Cont

Rezultatele finale pentru Campionatul national in bazin acoperit juniori 2

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m bras (13 - 15 ani) Masculin

1 Lancea Cosmin Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:11:76 Timp 608 Cod 0 Puncte
1 Jors Alexandru Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 01:15:91 Timp 702 Cod 0 Puncte
1 Chis Costin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:16:72 Timp 564 Cod 0 Puncte
1 Paduraru Simona Sport Club Municipal Bacau 01:20:21 Timp 230 Cod 0 Puncte
1 Astefanei Ancuta Gabriela Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:25:82 Timp 353 Cod 0 Puncte
2 Nistor Catalin LPS Braila 01:20:35 Timp 684 Cod 0 Puncte
2 Sica Mariana Lavinia Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:21:06 Timp 247 Cod 0 Puncte
2 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:26:24 Timp 1615 Cod 0 Puncte
2 Potoceanu Alexa Clubul Sportiv Scolar Resita 01:17:55 Timp 533 Cod 0 Puncte
2 Palea Ciprian Vasile Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 01:18:60 Timp 593 Cod 0 Puncte
3 Alexe Ocativan Sabin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:17:90 Timp 546 Cod 0 Puncte
3 Ignat Mariana Cristina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:24:66 Timp 244 Cod 0 Puncte
3 Malnasi Emese SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 01:26:34 Timp 348 Cod 0 Puncte
3 Gheorghe Radu CSS Constructorul Tg. Mures 01:18:68 Timp 917 Cod 0 Puncte
3 Marciu Dragomir Marius Clubul Sportiv Scolar Resita 01:21:45 Timp 703 Cod 0 Puncte
4 Oancea Alina Roxana SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 01:25:87 Timp 260 Cod 0 Puncte
4 Lupu Laurentiu Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:24:68 Timp 731 Cod 0 Puncte
4 Chifu Cosmin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:18:75 Timp 621 Cod 0 Puncte
4 Coroian Marius Petru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:19:04 Timp 582 Cod 0 Puncte
4 Lazar Olimpia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:26:71 Timp 341 Cod 0 Puncte
5 Badita Cezar Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:19:99 Timp 547 Cod 0 Puncte
5 Gal Cristian Laurentiu Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:25:41 Timp 719 Cod 0 Puncte
5 Prada Andrei Contantin Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 01:19:43 Timp 623 Cod 0 Puncte
5 Vladut Corina Maria SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 01:28:91 Timp 336 Cod 0 Puncte
5 Oprea Mihaela Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:26:79 Timp 1012 Cod 0 Puncte
6 Radu Laurentiu Mihail Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:19:86 Timp 998 Cod 0 Puncte
6 Petrescu Sorin Ionut LPS Braila 01:22:66 Timp 573 Cod 0 Puncte
6 Siko Zsuzsa CSS Constructorul Tg. Mures 01:29:43 Timp 966 Cod 0 Puncte
6 Gog Antonia Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:28:86 Timp 242 Cod 0 Puncte
6 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:27:35 Timp 688 Cod 0 Puncte
7 Potec Camelia Alina LPS Braila 01:30:11 Timp 314 Cod 0 Puncte
7 Ionescu Elena Emilia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:30:37 Timp 235 Cod 0 Puncte
7 Raduly Elod CSS Constructorul Tg. Mures 01:27:36 Timp 2037 Cod 0 Puncte
7 Albu Lavinius Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:20:16 Timp 634 Cod 0 Puncte
7 Sava Adrian CSS Constructorul Tg. Mures 01:23:07 Timp 540 Cod 0 Puncte
8 Gergely Aranka Andreea CSS Constructorul Tg. Mures 01:34:01 Timp 1733 Cod 0 Puncte
8 Diaconu Simona Gabriela SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 01:32:93 Timp 269 Cod 0 Puncte
8 Velcherean Ionel Adrian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:30:32 Timp 579 Cod 0 Puncte
8 Avram Sabin Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:30:52 Timp 728 Cod 0 Puncte
8 Ivcovici Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:22:50 Timp 631 Cod 0 Puncte
9 Petraru Oana Stefania Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:30:94 Timp 859 Cod 0 Puncte
9 Anton Cristian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:29:62 Timp 706 Cod 0 Puncte
9 Petrescu Andrei Madalin Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:23:13 Timp 920 Cod 0 Puncte
9 Moacoai Adriana Anica CSS Constructorul Tg. Mures 01:34:17 Timp 327 Cod 0 Puncte
10 Catichi Cristian Vasile Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:30:14 Timp 673 Cod 0 Puncte
10 Tausan Cosmin Sorin Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:23:58 Timp 865 Cod 0 Puncte
10 Oancea Anamaria SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 01:34:19 Timp 313 Cod 0 Puncte
10 Laza Ana Ecaterina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:31:80 Timp 1761 Cod 0 Puncte
11 Constantinescu Gabriel Oc Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:24:68 Timp 630 Cod 0 Puncte
11 Ratiu Claudia Diana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:35:07 Timp 321 Cod 0 Puncte
11 Hayer Andreea Bianca Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:32:41 Timp 915 Cod 0 Puncte
11 Alexiu Costin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:31:43 Timp 959 Cod 0 Puncte
12 Toth Zsuzsa CSS Constructorul Tg. Mures 01:38:49 Timp 315 Cod 0 Puncte
12 Kruk Monika Orsolya Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:34:01 Timp 240 Cod 0 Puncte
12 Gaudi Cristian Robert Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:33:42 Timp 912 Cod 0 Puncte
12 Atanasiu Dorin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:25:43 Timp 660 Cod 0 Puncte
13 Dimitrie Petronela Ana Ma Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:39:52 Timp 1730 Cod 0 Puncte
13 Margea Elena Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:34:66 Timp 270 Cod 0 Puncte
13 Schreiber Liviu Catalin Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99 Timp 715 Cod 0 Puncte
13 Sarpe Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:34:51 Timp 1096 Cod 0 Puncte
14 Tocu Corina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:40:63 Timp 965 Cod 0 Puncte
14 Denes Reka Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:37:22 Timp 1057 Cod 0 Puncte
15 Meszaros Iolanda Monika Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:41:33 Timp 297 Cod 0 Puncte
15 Maftean Daniela Maria Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:39:43 Timp 273 Cod 0 Puncte

2. 200 m bras (12 - 13 ani) Feminin

1 Chis Costin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:46:02 Timp 564 Cod 0 Puncte
1 Paduraru Simona Sport Club Municipal Bacau 02:47:62 Timp 230 Cod 0 Puncte
1 Astefanei Ancuta Gabriela Clubul Sportiv Scolar ARAD 03:02:01 Timp 353 Cod 0 Puncte
1 Lancea Cosmin Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:38:97 Timp 608 Cod 0 Puncte
1 Jors Alexandru Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 02:47:24 Timp 702 Cod 0 Puncte
2 Palea Ciprian Vasile Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 02:49:76 Timp 593 Cod 0 Puncte
2 Badita Cezar Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:50:26 Timp 547 Cod 0 Puncte
2 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 03:02:04 Timp 1615 Cod 0 Puncte
2 Sica Mariana Lavinia Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:55:21 Timp 247 Cod 0 Puncte
2 Nistor Catalin LPS Braila 02:57:98 Timp 684 Cod 0 Puncte
3 Malnasi Emese SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 03:03:12 Timp 348 Cod 0 Puncte
3 Prada Andrei Contantin Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 02:49:92 Timp 623 Cod 0 Puncte
3 Coroian Marius Petru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:50:61 Timp 582 Cod 0 Puncte
3 Marciu Dragomir Marius Clubul Sportiv Scolar Resita 02:58:16 Timp 703 Cod 0 Puncte
3 Oancea Alina Roxana SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:57:09 Timp 260 Cod 0 Puncte
4 Ignat Mariana Cristina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:01:18 Timp 244 Cod 0 Puncte
4 Lupu Laurentiu Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:01:20 Timp 731 Cod 0 Puncte
4 Gheorghe Radu CSS Constructorul Tg. Mures 02:50:88 Timp 917 Cod 0 Puncte
4 Alexe Ocativan Sabin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:52:45 Timp 546 Cod 0 Puncte
4 Vladut Corina Maria SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 03:05:28 Timp 336 Cod 0 Puncte
5 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:03:79 Timp 688 Cod 0 Puncte
5 Oprea Mihaela Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 03:07:10 Timp 1012 Cod 0 Puncte
5 Albu Lavinius Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:52:59 Timp 634 Cod 0 Puncte
5 Siko Zsuzsa CSS Constructorul Tg. Mures 03:05:81 Timp 966 Cod 0 Puncte
5 Sava Adrian CSS Constructorul Tg. Mures 02:56:03 Timp 540 Cod 0 Puncte
6 Raduly Elod CSS Constructorul Tg. Mures 03:04:35 Timp 2037 Cod 0 Puncte
6 Petrescu Sorin Ionut LPS Braila 02:59:68 Timp 573 Cod 0 Puncte
6 Gog Antonia Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:10:80 Timp 242 Cod 0 Puncte
6 Lazar Olimpia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:07:13 Timp 341 Cod 0 Puncte
6 Chifu Cosmin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:53:06 Timp 621 Cod 0 Puncte
7 Gergely Aranka Andreea CSS Constructorul Tg. Mures 03:25:45 Timp 1733 Cod 0 Puncte
7 Ionescu Elena Emilia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:12:81 Timp 235 Cod 0 Puncte
7 Anton Cristian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 03:06:55 Timp 706 Cod 0 Puncte
7 Tausan Cosmin Sorin Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:57:65 Timp 865 Cod 0 Puncte
8 Moacoai Adriana Anica CSS Constructorul Tg. Mures 03:26:30 Timp 327 Cod 0 Puncte
8 Diaconu Simona Gabriela SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 03:18:38 Timp 269 Cod 0 Puncte
8 Gal Cristian Laurentiu Clubul Sportiv Scolar ARAD 03:06:66 Timp 719 Cod 0 Puncte
8 Ivcovici Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:58:74 Timp 631 Cod 0 Puncte
9 Ratiu Claudia Diana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:30:59 Timp 321 Cod 0 Puncte
9 Laza Ana Ecaterina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:17:28 Timp 1761 Cod 0 Puncte
9 Alexiu Costin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:12:39 Timp 959 Cod 0 Puncte
9 Radu Laurentiu Mihail Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:00:92 Timp 998 Cod 0 Puncte
10 Avram Sabin Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 03:12:70 Timp 728 Cod 0 Puncte
10 Constantinescu Gabriel Oc Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:01:50 Timp 630 Cod 0 Puncte
10 Dimitrie Petronela Ana Ma Clubul Sportiv Scolar ARAD 03:38:11 Timp 1730 Cod 0 Puncte
10 Margea Elena Clubul Sportiv Scolar ARAD 03:24:50 Timp 270 Cod 0 Puncte
11 Angelescu Codrut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:02:98 Timp 612 Cod 0 Puncte
11 Gaudi Cristian Robert Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 03:15:04 Timp 912 Cod 0 Puncte
11 Hayer Andreea Bianca Clubul Sportiv Scolar ARAD 03:31:87 Timp 915 Cod 0 Puncte
11 Meszaros Iolanda Monika Clubul Sportiv Scolar ARAD 03:39:08 Timp 297 Cod 0 Puncte
12 Maftean Daniela Maria Clubul Sportiv Scolar ARAD 03:34:12 Timp 273 Cod 0 Puncte
12 Catichi Cristian Vasile Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:17:39 Timp 673 Cod 0 Puncte
12 Petrescu Andrei Madalin Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 03:03:66 Timp 920 Cod 0 Puncte
13 Matei Carmen Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:34:59 Timp 292 Cod 0 Puncte
13 Sarpe Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:18:77 Timp 1096 Cod 0 Puncte
14 Trasca Raluca Daniela Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 03:39:92 Timp 894 Cod 0 Puncte

3. 100 m fluture (12 - 13 ani) Feminin

1 Andrut Alin Liviu Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:10:16 Timp 669 Cod 0 Puncte
1 Miclaus Radu Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:06:59 Timp 591 Cod 0 Puncte
1 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 01:02:73 Timp 535 Cod 0 Puncte
1 Tabacaru Alina Catalina Sport Club Municipal Bacau 01:09:99 Timp 304 Cod 0 Puncte
1 Sica Mariana Lavinia Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:05:94 Timp 247 Cod 0 Puncte
2 Florea Razvan Ionut Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:08:56 Timp 586 Cod 0 Puncte
2 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:10:17 Timp 688 Cod 0 Puncte
2 Pop Camelia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:11:13 Timp 241 Cod 0 Puncte
2 Poputa Mircea Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:03:28 Timp 519 Cod 0 Puncte
2 Orasanu Nicoleta LPS Braila 01:13:77 Timp 305 Cod 0 Puncte
3 Mitrut Marian Gabriel Clubul Sportiv Scolar Resita 01:04:84 Timp 526 Cod 0 Puncte
3 Prodan Amalia Diana SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 01:12:99 Timp 236 Cod 0 Puncte
3 Tatar Alina Ioana SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 01:15:93 Timp 311 Cod 0 Puncte
3 Cosma Marius Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:08:57 Timp 651 Cod 0 Puncte
3 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:10:58 Timp 710 Cod 0 Puncte
4 Macioca Marius Iuliu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:11:51 Timp 678 Cod 0 Puncte
4 Alexiu Raluca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:16:25 Timp 257 Cod 0 Puncte
4 Nodis Cristian Vasile Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 01:05:08 Timp 528 Cod 0 Puncte
4 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:08:78 Timp 585 Cod 0 Puncte
4 Potec Camelia Alina LPS Braila 01:16:04 Timp 314 Cod 0 Puncte
5 Boboc Laura Lavinia Clubul Sportiv Scolar Resita 01:18:08 Timp 322 Cod 0 Puncte
5 Turcu Ana Maria SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 01:16:83 Timp 254 Cod 0 Puncte
5 Romischer Cristian Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:13:26 Timp 698 Cod 0 Puncte
5 Petho Andras Zoltan CSS Constructorul Tg. Mures 01:09:60 Timp 941 Cod 0 Puncte
5 Solyom Tibor Lukacs Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 01:06:23 Timp 527 Cod 0 Puncte
6 Andronescu Matei Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:06:42 Timp 525 Cod 0 Puncte
6 Oancea Anamaria SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 01:18:46 Timp 313 Cod 0 Puncte
6 Angelescu Codrut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:10:71 Timp 612 Cod 0 Puncte
6 Chirculescu Costin Consta Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:14:86 Timp 671 Cod 0 Puncte
6 Kruk Monika Orsolya Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:17:92 Timp 240 Cod 0 Puncte
7 Pintican Cristian Octav Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:07:39 Timp 560 Cod 0 Puncte
7 Petraru Oana Stefania Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:19:40 Timp 859 Cod 0 Puncte
7 Andrut Oana Adina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:19:97 Timp 316 Cod 0 Puncte
7 Sovaiala Bogdan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:12:34 Timp 606 Cod 0 Puncte
7 Nedelea Leonard George Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:17:65 Timp 1050 Cod 0 Puncte
8 Stamate Cristian Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:18:45 Timp 723 Cod 0 Puncte
8 Damian Adina Georgiana Sport Club Municipal Bacau 01:20:01 Timp 294 Cod 0 Puncte
8 Dutulescu Sorin Marian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:08:13 Timp 544 Cod 0 Puncte
8 Bucur Nicolae Adrian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:12:66 Timp 648 Cod 0 Puncte
8 Toth Zsuzsa CSS Constructorul Tg. Mures 01:23:54 Timp 315 Cod 0 Puncte
9 Mihalache Florin Valeriu LPS Braila 01:09:07 Timp 541 Cod 0 Puncte
9 Diaconu Liviu Constantin SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 01:14:73 Timp 632 Cod 0 Puncte
9 Malacescu Radu Paraschiv SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 01:17:78 Timp 1046 Cod 0 Puncte
9 Olteanu Lia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:27:94 Timp 249 Cod 0 Puncte
10 Ripan Sabin Ciprian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:13:81 Timp 554 Cod 0 Puncte
10 Miff Horatiu Sergiu Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:14:90 Timp 609 Cod 0 Puncte
10 Gaudi Cristian Robert Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:21:40 Timp 912 Cod 0 Puncte
10 Denes Reka Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:29:05 Timp 1057 Cod 0 Puncte
11 Bozianu Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:22:05 Timp 709 Cod 0 Puncte
11 Sabau Catalin Eugen SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 01:15:47 Timp 600 Cod 0 Puncte
11 Chirilov Dan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:14:15 Timp 572 Cod 0 Puncte
12 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:23:40 Timp 730 Cod 0 Puncte
12 Constantin Marius Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:17:46 Timp 1350 Cod 0 Puncte
12 Ivan Constantin Nicolae Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99 Timp 607 Cod 0 Puncte
13 Dinu Virgil Felician Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:23:62 Timp 716 Cod 0 Puncte
14 Balaci Vlad Alexandru Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:23:82 Timp 699 Cod 0 Puncte
15 Sfirlogeanu Virgil Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:26:53 Timp 690 Cod 0 Puncte
16 Socaciu Bogdan Lucian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:31:77 Timp 3025 Cod 0 Puncte

4. 100 m liber (12 - 13 ani) Feminin

1 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 00:58:32 Timp 535 Cod 0 Puncte
1 Amariei Lica Ciprian Sport Club Municipal Bacau 00:58:37 Timp 594 Cod 0 Puncte
1 Tabacaru Alina Catalina Sport Club Municipal Bacau 01:03:20 Timp 304 Cod 0 Puncte
1 Mihalcea Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:00:82 Timp 677 Cod 0 Puncte
1 Matache Ioana Sport Club Municipal Bacau 01:03:75 Timp 231 Cod 0 Puncte
2 Palea Ciprian Vasile Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 00:59:41 Timp 593 Cod 0 Puncte
2 Poputa Mircea Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:58:41 Timp 519 Cod 0 Puncte
2 Potec Camelia Alina LPS Braila 01:04:31 Timp 314 Cod 0 Puncte
2 Ignat Mariana Cristina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:05:17 Timp 244 Cod 0 Puncte
2 Murarasu Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 01:02:81 Timp 687 Cod 0 Puncte
3 Macioca Marius Iuliu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:03:23 Timp 678 Cod 0 Puncte
3 Gherban Sinziana Maria Clubul Sportiv Scolar Resita 01:05:48 Timp 234 Cod 0 Puncte
3 Solyom Tibor Lukacs Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 00:58:61 Timp 527 Cod 0 Puncte
3 Sarmes Amalia Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:08:11 Timp 337 Cod 0 Puncte
3 Miclaus Radu Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:59:65 Timp 591 Cod 0 Puncte
4 Tatar Alina Ioana SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 01:09:86 Timp 311 Cod 0 Puncte
4 Cuc Camelia Clubul Sportiv Scolar Resita 01:05:66 Timp 961 Cod 0 Puncte
4 Dragomir Remus SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 01:03:61 Timp 664 Cod 0 Puncte
4 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:00:89 Timp 585 Cod 0 Puncte
4 Rusu Traian Razvan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:59:26 Timp 522 Cod 0 Puncte
5 Serban George Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:59:63 Timp 520 Cod 0 Puncte
5 Prodan Amalia Diana SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 01:08:05 Timp 236 Cod 0 Puncte
5 Boboc Laura Lavinia Clubul Sportiv Scolar Resita 01:10:20 Timp 322 Cod 0 Puncte
5 Ivan Constantin Nicolae Clubul Sportiv Scolar Resita 01:01:94 Timp 607 Cod 0 Puncte
5 Jors Alexandru Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 01:04:11 Timp 702 Cod 0 Puncte
6 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:04:17 Timp 710 Cod 0 Puncte
6 Voda Ioan Radu Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:02:58 Timp 620 Cod 0 Puncte
6 Malnasi Emese SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 01:12:58 Timp 348 Cod 0 Puncte
6 Andronescu Matei Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:59:82 Timp 525 Cod 0 Puncte
6 Gog Antonia Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:08:87 Timp 242 Cod 0 Puncte
7 Tocu Corina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:13:17 Timp 965 Cod 0 Puncte
7 Chifu Cosmin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:02:75 Timp 621 Cod 0 Puncte
7 Iftimie Cristian Petru Clubul Sportiv Scolar Resita 01:04:91 Timp 906 Cod 0 Puncte
7 Alexiu Raluca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:10:25 Timp 257 Cod 0 Puncte
7 Potoceanu Alexa Clubul Sportiv Scolar Resita 00:59:94 Timp 533 Cod 0 Puncte
8 Musat Florin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:00:11 Timp 490 Cod 0 Puncte
8 Ratiu Claudia Diana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:13:49 Timp 321 Cod 0 Puncte
8 Szasz Andreea CSS Constructorul Tg. Mures 01:10:45 Timp 1002 Cod 0 Puncte
8 Chiritoiu Claudiu Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:06:05 Timp 722 Cod 0 Puncte
8 Lancea Cosmin Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:03:13 Timp 608 Cod 0 Puncte
9 Mitrut Marian Gabriel Clubul Sportiv Scolar Resita 01:00:15 Timp 526 Cod 0 Puncte
9 Iamandi Alina Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:09:28 Timp 237 Cod 0 Puncte
9 Toth Zsuzsa CSS Constructorul Tg. Mures 01:13:41 Timp 315 Cod 0 Puncte
9 Gheorghe Ionut LPS Braila 01:03:06 Timp 927 Cod 0 Puncte
9 Stamate Cristian Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:06:06 Timp 723 Cod 0 Puncte
10 Zovaczki Andrei Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:06:35 Timp 666 Cod 0 Puncte
10 Pop Camelia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:11:19 Timp 241 Cod 0 Puncte
10 Dutulescu Sorin Marian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:01:15 Timp 544 Cod 0 Puncte
10 Vladut Corina Maria SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 01:14:32 Timp 336 Cod 0 Puncte
10 Prada Andrei Contantin Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 01:03:37 Timp 623 Cod 0 Puncte
11 Albu Nicoleta Cristina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:11:30 Timp 263 Cod 0 Puncte
11 David Costin Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:06:37 Timp 713 Cod 0 Puncte
11 Cosma Marius Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:03:49 Timp 651 Cod 0 Puncte
11 Anton Bogdan Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:01:92 Timp 530 Cod 0 Puncte
11 Nagy Eniko Tekla CSS Constructorul Tg. Mures 01:14:60 Timp 1734 Cod 0 Puncte
12 Siko Zsuzsa CSS Constructorul Tg. Mures 01:17:18 Timp 966 Cod 0 Puncte
12 Sovaiala Bogdan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:04:00 Timp 606 Cod 0 Puncte
12 Lupu Mihai Iosif Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:07:18 Timp 1341 Cod 0 Puncte
12 Puiu Ion LPS Braila 01:02:20 Timp 542 Cod 0 Puncte
12 Ionescu Elena Emilia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:11:49 Timp 235 Cod 0 Puncte
13 Ripan Sabin Ciprian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:02:94 Timp 554 Cod 0 Puncte
13 Miff Horatiu Sergiu Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:04:28 Timp 609 Cod 0 Puncte
13 Gergely Aranka Andreea CSS Constructorul Tg. Mures 01:17:21 Timp 1733 Cod 0 Puncte
13 Lupu Laurentiu Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:07:60 Timp 731 Cod 0 Puncte
13 Olteanu Lia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:11:71 Timp 249 Cod 0 Puncte
14 Albu Lavinius Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:04:36 Timp 634 Cod 0 Puncte
14 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:04:00 Timp 536 Cod 0 Puncte
14 Moacoai Adriana Anica CSS Constructorul Tg. Mures 01:19:04 Timp 327 Cod 0 Puncte
14 Hayer Andreea Bianca Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:14:32 Timp 915 Cod 0 Puncte
14 Catichi Cristian Vasile Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:08:01 Timp 673 Cod 0 Puncte
15 Bozianu Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:08:16 Timp 709 Cod 0 Puncte
15 Oprea Mihaela Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:14:45 Timp 1012 Cod 0 Puncte
15 Constantin Marius Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:06:38 Timp 1350 Cod 0 Puncte
15 Munteanu Nicoleta Liana Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:27:37 Timp 345 Cod 0 Puncte
15 Florea Razvan Ionut Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:07:33 Timp 586 Cod 0 Puncte
16 Andrei Diana Adriana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:16:27 Timp 858 Cod 0 Puncte
16 Schreiber Liviu Catalin Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:10:80 Timp 715 Cod 0 Puncte
16 Gheorghe Radu CSS Constructorul Tg. Mures 01:07:72 Timp 917 Cod 0 Puncte
16 Bogyo Levente CSS Constructorul Tg. Mures 01:09:33 Timp 545 Cod 0 Puncte
16 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99 Timp 1615 Cod 0 Puncte
17 Diaconu Simona Gabriela SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 01:16:72 Timp 269 Cod 0 Puncte
17 Isai Simona Andreea Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:27:50 Timp 318 Cod 0 Puncte
17 Angelescu Codrut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:05:63 Timp 612 Cod 0 Puncte
17 Sovarski Rolland Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:08:14 Timp 884 Cod 0 Puncte
17 Velcherean Ionel Adrian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:09:76 Timp 579 Cod 0 Puncte
18 Coroian Marius Petru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:12:05 Timp 582 Cod 0 Puncte
18 Atanasiu Dorin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:05:86 Timp 660 Cod 0 Puncte
18 Dimitrie Petronela Ana Ma Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:29:40 Timp 1730 Cod 0 Puncte
18 Marciu Dragomir Marius Clubul Sportiv Scolar Resita 01:08:22 Timp 703 Cod 0 Puncte
18 Matei Carmen Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:20:91 Timp 292 Cod 0 Puncte
19 Costea Adrian SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 01:08:93 Timp 679 Cod 0 Puncte
19 Petrescu Andrei Madalin Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:05:91 Timp 920 Cod 0 Puncte
20 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:08:95 Timp 688 Cod 0 Puncte
20 Bucur Nicolae Adrian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:06:75 Timp 648 Cod 0 Puncte
21 Alexiu Costin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:09:04 Timp 959 Cod 0 Puncte
21 Ivcovici Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:06:80 Timp 631 Cod 0 Puncte
22 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:09:05 Timp 730 Cod 0 Puncte
22 Sabau Catalin Eugen SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 01:07:84 Timp 600 Cod 0 Puncte
23 Malacescu Radu Paraschiv SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 01:09:63 Timp 1046 Cod 0 Puncte
23 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:08:58 Timp 598 Cod 0 Puncte
24 Sfirlogeanu Virgil Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:10:55 Timp 690 Cod 0 Puncte
24 Munteanu Mircea Mihai Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:09:83 Timp 599 Cod 0 Puncte
25 Tausan Cosmin Sorin Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:09:92 Timp 865 Cod 0 Puncte
25 Ana Alexandru Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:10:76 Timp 1059 Cod 0 Puncte
26 Romischer Cristian Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:11:24 Timp 698 Cod 0 Puncte
26 Pop Doru Calin Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 99:99:99 Timp 592 Cod 0 Puncte
27 Anton Mihai Paul Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:11:44 Timp 1322 Cod 0 Puncte
27 Petho Andras Zoltan CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99 Timp 941 Cod 0 Puncte
28 Socaciu Bogdan Lucian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:12:40 Timp 3025 Cod 0 Puncte
29 Nedelea Leonard George Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:12:40 Timp 1050 Cod 0 Puncte
30 Gal Cristian Laurentiu Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:12:52 Timp 719 Cod 0 Puncte
31 Raduly Elod CSS Constructorul Tg. Mures 01:12:73 Timp 2037 Cod 0 Puncte
32 Dinu Virgil Felician Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:13:03 Timp 716 Cod 0 Puncte
33 Stefan Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:15:23 Timp 946 Cod 0 Puncte

5. 1500 m liber (13 - 15 ani) Masculin

1 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 17:12:52 Timp 535 Cod 0 Puncte
1 Amariei Lica Ciprian Sport Club Municipal Bacau 17:36:38 Timp 594 Cod 0 Puncte
2 Ivan Constantin Nicolae Clubul Sportiv Scolar Resita 17:50:57 Timp 607 Cod 0 Puncte
2 Nodis Cristian Vasile Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 17:56:32 Timp 528 Cod 0 Puncte
3 Serban George Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 18:10:12 Timp 520 Cod 0 Puncte
3 Voda Ioan Radu Clubul Sportiv Scolar Sibiu 18:28:34 Timp 620 Cod 0 Puncte
4 Jungheatu Bogdan Florin SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 18:37:52 Timp 628 Cod 0 Puncte
4 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 18:38:48 Timp 536 Cod 0 Puncte
5 Rusu Traian Razvan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 18:50:17 Timp 522 Cod 0 Puncte
5 Gheorghe Ionut LPS Braila 19:48:27 Timp 927 Cod 0 Puncte
6 Mihalache Florin Valeriu LPS Braila 19:49:05 Timp 541 Cod 0 Puncte
6 Seicaru Claudiu Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 20:51:19 Timp 652 Cod 0 Puncte
7 Prada Andrei Contantin Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99 Timp 623 Cod 0 Puncte

6. 200 m liber (12 - 13 ani) Feminin

1 Sport Club Municipal Bacau 09:34:66 Timp 0 Puncte
2 SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 10:03:34 Timp 0 Puncte
3 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 10:18:23 Timp 0 Puncte
4 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 11:48:83 Timp 0 Puncte
5 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 10:29:27 Timp 0 Puncte
6 LPS Braila 09:46:73 Timp 0 Puncte

7. 50 m liber (12 - 13 ani) Feminin

1 Paduraru Simona Sport Club Municipal Bacau 00:29:41 Timp 230 Cod 0 Puncte
1 Poputa Mircea Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:26:41 Timp 519 Cod 0 Puncte
1 Tabacaru Alina Catalina Sport Club Municipal Bacau 00:29:42 Timp 304 Cod 0 Puncte
1 Amariei Lica Ciprian Sport Club Municipal Bacau 00:27:53 Timp 594 Cod 0 Puncte
1 Mihalcea Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:49 Timp 677 Cod 0 Puncte
2 Miclaus Radu Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:27:70 Timp 591 Cod 0 Puncte
2 Musat Florin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:26:65 Timp 490 Cod 0 Puncte
2 Potec Camelia Alina LPS Braila 00:29:88 Timp 314 Cod 0 Puncte
2 Matache Ioana Sport Club Municipal Bacau 00:29:75 Timp 231 Cod 0 Puncte
2 Murarasu Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:68 Timp 687 Cod 0 Puncte
3 Ardelean Dan Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:91 Timp 589 Cod 0 Puncte
3 Jors Alexandru Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:86 Timp 702 Cod 0 Puncte
3 Mitrut Marian Gabriel Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:52 Timp 526 Cod 0 Puncte
3 Gherban Sinziana Maria Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:23 Timp 234 Cod 0 Puncte
3 Sarmes Amalia Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:31:43 Timp 337 Cod 0 Puncte
4 Boboc Laura Lavinia Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:95 Timp 322 Cod 0 Puncte
4 Ignat Mariana Cristina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:30:40 Timp 244 Cod 0 Puncte
4 Dragomir Remus SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 00:28:94 Timp 664 Cod 0 Puncte
4 Chifu Cosmin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:27:95 Timp 621 Cod 0 Puncte
4 Anton Bogdan Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:27:52 Timp 530 Cod 0 Puncte
5 Andronescu Matei Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:54 Timp 525 Cod 0 Puncte
5 Szasz Andreea CSS Constructorul Tg. Mures 00:31:06 Timp 1002 Cod 0 Puncte
5 Tocu Corina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:48 Timp 965 Cod 0 Puncte
5 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:36 Timp 585 Cod 0 Puncte
5 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:02 Timp 710 Cod 0 Puncte
6 Macioca Marius Iuliu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:29:07 Timp 678 Cod 0 Puncte
6 Iuta Camelia Nicoleta Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:15 Timp 232 Cod 0 Puncte
6 Potoceanu Alexa Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:54 Timp 533 Cod 0 Puncte
6 Voda Ioan Radu Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:28:90 Timp 620 Cod 0 Puncte
6 Andrut Oana Adina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:32:61 Timp 316 Cod 0 Puncte
7 Schreiber Liviu Catalin Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:30:13 Timp 715 Cod 0 Puncte
7 Fulea Iustin Aurel Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:29:48 Timp 610 Cod 0 Puncte
7 Serban George Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:27:70 Timp 520 Cod 0 Puncte
7 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:32:65 Timp 1615 Cod 0 Puncte
7 Gog Antonia Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:31:55 Timp 242 Cod 0 Puncte
8 Siko Zsuzsa CSS Constructorul Tg. Mures 00:33:52 Timp 966 Cod 0 Puncte
8 Gheorghe Ionut LPS Braila 00:29:59 Timp 927 Cod 0 Puncte
8 Stamate Cristian Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:56 Timp 723 Cod 0 Puncte
8 Ionescu Elena Emilia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:31:72 Timp 235 Cod 0 Puncte
8 Rusu Traian Razvan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:28:12 Timp 522 Cod 0 Puncte
9 Puiu Ion LPS Braila 00:27:90 Timp 542 Cod 0 Puncte
9 Toth Zsuzsa CSS Constructorul Tg. Mures 00:33:73 Timp 315 Cod 0 Puncte
9 Hristov Alina SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 00:31:40 Timp 229 Cod 0 Puncte
9 Listeveanu Cezar Constant Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:30:21 Timp 882 Cod 0 Puncte
9 Sovaiala Bogdan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:65 Timp 606 Cod 0 Puncte
10 Alexe Ocativan Sabin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:28:69 Timp 546 Cod 0 Puncte
10 Iamandi Alina Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:31:92 Timp 237 Cod 0 Puncte
10 Nagy Eniko Tekla CSS Constructorul Tg. Mures 00:33:74 Timp 1734 Cod 0 Puncte
10 Cosma Marius Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:29:97 Timp 651 Cod 0 Puncte
10 Iftimie Cristian Petru Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:45 Timp 906 Cod 0 Puncte
11 Olteanu Lia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:32:33 Timp 249 Cod 0 Puncte
11 Zovaczki Andrei Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:30:78 Timp 666 Cod 0 Puncte
11 Pop Doru Calin Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 00:30:03 Timp 592 Cod 0 Puncte
11 Ripan Sabin Ciprian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:28:72 Timp 554 Cod 0 Puncte
11 Ratiu Claudia Diana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:95 Timp 321 Cod 0 Puncte
12 Florea Razvan Ionut Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:30:17 Timp 586 Cod 0 Puncte
12 Catichi Cristian Vasile Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:30:83 Timp 673 Cod 0 Puncte
12 Dutulescu Sorin Marian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:91 Timp 544 Cod 0 Puncte
12 Andrei Diana Adriana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:40 Timp 858 Cod 0 Puncte
12 Moacoai Adriana Anica CSS Constructorul Tg. Mures 00:36:77 Timp 327 Cod 0 Puncte
13 Albu Lavinius Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:30:23 Timp 634 Cod 0 Puncte
13 Gergely Aranka Andreea CSS Constructorul Tg. Mures 00:36:87 Timp 1733 Cod 0 Puncte
13 Chirculescu Costin Consta Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:31:11 Timp 671 Cod 0 Puncte
13 Alexiu Raluca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:43 Timp 257 Cod 0 Puncte
13 Pintican Cristian Octav Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:53 Timp 560 Cod 0 Puncte
14 Sava Adrian CSS Constructorul Tg. Mures 00:29:61 Timp 540 Cod 0 Puncte
14 Isai Simona Andreea Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:37:57 Timp 318 Cod 0 Puncte
14 Albu Nicoleta Cristina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:33:04 Timp 263 Cod 0 Puncte
14 Andrut Alin Liviu Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:31:22 Timp 669 Cod 0 Puncte
14 Petrescu Andrei Madalin Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:30:46 Timp 920 Cod 0 Puncte
15 Marciu Dragomir Marius Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:52 Timp 703 Cod 0 Puncte
15 Pop Camelia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:33:10 Timp 241 Cod 0 Puncte
15 Constantin Marius Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:98 Timp 1350 Cod 0 Puncte
15 Munteanu Nicoleta Liana Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:38:08 Timp 345 Cod 0 Puncte
15 Petho Andras Zoltan CSS Constructorul Tg. Mures 00:30:61 Timp 941 Cod 0 Puncte
16 Petraru Oana Stefania Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:86 Timp 859 Cod 0 Puncte
16 Chiritoiu Claudiu Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:31:58 Timp 722 Cod 0 Puncte
16 Gheorghe Radu CSS Constructorul Tg. Mures 00:33:95 Timp 917 Cod 0 Puncte
16 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:30:08 Timp 536 Cod 0 Puncte
16 Lazar Olimpia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:38:26 Timp 341 Cod 0 Puncte
17 Hayer Andreea Bianca Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:33:74 Timp 915 Cod 0 Puncte
17 Dimitrie Petronela Ana Ma Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:39:10 Timp 1730 Cod 0 Puncte
17 Atanasiu Dorin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:30:15 Timp 660 Cod 0 Puncte
17 Lupu Laurentiu Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:31:22 Timp 731 Cod 0 Puncte
17 Bogyo Levente CSS Constructorul Tg. Mures 00:30:76 Timp 545 Cod 0 Puncte
18 Miff Horatiu Sergiu Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:30:23 Timp 609 Cod 0 Puncte
18 David Costin Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:31:24 Timp 713 Cod 0 Puncte
18 Velcherean Ionel Adrian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:30:86 Timp 579 Cod 0 Puncte
18 Trasca Raluca Daniela Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:35:86 Timp 894 Cod 0 Puncte
19 Jungheatu Bogdan Florin SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 00:30:26 Timp 628 Cod 0 Puncte
19 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:31:52 Timp 730 Cod 0 Puncte
19 Chiru Ciprian Laurentiu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:31:27 Timp 578 Cod 0 Puncte
19 Laza Ana Ecaterina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:36:55 Timp 1761 Cod 0 Puncte
20 Solyom Tibor Lukacs Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 99:99:99 Timp 527 Cod 0 Puncte
20 Matei Carmen Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:37:11 Timp 292 Cod 0 Puncte
20 Ivcovici Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:30:66 Timp 631 Cod 0 Puncte
20 Anton Cristian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:31:59 Timp 706 Cod 0 Puncte
21 Denes Reka Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:37:49 Timp 1057 Cod 0 Puncte
21 Cambur Ionut LPS Braila 00:31:10 Timp 587 Cod 0 Puncte
21 Bozianu Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:31:72 Timp 709 Cod 0 Puncte
22 Lupu Mihai Iosif Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:31:83 Timp 1341 Cod 0 Puncte
22 Constantinescu Gabriel Oc Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:31:13 Timp 630 Cod 0 Puncte
23 Munteanu Mircea Mihai Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:31:22 Timp 599 Cod 0 Puncte
23 Sovarski Rolland Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:86 Timp 884 Cod 0 Puncte
24 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:31:37 Timp 598 Cod 0 Puncte
24 Sfirlogeanu Virgil Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:32:12 Timp 690 Cod 0 Puncte
25 Bucur Nicolae Adrian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:31:58 Timp 648 Cod 0 Puncte
25 Alexiu Costin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:17 Timp 959 Cod 0 Puncte
26 Tausan Cosmin Sorin Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:31:88 Timp 865 Cod 0 Puncte
26 Costea Adrian SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 00:32:29 Timp 679 Cod 0 Puncte
27 Anton Mihai Paul Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:32:47 Timp 1322 Cod 0 Puncte
27 Sarpe Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:32:16 Timp 1096 Cod 0 Puncte
28 Malacescu Radu Paraschiv SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 00:32:51 Timp 1046 Cod 0 Puncte
29 Ana Alexandru Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:32:64 Timp 1059 Cod 0 Puncte
30 Socaciu Bogdan Lucian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:32:77 Timp 3025 Cod 0 Puncte
31 Romischer Cristian Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:32:78 Timp 698 Cod 0 Puncte
32 Ciurca Andrei Remus Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:32:78 Timp 909 Cod 0 Puncte
33 Balaci Vlad Alexandru Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:32:87 Timp 699 Cod 0 Puncte
34 Nedelea Leonard George Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:33:11 Timp 1050 Cod 0 Puncte
35 Dinu Virgil Felician Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:33:60 Timp 716 Cod 0 Puncte
36 Stefan Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:33:68 Timp 946 Cod 0 Puncte
37 Lalescu Alex Liviu Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:34:91 Timp 724 Cod 0 Puncte

8. 800 m liber (12 - 13 ani) Feminin

1 Tatar Alina Ioana SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 10:45:28 Timp 311 Cod 0 Puncte
1 Mihalcea Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 09:48:71 Timp 677 Cod 0 Puncte
1 Matache Ioana Sport Club Municipal Bacau 09:55:52 Timp 231 Cod 0 Puncte
2 Potec Camelia Alina LPS Braila 99:99:99 Timp 314 Cod 0 Puncte
2 Cuc Camelia Clubul Sportiv Scolar Resita 10:10:73 Timp 961 Cod 0 Puncte
2 Dragomir Remus SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 09:50:49 Timp 664 Cod 0 Puncte
3 Iftimie Cristian Petru Clubul Sportiv Scolar Resita 10:03:16 Timp 906 Cod 0 Puncte
3 Kruk Monika Orsolya Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 10:37:26 Timp 240 Cod 0 Puncte
4 Mormeci Simona Mariana Sport Club Municipal Bacau 10:47:92 Timp 272 Cod 0 Puncte
4 Chiritoiu Claudiu Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 10:17:98 Timp 722 Cod 0 Puncte
5 Albu Nicoleta Cristina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 11:22:20 Timp 263 Cod 0 Puncte
5 Zovaczki Andrei Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 10:28:03 Timp 666 Cod 0 Puncte
6 Sovarski Rolland Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 10:36:79 Timp 884 Cod 0 Puncte
7 Listeveanu Cezar Constant Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 10:42:45 Timp 882 Cod 0 Puncte

9. 400 m mixt (12 - 13 ani) Feminin

1 Amariei Lica Ciprian Sport Club Municipal Bacau 05:11:32 Timp 594 Cod 0 Puncte
1 Dragomir Remus SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 05:27:30 Timp 664 Cod 0 Puncte
1 Chis Costin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 05:21:99 Timp 564 Cod 0 Puncte
1 Balaci Vlad Alexandru Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 06:00:56 Timp 699 Cod 0 Puncte
1 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 05:00:51 Timp 535 Cod 0 Puncte
1 Sica Mariana Lavinia Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 05:14:60 Timp 247 Cod 0 Puncte
1 Tabacaru Alina Catalina Sport Club Municipal Bacau 05:32:70 Timp 304 Cod 0 Puncte
2 Dutulescu Sorin Marian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:33:56 Timp 544 Cod 0 Puncte
2 Nistor Catalin LPS Braila 05:41:48 Timp 684 Cod 0 Puncte
2 Nodis Cristian Vasile Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 05:04:63 Timp 528 Cod 0 Puncte
2 Paduraru Simona Sport Club Municipal Bacau 05:15:72 Timp 230 Cod 0 Puncte
2 Malacescu Radu Paraschiv SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 06:03:23 Timp 1046 Cod 0 Puncte
2 Palea Ciprian Vasile Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 05:17:59 Timp 593 Cod 0 Puncte
2 Oancea Anamaria SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 05:59:63 Timp 313 Cod 0 Puncte
3 Boboc Laura Lavinia Clubul Sportiv Scolar Resita 06:10:69 Timp 322 Cod 0 Puncte
3 Oancea Alina Roxana SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 05:31:89 Timp 260 Cod 0 Puncte
3 Solyom Tibor Lukacs Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 05:07:70 Timp 527 Cod 0 Puncte
3 Macioca Marius Iuliu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:46:63 Timp 678 Cod 0 Puncte
3 Miclaus Radu Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 05:17:96 Timp 591 Cod 0 Puncte
3 Romischer Cristian Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 06:08:64 Timp 698 Cod 0 Puncte
3 Petrescu Sorin Ionut LPS Braila 06:05:81 Timp 573 Cod 0 Puncte
4 Ignat Mariana Cristina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 05:39:18 Timp 244 Cod 0 Puncte
4 Toth Zsuzsa CSS Constructorul Tg. Mures 06:18:02 Timp 315 Cod 0 Puncte
4 Jungheatu Bogdan Florin SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 05:23:00 Timp 628 Cod 0 Puncte
4 Alexe Ocativan Sabin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 05:20:46 Timp 546 Cod 0 Puncte
4 Mihalcea Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:49:77 Timp 677 Cod 0 Puncte
4 Gaudi Cristian Robert Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 06:30:72 Timp 912 Cod 0 Puncte
5 Rusu Traian Razvan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 05:21:13 Timp 522 Cod 0 Puncte
5 Potec Camelia Alina LPS Braila 99:99:99 Timp 314 Cod 0 Puncte
5 Prada Andrei Contantin Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 05:23:11 Timp 623 Cod 0 Puncte
5 Zovaczki Andrei Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:50:23 Timp 666 Cod 0 Puncte
5 Kruk Monika Orsolya Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:52:23 Timp 240 Cod 0 Puncte
6 Lupu Laurentiu Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:53:37 Timp 731 Cod 0 Puncte
6 Petho Andras Zoltan CSS Constructorul Tg. Mures 05:27:89 Timp 941 Cod 0 Puncte
6 Sava Adrian CSS Constructorul Tg. Mures 05:24:34 Timp 540 Cod 0 Puncte
6 Pop Camelia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:54:51 Timp 241 Cod 0 Puncte
7 Listeveanu Cezar Constant Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:57:44 Timp 882 Cod 0 Puncte
7 Mormeci Simona Mariana Sport Club Municipal Bacau 05:56:33 Timp 272 Cod 0 Puncte
7 Mihalache Florin Valeriu LPS Braila 05:34:84 Timp 541 Cod 0 Puncte
7 Angelescu Codrut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:32:74 Timp 612 Cod 0 Puncte
8 Andronescu Matei Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:35:51 Timp 525 Cod 0 Puncte
8 Alexiu Raluca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:56:72 Timp 257 Cod 0 Puncte
8 Diaconu Liviu Constantin SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 05:37:95 Timp 632 Cod 0 Puncte
8 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99 Timp 688 Cod 0 Puncte
9 Damian Adina Georgiana Sport Club Municipal Bacau 05:59:13 Timp 294 Cod 0 Puncte
9 Constantinescu Gabriel Oc Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 05:54:86 Timp 630 Cod 0 Puncte

10. 200 m spate (12 - 13 ani) Feminin

1 Poputa Mircea Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:24:62 Timp 519 Cod 0 Puncte
1 Hristov Alina SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:27:87 Timp 229 Cod 0 Puncte
1 Potec Camelia Alina LPS Braila 02:34:47 Timp 314 Cod 0 Puncte
1 Ardelean Dan Clubul Sportiv Scolar Resita 02:17:84 Timp 589 Cod 0 Puncte
1 Andrut Alin Liviu Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:29:82 Timp 669 Cod 0 Puncte
2 Murarasu Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 02:35:08 Timp 687 Cod 0 Puncte
2 Iuta Camelia Nicoleta Clubul Sportiv Scolar Resita 02:33:24 Timp 232 Cod 0 Puncte
2 Florea Razvan Ionut Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:27:13 Timp 586 Cod 0 Puncte
2 Potoceanu Alexa Clubul Sportiv Scolar Resita 02:24:73 Timp 533 Cod 0 Puncte
2 Tatar Alina Ioana SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:40:66 Timp 311 Cod 0 Puncte
3 Matache Ioana Sport Club Municipal Bacau 02:37:57 Timp 231 Cod 0 Puncte
3 Siko Zsuzsa CSS Constructorul Tg. Mures 02:45:71 Timp 966 Cod 0 Puncte
3 Fulea Iustin Aurel Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:30:06 Timp 610 Cod 0 Puncte
3 Ciurca Andrei Remus Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:36:31 Timp 909 Cod 0 Puncte
3 Sava Adrian CSS Constructorul Tg. Mures 02:25:07 Timp 540 Cod 0 Puncte
4 Pintican Cristian Octav Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:31:10 Timp 560 Cod 0 Puncte
4 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:31:31 Timp 585 Cod 0 Puncte
4 Andrut Oana Adina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:46:43 Timp 316 Cod 0 Puncte
4 Chirculescu Costin Consta Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:37:16 Timp 671 Cod 0 Puncte
4 Kruk Monika Orsolya Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:39:44 Timp 240 Cod 0 Puncte
5 Schreiber Liviu Catalin Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:37:52 Timp 715 Cod 0 Puncte
5 Cambur Ionut LPS Braila 02:36:34 Timp 587 Cod 0 Puncte
5 Badita Cezar Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:32:06 Timp 547 Cod 0 Puncte
5 Gergely Aranka Andreea CSS Constructorul Tg. Mures 03:12:20 Timp 1733 Cod 0 Puncte
5 Petraru Oana Stefania Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:41:58 Timp 859 Cod 0 Puncte
6 Chiru Ciprian Laurentiu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:35:16 Timp 578 Cod 0 Puncte
6 Damian Adina Georgiana Sport Club Municipal Bacau 02:46:03 Timp 294 Cod 0 Puncte
6 Stamate Cristian Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:41:24 Timp 723 Cod 0 Puncte
6 Miff Horatiu Sergiu Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:39:30 Timp 609 Cod 0 Puncte
7 Chirilov Dan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:37:86 Timp 572 Cod 0 Puncte
7 Andrei Diana Adriana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:48:50 Timp 858 Cod 0 Puncte
7 Sovarski Rolland Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:41:99 Timp 884 Cod 0 Puncte
7 Munteanu Mircea Mihai Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:43:44 Timp 599 Cod 0 Puncte
8 Olteanu Lia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:01:08 Timp 249 Cod 0 Puncte
8 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:46:96 Timp 730 Cod 0 Puncte
8 Sarpe Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:44:98 Timp 1096 Cod 0 Puncte
8 Constantin Marius Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:41:91 Timp 1350 Cod 0 Puncte
9 Stefan Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:48:96 Timp 946 Cod 0 Puncte
9 Stanescu Silviu Aurel Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN Timp 1332 Cod 0 Puncte
9 Trasca Raluca Daniela Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 03:02:84 Timp 894 Cod 0 Puncte
10 Anton Cristian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:49:30 Timp 706 Cod 0 Puncte
10 Matei Carmen Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:08:15 Timp 292 Cod 0 Puncte
11 Listeveanu Cezar Constant Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:53:19 Timp 882 Cod 0 Puncte
11 Turcu Ana Maria SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 03:15:87 Timp 254 Cod 0 Puncte
12 David Costin Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:56:45 Timp 713 Cod 0 Puncte
13 Lalescu Alex Liviu Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:59:59 Timp 724 Cod 0 Puncte
14 Gaudi Cristian Robert Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 03:05:40 Timp 912 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

11. 200 m fluture (12 - 13 ani) Feminin

1 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:31:62 Timp 688 Cod 0 Puncte
1 Sica Mariana Lavinia Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:27:07 Timp 247 Cod 0 Puncte
1 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 02:17:92 Timp 535 Cod 0 Puncte
1 Miclaus Radu Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:23:83 Timp 591 Cod 0 Puncte
1 Tabacaru Alina Catalina Sport Club Municipal Bacau 02:39:33 Timp 304 Cod 0 Puncte
2 Orasanu Nicoleta LPS Braila 02:46:06 Timp 305 Cod 0 Puncte
2 Pop Camelia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:36:17 Timp 241 Cod 0 Puncte
2 Macioca Marius Iuliu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:34:57 Timp 678 Cod 0 Puncte
2 Ivan Constantin Nicolae Clubul Sportiv Scolar Resita 02:29:28 Timp 607 Cod 0 Puncte
2 Nodis Cristian Vasile Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 02:19:92 Timp 528 Cod 0 Puncte
3 Prodan Amalia Diana SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:37:41 Timp 236 Cod 0 Puncte
3 Mitrut Marian Gabriel Clubul Sportiv Scolar Resita 02:24:49 Timp 526 Cod 0 Puncte
3 Oancea Anamaria SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:59:59 Timp 313 Cod 0 Puncte
3 Cosma Marius Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:30:83 Timp 651 Cod 0 Puncte
3 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:40:04 Timp 710 Cod 0 Puncte
4 Balaci Vlad Alexandru Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:56:93 Timp 699 Cod 0 Puncte
4 Petho Andras Zoltan CSS Constructorul Tg. Mures 02:35:15 Timp 941 Cod 0 Puncte
4 Dutulescu Sorin Marian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:27:63 Timp 544 Cod 0 Puncte
4 Moacoai Adriana Anica CSS Constructorul Tg. Mures 03:20:63 Timp 327 Cod 0 Puncte
4 Turcu Ana Maria SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:43:99 Timp 254 Cod 0 Puncte
5 Bucur Nicolae Adrian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:37:38 Timp 648 Cod 0 Puncte
5 Pintican Cristian Octav Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:35:64 Timp 560 Cod 0 Puncte
5 Alexiu Raluca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:49:71 Timp 257 Cod 0 Puncte
5 Nedelea Leonard George Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:56:94 Timp 1050 Cod 0 Puncte
6 Mihalache Florin Valeriu LPS Braila 02:39:96 Timp 541 Cod 0 Puncte
6 Damian Adina Georgiana Sport Club Municipal Bacau 02:57:20 Timp 294 Cod 0 Puncte
6 Angelescu Codrut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:37:86 Timp 612 Cod 0 Puncte
6 Romischer Cristian Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99 Timp 698 Cod 0 Puncte
7 Diaconu Liviu Constantin SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:38:57 Timp 632 Cod 0 Puncte
7 Chirilov Dan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:45:49 Timp 572 Cod 0 Puncte
7 Olteanu Lia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:21:67 Timp 249 Cod 0 Puncte
8 Palea Ciprian Vasile Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 02:40:57 Timp 593 Cod 0 Puncte
9 Sabau Catalin Eugen SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:42:73 Timp 600 Cod 0 Puncte
10 Prada Andrei Contantin Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 02:47:15 Timp 623 Cod 0 Puncte

12. 400 m liber (12 - 13 ani) Feminin

1 Tabacaru Alina Catalina Sport Club Municipal Bacau 04:50:14 Timp 304 Cod 0 Puncte
1 Amariei Lica Ciprian Sport Club Municipal Bacau 04:23:94 Timp 594 Cod 0 Puncte
1 Mihalcea Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:45:79 Timp 677 Cod 0 Puncte
1 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 04:22:65 Timp 535 Cod 0 Puncte
1 Matache Ioana Sport Club Municipal Bacau 04:47:59 Timp 231 Cod 0 Puncte
2 Nodis Cristian Vasile Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 04:30:41 Timp 528 Cod 0 Puncte
2 Ivan Constantin Nicolae Clubul Sportiv Scolar Resita 04:27:08 Timp 607 Cod 0 Puncte
2 Potec Camelia Alina LPS Braila 04:58:74 Timp 314 Cod 0 Puncte
2 Dragomir Remus SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 04:49:06 Timp 664 Cod 0 Puncte
2 Cuc Camelia Clubul Sportiv Scolar Resita 04:53:96 Timp 961 Cod 0 Puncte
3 Serban George Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 04:32:65 Timp 520 Cod 0 Puncte
3 Sarmes Amalia Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 05:06:65 Timp 337 Cod 0 Puncte
3 Hristov Alina SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 04:57:02 Timp 229 Cod 0 Puncte
3 Andrut Alin Liviu Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:49:64 Timp 669 Cod 0 Puncte
3 Ardelean Dan Clubul Sportiv Scolar Resita 04:28:89 Timp 589 Cod 0 Puncte
4 Iftimie Cristian Petru Clubul Sportiv Scolar Resita 04:51:20 Timp 906 Cod 0 Puncte
4 Mormeci Simona Mariana Sport Club Municipal Bacau 05:11:75 Timp 272 Cod 0 Puncte
4 Rusu Traian Razvan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 04:33:28 Timp 522 Cod 0 Puncte
4 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:36:05 Timp 585 Cod 0 Puncte
4 Tatar Alina Ioana SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 05:06:96 Timp 311 Cod 0 Puncte
5 Boboc Laura Lavinia Clubul Sportiv Scolar Resita 05:27:03 Timp 322 Cod 0 Puncte
5 Kruk Monika Orsolya Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:19:18 Timp 240 Cod 0 Puncte
5 Chiritoiu Claudiu Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 04:51:43 Timp 722 Cod 0 Puncte
5 Voda Ioan Radu Clubul Sportiv Scolar Sibiu 04:48:82 Timp 620 Cod 0 Puncte
5 Andronescu Matei Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:46:47 Timp 525 Cod 0 Puncte
6 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:47:37 Timp 536 Cod 0 Puncte
6 Andrut Oana Adina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 05:28:02 Timp 316 Cod 0 Puncte
6 Gheorghe Ionut LPS Braila 04:51:10 Timp 927 Cod 0 Puncte