Cont

Rezultatele finale pentru Campionatul national copii 10-11 ani etapa regionala Bacau

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 m spate (10 ani) Feminin

1 Silisteanu Daria Mariuca As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:35:61 Timp 17310 Cod 438 Puncte
2 Asaftei Daria Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:40:22 Timp 17300 Cod 213 Puncte
3 Coperza Alecsandra Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:40:50 Timp 17689 Cod 298 Puncte
4 Calapod Christine Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:40:95 Timp 16830 Cod 288 Puncte
5 Ionescu Maya Mihaela ACS Atena Sport Club Constanta 00:41:17 Timp 17365 Cod 283 Puncte
5 Tenciu Alecsia Maria As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:41:17 Timp 17311 Cod 283 Puncte
6 Trenchea Elena Miruna Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:41:18 Timp 15630 Cod 283 Puncte
7 Stegarescu Delia Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:41:91 Timp 16110 Cod 269 Puncte
8 Bors Iasmina Monica Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:41:93 Timp 15506 Cod 268 Puncte
9 Girip Lucia Clubul Sportiv Municipal Braila 00:42:48 Timp 17687 Cod 258 Puncte
10 Branisteanu Melissa Ioana Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:42:98 Timp 14808 Cod 249 Puncte
11 Mariut Serena Maria Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:43:26 Timp 14810 Cod 244 Puncte
12 Maxim Maria Ilinca Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:43:29 Timp 17745 Cod 244 Puncte
13 Ravar Xenia Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:43:79 Timp 17690 Cod 235 Puncte
14 Olariu Alexia Ioana Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:43:84 Timp 15629 Cod 235 Puncte
15 Babau Ana Maria Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:44:02 Timp 14809 Cod 232 Puncte
16 Gheorghiu Anastasia Mara ACS Atena Sport Club Constanta 00:44:13 Timp 17366 Cod 230 Puncte
17 Buhlea Sofia Maria Sport Club Municipal Bacau 00:44:73 Timp 16719 Cod 221 Puncte
18 Petre Mara Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:44:89 Timp 16424 Cod 219 Puncte
19 Ivan Cherim Ruxandra ASC Corona 2010 Brasov 00:44:90 Timp 14862 Cod 218 Puncte
20 Brais Ana Maria Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:46:00 Timp 16097 Cod 203 Puncte
21 Spataru Azaria Ioana Palatul copiilor Constanta 00:46:41 Timp 17604 Cod 198 Puncte
22 Diaconescu Irina Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:46:44 Timp 17226 Cod 197 Puncte
23 Romega Natalia Ioana Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:46:64 Timp 17227 Cod 195 Puncte
24 Babalean Iris Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:49:12 Timp 17229 Cod 167 Puncte
25 Chirica Alexandra Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:49:53 Timp 17692 Cod 163 Puncte
26 Rurac Miruna Veronica Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:50:36 Timp 17228 Cod 155 Puncte
27 Suciu Alexandra Ioana Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:51:09 Timp 17305 Cod 104 Puncte
28 Vranceanu Daria Maria Sport Club Municipal Bacau 00:51:18 Timp 16730 Cod 147 Puncte
29 Cretu Beatryce Ana Palatul copiilor Constanta 00:51:33 Timp 17047 Cod 102 Puncte
30 Ceaus Martina Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:52:48 Timp 17307 Cod 96 Puncte
31 Maranduca Alexia Sport Club Municipal Bacau 00:52:58 Timp 17825 Cod 136 Puncte
32 Vlaicu Maria Victoria Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:52:79 Timp 16095 Cod 134 Puncte
33 Catana Maria Raeesa ASC Corona 2010 Brasov 00:55:27 Timp 17695 Cod 117 Puncte
34 Tui Cezara Ilinca Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:57:24 Timp 17230 Cod 105 Puncte

2. 50 m spate (10 ani) Masculin

1 Borcea Robert Nicolae Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:34:60 Timp 16079 Cod 335 Puncte
2 Banu Robert Constantin Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:36:08 Timp 15495 Cod 295 Puncte
3 Falca Albert Daniel Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:37:71 Timp 16078 Cod 259 Puncte
4 Ionita Rares Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:38:74 Timp 15505 Cod 238 Puncte
5 Bumbac Eduard Gabriel Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 00:39:11 Timp 17139 Cod 232 Puncte
6 Piciu Anthony Daniel Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:39:76 Timp 17743 Cod 221 Puncte
7 Fekete Magor Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:40:27 Timp 16561 Cod 212 Puncte
8 Grigorcea Ianis Luca Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:40:28 Timp 15631 Cod 212 Puncte
9 Strimbu Cristian ACS Atena Sport Club Constanta 00:40:29 Timp 17372 Cod 212 Puncte
10 Iorga Damian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:40:48 Timp 16108 Cod 209 Puncte
11 Moussa Georges ACS Atena Sport Club Constanta 00:41:61 Timp 17369 Cod 192 Puncte
12 Popescu David Ioan Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:41:61 Timp 17215 Cod 192 Puncte
13 Moise Alexandru Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:41:78 Timp 16080 Cod 190 Puncte
14 Ciocan Darius Andrei Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:41:86 Timp 16184 Cod 189 Puncte
15 Marcu David Andrei Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:42:07 Timp 17742 Cod 186 Puncte
16 Nistor Darius Mircea Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:42:17 Timp 14867 Cod 185 Puncte
17 Spataru Petru Marius As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:42:30 Timp 17309 Cod 183 Puncte
18 Malinescu Andrei Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:42:46 Timp 15628 Cod 181 Puncte
19 Pochiu Dragos Paul Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:42:65 Timp 17668 Cod 179 Puncte
20 Bujoreanu Razvan Gabriel ACS Atena Sport Club Constanta 00:42:69 Timp 17371 Cod 178 Puncte
21 Silivestru Matei Gabriel Palatul copiilor Constanta 00:42:76 Timp 17603 Cod 177 Puncte
22 Leu Stefan Alexandru ACS Atena Sport Club Constanta 00:43:08 Timp 17367 Cod 173 Puncte
23 Artiano Salvatore Angelo Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:43:74 Timp 17303 Cod 166 Puncte
24 Oloeanu Bogdan Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:43:82 Timp 17744 Cod 165 Puncte
25 Ginghina Rares Ionut Clubul Sportiv Municipal Galati 00:43:82 Timp 17820 Cod 165 Puncte
26 Birsan Albert Palatul copiilor Constanta 00:44:22 Timp 17605 Cod 160 Puncte
27 Romega Rares Bogdan Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:44:42 Timp 17217 Cod 158 Puncte
28 Nicut David ACS Atena Sport Club Constanta 00:44:71 Timp 17373 Cod 155 Puncte
29 Ulianov Tudor Gabriel ACS Atena Sport Club Constanta 00:44:87 Timp 17364 Cod 153 Puncte
30 Bokor Ruben Peter Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:44:87 Timp 17304 Cod 153 Puncte
31 Diaconescu Vlad Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:45:05 Timp 17216 Cod 151 Puncte
32 Ursan Enache Denis Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:45:11 Timp 17674 Cod 151 Puncte
33 Ciobanescu Mario Clubul Sportiv Municipal Braila 00:45:39 Timp 17686 Cod 148 Puncte
34 Serban Andrei Ovidiu ACS Atena Sport Club Constanta 00:45:43 Timp 17370 Cod 148 Puncte
35 Miros Vlad Casian Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:45:44 Timp 17218 Cod 148 Puncte
36 Costache Alexandru ASC Corona 2010 Brasov 00:45:51 Timp 17697 Cod 147 Puncte
37 Martin Lucas ASC Corona 2010 Brasov 00:46:32 Timp 14873 Cod 139 Puncte
38 Bisceanu Alexandru ACS Atena Sport Club Constanta 00:46:95 Timp 17368 Cod 134 Puncte
39 Cindescu Alexandru Florin Palatul copiilor Constanta 00:47:10 Timp 17606 Cod 132 Puncte
40 Rusu Razvan Stefan Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:47:23 Timp 17667 Cod 131 Puncte
41 Benchea Cristian Stefan Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:47:54 Timp 16098 Cod 129 Puncte
42 Atudorei Adrian Marian Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:48:68 Timp 17219 Cod 120 Puncte
43 Nechifor Gabriel Alexandr Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:49:10 Timp 17258 Cod 117 Puncte
44 Cocias Samuel Ludovic Sport Club Municipal Bacau 00:49:54 Timp 16715 Cod 114 Puncte
45 Lupu George Cristian Sport Club Municipal Bacau 00:50:49 Timp 16726 Cod 107 Puncte
46 Gheorghe Mario Alexandru ACS Atena Sport Club Constanta 00:51:05 Timp 17363 Cod 104 Puncte
47 Jicu Alexandru Ioan Sport Club Municipal Bacau 00:54:20 Timp 15897 Cod 87 Puncte
48 Albu Iustin Sport Club Municipal Bacau 00:56:28 Timp 17823 Cod 77 Puncte
49 Rusu Yanis Stefan Sport Club Municipal Bacau 00:59:48 Timp 16717 Cod 66 Puncte

3. 50 m bras (11 ani) Masculin

1 Jeler Alexandru Ionut Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:40:72 Timp 16183 Cod 258 Puncte
2 Pricopoaia Rares Ioan As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:41:66 Timp 17076 Cod 241 Puncte
3 Bartis Tudor Andrei Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:42:16 Timp 16187 Cod 233 Puncte
4 Ionita Mihnea George Palatul copiilor Constanta 00:42:68 Timp 16626 Cod 224 Puncte
5 Gavrilovici Patrick Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:43:11 Timp 16981 Cod 218 Puncte
6 Adamescu David Andrei Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:43:17 Timp 15086 Cod 217 Puncte
7 Rogoveanu Alexandru Ioan Palatul copiilor Constanta 00:43:49 Timp 17046 Cod 212 Puncte
8 Florescu Alexandru Stefan ACS Atena Sport Club Constanta 00:43:52 Timp 15834 Cod 212 Puncte
9 Chirana Andrei Nicolae Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:43:77 Timp 16107 Cod 208 Puncte
10 Porfir Vlad Ioan As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 00:44:44 Timp 15112 Cod 199 Puncte
11 Laiu Rares Stefan Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:45:74 Timp 15627 Cod 182 Puncte
12 Ali Amir Palatul copiilor Constanta 00:46:19 Timp 16630 Cod 177 Puncte
13 Jipescu David Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:46:44 Timp 15841 Cod 174 Puncte
14 Barbat Vlad Stefan Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:46:92 Timp 15083 Cod 169 Puncte
15 Costache Sebastian Ioan Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:47:18 Timp 16963 Cod 166 Puncte
16 Artene Luca Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:48:01 Timp 14804 Cod 157 Puncte
17 Barbu Matei Alexandru Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:48:28 Timp 15085 Cod 155 Puncte
18 Trofin Luca Alexandru Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:48:32 Timp 16549 Cod 154 Puncte
19 Horvat Alexandru Cristian Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:48:51 Timp 15489 Cod 153 Puncte
20 Taga Octavian Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:48:61 Timp 16094 Cod 152 Puncte
21 Apachitei Octavian Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:48:95 Timp 16076 Cod 148 Puncte
22 Manea Raul Andrei ACS Atena Sport Club Constanta 00:49:55 Timp 17374 Cod 143 Puncte
23 Farina Alfonzetti Victor Palatul copiilor Constanta 00:50:00 Timp 16967 Cod 139 Puncte
24 Popa Mihnea Octavian Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:50:56 Timp 16188 Cod 135 Puncte
25 Ruaro Patrick ASC Corona 2010 Brasov 00:50:65 Timp 17698 Cod 134 Puncte
26 Neagu Victor Matei Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:50:88 Timp 16976 Cod 132 Puncte
27 Zarojanu David Ionut As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:51:07 Timp 17079 Cod 131 Puncte
28 Farkas Daniel Mark Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 00:52:40 Timp 17039 Cod 121 Puncte
29 Romaniuc Mihai Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:52:92 Timp 16975 Cod 117 Puncte
30 Capota Alexandru Matei Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:56:77 Timp 16552 Cod 95 Puncte
31 Pascariu Cocos Stefan Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:57:81 Timp 17234 Cod 90 Puncte
32 Benko Gabriel Luca Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:57:88 Timp 17306 Cod 90 Puncte
33 Buftea Flavian Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:58:22 Timp 17532 Cod 88 Puncte
34 Tomos Isvan Cristian Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:59:50 Timp 17308 Cod 82 Puncte
35 Sandu Matei Liceul cu program sportiv Braila 01:04:14 Timp 16651 Cod 66 Puncte
36 Oancea Bogdan Alex. Liceul cu program sportiv Braila 01:04:25 Timp 16650 Cod 65 Puncte
37 Venis Eduard Alexandru Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:08:44 Timp 17416 Cod 54 Puncte

4. 50 m bras (11 ani) Feminin

1 Stefura Ingrid Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:40:83 Timp 14803 Cod 373 Puncte
2 Mardaru Klara Stefania Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:41:13 Timp 14523 Cod 365 Puncte
3 Doncila Daria Nicole Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:41:49 Timp 16555 Cod 355 Puncte
4 Ostafe Maria Giulia Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:41:86 Timp 14573 Cod 346 Puncte
5 Amariei Rianna As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:42:95 Timp 17080 Cod 320 Puncte
6 Fortu Alesia Maria Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:43:52 Timp 16932 Cod 308 Puncte
7 Baciu Amalia Georgiana As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:44:06 Timp 17081 Cod 297 Puncte
8 Alexa Daria As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:44:11 Timp 17077 Cod 296 Puncte
9 Munteanu Mihaela Cl. Sp. MEDGIDIA 00:44:74 Timp 15840 Cod 283 Puncte
10 Ardelean Ana Maria Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:45:53 Timp 16548 Cod 269 Puncte
11 Vilciu Raluca Maria Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:47:31 Timp 16186 Cod 239 Puncte
12 Sarbu Alexandra ACS Atena Sport Club Constanta 00:47:95 Timp 16628 Cod 230 Puncte
13 Batrinu Gabriela Bianca Liceul cu program sportiv Braila 00:49:24 Timp 16646 Cod 212 Puncte
14 Dobre Ioana Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:50:50 Timp 16423 Cod 197 Puncte
15 Merealbe Briana Elena Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:50:53 Timp 15626 Cod 196 Puncte
16 Carstea Irina Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:51:38 Timp 16176 Cod 187 Puncte
17 Rogoza Carmen Ionela Liceul cu program sportiv Braila 00:51:51 Timp 16649 Cod 185 Puncte
18 Milea Ana Iustina Sport Club Municipal Bacau 00:52:28 Timp 16722 Cod 177 Puncte
19 Mujdei Ioana Daria Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:52:39 Timp 15623 Cod 176 Puncte
20 Prifti Sophia Maria Palatul copiilor Constanta 00:54:16 Timp 17607 Cod 159 Puncte
21 Neagu Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:54:53 Timp 16638 Cod 156 Puncte
22 Lazarev Victoria Cleopatr Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:04:86 Timp 17410 Cod 93 Puncte
23 Iordache Sofia Sport Club Municipal Bacau 01:05:18 Timp 17827 Cod 91 Puncte
24 Popescu Alesia Maria Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:05:38 Timp 17412 Cod 90 Puncte
25 Cheptine Ioana Miruna Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 01:09:31 Timp 16974 Cod 76 Puncte
26 Oprisan Maria Isabela Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 88:88:88 Timp 16556 Cod 0 Puncte

5. 50 m fluture (10 ani) Masculin

1 Borcea Robert Nicolae Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:33:97 Timp 16079 Cod 287 Puncte
2 Banu Robert Constantin Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:34:33 Timp 15495 Cod 278 Puncte
3 Bumbac Eduard Gabriel Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 00:36:67 Timp 17139 Cod 228 Puncte
4 Iorga Damian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:37:35 Timp 16108 Cod 216 Puncte
5 Ionita Rares Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:38:65 Timp 15505 Cod 195 Puncte
6 Moise Alexandru Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:39:14 Timp 16080 Cod 188 Puncte
7 Grigorcea Ianis Luca Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:39:19 Timp 15631 Cod 187 Puncte
8 Ciocan Darius Andrei Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:39:21 Timp 16184 Cod 187 Puncte
9 Silivestru Matei Gabriel Palatul copiilor Constanta 00:40:45 Timp 17603 Cod 170 Puncte
10 Malinescu Andrei Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:41:02 Timp 15628 Cod 163 Puncte
11 Bujoreanu Razvan Gabriel ACS Atena Sport Club Constanta 00:41:05 Timp 17371 Cod 163 Puncte
12 Ginghina Rares Ionut Clubul Sportiv Municipal Galati 00:41:67 Timp 17820 Cod 155 Puncte
13 Nicut David ACS Atena Sport Club Constanta 00:41:85 Timp 17373 Cod 153 Puncte
14 Leu Stefan Alexandru ACS Atena Sport Club Constanta 00:42:37 Timp 17367 Cod 148 Puncte
15 Nistor Darius Mircea Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:43:24 Timp 14867 Cod 139 Puncte
16 Popescu David Ioan Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:43:34 Timp 17215 Cod 138 Puncte
17 Ursan Enache Denis Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:43:69 Timp 17674 Cod 135 Puncte
18 Artiano Salvatore Angelo Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:44:26 Timp 17303 Cod 130 Puncte
19 Falca Albert Daniel Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:44:74 Timp 16078 Cod 126 Puncte
20 Plesu Razvan Clubul Sportiv Municipal Braila 00:45:20 Timp 17685 Cod 122 Puncte
21 Birsan Albert Palatul copiilor Constanta 00:45:61 Timp 17605 Cod 118 Puncte
22 Oloeanu Bogdan Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:45:87 Timp 17744 Cod 116 Puncte
23 Marcu David Andrei Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:46:42 Timp 17742 Cod 112 Puncte
24 Ulianov Tudor Gabriel ACS Atena Sport Club Constanta 00:46:65 Timp 17364 Cod 111 Puncte
25 Diaconescu Vlad Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:46:80 Timp 17216 Cod 110 Puncte
26 Pochiu Dragos Paul Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:46:93 Timp 17668 Cod 109 Puncte
27 Bokor Ruben Peter Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:47:31 Timp 17304 Cod 106 Puncte
28 Fekete Magor Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:48:21 Timp 16561 Cod 100 Puncte
29 Strimbu Cristian ACS Atena Sport Club Constanta 00:48:56 Timp 17372 Cod 98 Puncte
30 Moussa Georges ACS Atena Sport Club Constanta 00:48:84 Timp 17369 Cod 96 Puncte
31 Romega Rares Bogdan Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:49:01 Timp 17217 Cod 95 Puncte
32 Serban Andrei Ovidiu ACS Atena Sport Club Constanta 00:49:13 Timp 17370 Cod 95 Puncte
33 Benchea Cristian Stefan Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:50:64 Timp 16098 Cod 86 Puncte
34 Rusu Razvan Stefan Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:51:20 Timp 17667 Cod 84 Puncte
35 Bisceanu Alexandru ACS Atena Sport Club Constanta 00:52:01 Timp 17368 Cod 80 Puncte
36 Miros Vlad Casian Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:52:10 Timp 17218 Cod 79 Puncte
37 Cocias Samuel Ludovic Sport Club Municipal Bacau 00:53:96 Timp 16715 Cod 71 Puncte
38 Atudorei Adrian Marian Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:54:02 Timp 17219 Cod 71 Puncte
39 Costache Alexandru ASC Corona 2010 Brasov 00:55:83 Timp 17697 Cod 64 Puncte
40 Martin Lucas ASC Corona 2010 Brasov 00:56:27 Timp 14873 Cod 63 Puncte
41 Gheorghe Mario Alexandru ACS Atena Sport Club Constanta 00:56:29 Timp 17363 Cod 63 Puncte
42 Cindescu Alexandru Florin Palatul copiilor Constanta 00:56:84 Timp 17606 Cod 61 Puncte
43 Nechifor Gabriel Alexandr Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:04:73 Timp 17258 Cod 41 Puncte
44 Rusu Yanis Stefan Sport Club Municipal Bacau 01:13:93 Timp 16717 Cod 27 Puncte
45 Piciu Anthony Daniel Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 88:88:88 Timp 17743 Cod 0 Puncte
46 Albu Iustin Sport Club Municipal Bacau 88:88:88 Timp 17823 Cod 0 Puncte

6. 50 m fluture (10 ani) Feminin

1 Silisteanu Daria Mariuca As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:36:61 Timp 17310 Cod 297 Puncte
2 Bors Iasmina Monica Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:36:64 Timp 15506 Cod 296 Puncte
3 Coperza Alecsandra Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:36:75 Timp 17689 Cod 293 Puncte
4 Calapod Christine Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:37:97 Timp 16830 Cod 266 Puncte
5 Asaftei Daria Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:38:63 Timp 17300 Cod 195 Puncte
6 Maxim Maria Ilinca Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:39:47 Timp 17745 Cod 237 Puncte
7 Stegarescu Delia Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:39:60 Timp 16110 Cod 234 Puncte
8 Girip Lucia Clubul Sportiv Municipal Braila 00:41:57 Timp 17687 Cod 202 Puncte
9 Tenciu Alecsia Maria As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:41:71 Timp 17311 Cod 200 Puncte
10 Ionescu Maya Mihaela ACS Atena Sport Club Constanta 00:41:82 Timp 17365 Cod 199 Puncte
11 Babau Ana Maria Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:41:83 Timp 14809 Cod 199 Puncte
12 Branisteanu Melissa Ioana Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:41:87 Timp 14808 Cod 198 Puncte
13 Olariu Alexia Ioana Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:42:25 Timp 15629 Cod 193 Puncte
14 Brais Ana Maria Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:42:55 Timp 16097 Cod 189 Puncte
15 Mariut Serena Maria Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:43:68 Timp 14810 Cod 174 Puncte
16 Diaconescu Irina Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:47:48 Timp 17226 Cod 136 Puncte
17 Gheorghiu Anastasia Mara ACS Atena Sport Club Constanta 00:47:68 Timp 17366 Cod 134 Puncte
18 Ravar Xenia Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:47:79 Timp 17690 Cod 133 Puncte
19 Petre Mara Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:48:04 Timp 16424 Cod 131 Puncte
20 Ivan Cherim Ruxandra ASC Corona 2010 Brasov 00:48:13 Timp 14862 Cod 130 Puncte
21 Spataru Azaria Ioana Palatul copiilor Constanta 00:50:90 Timp 17604 Cod 110 Puncte
22 Babalean Iris Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:51:55 Timp 17229 Cod 106 Puncte
23 Romega Natalia Ioana Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:51:97 Timp 17227 Cod 103 Puncte
24 Buhlea Sofia Maria Sport Club Municipal Bacau 00:52:82 Timp 16719 Cod 98 Puncte
25 Chirica Alexandra Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:54:42 Timp 17692 Cod 90 Puncte
26 Cretu Beatryce Ana Palatul copiilor Constanta 00:56:36 Timp 17047 Cod 63 Puncte
27 Vlaicu Maria Victoria Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:57:59 Timp 16095 Cod 76 Puncte
28 Rurac Miruna Veronica Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:58:04 Timp 17228 Cod 74 Puncte
29 Maranduca Alexia Sport Club Municipal Bacau 00:58:25 Timp 17825 Cod 73 Puncte
30 Ceaus Martina Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:02:35 Timp 17307 Cod 46 Puncte
31 Suciu Alexandra Ioana Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:02:62 Timp 17305 Cod 45 Puncte
32 Catana Maria Raeesa ASC Corona 2010 Brasov 01:10:59 Timp 17695 Cod 41 Puncte
33 Tui Cezara Ilinca Clubul Sportiv Universitar Suceava 88:88:88 Timp 17230 Cod 0 Puncte
34 Trenchea Elena Miruna Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 88:88:88 Timp 15630 Cod 0 Puncte

7. 50 m liber (11 ani) Masculin

1 Jeler Alexandru Ionut Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:31:65 Timp 16183 Cod 288 Puncte
2 Costache Sebastian Ioan Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:31:68 Timp 16963 Cod 287 Puncte
2 Ionita Mihnea George Palatul copiilor Constanta 00:31:68 Timp 16626 Cod 287 Puncte
3 Barbu Matei Alexandru Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:31:97 Timp 15085 Cod 279 Puncte
4 Jipescu David Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:32:10 Timp 15841 Cod 276 Puncte
5 Pricopoaia Rares Ioan As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:32:16 Timp 17076 Cod 274 Puncte
6 Barbat Vlad Stefan Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:32:28 Timp 15083 Cod 271 Puncte
7 Zarojanu David Ionut As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:32:68 Timp 17079 Cod 261 Puncte
8 Gavrilovici Patrick Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:32:94 Timp 16981 Cod 255 Puncte
9 Ali Amir Palatul copiilor Constanta 00:32:95 Timp 16630 Cod 255 Puncte
10 Farkas Daniel Mark Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 00:33:08 Timp 17039 Cod 252 Puncte
11 Rogoveanu Alexandru Ioan Palatul copiilor Constanta 00:33:13 Timp 17046 Cod 251 Puncte
12 Artene Luca Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:33:48 Timp 14804 Cod 243 Puncte
13 Apachitei Octavian Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:33:70 Timp 16076 Cod 238 Puncte
14 Florescu Alexandru Stefan ACS Atena Sport Club Constanta 00:33:73 Timp 15834 Cod 238 Puncte
15 Bartis Tudor Andrei Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:33:92 Timp 16187 Cod 234 Puncte
16 Farina Alfonzetti Victor Palatul copiilor Constanta 00:35:36 Timp 16967 Cod 206 Puncte
17 Trofin Luca Alexandru Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:35:70 Timp 16549 Cod 200 Puncte
18 Manea Raul Andrei ACS Atena Sport Club Constanta 00:35:85 Timp 17374 Cod 198 Puncte
19 Laiu Rares Stefan Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:35:99 Timp 15627 Cod 196 Puncte
20 Horvat Alexandru Cristian Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:36:38 Timp 15489 Cod 189 Puncte
21 Romaniuc Mihai Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:36:62 Timp 16975 Cod 186 Puncte
22 Chirana Andrei Nicolae Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:37:27 Timp 16107 Cod 176 Puncte
23 Taga Octavian Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:37:31 Timp 16094 Cod 176 Puncte
24 Porfir Vlad Ioan As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 00:37:37 Timp 15112 Cod 175 Puncte
25 Bucur Stefan Sport Club Municipal Bacau 00:37:82 Timp 15896 Cod 169 Puncte
26 Sandu Matei Liceul cu program sportiv Braila 00:38:17 Timp 16651 Cod 164 Puncte
27 Popa Mihnea Octavian Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:38:84 Timp 16188 Cod 156 Puncte
28 Buftea Flavian Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:38:98 Timp 17532 Cod 154 Puncte
29 Ruaro Patrick ASC Corona 2010 Brasov 00:39:40 Timp 17698 Cod 149 Puncte
30 Oancea Bogdan Alex. Liceul cu program sportiv Braila 00:40:22 Timp 16650 Cod 140 Puncte
31 Neagu Victor Matei Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:41:08 Timp 16976 Cod 131 Puncte
32 Capota Alexandru Matei Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:42:45 Timp 16552 Cod 119 Puncte
33 Benko Gabriel Luca Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:43:01 Timp 17306 Cod 114 Puncte
34 Tomos Isvan Cristian Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:43:30 Timp 17308 Cod 112 Puncte
35 Pascariu Cocos Stefan Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:47:34 Timp 17234 Cod 86 Puncte
36 Venis Eduard Alexandru Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:49:22 Timp 17416 Cod 76 Puncte
37 Adamescu David Andrei Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 88:88:88 Timp 15086 Cod 0 Puncte

8. 50 m liber (11 ani) Feminin

1 Alexa Daria As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:30:26 Timp 17077 Cod 478 Puncte
2 Stefura Ingrid Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:30:72 Timp 14803 Cod 457 Puncte
3 Prisecariu Aissia Claudia As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:30:79 Timp 17078 Cod 454 Puncte
4 Sarbu Alexandra ACS Atena Sport Club Constanta 00:31:25 Timp 16628 Cod 434 Puncte
5 Georgescu Ioana As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:32:16 Timp 17074 Cod 398 Puncte
6 Doncila Daria Nicole Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:32:34 Timp 16555 Cod 392 Puncte
7 Munteanu Mihaela Cl. Sp. MEDGIDIA 00:32:42 Timp 15840 Cod 389 Puncte
8 Amariei Rianna As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:33:18 Timp 17080 Cod 363 Puncte
9 Ardelean Ana Maria Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:34:41 Timp 16548 Cod 325 Puncte
10 Baciu Amalia Georgiana As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:34:46 Timp 17081 Cod 324 Puncte
11 Fortu Alesia Maria Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:34:94 Timp 16932 Cod 310 Puncte
12 Batrinu Gabriela Bianca Liceul cu program sportiv Braila 00:35:39 Timp 16646 Cod 299 Puncte
13 Oprisan Maria Isabela Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:36:13 Timp 16556 Cod 281 Puncte
14 Mardaru Klara Stefania Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:36:35 Timp 14523 Cod 276 Puncte
15 Ostafe Maria Giulia Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:36:37 Timp 14573 Cod 275 Puncte
16 Carstea Irina Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:36:79 Timp 16176 Cod 266 Puncte
17 Vilciu Raluca Maria Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:37:02 Timp 16186 Cod 261 Puncte
18 Dobre Ioana Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:38:27 Timp 16423 Cod 236 Puncte
19 Mujdei Ioana Daria Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:38:86 Timp 15623 Cod 225 Puncte
20 Prifti Sophia Maria Palatul copiilor Constanta 00:39:05 Timp 17607 Cod 222 Puncte
21 Merealbe Briana Elena Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:39:19 Timp 15626 Cod 220 Puncte
22 Neagu Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:39:95 Timp 16638 Cod 207 Puncte
23 Lazarev Victoria Cleopatr Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:41:62 Timp 17410 Cod 183 Puncte
24 Rogoza Carmen Ionela Liceul cu program sportiv Braila 00:42:43 Timp 16649 Cod 173 Puncte
25 Popescu Alesia Maria Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:45:66 Timp 17412 Cod 139 Puncte
26 Cheptine Ioana Miruna Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:53:97 Timp 16974 Cod 84 Puncte
27 Iordache Sofia Sport Club Municipal Bacau 00:56:80 Timp 17827 Cod 72 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

1. 50 m bras (10 ani) Feminin

1 Asaftei Daria Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:42:81 Timp 17300 Cod 222 Puncte
2 Tenciu Alecsia Maria As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:44:99 Timp 17311 Cod 279 Puncte
3 Silisteanu Daria Mariuca As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:45:03 Timp 17310 Cod 278 Puncte
4 Branisteanu Melissa Ioana Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:45:79 Timp 14808 Cod 264 Puncte
5 Trenchea Elena Miruna Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:46:42 Timp 15630 Cod 254 Puncte
6 Bors Iasmina Monica Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:46:87 Timp 15506 Cod 246 Puncte
7 Olariu Alexia Ioana Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:47:73 Timp 15629 Cod 233 Puncte
8 Ionescu Maya Mihaela ACS Atena Sport Club Constanta 00:47:81 Timp 17365 Cod 232 Puncte
9 Coperza Alecsandra Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:47:84 Timp 17689 Cod 232 Puncte
10 Gheorghiu Anastasia Mara ACS Atena Sport Club Constanta 00:48:13 Timp 17366 Cod 227 Puncte
11 Stegarescu Delia Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:50:02 Timp 16110 Cod 203 Puncte
12 Mariut Serena Maria Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:50:89 Timp 14810 Cod 192 Puncte
13 Calapod Christine Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:51:06 Timp 16830 Cod 190 Puncte
14 Babau Ana Maria Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:51:20 Timp 14809 Cod 189 Puncte
15 Maxim Maria Ilinca Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:51:53 Timp 17745 Cod 185 Puncte
16 Ivan Cherim Ruxandra ASC Corona 2010 Brasov 00:53:43 Timp 14862 Cod 166 Puncte
17 Babalean Iris Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:53:71 Timp 17229 Cod 164 Puncte
18 Petre Mara Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:53:92 Timp 16424 Cod 162 Puncte
19 Buhlea Sofia Maria Sport Club Municipal Bacau 00:54:33 Timp 16719 Cod 158 Puncte
20 Ravar Xenia Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:55:61 Timp 17690 Cod 147 Puncte
21 Chirica Alexandra Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:00:53 Timp 17692 Cod 114 Puncte
22 Ceaus Martina Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:00:70 Timp 17307 Cod 78 Puncte
23 Cretu Beatryce Ana Palatul copiilor Constanta 01:01:18 Timp 17047 Cod 76 Puncte
24 Romega Natalia Ioana Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:01:60 Timp 17227 Cod 108 Puncte
25 Brais Ana Maria Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:02:29 Timp 16097 Cod 105 Puncte
26 Vranceanu Daria Maria Sport Club Municipal Bacau 01:03:09 Timp 16730 Cod 101 Puncte
27 Vlaicu Maria Victoria Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:03:59 Timp 16095 Cod 98 Puncte
28 Diaconescu Irina Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:03:65 Timp 17226 Cod 98 Puncte
29 Spataru Azaria Ioana Palatul copiilor Constanta 01:04:01 Timp 17604 Cod 96 Puncte
30 Catana Maria Raeesa ASC Corona 2010 Brasov 01:05:33 Timp 17695 Cod 91 Puncte
31 Maranduca Alexia Sport Club Municipal Bacau 01:05:50 Timp 17825 Cod 90 Puncte
32 Tui Cezara Ilinca Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:05:82 Timp 17230 Cod 89 Puncte
33 Rurac Miruna Veronica Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:08:96 Timp 17228 Cod 77 Puncte
34 Suciu Alexandra Ioana Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:10:96 Timp 17305 Cod 48 Puncte

2. 50 m bras (10 ani) Masculin

1 Ionita Rares Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:43:33 Timp 15505 Cod 214 Puncte
2 Banu Robert Constantin Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:44:25 Timp 15495 Cod 201 Puncte
3 Bumbac Eduard Gabriel Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 00:44:90 Timp 17139 Cod 193 Puncte
4 Nistor Darius Mircea Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:45:10 Timp 14867 Cod 190 Puncte
4 Borcea Robert Nicolae Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:45:10 Timp 16079 Cod 190 Puncte
5 Malinescu Andrei Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:45:87 Timp 15628 Cod 181 Puncte
6 Grigorcea Ianis Luca Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:47:60 Timp 15631 Cod 162 Puncte
7 Iorga Damian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:48:09 Timp 16108 Cod 157 Puncte
8 Bujoreanu Razvan Gabriel ACS Atena Sport Club Constanta 00:48:18 Timp 17371 Cod 156 Puncte
9 Piciu Anthony Daniel Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:48:23 Timp 17743 Cod 155 Puncte
10 Ginghina Rares Ionut Clubul Sportiv Municipal Galati 00:48:39 Timp 17820 Cod 154 Puncte
11 Spataru Petru Marius As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:49:06 Timp 17309 Cod 147 Puncte
12 Martin Lucas ASC Corona 2010 Brasov 00:50:19 Timp 14873 Cod 138 Puncte
13 Atudorei Adrian Marian Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:50:20 Timp 17219 Cod 138 Puncte
14 Fekete Magor Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:50:30 Timp 16561 Cod 137 Puncte
15 Falca Albert Daniel Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:50:37 Timp 16078 Cod 136 Puncte
16 Leu Stefan Alexandru ACS Atena Sport Club Constanta 00:51:33 Timp 17367 Cod 129 Puncte
17 Marcu David Andrei Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:51:49 Timp 17742 Cod 128 Puncte
18 Popescu David Ioan Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:51:64 Timp 17215 Cod 126 Puncte
19 Miros Vlad Casian Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:52:42 Timp 17218 Cod 121 Puncte
20 Lupu George Cristian Sport Club Municipal Bacau 00:52:91 Timp 16726 Cod 117 Puncte
21 Oloeanu Bogdan Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:53:06 Timp 17744 Cod 116 Puncte
22 Ciocan Darius Andrei Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:53:06 Timp 16184 Cod 116 Puncte
23 Nicut David ACS Atena Sport Club Constanta 00:53:06 Timp 17373 Cod 116 Puncte
24 Plesu Razvan Clubul Sportiv Municipal Braila 00:53:22 Timp 17685 Cod 115 Puncte
25 Moise Alexandru Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:53:28 Timp 16080 Cod 115 Puncte
26 Serban Andrei Ovidiu ACS Atena Sport Club Constanta 00:53:44 Timp 17370 Cod 114 Puncte
27 Strimbu Cristian ACS Atena Sport Club Constanta 00:54:22 Timp 17372 Cod 109 Puncte
28 Bisceanu Alexandru ACS Atena Sport Club Constanta 00:54:22 Timp 17368 Cod 109 Puncte
29 Romega Rares Bogdan Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:54:76 Timp 17217 Cod 106 Puncte
30 Moussa Georges ACS Atena Sport Club Constanta 00:55:16 Timp 17369 Cod 104 Puncte
31 Ulianov Tudor Gabriel ACS Atena Sport Club Constanta 00:55:76 Timp 17364 Cod 100 Puncte
32 Pochiu Dragos Paul Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:56:67 Timp 17668 Cod 96 Puncte
33 Artiano Salvatore Angelo Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:56:68 Timp 17303 Cod 95 Puncte
34 Jicu Alexandru Ioan Sport Club Municipal Bacau 00:57:05 Timp 15897 Cod 94 Puncte
35 Bokor Ruben Peter Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:57:06 Timp 17304 Cod 94 Puncte
36 Birsan Albert Palatul copiilor Constanta 00:58:03 Timp 17605 Cod 89 Puncte
37 Ursan Enache Denis Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:58:23 Timp 17674 Cod 88 Puncte
38 Gheorghe Mario Alexandru ACS Atena Sport Club Constanta 00:58:58 Timp 17363 Cod 86 Puncte
39 Cocias Samuel Ludovic Sport Club Municipal Bacau 01:00:49 Timp 16715 Cod 78 Puncte
40 Rusu Razvan Stefan Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:01:19 Timp 17667 Cod 76 Puncte
41 Diaconescu Vlad Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:02:40 Timp 17216 Cod 71 Puncte
42 Nechifor Gabriel Alexandr Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:02:79 Timp 17258 Cod 70 Puncte
43 Albu Iustin Sport Club Municipal Bacau 01:04:31 Timp 17823 Cod 65 Puncte
44 Costache Alexandru ASC Corona 2010 Brasov 01:09:97 Timp 17697 Cod 51 Puncte
45 Benchea Cristian Stefan Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:10:83 Timp 16098 Cod 49 Puncte
46 Cindescu Alexandru Florin Palatul copiilor Constanta 01:11:85 Timp 17606 Cod 47 Puncte
47 Rusu Yanis Stefan Sport Club Municipal Bacau 01:12:53 Timp 16717 Cod 45 Puncte
48 Silivestru Matei Gabriel Palatul copiilor Constanta 88:88:88 Timp 17603 Cod 0 Puncte

3. 200 m liber (11 ani) Feminin

1 Alexa Daria As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:25:71 Timp 17077 Cod 466 Puncte
2 Georgescu Ioana As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:26:05 Timp 17074 Cod 462 Puncte
3 Prisecariu Aissia Claudia As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:32:76 Timp 17078 Cod 404 Puncte
4 Munteanu Mihaela Cl. Sp. MEDGIDIA 02:34:51 Timp 15840 Cod 390 Puncte
5 Amariei Rianna As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:34:94 Timp 17080 Cod 387 Puncte
6 Stefura Ingrid Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:34:96 Timp 14803 Cod 387 Puncte
7 Sarbu Alexandra ACS Atena Sport Club Constanta 02:37:28 Timp 16628 Cod 370 Puncte
8 Baciu Amalia Georgiana As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:38:72 Timp 17081 Cod 360 Puncte
9 Doncila Daria Nicole Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 02:42:50 Timp 16555 Cod 336 Puncte
10 Ardelean Ana Maria Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 02:44:86 Timp 16548 Cod 321 Puncte
11 Ostafe Maria Giulia Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:52:94 Timp 14573 Cod 278 Puncte
12 Oprisan Maria Isabela Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 02:53:55 Timp 16556 Cod 275 Puncte
13 Fortu Alesia Maria Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 02:54:17 Timp 16932 Cod 272 Puncte
14 Mardaru Klara Stefania Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:54:82 Timp 14523 Cod 269 Puncte
15 Vilciu Raluca Maria Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:57:03 Timp 16186 Cod 259 Puncte
16 Merealbe Briana Elena Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 02:57:97 Timp 15626 Cod 255 Puncte
17 Batrinu Gabriela Bianca Liceul cu program sportiv Braila 03:01:50 Timp 16646 Cod 241 Puncte
18 Dobre Ioana Clubul Sportiv Municipal Brasov 03:04:24 Timp 16423 Cod 230 Puncte
19 Carstea Irina Clubul Sportiv Municipal Brasov 03:05:64 Timp 16176 Cod 225 Puncte
20 Mujdei Ioana Daria Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 03:12:63 Timp 15623 Cod 201 Puncte
21 Neagu Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:20:36 Timp 16638 Cod 179 Puncte
22 Rogoza Carmen Ionela Liceul cu program sportiv Braila 03:26:73 Timp 16649 Cod 163 Puncte
23 Lazarev Victoria Cleopatr Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 03:33:47 Timp 17410 Cod 148 Puncte
24 Popescu Alesia Maria Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 03:58:91 Timp 17412 Cod 105 Puncte
25 Cheptine Ioana Miruna Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 04:14:01 Timp 16974 Cod 87 Puncte
26 Iordache Sofia Sport Club Municipal Bacau 04:22:42 Timp 17827 Cod 79 Puncte
27 Prifti Sophia Maria Palatul copiilor Constanta 77:77:77 Timp 17607 Cod 0 Puncte
28 Milea Ana Iustina Sport Club Municipal Bacau 77:77:77 Timp 16722 Cod 0 Puncte

4. 200 m liber (11 ani) Masculin

1 Jipescu David Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 02:30:17 Timp 15841 Cod 313 Puncte
2 Adamescu David Andrei Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 02:30:39 Timp 15086 Cod 311 Puncte
3 Jeler Alexandru Ionut Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:31:83 Timp 16183 Cod 303 Puncte
4 Zarojanu David Ionut As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:32:70 Timp 17079 Cod 298 Puncte
5 Pricopoaia Rares Ioan As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:34:58 Timp 17076 Cod 287 Puncte
6 Artene Luca Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:36:40 Timp 14804 Cod 277 Puncte
7 Ionita Mihnea George Palatul copiilor Constanta 02:36:63 Timp 16626 Cod 276 Puncte
8 Barbat Vlad Stefan Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 02:36:71 Timp 15083 Cod 275 Puncte
9 Bartis Tudor Andrei Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:36:93 Timp 16187 Cod 274 Puncte
10 Costache Sebastian Ioan Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 02:38:12 Timp 16963 Cod 268 Puncte
11 Ali Amir Palatul copiilor Constanta 02:38:21 Timp 16630 Cod 267 Puncte
12 Florescu Alexandru Stefan ACS Atena Sport Club Constanta 02:40:94 Timp 15834 Cod 254 Puncte
13 Farina Alfonzetti Victor Palatul copiilor Constanta 02:41:47 Timp 16967 Cod 252 Puncte
14 Gavrilovici Patrick Clubul Sportiv Universitar Suceava 02:42:08 Timp 16981 Cod 249 Puncte
15 Barbu Matei Alexandru Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 02:42:67 Timp 15085 Cod 246 Puncte
16 Apachitei Octavian Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:45:26 Timp 16076 Cod 235 Puncte
17 Farkas Daniel Mark Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 02:45:51 Timp 17039 Cod 234 Puncte
18 Rogoveanu Alexandru Ioan Palatul copiilor Constanta 02:48:26 Timp 17046 Cod 222 Puncte
19 Porfir Vlad Ioan As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 02:53:22 Timp 15112 Cod 204 Puncte
20 Horvat Alexandru Cristian Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:53:58 Timp 15489 Cod 202 Puncte
21 Laiu Rares Stefan Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 02:55:51 Timp 15627 Cod 196 Puncte
22 Chirana Andrei Nicolae Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:59:30 Timp 16107 Cod 184 Puncte
23 Popa Mihnea Octavian Clubul Sportiv Municipal Brasov 03:02:42 Timp 16188 Cod 174 Puncte
24 Trofin Luca Alexandru Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 03:03:12 Timp 16549 Cod 172 Puncte
25 Manea Raul Andrei ACS Atena Sport Club Constanta 03:07:49 Timp 17374 Cod 161 Puncte
26 Taga Octavian Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 03:09:63 Timp 16094 Cod 155 Puncte
27 Romaniuc Mihai Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 03:14:81 Timp 16975 Cod 143 Puncte
28 Ruaro Patrick ASC Corona 2010 Brasov 03:16:69 Timp 17698 Cod 139 Puncte
29 Bucur Stefan Sport Club Municipal Bacau 03:16:99 Timp 15896 Cod 138 Puncte
30 Sandu Matei Liceul cu program sportiv Braila 03:17:93 Timp 16651 Cod 136 Puncte
31 Neagu Victor Matei Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 03:20:84 Timp 16976 Cod 130 Puncte
32 Benko Gabriel Luca Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 03:21:89 Timp 17306 Cod 128 Puncte
33 Oancea Bogdan Alex. Liceul cu program sportiv Braila 03:22:49 Timp 16650 Cod 127 Puncte
34 Capota Alexandru Matei Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 03:23:14 Timp 16552 Cod 126 Puncte
35 Tomos Isvan Cristian Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 03:29:25 Timp 17308 Cod 115 Puncte
36 Buftea Flavian Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 03:29:77 Timp 17532 Cod 114 Puncte
37 Pascariu Cocos Stefan Clubul Sportiv Universitar Suceava 03:56:33 Timp 17234 Cod 80 Puncte
38 Venis Eduard Alexandru Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 04:00:99 Timp 17416 Cod 75 Puncte

5. 50 m liber (10 ani) Feminin

1 Silisteanu Daria Mariuca As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:32:87 Timp 17310 Cod 373 Puncte
2 Trenchea Elena Miruna Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:34:34 Timp 15630 Cod 327 Puncte
3 Tenciu Alecsia Maria As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:34:92 Timp 17311 Cod 311 Puncte
4 Asaftei Daria Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:34:97 Timp 17300 Cod 213 Puncte
5 Ionescu Maya Mihaela ACS Atena Sport Club Constanta 00:35:01 Timp 17365 Cod 309 Puncte
6 Bors Iasmina Monica Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:35:20 Timp 15506 Cod 304 Puncte
7 Coperza Alecsandra Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:35:48 Timp 17689 Cod 296 Puncte
8 Branisteanu Melissa Ioana Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:36:34 Timp 14808 Cod 276 Puncte
9 Calapod Christine Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:36:46 Timp 16830 Cod 273 Puncte
10 Stegarescu Delia Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:37:08 Timp 16110 Cod 260 Puncte
11 Maxim Maria Ilinca Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:37:65 Timp 17745 Cod 248 Puncte
12 Olariu Alexia Ioana Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:37:65 Timp 15629 Cod 248 Puncte
13 Mariut Serena Maria Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:38:13 Timp 14810 Cod 239 Puncte
14 Ravar Xenia Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:38:33 Timp 17690 Cod 235 Puncte
15 Diaconescu Irina Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:38:61 Timp 17226 Cod 230 Puncte
16 Girip Lucia Clubul Sportiv Municipal Braila 00:38:88 Timp 17687 Cod 225 Puncte
17 Petre Mara Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:38:95 Timp 16424 Cod 224 Puncte
18 Gheorghiu Anastasia Mara ACS Atena Sport Club Constanta 00:39:22 Timp 17366 Cod 219 Puncte
19 Babau Ana Maria Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:39:68 Timp 14809 Cod 212 Puncte
20 Spataru Azaria Ioana Palatul copiilor Constanta 00:40:87 Timp 17604 Cod 194 Puncte
21 Romega Natalia Ioana Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:41:00 Timp 17227 Cod 192 Puncte
22 Chirica Alexandra Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:41:81 Timp 17692 Cod 181 Puncte
23 Ivan Cherim Ruxandra ASC Corona 2010 Brasov 00:43:14 Timp 14862 Cod 165 Puncte
24 Cretu Beatryce Ana Palatul copiilor Constanta 00:44:38 Timp 17047 Cod 104 Puncte
25 Rurac Miruna Veronica Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:45:01 Timp 17228 Cod 145 Puncte
26 Vlaicu Maria Victoria Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:46:37 Timp 16095 Cod 133 Puncte
27 Babalean Iris Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:46:65 Timp 17229 Cod 130 Puncte
28 Vranceanu Daria Maria Sport Club Municipal Bacau 00:47:55 Timp 16730 Cod 123 Puncte
29 Ceaus Martina Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:47:87 Timp 17307 Cod 83 Puncte
30 Suciu Alexandra Ioana Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:50:48 Timp 17305 Cod 71 Puncte
31 Maranduca Alexia Sport Club Municipal Bacau 00:51:63 Timp 17825 Cod 96 Puncte
32 Tui Cezara Ilinca Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:53:34 Timp 17230 Cod 87 Puncte
33 Catana Maria Raeesa ASC Corona 2010 Brasov 00:54:49 Timp 17695 Cod 81 Puncte
34 Buhlea Sofia Maria Sport Club Municipal Bacau 88:88:88 Timp 16719 Cod 0 Puncte
35 Brais Ana Maria Clubul Sportiv Municipal Bacau 88:88:88 Timp 16097 Cod 0 Puncte

6. 50 m liber (10 ani) Masculin

1 Borcea Robert Nicolae Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:31:56 Timp 16079 Cod 290 Puncte
2 Fekete Magor Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:32:69 Timp 16561 Cod 261 Puncte
3 Banu Robert Constantin Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:32:73 Timp 15495 Cod 260 Puncte
4 Bumbac Eduard Gabriel Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 00:33:30 Timp 17139 Cod 247 Puncte
5 Piciu Anthony Daniel Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:34:02 Timp 17743 Cod 232 Puncte
6 Iorga Damian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:34:64 Timp 16108 Cod 219 Puncte
7 Malinescu Andrei Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:34:91 Timp 15628 Cod 214 Puncte
8 Ionita Rares Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:35:34 Timp 15505 Cod 207 Puncte
9 Grigorcea Ianis Luca Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:35:47 Timp 15631 Cod 204 Puncte
10 Silivestru Matei Gabriel Palatul copiilor Constanta 00:35:64 Timp 17603 Cod 201 Puncte
11 Popescu David Ioan Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:36:25 Timp 17215 Cod 191 Puncte
12 Nistor Darius Mircea Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:36:43 Timp 14867 Cod 189 Puncte
13 Ciocan Darius Andrei Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:36:43 Timp 16184 Cod 189 Puncte
14 Birsan Albert Palatul copiilor Constanta 00:36:46 Timp 17605 Cod 188 Puncte
15 Nicut David ACS Atena Sport Club Constanta 00:36:53 Timp 17373 Cod 187 Puncte
16 Spataru Petru Marius As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:36:66 Timp 17309 Cod 185 Puncte
17 Leu Stefan Alexandru ACS Atena Sport Club Constanta 00:36:73 Timp 17367 Cod 184 Puncte
18 Ginghina Rares Ionut Clubul Sportiv Municipal Galati 00:36:73 Timp 17820 Cod 184 Puncte
19 Falca Albert Daniel Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:36:86 Timp 16078 Cod 182 Puncte
20 Moise Alexandru Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:37:05 Timp 16080 Cod 179 Puncte
21 Moussa Georges ACS Atena Sport Club Constanta 00:37:05 Timp 17369 Cod 179 Puncte
22 Artiano Salvatore Angelo Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:37:66 Timp 17303 Cod 171 Puncte
23 Strimbu Cristian ACS Atena Sport Club Constanta 00:37:70 Timp 17372 Cod 170 Puncte
24 Serban Andrei Ovidiu ACS Atena Sport Club Constanta 00:37:74 Timp 17370 Cod 170 Puncte
25 Marcu David Andrei Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:38:08 Timp 17742 Cod 165 Puncte
26 Ulianov Tudor Gabriel ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:12 Timp 17364 Cod 165 Puncte
27 Plesu Razvan Clubul Sportiv Municipal Braila 00:38:19 Timp 17685 Cod 164 Puncte
28 Martin Lucas ASC Corona 2010 Brasov 00:38:21 Timp 14873 Cod 163 Puncte
29 Atudorei Adrian Marian Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:38:97 Timp 17219 Cod 154 Puncte
30 Romega Rares Bogdan Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:39:01 Timp 17217 Cod 154 Puncte
31 Pochiu Dragos Paul Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:39:29 Timp 17668 Cod 150 Puncte
32 Bujoreanu Razvan Gabriel ACS Atena Sport Club Constanta 00:39:82 Timp 17371 Cod 144 Puncte
33 Oloeanu Bogdan Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:39:86 Timp 17744 Cod 144 Puncte
34 Diaconescu Vlad Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:40:22 Timp 17216 Cod 140 Puncte
35 Ciobanescu Mario Clubul Sportiv Municipal Braila 00:40:39 Timp 17686 Cod 138 Puncte
36 Miros Vlad Casian Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:40:83 Timp 17218 Cod 134 Puncte
37 Cocias Samuel Ludovic Sport Club Municipal Bacau 00:41:41 Timp 16715 Cod 128 Puncte
38 Rusu Razvan Stefan Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:41:51 Timp 17667 Cod 127 Puncte
39 Bokor Ruben Peter Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:41:63 Timp 17304 Cod 126 Puncte
40 Bisceanu Alexandru ACS Atena Sport Club Constanta 00:41:66 Timp 17368 Cod 126 Puncte
41 Benchea Cristian Stefan Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:41:90 Timp 16098 Cod 124 Puncte
42 Ursan Enache Denis Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:41:99 Timp 17674 Cod 123 Puncte
43 Gheorghe Mario Alexandru ACS Atena Sport Club Constanta 00:42:51 Timp 17363 Cod 119 Puncte
44 Costache Alexandru ASC Corona 2010 Brasov 00:43:62 Timp 17697 Cod 110 Puncte
45 Lupu George Cristian Sport Club Municipal Bacau 00:43:64 Timp 16726 Cod 110 Puncte
46 Nechifor Gabriel Alexandr Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:43:84 Timp 17258 Cod 108 Puncte
47 Cindescu Alexandru Florin Palatul copiilor Constanta 00:44:67 Timp 17606 Cod 102 Puncte
48 Jicu Alexandru Ioan Sport Club Municipal Bacau 00:48:83 Timp 15897 Cod 78 Puncte
49 Rusu Yanis Stefan Sport Club Municipal Bacau 01:01:92 Timp 16717 Cod 38 Puncte
50 Albu Iustin Sport Club Municipal Bacau 88:88:88 Timp 17823 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 2

1. 50 m spate (11 ani) Feminin

1 Prisecariu Aissia Claudia As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:34:50 Timp 17078 Cod 482 Puncte
2 Stefura Ingrid Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:34:75 Timp 14803 Cod 472 Puncte
3 Amariei Rianna As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:34:96 Timp 17080 Cod 463 Puncte
4 Georgescu Ioana As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:35:15 Timp 17074 Cod 456 Puncte
5 Alexa Daria As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:36:18 Timp 17077 Cod 418 Puncte
6 Munteanu Mihaela Cl. Sp. MEDGIDIA 00:37:14 Timp 15840 Cod 386 Puncte
7 Ardelean Ana Maria Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:37:68 Timp 16548 Cod 370 Puncte
8 Sarbu Alexandra ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:57 Timp 16628 Cod 345 Puncte
9 Doncila Daria Nicole Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:38:83 Timp 16555 Cod 338 Puncte
10 Baciu Amalia Georgiana As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:38:88 Timp 17081 Cod 337 Puncte
11 Ostafe Maria Giulia Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:41:60 Timp 14573 Cod 275 Puncte
12 Mardaru Klara Stefania Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:42:05 Timp 14523 Cod 266 Puncte
13 Fortu Alesia Maria Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:42:36 Timp 16932 Cod 260 Puncte
14 Oprisan Maria Isabela Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:42:54 Timp 16556 Cod 257 Puncte
15 Vilciu Raluca Maria Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:42:84 Timp 16186 Cod 252 Puncte
16 Carstea Irina Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:43:25 Timp 16176 Cod 244 Puncte
17 Lazarev Victoria Cleopatr Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:44:49 Timp 17410 Cod 225 Puncte
18 Batrinu Gabriela Bianca Liceul cu program sportiv Braila 00:44:58 Timp 16646 Cod 223 Puncte
19 Merealbe Briana Elena Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:44:88 Timp 15626 Cod 219 Puncte
20 Rogoza Carmen Ionela Liceul cu program sportiv Braila 00:46:31 Timp 16649 Cod 199 Puncte
21 Dobre Ioana Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:46:74 Timp 16423 Cod 194 Puncte
22 Mujdei Ioana Daria Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:47:60 Timp 15623 Cod 183 Puncte
23 Prifti Sophia Maria Palatul copiilor Constanta 00:48:69 Timp 17607 Cod 171 Puncte
24 Milea Ana Iustina Sport Club Municipal Bacau 00:48:69 Timp 16722 Cod 171 Puncte
25 Popescu Alesia Maria Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:54:91 Timp 17412 Cod 119 Puncte
26 Cheptine Ioana Miruna Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:56:23 Timp 16974 Cod 111 Puncte
27 Iordache Sofia Sport Club Municipal Bacau 01:01:17 Timp 17827 Cod 86 Puncte
28 Neagu Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 66:66:66 Timp 16638 Cod 0 Puncte

2. 50 m spate (11 ani) Masculin

1 Bartis Tudor Andrei Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:34:90 Timp 16187 Cod 326 Puncte
2 Ionita Mihnea George Palatul copiilor Constanta 00:35:37 Timp 16626 Cod 313 Puncte
3 Jeler Alexandru Ionut Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:35:89 Timp 16183 Cod 300 Puncte
4 Farkas Daniel Mark Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 00:37:37 Timp 17039 Cod 266 Puncte
5 Ali Amir Palatul copiilor Constanta 00:37:68 Timp 16630 Cod 259 Puncte
6 Artene Luca Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:37:82 Timp 14804 Cod 256 Puncte
7 Barbu Matei Alexandru Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:37:86 Timp 15085 Cod 256 Puncte
8 Pricopoaia Rares Ioan As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:37:92 Timp 17076 Cod 254 Puncte
9 Jipescu David Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:38:33 Timp 15841 Cod 246 Puncte
10 Barbat Vlad Stefan Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:38:55 Timp 15083 Cod 242 Puncte
11 Rogoveanu Alexandru Ioan Palatul copiilor Constanta 00:38:59 Timp 17046 Cod 241 Puncte
12 Costache Sebastian Ioan Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:39:23 Timp 16963 Cod 230 Puncte
13 Gavrilovici Patrick Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:39:82 Timp 16981 Cod 220 Puncte
14 Florescu Alexandru Stefan ACS Atena Sport Club Constanta 00:40:11 Timp 15834 Cod 215 Puncte
15 Apachitei Octavian Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:40:16 Timp 16076 Cod 214 Puncte
16 Zarojanu David Ionut As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:40:78 Timp 17079 Cod 204 Puncte
17 Adamescu David Andrei Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:40:91 Timp 15086 Cod 202 Puncte
18 Trofin Luca Alexandru Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:40:96 Timp 16549 Cod 202 Puncte
19 Farina Alfonzetti Victor Palatul copiilor Constanta 00:41:22 Timp 16967 Cod 198 Puncte
20 Horvat Alexandru Cristian Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:41:42 Timp 15489 Cod 195 Puncte
21 Porfir Vlad Ioan As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 00:41:59 Timp 15112 Cod 193 Puncte
22 Popa Mihnea Octavian Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:41:88 Timp 16188 Cod 189 Puncte
23 Sandu Matei Liceul cu program sportiv Braila 00:41:98 Timp 16651 Cod 187 Puncte
24 Laiu Rares Stefan Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:42:14 Timp 15627 Cod 185 Puncte
25 Manea Raul Andrei ACS Atena Sport Club Constanta 00:43:59 Timp 17374 Cod 167 Puncte
26 Oancea Bogdan Alex. Liceul cu program sportiv Braila 00:44:09 Timp 16650 Cod 162 Puncte
27 Ruaro Patrick ASC Corona 2010 Brasov 00:45:75 Timp 17698 Cod 145 Puncte
28 Chirana Andrei Nicolae Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:46:77 Timp 16107 Cod 135 Puncte
29 Taga Octavian Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:46:98 Timp 16094 Cod 133 Puncte
30 Romaniuc Mihai Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:47:20 Timp 16975 Cod 132 Puncte
31 Neagu Victor Matei Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:47:96 Timp 16976 Cod 125 Puncte
32 Tomos Isvan Cristian Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:50:23 Timp 17308 Cod 109 Puncte
33 Buftea Flavian Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:50:31 Timp 17532 Cod 109 Puncte
34 Capota Alexandru Matei Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:51:53 Timp 16552 Cod 101 Puncte
35 Pascariu Cocos Stefan Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:51:76 Timp 17234 Cod 100 Puncte
36 Venis Eduard Alexandru Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:53:93 Timp 17416 Cod 88 Puncte
37 Benko Gabriel Luca Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:56:99 Timp 17306 Cod 75 Puncte

3. 200 m liber (10 ani) Masculin

1 Banu Robert Constantin Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:30:73 Timp 15495 Cod 309 Puncte
2 Borcea Robert Nicolae Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:35:81 Timp 16079 Cod 280 Puncte
3 Fekete Magor Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:40:79 Timp 16561 Cod 255 Puncte
4 Grigorcea Ianis Luca Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 02:44:10 Timp 15631 Cod 240 Puncte
5 Ciocan Darius Andrei Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:46:35 Timp 16184 Cod 230 Puncte
6 Bumbac Eduard Gabriel