Cont

Rezultatele finale pentru Campionatele nationale de juniori

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 m spate (0 - 99 ani) Feminin

0 Verdes Maria Bianca Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:32:90 Timp 9819 Cod 0 Puncte
0 Miclaus Vivoschi Sandra Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:33:17 Timp 10434 Cod 0 Puncte
0 Paius Ancuta Cristina Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:33:99 Timp 10282 Cod 0 Puncte
0 Dospin Stefania Andreea Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:31:56 Timp 10273 Cod 0 Puncte
0 Marinescu Monica Gabriela Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:27 Timp 9874 Cod 0 Puncte
16 Bud Florina Lorena Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:35:75 Timp 9817 Cod 0 Puncte
18 Stanese Sinziana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:36:03 Timp 10030 Cod 0 Puncte
23 Ion Alexandra Ioana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:43 Timp 10552 Cod 0 Puncte
25 Pasa Meltem Diana Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:36:73 Timp 10217 Cod 0 Puncte
31 Vrabie Alexandra Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:37:92 Timp 9960 Cod 0 Puncte
33 Oprea Cristina Elisabeta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:39:19 Timp 9975 Cod 0 Puncte
38 Iancu Raluca Daniela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:43:23 Timp 9967 Cod 0 Puncte
39 Niculae Iulia Marina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:44:65 Timp 9970 Cod 0 Puncte

2. 50 m spate (0 - 99 ani) Feminin

0 Pojar Rebecca Maria Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:33:17 Timp 11158 Cod 0 Puncte
0 Korponay Kata Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 00:34:12 Timp 10501 Cod 0 Puncte
11 Dragomir Ana Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:58 Timp 10779 Cod 0 Puncte
12 Chilianu Margareta Cl. Sp. "ARENA 2011" BACAU 00:34:75 Timp 11002 Cod 0 Puncte
15 Barau Irina Ioana Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:35:52 Timp 11035 Cod 0 Puncte
17 Stan Alina Ioana Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:35:88 Timp 11034 Cod 0 Puncte
19 Kontra Nicola Maria Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:36:08 Timp 10615 Cod 0 Puncte
21 Micu Andreea Denisa Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:36 Timp 10756 Cod 0 Puncte
22 Sarbulescu Andreea Loreda Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:40 Timp 11322 Cod 0 Puncte
24 Pakai Zsofia Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:36:50 Timp 11049 Cod 0 Puncte
28 Gherghel Lisa Maria Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:37:08 Timp 10488 Cod 0 Puncte
29 Costea Denisa Stefania Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 00:37:36 Timp 10486 Cod 0 Puncte

3. 50 m spate (0 - 99 ani) Feminin

0 Nadolu Iuliana Maria Palatul copiilor Constanta 00:33:73 Timp 9542 Cod 0 Puncte
34 Mihalache Ioana Adina Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:39:61 Timp 9720 Cod 0 Puncte

4. 50 m spate (0 - 99 ani) Feminin

9 Ivan Jasminne Anne Marie Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:37 Timp 11364 Cod 0 Puncte
10 Dascal Alexia Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 00:34:51 Timp 11750 Cod 0 Puncte
13 Costache Elisa Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:83 Timp 11647 Cod 0 Puncte
14 Perde Daria Bianca Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:34:98 Timp 11741 Cod 0 Puncte
20 Stan Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:16 Timp 11641 Cod 0 Puncte
26 Buzea Ana Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:82 Timp 11020 Cod 0 Puncte
27 Bradean Luoana Lorena Liceul cu program sportiv ARAD 00:37:05 Timp 11674 Cod 0 Puncte
30 Dragan Theodora Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:47 Timp 11634 Cod 0 Puncte
32 Costea Denisa Mariana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:38:86 Timp 11444 Cod 0 Puncte
35 Raducanu Iuliana Andreea Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:40:63 Timp 11775 Cod 0 Puncte
36 Tomuta Irina Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:41:14 Timp 11645 Cod 0 Puncte
37 Muca Andreea Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:42:10 Timp 11635 Cod 0 Puncte
40 Platarescu Carla Maria Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:48:06 Timp 11005 Cod 0 Puncte

5. 50 m spate (0 - 99 ani) Masculin

0 Glinta Robert Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:22 Timp 9019 Cod 0 Puncte
0 Plesa Andrei Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:18 Timp 9114 Cod 0 Puncte
0 Simon Andrei Sebastian Liceul cu program sportiv ARAD 00:29:09 Timp 8824 Cod 0 Puncte
12 Simion Vlad Cristian Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 00:29:77 Timp 8942 Cod 0 Puncte
23 Martin Cristian Vasile Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:31:30 Timp 8839 Cod 0 Puncte
27 Copacel Claudiu Georgian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:46 Timp 8867 Cod 0 Puncte
28 Ivana Marian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:86 Timp 11599 Cod 0 Puncte
34 Constantin Nicolae Marian Palatul copiilor Constanta 00:34:35 Timp 10165 Cod 0 Puncte

6. 50 m spate (0 - 99 ani) Masculin

0 Petrescu Cristian Paul Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:52 Timp 8672 Cod 0 Puncte
0 Grigore Andrei Tiberiu Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:79 Timp 8755 Cod 0 Puncte
0 Cherestes Andrei Aurelian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:13 Timp 8688 Cod 0 Puncte
13 Anghel Radu Mihai Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:84 Timp 8710 Cod 0 Puncte
15 Cristescu Andrei Camil Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:30:10 Timp 8708 Cod 0 Puncte
16 Ichim Sebastian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:30:43 Timp 8465 Cod 0 Puncte
18 Trandafir Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:69 Timp 8745 Cod 0 Puncte
19 Talpai Tamas Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:30:75 Timp 8620 Cod 0 Puncte

7. 50 m spate (0 - 99 ani) Masculin

0 Szilagyi Alex. Richard Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:49 Timp 9315 Cod 0 Puncte
0 Coste Florin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:65 Timp 9310 Cod 0 Puncte
0 Anghel Andrei Mircea Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:28:73 Timp 9723 Cod 0 Puncte
22 Rosioru Paul Andrei Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:31:00 Timp 9371 Cod 0 Puncte

8. 50 m spate (0 - 99 ani) Masculin

0 Bonea Sabin Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 00:29:54 Timp 9982 Cod 0 Puncte
0 Paturca Vlad Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:29:60 Timp 10375 Cod 0 Puncte
14 Alexandrescu Marco Cristi Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:09 Timp 9882 Cod 0 Puncte
17 Serban Mircea Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:61 Timp 9972 Cod 0 Puncte
20 Nicula Andrei Cristian Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:30:95 Timp 10219 Cod 0 Puncte
21 Mailat Eduard Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:96 Timp 9974 Cod 0 Puncte
32 Ticu Marian Paul Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:96 Timp 9977 Cod 0 Puncte
37 Cretoiu Claudiu Andrei Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:34:94 Timp 11447 Cod 0 Puncte
41 Anghel Dumitru Silviu Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:20 Timp 9961 Cod 0 Puncte
42 Cirlig Marius George Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:39:94 Timp 12512 Cod 0 Puncte

9. 50 m spate (0 - 99 ani) Masculin

24 Vasile Vlad Marian Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 00:31:34 Timp 11029 Cod 0 Puncte
25 Gambold Tom Arthur Clubul Sportiv Performer 00:32:20 Timp 13116 Cod 0 Puncte
26 Arpin Vlad Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:42 Timp 11152 Cod 0 Puncte
29 Stan Filip Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:33:54 Timp 11031 Cod 0 Puncte
30 Micu Alexandru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:33:65 Timp 11078 Cod 0 Puncte
31 Hanta Codrin Stefan Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:33:76 Timp 10695 Cod 0 Puncte
33 Ene Codrin Constantin Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:34:11 Timp 10714 Cod 0 Puncte
35 Cuculea Stefan Cristian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:34:64 Timp 10765 Cod 0 Puncte
35 Constantin Eduard Razvan Cl. Sp. "LAGUNA" CONSTANTA 00:34:64 Timp 10726 Cod 0 Puncte
38 Vilcinschi Andrei Victor Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:35:29 Timp 11791 Cod 0 Puncte
39 Popescu Mihai Palatul copiilor Constanta 00:36:24 Timp 10740 Cod 0 Puncte
40 Mircia Mihai Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:36:30 Timp 10898 Cod 0 Puncte
43 Visan Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:40:04 Timp 11979 Cod 0 Puncte

10. 100 m fluture (0 - 99 ani) Feminin

0 Nastasa Adina Elena As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 01:08:17 Timp 9793 Cod 0 Puncte
0 Schneider Kristina Maria Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 01:06:55 Timp 11809 Cod 0 Puncte
0 Dospin Stefania Andreea Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:08:47 Timp 10273 Cod 0 Puncte
0 Miclaus Vivoschi Sandra Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:08:06 Timp 10434 Cod 0 Puncte
9 Bud Florina Lorena Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:09:44 Timp 9817 Cod 0 Puncte
10 Scarlatescu Sabrina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:10:02 Timp 9926 Cod 0 Puncte
12 Colti Dumitrescu Emilia Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:10:50 Timp 10001 Cod 0 Puncte
23 Marinescu Monica Gabriela Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:13:13 Timp 9874 Cod 0 Puncte
31 Tataru Andreea Roxana Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:16:49 Timp 10005 Cod 0 Puncte
32 Stanese Sinziana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:18:34 Timp 10030 Cod 0 Puncte
33 Comarniceanu Flavia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:18:47 Timp 9955 Cod 0 Puncte
35 Balazs Melinda Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:20:93 Timp 10470 Cod 0 Puncte
36 Ion Alexandra Ioana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:21:00 Timp 10552 Cod 0 Puncte

11. 100 m fluture (0 - 99 ani) Feminin

0 Puchiu Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:50 Timp 8939 Cod 0 Puncte
0 Lavic Diana Alina Clubul Sportiv Farul Constanta 01:08:01 Timp 9594 Cod 0 Puncte
14 Cotinghiu Iulia Cristina Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 01:10:79 Timp 8936 Cod 0 Puncte
20 Luchian Lisa Emilia Clubul Sportiv Scolar Resita 01:11:57 Timp 9682 Cod 0 Puncte
22 Augustinov Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 01:12:91 Timp 9676 Cod 0 Puncte
24 Durbaca Oana Madalina Liceul cu program sportiv Braila 01:13:30 Timp 9528 Cod 0 Puncte
26 Malina Andra Teodora Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:14:31 Timp 9566 Cod 0 Puncte
28 Manzu Livia Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:89 Timp 8890 Cod 0 Puncte
34 Popescu Emma Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:18:74 Timp 9501 Cod 0 Puncte
39 Becheanu Maria Teodora Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:30:15 Timp 9305 Cod 0 Puncte

12. 100 m fluture (0 - 99 ani) Feminin

0 Sarbulescu Andreea Loreda Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:29 Timp 11322 Cod 0 Puncte
0 Irimescu Anamaria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:84 Timp 10701 Cod 0 Puncte
13 Korponay Kata Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 01:10:51 Timp 10501 Cod 0 Puncte
15 Csendes Maria Dolores Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:94 Timp 11036 Cod 0 Puncte
19 Dragomir Ana Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:11:28 Timp 10779 Cod 0 Puncte
21 Smetan Ingrid Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 01:11:80 Timp 10848 Cod 0 Puncte

13. 100 m fluture (0 - 99 ani) Feminin

11 Stan Denisa Gabriela Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:36 Timp 11019 Cod 0 Puncte
16 Ivan Jasminne Anne Marie Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:11:03 Timp 11364 Cod 0 Puncte
17 Dascal Alexia Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 01:11:19 Timp 11750 Cod 0 Puncte
18 Costache Elisa Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:11:25 Timp 11647 Cod 0 Puncte
25 Danila Tia Maria Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:13:85 Timp 13109 Cod 0 Puncte
27 Rusu Roberta Cristina Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 01:14:61 Timp 11582 Cod 0 Puncte
29 Belu Andreea Elena Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:15:01 Timp 10878 Cod 0 Puncte
30 Satmari Sandra Medeea Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 01:16:42 Timp 11195 Cod 0 Puncte
37 Dragan Theodora Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:21:10 Timp 11634 Cod 0 Puncte
38 Stanciu Daria Gabriela Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:23:91 Timp 11774 Cod 0 Puncte
40 Buzea Ana Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:30:82 Timp 11020 Cod 0 Puncte

14. 100 m fluture (0 - 99 ani) Masculin

0 Grigore Andrei Tiberiu Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:57:34 Timp 8755 Cod 0 Puncte
0 Barbu George Eduard Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:57:49 Timp 8568 Cod 0 Puncte
0 Zibileanu Radu Constantin Palatul copiilor Constanta 01:00:01 Timp 8548 Cod 0 Puncte
16 Cherestes Andrei Aurelian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:01:85 Timp 8688 Cod 0 Puncte
19 Ichim Sebastian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:02:89 Timp 8465 Cod 0 Puncte
26 Szekely Alexandru Adrian Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:04:58 Timp 8719 Cod 0 Puncte
32 Stoica Robert Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:06:79 Timp 8742 Cod 0 Puncte

15. 100 m fluture (0 - 99 ani) Masculin

0 Duican Radu Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:59:78 Timp 8863 Cod 0 Puncte
0 Basarabie Mihai Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:58:19 Timp 8868 Cod 0 Puncte
7 Glinta Robert Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:59:21 Timp 9019 Cod 0 Puncte
10 Pavala Paul Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:00:99 Timp 8849 Cod 0 Puncte
11 Simon Andrei Sebastian Liceul cu program sportiv ARAD 01:01:09 Timp 8824 Cod 0 Puncte
12 Simion Vlad Cristian Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 01:01:36 Timp 8942 Cod 0 Puncte
13 Olaru Iosif Ciprian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:01:44 Timp 8872 Cod 0 Puncte
17 Tabora Vlad Dorel Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:01:98 Timp 8986 Cod 0 Puncte
22 Vasilescu Dan Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:03:66 Timp 8859 Cod 0 Puncte
25 Preda Bogdan Marius Liceul cu program sportiv Braila 01:04:52 Timp 9050 Cod 0 Puncte
29 Nitulescu Sorin Costinel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:21 Timp 9006 Cod 0 Puncte
38 Negrescu David Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:58 Timp 13064 Cod 0 Puncte
39 Cojocaru Raul Remus Clubul Sportiv Scolar Resita 01:10:78 Timp 9087 Cod 0 Puncte
43 Popescu Rares C-Tin Palatul copiilor Constanta 01:12:35 Timp 9102 Cod 0 Puncte

16. 100 m fluture (0 - 99 ani) Masculin

0 Martin Daniel Cristian Sport Club Municipal Bacau 00:58:91 Timp 12614 Cod 0 Puncte
15 Ratiu George Adrian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:01:69 Timp 10622 Cod 0 Puncte
30 Bran Ionel Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:05:81 Timp 10697 Cod 0 Puncte
36 Gambold Tom Arthur Clubul Sportiv Performer 01:09:90 Timp 13116 Cod 0 Puncte
40 Toma Octavian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:10:84 Timp 10790 Cod 0 Puncte
41 Vasile Vlad Marian Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 01:11:03 Timp 11029 Cod 0 Puncte
42 Stamate Bogdan Nicolae Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:11:95 Timp 10604 Cod 0 Puncte
44 Rusen David Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:12:94 Timp 10897 Cod 0 Puncte
45 Bomchis Filip Tudor Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:13:44 Timp 11041 Cod 0 Puncte
46 Hanta Codrin Stefan Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:14:56 Timp 10695 Cod 0 Puncte
48 Comsa Mihai Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:18:44 Timp 10769 Cod 0 Puncte
49 Andrei Razvan Gabriel Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:25:97 Timp 10696 Cod 0 Puncte

17. 100 m fluture (0 - 99 ani) Masculin

8 Rusen Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:00:14 Timp 9865 Cod 0 Puncte
20 Olaru Leonard Andrei Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:03:10 Timp 9475 Cod 0 Puncte
23 Tudose Vlad Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 01:03:91 Timp 11755 Cod 0 Puncte
31 Serban Mircea Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:21 Timp 9972 Cod 0 Puncte
33 Hasegan Vlad Sebastian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:07:82 Timp 10260 Cod 0 Puncte
34 Mailat Eduard Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:98 Timp 9974 Cod 0 Puncte
37 Iacob Andrei Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:39 Timp 9956 Cod 0 Puncte

18. 100 m fluture (0 - 99 ani) Masculin

9 Curte Claudiu Marian Liceul cu program sportiv Braila 01:00:56 Timp 9538 Cod 0 Puncte
14 Szilagyi Alex. Richard Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:01:61 Timp 9315 Cod 0 Puncte
18 Ion Alexandru Cristian Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:02:86 Timp 9728 Cod 0 Puncte
21 Anghel Andrei Mircea Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:03:39 Timp 9723 Cod 0 Puncte
24 Rosioru Paul Andrei Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:04:51 Timp 9371 Cod 0 Puncte
27 Ion Niculae Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:76 Timp 9619 Cod 0 Puncte
28 Nas Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:04:92 Timp 9147 Cod 0 Puncte
35 Achilie Robert Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:09:84 Timp 9615 Cod 0 Puncte
47 Ionita Radu Viorel Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:14:92 Timp 11446 Cod 0 Puncte

19. 200 m bras (0 - 99 ani) Feminin

0 Maxin Melissa Octavia Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 03:04:17 Timp 10624 Cod 0 Puncte
0 Niculae Daniela Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:06:50 Timp 10755 Cod 0 Puncte
0 Ionascu Edeea Atanasia Sport Club Municipal Bacau 02:41:58 Timp 10989 Cod 0 Puncte
0 Lissov Diana Liceul cu program sportiv Suceava 02:48:58 Timp 10636 Cod 0 Puncte
16 Bolchis Szalai Alexis Tim Liceul cu program sportiv ARAD 03:07:64 Timp 10665 Cod 0 Puncte

20. 200 m bras (0 - 99 ani) Feminin

0 Gogu Denisa Elena Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:51:66 Timp 9374 Cod 0 Puncte
19 Popescu Emma Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:10:77 Timp 9501 Cod 0 Puncte
20 Dragomir Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:11:31 Timp 8891 Cod 0 Puncte

21. 200 m bras (0 - 99 ani) Feminin

0 Nae Andreea Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:58:41 Timp 8001 Cod 0 Puncte
0 Vladutu Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:00:09 Timp 9864 Cod 0 Puncte
0 Stoica Elena Luciana Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 03:02:32 Timp 9984 Cod 0 Puncte
15 Iancu Albertina Nicolle Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 03:06:72 Timp 9966 Cod 0 Puncte
22 Ilie Oana Diandra Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 03:18:98 Timp 11699 Cod 0 Puncte
25 Niculae Iulia Marina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:45:17 Timp 9970 Cod 0 Puncte

22. 200 m bras (0 - 99 ani) Feminin

0 Nitu Antonia Daria Liceul cu program sportiv Suceava 02:53:26 Timp 11538 Cod 0 Puncte
0 Nita Andreea Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 02:59:90 Timp 11633 Cod 0 Puncte
0 Stroe Teodora Simina Cl. Sp. "LAGUNA" CONSTANTA 03:05:51 Timp 11223 Cod 0 Puncte
0 Fangli Henrietta Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:56:44 Timp 11346 Cod 0 Puncte
0 Rusu Roberta Cristina Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 03:05:39 Timp 11582 Cod 0 Puncte
14 Muntean Diana Anamaria Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 03:06:67 Timp 11184 Cod 0 Puncte
17 Stan Denisa Gabriela Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:07:73 Timp 11019 Cod 0 Puncte
18 Stan Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:09:51 Timp 11641 Cod 0 Puncte
21 Costea Denisa Mariana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:16:62 Timp 11444 Cod 0 Puncte
23 Tutila Cristina Maria Mir Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:25:43 Timp 11731 Cod 0 Puncte
24 Ionescu Corina Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:25:61 Timp 10877 Cod 0 Puncte

23. 200 m bras (0 - 99 ani) Masculin

0 Trifoi Denis Adrian Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:31:85 Timp 8414 Cod 0 Puncte
0 Roman Andrei Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:28:09 Timp 8463 Cod 0 Puncte
0 Muresan Bogdan Mihai Liceul cu program sportiv ARAD 02:37:43 Timp 8639 Cod 0 Puncte
11 Tufaru Liviu Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:45:49 Timp 8705 Cod 0 Puncte

24. 200 m bras (0 - 99 ani) Masculin

0 Duican Radu Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:37:33 Timp 8863 Cod 0 Puncte
0 Bria Alexandru Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:27:79 Timp 9194 Cod 0 Puncte
12 Ibanisteanu Marius Alin Clubul Sportiv Scolar Resita 02:47:54 Timp 9077 Cod 0 Puncte
13 Bobric Cezar Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:47:59 Timp 8864 Cod 0 Puncte

25. 200 m bras (0 - 99 ani) Masculin

0 Dumitrache Alexandru Iuli Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:37:35 Timp 9490 Cod 0 Puncte
0 Cange Gabriel Liceul cu program sportiv Braila 02:31:77 Timp 9540 Cod 0 Puncte
0 Dinca Andreeas Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:30:38 Timp 9613 Cod 0 Puncte

26. 200 m bras (0 - 99 ani) Masculin

0 Micu Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:42:33 Timp 11077 Cod 0 Puncte
15 Bran Ionel Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:50:78 Timp 10697 Cod 0 Puncte
17 Stanciu Eduard Andrei Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 03:20:76 Timp 11771 Cod 0 Puncte

27. 200 m bras (0 - 99 ani) Masculin

10 Marchitan Teodor George Liceul cu program sportiv Suceava 02:34:99 Timp 10324 Cod 0 Puncte
14 Paturca Vlad Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:50:23 Timp 10375 Cod 0 Puncte
16 Murgui Alexandru Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:11:09 Timp 9969 Cod 0 Puncte

28. 800 m liber (0 - 99 ani) Masculin

0 Petre Bogdan Mihai Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 08:54:22 Timp 8963 Cod 0 Puncte
0 Pantazi Madalin Adrian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 09:30:46 Timp 8853 Cod 0 Puncte
0 Scarlat Bogdan Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:50:23 Timp 8374 Cod 0 Puncte

29. 800 m liber (0 - 99 ani) Masculin

0 Tudose Vlad Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 09:11:67 Timp 11755 Cod 0 Puncte
0 Bonea Sabin Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 08:54:36 Timp 9982 Cod 0 Puncte
0 Balica Mircea Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10:25:77 Timp 9963 Cod 0 Puncte
17 Cretoiu Claudiu Andrei Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 10:54:88 Timp 11447 Cod 0 Puncte

30. 800 m liber (0 - 99 ani) Masculin

0 Morariu Bogdan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 09:19:88 Timp 8524 Cod 0 Puncte
0 Anghel Radu Mihai Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:58:50 Timp 8710 Cod 0 Puncte

31. 800 m liber (0 - 99 ani) Masculin

0 Boltye Otto Mark Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 09:35:42 Timp 12200 Cod 0 Puncte
0 Rosianu Emil Marian Liceul cu program sportiv Braila 09:14:31 Timp 9049 Cod 0 Puncte
0 Golovca Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:01:73 Timp 8945 Cod 0 Puncte
0 Dedu Catalin Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 09:44:00 Timp 9347 Cod 0 Puncte

32. 800 m liber (0 - 99 ani) Masculin

0 Stafie Calin Liceul cu program sportiv Suceava 10:13:62 Timp 11072 Cod 0 Puncte
0 Arpin Vlad Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 09:54:32 Timp 11152 Cod 0 Puncte
15 Cuculea Stefan Cristian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 10:28:69 Timp 10765 Cod 0 Puncte
16 Popescu Mihai Palatul copiilor Constanta 10:30:59 Timp 10740 Cod 0 Puncte

33. 200 m liber (0 - 99 ani) Masculin

1 Duican Radu Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 08:00:76 Timp 8863 Cod 0 Puncte
2 Golovca Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:10:85 Timp 8945 Cod 0 Puncte
4 Anghel Andrei Mircea Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 08:45:50 Timp 9723 Cod 0 Puncte
5 Bobric Cezar Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 09:10:10 Timp 8864 Cod 0 Puncte
99 Duican Radu Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 08:26:88 Timp 8863 Cod 0 Puncte
99 Golovca Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:45:41 Timp 8945 Cod 0 Puncte
99 Bobric Cezar Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 09:17:46 Timp 8864 Cod 0 Puncte
99 Anghel Andrei Mircea Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 08:51:05 Timp 9723 Cod 0 Puncte

34. 200 m liber (0 - 99 ani) Masculin

3 Rusen Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 08:25:68 Timp 9865 Cod 0 Puncte
6 Balica Mircea Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 09:12:74 Timp 9963 Cod 0 Puncte
7 Toma Octavian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 09:33:34 Timp 10790 Cod 0 Puncte
99 Balica Mircea Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 09:25:40 Timp 9963 Cod 0 Puncte
99 Rusen Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 08:44:32 Timp 9865 Cod 0 Puncte

35. 200 m liber (0 - 99 ani) Feminin

1 Marinescu Monica Gabriela Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:13:53 Timp 9874 Cod 0 Puncte
2 Stoica Elena Luciana Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 09:19:54 Timp 9984 Cod 0 Puncte
4 Miclaus Vivoschi Sandra Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 09:32:61 Timp 10434 Cod 0 Puncte
5 Schneider Kristina Maria Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 09:54:77 Timp 11809 Cod 0 Puncte
99 Schneider Kristina Maria Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 09:45:50 Timp 11809 Cod 0 Puncte
99 Gadea Maria Claudia Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 09:24:02 Timp 11021 Cod 0 Puncte
99 Marinescu Monica Gabriela Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:20:24 Timp 9874 Cod 0 Puncte

36. 200 m liber (0 - 99 ani) Feminin

3 Korponay Kata Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 09:24:47 Timp 10501 Cod 0 Puncte
6 Maxin Melissa Octavia Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 09:43:08 Timp 10624 Cod 0 Puncte
99 Orzac Paula Reka Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 09:30:00 Timp 10491 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

1. 100 m spate (0 - 99 ani) Masculin

0 Ambrono Andrei Daniel Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:02:65 Timp 9202 Cod 0 Puncte
0 Simion Vlad Cristian Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 01:03:69 Timp 8942 Cod 0 Puncte
0 Simon Andrei Sebastian Liceul cu program sportiv ARAD 01:03:77 Timp 8824 Cod 0 Puncte
0 Glinta Robert Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:59:92 Timp 9019 Cod 0 Puncte
0 Duican Radu Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:02:20 Timp 8863 Cod 0 Puncte
0 Plesa Andrei Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:01:87 Timp 9114 Cod 0 Puncte
17 Martin Cristian Vasile Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:06:74 Timp 8839 Cod 0 Puncte
20 Copacel Claudiu Georgian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:09:25 Timp 8867 Cod 0 Puncte

2. 100 m spate (0 - 99 ani) Masculin

0 Badeata Alexandru Costel Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:00:60 Timp 8494 Cod 0 Puncte
0 Trandafir Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:04:58 Timp 8745 Cod 0 Puncte
15 Anghel Radu Mihai Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:08 Timp 8710 Cod 0 Puncte
23 Stoica Robert Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:10:43 Timp 8742 Cod 0 Puncte

3. 100 m spate (0 - 99 ani) Masculin

0 Szilagyi Alex. Richard Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:04:69 Timp 9315 Cod 0 Puncte
0 Anghel Andrei Mircea Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:03:06 Timp 9723 Cod 0 Puncte
0 Rosioru Paul Andrei Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:05:49 Timp 9371 Cod 0 Puncte

4. 100 m spate (0 - 99 ani) Masculin

0 Alexandrescu Marco Cristi Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:03:16 Timp 9882 Cod 0 Puncte
0 Tudose Vlad Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 01:05:85 Timp 11755 Cod 0 Puncte
0 Paturca Vlad Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:04:85 Timp 10375 Cod 0 Puncte
16 Mailat Eduard Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:55 Timp 9974 Cod 0 Puncte
18 Serban Mircea Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:89 Timp 9972 Cod 0 Puncte
24 Hasegan Vlad Sebastian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:10:96 Timp 10260 Cod 0 Puncte
29 Ticu Marian Paul Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:43 Timp 9977 Cod 0 Puncte
32 Cretoiu Claudiu Andrei Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:17:33 Timp 11447 Cod 0 Puncte

5. 100 m spate (0 - 99 ani) Masculin

19 Arpin Vlad Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:35 Timp 11152 Cod 0 Puncte
20 Vasile Vlad Marian Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 01:09:25 Timp 11029 Cod 0 Puncte
22 Gambold Tom Arthur Clubul Sportiv Performer 01:10:02 Timp 13116 Cod 0 Puncte
25 Stan Filip Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:10:98 Timp 11031 Cod 0 Puncte
26 Stafie Calin Liceul cu program sportiv Suceava 01:12:19 Timp 11072 Cod 0 Puncte
27 Hanta Codrin Stefan Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:12:66 Timp 10695 Cod 0 Puncte
28 Stamate Bogdan Nicolae Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:13:12 Timp 10604 Cod 0 Puncte
30 Popescu Mihai Palatul copiilor Constanta 01:15:74 Timp 10740 Cod 0 Puncte
31 Ene Codrin Constantin Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:16:25 Timp 10714 Cod 0 Puncte

6. 100 m spate (0 - 99 ani) Feminin

0 Marinescu Monica Gabriela Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:14:70 Timp 9874 Cod 0 Puncte
0 Vladutu Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:77 Timp 9864 Cod 0 Puncte
0 Verdes Maria Bianca Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 01:10:02 Timp 9819 Cod 0 Puncte
0 Paius Ancuta Cristina Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:14:20 Timp 10282 Cod 0 Puncte
0 Miclaus Vivoschi Sandra Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:11:15 Timp 10434 Cod 0 Puncte
0 Dospin Stefania Andreea Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:10:42 Timp 10273 Cod 0 Puncte
12 Ion Alexandra Ioana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:17:14 Timp 10552 Cod 0 Puncte
13 Stanese Sinziana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:17:55 Timp 10030 Cod 0 Puncte
21 Oprea Cristina Elisabeta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:24:63 Timp 9975 Cod 0 Puncte
23 Niculae Iulia Marina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:33:73 Timp 9970 Cod 0 Puncte

7. 100 m spate (0 - 99 ani) Feminin

0 Dascal Alexia Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 01:11:98 Timp 11750 Cod 0 Puncte
0 Perde Daria Bianca Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:13:56 Timp 11741 Cod 0 Puncte
11 Costache Elisa Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:16:37 Timp 11647 Cod 0 Puncte
14 Rusu Roberta Cristina Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 01:18:06 Timp 11582 Cod 0 Puncte
15 Stan Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:18:23 Timp 11641 Cod 0 Puncte
18 Dragan Theodora Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:18:99 Timp 11634 Cod 0 Puncte
22 Raducanu Iuliana Andreea Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:26:97 Timp 11775 Cod 0 Puncte

8. 100 m spate (0 - 99 ani) Feminin

0 Lavic Diana Alina Clubul Sportiv Farul Constanta 01:14:73 Timp 9594 Cod 0 Puncte

9. 100 m spate (0 - 99 ani) Feminin

0 Dragomir Ana Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:13:30 Timp 10779 Cod 0 Puncte
16 Irimescu Anamaria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:18:40 Timp 10701 Cod 0 Puncte
17 Barau Irina Ioana Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:18:54 Timp 11035 Cod 0 Puncte
19 Micu Andreea Denisa Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:19:82 Timp 10756 Cod 0 Puncte
20 Bolchis Szalai Alexis Tim Liceul cu program sportiv ARAD 01:21:85 Timp 10665 Cod 0 Puncte

10. 100 m liber (0 - 99 ani) Masculin

0 Petrescu Cristian Paul Clubul Sportiv Scolar Resita 00:52:66 Timp 8672 Cod 0 Puncte
0 Farcutiu Alexandru Liceul cu program sportiv ARAD 00:53:17 Timp 8663 Cod 0 Puncte
0 Grigore Andrei Tiberiu Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:53:19 Timp 8755 Cod 0 Puncte
12 Cherestes Andrei Aurelian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:55:80 Timp 8688 Cod 0 Puncte
15 Morariu Bogdan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:56:41 Timp 8524 Cod 0 Puncte
21 Morariu Nicolae Stelian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:57:79 Timp 8518 Cod 0 Puncte
24 Szekely Alexandru Adrian Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:58:63 Timp 8719 Cod 0 Puncte
32 Muresan Bogdan Mihai Liceul cu program sportiv ARAD 00:59:55 Timp 8639 Cod 0 Puncte

11. 100 m liber (0 - 99 ani) Masculin

0 Basarabie Mihai Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:54:28 Timp 8868 Cod 0 Puncte
0 Sonoc Gabriel Cristian Liceul cu program sportiv ARAD 00:53:21 Timp 9034 Cod 0 Puncte
0 Glinta Robert Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:52:59 Timp 9019 Cod 0 Puncte
13 Boamba Adrian Palatul copiilor Constanta 00:55:85 Timp 9142 Cod 0 Puncte
14 Bria Alexandru Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:56:04 Timp 9194 Cod 0 Puncte
16 Pantazi Madalin Adrian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:56:63 Timp 8853 Cod 0 Puncte
17 Simion Vlad Cristian Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 00:57:24 Timp 8942 Cod 0 Puncte
26 Vasilescu Dan Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:58:79 Timp 8859 Cod 0 Puncte
27 Negrescu David Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:58:87 Timp 13064 Cod 0 Puncte
29 Ibanisteanu Marius Alin Clubul Sportiv Scolar Resita 00:58:99 Timp 9077 Cod 0 Puncte
36 Popescu Rares C-Tin Palatul copiilor Constanta 01:00:30 Timp 9102 Cod 0 Puncte
37 Olaru Iosif Ciprian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:00:40 Timp 8872 Cod 0 Puncte
39 Cojocaru Raul Remus Clubul Sportiv Scolar Resita 01:01:07 Timp 9087 Cod 0 Puncte
41 Nitescu Cristian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:02:42 Timp 8873 Cod 0 Puncte
42 Constantin Nicolae Marian Palatul copiilor Constanta 01:02:52 Timp 10165 Cod 0 Puncte
43 Ivana Marian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:69 Timp 11599 Cod 0 Puncte
44 Seitan Nicolae Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:02:71 Timp 9206 Cod 0 Puncte

12. 100 m liber (0 - 99 ani) Masculin

0 Coste Florin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:54:46 Timp 9310 Cod 0 Puncte
9 Nas Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:55:42 Timp 9147 Cod 0 Puncte
11 Ion Niculae Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:55:71 Timp 9619 Cod 0 Puncte
19 Dumitrache Alexandru Iuli Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:57:63 Timp 9490 Cod 0 Puncte
20 Curte Claudiu Marian Liceul cu program sportiv Braila 00:57:76 Timp 9538 Cod 0 Puncte
25 Boltye Otto Mark Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 00:58:68 Timp 12200 Cod 0 Puncte
31 Szilagyi Alex. Richard Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:59:45 Timp 9315 Cod 0 Puncte
35 Rosioru Paul Andrei Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:00:10 Timp 9371 Cod 0 Puncte
38 Achilie Robert Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:00:80 Timp 9615 Cod 0 Puncte
53 Ionita Radu Viorel Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:04:61 Timp 11446 Cod 0 Puncte

13. 100 m liber (0 - 99 ani) Masculin

8 Rusen Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:55:22 Timp 9865 Cod 0 Puncte
18 Alexandrescu Marco Cristi Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:57:44 Timp 9882 Cod 0 Puncte
22 Paturca Vlad Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:58:17 Timp 10375 Cod 0 Puncte
23 Tudose Vlad Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 00:58:57 Timp 11755 Cod 0 Puncte
28 Nicula Andrei Cristian Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:58:93 Timp 10219 Cod 0 Puncte
30 Olaru Leonard Andrei Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:59:43 Timp 9475 Cod 0 Puncte
33 Serban Mircea Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:59:69 Timp 9972 Cod 0 Puncte
34 Mailat Eduard Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:59:83 Timp 9974 Cod 0 Puncte
45 Balica Mircea Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:96 Timp 9963 Cod 0 Puncte
55 Iacob Andrei Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:05:65 Timp 9956 Cod 0 Puncte
56 Anghel Dumitru Silviu Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:05:82 Timp 9961 Cod 0 Puncte
59 Ticu Marian Paul Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:37 Timp 9977 Cod 0 Puncte
63 Murgui Alexandru Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:09:73 Timp 9969 Cod 0 Puncte

14. 100 m liber (0 - 99 ani) Masculin

10 Ratiu George Adrian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:55:45 Timp 10622 Cod 0 Puncte
40 Vasile Vlad Marian Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 01:01:97 Timp 11029 Cod 0 Puncte
46 Vilcinschi Andrei Victor Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:03:13 Timp 11791 Cod 0 Puncte
46 Micu Alexandru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:03:13 Timp 11078 Cod 0 Puncte
48 Arpin Vlad Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:03:23 Timp 11152 Cod 0 Puncte
49 Bomchis Filip Tudor Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:03:25 Timp 11041 Cod 0 Puncte
50 Toma Octavian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:03:38 Timp 10790 Cod 0 Puncte
51 Cuculea Stefan Cristian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:04:26 Timp 10765 Cod 0 Puncte
52 Rusen David Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:04:48 Timp 10897 Cod 0 Puncte
54 Constantin Eduard Razvan Cl. Sp. "LAGUNA" CONSTANTA 01:04:81 Timp 10726 Cod 0 Puncte
57 Popescu Mihai Palatul copiilor Constanta 01:06:00 Timp 10740 Cod 0 Puncte
58 Micu Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:06:09 Timp 11077 Cod 0 Puncte
60 Comsa Mihai Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:85 Timp 10769 Cod 0 Puncte
61 Mircia Mihai Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:07:17 Timp 10898 Cod 0 Puncte
62 Stanciu Eduard Andrei Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:09:35 Timp 11771 Cod 0 Puncte
64 Hanta Codrin Stefan Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:10:10 Timp 10695 Cod 0 Puncte
65 Trandafir Mihai Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 01:14:96 Timp 13675 Cod 0 Puncte

15. 100 m liber (0 - 99 ani) Feminin

0 Nadolu Iuliana Maria Palatul copiilor Constanta 01:01:35 Timp 9542 Cod 0 Puncte
0 Cotinghiu Iulia Cristina Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 01:03:89 Timp 8936 Cod 0 Puncte
0 Puchiu Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:00:35 Timp 8939 Cod 0 Puncte
17 Luchian Lisa Emilia Clubul Sportiv Scolar Resita 01:05:11 Timp 9682 Cod 0 Puncte
19 Manzu Livia Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:05:40 Timp 8890 Cod 0 Puncte
21 Petcu Bianca Cristina Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:06:17 Timp 9334 Cod 0 Puncte
24 Augustinov Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 01:06:31 Timp 9676 Cod 0 Puncte
26 Malina Andra Teodora Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:06:67 Timp 9566 Cod 0 Puncte
27 Durbaca Oana Madalina Liceul cu program sportiv Braila 01:06:82 Timp 9528 Cod 0 Puncte
37 Dragomir Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:93 Timp 8891 Cod 0 Puncte
41 Becheanu Maria Teodora Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:10:54 Timp 9305 Cod 0 Puncte
46 Popescu Emma Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:12:05 Timp 9501 Cod 0 Puncte
49 Mihalache Ioana Adina Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:16:68 Timp 9720 Cod 0 Puncte

16. 100 m liber (0 - 99 ani) Feminin

0 Schneider Kristina Maria Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 01:03:07 Timp 11809 Cod 0 Puncte
0 Nastasa Adina Elena As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 01:02:00 Timp 9793 Cod 0 Puncte
12 Bud Florina Lorena Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:04:10 Timp 9817 Cod 0 Puncte
18 Balazs Melinda Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:05:36 Timp 10470 Cod 0 Puncte
20 Marinescu Monica Gabriela Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:72 Timp 9874 Cod 0 Puncte
29 Stoica Elena Luciana Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 01:07:55 Timp 9984 Cod 0 Puncte
34 Vrabie Alexandra Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:08:28 Timp 9960 Cod 0 Puncte
42 Pasa Meltem Diana Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:10:77 Timp 10217 Cod 0 Puncte
45 Comarniceanu Flavia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:28 Timp 9955 Cod 0 Puncte
47 Ilie Oana Diandra Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:14:31 Timp 11699 Cod 0 Puncte
48 Oprea Cristina Elisabeta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:16:33 Timp 9975 Cod 0 Puncte
52 Baisan Miruna Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:19:30 Timp 9962 Cod 0 Puncte
53 Iancu Raluca Daniela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:23:65 Timp 9967 Cod 0 Puncte

17. 100 m liber (0 - 99 ani) Feminin

0 Ivan Jasminne Anne Marie Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:12 Timp 11364 Cod 0 Puncte
13 Dascal Alexia Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 01:04:22 Timp 11750 Cod 0 Puncte
15 Danila Tia Maria Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:04:53 Timp 13109 Cod 0 Puncte
21 Costache Elisa Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:17 Timp 11647 Cod 0 Puncte
23 Indrican Andrada Calina Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:06:26 Timp 11427 Cod 0 Puncte
32 Satmari Sandra Medeea Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 01:07:96 Timp 11195 Cod 0 Puncte
33 Stan Denisa Gabriela Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:12 Timp 11019 Cod 0 Puncte
35 Buzea Ana Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:33 Timp 11020 Cod 0 Puncte
39 Dragan Theodora Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:09:68 Timp 11634 Cod 0 Puncte
43 Bradean Luoana Lorena Liceul cu program sportiv ARAD 01:11:11 Timp 11674 Cod 0 Puncte
50 Raducanu Iuliana Andreea Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:17:62 Timp 11775 Cod 0 Puncte
51 Stanciu Daria Gabriela Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:18:38 Timp 11774 Cod 0 Puncte
54 Platarescu Carla Maria Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:23:85 Timp 11005 Cod 0 Puncte

18. 100 m liber (0 - 99 ani) Feminin

0 Orzac Paula Reka Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 01:03:73 Timp 10491 Cod 0 Puncte
0 Pojar Rebecca Maria Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:02:98 Timp 11158 Cod 0 Puncte
9 Stan Alina Ioana Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:03:95 Timp 11034 Cod 0 Puncte
10 Savastita Simona Alex. Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:04:04 Timp 11038 Cod 0 Puncte
11 Sarbulescu Andreea Loreda Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:07 Timp 11322 Cod 0 Puncte
14 Chilianu Margareta Cl. Sp. "ARENA 2011" BACAU 01:04:45 Timp 11002 Cod 0 Puncte
16 Smetan Ingrid Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 01:05:08 Timp 10848 Cod 0 Puncte
25 Costea Denisa Stefania Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 01:06:41 Timp 10486 Cod 0 Puncte
28 Maxin Melissa Octavia Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:06:87 Timp 10624 Cod 0 Puncte
30 Pakai Zsofia Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:07:75 Timp 11049 Cod 0 Puncte
31 Csendes Maria Dolores Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:83 Timp 11036 Cod 0 Puncte
36 Pascu Roberta Flores Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:08:35 Timp 11018 Cod 0 Puncte
38 Gherghel Lisa Maria Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 01:09:62 Timp 10488 Cod 0 Puncte
40 Bolchis Szalai Alexis Tim Liceul cu program sportiv ARAD 01:10:51 Timp 10665 Cod 0 Puncte
44 Niculae Daniela Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:22 Timp 10755 Cod 0 Puncte

19. 200 m mixt (0 - 99 ani) Masculin

0 Grigore Andrei Tiberiu Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:13:95 Timp 8755 Cod 0 Puncte
0 Badeata Alexandru Costel Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:14:74 Timp 8494 Cod 0 Puncte
12 Morariu Bogdan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:23:80 Timp 8524 Cod 0 Puncte
16 Ichim Sebastian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:24:99 Timp 8465 Cod 0 Puncte
17 Roman Andrei Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:25:06 Timp 8463 Cod 0 Puncte
22 Talpai Tamas Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:29:09 Timp 8620 Cod 0 Puncte
23 Trifoi Denis Adrian Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:29:32 Timp 8414 Cod 0 Puncte
24 Morariu Nicolae Stelian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:29:60 Timp 8518 Cod 0 Puncte
34 Tufaru Liviu Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:40:69 Timp 8705 Cod 0 Puncte

20. 200 m mixt (0 - 99 ani) Masculin

0 Duican Radu Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:14:54 Timp 8863 Cod 0 Puncte
0 Simon Andrei Sebastian Liceul cu program sportiv ARAD 02:18:16 Timp 8824 Cod 0 Puncte
0 Pavala Paul Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:20:94 Timp 8849 Cod 0 Puncte
15 Preda Bogdan Marius Liceul cu program sportiv Braila 02:24:44 Timp 9050 Cod 0 Puncte
18 Tabora Vlad Dorel Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:25:30 Timp 8986 Cod 0 Puncte
20 Pantazi Madalin Adrian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:27:70 Timp 8853 Cod 0 Puncte
21 Martin Cristian Vasile Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:28:12 Timp 8839 Cod 0 Puncte
25 Vasilescu Dan Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:30:96 Timp 8859 Cod 0 Puncte
28 Nitulescu Sorin Costinel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:32:85 Timp 9006 Cod 0 Puncte
29 Bobric Cezar Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:33:89 Timp 8864 Cod 0 Puncte
31 Nitescu Cristian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:36:21 Timp 8873 Cod 0 Puncte

21. 200 m mixt (0 - 99 ani) Masculin

0 Bonea Sabin Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 02:15:62 Timp 9982 Cod 0 Puncte
14 Marchitan Teodor George Liceul cu program sportiv Suceava 02:24:17 Timp 10324 Cod 0 Puncte
27 Olaru Leonard Andrei Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:32:17 Timp 9475 Cod 0 Puncte
36 Cretoiu Claudiu Andrei Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 02:46:70 Timp 11447 Cod 0 Puncte

22. 200 m mixt (0 - 99 ani) Masculin

0 Anghel Andrei Mircea Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:21:70 Timp 9723 Cod 0 Puncte
0 Cange Gabriel Liceul cu program sportiv Braila 02:20:27 Timp 9540 Cod 0 Puncte
0 Golovca Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:20:14 Timp 8945 Cod 0 Puncte
0 Ion Alexandru Cristian Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 02:22:96 Timp 9728 Cod 0 Puncte
11 Dinca Andreeas Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:23:32 Timp 9613 Cod 0 Puncte
13 Dumitrache Alexandru Iuli Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:24:15 Timp 9490 Cod 0 Puncte
26 Dedu Catalin Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:30:98 Timp 9347 Cod 0 Puncte
35 Ionita Radu Viorel Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 02:46:03 Timp 11446 Cod 0 Puncte

23. 200 m mixt (0 - 99 ani) Masculin

19 Bran Ionel Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:26:16 Timp 10697 Cod 0 Puncte
30 Ene Codrin Constantin Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:34:52 Timp 10714 Cod 0 Puncte
32 Stan Filip Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:38:81 Timp 11031 Cod 0 Puncte
33 Toma Octavian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:39:81 Timp 10790 Cod 0 Puncte

24. 200 m mixt (0 - 99 ani) Feminin

0 Bocan Beatrice Sabina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:31:69 Timp 8889 Cod 0 Puncte
0 Gogu Denisa Elena Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:36:99 Timp 9374 Cod 0 Puncte
10 Cotinghiu Iulia Cristina Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 02:37:10 Timp 8936 Cod 0 Puncte
18 Petcu Bianca Cristina Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:45:27 Timp 9334 Cod 0 Puncte

25. 200 m mixt (0 - 99 ani) Feminin

0 Gadea Maria Claudia Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 02:27:62 Timp 11021 Cod 0 Puncte
12 Nitu Antonia Daria Liceul cu program sportiv Suceava 02:40:40 Timp 11538 Cod 0 Puncte
13 Stan Denisa Gabriela Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:40:43 Timp 11019 Cod 0 Puncte
14 Rusu Roberta Cristina Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 02:40:88 Timp 11582 Cod 0 Puncte
17 Kokkinakis Elena Maria Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:44:47 Timp 11366 Cod 0 Puncte
19 Belu Andreea Elena Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:46:54 Timp 10878 Cod 0 Puncte
23 Bradean Luoana Lorena Liceul cu program sportiv ARAD 02:50:76 Timp 11674 Cod 0 Puncte
24 Indrican Andrada Calina Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:51:36 Timp 11427 Cod 0 Puncte
26 Nita Andreea Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 02:52:26 Timp 11633 Cod 0 Puncte
28 Muntean Diana Anamaria Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 02:55:44 Timp 11184 Cod 0 Puncte
29 Costea Denisa Mariana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:57:84 Timp 11444 Cod 0 Puncte

26. 200 m mixt (0 - 99 ani) Feminin

0 Nae Andreea Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:36:87 Timp 8001 Cod 0 Puncte
0 Scarlatescu Sabrina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:37:51 Timp 9926 Cod 0 Puncte
0 Nastasa Adina Elena As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 02:36:38 Timp 9793 Cod 0 Puncte
0 Dospin Stefania Andreea Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:35:08 Timp 10273 Cod 0 Puncte
11 Vladutu Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:39:31 Timp 9864 Cod 0 Puncte
15 Iancu Albertina Nicolle Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 02:43:28 Timp 9966 Cod 0 Puncte
16 Stoica Elena Luciana Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 02:43:90 Timp 9984 Cod 0 Puncte
20 Tataru Andreea Roxana Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:47:40 Timp 10005 Cod 0 Puncte
21 Vrabie Alexandra Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:47:43 Timp 9960 Cod 0 Puncte
22 Stanese Sinziana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:50:15 Timp 10030 Cod 0 Puncte
27 Pasa Meltem Diana Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 02:54:03 Timp 10217 Cod 0 Puncte
30 Ilie Oana Diandra Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 03:00:09 Timp 11699 Cod 0 Puncte
31 Niculae Iulia Marina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:32:89 Timp 9970 Cod 0 Puncte

27. 200 m mixt (0 - 99 ani) Feminin

0 Lissov Diana Liceul cu program sportiv Suceava 02:35:70 Timp 10636 Cod 0 Puncte
0 Korponay Kata Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 02:39:14 Timp 10501 Cod 0 Puncte
25 Kontra Nicola Maria Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 02:51:49 Timp 10615 Cod 0 Puncte

28. 1500 m liber (0 - 99 ani) Feminin

1 Colti Dumitrescu Emilia Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 17:56:02 Timp 10001 Cod 0 Puncte
2 Balazs Melinda Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 18:33:87 Timp 10470 Cod 0 Puncte

29. 1500 m liber (0 - 99 ani) Feminin

3 Savastita Simona Alex. Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 18:49:65 Timp 11038 Cod 0 Puncte
4 Orzac Paula Reka Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 19:21:85 Timp 10491 Cod 0 Puncte

30. 1500 m liber (0 - 99 ani) Feminin

5 Vlaicu Andreea Ioana Palatul copiilor Constanta 19:56:52 Timp 11536 Cod 0 Puncte

Ziua 3 sesiunea 1

1. 50 m bras (0 - 99 ani) Feminin

0 Puchiu Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:81 Timp 8939 Cod 0 Puncte
0 Gogu Denisa Elena Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:42 Timp 9374 Cod 0 Puncte
0 Cotinghiu Iulia Cristina Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 00:37:65 Timp 8936 Cod 0 Puncte
12 Petcu Bianca Cristina Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:39:00 Timp 9334 Cod 0 Puncte
22 Popescu Emma Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:41:03 Timp 9501 Cod 0 Puncte
37 Mihalache Ioana Adina Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:46:74 Timp 9720 Cod 0 Puncte

2. 50 m bras (0 - 99 ani) Feminin

0 Savastita Simona Alex. Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:36:83 Timp 11038 Cod 0 Puncte
0 Lissov Diana Liceul cu program sportiv Suceava 00:36:78 Timp 10636 Cod 0 Puncte
0 Ionascu Edeea Atanasia Sport Club Municipal Bacau 00:35:67 Timp 10989 Cod 0 Puncte
15 Niculae Daniela Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:39:45 Timp 10755 Cod 0 Puncte
18 Gherghel Lisa Maria Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:40:25 Timp 10488 Cod 0 Puncte
21 Bolchis Szalai Alexis Tim Liceul cu program sportiv ARAD 00:41:00 Timp 10665 Cod 0 Puncte
24 Pascu Roberta Flores Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:41:36 Timp 11018 Cod 0 Puncte
25 Stan Alina Ioana Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:41:49 Timp 11034 Cod 0 Puncte
27 Micu Andreea Denisa Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:42:55 Timp 10756 Cod 0 Puncte

3. 50 m bras (0 - 99 ani) Feminin

0 Nitu Antonia Daria Liceul cu program sportiv Suceava 00:36:60 Timp 11538 Cod 0 Puncte
0 Fangli Henrietta Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:36:91 Timp 11346 Cod 0 Puncte
13 Muntean Diana Anamaria Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 00:39:27 Timp 11184 Cod 0 Puncte
14 Costache Elisa Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:39:41 Timp 11647 Cod 0 Puncte
16 Stan Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:39:65 Timp 11641 Cod 0 Puncte
17 Stroe Teodora Simina Cl. Sp. "LAGUNA" CONSTANTA 00:40:00 Timp 11223 Cod 0 Puncte
19 Stan Denisa Gabriela Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:43 Timp 11019 Cod 0 Puncte
20 Nita Andreea Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 00:40:65 Timp 11633 Cod 0 Puncte
23 Indrican Andrada Calina Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:41:07 Timp 11427 Cod 0 Puncte
26 Tutila Cristina Maria Mir Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:42:54 Timp 11731 Cod 0 Puncte
28 Costea Denisa Mariana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:43:00 Timp 11444 Cod 0 Puncte
30 Bradean Luoana Lorena Liceul cu program sportiv ARAD 00:43:99 Timp 11674 Cod 0 Puncte
31 Ionescu Corina Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:44:76 Timp 10877 Cod 0 Puncte
34 Tomuta Irina Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:45:32 Timp 11645 Cod 0 Puncte
35 Muca Andreea Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:45:34 Timp 11635 Cod 0 Puncte
38 Stanciu Daria Gabriela Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:47:16 Timp 11774 Cod 0 Puncte
40 Platarescu Carla Maria Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:51:46 Timp 11005 Cod 0 Puncte

4. 50 m bras (0 - 99 ani) Feminin

0 Paius Ancuta Cristina Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:35:70 Timp 10282 Cod 0 Puncte
0 Nae Andreea Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:76 Timp 8001 Cod 0 Puncte
11 Stoica Elena Luciana Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 00:38:81 Timp 9984 Cod 0 Puncte
29 Ilie Oana Diandra Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:43:34 Timp 11699 Cod 0 Puncte
32 Ion Alexandra Ioana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:45:06 Timp 10552 Cod 0 Puncte
33 Baisan Miruna Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:45:27 Timp 9962 Cod 0 Puncte
36 Oprea Cristina Elisabeta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:45:94 Timp 9975 Cod 0 Puncte
39 Iancu Raluca Daniela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:48:28 Timp 9967 Cod 0 Puncte

5. 50 m bras (0 - 99 ani) Masculin

0 Trifoi Denis Adrian Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:99 Timp 8414 Cod 0 Puncte
0 Cusmir Radu Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:91 Timp 8690 Cod 0 Puncte
0 Tufaru Liviu Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:91 Timp 8705 Cod 0 Puncte
0 Muresan Bogdan Mihai Liceul cu program sportiv ARAD 00:32:11 Timp 8639 Cod 0 Puncte
0 Roman Andrei Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:65 Timp 8463 Cod 0 Puncte
10 Cristescu Andrei Camil Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:32:73 Timp 8708 Cod 0 Puncte
17 Trandafir Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:34:60 Timp 8745 Cod 0 Puncte

6. 50 m bras (0 - 99 ani) Masculin

0 Ibanisteanu Marius Alin Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:71 Timp 9077 Cod 0 Puncte
0 Bria Alexandru Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:30:84 Timp 9194 Cod 0 Puncte
9 Glinta Robert Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:23 Timp 9019 Cod 0 Puncte
14 Vasilescu Dan Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:33:66 Timp 8859 Cod 0 Puncte
16 Bobric Cezar Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:78 Timp 8864 Cod 0 Puncte
18 Nitulescu Sorin Costinel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:61 Timp 9006 Cod 0 Puncte
22 Nitescu Cristian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:35:93 Timp 8873 Cod 0 Puncte

7. 50 m bras (0 - 99 ani) Masculin

0 Dumitrache Alexandru Iuli Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:32:31 Timp 9490 Cod 0 Puncte
11 Dinca Andreeas Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:82 Timp 9613 Cod 0 Puncte
13 Cange Gabriel Liceul cu program sportiv Braila 00:33:55 Timp 9540 Cod 0 Puncte
21 Anghel Andrei Mircea Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:35:70 Timp 9723 Cod 0 Puncte

8. 50 m bras (0 - 99 ani) Masculin

12 Marchitan Teodor George Liceul cu program sportiv Suceava 00:33:15 Timp 10324 Cod 0 Puncte
15 Paturca Vlad Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:33:71 Timp 10375 Cod 0 Puncte
19 Hasegan Vlad Sebastian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:35:04 Timp 10260 Cod 0 Puncte
28 Murgui Alexandru Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:40:38 Timp 9969 Cod 0 Puncte
30 Ticu Marian Paul Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:41:84 Timp 9977 Cod 0 Puncte
31 Cirlig Marius George Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:42:67 Timp 12512 Cod 0 Puncte

9. 50 m bras (0 - 99 ani) Masculin

20 Micu Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:35:28 Timp 11077 Cod 0 Puncte
23 Stamate Bogdan Nicolae Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:37:39 Timp 10604 Cod 0 Puncte
24 Bomchis Filip Tudor Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:38:53 Timp 11041 Cod 0 Puncte
25 Constantin Eduard Razvan Cl. Sp. "LAGUNA" CONSTANTA 00:39:45 Timp 10726 Cod 0 Puncte
26 Mircia Mihai Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:39:92 Timp 10898 Cod 0 Puncte
27 Comsa Mihai Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:40:21 Timp 10769 Cod 0 Puncte
29 Vilcinschi Andrei Victor Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:40:43 Timp 11791 Cod 0 Puncte
32 Stanciu Eduard Andrei Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:43:92 Timp 11771 Cod 0 Puncte
33 Andrei Razvan Gabriel Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:44:48 Timp 10696 Cod 0 Puncte
34 Visan Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:48:41 Timp 11979 Cod 0 Puncte

10. 200 m liber (0 - 99 ani) Feminin

0 Nadolu Iuliana Maria Palatul copiilor Constanta 02:13:68 Timp 9542 Cod 0 Puncte
16 Luchian Lisa Emilia Clubul Sportiv Scolar Resita 02:25:50 Timp 9682 Cod 0 Puncte