cod 0 Puncte
7 Marginean Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:82 Timp 816 Cod 0 Puncte
7 Siko Zsuzsa Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:31:75 Timp 966 Cod 0 Puncte
7 Chirculescu Costin Consta Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:47 Timp 671 Cod 0 Puncte
7 Harau Aurel Mihai Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:31:49 Timp 1400 Cod 0 Puncte
7 Iamandi Alina Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:31:82 Timp 237 Cod 0 Puncte
7 Hristodorescu Ana Maria Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:33:02 Timp 1151 Cod 0 Puncte
8 Chilau Ilie Cristian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:31:87 Timp 1207 Cod 0 Puncte
8 Ionescu Elena Emilia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:31:87 Timp 235 Cod 0 Puncte
8 Radu Andra Maria Liceul cu program sportiv Bacau 00:33:09 Timp 1224 Cod 0 Puncte
8 Cucu Ionut Lucian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:10 Timp 821 Cod 0 Puncte
8 Botis Alexandra Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:31:83 Timp 310 Cod 0 Puncte
8 Negru Adrian Nicolae Liceul cu program sportiv Bacau 00:28:54 Timp 674 Cod 0 Puncte
9 Toth Zsuzsa Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:32:06 Timp 315 Cod 0 Puncte
9 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:28:78 Timp 730 Cod 0 Puncte
9 Stancescu Victor Dan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:31:89 Timp 1026 Cod 0 Puncte
9 Grecu Ana Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:32:06 Timp 975 Cod 0 Puncte
9 Mustata Cristina Elena Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:33:23 Timp 1330 Cod 0 Puncte
9 Calalb Tudor Cristian Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:30:69 Timp 797 Cod 0 Puncte
10 Musteata Marius Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:32:12 Timp 1239 Cod 0 Puncte
10 Stanescu Ana Mirabela CSS Viitorul Pitesti 00:33:29 Timp 3184 Cod 0 Puncte
10 Petrescu Nicolae CSS Viitorul Pitesti 00:30:79 Timp 3183 Cod 0 Puncte
10 Voda Adina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:32:32 Timp 307 Cod 0 Puncte
10 Catichi Cristian Vasile Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:05 Timp 673 Cod 0 Puncte
10 Tuinea Marius Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:30:79 Timp 786 Cod 0 Puncte
10 Petraru Oana Stefania Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:32:29 Timp 859 Cod 0 Puncte
11 Chiritoiu Claudiu Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:29:41 Timp 722 Cod 0 Puncte
11 Potinteu Cosmin Vasile Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:32:23 Timp 1198 Cod 0 Puncte
11 Ionescu Raluca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:32:51 Timp 338 Cod 0 Puncte
11 Anton Mihai Paul Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:29:41 Timp 1322 Cod 0 Puncte
11 Ionescu Stefan Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:30:80 Timp 780 Cod 0 Puncte
11 Biclineru Alina Felicia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:32:37 Timp 253 Cod 0 Puncte
11 Chiorescu Florentina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:33:30 Timp 1133 Cod 0 Puncte
12 Pavaloaia Paul Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:32:32 Timp 1276 Cod 0 Puncte
12 Porfireanu Irina Elena Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:32:80 Timp 960 Cod 0 Puncte
12 Sztankovics Lavinia Vanes Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:33:65 Timp 1145 Cod 0 Puncte
12 Tudor Florin Octavian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:30:99 Timp 744 Cod 0 Puncte
12 Nagy Eniko Tekla Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:32:69 Timp 1734 Cod 0 Puncte
12 Iftimie Cristian Petru Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:45 Timp 906 Cod 0 Puncte
13 Radu Diana Mariana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:33:03 Timp 350 Cod 0 Puncte
13 Nistor Catalin LPS Braila 00:29:64 Timp 684 Cod 0 Puncte
13 Culea Andrei Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:32:41 Timp 1181 Cod 0 Puncte
13 Maftean Daniela Maria Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:33:22 Timp 273 Cod 0 Puncte
13 Mazere Anca Diana Clubul Sportiv Scolar Resita 00:33:95 Timp 1152 Cod 0 Puncte
13 Boeroiu Mihail Catalin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:31:04 Timp 812 Cod 0 Puncte
14 Sacalov Petru Ioan LPS Braila 00:32:51 Timp 1193 Cod 0 Puncte
14 Ciobanu Elena Cristina CSS Viitorul Pitesti 00:33:23 Timp 3181 Cod 0 Puncte
14 Lohan Ioana Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:33:98 Timp 1269 Cod 0 Puncte
14 Franciuc Constantin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:31:24 Timp 818 Cod 0 Puncte
14 Tindechie Florentina Mari Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:33:10 Timp 325 Cod 0 Puncte
14 Ciurca Andrei Remus Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:29:85 Timp 909 Cod 0 Puncte
15 Andrut Oana Adina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:99 Timp 316 Cod 0 Puncte
15 Munteanu Adrian Petru Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:29:99 Timp 3203 Cod 0 Puncte
15 Chelu Octavian Danut LPS Braila 00:32:66 Timp 1180 Cod 0 Puncte
15 Luput Ioana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:79 Timp 860 Cod 0 Puncte
15 Glisa Mariana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:34:08 Timp 1759 Cod 0 Puncte
15 Manea Adrian LPS Braila 00:31:26 Timp 742 Cod 0 Puncte
16 Sofian Ioan Sebastian Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:32:70 Timp 1328 Cod 0 Puncte
16 Ivan Angelica Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:34:25 Timp 2197 Cod 0 Puncte
16 Bondor George Alexandru Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:31:27 Timp 798 Cod 0 Puncte
16 Amzuica Andra Iuliana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:34:06 Timp 320 Cod 0 Puncte
16 Mos Razvan Marius Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:30:22 Timp 1014 Cod 0 Puncte
17 Purcaru Alexandru Liceul cu program sportiv Bacau 00:32:94 Timp 1247 Cod 0 Puncte
17 Calin Fani Crinuta CSS Viitorul Pitesti 00:34:45 Timp 3187 Cod 0 Puncte
17 Szoke Tibor Fabian LPS Braila 00:31:38 Timp 848 Cod 0 Puncte
17 Lupu Laurentiu Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:28 Timp 731 Cod 0 Puncte
17 Bogasiu Ioana Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:34:45 Timp 2196 Cod 0 Puncte
18 Constantinescu Viorel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:31:46 Timp 815 Cod 0 Puncte
18 Galateanu Daniela Simona CSS Viitorul Pitesti 00:34:46 Timp 2153 Cod 0 Puncte
18 Gal Cristian Laurentiu Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:30:45 Timp 719 Cod 0 Puncte
18 Baragau Iulian Romica CSS Viitorul Pitesti 00:33:09 Timp 3188 Cod 0 Puncte
18 Mateescu Valentina Cristi Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:34:47 Timp 2537 Cod 0 Puncte
19 Dragomirescu Adrian CSS Viitorul Pitesti 00:31:62 Timp 845 Cod 0 Puncte
19 Bulanga Cristina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:34:47 Timp 344 Cod 0 Puncte
19 Alexiu Costin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:55 Timp 959 Cod 0 Puncte
19 Ferastrau Cristian Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:33:21 Timp 1023 Cod 0 Puncte
19 Petreanu Iulia Cristina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:34:96 Timp 2892 Cod 0 Puncte
20 Andrei Silvia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:35:21 Timp 1285 Cod 0 Puncte
20 Stancu Mihai Adrian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:31:68 Timp 796 Cod 0 Puncte
20 Munteanu Nicoleta Liana Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:34:58 Timp 345 Cod 0 Puncte
20 Plopan Gabriel Marian Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:30:66 Timp 3202 Cod 0 Puncte
20 Lupu Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:33:31 Timp 1027 Cod 0 Puncte
21 Constandache Catalin Vior LPS Braila 00:31:84 Timp 1118 Cod 0 Puncte
21 Savui Zsuzsanna Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:35:27 Timp 1067 Cod 0 Puncte
21 Ana Alexandru Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:31:07 Timp 1059 Cod 0 Puncte
21 Lokoszta Bogdan Mihai Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:98 Timp 1196 Cod 0 Puncte
21 Turai Mihaela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:34:71 Timp 2579 Cod 0 Puncte
22 Grozea Ilie LPS Braila 00:31:35 Timp 1004 Cod 0 Puncte
22 Preda Dumitru Catalin CSS Viitorul Pitesti 00:34:21 Timp 1326 Cod 0 Puncte
22 Cune Gabriela Mirela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:35:40 Timp 1131 Cod 0 Puncte
22 Rohozneanu Ciprian Adrian Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:32:07 Timp 3166 Cod 0 Puncte
22 Gergely Aranka Andreea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:34:95 Timp 1733 Cod 0 Puncte
23 Grozea Ionel LPS Braila 00:31:38 Timp 718 Cod 0 Puncte
23 Simtion Radu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:34:92 Timp 2545 Cod 0 Puncte
23 Nistorescu Iulia Georgian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:35:42 Timp 1034 Cod 0 Puncte
23 Jurca Gabriel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:32:37 Timp 746 Cod 0 Puncte
23 Isai Simona Andreea Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:35:39 Timp 318 Cod 0 Puncte
24 Lalescu Alex Liviu Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:31:59 Timp 724 Cod 0 Puncte
24 Miron Florin Raul Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:34:97 Timp 1189 Cod 0 Puncte
24 Badaluta Alina Maria Liceul cu program sportiv Bacau 00:35:72 Timp 1225 Cod 0 Puncte
24 Nagy Robert Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:32:58 Timp 1621 Cod 0 Puncte
24 Cristion Liliana Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:37:40 Timp 2192 Cod 0 Puncte
25 Balaci Vlad Alexandru Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:31:81 Timp 699 Cod 0 Puncte
25 Mircea Diana Nicoleta Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:38:68 Timp 1110 Cod 0 Puncte
25 Patru Marius Ionut CSS Viitorul Pitesti 00:35:12 Timp 3475 Cod 0 Puncte
25 Vlad Denisa Marilena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:36:15 Timp 1036 Cod 0 Puncte
25 Burcea Gheorghe Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:32:60 Timp 2565 Cod 0 Puncte
26 Ileana Dan Vasile Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:07 Timp 1121 Cod 0 Puncte
26 Bujor Mihaela Madalina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:39:43 Timp 2889 Cod 0 Puncte
26 Vatamanescu Lorian Ady Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:32:08 Timp 2791 Cod 0 Puncte
26 Vadinas Marian Florin Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:35:44 Timp 1246 Cod 0 Puncte
26 Mardari Gabriela Roxana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:37:26 Timp 1296 Cod 0 Puncte
27 Bucur George LPS Braila 00:33:37 Timp 1070 Cod 0 Puncte
27 Duana Elena Georgiana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:39:98 Timp 2942 Cod 0 Puncte
27 Nedelea Leonard George Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:24 Timp 1050 Cod 0 Puncte
27 Lemnaru Razvan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:35:61 Timp 2570 Cod 0 Puncte
27 Verdes Mihaela Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:37:75 Timp 1758 Cod 0 Puncte
28 Stefan Florin LPS Braila 00:33:55 Timp 764 Cod 0 Puncte
28 Stefan Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:32:46 Timp 946 Cod 0 Puncte
28 Ciocan Radu Catalin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:35:64 Timp 1265 Cod 0 Puncte
28 Baiesu Andreea Simona Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:37:91 Timp 2195 Cod 0 Puncte
29 Sandu Paula Catalina Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:38:01 Timp 2198 Cod 0 Puncte
29 Rosioara Valentin Razvan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:35:98 Timp 2571 Cod 0 Puncte
29 Monor Dumitru Silviu Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:35:29 Timp 3167 Cod 0 Puncte
30 Stratianu Anca Oana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:39:20 Timp 1331 Cod 0 Puncte
30 Biclineru Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:36:33 Timp 1263 Cod 0 Puncte
30 Amza Mihai Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:36:92 Timp 2592 Cod 0 Puncte
31 Junoiu Georgeta CSS Viitorul Pitesti 00:41:38 Timp 3474 Cod 0 Puncte
31 Pojoranu Marius Alexandru Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:36:55 Timp 3541 Cod 0 Puncte
31 David Constantin Cristian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:37:89 Timp 2941 Cod 0 Puncte
32 Bordianu Ionut Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:37:90 Timp 3157 Cod 0 Puncte
32 Ghenghea Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:41:89 Timp 1232 Cod 0 Puncte
32 Chirchiboiu George Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:37:05 Timp 2201 Cod 0 Puncte
33 Morosan Alexandru Dumitru Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:48:62 Timp 3151 Cod 0 Puncte
33 Burtan Claudiu Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:37:09 Timp 2567 Cod 0 Puncte

4. 4 X 50 m mixt (9 - 12 ani) Masculin + Feminin

1 LPS Braila 02:22:69 Timp 0 Puncte
2 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:22:84 Timp 0 Puncte
3 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:26:24 Timp 0 Puncte
4 CSS Viitorul Pitesti 02:26:62 Timp 0 Puncte
5 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:35:51 Timp 0 Puncte
6 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:41:77 Timp 0 Puncte
7 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 02:56:12 Timp 0 Puncte

5. 100 m spate (9 - 12 ani) Masculin + Feminin

1 Orasanu Nicoleta LPS Braila 01:14:22 Timp 305 Cod 0 Puncte
1 Chirculescu Costin Consta Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:07:34 Timp 671 Cod 0 Puncte
1 Burcea Emilian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:13:71 Timp 1177 Cod 0 Puncte
1 Iuta Camelia Nicoleta Clubul Sportiv Scolar Resita 01:10:50 Timp 232 Cod 0 Puncte
1 Radu Ana Maria CSS Viitorul Pitesti 01:13:88 Timp 1126 Cod 0 Puncte
1 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:08:71 Timp 791 Cod 0 Puncte
2 Mazere Anca Diana Clubul Sportiv Scolar Resita 01:15:13 Timp 1152 Cod 0 Puncte
2 Bejat Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 01:11:03 Timp 817 Cod 0 Puncte
2 Siko Zsuzsa Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:15:71 Timp 966 Cod 0 Puncte
2 Jors Alexandru Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 01:08:89 Timp 702 Cod 0 Puncte
2 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:15:02 Timp 1022 Cod 0 Puncte
2 Ignat Mariana Cristina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:13:27 Timp 244 Cod 0 Puncte
3 Stamate Cristian Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:09:01 Timp 723 Cod 0 Puncte
3 Sacalov Petru Ioan LPS Braila 01:17:51 Timp 1193 Cod 0 Puncte
3 Sica Mariana Lavinia Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:14:57 Timp 247 Cod 0 Puncte
3 Negreanu Raluca Oana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:16:31 Timp 1141 Cod 0 Puncte
3 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 01:11:41 Timp 969 Cod 0 Puncte
3 Sarmes Amalia Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:15:91 Timp 337 Cod 0 Puncte
4 Marginean Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:13:45 Timp 816 Cod 0 Puncte
4 Manof Daniela Ruxandra Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:16:48 Timp 1064 Cod 0 Puncte
4 Ciurca Andrei Remus Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:09:90 Timp 909 Cod 0 Puncte
4 Petraru Oana Stefania Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:17:66 Timp 859 Cod 0 Puncte
4 Lungoci Ionut Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:17:65 Timp 1188 Cod 0 Puncte
4 Hristodorescu Ana Maria Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:18:26 Timp 1151 Cod 0 Puncte
5 Chelu Octavian Danut LPS Braila 01:18:98 Timp 1180 Cod 0 Puncte
5 Hayer Andreea Bianca Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:19:22 Timp 915 Cod 0 Puncte
5 Soaita Florina Larisa Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:19:40 Timp 1032 Cod 0 Puncte
5 Petrescu Nicolae CSS Viitorul Pitesti 01:15:20 Timp 3183 Cod 0 Puncte
5 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:18:21 Timp 1615 Cod 0 Puncte
5 Oprea Dumitru Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:10:10 Timp 2561 Cod 0 Puncte
6 Tindechie Florentina Mari Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:19:02 Timp 325 Cod 0 Puncte
6 Murarasu Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 01:10:14 Timp 687 Cod 0 Puncte
6 Diaconu Daniel CSS Viitorul Pitesti 01:19:88 Timp 1324 Cod 0 Puncte
6 Ionescu Elena Emilia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:20:05 Timp 235 Cod 0 Puncte
6 Saiz Constanta Iulia Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:21:49 Timp 1150 Cod 0 Puncte
6 Ionescu Stefan Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:15:22 Timp 780 Cod 0 Puncte
7 Mustata Cristina Elena Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:21:58 Timp 1330 Cod 0 Puncte
7 Coltoi Mircea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:16:08 Timp 800 Cod 0 Puncte
7 Andrei Alina Manuela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:19:57 Timp 330 Cod 0 Puncte
7 Iamandi Alina Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:20:17 Timp 237 Cod 0 Puncte
7 Mihalcea Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:11:12 Timp 677 Cod 0 Puncte
7 Bologan Adrian Valentin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:21:11 Timp 1233 Cod 0 Puncte
8 Luput Ioana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:20:39 Timp 860 Cod 0 Puncte
8 Vasile Ane Marina Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:24:25 Timp 1626 Cod 0 Puncte
8 Stancu Mihai Adrian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:17:68 Timp 796 Cod 0 Puncte
8 Radu Diana Mariana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:20:00 Timp 350 Cod 0 Puncte
8 Ana Alexandru Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:12:89 Timp 1059 Cod 0 Puncte
8 Sofian Ioan Sebastian Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:21:42 Timp 1328 Cod 0 Puncte
9 Toth Zsuzsa Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:21:08 Timp 315 Cod 0 Puncte
9 Negru Adrian Nicolae Liceul cu program sportiv Bacau 01:13:70 Timp 674 Cod 0 Puncte
9 Ciocan Radu Catalin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:22:44 Timp 1265 Cod 0 Puncte
9 Alexiu Raluca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:20:99 Timp 257 Cod 0 Puncte
9 Radu Andra Maria Liceul cu program sportiv Bacau 01:24:43 Timp 1224 Cod 0 Puncte
9 Dragomirescu Adrian CSS Viitorul Pitesti 01:17:81 Timp 845 Cod 0 Puncte
10 Savui Zsuzsanna Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:24:49 Timp 1067 Cod 0 Puncte
10 Szoke Tibor Fabian LPS Braila 01:17:95 Timp 848 Cod 0 Puncte
10 Voda Adina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:21:42 Timp 307 Cod 0 Puncte
10 Mos Razvan Marius Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:14:32 Timp 1014 Cod 0 Puncte
10 Potinteu Cosmin Vasile Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:22:47 Timp 1198 Cod 0 Puncte
10 Biclineru Alina Felicia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:23:56 Timp 253 Cod 0 Puncte
11 Giju Nicoleta Simona CSS Viitorul Pitesti 01:22:50 Timp 3186 Cod 0 Puncte
11 Gavrilescu Laurentiu Dan CSS Viitorul Pitesti 01:23:24 Timp 3185 Cod 0 Puncte
11 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:15:50 Timp 730 Cod 0 Puncte
11 Olteanu Lia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:23:68 Timp 249 Cod 0 Puncte
11 Franciuc Constantin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:18:82 Timp 818 Cod 0 Puncte
11 Sztankovics Lavinia Vanes Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:24:69 Timp 1145 Cod 0 Puncte
12 Ivan Angelica Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:25:67 Timp 2197 Cod 0 Puncte
12 Cucu Ionut Lucian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:20:03 Timp 821 Cod 0 Puncte
12 Amzuica Andra Iuliana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:25:09 Timp 320 Cod 0 Puncte
12 Rosu Bogdan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:15:97 Timp 1613 Cod 0 Puncte
12 Musteata Marius Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:23:40 Timp 1239 Cod 0 Puncte
12 Grecu Ana Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:24:95 Timp 975 Cod 0 Puncte
13 Andrut Oana Adina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:25:86 Timp 316 Cod 0 Puncte
13 Grozea Ilie LPS Braila 01:17:02 Timp 1004 Cod 0 Puncte
13 Rosioara Valentin Razvan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:24:76 Timp 2571 Cod 0 Puncte
13 Porfireanu Irina Elena Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:25:30 Timp 960 Cod 0 Puncte
13 Chiorescu Florentina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:25:85 Timp 1133 Cod 0 Puncte
13 Enescu Razvan Andrei Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:20:11 Timp 967 Cod 0 Puncte
14 Andrei Silvia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:26:08 Timp 1285 Cod 0 Puncte
14 Andrei Eugen Mirel Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:20:26 Timp 880 Cod 0 Puncte
14 Nagy Eniko Tekla Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:26:13 Timp 1734 Cod 0 Puncte
14 Lohan Ioana Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:26:08 Timp 1269 Cod 0 Puncte
14 Balaci Vlad Alexandru Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:17:06 Timp 699 Cod 0 Puncte
14 Maftean Daniela Maria Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:25:78 Timp 273 Cod 0 Puncte
14 Pavaloaia Paul Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:24:86 Timp 1276 Cod 0 Puncte
15 Biclineru Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:26:70 Timp 1263 Cod 0 Puncte
15 Ciobanu Elena Cristina CSS Viitorul Pitesti 01:30:46 Timp 3181 Cod 0 Puncte
15 Stratianu Anca Oana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:27:83 Timp 1331 Cod 0 Puncte
15 Bondor George Alexandru Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:20:30 Timp 798 Cod 0 Puncte
15 Gergely Aranka Andreea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:27:09 Timp 1733 Cod 0 Puncte
15 Lalescu Alex Liviu Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:17:49 Timp 724 Cod 0 Puncte
16 Isai Simona Andreea Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:27:29 Timp 318 Cod 0 Puncte
16 Anton Cristian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:18:13 Timp 706 Cod 0 Puncte
16 Ferastrau Cristian Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:26:89 Timp 1023 Cod 0 Puncte
16 Damian Diana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:28:01 Timp 1167 Cod 0 Puncte
16 Stefan Florin LPS Braila 01:20:72 Timp 764 Cod 0 Puncte
17 Boeroiu Mihail Catalin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:21:00 Timp 812 Cod 0 Puncte
17 Calin Fani Crinuta CSS Viitorul Pitesti 01:29:97 Timp 3187 Cod 0 Puncte
17 Stefan Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:18:36 Timp 946 Cod 0 Puncte
17 Purcaru Alexandru Liceul cu program sportiv Bacau 01:27:05 Timp 1247 Cod 0 Puncte
17 Mateescu Valentina Cristi Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:28:06 Timp 2537 Cod 0 Puncte
18 Tuinea Marius Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:22:69 Timp 786 Cod 0 Puncte
18 Glisa Mariana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:28:97 Timp 1759 Cod 0 Puncte
18 Chiritoiu Claudiu Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:19:52 Timp 722 Cod 0 Puncte
18 Baragau Iulian Romica CSS Viitorul Pitesti 01:28:05 Timp 3188 Cod 0 Puncte
18 Astefanei Ancuta Gabriela Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:30:66 Timp 353 Cod 0 Puncte
19 Preda Dumitru Catalin CSS Viitorul Pitesti 01:28:67 Timp 1326 Cod 0 Puncte
19 Popa Corina Alexandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:29:05 Timp 1033 Cod 0 Puncte
19 Constantinescu Viorel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:23:44 Timp 815 Cod 0 Puncte
19 Cristion Liliana Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:30:73 Timp 2192 Cod 0 Puncte
19 Nistor Catalin LPS Braila 01:20:57 Timp 684 Cod 0 Puncte
20 Simtion Radu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:29:01 Timp 2545 Cod 0 Puncte
20 Bogasiu Ioana Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:29:40 Timp 2196 Cod 0 Puncte
20 Jurca Gabriel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:23:52 Timp 746 Cod 0 Puncte
20 Galateanu Daniela Simona CSS Viitorul Pitesti 01:31:18 Timp 2153 Cod 0 Puncte
20 Alexiu Costin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:20:60 Timp 959 Cod 0 Puncte
21 Lupu Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:29:04 Timp 1027 Cod 0 Puncte
21 Badaluta Alina Maria Liceul cu program sportiv Bacau 01:29:47 Timp 1225 Cod 0 Puncte
21 Constandache Catalin Vior LPS Braila 01:24:39 Timp 1118 Cod 0 Puncte
21 Mircea Diana Nicoleta Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:33:61 Timp 1110 Cod 0 Puncte
21 Munteanu Adrian Petru Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:21:03 Timp 3203 Cod 0 Puncte
22 Miron Florin Raul Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:29:52 Timp 1189 Cod 0 Puncte
22 Vlad Denisa Marilena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:30:20 Timp 1036 Cod 0 Puncte
22 Nedelea Ion Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:24:85 Timp 1624 Cod 0 Puncte
22 Turai Mihaela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:35:78 Timp 2579 Cod 0 Puncte
22 Lupu Laurentiu Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:21:40 Timp 731 Cod 0 Puncte
23 Plopan Gabriel Marian Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:22:37 Timp 3202 Cod 0 Puncte
23 Stancescu Victor Dan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:30:33 Timp 1026 Cod 0 Puncte
23 Stanescu Ana Mirabela CSS Viitorul Pitesti 01:31:45 Timp 3184 Cod 0 Puncte
23 Nagy Robert Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:27:06 Timp 1621 Cod 0 Puncte
24 Mardari Gabriela Roxana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:31:65 Timp 1296 Cod 0 Puncte
24 Rohozneanu Ciprian Adrian Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:28:20 Timp 3166 Cod 0 Puncte
24 Paraschiv Eugen Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:23:71 Timp 3204 Cod 0 Puncte
24 Lokoszta Bogdan Mihai Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:31:32 Timp 1196 Cod 0 Puncte
25 Bondar Ovidiu Petrica Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:24:09 Timp 3205 Cod 0 Puncte
25 Vadinas Marian Florin Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:32:02 Timp 1246 Cod 0 Puncte
25 Cune Gabriela Mirela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:33:38 Timp 1131 Cod 0 Puncte
25 Achim Gabriel Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:28:37 Timp 2566 Cod 0 Puncte
26 Patru Marius Ionut CSS Viitorul Pitesti 01:35:75 Timp 3475 Cod 0 Puncte
26 Nistorescu Iulia Georgian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:34:58 Timp 1034 Cod 0 Puncte
26 Bucur George LPS Braila 01:29:53 Timp 1070 Cod 0 Puncte
26 Grozea Ionel LPS Braila 01:25:00 Timp 718 Cod 0 Puncte
27 Burcea Gheorghe Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:29:69 Timp 2565 Cod 0 Puncte
27 Nedelea Leonard George Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:27:02 Timp 1050 Cod 0 Puncte
27 Lemnaru Razvan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:38:79 Timp 2570 Cod 0 Puncte
27 Verdes Mihaela Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:35:14 Timp 1758 Cod 0 Puncte
28 Vatamanescu Lorian Ady Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:28:68 Timp 2791 Cod 0 Puncte
28 Chirchiboiu George Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:39:20 Timp 2201 Cod 0 Puncte
28 Sandu Paula Catalina Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:35:80 Timp 2198 Cod 0 Puncte
28 Ileana Dan Vasile Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:30:63 Timp 1121 Cod 0 Puncte
29 Monor Dumitru Silviu Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:38:56 Timp 3167 Cod 0 Puncte
29 Baiesu Andreea Simona Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:37:20 Timp 2195 Cod 0 Puncte
30 Bordianu Ionut Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:45:10 Timp 3157 Cod 0 Puncte
30 Junoiu Georgeta CSS Viitorul Pitesti 01:38:78 Timp 3474 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

6. 50 m bras (12 - 13 ani) Masculin + Feminin

1 Sica Mariana Lavinia Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:37:30 Timp 247 Cod 0 Puncte
1 Damian Diana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:39:75 Timp 1167 Cod 0 Puncte
1 Jors Alexandru Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 00:33:90 Timp 702 Cod 0 Puncte