Cont

Rezultatele finale pentru Etapa regionala calificari c. n. copii 10-11 ani

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 m spate (0 - 99 ani) Feminin

1 Paraschiv Eva Maria ACS Atena Sport Club Constanta 00:37:76 Timp 15929 Cod 0 Puncte
2 Grosu Ana Georgiana ACS Atena Sport Club Constanta 00:39:05 Timp 15930 Cod 0 Puncte
3 Boleacu Paula Maria Liceul cu program sportiv Suceava 00:40:95 Timp 15870 Cod 0 Puncte
4 Posa Petra Izabela Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:41:14 Timp 14792 Cod 0 Puncte
5 Mihai Teodora Maria Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:41:50 Timp 15720 Cod 0 Puncte
6 Cozma Ioana Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:41:80 Timp 14796 Cod 0 Puncte
7 Brezan Sara Maria Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:41:82 Timp 15492 Cod 0 Puncte
8 Kuti Anita As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 00:42:42 Timp 16327 Cod 0 Puncte
9 Ciustea Vera Helena Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:42:51 Timp 15837 Cod 0 Puncte
10 Hrib Maria Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:42:69 Timp 15591 Cod 0 Puncte
11 Anton Crina Mariana As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 00:42:83 Timp 15121 Cod 0 Puncte
12 Apetrei Elena Clara Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:43:06 Timp 15921 Cod 0 Puncte
13 Achim Ema ASC Corona 2010 Brasov 00:43:39 Timp 15475 Cod 0 Puncte
14 Maftei Denisa Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:43:68 Timp 14797 Cod 0 Puncte
15 Imre Kedves Reka Cl. "SWIM TO PERFECTION" MIERCUREA CIUC 00:43:80 Timp 16190 Cod 0 Puncte
16 Crucianu Monica Alexandra Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:44:03 Timp 14793 Cod 0 Puncte
17 Dattola Antonia Liceul cu program sportiv Suceava 00:44:22 Timp 15873 Cod 0 Puncte
18 Blaga Maria Olivia Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:44:63 Timp 15634 Cod 0 Puncte
19 Ion Miruna Alexandra Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:45:61 Timp 15716 Cod 0 Puncte
20 Costandache Carolina Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:45:86 Timp 15715 Cod 0 Puncte
21 Munteanu Maria ACS Atena Sport Club Constanta 00:45:91 Timp 15928 Cod 0 Puncte
22 Cozma Roberta Alexandra ASC Corona 2010 Brasov 00:46:09 Timp 15782 Cod 0 Puncte
23 Ciobanu Ioana Monica Sport Club Municipal Bacau 00:46:29 Timp 15400 Cod 0 Puncte
24 Cioineag Caterina Alexia Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:46:76 Timp 16073 Cod 0 Puncte
25 Girovanu Andrea Denisa Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:47:54 Timp 15922 Cod 0 Puncte
26 Botez Ioana Alexandra Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:47:78 Timp 15490 Cod 0 Puncte
27 Sveduneac Diana Andreea Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:48:25 Timp 16282 Cod 0 Puncte
28 Iosub Elisabeta Florentin Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:48:61 Timp 16287 Cod 0 Puncte
29 Secoban Natalia Andreea Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:48:91 Timp 16285 Cod 0 Puncte
30 Petrea Andreea Lacramiora Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:48:94 Timp 15718 Cod 0 Puncte
30 Horghidan Anastasia Ioana Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:48:94 Timp 15925 Cod 0 Puncte
32 Timofte Rebeca Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:49:16 Timp 15633 Cod 0 Puncte
33 Corbu Alexandra Maria ASC Corona 2010 Brasov 00:49:46 Timp 15776 Cod 0 Puncte
34 Stamate Daria Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:50:72 Timp 14528 Cod 0 Puncte
35 Sabin Irina Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:50:86 Timp 16284 Cod 0 Puncte
36 Manhardt Bianca Gabriela ASC Corona 2010 Brasov 00:52:06 Timp 15473 Cod 0 Puncte
37 Bucataru Maya Stefania Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:52:35 Timp 14794 Cod 0 Puncte

2. 50 m spate (0 - 99 ani) Masculin

1 Muntean Rares Ionut Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:38:08 Timp 15924 Cod 0 Puncte
2 Badea Rares Stefan ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:66 Timp 15934 Cod 0 Puncte
3 Maftei Leonardo Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:38:86 Timp 14800 Cod 0 Puncte
4 Onisoru Darius Cristian Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:39:04 Timp 15587 Cod 0 Puncte
5 Cojocaru Flavius C-Tin Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:39:12 Timp 14798 Cod 0 Puncte
6 Teisanu Darius Octav ACS Atena Sport Club Constanta 00:40:48 Timp 15932 Cod 0 Puncte
7 Trocin Stefan Liceul cu program sportiv Suceava 00:40:53 Timp 15872 Cod 0 Puncte
7 Stan David Liceul cu program sportiv Braila 00:40:53 Timp 15869 Cod 0 Puncte
9 Despina Stefan Ionut As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 00:41:08 Timp 15113 Cod 0 Puncte
10 Andries Eric Stefan Palatul copiilor Constanta 00:41:73 Timp 15861 Cod 0 Puncte
11 Neagu Cezar Stefan Liceul cu program sportiv Suceava 00:41:79 Timp 15871 Cod 0 Puncte
12 Calinic Rares Cristian ACS Atena Sport Club Constanta 00:42:05 Timp 15933 Cod 0 Puncte
13 Borcea Nikolas George Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:42:09 Timp 15717 Cod 0 Puncte
14 Stoleriu Radu Ionut Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:42:10 Timp 15588 Cod 0 Puncte
15 Moian Dusa Rares Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:42:21 Timp 16180 Cod 0 Puncte
16 Cazan David Andrei ACS Atena Sport Club Constanta 00:42:27 Timp 15935 Cod 0 Puncte
17 Dobroghi David Dumitru Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:42:48 Timp 15864 Cod 0 Puncte
18 Abit Eian Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:42:57 Timp 15842 Cod 0 Puncte
19 Voloseniuc Hudescu Alexan Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:42:93 Timp 15923 Cod 0 Puncte
20 Lungu David Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:43:04 Timp 15863 Cod 0 Puncte
21 Matias Alexandru Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:43:48 Timp 14801 Cod 0 Puncte
22 Ragea David Clubul Sportiv Danube Swim Club - Galati 00:43:98 Timp 14542 Cod 0 Puncte
23 Tihenea Cristian Andrei Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:44:04 Timp 15813 Cod 0 Puncte
24 Dragomir Alexandru Nicola ACS Atena Sport Club Constanta 00:44:79 Timp 15938 Cod 0 Puncte
25 Vlaicu Anton Nicolae Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:44:88 Timp 16072 Cod 0 Puncte
26 Tudor Darius Andrei Palatul copiilor Constanta 00:45:33 Timp 15862 Cod 0 Puncte
27 Agapi Darius Florin Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:45:55 Timp 16283 Cod 0 Puncte
28 Ciubotaru Robert Andrei ACS Atena Sport Club Constanta 00:45:65 Timp 15936 Cod 0 Puncte
29 Pocora Vlad Teodor As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 00:45:93 Timp 15114 Cod 0 Puncte
30 Preda Hristofor Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:46:16 Timp 15839 Cod 0 Puncte
31 Trenchea Darius Matei Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:46:20 Timp 15838 Cod 0 Puncte
32 Spiridon Stefan Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:46:21 Timp 16092 Cod 0 Puncte
33 Barbu Andrei Razvan ACS Atena Sport Club Constanta 00:46:29 Timp 15939 Cod 0 Puncte
34 Istrate Alexandru Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:46:47 Timp 13700 Cod 0 Puncte
35 Florea Tudor Andrei ACS Atena Sport Club Constanta 00:46:53 Timp 15941 Cod 0 Puncte
36 Agripina Robert ASC Corona 2010 Brasov 00:47:10 Timp 15780 Cod 0 Puncte
37 Curticapean Alexandru V. ASC Corona 2010 Brasov 00:47:18 Timp 15472 Cod 0 Puncte
38 Covaci Remus Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:48:49 Timp 15719 Cod 0 Puncte
39 Pantaza Vladimir Teodor Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:48:71 Timp 15811 Cod 0 Puncte
40 Neacsu Marius Nicolae Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:52:61 Timp 15812 Cod 0 Puncte
41 Pricop Petrica Adrian Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:56:15 Timp 16343 Cod 0 Puncte
42 Mocanu Stefan Gabriel Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:56:59 Timp 16071 Cod 0 Puncte
43 Simionescu Andrei Mihai ASC Corona 2010 Brasov 01:02:25 Timp 15538 Cod 0 Puncte

3. 50 m bras (0 - 99 ani) Masculin

1 Raducanu Eduard ACS Atena Sport Club Constanta 00:39:06 Timp 13338 Cod 0 Puncte
2 Bokor Balazs As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 00:42:61 Timp 14832 Cod 0 Puncte
3 Nicolaev Vladimir Andrei Palatul copiilor Constanta 00:43:46 Timp 14818 Cod 0 Puncte
4 Strimbeanu Razvan Palatul copiilor Constanta 00:43:78 Timp 13334 Cod 0 Puncte
5 Miclea Dragos Iulian ASC Corona 2010 Brasov 00:44:21 Timp 15534 Cod 0 Puncte
6 Chiriac Victor Gabriel Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:44:96 Timp 15590 Cod 0 Puncte
7 Niculaie David Andreas ACS Atena Sport Club Constanta 00:45:04 Timp 15045 Cod 0 Puncte
8 Andries Luca Stefan Liceul cu program sportiv Bacau 00:45:45 Timp 15395 Cod 0 Puncte
9 Cojocaru Carol Mihai Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:45:47 Timp 14789 Cod 0 Puncte
10 Hriscu Rares Liceul cu program sportiv Bacau 00:45:51 Timp 15396 Cod 0 Puncte
11 Slavu Rares Stefan Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:45:71 Timp 14892 Cod 0 Puncte
12 Diaconescu Carbunescu Vic ACS Atena Sport Club Constanta 00:46:72 Timp 15042 Cod 0 Puncte
13 Savuca Luca Ionut Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:46:76 Timp 14894 Cod 0 Puncte
14 Szabo Szelyes Szilard As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 00:46:80 Timp 14834 Cod 0 Puncte
15 Secoban Stefan Alex. Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:46:83 Timp 15272 Cod 0 Puncte
16 Talpes Ioan Vlad Palatul copiilor Constanta 00:46:96 Timp 15044 Cod 0 Puncte
17 Iacob Mario Bogdan Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:47:68 Timp 14896 Cod 0 Puncte
18 Cardei Darius Andrei Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:47:82 Timp 15138 Cod 0 Puncte
19 Novac Iulian Doru ACS Atena Sport Club Constanta 00:47:89 Timp 15048 Cod 0 Puncte
20 Bozonca Gabriel Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:47:95 Timp 14787 Cod 0 Puncte
21 Teodor Cosmin ACS Atena Sport Club Constanta 00:48:05 Timp 15049 Cod 0 Puncte
22 Popa Carol ACS Atena Sport Club Constanta 00:48:10 Timp 13344 Cod 0 Puncte
23 Enciu Sebastian ACS Atena Sport Club Constanta 00:48:43 Timp 15047 Cod 0 Puncte
24 Fraseniuc Eduard Mihai Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:48:45 Timp 15415 Cod 0 Puncte
25 Panait Paul Dragos Liceul cu program sportiv Suceava 00:48:46 Timp 15102 Cod 0 Puncte
26 Stratu Alexandru Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:49:76 Timp 15414 Cod 0 Puncte
27 Petre Raul Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:49:92 Timp 15835 Cod 0 Puncte
28 Anghel Cezar Arthur ACS Atena Sport Club Constanta 00:50:38 Timp 16344 Cod 0 Puncte
29 Safir Tudor Stefan Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:51:00 Timp 14788 Cod 0 Puncte
30 Ghinda Cezar Andrei Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:51:24 Timp 14780 Cod 0 Puncte
30 Baciu Denis Andrei Liceul cu program sportiv Bacau 00:51:24 Timp 15183 Cod 0 Puncte
32 Serea Razvan Alexandru Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:51:38 Timp 15140 Cod 0 Puncte
33 Bour Radu Andrei Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:51:54 Timp 14790 Cod 0 Puncte
34 Dogaru Dumitru Daniel Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:51:86 Timp 14791 Cod 0 Puncte
35 Chirica Rares George Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:52:01 Timp 14895 Cod 0 Puncte
36 Curt Andrei Robert Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:52:88 Timp 14893 Cod 0 Puncte
37 Balazs Ors ASC Corona 2010 Brasov 00:52:97 Timp 15537 Cod 0 Puncte
38 Nofit Codrin Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:54:37 Timp 13701 Cod 0 Puncte
39 Gavrila Ionut Gelu ASC Corona 2010 Brasov 00:55:64 Timp 15778 Cod 0 Puncte
40 Cojocaru Rares Mihai Sport Club Municipal Bacau 00:56:14 Timp 15407 Cod 0 Puncte
41 Bejenaru Rares Andrei Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:56:43 Timp 16088 Cod 0 Puncte
42 Grigoras Alexandru Nic. Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:57:15 Timp 16089 Cod 0 Puncte
43 Toia Codrin Nicolae Sport Club Municipal Bacau 01:00:12 Timp 15408 Cod 0 Puncte
44 Benghiac Eric ASC Corona 2010 Brasov 01:02:71 Timp 15781 Cod 0 Puncte

4. 50 m bras (0 - 99 ani) Feminin

1 Ostafi Delia Elena Liceul cu program sportiv Suceava 00:39:05 Timp 14841 Cod 0 Puncte
2 Bostangiu Adelina Maria As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 00:40:13 Timp 15126 Cod 0 Puncte
3 Ursu Maria Ioana Liceul cu program sportiv Suceava 00:40:40 Timp 15100 Cod 0 Puncte
4 Sauciuc Oana Iulia Liceul cu program sportiv Suceava 00:41:65 Timp 15099 Cod 0 Puncte
5 Popovici Petriana Liceul cu program sportiv Suceava 00:41:83 Timp 15098 Cod 0 Puncte
6 Chitac Aurora Hoara Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:42:94 Timp 15263 Cod 0 Puncte
7 Tudor Allegra Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:43:22 Timp 14779 Cod 0 Puncte
8 Sofronea Ingrid Liceul cu program sportiv Suceava 00:44:58 Timp 15416 Cod 0 Puncte
9 Ginghina Alina Andreea Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:44:71 Timp 14901 Cod 0 Puncte
10 Axentioi Ilinca Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:45:20 Timp 15273 Cod 0 Puncte
11 Iancu Erika Luana Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:46:00 Timp 15133 Cod 0 Puncte
12 Csergo Melinda As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 00:46:03 Timp 14833 Cod 0 Puncte
13 Tanasa Bianca Petrina Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:46:25 Timp 15270 Cod 0 Puncte
14 Gheorghe Iulia Cristina ACS Atena Sport Club Constanta 00:47:60 Timp 15046 Cod 0 Puncte
15 Badea Ioana Alexandra ACS Atena Sport Club Constanta 00:47:64 Timp 15043 Cod 0 Puncte
16 Soroceanu Alexia Ioana Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:47:69 Timp 15593 Cod 0 Puncte
17 Chelmus Arina Maria Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:47:74 Timp 15135 Cod 0 Puncte
18 Iofciu Alexandra Sophie Palatul copiilor Constanta 00:48:82 Timp 14814 Cod 0 Puncte
19 Marcu Cristina Elena Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:49:23 Timp 14522 Cod 0 Puncte
20 Radu Ariana Maria Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:49:42 Timp 14902 Cod 0 Puncte
21 Stroe Lavinia Alexandra Palatul copiilor Constanta 00:49:49 Timp 14817 Cod 0 Puncte
22 Todoran Marina ASC Corona 2010 Brasov 00:49:68 Timp 15488 Cod 0 Puncte
23 Teodorovici Mara Ioana Liceul cu program sportiv Suceava 00:49:87 Timp 15101 Cod 0 Puncte
24 Ionica Erika Gabriela Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:50:13 Timp 15134 Cod 0 Puncte
25 Valeanu Alesia Georgiana Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:51:01 Timp 14783 Cod 0 Puncte
26 Iancu Mara Alexia ACS Atena Sport Club Constanta 00:51:12 Timp 15050 Cod 0 Puncte
27 Mihai Ana Denisa Liceul cu program sportiv Bacau 00:51:62 Timp 15184 Cod 0 Puncte
28 Draghici Miruna Mariuca As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 00:51:67 Timp 15122 Cod 0 Puncte
29 Baciu Daria Patricia Liceul cu program sportiv Bacau 00:52:17 Timp 15182 Cod 0 Puncte
30 Ghitun Alexandra As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 00:52:41 Timp 15128 Cod 0 Puncte
31 Sucuri Daria Andreea ACS Atena Sport Club Constanta 00:52:56 Timp 16339 Cod 0 Puncte
32 Brezeanu Izabela ACS Atena Sport Club Constanta 00:52:58 Timp 15942 Cod 0 Puncte
33 Mart Emilia ASC Corona 2010 Brasov 00:55:16 Timp 14859 Cod 0 Puncte
34 Roman Sara ACS Atena Sport Club Constanta 00:55:34 Timp 15940 Cod 0 Puncte
35 Boghiu Sabina Stefania Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:55:91 Timp 14786 Cod 0 Puncte
36 Fecioru Diana Maria Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:56:46 Timp 14781 Cod 0 Puncte
37 Saran Nadine Emilia ASC Corona 2010 Brasov 00:59:14 Timp 15786 Cod 0 Puncte
38 Patrinoiu Teodora ASC Corona 2010 Brasov 00:59:72 Timp 15790 Cod 0 Puncte

5. 50 m fluture (0 - 99 ani) Masculin

1 Maftei Leonardo Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:37:14 Timp 14800 Cod 0 Puncte
2 Despina Stefan Ionut As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 00:37:27 Timp 15113 Cod 0 Puncte
3 Muntean Rares Ionut Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:37:73 Timp 15924 Cod 0 Puncte
4 Stan David Liceul cu program sportiv Braila 00:38:39 Timp 15869 Cod 0 Puncte
5 Cojocaru Flavius C-Tin Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:38:50 Timp 14798 Cod 0 Puncte
6 Onisoru Darius Cristian Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:38:61 Timp 15587 Cod 0 Puncte
7 Trocin Stefan Liceul cu program sportiv Suceava 00:38:96 Timp 15872 Cod 0 Puncte
8 Borcea Nikolas George Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:39:27 Timp 15717 Cod 0 Puncte
9 Badea Rares Stefan ACS Atena Sport Club Constanta 00:39:63 Timp 15934 Cod 0 Puncte
10 Teisanu Darius Octav ACS Atena Sport Club Constanta 00:40:01 Timp 15932 Cod 0 Puncte
11 Abit Eian Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:40:27 Timp 15842 Cod 0 Puncte
12 Neagu Cezar Stefan Liceul cu program sportiv Suceava 00:40:59 Timp 15871 Cod 0 Puncte
13 Cazan David Andrei ACS Atena Sport Club Constanta 00:40:84 Timp 15935 Cod 0 Puncte
14 Dobroghi David Dumitru Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:41:98 Timp 15864 Cod 0 Puncte
15 Moian Dusa Rares Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:42:11 Timp 16180 Cod 0 Puncte
16 Calinic Rares Cristian ACS Atena Sport Club Constanta 00:42:64 Timp 15933 Cod 0 Puncte
17 Pocora Vlad Teodor As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 00:42:78 Timp 15114 Cod 0 Puncte
18 Istrate Alexandru Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:43:70 Timp 13700 Cod 0 Puncte
19 Ragea David Clubul Sportiv Danube Swim Club - Galati 00:44:07 Timp 14542 Cod 0 Puncte
20 Stoleriu Radu Ionut Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:44:12 Timp 15588 Cod 0 Puncte
21 Trenchea Darius Matei Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:44:61 Timp 15838 Cod 0 Puncte
22 Spiridon Stefan Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:45:33 Timp 16092 Cod 0 Puncte
23 Lungu David Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:46:36 Timp 15863 Cod 0 Puncte
24 Agapi Darius Florin Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:47:08 Timp 16283 Cod 0 Puncte
25 Voloseniuc Hudescu Alexan Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:48:62 Timp 15923 Cod 0 Puncte
26 Matias Alexandru Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:49:39 Timp 14801 Cod 0 Puncte
27 Preda Hristofor Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:50:14 Timp 15839 Cod 0 Puncte
28 Vlaicu Anton Nicolae Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:52:76 Timp 16072 Cod 0 Puncte
29 Covaci Remus Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:52:79 Timp 15719 Cod 0 Puncte
30 Tihenea Cristian Andrei Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:55:21 Timp 15813 Cod 0 Puncte
31 Neacsu Marius Nicolae Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:55:80 Timp 15812 Cod 0 Puncte
32 Barbu Andrei Razvan ACS Atena Sport Club Constanta 00:57:48 Timp 15939 Cod 0 Puncte
33 Curticapean Alexandru V. ASC Corona 2010 Brasov 00:57:87 Timp 15472 Cod 0 Puncte
34 Pantaza Vladimir Teodor Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:58:53 Timp 15811 Cod 0 Puncte
35 Agripina Robert ASC Corona 2010 Brasov 01:00:92 Timp 15780 Cod 0 Puncte
36 Pricop Petrica Adrian Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:01:33 Timp 16343 Cod 0 Puncte
37 Mocanu Stefan Gabriel Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:07:33 Timp 16071 Cod 0 Puncte
38 Simionescu Andrei Mihai ASC Corona 2010 Brasov 01:16:30 Timp 15538 Cod 0 Puncte

6. 50 m fluture (0 - 99 ani) Feminin

1 Grosu Ana Georgiana ACS Atena Sport Club Constanta 00:37:19 Timp 15930 Cod 0 Puncte
2 Mihai Teodora Maria Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:38:88 Timp 15720 Cod 0 Puncte
3 Boleacu Paula Maria Liceul cu program sportiv Suceava 00:39:89 Timp 15870 Cod 0 Puncte
4 Posa Petra Izabela Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:40:05 Timp 14792 Cod 0 Puncte
5 Ciustea Vera Helena Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:41:29 Timp 15837 Cod 0 Puncte
6 Anton Crina Mariana As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 00:42:08 Timp 15121 Cod 0 Puncte
7 Blaga Maria Olivia Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:42:18 Timp 15634 Cod 0 Puncte
8 Ion Miruna Alexandra Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:42:52 Timp 15716 Cod 0 Puncte
9 Kuti Anita As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 00:43:05 Timp 16327 Cod 0 Puncte
10 Cozma Ioana Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:43:26 Timp 14796 Cod 0 Puncte
11 Hrib Maria Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:43:97 Timp 15591 Cod 0 Puncte
12 Munteanu Maria ACS Atena Sport Club Constanta 00:44:32 Timp 15928 Cod 0 Puncte
13 Imre Kedves Reka Cl. "SWIM TO PERFECTION" MIERCUREA CIUC 00:45:01 Timp 16190 Cod 0 Puncte
14 Costandache Carolina Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:45:47 Timp 15715 Cod 0 Puncte
15 Maftei Denisa Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:46:72 Timp 14797 Cod 0 Puncte
16 Cioineag Caterina Alexia Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:47:13 Timp 16073 Cod 0 Puncte
17 Corbu Alexandra Maria ASC Corona 2010 Brasov 00:47:36 Timp 15776 Cod 0 Puncte
18 Apetrei Elena Clara Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:47:98 Timp 15921 Cod 0 Puncte
19 Brezan Sara Maria Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:48:17 Timp 15492 Cod 0 Puncte
19 Girovanu Andrea Denisa Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:48:17 Timp 15922 Cod 0 Puncte
21 Horghidan Anastasia Ioana Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:49:12 Timp 15925 Cod 0 Puncte
22 Cozma Roberta Alexandra ASC Corona 2010 Brasov 00:49:83 Timp 15782 Cod 0 Puncte
23 Sabin Irina Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:50:00 Timp 16284 Cod 0 Puncte
24 Stamate Daria Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:50:62 Timp 14528 Cod 0 Puncte
25 Secoban Natalia Andreea Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:50:80 Timp 16285 Cod 0 Puncte
26 Iosub Elisabeta Florentin Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:51:02 Timp 16287 Cod 0 Puncte
27 Timofte Rebeca Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:51:06 Timp 15633 Cod 0 Puncte
28 Petrea Andreea Lacramiora Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:51:45 Timp 15718 Cod 0 Puncte
29 Sveduneac Diana Andreea Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:51:62 Timp 16282 Cod 0 Puncte
30 Dattola Antonia Liceul cu program sportiv Suceava 00:52:31 Timp 15873 Cod 0 Puncte
31 Crucianu Monica Alexandra Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:52:52 Timp 14793 Cod 0 Puncte
32 Ciobanu Ioana Monica Sport Club Municipal Bacau 00:52:62 Timp 15400 Cod 0 Puncte
33 Botez Ioana Alexandra Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:03:14 Timp 15490 Cod 0 Puncte
34 Achim Ema ASC Corona 2010 Brasov 01:03:29 Timp 15475 Cod 0 Puncte
35 Bucataru Maya Stefania Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:06:50 Timp 14794 Cod 0 Puncte

7. 50 m liber (0 - 99 ani) Masculin

1 Raducanu Eduard ACS Atena Sport Club Constanta 00:29:76 Timp 13338 Cod 0 Puncte
2 Hriscu Rares Liceul cu program sportiv Bacau 00:30:73 Timp 15396 Cod 0 Puncte
3 Nicolaev Vladimir Andrei Palatul copiilor Constanta 00:31:41 Timp 14818 Cod 0 Puncte
4 Cojocaru Carol Mihai Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:31:71 Timp 14789 Cod 0 Puncte
5 Strimbeanu Razvan Palatul copiilor Constanta 00:32:32 Timp 13334 Cod 0 Puncte
6 Andries Luca Stefan Liceul cu program sportiv Bacau 00:32:87 Timp 15395 Cod 0 Puncte
6 Slavu Rares Stefan Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:32:87 Timp 14892 Cod 0 Puncte
8 Miclea Dragos Iulian ASC Corona 2010 Brasov 00:32:95 Timp 15534 Cod 0 Puncte
9 Baciu Denis Andrei Liceul cu program sportiv Bacau 00:33:01 Timp 15183 Cod 0 Puncte
10 Savuca Luca Ionut Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:33:16 Timp 14894 Cod 0 Puncte
11 Stratu Alexandru Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:33:35 Timp 15414 Cod 0 Puncte
12 Ghinda Cezar Andrei Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:33:36 Timp 14780 Cod 0 Puncte
13 Panait Paul Dragos Liceul cu program sportiv Suceava 00:34:11 Timp 15102 Cod 0 Puncte
14 Enciu Sebastian ACS Atena Sport Club Constanta 00:34:51 Timp 15047 Cod 0 Puncte
15 Secoban Stefan Alex. Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:35:01 Timp 15272 Cod 0 Puncte
16 Popa Carol ACS Atena Sport Club Constanta 00:35:11 Timp 13344 Cod 0 Puncte
17 Talpes Ioan Vlad Palatul copiilor Constanta 00:35:17 Timp 15044 Cod 0 Puncte
18 Fraseniuc Eduard Mihai Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:35:20 Timp 15415 Cod 0 Puncte
19 Bozonca Gabriel Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:35:21 Timp 14787 Cod 0 Puncte
20 Niculaie David Andreas ACS Atena Sport Club Constanta 00:35:26 Timp 15045 Cod 0 Puncte
20 Petre Raul Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:35:26 Timp 15835 Cod 0 Puncte
22 Florea Razvan Stefan Liceul cu program sportiv Braila 00:35:45 Timp 14392 Cod 0 Puncte
23 Novac Iulian Doru ACS Atena Sport Club Constanta 00:35:48 Timp 15048 Cod 0 Puncte
24 Chirica Rares George Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:35:64 Timp 14895 Cod 0 Puncte
25 Bokor Balazs As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 00:35:77 Timp 14832 Cod 0 Puncte
26 Chiriac Victor Gabriel Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:35:83 Timp 15590 Cod 0 Puncte
27 Teodor Cosmin ACS Atena Sport Club Constanta 00:35:96 Timp 15049 Cod 0 Puncte
28 Safir Tudor Stefan Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:36:18 Timp 14788 Cod 0 Puncte
29 Nofit Codrin Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:36:30 Timp 13701 Cod 0 Puncte
30 Iacob Mario Bogdan Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:36:45 Timp 14896 Cod 0 Puncte
31 Anghel Cezar Arthur ACS Atena Sport Club Constanta 00:37:24 Timp 16344 Cod 0 Puncte
32 Curt Andrei Robert Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:37:98 Timp 14893 Cod 0 Puncte
33 Bour Radu Andrei Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:38:08 Timp 14790 Cod 0 Puncte
34 Diaconescu Carbunescu Vic ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:31 Timp 15042 Cod 0 Puncte
35 Cardei Darius Andrei Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:38:34 Timp 15138 Cod 0 Puncte
36 Dogaru Dumitru Daniel Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:38:68 Timp 14791 Cod 0 Puncte
37 Grigoras Alexandru Nic. Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:39:48 Timp 16089 Cod 0 Puncte
38 Szabo Szelyes Szilard As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 00:40:41 Timp 14834 Cod 0 Puncte
39 Balazs Ors ASC Corona 2010 Brasov 00:40:78 Timp 15537 Cod 0 Puncte
40 Gavrila Ionut Gelu ASC Corona 2010 Brasov 00:40:99 Timp 15778 Cod 0 Puncte
41 Toia Codrin Nicolae Sport Club Municipal Bacau 00:41:33 Timp 15408 Cod 0 Puncte
42 Serea Razvan Alexandru Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:41:44 Timp 15140 Cod 0 Puncte
43 Benghiac Eric ASC Corona 2010 Brasov 00:43:96 Timp 15781 Cod 0 Puncte
44 Cojocaru Rares Mihai Sport Club Municipal Bacau 00:44:50 Timp 15407 Cod 0 Puncte
45 Bejenaru Rares Andrei Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:45:69 Timp 16088 Cod 0 Puncte

8. 50 m liber (0 - 99 ani) Feminin

1 Ursu Maria Ioana Liceul cu program sportiv Suceava 00:30:34 Timp 15100 Cod 0 Puncte
2 Ostafi Delia Elena Liceul cu program sportiv Suceava 00:31:46 Timp 14841 Cod 0 Puncte
3 Badea Ioana Alexandra ACS Atena Sport Club Constanta 00:31:67 Timp 15043 Cod 0 Puncte
4 Bostangiu Adelina Maria As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 00:31:76 Timp 15126 Cod 0 Puncte
5 Chitac Aurora Hoara Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:32:27 Timp 15263 Cod 0 Puncte
6 Popovici Petriana Liceul cu program sportiv Suceava 00:33:28 Timp 15098 Cod 0 Puncte
7 Soroceanu Alexia Ioana Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:33:62 Timp 15593 Cod 0 Puncte
8 Tudor Allegra Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:33:73 Timp 14779 Cod 0 Puncte
9 Sauciuc Oana Iulia Liceul cu program sportiv Suceava 00:33:76 Timp 15099 Cod 0 Puncte
10 Brezeanu Izabela ACS Atena Sport Club Constanta 00:34:27 Timp 15942 Cod 0 Puncte
11 Axentioi Ilinca Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:34:45 Timp 15273 Cod 0 Puncte
12 Sofronea Ingrid Liceul cu program sportiv Suceava 00:34:47 Timp 15416 Cod 0 Puncte
13 Chelmus Arina Maria Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:34:48 Timp 15135 Cod 0 Puncte
14 Iotu Ramona Anca Palatul copiilor Constanta 00:34:75 Timp 14812 Cod 0 Puncte
14 Ginghina Alina Andreea Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:34:75 Timp 14901 Cod 0 Puncte
16 Iancu Erika Luana Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:34:86 Timp 15133 Cod 0 Puncte
17 Tanasa Bianca Petrina Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:34:93 Timp 15270 Cod 0 Puncte
18 Todoran Marina ASC Corona 2010 Brasov 00:35:15 Timp 15488 Cod 0 Puncte
19 Valeanu Alesia Georgiana Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:35:55 Timp 14783 Cod 0 Puncte
20 Iofciu Alexandra Sophie Palatul copiilor Constanta 00:35:90 Timp 14814 Cod 0 Puncte
21 Stroe Lavinia Alexandra Palatul copiilor Constanta 00:35:97 Timp 14817 Cod 0 Puncte
22 Csergo Melinda As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 00:36:05 Timp 14833 Cod 0 Puncte
23 Draghici Miruna Mariuca As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 00:36:14 Timp 15122 Cod 0 Puncte
24 Teodorovici Mara Ioana Liceul cu program sportiv Suceava 00:36:37 Timp 15101 Cod 0 Puncte
25 Baciu Daria Patricia Liceul cu program sportiv Bacau 00:36:40 Timp 15182 Cod 0 Puncte
26 Radu Ariana Maria Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:36:50 Timp 14902 Cod 0 Puncte
27 Gheorghe Iulia Cristina ACS Atena Sport Club Constanta 00:37:03 Timp 15046 Cod 0 Puncte
28 Eross Hanna Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 00:37:24 Timp 15158 Cod 0 Puncte
29 Ghitun Alexandra As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 00:37:46 Timp 15128 Cod 0 Puncte
30 Iancu Mara Alexia ACS Atena Sport Club Constanta 00:37:56 Timp 15050 Cod 0 Puncte
31 Sucuri Daria Andreea ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:40 Timp 16339 Cod 0 Puncte
32 Ionica Erika Gabriela Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:39:23 Timp 15134 Cod 0 Puncte
32 Roman Sara ACS Atena Sport Club Constanta 00:39:23 Timp 15940 Cod 0 Puncte
34 Marcu Cristina Elena Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:39:77 Timp 14522 Cod 0 Puncte
35 Mihai Ana Denisa Liceul cu program sportiv Bacau 00:40:63 Timp 15184 Cod 0 Puncte
36 Mart Emilia ASC Corona 2010 Brasov 00:40:97 Timp 14859 Cod 0 Puncte
37 Boghiu Sabina Stefania Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:42:41 Timp 14786 Cod 0 Puncte
38 Fecioru Diana Maria Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:43:00 Timp 14781 Cod 0 Puncte
39 Saran Nadine Emilia ASC Corona 2010 Brasov 00:43:62 Timp 15786 Cod 0 Puncte
40 Patrinoiu Teodora ASC Corona 2010 Brasov 00:47:16 Timp 15790 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

1. 50 m bras (0 - 99 ani) Feminin

1 Posa Petra Izabela Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:45:28 Timp 14792 Cod 0 Puncte
2 Paraschiv Eva Maria ACS Atena Sport Club Constanta 00:45:63 Timp 15929 Cod 0 Puncte
3 Boleacu Paula Maria Liceul cu program sportiv Suceava 00:46:84 Timp 15870 Cod 0 Puncte
4 Grosu Ana Georgiana ACS Atena Sport Club Constanta 00:47:42 Timp 15930 Cod 0 Puncte
5 Imre Kedves Reka Cl. "SWIM TO PERFECTION" MIERCUREA CIUC 00:47:43 Timp 16190 Cod 0 Puncte
6 Horghidan Anastasia Ioana Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:48:54 Timp 15925 Cod 0 Puncte
7 Kuti Anita As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 00:49:19 Timp 16327 Cod 0 Puncte
8 Stamate Daria Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:49:39 Timp 14528 Cod 0 Puncte
9 Anton Crina Mariana As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 00:50:21 Timp 15121 Cod 0 Puncte
10 Maftei Denisa Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:50:28 Timp 14797 Cod 0 Puncte
11 Munteanu Maria ACS Atena Sport Club Constanta 00:51:17 Timp 15928 Cod 0 Puncte
12 Apetrei Elena Clara Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:51:33 Timp 15921 Cod 0 Puncte
13 Brezan Sara Maria Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:51:70 Timp 15492 Cod 0 Puncte
14 Costandache Carolina Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:51:81 Timp 15715 Cod 0 Puncte
15 Cozma Ioana Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:51:88 Timp 14796 Cod 0 Puncte
16 Achim Ema ASC Corona 2010 Brasov 00:52:26 Timp 15475 Cod 0 Puncte
17 Ciustea Vera Helena Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:52:63 Timp 15837 Cod 0 Puncte
18 Cioineag Caterina Alexia Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:52:70 Timp 16073 Cod 0 Puncte
19 Mihai Teodora Maria Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:53:19 Timp 15720 Cod 0 Puncte
20 Sabin Irina Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:54:43 Timp 16284 Cod 0 Puncte
21 Corbu Alexandra Maria ASC Corona 2010 Brasov 00:54:60 Timp 15776 Cod 0 Puncte
22 Blaga Maria Olivia Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:55:01 Timp 15634 Cod 0 Puncte
23 Botez Ioana Alexandra Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:55:04 Timp 15490 Cod 0 Puncte
24 Secoban Natalia Andreea Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:55:12 Timp 16285 Cod 0 Puncte
25 Hrib Maria Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:55:26 Timp 15591 Cod 0 Puncte
26 Ciobanu Ioana Monica Sport Club Municipal Bacau 00:55:50 Timp 15400 Cod 0 Puncte
27 Girovanu Andrea Denisa Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:55:54 Timp 15922 Cod 0 Puncte
28 Ion Miruna Alexandra Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:56:75 Timp 15716 Cod 0 Puncte
29 Crucianu Monica Alexandra Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:57:39 Timp 14793 Cod 0 Puncte
30 Petrea Andreea Lacramiora Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:57:67 Timp 15718 Cod 0 Puncte
31 Dattola Antonia Liceul cu program sportiv Suceava 00:57:75 Timp 15873 Cod 0 Puncte
32 Cozma Roberta Alexandra ASC Corona 2010 Brasov 00:57:97 Timp 15782 Cod 0 Puncte
33 Timofte Rebeca Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:58:00 Timp 15633 Cod 0 Puncte
34 Bucataru Maya Stefania Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:01:51 Timp 14794 Cod 0 Puncte
35 Iosub Elisabeta Florentin Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 01:05:12 Timp 16287 Cod 0 Puncte
36 Sveduneac Diana Andreea Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 01:06:14 Timp 16282 Cod 0 Puncte

2. 50 m bras (0 - 99 ani) Masculin

1 Cojocaru Flavius C-Tin Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:42:52 Timp 14798 Cod 0 Puncte
2 Muntean Rares Ionut Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:43:36 Timp 15924 Cod 0 Puncte
3 Trocin Stefan Liceul cu program sportiv Suceava 00:44:50 Timp 15872 Cod 0 Puncte
4 Onisoru Darius Cristian Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:47:41 Timp 15587 Cod 0 Puncte
5 Teisanu Darius Octav ACS Atena Sport Club Constanta 00:47:47 Timp 15932 Cod 0 Puncte
6 Borcea Nikolas George Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:47:98 Timp 15717 Cod 0 Puncte
7 Badea Rares Stefan ACS Atena Sport Club Constanta 00:48:11 Timp 15934 Cod 0 Puncte
8 Calinic Rares Cristian ACS Atena Sport Club Constanta 00:48:32 Timp 15933 Cod 0 Puncte
9 Cazan David Andrei ACS Atena Sport Club Constanta 00:48:96 Timp 15935 Cod 0 Puncte
10 Pocora Vlad Teodor As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 00:49:51 Timp 15114 Cod 0 Puncte
11 Stoleriu Radu Ionut Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:49:99 Timp 15588 Cod 0 Puncte
12 Despina Stefan Ionut As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 00:50:63 Timp 15113 Cod 0 Puncte
13 Preda Hristofor Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:50:90 Timp 15839 Cod 0 Puncte
14 Maftei Leonardo Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:50:93 Timp 14800 Cod 0 Puncte
15 Voloseniuc Hudescu Alexan Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:51:26 Timp 15923 Cod 0 Puncte
16 Tihenea Cristian Andrei Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:51:32 Timp 15813 Cod 0 Puncte
17 Moian Dusa Rares Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:52:30 Timp 16180 Cod 0 Puncte
18 Trenchea Darius Matei Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:52:66 Timp 15838 Cod 0 Puncte
19 Spiridon Stefan Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:53:13 Timp 16092 Cod 0 Puncte
20 Dobroghi David Dumitru Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:53:25 Timp 15864 Cod 0 Puncte
20 Andries Eric Stefan Palatul copiilor Constanta 00:53:25 Timp 15861 Cod 0 Puncte
22 Ragea David Clubul Sportiv Danube Swim Club - Galati 00:53:48 Timp 14542 Cod 0 Puncte
23 Istrate Alexandru Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:53:67 Timp 13700 Cod 0 Puncte
24 Pantaza Vladimir Teodor Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:53:97 Timp 15811 Cod 0 Puncte
25 Matias Alexandru Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:54:57 Timp 14801 Cod 0 Puncte
26 Florea Tudor Andrei ACS Atena Sport Club Constanta 00:54:61 Timp 15941 Cod 0 Puncte
27 Neagu Cezar Stefan Liceul cu program sportiv Suceava 00:54:96 Timp 15871 Cod 0 Puncte
28 Tudor Darius Andrei Palatul copiilor Constanta 00:55:19 Timp 15862 Cod 0 Puncte
29 Mocanu Stefan Gabriel Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:55:36 Timp 16071 Cod 0 Puncte
30 Agapi Darius Florin Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:56:13 Timp 16283 Cod 0 Puncte
31 Ciubotaru Robert Andrei ACS Atena Sport Club Constanta 00:56:22 Timp 15936 Cod 0 Puncte
32 Agripina Robert ASC Corona 2010 Brasov 00:56:95 Timp 15780 Cod 0 Puncte
33 Dragomir Alexandru Nicola ACS Atena Sport Club Constanta 00:57:19 Timp 15938 Cod 0 Puncte
34 Neacsu Marius Nicolae Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:58:44 Timp 15812 Cod 0 Puncte
35 Vlaicu Anton Nicolae Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:58:46 Timp 16072 Cod 0 Puncte
36 Abit Eian Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:59:70 Timp 15842 Cod 0 Puncte
37 Covaci Remus Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:59:95 Timp 15719 Cod 0 Puncte
38 Lungu David Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:00:52 Timp 15863 Cod 0 Puncte
39 Barbu Andrei Razvan ACS Atena Sport Club Constanta 01:01:10 Timp 15939 Cod 0 Puncte
40 Simionescu Andrei Mihai ASC Corona 2010 Brasov 01:06:24 Timp 15538 Cod 0 Puncte
41 Curticapean Alexandru V. ASC Corona 2010 Brasov 01:07:87 Timp 15472 Cod 0 Puncte
42 Pricop Petrica Adrian Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:14:42 Timp 16343 Cod 0 Puncte

3. 200 m liber (0 - 99 ani) Feminin

1 Ursu Maria Ioana Liceul cu program sportiv Suceava 02:26:23 Timp 15100 Cod 0 Puncte
2 Chitac Aurora Hoara Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 02:29:42 Timp 15263 Cod 0 Puncte
3 Ostafi Delia Elena Liceul cu program sportiv Suceava 02:30:36 Timp 14841 Cod 0 Puncte
4 Badea Ioana Alexandra ACS Atena Sport Club Constanta 02:34:27 Timp 15043 Cod 0 Puncte
5 Sauciuc Oana Iulia Liceul cu program sportiv Suceava 02:36:45 Timp 15099 Cod 0 Puncte
6 Axentioi Ilinca Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 02:36:88 Timp 15273 Cod 0 Puncte
7 Popovici Petriana Liceul cu program sportiv Suceava 02:38:17 Timp 15098 Cod 0 Puncte
8 Tanasa Bianca Petrina Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 02:40:92 Timp 15270 Cod 0 Puncte
9 Bostangiu Adelina Maria As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 02:41:81 Timp 15126 Cod 0 Puncte
10 Iancu Erika Luana Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 02:41:96 Timp 15133 Cod 0 Puncte
11 Bulancea Daria Clubul Sportiv Municipal Braila 02:42:19 Timp 15155 Cod 0 Puncte
12 Soroceanu Alexia Ioana Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 02:43:19 Timp 15593 Cod 0 Puncte
13 Tudor Allegra Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:46:90 Timp 14779 Cod 0 Puncte
14 Chelmus Arina Maria Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 02:47:22 Timp 15135 Cod 0 Puncte
15 Iofciu Alexandra Sophie Palatul copiilor Constanta 02:50:68 Timp 14814 Cod 0 Puncte
16 Sofronea Ingrid Liceul cu program sportiv Suceava 02:52:66 Timp 15416 Cod 0 Puncte
17 Radu Ariana Maria Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 02:54:58 Timp 14902 Cod 0 Puncte
18 Todoran Marina ASC Corona 2010 Brasov 02:55:09 Timp 15488 Cod 0 Puncte
19 Ginghina Alina Andreea Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 02:55:15 Timp 14901 Cod 0 Puncte
20 Brezeanu Izabela ACS Atena Sport Club Constanta 02:55:42 Timp 15942 Cod 0 Puncte
21 Iotu Ramona Anca Palatul copiilor Constanta 02:55:51 Timp 14812 Cod 0 Puncte
22 Teodorovici Mara Ioana Liceul cu program sportiv Suceava 02:58:81 Timp 15101 Cod 0 Puncte
23 Stroe Lavinia Alexandra Palatul copiilor Constanta 02:58:94 Timp 14817 Cod 0 Puncte
24 Csergo Melinda As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 02:59:49 Timp 14833 Cod 0 Puncte
25 Gheorghe Iulia Cristina ACS Atena Sport Club Constanta 02:59:52 Timp 15046 Cod 0 Puncte
26 Iancu Mara Alexia ACS Atena Sport Club Constanta 02:59:56 Timp 15050 Cod 0 Puncte
27 Draghici Miruna Mariuca As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 03:00:52 Timp 15122 Cod 0 Puncte
28 Ghitun Alexandra As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 03:02:24 Timp 15128 Cod 0 Puncte
29 Eross Hanna Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 03:06:58 Timp 15158 Cod 0 Puncte
30 Baciu Daria Patricia Liceul cu program sportiv Bacau 03:06:75 Timp 15182 Cod 0 Puncte
31 Marcu Cristina Elena Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:07:46 Timp 14522 Cod 0 Puncte
32 Valeanu Alesia Georgiana Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:10:54 Timp 14783 Cod 0 Puncte
33 Sucuri Daria Andreea ACS Atena Sport Club Constanta 03:10:94 Timp 16339 Cod 0 Puncte
34 Ionica Erika Gabriela Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 03:12:97 Timp 15134 Cod 0 Puncte
35 Mart Emilia ASC Corona 2010 Brasov 03:16:99 Timp 14859 Cod 0 Puncte
36 Boghiu Sabina Stefania Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:22:29 Timp 14786 Cod 0 Puncte
37 Mihai Ana Denisa Liceul cu program sportiv Bacau 03:23:90 Timp 15184 Cod 0 Puncte
38 Roman Sara ACS Atena Sport Club Constanta 03:25:21 Timp 15940 Cod 0 Puncte
39 Fecioru Diana Maria Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:35:26 Timp 14781 Cod 0 Puncte
40 Saran Nadine Emilia ASC Corona 2010 Brasov 03:35:39 Timp 15786 Cod 0 Puncte
41 Patrinoiu Teodora ASC Corona 2010 Brasov 03:42:71 Timp 15790 Cod 0 Puncte

4. 200 m liber (0 - 99 ani) Masculin

1 Raducanu Eduard ACS Atena Sport Club Constanta 02:22:47 Timp 13338 Cod 0 Puncte
2 Hriscu Rares Liceul cu program sportiv Bacau 02:24:23 Timp 15396 Cod 0 Puncte
3 Nicolaev Vladimir Andrei Palatul copiilor Constanta 02:34:60 Timp 14818 Cod 0 Puncte
4 Cojocaru Carol Mihai Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:34:66 Timp 14789 Cod 0 Puncte
5 Baciu Denis Andrei Liceul cu program sportiv Bacau 02:34:86 Timp 15183 Cod 0 Puncte
6 Strimbeanu Razvan Palatul copiilor Constanta 02:35:96 Timp 13334 Cod 0 Puncte
7 Miclea Dragos Iulian ASC Corona 2010 Brasov 02:41:79 Timp 15534 Cod 0 Puncte
8 Panait Paul Dragos Liceul cu program sportiv Suceava 02:42:91 Timp 15102 Cod 0 Puncte
9 Secoban Stefan Alex. Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 02:43:22 Timp 15272 Cod 0 Puncte
10 Slavu Rares Stefan Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 02:44:79 Timp 14892 Cod 0 Puncte
11 Stratu Alexandru Clubul Sportiv Universitar Suceava 02:45:94 Timp 15414 Cod 0 Puncte
12 Bozonca Gabriel Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:46:25 Timp 14787 Cod 0 Puncte
13 Novac Iulian Doru ACS Atena Sport Club Constanta 02:46:34 Timp 15048 Cod 0 Puncte
14 Popa Carol ACS Atena Sport Club Constanta 02:46:70 Timp 13344 Cod 0 Puncte
15 Ghinda Cezar Andrei Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:47:66 Timp 14780 Cod 0 Puncte
16 Andries Luca Stefan Liceul cu program sportiv Bacau 02:48:20 Timp 15395 Cod 0 Puncte
17 Savuca Luca Ionut Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 02:49:23 Timp 14894 Cod 0 Puncte
18 Enciu Sebastian ACS Atena Sport Club Constanta 02:49:89 Timp 15047 Cod 0 Puncte
19 Florea Razvan Stefan Liceul cu program sportiv Braila 02:50:61 Timp 14392 Cod 0 Puncte
20 Petre Raul Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 02:51:81 Timp 15835 Cod 0 Puncte
21 Talpes Ioan Vlad Palatul copiilor Constanta 02:53:67 Timp 15044 Cod 0 Puncte
22 Fraseniuc Eduard Mihai Clubul Sportiv Universitar Suceava 02:55:95 Timp 15415 Cod 0 Puncte
23 Chiriac Victor Gabriel Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 02:55:97 Timp 15590 Cod 0 Puncte
24 Diaconescu Carbunescu Vic ACS Atena Sport Club Constanta 02:58:09 Timp 15042 Cod 0 Puncte
25 Teodor Cosmin ACS Atena Sport Club Constanta 02:58:53 Timp 15049 Cod 0 Puncte
26 Bokor Balazs As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 02:59:80 Timp 14832 Cod 0 Puncte
27 Cardei Darius Andrei Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 03:00:54 Timp 15138 Cod 0 Puncte
28 Nofit Codrin Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:01:52 Timp 13701 Cod 0 Puncte
29 Niculaie David Andreas ACS Atena Sport Club Constanta 03:01:77 Timp 15045 Cod 0 Puncte
30 Iacob Mario Bogdan Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 03:03:72 Timp 14896 Cod 0 Puncte
31 Bour Radu Andrei Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:04:42 Timp 14790 Cod 0 Puncte
32 Chirica Rares George Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 03:05:89 Timp 14895 Cod 0 Puncte
33 Curt Andrei Robert Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 03:07:00 Timp 14893 Cod 0 Puncte
34 Serea Razvan Alexandru Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 03:08:78 Timp 15140 Cod 0 Puncte
35 Safir Tudor Stefan Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:12:16 Timp 14788 Cod 0 Puncte
36 Szabo Szelyes Szilard As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 03:12:54 Timp 14834 Cod 0 Puncte
37 Anghel Cezar Arthur ACS Atena Sport Club Constanta 03:13:64 Timp 16344 Cod 0 Puncte
38 Dogaru Dumitru Daniel Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:18:02 Timp 14791 Cod 0 Puncte
39 Grigoras Alexandru Nic. Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:18:65 Timp 16089 Cod 0 Puncte
40 Balazs Ors ASC Corona 2010 Brasov 03:20:87 Timp 15537 Cod 0 Puncte
41 Toia Codrin Nicolae Sport Club Municipal Bacau 03:35:78 Timp 15408 Cod 0 Puncte
42 Gavrila Ionut Gelu ASC Corona 2010 Brasov 03:42:22 Timp 15778 Cod 0 Puncte
43 Cojocaru Rares Mihai Sport Club Municipal Bacau 03:48:35 Timp 15407 Cod 0 Puncte
44 Benghiac Eric ASC Corona 2010 Brasov 04:02:88 Timp 15781 Cod 0 Puncte
45 Bejenaru Rares Andrei Clubul Sportiv Nautica Bacau 04:05:78 Timp 16088 Cod 0 Puncte

5. 50 m liber (0 - 99 ani) Feminin

1 Grosu Ana Georgiana ACS Atena Sport Club Constanta 00:33:64 Timp 15930 Cod 0 Puncte
2 Boleacu Paula Maria Liceul cu program sportiv Suceava 00:35:09 Timp 15870 Cod 0 Puncte
3 Posa Petra Izabela Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:35:16 Timp 14792 Cod 0 Puncte
4 Ciustea Vera Helena Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:35:19 Timp 15837 Cod 0 Puncte
5 Mihai Teodora Maria Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:35:72 Timp 15720 Cod 0 Puncte
6 Cozma Ioana Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:35:77 Timp 14796 Cod 0 Puncte
7 Munteanu Maria ACS Atena Sport Club Constanta 00:36:40 Timp 15928 Cod 0 Puncte
8 Kuti Anita As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 00:36:67 Timp 16327 Cod 0 Puncte
9 Brezan Sara Maria Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:38:35 Timp 15492 Cod 0 Puncte
10 Dattola Antonia Liceul cu program sportiv Suceava 00:38:44 Timp 15873 Cod 0 Puncte
11 Anton Crina Mariana As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 00:38:79 Timp 15121 Cod 0 Puncte
12 Cioineag Caterina Alexia Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:38:95 Timp 16073 Cod 0 Puncte
13 Apetrei Elena Clara Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:38:96 Timp 15921 Cod 0 Puncte
14 Hrib Maria Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:38:99 Timp 15591 Cod 0 Puncte
15 Petrea Andreea Lacramiora Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:39:43 Timp 15718 Cod 0 Puncte
16 Cozma Roberta Alexandra ASC Corona 2010 Brasov 00:39:53 Timp 15782 Cod 0 Puncte
17 Ion Miruna Alexandra Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:39:57 Timp 15716 Cod 0 Puncte
18 Blaga Maria Olivia Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:39:62 Timp 15634 Cod 0 Puncte
19 Maftei Denisa Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:39:98 Timp 14797 Cod 0 Puncte
20 Imre Kedves Reka Cl. "SWIM TO PERFECTION" MIERCUREA CIUC 00:40:09 Timp 16190 Cod 0 Puncte
21 Costandache Carolina Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:40:32 Timp 15715 Cod 0 Puncte
22 Corbu Alexandra Maria ASC Corona 2010 Brasov 00:40:96 Timp 15776 Cod 0 Puncte
23 Stamate Daria Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:41:28 Timp 14528 Cod 0 Puncte
24 Sabin Irina Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:42:31 Timp 16284 Cod 0 Puncte
25 Ciobanu Ioana Monica Sport Club Municipal Bacau 00:42:82 Timp 15400 Cod 0 Puncte
26 Girovanu Andrea Denisa Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:42:83 Timp 15922 Cod 0 Puncte
27 Secoban Natalia Andreea Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:43:26 Timp 16285 Cod 0 Puncte
28 Sveduneac Diana Andreea Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:43:39 Timp 16282 Cod 0 Puncte
29 Manhardt Bianca Gabriela ASC Corona 2010 Brasov 00:44:22 Timp 15473 Cod 0 Puncte
30 Crucianu Monica Alexandra Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:44:88 Timp 14793 Cod 0 Puncte
31 Achim Ema ASC Corona 2010 Brasov 00:45:39 Timp 15475 Cod 0 Puncte
32 Iosub Elisabeta Florentin Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:46:18 Timp 16287 Cod 0 Puncte
33 Botez Ioana Alexandra Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:46:76 Timp 15490 Cod 0 Puncte
34 Bucataru Maya Stefania Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:46:81 Timp 14794 Cod 0 Puncte
35 Timofte Rebeca Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:47:18 Timp 15633 Cod 0 Puncte

6. 50 m liber (0 - 99 ani) Masculin

1 Onisoru Darius Cristian Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:33:15 Timp 15587 Cod 0 Puncte
2 Cojocaru Flavius C-Tin Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:33:30 Timp 14798 Cod 0 Puncte
3 Teisanu Darius Octav ACS Atena Sport Club Constanta 00:33:67 Timp 15932 Cod 0 Puncte
4 Muntean Rares Ionut Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:34:03 Timp 15924 Cod 0 Puncte
5 Badea Rares Stefan ACS Atena Sport Club Constanta 00:34:25 Timp 15934 Cod 0 Puncte
6 Maftei Leonardo Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:34:27 Timp 14800 Cod 0 Puncte
7 Despina Stefan Ionut As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 00:34:93 Timp 15113 Cod 0 Puncte
8 Stan David Liceul cu program sportiv Braila 00:35:03 Timp 15869 Cod 0 Puncte
9 Borcea Nikolas George Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:35:10 Timp 15717 Cod 0 Puncte
10 Trocin Stefan Liceul cu program sportiv Suceava 00:35:28 Timp 15872 Cod 0 Puncte
11 Moian Dusa Rares Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:35:33 Timp 16180 Cod 0 Puncte
12 Cazan David Andrei ACS Atena Sport Club Constanta 00:35:60 Timp 15935 Cod 0 Puncte
13 Abit Eian Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:35:78 Timp 15842 Cod 0 Puncte
14 Calinic Rares Cristian ACS Atena Sport Club Constanta 00:35:87 Timp 15933 Cod 0 Puncte
15 Dobroghi David Dumitru Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:36:06 Timp 15864 Cod 0 Puncte
16 Neagu Cezar Stefan Liceul cu program sportiv Suceava 00:36:51 Timp 15871 Cod 0 Puncte
17 Andries Eric Stefan Palatul copiilor Constanta 00:36:65 Timp 15861 Cod 0 Puncte
18 Lungu David Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:36:82 Timp 15863 Cod 0 Puncte
19 Ragea David Clubul Sportiv Danube Swim Club - Galati 00:36:92 Timp 14542 Cod 0 Puncte
20 Deleu Mihnea C-Tin Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:37:48 Timp 14799 Cod 0 Puncte
21 Voloseniuc Hudescu Alexan Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:37:53 Timp 15923 Cod 0 Puncte
22 Agapi Darius Florin Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:37:99 Timp 16283 Cod 0 Puncte
23 Florea Tudor Andrei ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:26 Timp 15941 Cod 0 Puncte
24 Pocora Vlad Teodor As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 00:38:27 Timp 15114 Cod 0 Puncte
25 Preda Hristofor Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:38:56 Timp 15839 Cod 0 Puncte
26 Istrate Alexandru Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:38:80 Timp 13700 Cod 0 Puncte
27 Tudor Darius Andrei Palatul copiilor Constanta 00:38:82 Timp 15862 Cod 0 Puncte
28 Stoleriu Radu Ionut Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:39:27 Timp 15588 Cod 0 Puncte
29 Spiridon Stefan Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:39:55 Timp 16092 Cod 0 Puncte
30 Dragomir Alexandru Nicola ACS Atena Sport Club Constanta 00:39:75 Timp 15938 Cod 0 Puncte
31 Tihenea Cristian Andrei Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:40:11 Timp 15813 Cod 0 Puncte
32 Trenchea Darius Matei Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:40:18 Timp 15838 Cod 0 Puncte
33 Ciubotaru Robert Andrei ACS Atena Sport Club Constanta 00:40:40 Timp 15936 Cod 0 Puncte
34 Matias Alexandru Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:40:59 Timp 14801 Cod 0 Puncte
35 Pantaza Vladimir Teodor Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:40:89 Timp 15811 Cod 0 Puncte
36 Curticapean Alexandru V. ASC Corona 2010 Brasov 00:41:28 Timp 15472 Cod 0 Puncte
37 Agripina Robert ASC Corona 2010 Brasov 00:41:32 Timp 15780 Cod 0 Puncte
38 Vlaicu Anton Nicolae Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:41:52 Timp 16072 Cod 0 Puncte
39 Barbu Andrei Razvan ACS Atena Sport Club Constanta 00:41:91 Timp 15939 Cod 0 Puncte
40 Covaci Remus Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:42:70 Timp 15719 Cod 0 Puncte
41 Pricop Petrica Adrian Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:48:12 Timp 16343 Cod 0 Puncte
42 Mocanu Stefan Gabriel Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:49:45 Timp 16071 Cod 0 Puncte
43 Neacsu Marius Nicolae Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:49:88 Timp 15812 Cod 0 Puncte
44 Simionescu Andrei Mihai ASC Corona 2010 Brasov 00:58:18 Timp 15538 Cod 0 Puncte

7. 50 m spate (0 - 99 ani) Feminin

1 Ursu Maria Ioana Liceul cu program sportiv Suceava 00:34:44 Timp 15100 Cod 0 Puncte
2 Chitac Aurora Hoara Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:36:25 Timp 15263 Cod 0 Puncte
3 Ostafi Delia Elena Liceul cu program sportiv Suceava 00:36:30 Timp 14841 Cod 0 Puncte
4 Sauciuc Oana Iulia Liceul cu program sportiv Suceava 00:36:54 Timp 15099 Cod 0 Puncte
5 Badea Ioana Alexandra ACS Atena Sport Club Constanta 00:37:46 Timp 15043 Cod 0 Puncte
6 Teodorovici Mara Ioana Liceul cu program sportiv Suceava 00:38:42 Timp 15101 Cod 0 Puncte
7 Soroceanu Alexia Ioana Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:38:69 Timp 15593 Cod 0 Puncte
8 Chelmus Arina Maria Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:38:74 Timp 15135 Cod 0 Puncte
9 Bostangiu Adelina Maria As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 00:39:19 Timp 15126 Cod 0 Puncte
10 Popovici Petriana Liceul cu program sportiv Suceava 00:39:22 Timp 15098 Cod 0 Puncte
11 Tudor Allegra Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:39:56 Timp 14779 Cod 0 Puncte
12 Brezeanu Izabela ACS Atena Sport Club Constanta 00:40:31 Timp 15942 Cod 0 Puncte
13 Valeanu Alesia Georgiana Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:40:38 Timp 14783 Cod 0 Puncte
14 Radu Ariana Maria Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:40:67 Timp 14902 Cod 0 Puncte
15 Tanasa Bianca Petrina Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:40:88 Timp 15270 Cod 0 Puncte
16 Baciu Daria Patricia Liceul cu program sportiv Bacau 00:41:03 Timp 15182 Cod 0 Puncte
17 Bulancea Daria Clubul Sportiv Municipal Braila 00:41:23 Timp 15155 Cod 0 Puncte
18 Eross Hanna Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 00:41:38 Timp 15158 Cod 0 Puncte
19 Iancu Erika Luana Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:41:40 Timp 15133 Cod 0 Puncte
20 Todoran Marina ASC Corona 2010 Brasov 00:41:49 Timp 15488 Cod 0 Puncte
21 Ginghina Alina Andreea Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:41:52 Timp 14901 Cod 0 Puncte
22 Iotu Ramona Anca Palatul copiilor Constanta 00:41:66 Timp 14812 Cod 0 Puncte
23 Sofronea Ingrid Liceul cu program sportiv Suceava 00:41:70 Timp 15416 Cod 0 Puncte
24 Draghici Miruna Mariuca As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 00:41:92 Timp 15122 Cod 0 Puncte
25 Axentioi Ilinca Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:41:94 Timp 15273 Cod 0 Puncte
26 Iofciu Alexandra Sophie Palatul copiilor Constanta 00:42:23 Timp 14814 Cod 0 Puncte
27 Gheorghe Iulia Cristina ACS Atena Sport Club Constanta 00:42:93 Timp 15046 Cod 0 Puncte
28 Ghitun Alexandra As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 00:42:96 Timp 15128 Cod 0 Puncte
29 Csergo Melinda As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 00:43:11 Timp 14833 Cod 0 Puncte
30 Ionica Erika Gabriela Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:44:07 Timp 15134 Cod 0 Puncte
31 Sucuri Daria Andreea ACS Atena Sport Club Constanta 00:45:00 Timp 16339 Cod 0 Puncte
32 Iancu Mara Alexia ACS Atena Sport Club Constanta 00:45:24 Timp 15050 Cod 0 Puncte
33 Fecioru Diana Maria Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:45:56 Timp 14781 Cod 0 Puncte
34 Mihai Ana Denisa Liceul cu program sportiv Bacau 00:46:95 Timp 15184 Cod 0 Puncte
35 Roman Sara ACS Atena Sport Club Constanta 00:47:30 Timp 15940 Cod 0 Puncte <