Cont

Rezultatele finale pentru Campionatul national de copii 11-13 ani

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 m fluture (0 - 99 ani) Feminin

1 Dascal Ana Iulia Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 00:30:00 Timp 11810 Cod 0 Puncte
2 Gadea Gabriela Ioana Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:32:04 Timp 11923 Cod 0 Puncte
3 Dragoi Andreea Ramona Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:32:21 Timp 11922 Cod 0 Puncte
4 Valea Andrada Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 00:33:15 Timp 11805 Cod 0 Puncte
5 Garboan Helsinia Mihaela Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:33:31 Timp 12290 Cod 0 Puncte
6 Notingher Carina Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:33:51 Timp 11067 Cod 0 Puncte
7 Dodita Ariana Gabriela Sport Club Municipal Bacau 00:33:81 Timp 11880 Cod 0 Puncte
8 Gherman Paula Sorana Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 00:33:90 Timp 12355 Cod 0 Puncte
8 Cavasdan Loredana Alexand Cl. Sp. Municipal ORADEA 00:33:90 Timp 12332 Cod 0 Puncte
10 Blanaru Ana Teodora Liceul cu program sportiv Suceava 00:33:94 Timp 12680 Cod 0 Puncte
11 Stan Carola Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:33:97 Timp 11807 Cod 0 Puncte
12 Sipos Teodora Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:34:15 Timp 11808 Cod 0 Puncte
13 Macoveiciuc Andra Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:37 Timp 12349 Cod 0 Puncte
14 Gavrila Ana Kinga Cl. Sp. Municipal ORADEA 00:34:39 Timp 12333 Cod 0 Puncte
15 Stahie Stefania Lorena As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:34:48 Timp 12155 Cod 0 Puncte
16 Catrinoiu Daria Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:34:90 Timp 12056 Cod 0 Puncte
17 Zaharia Delia Ana Maria Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 00:34:93 Timp 11778 Cod 0 Puncte
18 Ban Ioana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:35:36 Timp 12008 Cod 0 Puncte
19 Moldovan Catalina Maria Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 00:35:48 Timp 13061 Cod 0 Puncte
20 Padurariu Carina Florina Sport Club Municipal Bacau 00:35:62 Timp 11883 Cod 0 Puncte
21 Prisacaru Diana Lucia Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:35:66 Timp 12068 Cod 0 Puncte
21 Pop Ariana Alexa Cl. Sp. "SELECT" SATU MARE 00:35:66 Timp 11136 Cod 0 Puncte
23 Codarleanu Patricia Mihae Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:94 Timp 12027 Cod 0 Puncte
24 Olocsvari Nora Krisztina Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:36:36 Timp 12293 Cod 0 Puncte
25 Mocanu Cristina Erika Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:36:67 Timp 11924 Cod 0 Puncte
26 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:72 Timp 12089 Cod 0 Puncte
27 Matei Bobarnac Andreea Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:86 Timp 12110 Cod 0 Puncte
28 Balta Andreea Bianca Liceul cu program sportiv ARAD 00:36:90 Timp 11944 Cod 0 Puncte
29 Mustatea Ana Maria Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:37:14 Timp 11921 Cod 0 Puncte
30 Popescu Maria Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:37:36 Timp 12773 Cod 0 Puncte
31 Marin Maria Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:62 Timp 12096 Cod 0 Puncte
32 Pancescu Roxana Cristina Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:37:69 Timp 12074 Cod 0 Puncte
33 Gherghel Melisa Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:37:79 Timp 12252 Cod 0 Puncte
34 Adam Andreea Delia Palatul copiilor Constanta 00:37:85 Timp 12217 Cod 0 Puncte
35 Podina Alexia Istina Flor Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:38:02 Timp 12250 Cod 0 Puncte
36 Oprescu Oana Alexandra Cl. Sp. Municipal ORADEA 00:38:34 Timp 12364 Cod 0 Puncte
37 Buzasi Bernadett Vivien Cl. Sp. Municipal ORADEA 00:38:58 Timp 12427 Cod 0 Puncte
38 Diaconu Ana Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:77 Timp 12105 Cod 0 Puncte
39 Ruba Alexandra Clubul Sportiv Scolar Resita 00:39:34 Timp 12220 Cod 0 Puncte
40 Ilies Maria Liceul cu program sportiv Suceava 00:39:48 Timp 12047 Cod 0 Puncte
41 Pavel Cristina Daniela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:39:55 Timp 12107 Cod 0 Puncte
42 Szabo Andra Paula Cl. Sp. Municipal ORADEA 00:39:58 Timp 12334 Cod 0 Puncte
43 Denieul Catinca Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:40:01 Timp 12106 Cod 0 Puncte
44 Goanta Bianca Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:40:13 Timp 12164 Cod 0 Puncte
45 Coada Andreea Georgiana Liceul cu program sportiv Braila 00:40:17 Timp 12285 Cod 0 Puncte
46 Buncila Bianca Mihaela Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:40:36 Timp 13174 Cod 0 Puncte
47 Fatu Mirela Gabriela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:40:67 Timp 12151 Cod 0 Puncte
48 Dragulet Claudia Maria Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:41:52 Timp 12299 Cod 0 Puncte
49 Rob Daniela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:42:47 Timp 12247 Cod 0 Puncte
50 Retezan Denisa Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:42:83 Timp 12317 Cod 0 Puncte
51 Corbu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 00:43:12 Timp 12286 Cod 0 Puncte
52 Leu Alexandra Anca Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:43:47 Timp 12507 Cod 0 Puncte
53 Gurau Alexandra Karina Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:44:68 Timp 13736 Cod 0 Puncte
54 Ganea Liliana Elena Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:45:87 Timp 12298 Cod 0 Puncte
55 Puskas Iringo Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:47:68 Timp 12179 Cod 0 Puncte

2. 100 m spate (0 - 99 ani) Masculin

1 Gergely Mihai Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:14:22 Timp 12963 Cod 0 Puncte
2 Dragota Etienne Laurentiu Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:16:70 Timp 12847 Cod 0 Puncte
3 Ionita Rares As. Cl. Sp. "FREE STYLE" BUCURESTI 01:16:92 Timp 12927 Cod 0 Puncte
4 Nicolae Alexandru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:17:68 Timp 11290 Cod 0 Puncte
5 Istrate Bogdan Cristian Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:17:99 Timp 12695 Cod 0 Puncte
6 Olteanu Vlad Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:18:17 Timp 12869 Cod 0 Puncte
7 Popescu Denis Laurean Clubul Sportiv Scolar Resita 01:18:26 Timp 12721 Cod 0 Puncte
8 Kokkinakis Vasileios Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:18:39 Timp 12813 Cod 0 Puncte
9 Meszaros Balazs Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:19:26 Timp 12547 Cod 0 Puncte
10 Stoltz Markus Renovatio Sport Club Corbeanca 01:19:61 Timp 13051 Cod 0 Puncte
11 Doltu Mihai Cosmin Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:20:34 Timp 12806 Cod 0 Puncte
12 Rogoveanu Vlad Andrei Asociatia "DELPHIN INOT" CONSTANTA 01:20:63 Timp 10723 Cod 0 Puncte
13 Paduraru Andrei Dragos Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:21:86 Timp 12561 Cod 0 Puncte
14 Dobre Daniel Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:22:09 Timp 12645 Cod 0 Puncte
15 Simion Matei Alexandru Renovatio Sport Club Corbeanca 01:22:15 Timp 13052 Cod 0 Puncte
16 Ganea Cristian Stefan Clubul Sportiv Municipal Braila 01:22:57 Timp 12822 Cod 0 Puncte
17 Tatar Alexandru Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:22:85 Timp 12968 Cod 0 Puncte
18 Meghea Dominic Andrei Clubul Sportiv Performer 01:23:18 Timp 12772 Cod 0 Puncte
19 Grigore Andrei Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:23:53 Timp 12889 Cod 0 Puncte
20 Schmelas Erwin Clubul Sportiv Scolar Resita 01:23:59 Timp 12705 Cod 0 Puncte
21 Dumitrache Tobias George Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:23:74 Timp 12891 Cod 0 Puncte
22 Somesfelean Dragos Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:24:16 Timp 12966 Cod 0 Puncte
23 Stoica Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:24:25 Timp 10574 Cod 0 Puncte
24 Vuia Robert Daniel Clubul Sportiv Scolar Resita 01:24:31 Timp 12714 Cod 0 Puncte
25 Vijan Stefan Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:24:69 Timp 11275 Cod 0 Puncte
26 Rusen Costin Alin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:24:74 Timp 12641 Cod 0 Puncte
27 Secarin Robert Andrei Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:24:77 Timp 12397 Cod 0 Puncte
28 Peter Arthur Cristian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:24:96 Timp 12564 Cod 0 Puncte
29 Iacob Sebastian Mihai Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:25:01 Timp 13137 Cod 0 Puncte
30 Morariu Luca Ioan Clubul Sportiv Performer 01:25:29 Timp 12567 Cod 0 Puncte
31 Timofte Marius Gabriel Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:25:48 Timp 12694 Cod 0 Puncte
32 Badulescu Vlad Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:25:57 Timp 12814 Cod 0 Puncte
33 Hurmuzache Robert Ionut Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:25:88 Timp 12566 Cod 0 Puncte
34 Scarlat Razvan Gabriel Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:26:90 Timp 13075 Cod 0 Puncte
35 Graef Mihai Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:27:23 Timp 10850 Cod 0 Puncte
36 Iancu Alexandru Dimitrie Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:27:41 Timp 12565 Cod 0 Puncte
37 Grubacichi Alen Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:27:49 Timp 12314 Cod 0 Puncte
38 Balan Paul Liceul cu program sportiv Braila 01:27:78 Timp 12578 Cod 0 Puncte
39 Leganel Andrei Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:28:54 Timp 12775 Cod 0 Puncte
40 Susanu Eugen Florin ACS Atena Sport Club Constanta 01:28:74 Timp 11517 Cod 0 Puncte
41 Avram Matei Stefan Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:28:79 Timp 12569 Cod 0 Puncte
42 Demian Nicholas Cristian Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:28:99 Timp 12830 Cod 0 Puncte
43 Riedl - Serli Tibor Cl. Sp. "SELECT" SATU MARE 01:29:46 Timp 13790 Cod 0 Puncte
44 Vadean Catalin Ioan Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:29:86 Timp 12826 Cod 0 Puncte
45 Sprianu Marian Petrica Liceul cu program sportiv Bacau 01:30:00 Timp 12861 Cod 0 Puncte
46 Voicu Costin Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:30:11 Timp 12944 Cod 0 Puncte
47 Kacso Gergo Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:30:35 Timp 12542 Cod 0 Puncte
48 Ionita Mihai Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:30:59 Timp 12756 Cod 0 Puncte
49 Nitu Marius Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:30:69 Timp 12935 Cod 0 Puncte
50 Cozmuta Tudor Calin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:30:87 Timp 12789 Cod 0 Puncte
51 Ciutacu Robert C-Tin Clubul Sportiv Municipal Braila 01:30:91 Timp 12823 Cod 0 Puncte
52 Szasz Robert Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:31:18 Timp 12548 Cod 0 Puncte
53 Stan Alexandru Cl. Sp. "LAGUNA" CONSTANTA 01:31:19 Timp 12042 Cod 0 Puncte
54 Alexandru Edmond Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:31:24 Timp 12731 Cod 0 Puncte
55 Balan Rares Alexandru As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 01:31:39 Timp 11120 Cod 0 Puncte
56 Verman Cristian Sport Club Municipal Bacau 01:31:88 Timp 12606 Cod 0 Puncte
57 Turluianu Victor Liceul cu program sportiv Suceava 01:32:03 Timp 12681 Cod 0 Puncte
58 Marinescu Alexandru Paul Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:32:10 Timp 12940 Cod 0 Puncte
59 Leopa Denis Iulian Liceul cu program sportiv Braila 01:32:65 Timp 12595 Cod 0 Puncte
60 Nagy Brandon Edmond Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:32:83 Timp 12827 Cod 0 Puncte
61 Faur Andreas Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:32:94 Timp 12617 Cod 0 Puncte
62 Georgescu Rares Stefan Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:33:63 Timp 13149 Cod 0 Puncte
63 Rotaru Vlad Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:34:00 Timp 12777 Cod 0 Puncte
64 Szocz Robert Andrei Club Sportiv Casa EMA 01:34:28 Timp 13125 Cod 0 Puncte
65 Almajan Adrian Emilian Clubul Sportiv Scolar Resita 01:34:32 Timp 12711 Cod 0 Puncte
66 Banescu Cristian Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:34:43 Timp 12640 Cod 0 Puncte
67 Zeic Bogdan Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:35:12 Timp 12965 Cod 0 Puncte
68 Cakir Sami Ata Liceul cu program sportiv Braila 01:35:29 Timp 12589 Cod 0 Puncte
69 Vasile Andrei Alexandru Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:37:16 Timp 12562 Cod 0 Puncte
70 Vlaicu Andrei Vlad Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:37:24 Timp 11263 Cod 0 Puncte
71 Moisan Catalin Ionut Club Sportiv Casa EMA 01:37:55 Timp 13127 Cod 0 Puncte
72 Soponar Darius Cristian Cl. Sp. "SELECT" SATU MARE 01:37:59 Timp 13789 Cod 0 Puncte
73 Bogdan Alexandru Ionut Cl. Sp. "LAGUNA" CONSTANTA 01:38:90 Timp 13412 Cod 0 Puncte
74 Keller Eduard Mihai Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:39:01 Timp 12618 Cod 0 Puncte
75 Fodor Zsolt Mark Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:39:59 Timp 12842 Cod 0 Puncte
76 Sipoteanu Alexandru Ionut Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:39:68 Timp 13076 Cod 0 Puncte
77 Nae Horatiu Nicolae Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 01:39:73 Timp 12771 Cod 0 Puncte
78 Buga Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:40:63 Timp 11969 Cod 0 Puncte
79 Stancu Gheorghe Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:40:81 Timp 13250 Cod 0 Puncte
80 Tuca Dragos Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:41:51 Timp 11265 Cod 0 Puncte
81 Ghinescu Iulian Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:42:30 Timp 13394 Cod 0 Puncte
82 Dutulescu Andrei Alexandr Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:43:00 Timp 13069 Cod 0 Puncte
83 Iuonas Florin Catalin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:44:00 Timp 12910 Cod 0 Puncte
84 Costache Alexandru Gabrie Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:45:13 Timp 12563 Cod 0 Puncte
85 Blaga Georgio Alessandro Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 01:45:28 Timp 13479 Cod 0 Puncte
86 Coman Bogdan Catalin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:46:35 Timp 12829 Cod 0 Puncte
87 Dinica Florin Ionut Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 01:46:45 Timp 12769 Cod 0 Puncte
88 Socaciu Vlad Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:54:49 Timp 13574 Cod 0 Puncte

3. 100 m bras (0 - 99 ani) Feminin

1 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:27:59 Timp 12643 Cod 0 Puncte
2 Huszar Ingrid Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:27:64 Timp 12329 Cod 0 Puncte
3 Nahed Anna Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:29:21 Timp 12559 Cod 0 Puncte
4 Baciuna Roberta Elisa Clubul Sportiv Scolar Resita 01:29:30 Timp 12710 Cod 0 Puncte
5 Chita Andreea Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:30:22 Timp 11302 Cod 0 Puncte
6 Grigoroiu Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:30:58 Timp 12644 Cod 0 Puncte
7 Siklodi Orsolya Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:31:50 Timp 12549 Cod 0 Puncte
8 Budris Daria Anastasia Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:32:94 Timp 12698 Cod 0 Puncte
9 Scortea Ecaterina Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:33:66 Timp 12558 Cod 0 Puncte
10 Tepes Greurus Georgiana Sport Club Municipal Bacau 01:34:43 Timp 12921 Cod 0 Puncte
11 Ilie Ioana Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:34:50 Timp 12790 Cod 0 Puncte
12 Vasilescu Guiu Anca Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:34:71 Timp 12816 Cod 0 Puncte
13 Rosu Elena Stefania Liceul cu program sportiv Braila 01:34:78 Timp 12591 Cod 0 Puncte
14 Cozma Sanziana Maria Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:35:56 Timp 12392 Cod 0 Puncte
15 Bud Mara Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 01:36:23 Timp 12517 Cod 0 Puncte
16 Luncasu Gabor Ioana Sport Club Municipal Bacau 01:36:90 Timp 12610 Cod 0 Puncte
17 Vaum Roxana Aurelia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:37:02 Timp 12836 Cod 0 Puncte
18 Hornea Andreea Anda Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:37:49 Timp 12908 Cod 0 Puncte
19 Pop Otilia Lavinia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:37:56 Timp 12835 Cod 0 Puncte
20 Tules Maria Cristina Liceul cu program sportiv Braila 01:37:74 Timp 12593 Cod 0 Puncte
21 Nicola Andreea Cristina Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:38:05 Timp 12557 Cod 0 Puncte
22 Badralexi Katherina Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 01:38:07 Timp 12521 Cod 0 Puncte
23 Spinu Clara Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:38:32 Timp 11998 Cod 0 Puncte
24 Munteanu Miruna Mihaela Sport Club Municipal Bacau 01:38:43 Timp 12608 Cod 0 Puncte
25 Sicoe Ana Sport Club Municipal Bacau 01:38:51 Timp 12917 Cod 0 Puncte
26 Cojocaru Ilinca Mara Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:38:90 Timp 12624 Cod 0 Puncte
27 Hentes Andreea Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:39:12 Timp 12912 Cod 0 Puncte
28 Ivan Alexandra Claudia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:39:32 Timp 12952 Cod 0 Puncte
29 Hordau Alexandra Melissa Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:39:36 Timp 12837 Cod 0 Puncte
30 Orban Kis Eszter Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:39:47 Timp 12550 Cod 0 Puncte
31 Nistor Alexandra Luminita Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:39:91 Timp 12739 Cod 0 Puncte
32 Maga Ruxandra Elena Cl. Sp. "LAGUNA" CONSTANTA 01:40:17 Timp 12434 Cod 0 Puncte
33 Sandu Ana Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:40:25 Timp 10709 Cod 0 Puncte
34 Magos Kriszta Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:40:38 Timp 12545 Cod 0 Puncte
35 Rus Rebeca Stefania Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 01:40:67 Timp 13128 Cod 0 Puncte
36 Crasan Adriana Ioana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:40:77 Timp 11303 Cod 0 Puncte
37 Colcer Catalina Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:40:85 Timp 12556 Cod 0 Puncte
38 Fagetan Iulia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:40:89 Timp 12786 Cod 0 Puncte
39 Artene Maria Raluca Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 01:41:24 Timp 12526 Cod 0 Puncte
40 Iordache Andreea Diana Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:42:14 Timp 12554 Cod 0 Puncte
41 Ilea Miruna Antonia Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 01:43:33 Timp 12518 Cod 0 Puncte
42 Tudora Maria Laura Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:43:38 Timp 13078 Cod 0 Puncte
43 Cortea Ioana Maria Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:43:62 Timp 12396 Cod 0 Puncte
44 Bergher Seline Clubul Sportiv Scolar Resita 01:43:78 Timp 12918 Cod 0 Puncte
45 Mira Maria Andreea Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:44:62 Timp 12699 Cod 0 Puncte
46 Dumitrescu Andreea Georgi Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:45:40 Timp 13067 Cod 0 Puncte
47 Andrei Alina Francesca As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 01:45:56 Timp 13792 Cod 0 Puncte
48 Simionescu Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:45:91 Timp 12950 Cod 0 Puncte
49 Simionescu Andreea Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:45:96 Timp 12951 Cod 0 Puncte
50 Comsa Catalina Diana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:46:62 Timp 12783 Cod 0 Puncte
51 Onea Catalina Nicoleta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:47:42 Timp 12498 Cod 0 Puncte
52 Moldovan Ariana Florina Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:47:65 Timp 12543 Cod 0 Puncte
53 Crihana Denisa Cristina As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 01:47:82 Timp 13791 Cod 0 Puncte
54 Vasut Alexandra Maria Clubul Sportiv Scolar Resita 01:47:93 Timp 12715 Cod 0 Puncte
55 Luchian Alexia Clubul Sportiv Scolar Resita 01:47:94 Timp 12725 Cod 0 Puncte
56 Pascu Diana Alexandra As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 01:48:69 Timp 12857 Cod 0 Puncte
57 Popa Madalina Elena Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:48:89 Timp 12700 Cod 0 Puncte
58 Neamtiu Madalina Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:48:91 Timp 12782 Cod 0 Puncte
59 Csonti Karina Clubul Sportiv Scolar Resita 01:49:29 Timp 12716 Cod 0 Puncte
60 Alexandru Briana Stefania Clubul Sportiv Scolar Resita 01:49:51 Timp 12718 Cod 0 Puncte
61 Ples Mara Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 01:50:51 Timp 13655 Cod 0 Puncte
62 Ciubancan Mara Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:51:41 Timp 12839 Cod 0 Puncte
63 Barbu Alexandra Anissia Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:51:62 Timp 12560 Cod 0 Puncte
64 Stanciu Ariana Alexandra Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:51:71 Timp 13001 Cod 0 Puncte
65 Radulescu Raisa Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:52:21 Timp 11274 Cod 0 Puncte
66 Salajan Antonia Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:52:87 Timp 12787 Cod 0 Puncte
67 Mitu Andra Elena Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:53:10 Timp 13072 Cod 0 Puncte
68 Gheoroae Maria Bianca Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:54:08 Timp 12499 Cod 0 Puncte
69 Zamfiroiu Miruna Paula Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:55:31 Timp 13612 Cod 0 Puncte
70 Hazu Carmen Teodora Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:55:36 Timp 12953 Cod 0 Puncte
71 Kratochwill Mateea Karina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:55:49 Timp 13636 Cod 0 Puncte
72 Dragomir Andreea Alex. Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:58:41 Timp 13267 Cod 0 Puncte
73 Matei Maria Bianca Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:11:46 Timp 12658 Cod 0 Puncte

4. 400 m liber (0 - 99 ani) Masculin

1 Balaceanu Andrei Cristian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 04:44:08 Timp 11931 Cod 0 Puncte
2 Popa Andrei Mihai Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 04:47:78 Timp 10854 Cod 0 Puncte
3 Stan Leon Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 04:48:42 Timp 11929 Cod 0 Puncte
4 Cotos Serban Liceul cu program sportiv Suceava 04:52:58 Timp 12342 Cod 0 Puncte
5 Coman Liviu Alexandru Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 04:58:61 Timp 11930 Cod 0 Puncte
6 Croitor Iulius Sebastian Liceul cu program sportiv Suceava 04:59:63 Timp 12048 Cod 0 Puncte
7 Hriscu Dragos Alexandru Liceul cu program sportiv Bacau 05:01:13 Timp 11916 Cod 0 Puncte
8 Tanasescu Vlad Andrei Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 05:01:50 Timp 12274 Cod 0 Puncte
9 Rath Razvan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:05:20 Timp 12103 Cod 0 Puncte
10 Dragan Rares Stefan Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 05:05:70 Timp 12570 Cod 0 Puncte
11 Costroj Antonio Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:06:62 Timp 10702 Cod 0 Puncte
12 Buzlea Sebastian Ioan Clubul Sportiv Crisul Oradea 05:07:20 Timp 10125 Cod 0 Puncte
13 Icobescu Gabriel Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:09:43 Timp 12170 Cod 0 Puncte
14 Piciorus Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:09:96 Timp 12000 Cod 0 Puncte
15 Matei Francisc Mihai Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 05:11:25 Timp 12294 Cod 0 Puncte
16 Martin Maximilian Robert Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:11:51 Timp 10176 Cod 0 Puncte
17 Cretu Mihai Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:11:96 Timp 9898 Cod 0 Puncte
18 Garin Hadrian Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 05:14:00 Timp 12292 Cod 0 Puncte
19 Dragu Andrei Ionut Liceul cu program sportiv Braila 05:15:60 Timp 12281 Cod 0 Puncte
20 Popa Vicentzo Nicolas Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:15:86 Timp 12083 Cod 0 Puncte
21 Hliban Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:20:78 Timp 12086 Cod 0 Puncte
22 Damian Patrick Adorian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:20:96 Timp 12166 Cod 0 Puncte
23 Petrescu Cristian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 05:23:57 Timp 12091 Cod 0 Puncte
24 Voican Rares Andrei Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 05:25:52 Timp 13277 Cod 0 Puncte
25 Dragoi Valentin ACS Atena Sport Club Constanta 05:26:24 Timp 11952 Cod 0 Puncte
26 Tanasie Rares Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:26:79 Timp 12160 Cod 0 Puncte
27 Kuti Attila As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 05:27:71 Timp 13011 Cod 0 Puncte
28 Nicolae Andrei Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:29:38 Timp 10533 Cod 0 Puncte
29 Papuc David Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 05:32:38 Timp 12277 Cod 0 Puncte
30 Bucur Andrei Radu Sport Club Municipal Bacau 05:32:84 Timp 11888 Cod 0 Puncte
31 Cirje Andrei Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:34:61 Timp 11874 Cod 0 Puncte
32 Cabuz Paul Octavian Clubul Sportiv Municipal Brasov 05:36:66 Timp 12079 Cod 0 Puncte
33 Neacsu Cristian Dumitru Clubul Sportiv Performer 05:40:78 Timp 11984 Cod 0 Puncte
34 Brandis Razvan Vlad Liceul cu program sportiv Suceava 05:41:34 Timp 12684 Cod 0 Puncte
35 Bolfa Robert Ion Liceul cu program sportiv Bacau 05:41:95 Timp 11915 Cod 0 Puncte
36 Stana Bogdan Ioan Liceul cu program sportiv ARAD 05:42:71 Timp 11941 Cod 0 Puncte
37 Muresan David Claudiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 05:43:47 Timp 12373 Cod 0 Puncte
38 Carstoveanu Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:45:02 Timp 9949 Cod 0 Puncte
39 Ples Suero Christian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:46:63 Timp 12100 Cod 0 Puncte
40 Ciceu Robert Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:47:35 Timp 12257 Cod 0 Puncte
41 Olariu Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 05:47:68 Timp 11903 Cod 0 Puncte
42 Zamfir David Marius Theod Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:49:67 Timp 11990 Cod 0 Puncte
43 Madaras Filip Gabriel Clubul Sportiv Scolar Sibiu 05:49:87 Timp 11818 Cod 0 Puncte
44 Marica Radu Vasile Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 05:51:49 Timp 13796 Cod 0 Puncte
45 Mitelut Stefan Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 05:54:12 Timp 11933 Cod 0 Puncte
46 Wolf Denis Clubul Sportiv Scolar Resita 05:54:60 Timp 12234 Cod 0 Puncte
47 Deznan Luca Liceul cu program sportiv ARAD 05:54:95 Timp 11936 Cod 0 Puncte
48 Dumitrescu Stefan Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 05:55:29 Timp 12300 Cod 0 Puncte
49 Corodescu Serban Florin Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 05:59:87 Timp 13057 Cod 0 Puncte
50 Vasilescu Nick Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:59:88 Timp 12348 Cod 0 Puncte
51 Goda Daniel As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 06:00:10 Timp 13019 Cod 0 Puncte
52 Busuioc Andrei Rafael Sport Club Municipal Bacau 06:01:88 Timp 11886 Cod 0 Puncte
53 Mihala Marc Clubul Sportiv Municipal Timisoara 06:15:23 Timp 12318 Cod 0 Puncte
54 Mircu Valentin Liceul cu program sportiv ARAD 06:18:87 Timp 11940 Cod 0 Puncte
55 Tatu Darius Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 06:24:71 Timp 12163 Cod 0 Puncte
56 Antal Levente As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 06:25:54 Timp 13017 Cod 0 Puncte
57 Ilie Alexandru Stefan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 07:12:54 Timp 12171 Cod 0 Puncte
58 Siclovan Robert Darius Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 07:13:70 Timp 13634 Cod 0 Puncte

5. 100 m bras (0 - 99 ani) Feminin

1 Ujvary Rhona Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:20:86 Timp 12291 Cod 0 Puncte
2 Dascal Ana Iulia Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 01:21:61 Timp 11810 Cod 0 Puncte
3 Szabo Nikolett Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:22:08 Timp 12182 Cod 0 Puncte
4 Oprescu Oana Alexandra Cl. Sp. Municipal ORADEA 01:23:83 Timp 12364 Cod 0 Puncte
5 Dragoi Andreea Ramona Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:24:83 Timp 11922 Cod 0 Puncte
6 Moldovan Catalina Maria Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 01:25:88 Timp 13061 Cod 0 Puncte
7 Dodita Ariana Gabriela Sport Club Municipal Bacau 01:26:01 Timp 11880 Cod 0 Puncte
8 Gadea Gabriela Ioana Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:26:40 Timp 11923 Cod 0 Puncte
9 Mustatea Ana Maria Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:26:47 Timp 11921 Cod 0 Puncte
10 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:26:55 Timp 12089 Cod 0 Puncte
11 Olocsvari Nora Krisztina Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:26:63 Timp 12293 Cod 0 Puncte
12 Zaharia Delia Ana Maria Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 01:27:51 Timp 11778 Cod 0 Puncte
13 Macoveiciuc Andra Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:29:11 Timp 12349 Cod 0 Puncte
14 Blanaru Ana Teodora Liceul cu program sportiv Suceava 01:29:18 Timp 12680 Cod 0 Puncte
15 Padurariu Carina Florina Sport Club Municipal Bacau 01:29:48 Timp 11883 Cod 0 Puncte
16 Gavrila Ana Kinga Cl. Sp. Municipal ORADEA 01:30:24 Timp 12333 Cod 0 Puncte
17 Buzasi Bernadett Vivien Cl. Sp. Municipal ORADEA 01:31:17 Timp 12427 Cod 0 Puncte
18 Notingher Carina Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:31:32 Timp 11067 Cod 0 Puncte
19 Somesfalean Maria Ioana Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:31:52 Timp 12322 Cod 0 Puncte
20 Kavida Paraschevi Eva Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 01:31:75 Timp 11806 Cod 0 Puncte
21 Tomele Cosmina Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:31:76 Timp 12081 Cod 0 Puncte
22 Gherman Paula Sorana Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 01:32:47 Timp 12355 Cod 0 Puncte
23 Maxim Sonia Roberta Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:32:76 Timp 12201 Cod 0 Puncte
24 Coada Andreea Georgiana Liceul cu program sportiv Braila 01:34:56 Timp 12285 Cod 0 Puncte
25 Matei Bobarnac Andreea Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:34:67 Timp 12110 Cod 0 Puncte
26 Popescu Maria Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:35:80 Timp 12773 Cod 0 Puncte
27 Dumitru Karina Izabela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:35:90 Timp 12254 Cod 0 Puncte
28 Mocanu Cristina Erika Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:36:93 Timp 11924 Cod 0 Puncte
29 Dragulet Claudia Maria Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:36:95 Timp 12299 Cod 0 Puncte
30 Catrinoiu Daria Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:37:18 Timp 12056 Cod 0 Puncte
31 Ban Ioana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:37:32 Timp 12008 Cod 0 Puncte
32 Denieul Catinca Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:37:77 Timp 12106 Cod 0 Puncte
33 Pancescu Roxana Cristina Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:37:90 Timp 12074 Cod 0 Puncte
34 Marin Maria Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:38:06 Timp 12096 Cod 0 Puncte
35 Pop Ariana Alexa Cl. Sp. "SELECT" SATU MARE 01:38:18 Timp 11136 Cod 0 Puncte
36 Chelu Rebeca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:38:64 Timp 12101 Cod 0 Puncte
37 Pavel Cristina Daniela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:38:91 Timp 12107 Cod 0 Puncte
38 Diaconu Ana Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:39:17 Timp 12105 Cod 0 Puncte
39 Turenschi Roxana Camelia Liceul cu program sportiv Braila 01:41:01 Timp 13466 Cod 0 Puncte
40 Buncila Bianca Mihaela Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:41:20 Timp 13174 Cod 0 Puncte
41 Patrascu Ioana Madalina Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:41:26 Timp 11911 Cod 0 Puncte
42 Ploscar Denisa Maria Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:43:63 Timp 12073 Cod 0 Puncte
43 Goanta Bianca Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:44:20 Timp 12164 Cod 0 Puncte
44 Leu Alexandra Anca Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:46:12 Timp 12507 Cod 0 Puncte
45 Puskas Iringo Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:00:60 Timp 12179 Cod 0 Puncte

6. 800 m liber (0 - 99 ani) Masculin

1 Ionescu Mihnea Ioan Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 09:38:18 Timp 11653 Cod 0 Puncte
2 Haiducu Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:44:89 Timp 9918 Cod 0 Puncte
3 Radu Marius Theodor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:53:84 Timp 10561 Cod 0 Puncte
4 Serdin Cosmin Andrei Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10:01:34 Timp 11464 Cod 0 Puncte
5 Popescu Robert Ioan Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10:04:17 Timp 11603 Cod 0 Puncte
6 Bele Raul Antonio Club Sportiv Casa EMA 10:09:68 Timp 11413 Cod 0 Puncte
7 Suciu Adrian Claudiu Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 10:13:06 Timp 11352 Cod 0 Puncte
8 Marinica Rares Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10:16:02 Timp 11027 Cod 0 Puncte
9 Banu Alexandru Gabriel ACS Atena Sport Club Constanta 10:19:42 Timp 11225 Cod 0 Puncte
10 Ciaus Catalin Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10:22:77 Timp 11241 Cod 0 Puncte
11 Motas Brinzei Ioan Cristi Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 10:29:05 Timp 11363 Cod 0 Puncte
12 Cojocaru Andrei Ioan Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 10:31:21 Timp 11450 Cod 0 Puncte
13 Ionescu Andrei Alex. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:31:36 Timp 9919 Cod 0 Puncte
14 Preda David Bogdan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 10:36:66 Timp 11412 Cod 0 Puncte
15 Tulea Sebastian Nicolae ACS Atena Sport Club Constanta 10:36:92 Timp 10721 Cod 0 Puncte
16 Lupu Adrian Theodor Palatul copiilor Constanta 10:38:17 Timp 11524 Cod 0 Puncte
17 Otoiu Luca Ioan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:40:01 Timp 11052 Cod 0 Puncte
18 Florea Mihnea Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10:40:34 Timp 11770 Cod 0 Puncte
19 Vasile Stefan Marius Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10:44:96 Timp 11384 Cod 0 Puncte
20 Cozmuta Cezar Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 10:45:04 Timp 12788 Cod 0 Puncte
21 Mosnegutu Catalin Cl. Sp. "SELECT" SATU MARE 10:46:68 Timp 11678 Cod 0 Puncte
22 Gagiu Tudor Gabriel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10:49:24 Timp 11766 Cod 0 Puncte
23 Olteanu Radu Ion Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 10:49:62 Timp 11449 Cod 0 Puncte
24 Cardasol Florin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 10:55:45 Timp 11028 Cod 0 Puncte
25 Olteanu Alexandru ACS Atena Sport Club Constanta 10:56:70 Timp 13059 Cod 0 Puncte
26 Crisan Tudor Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 11:04:94 Timp 11416 Cod 0 Puncte
27 Apetrei Andrei Octavian As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 11:08:81 Timp 11163 Cod 0 Puncte
28 Procopianu Roberto Gabrie Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 11:10:12 Timp 11382 Cod 0 Puncte
29 Mihalache Alexandru Cipri Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 11:35:10 Timp 11418 Cod 0 Puncte
30 Grumazescu Vlad Clubul Sportiv Municipal Timisoara 12:04:01 Timp 12302 Cod 0 Puncte
31 Marinescu Eduard Costin Cl. Sp. "LAGUNA" CONSTANTA 12:30:25 Timp 13060 Cod 0 Puncte

7. 50 m fluture (0 - 99 ani) Masculin

1 Ionescu Mihnea Ioan Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:28:62 Timp 11653 Cod 0 Puncte
2 Laszlo Zoltan Clubul Sportiv Municipal Arad 00:28:97 Timp 11667 Cod 0 Puncte
3 Iacob Victor Stefan Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:29:37 Timp 11210 Cod 0 Puncte
4 Druga Rares Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:30:11 Timp 11657 Cod 0 Puncte
5 Duican Robert Ionut Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:30:20 Timp 11600 Cod 0 Puncte
6 Silaghi Rares Club Sportiv Casa EMA 00:30:28 Timp 11411 Cod 0 Puncte
7 Nicusan Daniel Alexandru Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:30:30 Timp 11349 Cod 0 Puncte
8 Popescu Robert Ioan Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:30:43 Timp 11603 Cod 0 Puncte
9 Valle Lucian Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:22 Timp 11649 Cod 0 Puncte
10 Ciaus Catalin Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:31:30 Timp 11241 Cod 0 Puncte
11 Gagiu Tudor Gabriel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:56 Timp 11766 Cod 0 Puncte
12 Florea Mihnea Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:59 Timp 11770 Cod 0 Puncte
13 Lupu Adrian Theodor Palatul copiilor Constanta 00:32:16 Timp 11524 Cod 0 Puncte
13 Bordei Catalin Stefan Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:32:16 Timp 11695 Cod 0 Puncte
15 Radu Marius Theodor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:20 Timp 10561 Cod 0 Puncte
16 Haiducu Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:22 Timp 9918 Cod 0 Puncte
17 Marinica Rares Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:32:34 Timp 11027 Cod 0 Puncte
18 Mosnegutu Catalin Cl. Sp. "SELECT" SATU MARE 00:32:46 Timp 11678 Cod 0 Puncte
19 Cardasol Florin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:32:47 Timp 11028 Cod 0 Puncte
20 Leu Razvan Constantin Clubul Sportiv Farul Constanta 00:32:59 Timp 11533 Cod 0 Puncte
21 Suciu Adrian Claudiu Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:32:65 Timp 11352 Cod 0 Puncte
22 Chitoiu Raul Andrei Clubul Sportiv Municipal Braila 00:32:90 Timp 9578 Cod 0 Puncte
23 Costan Stefan As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:32:97 Timp 12159 Cod 0 Puncte
24 Babiciu Sebastian Adrian Club Sportiv Casa EMA 00:32:98 Timp 11414 Cod 0 Puncte
25 Bele Raul Antonio Club Sportiv Casa EMA 00:33:01 Timp 11413 Cod 0 Puncte
26 Ionescu Andrei Alex. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:05 Timp 9919 Cod 0 Puncte
27 Irinca Bogdan Ionut Clubul Sportiv Universitatea Resita 00:33:27 Timp 12059 Cod 0 Puncte
28 Crisan Tudor Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:33:45 Timp 11416 Cod 0 Puncte
29 Preda David Bogdan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:33:56 Timp 11412 Cod 0 Puncte
30 Mindroc Adrian C-Tin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:33:70 Timp 11604 Cod 0 Puncte
31 Apetrei Andrei Octavian As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:33:74 Timp 11163 Cod 0 Puncte
32 Dragoi Johnny Florin ACS Atena Sport Club Constanta 00:33:88 Timp 11953 Cod 0 Puncte
33 Dragnea Alexandru Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:01 Timp 11875 Cod 0 Puncte
34 Cozmuta Cezar Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:34:07 Timp 12788 Cod 0 Puncte
35 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:35 Timp 11648 Cod 0 Puncte
36 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:36 Timp 11598 Cod 0 Puncte
37 Petcu Tony Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:39 Timp 11851 Cod 0 Puncte
38 Serdin Cosmin Andrei Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:34:50 Timp 11464 Cod 0 Puncte
39 Klemens Cristian David Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 00:34:61 Timp 11620 Cod 0 Puncte
40 Rebenciuc Rares Andrei Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:34:70 Timp 12076 Cod 0 Puncte
41 Procopianu Roberto Gabrie Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:34:95 Timp 11382 Cod 0 Puncte
42 Motas Brinzei Ioan Cristi Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:35:19 Timp 11363 Cod 0 Puncte
43 Otoiu Luca Ioan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:28 Timp 11052 Cod 0 Puncte
44 Stefanescu Bogdan Alex. Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:35:42 Timp 12297 Cod 0 Puncte
45 Sincraian Cristian Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:35:46 Timp 11212 Cod 0 Puncte
46 Olteanu Radu Ion Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:35:76 Timp 11449 Cod 0 Puncte
47 Macovei Luca Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:36:08 Timp 11574 Cod 0 Puncte
48 Cojocaru Andrei Ioan Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:36:11 Timp 11450 Cod 0 Puncte
49 Mihai Eugen Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 00:36:56 Timp 11483 Cod 0 Puncte
50 Mihalache Alexandru Cipri Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:36:57 Timp 11418 Cod 0 Puncte
51 Georgita Alexandru Club Sportiv Casa EMA 00:36:91 Timp 12353 Cod 0 Puncte
52 Grumazescu Vlad Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:37:43 Timp 12302 Cod 0 Puncte
53 Dragomir Alexandru Mihai Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:37:75 Timp 11609 Cod 0 Puncte
54 Vasile Stefan Marius Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:97 Timp 11384 Cod 0 Puncte
55 Alecsandru Cosmin Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:39:82 Timp 12312 Cod 0 Puncte
56 David Ioan Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:39:98 Timp 10532 Cod 0 Puncte
57 Rosu Alexandru Club Sportiv Casa EMA 00:45:51 Timp 13055 Cod 0 Puncte
58 Stoian Tiberiu Cosmin Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:45:70 Timp 11793 Cod 0 Puncte
59 Muset Luca Stefan Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:47:01 Timp 13653 Cod 0 Puncte
60 Dumitru Cristian C-Tin Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:53:27 Timp 13166 Cod 0 Puncte
61 Oprea Florin Antonio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 08:88:88 Timp 13682 Cod 0 Puncte

8. 50 m liber (0 - 99 ani) Masculin

1 Dragota Etienne Laurentiu Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:29:55 Timp 12847 Cod 0 Puncte
1 Doltu Mihai Cosmin Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:09:27 Timp 12806 Cod 0 Puncte
2 Gergely Mihai Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:30:46 Timp 12963 Cod 0 Puncte
2 Tatar Alexandru Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 02:12:75 Timp 12968 Cod 0 Puncte
3 Rogoveanu Vlad Andrei Asociatia "DELPHIN INOT" CONSTANTA 00:31:27 Timp 10723 Cod 0 Puncte
3 Paduraru Andrei Dragos Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:12:86 Timp 12561 Cod 0 Puncte
4 Dumitrache Tobias George Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:31:40 Timp 12891 Cod 0 Puncte
4 Marinescu Alexandru Paul Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:15:04 Timp 12940 Cod 0 Puncte
5 Kokkinakis Vasileios Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:31:54 Timp 12813 Cod 0 Puncte
5 Vuia Robert Daniel Clubul Sportiv Scolar Resita 02:15:09 Timp 12714 Cod 0 Puncte
6 Kugelman Patrick Alex. Clubul Sportiv Municipal Arad 00:31:61 Timp 12883 Cod 0 Puncte
6 Vijan Stefan Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:19:17 Timp 11275 Cod 0 Puncte
7 Doltu Mihai Cosmin Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:32:04 Timp 12806 Cod 0 Puncte
7 Ionita Mihai Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:23:54 Timp 12756 Cod 0 Puncte
8 Istrate Bogdan Cristian Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:32:05 Timp 12695 Cod 0 Puncte
8 Silaghi Razvan Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:24:81 Timp 12828 Cod 0 Puncte
9 Simion Matei Alexandru Renovatio Sport Club Corbeanca 00:32:17 Timp 13052 Cod 0 Puncte
9 Ionita Rares As. Cl. Sp. "FREE STYLE" BUCURESTI 00:32:17 Timp 12927 Cod 0 Puncte
11 Stoltz Markus Renovatio Sport Club Corbeanca 00:32:26 Timp 13051 Cod 0 Puncte
12 Nicolae Alexandru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:35 Timp 11290 Cod 0 Puncte
13 Popescu Denis Laurean Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:47 Timp 12721 Cod 0 Puncte
14 Rusen Costin Alin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:49 Timp 12641 Cod 0 Puncte
15 Olteanu Vlad Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:32:71 Timp 12869 Cod 0 Puncte
16 Timofte Marius Gabriel Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:33:04 Timp 12694 Cod 0 Puncte
17 Badulescu Vlad Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:07 Timp 12814 Cod 0 Puncte
18 Meszaros Balazs Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:33:09 Timp 12547 Cod 0 Puncte
19 Balan Paul Liceul cu program sportiv Braila 00:33:18 Timp 12578 Cod 0 Puncte
20 Hurmuzache Robert Ionut Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:33:19 Timp 12566 Cod 0 Puncte
21 Avram Matei Stefan Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:33:26 Timp 12569 Cod 0 Puncte
22 Schmelas Erwin Clubul Sportiv Scolar Resita 00:33:27 Timp 12705 Cod 0 Puncte
23 Gavrila Ionut Madalin Clubul Sportiv Municipal Braila 00:33:30 Timp 12824 Cod 0 Puncte
24 Peter Arthur Cristian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:33:33 Timp 12564 Cod 0 Puncte
25 Iacob Sebastian Mihai Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:34 Timp 13137 Cod 0 Puncte
26 Nitu Marius Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:35 Timp 12935 Cod 0 Puncte
27 Stan Alexandru Cl. Sp. "LAGUNA" CONSTANTA 00:33:38 Timp 12042 Cod 0 Puncte
28 Paduraru Andrei Dragos Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:33:46 Timp 12561 Cod 0 Puncte
29 Somesfelean Dragos Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:33:54 Timp 12966 Cod 0 Puncte
30 Iancu Alexandru Dimitrie Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:33:60 Timp 12565 Cod 0 Puncte
30 Riedl - Serli Tibor Cl. Sp. "SELECT" SATU MARE 00:33:60 Timp 13790 Cod 0 Puncte
32 Dinca Raducu Alex. Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:33:63 Timp 12805 Cod 0 Puncte
33 Buga Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:33:70 Timp 11969 Cod 0 Puncte
34 Secarin Robert Andrei Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:33:81 Timp 12397 Cod 0 Puncte
35 Dobre Daniel Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:86 Timp 12645 Cod 0 Puncte
36 Cozmuta Tudor Calin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:33:91 Timp 12789 Cod 0 Puncte
37 Vuia Robert Daniel Clubul Sportiv Scolar Resita 00:34:08 Timp 12714 Cod 0 Puncte
38 Moisan Catalin Ionut Club Sportiv Casa EMA 00:34:16 Timp 13127 Cod 0 Puncte
39 Susanu Eugen Florin ACS Atena Sport Club Constanta 00:34:22 Timp 11517 Cod 0 Puncte
40 Ganea Cristian Stefan Clubul Sportiv Municipal Braila 00:34:26 Timp 12822 Cod 0 Puncte
41 Stoica Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:27 Timp 10574 Cod 0 Puncte
42 Morariu Luca Ioan Clubul Sportiv Performer 00:34:37 Timp 12567 Cod 0 Puncte
43 Grigore Andrei Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:34:38 Timp 12889 Cod 0 Puncte
44 Graef Mihai Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:42 Timp 10850 Cod 0 Puncte
45 Tatar Alexandru Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:34:53 Timp 12968 Cod 0 Puncte
46 Ionita Mihai Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:34:57 Timp 12756 Cod 0 Puncte
47 Balan Rares Alexandru As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 00:34:65 Timp 11120 Cod 0 Puncte
48 Meghea Dominic Andrei Clubul Sportiv Performer 00:34:70 Timp 12772 Cod 0 Puncte
49 Szocz Robert Andrei Club Sportiv Casa EMA 00:34:78 Timp 13125 Cod 0 Puncte
50 Grubacichi Alen Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:34:85 Timp 12314 Cod 0 Puncte
51 Vadean Catalin Ioan Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:34:88 Timp 12826 Cod 0 Puncte
52 Faur Andreas Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:34:89 Timp 12617 Cod 0 Puncte
53 Turluianu Victor Liceul cu program sportiv Suceava 00:34:91 Timp 12681 Cod 0 Puncte
54 Ciutacu Robert C-Tin Clubul Sportiv Municipal Braila 00:34:95 Timp 12823 Cod 0 Puncte
55 Georgescu Rares Stefan Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:35:14 Timp 13149 Cod 0 Puncte
56 Nagy Brandon Edmond Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:35:25 Timp 12827 Cod 0 Puncte
57 Mihai Radu Alexandru ACS Atena Sport Club Constanta 00:35:28 Timp 12648 Cod 0 Puncte
57 Rapolti Zsolt Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:35:28 Timp 12967 Cod 0 Puncte
59 Kacso Gergo Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:35:35 Timp 12542 Cod 0 Puncte
60 Rotaru Vlad Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:35:80 Timp 12777 Cod 0 Puncte
60 Vijan Stefan Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:80 Timp 11275 Cod 0 Puncte
62 Alexandru Edmond Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:36:10 Timp 12731 Cod 0 Puncte
63 Sipoteanu Alexandru Ionut Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:36:15 Timp 13076 Cod 0 Puncte
64 Cakir Sami Ata Liceul cu program sportiv Braila 00:36:19 Timp 12589 Cod 0 Puncte
65 Vlaicu Andrei Vlad Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:29 Timp 11263 Cod 0 Puncte
66 Dutulescu Andrei Alexandr Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:36:42 Timp 13069 Cod 0 Puncte
67 Marinescu Alexandru Paul Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:44 Timp 12940 Cod 0 Puncte
68 Vasile Andrei Alexandru Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:36:47 Timp 12562 Cod 0 Puncte
69 Leganel Andrei Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:36:49 Timp 12775 Cod 0 Puncte
70 Sprianu Marian Petrica Liceul cu program sportiv Bacau 00:36:52 Timp 12861 Cod 0 Puncte
71 Banescu Cristian Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:61 Timp 12640 Cod 0 Puncte
72 Margarit Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:36:71 Timp 12753 Cod 0 Puncte
73 Scarlat Razvan Gabriel Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:36:74 Timp 13075 Cod 0 Puncte
74 Matusa George Mihai Cl. Sp. "LAGUNA" CONSTANTA 00:36:85 Timp 12037 Cod 0 Puncte
75 Verman Cristian Sport Club Municipal Bacau 00:36:87 Timp 12606 Cod 0 Puncte
76 Demian Nicholas Cristian Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:93 Timp 12830 Cod 0 Puncte
77 Simionov Bogdan Andrei Palatul copiilor Constanta 00:36:98 Timp 13409 Cod 0 Puncte
78 Tabacu Petru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:37:31 Timp 11278 Cod 0 Puncte
79 Almajan Adrian Emilian Clubul Sportiv Scolar Resita 00:37:34 Timp 12711 Cod 0 Puncte
80 Szasz Robert Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:37:47 Timp 12548 Cod 0 Puncte
81 Costache Alexandru Gabrie Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:37:50 Timp 12563 Cod 0 Puncte
82 Voicu Costin Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:80 Timp 12944 Cod 0 Puncte
83 Nae Horatiu Nicolae Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:37:82 Timp 12771 Cod 0 Puncte
84 Lungu Sebastian Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:37:94 Timp 12999 Cod 0 Puncte
85 Blaga Georgio Alessandro Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:38:03 Timp 13479 Cod 0 Puncte
86 Bizadea Vlad Damian Palatul copiilor Constanta 00:38:08 Timp 13795 Cod 0 Puncte
87 Coman Bogdan Catalin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:38:17 Timp 12829 Cod 0 Puncte
88 Salajan Marck Stefan Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:38:19 Timp 13048 Cod 0 Puncte
89 Petrescu Mircea Razvan Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:38:63 Timp 13443 Cod 0 Puncte
90 Fodor Zsolt Mark Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:38:68 Timp 12842 Cod 0 Puncte
91 Gavriliuc Marco C-Tin Cl. Sp. "LAGUNA" CONSTANTA 00:38:98 Timp 13411 Cod 0 Puncte
92 Ghinescu Iulian Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:39:05 Timp 13394 Cod 0 Puncte
93 Soponar Darius Cristian Cl. Sp. "SELECT" SATU MARE 00:39:11 Timp 13789 Cod 0 Puncte
94 Tuca Dragos Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:39:51 Timp 11265 Cod 0 Puncte
95 Keller Eduard Mihai Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:39:62 Timp 12618 Cod 0 Puncte
96 Dinica Florin Ionut Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:40:38 Timp 12769 Cod 0 Puncte
97 Iuonas Florin Catalin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:40:49 Timp 12910 Cod 0 Puncte
98 Stancu Gheorghe Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:41:29 Timp 13250 Cod 0 Puncte
99 Talaghir George Eduard Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:42:27 Timp 13695 Cod 0 Puncte
100 Negoita Marco Sebastian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:44:31 Timp 13000 Cod 0 Puncte
101 Socaciu Vlad Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:44:63 Timp 13574 Cod 0 Puncte

9. 100 m liber (0 - 99 ani) Feminin

1 Spinu Clara Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:06:04 Timp 11998 Cod 0 Puncte
1 Scortea Ecaterina Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 04:52:76 Timp 12558 Cod 0 Puncte
2 Chita Andreea Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:44 Timp 11302 Cod 0 Puncte
2 Crasan Adriana Ioana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:03:42 Timp 11303 Cod 0 Puncte
3 Nahed Anna Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:07:20 Timp 12559 Cod 0 Puncte
3 Kavida Despina Adriana Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 05:03:51 Timp 12516 Cod 0 Puncte
4 Badralexi Katherina Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 01:08:00 Timp 12521 Cod 0 Puncte
4 Hazu Carmen Teodora Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:04:69 Timp 12953 Cod 0 Puncte
5 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:29 Timp 12643 Cod 0 Puncte
5 Sicoe Ana Sport Club Municipal Bacau 05:19:03 Timp 12917 Cod 0 Puncte
6 Huszar Ingrid Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:09:76 Timp 12329 Cod 0 Puncte
6 Bergher Seline Clubul Sportiv Scolar Resita 05:28:18 Timp 12918 Cod 0 Puncte
7 Ratiu Maysa Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:10:51 Timp 12969 Cod 0 Puncte
7 Tules Maria Cristina Liceul cu program sportiv Braila 05:29:44 Timp 12593 Cod 0 Puncte
8 Nastaca Ioana Liceul cu program sportiv Suceava 01:10:95 Timp 12682 Cod 0 Puncte
8 Vaum Roxana Aurelia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:31:10 Timp 12836 Cod 0 Puncte
9 Scortea Ecaterina Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:11:51 Timp 12558 Cod 0 Puncte
9 Mitu Andra Elena Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 05:41:63 Timp 13072 Cod 0 Puncte
10 Kavida Despina Adriana Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 01:11:55 Timp 12516 Cod 0 Puncte
10 Comsa Catalina Diana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 05:42:30 Timp 12783 Cod 0 Puncte
11 Budris Daria Anastasia Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:11:96 Timp 12698 Cod 0 Puncte
12 Croitoru Beatrice Oana Clubul Sportiv Farul Constanta 01:12:12 Timp 12203 Cod 0 Puncte
13 Vasilescu Guiu Anca Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:13:25 Timp 12816 Cod 0 Puncte
14 Crasan Adriana Ioana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:13:37 Timp 11303 Cod 0 Puncte
15 Artene Maria Raluca Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 01:13:42 Timp 12526 Cod 0 Puncte
16 Pirvu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 01:13:61 Timp 12592 Cod 0 Puncte
17 Rus Rebeca Stefania Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 01:13:69 Timp 13128 Cod 0 Puncte
18 Grigoroiu Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:79 Timp 12644 Cod 0 Puncte
19 Siklodi Orsolya Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:13:88 Timp 12549 Cod 0 Puncte
20 Nicola Andreea Cristina Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:14:10 Timp 12557 Cod 0 Puncte
21 Bascarau Alexia Maria Liceul cu program sportiv ARAD 01:14:37 Timp 12540 Cod 0 Puncte
22 Moraru Sovoiu Daria Clubul Sportiv Farul Constanta 01:14:60 Timp 12205 Cod 0 Puncte
23 Baciuna Roberta Elisa Clubul Sportiv Scolar Resita 01:14:66 Timp 12710 Cod 0 Puncte
24 Ivan Alexandra Claudia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:99 Timp 12952 Cod 0 Puncte
25 Ilie Ioana Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:15:02 Timp 12790 Cod 0 Puncte
26 Tepes Greurus Georgiana Sport Club Municipal Bacau 01:15:24 Timp 12921 Cod 0 Puncte
27 Dragomir Daria Paula Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 01:15:26 Timp 12766 Cod 0 Puncte
28 Barbu Alexandra Anissia Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:15:61 Timp 12560 Cod 0 Puncte
29 Mira Maria Andreea Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:15:68 Timp 12699 Cod 0 Puncte
30 Bud Mara Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 01:15:86 Timp 12517 Cod 0 Puncte
31 Hordau Alexandra Melissa Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:16:84 Timp 12837 Cod 0 Puncte
32 Mitu Andra Elena Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:17:17 Timp 13072 Cod 0 Puncte
33 Sicoe Ana Sport Club Municipal Bacau 01:17:63 Timp 12917 Cod 0 Puncte
34 Radulescu Raisa Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:17:93 Timp 11274 Cod 0 Puncte
35 Hentes Andreea Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:18:00 Timp 12912 Cod 0 Puncte
36 Stan Lilla Aliz Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 01:18:01 Timp 11627 Cod 0 Puncte
37 Fagetan Iulia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:18:16 Timp 12786 Cod 0 Puncte
38 Cojocaru Ilinca Mara Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:18:46 Timp 12624 Cod 0 Puncte
39 Iordache Andreea Diana Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:18:49 Timp 12554 Cod 0 Puncte
40 Munteanu Miruna Mihaela Sport Club Municipal Bacau 01:19:06 Timp 12608 Cod 0 Puncte
41 Pascu Diana Alexandra As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 01:19:33 Timp 12857 Cod 0 Puncte
42 Porosnicu Manuela Liceul cu program sportiv ARAD 01:19:49 Timp 12535 Cod 0 Puncte
43 Cozma Sanziana Maria Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:19:58 Timp 12392 Cod 0 Puncte
44 Colcer Catalina Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:19:64 Timp 12556 Cod 0 Puncte
45 Comsa Catalina Diana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:19:66 Timp 12783 Cod 0 Puncte
46 Rosu Elena Stefania Liceul cu program sportiv Braila 01:19:99 Timp 12591 Cod 0 Puncte
47 Rad Sarah Damaris Clubul Sportiv Municipal Arad 01:20:80 Timp 12876 Cod 0 Puncte
48 Onea Catalina Nicoleta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:20:83 Timp 12498 Cod 0 Puncte
49 Munteanu Oana Cristina Asociatia "DELPHIN INOT" CONSTANTA 01:20:85 Timp 12763 Cod 0 Puncte
50 Kratochwill Mateea Karina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:21:53 Timp 13636 Cod 0 Puncte
51 Ilea Miruna Antonia Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 01:22:15 Timp 12518 Cod 0 Puncte
52 Bergher Seline Clubul Sportiv Scolar Resita 01:22:18 Timp 12918 Cod 0 Puncte
53 Neamtiu Madalina Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:22:21 Timp 12782 Cod 0 Puncte
54 Vasut Alexandra Maria Clubul Sportiv Scolar Resita 01:22:26 Timp 12715 Cod 0 Puncte
55 Dumitrescu Andreea Georgi Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:22:48 Timp 13067 Cod 0 Puncte
56 Ples Mara Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 01:22:59 Timp 13655 Cod 0 Puncte
57 Nae Claudia Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:22:78 Timp 12021 Cod 0 Puncte
58 Sandu Ana Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:22:83 Timp 10709 Cod 0 Puncte
59 Cortea Ioana Maria Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:22:91 Timp 12396 Cod 0 Puncte
59 Hincu Laura Teodora Clubul Sportiv Municipal Braila 01:22:91 Timp 13459 Cod 0 Puncte
61 Pop Otilia Lavinia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:22:97 Timp 12835 Cod 0 Puncte
62 Nistor Alexandra Luminita Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:23:22 Timp 12739 Cod 0 Puncte
63 Maga Ruxandra Elena Cl. Sp. "LAGUNA" CONSTANTA 01:23:26 Timp 12434 Cod