Cont

Rezultatele finale pentru Campionatul national seniori, tineret, juniori bazin 25m, juniori

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 m bras (0 - 99 ani) Feminin

0 Muntean Diana Anamaria Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:36:69 Timp 11184 Cod 0 Puncte
0 Fangli Henrietta Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:35:06 Timp 11346 Cod 0 Puncte
0 Perju Alina Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:34:36 Timp 11206 Cod 0 Puncte
8 Stroe Teodora Simina Palatul copiilor Constanta 00:37:16 Timp 11223 Cod 0 Puncte
9 Agopcsa Eva Elisabet Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:37:79 Timp 13136 Cod 0 Puncte
11 Aconstantinese Iulia Geor Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:37:96 Timp 11207 Cod 0 Puncte
13 Indrican Andrada Calina Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:38:54 Timp 11427 Cod 0 Puncte
16 Costea Denisa Mariana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:39:94 Timp 11444 Cod 0 Puncte
17 Tomuta Irina Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:40:14 Timp 11645 Cod 0 Puncte

2. 50 m bras (0 - 99 ani) Feminin

0 Zaharia Delia Ana Maria Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:35:45 Timp 11778 Cod 0 Puncte
0 Danieul Catinca Asociatia Bucharest Sport Club 00:36:64 Timp 12106 Cod 0 Puncte
6 Brehar Ruxandra Club Sportiv Casa EMA 00:36:90 Timp 12352 Cod 0 Puncte
7 Buzasi Bernadett Vivien Cl. Sp. Municipal ORADEA 00:37:14 Timp 12427 Cod 0 Puncte
10 Moldovan Catalina Maria Club Sportiv Casa EMA 00:37:80 Timp 13061 Cod 0 Puncte
12 Olocsvari Nora Krisztina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:38:08 Timp 12293 Cod 0 Puncte
14 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:80 Timp 12089 Cod 0 Puncte
15 Tomele Cosmina Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:39:45 Timp 12081 Cod 0 Puncte
18 Chelu Rebeca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:41:01 Timp 12101 Cod 0 Puncte

3. 50 m fluture (0 - 99 ani) Masculin

0 Ratiu George Adrian Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:25:08 Timp 10622 Cod 0 Puncte
2 Stoica C-Tin George Alex. Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:26:40 Timp 10736 Cod 0 Puncte
6 Badescu Petrut Ovidiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:50 Timp 10554 Cod 0 Puncte
7 Ardelean Alex Ovidiu Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:27:65 Timp 10648 Cod 0 Puncte
8 Bran Ionel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:72 Timp 10697 Cod 0 Puncte
9 Bugariu Andrei Petru Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:73 Timp 10918 Cod 0 Puncte
10 Calin Rares Mihai Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:27:80 Timp 11893 Cod 0 Puncte
12 Burciu Ion Dorian Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:05 Timp 10940 Cod 0 Puncte
13 Pacioianu Vasile Alex. Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:28:35 Timp 10178 Cod 0 Puncte
14 Dabija Cristinel Gabriel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:39 Timp 10500 Cod 0 Puncte
15 Vaipan Radu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:28:43 Timp 11060 Cod 0 Puncte
16 Maer Robert Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:28:53 Timp 10883 Cod 0 Puncte
17 Micu Alexandru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:28:72 Timp 11078 Cod 0 Puncte
19 Stamate Bogdan Nicolae Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:28:91 Timp 10604 Cod 0 Puncte
21 Leucuta Leonard Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:03 Timp 10965 Cod 0 Puncte
24 Irimioiu Rares Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:29:10 Timp 14144 Cod 0 Puncte
32 Nicolae Alexandru Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:47 Timp 11365 Cod 0 Puncte
35 Ungur Razvan Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:22 Timp 11419 Cod 0 Puncte
37 Daba Cosmin Clubul Sportiv Scolar Resita 00:33:18 Timp 10903 Cod 0 Puncte

4. 50 m fluture (0 - 99 ani) Masculin

3 Silaghi Rares Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:58 Timp 11411 Cod 0 Puncte
4 Florea Mihnea Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:69 Timp 11770 Cod 0 Puncte
5 Ionescu Mihnea Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:41 Timp 11653 Cod 0 Puncte
11 Laszlo Zoltan Clubul Sportiv Municipal Arad 00:27:88 Timp 11667 Cod 0 Puncte
18 Gagiu Tudor Gabriel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:88 Timp 11766 Cod 0 Puncte
20 Ciaus Catalin Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:99 Timp 11241 Cod 0 Puncte
21 Babiciu Sebastian Adrian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:03 Timp 11414 Cod 0 Puncte
23 Hancu Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:08 Timp 10857 Cod 0 Puncte
25 Valle Lucian Andrei Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:29:11 Timp 11649 Cod 0 Puncte
26 Vaidian Iustin Ioan Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:29:44 Timp 11325 Cod 0 Puncte
27 Caravan Bogdan Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:01 Timp 11491 Cod 0 Puncte
28 Stefanescu Bogdan Alexand Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:30:02 Timp 12297 Cod 0 Puncte
29 Bele Raul Antonio Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:22 Timp 11413 Cod 0 Puncte
30 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:36 Timp 11648 Cod 0 Puncte
31 Oprea Florin Antonio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:46 Timp 13682 Cod 0 Puncte
33 Dragnea Alexandru Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:75 Timp 11875 Cod 0 Puncte
34 Vasile Stefan Marius Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:83 Timp 11384 Cod 0 Puncte
36 Secrieriu Constantin Renovatio Sport Club Corbeanca 00:31:52 Timp 14563 Cod 0 Puncte
38 Remzing Vlad Adrian Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:33:65 Timp 11735 Cod 0 Puncte

5. 100 m spate (0 - 99 ani) Feminin

0 Constantin Mara Clubul Sportiv Farul Constanta 01:08:77 Timp 11522 Cod 0 Puncte
0 Giurca Cristina Lucia And Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:05:01 Timp 11680 Cod 0 Puncte
0 Mera Raluca Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:05:66 Timp 11203 Cod 0 Puncte
0 Popov Snejana Dusita Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:06:11 Timp 11619 Cod 0 Puncte
6 Dascal Alexia Clubul Sportiv Universitatea Cluj 01:09:16 Timp 11750 Cod 0 Puncte
11 Rusu Roberta Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:13 Timp 11582 Cod 0 Puncte
12 Ilie Maria Miruna Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:10:79 Timp 9522 Cod 0 Puncte
13 Perde Daria Bianca Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:10:86 Timp 11741 Cod 0 Puncte
14 Olteanu Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:51 Timp 11722 Cod 0 Puncte
17 Buzea Ana Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:14:53 Timp 11020 Cod 0 Puncte
21 Costea Denisa Mariana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:19:23 Timp 11444 Cod 0 Puncte
22 Popescu Ana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:20:79 Timp 12374 Cod 0 Puncte

6. 100 m spate (0 - 99 ani) Feminin

0 Garboan Helsinia Mihaela Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:07:78 Timp 12290 Cod 0 Puncte
7 Gherghel Melisa Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:09:55 Timp 12252 Cod 0 Puncte
8 Dodita Ariana Gabriela Sport Club Municipal Bacau 01:09:63 Timp 11880 Cod 0 Puncte
9 Notingher Carina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:09:93 Timp 11067 Cod 0 Puncte
10 Gherman Paula Sorana Club Sportiv Casa EMA 01:09:96 Timp 12355 Cod 0 Puncte
15 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:00 Timp 12089 Cod 0 Puncte
16 Chelu Rebeca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:07 Timp 12101 Cod 0 Puncte
18 Szabo Andra Paula Cl. Sp. Municipal ORADEA 01:14:72 Timp 12334 Cod 0 Puncte
19 Saidac Ioana Maria Renovatio Sport Club Corbeanca 01:18:08 Timp 15546 Cod 0 Puncte
20 Marasac Alexandra Bianca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:18:20 Timp 12104 Cod 0 Puncte

7. 200 m spate (0 - 99 ani) Masculin

0 Nicusan Daniel Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:11:37 Timp 11349 Cod 0 Puncte
0 Iacob Victor Stefan Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:05:97 Timp 11210 Cod 0 Puncte
0 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:11:54 Timp 11598 Cod 0 Puncte
6 Druga Rares Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:15:24 Timp 11657 Cod 0 Puncte
8 Haiducu Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:20:35 Timp 9918 Cod 0 Puncte
11 Remzing Vlad Adrian Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:25:77 Timp 11735 Cod 0 Puncte
12 Deresoiu Alexandru Raul Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:53:88 Timp 15435 Cod 0 Puncte

8. 200 m spate (0 - 99 ani) Masculin

0 Paduraru Andrei Florin Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:12:75 Timp 10882 Cod 0 Puncte
5 Arpin Vlad Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:14:05 Timp 11152 Cod 0 Puncte
7 Stan Filip Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:18:32 Timp 11031 Cod 0 Puncte
9 Pacioianu Vasile Alex. Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:20:69 Timp 10178 Cod 0 Puncte
10 Balaban Horia Mihai Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:24:33 Timp 10595 Cod 0 Puncte

9. 400 m liber (0 - 99 ani) Feminin

0 Muntean Diana Anamaria Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 04:39:70 Timp 11184 Cod 0 Puncte
0 Gadea Maria Claudia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:26:36 Timp 11021 Cod 0 Puncte
0 Vlaicu Andreea Ioana Palatul copiilor Constanta 04:45:70 Timp 11536 Cod 0 Puncte
6 Ilie Maria Miruna Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 04:49:88 Timp 9522 Cod 0 Puncte
7 Stan Denisa Gabriela Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:50:23 Timp 11019 Cod 0 Puncte
10 Stanescu Beatrice Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:54:09 Timp 11294 Cod 0 Puncte
13 Rasinar Alexandra Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 05:00:31 Timp 11751 Cod 0 Puncte

10. 400 m liber (0 - 99 ani) Feminin

0 Dascal Ana Iulia Clubul Sportiv Universitatea Cluj 04:25:10 Timp 11810 Cod 0 Puncte
0 Gadea Gabriela Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:31:88 Timp 11923 Cod 0 Puncte
8 Guias Meg Lidia Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 04:50:24 Timp 12269 Cod 0 Puncte
9 Garboan Helsinia Mihaela Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 04:50:26 Timp 12290 Cod 0 Puncte
11 Kavida Paraschevi Eva Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 04:57:76 Timp 11806 Cod 0 Puncte
12 Mocanu Cristina Erika Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 04:58:64 Timp 11924 Cod 0 Puncte
14 Marin Carmen Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 05:04:67 Timp 12301 Cod 0 Puncte
15 Saidac Ioana Maria Renovatio Sport Club Corbeanca 05:11:72 Timp 15546 Cod 0 Puncte
16 Nicolaescu Livia Ioana Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 05:14:35 Timp 13955 Cod 0 Puncte
17 Marasac Alexandra Bianca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:32:43 Timp 12104 Cod 0 Puncte

11. 100 m liber (0 - 99 ani) Masculin

0 Ratiu George Adrian Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:52:20 Timp 10622 Cod 0 Puncte
0 Pop Calin Dumitru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:54:82 Timp 10487 Cod 0 Puncte
0 Stoica C-Tin George Alex. Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:52:90 Timp 10736 Cod 0 Puncte
0 Tranulea Cristian Virgil Palatul copiilor Constanta 00:54:81 Timp 11521 Cod 0 Puncte
7 Toma Octavian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:56:10 Timp 10790 Cod 0 Puncte
9 Bomchis Filip Tudor Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:56:40 Timp 11041 Cod 0 Puncte
10 Vaipan Radu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:56:70 Timp 11060 Cod 0 Puncte
11 Bugariu Andrei Petru Clubul Sportiv Scolar Resita 00:56:78 Timp 10918 Cod 0 Puncte
13 Popescu Mihai Palatul copiilor Constanta 00:56:99 Timp 10740 Cod 0 Puncte
14 Ardelean Alex Ovidiu Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:57:00 Timp 10648 Cod 0 Puncte
18 Micu Alexandru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:57:53 Timp 11078 Cod 0 Puncte
19 Constantin Eduard Razvan Palatul copiilor Constanta 00:57:75 Timp 10726 Cod 0 Puncte
24 Madaras Sabin Augustin Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:58:11 Timp 10460 Cod 0 Puncte
26 Ungur Razvan Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:58:65 Timp 11419 Cod 0 Puncte
28 Stamate Bogdan Nicolae Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:59:30 Timp 10604 Cod 0 Puncte
30 Tirlea Ionut Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:59:64 Timp 11147 Cod 0 Puncte
36 Baltoi Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:00:50 Timp 11710 Cod 0 Puncte
38 Irimioiu Rares Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:00:63 Timp 14144 Cod 0 Puncte
40 Badescu Petrut Ovidiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:01:10 Timp 10554 Cod 0 Puncte
43 Romas Catalin Eladio Asociatia Bucharest Sport Club 01:02:50 Timp 10748 Cod 0 Puncte
45 Spiridon Andrei Dragos Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 01:02:71 Timp 12390 Cod 0 Puncte
46 Dutu Alexandru Nicolae Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:02:72 Timp 10599 Cod 0 Puncte
47 Nemtoi Ioan Stefan Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 01:04:13 Timp 13835 Cod 0 Puncte

12. 100 m liber (0 - 99 ani) Masculin

5 Silaghi Rares Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:55:78 Timp 11411 Cod 0 Puncte
6 Florea Mihnea Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:55:96 Timp 11770 Cod 0 Puncte
8 Radu Marius Theodor Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:56:13 Timp 10561 Cod 0 Puncte
12 Druga Rares Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:56:94 Timp 11657 Cod 0 Puncte
15 Tulea Sebastian Nicolae ACS Atena Sport Club Constanta 00:57:17 Timp 10721 Cod 0 Puncte
16 Bordei Catalin Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:57:31 Timp 11695 Cod 0 Puncte
17 Babiciu Sebastian Adrian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:57:51 Timp 11414 Cod 0 Puncte
19 Gagiu Tudor Gabriel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:57:75 Timp 11766 Cod 0 Puncte
21 Valle Lucian Andrei Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:57:90 Timp 11649 Cod 0 Puncte
22 Hancu Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:57:98 Timp 10857 Cod 0 Puncte
23 Laszlo Zoltan Clubul Sportiv Municipal Arad 00:57:99 Timp 11667 Cod 0 Puncte
25 Mihalache Alexandru Cipri Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:58:25 Timp 11418 Cod 0 Puncte
27 Hentia Alexandru George Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:89 Timp 12573 Cod 0 Puncte
29 Otoiu Luca Ioan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:59:32 Timp 11052 Cod 0 Puncte
31 Danila Cristian Nicolae Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:59:85 Timp 13108 Cod 0 Puncte
32 Cojocaru Andrei Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:59:89 Timp 11450 Cod 0 Puncte
33 Bele Raul Antonio Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:00:05 Timp 11413 Cod 0 Puncte
34 Oprea Florin Antonio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:00:37 Timp 13682 Cod 0 Puncte
35 Vasile Stefan Marius Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:00:47 Timp 11384 Cod 0 Puncte
37 Caravan Bogdan Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 01:00:61 Timp 11491 Cod 0 Puncte
39 Olteanu Radu Ion Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:00:94 Timp 11449 Cod 0 Puncte
40 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:01:10 Timp 11648 Cod 0 Puncte
42 Ionescu Andrei Alex. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:01:11 Timp 9919 Cod 0 Puncte
44 Dragnea Alexandru Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:61 Timp 11875 Cod 0 Puncte
48 Secrieriu Constantin Renovatio Sport Club Corbeanca 01:05:22 Timp 14563 Cod 0 Puncte
49 Deresoiu Alexandru Raul Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:09:65 Timp 15435 Cod 0 Puncte

13. 200 m mixt (0 - 99 ani) Feminin

0 Gadea Maria Claudia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:21:64 Timp 11021 Cod 0 Puncte
0 Popov Snejana Dusita Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:30:43 Timp 11619 Cod 0 Puncte
7 Stroe Teodora Simina Palatul copiilor Constanta 02:34:55 Timp 11223 Cod 0 Puncte
12 Tomuta Irina Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:41:99 Timp 11645 Cod 0 Puncte
15 Fangli Henrietta Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:44:91 Timp 11346 Cod 0 Puncte
17 Vaduva Bianca Stefania Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:46:32 Timp 13834 Cod 0 Puncte
19 Costras Patricia Gabriela Cl. Sp. Municipal ORADEA 02:53:54 Timp 11681 Cod 0 Puncte

14. 200 m mixt (0 - 99 ani) Feminin

0 Zaharia Delia Ana Maria Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 02:29:84 Timp 11778 Cod 0 Puncte
0 Dragoi Andreea Ramona Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:24:23 Timp 11922 Cod 0 Puncte
0 Dodita Ariana Gabriela Sport Club Municipal Bacau 02:32:00 Timp 11880 Cod 0 Puncte
6 Notingher Carina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:33:13 Timp 11067 Cod 0 Puncte
8 Ujvary Rhona Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:34:87 Timp 12291 Cod 0 Puncte
9 Moldovan Catalina Maria Club Sportiv Casa EMA 02:37:25 Timp 13061 Cod 0 Puncte
10 Buzasi Bernadett Vivien Cl. Sp. Municipal ORADEA 02:39:74 Timp 12427 Cod 0 Puncte
11 Danieul Catinca Asociatia Bucharest Sport Club 02:41:24 Timp 12106 Cod 0 Puncte
13 Gherman Paula Sorana Club Sportiv Casa EMA 02:43:55 Timp 12355 Cod 0 Puncte
14 Mocanu Cristina Erika Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:43:57 Timp 11924 Cod 0 Puncte
16 Brehar Ruxandra Club Sportiv Casa EMA 02:45:99 Timp 12352 Cod 0 Puncte
18 Pop Ariana Alexa Cl. Sp. Municipal Satu Mare 02:47:63 Timp 11136 Cod 0 Puncte

15. 200 m mixt (0 - 99 ani) Masculin

0 Popazov Andrei Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:12:66 Timp 9481 Cod 0 Puncte
0 Bran Ionel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:09:25 Timp 10697 Cod 0 Puncte
4 Micu Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:18:71 Timp 11077 Cod 0 Puncte
5 Calin Rares Mihai Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:19:71 Timp 11893 Cod 0 Puncte
7 Burciu Ion Dorian Clubul Sportiv Scolar Resita 02:23:48 Timp 10940 Cod 0 Puncte
8 Arpin Vlad Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:23:75 Timp 11152 Cod 0 Puncte
10 Madaras Sabin Augustin Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:27:99 Timp 10460 Cod 0 Puncte

16. 200 m mixt (0 - 99 ani) Masculin

0 Ionescu Mihnea Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:13:94 Timp 11653 Cod 0 Puncte
6 Nicusan Daniel Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:19:94 Timp 11349 Cod 0 Puncte
9 Ciaus Catalin Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:24:11 Timp 11241 Cod 0 Puncte
11 Cozmuta Cezar Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:31:62 Timp 12788 Cod 0 Puncte
12 Vaidian Iustin Ioan Cl. Sp. Municipal SIBIU 02:36:33 Timp 11325 Cod 0 Puncte

17. 50 m liber (0 - 99 ani) Feminin

1 Gadea Maria Claudia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:50:31 Timp 11021 Cod 0 Puncte
2 Muntean Diana Anamaria Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:54:73 Timp 11184 Cod 0 Puncte
3 Perju Alina Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:56:94 Timp 11206 Cod 0 Puncte
4 Tomuta Irina Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:58:42 Timp 11645 Cod 0 Puncte

18. 50 m liber (0 - 99 ani) Masculin

1 Badarau Raul Sebastian Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:46:27 Timp 10885 Cod 0 Puncte
1 Badarau Raul Sebastian Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:40:81 Timp 10885 Cod 0 Puncte
2 Bran Ionel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:41:11 Timp 10697 Cod 0 Puncte
2 Micu Alexandru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:46:65 Timp 11078 Cod 0 Puncte
3 Badescu Petrut Ovidiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:42:39 Timp 10554 Cod 0 Puncte
3 Ionescu Mihnea Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:46:87 Timp 11653 Cod 0 Puncte
4 Constantin Eduard Razvan Palatul copiilor Constanta 01:47:64 Timp 10726 Cod 0 Puncte
4 Constantin Eduard Razvan Palatul copiilor Constanta 01:42:47 Timp 10726 Cod 0 Puncte
5 Popazov Andrei Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:48:86 Timp 9481 Cod 0 Puncte
5 Micu Alexandru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:43:09 Timp 11078 Cod 0 Puncte
6 Oprea Florin Antonio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:49:35 Timp 13682 Cod 0 Puncte
6 Silaghi Rares Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:43:61 Timp 11411 Cod 0 Puncte
7 Stan Filip Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:49:87 Timp 11031 Cod 0 Puncte
7 Valle Lucian Andrei Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:44:72 Timp 11649 Cod 0 Puncte
8 Oprea Florin Antonio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:45:69 Timp 13682 Cod 0 Puncte
9 Hentia Alexandru George Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:46:70 Timp 12573 Cod 0 Puncte
10 Pacioianu Vasile Alex. Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:47:15 Timp 10178 Cod 0 Puncte
11 Tirlea Ionut Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:50:30 Timp 11147 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

1. 50 m bras (0 - 99 ani) Masculin

0 Vaipan Radu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:31:25 Timp 11060 Cod 0 Puncte
0 Calin Rares Mihai Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:31:24 Timp 11893 Cod 0 Puncte
0 Tompa Gyorgy Kadosa Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 00:30:46 Timp 11410 Cod 0 Puncte
5 Micu Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:31:47 Timp 11077 Cod 0 Puncte
6 Popazov Andrei Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:94 Timp 9481 Cod 0 Puncte
9 Dabija Cristinel Gabriel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:42 Timp 10500 Cod 0 Puncte
10 Bomchis Filip Tudor Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:33:65 Timp 11041 Cod 0 Puncte
12 Feczko Zoltan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:33:88 Timp 10629 Cod 0 Puncte
21 Dutu Alexandru Nicolae Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:35:48 Timp 10599 Cod 0 Puncte
22 Stamate Bogdan Nicolae Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:35:81 Timp 10604 Cod 0 Puncte
26 Daba Cosmin Clubul Sportiv Scolar Resita 00:37:15 Timp 10903 Cod 0 Puncte
27 Balaban Horia Mihai Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:39:56 Timp 10595 Cod 0 Puncte

2. 50 m bras (0 - 99 ani) Masculin

4 Ionescu Mihnea Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:35 Timp 11653 Cod 0 Puncte
7 Tulea Sebastian Nicolae ACS Atena Sport Club Constanta 00:32:08 Timp 10721 Cod 0 Puncte
8 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:16 Timp 11598 Cod 0 Puncte
11 Druga Rares Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:33:87 Timp 11657 Cod 0 Puncte
13 Hancu Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:34:06 Timp 10857 Cod 0 Puncte
14 Caravan Bogdan Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 00:34:08 Timp 11491 Cod 0 Puncte
15 Babiciu Sebastian Adrian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:34:24 Timp 11414 Cod 0 Puncte
16 Cozmuta Cezar Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:34:77 Timp 12788 Cod 0 Puncte
16 Barabas David Szilard Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:34:77 Timp 12388 Cod 0 Puncte
18 Otoiu Luca Ioan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:88 Timp 11052 Cod 0 Puncte
19 Ciaus Catalin Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:35:22 Timp 11241 Cod 0 Puncte
20 Ionescu Andrei Alex. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:35 Timp 9919 Cod 0 Puncte
23 Secrieriu Constantin Renovatio Sport Club Corbeanca 00:35:90 Timp 14563 Cod 0 Puncte
24 Dragnea Alexandru Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:99 Timp 11875 Cod 0 Puncte
25 Remzing Vlad Adrian Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:36:91 Timp 11735 Cod 0 Puncte

3. 50 m fluture (0 - 99 ani) Feminin

0 Perju Alina Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:30:28 Timp 11206 Cod 0 Puncte
0 Ivan Jasminne Anne Marie Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:30 Timp 11364 Cod 0 Puncte
0 Popov Snejana Dusita Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:30:10 Timp 11619 Cod 0 Puncte
0 Giurca Cristina Lucia And Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:30:08 Timp 11680 Cod 0 Puncte
7 Constantin Mara Clubul Sportiv Farul Constanta 00:30:61 Timp 11522 Cod 0 Puncte
8 Dascal Alexia Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:30:67 Timp 11750 Cod 0 Puncte
12 Stan Denisa Gabriela Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:52 Timp 11019 Cod 0 Puncte
13 Satmari Sandra Medeea Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:31:64 Timp 11195 Cod 0 Puncte
14 Olteanu Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:66 Timp 11722 Cod 0 Puncte
16 Rasinar Alexandra Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:31:83 Timp 11751 Cod 0 Puncte
17 Vaduva Bianca Stefania Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:31:84 Timp 13834 Cod 0 Puncte
20 Perde Daria Bianca Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:32:02 Timp 11741 Cod 0 Puncte
22 Tomuta Irina Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:51 Timp 11645 Cod 0 Puncte
24 Bradean Luoana Lorena Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:32:73 Timp 11674 Cod 0 Puncte
25 Indrican Andrada Calina Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:80 Timp 11427 Cod 0 Puncte
28 Buzea Ana Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:27 Timp 11020 Cod 0 Puncte
33 Costea Denisa Mariana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:41 Timp 11444 Cod 0 Puncte
34 Costras Patricia Gabriela Cl. Sp. Municipal ORADEA 00:34:83 Timp 11681 Cod 0 Puncte

4. 50 m fluture (0 - 99 ani) Feminin

0 Dragoi Andreea Ramona Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:80 Timp 11922 Cod 0 Puncte
0 Garboan Helsinia Mihaela Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:30:33 Timp 12290 Cod 0 Puncte
9 Dodita Ariana Gabriela Sport Club Municipal Bacau 00:30:82 Timp 11880 Cod 0 Puncte
10 Notingher Carina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:31:19 Timp 11067 Cod 0 Puncte
11 Danieul Catinca Asociatia Bucharest Sport Club 00:31:43 Timp 12106 Cod 0 Puncte
15 Valea Andrada Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:31:80 Timp 11805 Cod 0 Puncte
18 Pop Ariana Alexa Cl. Sp. Municipal Satu Mare 00:31:93 Timp 11136 Cod 0 Puncte
18 Zaharia Delia Ana Maria Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:31:93 Timp 11778 Cod 0 Puncte
21 Balta Andreea Bianca Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:32:24 Timp 11944 Cod 0 Puncte
23 Gherghel Melisa Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:32:56 Timp 12252 Cod 0 Puncte
26 Guias Meg Lidia Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:32:89 Timp 12269 Cod 0 Puncte
27 Moldovan Catalina Maria Club Sportiv Casa EMA 00:32:96 Timp 13061 Cod 0 Puncte
29 Catrinoiu Daria Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:33:44 Timp 12056 Cod 0 Puncte
30 Mocanu Cristina Erika Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:33:72 Timp 11924 Cod 0 Puncte
31 Gherman Paula Sorana Club Sportiv Casa EMA 00:33:87 Timp 12355 Cod 0 Puncte
32 Tomele Cosmina Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:33:96 Timp 12081 Cod 0 Puncte
35 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:99 Timp 12089 Cod 0 Puncte

5. 100 m fluture (0 - 99 ani) Masculin

0 Ratiu George Adrian Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:56:30 Timp 10622 Cod 0 Puncte
4 Ardelean Alex Ovidiu Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:02:46 Timp 10648 Cod 0 Puncte
7 Bugariu Andrei Petru Clubul Sportiv Scolar Resita 01:02:72 Timp 10918 Cod 0 Puncte
10 Pacioianu Vasile Alex. Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:03:99 Timp 10178 Cod 0 Puncte
11 Micu Alexandru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:04:15 Timp 11078 Cod 0 Puncte
12 Badescu Petrut Ovidiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:04:17 Timp 10554 Cod 0 Puncte
13 Burciu Ion Dorian Clubul Sportiv Scolar Resita 01:04:40 Timp 10940 Cod 0 Puncte
21 Nicolae Alexandru Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:12 Timp 11365 Cod 0 Puncte

6. 100 m fluture (0 - 99 ani) Masculin

0 Florea Mihnea Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:59:48 Timp 11770 Cod 0 Puncte
3 Silaghi Rares Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:01:30 Timp 11411 Cod 0 Puncte
5 Laszlo Zoltan Clubul Sportiv Municipal Arad 01:02:49 Timp 11667 Cod 0 Puncte
6 Valle Lucian Andrei Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:02:68 Timp 11649 Cod 0 Puncte
8 Haiducu Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:84 Timp 9918 Cod 0 Puncte
9 Gagiu Tudor Gabriel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:56 Timp 11766 Cod 0 Puncte
14 Vaidian Iustin Ioan Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:04:54 Timp 11325 Cod 0 Puncte
15 Olteanu Radu Ion Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:06:45 Timp 11449 Cod 0 Puncte
16 Mihalache Alexandru Cipri Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:06:93 Timp 11418 Cod 0 Puncte
17 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:07:48 Timp 11648 Cod 0 Puncte
18 Bele Raul Antonio Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:08:45 Timp 11413 Cod 0 Puncte
19 Vasile Stefan Marius Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:52 Timp 11384 Cod 0 Puncte
20 Danila Cristian Nicolae Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:09:68 Timp 13108 Cod 0 Puncte
22 Secrieriu Constantin Renovatio Sport Club Corbeanca 01:11:23 Timp 14563 Cod 0 Puncte

7. 200 m spate (0 - 99 ani) Feminin

0 Gadea Gabriela Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:22:59 Timp 11923 Cod 0 Puncte
0 Notingher Carina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:30:21 Timp 11067 Cod 0 Puncte
0 Dodita Ariana Gabriela Sport Club Municipal Bacau 02:26:12 Timp 11880 Cod 0 Puncte
8 Gherghel Melisa Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:34:42 Timp 12252 Cod 0 Puncte
9 Gherman Paula Sorana Club Sportiv Casa EMA 02:35:39 Timp 12355 Cod 0 Puncte
10 Chelu Rebeca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:38:67 Timp 12101 Cod 0 Puncte
11 Szabo Andra Paula Cl. Sp. Municipal ORADEA 02:38:91 Timp 12334 Cod 0 Puncte
12 Marasac Alexandra Bianca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:50:37 Timp 12104 Cod 0 Puncte
13 Saidac Ioana Maria Renovatio Sport Club Corbeanca 02:50:82 Timp 15546 Cod 0 Puncte

8. 200 m spate (0 - 99 ani) Feminin

0 Constantin Mara Clubul Sportiv Farul Constanta 02:30:32 Timp 11522 Cod 0 Puncte
0 Mera Raluca Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:25:65 Timp 11203 Cod 0 Puncte
0 Popov Snejana Dusita Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:28:50 Timp 11619 Cod 0 Puncte
7 Ilie Maria Miruna Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:30:33 Timp 9522 Cod 0 Puncte
14 Popescu Ana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:53:05 Timp 12374 Cod 0 Puncte

9. 200 m liber (0 - 99 ani) Masculin

0 Stoica C-Tin George Alex. Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:55:64 Timp 10736 Cod 0 Puncte
0 Popazov Andrei Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:56:68 Timp 9481 Cod 0 Puncte
4 Pop Calin Dumitru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:59:29 Timp 10487 Cod 0 Puncte
5 Tranulea Cristian Virgil Palatul copiilor Constanta 02:02:72 Timp 11521 Cod 0 Puncte
6 Popescu Mihai Palatul copiilor Constanta 02:03:91 Timp 10740 Cod 0 Puncte
11 Bomchis Filip Tudor Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:06:55 Timp 11041 Cod 0 Puncte
12 Madaras Sabin Augustin Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:07:43 Timp 10460 Cod 0 Puncte
13 Arpin Vlad Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:07:54 Timp 11152 Cod 0 Puncte
14 Tirlea Ionut Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:07:62 Timp 11147 Cod 0 Puncte
18 Constantin Eduard Razvan Palatul copiilor Constanta 02:10:72 Timp 10726 Cod 0 Puncte
19 Ungur Razvan Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:11:22 Timp 11419 Cod 0 Puncte
20 Maer Robert Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:11:57 Timp 10883 Cod 0 Puncte
25 Spiridon Andrei Dragos Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 02:17:87 Timp 12390 Cod 0 Puncte
26 Romas Catalin Eladio Asociatia Bucharest Sport Club 02:18:17 Timp 10748 Cod 0 Puncte
28 Stamate Bogdan Nicolae Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:19:61 Timp 10604 Cod 0 Puncte
30 Nemtoi Ioan Stefan Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 02:20:43 Timp 13835 Cod 0 Puncte
32 Baltoi Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:20:91 Timp 11710 Cod 0 Puncte

10. 200 m liber (0 - 99 ani) Masculin

0 Iacob Victor Stefan Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:57:67 Timp 11210 Cod 0 Puncte
7 Babiciu Sebastian Adrian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:04:16 Timp 11414 Cod 0 Puncte
8 Druga Rares Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:04:48 Timp 11657 Cod 0 Puncte
9 Radu Marius Theodor Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:04:52 Timp 10561 Cod 0 Puncte
10 Bordei Catalin Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:05:83 Timp 11695 Cod 0 Puncte
15 Otoiu Luca Ioan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:08:01 Timp 11052 Cod 0 Puncte
16 Hancu Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:08:93 Timp 10857 Cod 0 Puncte
17 Gagiu Tudor Gabriel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:10:31 Timp 11766 Cod 0 Puncte
21 Cojocaru Andrei Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:11:95 Timp 11450 Cod 0 Puncte
22 Remzing Vlad Adrian Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:13:56 Timp 11735 Cod 0 Puncte
23 Hentia Alexandru George Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:14:13 Timp 12573 Cod 0 Puncte
24 Olteanu Radu Ion Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:14:99 Timp 11449 Cod 0 Puncte
27 Oprea Florin Antonio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:18:99 Timp 13682 Cod 0 Puncte
29 Dragnea Alexandru Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:20:32 Timp 11875 Cod 0 Puncte
31 Florea Mihnea Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:20:48 Timp 11770 Cod 0 Puncte
33 Deresoiu Alexandru Raul Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:32:93 Timp 15435 Cod 0 Puncte

11. 100 m bras (0 - 99 ani) Feminin

0 Agopcsa Eva Elisabet Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:17:41 Timp 13136 Cod 0 Puncte
0 Fangli Henrietta Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:13:10 Timp 11346 Cod 0 Puncte
0 Gadea Maria Claudia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:12:90 Timp 11021 Cod 0 Puncte
7 Rusu Roberta Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:19:04 Timp 11582 Cod 0 Puncte
8 Stroe Teodora Simina Palatul copiilor Constanta 01:20:65 Timp 11223 Cod 0 Puncte
13 Aconstantinese Iulia Geor Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:22:44 Timp 11207 Cod 0 Puncte
14 Stan Denisa Gabriela Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:22:55 Timp 11019 Cod 0 Puncte
18 Vaduva Bianca Stefania Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:26:42 Timp 13834 Cod 0 Puncte
19 Buzea Ana Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:28:51 Timp 11020 Cod 0 Puncte
20 Costea Denisa Mariana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:28:72 Timp 11444 Cod 0 Puncte

12. 100 m bras (0 - 99 ani) Feminin

0 Zaharia Delia Ana Maria Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:14:97 Timp 11778 Cod 0 Puncte
0 Dragoi Andreea Ramona Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:14:50 Timp 11922 Cod 0 Puncte
0 Ujvary Rhona Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:18:57 Timp 12291 Cod 0 Puncte
9 Buzasi Bernadett Vivien Cl. Sp. Municipal ORADEA 01:20:76 Timp 12427 Cod 0 Puncte
10 Brehar Ruxandra Club Sportiv Casa EMA 01:21:07 Timp 12352 Cod 0 Puncte
11 Olocsvari Nora Krisztina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:22:20 Timp 12293 Cod 0 Puncte
12 Moldovan Catalina Maria Club Sportiv Casa EMA 01:22:22 Timp 13061 Cod 0 Puncte
15 Danieul Catinca Asociatia Bucharest Sport Club 01:22:63 Timp 12106 Cod 0 Puncte
16 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:23:17 Timp 12089 Cod 0 Puncte
17 Tomele Cosmina Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:24:47 Timp 12081 Cod 0 Puncte

13. 400 m mixt (0 - 99 ani) Masculin

1 Bran Ionel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:33:41 Timp 10697 Cod 0 Puncte
4 Toma Octavian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 04:50:46 Timp 10790 Cod 0 Puncte

14. 400 m mixt (0 - 99 ani) Masculin

2 Ionescu Mihnea Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:43:06 Timp 11653 Cod 0 Puncte
3 Nicusan Daniel Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:49:71 Timp 11349 Cod 0 Puncte
5 Haiducu Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:55:99 Timp 9918 Cod 0 Puncte
6 Ciaus Catalin Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:04:16 Timp 11241 Cod 0 Puncte

15. 800 m liber (0 - 99 ani) Feminin

1 Dascal Ana Iulia Clubul Sportiv Universitatea Cluj 09:04:56 Timp 11810 Cod 0 Puncte
3 Gadea Gabriela Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:18:48 Timp 11923 Cod 0 Puncte
7 Garboan Helsinia Mihaela Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 10:01:64 Timp 12290 Cod 0 Puncte
9 Mocanu Cristina Erika Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 10:06:00 Timp 11924 Cod 0 Puncte
10 Kavida Paraschevi Eva Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 10:06:61 Timp 11806 Cod 0 Puncte
11 Marin Carmen Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 10:19:96 Timp 12301 Cod 0 Puncte
12 Saidac Ioana Maria Renovatio Sport Club Corbeanca 10:31:91 Timp 15546 Cod 0 Puncte
13 Nicolaescu Livia Ioana Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 10:40:03 Timp 13955 Cod 0 Puncte

16. 800 m liber (0 - 99 ani) Feminin

2 Gadea Maria Claudia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:05:30 Timp 11021 Cod 0 Puncte
4 Muntean Diana Anamaria Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 09:34:13 Timp 11184 Cod 0 Puncte
5 Vlaicu Andreea Ioana Palatul copiilor Constanta 09:47:65 Timp 11536 Cod 0 Puncte
6 Ilie Maria Miruna Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 09:53:09 Timp 9522 Cod 0 Puncte
8 Stanescu Beatrice Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:02:91 Timp 11294 Cod 0 Puncte

Ziua 3 sesiunea 1

1. 50 m liber (0 - 99 ani) Feminin

0 Dascal Alexia Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:28:09 Timp 11750 Cod 0 Puncte
0 Ivan Jasminne Anne Marie Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:18 Timp 11364 Cod 0 Puncte
0 Muntean Diana Anamaria Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:28:30 Timp 11184 Cod 0 Puncte
0 Perde Daria Bianca Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:28:51 Timp 11741 Cod 0 Puncte
0 Perju Alina Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:28:09 Timp 11206 Cod 0 Puncte
7 Rusu Roberta Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:57 Timp 11582 Cod 0 Puncte
8 Constantin Mara Clubul Sportiv Farul Constanta 00:29:00 Timp 11522 Cod 0 Puncte
9 Buzea Ana Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:02 Timp 11020 Cod 0 Puncte
11 Olteanu Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:32 Timp 11722 Cod 0 Puncte
13 Vaduva Bianca Stefania Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:29:79 Timp 13834 Cod 0 Puncte
15 Satmari Sandra Medeea Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:29:87 Timp 11195 Cod 0 Puncte
18 Indrican Andrada Calina Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:15 Timp 11427 Cod 0 Puncte
19 Bradean Luoana Lorena Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:30:17 Timp 11674 Cod 0 Puncte
25 Popescu Ana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:32:73 Timp 12374 Cod 0 Puncte

2. 50 m liber (0 - 99 ani) Feminin

0 Notingher Carina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:28:28 Timp 11067 Cod 0 Puncte
10 Guias Meg Lidia Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:29:14 Timp 12269 Cod 0 Puncte
12 Balta Andreea Bianca Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:29:49 Timp 11944 Cod 0 Puncte
14 Gherman Paula Sorana Club Sportiv Casa EMA 00:29:83 Timp 12355 Cod 0 Puncte
16 Gherghel Melisa Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:29:98 Timp 12252 Cod 0 Puncte
17 Olocsvari Nora Krisztina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:30:10 Timp 12293 Cod 0 Puncte
20 Pop Ariana Alexa Cl. Sp. Municipal Satu Mare 00:30:28 Timp 11136 Cod 0 Puncte
21 Saidac Ioana Maria Renovatio Sport Club Corbeanca 00:30:32 Timp 15546 Cod 0 Puncte
22 Chelu Rebeca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:68 Timp 12101 Cod 0 Puncte
23 Catrinoiu Daria Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:31:03 Timp 12056 Cod 0 Puncte
24 Nicolaescu Livia Ioana Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:31:11 Timp 13955 Cod 0 Puncte

3. 50 m spate (0 - 99 ani) Masculin

0 Ratiu George Adrian Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:27:18 Timp 10622 Cod 0 Puncte
6 Toma Octavian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:28:70 Timp 10790 Cod 0 Puncte
7 Burciu Ion Dorian Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:72 Timp 10940 Cod 0 Puncte
8 Ardelean Alex Ovidiu Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:28:90 Timp 10648 Cod 0 Puncte
9 Leucuta Leonard Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:32 Timp 10965 Cod 0 Puncte
10 Maer Robert Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:29:49 Timp 10883 Cod 0 Puncte
11 Arpin Vlad Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:70 Timp 11152 Cod 0 Puncte
13 Micu Alexandru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:29:81 Timp 11078 Cod 0 Puncte
15 Badescu Petrut Ovidiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:41 Timp 10554 Cod 0 Puncte
20 Stamate Bogdan Nicolae Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:31:24 Timp 10604 Cod 0 Puncte
24 Madaras Sabin Augustin Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:33:30 Timp 10460 Cod 0 Puncte
25 Balaban Horia Mihai Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:33:35 Timp 10595 Cod 0 Puncte
27 Nemtoi Ioan Stefan Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:33:98 Timp 13835 Cod 0 Puncte

4. 50 m spate (0 - 99 ani) Masculin

0 Iacob Victor Stefan Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:27:31 Timp 11210 Cod 0 Puncte
0 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:32 Timp 11598 Cod 0 Puncte
4 Druga Rares Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:27:85 Timp 11657 Cod 0 Puncte
5 Nicusan Daniel Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:88 Timp 11349 Cod 0 Puncte
12 Florea Mihnea Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:77 Timp 11770 Cod 0 Puncte
14 Caravan Bogdan Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:25 Timp 11491 Cod 0 Puncte
16 Vasile Stefan Marius Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:86 Timp 11384 Cod 0 Puncte
17 Hancu Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:90 Timp 10857 Cod 0 Puncte
18 Gagiu Tudor Gabriel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:11 Timp 11766 Cod 0 Puncte
19 Bordei Catalin Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:20 Timp 11695 Cod 0 Puncte
21 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:43 Timp 11648 Cod 0 Puncte
22 Mihalache Alexandru Cipri Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:49 Timp 11418 Cod 0 Puncte
23 Oprea Florin Antonio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:39 Timp 13682 Cod 0 Puncte
26 Secrieriu Constantin Renovatio Sport Club Corbeanca 00:33:53 Timp 14563 Cod 0 Puncte
28 Deresoiu Alexandru Raul Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:35:90 Timp 15435 Cod 0 Puncte

5. 200 m bras (0 - 99 ani) Feminin

0 Gadea Maria Claudia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:40:07 Timp 11021 Cod 0 Puncte
0 Agopcsa Eva Elisabet Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:55:61 Timp 13136 Cod 0 Puncte
0 Stroe Teodora Simina Palatul copiilor Constanta 02:54:54 Timp 11223 Cod 0 Puncte
0 Fangli Henrietta Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:41:20 Timp 11346 Cod 0 Puncte

6. 200 m bras (0 - 99 ani) Feminin

0 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:57:81 Timp 12089 Cod 0 Puncte
0 Buzasi Bernadett Vivien Cl. Sp. Municipal ORADEA 02:54:53 Timp 12427 Cod 0 Puncte
0 Zaharia Delia Ana Maria Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 02:41:11 Timp 11778 Cod 0 Puncte
0 Moldovan Catalina Maria Club Sportiv Casa EMA 02:51:77 Timp 13061 Cod 0 Puncte
9 Tomele Cosmina Clubul Sportiv Municipal Brasov 03:00:50 Timp 12081 Cod 0 Puncte

7. 100 m bras (0 - 99 ani) Masculin

0 Calin Rares Mihai Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:07:85 Timp 11893 Cod 0 Puncte
0 Popazov Andrei Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:08:10 Timp 9481 Cod 0 Puncte
0 Micu Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:06:72 Timp 11077 Cod 0 Puncte
4 Tompa Gyorgy Kadosa Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 01:08:62 Timp 11410 Cod 0 Puncte
6 Dabija Cristinel Gabriel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:09:17 Timp 10500 Cod 0 Puncte
8 Vaipan Radu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:09:86 Timp 11060 Cod 0 Puncte
9 Stan Filip Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:11 Timp 11031 Cod 0 Puncte
15 Bomchis Filip Tudor Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:17:06 Timp 11041 Cod 0 Puncte
18 Daba Cosmin Clubul Sportiv Scolar Resita 01:17:85 Timp 10903 Cod 0 Puncte
22 Dutu Alexandru Nicolae Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:18:57 Timp 10599 Cod 0 Puncte

8. 100 m bras (0 - 99 ani) Masculin

5 Ionescu Mihnea Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:71 Timp 11653 Cod 0 Puncte
7 Tulea Sebastian Nicolae ACS Atena Sport Club Constanta 01:09:33 Timp 10721 Cod 0 Puncte
10 Stefanescu Bogdan Alexand Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:13:88 Timp 12297 Cod 0 Puncte
11 Barabas David Szilard Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:14:81 Timp 12388 Cod 0 Puncte
12 Cozmuta Cezar Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:15:15 Timp 12788 Cod 0 Puncte
13 Otoiu Luca Ioan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:15:69 Timp 11052 Cod 0 Puncte
14 Ionescu Andrei Alex. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:16:73 Timp 9919 Cod 0 Puncte
16 Ciaus Catalin Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:17:32 Timp 11241 Cod 0 Puncte
17 Radu Marius Theodor Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:17:33 Timp 10561 Cod 0 Puncte
19 Cojocaru Andrei Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:18:09 Timp 11450 Cod 0 Puncte
20 Vaidian Iustin Ioan Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:18:35 Timp 11325 Cod 0 Puncte
21 Danila Cristian Nicolae Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:18:39 Timp 13108 Cod 0 Puncte
23 Remzing Vlad Adrian Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:21:43 Timp 11735 Cod 0 Puncte

9. 100 m fluture (0 - 99 ani) Feminin

0 Gadea Gabriela Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:19 Timp 11923 Cod 0 Puncte
0 Dragoi Andreea Ramona Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:82 Timp 11922 Cod 0 Puncte
6 Dodita Ariana Gabriela Sport Club Municipal Bacau 01:09:00 Timp 11880 Cod 0 Puncte
12 Ujvary Rhona Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:12:62 Timp 12291 Cod 0 Puncte
13 Pop Ariana Alexa Cl. Sp. Municipal Satu Mare 01:13:11 Timp 11136 Cod 0 Puncte
14 Valea Andrada Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:13:49 Timp 11805 Cod 0 Puncte
17 Catrinoiu Daria Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:19:01 Timp 12056 Cod 0 Puncte

10. 100 m fluture (0 - 99 ani) Feminin

0 Ivan Jasminne Anne Marie Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:93 Timp 11364 Cod 0 Puncte
0 Popov Snejana Dusita Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:07:11 Timp 11619 Cod 0 Puncte
5 Giurca Cristina Lucia And Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:07:42 Timp 11680 Cod 0 Puncte
7 Olteanu Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:09:75 Timp 11722 Cod 0 Puncte
8 Constantin Mara Clubul Sportiv Farul Constanta 01:09:98 Timp 11522 Cod 0 Puncte
9 Stan Denisa Gabriela Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:62 Timp 11019 Cod 0 Puncte
10 Rasinar Alexandra Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:12:32 Timp 11751 Cod 0 Puncte
11 Satmari Sandra Medeea Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 01:12:47 Timp 11195 Cod 0 Puncte
15 Costras Patricia Gabriela Cl. Sp. Municipal ORADEA 01:15:36 Timp 11681 Cod 0 Puncte
16 Costea Denisa Mariana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:16:01 Timp 11444 Cod 0 Puncte

11. 200 m fluture (0 - 99 ani) Masculin

0 Pacioianu Vasile Alex. Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:17:15 Timp 10178 Cod 0 Puncte
0 Bran Ionel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:10:51 Timp 10697 Cod 0 Puncte

12. 200 m fluture (0 - 99 ani) Masculin

0 Florea Mihnea Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:15:91 Timp 11770 Cod 0 Puncte
0 Haiducu Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:12:84 Timp 9918 Cod 0 Puncte
5 Valle Lucian Andrei Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:21:91 Timp 11649 Cod 0 Puncte
6 Laszlo Zoltan Clubul Sportiv Municipal Arad 02:23:20 Timp 11667 Cod 0 Puncte
7 Olteanu Radu Ion Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:26:03 Timp 11449 Cod 0 Puncte
8 Babiciu Sebastian Adrian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:30:72 Timp 11414 Cod 0 Puncte

13. 200 m liber (0 - 99 ani) Feminin

0 Notingher Carina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:16:58 Timp 11067 Cod 0 Puncte
0 Garboan Helsinia Mihaela Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:15:78 Timp 12290 Cod 0 Puncte
0 Dascal Ana Iulia Clubul Sportiv Universitatea Cluj 02:05:11 Timp 11810 Cod 0 Puncte
9 Guias Meg Lidia Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:18:68 Timp 12269 Cod 0 Puncte
12 Marin Carmen Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:22:91 Timp 12301 Cod 0 Puncte
13 Kavida Paraschevi Eva Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 02:23:80 Timp 11806 Cod 0 Puncte
14 Nicolaescu Livia Ioana Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:26:33 Timp 13955 Cod 0 Puncte
16 Saidac Ioana Maria Renovatio Sport Club Corbeanca 02:27:36 Timp 15546 Cod 0 Puncte
17 Chelu Rebeca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:28:02 Timp 12101 Cod 0 Puncte

14. 200 m liber (0 - 99 ani) Feminin

0 Mera Raluca Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:13:66 Timp 11203 Cod 0 Puncte
0 Gadea Maria Claudia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:08:48 Timp 11021 Cod 0 Puncte
0 Muntean Diana Anamaria Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:10:65 Timp 11184 Cod 0 Puncte
7 Ilie Maria Miruna Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:17:25 Timp 9522 Cod 0 Puncte
8 Vlaicu Andreea Ioana Palatul copiilor Constanta 02:17:43 Timp 11536 Cod 0 Puncte
10 Perde Daria Bianca Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:19:19 Timp 11741 Cod 0 Puncte
11 Buzea Ana Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:22:60 Timp 11020 Cod 0 Puncte
15 Aconstantinese Iulia Geor Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:27:06 Timp 11207 Cod 0 Puncte

15. 100 m mixt (0 - 99 ani) Masculin

0 Ratiu George Adrian Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:58:60 Timp 10622 Cod 0 Puncte
3 Toma Octavian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:02:44 Timp 10790 Cod 0 Puncte
4 Calin Rares Mihai Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:02:56 Timp 11893 Cod 0 Puncte
8 Stan Filip Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:32 Timp 11031 Cod 0 Puncte
9 Micu Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:04:86 Timp 11077 Cod 0 Puncte
10 Micu Alexandru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:05:05 Timp 11078 Cod 0 Puncte
11 Dabija Cristinel Gabriel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:05:19 Timp 10500 Cod 0 Puncte
12 Arpin Vlad Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:05:28 Timp 11152 Cod 0 Puncte
13 Madaras Sabin Augustin Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:05:83 Timp 10460 Cod 0 Puncte
14 Bomchis Filip Tudor Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:06:51 Timp 11041 Cod 0 Puncte
17 Stamate Bogdan Nicolae Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:07:68 Timp 10604 Cod 0 Puncte
18 Constantin Eduard Razvan Palatul copiilor Constanta 01:07:72 Timp 10726 Cod 0 Puncte
19 Leucuta Leonard Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:08:03 Timp 10965 Cod 0 Puncte
23 Ungur Razvan Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:08:77 Timp 11419 Cod 0 Puncte
32 Dutu Alexandru Nicolae Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:11:14 Timp 10599 Cod 0 Puncte
34 Spiridon Andrei Dragos Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 01:13:30 Timp 12390 Cod 0 Puncte
35 Balaban Horia Mihai Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:15:30 Timp 10595 Cod 0 Puncte
36 Stoicescu Adrian Gabriel Palatul copiilor Constanta 01:15:39 Timp 10732 Cod 0 Puncte

16. 100 m mixt (0 - 99 ani) Masculin

2 Nicusan Daniel Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:01:79 Timp 11349 Cod 0 Puncte
5 Ionescu Mihnea Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:63 Timp 11653 Cod 0 Puncte
6 Druga Rares Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:03:18 Timp 11657 Cod 0 Puncte
7 Silaghi Rares Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:03:56 Timp 11411 Cod 0 Puncte
15 Hancu Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:07:19 Timp 10857 Cod 0 Puncte
16 Stefanescu Bogdan Alexand Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:07:58 Timp 12297 Cod 0 Puncte
19 Oprea Florin Antonio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:03 Timp 13682 Cod 0 Puncte
21 Gagiu Tudor Gabriel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:24 Timp 11766 Cod 0 Puncte
22 Cozmuta Cezar Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:08:72 Timp 12788 Cod 0 Puncte
24 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:79 Timp 11648 Cod 0 Puncte
25 Vaidian Iustin Ioan Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:08:87 Timp 11325 Cod 0 Puncte
26 Hentia Alexandru George Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:09:01 Timp 12573 Cod 0 Puncte
27 Radu Marius Theodor Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:09:17 Timp 10561 Cod 0 Puncte
28 Caravan Bogdan Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 01:09:23 Timp 11491 Cod 0 Puncte
29 Vasile Stefan Marius Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:05 Timp 11384 Cod 0 Puncte
30 Cojocaru Andrei Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:55 Timp 11450 Cod 0 Puncte
31 Ionescu Andrei Alex. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:10:82 Timp 9919 Cod 0 Puncte
33 Secrieriu Constantin Renovatio Sport Club Corbeanca 01:11:37 Timp 14563 Cod 0 Puncte
37 Deresoiu Alexandru Raul Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:17:79 Timp 15435 Cod 0 Puncte

17. 100 m mixt (0 - 99 ani) Feminin

0 Dodita Ariana Gabriela Sport Club Municipal Bacau 01:09:80 Timp 11880 Cod 0 Puncte
0 Dragoi Andreea Ramona Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:17 Timp 11922 Cod 0 Puncte
8 Garboan Helsinia Mihaela Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:12:34 Timp 12290 Cod 0 Puncte
9 Danieul Catinca Asociatia Bucharest Sport Club 01:12:54 Timp 12106 Cod 0 Puncte
10 Moldovan Catalina Maria Club Sportiv Casa EMA 01:13:42 Timp 13061 Cod 0 Puncte
12 Gherman Paula Sorana Club Sportiv Casa EMA 01:13:59 Timp 12355 Cod 0 Puncte
14 Olocsvari Nora Krisztina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:14:27 Timp 12293 Cod 0 Puncte
16 Gherghel Melisa Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:14:37 Timp 12252 Cod 0 Puncte
18 Buzasi Bernadett Vivien Cl. Sp. Municipal ORADEA 01:15:75 Timp 12427 Cod 0 Puncte
19 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:17:05 Timp 12089 Cod 0 Puncte
20 Mocanu Cristina Erika Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:17:09 Timp 11924 Cod 0 Puncte
21 Szabo Andra Paula Cl. Sp. Municipal ORADEA 01:17:60 Timp 12334 Cod 0 Puncte
22 Brehar Ruxandra Club Sportiv Casa EMA 01:17:89 Timp 12352 Cod 0 Puncte
26 Marasac Alexandra Bianca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:21:10 Timp 12104 Cod 0 Puncte

18. 100 m mixt (0 - 99 ani) Feminin

0 Rusu Roberta Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:59 Timp 11582 Cod 0 Puncte
0 Popov Snejana Dusita Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:09:42 Timp 11619 Cod 0 Puncte
5 Giurca Cristina Lucia And Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:10:62 Timp 11680 Cod 0 Puncte
6 Perju Alina Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:11:35 Timp 11206 Cod 0 Puncte
7 Stan Denisa Gabriela Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:11:69 Timp 11019 Cod 0 Puncte
11 Vaduva Bianca Stefania Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:13:44 Timp 13834 Cod 0 Puncte
13 Ilie Maria Miruna Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:13:74 Timp 9522 Cod 0 Puncte
15 Tomuta Irina Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:31 Timp 11645 Cod 0 Puncte
17 Stanescu Beatrice Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:15:12 Timp 11294 Cod 0 Puncte
23 Dascal Alexia Clubul Sportiv Universitatea Cluj 01:18:18 Timp 11750 Cod 0 Puncte
24 Costea Denisa Mariana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:18:51 Timp 11444 Cod 0 Puncte
25 Costras Patricia Gabriela Cl. Sp. Municipal ORADEA 01:20:89 Timp 11681 Cod 0 Puncte
27 Popescu Ana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:23:09 Timp 12374 Cod 0 Puncte

19. 1500 m liber (0 - 99 ani) Masculin

1 Popazov Andrei Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16:15:04 Timp 9481 Cod 0 Puncte
2 Popescu Mihai Palatul copiilor Constanta 16:54:97 Timp 10740 Cod 0 Puncte
3 Pop Calin Dumitru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 17:04:19 Timp 10487 Cod 0 Puncte
4 Stoica C-Tin George Alex. Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 17:06:18 Timp 10736 Cod 0 Puncte
5 Tirlea Ionut Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17:11:15 Timp 11147 Cod 0 Puncte
9 Romas Catalin Eladio Asociatia Bucharest Sport Club 19:53:16 Timp 10748 Cod 0 Puncte

20. 1500 m liber (0 - 99 ani) Masculin

6 Ciaus Catalin Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 17:41:34 Timp 11241 Cod 0 Puncte
7 Otoiu Luca Ioan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17:41:58 Timp 11052 Cod 0 Puncte
8 Remzing Vlad Adrian Club Sportiv Aquasport Timisoara 18:19:55 Timp 11735 Cod 0 Puncte

21. 4 X 50 m mixt (0 - 99 ani) Masculin

1 Stan Filip Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:50:92 Timp 11031 Cod 0 Puncte
1 Ionescu Mihnea Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:55:63 Timp 11653 Cod 0 Puncte
2 Nicusan Daniel Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:52:91 Timp 11349 Cod 0 Puncte
2 Mera Raluca Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:57:01 Timp 11203 Cod 0 Puncte
3 Toma Octavian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:54:58 Timp 10790 Cod 0 Puncte
3 Stan Filip Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:57:52 Timp 11031 Cod 0 Puncte
4 Micu Alexandru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:56:10 Timp 11078 Cod