Cont

Rezultatele finale pentru Campionatul national - juniori

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 200 m liber (0 - 99 ani) Masculin

0 Glinta Robert Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:56:62 Timp 9019 Cod 0 Puncte
0 Scarlat Bogdan Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:58:98 Timp 8374 Cod 0 Puncte
10 Sonoc Gabriel Cristian Liceul cu program sportiv ARAD 02:01:43 Timp 9034 Cod 0 Puncte
14 Simon Andrei Sebastian Liceul cu program sportiv ARAD 02:03:83 Timp 8824 Cod 0 Puncte
19 Preda Bogdan Marius Liceul cu program sportiv Braila 02:08:36 Timp 9050 Cod 0 Puncte
31 Plesa Andrei Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:12:43 Timp 9114 Cod 0 Puncte
32 Vasilescu Dan Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:13:30 Timp 8859 Cod 0 Puncte

2. 200 m liber (0 - 99 ani) Masculin

0 Ion Niculae Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:00:02 Timp 9619 Cod 0 Puncte
0 Nas Mihai Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:00:23 Timp 9147 Cod 0 Puncte
9 Coste Florin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:01:29 Timp 9310 Cod 0 Puncte
12 Glod Ionut Daniel Liceul cu program sportiv Bacau 02:02:49 Timp 8925 Cod 0 Puncte
13 Golovca Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:03:28 Timp 8945 Cod 0 Puncte
16 Rosioru Paul Andrei Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:05:65 Timp 9371 Cod 0 Puncte
20 Rosianu Emil Marian Liceul cu program sportiv Braila 02:08:72 Timp 9049 Cod 0 Puncte
21 Ungur Andrei Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:08:87 Timp 9364 Cod 0 Puncte
22 Dobos Claudiu Florin Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 02:09:63 Timp 9699 Cod 0 Puncte
25 Raita Petrica Marius Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:10:06 Timp 9365 Cod 0 Puncte
29 Dumitrache Alexandru Iuli Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:11:28 Timp 9490 Cod 0 Puncte
40 Toth Rares Andres Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:17:00 Timp 9323 Cod 0 Puncte
59 Ionita Radu Viorel Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 02:24:93 Timp 11446 Cod 0 Puncte
64 Tibrea Matei Palatul copiilor Constanta 02:32:45 Timp 10166 Cod 0 Puncte

3. 200 m liber (0 - 99 ani) Masculin

0 Petrescu Cristian Paul Clubul Sportiv Scolar Resita 02:00:43 Timp 8672 Cod 0 Puncte
0 Anghel Radu Mihai Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:00:98 Timp 8710 Cod 0 Puncte

4. 200 m liber (0 - 99 ani) Masculin

0 Valeanu Robert Dumitru ACS Atena Sport Club Constanta 02:00:80 Timp 11227 Cod 0 Puncte
11 Bonea Sabin Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 02:02:06 Timp 9982 Cod 0 Puncte
17 Tudose Vlad Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 02:06:02 Timp 11755 Cod 0 Puncte
18 Viju Tiberiu George Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:07:89 Timp 10011 Cod 0 Puncte
23 Salajanu Morar Felician Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 02:09:64 Timp 11043 Cod 0 Puncte
26 Verba Robert Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:10:17 Timp 9853 Cod 0 Puncte
27 Olaru Leonard Andrei Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:10:83 Timp 9475 Cod 0 Puncte
28 Timofte Claudiu Florin Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:11:04 Timp 10341 Cod 0 Puncte
30 Nicula Andrei Cristian Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 02:11:66 Timp 10219 Cod 0 Puncte
34 Pirvu Razvan Valentin Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:14:89 Timp 10039 Cod 0 Puncte
37 Dobra Andrei Darius Cl. Sp. Municipal SIBIU 02:15:53 Timp 10044 Cod 0 Puncte
38 Balica Mircea Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:15:95 Timp 9963 Cod 0 Puncte
39 Blotor Darius Andrei Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:16:97 Timp 10038 Cod 0 Puncte
46 Dobre Andrei Petrisor Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:19:15 Timp 10194 Cod 0 Puncte
49 Jurju Daniel Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:19:76 Timp 10606 Cod 0 Puncte
67 Cozma Mihnea Gabriel Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:39:50 Timp 11461 Cod 0 Puncte

5. 200 m liber (0 - 99 ani) Masculin

0 Martin Daniel Cristian Sport Club Municipal Bacau 02:00:62 Timp 12614 Cod 0 Puncte
15 Badarau Raul Sebastian Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:05:46 Timp 10885 Cod 0 Puncte
24 Ene Codrin Constantin Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:10:05 Timp 10714 Cod 0 Puncte
33 Toma Octavian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:13:66 Timp 10790 Cod 0 Puncte
35 Pop Calin Dumitru Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 02:15:02 Timp 10487 Cod 0 Puncte
36 Stan Filip Clubul Sportiv Performer 02:15:50 Timp 11031 Cod 0 Puncte
41 Bomchis Filip Tudor Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:17:03 Timp 11041 Cod 0 Puncte
42 Popescu Mihai Palatul copiilor Constanta 02:17:18 Timp 10740 Cod 0 Puncte
43 Arpin Vlad Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:17:23 Timp 11152 Cod 0 Puncte
44 Stoicescu Adrian Gabriel Palatul copiilor Constanta 02:19:02 Timp 10732 Cod 0 Puncte
45 Tranulea Cristian Virgil Palatul copiilor Constanta 02:19:04 Timp 11521 Cod 0 Puncte
47 Hariga Alexandru C-Tin Sport Club Municipal Bacau 02:19:27 Timp 10991 Cod 0 Puncte
48 Branga Mircea Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:19:35 Timp 10596 Cod 0 Puncte
50 Cuculea Stefan Cristian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:20:14 Timp 10765 Cod 0 Puncte
51 Madaras Sabin Augustin Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:20:36 Timp 10460 Cod 0 Puncte
52 Tirlea Ionut Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:20:81 Timp 11147 Cod 0 Puncte
53 Calin Rares Mihai Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:21:13 Timp 11893 Cod 0 Puncte
54 Constantin Eduard Razvan Palatul copiilor Constanta 02:21:54 Timp 10726 Cod 0 Puncte
55 Baltoi Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:22:02 Timp 11710 Cod 0 Puncte
56 Cosma Eduard Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 02:23:58 Timp 10842 Cod 0 Puncte
57 Micu Alexandru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:23:64 Timp 11078 Cod 0 Puncte
58 Stamate Bogdan Nicolae Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:24:32 Timp 10604 Cod 0 Puncte
60 Rusen David Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:25:13 Timp 10897 Cod 0 Puncte
61 Maer Norbert Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:25:21 Timp 10883 Cod 0 Puncte
62 Troanca Stefan Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:25:87 Timp 10781 Cod 0 Puncte
63 Gligan Vlad Adrian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:29:73 Timp 10621 Cod 0 Puncte
65 Spiridon Andrei Dragos Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 02:33:04 Timp 12390 Cod 0 Puncte
66 Mihai Denis Stefan Palatul copiilor Constanta 02:34:29 Timp 10733 Cod 0 Puncte

6. 100 m liber (0 - 99 ani) Feminin

0 Dospin Stefania Andreea Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:01:36 Timp 10273 Cod 0 Puncte
0 Bud Florina Lorena Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:04:42 Timp 9817 Cod 0 Puncte
0 Schneider Kristina Maria Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 01:03:04 Timp 11809 Cod 0 Puncte
0 Andonie Andreea Clubul Sportiv Universitatea Cluj 01:03:09 Timp 9770 Cod 0 Puncte
0 Nastasa Adina Elena As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 01:01:84 Timp 9793 Cod 0 Puncte
0 Verdes Maria Bianca Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:04:35 Timp 9819 Cod 0 Puncte
24 Nae Andreea Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:63 Timp 8001 Cod 0 Puncte
30 Iancu Albertina Nicolle Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:06:16 Timp 9966 Cod 0 Puncte
31 Stoica Elena Luciana Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 01:06:17 Timp 9984 Cod 0 Puncte
33 Balazs Melinda Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:06:74 Timp 10470 Cod 0 Puncte
58 Pasa Meltem Diana Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:12:27 Timp 10217 Cod 0 Puncte
61 Ion Alexandra Ioana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:13:62 Timp 10552 Cod 0 Puncte
63 Ilie Oana Diandra Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:14:41 Timp 11699 Cod 0 Puncte

7. 100 m liber (0 - 99 ani) Feminin

0 Orzac Paula Reka Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 01:03:11 Timp 10491 Cod 0 Puncte
0 Pojar Rebecca Maria Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:02:09 Timp 11158 Cod 0 Puncte
0 Pusztay Doris Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:04:08 Timp 10844 Cod 0 Puncte
0 Savastita Simona Alex. Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:03:12 Timp 11038 Cod 0 Puncte
18 Smetan Ingrid Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 01:05:17 Timp 10848 Cod 0 Puncte
19 Pakai Zsofia Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:05:22 Timp 11049 Cod 0 Puncte
22 Stan Alina Ioana Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:05:26 Timp 11034 Cod 0 Puncte
27 Costea Denisa Stefania Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:05:86 Timp 10486 Cod 0 Puncte
28 Fulop Medeea Adina Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:06:00 Timp 10502 Cod 0 Puncte
29 Kovacs Kriszta Nora Liceul cu program sportiv ARAD 01:06:02 Timp 10458 Cod 0 Puncte
32 Maxin Melissa Octavia Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:06:30 Timp 10624 Cod 0 Puncte
36 Durus Oana Roxana Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:07:12 Timp 10845 Cod 0 Puncte
37 Repka Boglarka Nicole Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:07:18 Timp 10495 Cod 0 Puncte
40 Gherghel Lisa Maria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:07:91 Timp 10488 Cod 0 Puncte
41 Pascu Roberta Flores Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:95 Timp 11018 Cod 0 Puncte
44 Luca Stefania Eliza Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:09:05 Timp 9480 Cod 0 Puncte
47 Chircioaga Andreea Denisa Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:10:17 Timp 12666 Cod 0 Puncte
50 Gandi Roxana Ionela Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:11:06 Timp 10472 Cod 0 Puncte
51 Niculae Daniela Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:13 Timp 10755 Cod 0 Puncte
69 Popescu Andreea Larisa Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:20:81 Timp 11033 Cod 0 Puncte

8. 100 m liber (0 - 99 ani) Feminin

0 Ivan Jasminne Anne Marie Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:01:17 Timp 11364 Cod 0 Puncte
0 Costache Elisa Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:31 Timp 11647 Cod 0 Puncte
0 Gherman Mara Elena ACS Atena Sport Club Constanta 01:04:34 Timp 11534 Cod 0 Puncte
0 Danila Tia Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:15 Timp 13109 Cod 0 Puncte
0 Dascal Alexia Clubul Sportiv Universitatea Cluj 01:02:54 Timp 11750 Cod 0 Puncte
23 Perju Alina Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:05:50 Timp 11206 Cod 0 Puncte
25 Constantin Mara Clubul Sportiv Farul Constanta 01:05:72 Timp 11522 Cod 0 Puncte
26 Muntean Diana Anamaria Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 01:05:82 Timp 11184 Cod 0 Puncte
34 Nitu Antonia Daria Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:06:90 Timp 11538 Cod 0 Puncte
35 Ciuciuc Rebeca Dora Clubul Sportiv Scolar Resita 01:06:93 Timp 11484 Cod 0 Puncte
38 Vlaicu Andreea Ioana Palatul copiilor Constanta 01:07:43 Timp 11536 Cod 0 Puncte
39 Stroe Teodora Simina Palatul copiilor Constanta 01:07:78 Timp 11223 Cod 0 Puncte
42 Indrican Andrada Calina Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:08:65 Timp 11427 Cod 0 Puncte
43 Buzea Ana Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:09:00 Timp 11020 Cod 0 Puncte
46 Agopcsa Eva Elisabet Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:09:60 Timp 13136 Cod 0 Puncte
48 Jaravete Paula Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:10:39 Timp 11336 Cod 0 Puncte
49 Herlas Karina Luana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:10:99 Timp 11559 Cod 0 Puncte
52 Racoti Diana Florina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:11:35 Timp 11752 Cod 0 Puncte
54 Nita Andreea Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 01:11:81 Timp 11633 Cod 0 Puncte
55 Mares Ema Stefania Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:12:10 Timp 13833 Cod 0 Puncte
56 Vaduva Bianca Stefania Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:12:16 Timp 13834 Cod 0 Puncte
57 Costea Denisa Mariana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:12:25 Timp 11444 Cod 0 Puncte
59 Rinjea Ruxandra Gabriela Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:13:33 Timp 11244 Cod 0 Puncte
60 Stan Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:61 Timp 11641 Cod 0 Puncte
62 Popescu Ana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:14:22 Timp 12374 Cod 0 Puncte
64 Nicolae Adriana Mihaela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:14:78 Timp 10589 Cod 0 Puncte
65 Davidescu Adriana Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:14:97 Timp 11581 Cod 0 Puncte
66 Bobaila Ioana Emilia Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:15:01 Timp 11335 Cod 0 Puncte
67 Iacob Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:17:82 Timp 13233 Cod 0 Puncte
68 Muca Andreea Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:18:90 Timp 11635 Cod 0 Puncte
70 Florea Maria Palatul copiilor Constanta 01:24:84 Timp 13820 Cod 0 Puncte

9. 100 m liber (0 - 99 ani) Feminin

0 Nadolu Iuliana Maria Palatul copiilor Constanta 01:01:96 Timp 9542 Cod 0 Puncte
17 Augustinov Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 01:05:11 Timp 9676 Cod 0 Puncte
19 Malina Andra Teodora Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:05:22 Timp 9566 Cod 0 Puncte
21 Luchian Lisa Emilia Clubul Sportiv Scolar Resita 01:05:25 Timp 9682 Cod 0 Puncte
45 Petcu Bianca Cristina Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:09:47 Timp 9334 Cod 0 Puncte
53 Becheanu Maria Teodora Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:11:58 Timp 9305 Cod 0 Puncte

10. 100 m fluture (0 - 99 ani) Masculin

0 Barbu George Eduard Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:57:91 Timp 8568 Cod 0 Puncte
0 Farcutiu Alexandru Liceul cu program sportiv ARAD 00:59:69 Timp 8663 Cod 0 Puncte
0 Grigore Andrei Tiberiu Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:58:34 Timp 8755 Cod 0 Puncte
0 Cherestes Andrei Aurelian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:01:58 Timp 8688 Cod 0 Puncte
28 Szekely Alexandru Adrian Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:05:46 Timp 8719 Cod 0 Puncte

11. 100 m fluture (0 - 99 ani) Masculin

0 Szilagyi Alex. Richard Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:58:94 Timp 9315 Cod 0 Puncte
0 Ion Alexandru Cristian Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:01:78 Timp 9728 Cod 0 Puncte
0 Curte Claudiu Marian Liceul cu program sportiv Braila 01:00:50 Timp 9538 Cod 0 Puncte
0 Anghel Andrei Mircea Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:00:90 Timp 9723 Cod 0 Puncte
0 Militaru Alexandru Kevin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:01 Timp 9503 Cod 0 Puncte
0 Gheorghita Tiberiu Mihai Liceul cu program sportiv Braila 01:02:59 Timp 9527 Cod 0 Puncte
0 Neama Raul Emanuel Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:58:33 Timp 9780 Cod 0 Puncte
17 Sabou Marius Bogdan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:03:36 Timp 9329 Cod 0 Puncte
21 Bota Andrei Nicusor Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:04:10 Timp 9324 Cod 0 Puncte
25 Boltye Otto Mark Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 01:04:44 Timp 12200 Cod 0 Puncte
47 Tibrea Matei Palatul copiilor Constanta 01:15:24 Timp 10166 Cod 0 Puncte
49 Mita Flavius Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:19:45 Timp 11679 Cod 0 Puncte

12. 100 m fluture (0 - 99 ani) Masculin

0 Rusen Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:59:23 Timp 9865 Cod 0 Puncte
18 Paturca Vlad Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:03:46 Timp 10375 Cod 0 Puncte
19 Nestor Vlad Andrei Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:03:60 Timp 9880 Cod 0 Puncte
20 Olaru Leonard Andrei Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:03:73 Timp 9475 Cod 0 Puncte
22 Madaras Maria Anton Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:04:11 Timp 10049 Cod 0 Puncte
23 Marginean Emanuel Alex. Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:04:27 Timp 9824 Cod 0 Puncte
27 Serban Mircea Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:05:23 Timp 9972 Cod 0 Puncte
30 Arba Adrian Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:06:06 Timp 10316 Cod 0 Puncte
31 Pech Eduard Daniel Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:06:13 Timp 9829 Cod 0 Puncte
33 Mailat Eduard Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:37 Timp 9974 Cod 0 Puncte
34 Tudose Vlad Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 01:06:81 Timp 11755 Cod 0 Puncte
36 Iacob Andrei Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:09:69 Timp 9956 Cod 0 Puncte
38 Cazan Vlad Eduard Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:09:88 Timp 10045 Cod 0 Puncte
40 Alexa Andreas Catalin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:11:20 Timp 9855 Cod 0 Puncte
41 Sava Adrian Gratianu Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:11:57 Timp 10025 Cod 0 Puncte
42 Bumbea Andrei Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 01:11:83 Timp 10227 Cod 0 Puncte

13. 100 m fluture (0 - 99 ani) Masculin

0 Ratiu George Adrian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:01:13 Timp 10622 Cod 0 Puncte
0 Martin Daniel Cristian Sport Club Municipal Bacau 00:59:37 Timp 12614 Cod 0 Puncte
26 Bacalu Andrei Clubul Sportiv Municipal Braila 01:05:01 Timp 11009 Cod 0 Puncte
29 Pacioianu Vasile Alex. Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:05:52 Timp 10178 Cod 0 Puncte
32 Burciu Ion Dorian Clubul Sportiv Scolar Resita 01:06:19 Timp 10940 Cod 0 Puncte
35 Tufan Robert Daniel Cl. Sp. Municipal ORADEA 01:07:30 Timp 11116 Cod 0 Puncte
37 Bugariu Andrei Petru Clubul Sportiv Scolar Resita 01:09:84 Timp 10918 Cod 0 Puncte
39 Badescu Petrut Ovidiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:10:43 Timp 10554 Cod 0 Puncte
43 Eremia Alexandru Mihai Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 01:13:79 Timp 11606 Cod 0 Puncte
44 Comsa Mihai Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:05 Timp 10769 Cod 0 Puncte
45 Hariga Alexandru C-Tin Sport Club Municipal Bacau 01:14:36 Timp 10991 Cod 0 Puncte
46 Talpai Zsolt Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:14:53 Timp 10966 Cod 0 Puncte
48 Palfi Bogdan Ioan Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 01:15:61 Timp 10503 Cod 0 Puncte

14. 100 m fluture (0 - 99 ani) Masculin

0 Pavala Paul Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:00:53 Timp 8849 Cod 0 Puncte
0 Tabora Vlad Dorel Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:01:09 Timp 8986 Cod 0 Puncte
24 Vasilescu Dan Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:04:28 Timp 8859 Cod 0 Puncte

15. 200 m fluture (0 - 99 ani) Feminin

0 Scarlatescu Sabrina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:27:53 Timp 9926 Cod 0 Puncte
14 Tataru Andreea Roxana Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:48:02 Timp 10005 Cod 0 Puncte
16 Comarniceanu Flavia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:51:62 Timp 9955 Cod 0 Puncte

16. 200 m fluture (0 - 99 ani) Feminin

0 Csendes Maria Dolores Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:35:13 Timp 11036 Cod 0 Puncte
0 Irimescu Anamaria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:31:83 Timp 10701 Cod 0 Puncte
0 Sarbulescu Andreea Loreda Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:44:68 Timp 11322 Cod 0 Puncte
0 Korponay Kata Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 02:31:49 Timp 10501 Cod 0 Puncte
15 Nagy Kincso Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:51:50 Timp 10886 Cod 0 Puncte

17. 200 m fluture (0 - 99 ani) Feminin

0 Costras Patricia Gabriela Cl. Sp. Municipal ORADEA 02:44:51 Timp 11681 Cod 0 Puncte
0 Stan Denisa Gabriela Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:38:01 Timp 11019 Cod 0 Puncte
0 Popov Snejana Dusita Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:38:70 Timp 11619 Cod 0 Puncte
9 Haulica Ioana Maria Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:44:69 Timp 11201 Cod 0 Puncte
10 Olteanu Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:45:51 Timp 11722 Cod 0 Puncte
11 Rasinar Alexandra Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:46:22 Timp 11751 Cod 0 Puncte
12 Stanescu Beatrice Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:46:63 Timp 11294 Cod 0 Puncte
17 Belu Andreea Elena Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:51:72 Timp 10878 Cod 0 Puncte
18 Tomuta Irina Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:55:16 Timp 11645 Cod 0 Puncte
19 Rinjea Ruxandra Gabriela Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:09:23 Timp 11244 Cod 0 Puncte
20 Nita Andreea Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 03:14:37 Timp 11633 Cod 0 Puncte

18. 200 m fluture (0 - 99 ani) Feminin

13 Durbaca Oana Madalina Liceul cu program sportiv Braila 02:46:76 Timp 9528 Cod 0 Puncte

19. 100 m bras (0 - 99 ani) Masculin

0 Trifoi Denis Adrian Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:08:41 Timp 8414 Cod 0 Puncte
0 Roman Andrei Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:08:37 Timp 8463 Cod 0 Puncte
0 Tufaru Liviu Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:12:39 Timp 8705 Cod 0 Puncte
0 Muresan Bogdan Mihai Liceul cu program sportiv ARAD 01:11:01 Timp 8639 Cod 0 Puncte

20. 100 m bras (0 - 99 ani) Masculin

0 Cange Gabriel Liceul cu program sportiv Braila 01:10:15 Timp 9540 Cod 0 Puncte
0 Dumitrache Alexandru Iuli Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:11:97 Timp 9490 Cod 0 Puncte
0 Rosu Bogdan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:12:75 Timp 9513 Cod 0 Puncte
0 Dinca Andreeas Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:22 Timp 9613 Cod 0 Puncte
0 Sarac Ionut Alin Liceul cu program sportiv ARAD 01:08:79 Timp 9764 Cod 0 Puncte
0 Nas Mihai Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:12:62 Timp 9147 Cod 0 Puncte
17 Teodorescu Bogdan Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:13:58 Timp 9442 Cod 0 Puncte
20 Stroe Mihai Andrei Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:13:87 Timp 11455 Cod 0 Puncte
21 Crisnic Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:14:63 Timp 10313 Cod 0 Puncte
24 Pacioianu Bogdan Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:15:60 Timp 10177 Cod 0 Puncte
26 Coste Florin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:16:13 Timp 9310 Cod 0 Puncte
43 Epuran Dan Adrian Clubul Sportiv Farul Constanta 01:24:80 Timp 11523 Cod 0 Puncte
49 Karadja Kristian Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:27:70 Timp 12845 Cod 0 Puncte
55 Zanfir Constantin Razvan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:31:56 Timp 12435 Cod 0 Puncte

21. 100 m bras (0 - 99 ani) Masculin

0 Simon Andrei Sebastian Liceul cu program sportiv ARAD 01:11:47 Timp 8824 Cod 0 Puncte
0 Bria Alexandru Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:09:94 Timp 9194 Cod 0 Puncte
0 Ibanisteanu Marius Alin Clubul Sportiv Scolar Resita 01:13:23 Timp 9077 Cod 0 Puncte

22. 100 m bras (0 - 99 ani) Masculin

0 Pech Eduard Daniel Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:12:10 Timp 9829 Cod 0 Puncte
0 Marchitan Teodor George Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:12:53 Timp 10324 Cod 0 Puncte
19 Tincau Marius Alex. Clubul Sportiv Scolar Resita 01:13:71 Timp 10232 Cod 0 Puncte
22 Hasegan Vlad Sebastian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:14:87 Timp 10260 Cod 0 Puncte
23 Macovei Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:15:00 Timp 10958 Cod 0 Puncte
27 Sleam Alex Sergiu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:16:61 Timp 9854 Cod 0 Puncte
28 Dancioiu Alex. Stefan Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:16:72 Timp 10046 Cod 0 Puncte
29 Nistor Mircea Nicolae Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:17:06 Timp 11738 Cod 0 Puncte
30 Viju Tiberiu George Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:17:15 Timp 10011 Cod 0 Puncte
34 Pascale Vlad Tudor ACS Atena Sport Club Constanta 01:19:75 Timp 10303 Cod 0 Puncte
39 Alexa Andreas Catalin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:22:16 Timp 9855 Cod 0 Puncte
44 Dobre Bogdan Alexandru Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:24:90 Timp 10944 Cod 0 Puncte
45 Suciu Razvan Adin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:25:09 Timp 10151 Cod 0 Puncte
48 Murgui Alexandru Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:27:55 Timp 9969 Cod 0 Puncte
51 Comanici Valentin Palatul copiilor Constanta 01:28:59 Timp 10164 Cod 0 Puncte
52 Cozma Mihnea Gabriel Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:28:84 Timp 11461 Cod 0 Puncte
54 Marincu Mircea Adrian Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:31:43 Timp 11063 Cod 0 Puncte
59 Cirlig Marius George Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:35:25 Timp 12512 Cod 0 Puncte

23. 100 m bras (0 - 99 ani) Masculin

0 Marinescu Popazov Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:12:86 Timp 9481 Cod 0 Puncte
18 Dabija Cristinel Gabriel Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 01:13:64 Timp 10500 Cod 0 Puncte
25 Calin Rares Mihai Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:15:70 Timp 11893 Cod 0 Puncte
31 Barna Theodor Serban Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:18:57 Timp 10630 Cod 0 Puncte
32 Punga Dragos George Clubul Sportiv Municipal Braila 01:18:73 Timp 11554 Cod 0 Puncte
33 Feczko Zoltan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:19:58 Timp 10629 Cod 0 Puncte
35 Szasz Robert Mate Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:20:89 Timp 11720 Cod 0 Puncte
36 Micu Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:21:02 Timp 11077 Cod 0 Puncte
37 Lochita Mihai Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:21:07 Timp 11057 Cod 0 Puncte
38 Daba Cosmin Clubul Sportiv Scolar Resita 01:21:21 Timp 10903 Cod 0 Puncte
40 Leucuta Leonard Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:23:34 Timp 10965 Cod 0 Puncte
41 Romas Catalin Eladio Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:23:74 Timp 10748 Cod 0 Puncte
42 Tufan Robert Daniel Cl. Sp. Municipal ORADEA 01:23:81 Timp 11116 Cod 0 Puncte
46 Bodiu Cristian Valeriu Palatul copiilor Constanta 01:25:15 Timp 10735 Cod 0 Puncte
47 Dutu Alexandru Nicolae Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:25:28 Timp 10599 Cod 0 Puncte
50 Birleanu Luca Tudor Palatul copiilor Constanta 01:28:17 Timp 12035 Cod 0 Puncte
53 Gheorghe Cristian Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:29:97 Timp 10764 Cod 0 Puncte
56 Eremia Alexandru Mihai Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 01:32:55 Timp 11606 Cod 0 Puncte
57 Balaban Horia Mihai Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:33:54 Timp 10595 Cod 0 Puncte
58 Andrei Razvan Gabriel Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:35:24 Timp 10696 Cod 0 Puncte
60 Spiridon Andrei Dragos Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 01:35:82 Timp 12390 Cod 0 Puncte
61 Nemtoi Ioan Stefan Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 01:39:29 Timp 13835 Cod 0 Puncte

24. 100 m spate (0 - 99 ani) Feminin

0 Dospin Stefania Andreea Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:09:62 Timp 10273 Cod 0 Puncte
0 Colti Dumitrescu Emilia Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:08:64 Timp 10001 Cod 0 Puncte
0 Nastasa Adina Elena As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 01:12:48 Timp 9793 Cod 0 Puncte
0 Miclaus Vivoschi Sandra Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:11:03 Timp 10434 Cod 0 Puncte
0 Verdes Maria Bianca Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:09:50 Timp 9819 Cod 0 Puncte
18 Bud Florina Lorena Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:14:74 Timp 9817 Cod 0 Puncte
22 Stanese Sinziana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:16:71 Timp 10030 Cod 0 Puncte
27 Ion Alexandra Ioana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:18:18 Timp 10552 Cod 0 Puncte

25. 100 m spate (0 - 99 ani) Feminin

0 Dascal Alexia Clubul Sportiv Universitatea Cluj 01:11:62 Timp 11750 Cod 0 Puncte
0 Popov Snejana Dusita Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:11:79 Timp 11619 Cod 0 Puncte
0 Giurca Cristina Lucia And Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:07:92 Timp 11680 Cod 0 Puncte
0 Perde Daria Bianca Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:11:89 Timp 11741 Cod 0 Puncte
0 Mera Raluca Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:09:83 Timp 11203 Cod 0 Puncte
17 Ilie Maria Miruna Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:14:42 Timp 9522 Cod 0 Puncte
19 Ivan Jasminne Anne Marie Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:15:30 Timp 11364 Cod 0 Puncte
20 Costache Elisa Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:16:10 Timp 11647 Cod 0 Puncte
21 Dragan Theodora Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:16:59 Timp 11634 Cod 0 Puncte
23 Stan Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:17:36 Timp 11641 Cod 0 Puncte
25 Fangli Henrietta Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:17:60 Timp 11346 Cod 0 Puncte
28 Aconstantinese Iulia Geor Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:18:30 Timp 11207 Cod 0 Puncte
31 Olteanu Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:19:05 Timp 11722 Cod 0 Puncte
32 Buzea Ana Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:19:15 Timp 11020 Cod 0 Puncte
33 Huchitu Andreea Catalina Palatul copiilor Constanta 01:20:43 Timp 12216 Cod 0 Puncte
34 Lukacs Henrietta Zsuzs An Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:21:41 Timp 12173 Cod 0 Puncte
35 Vaduva Bianca Stefania Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:21:93 Timp 13834 Cod 0 Puncte
36 Davidescu Adriana Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:22:01 Timp 11581 Cod 0 Puncte
37 Jaravete Paula Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:22:19 Timp 11336 Cod 0 Puncte
39 Popescu Ana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:23:70 Timp 12374 Cod 0 Puncte
40 Mares Ema Stefania Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:29:66 Timp 13833 Cod 0 Puncte
41 Nicolae Adriana Mihaela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:31:57 Timp 10589 Cod 0 Puncte
42 Iacob Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:32:98 Timp 13233 Cod 0 Puncte

26. 100 m spate (0 - 99 ani) Feminin

0 Dragomir Ana Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:11:97 Timp 10779 Cod 0 Puncte
0 Iluca Viviana Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:13:54 Timp 10887 Cod 0 Puncte
0 Pojar Rebecca Maria Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:11:56 Timp 11158 Cod 0 Puncte
0 Buzlea Ioana Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:13:23 Timp 10126 Cod 0 Puncte
0 Meda Ioana Maria Clubul Sportiv Scolar Resita 01:13:83 Timp 10927 Cod 0 Puncte
24 Costea Denisa Stefania Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:17:51 Timp 10486 Cod 0 Puncte
26 Durus Oana Roxana Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:18:07 Timp 10845 Cod 0 Puncte
29 Pusztay Doris Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:18:51 Timp 10844 Cod 0 Puncte
30 Stan Alina Ioana Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:18:55 Timp 11034 Cod 0 Puncte
38 Niculae Daniela Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:22:75 Timp 10755 Cod 0 Puncte

27. 100 m spate (0 - 99 ani) Feminin

0 Bocan Beatrice Sabina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:53 Timp 8889 Cod 0 Puncte

28. 400 m mixt (0 - 99 ani) Masculin

0 Badeata Alexandru Costel Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 04:45:51 Timp 8494 Cod 0 Puncte

29. 400 m mixt (0 - 99 ani) Masculin

0 Preda Bogdan Marius Liceul cu program sportiv Braila 04:58:77 Timp 9050 Cod 0 Puncte
0 Petre Bogdan Mihai Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:52:26 Timp 8963 Cod 0 Puncte

30. 400 m mixt (0 - 99 ani) Masculin

0 Bonea Sabin Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 04:55:71 Timp 9982 Cod 0 Puncte
9 Alexandrescu Marco Cristi Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:05:46 Timp 9882 Cod 0 Puncte
12 Campian Cosmin Adrian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 05:11:15 Timp 9810 Cod 0 Puncte
14 Laszlo Paul Robert As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 05:15:57 Timp 9798 Cod 0 Puncte
15 Bajenaru Andrei Costin Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 05:16:93 Timp 9994 Cod 0 Puncte

31. 400 m mixt (0 - 99 ani) Masculin

0 Cange Gabriel Liceul cu program sportiv Braila 04:58:01 Timp 9540 Cod 0 Puncte
0 Ion Alexandru Cristian Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 05:03:14 Timp 9728 Cod 0 Puncte
0 Golovca Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:55:12 Timp 8945 Cod 0 Puncte
10 Bota Andrei Nicusor Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 05:07:80 Timp 9324 Cod 0 Puncte
16 Pacioianu Bogdan Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:17:27 Timp 10177 Cod 0 Puncte
19 Rosu Bogdan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:22:27 Timp 9513 Cod 0 Puncte
20 Dedu Catalin Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:26:16 Timp 9347 Cod 0 Puncte

32. 400 m mixt (0 - 99 ani) Masculin

0 Bran Ionel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:01:78 Timp 10697 Cod 0 Puncte
11 Marinescu Popazov Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:09:78 Timp 9481 Cod 0 Puncte
13 Stan Filip Clubul Sportiv Performer 05:12:95 Timp 11031 Cod 0 Puncte
17 Paduraru Andrei Florin Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 05:20:84 Timp 10882 Cod 0 Puncte
18 Toma Octavian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 05:20:88 Timp 10790 Cod 0 Puncte
21 Ene Codrin Constantin Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 05:32:35 Timp 10714 Cod 0 Puncte
22 Madaras Sabin Augustin Clubul Sportiv Scolar Sibiu 05:39:88 Timp 10460 Cod 0 Puncte
23 Leucuta Leonard Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:42:75 Timp 10965 Cod 0 Puncte

33. 400 m mixt (0 - 99 ani) Feminin

0 Bocan Beatrice Sabina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:21:46 Timp 8889 Cod 0 Puncte
0 Gogu Denisa Elena Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:29:63 Timp 9374 Cod 0 Puncte

34. 400 m mixt (0 - 99 ani) Feminin

0 Gadea Maria Claudia Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 05:24:80 Timp 11021 Cod 0 Puncte
11 Stan Denisa Gabriela Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:41:26 Timp 11019 Cod 0 Puncte
12 Stanescu Beatrice Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:57:82 Timp 11294 Cod 0 Puncte

35. 400 m mixt (0 - 99 ani) Feminin

0 Lissov Diana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 05:31:33 Timp 10636 Cod 0 Puncte
0 Buzlea Ioana Clubul Sportiv Crisul Oradea 05:25:30 Timp 10126 Cod 0 Puncte
10 Dragomir Ana Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:38:68 Timp 10779 Cod 0 Puncte

36. 400 m mixt (0 - 99 ani) Feminin

0 Vladutu Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:34:70 Timp 9864 Cod 0 Puncte
0 Scarlatescu Sabrina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:31:72 Timp 9926 Cod 0 Puncte
0 Nae Andreea Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:35:22 Timp 8001 Cod 0 Puncte
9 Stoica Elena Luciana Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 05:37:03 Timp 9984 Cod 0 Puncte

37. 100 m liber (0 - 99 ani) Masculin

1 Nas Mihai Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 03:36:90 Timp 9147 Cod 0 Puncte
5 Rusen Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:44:13 Timp 9865 Cod 0 Puncte
7 Rosioru Paul Andrei Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 03:52:33 Timp 9371 Cod 0 Puncte
9 Teodorescu Bogdan Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:54:52 Timp 9442 Cod 0 Puncte
10 Ion Alexandru Clubul Sportiv Scolar Resita 03:54:65 Timp 10240 Cod 0 Puncte
11 Madaras Maria Anton Clubul Sportiv Scolar Sibiu 04:05:63 Timp 10049 Cod 0 Puncte
12 Tibrea Matei Palatul copiilor Constanta 04:06:26 Timp 10166 Cod 0 Puncte
13 Dobre Andrei Petrisor Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 04:06:73 Timp 10194 Cod 0 Puncte
14 Badarau Raul Sebastian Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 04:07:23 Timp 10885 Cod 0 Puncte
15 Boltye Otto Mark Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 04:08:56 Timp 12200 Cod 0 Puncte
16 Macovei Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 04:15:08 Timp 10958 Cod 0 Puncte
17 Jurju Daniel Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 04:18:62 Timp 10606 Cod 0 Puncte
18 Mita Flavius Clubul Sportiv Municipal Timisoara 04:44:85 Timp 11679 Cod 0 Puncte
99 Sabou Marius Bogdan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:05:27 Timp 9329 Cod 0 Puncte
99 Mailat Eduard Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:06:56 Timp 9974 Cod 0 Puncte
99 Rosioru Paul Andrei Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 03:48:87 Timp 9371 Cod 0 Puncte
99 Ion Niculae Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:46:31 Timp 9619 Cod 0 Puncte
99 Nas Mihai Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 03:38:19 Timp 9147 Cod 0 Puncte

38. 100 m liber (0 - 99 ani) Masculin

2 Farcutiu Alexandru Liceul cu program sportiv ARAD 03:38:58 Timp 8663 Cod 0 Puncte
3 Paturca Vlad Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 03:41:32 Timp 10375 Cod 0 Puncte
4 Ion Alexandru Clubul Sportiv Scolar Resita 03:43:57 Timp 10240 Cod 0 Puncte
6 Cherestes Andrei Aurelian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:45:85 Timp 8688 Cod 0 Puncte
8 Roman Andrei Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:25:97 Timp 8463 Cod 0 Puncte
99 Petrescu Cristian Paul Clubul Sportiv Scolar Resita 03:50:41 Timp 8672 Cod 0 Puncte
99 Cherestes Andrei Aurelian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:50:03 Timp 8688 Cod 0 Puncte
99 Simon Andrei Sebastian Liceul cu program sportiv ARAD 03:48:68 Timp 8824 Cod 0 Puncte
99 Ambrono Andrei Daniel Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 03:50:99 Timp 9202 Cod 0 Puncte
99 Roman Andrei Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 03:51:92 Timp 8463 Cod 0 Puncte

39. 200 m liber (0 - 99 ani) Feminin

1 Puchiu Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:10:67 Timp 8939 Cod 0 Puncte
4 Verdes Maria Bianca Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 09:31:53 Timp 9819 Cod 0 Puncte
7 Ciuciuc Rebeca Dora Clubul Sportiv Scolar Resita 09:50:88 Timp 11484 Cod 0 Puncte
8 Rasinar Alexandra Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 10:03:92 Timp 11751 Cod 0 Puncte
99 Puchiu Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:27:64 Timp 8939 Cod 0 Puncte
99 Verdes Maria Bianca Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 09:31:83 Timp 9819 Cod 0 Puncte
99 Ciuciuc Rebeca Dora Clubul Sportiv Scolar Resita 09:52:83 Timp 11484 Cod 0 Puncte
99 Miclaus Vivoschi Sandra Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 09:32:83 Timp 10434 Cod 0 Puncte
99 Gogu Denisa Elena Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10:06:49 Timp 9374 Cod 0 Puncte

40. 200 m liber (0 - 99 ani) Feminin

2 Orzac Paula Reka Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 09:22:56 Timp 10491 Cod 0 Puncte
3 Pakai Zsofia Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 09:27:12 Timp 11049 Cod 0 Puncte
5 Danila Tia Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:31:98 Timp 13109 Cod 0 Puncte
6 Perju Alina Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 09:42:69 Timp 11206 Cod 0 Puncte
9 Fulop Medeea Adina Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 10:20:10 Timp 10502 Cod 0 Puncte
10 Luca Stefania Eliza Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:21:73 Timp 9480 Cod 0 Puncte
11 Stan Alina Ioana Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 10:23:71 Timp 11034 Cod 0 Puncte
99 Perju Alina Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 09:50:90 Timp 11206 Cod 0 Puncte
99 Perde Daria Bianca Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 09:54:49 Timp 11741 Cod 0 Puncte
99 Danila Tia Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:32:27 Timp 13109 Cod 0 Puncte
99 Orzac Paula Reka Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 09:29:65 Timp 10491 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

1. 200 m spate (0 - 99 ani) Masculin

0 Glinta Robert Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:13:50 Timp 9019 Cod 0 Puncte
0 Plesa Andrei Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:17:87 Timp 9114 Cod 0 Puncte
0 Simon Andrei Sebastian Liceul cu program sportiv ARAD 02:17:54 Timp 8824 Cod 0 Puncte
17 Faget Sebastian Florin Clubul Sportiv Scolar Resita 02:22:43 Timp 9074 Cod 0 Puncte
29 Ambrono Andrei Daniel Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:26:97 Timp 9202 Cod 0 Puncte

2. 200 m spate (0 - 99 ani) Masculin

0 Badeata Alexandru Costel Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:12:71 Timp 8494 Cod 0 Puncte
11 Petrescu Cristian Paul Clubul Sportiv Scolar Resita 02:18:66 Timp 8672 Cod 0 Puncte
25 Szekely Alexandru Adrian Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:24:71 Timp 8719 Cod 0 Puncte

3. 200 m spate (0 - 99 ani) Masculin

0 Martin Daniel Cristian Sport Club Municipal Bacau 02:11:13 Timp 12614 Cod 0 Puncte
18 Arpin Vlad Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:22:44 Timp 11152 Cod 0 Puncte
26 Maer Norbert Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:25:18 Timp 10883 Cod 0 Puncte
27 Paduraru Andrei Florin Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:25:65 Timp 10882 Cod 0 Puncte
34 Pacioianu Vasile Alex. Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:31:28 Timp 10178 Cod 0 Puncte
39 Barna Theodor Serban Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:35:25 Timp 10630 Cod 0 Puncte
40 Micu Alexandru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:35:48 Timp 11078 Cod 0 Puncte
42 Badescu Petrut Ovidiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:36:05 Timp 10554 Cod 0 Puncte
43 Stan Filip Clubul Sportiv Performer 02:36:24 Timp 11031 Cod 0 Puncte
44 Madaras Sabin Augustin Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:36:62 Timp 10460 Cod 0 Puncte
45 Leucuta Leonard Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:36:93 Timp 10965 Cod 0 Puncte
47 Gligan Vlad Adrian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:43:45 Timp 10621 Cod 0 Puncte
48 Punga Dragos George Clubul Sportiv Municipal Braila 02:45:64 Timp 11554 Cod 0 Puncte
49 Balaban Horia Mihai Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:45:71 Timp 10595 Cod 0 Puncte
50 Romas Catalin Eladio Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:46:66 Timp 10748 Cod 0 Puncte
51 Talpai Zsolt Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:48:79 Timp 10966 Cod 0 Puncte
52 Gheorghe Cristian Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:05:12 Timp 10764 Cod 0 Puncte

4. 200 m spate (0 - 99 ani) Masculin

0 Ion Alexandru Clubul Sportiv Scolar Resita 02:12:72 Timp 10240 Cod 0 Puncte
9 Paturca Vlad Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:18:07 Timp 10375 Cod 0 Puncte
12 Alexandrescu Marco Cristi Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:18:87 Timp 9882 Cod 0 Puncte
13 Tudose Vlad Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 02:20:54 Timp 11755 Cod 0 Puncte
15 Laszlo Paul Robert As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 02:21:45 Timp 9798 Cod 0 Puncte
19 Mailat Eduard Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:22:73 Timp 9974 Cod 0 Puncte
20 Pirvu Razvan Valentin Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:22:95 Timp 10039 Cod 0 Puncte
22 Campian Cosmin Adrian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:24:26 Timp 9810 Cod 0 Puncte
24 Nicula Andrei Cristian Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 02:24:63 Timp 10219 Cod 0 Puncte
28 Verba Robert Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:25:66 Timp 9853 Cod 0 Puncte
30 Madaras Maria Anton Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:28:52 Timp 10049 Cod 0 Puncte
31 Serban Mircea Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:28:58 Timp 9972 Cod 0 Puncte
32 Arba Adrian Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:30:77 Timp 10316 Cod 0 Puncte
35 Suciu Razvan Adin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:31:30 Timp 10151 Cod 0 Puncte
36 Jurju Daniel Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:32:72 Timp 10606 Cod 0 Puncte
38 Alexa Andreas Catalin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:33:94 Timp 9855 Cod 0 Puncte
41 Bajenaru Andrei Costin Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:35:98 Timp 9994 Cod 0 Puncte
46 Murgui Alexandru Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:42:30 Timp 9969 Cod 0 Puncte

5. 200 m spate (0 - 99 ani) Masculin

0 Rosioru Paul Andrei Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:14:89 Timp 9371 Cod 0 Puncte
0 Glod Ionut Daniel Liceul cu program sportiv Bacau 02:14:03 Timp 8925 Cod 0 Puncte
10 Anghel Andrei Mircea Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:18:18 Timp 9723 Cod 0 Puncte
14 Szilagyi Alex. Richard Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:21:35 Timp 9315 Cod 0 Puncte
16 Ion Alexandru Cristian Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 02:21:89 Timp 9728 Cod 0 Puncte
21 Ungur Andrei Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:23:80 Timp 9364 Cod 0 Puncte
23 Raita Petrica Marius Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:24:49 Timp 9365 Cod 0 Puncte
33 Smaniotto Loren Clubul Sportiv Scolar Resita 02:31:03 Timp 9681 Cod 0 Puncte
37 Dedu Catalin Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:33:45 Timp 9347 Cod 0 Puncte

6. 200 m bras (0 - 99 ani) Feminin

0 Gogu Denisa Elena Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:48:41 Timp 9374 Cod 0 Puncte
13 Bocan Beatrice Sabina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:00:01 Timp 8889 Cod 0 Puncte

7. 200 m bras (0 - 99 ani) Feminin

0 Muntean Diana Anamaria Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 02:55:77 Timp 11184 Cod 0 Puncte
0 Nita Andreea Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 02:55:53 Timp 11633 Cod 0 Puncte
0 Gadea Maria Claudia Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 02:51:50 Timp 11021 Cod 0 Puncte
9 Perju Alina Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:56:01 Timp 11206 Cod 0 Puncte
10 Nitu Antonia Daria Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:56:34 Timp 11538 Cod 0 Puncte
11 Agopcsa Eva Elisabet Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:58:11 Timp 13136 Cod 0 Puncte
12 Fangli Henrietta Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:59:75 Timp 11346 Cod 0 Puncte
14 Aconstantinese Iulia Geor Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:01:03 Timp 11207 Cod 0 Puncte
16 Stroe Teodora Simina Palatul copiilor Constanta 03:01:54 Timp 11223 Cod 0 Puncte
19 Stan Denisa Gabriela Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:02:14 Timp 11019 Cod 0 Puncte
22 Stan Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:11:12 Timp 11641 Cod 0 Puncte
23 Lukacs Henrietta Zsuzs An Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 03:12:69 Timp 12173 Cod 0 Puncte
25 Davidescu Adriana Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:14:68 Timp 11581 Cod 0 Puncte
26 Bobaila Ioana Emilia Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:16:02 Timp 11335 Cod 0 Puncte
27 Costea Denisa Mariana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:17:44 Timp 11444 Cod 0 Puncte
28 Olteanu Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:17:63 Timp 11722 Cod 0 Puncte
29 Herlas Karina Luana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:23:44 Timp 11559 Cod 0 Puncte
30 Huchitu Andreea Catalina Palatul copiilor Constanta 03:27:09 Timp 12216 Cod 0 Puncte

8. 200 m bras (0 - 99 ani) Feminin

0 Buzlea Ioana Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:45:72 Timp 10126 Cod 0 Puncte
0 Lissov Diana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:48:13 Timp 10636 Cod 0 Puncte
0 Pusztay Doris Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:53:15 Timp 10844 Cod 0 Puncte
0 Borca Lorena Florina Clubul Sportiv Scolar Resita 02:54:28 Timp 10921 Cod 0 Puncte
17 Maxin Melissa Octavia Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 03:01:90 Timp 10624 Cod 0 Puncte
20 Niculae Daniela Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:02:20 Timp 10755 Cod 0 Puncte
21 Repka Boglarka Nicole Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:06:19 Timp 10495 Cod 0 Puncte
24 Pascu Roberta Flores Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:13:77 Timp 11018 Cod 0 Puncte

9. 200 m bras (0 - 99 ani) Feminin

15 Nae Andreea Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:01:06 Timp 8001 Cod 0 Puncte
18 Stoica Elena Luciana Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 03:01:91 Timp 9984 Cod 0 Puncte
31 Ilie Oana Diandra Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 03:28:66 Timp 11699 Cod 0 Puncte

10. 400 m liber (0 - 99 ani) Masculin

0 Scarlat Bogdan Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:11:00 Timp 8374 Cod 0 Puncte
0 Petre Bogdan Mihai Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:18:50 Timp 8963 Cod 0 Puncte
11 Pavala Paul Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:26:75 Timp 8849 Cod 0 Puncte
17 Preda Bogdan Marius Liceul cu program sportiv Braila 04:35:72 Timp 9050 Cod 0 Puncte
25 Tabora Vlad Dorel Club Sportiv Aquasport Timisoara 04:47:17 Timp 8986 Cod 0 Puncte

11. 400 m liber (0 - 99 ani) Masculin

0 Valeanu Robert Dumitru ACS Atena Sport Club Constanta 04:15:51 Timp 11227 Cod 0 Puncte
0 Rusen Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:18:51 Timp 9865 Cod 0 Puncte
0 Bonea Sabin Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 04:22:34 Timp 9982 Cod 0 Puncte
10 Tudose Vlad Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 04:25:33 Timp 11755 Cod 0 Puncte
13 Viju Tiberiu George Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:32:54 Timp 10011 Cod 0 Puncte
14 Salajanu Morar Felician Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 04:32:83 Timp 11043 Cod 0 Puncte
19 Timofte Claudiu Florin Scoala Generala Nr. 3 Suceava 04:40:86 Timp 10341 Cod 0 Puncte
21 Dobre Andrei Petrisor Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 04:43:01 Timp 10194 Cod 0 Puncte
26 Marginean Emanuel Alex. Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:50:22 Timp 9824 Cod 0 Puncte
28 Dobra Andrei Darius Cl. Sp. Municipal SIBIU 04:52:50 Timp 10044 Cod 0 Puncte
30 Balica Mircea Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:54:19 Timp 9963 Cod 0 Puncte
35 Blotor Darius Andrei Clubul Sportiv Scolar Sibiu 04:59:36 Timp 10038 Cod 0 Puncte
42 Sava Adrian Gratianu Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 05:05:82 Timp 10025 Cod 0 Puncte
47 Macovei Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:22:45 Timp 10958 Cod 0 Puncte
49 Comanici Valentin Palatul copiilor Constanta 05:27:82 Timp 10164 Cod 0 Puncte

12. 400 m liber (0 - 99 ani) Masculin

0 Golovca Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:18:45 Timp 8945 Cod 0 Puncte
0 Ion Niculae Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:22:31 Timp 9619 Cod 0 Puncte
16 Dobos Claudiu Florin Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 04:35:66 Timp 9699 Cod 0 Puncte
27 Toth Rares Andres Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:51:16 Timp 9323 Cod 0 Puncte
39 Ionita Radu Viorel Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 05:02:46 Timp 11446 Cod 0 Puncte
45 Epuran Dan Adrian Clubul Sportiv Farul Constanta 05:14:02 Timp 11523 Cod 0 Puncte
46 Tibrea Matei Palatul copiilor Constanta 05:14:31 Timp 10166 Cod 0 Puncte

13. 400 m liber (0 - 99 ani) Masculin

0 Anghel Radu Mihai Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:20:00 Timp 8710 Cod 0 Puncte

14. 400 m liber (0 - 99 ani) Masculin

9 Marinescu Popazov Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:25:15 Timp 9481 Cod 0 Puncte
12 Ratiu George Adrian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 04:29:70 Timp 10622 Cod 0 Puncte
15 Bran Ionel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:34:85 Timp 10697 Cod 0 Puncte
18 Toma Octavian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 04:39:59 Timp 10790 Cod 0 Puncte
20 Pop Calin Dumitru Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 04:42:05 Timp 10487 Cod 0 Puncte
22 Ene Codrin Constantin Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 04:43:27 Timp 10714 Cod 0 Puncte
23 Stan Filip Clubul Sportiv Performer 04:43:59 Timp 11031 Cod 0 Puncte
24 Badarau Raul Sebastian Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 04:44:44 Timp 10885 Cod 0 Puncte
29 Popescu Mihai Palatul copiilor Constanta 04:53:22 Timp 10740 Cod 0 Puncte
31 Baltoi Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 04:55:62 Timp 11710 Cod 0 Puncte
32 Calin Rares Mihai Club Sportiv Aquasport Timisoara 04:55:64 Timp 11893 Cod 0 Puncte
33 Bomchis Filip Tudor Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 04:57:09 Timp 11041 Cod 0 Puncte
34 Branga Mircea Clubul Sportiv Scolar Sibiu 04:59:34 Timp 10596 Cod 0 Puncte
36 Hariga Alexandru C-Tin Sport Club Municipal Bacau 05:00:11 Timp 10991 Cod 0 Puncte
37 Comsa Mihai Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:00:55 Timp 10769 Cod 0 Puncte
38 Micu Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 05:00:83 Timp 11077 Cod 0 Puncte
40 Troanca Stefan Asociatia Bucharest Sport Club Elite 05:04:80 Timp 10781 Cod 0 Puncte
41 Cuculea Stefan Cristian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 05:04:93 Timp 10765 Cod 0 Puncte
43 Stamate Bogdan Nicolae Clubul Sportiv Scolar Sibiu 05:06:30 Timp 10604 Cod 0 Puncte
44 Bacalu Andrei Clubul Sportiv Municipal Braila 05:13:46 Timp 11009 Cod 0 Puncte
48 Rusen David Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 05:22:69 Timp 10897 Cod 0 Puncte
50 Andrei Razvan Gabriel Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 05:52:19 Timp 10696 Cod 0 Puncte

15. 800 m liber (0 - 99 ani) Feminin

1 Gadea Maria Claudia Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 09:28:24 Timp 11021 Cod 0 Puncte
9 Giurca Cristina Lucia And Clubul Sportiv Municipal Timisoara 10:08:91 Timp 11680 Cod 0 Puncte
12 Vlaicu Andreea Ioana Palatul copiilor Constanta 10:23:93 Timp 11536 Cod 0 Puncte
14 Ilie Maria Miruna Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 10:39:48 Timp 9522 Cod 0 Puncte
15 Rasinar Alexandra Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 10:41:38 Timp 11751 Cod 0 Puncte
17 Belu Andreea Elena Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 10:50:45 Timp 10878 Cod 0 Puncte
19 Stanescu Beatrice Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:50:90 Timp 11294 Cod 0 Puncte
20 Buzea Ana Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10:59:12 Timp 11020 Cod 0 Puncte
21 Racoti Diana Florina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 11:04:59 Timp 11752 Cod 0 Puncte
23 Rinjea Ruxandra Gabriela Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 11:06:97 Timp 11244 Cod 0 Puncte

16. 800 m liber (0 - 99 ani) Feminin

2 Colti Dumitrescu Emilia Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 09:34:67 Timp 10001 Cod 0 Puncte
3 Andonie Andreea Clubul Sportiv Universitatea Cluj 09:37:32 Timp 9770 Cod 0 Puncte
5 Scarlatescu Sabrina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:52:13 Timp 9926 Cod 0 Puncte
6 Balazs Melinda Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 09:52:89 Timp 10470 Cod 0 Puncte
10 Iancu Albertina Nicolle Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 10:14:50 Timp 9966 Cod 0 Puncte
16 Vladutu Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10:44:20 Timp 9864 Cod 0 Puncte
22 Pasa Meltem Diana Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 11:06:31 Timp 10217 Cod 0 Puncte
25 Ion Alexandra Ioana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 11:21:93 Timp 10552 Cod 0 Puncte

17. 800 m liber (0 - 99 ani) Feminin

4 Savastita Simona Alex. Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 09:48:24 Timp 11038 Cod 0 Puncte
7 Csendes Maria Dolores Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:59:51 Timp 11036 Cod 0 Puncte
11 Fulop Medeea Adina Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 10:18:65 Timp 10502 Cod 0 Puncte
13 Luca Stefania Eliza Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:32:71 Timp 9480 Cod 0 Puncte
18 Durus Oana Roxana Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 10:50:48 Timp 10845 Cod 0 Puncte
24 Kovacs Kriszta Nora Liceul cu program sportiv ARAD 11:08:74 Timp 10458 Cod 0 Puncte

18. 800 m liber (0 - 99 ani) Feminin

8 Nadolu Iuliana Maria Palatul copiilor Constanta 10:01:44 Timp 9542 Cod 0 Puncte

19. 200 m liber (0 - 99 ani) Masculin

1 Nas Mihai Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 08:05:22 Timp 9147 Cod 0 Puncte
3 Alexandrescu Marco Cristi Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 08:21:68 Timp 9882 Cod 0 Puncte
4 Paturca Vlad Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 08:21:88 Timp 10375 Cod 0 Puncte
6 Sabou Marius Bogdan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 08:47:71 Timp 9329 Cod 0 Puncte
7 Rosu Bogdan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 08:54:24 Timp 9513 Cod 0 Puncte
9 Bugariu Andrei Petru Clubul Sportiv Scolar Resita 09:08:88 Timp 10918 Cod 0 Puncte
10 Tranulea Cristian Virgil Palatul copiilor Constanta 09:15:17 Timp 11521 Cod 0 Puncte
11 Boltye Otto Mark Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 09:15:31 Timp 12200 Cod 0 Puncte
12 Madaras Maria Anton Clubul Sportiv Scolar Sibiu 09:21:14 Timp 10049 Cod 0 Puncte
13 Macovei Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 09:41:30 Timp 10958 Cod 0 Puncte
99 Anghel Andrei Mircea Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 08:31:75 Timp 9723 Cod 0 Puncte
99 Dinca Andreeas Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 08:30:19 Timp 9613 Cod 0 Puncte
99 Sabou Marius Bogdan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 08:51:71 Timp 9329 Cod 0 Puncte
99 Rosu Bogdan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 09:04:98 Timp 9513 Cod 0 Puncte
99 Nas Mihai Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 08:20:91 Timp 9147 Cod 0 Puncte
99 Serban Mircea Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 09:08:74 Timp 9972 Cod 0 Puncte

20. 200 m liber (0 - 99 ani) Masculin

2 Cherestes Andrei Aurelian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:19:15 Timp 8688 Cod 0 Puncte
5 Faget Sebastian Florin Clubul Sportiv Scolar Resita 08:25:93 Timp 9074 Cod 0 Puncte
8 Hasegan Vlad Sebastian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 09:20:84 Timp 10260 Cod 0 Puncte
99 Bria Alexandru Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 08:52:14 Timp 9194 Cod 0 Puncte
99 Ibanisteanu Marius Alin Clubul Sportiv Scolar Resita 08:31:32 Timp 9077 Cod 0 Puncte
99 Cherestes Andrei Aurelian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:40:56 Timp 8688 Cod 0 Puncte

Ziua 3 sesiunea 1

1. 100 m bras (0 - 99 ani) Feminin

0 Puchiu Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:18:15 Timp 8939 Cod 0 Puncte
0 Gogu Denisa Elena Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:20:68 Timp 9374 Cod 0 Puncte

2. 100 m bras (0 - 99 ani) Feminin

0 Buzlea Ioana Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:18:27 Timp 10126 Cod 0 Puncte
0 Pusztay Doris Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:22:66 Timp 10844 Cod 0 Puncte
0 Lissov Diana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:19:30 Timp 10636 Cod 0 Puncte
0 Repka Boglarka Nicole Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:24:77 Timp 10495 Cod 0 Puncte
0 Borca Lorena Florina Clubul Sportiv Scolar Resita 01:22:49 Timp 10921 Cod 0 Puncte
18 Niculae Daniela Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:24:88 Timp 10755 Cod 0 Puncte
21 Maxin Melissa Octavia Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:25:89 Timp 10624 Cod 0 Puncte