Cont

Rezultatele finale pentru Campionat national de juniori ii

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m bras (0 - 99 ani) Feminin

0 Stoica Elena Luciana Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:26:02 Timp 9984 Cod 0 Puncte
0 Simioana Malina Mihaela Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 01:28:01 Timp 11734 Cod 0 Puncte
0 Nae Andreea Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:24:11 Timp 8001 Cod 0 Puncte
0 Matei Diana Maria Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:27:36 Timp 10015 Cod 0 Puncte
0 Paius Ancuta Cristina Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:25:40 Timp 10282 Cod 0 Puncte
0 Trotea Rebeca Clubul Sportiv Universitatea Resita 01:24:12 Timp 10382 Cod 0 Puncte
0 Nedelea Cristina Raluca Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:28:03 Timp 9518 Cod 0 Puncte
0 Dospin Stefania Andreea Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:25:62 Timp 10273 Cod 0 Puncte
9 Pitigoi Beatrice Diana Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:29:38 Timp 11148 Cod 0 Puncte
10 Iancu Albertina Nicolle Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:29:90 Timp 9966 Cod 0 Puncte
11 Kovacs Karolina Agnes Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:30:56 Timp 9845 Cod 0 Puncte
12 Niculeasa Armega Ana Mari Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:32:89 Timp 10321 Cod 0 Puncte
13 Marc Denisa Georgiana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:33:02 Timp 10155 Cod 0 Puncte
14 Bunghetu Elena Cristina Liceul cu program sportiv Braila 01:36:91 Timp 10822 Cod 0 Puncte
15 Humeniuc Denisa Ioana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:38:44 Timp 10952 Cod 0 Puncte
16 Pelin Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:38:56 Timp 10960 Cod 0 Puncte
17 Niculae Iulia Marina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:38:89 Timp 9970 Cod 0 Puncte
18 Cirstea Maria Andreea Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:41:30 Timp 10000 Cod 0 Puncte
19 Ilie Oana Diandra Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:42:12 Timp 11699 Cod 0 Puncte
20 Burlacu Aurora Stefania Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:44:25 Timp 11698 Cod 0 Puncte
21 Iancu Raluca Daniela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:44:54 Timp 9967 Cod 0 Puncte
22 Dedu Claudia Madalina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:44:76 Timp 9965 Cod 0 Puncte

2. 100 m bras (0 - 99 ani) Feminin

0 Pop Andreea Cristina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:26:57 Timp 10387 Cod 0 Puncte
0 Iluca Denisa Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:22:86 Timp 9563 Cod 0 Puncte
0 Temple Alexandra Vasilica Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:31:44 Timp 9807 Cod 0 Puncte
0 Radu Alexandra Clubul Sportiv Farul Constanta 01:18:15 Timp 9612 Cod 0 Puncte
0 Nan Andreea Mihaela Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:26:16 Timp 9569 Cod 0 Puncte
0 Balanescu Andreea Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:23:89 Timp 8892 Cod 0 Puncte
0 Gogu Denisa Elena Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:21:82 Timp 9374 Cod 0 Puncte
0 Szanda Zita Clubul Sportiv Municipal Arad 01:28:87 Timp 9636 Cod 0 Puncte
9 Ciochina Diana Georgiana Liceul cu program sportiv Braila 01:33:46 Timp 9531 Cod 0 Puncte
10 Ion Daiana Marioara Clubul Sportiv Municipal Resita 01:33:62 Timp 10253 Cod 0 Puncte

3. 100 m bras (0 - 99 ani) Masculin

0 Cange Gabriel Liceul cu program sportiv Braila 01:16:38 Timp 9540 Cod 0 Puncte
0 Dinca Andreeas Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:16:59 Timp 9613 Cod 0 Puncte
0 Teodorescu Bogdan Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:17:32 Timp 9442 Cod 0 Puncte
0 Voda Erich Bruno Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:15:52 Timp 9749 Cod 0 Puncte
0 Sarac Ionut Alin Liceul cu program sportiv ARAD 01:16:64 Timp 9764 Cod 0 Puncte
0 Dumitrache Alexandru Iuli Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:18:14 Timp 9490 Cod 0 Puncte
0 Nas Mihai Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:15:34 Timp 9147 Cod 0 Puncte
0 Biriboaca Radu C-Tin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:17:93 Timp 9693 Cod 0 Puncte
9 Bartalis Roland Zsolt Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:19:11 Timp 9414 Cod 0 Puncte
10 Smaranda Tiberiu Ion Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:20:40 Timp 10174 Cod 0 Puncte
11 Stefan Valentin Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:21:33 Timp 9589 Cod 0 Puncte
11 Rosu Bogdan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:21:33 Timp 9513 Cod 0 Puncte
13 Dobos Claudiu Florin As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 01:21:98 Timp 9699 Cod 0 Puncte
14 Pacioianu Bogdan Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:22:21 Timp 10177 Cod 0 Puncte
15 Ghezea Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:23:57 Timp 9624 Cod 0 Puncte
16 Stroe Mihai Andrei Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:23:96 Timp 11455 Cod 0 Puncte
17 Chete Sergiu Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:25:77 Timp 9554 Cod 0 Puncte
18 Crisnic Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:27:46 Timp 10313 Cod 0 Puncte
19 Apostol George Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:28:96 Timp 9617 Cod 0 Puncte
20 Ispas Andrei Cosmin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:31:40 Timp 9456 Cod 0 Puncte
21 Peicu Remus Mihai Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:31:48 Timp 9461 Cod 0 Puncte
22 Ghioca Vlad Teodor Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:40:27 Timp 12131 Cod 0 Puncte
23 Urduza Danut Cristian Liceul cu program sportiv Braila 01:40:62 Timp 10824 Cod 0 Puncte

4. 100 m bras (0 - 99 ani) Masculin

0 Bobric Cezar Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:15:49 Timp 8864 Cod 0 Puncte
0 Simon Andrei Sebastian Liceul cu program sportiv ARAD 01:14:42 Timp 8824 Cod 0 Puncte
0 Ene Andrei Octavian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:19:38 Timp 9254 Cod 0 Puncte
0 Ibanisteanu Marius Alin Clubul Sportiv Scolar Resita 01:14:53 Timp 9077 Cod 0 Puncte
0 Rus Dragos Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:16:67 Timp 9236 Cod 0 Puncte
0 Bria Alexandru Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:16:12 Timp 9194 Cod 0 Puncte
0 Gavris Ionut Laurentiu Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:11:99 Timp 9433 Cod 0 Puncte
0 Faget Denis Iulian Clubul Sportiv Scolar Resita 01:17:19 Timp 9073 Cod 0 Puncte
9 Nitescu Cristian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:24:55 Timp 8873 Cod 0 Puncte

5. 100 m bras (0 - 99 ani) Masculin

0 Badeata Alexandru Costel Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:13:78 Timp 8494 Cod 0 Puncte
0 Mihai Catalin Ionut Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:17:20 Timp 7316 Cod 0 Puncte
0 Muresan Bogdan Mihai Liceul cu program sportiv ARAD 01:10:90 Timp 8639 Cod 0 Puncte
0 Cusmir Radu Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:11:78 Timp 8690 Cod 0 Puncte
0 Buica Radu Cristian Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 01:17:84 Timp 10416 Cod 0 Puncte
0 Roman Andrei Cristian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:10:58 Timp 8463 Cod 0 Puncte
0 Tufaru Liviu Alexandru Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:21:98 Timp 8705 Cod 0 Puncte
0 Cristescu Andrei Camil Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:24:00 Timp 8708 Cod 0 Puncte

6. 50 m liber (0 - 99 ani) Feminin

0 Dospin Stefania Andreea Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:29:26 Timp 10273 Cod 0 Puncte
0 Vrabie Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:32 Timp 9960 Cod 0 Puncte
0 Verdes Maria Bianca Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:01 Timp 9819 Cod 0 Puncte
0 Paius Ancuta Cristina Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:31:06 Timp 10282 Cod 0 Puncte
0 Andonie Andreea Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 00:30:50 Timp 9770 Cod 0 Puncte
0 Nastasa Adina Elena As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:30:74 Timp 9793 Cod 0 Puncte
0 Ungureanu Cosmina Liceul cu program sportiv Suceava 00:30:86 Timp 10342 Cod 0 Puncte
0 Julean Iulia Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:30:92 Timp 9207 Cod 0 Puncte
9 Bud Florina Lorena Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:51 Timp 9817 Cod 0 Puncte
10 Rotaru Cristina Maria Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:31:87 Timp 10026 Cod 0 Puncte
11 Hort Ana Maria Alina Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:15 Timp 10471 Cod 0 Puncte
12 Stanese Sinziana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:32:49 Timp 10030 Cod 0 Puncte
13 Kovacs Karolina Agnes Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:32:78 Timp 9845 Cod 0 Puncte
14 Miclaus Vivoschi Sandra Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:32:86 Timp 10434 Cod 0 Puncte
15 Comarniceanu Flavia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:05 Timp 9955 Cod 0 Puncte
16 Pitigoi Beatrice Diana Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:33:07 Timp 11148 Cod 0 Puncte
17 Simioana Malina Mihaela Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 00:33:12 Timp 11734 Cod 0 Puncte
18 Grigoriu Cristina Maria As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI 00:33:17 Timp 10879 Cod 0 Puncte
19 Moraru Mihaela Alexandra Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:33:20 Timp 10008 Cod 0 Puncte
20 Moroianu Andreea Simina Liceul cu program sportiv Braila 00:33:26 Timp 10431 Cod 0 Puncte
21 Tataru Andreea Roxana Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:33:31 Timp 10005 Cod 0 Puncte
22 Boana Iasmina Clubul Sportiv Scolar Resita 00:33:35 Timp 10235 Cod 0 Puncte
23 Vescan Anna Maria Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:33:39 Timp 10016 Cod 0 Puncte
24 Trotea Rebeca Clubul Sportiv Universitatea Resita 00:33:49 Timp 10382 Cod 0 Puncte
25 Ion Alexandra Ioana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:56 Timp 10552 Cod 0 Puncte
26 Balazs Melinda Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:33:73 Timp 10470 Cod 0 Puncte
27 Pasa Meltem Diana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:34:02 Timp 10217 Cod 0 Puncte
28 Vergelea Stefania Carmen Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:10 Timp 9959 Cod 0 Puncte
29 Domnariu Ileana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:34:12 Timp 10036 Cod 0 Puncte
30 Oprea Cristina Elisabeta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:61 Timp 9975 Cod 0 Puncte
31 Gheorghe Madalina Sabina Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:34:98 Timp 9844 Cod 0 Puncte
32 Marc Denisa Georgiana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:35:46 Timp 10155 Cod 0 Puncte
33 Girba Liliana Andreea Liceul cu program sportiv Braila 00:35:82 Timp 10430 Cod 0 Puncte
34 Bordea Mara Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:35:89 Timp 10320 Cod 0 Puncte
35 Ghic Ozana Miruna Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:36:36 Timp 10445 Cod 0 Puncte
36 Iancu Raluca Daniela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:88 Timp 9967 Cod 0 Puncte
37 Baisan Miruna Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:78 Timp 9962 Cod 0 Puncte
38 Ilie Oana Diandra Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:38:43 Timp 11699 Cod 0 Puncte
39 Burlacu Aurora Stefania Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:38:49 Timp 11698 Cod 0 Puncte

7. 50 m liber (0 - 99 ani) Feminin

0 Luchian Lisa Emilia Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:28 Timp 9682 Cod 0 Puncte
0 Dungeanu Diana Liceul cu program sportiv Suceava 00:29:49 Timp 10338 Cod 0 Puncte
0 Puscas Georgiana Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:30:63 Timp 10618 Cod 0 Puncte
0 Balas Bianca Cristina Clubul Sportiv Municipal Arad 00:30:78 Timp 9297 Cod 0 Puncte
0 Nadolu Iuliana Maria Palatul copiilor Constanta 00:30:44 Timp 9542 Cod 0 Puncte
0 Paval Ioana Liceul cu program sportiv Suceava 00:30:45 Timp 10326 Cod 0 Puncte
0 Puchiu Andreea Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:28:04 Timp 8939 Cod 0 Puncte
0 Manzu Livia Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:44 Timp 8890 Cod 0 Puncte
9 Malina Andra Teodora Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:30:79 Timp 9566 Cod 0 Puncte
10 Augustinov Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:90 Timp 9676 Cod 0 Puncte
11 Oneata Oana Gabriela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:04 Timp 9928 Cod 0 Puncte
12 Munteanu Lisa Ioana Liceul cu program sportiv Suceava 00:31:11 Timp 10332 Cod 0 Puncte
13 Petcu Bianca Cristina Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:31:53 Timp 9334 Cod 0 Puncte
14 Temple Alexandra Vasilica Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:55 Timp 9807 Cod 0 Puncte
15 Stoica Luciana Stefania Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:31:56 Timp 9357 Cod 0 Puncte
16 Durbaca Oana Madalina Liceul cu program sportiv Braila 00:31:69 Timp 9528 Cod 0 Puncte
17 Barbulescu Maria Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:32:15 Timp 9302 Cod 0 Puncte
18 Ivanov Andreea Antonia As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:32:25 Timp 9701 Cod 0 Puncte
19 Popescu Emma Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:26 Timp 9501 Cod 0 Puncte
20 Libotean Stefania Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:38 Timp 9319 Cod 0 Puncte
21 Nan Andreea Mihaela Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:32:65 Timp 9569 Cod 0 Puncte
22 Anton Denisa Florentina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:10 Timp 9757 Cod 0 Puncte
23 Becheanu Maria Teodora Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:34:01 Timp 9305 Cod 0 Puncte
24 Mihalache Ioana Adina Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:34:92 Timp 9720 Cod 0 Puncte
25 Baroiu Carina Nicoleta Clubul Sportiv Scolar Resita 00:36:60 Timp 9675 Cod 0 Puncte

8. 50 m liber (0 - 99 ani) Masculin

0 Lungu Horia Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:27:94 Timp 9439 Cod 0 Puncte
0 Rosianu Emil Marian Liceul cu program sportiv Braila 00:27:60 Timp 9049 Cod 0 Puncte
0 Neama Raul Emanuel Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:26:89 Timp 9780 Cod 0 Puncte
0 Raita Petrica Marius Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:27:53 Timp 9365 Cod 0 Puncte
0 Glod Ionut Daniel Liceul cu program sportiv Bacau 00:27:68 Timp 8925 Cod 0 Puncte
0 Nas Mihai Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:26:66 Timp 9147 Cod 0 Puncte
0 Teodorescu Bogdan Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:28:10 Timp 9442 Cod 0 Puncte
0 Dumitru Razvan Eduard Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:26:23 Timp 8563 Cod 0 Puncte
9 Iordachescu Sergiu Cristi Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:28:25 Timp 9727 Cod 0 Puncte
10 Golovca Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:38 Timp 8945 Cod 0 Puncte
11 Delamarian Iasonas Liceul cu program sportiv ARAD 00:28:45 Timp 11943 Cod 0 Puncte
12 Nilca Bogdan Dragos Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:53 Timp 9598 Cod 0 Puncte
13 Gheorghita Tiberiu Mihai Liceul cu program sportiv Braila 00:28:55 Timp 9527 Cod 0 Puncte
14 Ion Niculae Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:56 Timp 9619 Cod 0 Puncte
15 Szilagyi Alex. Richard Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:68 Timp 9315 Cod 0 Puncte
16 Anghel Andrei Mircea Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:28:70 Timp 9723 Cod 0 Puncte
17 Sabou Marius Bogdan Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:28:85 Timp 9329 Cod 0 Puncte
18 Dumitrascuta David Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:28:95 Timp 9556 Cod 0 Puncte
19 Curte Claudiu Marian Liceul cu program sportiv Braila 00:28:96 Timp 9538 Cod 0 Puncte
20 Ispas Andrei Cosmin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:06 Timp 9456 Cod 0 Puncte
21 Timbus Alex Catalin Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:29:10 Timp 9149 Cod 0 Puncte
21 Achilie Robert Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:10 Timp 9615 Cod 0 Puncte
23 Marinica Andrei Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:29:11 Timp 11934 Cod 0 Puncte
24 Radu Sergiu Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:16 Timp 8879 Cod 0 Puncte
25 Ion Alexandru Cristian Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:29:24 Timp 9728 Cod 0 Puncte
26 Boltye Otto Mark Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:26 Timp 12200 Cod 0 Puncte
27 Braga George Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:36 Timp 9489 Cod 0 Puncte
28 Tarta Bolba George Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:29:37 Timp 9148 Cod 0 Puncte
29 Apostol George Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:51 Timp 9617 Cod 0 Puncte
30 Maxim Tudor Liceul cu program sportiv Suceava 00:29:63 Timp 10333 Cod 0 Puncte
31 Lazaroiu Vlad Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:29:99 Timp 8004 Cod 0 Puncte
32 Tibrea Matei Palatul copiilor Constanta 00:30:40 Timp 10166 Cod 0 Puncte
33 Crisnic Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:30:41 Timp 10313 Cod 0 Puncte
34 Gereb Romeo Mihai Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:30:50 Timp 9413 Cod 0 Puncte
35 Peicu Remus Mihai Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:30:56 Timp 9461 Cod 0 Puncte
36 Bota Andrei Nicusor Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:64 Timp 9324 Cod 0 Puncte
37 Chete Sergiu Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:30:73 Timp 9554 Cod 0 Puncte
38 Urduza Danut Cristian Liceul cu program sportiv Braila 00:31:41 Timp 10824 Cod 0 Puncte
39 Simion Justin Andrei Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 00:31:54 Timp 11356 Cod 0 Puncte
40 Toth Rares Andres Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:57 Timp 9323 Cod 0 Puncte
41 Ionita Radu Viorel Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:31:69 Timp 11446 Cod 0 Puncte
42 Loghin Nicolae Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:32:01 Timp 10399 Cod 0 Puncte
43 Toma Stefan Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:32:02 Timp 12264 Cod 0 Puncte
44 Mita Flavius Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:32:66 Timp 11679 Cod 0 Puncte
45 Ghioca Vlad Teodor Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:34:26 Timp 12131 Cod 0 Puncte
46 Cirlig Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:18 Timp 9623 Cod 0 Puncte
47 Nica Catalin Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:37:47 Timp 12273 Cod 0 Puncte

9. 50 m liber (0 - 99 ani) Masculin

0 Ciuciuc Daniel Alexandru Clubul Sportiv Scolar Resita 00:26:79 Timp 9090 Cod 0 Puncte
0 Basarabie Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:19 Timp 8868 Cod 0 Puncte
0 Vasilescu Dan Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:94 Timp 8859 Cod 0 Puncte
0 Glinta Robert Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:56 Timp 9019 Cod 0 Puncte
0 Boamba Adrian Palatul copiilor Constanta 00:26:64 Timp 9142 Cod 0 Puncte
0 Nitulescu Sorin Costinel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:55 Timp 9006 Cod 0 Puncte
0 Sonoc Gabriel Cristian Liceul cu program sportiv ARAD 00:26:18 Timp 9034 Cod 0 Puncte
0 Scarlat Bogdan Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:80 Timp 8374 Cod 0 Puncte
9 Bocancea Dragos Liceul cu program sportiv ARAD 00:27:01 Timp 9031 Cod 0 Puncte
10 Tabora Vlad Dorel Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:27:02 Timp 8986 Cod 0 Puncte
11 Plesa Andrei Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:27:05 Timp 9114 Cod 0 Puncte
12 Ambrono Andrei Daniel Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:15 Timp 9202 Cod 0 Puncte
13 Simion Vlad Cristian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:27:59 Timp 8942 Cod 0 Puncte
13 Domjan David Clubul Sportiv Municipal Arad 00:27:59 Timp 9157 Cod 0 Puncte
15 Chelaru Ion Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:27:66 Timp 10390 Cod 0 Puncte
16 Burcescu Victor Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:67 Timp 8012 Cod 0 Puncte
17 Popescu Rares C-Tin Palatul copiilor Constanta 00:27:79 Timp 9102 Cod 0 Puncte
18 Iancu Alexandru Andrei Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:27:85 Timp 9111 Cod 0 Puncte
19 Simon Andrei Sebastian Liceul cu program sportiv ARAD 00:27:86 Timp 8824 Cod 0 Puncte
20 Grec Claudiu Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:28:28 Timp 8895 Cod 0 Puncte
21 Nitescu Cristian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:28:50 Timp 8873 Cod 0 Puncte
22 Olaru Iosif Ciprian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:57 Timp 8872 Cod 0 Puncte
23 Copacel Claudiu Georgian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:63 Timp 8867 Cod 0 Puncte
24 Constantin Nicolae Marian Palatul copiilor Constanta 00:28:66 Timp 10165 Cod 0 Puncte
25 Ivana Marian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:82 Timp 11599 Cod 0 Puncte
26 Culea Stefan Florentin Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:29:48 Timp 9230 Cod 0 Puncte
27 Martin Cristian Vasile Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:29:51 Timp 8839 Cod 0 Puncte
28 Kera Alexandru Robert Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:29:93 Timp 9198 Cod 0 Puncte

10. 50 m liber (0 - 99 ani) Masculin

0 Barbu George Eduard Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:30 Timp 8568 Cod 0 Puncte
0 Trandafir Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:26:63 Timp 8745 Cod 0 Puncte
0 Talpai Tamas Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:26:18 Timp 8620 Cod 0 Puncte
0 Cherestes Andrei Aurelian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:46 Timp 8688 Cod 0 Puncte
0 Zibileanu Radu Constantin Clubul Sportiv Farul Constanta 00:26:58 Timp 8548 Cod 0 Puncte
0 Farcutiu Alexandru Liceul cu program sportiv ARAD 00:25:58 Timp 8663 Cod 0 Puncte
0 Petrescu Cristian Paul Clubul Sportiv Scolar Resita 00:26:25 Timp 8672 Cod 0 Puncte
0 Ganea Andrei Madalin Clubul Sportiv Farul Constanta 00:25:73 Timp 8544 Cod 0 Puncte
9 Szekely Alexandru Adrian Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:26:72 Timp 8719 Cod 0 Puncte
10 Morariu Bogdan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:26:84 Timp 8524 Cod 0 Puncte
11 Morariu Nicolae Stelian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:26:87 Timp 8518 Cod 0 Puncte
12 Nassar Adi Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:26:88 Timp 8776 Cod 0 Puncte
13 Ichim Sebastian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:27:07 Timp 8465 Cod 0 Puncte
14 Stinceanu Sebastian Raul Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:27:08 Timp 8493 Cod 0 Puncte
15 Stoicescu Andrei Costin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:13 Timp 8691 Cod 0 Puncte
16 Mihai Catalin Ionut Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:27:48 Timp 7316 Cod 0 Puncte
17 Stoican Doru Nicolae Liceul cu program sportiv ARAD 00:27:50 Timp 8660 Cod 0 Puncte
18 Buica Radu Cristian Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 00:27:61 Timp 10416 Cod 0 Puncte
19 Ilina Dominic Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:89 Timp 8689 Cod 0 Puncte
20 Prioteasa Andrei Vlad Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:56 Timp 8025 Cod 0 Puncte
21 Nicula Doru Alex. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:87 Timp 8685 Cod 0 Puncte
22 Stanescu Edy Manuel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:61 Timp 8029 Cod 0 Puncte
23 Savulescu Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:30:33 Timp 7550 Cod 0 Puncte

11. 200 m mixt (0 - 99 ani) Feminin

0 Marinescu Monica Gabriela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:41:89 Timp 9874 Cod 0 Puncte
0 Ungureanu Cosmina Liceul cu program sportiv Suceava 02:46:18 Timp 10342 Cod 0 Puncte
0 Colti Dumitrescu Emilia Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:40:04 Timp 10001 Cod 0 Puncte
0 Vladutu Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:44:25 Timp 9864 Cod 0 Puncte
0 Stoica Elena Luciana Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:43:13 Timp 9984 Cod 0 Puncte
0 Nae Andreea Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:39:69 Timp 8001 Cod 0 Puncte
0 Vrabie Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:45:87 Timp 9960 Cod 0 Puncte
0 Stoican Ana Valeria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:44:85 Timp 9988 Cod 0 Puncte
9 Moraru Mihaela Alexandra Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:47:80 Timp 10008 Cod 0 Puncte
10 Verdes Maria Bianca Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:47:90 Timp 9819 Cod 0 Puncte
10 Nedelea Cristina Raluca Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:47:90 Timp 9518 Cod 0 Puncte
12 Andonie Andreea Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 02:50:46 Timp 9770 Cod 0 Puncte
13 Iancu Albertina Nicolle Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:50:75 Timp 9966 Cod 0 Puncte
14 Tataru Andreea Roxana Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:51:11 Timp 10005 Cod 0 Puncte
15 Rotaru Cristina Maria Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:51:61 Timp 10026 Cod 0 Puncte
16 Stanese Sinziana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:52:21 Timp 10030 Cod 0 Puncte
17 Comarniceanu Flavia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:53:19 Timp 9955 Cod 0 Puncte
18 Cirstoiu Ionela Fabiana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:53:45 Timp 9519 Cod 0 Puncte
19 Matei Diana Maria Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:56:19 Timp 10015 Cod 0 Puncte
20 Ion Alexandra Ioana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:56:37 Timp 10552 Cod 0 Puncte
20 Negru Alina C-Tina. Liceul cu program sportiv Braila 02:56:37 Timp 10061 Cod 0 Puncte
22 Scarlatescu Sabrina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:56:84 Timp 9926 Cod 0 Puncte
23 Vergelea Stefania Carmen Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:58:18 Timp 9959 Cod 0 Puncte
24 Humeniuc Denisa Ioana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:01:62 Timp 10952 Cod 0 Puncte
25 Cirstea Maria Andreea Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 03:02:26 Timp 10000 Cod 0 Puncte
26 Domnariu Ileana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:02:59 Timp 10036 Cod 0 Puncte
27 Pasa Meltem Diana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 03:02:78 Timp 10217 Cod 0 Puncte
28 Grigoriu Cristina Maria As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI 03:05:35 Timp 10879 Cod 0 Puncte
29 Oprea Cristina Elisabeta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:09:92 Timp 9975 Cod 0 Puncte
30 Pelin Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:10:60 Timp 10960 Cod 0 Puncte
31 Baisan Miruna Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:12:55 Timp 9962 Cod 0 Puncte
32 Ghic Ozana Miruna Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 03:13:54 Timp 10445 Cod 0 Puncte
33 Niculae Iulia Marina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:23:81 Timp 9970 Cod 0 Puncte

12. 200 m mixt (0 - 99 ani) Feminin

0 Radu Alexandra Clubul Sportiv Farul Constanta 02:34:72 Timp 9612 Cod 0 Puncte
0 Andrei Andreea Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:39:35 Timp 9927 Cod 0 Puncte
0 Cotinghiu Iulia Cristina Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:31:06 Timp 8936 Cod 0 Puncte
0 Iluca Denisa Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:37:77 Timp 9563 Cod 0 Puncte
0 Gogu Denisa Elena Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:37:80 Timp 9374 Cod 0 Puncte
0 Bocan Beatrice Sabina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:37:16 Timp 8889 Cod 0 Puncte
0 Pop Andreea Cristina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:45:63 Timp 10387 Cod 0 Puncte
0 Puchiu Andreea Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:35:59 Timp 8939 Cod 0 Puncte
9 Oneata Oana Gabriela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:45:84 Timp 9928 Cod 0 Puncte
10 Augustinov Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 02:48:01 Timp 9676 Cod 0 Puncte
11 Munteanu Lisa Ioana Liceul cu program sportiv Suceava 02:49:15 Timp 10332 Cod 0 Puncte
12 Popescu Emma Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:52:40 Timp 9501 Cod 0 Puncte
13 Luchian Lisa Emilia Clubul Sportiv Scolar Resita 02:53:45 Timp 9682 Cod 0 Puncte
14 Ion Daiana Marioara Clubul Sportiv Municipal Resita 02:53:83 Timp 10253 Cod 0 Puncte
15 Balanescu Andreea Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:54:73 Timp 8892 Cod 0 Puncte
16 Mihalache Ioana Adina Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 02:55:68 Timp 9720 Cod 0 Puncte
17 Barbulescu Maria Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 02:56:26 Timp 9302 Cod 0 Puncte
18 Libotean Stefania Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:58:57 Timp 9319 Cod 0 Puncte
19 Becheanu Maria Teodora Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 03:03:48 Timp 9305 Cod 0 Puncte

13. 200 m mixt (0 - 99 ani) Masculin

0 Ionescu Radu George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:33:04 Timp 9504 Cod 0 Puncte
0 Bartalis Roland Zsolt Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:33:54 Timp 9414 Cod 0 Puncte
0 Smaranda Tiberiu Ion Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:33:93 Timp 10174 Cod 0 Puncte
0 Golovca Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:32:22 Timp 8945 Cod 0 Puncte
0 Rosianu Emil Marian Liceul cu program sportiv Braila 02:33:12 Timp 9049 Cod 0 Puncte
0 Dinca Andreeas Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:33:25 Timp 9613 Cod 0 Puncte
0 Spinu Cosmin Teodor Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 02:32:87 Timp 9443 Cod 0 Puncte
0 Militaru Alexandru Kevin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:30:44 Timp 9503 Cod 0 Puncte
9 Dedu Catalin Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:34:09 Timp 9347 Cod 0 Puncte
10 Radu Sergiu Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:34:52 Timp 8879 Cod 0 Puncte
11 Ion Alexandru Cristian Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 02:35:54 Timp 9728 Cod 0 Puncte
12 Voda Erich Bruno Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:35:98 Timp 9749 Cod 0 Puncte
13 Ion Niculae Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:37:22 Timp 9619 Cod 0 Puncte
14 Anghel Andrei Mircea Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 02:37:40 Timp 9723 Cod 0 Puncte
15 Rosioru Paul Andrei Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:39:03 Timp 9371 Cod 0 Puncte
16 Lazaroiu Vlad Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:39:25 Timp 8004 Cod 0 Puncte
17 Pacioianu Bogdan Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:39:66 Timp 10177 Cod 0 Puncte
18 Maxim Tudor Liceul cu program sportiv Suceava 02:40:13 Timp 10333 Cod 0 Puncte
19 Biriboaca Radu C-Tin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:40:55 Timp 9693 Cod 0 Puncte
20 Szilagyi Alex. Richard Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:41:99 Timp 9315 Cod 0 Puncte
21 Gereb Romeo Mihai Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:42:64 Timp 9413 Cod 0 Puncte
22 Dumitrascuta David Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:43:66 Timp 9556 Cod 0 Puncte
23 Rosu Bogdan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:45:49 Timp 9513 Cod 0 Puncte
24 Iordachescu Sergiu Cristi Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 02:47:37 Timp 9727 Cod 0 Puncte
25 Marinica Andrei Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:55:56 Timp 11934 Cod 0 Puncte
26 Ionita Radu Viorel Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 02:58:63 Timp 11446 Cod 0 Puncte

14. 200 m mixt (0 - 99 ani) Masculin

0 Preda Bogdan Marius Liceul cu program sportiv Braila 02:30:29 Timp 9050 Cod 0 Puncte
0 Sonoc Gabriel Cristian Liceul cu program sportiv ARAD 02:23:78 Timp 9034 Cod 0 Puncte
0 Pavala Paul Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:27:98 Timp 8849 Cod 0 Puncte
0 Rus Dragos Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:30:17 Timp 9236 Cod 0 Puncte
0 Petre Bogdan Mihai Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:21:53 Timp 8963 Cod 0 Puncte
0 Vasilescu Dan Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:30:83 Timp 8859 Cod 0 Puncte
0 Glinta Robert Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:21:81 Timp 9019 Cod 0 Puncte
0 Bobric Cezar Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:30:54 Timp 8864 Cod 0 Puncte
9 Nitulescu Sorin Costinel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:31:91 Timp 9006 Cod 0 Puncte
10 Burcescu Victor Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:36:00 Timp 8012 Cod 0 Puncte
11 Pantazi Madalin Adrian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:37:70 Timp 8853 Cod 0 Puncte
12 Gereb Roland Damian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:37:83 Timp 8894 Cod 0 Puncte
13 Martin Cristian Vasile Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:39:57 Timp 8839 Cod 0 Puncte

15. 200 m mixt (0 - 99 ani) Masculin

0 Grigore Andrei Tiberiu Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:18:14 Timp 8755 Cod 0 Puncte
0 Ganea Andrei Madalin Clubul Sportiv Farul Constanta 02:19:96 Timp 8544 Cod 0 Puncte
0 Cherestes Andrei Aurelian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:19:58 Timp 8688 Cod 0 Puncte
0 Barbu George Eduard Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:19:78 Timp 8568 Cod 0 Puncte
0 Anghel Radu Mihai Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:21:27 Timp 8710 Cod 0 Puncte
0 Badeata Alexandru Costel Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:18:18 Timp 8494 Cod 0 Puncte
0 Zibileanu Radu Constantin Clubul Sportiv Farul Constanta 02:24:39 Timp 8548 Cod 0 Puncte
0 Hainala Darius Vlad Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:18:91 Timp 8484 Cod 0 Puncte
9 Roman Andrei Cristian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:27:80 Timp 8463 Cod 0 Puncte
10 Ichim Sebastian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:28:02 Timp 8465 Cod 0 Puncte
11 Trandafir Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:28:07 Timp 8745 Cod 0 Puncte
12 Morariu Bogdan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:28:17 Timp 8524 Cod 0 Puncte
13 Cusmir Radu Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:28:29 Timp 8690 Cod 0 Puncte
14 Stoican Doru Nicolae Liceul cu program sportiv ARAD 02:29:32 Timp 8660 Cod 0 Puncte
15 Morariu Nicolae Stelian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:30:08 Timp 8518 Cod 0 Puncte
16 Cristescu Andrei Camil Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:31:17 Timp 8708 Cod 0 Puncte
17 Nassar Adi Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:32:20 Timp 8776 Cod 0 Puncte
18 Tufaru Liviu Alexandru Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:38:33 Timp 8705 Cod 0 Puncte
19 Stoicescu Andrei Costin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:51:98 Timp 8691 Cod 0 Puncte

16. 800 m liber (0 - 99 ani) Feminin

1 Colti Dumitrescu Emilia Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 09:47:28 Timp 10001 Cod 0 Puncte
2 Scarlatescu Sabrina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:09:29 Timp 9926 Cod 0 Puncte
3 Stoican Ana Valeria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10:24:32 Timp 9988 Cod 0 Puncte
4 Nastasa Adina Elena As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 10:24:76 Timp 9793 Cod 0 Puncte
5 Bud Florina Lorena Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 11:01:07 Timp 9817 Cod 0 Puncte
6 Balazs Melinda Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 11:13:33 Timp 10470 Cod 0 Puncte
7 Hort Ana Maria Alina Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 11:15:91 Timp 10471 Cod 0 Puncte
8 Bordea Mara Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 12:15:54 Timp 10320 Cod 0 Puncte

17. 800 m liber (0 - 99 ani) Feminin

1 Cotinghiu Iulia Cristina Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 09:45:53 Timp 8936 Cod 0 Puncte
2 Dungeanu Diana Liceul cu program sportiv Suceava 10:07:99 Timp 10338 Cod 0 Puncte
3 Andrei Maria Loredana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:32:27 Timp 8003 Cod 0 Puncte
4 Petcu Bianca Cristina Clubul Sportiv Scolar Sibiu 10:40:49 Timp 9334 Cod 0 Puncte
5 Stoica Luciana Stefania Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10:42:89 Timp 9357 Cod 0 Puncte
6 Paval Ioana Liceul cu program sportiv Suceava 10:47:87 Timp 10326 Cod 0 Puncte
7 Dragomir Andreea Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11:45:62 Timp 8891 Cod 0 Puncte

18. 800 m liber (0 - 99 ani) Masculin

1 Dumitru Razvan Eduard Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 09:27:97 Timp 8563 Cod 0 Puncte
2 Dobos Claudiu Florin As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 09:37:42 Timp 9699 Cod 0 Puncte
3 Raita Petrica Marius Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 09:42:69 Timp 9365 Cod 0 Puncte
4 Dumitrache Alexandru Iuli Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 09:46:75 Timp 9490 Cod 0 Puncte
5 Ionescu Radu George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:55:19 Timp 9504 Cod 0 Puncte
6 Dedu Catalin Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10:07:10 Timp 9347 Cod 0 Puncte
7 Bota Andrei Nicusor Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 10:07:97 Timp 9324 Cod 0 Puncte
8 Rosioru Paul Andrei Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10:23:11 Timp 9371 Cod 0 Puncte
9 Boltye Otto Mark Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 10:29:53 Timp 12200 Cod 0 Puncte
10 Curte Claudiu Marian Liceul cu program sportiv Braila 10:36:24 Timp 9538 Cod 0 Puncte
11 Toth Rares Andres Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 10:57:12 Timp 9323 Cod 0 Puncte

19. 1500 m liber (0 - 99 ani) Masculin

1 Scarlat Bogdan Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16:52:51 Timp 8374 Cod 0 Puncte
2 Ene Andrei Octavian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 17:15:61 Timp 9254 Cod 0 Puncte
3 Petre Bogdan Mihai Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 17:25:96 Timp 8963 Cod 0 Puncte
4 Pavala Paul Clubul Sportiv Scolar Sibiu 17:58:68 Timp 8849 Cod 0 Puncte
5 Preda Bogdan Marius Liceul cu program sportiv Braila 18:29:98 Timp 9050 Cod 0 Puncte
6 Faget Sebastian Florin Clubul Sportiv Scolar Resita 19:19:03 Timp 9074 Cod 0 Puncte
7 Popescu Rares C-Tin Palatul copiilor Constanta 19:37:91 Timp 9102 Cod 0 Puncte
8 Pantazi Madalin Adrian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 19:38:07 Timp 8853 Cod 0 Puncte

20. 1500 m liber (0 - 99 ani) Masculin

1 Grigore Andrei Tiberiu Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 16:51:12 Timp 8755 Cod 0 Puncte
2 Anghel Radu Mihai Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 17:02:58 Timp 8710 Cod 0 Puncte
3 Prioteasa Andrei Vlad Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18:51:68 Timp 8025 Cod 0 Puncte
4 Stanescu Edy Manuel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 19:32:21 Timp 8029 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

1. 50 m fluture (0 - 99 ani) Masculin

0 Dumitru Razvan Eduard Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:28:43 Timp 8563 Cod 0 Puncte
0 Rosianu Emil Marian Liceul cu program sportiv Braila 00:29:23 Timp 9049 Cod 0 Puncte
0 Gheorghita Tiberiu Mihai Liceul cu program sportiv Braila 00:29:92 Timp 9527 Cod 0 Puncte
0 Sabou Marius Bogdan Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:30:04 Timp 9329 Cod 0 Puncte
0 Nas Mihai Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:29:12 Timp 9147 Cod 0 Puncte
0 Timbus Alex Catalin Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:30:12 Timp 9149 Cod 0 Puncte
0 Neama Raul Emanuel Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:28:66 Timp 9780 Cod 0 Puncte
0 Spinu Cosmin Teodor Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:30:24 Timp 9443 Cod 0 Puncte
9 Sarac Ionut Alin Liceul cu program sportiv ARAD 00:30:28 Timp 9764 Cod 0 Puncte
10 Curte Claudiu Marian Liceul cu program sportiv Braila 00:30:35 Timp 9538 Cod 0 Puncte
11 Tarta Bolba George Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:30:42 Timp 9148 Cod 0 Puncte
12 Lungu Horia Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:30:45 Timp 9439 Cod 0 Puncte
13 Voda Erich Bruno Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:30:53 Timp 9749 Cod 0 Puncte
14 Anghel Andrei Mircea Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:30:65 Timp 9723 Cod 0 Puncte
14 Radu Sergiu Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:65 Timp 8879 Cod 0 Puncte
16 Ion Alexandru Cristian Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:30:79 Timp 9728 Cod 0 Puncte
17 Smaranda Tiberiu Ion Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:30:96 Timp 10174 Cod 0 Puncte
18 Maxim Tudor Liceul cu program sportiv Suceava 00:31:13 Timp 10333 Cod 0 Puncte
19 Bartalis Roland Zsolt Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:31:17 Timp 9414 Cod 0 Puncte
20 Glod Ionut Daniel Liceul cu program sportiv Bacau 00:31:27 Timp 8925 Cod 0 Puncte
21 Iordachescu Sergiu Cristi Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:31:59 Timp 9727 Cod 0 Puncte
22 Ionescu Radu George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:83 Timp 9504 Cod 0 Puncte
23 Dumitrascuta David Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:31:89 Timp 9556 Cod 0 Puncte
24 Crisnic Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:31:90 Timp 10313 Cod 0 Puncte
25 Ispas Andrei Cosmin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:32:14 Timp 9456 Cod 0 Puncte
26 Boltye Otto Mark Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:15 Timp 12200 Cod 0 Puncte
27 Teodorescu Bogdan Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:32:17 Timp 9442 Cod 0 Puncte
28 Lazaroiu Vlad Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:32:25 Timp 8004 Cod 0 Puncte
29 Pascal Cosmin Constantin Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:32:67 Timp 9552 Cod 0 Puncte
30 Bota Andrei Nicusor Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:69 Timp 9324 Cod 0 Puncte
31 Ghezea Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:71 Timp 9624 Cod 0 Puncte
32 Chete Sergiu Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:32:72 Timp 9554 Cod 0 Puncte
33 Gereb Romeo Mihai Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:32:96 Timp 9413 Cod 0 Puncte
34 Rosioru Paul Andrei Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:33:37 Timp 9371 Cod 0 Puncte
35 Golovca Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:66 Timp 8945 Cod 0 Puncte
36 Stefan Valentin Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:33:81 Timp 9589 Cod 0 Puncte
37 Nilca Bogdan Dragos Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:06 Timp 9598 Cod 0 Puncte
38 Braga George Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:60 Timp 9489 Cod 0 Puncte
39 Apostol George Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:75 Timp 9617 Cod 0 Puncte
40 Diaconescu George Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:34:87 Timp 9588 Cod 0 Puncte
41 Marinica Andrei Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:34:99 Timp 11934 Cod 0 Puncte
42 Peicu Remus Mihai Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:35:25 Timp 9461 Cod 0 Puncte
43 Urduza Danut Cristian Liceul cu program sportiv Braila 00:35:39 Timp 10824 Cod 0 Puncte
44 Ionita Radu Viorel Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:35:42 Timp 11446 Cod 0 Puncte
45 Loghin Nicolae Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:36:20 Timp 10399 Cod 0 Puncte
46 Mita Flavius Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:38:63 Timp 11679 Cod 0 Puncte

2. 50 m fluture (0 - 99 ani) Masculin

0 Ciuciuc Daniel Alexandru Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:86 Timp 9090 Cod 0 Puncte
0 Olaru Iosif Ciprian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:13 Timp 8872 Cod 0 Puncte
0 Nitulescu Sorin Costinel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:13 Timp 9006 Cod 0 Puncte
0 Basarabie Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:60 Timp 8868 Cod 0 Puncte
0 Simion Vlad Cristian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:29:22 Timp 8942 Cod 0 Puncte
0 Glinta Robert Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:81 Timp 9019 Cod 0 Puncte
0 Sonoc Gabriel Cristian Liceul cu program sportiv ARAD 00:28:64 Timp 9034 Cod 0 Puncte
0 Bocancea Dragos Liceul cu program sportiv ARAD 00:28:75 Timp 9031 Cod 0 Puncte
9 Ibanisteanu Marius Alin Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:29 Timp 9077 Cod 0 Puncte
10 Tabora Vlad Dorel Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:43 Timp 8986 Cod 0 Puncte
11 Popescu Rares C-Tin Palatul copiilor Constanta 00:29:48 Timp 9102 Cod 0 Puncte
12 Chelaru Ion Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:29:56 Timp 10390 Cod 0 Puncte
13 Vasilescu Dan Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:61 Timp 8859 Cod 0 Puncte
14 Simon Andrei Sebastian Liceul cu program sportiv ARAD 00:29:73 Timp 8824 Cod 0 Puncte
15 Motogna Mihalcea Antoniu Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:91 Timp 9106 Cod 0 Puncte
16 Pavala Paul Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:30:17 Timp 8849 Cod 0 Puncte
17 Faget Denis Iulian Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:75 Timp 9073 Cod 0 Puncte
18 Bobric Cezar Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:82 Timp 8864 Cod 0 Puncte
19 Gereb Roland Damian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:31:14 Timp 8894 Cod 0 Puncte
20 Burcescu Victor Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:44 Timp 8012 Cod 0 Puncte
21 Grec Claudiu Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:31:64 Timp 8895 Cod 0 Puncte
22 Gavris Ionut Laurentiu Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:32:04 Timp 9433 Cod 0 Puncte
23 Nitescu Cristian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:32:12 Timp 8873 Cod 0 Puncte
24 Kera Alexandru Robert Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:35:92 Timp 9198 Cod 0 Puncte

3. 50 m fluture (0 - 99 ani) Masculin

0 Farcutiu Alexandru Liceul cu program sportiv ARAD 00:26:85 Timp 8663 Cod 0 Puncte
0 Cusmir Radu Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:87 Timp 8690 Cod 0 Puncte
0 Zibileanu Radu Constantin Clubul Sportiv Farul Constanta 00:27:59 Timp 8548 Cod 0 Puncte
0 Hainala Darius Vlad Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:27:32 Timp 8484 Cod 0 Puncte
0 Muresan Bogdan Mihai Liceul cu program sportiv ARAD 00:28:12 Timp 8639 Cod 0 Puncte
0 Nassar Adi Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:28:91 Timp 8776 Cod 0 Puncte
0 Cristescu Andrei Camil Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:28:31 Timp 8708 Cod 0 Puncte
0 Stoican Doru Nicolae Liceul cu program sportiv ARAD 00:28:72 Timp 8660 Cod 0 Puncte
9 Talpai Tamas Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:28:92 Timp 8620 Cod 0 Puncte
10 Stoica Robert Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:33 Timp 8742 Cod 0 Puncte
11 Stinceanu Sebastian Raul Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:29:36 Timp 8493 Cod 0 Puncte
12 Szekely Alexandru Adrian Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:65 Timp 8719 Cod 0 Puncte
13 Prioteasa Andrei Vlad Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:72 Timp 8025 Cod 0 Puncte
14 Morariu Nicolae Stelian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:30:15 Timp 8518 Cod 0 Puncte
15 Ichim Sebastian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:30:17 Timp 8465 Cod 0 Puncte
16 Stoicescu Andrei Costin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:43 Timp 8691 Cod 0 Puncte
17 Tufaru Liviu Alexandru Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:31:96 Timp 8705 Cod 0 Puncte
18 Nicula Doru Alex. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:09 Timp 8685 Cod 0 Puncte

4. 50 m fluture (0 - 99 ani) Feminin

0 Nae Andreea Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:20 Timp 8001 Cod 0 Puncte
0 Paius Ancuta Cristina Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:33:91 Timp 10282 Cod 0 Puncte
0 Miclaus Vivoschi Sandra Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:33:23 Timp 10434 Cod 0 Puncte
0 Scarlatescu Sabrina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:76 Timp 9926 Cod 0 Puncte
0 Andonie Andreea Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 00:33:95 Timp 9770 Cod 0 Puncte
0 Stoican Ana Valeria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:33:60 Timp 9988 Cod 0 Puncte
0 Bud Florina Lorena Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:97 Timp 9817 Cod 0 Puncte
0 Dospin Stefania Andreea Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:32:84 Timp 10273 Cod 0 Puncte
9 Verdes Maria Bianca Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:34:62 Timp 9819 Cod 0 Puncte
10 Ungureanu Cosmina Liceul cu program sportiv Suceava 00:34:73 Timp 10342 Cod 0 Puncte
11 Nastasa Adina Elena As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:34:91 Timp 9793 Cod 0 Puncte
12 Grigoriu Cristina Maria As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI 00:35:10 Timp 10879 Cod 0 Puncte
13 Vladutu Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:31 Timp 9864 Cod 0 Puncte
14 Stanese Sinziana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:35:39 Timp 10030 Cod 0 Puncte
15 Comarniceanu Flavia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:40 Timp 9955 Cod 0 Puncte
16 Niculeasa Armega Ana Mari Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:35:52 Timp 10321 Cod 0 Puncte
17 Simioana Malina Mihaela Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 00:35:95 Timp 11734 Cod 0 Puncte
18 Tataru Andreea Roxana Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:35:96 Timp 10005 Cod 0 Puncte
19 Kovacs Karolina Agnes Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:16 Timp 9845 Cod 0 Puncte
20 Vrabie Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:29 Timp 9960 Cod 0 Puncte
21 Cirstoiu Ionela Fabiana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:36:34 Timp 9519 Cod 0 Puncte
22 Rotaru Cristina Maria Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:36:51 Timp 10026 Cod 0 Puncte
23 Vescan Anna Maria Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:37:25 Timp 10016 Cod 0 Puncte
24 Vergelea Stefania Carmen Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:65 Timp 9959 Cod 0 Puncte
25 Trotea Rebeca Clubul Sportiv Universitatea Resita 00:37:85 Timp 10382 Cod 0 Puncte
26 Matei Diana Maria Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:37:87 Timp 10015 Cod 0 Puncte
27 Cirstea Maria Andreea Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:38:52 Timp 10000 Cod 0 Puncte
28 Bordea Mara Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:38:58 Timp 10320 Cod 0 Puncte
29 Balazs Melinda Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:38:63 Timp 10470 Cod 0 Puncte
30 Ion Alexandra Ioana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:38:79 Timp 10552 Cod 0 Puncte
31 Marc Denisa Georgiana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:39:35 Timp 10155 Cod 0 Puncte
32 Pelin Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:39:73 Timp 10960 Cod 0 Puncte
33 Girba Liliana Andreea Liceul cu program sportiv Braila 00:40:16 Timp 10430 Cod 0 Puncte
34 Baisan Miruna Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:41:66 Timp 9962 Cod 0 Puncte
35 Ghic Ozana Miruna Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:42:78 Timp 10445 Cod 0 Puncte
36 Dedu Claudia Madalina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:42:93 Timp 9965 Cod 0 Puncte
37 Iancu Raluca Daniela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:43:54 Timp 9967 Cod 0 Puncte

5. 50 m fluture (0 - 99 ani) Feminin

0 Temple Alexandra Vasilica Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:83 Timp 9807 Cod 0 Puncte
0 Radu Alexandra Clubul Sportiv Farul Constanta 00:30:90 Timp 9612 Cod 0 Puncte
0 Augustinov Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:73 Timp 9676 Cod 0 Puncte
0 Durbaca Oana Madalina Liceul cu program sportiv Braila 00:32:70 Timp 9528 Cod 0 Puncte
0 Lavic Diana Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:23 Timp 9594 Cod 0 Puncte
0 Puchiu Andreea Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:30:74 Timp 8939 Cod 0 Puncte
0 Andrei Andreea Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:32:70 Timp 9927 Cod 0 Puncte
0 Luchian Lisa Emilia Clubul Sportiv Scolar Resita 00:33:00 Timp 9682 Cod 0 Puncte
9 Iluca Denisa Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:34:07 Timp 9563 Cod 0 Puncte
10 Popescu Emma Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:12 Timp 9501 Cod 0 Puncte
11 Manzu Livia Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:32 Timp 8890 Cod 0 Puncte
12 Malina Andra Teodora Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:34:41 Timp 9566 Cod 0 Puncte
13 Ion Daiana Marioara Clubul Sportiv Municipal Resita 00:34:45 Timp 10253 Cod 0 Puncte
14 Oneata Oana Gabriela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:49 Timp 9928 Cod 0 Puncte
15 Gogu Denisa Elena Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:67 Timp 9374 Cod 0 Puncte
16 Petcu Bianca Cristina Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:34:74 Timp 9334 Cod 0 Puncte
17 Balanescu Andreea Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:94 Timp 8892 Cod 0 Puncte
18 Ivanov Andreea Antonia As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:36:43 Timp 9701 Cod 0 Puncte
19 Mihalache Ioana Adina Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:36:71 Timp 9720 Cod 0 Puncte
20 Becheanu Maria Teodora Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:39:25 Timp 9305 Cod 0 Puncte
21 Szanda Zita Clubul Sportiv Municipal Arad 00:41:17 Timp 9636 Cod 0 Puncte

6. 200 m liber (0 - 99 ani) Masculin

0 Dumitru Razvan Eduard Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:08:84 Timp 8563 Cod 0 Puncte
0 Dinca Andreeas Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:15:78 Timp 9613 Cod 0 Puncte
0 Raita Petrica Marius Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:13:69 Timp 9365 Cod 0 Puncte
0 Nas Mihai Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 02:13:67 Timp 9147 Cod 0 Puncte
0 Iordachescu Sergiu Cristi Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 02:13:14 Timp 9727 Cod 0 Puncte
0 Dumitrache Alexandru Iuli Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:14:83 Timp 9490 Cod 0 Puncte
0 Dobos Claudiu Florin As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 02:13:16 Timp 9699 Cod 0 Puncte
0 Golovca Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:16:63 Timp 8945 Cod 0 Puncte
9 Delamarian Iasonas Liceul cu program sportiv ARAD 02:17:18 Timp 11943 Cod 0 Puncte
10 Ion Niculae Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:17:25 Timp 9619 Cod 0 Puncte
11 Szilagyi Alex. Richard Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:17:94 Timp 9315 Cod 0 Puncte
12 Achilie Robert Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:18:85 Timp 9615 Cod 0 Puncte
13 Sabou Marius Bogdan Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:18:92 Timp 9329 Cod 0 Puncte
14 Curte Claudiu Marian Liceul cu program sportiv Braila 02:20:37 Timp 9538 Cod 0 Puncte
15 Boltye Otto Mark Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:20:64 Timp 12200 Cod 0 Puncte
16 Voda Erich Bruno Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:22:49 Timp 9749 Cod 0 Puncte
17 Tarta Bolba George Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 02:23:02 Timp 9148 Cod 0 Puncte
18 Pascal Cosmin Constantin Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:27:56 Timp 9552 Cod 0 Puncte
19 Toth Rares Andres Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:27:78 Timp 9323 Cod 0 Puncte
20 Biriboaca Radu C-Tin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:30:14 Timp 9693 Cod 0 Puncte
21 Simion Justin Andrei Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 02:30:51 Timp 11356 Cod 0 Puncte
22 Tibrea Matei Palatul copiilor Constanta 02:30:61 Timp 10166 Cod 0 Puncte
23 Ionita Radu Viorel Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 02:31:45 Timp 11446 Cod 0 Puncte

7. 200 m liber (0 - 99 ani) Masculin

0 Petre Bogdan Mihai Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:07:94 Timp 8963 Cod 0 Puncte
0 Boamba Adrian Palatul copiilor Constanta 02:11:80 Timp 9142 Cod 0 Puncte
0 Scarlat Bogdan Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:07:05 Timp 8374 Cod 0 Puncte
0 Bria Alexandru Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:10:76 Timp 9194 Cod 0 Puncte
0 Pavala Paul Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:09:10 Timp 8849 Cod 0 Puncte
0 Ciuciuc Daniel Alexandru Clubul Sportiv Scolar Resita 02:07:01 Timp 9090 Cod 0 Puncte
0 Ene Andrei Octavian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:11:14 Timp 9254 Cod 0 Puncte
0 Preda Bogdan Marius Liceul cu program sportiv Braila 02:10:93 Timp 9050 Cod 0 Puncte
9 Ibanisteanu Marius Alin Clubul Sportiv Scolar Resita 02:12:59 Timp 9077 Cod 0 Puncte
9 Nitulescu Sorin Costinel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:12:59 Timp 9006 Cod 0 Puncte
11 Rus Dragos Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:13:03 Timp 9236 Cod 0 Puncte
12 Constantin Nicolae Marian Palatul copiilor Constanta 02:14:17 Timp 10165 Cod 0 Puncte
13 Grec Claudiu Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:14:69 Timp 8895 Cod 0 Puncte
14 Burcescu Victor Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:14:97 Timp 8012 Cod 0 Puncte
15 Motogna Mihalcea Antoniu Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:18:10 Timp 9106 Cod 0 Puncte
16 Faget Denis Iulian Clubul Sportiv Scolar Resita 02:19:31 Timp 9073 Cod 0 Puncte
17 Gavris Ionut Laurentiu Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:23:87 Timp 9433 Cod 0 Puncte
18 Chelaru Ion Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:28:07 Timp 10390 Cod 0 Puncte

8. 200 m liber (0 - 99 ani) Masculin

0 Barbu George Eduard Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:06:31 Timp 8568 Cod 0 Puncte
0 Cherestes Andrei Aurelian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:06:81 Timp 8688 Cod 0 Puncte
0 Ganea Andrei Madalin Clubul Sportiv Farul Constanta 02:02:85 Timp 8544 Cod 0 Puncte
0 Grigore Andrei Tiberiu Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:05:48 Timp 8755 Cod 0 Puncte
0 Stoican Doru Nicolae Liceul cu program sportiv ARAD 02:08:89 Timp 8660 Cod 0 Puncte
0 Morariu Nicolae Stelian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:07:94 Timp 8518 Cod 0 Puncte
0 Anghel Radu Mihai Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:03:67 Timp 8710 Cod 0 Puncte
0 Morariu Bogdan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:07:60 Timp 8524 Cod 0 Puncte
9 Szekely Alexandru Adrian Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:11:19 Timp 8719 Cod 0 Puncte
10 Prioteasa Andrei Vlad Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:12:10 Timp 8025 Cod 0 Puncte
11 Nassar Adi Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:14:57 Timp 8776 Cod 0 Puncte
12 Stanescu Edy Manuel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:17:89 Timp 8029 Cod 0 Puncte
13 Mihai Catalin Ionut Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:25:75 Timp 7316 Cod 0 Puncte
14 Savulescu Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:37:07 Timp 7550 Cod 0 Puncte

9. 200 m liber (0 - 99 ani) Feminin

0 Nastasa Adina Elena As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 02:24:71 Timp 9793 Cod 0 Puncte
0 Ungureanu Cosmina Liceul cu program sportiv Suceava 02:30:19 Timp 10342 Cod 0 Puncte
0 Julean Iulia Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:27:62 Timp 9207 Cod 0 Puncte
0 Vrabie Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:27:72 Timp 9960 Cod 0 Puncte
0 Moraru Mihaela Alexandra Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:31:30 Timp 10008 Cod 0 Puncte
0 Tataru Andreea Roxana Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:30:94 Timp 10005 Cod 0