Cont

Rezultatele finale pentru Campionatul national de poliatlon copii 10-11 ani

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 m liber (0 - 99 ani) Feminin

1 Bako Anstasia Maria Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:29:25 Timp 13043 Cod 0 Puncte
1 Craiu Ioana Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:04:13 Timp 15436 Cod 0 Puncte
2 Ursu Maria Ioana Liceul cu program sportiv Suceava 00:29:34 Timp 15100 Cod 0 Puncte
2 Sofronea Ingrid Liceul cu program sportiv Suceava 02:05:52 Timp 15416 Cod 0 Puncte
3 Otoiu Ana Cristiana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:63 Timp 11252 Cod 0 Puncte
3 Apostol Alessia Maria Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 02:07:21 Timp 15038 Cod 0 Puncte
4 Chirita Clara Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:30:04 Timp 15412 Cod 0 Puncte
4 Lazzetti Elisa Maria Clubul Sportiv Performer 02:07:30 Timp 15697 Cod 0 Puncte
5 Stirbu Ioana Maria Clubul Sportiv Performer 00:30:24 Timp 15036 Cod 0 Puncte
5 Menciu Ioana Maria Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:09:18 Timp 15518 Cod 0 Puncte
6 Bostangiu Adelina Maria As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 00:30:51 Timp 15126 Cod 0 Puncte
6 Achim Diana Cezara Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:10:16 Timp 14558 Cod 0 Puncte
7 Careba Alexandra Theodora Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:56 Timp 14022 Cod 0 Puncte
7 Balint Emma Clubul Sportiv Scolar Resita 02:10:94 Timp 14021 Cod 0 Puncte
8 Fabian Sara Julia Clubul Sportiv Performer 00:30:61 Timp 14911 Cod 0 Puncte
8 Marc Maria Natalia Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:30:61 Timp 15039 Cod 0 Puncte
8 Sebe Andra Miruna Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:13:36 Timp 15282 Cod 0 Puncte
9 Florea Ana Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:13:95 Timp 13867 Cod 0 Puncte
10 Ostafi Delia Elena Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:30:71 Timp 14841 Cod 0 Puncte
10 Brezeanu Izabela ACS Atena Sport Club Constanta 02:14:27 Timp 15942 Cod 0 Puncte
11 Badea Ioana Alexandra ACS Atena Sport Club Constanta 00:31:18 Timp 15043 Cod 0 Puncte
11 Simionescu Larisa Cristia Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:18:23 Timp 15005 Cod 0 Puncte
12 Achim Diana Cezara Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:31:22 Timp 14558 Cod 0 Puncte
12 Lorincz Jazmin Adrienn Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:19:56 Timp 15144 Cod 0 Puncte
13 Racolta Bianca Isabela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:33 Timp 14992 Cod 0 Puncte
14 Popovici Petriana Liceul cu program sportiv Suceava 00:31:50 Timp 15098 Cod 0 Puncte
15 Dragomir Ioana Alexia Aociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 00:31:76 Timp 13907 Cod 0 Puncte
16 Mihali Maria Alexandra Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:79 Timp 14991 Cod 0 Puncte
17 Craiu Ioana Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:31:80 Timp 15436 Cod 0 Puncte
17 Neagu Ioana Rebeca Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:31:80 Timp 15516 Cod 0 Puncte
19 Menciu Ioana Maria Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:31:84 Timp 15518 Cod 0 Puncte
20 Balint Emma Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:86 Timp 14021 Cod 0 Puncte
21 Oprea Maria Florentina Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:31:95 Timp 15515 Cod 0 Puncte
22 Dinu Bianca Stefania Mara Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:32:18 Timp 15437 Cod 0 Puncte
23 Popa Rat Vanessa Maria Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 00:32:23 Timp 15539 Cod 0 Puncte
24 Axentioi Ilinca Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:32:27 Timp 15273 Cod 0 Puncte
25 Tudor Allegra Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:32:32 Timp 14779 Cod 0 Puncte
26 Florea Ana Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:42 Timp 13867 Cod 0 Puncte
27 Apostol Alessia Maria Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:32:55 Timp 15038 Cod 0 Puncte
28 Soroceanu Alexia Ioana Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:32:56 Timp 15593 Cod 0 Puncte
29 Mondini Ruiz Isabel Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:59 Timp 16229 Cod 0 Puncte
30 Dumitrescu Alexandra Cori Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:32:62 Timp 15438 Cod 0 Puncte
31 Nitu Anna Denisa Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:64 Timp 15307 Cod 0 Puncte
32 Rauta Carla Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:32:67 Timp 15440 Cod 0 Puncte
33 Sofronea Ingrid Liceul cu program sportiv Suceava 00:32:71 Timp 15416 Cod 0 Puncte
34 Piper Andreea Madalina As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:32:88 Timp 14645 Cod 0 Puncte
35 Maftei Sabina Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:32:91 Timp 16474 Cod 0 Puncte
36 Bufteanu Bianca Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:96 Timp 14721 Cod 0 Puncte
37 Boja Roxana Teodora Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:33:00 Timp 15202 Cod 0 Puncte
38 Ginghina Alina Andreea Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:33:01 Timp 14901 Cod 0 Puncte
38 Sauciuc Oana Iulia Liceul cu program sportiv Suceava 00:33:01 Timp 15099 Cod 0 Puncte
40 Dumitrescu Alissa Maria Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:33:15 Timp 14442 Cod 0 Puncte
41 Brezeanu Izabela ACS Atena Sport Club Constanta 00:33:30 Timp 15942 Cod 0 Puncte
42 Hirbovanu Vanesa Daniela Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:33:44 Timp 15221 Cod 0 Puncte
43 Galata Larisa Elena Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:33:45 Timp 15070 Cod 0 Puncte
44 Dragomir Maria Miruna Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:33:46 Timp 12474 Cod 0 Puncte
45 Simionescu Larisa Cristia Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:47 Timp 15005 Cod 0 Puncte
46 Iancu Erika Luana Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:33:49 Timp 15133 Cod 0 Puncte
47 Frasineanu Maria Rebeca Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani 00:33:55 Timp 14651 Cod 0 Puncte
48 Sebe Andra Miruna Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:59 Timp 15282 Cod 0 Puncte
48 Chelmus Arina Maria Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:33:59 Timp 15135 Cod 0 Puncte
50 Ilie Daria Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:64 Timp 15454 Cod 0 Puncte
51 Florescu Antonia Alexia Clubul Sportiv Scolar Resita 00:33:67 Timp 14024 Cod 0 Puncte
52 Preda Maria Amelie Clubul Sportiv Performer 00:33:69 Timp 15453 Cod 0 Puncte
53 Sabau Bianca Sophia Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:33:72 Timp 15201 Cod 0 Puncte
54 Aslam Andra Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:33:74 Timp 15410 Cod 0 Puncte
55 Savulescu Ana Teodora Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:75 Timp 15455 Cod 0 Puncte
56 Iofciu Alexandra Sophie Palatul copiilor Constanta 00:33:86 Timp 14814 Cod 0 Puncte
57 Ujvary Adrienn Beatrice Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:33:92 Timp 15543 Cod 0 Puncte
58 Meresescu Irina Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:33:99 Timp 15439 Cod 0 Puncte
58 Bescheret Anca Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:33:99 Timp 15411 Cod 0 Puncte
60 Todoran Marina ASC Corona 2010 Brasov 00:34:03 Timp 15488 Cod 0 Puncte
61 Iordan Alessia Maria Renovatio Sport Club Corbeanca 00:34:04 Timp 15279 Cod 0 Puncte
62 Harsan Faar Alia Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:34:05 Timp 15037 Cod 0 Puncte
63 Lungu Amalia Maria Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 00:34:14 Timp 15712 Cod 0 Puncte
64 Cristea Theea Maria Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:34:24 Timp 15523 Cod 0 Puncte
65 Sandu Sara Patricia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:34:29 Timp 15207 Cod 0 Puncte
66 Tanasa Bianca Petrina Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:34:32 Timp 15270 Cod 0 Puncte
67 Stupinean Akinyi Isabelle Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:37 Timp 15310 Cod 0 Puncte
67 Stroe Ana Maria Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:34:37 Timp 15513 Cod 0 Puncte
69 Martin Maria Denisa Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:34:58 Timp 12669 Cod 0 Puncte
70 Radu Ariana Maria Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:34:63 Timp 14902 Cod 0 Puncte
71 Petrescu Mircea Sara Alex Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:34:72 Timp 13442 Cod 0 Puncte
72 Nicoara Carla Antonia Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:34:73 Timp 15002 Cod 0 Puncte
73 Lorincz Jazmin Adrienn Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:34:81 Timp 15144 Cod 0 Puncte
74 Beres Krisztina Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:34:96 Timp 14907 Cod 0 Puncte
75 Mnajed Sara Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:04 Timp 15304 Cod 0 Puncte
76 Belciu Carla Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:35:13 Timp 15004 Cod 0 Puncte
76 Oroszfai Krisztina Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:35:13 Timp 14909 Cod 0 Puncte
78 Gheorghe Iulia Cristina ACS Atena Sport Club Constanta 00:35:16 Timp 15046 Cod 0 Puncte
79 Negru Veronica Maria Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:35:22 Timp 15250 Cod 0 Puncte
80 Otvos Melisa Maria Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 00:35:23 Timp 16356 Cod 0 Puncte
81 Burciu Daiana Georgia Clubul Sportiv Scolar Resita 00:35:25 Timp 14023 Cod 0 Puncte
82 Iotu Ramona Anca Palatul copiilor Constanta 00:35:34 Timp 14812 Cod 0 Puncte
83 Lazzetti Elisa Maria Clubul Sportiv Performer 00:35:35 Timp 15697 Cod 0 Puncte
84 Valeanu Alesia Georgiana Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:35:40 Timp 14783 Cod 0 Puncte
85 Burca Alexandra Mihaela Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:35:71 Timp 15197 Cod 0 Puncte
86 Radulescu Lucia Elena Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:74 Timp 13866 Cod 0 Puncte
87 Eross Hanna Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 00:35:76 Timp 15158 Cod 0 Puncte
88 Ujvary Dora Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:35:81 Timp 15542 Cod 0 Puncte
88 Salajan Mara Ana Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:35:81 Timp 13722 Cod 0 Puncte
90 Grosu Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:90 Timp 14552 Cod 0 Puncte
91 Petrutiu Maria Alexandra Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:35:91 Timp 15000 Cod 0 Puncte
92 Stroe Lavinia Alexandra Palatul copiilor Constanta 00:35:96 Timp 14817 Cod 0 Puncte
93 Sucuri Daria Andreea ACS Atena Sport Club Constanta 00:36:12 Timp 16339 Cod 0 Puncte
94 Moata Iulia Andreea Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:36:31 Timp 15069 Cod 0 Puncte
95 Dobrican Ioana Ruxandra Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani 00:36:38 Timp 14996 Cod 0 Puncte
96 Bognari Tamara Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:36:60 Timp 15213 Cod 0 Puncte
97 Baciu Daria Patricia Liceul cu program sportiv Bacau 00:36:73 Timp 15182 Cod 0 Puncte
98 Iancu Mara Alexia ACS Atena Sport Club Constanta 00:36:81 Timp 15050 Cod 0 Puncte
99 Ghitun Alexandra As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 00:37:14 Timp 15128 Cod 0 Puncte
100 Diaconu Alexandra Florent Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:37:19 Timp 15670 Cod 0 Puncte
101 Vecsei Krisztina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:37:49 Timp 15010 Cod 0 Puncte
102 Loghin Cosmina Irina Clubul Sportiv Universitatea Resita 00:37:84 Timp 16211 Cod 0 Puncte
103 Brezae Adnana Elena Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:37:91 Timp 15003 Cod 0 Puncte
104 Marcu Cristina Elena Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:37:94 Timp 14522 Cod 0 Puncte
105 Lazar Simona Marina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:96 Timp 15457 Cod 0 Puncte
106 Ivan Ioana Diana Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:38:33 Timp 14976 Cod 0 Puncte
107 Ionescu Adriana Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda 00:38:55 Timp 16204 Cod 0 Puncte
108 Milat Ariana Maria Clubul Sportiv Universitatea Resita 00:39:38 Timp 15226 Cod 0 Puncte
109 Mihai Ana Denisa Liceul cu program sportiv Bacau 00:39:59 Timp 15184 Cod 0 Puncte
110 Mosulet Denisa Alexandra Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:39:78 Timp 15193 Cod 0 Puncte
111 Mart Emilia ASC Corona 2010 Brasov 00:39:83 Timp 14859 Cod 0 Puncte
112 Patrinoiu Teodora ASC Corona 2010 Brasov 00:40:32 Timp 15790 Cod 0 Puncte
113 Boghiu Sabina Stefania Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:41:77 Timp 14786 Cod 0 Puncte
114 David Sonia Maria Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda 00:41:80 Timp 16201 Cod 0 Puncte

2. 50 m liber (0 - 99 ani) Masculin

1 Bucur Andreas Alin As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:28:76 Timp 14608 Cod 0 Puncte
1 Ionescu David Andrei Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:03:02 Timp 15520 Cod 0 Puncte
2 Duca Stefan Mircea Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:28:88 Timp 15251 Cod 0 Puncte
2 Scortea Teofil Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:03:33 Timp 15445 Cod 0 Puncte
3 Raducanu Eduard ACS Atena Sport Club Constanta 00:29:87 Timp 13338 Cod 0 Puncte
3 Rosu Marius As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:06:00 Timp 15499 Cod 0 Puncte
4 Mihalache Vlad Stefan As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:30:09 Timp 14593 Cod 0 Puncte
4 Paunescu Cezar Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:06:99 Timp 15195 Cod 0 Puncte
5 Constantinescu Alexandru Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:30:23 Timp 15525 Cod 0 Puncte
5 Raducanu Eduard ACS Atena Sport Club Constanta 02:09:54 Timp 13338 Cod 0 Puncte
6 Hriscu Rares Liceul cu program sportiv Bacau 00:30:29 Timp 15396 Cod 0 Puncte
6 Jitaru Matei Aian Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 02:09:97 Timp 15554 Cod 0 Puncte
7 Nagy Nandor Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:30:31 Timp 15191 Cod 0 Puncte
7 Luput Sebastian Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:10:06 Timp 15218 Cod 0 Puncte
8 M.Sediq Edris Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:30:52 Timp 15446 Cod 0 Puncte
8 Susman George Catalin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:11:22 Timp 15030 Cod 0 Puncte
9 Iaschiu Andrei Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:30:67 Timp 15443 Cod 0 Puncte
9 Pisoschi Matei Valeriu Renovatio Sport Club Corbeanca 02:13:08 Timp 15458 Cod 0 Puncte
10 Strimbeanu Razvan Palatul copiilor Constanta 00:30:88 Timp 13334 Cod 0 Puncte
10 Pop Razvan Tudor Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:16:08 Timp 14984 Cod 0 Puncte
11 Nicolaev Vladimir Andrei Palatul copiilor Constanta 00:30:97 Timp 14818 Cod 0 Puncte
11 Savuca Luca Ionut Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 02:16:11 Timp 14894 Cod 0 Puncte
12 Koncz Nimrod Kalman Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:31:02 Timp 14560 Cod 0 Puncte
12 Manole Vlad Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:18:81 Timp 15294 Cod 0 Puncte
13 Dobrescu Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:07 Timp 14919 Cod 0 Puncte
13 Cojocaru Carol Mihai Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:19:97 Timp 14789 Cod 0 Puncte
14 Scortea Teofil Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:31:15 Timp 15445 Cod 0 Puncte
14 Dobrescu Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:20:40 Timp 14919 Cod 0 Puncte
15 Curecheriu Alex Gabriel Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani 00:31:29 Timp 14997 Cod 0 Puncte
15 Stefanescu Rares Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:22:43 Timp 14973 Cod 0 Puncte
16 Anghel Horia Petru Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:31:39 Timp 15529 Cod 0 Puncte
16 Cuntan Eduard Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:26:40 Timp 15906 Cod 0 Puncte
17 Stancel Lukas Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:31:44 Timp 15026 Cod 0 Puncte
18 Baciu Denis Andrei Liceul cu program sportiv Bacau 00:31:45 Timp 15183 Cod 0 Puncte
18 Cojocaru Carol Mihai Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:31:45 Timp 14789 Cod 0 Puncte
20 Ionescu David Andrei Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:31:64 Timp 15520 Cod 0 Puncte
21 Radu Matei Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:31:81 Timp 13163 Cod 0 Puncte
22 Rotaru Luca Stefan Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:32:07 Timp 15552 Cod 0 Puncte
23 Farkas Cristopher Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 00:32:11 Timp 14420 Cod 0 Puncte
24 Andrei Mihai Alexandru Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:32:16 Timp 15441 Cod 0 Puncte
25 Oprea Mario Calin Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:27 Timp 15385 Cod 0 Puncte
26 Postelnicu George Alexand Renovatio Sport Club Corbeanca 00:32:32 Timp 15550 Cod 0 Puncte
27 Seksi Luca Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:32:33 Timp 15280 Cod 0 Puncte
28 Rachieru Stefan Razvan Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:32:40 Timp 13947 Cod 0 Puncte
29 Tuica Mario Gabriel Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:32:53 Timp 15053 Cod 0 Puncte
30 Slavu Rares Stefan Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:32:54 Timp 14892 Cod 0 Puncte
31 Florea Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:57 Timp 15222 Cod 0 Puncte
32 Rosca Mihnea Ionut Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:61 Timp 15278 Cod 0 Puncte
33 Niculaie David Andreas ACS Atena Sport Club Constanta 00:32:66 Timp 15045 Cod 0 Puncte
33 Luput Sebastian Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:66 Timp 15218 Cod 0 Puncte
35 Jitaru Matei Aian Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 00:32:68 Timp 15554 Cod 0 Puncte
36 Serban Paul Andrei Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:32:69 Timp 15544 Cod 0 Puncte
37 Panait Paul Dragos Liceul cu program sportiv Suceava 00:32:71 Timp 15102 Cod 0 Puncte
38 Harabagiu Rares Petru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:32:76 Timp 14986 Cod 0 Puncte
39 Rados Luca Nicolas Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:32:80 Timp 15192 Cod 0 Puncte
40 Zach Mihai Robert Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:32:81 Timp 12304 Cod 0 Puncte
41 Galatanu Vlad Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:88 Timp 15208 Cod 0 Puncte
42 Pisoschi Matei Valeriu Renovatio Sport Club Corbeanca 00:32:90 Timp 15458 Cod 0 Puncte
43 Salcuceanu Tudor Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:32:91 Timp 15200 Cod 0 Puncte
44 Mezdrea Banu Alexandru Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 00:32:97 Timp 14409 Cod 0 Puncte
45 Talpes Ioan Vlad Palatul copiilor Constanta 00:33:01 Timp 15044 Cod 0 Puncte
46 Chiriac Victor Gabriel Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:33:14 Timp 15590 Cod 0 Puncte
47 Nofit Codrin Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:33:15 Timp 13701 Cod 0 Puncte
47 Paunescu Cezar Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:33:15 Timp 15195 Cod 0 Puncte
48 Savuca Luca Ionut Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:33:15 Timp 14894 Cod 0 Puncte
50 Culea Petre Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:33:19 Timp 14972 Cod 0 Puncte
51 Novac Iulian Doru ACS Atena Sport Club Constanta 00:33:23 Timp 15048 Cod 0 Puncte
51 Dragomir David Renovatio Sport Club Corbeanca 00:33:23 Timp 13349 Cod 0 Puncte
53 Matei Vlad Alexandru As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:31 Timp 14607 Cod 0 Puncte
54 Susman George Catalin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:42 Timp 15030 Cod 0 Puncte
54 Rosu Marius As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:42 Timp 15499 Cod 0 Puncte
55 Cojocaru Stefan Aociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 00:33:42 Timp 13690 Cod 0 Puncte
57 Muraru Kaan Stefan Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:33:44 Timp 15517 Cod 0 Puncte
58 Stratu Alexandru Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:33:46 Timp 15414 Cod 0 Puncte
59 Alexandru Patric Angelo Clubul Sportiv Municipal Arad 00:33:49 Timp 15166 Cod 0 Puncte
60 Barnea Dragos Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:54 Timp 15309 Cod 0 Puncte
61 Csendes Laszlo Igor Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:33:60 Timp 15285 Cod 0 Puncte
62 Mihalcu Adam Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:33:67 Timp 14990 Cod 0 Puncte
62 Tataru Bogdan Pavel Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:33:67 Timp 15447 Cod 0 Puncte
64 Marin Alexandru Razvan Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:33:68 Timp 15198 Cod 0 Puncte
65 Secoban Stefan Alex. Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:33:70 Timp 15272 Cod 0 Puncte
66 Dobre Alexandru Teodor As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:77 Timp 14629 Cod 0 Puncte
67 Birghilescu Alexandru Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:33:78 Timp 15276 Cod 0 Puncte
68 Popa Tudor Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:33:81 Timp 15190 Cod 0 Puncte
69 Ciobanu Raul Flavian Clubul Sportiv Municipal Arad 00:33:82 Timp 15169 Cod 0 Puncte
70 Dumitrescu Vladimir Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:33:92 Timp 15461 Cod 0 Puncte
71 Nistor Darius Dragan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:33:93 Timp 15215 Cod 0 Puncte
72 Szelmenczi Zalan Cl. Sp. Municipal Satu Mare 00:33:98 Timp 15388 Cod 0 Puncte
73 Chirica Rares George Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:34:09 Timp 14895 Cod 0 Puncte
74 Fraseniuc Eduard Mihai Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:34:10 Timp 15415 Cod 0 Puncte
74 Luca Cristian Vasile Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:34:10 Timp 14999 Cod 0 Puncte
75 Cionca Luca Ioan Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:34:10 Timp 15149 Cod 0 Puncte
77 Tanase Gheorghe Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:17 Timp 15735 Cod 0 Puncte
77 Stoica Robert Alex. Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:34:17 Timp 15321 Cod 0 Puncte
79 Badea Perlik Robert Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:23 Timp 13239 Cod 0 Puncte
80 Bozonca Gabriel Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:34:25 Timp 14787 Cod 0 Puncte
81 Manole Vlad Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:31 Timp 15294 Cod 0 Puncte
82 Krizbai Negru Robert Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:34:33 Timp 15031 Cod 0 Puncte
83 Firu Lucian Mihai Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:34:36 Timp 13170 Cod 0 Puncte
84 Stan Matei Stefan Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:34:41 Timp 15460 Cod 0 Puncte
85 Florea Razvan Stefan Liceul cu program sportiv Braila 00:34:44 Timp 14392 Cod 0 Puncte
86 Morar Bogdan Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:34:46 Timp 14985 Cod 0 Puncte
87 Pop Razvan Tudor Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:34:47 Timp 14984 Cod 0 Puncte
88 Pop Darius Andrei Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 00:34:51 Timp 14410 Cod 0 Puncte
89 Ionescu Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:55 Timp 15295 Cod 0 Puncte
90 Stefanescu Rares Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:34:60 Timp 14973 Cod 0 Puncte
91 Enciu Sebastian ACS Atena Sport Club Constanta 00:34:61 Timp 15047 Cod 0 Puncte
92 Teodor Cosmin ACS Atena Sport Club Constanta 00:34:67 Timp 15049 Cod 0 Puncte
93 Predila Robert Cristian As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:85 Timp 15286 Cod 0 Puncte
94 Dan Tudor Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani 00:34:87 Timp 14993 Cod 0 Puncte
95 Stoican George Tudor Aociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 00:35:39 Timp 15665 Cod 0 Puncte
96 Popa Cristian Renovatio Sport Club Corbeanca 00:35:44 Timp 15548 Cod 0 Puncte
97 Treger Tomas Tristian Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:35:58 Timp 14987 Cod 0 Puncte
98 Cuntan Eduard Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:35:67 Timp 15906 Cod 0 Puncte
99 Tincoca Giuliano Andrei Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:35:77 Timp 12414 Cod 0 Puncte
100 Benghiac Eric ASC Corona 2010 Brasov 00:35:87 Timp 15781 Cod 0 Puncte
101 Harsan Farr Iuga Robert Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 00:35:92 Timp 14408 Cod 0 Puncte
102 Demetrovici Ovidiu George Clubul Sportiv Scolar Resita 00:35:94 Timp 15386 Cod 0 Puncte
103 Sandru Matei Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:35:97 Timp 15024 Cod 0 Puncte
104 Poplacenel Stefan Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:36:00 Timp 15071 Cod 0 Puncte
105 Raicu Badea Gabriel Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:36:01 Timp 13093 Cod 0 Puncte
106 Bucur Luca Constantin Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:36:08 Timp 15462 Cod 0 Puncte
107 Raica Zoran Clubul Sportiv Universitatea Resita 00:36:12 Timp 15229 Cod 0 Puncte
108 Negru Darius Gabriel Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:36:14 Timp 15908 Cod 0 Puncte
109 Deac Rares Andrei Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda 00:36:24 Timp 16202 Cod 0 Puncte
110 Toderas Rares Adrian Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:36:30 Timp 16347 Cod 0 Puncte
110 Iancu Dan Cristian Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani 00:36:30 Timp 14998 Cod 0 Puncte
111 Marinescu Vlad Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:30 Timp 15317 Cod 0 Puncte
113 Barbu Luis Gabriel Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:36:39 Timp 14598 Cod 0 Puncte
114 Ciutacu Mihnea Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:36:43 Timp 15666 Cod 0 Puncte
115 Cardei Darius Andrei Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:36:46 Timp 15138 Cod 0 Puncte
116 Ciobanasu Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:36:58 Timp 16012 Cod 0 Puncte
117 Dudui Razvan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:36:59 Timp 15210 Cod 0 Puncte
118 Diaconescu Carbunescu Vic ACS Atena Sport Club Constanta 00:36:63 Timp 15042 Cod 0 Puncte
119 Matei Razvan As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:36:74 Timp 14592 Cod 0 Puncte
120 Gavrila Ionut Gelu ASC Corona 2010 Brasov 00:36:85 Timp 15778 Cod 0 Puncte
121 Predut Mihai Daniel Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda 00:36:90 Timp 16203 Cod 0 Puncte
121 Buhoci Stefan Octavian Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:36:90 Timp 15526 Cod 0 Puncte
123 Zapuc Stefan Laurentiu Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:14 Timp 15305 Cod 0 Puncte
124 Dinu Stefan Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 00:37:21 Timp 15710 Cod 0 Puncte
125 Curt Andrei Robert Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:37:33 Timp 14893 Cod 0 Puncte
125 Cojocaru Andrei Serban As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:33 Timp 14625 Cod 0 Puncte
127 Iacob Mario Bogdan Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:37:36 Timp 14896 Cod 0 Puncte
128 Mutiu Alexandru Gabriel Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:37:39 Timp 15909 Cod 0 Puncte
129 Duta Robert Mihai Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:37:44 Timp 15522 Cod 0 Puncte
130 Lazarescu Darius Stefan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:37:62 Timp 15219 Cod 0 Puncte
131 Balazs Ors ASC Corona 2010 Brasov 00:38:05 Timp 15537 Cod 0 Puncte
132 Butoi Florin Robert Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:38:07 Timp 14140 Cod 0 Puncte
133 Petras Kevin Andrei Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:38:48 Timp 15025 Cod 0 Puncte
134 Grigoras Alexandru Nic. Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:38:49 Timp 16089 Cod 0 Puncte
135 Serea Razvan Alexandru Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:38:62 Timp 15140 Cod 0 Puncte
136 Basaga Aris Ionut Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:38:66 Timp 15795 Cod 0 Puncte
137 Mogoe Luca Flavius Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:38:92 Timp 15910 Cod 0 Puncte
138 Ficiu Bogdan Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:38:99 Timp 14975 Cod 0 Puncte
138 Bolos Gabriel Petrica Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 00:38:99 Timp 16352 Cod 0 Puncte
140 Deac Darius Sebastian Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 00:39:07 Timp 14419 Cod 0 Puncte
141 Dogaru Dumitru Daniel Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:39:14 Timp 14791 Cod 0 Puncte
142 Seceanu Luca Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:40:25 Timp 13309 Cod 0 Puncte
143 Toia Codrin Nicolae Sport Club Municipal Bacau 00:40:53 Timp 15408 Cod 0 Puncte
144 Cojocaru Rares Mihai Sport Club Municipal Bacau 00:40:89 Timp 15407 Cod 0 Puncte
145 Micsa Victor Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:42:67 Timp 16017 Cod 0 Puncte

3. 200 m liber (0 - 99 ani) Feminin

1 Andrei Iarina Ioana Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:30:15 Timp 15963 Cod 0 Puncte
2 Butnaru Alexandra Mihaela Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 02:31:87 Timp 12459 Cod 0 Puncte
3 Frunza Ingrid Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:34:27 Timp 16234 Cod 0 Puncte
4 Preotu Maria Antonia Clubul Sportiv Performer 02:34:61 Timp 15695 Cod 0 Puncte
5 Paraschiv Eva Maria ACS Atena Sport Club Constanta 02:34:68 Timp 15929 Cod 0 Puncte
6 Mihalcea Maria Camelia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:35:28 Timp 16235 Cod 0 Puncte
7 Grosu Ana Georgiana ACS Atena Sport Club Constanta 02:37:88 Timp 15930 Cod 0 Puncte
8 Samuila Iris Alexandra Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:38:71 Timp 15249 Cod 0 Puncte
9 Voicu Ioana Alexandra Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:38:75 Timp 16304 Cod 0 Puncte
10 Niculae Teodora Ana Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:38:85 Timp 15966 Cod 0 Puncte
11 Toader Francesca Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:38:95 Timp 16296 Cod 0 Puncte
12 Boleacu Paula Maria Liceul cu program sportiv Suceava 02:42:88 Timp 15870 Cod 0 Puncte
13 Badralexi Sofia Maria Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 02:42:94 Timp 16346 Cod 0 Puncte
14 Vass Brigitta Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 02:44:37 Timp 16348 Cod 0 Puncte
15 Lazar Timeea Maria Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:44:62 Timp 16301 Cod 0 Puncte
16 Kiss Kamilla Csenge Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:45:30 Timp 15150 Cod 0 Puncte
17 Covaciu Bogdana Stefania Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda 02:46:46 Timp 16198 Cod 0 Puncte
18 Stancu Aida Maria Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:47:36 Timp 14827 Cod 0 Puncte
19 Preda Irina Ana Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:47:60 Timp 16307 Cod 0 Puncte
20 Trusca Melisa Anne As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:47:67 Timp 14622 Cod 0 Puncte
21 Cozma Ioana Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:48:08 Timp 14796 Cod 0 Puncte
22 Silaghi Miriam Cl. Sp. Municipal Satu Mare 02:48:53 Timp 16373 Cod 0 Puncte
23 Sarkany Melinda Sarolta Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:48:71 Timp 15878 Cod 0 Puncte
24 Oancea Maria Teodora Renovatio Sport Club Corbeanca 02:48:95 Timp 14708 Cod 0 Puncte
25 Sveduneac Diana Andreea Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 02:49:69 Timp 16282 Cod 0 Puncte
26 Nita Andra Maria Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:50:01 Timp 16448 Cod 0 Puncte
27 Visinescu Oana Nicoleta Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 02:50:65 Timp 15711 Cod 0 Puncte
28 Alemnaritei Briana Alexan Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:50:73 Timp 15962 Cod 0 Puncte
29 Fulea Sara Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:50:76 Timp 15965 Cod 0 Puncte
30 Arhire Roxana Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:50:87 Timp 15964 Cod 0 Puncte
31 Munteanu Maria ACS Atena Sport Club Constanta 02:50:92 Timp 15928 Cod 0 Puncte
32 Patrascu Raisa Stefania Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:52:37 Timp 15052 Cod 0 Puncte
33 Ciceu Crista Petra Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:53:40 Timp 15888 Cod 0 Puncte
34 Tarantis Maia Gabriela Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:53:47 Timp 15055 Cod 0 Puncte
35 Pirvu Mihaela Adriana As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:54:28 Timp 14626 Cod 0 Puncte
36 Argesanu Maria Alexia As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:54:49 Timp 14605 Cod 0 Puncte
37 Cernautanu Roberta Ana Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:54:75 Timp 16302 Cod 0 Puncte
38 Vasilescu Ema Cristina Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:55:03 Timp 16294 Cod 0 Puncte
39 Lungu Bianca Ioana Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:55:23 Timp 15801 Cod 0 Puncte
40 Mihai Teodora Maria Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 02:55:46 Timp 15720 Cod 0 Puncte
41 Eftimie Bianca Maria Renovatio Sport Club Corbeanca 02:56:35 Timp 16332 Cod 0 Puncte
42 Berinde Mara Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:56:62 Timp 15885 Cod 0 Puncte
43 Gidei Larisa Maria Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:57:14 Timp 15803 Cod 0 Puncte
44 Apetrei Elena Clara Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 02:57:30 Timp 15921 Cod 0 Puncte
45 Luta Sara Maria Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:57:31 Timp 15431 Cod 0 Puncte
46 Hrib Maria Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 02:57:33 Timp 15591 Cod 0 Puncte
47 Dragoi Maria Cl. Sp. Municipal SIBIU 02:57:35 Timp 16242 Cod 0 Puncte
48 Blaga Maria Olivia Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 02:57:74 Timp 15634 Cod 0 Puncte
49 Corbu Alexandra Maria ASC Corona 2010 Brasov 02:58:35 Timp 15776 Cod 0 Puncte
50 Remete Mirestean Daria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:59:01 Timp 15856 Cod 0 Puncte
51 Pop Maria Roxana Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:59:24 Timp 15883 Cod 0 Puncte
52 Cioineag Caterina Alexia Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:59:97 Timp 16073 Cod 0 Puncte
53 Dattola Antonia Liceul cu program sportiv Suceava 03:00:24 Timp 15873 Cod 0 Puncte
54 Dorcea Andreea Camelia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:00:34 Timp 15308 Cod 0 Puncte
55 Tatar Maia Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 03:01:01 Timp 16345 Cod 0 Puncte
56 Tudorescu Afroditi Maria Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 03:01:30 Timp 15056 Cod 0 Puncte
57 Mircea Cosmina Ioana As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:01:60 Timp 14643 Cod 0 Puncte
58 Vanghelescu Miruna Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:01:83 Timp 16295 Cod 0 Puncte
59 Rasadean Maia Alexandra Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:02:12 Timp 16132 Cod 0 Puncte
60 Ion Anadiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:03:11 Timp 16272 Cod 0 Puncte
61 Popa Maria Roberta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:03:49 Timp 16164 Cod 0 Puncte
62 Costandache Carolina Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 03:03:87 Timp 15715 Cod 0 Puncte
63 Craciun Daria Alesia Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 03:04:13 Timp 15876 Cod 0 Puncte
64 Bertea Alina Riana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:04:82 Timp 16015 Cod 0 Puncte
65 Crucianu Monica Alexandra Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:05:12 Timp 14793 Cod 0 Puncte
66 Stanescu Mihaela Jaqeline As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:05:34 Timp 14586 Cod 0 Puncte
67 Curticapean Irisz Antonia Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:05:46 Timp 15673 Cod 0 Puncte
68 Sinescu Alexia Maria Renovatio Sport Club Corbeanca 03:05:51 Timp 15678 Cod 0 Puncte
69 Brezan Sara Maria Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:05:89 Timp 15492 Cod 0 Puncte
70 Marin Ioana Alexandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:06:20 Timp 16230 Cod 0 Puncte
71 Maftei Denisa Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:06:21 Timp 14797 Cod 0 Puncte
72 Herban Maria Denisa Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:06:86 Timp 15800 Cod 0 Puncte
73 Iloviceanu Maria Georgian Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:06:92 Timp 15797 Cod 0 Puncte
74 Novacean Amalia Cosmina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:07:21 Timp 15845 Cod 0 Puncte
75 Nagy Etelka Abigel Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 03:07:28 Timp 16354 Cod 0 Puncte
76 Petrea Andreea Lacramiora Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 03:07:49 Timp 15718 Cod 0 Puncte
76 Anton Crina Mariana As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 03:07:49 Timp 15121 Cod 0 Puncte
78 Nitescu Eva Maria Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:07:90 Timp 15287 Cod 0 Puncte
79 Rogojanu Sara Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:07:91 Timp 15911 Cod 0 Puncte
80 Zsebe Anna Ilona Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:08:67 Timp 15855 Cod 0 Puncte
81 Sabau Ingrid Monica Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:09:17 Timp 15886 Cod 0 Puncte
82 Imre Kedves Reka Cl. "SWIM TO PERFECTION" MIERCUREA CIUC 03:09:37 Timp 16190 Cod 0 Puncte
83 Bogatean Sara Gloria Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 03:09:38 Timp 16278 Cod 0 Puncte
84 Carpenis Sidonia Elena Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:10:56 Timp 15822 Cod 0 Puncte
85 Iosub Elisabeta Florentin Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 03:10:68 Timp 16287 Cod 0 Puncte
86 Vulturescu Alessia Ioana Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:11:04 Timp 16303 Cod 0 Puncte
87 Serbanescu Maria Alessand Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 03:11:71 Timp 13971 Cod 0 Puncte
88 Stefan Denisa Mihaela Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 03:11:94 Timp 15759 Cod 0 Puncte
89 Zima Maria Alina Clubul Sportiv Scolar Resita 03:12:09 Timp 16244 Cod 0 Puncte
90 Szekeres Arienn Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:12:29 Timp 15671 Cod 0 Puncte
91 Maican Alexandra Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:12:61 Timp 16159 Cod 0 Puncte
92 Soare Ana Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:12:81 Timp 13495 Cod 0 Puncte
93 Nicolae Melania Ana Maria Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 03:13:41 Timp 15432 Cod 0 Puncte
94 Traistaru Amalia Andreea Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:13:72 Timp 15246 Cod 0 Puncte
95 Secoban Natalia Andreea Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 03:14:34 Timp 16285 Cod 0 Puncte
96 Craciun Nicola Aiana Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 03:15:43 Timp 15877 Cod 0 Puncte
97 Cozma Roberta Alexandra ASC Corona 2010 Brasov 03:17:06 Timp 15782 Cod 0 Puncte
98 Timofte Rebeca Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 03:17:56 Timp 15633 Cod 0 Puncte
99 Enache Alexia Nicoleta As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:17:91 Timp 15376 Cod 0 Puncte
100 Moldovan Iasmina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:18:12 Timp 16014 Cod 0 Puncte
101 Dragomir Antonia Elena Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:19:59 Timp 16236 Cod 0 Puncte
102 Oltean Alexandra As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:19:85 Timp 16476 Cod 0 Puncte
103 Roman Karina Alexandra Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:19:99 Timp 16010 Cod 0 Puncte
104 Zamfir Miruna Gabriela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:20:80 Timp 16174 Cod 0 Puncte
105 Stamate Daria Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:20:94 Timp 14528 Cod 0 Puncte
106 Mustata Ana Gabriela Renovatio Sport Club Corbeanca 03:21:03 Timp 16455 Cod 0 Puncte
107 Moldovan Alexia Florina Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda 03:22:16 Timp 16199 Cod 0 Puncte
108 Ruse Claudia Angelica Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:22:63 Timp 15967 Cod 0 Puncte
109 Meita Iarina Andreea Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:24:19 Timp 15796 Cod 0 Puncte
110 Babalau Alexia Stefania Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda 03:24:34 Timp 16200 Cod 0 Puncte
111 Furtuna Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:25:03 Timp 15947 Cod 0 Puncte
112 Salcudean Raluca Elena Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:25:24 Timp 15857 Cod 0 Puncte
113 Gorcea Sabrina Ana Maria As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:25:68 Timp 16031 Cod 0 Puncte
114 Toba Andreea Atalina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 03:26:12 Timp 16473 Cod 0 Puncte
115 Degeratu Andrada Georgian Sport Club Municipal Bacau 03:26:51 Timp 15900 Cod 0 Puncte
116 Vasile Diana Ioana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:27:10 Timp 15955 Cod 0 Puncte
117 Bucataru Maya Stefania Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:27:49 Timp 14794 Cod 0 Puncte
118 Minea Irina Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:29:71 Timp 15672 Cod 0 Puncte
119 Sava Carla Ioana Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:30:11 Timp 15968 Cod 0 Puncte
120 Svestac Laura Alexia Clubul Sportiv Scolar Resita 03:30:89 Timp 16214 Cod 0 Puncte
121 Radulescu Maya Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:31:35 Timp 13986 Cod 0 Puncte
122 Melenciuc Sarah Teodora Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:32:20 Timp 15945 Cod 0 Puncte
123 Botez Ioana Alexandra Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:33:74 Timp 15490 Cod 0 Puncte
124 Visan Cristina Bianca As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:33:83 Timp 14649 Cod 0 Puncte
125 Fulop Melissa Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:35:69 Timp 15799 Cod 0 Puncte
126 Raceanu Elena Alexandra Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:36:18 Timp 16237 Cod 0 Puncte
127 Stanemir Denissa Alexia Renovatio Sport Club Corbeanca 03:38:65 Timp 16457 Cod 0 Puncte
128 Albu Karina Andreea Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:41:75 Timp 15846 Cod 0 Puncte
129 Balu Lucia Ioana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:49:65 Timp 16016 Cod 0 Puncte
130 Zaharia Alessia Georgiana Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 04:10:50 Timp 15819 Cod 0 Puncte

4. 200 m liber (0 - 99 ani) Masculin

1 Badea Robert Andrei Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:26:13 Timp 15969 Cod 0 Puncte
2 Nistorescu Alexandru Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:29:49 Timp 13687 Cod 0 Puncte
3 Coman Darius Stefan Aociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 02:30:52 Timp 15725 Cod 0 Puncte
4 Takacs Dominik Roberto Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:32:07 Timp 15255 Cod 0 Puncte
5 Craciun Petru Achim Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:32:58 Timp 15972 Cod 0 Puncte
6 Bonciu Matei Stefan Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:33:44 Timp 16305 Cod 0 Puncte
7 Badea Rares Stefan ACS Atena Sport Club Constanta 02:35:79 Timp 15934 Cod 0 Puncte
8 Briceag Darius Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:35:83 Timp 14949 Cod 0 Puncte
9 Mihai Rares Andrei Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:36:02 Timp 15977 Cod 0 Puncte
10 Sibiseanu David Andrei Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:36:23 Timp 15982 Cod 0 Puncte
11 Teisanu Darius Octav ACS Atena Sport Club Constanta 02:36:43 Timp 15932 Cod 0 Puncte
12 Stamate Gabriel Luca As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:37:53 Timp 14601 Cod 0 Puncte
13 Agapi Darius Florin Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 02:38:21 Timp 16283 Cod 0 Puncte
14 Herman Szabo Peter Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 02:38:67 Timp 16275 Cod 0 Puncte
15 Tapirluie Mihai Andrei Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:38:76 Timp 13968 Cod 0 Puncte
16 Onisoru Darius Cristian Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 02:39:66 Timp 15587 Cod 0 Puncte
17 Trocin Stefan Liceul cu program sportiv Suceava 02:39:81 Timp 15872 Cod 0 Puncte
17 Petre Eduard Ionut Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani 02:39:81 Timp 16269 Cod 0 Puncte
19 Kovacs Gergo Csanad Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 02:39:90 Timp 13897 Cod 0 Puncte
20 Enescu Armand Gustav Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:39:95 Timp 15847 Cod 0 Puncte
21 Maftei Leonardo Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:40:26 Timp 14800 Cod 0 Puncte
22 Dobre Cristian Andrei Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:40:31 Timp 16310 Cod 0 Puncte
23 Deleu Mihnea C-Tin Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:40:76 Timp 14799 Cod 0 Puncte
24 Constantin Mihai Antonio Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:41:17 Timp 16311 Cod 0 Puncte
25 Major Erik Marcin Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:41:97 Timp 15256 Cod 0 Puncte
26 Popa Alexandru Rares Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 02:42:50 Timp 16274 Cod 0 Puncte
27 Georgescu Vlad Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:42:97 Timp 15973 Cod 0 Puncte
28 Lupu Matei Filip Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani 02:43:02 Timp 16270 Cod 0 Puncte
29 Moian Dusa Rares Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:43:68 Timp 16180 Cod 0 Puncte
30 Aron Mario Robert As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:44:70 Timp 14635 Cod 0 Puncte
31 Ruse Matei Iulian As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:44:86 Timp 14641 Cod 0 Puncte
32 Calinic Rares Cristian ACS Atena Sport Club Constanta 02:45:04 Timp 15933 Cod 0 Puncte
33 Cojocaru Flavius C-Tin Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:45:08 Timp 14798 Cod 0 Puncte
34 Peter Robert Alexandru Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:45:35 Timp 15979 Cod 0 Puncte
35 Ilisuan Alex Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 02:45:81 Timp 14417 Cod 0 Puncte
36 Lupu Cristian Andrei Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:46:01 Timp 14826 Cod 0 Puncte
37 Bulica Ioan Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:46:27 Timp 15971 Cod 0 Puncte
38 Muraru Edward Cristian Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:46:56 Timp 16318 Cod 0 Puncte
39 Gagyi Botond Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 02:46:64 Timp 13899 Cod 0 Puncte
40 Abit Eian Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 02:46:65 Timp 15842 Cod 0 Puncte
41 Lilea Albert Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:46:76 Timp 13984 Cod 0 Puncte
42 Slavic Alexander Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:47:75 Timp 15464 Cod 0 Puncte
43 Despina Stefan Ionut As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 02:47:81 Timp 15113 Cod 0 Puncte
44 Dragoiu Mihai Ionut As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:47:97 Timp 14597 Cod 0 Puncte
45 Farcas Laurentiu Cristian Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 02:48:00 Timp 16353 Cod 0 Puncte
46 Antimir Cesar Gabriel Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:48:03 Timp 16306 Cod 0 Puncte
47 Coroianu Daniel Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:48:12 Timp 15143 Cod 0 Puncte
48 Modoran Mihnea Cosmin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:48:43 Timp 16162 Cod 0 Puncte
49 Dobroghi David Dumitru Clubul Sportiv Universitar Suceava 02:49:46 Timp 15864 Cod 0 Puncte
50 Radu Alexandru Mario Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:49:78 Timp 16319 Cod 0 Puncte
51 Mihaila Andrei Florin Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:50:33 Timp 16316 Cod 0 Puncte
52 Oanta Rares Mihai Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:50:54 Timp 15428 Cod 0 Puncte
53 Borcea Nikolas George Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 02:50:73 Timp 15717 Cod 0 Puncte
54 Dragoi Darius Andrei Cl. Sp. Municipal SIBIU 02:51:30 Timp 16241 Cod 0 Puncte
55 Cazan David Andrei ACS Atena Sport Club Constanta 02:51:63 Timp 15935 Cod 0 Puncte
56 Blidaru David Andrei As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:51:76 Timp 14589 Cod 0 Puncte
57 Stan David Liceul cu program sportiv Braila 02:52:12 Timp 15869 Cod 0 Puncte
58 Chelu Stefan Mihai As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:52:70 Timp 14652 Cod 0 Puncte
59 Schmidt Christian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:53:37 Timp 15912 Cod 0 Puncte
60 Popa Rares Cristian Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 02:53:89 Timp 15394 Cod 0 Puncte
61 Lungu David Clubul Sportiv Universitar Suceava 02:53:90 Timp 15863 Cod 0 Puncte
62 Purcar Mircea Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:54:05 Timp 15809 Cod 0 Puncte
63 Duna Andrei Valentin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:54:18 Timp 13976 Cod 0 Puncte
64 Mirea Rares Ionut Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:54:54 Timp 15054 Cod 0 Puncte
65 Giuran Darius Cl. Sp. Municipal SIBIU 02:56:18 Timp 16271 Cod 0 Puncte
66 Musat Tiberiu Gabriel Cl. Sp. Municipal SIBIU 02:57:20 Timp 16233 Cod 0 Puncte
67 Chiscop Vlad Mihai As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:58:05 Timp 14606 Cod 0 Puncte
68 Abrihan David Andrei Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 02:58:70 Timp 16093 Cod 0 Puncte
69 Tihenea Cristian Andrei Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 02:58:93 Timp 15813 Cod 0 Puncte
70 Trenchea Darius Matei Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 02:59:13 Timp 15838 Cod 0 Puncte
71 Jurja Carol Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:59:67 Timp 16156 Cod 0 Puncte
72 Moraru Vladut Andrei Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:59:71 Timp 15430 Cod 0 Puncte
73 Gheorghiu Ayan Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:00:20 Timp 15850 Cod 0 Puncte
74 Dumitrache David Andrei Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:00:24 Timp 15684 Cod 0 Puncte
75 Iordache Matei Alex. Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:00:72 Timp 15288 Cod 0 Puncte
76 Stroe David Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:01:00 Timp 16172 Cod 0 Puncte
77 Kacmaz Enes Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:01:19 Timp 16157 Cod 0 Puncte
78 Gherman Ianis Adrian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 03:01:85 Timp 15879 Cod 0 Puncte
79 Bucur Mario Alexandru Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 03:02:02 Timp 16374 Cod 0 Puncte
80 Popa Victor Marian Cl. Sp. Municipal SIBIU 03:03:14 Timp 16240 Cod 0 Puncte
81 Pistol Robert Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:03:79 Timp 13991 Cod 0 Puncte
82 Rus Matei Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 03:03:98 Timp 16349 Cod 0 Puncte
83 Anton Bogdan Clubul Sportiv Scolar Resita 03:04:22 Timp 16256 Cod 0 Puncte
84 Alexandru Gabriel Dan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:05:70 Timp 16146 Cod 0 Puncte
85 Grigore Andrei Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:06:12 Timp 15974 Cod 0 Puncte
86 Voinea Sergiu Bogdan Clubul Sportiv Scolar Resita 03:06:66 Timp 16218 Cod 0 Puncte
87 Tengher Stefan Ilie As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:06:92 Timp 15984 Cod 0 Puncte
88 Bocicai Ioan Adrian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:07:72 Timp 15970 Cod 0 Puncte
89 Jurma Paul Gabriel Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:07:90 Timp 16011 Cod 0 Puncte
90 Bucur Toma Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:08:95 Timp 16338 Cod 0 Puncte
91 Pintiala Stefan Alex. Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 03:09:06 Timp 16142 Cod 0 Puncte
92 Spiridon Stefan Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:09:21 Timp 16092 Cod 0 Puncte
93 Pocora Vlad Teodor As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 03:09:67 Timp 15114 Cod 0 Puncte
94 Budris Paul Patrik Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:10:15 Timp 15810 Cod 0 Puncte
95 Marangoci Darius Gabriel As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:10:22 Timp 14596 Cod 0 Puncte
96 Aboud Adam Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:10:56 Timp 16145 Cod 0 Puncte
97 Iordache Stefan As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:10:63 Timp 14675 Cod 0 Puncte
98 Mihailov Luca Alexandru Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 03:12:43 Timp 15425 Cod 0 Puncte
99 Marinescu Stefan Calin Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 03:13:16 Timp 15429 Cod 0 Puncte
100 Marc Albert Catalin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:13:36 Timp 15853 Cod 0 Puncte
101 Madaras Ioan Pio Vladimir Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:13:52 Timp 15914 Cod 0 Puncte
102 Grigore Patris Clubul Sportiv Scolar Resita 03:13:57 Timp 16251 Cod 0 Puncte
103 Simon Robert Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:13:81 Timp 15848 Cod 0 Puncte
104 Neacsu Marius Nicolae Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 03:14:09 Timp 15812 Cod 0 Puncte
105 Istrate Alexandru Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:14:15 Timp 13700 Cod 0 Puncte
106 Utuleac Florin Orlando Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:18:02 Timp 16128 Cod 0 Puncte
107 David Matei Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:18:25 Timp 15889 Cod 0 Puncte
108 Stangaciu Alexandru Eugen Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:19:30 Timp 15983 Cod 0 Puncte
109 Ocneanu Vlad Renovatio Sport Club Corbeanca 03:19:50 Timp 16454 Cod 0 Puncte
110 Pantaza Vladimir Teodor Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 03:20:06 Timp 15811 Cod 0 Puncte
111 Ciocirlan Sebastian Gabri Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 03:20:92 Timp 15724 Cod 0 Puncte
112 Oancea Marius Valentin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:22:30 Timp 15953 Cod 0 Puncte
113 Ciubotaru Robert Andrei ACS Atena Sport Club Constanta 03:22:60 Timp 15936 Cod 0 Puncte
114 Cazacu Andrei Liviu Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 03:22:67 Timp 15427 Cod 0 Puncte
115 Matias Alexandru Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:22:80 Timp 14801 Cod 0 Puncte
116 Barbu Razvan Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:24:02 Timp 15854 Cod 0 Puncte
117 Agripina Robert ASC Corona 2010 Brasov 03:25:31 Timp 15780 Cod 0 Puncte
118 Preda Hristofor Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 03:28:68 Timp 15839 Cod 0 Puncte
119 Bercaru Rares C-Tin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:28:79 Timp 15951 Cod 0 Puncte
120 David Simon Sebastian Renovatio Sport Club Corbeanca 03:29:25 Timp 16451 Cod 0 Puncte
121 Iordache David Gabriel Clubul Sportiv Scolar Resita 03:33:17 Timp 16248 Cod 0 Puncte
122 Soaita Rares Erik Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:36:25 Timp 15851 Cod 0 Puncte
123 Mocanu Stefan Gabriel Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:41:28 Timp 16071 Cod 0 Puncte
124 Rascovschi Stefan Sport Club Municipal Bacau 03:49:47 Timp 16105 Cod 0 Puncte
125 Simionescu Andrei Mihai ASC Corona 2010 Brasov 03:52:39 Timp 15538 Cod 0 Puncte

5. 50 m fluture (0 - 99 ani) Masculin

1 Duca Stefan Mircea Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:31:31 Timp 15251 Cod 0 Puncte
2 Bucur Andreas Alin As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:31:91 Timp 14608 Cod 0 Puncte
3 Iaschiu Andrei Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:32:44 Timp 15443 Cod 0 Puncte
4 M.Sediq Edris Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:32:59 Timp 15446 Cod 0 Puncte
5 Constantinescu Alexandru Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:32:65 Timp 15525 Cod 0 Puncte
6 Koncz Nimrod Kalman Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:32:93 Timp 14560 Cod 0 Puncte
7 Mihalache Vlad Stefan As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:72 Timp 14593 Cod 0 Puncte
8 Raducanu Eduard ACS Atena Sport Club Constanta 00:33:85 Timp 13338 Cod 0 Puncte
9 Seksi Luca Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:33:94 Timp 15280 Cod 0 Puncte
10 Tuica Mario Gabriel Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:34:09 Timp 15053 Cod 0 Puncte
11 Strimbeanu Razvan Palatul copiilor Constanta 00:34:12 Timp 13334 Cod 0 Puncte
12 Nagy Nandor Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:34:13 Timp 15191 Cod 0 Puncte
13 Scortea Teofil Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:34:20 Timp 15445 Cod 0 Puncte
14 Serban Paul Andrei Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:34:39 Timp 15544 Cod 0 Puncte
15 Anghel Horia Petru Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:34:49 Timp 15529 Cod 0 Puncte
16 Dobrescu Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:52 Timp 14919 Cod 0 Puncte
17 Jitaru Matei Aian Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 00:34:56 Timp 15554 Cod 0 Puncte
17 Hriscu Rares Liceul cu program sportiv Bacau 00:34:56 Timp 15396 Cod 0 Puncte
19 Rotaru Luca Stefan Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:34:67 Timp 15552 Cod 0 Puncte
20 Luput Sebastian Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:34:85 Timp 15218 Cod 0 Puncte
21 Andrei Mihai Alexandru Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:35:02 Timp 15441 Cod 0 Puncte
22 Nicolaev Vladimir Andrei Palatul copiilor Constanta 00:35:03 Timp 14818 Cod 0 Puncte
23 Farkas Cristopher Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 00:35:11 Timp 14420 Cod 0 Puncte
24 Stancel Lukas Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:35:14 Timp 15026 Cod 0 Puncte
25 Paunescu Cezar Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:35:15 Timp 15195 Cod 0 Puncte
26 Panait Paul Dragos Liceul cu program sportiv Suceava 00:35:18 Timp 15102 Cod 0 Puncte
26 Ionescu David Andrei Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:35:18 Timp 15520 Cod 0 Puncte
28 Radu Matei Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:35:32 Timp 13163 Cod 0 Puncte
29 Alexandru Patric Angelo Clubul Sportiv Municipal Arad 00:35:45 Timp 15166 Cod 0 Puncte
30 Culea Petre Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:35:49 Timp 14972 Cod 0 Puncte
31 Matei Vlad Alexandru As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:76 Timp 14607 Cod 0 Puncte
32 Baciu Denis Andrei Liceul cu program sportiv Bacau 00:35:86 Timp 15183 Cod 0 Puncte
33 Birghilescu Alexandru Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:36:15 Timp 15276 Cod 0 Puncte
34 Rosca Mihnea Ionut Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:19 Timp 15278 Cod 0 Puncte
35 Pisoschi Matei Valeriu Renovatio Sport Club Corbeanca 00:36:22 Timp 15458 Cod 0 Puncte
36 Teodor Cosmin ACS Atena Sport Club Constanta 00:36:33 Timp 15049 Cod 0 Puncte
37 Mihalcu Adam Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:40 Timp 14990 Cod 0 Puncte
38 Slavu Rares Stefan Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:36:43 Timp 14892 Cod 0 Puncte
39 Savuca Luca Ionut Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:36:50 Timp 14894 Cod 0 Puncte
40 Novac Iulian Doru ACS Atena Sport Club Constanta 00:36:53 Timp 15048 Cod 0 Puncte
41 Csendes Laszlo Igor Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:36:71 Timp 15285 Cod 0 Puncte
42 Postelnicu George Alexand Renovatio Sport Club Corbeanca 00:36:75 Timp 15550 Cod 0 Puncte
43 Iancu Dan Cristian Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani 00:36:81 Timp 14998 Cod 0 Puncte
44 Harabagiu Rares Petru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:97 Timp 14986 Cod 0 Puncte
45 Ciobanu Raul Flavian Clubul Sportiv Municipal Arad 00:37:03 Timp 15169 Cod 0 Puncte
46 Oprea Mario Calin Clubul Sportiv Scolar Resita 00:37:04 Timp 15385 Cod 0 Puncte
47 Salcuceanu Tudor Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:37:06 Timp 15200 Cod 0 Puncte
48 Cojocaru Stefan Aociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 00:37:16 Timp 13690 Cod 0 Puncte
49 Popa Tudor Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:37:31 Timp 15190 Cod 0 Puncte
50 Marin Alexandru Razvan Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:37:33 Timp 15198 Cod 0 Puncte
51 Bozonca Gabriel Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:37:38 Timp 14787 Cod 0 Puncte
52 Dragomir David Renovatio Sport Club Corbeanca 00:37:44 Timp 13349 Cod 0 Puncte
53 Pop Razvan Tudor Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:37:67 Timp 14984 Cod 0 Puncte