Cont

Rezultatele finale pentru Campionat national de copii 10-11 ani

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 m spate (0 - 99 ani) Masculin

1 Popescu Robert Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:76 Timp 11603 Cod 0 Puncte
2 Suciu Adrian Claudiu Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:34:47 Timp 11352 Cod 0 Puncte
3 Druga Rares Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:34:75 Timp 11657 Cod 0 Puncte
4 Iacob Victor Stefan Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:34:82 Timp 11210 Cod 0 Puncte
5 Doaga Claudiu Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:34:97 Timp 11726 Cod 0 Puncte
6 Haiducu Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:98 Timp 9918 Cod 0 Puncte
7 Ionescu Mihnea Ioan Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:35:17 Timp 11653 Cod 0 Puncte
8 Vaidian Iustin Ioan Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:35:43 Timp 11325 Cod 0 Puncte
9 Nicusan Daniel Alexandru Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:35:50 Timp 11349 Cod 0 Puncte
10 Duican Robert Ionut Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:35:57 Timp 11600 Cod 0 Puncte
11 Bordei Catalin Stefan Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:35:99 Timp 11695 Cod 0 Puncte
12 Marton Arnold Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:36:12 Timp 11211 Cod 0 Puncte
13 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:44 Timp 11598 Cod 0 Puncte
14 Banu Alexandru Gabriel Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:36:58 Timp 11225 Cod 0 Puncte
15 Mosnegutu Catalin Cl. Sp. "SELECT" SATU MARE 00:36:81 Timp 11678 Cod 0 Puncte
16 Cardasol Florin Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:37:12 Timp 11028 Cod 0 Puncte
17 Marinica Rares Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:37:28 Timp 11027 Cod 0 Puncte
18 Serdin Cosmin Andrei Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:37:48 Timp 11464 Cod 0 Puncte
19 Florea Mihnea Ioan Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 00:37:70 Timp 11770 Cod 0 Puncte
20 Mocanu Andrei Octavian Sport Club Municipal Bacau 00:37:85 Timp 11663 Cod 0 Puncte
21 Laszlo Zoltan Clubul Sportiv Municipal Arad 00:37:90 Timp 11667 Cod 0 Puncte
22 Dragomir Alexandru Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:38:11 Timp 9907 Cod 0 Puncte
23 Ionescu Andrei Alex. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:38:46 Timp 9919 Cod 0 Puncte
24 Valle Lucian Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:48 Timp 11649 Cod 0 Puncte
25 Pojoreanu Alexandru Petri Sport Club Municipal Bacau 00:38:64 Timp 11661 Cod 0 Puncte
26 Preda David Bogdan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:38:76 Timp 11412 Cod 0 Puncte
27 Neag Darius Stefan Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:38:86 Timp 11213 Cod 0 Puncte
27 Radu Marius Theodor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:38:86 Timp 10561 Cod 0 Puncte
29 Bacila Vlad George Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:39:08 Timp 11329 Cod 0 Puncte
30 Rebenciuc Paul Florin Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:39:12 Timp 11540 Cod 0 Puncte
31 Procopianu Roberto Gabrie Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:39:16 Timp 11382 Cod 0 Puncte
32 Sincraian Cristian Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:39:18 Timp 11212 Cod 0 Puncte
33 Bondre Dacian Miodrag Clubul Sportiv Scolar Resita 00:39:23 Timp 11475 Cod 0 Puncte
34 Chitoiu Raul Andrei Clubul Sportiv Municipal Braila 00:39:57 Timp 9578 Cod 0 Puncte
35 Mateiciuc Alexandru Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:39:58 Timp 11539 Cod 0 Puncte
36 Caravan Bogdan Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 00:39:80 Timp 11491 Cod 0 Puncte
37 Leu Razvan Constantin Palatul copiilor Constanta 00:39:98 Timp 11533 Cod 0 Puncte
38 Lighici Florin Palatul copiilor Constanta 00:40:00 Timp 11529 Cod 0 Puncte
39 Apetrei Andrei Octavian As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:40:03 Timp 11163 Cod 0 Puncte
39 Hosu Raul Catalin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:40:03 Timp 11181 Cod 0 Puncte
41 Solea Luca Mihai As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI 00:40:23 Timp 10855 Cod 0 Puncte
42 Lupu Adrian Theodor Clubul Sportiv Farul Constanta 00:40:25 Timp 11524 Cod 0 Puncte
43 Benea Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:40:40 Timp 11728 Cod 0 Puncte
44 Bele Raul Antonio Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:40:41 Timp 11413 Cod 0 Puncte
45 Mindroc Adrian C-Tin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:40:64 Timp 11604 Cod 0 Puncte
46 Motas Brinzei Ioan Cristi Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:40:70 Timp 11363 Cod 0 Puncte
47 Bordea Antonio Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:71 Timp 10703 Cod 0 Puncte
48 Petcu Tony Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:40:92 Timp 11851 Cod 0 Puncte
49 Muresan Bogdan Adrian Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:41:12 Timp 11187 Cod 0 Puncte
50 Cionca Sergiu Viorel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:41:16 Timp 11426 Cod 0 Puncte
51 Hancu Alexandru As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI 00:41:25 Timp 10857 Cod 0 Puncte
52 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:41:31 Timp 11648 Cod 0 Puncte
53 Radu Octavian Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:41:73 Timp 10796 Cod 0 Puncte
54 Lazar Stefan Paul Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:41:92 Timp 11327 Cod 0 Puncte
55 Rebenciuc Rares Andrei Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:41:97 Timp 12076 Cod 0 Puncte
56 Rusu Emanuel Cosmin Sport Club Municipal Bacau 00:42:09 Timp 11658 Cod 0 Puncte
57 Ganea Victor Sebastian Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:42:19 Timp 11324 Cod 0 Puncte
58 Csokmarean Marius Florin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:42:31 Timp 11429 Cod 0 Puncte
59 Gherghe Luca Ioan Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:42:37 Timp 11703 Cod 0 Puncte
60 Costan Stefan As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:42:39 Timp 12159 Cod 0 Puncte
60 Vasile Stefan Marius Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:42:39 Timp 11384 Cod 0 Puncte
62 Dragoi Johnny Florin ACS Atena Sport Club Constanta 00:42:51 Timp 11953 Cod 0 Puncte
63 Dragomir Alexandru Mihai Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:42:81 Timp 11609 Cod 0 Puncte
64 Olteanu Radu Ion Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:42:89 Timp 11449 Cod 0 Puncte
65 Zaharie Andrei Codrut Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:42:93 Timp 11174 Cod 0 Puncte
66 Marcu Razvan Andrei Clubul Sportiv Municipal Braila 00:43:00 Timp 11555 Cod 0 Puncte
67 Ciobanescu David Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:43:13 Timp 11547 Cod 0 Puncte
68 Dragnea Alexandru Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:43:15 Timp 11875 Cod 0 Puncte
69 Crisan Tudor Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:43:24 Timp 11416 Cod 0 Puncte
70 Simion Alexandru Florin Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:43:35 Timp 11369 Cod 0 Puncte
71 Miron Rares As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:43:52 Timp 11161 Cod 0 Puncte
72 Lupu Alexandru Eugen Sport Club Municipal Bacau 00:43:54 Timp 11662 Cod 0 Puncte
73 Ciaus Catalin Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:43:64 Timp 11241 Cod 0 Puncte
74 David Ioan Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:43:67 Timp 10532 Cod 0 Puncte
75 Georgita Alexandru Club Sportiv Casa EMA 00:43:78 Timp 12353 Cod 0 Puncte
76 Macovei Luca Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:43:99 Timp 11574 Cod 0 Puncte
77 Mihai Eugen Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 00:44:12 Timp 11483 Cod 0 Puncte
78 Stefanescu Bogdan Alex. Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:45:26 Timp 12297 Cod 0 Puncte
79 Bar Andrei Cl. Sp. Municipal ORADEA 00:45:44 Timp 11685 Cod 0 Puncte
80 Miu Robert Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:46:25 Timp 11637 Cod 0 Puncte
81 Corodeanu Flavius George Cl. Sp. Municipal ORADEA 00:46:38 Timp 11682 Cod 0 Puncte
82 Rosmenteniuc Luca Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:46:66 Timp 11650 Cod 0 Puncte
83 Mihalache Alexandru Cipri Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:46:68 Timp 11418 Cod 0 Puncte
84 Gagiu Tudor Gabriel Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 00:47:83 Timp 11766 Cod 0 Puncte
85 Pomohaci Alexandru Gabrie Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:48:96 Timp 12044 Cod 0 Puncte
86 Stoian Tiberiu Cosmin Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:52:00 Timp 11793 Cod 0 Puncte
87 Lazar Ovidiu Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:54:47 Timp 10559 Cod 0 Puncte

2. 100 m liber (0 - 99 ani) Feminin

1 Dascal Ana Iulia Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 01:05:11 Timp 11810 Cod 0 Puncte
2 Cavasdan Loredana Alexand Cl. Sp. Municipal ORADEA 01:09:65 Timp 12332 Cod 0 Puncte
3 Guias Meg Lidia Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:11:22 Timp 12269 Cod 0 Puncte
4 Dragoi Andreea Ramona Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:11:65 Timp 11922 Cod 0 Puncte
5 Valea Andrada Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 01:11:85 Timp 11805 Cod 0 Puncte
6 Codarleanu Patricia Mihae Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:12:76 Timp 12027 Cod 0 Puncte
7 Gadea Gabriela Ioana Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:13:54 Timp 11923 Cod 0 Puncte
8 Notingher Carina Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:14:05 Timp 11067 Cod 0 Puncte
9 Garboan Helsinia Mihaela Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:14:20 Timp 12290 Cod 0 Puncte
10 Macoveiciuc Andra Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:37 Timp 12349 Cod 0 Puncte
11 Piedemonte Ioana Alexandr Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:14:57 Timp 12361 Cod 0 Puncte
12 Ujvary Rhona Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:14:60 Timp 12291 Cod 0 Puncte
13 Gherman Paula Sorana Club Sportiv Casa EMA 01:15:73 Timp 12355 Cod 0 Puncte
14 Sipos Teodora Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 01:15:90 Timp 11808 Cod 0 Puncte
15 Gavrila Ana Kinga Cl. Sp. Municipal ORADEA 01:16:45 Timp 12333 Cod 0 Puncte
16 Kavida Paraschevi Eva Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 01:16:69 Timp 11806 Cod 0 Puncte
17 Zaharia Delia Ana Maria Sport Club Municipal Bacau 01:16:89 Timp 11778 Cod 0 Puncte
18 Vicol Iulia Ioana ACS Atena Sport Club Constanta 01:18:66 Timp 11513 Cod 0 Puncte
19 Dodita Ariana Gabriela Sport Club Municipal Bacau 01:18:96 Timp 11880 Cod 0 Puncte
20 Olocsvari Nora Krisztina Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:19:46 Timp 12293 Cod 0 Puncte
21 Balta Andreea Bianca Liceul cu program sportiv ARAD 01:20:15 Timp 11944 Cod 0 Puncte
22 Stan Carola Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 01:20:51 Timp 11807 Cod 0 Puncte
23 Danciu Sara Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:20:92 Timp 11920 Cod 0 Puncte
24 Pancescu Roxana Cristina Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:20:95 Timp 12074 Cod 0 Puncte
25 Mocanu Cristina Erika Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:21:60 Timp 11924 Cod 0 Puncte
26 Marin Carmen Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:21:70 Timp 12301 Cod 0 Puncte
27 Sandovici Maria Smaranda As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 01:21:74 Timp 12156 Cod 0 Puncte
28 Padurariu Carina Florina Sport Club Municipal Bacau 01:22:05 Timp 11883 Cod 0 Puncte
29 Pavel Cristina Daniela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:22:68 Timp 12107 Cod 0 Puncte
30 Prisacaru Diana Lucia Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:22:73 Timp 12068 Cod 0 Puncte
31 Mustatea Ana Maria Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:22:77 Timp 11921 Cod 0 Puncte
32 Frandes Ioana Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:22:97 Timp 12071 Cod 0 Puncte
33 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:23:29 Timp 12089 Cod 0 Puncte
34 Ion Ana Maria Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:23:41 Timp 12028 Cod 0 Puncte
35 Secianschi Carla Monica Clubul Sportiv Municipal Arad 01:23:43 Timp 12145 Cod 0 Puncte
36 Chelu Rebeca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:24:49 Timp 12101 Cod 0 Puncte
37 Gherghel Melisa Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:24:71 Timp 12252 Cod 0 Puncte
38 Diaconu Ana Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:26:25 Timp 12105 Cod 0 Puncte
39 Maxim Sonia Roberta Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:26:30 Timp 12201 Cod 0 Puncte
40 Ganea Liliana Elena Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:26:76 Timp 12298 Cod 0 Puncte
41 Atanasiu Ana Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 01:26:97 Timp 11813 Cod 0 Puncte
42 Tomele Cosmina Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:27:01 Timp 12081 Cod 0 Puncte
43 Denieul Catinca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:27:51 Timp 12106 Cod 0 Puncte
44 Podina Alexia Istina Flor Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:27:69 Timp 12250 Cod 0 Puncte
45 Dumitru Karina Izabela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:27:81 Timp 12254 Cod 0 Puncte
46 Poenar Alexandra Patricia Club Sportiv Casa EMA 01:28:09 Timp 12356 Cod 0 Puncte
47 Fifirig Ana Maria Sport Club Municipal Bacau 01:28:31 Timp 11879 Cod 0 Puncte
48 Dragulet Claudia Maria Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:28:52 Timp 12299 Cod 0 Puncte
49 Tira Daria Irina Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:28:61 Timp 11469 Cod 0 Puncte
50 Marin Maria Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:28:71 Timp 12096 Cod 0 Puncte
51 Somesfalean Maria Ioana Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 01:29:24 Timp 12322 Cod 0 Puncte
52 Szabo Nikolett Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:29:37 Timp 12182 Cod 0 Puncte
53 Matei Bobarnac Andreea Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:29:88 Timp 12110 Cod 0 Puncte
54 Patrascu Ioana Madalina Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:30:17 Timp 11911 Cod 0 Puncte
55 Ruba Alexandra Clubul Sportiv Scolar Resita 01:31:47 Timp 12220 Cod 0 Puncte
56 Balaita Ioana Madalina Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:31:78 Timp 12065 Cod 0 Puncte
57 Ploscar Denisa Maria Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:32:34 Timp 12073 Cod 0 Puncte
58 Cazacenco Mirela Mihaela Clubul Sportiv Scolar Resita 01:33:34 Timp 12221 Cod 0 Puncte
59 Ban Ioana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:33:48 Timp 12008 Cod 0 Puncte
60 Pirvu Lorena Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:34:12 Timp 12095 Cod 0 Puncte
61 Augustinov Simona Clubul Sportiv Scolar Resita 01:35:68 Timp 12230 Cod 0 Puncte
62 Lazar Roxana Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 01:36:94 Timp 12386 Cod 0 Puncte
63 Ilies Maria Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:37:53 Timp 12047 Cod 0 Puncte
64 Ucar Merve Ioana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:37:81 Timp 12016 Cod 0 Puncte
65 Buzasi Bernadett Vivien Cl. Sp. Municipal ORADEA 01:40:84 Timp 12427 Cod 0 Puncte
66 Radu Mihaela Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:44:38 Timp 10534 Cod 0 Puncte
67 Fieraru Andrada Clubul Sportiv Scolar Resita 01:47:96 Timp 12239 Cod 0 Puncte
68 Cautnic Iustina Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:50:20 Timp 11909 Cod 0 Puncte
69 Georgescu Laura Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:55:23 Timp 11906 Cod 0 Puncte

3. 100 m liber (0 - 99 ani) Masculin

1 Duican Robert Ionut Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:03:21 Timp 11600 Cod 0 Puncte
2 Popescu Robert Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:71 Timp 11603 Cod 0 Puncte
3 Doaga Claudiu Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:05:96 Timp 11726 Cod 0 Puncte
4 Haiducu Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:40 Timp 9918 Cod 0 Puncte
5 Iacob Victor Stefan Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:06:52 Timp 11210 Cod 0 Puncte
6 Ionescu Mihnea Ioan Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:07:46 Timp 11653 Cod 0 Puncte
7 Druga Rares Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:07:79 Timp 11657 Cod 0 Puncte
8 Pojoreanu Alexandru Petri Sport Club Municipal Bacau 01:09:27 Timp 11661 Cod 0 Puncte
9 Vaidian Iustin Ioan Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:09:52 Timp 11325 Cod 0 Puncte
10 Mosnegutu Catalin Cl. Sp. "SELECT" SATU MARE 01:09:82 Timp 11678 Cod 0 Puncte
11 Bordei Catalin Stefan Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:10:38 Timp 11695 Cod 0 Puncte
12 Preda David Bogdan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:10:39 Timp 11412 Cod 0 Puncte
13 Valle Lucian Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:81 Timp 11649 Cod 0 Puncte
14 Mocanu Andrei Octavian Sport Club Municipal Bacau 01:10:85 Timp 11663 Cod 0 Puncte
15 Rebenciuc Paul Florin Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:10:93 Timp 11540 Cod 0 Puncte
16 Suciu Adrian Claudiu Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:11:17 Timp 11352 Cod 0 Puncte
17 Tandara Andrei Clubul Sportiv Municipal Braila 01:11:19 Timp 9574 Cod 0 Puncte
18 Ionescu Andrei Alex. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:36 Timp 9919 Cod 0 Puncte
19 Cojocaru Andrei Ioan Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:11:51 Timp 11450 Cod 0 Puncte
20 Silaghi Rares Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:11:57 Timp 11411 Cod 0 Puncte
21 Nicusan Daniel Alexandru Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:12:03 Timp 11349 Cod 0 Puncte
22 Serdin Cosmin Andrei Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:12:04 Timp 11464 Cod 0 Puncte
23 Lighici Florin Palatul copiilor Constanta 01:12:18 Timp 11529 Cod 0 Puncte
24 Marinica Rares Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:12:27 Timp 11027 Cod 0 Puncte
25 Lupu Adrian Theodor Clubul Sportiv Farul Constanta 01:12:75 Timp 11524 Cod 0 Puncte
26 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:98 Timp 11598 Cod 0 Puncte
27 Florea Mihnea Ioan Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 01:13:32 Timp 11770 Cod 0 Puncte
28 Bele Raul Antonio Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:13:42 Timp 11413 Cod 0 Puncte
29 Mateiciuc Alexandru Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:13:56 Timp 11539 Cod 0 Puncte
30 Solea Luca Mihai As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI 01:13:78 Timp 10855 Cod 0 Puncte
31 Sincraian Cristian Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:13:82 Timp 11212 Cod 0 Puncte
32 Mindroc Adrian C-Tin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:14:19 Timp 11604 Cod 0 Puncte
33 Cardasol Florin Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:14:60 Timp 11028 Cod 0 Puncte
34 Motas Brinzei Ioan Cristi Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:14:63 Timp 11363 Cod 0 Puncte
35 Hosu Raul Catalin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:14:66 Timp 11181 Cod 0 Puncte
36 Babiciu Sebastian Adrian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:14:90 Timp 11414 Cod 0 Puncte
37 Neag Darius Stefan Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:14:92 Timp 11213 Cod 0 Puncte
38 Apetrei Andrei Octavian As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 01:14:95 Timp 11163 Cod 0 Puncte
39 Hancu Alexandru As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI 01:15:00 Timp 10857 Cod 0 Puncte
40 Bondre Dacian Miodrag Clubul Sportiv Scolar Resita 01:15:27 Timp 11475 Cod 0 Puncte
41 Costan Stefan As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 01:15:28 Timp 12159 Cod 0 Puncte
42 Rusu Emanuel Cosmin Sport Club Municipal Bacau 01:15:31 Timp 11658 Cod 0 Puncte
43 Rogoz Lorincz Erick Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:15:91 Timp 11748 Cod 0 Puncte
44 Olteanu Radu Ion Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:16:00 Timp 11449 Cod 0 Puncte
45 Miron Rares As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 01:16:10 Timp 11161 Cod 0 Puncte
46 Hongu Mihai Emanuel Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:16:51 Timp 11725 Cod 0 Puncte
47 Bacila Vlad George Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:16:69 Timp 11329 Cod 0 Puncte
48 Torok Szabolcs Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:16:98 Timp 11740 Cod 0 Puncte
49 Procopianu Roberto Gabrie Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:17:05 Timp 11382 Cod 0 Puncte
50 Crisan Tudor Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:17:08 Timp 11416 Cod 0 Puncte
51 Iovanica Iustin Sorin Clubul Sportiv Universitatea Resita 01:17:49 Timp 11498 Cod 0 Puncte
52 Otoiu Luca Ioan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:17:94 Timp 11052 Cod 0 Puncte
53 Radu Octavian Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:18:07 Timp 10796 Cod 0 Puncte
54 Georgita Alexandru Club Sportiv Casa EMA 01:18:43 Timp 12353 Cod 0 Puncte
55 Simion Alexandru Florin Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:18:50 Timp 11369 Cod 0 Puncte
56 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:18:71 Timp 11648 Cod 0 Puncte
57 Ciobanescu David Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:18:75 Timp 11547 Cod 0 Puncte
58 Dragomir Alexandru Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:18:90 Timp 9907 Cod 0 Puncte
59 Dragoi Johnny Florin ACS Atena Sport Club Constanta 01:19:46 Timp 11953 Cod 0 Puncte
60 Ganea Victor Sebastian Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:19:51 Timp 11324 Cod 0 Puncte
61 Bordea Antonio Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:19:60 Timp 10703 Cod 0 Puncte
62 Ciaus Catalin Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:20:01 Timp 11241 Cod 0 Puncte
62 Stefanescu Bogdan Alex. Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:20:01 Timp 12297 Cod 0 Puncte
64 Macovei Luca Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:20:08 Timp 11574 Cod 0 Puncte
65 Plainiceanu Sebastian Gab Clubul Sportiv Universitatea Resita 01:20:57 Timp 11496 Cod 0 Puncte
66 Csokmarean Marius Florin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:21:02 Timp 11429 Cod 0 Puncte
67 Lazar Stefan Paul Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:21:28 Timp 11327 Cod 0 Puncte
68 Leu Razvan Constantin Palatul copiilor Constanta 01:21:53 Timp 11533 Cod 0 Puncte
69 Bar Andrei Cl. Sp. Municipal ORADEA 01:21:65 Timp 11685 Cod 0 Puncte
70 David Ioan Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:22:39 Timp 10532 Cod 0 Puncte
71 Caravan Bogdan Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 01:23:13 Timp 11491 Cod 0 Puncte
72 Petcu Tony Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:23:25 Timp 11851 Cod 0 Puncte
73 Racoceanu Rares Clubul Sportiv Universitatea Resita 01:26:21 Timp 11497 Cod 0 Puncte
74 Avramovici Andrei Robert Clubul Sportiv Universitatea Resita 01:26:72 Timp 11501 Cod 0 Puncte
75 Mihai Eugen Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 01:28:63 Timp 11483 Cod 0 Puncte
76 Gherghe Luca Ioan Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:28:84 Timp 11703 Cod 0 Puncte
77 Rosmenteniuc Luca Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:29:39 Timp 11650 Cod 0 Puncte
78 Dragnea Alexandru Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:29:42 Timp 11875 Cod 0 Puncte
79 Vasile Stefan Marius Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:29:48 Timp 11384 Cod 0 Puncte
80 Gagiu Tudor Gabriel Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 01:30:33 Timp 11766 Cod 0 Puncte
81 Mihalache Alexandru Cipri Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:30:93 Timp 11418 Cod 0 Puncte
82 Pomohaci Alexandru Gabrie Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:31:66 Timp 12044 Cod 0 Puncte
83 Miu Robert Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:32:91 Timp 11637 Cod 0 Puncte
84 Barabas David Szilard Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:33:03 Timp 12388 Cod 0 Puncte
85 Stoian Tiberiu Cosmin Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 01:37:87 Timp 11793 Cod 0 Puncte
86 Lazar Ovidiu Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:48:59 Timp 10559 Cod 0 Puncte

4. 100 m liber (0 - 99 ani) Masculin

1 Stan Leon Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:07:52 Timp 11929 Cod 0 Puncte
2 Popa Andrei Mihai Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:09:02 Timp 10854 Cod 0 Puncte
3 Coman Liviu Alexandru Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:09:11 Timp 11930 Cod 0 Puncte
4 Balaceanu Andrei Cristian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:09:56 Timp 11931 Cod 0 Puncte
5 Costroj Antonio Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:12:24 Timp 10702 Cod 0 Puncte
6 Croitor Iulius Sebastian Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:12:62 Timp 12048 Cod 0 Puncte
7 Ropan Stefan Andrei Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:12:81 Timp 11468 Cod 0 Puncte
8 Preda Ioan Alexandru ACS Atena Sport Club Constanta 01:12:97 Timp 11518 Cod 0 Puncte
9 Baican Matei Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:13:01 Timp 10401 Cod 0 Puncte
10 Buzlea Sebastian Ioan Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:13:97 Timp 10125 Cod 0 Puncte
11 Damian Patrick Adorian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:14:52 Timp 12166 Cod 0 Puncte
12 Bucur Andrei Radu Sport Club Municipal Bacau 01:15:06 Timp 11888 Cod 0 Puncte
13 Cretu Mihai Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:15:46 Timp 9898 Cod 0 Puncte
14 Cosma Patrick Valentin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:15:49 Timp 12242 Cod 0 Puncte
15 Hriscu Dragos Alexandru Liceul cu program sportiv Bacau 01:15:58 Timp 11916 Cod 0 Puncte
16 Garin Hadrian Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:15:96 Timp 12292 Cod 0 Puncte
17 Gheorghe Stefan Lucian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:17:41 Timp 11297 Cod 0 Puncte
18 Matei Francisc Mihai Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:17:47 Timp 12294 Cod 0 Puncte
19 Neacsu Cristian Dumitru Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:17:86 Timp 11984 Cod 0 Puncte
20 Lemnaru Matei Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:17:89 Timp 12099 Cod 0 Puncte
21 Roceanu Andrei Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:17:94 Timp 11926 Cod 0 Puncte
22 Mitelut Stefan Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:17:97 Timp 11933 Cod 0 Puncte
23 Cotos Serban Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:18:07 Timp 12342 Cod 0 Puncte
24 Rath Razvan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:18:36 Timp 12103 Cod 0 Puncte
25 Siminescu Cristi Marian Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:18:98 Timp 12362 Cod 0 Puncte
26 Lacatus Matei Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:19:64 Timp 12067 Cod 0 Puncte
27 Viju Rares Petru Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:19:93 Timp 12360 Cod 0 Puncte
28 Rosu Sergiu Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:19:94 Timp 12363 Cod 0 Puncte
29 Sandu Robert Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:20:34 Timp 11981 Cod 0 Puncte
30 Busuioc Andrei Rafael Sport Club Municipal Bacau 01:20:41 Timp 11886 Cod 0 Puncte
31 Nicolae Andrei Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:21:07 Timp 10533 Cod 0 Puncte
32 Zamfir David Marius Theod Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:21:32 Timp 11990 Cod 0 Puncte
33 Tanasie Rares Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:21:40 Timp 12160 Cod 0 Puncte
34 Bolfa Robert Ion Liceul cu program sportiv Bacau 01:21:49 Timp 11915 Cod 0 Puncte
35 Macovei Victor Ioan Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:21:56 Timp 12049 Cod 0 Puncte
36 Popa Vicentzo Nicolas Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:21:69 Timp 12083 Cod 0 Puncte
36 Rusu David Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:21:69 Timp 12111 Cod 0 Puncte
38 Tanasescu Vlad Andrei Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:22:02 Timp 12274 Cod 0 Puncte
39 Tudorache Titus Cosmin Clubul Sportiv Universitatea Resita 01:23:40 Timp 12060 Cod 0 Puncte
40 Martin Maximilian Robert Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:23:76 Timp 10176 Cod 0 Puncte
41 Gigoi Alexandru Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:23:96 Timp 11293 Cod 0 Puncte
42 Piciorus Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:24:28 Timp 12000 Cod 0 Puncte
43 Stana Bogdan Ioan Liceul cu program sportiv ARAD 01:24:43 Timp 11941 Cod 0 Puncte
44 Cirje Andrei Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:24:58 Timp 11874 Cod 0 Puncte
45 Wolf Denis Clubul Sportiv Scolar Resita 01:24:71 Timp 12234 Cod 0 Puncte
46 Voica Alexandru Daniel As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI 01:25:06 Timp 12337 Cod 0 Puncte
47 Botez Daniel Stefan Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:25:18 Timp 11762 Cod 0 Puncte
48 Pica Ioan Stefan Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:25:37 Timp 12343 Cod 0 Puncte
49 Muresan David Claudiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:25:47 Timp 12373 Cod 0 Puncte
50 Patarlageanu Bogdan Mihai Clubul Sportiv Municipal Braila 01:25:85 Timp 12295 Cod 0 Puncte
50 Craciunas Victor Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:25:85 Timp 11815 Cod 0 Puncte
52 Burhala Rares Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:26:00 Timp 12389 Cod 0 Puncte
53 Irimescu Rares Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:26:05 Timp 12029 Cod 0 Puncte
54 Marfon Sergiu Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:26:19 Timp 11652 Cod 0 Puncte
55 Carstoveanu Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:26:32 Timp 9949 Cod 0 Puncte
56 Maxim Alessandro Sport Club Municipal Bacau 01:26:42 Timp 11885 Cod 0 Puncte
57 Lupean Cristian Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:26:46 Timp 12251 Cod 0 Puncte
58 Neagu Ionut Costin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:26:66 Timp 12022 Cod 0 Puncte
58 Ionescu Teodor Adrian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:26:66 Timp 9921 Cod 0 Puncte
60 Cotinghi Sebastian Andrei Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:26:94 Timp 12066 Cod 0 Puncte
61 Hliban Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:27:09 Timp 12086 Cod 0 Puncte
62 Aspru Alessandro Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:27:29 Timp 12345 Cod 0 Puncte
63 Puscas Christian Raul Clubul Sportiv Municipal Arad 01:27:82 Timp 12144 Cod 0 Puncte
64 Coman Radu Andrei Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 01:28:02 Timp 11812 Cod 0 Puncte
64 Felecan Alexandru Ioan Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:28:02 Timp 12253 Cod 0 Puncte
66 Ciceu Robert Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:28:39 Timp 12257 Cod 0 Puncte
67 Ugran Filip Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:29:17 Timp 12174 Cod 0 Puncte
68 Sandulescu Vlad Andrei Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:29:75 Timp 12344 Cod 0 Puncte
69 Cabuz Paul Octavian Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:29:81 Timp 12079 Cod 0 Puncte
70 Ples Suero Christian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:29:90 Timp 12100 Cod 0 Puncte
71 Gata Rares Rafael Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:30:13 Timp 12202 Cod 0 Puncte
72 Pop Alex Gabriel Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:30:37 Timp 12078 Cod 0 Puncte
73 Pana Rares Stefan Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 01:30:83 Timp 11814 Cod 0 Puncte
74 Iacob Liviu Adrian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:30:87 Timp 11773 Cod 0 Puncte
75 Avadanei Radu Cristian Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:31:03 Timp 12426 Cod 0 Puncte
76 Deznan Luca Liceul cu program sportiv ARAD 01:31:05 Timp 11936 Cod 0 Puncte
77 Neacsu Radu Costin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:31:69 Timp 11247 Cod 0 Puncte
78 Parvu Claudiu Valentin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:32:05 Timp 12013 Cod 0 Puncte
79 Muntoiu Tudor Florin Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:32:13 Timp 11819 Cod 0 Puncte
80 Grigore Teodor Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:32:49 Timp 12004 Cod 0 Puncte
81 Milos Sebastian Srecko Clubul Sportiv Scolar Resita 01:32:81 Timp 12236 Cod 0 Puncte
82 Pusca Toma Sorin Cl. Sp. "IBM" BUCURESTI 01:32:88 Timp 10710 Cod 0 Puncte
83 Iacob Razvan Laurentiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:33:69 Timp 12372 Cod 0 Puncte
84 Vasilescu Nick Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:36:72 Timp 12348 Cod 0 Puncte
85 Cristea Dragos Ioan Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:37:65 Timp 12030 Cod 0 Puncte
86 Moraru Teodor Cosmin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:37:82 Timp 12001 Cod 0 Puncte
87 Aldescu Ionut Florentin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:38:07 Timp 11977 Cod 0 Puncte
88 Rogojanu Petru Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:39:21 Timp 11902 Cod 0 Puncte
89 Breban Alex Cosmin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:41:36 Timp 12193 Cod 0 Puncte
90 Miu Andrei Costin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:41:57 Timp 10794 Cod 0 Puncte
91 Tatu Darius Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:43:61 Timp 12163 Cod 0 Puncte
92 Cotenescu Rares Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:47:45 Timp 11904 Cod 0 Puncte
93 Puskas Buzas Adrian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:48:42 Timp 12188 Cod 0 Puncte
94 Ion Cezar Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:50:30 Timp 12019 Cod 0 Puncte
95 Ilie Alexandru Stefan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:54:92 Timp 12171 Cod 0 Puncte

5. 50 m liber (0 - 99 ani) Feminin

1 Dascal Ana Iulia Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 00:29:60 Timp 11810 Cod 0 Puncte
1 Gadea Gabriela Ioana Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:15:51 Timp 11923 Cod 0 Puncte
2 Valea Andrada Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:31:68 Timp 11805 Cod 0 Puncte
2 Valea Andrada Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 02:15:59 Timp 11805 Cod 0 Puncte
3 Cavasdan Loredana Alexand Cl. Sp. Municipal ORADEA 00:31:99 Timp 12332 Cod 0 Puncte
3 Zaharia Delia Ana Maria Sport Club Municipal Bacau 02:23:92 Timp 11778 Cod 0 Puncte
4 Guias Meg Lidia Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:32:30 Timp 12269 Cod 0 Puncte
4 Gavrila Ana Kinga Cl. Sp. Municipal ORADEA 02:24:50 Timp 12333 Cod 0 Puncte
5 Notingher Carina Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:32:77 Timp 11067 Cod 0 Puncte
5 Frandes Ioana Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:27:36 Timp 12071 Cod 0 Puncte
6 Dragoi Andreea Ramona Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:32:86 Timp 11922 Cod 0 Puncte
6 Ion Ana Maria Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 02:31:02 Timp 12028 Cod 0 Puncte
7 Macoveiciuc Andra Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:84 Timp 12349 Cod 0 Puncte
7 Maxim Sonia Roberta Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:33:94 Timp 12201 Cod 0 Puncte
8 Dodita Ariana Gabriela Sport Club Municipal Bacau 00:33:87 Timp 11880 Cod 0 Puncte
8 Marin Maria Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:35:07 Timp 12096 Cod 0 Puncte
9 Piedemonte Ioana Alexandr Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:33:92 Timp 12361 Cod 0 Puncte
9 Ruba Alexandra Clubul Sportiv Scolar Resita 02:53:30 Timp 12220 Cod 0 Puncte
10 Gadea Gabriela Ioana Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:33:94 Timp 11923 Cod 0 Puncte
11 Codarleanu Patricia Mihae Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:04 Timp 12027 Cod 0 Puncte
12 Zaharia Delia Ana Maria Sport Club Municipal Bacau 00:34:31 Timp 11778 Cod 0 Puncte
13 Gherman Paula Sorana Club Sportiv Casa EMA 00:34:41 Timp 12355 Cod 0 Puncte
14 Stan Carola Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:34:70 Timp 11807 Cod 0 Puncte
15 Kavida Paraschevi Eva Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:34:85 Timp 11806 Cod 0 Puncte
16 Ujvary Rhona Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:34:98 Timp 12291 Cod 0 Puncte
17 Sipos Teodora Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:35:00 Timp 11808 Cod 0 Puncte
18 Vicol Iulia Ioana ACS Atena Sport Club Constanta 00:35:07 Timp 11513 Cod 0 Puncte
19 Danciu Sara Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:35:18 Timp 11920 Cod 0 Puncte
20 Balta Andreea Bianca Liceul cu program sportiv ARAD 00:35:20 Timp 11944 Cod 0 Puncte
21 Olocsvari Nora Krisztina Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:35:31 Timp 12293 Cod 0 Puncte
22 Padurariu Carina Florina Sport Club Municipal Bacau 00:35:39 Timp 11883 Cod 0 Puncte
23 Pop Ariana Alexa Cl. Sp. "SELECT" SATU MARE 00:35:47 Timp 11136 Cod 0 Puncte
24 Pancescu Roxana Cristina Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:35:61 Timp 12074 Cod 0 Puncte
25 Gavrila Ana Kinga Cl. Sp. Municipal ORADEA 00:35:82 Timp 12333 Cod 0 Puncte
26 Chelu Rebeca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:19 Timp 12101 Cod 0 Puncte
27 Denieul Catinca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:58 Timp 12106 Cod 0 Puncte
28 Marin Carmen Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:36:83 Timp 12301 Cod 0 Puncte
29 Atanasiu Ana Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 00:36:93 Timp 11813 Cod 0 Puncte
30 Prisacaru Diana Lucia Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:37:03 Timp 12068 Cod 0 Puncte
30 Mocanu Cristina Erika Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:37:03 Timp 11924 Cod 0 Puncte
32 Frandes Ioana Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:37:06 Timp 12071 Cod 0 Puncte
33 Maxim Sonia Roberta Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:37:07 Timp 12201 Cod 0 Puncte
34 Szabo Andra Paula Cl. Sp. Municipal ORADEA 00:37:16 Timp 12334 Cod 0 Puncte
35 Mustatea Ana Maria Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:37:19 Timp 11921 Cod 0 Puncte
36 Pavel Cristina Daniela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:24 Timp 12107 Cod 0 Puncte
37 Dumitru Karina Izabela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:37:26 Timp 12254 Cod 0 Puncte
38 Gherghel Melisa Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:37:36 Timp 12252 Cod 0 Puncte
39 Secianschi Carla Monica Clubul Sportiv Municipal Arad 00:37:41 Timp 12145 Cod 0 Puncte
40 Sandovici Maria Smaranda As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:37:58 Timp 12156 Cod 0 Puncte
41 Ion Ana Maria Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:38:00 Timp 12028 Cod 0 Puncte
42 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:03 Timp 12089 Cod 0 Puncte
43 Marin Maria Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:27 Timp 12096 Cod 0 Puncte
44 Mocan Monica Cl. Sp. "OLIVIA SWIM" TIMISOARA 00:38:28 Timp 11955 Cod 0 Puncte
45 Ban Ioana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:38:61 Timp 12008 Cod 0 Puncte
46 Poenar Alexandra Patricia Club Sportiv Casa EMA 00:38:74 Timp 12356 Cod 0 Puncte
47 Podina Alexia Istina Flor Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:38:81 Timp 12250 Cod 0 Puncte
48 Diaconu Ana Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:98 Timp 12105 Cod 0 Puncte
49 Tomele Cosmina Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:39:32 Timp 12081 Cod 0 Puncte
50 Balaita Ioana Madalina Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:39:35 Timp 12065 Cod 0 Puncte
51 Fifirig Ana Maria Sport Club Municipal Bacau 00:39:41 Timp 11879 Cod 0 Puncte
52 Tira Daria Irina Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:39:71 Timp 11469 Cod 0 Puncte
53 Matei Bobarnac Andreea Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:40:08 Timp 12110 Cod 0 Puncte
54 Dragulet Claudia Maria Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:40:11 Timp 12299 Cod 0 Puncte
55 Ruba Alexandra Clubul Sportiv Scolar Resita 00:40:45 Timp 12220 Cod 0 Puncte
56 Cazacenco Mirela Mihaela Clubul Sportiv Scolar Resita 00:40:54 Timp 12221 Cod 0 Puncte
57 Pirvu Lorena Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:40:85 Timp 12095 Cod 0 Puncte
58 Ploscar Denisa Maria Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:41:05 Timp 12073 Cod 0 Puncte
59 Chicu Arlena Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:41:06 Timp 11962 Cod 0 Puncte
60 Buzasi Bernadett Vivien Cl. Sp. Municipal ORADEA 00:41:35 Timp 12427 Cod 0 Puncte
61 Brehar Ruxandra As. Cl. Sp. "SCHREINER" BISTRITA 00:41:76 Timp 12352 Cod 0 Puncte
62 Ilies Maria Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:42:12 Timp 12047 Cod 0 Puncte
63 Lazar Roxana Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 00:42:84 Timp 12386 Cod 0 Puncte
64 Ucar Merve Ioana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:43:46 Timp 12016 Cod 0 Puncte
65 Augustinov Simona Clubul Sportiv Scolar Resita 00:45:10 Timp 12230 Cod 0 Puncte
66 Radu Mihaela Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:45:29 Timp 10534 Cod 0 Puncte
67 Cautnic Iustina Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:47:00 Timp 11909 Cod 0 Puncte
68 Fieraru Andrada Clubul Sportiv Scolar Resita 00:47:24 Timp 12239 Cod 0 Puncte
69 Georgescu Laura Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:49:30 Timp 11906 Cod 0 Puncte
70 Sand Sarah Alesandra Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:51:01 Timp 12162 Cod 0 Puncte

6. 50 m liber (0 - 99 ani) Masculin

1 Stan Leon Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:30:08 Timp 11929 Cod 0 Puncte
1 Coman Liviu Alexandru Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:06:49 Timp 11930 Cod 0 Puncte
2 Popa Andrei Mihai Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:31:82 Timp 10854 Cod 0 Puncte
2 Ropan Stefan Andrei Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:15:39 Timp 11468 Cod 0 Puncte
3 Coman Liviu Alexandru Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:32:02 Timp 11930 Cod 0 Puncte
3 Sandu Robert Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:15:72 Timp 11981 Cod 0 Puncte
4 Preda Ioan Alexandru ACS Atena Sport Club Constanta 00:32:24 Timp 11518 Cod 0 Puncte
4 Cretu Mihai Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:20:72 Timp 9898 Cod 0 Puncte
5 Balaceanu Andrei Cristian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:32:26 Timp 11931 Cod 0 Puncte
5 Ples Suero Christian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:22:88 Timp 12100 Cod 0 Puncte
6 Buzlea Sebastian Ioan Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:32:72 Timp 10125 Cod 0 Puncte
6 Ciceu Robert Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:26:64 Timp 12257 Cod 0 Puncte
7 Bucur Andrei Radu Sport Club Municipal Bacau 00:32:77 Timp 11888 Cod 0 Puncte
7 Damian Patrick Adorian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:30:76 Timp 12166 Cod 0 Puncte
8 Croitor Iulius Sebastian Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:33:19 Timp 12048 Cod 0 Puncte
8 Popa Vicentzo Nicolas Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:30:83 Timp 12083 Cod 0 Puncte
9 Baican Matei Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:33:21 Timp 10401 Cod 0 Puncte
9 Siminescu Cristi Marian Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:33:21 Timp 12362 Cod 0 Puncte
9 Pop Alex Gabriel Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:31:39 Timp 12078 Cod 0 Puncte
10 Piciorus Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:33:83 Timp 12000 Cod 0 Puncte
11 Cosma Patrick Valentin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:33:26 Timp 12242 Cod 0 Puncte
11 Gigoi Alexandru Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:36:06 Timp 11293 Cod 0 Puncte
12 Ropan Stefan Andrei Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:33:28 Timp 11468 Cod 0 Puncte
12 Muresan David Claudiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:43:21 Timp 12373 Cod 0 Puncte
13 Costroj Antonio Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:29 Timp 10702 Cod 0 Puncte
13 Aldescu Ionut Florentin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:52:51 Timp 11977 Cod 0 Puncte
14 Lemnaru Matei Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:73 Timp 12099 Cod 0 Puncte
15 Damian Patrick Adorian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:33:76 Timp 12166 Cod 0 Puncte
16 Hriscu Dragos Alexandru Liceul cu program sportiv Bacau 00:33:84 Timp 11916 Cod 0 Puncte
16 Cretu Mihai Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:84 Timp 9898 Cod 0 Puncte
18 Garin Hadrian Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:33:96 Timp 12292 Cod 0 Puncte
19 Macovei Victor Ioan Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:34:46 Timp 12049 Cod 0 Puncte
20 Mitelut Stefan Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:34:53 Timp 11933 Cod 0 Puncte
21 Cotos Serban Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:34:54 Timp 12342 Cod 0 Puncte
22 Sandu Robert Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:34:61 Timp 11981 Cod 0 Puncte
22 Fintina Vlad Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:34:61 Timp 11959 Cod 0 Puncte
24 Roceanu Andrei Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:34:89 Timp 11926 Cod 0 Puncte
25 Rath Razvan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:92 Timp 12103 Cod 0 Puncte
25 Neacsu Cristian Dumitru Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:34:92 Timp 11984 Cod 0 Puncte
27 Icobescu Gabriel Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:35:10 Timp 12170 Cod 0 Puncte
28 Gheorghe Stefan Lucian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:12 Timp 11297 Cod 0 Puncte
29 Rosu Sergiu Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:35:18 Timp 12363 Cod 0 Puncte
30 Lacatus Matei Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:35:51 Timp 12067 Cod 0 Puncte
31 Busuioc Andrei Rafael Sport Club Municipal Bacau 00:35:55 Timp 11886 Cod 0 Puncte
32 Matei Francisc Mihai Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:35:69 Timp 12294 Cod 0 Puncte
33 Bolfa Robert Ion Liceul cu program sportiv Bacau 00:35:73 Timp 11915 Cod 0 Puncte
34 Nicolae Andrei Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:77 Timp 10533 Cod 0 Puncte
35 Marfon Sergiu Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:08 Timp 11652 Cod 0 Puncte
36 Popa Vicentzo Nicolas Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:23 Timp 12083 Cod 0 Puncte
37 Cirje Andrei Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:26 Timp 11874 Cod 0 Puncte
38 Tanasescu Vlad Andrei Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:36:35 Timp 12274 Cod 0 Puncte
39 Rusu David Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:52 Timp 12111 Cod 0 Puncte
40 Tanasie Rares Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:36:70 Timp 12160 Cod 0 Puncte
41 Wolf Denis Clubul Sportiv Scolar Resita 00:36:86 Timp 12234 Cod 0 Puncte
42 Zamfir David Marius Theod Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:87 Timp 11990 Cod 0 Puncte
43 Piciorus Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:36:88 Timp 12000 Cod 0 Puncte
44 Ciceu Robert Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:94 Timp 12257 Cod 0 Puncte
45 Adrian Emanuel Ionut As. Cl. Sp. "SCHREINER" BISTRITA 00:37:03 Timp 12351 Cod 0 Puncte
46 Lupean Cristian Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:37:07 Timp 12251 Cod 0 Puncte
47 Botez Daniel Stefan Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:37:13 Timp 11762 Cod 0 Puncte
48 Tudorache Titus Cosmin Clubul Sportiv Universitatea Resita 00:37:18 Timp 12060 Cod 0 Puncte
49 Muresan David Claudiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:37:37 Timp 12373 Cod 0 Puncte
50 Irimescu Rares Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:37:44 Timp 12029 Cod 0 Puncte
51 Pica Ioan Stefan Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:37:49 Timp 12343 Cod 0 Puncte
52 Cotinghi Sebastian Andrei Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:37:54 Timp 12066 Cod 0 Puncte
53 Felecan Alexandru Ioan Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:37:67 Timp 12253 Cod 0 Puncte
54 Stana Bogdan Ioan Liceul cu program sportiv ARAD 00:37:72 Timp 11941 Cod 0 Puncte
55 Voica Alexandru Daniel As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI 00:37:85 Timp 12337 Cod 0 Puncte
56 Burhala Rares Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:38:16 Timp 12389 Cod 0 Puncte
57 Neagu Ionut Costin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:38:39 Timp 12022 Cod 0 Puncte
58 Deznan Luca Liceul cu program sportiv ARAD 00:38:45 Timp 11936 Cod 0 Puncte
59 Gigoi Alexandru Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:38:48 Timp 11293 Cod 0 Puncte
60 Hliban Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:49 Timp 12086 Cod 0 Puncte
61 Ples Suero Christian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:60 Timp 12100 Cod 0 Puncte
62 Craciunas Victor Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:38:63 Timp 11815 Cod 0 Puncte
63 Maxim Alessandro Sport Club Municipal Bacau 00:38:65 Timp 11885 Cod 0 Puncte
64 Ionescu Teodor Adrian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:39:04 Timp 9921 Cod 0 Puncte
65 Trif Vlad Ionut Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:39:12 Timp 11960 Cod 0 Puncte
66 Iacob Razvan Laurentiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:39:21 Timp 12372 Cod 0 Puncte
67 Muntoiu Tudor Florin Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:39:29 Timp 11819 Cod 0 Puncte
68 Patarlageanu Bogdan Mihai Clubul Sportiv Municipal Braila 00:39:36 Timp 12295 Cod 0 Puncte
69 Sandulescu Vlad Andrei Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:39:75 Timp 12344 Cod 0 Puncte
70 Grigore Teodor Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:39:91 Timp 12004 Cod 0 Puncte
70 Carstoveanu Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:39:91 Timp 9949 Cod 0 Puncte
72 Cabuz Paul Octavian Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:40:13 Timp 12079 Cod 0 Puncte
73 Parvu Claudiu Valentin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:40:17 Timp 12013 Cod 0 Puncte
74 Martin Maximilian Robert Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:40:27 Timp 10176 Cod 0 Puncte
75 Milos Sebastian Srecko Clubul Sportiv Scolar Resita 00:40:29 Timp 12236 Cod 0 Puncte
76 Avadanei Radu Cristian Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:40:41 Timp 12426 Cod 0 Puncte
77 Pop Alex Gabriel Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:40:47 Timp 12078 Cod 0 Puncte
78 Coman Radu Andrei Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 00:40:56 Timp 11812 Cod 0 Puncte
79 Florea Alexandru Ionut Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:40:66 Timp 11761 Cod 0 Puncte
80 Miu Andrei Costin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:40:74 Timp 10794 Cod 0 Puncte
81 Olariu Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:40:90 Timp 11903 Cod 0 Puncte
82 Puscas Christian Raul Clubul Sportiv Municipal Arad 00:41:04 Timp 12144 Cod 0 Puncte
83 Cristea Dragos Ioan Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:41:07 Timp 12030 Cod 0 Puncte
84 Neacsu Radu Costin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:41:35 Timp 11247 Cod 0 Puncte
85 Moraru Teodor Cosmin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:41:44 Timp 12001 Cod 0 Puncte
86 Gata Rares Rafael Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:41:90 Timp 12202 Cod 0 Puncte
87 Pana Rares Stefan Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 00:41:98 Timp 11814 Cod 0 Puncte
88 Aldescu Ionut Florentin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:42:25 Timp 11977 Cod 0 Puncte
89 Iacob Liviu Adrian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:42:36 Timp 11773 Cod 0 Puncte
90 Pusca Toma Sorin Cl. Sp. "IBM" BUCURESTI 00:42:74 Timp 10710 Cod 0 Puncte
91 Vasilescu Nick Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:42:95 Timp 12348 Cod 0 Puncte
92 Tatu Darius Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:43:11 Timp 12163 Cod 0 Puncte
93 Cotenescu Rares Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:43:50 Timp 11904 Cod 0 Puncte
94 Ion Cezar Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:44:51 Timp 12019 Cod 0 Puncte
95 Breban Alex Cosmin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:44:65 Timp 12193 Cod 0 Puncte
96 Butoi Dragos Mihail Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:46:03 Timp 11968 Cod 0 Puncte
97 Puskas Buzas Adrian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:48:01 Timp 12188 Cod 0 Puncte
98 Dorin Rares Ioan Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:49:01 Timp 11760 Cod 0 Puncte
99 Caus Mihnea Cristian Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:49:47 Timp 11763 Cod 0 Puncte

7. 50 m bras (0 - 99 ani) Masculin

1 Popescu Robert Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:79 Timp 11603 Cod 0 Puncte
2 Duican Robert Ionut Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:38:19 Timp 11600 Cod 0 Puncte
3 Ionescu Mihnea Ioan Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:39:37 Timp 11653 Cod 0 Puncte
4 Serdin Cosmin Andrei Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:39:39 Timp 11464 Cod 0 Puncte
5 Vaidian Iustin Ioan Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:40:32 Timp 11325 Cod 0 Puncte
6 Marton Arnold Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:40:43 Timp 11211 Cod 0 Puncte
7 Radu Marius Theodor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:40:71 Timp 10561 Cod 0 Puncte
8 Haiducu Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:40:76 Timp 9918 Cod 0 Puncte
9 Mindroc Adrian C-Tin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:41:11 Timp 11604 Cod 0 Puncte
10 Suciu Adrian Claudiu Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:41:27 Timp 11352 Cod 0 Puncte
11 Nicusan Daniel Alexandru Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:41:59 Timp 11349 Cod 0 Puncte
12 Dragnea Alexandru Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:41:68 Timp 11875 Cod 0 Puncte
13 Cojocaru Andrei Ioan Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:41:92 Timp 11450 Cod 0 Puncte
13 Marinica Rares Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:41:92 Timp 11027 Cod 0 Puncte
15 Ionescu Andrei Alex. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:41:96 Timp 9919 Cod 0 Puncte
16 Rogoz Lorincz Erick Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:42:06 Timp 11748 Cod 0 Puncte
17 Chitoiu Raul Andrei Clubul Sportiv Municipal Braila 00:42:92 Timp 9578 Cod 0 Puncte
18 Pojoreanu Alexandru Petri Sport Club Municipal Bacau 00:42:93 Timp 11661 Cod 0 Puncte
19 Solea Luca Mihai As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI 00:42:98 Timp 10855 Cod 0 Puncte
20 Radu Octavian Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:43:26 Timp 10796 Cod 0 Puncte
21 Zaharie Andrei Codrut Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:43:36 Timp 11174 Cod 0 Puncte
22 Hancu Alexandru As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI 00:43:42 Timp 10857 Cod 0 Puncte
23 Rebenciuc Paul Florin Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:43:49 Timp 11540 Cod 0 Puncte
24 Mocanu Andrei Octavian Sport Club Municipal Bacau 00:43:61 Timp 11663 Cod 0 Puncte
25 Lupu Alexandru Eugen Sport Club Municipal Bacau 00:43:82 Timp 11662 Cod 0 Puncte
26 Cardasol Florin Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:43:87 Timp 11028 Cod 0 Puncte
27 Valle Lucian Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:43:91 Timp 11649 Cod 0 Puncte
28 Iovanica Iustin Sorin Clubul Sportiv Universitatea Resita 00:44:13 Timp 11498 Cod 0 Puncte
29 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:44:17 Timp 11598 Cod 0 Puncte
30 Georgita Alexandru Club Sportiv Casa EMA 00:44:23 Timp 12353 Cod 0 Puncte
30 Costan Stefan As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:44:23 Timp 12159 Cod 0 Puncte
32 Lupu Adrian Theodor Clubul Sportiv Farul Constanta 00:44:62 Timp 11524 Cod 0 Puncte
33 Barabas David Szilard Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:44:66 Timp 12388 Cod 0 Puncte
34 Mateiciuc Alexandru Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:44:73 Timp 11539 Cod 0 Puncte
34 Hongu Mihai Emanuel Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:44:73 Timp 11725 Cod 0 Puncte
36 Avramovici Andrei Robert Clubul Sportiv Universitatea Resita 00:44:76 Timp 11501 Cod 0 Puncte
37 Babiciu Sebastian Adrian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:45:00 Timp 11414 Cod 0 Puncte
38 Rusu Emanuel Cosmin Sport Club Municipal Bacau 00:45:06 Timp 11658 Cod 0 Puncte
39 Corodeanu Flavius George Cl. Sp. Municipal ORADEA 00:45:14 Timp 11682 Cod 0 Puncte
40 Lighici Florin Palatul copiilor Constanta 00:45:17 Timp 11529 Cod 0 Puncte
41 Bacila Vlad George Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:45:21 Timp 11329 Cod 0 Puncte
42 Ciobanescu David Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:45:33 Timp 11547 Cod 0 Puncte
43 Leu Razvan Constantin Palatul copiilor Constanta 00:45:50 Timp 11533 Cod 0 Puncte
44 Miron Rares As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:45:74 Timp 11161 Cod 0 Puncte
45 Stefanescu Bogdan Alex. Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:45:78 Timp 12297 Cod 0 Puncte
46 Dragomir Alexandru Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:45:83 Timp 9907 Cod 0 Puncte
47 Caravan Bogdan Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 00:45:86 Timp 11491 Cod 0 Puncte
48 Sincraian Cristian Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:46:01 Timp 11212 Cod 0 Puncte
49 Banu Alexandru Gabriel Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:46:32 Timp 11225 Cod 0 Puncte
50 Hosu Raul Catalin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:46:35 Timp 11181 Cod 0 Puncte
51 Cionca Sergiu Viorel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:46:67 Timp 11426 Cod 0 Puncte
52 Gherghe Luca Ioan Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:46:70 Timp 11703 Cod 0 Puncte
53 Silaghi Rares Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:46:78 Timp 11411 Cod 0 Puncte
54 Olteanu Radu Ion Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:46:87 Timp 11449 Cod 0 Puncte
55 Bele Raul Antonio Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:47:23 Timp 11413 Cod 0 Puncte
56 Lazar Stefan Paul Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:47:58 Timp 11327 Cod 0 Puncte
57 Procopianu Roberto Gabrie Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:47:81 Timp 11382 Cod 0 Puncte
58 Csokmarean Marius Florin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:48:39 Timp 11429 Cod 0 Puncte
59 Ganea Victor Sebastian Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:48:61 Timp 11324 Cod 0 Puncte
60 Rebenciuc Rares Andrei Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:48:95 Timp 12076 Cod 0 Puncte
61 Otoiu Luca Ioan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:49:03 Timp 11052 Cod 0 Puncte
62 Dragomir Alexandru Mihai Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:49:16 Timp 11609 Cod 0 Puncte
63 Petcu Tony Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:49:27 Timp 11851 Cod 0 Puncte
64 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:49:62 Timp 11648 Cod 0 Puncte
65 Bar Andrei Cl. Sp. Municipal ORADEA 00:50:34 Timp 11685 Cod 0 Puncte
66 David Ioan Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:50:41 Timp 10532 Cod 0 Puncte
67 Muresan Bogdan Adrian Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:50:94 Timp 11187 Cod 0 Puncte
68 Macovei Luca Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:51:04 Timp 11574 Cod 0 Puncte
69 Rosmenteniuc Luca Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti