Cont

Rezultatele finale pentru Campionatul national de cadeti 12-14 ani

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m liber (0 - 99 ani) Feminin

1 Ivan Jasminne Anne Marie Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:59:86 Timp 11364 Cod 0 Puncte
1 Ivan Jasminne Anne Marie Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:10:70 Timp 11364 Cod 0 Puncte
2 Danila Tia Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:01:76 Timp 13109 Cod 0 Puncte
2 Aconstantinese Iulia Geor Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 04:35:50 Timp 11207 Cod 0 Puncte
3 Giurca Cristina Lucia And Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:01:82 Timp 11680 Cod 0 Puncte
3 Bunea Rut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:52:12 Timp 11596 Cod 0 Puncte
4 Dascal Alexia Clubul Sportiv Universitatea Cluj 01:02:22 Timp 11750 Cod 0 Puncte
5 Perju Alina Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:02:26 Timp 11206 Cod 0 Puncte
6 Gherman Mara Elena ACS Atena Sport Club Constanta 01:02:66 Timp 11534 Cod 0 Puncte
7 Costache Elisa Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:69 Timp 11647 Cod 0 Puncte
8 Popov Snejana Dusita Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:03:25 Timp 11619 Cod 0 Puncte
9 Kokkinakis Elena Maria Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:03:81 Timp 11366 Cod 0 Puncte
10 Muntean Diana Anamaria Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 01:04:37 Timp 11184 Cod 0 Puncte
11 Mera Raluca Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:04:42 Timp 11203 Cod 0 Puncte
12 Cojocaru Alina Georgiana Sport Club Municipal Bacau 01:04:52 Timp 11660 Cod 0 Puncte
13 Constantin Mara Clubul Sportiv Farul Constanta 01:04:57 Timp 11522 Cod 0 Puncte
14 Stan Denisa Gabriela Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:53 Timp 11019 Cod 0 Puncte
15 Indrican Andrada Calina Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:05:55 Timp 11427 Cod 0 Puncte
16 Olteanu Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:69 Timp 11722 Cod 0 Puncte
17 Ilie Maria Miruna Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:05:83 Timp 9522 Cod 0 Puncte
18 Chiricheu Patricia Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:05:86 Timp 10123 Cod 0 Puncte
19 Vlaicu Andreea Ioana Palatul copiilor Constanta 01:06:23 Timp 11536 Cod 0 Puncte
20 Vaduva Bianca Stefania Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:06:43 Timp 13834 Cod 0 Puncte
21 Tomuta Irina Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:57 Timp 11645 Cod 0 Puncte
22 Rasinar Alexandra Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:06:63 Timp 11751 Cod 0 Puncte
23 Stanescu Beatrice Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:88 Timp 11294 Cod 0 Puncte
24 Jaravete Paula Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:06:93 Timp 11336 Cod 0 Puncte
25 Perde Daria Bianca Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:07:08 Timp 11741 Cod 0 Puncte
26 Herlas Karina Luana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:07:97 Timp 11559 Cod 0 Puncte
27 Satmari Sandra Medeea Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 01:08:20 Timp 11195 Cod 0 Puncte
28 Haulica Ioana Maria Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:08:43 Timp 11201 Cod 0 Puncte
29 Bradean Luoana Lorena Liceul cu program sportiv ARAD 01:08:65 Timp 11674 Cod 0 Puncte
30 Racoti Diana Florina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:10:06 Timp 11752 Cod 0 Puncte
31 Costras Patricia Gabriela Cl. Sp. Municipal ORADEA 01:11:79 Timp 11681 Cod 0 Puncte
32 Popescu Ana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:12:74 Timp 12374 Cod 0 Puncte
33 Badea Andrada Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:12:79 Timp 10562 Cod 0 Puncte
34 Calapod Delia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:13:90 Timp 11716 Cod 0 Puncte
35 Muca Andreea Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:15:14 Timp 11635 Cod 0 Puncte
36 Stan Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:15:29 Timp 11641 Cod 0 Puncte
37 Nita Roxana Mariana Clubul Sportiv Municipal Braila 01:17:49 Timp 11556 Cod 0 Puncte

2. 100 m liber (0 - 99 ani) Masculin

1 Silaghi Rares Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:57:60 Timp 11411 Cod 0 Puncte
1 Silaghi Rares Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:01:39 Timp 11411 Cod 0 Puncte
2 Iacob Victor Stefan Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:57:82 Timp 11210 Cod 0 Puncte
2 Haiducu Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:06:70 Timp 9918 Cod 0 Puncte
3 Druga Rares Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:57:89 Timp 11657 Cod 0 Puncte
3 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:09:37 Timp 11598 Cod 0 Puncte
4 Ionescu Mihnea Ioan Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:58:03 Timp 11653 Cod 0 Puncte
4 Leu Razvan Constantin ACS Atena Sport Club Constanta 04:09:62 Timp 11533 Cod 0 Puncte
5 Duican Robert Ionut Asociatia Bucharest Sport Club 00:58:22 Timp 11600 Cod 0 Puncte
5 Bordei Catalin Stefan Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 04:10:58 Timp 11695 Cod 0 Puncte
6 Babiciu Sebastian Adrian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:58:72 Timp 11414 Cod 0 Puncte
7 Bordei Catalin Stefan Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:58:88 Timp 11695 Cod 0 Puncte
8 Nicusan Daniel Alexandru Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:59:23 Timp 11349 Cod 0 Puncte
9 Laszlo Zoltan Clubul Sportiv Municipal Arad 00:59:29 Timp 11667 Cod 0 Puncte
10 Gagiu Tudor Gabriel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:00:25 Timp 11766 Cod 0 Puncte
11 Valle Lucian Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:00:29 Timp 11649 Cod 0 Puncte
12 Radu Marius Theodor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:35 Timp 10561 Cod 0 Puncte
13 Banu Alexandru Gabriel ACS Atena Sport Club Constanta 01:00:60 Timp 11225 Cod 0 Puncte
14 Otoiu Luca Ioan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:70 Timp 11052 Cod 0 Puncte
15 Florea Mihnea Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:00:74 Timp 11770 Cod 0 Puncte
16 Tandara Andrei Clubul Sportiv Municipal Braila 01:00:76 Timp 9574 Cod 0 Puncte
17 Bele Raul Antonio Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:01:55 Timp 11413 Cod 0 Puncte
18 Ciaus Catalin Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:01:56 Timp 11241 Cod 0 Puncte
19 Cojocaru Andrei Ioan Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:02:09 Timp 11450 Cod 0 Puncte
20 Apetrei Andrei Octavian As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 01:02:63 Timp 11163 Cod 0 Puncte
21 Haiducu Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:94 Timp 9918 Cod 0 Puncte
22 Leu Razvan Constantin ACS Atena Sport Club Constanta 01:03:04 Timp 11533 Cod 0 Puncte
23 Suciu Adrian Claudiu Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:03:16 Timp 11352 Cod 0 Puncte
24 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:03:44 Timp 11648 Cod 0 Puncte
25 Sincraian Cristian Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:03:64 Timp 11212 Cod 0 Puncte
26 Olteanu Radu Ion Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:03:86 Timp 11449 Cod 0 Puncte
27 Preda David Bogdan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:03:93 Timp 11412 Cod 0 Puncte
28 Mosnegutu Catalin Cl. Sp. Municipal Satu Mare 01:04:27 Timp 11678 Cod 0 Puncte
29 Macovei Luca Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:04:30 Timp 11574 Cod 0 Puncte
30 Tulea Sebastian Nicolae ACS Atena Sport Club Constanta 01:04:43 Timp 10721 Cod 0 Puncte
31 Olteanu Alexandru ACS Atena Sport Club Constanta 01:04:61 Timp 13059 Cod 0 Puncte
32 Stefanescu Bogdan Alexand Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:04:87 Timp 12297 Cod 0 Puncte
33 Solea Luca Mihai As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI 01:04:91 Timp 10855 Cod 0 Puncte
34 Ionescu Andrei Alex. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:00 Timp 9919 Cod 0 Puncte
35 Pavel C-Tin Claudiu Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:05:18 Timp 13957 Cod 0 Puncte
36 Dragoi Johnny Florin ACS Atena Sport Club Constanta 01:05:22 Timp 11953 Cod 0 Puncte
37 Mateiciuc Alexandru Liceul cu program sportiv Suceava 01:05:27 Timp 11539 Cod 0 Puncte
38 Dragnea Alexandru Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:44 Timp 11875 Cod 0 Puncte
39 Hentia Alexandru George Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:05:57 Timp 12573 Cod 0 Puncte
40 Vasile Stefan Marius Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:05:79 Timp 11384 Cod 0 Puncte
41 Hancu Alexandru As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI 01:06:09 Timp 10857 Cod 0 Puncte
42 Crisan Tudor Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:06:21 Timp 11416 Cod 0 Puncte
43 Voicu Stefan ACS Atena Sport Club Constanta 01:06:31 Timp 10725 Cod 0 Puncte
44 Cozmuta Cezar Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:06:94 Timp 12788 Cod 0 Puncte
45 Mihalache Alexandru Cipri Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:06:95 Timp 11418 Cod 0 Puncte
46 Rebenciuc Rares Andrei ASC Corona 2010 Brasov 01:07:05 Timp 14470 Cod 0 Puncte
47 Radu Octavian Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:16 Timp 10796 Cod 0 Puncte
48 Motas Brinzei Ioan Cristi Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:08:25 Timp 11363 Cod 0 Puncte
49 Tutugan Stefan Alex. Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 01:08:68 Timp 14473 Cod 0 Puncte
50 Remzing Vlad Adrian Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:08:85 Timp 11735 Cod 0 Puncte
51 Olaru Adrian Marian Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:13:10 Timp 13956 Cod 0 Puncte
52 David Ioan Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:16:50 Timp 10532 Cod 0 Puncte

3. 100 m bras (0 - 99 ani) Masculin

1 Rath Razvan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:99 Timp 12103 Cod 0 Puncte
2 Balaceanu Andrei Cristian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:13:95 Timp 11931 Cod 0 Puncte
3 Tanasie Rares Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:17:69 Timp 12160 Cod 0 Puncte
4 Ropan Stefan Andrei Liceul cu program sportiv Suceava 01:19:66 Timp 11468 Cod 0 Puncte
5 Petrescu Cristian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:20:09 Timp 12091 Cod 0 Puncte
6 Preda Ioan Alexandru Palatul copiilor Constanta 01:20:22 Timp 11518 Cod 0 Puncte
7 Lemnaru Matei Ioan Asociatia Bucharest Sport Club 01:20:45 Timp 12099 Cod 0 Puncte
8 Aspru Alessandro Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:20:81 Timp 12345 Cod 0 Puncte
9 Dimitriu Vlad Luca Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:21:24 Timp 12267 Cod 0 Puncte
10 Voican Rares Andrei Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:21:26 Timp 13277 Cod 0 Puncte
11 Fara Nicolae Iosif Casian Clubul Sportiv Universitatea Resita 01:21:93 Timp 12063 Cod 0 Puncte
12 Vasile Adrian Florin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:22:26 Timp 13308 Cod 0 Puncte
13 Puscas Christian Raul Clubul Sportiv Municipal Arad 01:22:63 Timp 12144 Cod 0 Puncte
14 Kuti Attila As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 01:22:92 Timp 13011 Cod 0 Puncte
15 Cotos Serban Liceul cu program sportiv Suceava 01:23:22 Timp 12342 Cod 0 Puncte
16 Petrache Alexandru Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:23:70 Timp 11991 Cod 0 Puncte
17 Cretu Mihai Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:24:08 Timp 9898 Cod 0 Puncte
18 Icobescu Gabriel Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:24:12 Timp 12170 Cod 0 Puncte
19 Iloviceanu George Octavia Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:26:26 Timp 11961 Cod 0 Puncte
20 Buzlea Sebastian Ioan Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:27:22 Timp 10125 Cod 0 Puncte
21 Fintina Vlad Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:27:42 Timp 11959 Cod 0 Puncte
22 Gheorghe Stefan Lucian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:27:96 Timp 11297 Cod 0 Puncte
23 Mircu Valentin Liceul cu program sportiv ARAD 01:28:15 Timp 11940 Cod 0 Puncte
24 Postolache Eduardo Antoni Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:28:51 Timp 13954 Cod 0 Puncte
25 Stana Bogdan Ioan Liceul cu program sportiv ARAD 01:29:46 Timp 11941 Cod 0 Puncte
26 Vasilescu Nick Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:29:70 Timp 12348 Cod 0 Puncte
27 Trif Vlad Ionut Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:30:33 Timp 11960 Cod 0 Puncte
28 Stinga Mihai Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:30:35 Timp 13983 Cod 0 Puncte
29 Brandis Razvan Vlad Liceul cu program sportiv Suceava 01:30:44 Timp 12684 Cod 0 Puncte
30 Madaras Filip Gabriel Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:30:46 Timp 11818 Cod 0 Puncte
31 Aldescu Ionut Florentin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:30:71 Timp 11977 Cod 0 Puncte
32 Olariu Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:32:28 Timp 11903 Cod 0 Puncte
33 Lacatus Matei Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:32:57 Timp 12067 Cod 0 Puncte
34 Cirje Andrei Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:33:00 Timp 11874 Cod 0 Puncte
35 Tudorache Titus Cosmin Clubul Sportiv Universitatea Resita 01:33:30 Timp 12060 Cod 0 Puncte
36 Stoian Alberto Gabriel Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:33:71 Timp 12571 Cod 0 Puncte
37 Bucur Andrei Radu Sport Club Municipal Bacau 01:34:15 Timp 11888 Cod 0 Puncte
38 Iacob Liviu Adrian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:34:36 Timp 11773 Cod 0 Puncte
39 Neacsu Cristian Dumitru Clubul Sportiv Performer 01:34:39 Timp 11984 Cod 0 Puncte
40 Ionescu Teodor Adrian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:35:99 Timp 9921 Cod 0 Puncte
41 Constantin Daniel Cristia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:36:51 Timp 12098 Cod 0 Puncte
42 Goda Daniel As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 01:37:28 Timp 13019 Cod 0 Puncte
43 Neacsu Radu Costin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:37:86 Timp 11247 Cod 0 Puncte
44 Petrea Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:38:06 Timp 12336 Cod 0 Puncte
45 Gata Rares Rafael Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:43:45 Timp 12202 Cod 0 Puncte
46 Carstoveanu Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:47:28 Timp 9949 Cod 0 Puncte

4. 100 m bras (0 - 99 ani) Feminin

1 Dragoi Andreea Ramona Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:17:98 Timp 11922 Cod 0 Puncte
2 Szabo Nikolett Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:18:53 Timp 12182 Cod 0 Puncte
3 Ujvary Rhona Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:18:61 Timp 12291 Cod 0 Puncte
4 Moldovan Catalina Maria Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 01:21:31 Timp 13061 Cod 0 Puncte
5 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:23:09 Timp 12089 Cod 0 Puncte
6 Olocsvari Nora Krisztina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:23:28 Timp 12293 Cod 0 Puncte
7 Padurariu Cariu Florina Sport Club Municipal Bacau 01:25:78 Timp 11883 Cod 0 Puncte
8 Brehar Ruxandra Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 01:25:84 Timp 12352 Cod 0 Puncte
9 Tomele Cosmina Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:25:85 Timp 12081 Cod 0 Puncte
10 Oprescu Oana Alexandra Cl. Sp. Municipal ORADEA 01:25:94 Timp 12364 Cod 0 Puncte
11 Danieul Catinca Asociatia Bucharest Sport Club 01:26:91 Timp 12106 Cod 0 Puncte
12 Macoveiciuc Andra Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:27:05 Timp 12349 Cod 0 Puncte
13 Buzasi Bernadett Vivien Cl. Sp. Municipal ORADEA 01:28:29 Timp 12427 Cod 0 Puncte
14 Dragulet Claudia Maria Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:28:66 Timp 12299 Cod 0 Puncte
15 Secianschi Carla Monica Clubul Sportiv Municipal Arad 01:30:61 Timp 12145 Cod 0 Puncte
16 Georgescu Maria Alexia Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:31:50 Timp 12792 Cod 0 Puncte
17 Gherman Paula Sorana Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 01:31:96 Timp 12355 Cod 0 Puncte
18 Kavida Paraschevi Eva Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 01:32:34 Timp 11806 Cod 0 Puncte
19 Marasac Alexandra Bianca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:32:47 Timp 12104 Cod 0 Puncte
20 Pirvu Lorena Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:32:54 Timp 12095 Cod 0 Puncte
21 Popescu Maria Palatul copiilor Constanta 01:32:80 Timp 12773 Cod 0 Puncte
22 Bobarnac Andreea Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:33:66 Timp 12110 Cod 0 Puncte
23 Botezatu Elena Bianca ASC Corona 2010 Brasov 01:33:79 Timp 14469 Cod 0 Puncte
24 Coada Andreea Georgiana Liceul cu program sportiv Braila 01:33:85 Timp 12285 Cod 0 Puncte
25 Marin Carmen Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:34:43 Timp 12301 Cod 0 Puncte
26 Marin Maria Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:34:85 Timp 12096 Cod 0 Puncte
27 Pancescu Roxana Cristina Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:35:22 Timp 12074 Cod 0 Puncte
28 Diaconu Ana Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:35:57 Timp 12105 Cod 0 Puncte
29 Turenschi Roxana Camelia Liceul cu program sportiv Braila 01:35:94 Timp 13466 Cod 0 Puncte
30 Leu Alexandra Anca Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:51:16 Timp 12507 Cod 0 Puncte

5. 200 m bras (0 - 99 ani) Masculin

1 Kugelman Patrick Alex. Clubul Sportiv Municipal Arad 02:46:16 Timp 12883 Cod 0 Puncte
2 Stoltz Markus Renovatio Sport Club Corbeanca 02:57:08 Timp 13051 Cod 0 Puncte
3 Morariu Luca Ioan Clubul Sportiv Performer 02:58:52 Timp 12567 Cod 0 Puncte
4 Dumitrache Tobias George Asociatia Bucharest Sport Club 02:58:73 Timp 12891 Cod 0 Puncte
5 Cozmuta Tudor Calin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 03:00:35 Timp 12789 Cod 0 Puncte
6 Grigore Andrei Asociatia Bucharest Sport Club 03:02:44 Timp 12889 Cod 0 Puncte
7 Ganea Cristian Stefan Clubul Sportiv Municipal Braila 03:02:99 Timp 12822 Cod 0 Puncte
8 Nitu Marius Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:03:48 Timp 12935 Cod 0 Puncte
9 Dutulescu Andrei Alexandr Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 03:05:41 Timp 13069 Cod 0 Puncte
10 Avram Matei Stefan Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:07:71 Timp 12569 Cod 0 Puncte
11 Soponar Darius Cristian Cl. Sp. Municipal Satu Mare 03:08:48 Timp 13789 Cod 0 Puncte
12 Gavrila Ionut Madalin Clubul Sportiv Municipal Braila 03:10:18 Timp 12824 Cod 0 Puncte
13 Kacso Gergo Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 03:10:41 Timp 12542 Cod 0 Puncte
14 Margarit Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:12:41 Timp 12753 Cod 0 Puncte
15 Susanu Eugen Florin ACS Atena Sport Club Constanta 03:15:72 Timp 11517 Cod 0 Puncte
16 Iancu Alexandru Dimitrie Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:15:74 Timp 12565 Cod 0 Puncte
17 Tancu Benedek Carlos Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 03:16:42 Timp 13401 Cod 0 Puncte
18 Stoica Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:17:98 Timp 10574 Cod 0 Puncte
18 Ciutacu Robert C-Tin Clubul Sportiv Municipal Braila 03:17:98 Timp 12823 Cod 0 Puncte
20 Rusen Costin Alin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:18:64 Timp 12641 Cod 0 Puncte
21 Sipoteanu Alexandru Ionut Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 03:20:59 Timp 13076 Cod 0 Puncte
22 Graef Mihai Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:20:70 Timp 10850 Cod 0 Puncte
23 Schmelas Erwin Clubul Sportiv Scolar Resita 03:20:87 Timp 12705 Cod 0 Puncte
24 Istrate Bogdan Cristian Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:22:20 Timp 12695 Cod 0 Puncte
25 Costache Alexandru Gabrie Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:22:54 Timp 12563 Cod 0 Puncte
26 Timofte Marius Gabriel Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:22:86 Timp 12694 Cod 0 Puncte
27 Turluianu Victor Liceul cu program sportiv Suceava 03:26:74 Timp 12681 Cod 0 Puncte
28 Preda Luca Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:26:95 Timp 13107 Cod 0 Puncte
29 Iacob Sebastian Mihai Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:27:39 Timp 13137 Cod 0 Puncte
29 Lungu Sebastian Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:27:39 Timp 12999 Cod 0 Puncte
31 Demian Nicholas Cristian Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:28:37 Timp 12830 Cod 0 Puncte
32 Verman Cristian Sport Club Municipal Bacau 03:28:71 Timp 12606 Cod 0 Puncte
33 Vijan Stefan Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:30:24 Timp 11275 Cod 0 Puncte
34 Riedl - Serli Tibor Cl. Sp. Municipal Satu Mare 03:30:91 Timp 13790 Cod 0 Puncte
35 Banescu Cristian Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:32:01 Timp 12640 Cod 0 Puncte
36 Alexandru Edmond Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:32:37 Timp 12731 Cod 0 Puncte
37 Ciobanu Flavius Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 03:35:73 Timp 12706 Cod 0 Puncte
38 Coman Bogdan Catalin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:36:93 Timp 12829 Cod 0 Puncte
39 Toma Eduard Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:38:18 Timp 12496 Cod 0 Puncte
40 Salajan Marck Stefan Asociatia Bucharest Sport Club 03:38:31 Timp 13048 Cod 0 Puncte
41 Silaghi Razvan Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:39:14 Timp 12828 Cod 0 Puncte
42 Faur Andreas Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 03:44:55 Timp 12617 Cod 0 Puncte
43 Frincu Mihai Alexandru Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 03:45:75 Timp 13953 Cod 0 Puncte

6. 200 m bras (0 - 99 ani) Feminin

1 Huszar Ingrid Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:48:05 Timp 12329 Cod 0 Puncte
2 Siklodi Orsolya Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:01:00 Timp 12549 Cod 0 Puncte
3 Chita Andreea Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:02:74 Timp 11302 Cod 0 Puncte
4 Nahed Anna Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:03:16 Timp 12559 Cod 0 Puncte
5 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:06:22 Timp 12643 Cod 0 Puncte
6 Luncasu Gabor Ioana Sport Club Municipal Bacau 03:07:18 Timp 12610 Cod 0 Puncte
7 Baciuna Roberta Elisa Clubul Sportiv Scolar Resita 03:07:74 Timp 12710 Cod 0 Puncte
8 Ilie Ioana Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 03:08:01 Timp 12790 Cod 0 Puncte
9 Grigoroiu Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:08:91 Timp 12644 Cod 0 Puncte
10 Tolea Claudia Ioana Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:09:47 Timp 12810 Cod 0 Puncte
11 Scortea Ecaterina Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:10:87 Timp 12558 Cod 0 Puncte
12 Tudora Maria Laura Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 03:11:35 Timp 13078 Cod 0 Puncte
13 Hornea Andreea Anda Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:11:40 Timp 12908 Cod 0 Puncte
14 Budris Daria Anastasia Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:11:50 Timp 12698 Cod 0 Puncte
15 Nicola Andreea Cristina Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:14:35 Timp 12557 Cod 0 Puncte
16 Salajan Antonia Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 03:15:59 Timp 12787 Cod 0 Puncte
17 Iordache Andreea Diana Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:16:16 Timp 12554 Cod 0 Puncte
18 Vaum Roxana Aurelia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:16:64 Timp 12836 Cod 0 Puncte
19 Rosu Elena Stefania Liceul cu program sportiv Braila 03:16:68 Timp 12591 Cod 0 Puncte
20 Andrei Mihaela Gisela Sport Club Municipal Bacau 03:16:99 Timp 12609 Cod 0 Puncte
21 Cojocaru Ilinca Mara Clubul Sportiv Municipal Brasov 03:18:87 Timp 12624 Cod 0 Puncte
22 Mehedinteanu Viorica Clubul Sportiv Scolar Resita 03:19:61 Timp 12713 Cod 0 Puncte
23 Hordau Alexandra Melissa Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:21:08 Timp 12837 Cod 0 Puncte
24 Dumitrescu Andreea Georgi Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 03:21:22 Timp 13067 Cod 0 Puncte
25 Orban Kis Eszter Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:21:64 Timp 12550 Cod 0 Puncte
26 Sandu Ana Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:22:07 Timp 10709 Cod 0 Puncte
27 Tules Maria Cristina Liceul cu program sportiv Braila 03:23:13 Timp 12593 Cod 0 Puncte
28 Nistor Alexandra Luminita Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:23:28 Timp 12739 Cod 0 Puncte
29 Sandru Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:26:56 Timp 14189 Cod 0 Puncte
30 Comsa Catalina Diana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:27:06 Timp 12783 Cod 0 Puncte
31 Crihana Denisa Cristina As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 03:27:51 Timp 13791 Cod 0 Puncte
32 Neamtiu Madalina Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:28:20 Timp 12782 Cod 0 Puncte
33 Popa Madalina Elena Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:29:69 Timp 12700 Cod 0 Puncte
34 Radulescu Raisa Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:30:42 Timp 11274 Cod 0 Puncte
35 Sicoe Ana Sport Club Municipal Bacau 03:31:63 Timp 12917 Cod 0 Puncte
36 Onea Catalina Nicoleta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:32:24 Timp 12498 Cod 0 Puncte
37 Vartopeanu Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:32:90 Timp 12502 Cod 0 Puncte
38 Bascarau Alexia Maria Liceul cu program sportiv ARAD 03:33:90 Timp 12540 Cod 0 Puncte
39 Hentes Andreea Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:34:05 Timp 12912 Cod 0 Puncte
40 Tataru Macado Vanesa Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 03:34:37 Timp 12819 Cod 0 Puncte
41 Gheoroae Maria Bianca Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:35:09 Timp 12499 Cod 0 Puncte
42 Pascu Diana Alexandra Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 03:35:46 Timp 12857 Cod 0 Puncte
43 Preda Vilcu Teodora Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 03:37:44 Timp 13173 Cod 0 Puncte
44 Kratochwill Mateea Karina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:38:45 Timp 13636 Cod 0 Puncte
45 Zamfiroiu Miruna Paula Clubul Sportiv Municipal Brasov 03:39:02 Timp 13612 Cod 0 Puncte
46 Munteanu Oana Cristina ACS Atena Sport Club Constanta 03:39:48 Timp 12763 Cod 0 Puncte
47 Dragan Daria Cristiana Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 03:47:24 Timp 14414 Cod 0 Puncte

7. 200 m bras (0 - 99 ani) Masculin

1 Ionescu Mihnea Ioan Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:40:09 Timp 11653 Cod 0 Puncte
2 Marton Arnold Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:40:39 Timp 11211 Cod 0 Puncte
3 Tulea Sebastian Nicolae ACS Atena Sport Club Constanta 02:44:39 Timp 10721 Cod 0 Puncte
4 Nicusan Daniel Alexandru Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 02:46:66 Timp 11349 Cod 0 Puncte
5 Babiciu Sebastian Adrian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:47:23 Timp 11414 Cod 0 Puncte
6 Ciobanescu David Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:50:19 Timp 11547 Cod 0 Puncte
7 Barabas David Szilard Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:50:68 Timp 12388 Cod 0 Puncte
8 Otoiu Luca Ioan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:51:05 Timp 11052 Cod 0 Puncte
9 Cojocaru Andrei Ioan Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:51:66 Timp 11450 Cod 0 Puncte
10 Radu Marius Theodor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:53:81 Timp 10561 Cod 0 Puncte
11 Ciaus Catalin Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:54:79 Timp 11241 Cod 0 Puncte
12 Mateiciuc Alexandru Liceul cu program sportiv Suceava 02:55:35 Timp 11539 Cod 0 Puncte
13 Chitoiu Raul Andrei Clubul Sportiv Municipal Braila 02:56:80 Timp 9578 Cod 0 Puncte
14 Ionescu Andrei Alex. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:56:86 Timp 9919 Cod 0 Puncte
15 Stefanescu Bogdan Alexand Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 02:58:67 Timp 12297 Cod 0 Puncte
16 Mindroc Adrian C-Tin Asociatia Bucharest Sport Club 02:59:02 Timp 11604 Cod 0 Puncte
17 Dragnea Alexandru Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:59:21 Timp 11875 Cod 0 Puncte
18 Cozmuta Cezar Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 03:02:96 Timp 12788 Cod 0 Puncte
19 Voicu Stefan ACS Atena Sport Club Constanta 03:04:50 Timp 10725 Cod 0 Puncte
20 Radu Octavian Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:08:09 Timp 10796 Cod 0 Puncte
21 Remzing Vlad Adrian Club Sportiv Aquasport Timisoara 03:11:10 Timp 11735 Cod 0 Puncte
22 Hancu Alexandru As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI 03:14:31 Timp 10857 Cod 0 Puncte
23 Hentia Alexandru George Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 03:17:69 Timp 12573 Cod 0 Puncte

8. 200 m bras (0 - 99 ani) Feminin

1 Gadea Maria Claudia Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 02:41:89 Timp 11021 Cod 0 Puncte
2 Fangli Henrietta Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:43:35 Timp 11346 Cod 0 Puncte
3 Muntean Diana Anamaria Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 02:50:05 Timp 11184 Cod 0 Puncte
4 Nita Andreea Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 02:51:55 Timp 11633 Cod 0 Puncte
5 Stroe Teodora Simina Palatul copiilor Constanta 02:53:51 Timp 11223 Cod 0 Puncte
6 Aconstantinese Iulia Geor Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:55:22 Timp 11207 Cod 0 Puncte
7 Nitu Antonia Daria Liceul cu program sportiv Suceava 02:57:04 Timp 11538 Cod 0 Puncte
8 Chiricheu Patricia Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:57:82 Timp 10123 Cod 0 Puncte
9 Kokkinakis Elena Maria Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:59:64 Timp 11366 Cod 0 Puncte
10 Stan Denisa Gabriela Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:01:11 Timp 11019 Cod 0 Puncte
11 Lukacs Henrietta Zsuzs An Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 03:08:94 Timp 12173 Cod 0 Puncte
12 Costea Denisa Mariana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:10:00 Timp 11444 Cod 0 Puncte
13 Stan Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:13:78 Timp 11641 Cod 0 Puncte
14 Buzea Ana Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:24:38 Timp 11020 Cod 0 Puncte
15 Muca Andreea Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:35:10 Timp 11635 Cod 0 Puncte

9. 400 m liber (0 - 99 ani) Masculin

1 Popa Andrei Mihai Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 04:28:08 Timp 10854 Cod 0 Puncte
2 Cotos Serban Liceul cu program sportiv Suceava 04:30:69 Timp 12342 Cod 0 Puncte
3 Balaceanu Andrei Cristian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 04:32:44 Timp 11931 Cod 0 Puncte
4 Stan Leon Clubul Sportiv Performer 04:35:21 Timp 11929 Cod 0 Puncte
5 Hriscu Dragos Alexandru Liceul cu program sportiv Bacau 04:37:08 Timp 11916 Cod 0 Puncte
6 Popa Vicentzo Nicolas Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:43:27 Timp 12083 Cod 0 Puncte
7 Coman Liviu Alexandru Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 04:44:40 Timp 11930 Cod 0 Puncte
8 Martin Maximilian Robert Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 04:45:10 Timp 10176 Cod 0 Puncte
9 Voican Rares Andrei Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 04:45:59 Timp 13277 Cod 0 Puncte
10 Croitor Iulius Sebastian Liceul cu program sportiv Suceava 04:47:27 Timp 12048 Cod 0 Puncte
11 Matei Francisc Mihai Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 04:48:01 Timp 12294 Cod 0 Puncte
12 Tanasescu Vlad Andrei Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 04:48:92 Timp 12274 Cod 0 Puncte
13 Tanasie Rares Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 04:49:83 Timp 12160 Cod 0 Puncte
14 Costroj Antonio Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:50:71 Timp 10702 Cod 0 Puncte
15 Damian Patrick Adorian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 04:52:84 Timp 12166 Cod 0 Puncte
16 Dragan Rares Stefan Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 04:56:17 Timp 12570 Cod 0 Puncte
17 Cretu Mihai Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:56:88 Timp 9898 Cod 0 Puncte
18 Icobescu Gabriel Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 04:56:96 Timp 12170 Cod 0 Puncte
19 Gheorghe Stefan Lucian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:57:63 Timp 11297 Cod 0 Puncte
20 Petrescu Cristian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 04:57:95 Timp 12091 Cod 0 Puncte
21 Buzlea Sebastian Ioan Clubul Sportiv Crisul Oradea 04:58:29 Timp 10125 Cod 0 Puncte
22 Garin Hadrian Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 04:58:74 Timp 12292 Cod 0 Puncte
23 Preda Ioan Alexandru Palatul copiilor Constanta 04:59:27 Timp 11518 Cod 0 Puncte
24 Lemnaru Matei Ioan Asociatia Bucharest Sport Club 05:00:95 Timp 12099 Cod 0 Puncte
25 Kuti Attila As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 05:01:06 Timp 13011 Cod 0 Puncte
26 Cabuz Paul Octavian Clubul Sportiv Municipal Brasov 05:02:94 Timp 12079 Cod 0 Puncte
27 Piciorus Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:03:23 Timp 12000 Cod 0 Puncte
28 Deznan Luca Liceul cu program sportiv ARAD 05:03:58 Timp 11936 Cod 0 Puncte
29 Cosma Patrick Valentin Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 05:04:03 Timp 12242 Cod 0 Puncte
30 Dragu Andrei Ionut Liceul cu program sportiv Braila 05:04:79 Timp 12281 Cod 0 Puncte
31 Sandu Robert Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 05:06:38 Timp 11981 Cod 0 Puncte
32 Papuc David Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 05:08:62 Timp 12277 Cod 0 Puncte
33 Nicole Andrei Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:11:64 Timp 10533 Cod 0 Puncte
34 Ples Suero Christian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:12:11 Timp 12100 Cod 0 Puncte
35 Vasilescu Nick Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:16:19 Timp 12348 Cod 0 Puncte
36 Corodescu Serban Florin Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 05:16:49 Timp 13057 Cod 0 Puncte
37 Haliban Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:19:12 Timp 12086 Cod 0 Puncte
38 Patarlageanu Bogdan Mihai Clubul Sportiv Municipal Braila 05:19:30 Timp 12295 Cod 0 Puncte
39 Stinga Mihai Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:19:33 Timp 13983 Cod 0 Puncte
40 Marica Radu Vasile Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 05:19:81 Timp 13796 Cod 0 Puncte
41 Dragoi Valentin ACS Atena Sport Club Constanta 05:20:86 Timp 11952 Cod 0 Puncte
42 Bucur Andrei Radu Sport Club Municipal Bacau 05:24:68 Timp 11888 Cod 0 Puncte
43 Aldescu Ionut Florentin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:26:07 Timp 11977 Cod 0 Puncte
44 Cirje Andrei Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:26:72 Timp 11874 Cod 0 Puncte
45 Ionescu Teodor Adrian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:27:90 Timp 9921 Cod 0 Puncte
46 Basalau Fabian Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:28:01 Timp 12084 Cod 0 Puncte
47 Gata Rares Rafael Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 05:30:79 Timp 12202 Cod 0 Puncte
48 Olariu Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 05:31:97 Timp 11903 Cod 0 Puncte
49 Wolf Denis Clubul Sportiv Scolar Resita 05:32:04 Timp 12234 Cod 0 Puncte
50 Postolache Eduardo Antoni Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 05:32:05 Timp 13954 Cod 0 Puncte
51 Goda Daniel As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 05:32:39 Timp 13019 Cod 0 Puncte
52 Carstoveanu Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:35:17 Timp 9949 Cod 0 Puncte
53 Madaras Filip Gabriel Clubul Sportiv Scolar Sibiu 05:36:50 Timp 11818 Cod 0 Puncte
54 Lacatus Matei Clubul Sportiv Municipal Brasov 05:41:34 Timp 12067 Cod 0 Puncte
55 Lazar Andrei Liceul cu program sportiv ARAD 05:42:27 Timp 11939 Cod 0 Puncte
56 Neacsu Radu Costin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:45:43 Timp 11247 Cod 0 Puncte
57 Stoian Alberto Gabriel Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 05:45:97 Timp 12571 Cod 0 Puncte
58 Petrea Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 05:59:68 Timp 12336 Cod 0 Puncte

10. 400 m liber (0 - 99 ani) Feminin

1 Dascal Ana Iulia Clubul Sportiv Universitatea Cluj 04:36:51 Timp 11810 Cod 0 Puncte
2 Gadea Gabriela Ioana Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 04:42:17 Timp 11923 Cod 0 Puncte
3 Dragoi Andreea Ramona Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 04:42:98 Timp 11922 Cod 0 Puncte
4 Kavida Paraschevi Eva Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 04:54:83 Timp 11806 Cod 0 Puncte
5 Enciu Daria Teodora Liceul cu program sportiv Braila 04:58:66 Timp 12287 Cod 0 Puncte
6 Stan Carola Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 04:59:42 Timp 11807 Cod 0 Puncte
7 Dodita Ariana Gabriela Sport Club Municipal Bacau 05:01:59 Timp 11880 Cod 0 Puncte
8 Garboan Helsinia Mihaela Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 05:05:28 Timp 12290 Cod 0 Puncte
9 Balta Andreea Bianca Liceul cu program sportiv ARAD 05:05:42 Timp 11944 Cod 0 Puncte
10 Ban Ioana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:05:98 Timp 12008 Cod 0 Puncte
11 Marin Carmen Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 05:10:21 Timp 12301 Cod 0 Puncte
12 Mocanu Cristina Erika Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 05:12:31 Timp 11924 Cod 0 Puncte
13 Tomele Cosmina Clubul Sportiv Municipal Brasov 05:20:14 Timp 12081 Cod 0 Puncte
14 Georgescu Maria Alexia Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 05:21:24 Timp 12792 Cod 0 Puncte
15 Danieul Catinca Asociatia Bucharest Sport Club 05:21:93 Timp 12106 Cod 0 Puncte
16 Padurariu Cariu Florina Sport Club Municipal Bacau 05:22:22 Timp 11883 Cod 0 Puncte
17 Corbu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 05:22:80 Timp 12286 Cod 0 Puncte
18 Marin Maria Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:26:24 Timp 12096 Cod 0 Puncte
19 Chelu Rebeca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:26:27 Timp 12101 Cod 0 Puncte
20 Nicolaescu Livia Ioana Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 05:31:91 Timp 13955 Cod 0 Puncte
21 Dragulet Claudia Maria Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 05:32:24 Timp 12299 Cod 0 Puncte
22 Augustin Denisa Medeea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 05:34:27 Timp 13554 Cod 0 Puncte
23 Brehar Ruxandra Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 05:36:59 Timp 12352 Cod 0 Puncte
24 Pavel Cristina Daniela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:38:55 Timp 12107 Cod 0 Puncte
25 Pop Ariana Alexa Cl. Sp. Municipal Satu Mare 05:43:05 Timp 11136 Cod 0 Puncte
26 Ganea Liliana Elena Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 05:44:69 Timp 12298 Cod 0 Puncte
27 Buncila Bianca Mihaela Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 05:47:89 Timp 13174 Cod 0 Puncte
28 Pancescu Roxana Cristina Clubul Sportiv Municipal Brasov 05:49:98 Timp 12074 Cod 0 Puncte
29 Prisacaru Diana Lucia Clubul Sportiv Municipal Brasov 05:50:95 Timp 12068 Cod 0 Puncte
30 Leu Alexandra Anca Clubul Sportiv Municipal PITESTI 06:13:15 Timp 12507 Cod 0 Puncte

11. 100 m liber (0 - 99 ani) Feminin

1 Stan Carola Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:02:55 Timp 11807 Cod 0 Puncte
1 Olocsvari Nora Krisztina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 04:23:21 Timp 12293 Cod 0 Puncte
2 Guias Meg Lidia Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:02:60 Timp 12269 Cod 0 Puncte
2 Oprescu Oana Alexandra Cl. Sp. Municipal ORADEA 04:31:28 Timp 12364 Cod 0 Puncte
3 Dragoi Andreea Ramona Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:03:48 Timp 11922 Cod 0 Puncte
3 Pavel Cristina Daniela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:33:22 Timp 12107 Cod 0 Puncte
4 Cavasdan Loredana Alexand Cl. Sp. Municipal ORADEA 01:03:52 Timp 12332 Cod 0 Puncte
4 Bobarnac Andreea Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:47:41 Timp 12110 Cod 0 Puncte
5 Gadea Gabriela Ioana Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:03:56 Timp 11923 Cod 0 Puncte
5 Corbu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 04:56:31 Timp 12286 Cod 0 Puncte
6 Valea Andrada Clubul Sportiv Universitatea Cluj 01:04:24 Timp 11805 Cod 0 Puncte
7 Danieul Catinca Asociatia Bucharest Sport Club 01:04:80 Timp 12106 Cod 0 Puncte
8 Enciu Daria Teodora Liceul cu program sportiv Braila 01:04:92 Timp 12287 Cod 0 Puncte
9 Dodita Ariana Gabriela Sport Club Municipal Bacau 01:05:56 Timp 11880 Cod 0 Puncte
10 Balta Andreea Bianca Liceul cu program sportiv ARAD 01:06:00 Timp 11944 Cod 0 Puncte
11 Garboan Helsinia Mihaela Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:06:02 Timp 12290 Cod 0 Puncte
12 Moldovan Catalina Maria Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 01:06:25 Timp 13061 Cod 0 Puncte
13 Catrinoiu Daria Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:06:45 Timp 12056 Cod 0 Puncte
14 Kavida Paraschevi Eva Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 01:06:65 Timp 11806 Cod 0 Puncte
15 Zaharia Delia Ana Maria Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:07:34 Timp 11778 Cod 0 Puncte
16 Tomele Cosmina Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:07:46 Timp 12081 Cod 0 Puncte
17 Macoveiciuc Andra Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:07:74 Timp 12349 Cod 0 Puncte
18 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:07:81 Timp 12089 Cod 0 Puncte
18 Olocsvari Nora Krisztina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:07:81 Timp 12293 Cod 0 Puncte
20 Marin Carmen Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:08:08 Timp 12301 Cod 0 Puncte
21 Georgescu Maria Alexia Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:08:31 Timp 12792 Cod 0 Puncte
22 Oprescu Oana Alexandra Cl. Sp. Municipal ORADEA 01:08:68 Timp 12364 Cod 0 Puncte
23 Chelu Rebeca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:09:19 Timp 12101 Cod 0 Puncte
24 Pavel Cristina Daniela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:09:47 Timp 12107 Cod 0 Puncte
25 Gherman Paula Sorana Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 01:09:59 Timp 12355 Cod 0 Puncte
26 Fatu Mirela Gabriela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:09:64 Timp 12151 Cod 0 Puncte
27 Marin Maria Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:09:79 Timp 12096 Cod 0 Puncte
28 Mocanu Cristina Erika Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:09:96 Timp 11924 Cod 0 Puncte
29 Szabo Andra Paula Cl. Sp. Municipal ORADEA 01:10:37 Timp 12334 Cod 0 Puncte
30 Buncila Bianca Mihaela Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:10:44 Timp 13174 Cod 0 Puncte
31 Padurariu Cariu Florina Sport Club Municipal Bacau 01:10:51 Timp 11883 Cod 0 Puncte
32 Popescu Maria Palatul copiilor Constanta 01:10:56 Timp 12773 Cod 0 Puncte
33 Pop Ariana Alexa Cl. Sp. Municipal Satu Mare 01:10:66 Timp 11136 Cod 0 Puncte
34 Gherghel Melisa Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:11:06 Timp 12252 Cod 0 Puncte
35 Secianschi Carla Monica Clubul Sportiv Municipal Arad 01:11:31 Timp 12145 Cod 0 Puncte
36 Buzasi Bernadett Vivien Cl. Sp. Municipal ORADEA 01:11:38 Timp 12427 Cod 0 Puncte
37 Prisacaru Diana Lucia Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:11:92 Timp 12068 Cod 0 Puncte
38 Nicolaescu Livia Ioana Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:12:69 Timp 13955 Cod 0 Puncte
39 Pancescu Roxana Cristina Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:13:36 Timp 12074 Cod 0 Puncte
40 Brehar Ruxandra Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 01:13:69 Timp 12352 Cod 0 Puncte
41 Augustin Denisa Medeea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:13:76 Timp 13554 Cod 0 Puncte
42 Marasac Alexandra Bianca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:13 Timp 12104 Cod 0 Puncte
43 Bobarnac Andreea Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:28 Timp 12110 Cod 0 Puncte
44 Diaconu Ana Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:36 Timp 12105 Cod 0 Puncte
45 Ganea Liliana Elena Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:14:68 Timp 12298 Cod 0 Puncte
46 Dragulet Claudia Maria Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:14:75 Timp 12299 Cod 0 Puncte
47 Corbu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 01:15:07 Timp 12286 Cod 0 Puncte
48 Botezatu Elena Bianca ASC Corona 2010 Brasov 01:15:69 Timp 14469 Cod 0 Puncte
49 Pirvu Lorena Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:16:28 Timp 12095 Cod 0 Puncte
50 Turenschi Roxana Camelia Liceul cu program sportiv Braila 01:18:64 Timp 13466 Cod 0 Puncte
51 Leu Alexandra Anca Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:20:18 Timp 12507 Cod 0 Puncte

12. 100 m liber (0 - 99 ani) Masculin

1 Hriscu Dragos Alexandru Liceul cu program sportiv Bacau 00:58:79 Timp 11916 Cod 0 Puncte
1 Coman Liviu Alexandru Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 04:07:02 Timp 11930 Cod 0 Puncte
2 Cotos Serban Liceul cu program sportiv Suceava 00:59:37 Timp 12342 Cod 0 Puncte
2 Popa Vicentzo Nicolas Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:10:53 Timp 12083 Cod 0 Puncte
3 Popa Vicentzo Nicolas Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:59:42 Timp 12083 Cod 0 Puncte
3 Deznan Luca Liceul cu program sportiv ARAD 04:27:26 Timp 11936 Cod 0 Puncte
4 Stan Leon Clubul Sportiv Performer 00:59:61 Timp 11929 Cod 0 Puncte
4 Cretu Mihai Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:29:31 Timp 9898 Cod 0 Puncte
5 Rath Razvan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:59:64 Timp 12103 Cod 0 Puncte
5 Basalau Fabian Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:46:00 Timp 12084 Cod 0 Puncte
6 Tanasie Rares Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:59:86 Timp 12160 Cod 0 Puncte
6 Nicole Andrei Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:50:52 Timp 10533 Cod 0 Puncte
7 Popa Andrei Mihai Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:00:02 Timp 10854 Cod 0 Puncte
8 Balaceanu Andrei Cristian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:01:04 Timp 11931 Cod 0 Puncte
9 Costroj Antonio Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:10 Timp 10702 Cod 0 Puncte
10 Icobescu Gabriel Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:02:17 Timp 12170 Cod 0 Puncte
11 Matei Francisc Mihai Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:02:39 Timp 12294 Cod 0 Puncte
12 Croitor Iulius Sebastian Liceul cu program sportiv Suceava 01:02:51 Timp 12048 Cod 0 Puncte
13 Cabuz Paul Octavian Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:02:60 Timp 12079 Cod 0 Puncte
14 Damian Patrick Adorian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:02:80 Timp 12166 Cod 0 Puncte
15 Coman Liviu Alexandru Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:02:93 Timp 11930 Cod 0 Puncte
16 Buzlea Sebastian Ioan Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:02:95 Timp 10125 Cod 0 Puncte
17 Rusu David Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:98 Timp 12111 Cod 0 Puncte
18 Fara Nicolae Iosif Casian Clubul Sportiv Universitatea Resita 01:03:21 Timp 12063 Cod 0 Puncte
19 Gheorghe Stefan Lucian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:46 Timp 11297 Cod 0 Puncte
20 Aspru Alessandro Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:03:89 Timp 12345 Cod 0 Puncte
21 Sandu Robert Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:04:52 Timp 11981 Cod 0 Puncte
22 Lemnaru Matei Ioan Asociatia Bucharest Sport Club 01:04:54 Timp 12099 Cod 0 Puncte
23 Tanasescu Vlad Andrei Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:04:68 Timp 12274 Cod 0 Puncte
24 Marica Radu Vasile Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:04:70 Timp 13796 Cod 0 Puncte
25 Papuc David Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 01:04:87 Timp 12277 Cod 0 Puncte
26 Deznan Luca Liceul cu program sportiv ARAD 01:05:00 Timp 11936 Cod 0 Puncte
27 Ropan Stefan Andrei Liceul cu program sportiv Suceava 01:05:06 Timp 11468 Cod 0 Puncte
28 Dragu Andrei Ionut Liceul cu program sportiv Braila 01:05:26 Timp 12281 Cod 0 Puncte
29 Iloviceanu George Octavia Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:05:40 Timp 11961 Cod 0 Puncte
30 Preda Ioan Alexandru Palatul copiilor Constanta 01:05:47 Timp 11518 Cod 0 Puncte
31 Dragan Rares Stefan Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:05:67 Timp 12570 Cod 0 Puncte
32 Cretu Mihai Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:20 Timp 9898 Cod 0 Puncte
33 Garin Hadrian Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:06:21 Timp 12292 Cod 0 Puncte
34 Petrescu Cristian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:06:34 Timp 12091 Cod 0 Puncte
35 Cosma Patrick Valentin Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 01:06:46 Timp 12242 Cod 0 Puncte
36 Lazar Andrei Liceul cu program sportiv ARAD 01:06:92 Timp 11939 Cod 0 Puncte
37 Puscas Christian Raul Clubul Sportiv Municipal Arad 01:06:96 Timp 12144 Cod 0 Puncte
38 Kuti Attila As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 01:07:00 Timp 13011 Cod 0 Puncte
39 Cirje Andrei Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:28 Timp 11874 Cod 0 Puncte
40 Petrache Alexandru Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:07:46 Timp 11991 Cod 0 Puncte
41 Fintina Vlad Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:07:51 Timp 11959 Cod 0 Puncte
42 Brandis Razvan Vlad Liceul cu program sportiv Suceava 01:08:05 Timp 12684 Cod 0 Puncte
43 Stana Bogdan Ioan Liceul cu program sportiv ARAD 01:08:21 Timp 11941 Cod 0 Puncte
44 Bucur Andrei Radu Sport Club Municipal Bacau 01:08:30 Timp 11888 Cod 0 Puncte
45 Stinga Mihai Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:08:32 Timp 13983 Cod 0 Puncte
46 Wolf Denis Clubul Sportiv Scolar Resita 01:08:64 Timp 12234 Cod 0 Puncte
47 Nicole Andrei Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:09:05 Timp 10533 Cod 0 Puncte
48 Ples Suero Christian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:09:27 Timp 12100 Cod 0 Puncte
49 Vasile Adrian Florin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:09:41 Timp 13308 Cod 0 Puncte
50 Muresan David Claudiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:09:43 Timp 12373 Cod 0 Puncte
51 Basalau Fabian Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:09:67 Timp 12084 Cod 0 Puncte
52 Dragoi Valentin ACS Atena Sport Club Constanta 01:09:73 Timp 11952 Cod 0 Puncte
53 Haliban Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:07 Timp 12086 Cod 0 Puncte
54 Patarlageanu Bogdan Mihai Clubul Sportiv Municipal Braila 01:10:18 Timp 12295 Cod 0 Puncte
55 Tuzson Gellert Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 01:10:31 Timp 14466 Cod 0 Puncte
56 Mircu Valentin Liceul cu program sportiv ARAD 01:10:42 Timp 11940 Cod 0 Puncte
57 Vasilescu Nick Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:43 Timp 12348 Cod 0 Puncte
58 Aldescu Ionut Florentin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:10:73 Timp 11977 Cod 0 Puncte
59 Lacatus Matei Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:10:75 Timp 12067 Cod 0 Puncte
60 Ionescu Teodor Adrian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:04 Timp 9921 Cod 0 Puncte
61 Neacsu Cristian Dumitru Clubul Sportiv Performer 01:11:23 Timp 11984 Cod 0 Puncte
62 Madaras Filip Gabriel Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:11:57 Timp 11818 Cod 0 Puncte
63 Olariu Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:11:61 Timp 11903 Cod 0 Puncte
64 Stoian Alberto Gabriel Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:11:65 Timp 12571 Cod 0 Puncte
65 Goda Daniel As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 01:12:32 Timp 13019 Cod 0 Puncte
66 Trif Vlad Ionut Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:12:33 Timp 11960 Cod 0 Puncte
67 Gata Rares Rafael Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:12:39 Timp 12202 Cod 0 Puncte
68 Petrea Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:13:99 Timp 12336 Cod 0 Puncte
69 Carstoveanu Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:14:80 Timp 9949 Cod 0 Puncte
70 Zamfir David Marius Theod Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:84 Timp 11990 Cod 0 Puncte
71 Dumitrescu Stefan Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 01:15:08 Timp 12300 Cod 0 Puncte
72 Postolache Eduardo Antoni Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:15:20 Timp 13954 Cod 0 Puncte
73 Neacsu Radu Costin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:15:53 Timp 11247 Cod 0 Puncte
74 Iacob Liviu Adrian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:15:72 Timp 11773 Cod 0 Puncte
75 Constantin Daniel Cristia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:16:42 Timp 12098 Cod 0 Puncte

13. 100 m spate (0 - 99 ani) Feminin

1 Mera Raluca Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:07:15 Timp 11203 Cod 0 Puncte
2 Giurca Cristina Lucia And Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:07:41 Timp 11680 Cod 0 Puncte
3 Popov Snejana Dusita Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:08:08 Timp 11619 Cod 0 Puncte
4 Dascal Alexia Clubul Sportiv Universitatea Cluj 01:10:14 Timp 11750 Cod 0 Puncte
5 Ivan Jasminne Anne Marie Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:11:21 Timp 11364 Cod 0 Puncte
6 Constantin Mara Clubul Sportiv Farul Constanta 01:11:86 Timp 11522 Cod 0 Puncte
7 Perde Daria Bianca Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:13:09 Timp 11741 Cod 0 Puncte
8 Nitu Antonia Daria Liceul cu program sportiv Suceava 01:13:84 Timp 11538 Cod 0 Puncte
9 Costache Elisa Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:14:09 Timp 11647 Cod 0 Puncte
10 Stroe Teodora Simina Palatul copiilor Constanta 01:14:74 Timp 11223 Cod 0 Puncte
11 Cojocaru Alina Georgiana Sport Club Municipal Bacau 01:14:93 Timp 11660 Cod 0 Puncte
11 Vlaicu Andreea Ioana Palatul copiilor Constanta 01:14:93 Timp 11536 Cod 0 Puncte
13 Ilie Maria Miruna Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:14:97 Timp 9522 Cod 0 Puncte
14 Olteanu Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:15:97 Timp 11722 Cod 0 Puncte
15 Kokkinakis Elena Maria Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:16:25 Timp 11366 Cod 0 Puncte
16 Racoti Diana Florina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:16:70 Timp 11752 Cod 0 Puncte
17 Chiricheu Patricia Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:17:20 Timp 10123 Cod 0 Puncte
18 Fangli Henrietta Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:17:25 Timp 11346 Cod 0 Puncte
19 Jaravete Paula Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:17:39 Timp 11336 Cod 0 Puncte
20 Muntean Diana Anamaria Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 01:17:50 Timp 11184 Cod 0 Puncte
21 Gherman Mara Elena ACS Atena Sport Club Constanta 01:17:55 Timp 11534 Cod 0 Puncte
22 Stan Denisa Gabriela Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:17:70 Timp 11019 Cod 0 Puncte
23 Vaduva Bianca Stefania Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:17:80 Timp 13834 Cod 0 Puncte
24 Nita Andreea Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 01:18:60 Timp 11633 Cod 0 Puncte
25 Bradean Luoana Lorena Liceul cu program sportiv ARAD 01:18:84 Timp 11674 Cod 0 Puncte
26 Buzea Ana Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:18:85 Timp 11020 Cod 0 Puncte
27 Lukacs Henrietta Zsuzs An Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:19:73 Timp 12173 Cod 0 Puncte
28 Costea Denisa Mariana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:20:66 Timp 11444 Cod 0 Puncte
29 Stan Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:20:84 Timp 11641 Cod 0 Puncte
30 Davidescu Adriana Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:21:27 Timp 11581 Cod 0 Puncte
31 Badea Andrada Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:23:56 Timp 10562 Cod 0 Puncte
32 Popescu Ana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:23:75 Timp 12374 Cod 0 Puncte
33 Calapod Delia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:28:69 Timp 11716 Cod 0 Puncte
34 Nita Roxana Mariana Clubul Sportiv Municipal Braila 01:30:16 Timp 11556 Cod 0 Puncte

14. 100 m spate (0 - 99 ani) Masculin

1 Iacob Victor Stefan Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:03:29 Timp 11210 Cod 0 Puncte
2 Ionescu Mihnea Ioan Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:04:34 Timp 11653 Cod 0 Puncte
3 Druga Rares Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:04:82 Timp 11657 Cod 0 Puncte
4 Duican Robert Ionut Asociatia Bucharest Sport Club 01:05:36 Timp 11600 Cod 0 Puncte
5 Nicusan Daniel Alexandru Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:06:32 Timp 11349 Cod 0 Puncte
6 Florea Mihnea Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:23 Timp 11770 Cod 0 Puncte
7 Haiducu Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:08:24 Timp 9918 Cod 0 Puncte
8 Bordei Catalin Stefan Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:09:07 Timp 11695 Cod 0 Puncte
9 Banu Alexandru Gabriel ACS Atena Sport Club Constanta 01:09:54 Timp 11225 Cod 0 Puncte
10 Marton Arnold Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:09:99 Timp 11211 Cod 0 Puncte
11 Apetrei Andrei Octavian As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 01:10:11 Timp 11163 Cod 0 Puncte
12 Tandara Andrei Clubul Sportiv Municipal Braila 01:11:06 Timp 9574 Cod 0 Puncte
13 Mosnegutu Catalin Cl. Sp. Municipal Satu Mare 01:11:39 Timp 11678 Cod 0 Puncte
14 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:12 Timp 11648 Cod 0 Puncte
15 Leu Razvan Constantin ACS Atena Sport Club Constanta 01:12:23 Timp 11533 Cod 0 Puncte
16 Sincraian Cristian Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:12:35 Timp 11212 Cod 0 Puncte
17 Valle Lucian Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:58 Timp 11649 Cod 0 Puncte
18 Olteanu Radu Ion Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:12:63 Timp 11449 Cod 0 Puncte
19 Gagiu Tudor Gabriel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:12:64 Timp 11766 Cod 0 Puncte
20 Vasile Stefan Marius Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:68 Timp 11384 Cod 0 Puncte
21 Caravan Bogdan Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 01:12:97 Timp 11491 Cod 0 Puncte
22 Suciu Adrian Claudiu Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:13:51 Timp 11352 Cod 0 Puncte
23 Ciobanescu David Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:14:26 Timp 11547 Cod 0 Puncte
24 Olteanu Alexandru ACS Atena Sport Club Constanta 01:14:79 Timp 13059 Cod 0 Puncte
25 Rebenciuc Rares Andrei ASC Corona 2010 Brasov 01:14:89 Timp 14470 Cod 0 Puncte
26 Pavel C-Tin Claudiu Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:16:35 Timp 13957 Cod 0 Puncte
27 Remzing Vlad Adrian Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:17:64 Timp 11735 Cod 0 Puncte
28 Dragnea Alexandru Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:17:67 Timp 11875 Cod 0 Puncte
29 Macovei Luca Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:17:79 Timp 11574 Cod 0 Puncte
30