Cont

Rezultatele finale pentru "Cupa romaniei" la sprint - seniori si juniori

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 m fluture (14 - 15 ani) Feminin

1 Diaconescu Ioana Lorena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:08 Timp 120 Cod 0 Puncte
1 Ripan Sabin Ciprian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:30:00 Timp 554 Cod 0 Puncte
1 Petcu Razvan Dragos Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:25:56 Timp 383 Cod 0 Puncte
2 Ioanovici Alexandru Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:26:08 Timp 389 Cod 0 Puncte
2 Florea Razvan Ionut Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:31:13 Timp 586 Cod 0 Puncte
2 Badea Madalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:54 Timp 90 Cod 0 Puncte
3 Ivan Nicolae Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:26:08 Timp 403 Cod 0 Puncte
3 Miff Horatiu Sergiu Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:31:54 Timp 609 Cod 0 Puncte
3 Gheorghe Corina Loredana Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:30:16 Timp 5 Cod 0 Puncte
4 Georgescu Carmen Gabriela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:30:39 Timp 4 Cod 0 Puncte
4 Tiu Bogdan Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:26:20 Timp 459 Cod 0 Puncte
4 Anton Bogdan Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:31:54 Timp 530 Cod 0 Puncte
5 Prada Andrei Contantin Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 00:31:91 Timp 623 Cod 0 Puncte
5 Trufasu Andreea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:30:41 Timp 89 Cod 0 Puncte
5 Rosca Ioan Stelian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:26:69 Timp 388 Cod 0 Puncte
6 Butacu Nicolae Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:27:95 Timp 386 Cod 0 Puncte
6 Popa Radu Sport Club Municipal Bacau 00:32:34 Timp 996 Cod 0 Puncte
6 Coros Daria Ioana CSS Constructorul Tg. Mures 00:30:62 Timp 184 Cod 0 Puncte
7 Ignat Tudor Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 00:28:10 Timp 476 Cod 0 Puncte
7 Tin Madalina Elisabeta Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:30:76 Timp 124 Cod 0 Puncte
8 Gagiu Daniel Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:33 Timp 462 Cod 0 Puncte
8 Otvos Klaudia Karmen CSS Constructorul Tg. Mures 00:32:27 Timp 177 Cod 0 Puncte
9 Ecobici Cristina Alexandr Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:33:99 Timp 204 Cod 0 Puncte
9 Kiss Claudiu Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:29:21 Timp 475 Cod 0 Puncte
10 Molnar Emese CSS Constructorul Tg. Mures 00:34:58 Timp 208 Cod 0 Puncte
10 Chifu Cosmin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:57 Timp 621 Cod 0 Puncte
11 Iamandi Alina Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:35:86 Timp 237 Cod 0 Puncte
11 Lancea Cosmin Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:30:27 Timp 608 Cod 0 Puncte
12 Sava Adrian CSS Constructorul Tg. Mures 00:30:30 Timp 540 Cod 0 Puncte
12 Pop Lelia CSS Constructorul Tg. Mures 00:36:23 Timp 984 Cod 0 Puncte
13 Anastase Vasile Silviu Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:26:68 Timp 397 Cod 0 Puncte
13 Suba Camelia Gheorghita Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:30:83 Timp 6 Cod 0 Puncte
14 Bene Sergiu Iulian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:26:85 Timp 393 Cod 0 Puncte
14 Vincze Ana Maria Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:31:75 Timp 115 Cod 0 Puncte
15 Ionica Georgeta Cornelia Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:33:49 Timp 15 Cod 0 Puncte
15 Paraschiv Gabriel Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:27:07 Timp 390 Cod 0 Puncte
16 Anastasiei Oana Sport Club Municipal Bacau 00:37:93 Timp 995 Cod 0 Puncte
16 Boitz Artur Robert Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:27:09 Timp 873 Cod 0 Puncte
17 Oprea Mihaela Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:38:70 Timp 1012 Cod 0 Puncte
17 Kormendi Daniel Marius Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:27:89 Timp 872 Cod 0 Puncte
18 Tilvan Stefan Mihai Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:28:36 Timp 404 Cod 0 Puncte
19 Giurcaneanu Matei Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:84 Timp 398 Cod 0 Puncte
20 Varga Attila SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 00:28:99 Timp 445 Cod 0 Puncte
21 Retezan Remus Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:14 Timp 435 Cod 0 Puncte
22 Rachita Ciprian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:29:15 Timp 405 Cod 0 Puncte
23 Popescu Florin Grigore Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:69 Timp 3174 Cod 0 Puncte
24 Derventzis Anghelos Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:30:24 Timp 3133 Cod 0 Puncte
25 Kari Laszo SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 00:30:42 Timp 2816 Cod 0 Puncte
31 Giomoloeanu Radu Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:31:64 Timp 3020 Cod 0 Puncte
33 Petrescu Andrei Madalin Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:34:34 Timp 920 Cod 0 Puncte
34 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:34:35 Timp 598 Cod 0 Puncte
35 Anton Mihai Paul Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:37:40 Timp 1322 Cod 0 Puncte

2. 50 m spate (16 - 99 ani) Feminin

1 Anton Bogdan Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:33:21 Timp 530 Cod 0 Puncte
1 Badea Madalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:30:63 Timp 90 Cod 0 Puncte
1 Butacu Nicolae Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:26:75 Timp 386 Cod 0 Puncte
2 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:34:17 Timp 598 Cod 0 Puncte
2 Diaconescu Ioana Lorena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:30:95 Timp 120 Cod 0 Puncte
2 Ioanovici Alexandru Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:27:10 Timp 389 Cod 0 Puncte
3 Petcu Razvan Dragos Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:73 Timp 383 Cod 0 Puncte
3 Ciurca Andrei Remus Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:34:54 Timp 909 Cod 0 Puncte
3 Suba Camelia Gheorghita Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:31:19 Timp 6 Cod 0 Puncte
4 Varga Attila SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 00:29:74 Timp 445 Cod 0 Puncte
4 Prada Andrei Contantin Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 00:34:54 Timp 623 Cod 0 Puncte
4 Georgescu Carmen Gabriela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:31:22 Timp 4 Cod 0 Puncte
5 Trufasu Andreea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:32:13 Timp 89 Cod 0 Puncte
5 Paraschiv Gabriel Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:29:79 Timp 390 Cod 0 Puncte
5 Anton Cristian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:36:03 Timp 706 Cod 0 Puncte
6 Ana Alexandru Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:36:34 Timp 1059 Cod 0 Puncte
6 Otvos Klaudia Karmen CSS Constructorul Tg. Mures 00:32:30 Timp 177 Cod 0 Puncte
6 Gagiu Daniel Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:93 Timp 462 Cod 0 Puncte
7 Coros Daria Ioana CSS Constructorul Tg. Mures 00:34:28 Timp 184 Cod 0 Puncte
7 Ignat Tudor Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 00:28:78 Timp 476 Cod 0 Puncte
8 Hayer Andreea Bianca Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:36:77 Timp 915 Cod 0 Puncte
8 Jurca Vlad Catalin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:56 Timp 491 Cod 0 Puncte
9 Pop Lelia CSS Constructorul Tg. Mures 00:36:77 Timp 984 Cod 0 Puncte
9 Sava Adrian CSS Constructorul Tg. Mures 00:30:49 Timp 540 Cod 0 Puncte
10 Kiss Claudiu Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:30:84 Timp 475 Cod 0 Puncte
10 Iamandi Alina Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:37:01 Timp 237 Cod 0 Puncte
11 Florea Razvan Ionut Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:32:38 Timp 586 Cod 0 Puncte
11 Oprea Mihaela Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:38:30 Timp 1012 Cod 0 Puncte
12 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:38:96 Timp 1615 Cod 0 Puncte
12 Miff Horatiu Sergiu Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:33:06 Timp 609 Cod 0 Puncte
13 Maftean Daniela Maria Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:39:00 Timp 273 Cod 0 Puncte
19 Coroian Marius Petru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:36:92 Timp 582 Cod 0 Puncte
20 Chiritoiu Claudiu Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:38:10 Timp 722 Cod 0 Puncte
21 Groza Raul Ilarie Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:38:34 Timp 3011 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

3. 50 m bras (18 - 99 ani) Masculin

1 Anastase Vasile Silviu Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:29:30 Timp 397 Cod 0 Puncte
1 Tin Madalina Elisabeta Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:33:55 Timp 124 Cod 0 Puncte
1 Atanasiu Dorin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:35:70 Timp 660 Cod 0 Puncte
2 Prada Andrei Contantin Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 00:36:12 Timp 623 Cod 0 Puncte
2 Istov Florin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:30:61 Timp 399 Cod 0 Puncte
2 Badea Madalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:34:04 Timp 90 Cod 0 Puncte
3 Petrescu Andrei Madalin Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:36:91 Timp 920 Cod 0 Puncte
3 Ignat Tudor Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 00:31:10 Timp 476 Cod 0 Puncte
3 Georgescu Carmen Gabriela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:34:09 Timp 4 Cod 0 Puncte
4 Diaconescu Ioana Lorena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:34:89 Timp 120 Cod 0 Puncte
4 Coroian Marius Petru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:37:12 Timp 582 Cod 0 Puncte
4 Giurcaneanu Matei Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:31:12 Timp 398 Cod 0 Puncte
5 Ionica Georgeta Cornelia Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:36:97 Timp 15 Cod 0 Puncte
5 Nagy Arpad CSS Constructorul Tg. Mures 00:37:61 Timp 2042 Cod 0 Puncte
5 Kormendi Daniel Marius Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:31:42 Timp 872 Cod 0 Puncte
6 Gagiu Daniel Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:32:11 Timp 462 Cod 0 Puncte
6 Farcas Kinga Hajnalka CSS Constructorul Tg. Mures 00:38:32 Timp 189 Cod 0 Puncte
6 Anton Cristian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:38:48 Timp 706 Cod 0 Puncte
7 Chirtu Ovidiu Darian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:44 Timp 956 Cod 0 Puncte
7 Otvos Klaudia Karmen CSS Constructorul Tg. Mures 00:37:36 Timp 177 Cod 0 Puncte
8 Kiss Claudiu Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:33:36 Timp 475 Cod 0 Puncte
8 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:37:80 Timp 1615 Cod 0 Puncte
9 Molnar Emese CSS Constructorul Tg. Mures 00:38:91 Timp 208 Cod 0 Puncte
9 Lancea Cosmin Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:33:37 Timp 608 Cod 0 Puncte
10 Chifu Cosmin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:34:00 Timp 621 Cod 0 Puncte
10 Coros Daria Ioana CSS Constructorul Tg. Mures 00:39:79 Timp 184 Cod 0 Puncte
11 Jurca Vlad Catalin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:34:94 Timp 491 Cod 0 Puncte
11 Szasz Eva CSS Constructorul Tg. Mures 00:39:95 Timp 1001 Cod 0 Puncte
12 Sava Adrian CSS Constructorul Tg. Mures 00:35:21 Timp 540 Cod 0 Puncte
12 Oprea Mihaela Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:40:00 Timp 1012 Cod 0 Puncte
13 Vincze Ana Maria Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:38:53 Timp 115 Cod 0 Puncte
13 Paraschiv Gabriel Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:32:37 Timp 390 Cod 0 Puncte
14 Ziegler Ramona Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:41:99 Timp 2602 Cod 0 Puncte
14 Rachita Ciprian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:33:81 Timp 405 Cod 0 Puncte
15 Pop Lelia CSS Constructorul Tg. Mures 00:42:61 Timp 984 Cod 0 Puncte
15 Giomoloeanu Radu Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:34:10 Timp 3020 Cod 0 Puncte
16 Maftean Daniela Maria Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:43:11 Timp 273 Cod 0 Puncte
22 Groza Raul Ilarie Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:38:58 Timp 3011 Cod 0 Puncte
23 Chiritoiu Claudiu Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:40:45 Timp 722 Cod 0 Puncte
24 Florea Razvan Ionut Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:40:86 Timp 586 Cod 0 Puncte

4. 50 m liber (18 - 99 ani) Masculin

1 Sava Adrian CSS Constructorul Tg. Mures 00:27:90 Timp 540 Cod 0 Puncte
1 Petcu Razvan Dragos Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:22:94 Timp 383 Cod 0 Puncte
1 Szasz Andreea CSS Constructorul Tg. Mures 00:31:35 Timp 1002 Cod 0 Puncte
1 Diaconescu Ioana Lorena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:26:38 Timp 120 Cod 0 Puncte
2 Ivan Nicolae Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:23:37 Timp 403 Cod 0 Puncte
2 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:32:02 Timp 1615 Cod 0 Puncte
2 Trufasu Andreea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:26:97 Timp 89 Cod 0 Puncte
2 Prada Andrei Contantin Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 00:28:04 Timp 623 Cod 0 Puncte
3 Georgescu Carmen Gabriela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:27:06 Timp 4 Cod 0 Puncte
3 Miff Horatiu Sergiu Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:28:13 Timp 609 Cod 0 Puncte
3 Ioanovici Alexandru Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:23:39 Timp 389 Cod 0 Puncte
3 Hayer Andreea Bianca Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:32:56 Timp 915 Cod 0 Puncte
4 Suba Camelia Gheorghita Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:27:47 Timp 6 Cod 0 Puncte
4 Butacu Nicolae Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:23:66 Timp 386 Cod 0 Puncte
4 Popa Radu Sport Club Municipal Bacau 00:28:63 Timp 996 Cod 0 Puncte
4 Oprea Mihaela Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:33:18 Timp 1012 Cod 0 Puncte
5 Atanasiu Dorin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:28:63 Timp 660 Cod 0 Puncte
5 Kormendi Daniel Marius Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:24:47 Timp 872 Cod 0 Puncte
5 Badea Madalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:27:74 Timp 90 Cod 0 Puncte
6 Petrescu Andrei Madalin Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:29:30 Timp 920 Cod 0 Puncte
6 Tiu Bogdan Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:24:47 Timp 459 Cod 0 Puncte
6 Tin Madalina Elisabeta Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:33 Timp 124 Cod 0 Puncte
7 Otvos Klaudia Karmen CSS Constructorul Tg. Mures 00:29:20 Timp 177 Cod 0 Puncte
7 Gagiu Daniel Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:25:59 Timp 462 Cod 0 Puncte
8 Ignat Tudor Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 00:26:03 Timp 476 Cod 0 Puncte
8 Coros Daria Ioana CSS Constructorul Tg. Mures 00:29:67 Timp 184 Cod 0 Puncte
9 Chifu Cosmin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:26:44 Timp 621 Cod 0 Puncte
9 Ecobici Cristina Alexandr Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:29:82 Timp 204 Cod 0 Puncte
10 Ripan Sabin Ciprian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:26:85 Timp 554 Cod 0 Puncte
10 Molnar Emese CSS Constructorul Tg. Mures 00:30:99 Timp 208 Cod 0 Puncte
11 Iamandi Alina Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:31:56 Timp 237 Cod 0 Puncte
11 Anton Bogdan Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:27:18 Timp 530 Cod 0 Puncte
12 Pop Lelia CSS Constructorul Tg. Mures 00:31:73 Timp 984 Cod 0 Puncte
12 Meriu Dan Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:27:19 Timp 494 Cod 0 Puncte
13 Gheorghe Corina Loredana Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:29:20 Timp 5 Cod 0 Puncte
13 Rosca Ioan Stelian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:24:55 Timp 388 Cod 0 Puncte
14 Boitz Artur Robert Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:24:61 Timp 873 Cod 0 Puncte
14 Vincze Ana Maria Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:31:16 Timp 115 Cod 0 Puncte
15 Bene Sergiu Iulian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:24:64 Timp 393 Cod 0 Puncte
16 Tilvan Stefan Mihai Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:25:09 Timp 404 Cod 0 Puncte
17 Paraschiv Gabriel Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:25:48 Timp 390 Cod 0 Puncte
18 Derventzis Anghelos Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:26:06 Timp 3133 Cod 0 Puncte
18 Farcas Kinga Hajnalka CSS Constructorul Tg. Mures 00:32:91 Timp 189 Cod 0 Puncte
19 Kari Laszo SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 00:26:23 Timp 2816 Cod 0 Puncte
19 Anastasiei Oana Sport Club Municipal Bacau 00:32:92 Timp 995 Cod 0 Puncte
20 Retezan Remus Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:26:37 Timp 435 Cod 0 Puncte
21 Varga Attila SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 00:26:53 Timp 445 Cod 0 Puncte
21 Szasz Eva CSS Constructorul Tg. Mures 00:34:23 Timp 1001 Cod 0 Puncte
22 Popescu Florin Grigore Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:26:53 Timp 3174 Cod 0 Puncte
23 Giomoloeanu Radu Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:27:24 Timp 3020 Cod 0 Puncte
28 Jurca Vlad Catalin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:28:87 Timp 491 Cod 0 Puncte
31 Florea Razvan Ionut Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:29:94 Timp 586 Cod 0 Puncte
32 Groza Raul Ilarie Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:30:23 Timp 3011 Cod 0 Puncte
33 Coroian Marius Petru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:30:26 Timp 582 Cod 0 Puncte
34 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:30:50 Timp 598 Cod 0 Puncte
35 Chiritoiu Claudiu Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:31:19 Timp 722 Cod 0 Puncte
36 Ciurca Andrei Remus Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:31:23 Timp 909 Cod 0 Puncte
37 Anton Cristian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:31:53 Timp 706 Cod 0 Puncte
38 Anton Mihai Paul Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:31:98 Timp 1322 Cod 0 Puncte
39 Ana Alexandru Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:32:21 Timp 1059 Cod 0 Puncte

5. 4 X 50 m mixt (18 - 99 ani) Masculin

1 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:46:18 Timp 0 Puncte
2 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:46:19 Timp 0 Puncte
3 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:57:77 Timp 0 Puncte
4 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:59:65 Timp 0 Puncte
5 Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:03:62 Timp 0 Puncte
6 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:06:93 Timp 0 Puncte
7 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:10:31 Timp 0 Puncte

Ziua 3 sesiunea 1

6. 50 m liber (16 - 99 ani) Feminin

1 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:45:83 Timp 0 Puncte
2 CSS Constructorul Tg. Mures 02:00:46 Timp 0 Puncte
3 Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:15:14 Timp 0 Puncte
4 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:47:30 Timp 0 Puncte
5 Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:51:46 Timp 0 Puncte
6 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:54:24 Timp 0 Puncte
7 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:54:40 Timp 0 Puncte

7. 100 m mixt (14 - 15 ani) Feminin

1 Lancea Cosmin Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:06:21 Timp 608 Cod 0 Puncte
1 Ivan Nicolae Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:57:95 Timp 403 Cod 0 Puncte
1 Oprea Mihaela Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:18:53 Timp 1012 Cod 0 Puncte
1 Diaconescu Ioana Lorena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:04:71 Timp 120 Cod 0 Puncte
2 Iamandi Alina Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:19:94 Timp 237 Cod 0 Puncte
2 Georgescu Carmen Gabriela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:06:33 Timp 4 Cod 0 Puncte
2 Miff Horatiu Sergiu Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:10:58 Timp 609 Cod 0 Puncte
2 Ioanovici Alexandru Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:58:64 Timp 389 Cod 0 Puncte
3 Prada Andrei Contantin Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 01:10:60 Timp 623 Cod 0 Puncte
3 Butacu Nicolae Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:59:00 Timp 386 Cod 0 Puncte
3 Badea Madalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:06:65 Timp 90 Cod 0 Puncte
3 Hayer Andreea Bianca Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:20:35 Timp 915 Cod 0 Puncte
4 Atanasiu Dorin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:12:12 Timp 660 Cod 0 Puncte
4 Suba Camelia Gheorghita Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:07:33 Timp 6 Cod 0 Puncte
4 Bene Sergiu Iulian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:59:62 Timp 393 Cod 0 Puncte
5 Ignat Tudor Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 00:59:82 Timp 476 Cod 0 Puncte
5 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:14:34 Timp 598 Cod 0 Puncte
5 Tin Madalina Elisabeta Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:08:44 Timp 124 Cod 0 Puncte
6 Rosca Ioan Stelian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:02:91 Timp 388 Cod 0 Puncte
6 Coroian Marius Petru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:15:53 Timp 582 Cod 0 Puncte
6 Coros Daria Ioana CSS Constructorul Tg. Mures 01:12:44 Timp 184 Cod 0 Puncte
7 Otvos Klaudia Karmen CSS Constructorul Tg. Mures 01:09:84 Timp 177 Cod 0 Puncte
7 Gagiu Daniel Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:01:90 Timp 462 Cod 0 Puncte
8 Jurca Vlad Catalin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:04:98 Timp 491 Cod 0 Puncte
8 Ecobici Cristina Alexandr Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:14:38 Timp 204 Cod 0 Puncte
9 Kiss Claudiu Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:05:31 Timp 475 Cod 0 Puncte
9 Molnar Emese CSS Constructorul Tg. Mures 01:14:66 Timp 208 Cod 0 Puncte
10 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:17:53 Timp 1615 Cod 0 Puncte
10 Sava Adrian CSS Constructorul Tg. Mures 01:06:73 Timp 540 Cod 0 Puncte
11 Chifu Cosmin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:07:30 Timp 621 Cod 0 Puncte
11 Pop Lelia CSS Constructorul Tg. Mures 01:17:66 Timp 984 Cod 0 Puncte
12 Farcas Kinga Hajnalka CSS Constructorul Tg. Mures 01:20:47 Timp 189 Cod 0 Puncte
12 Ripan Sabin Ciprian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:08:63 Timp 554 Cod 0 Puncte
13 Ionica Georgeta Cornelia Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:15:15 Timp 15 Cod 0 Puncte
13 Petcu Razvan Dragos Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:00:45 Timp 383 Cod 0 Puncte
14 Vincze Ana Maria Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:16:66 Timp 115 Cod 0 Puncte
14 Paraschiv Gabriel Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:03:65 Timp 390 Cod 0 Puncte
15 Kormendi Daniel Marius Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:04:25 Timp 872 Cod 0 Puncte
16 Rachita Ciprian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:04:52 Timp 405 Cod 0 Puncte
17 Varga Attila SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 01:04:86 Timp 445 Cod 0 Puncte
18 Anastasiei Oana Sport Club Municipal Bacau 01:23:55 Timp 995 Cod 0 Puncte
18 Tilvan Stefan Mihai Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:04:92 Timp 404 Cod 0 Puncte
19 Giurcaneanu Matei Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:05:06 Timp 398 Cod 0 Puncte
20 Anastase Vasile Silviu Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:07:07 Timp 397 Cod 0 Puncte
21 Boitz Artur Robert Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:07:92 Timp 873 Cod 0 Puncte
22 Kari Laszo SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 01:08:12 Timp 2816 Cod 0 Puncte
23 Istov Florin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:09:09 Timp 399 Cod 0 Puncte
24 Meriu Dan Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:10:15 Timp 494 Cod 0 Puncte
25 Derventzis Anghelos Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:10:37 Timp 3133 Cod 0 Puncte
27 Tiu Bogdan Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:10:80 Timp 459 Cod 0 Puncte
30 Giomoloeanu Radu Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:12:54 Timp 3020 Cod 0 Puncte
34 Groza Raul Ilarie Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:17:85 Timp 3011 Cod 0 Puncte
35 Anton Cristian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:18:78 Timp 706 Cod 0 Puncte
36 Popa Radu Sport Club Municipal Bacau 01:22:87 Timp 996 Cod 0 Puncte
37 Andronescu Matei Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99 Timp 525 Cod 0 Puncte