Cont

Rezultatele finale pentru Campionat national scolar

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 m liber (0 - 99 ani) Masculin

1 Gontar Odeli Cornel Liceul cu program sportiv ARAD 00:29:57 Timp 10646 Cod 0 Puncte
1 Ardelean Alex Ovidiu Liceul cu program sportiv ARAD 02:03:76 Timp 10648 Cod 0 Puncte
2 Bran Ionel Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:30:67 Timp 10697 Cod 0 Puncte
2 Stan Filip Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:06:76 Timp 11031 Cod 0 Puncte
3 Stafie Calin Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:30:81 Timp 11072 Cod 0 Puncte
3 Scurtu Paul Stefan Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:07:01 Timp 10880 Cod 0 Puncte
4 Barna Theodor Serban Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:30:85 Timp 10630 Cod 0 Puncte
4 Leucuta Leonard Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:13:88 Timp 10965 Cod 0 Puncte
5 Badarau Raul Sebastian Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:31:54 Timp 10885 Cod 0 Puncte
5 Molnar Valentin Gabriel Clubul Sportiv Scolar Resita 02:14:83 Timp 10923 Cod 0 Puncte
6 Ardelean Alex Ovidiu Liceul cu program sportiv ARAD 00:31:74 Timp 10648 Cod 0 Puncte
6 Stoicescu Adrian Gabriel Palatul copiilor Constanta 02:15:79 Timp 10732 Cod 0 Puncte
7 Ene Codrin Constantin Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:31:79 Timp 10714 Cod 0 Puncte
7 Stamate Bogdan Nicolae Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:18:67 Timp 10604 Cod 0 Puncte
8 Maer Norbert Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:32:09 Timp 10883 Cod 0 Puncte
8 Gheorghe Cristian Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:18:95 Timp 10764 Cod 0 Puncte
9 Bija Alexandru Liceul cu program sportiv ARAD 00:32:29 Timp 10653 Cod 0 Puncte
9 Szasz Robert Mate Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:22:80 Timp 11720 Cod 0 Puncte
10 Molnar Valentin Gabriel Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:35 Timp 10923 Cod 0 Puncte
11 Vaipan Radu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:46 Timp 11060 Cod 0 Puncte
12 Sarac Catalin Emanuel Liceul cu program sportiv ARAD 00:32:54 Timp 10649 Cod 0 Puncte
13 Branga Mircea Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:32:55 Timp 10596 Cod 0 Puncte
14 Paduraru Andrei Florin Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:32:61 Timp 10882 Cod 0 Puncte
15 Epure Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:64 Timp 10969 Cod 0 Puncte
16 Stamate Bogdan Nicolae Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:32:82 Timp 10604 Cod 0 Puncte
17 Burciu Ion Dorian Clubul Sportiv Scolar Resita 00:33:00 Timp 10940 Cod 0 Puncte
18 Bodnar Alexandru Razvan Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:33:01 Timp 10640 Cod 0 Puncte
19 Scurtu Paul Stefan Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:33:17 Timp 10880 Cod 0 Puncte
20 Leucuta Leonard Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:33:27 Timp 10965 Cod 0 Puncte
21 Troanca Stefan Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:33:34 Timp 10781 Cod 0 Puncte
22 Pacioianu Vasile Alex. Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:33:48 Timp 10178 Cod 0 Puncte
23 Stoicescu Adrian Gabriel Palatul copiilor Constanta 00:33:51 Timp 10732 Cod 0 Puncte
24 Stan Filip Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:33:53 Timp 11031 Cod 0 Puncte
25 Baciu Tudor Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:63 Timp 10676 Cod 0 Puncte
26 Soreanu Patrick Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 00:33:79 Timp 10920 Cod 0 Puncte
27 Gheorghe Cristian Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:95 Timp 10764 Cod 0 Puncte
28 Romas Catalin Eladio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:29 Timp 10748 Cod 0 Puncte
29 Bodiu Cristian Valeriu Palatul copiilor Constanta 00:34:38 Timp 10735 Cod 0 Puncte
30 Popescu Mihai Palatul copiilor Constanta 00:34:72 Timp 10740 Cod 0 Puncte
31 Ucenic Robert Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:34:92 Timp 10603 Cod 0 Puncte
32 Szasz Robert Mate Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:34:93 Timp 11720 Cod 0 Puncte
33 Pisla Adrian Cosmin Clubul Sportiv Scolar Resita 00:34:94 Timp 10938 Cod 0 Puncte
34 Grigoriu Teodor Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:35:32 Timp 10793 Cod 0 Puncte
35 Lungu Sorin Palatul copiilor Constanta 00:35:51 Timp 12219 Cod 0 Puncte
36 Talpai Zsolt Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:35:54 Timp 10966 Cod 0 Puncte
37 Manea Alexandru Mihail Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:35:66 Timp 11789 Cod 0 Puncte
38 Brebeanu David Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:40 Timp 10772 Cod 0 Puncte
39 Balaban Horia Mihai Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:37:25 Timp 10595 Cod 0 Puncte
40 Trandafir Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:37:28 Timp 11696 Cod 0 Puncte
41 Vas Balasz Antonio Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:37:46 Timp 10628 Cod 0 Puncte
42 Visan Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:37:54 Timp 11979 Cod 0 Puncte

2. 50 m liber (0 - 99 ani) Masculin

1 Serban Mircea Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:42 Timp 9972 Cod 0 Puncte
1 Rusen Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:54:87 Timp 9865 Cod 0 Puncte
2 Rusen Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:47 Timp 9865 Cod 0 Puncte
2 Timofte Claudiu Florin Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:05:31 Timp 10341 Cod 0 Puncte
3 Marchitan Teodor George Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:29:06 Timp 10324 Cod 0 Puncte
3 Jurju Daniel Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:06:10 Timp 10606 Cod 0 Puncte
4 Alexandrescu Marco Cristi Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:42 Timp 9882 Cod 0 Puncte
4 Soava Daniel Viorel Clubul Sportiv Scolar Resita 02:06:65 Timp 10233 Cod 0 Puncte
5 Sirbulov Marian Sergiu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:66 Timp 10317 Cod 0 Puncte
5 Marton Gergely Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:10:17 Timp 10017 Cod 0 Puncte
6 Jurju Daniel Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:29:90 Timp 10606 Cod 0 Puncte
6 Sirbulov Marian Sergiu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:12:78 Timp 10317 Cod 0 Puncte
7 Mara Mihai Liceul cu program sportiv ARAD 00:30:08 Timp 9891 Cod 0 Puncte
7 Lazar Mihai Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:13:67 Timp 10296 Cod 0 Puncte
8 Campian Cosmin Adrian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:40 Timp 9810 Cod 0 Puncte
9 Tincau Marius Alex. Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:53 Timp 10232 Cod 0 Puncte
10 Timofte Claudiu Florin Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:30:59 Timp 10341 Cod 0 Puncte
11 Coromelcea Ioan Victor Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:75 Timp 9358 Cod 0 Puncte
12 Ticu Marian Paul Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:78 Timp 9977 Cod 0 Puncte
13 Salajanu Morar Felician Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:31:04 Timp 11043 Cod 0 Puncte
14 Soava Daniel Viorel Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:37 Timp 10233 Cod 0 Puncte
15 Marginean Emanuel Alex. Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:55 Timp 9824 Cod 0 Puncte
16 Topala Andrei Tudor Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:31:68 Timp 9514 Cod 0 Puncte
17 Suciu Razvan Adin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:31:72 Timp 10151 Cod 0 Puncte
18 Ion Alexandru Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:00 Timp 10240 Cod 0 Puncte
19 Nistor Mircea Nicolae Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:32:08 Timp 11738 Cod 0 Puncte
20 Vlas Bogdan Constantin Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:32:22 Timp 10021 Cod 0 Puncte
21 Arba Adrian Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:25 Timp 10316 Cod 0 Puncte
22 Viju Tiberiu George Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:48 Timp 10011 Cod 0 Puncte
23 Diaconescu Andrei Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:32:59 Timp 10042 Cod 0 Puncte
24 Popa Andrei Calin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:32:90 Timp 11453 Cod 0 Puncte
25 Nan Daniel Alex. Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:33:01 Timp 10288 Cod 0 Puncte
26 Lazar Mihai Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:33:09 Timp 10296 Cod 0 Puncte
27 Bumbea Andrei Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 00:33:17 Timp 10227 Cod 0 Puncte
28 Macovei Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:33:29 Timp 10958 Cod 0 Puncte
29 Comanici Valentin Palatul copiilor Constanta 00:33:55 Timp 10164 Cod 0 Puncte
30 Ciobanu Robert Gabriel Liceul cu program sportiv ARAD 00:33:68 Timp 10656 Cod 0 Puncte
31 Szeica Paul Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:33:69 Timp 10024 Cod 0 Puncte
32 Blotor Darius Andrei Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:33:88 Timp 10038 Cod 0 Puncte
33 Avasiloaie Sebastian Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:34:34 Timp 10339 Cod 0 Puncte
34 Marton Gergely Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:34:59 Timp 10017 Cod 0 Puncte
35 Iszlai Andras Erno Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:34:64 Timp 10019 Cod 0 Puncte
36 Moldovan Bogdan Remus Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:34:86 Timp 10295 Cod 0 Puncte
37 Cojocaru Dragos Andrei Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:35:33 Timp 12183 Cod 0 Puncte
38 Petrescu Andrei Sebastian Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:35:88 Timp 10142 Cod 0 Puncte
39 Antal Musteti Alin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:36:82 Timp 10318 Cod 0 Puncte
40 Ilea Mihai Alexandru Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:37:58 Timp 10670 Cod 0 Puncte

3. 50 m liber (0 - 99 ani) Masculin

1 Dumitru Razvan Eduard Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:26:80 Timp 8563 Cod 0 Puncte
1 Cange Gabriel Liceul cu program sportiv Braila 01:53:67 Timp 9540 Cod 0 Puncte
2 Nas Mihai Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:27:00 Timp 9147 Cod 0 Puncte
2 Radu Sergiu Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:56:15 Timp 8879 Cod 0 Puncte
3 Rosianu Emil Marian Liceul cu program sportiv Braila 00:28:09 Timp 9049 Cod 0 Puncte
3 Coste Florin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:58:68 Timp 9310 Cod 0 Puncte
4 Glod Ionut Daniel Liceul cu program sportiv Bacau 00:28:16 Timp 8925 Cod 0 Puncte
5 Delamarian Iasonas Liceul cu program sportiv ARAD 00:28:17 Timp 11943 Cod 0 Puncte
6 Coste Florin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:38 Timp 9310 Cod 0 Puncte
7 Smaranda Tiberiu Ion Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:28:73 Timp 10174 Cod 0 Puncte
8 Szilagyi Alex. Richard Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:75 Timp 9315 Cod 0 Puncte
9 Dumitrascuta David Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:28:85 Timp 9556 Cod 0 Puncte
10 Ion Niculae Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:89 Timp 9619 Cod 0 Puncte
11 Curte Claudiu Marian Liceul cu program sportiv Braila 00:28:90 Timp 9538 Cod 0 Puncte
12 Dinca Andreeas Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:95 Timp 9613 Cod 0 Puncte
13 Bartalis Roland Zsolt Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:29:15 Timp 9414 Cod 0 Puncte
14 Achilie Robert Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:26 Timp 9615 Cod 0 Puncte
15 Paraschiv Razvan Vasile Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:32 Timp 9350 Cod 0 Puncte
16 Ispas Andrei Cosmin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:41 Timp 9456 Cod 0 Puncte
17 Gheorghita Tiberiu Mihai Liceul cu program sportiv Braila 00:29:46 Timp 9527 Cod 0 Puncte
18 Timbus Alex Catalin Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:29:51 Timp 9149 Cod 0 Puncte
19 Radu Sergiu Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:80 Timp 8879 Cod 0 Puncte
20 Biriboaca Radu C-Tin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:91 Timp 9693 Cod 0 Puncte
21 Tibrea Matei Palatul copiilor Constanta 00:30:15 Timp 10166 Cod 0 Puncte
22 Boltye Otto Mark Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:24 Timp 12200 Cod 0 Puncte
23 Pacioianu Bogdan Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:30:40 Timp 10177 Cod 0 Puncte
23 Smaniotto Loren Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:40 Timp 9681 Cod 0 Puncte
25 Pascal Cosmin Constantin Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:30:64 Timp 9552 Cod 0 Puncte
26 Cange Gabriel Liceul cu program sportiv Braila 00:30:68 Timp 9540 Cod 0 Puncte
27 Gereb Romeo Mihai Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:30:70 Timp 9413 Cod 0 Puncte
28 Chincea Emanuel Liceul cu program sportiv ARAD 00:30:81 Timp 9281 Cod 0 Puncte
29 Crisnic Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:30:92 Timp 10313 Cod 0 Puncte
30 Chete Sergiu Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:30:95 Timp 9554 Cod 0 Puncte
31 Dedu Catalin Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:31:33 Timp 9347 Cod 0 Puncte
32 Bota Andrei Nicusor Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:83 Timp 9324 Cod 0 Puncte
33 Codrea Eduard Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:08 Timp 10225 Cod 0 Puncte
34 Nica George Palatul copiilor Constanta 00:33:47 Timp 9547 Cod 0 Puncte
35 Diaconescu George Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:33:62 Timp 9588 Cod 0 Puncte
36 Loghin Nicolae Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:33:71 Timp 10399 Cod 0 Puncte
37 Ghioca Vlad Teodor Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:36:55 Timp 12131 Cod 0 Puncte

4. 50 m liber (0 - 99 ani) Feminin

1 Kovacs Kriszta Nora Liceul cu program sportiv ARAD 00:30:98 Timp 10458 Cod 0 Puncte
1 Lissov Diana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:10:49 Timp 10636 Cod 0 Puncte
2 Orzac Paula Reka Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:24 Timp 10491 Cod 0 Puncte
2 Orzac Paula Reka Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:12:04 Timp 10491 Cod 0 Puncte
3 Lissov Diana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:32:36 Timp 10636 Cod 0 Puncte
3 Carja Andora Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:12:89 Timp 10890 Cod 0 Puncte
4 Golasila Ana Octavia Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:32:37 Timp 10888 Cod 0 Puncte
4 Chincea Lorena Liceul cu program sportiv ARAD 02:13:16 Timp 10654 Cod 0 Puncte
5 Ilies Alexandra Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:32:43 Timp 10635 Cod 0 Puncte
6 Carja Andora Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:32:57 Timp 10890 Cod 0 Puncte
7 Bujenita Melisa Catalina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:72 Timp 10773 Cod 0 Puncte
8 Meda Ioana Maria Clubul Sportiv Scolar Resita 00:33:07 Timp 10927 Cod 0 Puncte
9 Costea Denisa Stefania Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:33:14 Timp 10486 Cod 0 Puncte
10 Bolchis Szalai Alexis Tim Liceul cu program sportiv ARAD 00:33:18 Timp 10665 Cod 0 Puncte
11 Chincea Lorena Liceul cu program sportiv ARAD 00:33:32 Timp 10654 Cod 0 Puncte
12 Savina Nicola Ruxandra Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:33:43 Timp 10639 Cod 0 Puncte
13 Druta Andreea Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:33:60 Timp 10634 Cod 0 Puncte
14 Gherghel Lisa Maria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:33:72 Timp 10488 Cod 0 Puncte
15 Leca Maria Daniela Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:33:98 Timp 11563 Cod 0 Puncte
16 Irimescu Anamaria Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:34:14 Timp 10701 Cod 0 Puncte
17 Nagy Kincso Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:34:23 Timp 10886 Cod 0 Puncte
18 Niculae Daniela Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:49 Timp 10755 Cod 0 Puncte
19 Iluca Viviana Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:34:50 Timp 10887 Cod 0 Puncte
20 Varadi Ana Elena Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:35:29 Timp 10967 Cod 0 Puncte
21 Borca Lorena Florina Clubul Sportiv Scolar Resita 00:35:31 Timp 10921 Cod 0 Puncte
22 Draghia Roxana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:35:47 Timp 10961 Cod 0 Puncte
23 Holom Carla Diana Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:35:97 Timp 10632 Cod 0 Puncte
24 Micu Andreea Denisa Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:17 Timp 10756 Cod 0 Puncte
25 Sfat Andreea Ionela Liceul cu program sportiv ARAD 00:37:42 Timp 11395 Cod 0 Puncte
26 Marton Emma Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:37:51 Timp 10631 Cod 0 Puncte
27 Filimon Ioana Nicoleta Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:45:22 Timp 10667 Cod 0 Puncte
28 Stan Ana Maria Beatrice Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:45:77 Timp 12335 Cod 0 Puncte

5. 50 m liber (0 - 99 ani) Feminin

1 Paius Ancuta Cristina Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:30:69 Timp 10282 Cod 0 Puncte
1 Verdes Maria Bianca Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:08:58 Timp 9819 Cod 0 Puncte
2 Ungureanu Cosmina Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:31:07 Timp 10342 Cod 0 Puncte
2 Iancu Albertina Nicolle Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:12:69 Timp 9966 Cod 0 Puncte
3 Bud Florina Lorena Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:14 Timp 9817 Cod 0 Puncte
3 Niculeasa Armega Ana Mari Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:17:28 Timp 10321 Cod 0 Puncte
4 Verdes Maria Bianca Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:31 Timp 9819 Cod 0 Puncte
5 Marinescu Monica Gabriela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:54 Timp 9874 Cod 0 Puncte
6 Vrabie Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:71 Timp 9960 Cod 0 Puncte
7 Hort Ana Maria Alina Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:58 Timp 10471 Cod 0 Puncte
8 Boana Iasmina Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:93 Timp 10235 Cod 0 Puncte
9 Rotaru Cristina Maria Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:32:96 Timp 10026 Cod 0 Puncte
10 Stanese Sinziana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:33:08 Timp 10030 Cod 0 Puncte
11 Vladutu Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:10 Timp 9864 Cod 0 Puncte
12 Nindrescu Anna Maria Clubul Sportiv Scolar Resita 00:33:19 Timp 10239 Cod 0 Puncte
13 Nedelea Cristina Raluca Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:33:23 Timp 9518 Cod 0 Puncte
14 Vescan Anna Maria Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:33:42 Timp 10016 Cod 0 Puncte
15 Cirstoiu Ionela Fabiana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:33:53 Timp 9519 Cod 0 Puncte
16 Iancu Albertina Nicolle Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:55 Timp 9966 Cod 0 Puncte
17 Morari Bianca Maria Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:33:58 Timp 10331 Cod 0 Puncte
18 Humeniuc Denisa Ioana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:33:60 Timp 10952 Cod 0 Puncte
19 Niculeasa Armega Ana Mari Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:34:20 Timp 10321 Cod 0 Puncte
20 Domnariu Ileana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:34:22 Timp 10036 Cod 0 Puncte
21 Bordea Mara Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:34:34 Timp 10320 Cod 0 Puncte
22 Marc Denisa Georgiana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:34:40 Timp 10155 Cod 0 Puncte
23 Balazs Melinda Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:35:13 Timp 10470 Cod 0 Puncte
24 Matei Diana Maria Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:35:81 Timp 10015 Cod 0 Puncte
25 Pelin Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:36:55 Timp 10960 Cod 0 Puncte
26 Varga Mandras Augustina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:37:46 Timp 10672 Cod 0 Puncte
27 Burlacu Aurora Stefania Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:39:12 Timp 11698 Cod 0 Puncte
28 Ilie Oana Diandra Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:41:47 Timp 11699 Cod 0 Puncte

6. 50 m liber (0 - 99 ani) Feminin

1 Dungeanu Diana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:29:74 Timp 10338 Cod 0 Puncte
1 Balanescu Andreea Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:23:24 Timp 8892 Cod 0 Puncte
2 Luchian Lisa Emilia Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:85 Timp 9682 Cod 0 Puncte
3 Nadolu Iuliana Maria Palatul copiilor Constanta 00:30:37 Timp 9542 Cod 0 Puncte
4 Munteanu Lisa Ioana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:30:68 Timp 10332 Cod 0 Puncte
5 Manzu Livia Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:69 Timp 8890 Cod 0 Puncte
6 Malina Andra Teodora Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:30:84 Timp 9566 Cod 0 Puncte
7 Paval Ioana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:30:86 Timp 10326 Cod 0 Puncte
8 Stoica Luciana Stefania Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:31:18 Timp 9357 Cod 0 Puncte
9 Iluca Denisa Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:31:29 Timp 9563 Cod 0 Puncte
10 Petcu Bianca Cristina Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:31:30 Timp 9334 Cod 0 Puncte
11 Temple Alexandra Vasilica Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:56 Timp 9807 Cod 0 Puncte
12 Augustinov Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:79 Timp 9676 Cod 0 Puncte
13 Ciochina Diana Georgiana Liceul cu program sportiv Braila 00:32:24 Timp 9531 Cod 0 Puncte
14 Durbaca Oana Madalina Liceul cu program sportiv Braila 00:32:54 Timp 9528 Cod 0 Puncte
15 Anton Denisa Florentina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:74 Timp 9757 Cod 0 Puncte
16 Dragomir Andreea Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:91 Timp 8891 Cod 0 Puncte
17 Nan Andreea Mihaela Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:33:43 Timp 9569 Cod 0 Puncte
18 Pop Stefana Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:74 Timp 10158 Cod 0 Puncte
19 Lazar Bianca Andreea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:34:32 Timp 10625 Cod 0 Puncte
20 Macinic Daniela Alexandra Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:34:51 Timp 9449 Cod 0 Puncte
21 Balanescu Andreea Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:59 Timp 8892 Cod 0 Puncte
22 Baroiu Carina Nicoleta Clubul Sportiv Scolar Resita 00:35:72 Timp 9675 Cod 0 Puncte
23 Canditu Iulia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:36:01 Timp 9714 Cod 0 Puncte
24 Danila Andreea Daniela Palatul copiilor Constanta 00:36:58 Timp 10170 Cod 0 Puncte
25 Canditu Irina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:45:25 Timp 10393 Cod 0 Puncte

7. 100 m bras (0 - 99 ani) Masculin

1 Vaipan Radu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:23:90 Timp 11060 Cod 0 Puncte
2 Sarac Catalin Emanuel Liceul cu program sportiv ARAD 01:26:43 Timp 10649 Cod 0 Puncte
3 Barna Theodor Serban Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:27:78 Timp 10630 Cod 0 Puncte
4 Stan Filip Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:30:29 Timp 11031 Cod 0 Puncte
5 Pisla Adrian Cosmin Clubul Sportiv Scolar Resita 01:31:07 Timp 10938 Cod 0 Puncte
6 Badarau Raul Sebastian Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:31:50 Timp 10885 Cod 0 Puncte
7 Dabija Cristinel Gabriel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:31:77 Timp 10500 Cod 0 Puncte
8 Paduraru Andrei Florin Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:32:18 Timp 10882 Cod 0 Puncte
9 Gontar Odeli Cornel Liceul cu program sportiv ARAD 01:32:54 Timp 10646 Cod 0 Puncte
10 Mircia Mihai Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:33:60 Timp 10898 Cod 0 Puncte
11 Szasz Robert Mate Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:33:83 Timp 11720 Cod 0 Puncte
12 Burciu Ion Dorian Clubul Sportiv Scolar Resita 01:35:17 Timp 10940 Cod 0 Puncte
13 Stafie Calin Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:35:73 Timp 11072 Cod 0 Puncte
14 Maer Norbert Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:35:96 Timp 10883 Cod 0 Puncte
15 Feczko Zoltan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:36:16 Timp 10629 Cod 0 Puncte
16 Bran Ionel Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:37:09 Timp 10697 Cod 0 Puncte
17 Stamate Bogdan Nicolae Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:39:52 Timp 10604 Cod 0 Puncte
18 Catargiu Stefan Andrei Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:40:19 Timp 10641 Cod 0 Puncte
19 Grigoriu Teodor Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:41:30 Timp 10793 Cod 0 Puncte
20 Leucuta Leonard Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:41:55 Timp 10965 Cod 0 Puncte
21 Epure Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:41:59 Timp 10969 Cod 0 Puncte
22 Romas Catalin Eladio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:41:79 Timp 10748 Cod 0 Puncte
23 Troanca Stefan Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:41:85 Timp 10781 Cod 0 Puncte
24 Vas Balasz Antonio Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:42:47 Timp 10628 Cod 0 Puncte
25 Gheorghe Cristian Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:42:55 Timp 10764 Cod 0 Puncte
26 Bodnar Alexandru Razvan Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:43:09 Timp 10640 Cod 0 Puncte
27 Pacioianu Vasile Alex. Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:43:16 Timp 10178 Cod 0 Puncte
28 Bodiu Cristian Valeriu Palatul copiilor Constanta 01:43:64 Timp 10735 Cod 0 Puncte
29 Mihai Denis Stefan Palatul copiilor Constanta 01:44:10 Timp 10733 Cod 0 Puncte
30 Branga Mircea Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:44:61 Timp 10596 Cod 0 Puncte
31 Ucenic Robert Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:46:57 Timp 10603 Cod 0 Puncte
32 Arpin Vlad Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:46:70 Timp 11152 Cod 0 Puncte
33 Stoicescu Adrian Gabriel Palatul copiilor Constanta 01:48:16 Timp 10732 Cod 0 Puncte
34 Balaban Horia Mihai Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:48:36 Timp 10595 Cod 0 Puncte
35 Baciu Tudor Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:49:10 Timp 10676 Cod 0 Puncte
36 Talpai Zsolt Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:49:89 Timp 10966 Cod 0 Puncte
37 Brebeanu David Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:54:48 Timp 10772 Cod 0 Puncte
38 Visan Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:58:63 Timp 11979 Cod 0 Puncte

8. 100 m bras (0 - 99 ani) Masculin

1 Rusen Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:16:88 Timp 9865 Cod 0 Puncte
2 Marchitan Teodor George Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:20:56 Timp 10324 Cod 0 Puncte
3 Coromelcea Ioan Victor Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:21:26 Timp 9358 Cod 0 Puncte
4 Nistor Mircea Nicolae Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:21:98 Timp 11738 Cod 0 Puncte
5 Alexandrescu Marco Cristi Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:25:95 Timp 9882 Cod 0 Puncte
6 Tincau Marius Alex. Clubul Sportiv Scolar Resita 01:28:48 Timp 10232 Cod 0 Puncte
7 Topala Andrei Tudor Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:28:62 Timp 9514 Cod 0 Puncte
8 Mara Mihai Liceul cu program sportiv ARAD 01:28:70 Timp 9891 Cod 0 Puncte
9 Macovei Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:29:38 Timp 10958 Cod 0 Puncte
10 Ion Alexandru Clubul Sportiv Scolar Resita 01:29:40 Timp 10240 Cod 0 Puncte
11 Timofte Claudiu Florin Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:29:67 Timp 10341 Cod 0 Puncte
12 Serban Mircea Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:29:68 Timp 9972 Cod 0 Puncte
13 Campian Cosmin Adrian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:29:97 Timp 9810 Cod 0 Puncte
14 Suciu Razvan Adin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:31:75 Timp 10151 Cod 0 Puncte
15 Viju Tiberiu George Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:32:34 Timp 10011 Cod 0 Puncte
16 Ticu Marian Paul Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:32:97 Timp 9977 Cod 0 Puncte
17 Soava Daniel Viorel Clubul Sportiv Scolar Resita 01:33:03 Timp 10233 Cod 0 Puncte
18 Lazar Mihai Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:33:29 Timp 10296 Cod 0 Puncte
19 Sirbulov Marian Sergiu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:33:37 Timp 10317 Cod 0 Puncte
20 Marton Gergely Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:33:89 Timp 10017 Cod 0 Puncte
21 Pirvu Razvan Valentin Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:34:80 Timp 10039 Cod 0 Puncte
22 Cojocaru Dragos Andrei Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:35:45 Timp 12183 Cod 0 Puncte
23 Marginean Emanuel Alex. Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:35:83 Timp 9824 Cod 0 Puncte
24 Jurju Daniel Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:36:11 Timp 10606 Cod 0 Puncte
25 Vlas Bogdan Constantin Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:36:19 Timp 10021 Cod 0 Puncte
26 Comanici Valentin Palatul copiilor Constanta 01:36:32 Timp 10164 Cod 0 Puncte
27 Bumbea Andrei Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 01:38:32 Timp 10227 Cod 0 Puncte
28 Arba Adrian Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:39:04 Timp 10316 Cod 0 Puncte
29 Iszlai Andras Erno Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:39:14 Timp 10019 Cod 0 Puncte
30 Szeica Paul Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:39:94 Timp 10024 Cod 0 Puncte
31 Avasiloaie Sebastian Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:40:02 Timp 10339 Cod 0 Puncte
32 Ciobanu Robert Gabriel Liceul cu program sportiv ARAD 01:40:82 Timp 10656 Cod 0 Puncte
33 Diaconescu Andrei Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:41:13 Timp 10042 Cod 0 Puncte
34 Nan Daniel Alex. Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:41:72 Timp 10288 Cod 0 Puncte
35 Blotor Darius Andrei Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:41:98 Timp 10038 Cod 0 Puncte
36 Antal Musteti Alin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:42:26 Timp 10318 Cod 0 Puncte
37 Popa Andrei Calin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:53:07 Timp 11453 Cod 0 Puncte
38 Petrescu Andrei Sebastian Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:01:69 Timp 10142 Cod 0 Puncte

9. 100 m bras (0 - 99 ani) Masculin

1 Sarac Ionut Alin Liceul cu program sportiv ARAD 01:15:56 Timp 9764 Cod 0 Puncte
2 Cange Gabriel Liceul cu program sportiv Braila 01:15:86 Timp 9540 Cod 0 Puncte
3 Nas Mihai Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:16:03 Timp 9147 Cod 0 Puncte
4 Dinca Andreeas Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:16:13 Timp 9613 Cod 0 Puncte
5 Biriboaca Radu C-Tin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:17:35 Timp 9693 Cod 0 Puncte
6 Bartalis Roland Zsolt Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:19:85 Timp 9414 Cod 0 Puncte
7 Smaranda Tiberiu Ion Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:20:28 Timp 10174 Cod 0 Puncte
8 Delamarian Iasonas Liceul cu program sportiv ARAD 01:21:14 Timp 11943 Cod 0 Puncte
9 Paraschiv Razvan Vasile Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:22:06 Timp 9350 Cod 0 Puncte
10 Pacioianu Bogdan Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:22:11 Timp 10177 Cod 0 Puncte
11 Coste Florin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:22:30 Timp 9310 Cod 0 Puncte
12 Stefan Valentin Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:22:56 Timp 9589 Cod 0 Puncte
13 Dumitrascuta David Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:25:22 Timp 9556 Cod 0 Puncte
14 Chete Sergiu Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:25:65 Timp 9554 Cod 0 Puncte
15 Radu Sergiu Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:25:70 Timp 8879 Cod 0 Puncte
16 Achilie Robert Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:27:19 Timp 9615 Cod 0 Puncte
17 Dedu Catalin Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:27:59 Timp 9347 Cod 0 Puncte
18 Ion Niculae Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:28:12 Timp 9619 Cod 0 Puncte
19 Gereb Romeo Mihai Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:28:53 Timp 9413 Cod 0 Puncte
20 Crisnic Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:29:66 Timp 10313 Cod 0 Puncte
21 Ispas Andrei Cosmin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:32:15 Timp 9456 Cod 0 Puncte
22 Peicu Remus Mihai Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:33:26 Timp 9461 Cod 0 Puncte
23 Smaniotto Loren Clubul Sportiv Scolar Resita 01:38:17 Timp 9681 Cod 0 Puncte
24 Ghioca Vlad Teodor Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:44:03 Timp 12131 Cod 0 Puncte

10. 100 m bras (0 - 99 ani) Feminin

1 Borca Lorena Florina Clubul Sportiv Scolar Resita 01:26:26 Timp 10921 Cod 0 Puncte
2 Carja Andora Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:27:10 Timp 10890 Cod 0 Puncte
3 Bolchis Szalai Alexis Tim Liceul cu program sportiv ARAD 01:27:43 Timp 10665 Cod 0 Puncte
4 Lissov Diana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:28:67 Timp 10636 Cod 0 Puncte
5 Druta Andreea Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:31:78 Timp 10634 Cod 0 Puncte
6 Fancsali Kinga Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:32:04 Timp 11347 Cod 0 Puncte
7 Iluca Viviana Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:32:60 Timp 10887 Cod 0 Puncte
8 Niculae Daniela Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:32:72 Timp 10755 Cod 0 Puncte
9 Golasila Ana Octavia Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:34:02 Timp 10888 Cod 0 Puncte
10 Savina Nicola Ruxandra Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:34:94 Timp 10639 Cod 0 Puncte
11 Gherghel Lisa Maria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:34:95 Timp 10488 Cod 0 Puncte
12 Korponay Kata Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:35:01 Timp 10501 Cod 0 Puncte
13 Bujenita Melisa Catalina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:35:15 Timp 10773 Cod 0 Puncte
14 Sfat Andreea Ionela Liceul cu program sportiv ARAD 01:35:63 Timp 11395 Cod 0 Puncte
15 Kovacs Kriszta Nora Liceul cu program sportiv ARAD 01:37:55 Timp 10458 Cod 0 Puncte
16 Holom Carla Diana Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:38:56 Timp 10632 Cod 0 Puncte
17 Leca Maria Daniela Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:41:16 Timp 11563 Cod 0 Puncte
18 Nagy Kincso Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:42:21 Timp 10886 Cod 0 Puncte
19 Irimescu Anamaria Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:43:21 Timp 10701 Cod 0 Puncte
20 Ilies Alexandra Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:45:04 Timp 10635 Cod 0 Puncte
21 Micu Andreea Denisa Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:46:44 Timp 10756 Cod 0 Puncte
22 Chincea Lorena Liceul cu program sportiv ARAD 01:46:49 Timp 10654 Cod 0 Puncte
23 Marton Emma Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:47:67 Timp 10631 Cod 0 Puncte
24 Varadi Ana Elena Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:48:50 Timp 10967 Cod 0 Puncte
25 Draghia Roxana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:58:37 Timp 10961 Cod 0 Puncte

11. 100 m bras (0 - 99 ani) Feminin

1 Paius Ancuta Cristina Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:24:49 Timp 10282 Cod 0 Puncte
2 Matei Diana Maria Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:25:96 Timp 10015 Cod 0 Puncte
3 Nedelea Cristina Raluca Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:29:49 Timp 9518 Cod 0 Puncte
4 Vladutu Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:29:98 Timp 9864 Cod 0 Puncte
5 Vrabie Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:30:92 Timp 9960 Cod 0 Puncte
6 Ungureanu Cosmina Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:31:11 Timp 10342 Cod 0 Puncte
7 Marinescu Monica Gabriela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:31:53 Timp 9874 Cod 0 Puncte
8 Nindrescu Anna Maria Clubul Sportiv Scolar Resita 01:32:44 Timp 10239 Cod 0 Puncte
9 Iancu Albertina Nicolle Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:33:44 Timp 9966 Cod 0 Puncte
10 Niculeasa Armega Ana Mari Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:33:49 Timp 10321 Cod 0 Puncte
11 Hort Ana Maria Alina Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:33:66 Timp 10471 Cod 0 Puncte
12 Cirstoiu Ionela Fabiana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:34:30 Timp 9519 Cod 0 Puncte
13 Marc Denisa Georgiana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:34:55 Timp 10155 Cod 0 Puncte
14 Humeniuc Denisa Ioana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:36:43 Timp 10952 Cod 0 Puncte
15 Bordea Mara Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:38:49 Timp 10320 Cod 0 Puncte
16 Rotaru Cristina Maria Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:39:10 Timp 10026 Cod 0 Puncte
17 Pelin Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:39:51 Timp 10960 Cod 0 Puncte
18 Domnariu Ileana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:39:93 Timp 10036 Cod 0 Puncte
19 Stanese Sinziana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:40:51 Timp 10030 Cod 0 Puncte
20 Morari Bianca Maria Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:40:78 Timp 10331 Cod 0 Puncte
21 Balazs Melinda Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:45:86 Timp 10470 Cod 0 Puncte
22 Ilie Oana Diandra Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:45:96 Timp 11699 Cod 0 Puncte
23 Burlacu Aurora Stefania Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:46:11 Timp 11698 Cod 0 Puncte
24 Vescan Anna Maria Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:48:62 Timp 10016 Cod 0 Puncte
25 Varga Mandras Augustina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:50:07 Timp 10672 Cod 0 Puncte

12. 100 m bras (0 - 99 ani) Feminin

1 Iluca Denisa Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:20:33 Timp 9563 Cod 0 Puncte
2 Balanescu Andreea Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:24:68 Timp 8892 Cod 0 Puncte
3 Nan Andreea Mihaela Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:27:79 Timp 9569 Cod 0 Puncte
4 Ciochina Diana Georgiana Liceul cu program sportiv Braila 01:30:92 Timp 9531 Cod 0 Puncte
5 Temple Alexandra Vasilica Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:31:08 Timp 9807 Cod 0 Puncte
6 Pop Stefana Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:32:86 Timp 10158 Cod 0 Puncte
7 Dragomir Andreea Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:33:75 Timp 8891 Cod 0 Puncte
8 Lazar Bianca Andreea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:35:62 Timp 10625 Cod 0 Puncte
9 Augustinov Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 01:36:79 Timp 9676 Cod 0 Puncte
10 Baroiu Carina Nicoleta Clubul Sportiv Scolar Resita 01:38:37 Timp 9675 Cod 0 Puncte
11 Anton Denisa Florentina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:40:13 Timp 9757 Cod 0 Puncte
12 Manzu Livia Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:43:50 Timp 8890 Cod 0 Puncte
13 Paval Ioana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:43:61 Timp 10326 Cod 0 Puncte
14 Petcu Bianca Cristina Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:44:00 Timp 9334 Cod 0 Puncte
14 Macinic Daniela Alexandra Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:44:00 Timp 9449 Cod 0 Puncte
16 Dungeanu Diana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:53:53 Timp 10338 Cod 0 Puncte
17 Munteanu Lisa Ioana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:53:54 Timp 10332 Cod 0 Puncte

13. 100 m spate (0 - 99 ani) Masculin

1 Stan Filip Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:16:31 Timp 11031 Cod 0 Puncte
2 Stafie Calin Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:16:57 Timp 11072 Cod 0 Puncte
3 Ardelean Alex Ovidiu Liceul cu program sportiv ARAD 01:17:84 Timp 10648 Cod 0 Puncte
4 Burciu Ion Dorian Clubul Sportiv Scolar Resita 01:18:03 Timp 10940 Cod 0 Puncte
5 Bran Ionel Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:18:92 Timp 10697 Cod 0 Puncte
6 Barna Theodor Serban Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:19:15 Timp 10630 Cod 0 Puncte
7 Gontar Odeli Cornel Liceul cu program sportiv ARAD 01:19:22 Timp 10646 Cod 0 Puncte
8 Pacioianu Vasile Alex. Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:19:90 Timp 10178 Cod 0 Puncte
9 Paduraru Andrei Florin Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:20:20 Timp 10882 Cod 0 Puncte
10 Stamate Bogdan Nicolae Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:20:43 Timp 10604 Cod 0 Puncte
11 Branga Mircea Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:20:47 Timp 10596 Cod 0 Puncte
12 Maer Norbert Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:20:53 Timp 10883 Cod 0 Puncte
13 Troanca Stefan Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:20:90 Timp 10781 Cod 0 Puncte
14 Scurtu Paul Stefan Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:22:47 Timp 10880 Cod 0 Puncte
15 Arpin Vlad Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:22:99 Timp 11152 Cod 0 Puncte
16 Bodnar Alexandru Razvan Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:23:77 Timp 10640 Cod 0 Puncte
17 Catargiu Stefan Andrei Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:24:08 Timp 10641 Cod 0 Puncte
18 Epure Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:25:39 Timp 10969 Cod 0 Puncte
19 Mircia Mihai Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:25:70 Timp 10898 Cod 0 Puncte
20 Gheorghe Cristian Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:25:96 Timp 10764 Cod 0 Puncte
21 Soreanu Patrick Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 01:26:03 Timp 10920 Cod 0 Puncte
22 Ene Codrin Constantin Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:26:15 Timp 10714 Cod 0 Puncte
23 Baciu Tudor Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:27:62 Timp 10676 Cod 0 Puncte
24 Bodiu Cristian Valeriu Palatul copiilor Constanta 01:27:85 Timp 10735 Cod 0 Puncte
25 Romas Catalin Eladio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:27:86 Timp 10748 Cod 0 Puncte
26 Molnar Valentin Gabriel Clubul Sportiv Scolar Resita 01:28:67 Timp 10923 Cod 0 Puncte
27 Popescu Mihai Palatul copiilor Constanta 01:29:00 Timp 10740 Cod 0 Puncte
28 Pisla Adrian Cosmin Clubul Sportiv Scolar Resita 01:29:95 Timp 10938 Cod 0 Puncte
29 Balaban Horia Mihai Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:30:36 Timp 10595 Cod 0 Puncte
30 Mihai Denis Stefan Palatul copiilor Constanta 01:30:56 Timp 10733 Cod 0 Puncte
31 Ucenic Robert Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:31:20 Timp 10603 Cod 0 Puncte
32 Talpai Zsolt Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:32:57 Timp 10966 Cod 0 Puncte
33 Szasz Robert Mate Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:33:80 Timp 11720 Cod 0 Puncte
34 Grigoriu Teodor Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:33:84 Timp 10793 Cod 0 Puncte
35 Stoicescu Adrian Gabriel Palatul copiilor Constanta 01:34:15 Timp 10732 Cod 0 Puncte
36 Brebeanu David Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:40:00 Timp 10772 Cod 0 Puncte
37 Visan Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:40:26 Timp 11979 Cod 0 Puncte
38 Feczko Zoltan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:43:38 Timp 10629 Cod 0 Puncte
39 Vas Balasz Antonio Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:47:27 Timp 10628 Cod 0 Puncte
40 Lungu Sorin Palatul copiilor Constanta 01:53:39 Timp 12219 Cod 0 Puncte

14. 100 m spate (0 - 99 ani) Masculin

1 Marchitan Teodor George Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:09:47 Timp 10324 Cod 0 Puncte
2 Alexandrescu Marco Cristi Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:19 Timp 9882 Cod 0 Puncte
3 Jurju Daniel Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:11:60 Timp 10606 Cod 0 Puncte
4 Serban Mircea Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:02 Timp 9972 Cod 0 Puncte
5 Rusen Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:93 Timp 9865 Cod 0 Puncte
6 Pirvu Razvan Valentin Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:13:05 Timp 10039 Cod 0 Puncte
7 Campian Cosmin Adrian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:14:66 Timp 9810 Cod 0 Puncte
8 Lazar Mihai Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:16:13 Timp 10296 Cod 0 Puncte
9 Ion Alexandru Clubul Sportiv Scolar Resita 01:16:65 Timp 10240 Cod 0 Puncte
10 Topala Andrei Tudor Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:16:88 Timp 9514 Cod 0 Puncte
11 Sirbulov Marian Sergiu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:16:97 Timp 10317 Cod 0 Puncte
12 Ticu Marian Paul Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:17:50 Timp 9977 Cod 0 Puncte
13 Soava Daniel Viorel Clubul Sportiv Scolar Resita 01:17:62 Timp 10233 Cod 0 Puncte
14 Suciu Razvan Adin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:17:98 Timp 10151 Cod 0 Puncte
15 Szeica Paul Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:19:52 Timp 10024 Cod 0 Puncte
16 Diaconescu Andrei Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:19:68 Timp 10042 Cod 0 Puncte
17 Blotor Darius Andrei Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:20:21 Timp 10038 Cod 0 Puncte
18 Tincau Marius Alex. Clubul Sportiv Scolar Resita 01:20:52 Timp 10232 Cod 0 Puncte
19 Moldovan Bogdan Remus Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:20:58 Timp 10295 Cod 0 Puncte
20 Timofte Claudiu Florin Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:21:71 Timp 10341 Cod 0 Puncte
21 Arba Adrian Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:22:54 Timp 10316 Cod 0 Puncte
22 Coromelcea Ioan Victor Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:22:57 Timp 9358 Cod 0 Puncte
23 Nistor Mircea Nicolae Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:22:99 Timp 11738 Cod 0 Puncte
24 Nan Daniel Alex. Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:23:47 Timp 10288 Cod 0 Puncte
25 Macovei Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:23:67 Timp 10958 Cod 0 Puncte
26 Comanici Valentin Palatul copiilor Constanta 01:24:74 Timp 10164 Cod 0 Puncte
27 Vlas Bogdan Constantin Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:24:77 Timp 10021 Cod 0 Puncte
28 Marginean Emanuel Alex. Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:25:31 Timp 9824 Cod 0 Puncte
29 Marton Gergely Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:26:71 Timp 10017 Cod 0 Puncte
30 Bumbea Andrei Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 01:27:12 Timp 10227 Cod 0 Puncte
31 Petrescu Andrei Sebastian Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:27:28 Timp 10142 Cod 0 Puncte
32 Antal Musteti Alin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:29:04 Timp 10318 Cod 0 Puncte
33 Iszlai Andras Erno Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:29:86 Timp 10019 Cod 0 Puncte
34 Viju Tiberiu George Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:30:18 Timp 10011 Cod 0 Puncte
35 Avasiloaie Sebastian Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:32:72 Timp 10339 Cod 0 Puncte
36 Cojocaru Dragos Andrei Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:38:78 Timp 12183 Cod 0 Puncte
37 Popa Andrei Calin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:40:25 Timp 11453 Cod 0 Puncte

15. 100 m spate (0 - 99 ani) Masculin

1 Rosianu Emil Marian Liceul cu program sportiv Braila 01:05:24 Timp 9049 Cod 0 Puncte
2 Dumitru Razvan Eduard Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:07:21 Timp 8563 Cod 0 Puncte
3 Glod Ionut Daniel Liceul cu program sportiv Bacau 01:08:32 Timp 8925 Cod 0 Puncte
4 Radu Sergiu Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:21 Timp 8879 Cod 0 Puncte
5 Timbus Alex Catalin Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:10:42 Timp 9149 Cod 0 Puncte
6 Gheorghita Tiberiu Mihai Liceul cu program sportiv Braila 01:10:54 Timp 9527 Cod 0 Puncte
7 Dedu Catalin Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:10:96 Timp 9347 Cod 0 Puncte
8 Coste Florin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:13:28 Timp 9310 Cod 0 Puncte
9 Szilagyi Alex. Richard Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:13:39 Timp 9315 Cod 0 Puncte
10 Ion Niculae Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:49 Timp 9619 Cod 0 Puncte
11 Dumitrascuta David Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:13:54 Timp 9556 Cod 0 Puncte
12 Chete Sergiu Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:14:35 Timp 9554 Cod 0 Puncte
13 Gereb Romeo Mihai Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:14:50 Timp 9413 Cod 0 Puncte
14 Bartalis Roland Zsolt Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:14:75 Timp 9414 Cod 0 Puncte
15 Achilie Robert Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:15:33 Timp 9615 Cod 0 Puncte
16 Biriboaca Radu C-Tin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:15:45 Timp 9693 Cod 0 Puncte
17 Pascal Cosmin Constantin Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:16:78 Timp 9552 Cod 0 Puncte
18 Chincea Emanuel Liceul cu program sportiv ARAD 01:17:16 Timp 9281 Cod 0 Puncte
19 Dinca Andreeas Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:18:09 Timp 9613 Cod 0 Puncte
20 Pacioianu Bogdan Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:18:29 Timp 10177 Cod 0 Puncte
21 Paraschiv Razvan Vasile Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:19:05 Timp 9350 Cod 0 Puncte
22 Ispas Andrei Cosmin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:19:34 Timp 9456 Cod 0 Puncte
23 Smaniotto Loren Clubul Sportiv Scolar Resita 01:20:65 Timp 9681 Cod 0 Puncte
24 Tibrea Matei Palatul copiilor Constanta 01:20:87 Timp 10166 Cod 0 Puncte
25 Peicu Remus Mihai Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:21:50 Timp 9461 Cod 0 Puncte
26 Bota Andrei Nicusor Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:22:54 Timp 9324 Cod 0 Puncte
27 Codrea Eduard Clubul Sportiv Scolar Resita 01:23:48 Timp 10225 Cod 0 Puncte
28 Crisnic Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:26:64 Timp 10313 Cod 0 Puncte
29 Nica George Palatul copiilor Constanta 01:34:23 Timp 9547 Cod 0 Puncte

16. 100 m spate (0 - 99 ani) Feminin

1 Ilies Alexandra Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:16:70 Timp 10635 Cod 0 Puncte
2 Orzac Paula Reka Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:17:15 Timp 10491 Cod 0 Puncte
3 Korponay Kata Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:17:47 Timp 10501 Cod 0 Puncte
4 Iluca Viviana Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:18:08 Timp 10887 Cod 0 Puncte
5 Lissov Diana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:20:36 Timp 10636 Cod 0 Puncte
6 Bolchis Szalai Alexis Tim Liceul cu program sportiv ARAD 01:20:59 Timp 10665 Cod 0 Puncte
7 Kovacs Kriszta Nora Liceul cu program sportiv ARAD 01:21:21 Timp 10458 Cod 0 Puncte
8 Meda Ioana Maria Clubul Sportiv Scolar Resita 01:22:09 Timp 10927 Cod 0 Puncte
9 Chincea Lorena Liceul cu program sportiv ARAD 01:23:29 Timp 10654 Cod 0 Puncte
10 Leca Maria Daniela Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:24:00 Timp 11563 Cod 0 Puncte
11 Bujenita Melisa Catalina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:24:06 Timp 10773 Cod 0 Puncte
12 Varadi Ana Elena Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:24:55 Timp 10967 Cod 0 Puncte
13 Golasila Ana Octavia Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:25:08 Timp 10888 Cod 0 Puncte
14 Savina Nicola Ruxandra Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:25:31 Timp 10639 Cod 0 Puncte
15 Irimescu Anamaria Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:25:38 Timp 10701 Cod 0 Puncte
16 Druta Andreea Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:25:73 Timp 10634 Cod 0 Puncte
17 Niculae Daniela Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:26:02 Timp 10755 Cod 0 Puncte
18 Holom Carla Diana Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:26:24 Timp 10632 Cod 0 Puncte
19 Borca Lorena Florina Clubul Sportiv Scolar Resita 01:27:67 Timp 10921 Cod 0 Puncte
20 Nagy Kincso Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:27:78 Timp 10886 Cod 0 Puncte
21 Draghia Roxana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:30:09 Timp 10961 Cod 0 Puncte
22 Micu Andreea Denisa Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:31:05 Timp 10756 Cod 0 Puncte
23 Marton Emma Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:36:11 Timp 10631 Cod 0 Puncte

17. 100 m spate (0 - 99 ani) Feminin

1 Marinescu Monica Gabriela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:66 Timp 9874 Cod 0 Puncte
2 Verdes Maria Bianca Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:15:30 Timp 9819 Cod 0 Puncte
3 Vladutu Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:16:09 Timp 9864 Cod 0 Puncte
4 Paius Ancuta Cristina Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:17:57 Timp 10282 Cod 0 Puncte
5 Rotaru Cristina Maria Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:17:80 Timp 10026 Cod 0 Puncte
6 Domnariu Ileana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:18:97 Timp 10036 Cod 0 Puncte
7 Boana Iasmina Clubul Sportiv Scolar Resita 01:19:70 Timp 10235 Cod 0 Puncte
8 Cirstoiu Ionela Fabiana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:19:85 Timp 9519 Cod 0 Puncte
9 Nedelea Cristina Raluca Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:20:52 Timp 9518 Cod 0 Puncte
10 Stanese Sinziana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:20:66 Timp 10030 Cod 0 Puncte
11 Ungureanu Cosmina Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:20:92 Timp 10342 Cod 0 Puncte
12 Morari Bianca Maria Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:21:04 Timp 10331 Cod 0 Puncte
13 Vrabie Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:21:63 Timp 9960 Cod 0 Puncte
14 Bud Florina Lorena Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:21:65 Timp 9817 Cod 0 Puncte
15 Nindrescu Anna Maria Clubul Sportiv Scolar Resita 01:22:80 Timp 10239 Cod 0 Puncte
16 Iancu Albertina Nicolle Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:23:13 Timp 9966 Cod 0 Puncte
17 Humeniuc Denisa Ioana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:24:09 Timp 10952 Cod 0 Puncte
18 Niculeasa Armega Ana Mari Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:26:40 Timp 10321 Cod 0 Puncte
19 Bordea Mara Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:27:35 Timp 10320 Cod 0 Puncte
20 Pelin Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:29:15 Timp 10960 Cod 0 Puncte
21 Vescan Anna Maria Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:30:72 Timp 10016 Cod 0 Puncte
21 Matei Diana Maria Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:30:72 Timp 10015 Cod 0 Puncte
23 Marc Denisa Georgiana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:31:66 Timp 10155 Cod 0 Puncte
24 Varga Mandras Augustina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:33:22 Timp 10672 Cod 0 Puncte
25 Burlacu Aurora Stefania Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:42:77 Timp 11698 Cod 0 Puncte
26 Ilie Oana Diandra Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:45:40 Timp 11699 Cod 0 Puncte

18. 100 m spate (0 - 99 ani) Feminin

1 Munteanu Lisa Ioana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:12:34 Timp 10332 Cod 0 Puncte
2 Stoica Luciana Stefania Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:13:63 Timp 9357 Cod 0 Puncte
3 Iluca Denisa Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:14:56 Timp 9563 Cod 0 Puncte
4 Dungeanu Diana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:16:32 Timp 10338 Cod 0 Puncte
5 Manzu Livia Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:19:12 Timp 8890 Cod 0 Puncte
6 Luchian Lisa Emilia Clubul Sportiv Scolar Resita 01:19:85 Timp 9682 Cod 0 Puncte
7 Temple Alexandra Vasilica Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:19:96 Timp 9807 Cod 0 Puncte
8 Paval Ioana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:20:33 Timp 10326 Cod 0 Puncte
9 Nadolu Iuliana Maria Palatul copiilor Constanta 01:21:17 Timp 9542 Cod 0 Puncte
9 Malina Andra Teodora Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:21:17 Timp 9566 Cod 0 Puncte
11 Anton Denisa Florentina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:21:64 Timp 9757 Cod 0 Puncte
12 Petcu Bianca Cristina Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:22:03 Timp 9334 Cod 0 Puncte
13 Augustinov Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 01:22:50 Timp 9676 Cod 0 Puncte
14 Nan Andreea Mihaela Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:22:66 Timp 9569 Cod 0 Puncte
15 Dragomir Andreea Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:23:03 Timp 8891 Cod 0 Puncte
16 Balanescu Andreea Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:23:22 Timp 8892 Cod 0 Puncte
17 Lazar Bianca Andreea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:27:82 Timp 10625 Cod 0 Puncte
18 Danila Andreea Daniela Palatul copiilor Constanta 01:39:57 Timp 10170 Cod 0 Puncte
19 Canditu Iulia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:39:67 Timp 9714 Cod 0 Puncte

19. 50 m fluture (0 - 99 ani) Masculin

1 Sarac Catalin Emanuel Liceul cu program sportiv ARAD 00:33:60 Timp 10649 Cod 0 Puncte
2 Bran Ionel Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:34:05 Timp 10697 Cod 0 Puncte
3 Pacioianu Vasile Alex. Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:34:37 Timp 10178 Cod 0 Puncte
4 Catargiu Stefan Andrei Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:34:47 Timp 10641 Cod 0 Puncte
5 Barna Theodor Serban Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:34:51 Timp 10630 Cod 0 Puncte
6 Stafie Calin Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:34:68 Timp 11072 Cod 0 Puncte
7 Burciu Ion Dorian Clubul Sportiv Scolar Resita 00:34:80 Timp 10940 Cod 0 Puncte
8 Ardelean Alex Ovidiu Liceul cu program sportiv ARAD 00:34:85 Timp 10648 Cod 0 Puncte
9 Ene Codrin Constantin Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:34:86 Timp 10714 Cod 0 Puncte
10 Stamate Bogdan Nicolae Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:35:20 Timp 10604 Cod 0 Puncte
11 Stan Filip Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:35:50 Timp 11031 Cod 0 Puncte
12 Scurtu Paul Stefan Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:35:64 Timp 10880 Cod 0 Puncte
13 Dabija Cristinel Gabriel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:36:10 Timp 10500 Cod 0 Puncte
14 Vaipan Radu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:36:27 Timp 11060 Cod 0 Puncte
15 Badarau Raul Sebastian Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:36:64 Timp 10885 Cod 0 Puncte
16 Molnar Valentin Gabriel Clubul Sportiv Scolar Resita 00:36:71 Timp 10923 Cod 0 Puncte
17 Epure Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:36:85 Timp 10969 Cod 0 Puncte
18 Leucuta Leonard Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:37:24 Timp 10965 Cod 0 Puncte
19 Maer Norbert Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:37:27 Timp 10883 Cod 0 Puncte
20 Troanca Stefan Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:37:45 Timp 10781 Cod 0 Puncte
21 Bodnar Alexandru Razvan Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:37:93 Timp 10640 Cod 0 Puncte
22 Pisla Adrian Cosmin Clubul Sportiv Scolar Resita 00:38:33 Timp 10938 Cod 0 Puncte
23 Mihai Denis Stefan Palatul copiilor Constanta 00:38:47 Timp 10733 Cod 0 Puncte
24 Popescu Mihai Palatul copiilor Constanta 00:38:65 Timp 10740 Cod 0 Puncte
25 Ucenic Robert Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:38:98 Timp 10603 Cod 0 Puncte
26 Talpai Zsolt Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:38:99 Timp 10966 Cod 0 Puncte
27 Romas Catalin Eladio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:39:15 Timp 10748 Cod 0 Puncte