Cont

Rezultatele finale pentru Campionat national de juniori ii

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m bras (13 - 14 ani) Feminin

1 Barbu Ioan Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:33 Timp 8098 Cod 0 Puncte
1 Tanislau Andreea Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:19:32 Timp 8123 Cod 0 Puncte
1 Iozu Ioan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:04 Timp 7457 Cod 0 Puncte
1 Gradinaru Andrei Razvan Palatul copiilor Constanta 01:11:09 Timp 7708 Cod 0 Puncte
1 Ilie Florina Alexandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:16:23 Timp 8733 Cod 0 Puncte
2 Rizan Cristian Dumitru Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:10:00 Timp 7788 Cod 0 Puncte
2 Dumangiu Anca Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:20:37 Timp 8130 Cod 0 Puncte
2 Rotariu Adrian Valentin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:14:28 Timp 7198 Cod 0 Puncte
2 Maftei Alexandru Sorinel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:11:71 Timp 8211 Cod 0 Puncte
2 Ciorobea Maria Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:17:87 Timp 7151 Cod 0 Puncte
3 Buzdugan Adelina Elena Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:21:13 Timp 8496 Cod 0 Puncte
3 Furdui Andrei Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:12:18 Timp 7865 Cod 0 Puncte
3 Petcu Diana Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:22:18 Timp 8224 Cod 0 Puncte
3 Vilceleanu Bogdan Victor Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:14:49 Timp 7357 Cod 0 Puncte
3 Badea Calin Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:62 Timp 8292 Cod 0 Puncte
4 Prohnischi Dana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:21:55 Timp 8735 Cod 0 Puncte
4 Soponar Eduard Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:13:20 Timp 7674 Cod 0 Puncte
4 Dumitru Andreea Beatrice Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:23:46 Timp 7535 Cod 0 Puncte
4 Jurcan Gabriel Razvan Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:14:87 Timp 7410 Cod 0 Puncte
4 Abibula Atila Palatul copiilor Constanta 01:16:19 Timp 8089 Cod 0 Puncte
5 Caunic Daniel Dumitru Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 01:15:09 Timp 7119 Cod 0 Puncte
5 Kurki Paula Kinga Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:23:03 Timp 8464 Cod 0 Puncte
5 Cozma Paul Florin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:17:00 Timp 8162 Cod 0 Puncte
5 Costache Mihai Aurel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:15:01 Timp 7885 Cod 0 Puncte
5 Sigheti Oana Anamaria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:24:30 Timp 8158 Cod 0 Puncte
6 Bucurenciu Constantin V. Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:15:12 Timp 7190 Cod 0 Puncte
6 Cocianu Gabriel Liceul cu program sportiv Braila 01:18:08 Timp 8060 Cod 0 Puncte
6 Bujanca Andreea Elena Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:28:13 Timp 8434 Cod 0 Puncte
6 Ghimboasa Sergiu Mihai Clubul Sportiv Scolar Resita 01:15:74 Timp 7752 Cod 0 Puncte
6 Buzatu Mariana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:24:63 Timp 8196 Cod 0 Puncte
7 Ratiu Ovidiu Alexandru Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 01:15:42 Timp 6132 Cod 0 Puncte
7 Turdean Carlo Stefan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:19:14 Timp 8157 Cod 0 Puncte
7 Ion Maria Liceul cu program sportiv Braila 01:28:22 Timp 9260 Cod 0 Puncte
7 Borz Marius Dumitru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:16:69 Timp 7609 Cod 0 Puncte
7 Ilie Beatrice Luminita Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:28:74 Timp 8209 Cod 0 Puncte
8 Pavel Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:16:18 Timp 7458 Cod 0 Puncte
8 Indrei Bogdan Cristian Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:21:83 Timp 8505 Cod 0 Puncte
8 Resid Selma Palatul copiilor Constanta 01:29:41 Timp 8547 Cod 0 Puncte
8 Sararu Marco Loren Clubul Sportiv Scolar Resita 01:16:90 Timp 7764 Cod 0 Puncte
8 Pavaloiu Valentina Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:30:63 Timp 7536 Cod 0 Puncte
9 Sfranciog Andrei Catalin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:21:24 Timp 7552 Cod 0 Puncte
9 Predus Andrei Razvan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:18:04 Timp 7938 Cod 0 Puncte
9 Apostol Elena Clarissa Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:29:07 Timp 8701 Cod 0 Puncte
9 Bidica Razvan Palatul copiilor Constanta 01:18:67 Timp 7065 Cod 0 Puncte
9 Rosca Alexandra Bianca Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:30:50 Timp 7990 Cod 0 Puncte
10 Constantin Mircea C. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:23:94 Timp 8308 Cod 0 Puncte
10 Dragoiu Ariana Andreea Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:29:45 Timp 8471 Cod 0 Puncte
10 Demeny Attila Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:18:25 Timp 7565 Cod 0 Puncte
10 Filip Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:37:99 Timp 8288 Cod 0 Puncte
10 Duta Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:20:06 Timp 6722 Cod 0 Puncte
11 Oproiu Bogdan Alexandru Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 01:26:59 Timp 8278 Cod 0 Puncte
11 Sucan Larisa Daiana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:31:77 Timp 8632 Cod 0 Puncte
11 Cristescu Radu Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:19:45 Timp 7140 Cod 0 Puncte
11 Grecu Erwina Paula Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:40:10 Timp 8298 Cod 0 Puncte
11 Todor Marius Nicolae Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:24:14 Timp 7848 Cod 0 Puncte
12 Alecu Bogdan Mihai Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:23:73 Timp 7803 Cod 0 Puncte
12 Stroe Larisa Anda Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:32:81 Timp 8734 Cod 0 Puncte
12 Dragus Vlad Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:26:65 Timp 7318 Cod 0 Puncte
12 Sirjita Eduard Nicolae Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:27:51 Timp 8756 Cod 0 Puncte
13 Bobric Dan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:29:79 Timp 8694 Cod 0 Puncte
13 Visan Adrian Cezar As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 01:26:79 Timp 9276 Cod 0 Puncte
13 Velicu Bianca Nicoleta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:34:41 Timp 8454 Cod 0 Puncte
14 Ganovici Viviana Alex. Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:34:46 Timp 8392 Cod 0 Puncte

2. 1500 m liber (14 - 16 ani) Masculin

1 Spalatelu Mihai Palatul copiilor Constanta 16:49:88 Timp 7066 Cod 0 Puncte
1 Raiu Florin Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16:54:53 Timp 7916 Cod 0 Puncte
2 Duta Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17:22:86 Timp 6722 Cod 0 Puncte
2 Szasz Csaba Szilard Clubul Sportiv Municipal Brasov 17:47:65 Timp 7653 Cod 0 Puncte
3 Itu Sergiu Sebastian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 17:31:60 Timp 7968 Cod 0 Puncte
3 Dobra Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 18:06:76 Timp 7677 Cod 0 Puncte
4 Grecu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 18:22:60 Timp 7726 Cod 0 Puncte
4 Doaga Darin Liviu Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17:51:58 Timp 7150 Cod 0 Puncte
5 Olaru Ioan Emanuel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 18:42:24 Timp 7910 Cod 0 Puncte
5 Draghici Bogdan Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18:29:94 Timp 6709 Cod 0 Puncte
6 Stafie Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 21:16:06 Timp 7831 Cod 0 Puncte

3. 50 m liber (13 - 14 ani) Feminin

1 Barbu Ioan Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:40 Timp 8098 Cod 0 Puncte
1 Nica Stefania Madalina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:73 Timp 8309 Cod 0 Puncte
1 Negrea Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:24:92 Timp 7476 Cod 0 Puncte
1 Ene Alina Gratiela Liceul cu program sportiv Braila 00:28:30 Timp 8585 Cod 0 Puncte
1 Fodor Bogdan Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:50 Timp 8312 Cod 0 Puncte
2 Ciocan Octavian Mihai Liceul cu program sportiv Braila 00:25:74 Timp 7582 Cod 0 Puncte
2 Singuran Andra Ioana Palatul copiilor Constanta 00:28:80 Timp 8077 Cod 0 Puncte
2 Itu Sergiu Sebastian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:25:56 Timp 7968 Cod 0 Puncte
2 Albu George Raul Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:26:54 Timp 7414 Cod 0 Puncte
2 Zarnoianu Ioana Alexandra Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:28:32 Timp 8468 Cod 0 Puncte
3 Gheorghe Stefan Daniel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:82 Timp 7557 Cod 0 Puncte
3 Matachi Monica Andreea Liceul cu program sportiv Braila 00:29:01 Timp 7568 Cod 0 Puncte
3 Dumitru Lucian Adrian Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:25:68 Timp 7285 Cod 0 Puncte
3 Lomnoseanu Mihai Alin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:70 Timp 8096 Cod 0 Puncte
3 Dansorean Ioana Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:29:40 Timp 8769 Cod 0 Puncte
4 Ungur Catalin Paul Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:26:17 Timp 7672 Cod 0 Puncte
4 Bogdaneci Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:05 Timp 7537 Cod 0 Puncte
4 Deznan Sergiu Denis Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:25:81 Timp 7192 Cod 0 Puncte
4 Tomescu Vlad Constantin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:76 Timp 7560 Cod 0 Puncte
4 Sandu Raluca Simona Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:52 Timp 8724 Cod 0 Puncte
5 Rizan Cristian Dumitru Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:26:25 Timp 7788 Cod 0 Puncte
5 Idriceanu Diandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:92 Timp 8208 Cod 0 Puncte
5 Constantin Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:24 Timp 7121 Cod 0 Puncte
5 Iorga Roberth Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:30 Timp 8115 Cod 0 Puncte
5 Zboiu Nicoleta Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:92 Timp 8700 Cod 0 Puncte
6 Gavrila Viorel Tatian Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:26:47 Timp 7629 Cod 0 Puncte
6 Cacovean Brindusa Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:30:21 Timp 8711 Cod 0 Puncte
6 Pascu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:59 Timp 7477 Cod 0 Puncte
6 Pascu Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:27:36 Timp 8284 Cod 0 Puncte
6 Deac Alexandra Ramona Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:30:31 Timp 8410 Cod 0 Puncte
7 Dragomir Gabriela Elena Liceul cu program sportiv Braila 00:30:34 Timp 8602 Cod 0 Puncte
7 Banciulescu Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:68 Timp 7880 Cod 0 Puncte
7 Boboc Silvia Gabriela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:34 Timp 8310 Cod 0 Puncte
7 Spalatelu Mihai Palatul copiilor Constanta 00:26:78 Timp 7066 Cod 0 Puncte
7 Turdean Carlo Stefan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:48 Timp 8157 Cod 0 Puncte
8 Constantin Andreea Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:30:41 Timp 8683 Cod 0 Puncte
8 Besteala Dumitru Angel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:77 Timp 8097 Cod 0 Puncte
8 Sigheti Oana Anamaria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:67 Timp 8158 Cod 0 Puncte
8 Scurtu Daniel Florin Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:26:96 Timp 7388 Cod 0 Puncte
8 Sabau Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:09 Timp 8166 Cod 0 Puncte
9 Nedelcu Andrada Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:31:18 Timp 8479 Cod 0 Puncte
9 Ciocodeica Marin.Iulian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:39 Timp 7943 Cod 0 Puncte
9 Dragan Andreea Silvia Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:30:45 Timp 8128 Cod 0 Puncte
9 Jurcan Gabriel Razvan Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:27:43 Timp 7410 Cod 0 Puncte
9 Luca Stefan Eduard Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:83 Timp 8100 Cod 0 Puncte
10 Raduta Bianca Izabella Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:30 Timp 8378 Cod 0 Puncte
10 Ancuta Alexandru Vasile Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:27:40 Timp 7793 Cod 0 Puncte
10 Plesa Iulia Bianca Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:30:65 Timp 8353 Cod 0 Puncte
10 Gavinciuc Bogdan Vlad Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 00:27:68 Timp 6865 Cod 0 Puncte
10 Mucenica Florian Cosmin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:91 Timp 8299 Cod 0 Puncte
11 Ciuciuc Daiana Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:36 Timp 8679 Cod 0 Puncte
11 Manu Cristian Mihai Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:71 Timp 7765 Cod 0 Puncte
11 Iozu Ana Maria Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:01 Timp 8314 Cod 0 Puncte
11 Hanes Andrei Victor Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:27:86 Timp 7195 Cod 0 Puncte
11 Basarabie Mellu Cristinel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:92 Timp 8307 Cod 0 Puncte
12 Burmambet Ayhan Palatul copiilor Constanta 00:28:05 Timp 8556 Cod 0 Puncte
12 Dragusin Maria Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:61 Timp 8775 Cod 0 Puncte
12 Agrapinei Cristian Paul Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:87 Timp 7766 Cod 0 Puncte
12 Nicolae Cristina Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:36 Timp 8192 Cod 0 Puncte
12 Ratiu Ovidiu Alexandru Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:27:92 Timp 6132 Cod 0 Puncte
13 Georgescu Alexandru St. Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 00:28:28 Timp 8263 Cod 0 Puncte
13 Ciomag Iulia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:31:67 Timp 8538 Cod 0 Puncte
13 Iorga Alex. Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:89 Timp 7900 Cod 0 Puncte
13 Vasile Iulia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:63 Timp 8099 Cod 0 Puncte
13 Moldoveanu Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:04 Timp 7466 Cod 0 Puncte
14 Iordachescu Bogdan Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:90 Timp 7533 Cod 0 Puncte
14 Ganovici Viviana Alex. Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:68 Timp 8392 Cod 0 Puncte
14 Stafie Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:27:91 Timp 7831 Cod 0 Puncte
14 Oanta Crista Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:65 Timp 8155 Cod 0 Puncte
14 Trif Alexandru Mihai Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:28:17 Timp 7211 Cod 0 Puncte
15 Badea Andrei Gheorghita Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:29:40 Timp 7988 Cod 0 Puncte
15 Tudor Elena Gabriela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:92 Timp 7546 Cod 0 Puncte
15 Grecu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:00 Timp 7726 Cod 0 Puncte
15 Sfranciog Andreea Felicia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:84 Timp 7554 Cod 0 Puncte
15 Caunic Daniel Dumitru Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 00:28:29 Timp 7119 Cod 0 Puncte
16 Cozma Razvan Bogdan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:44 Timp 8156 Cod 0 Puncte
16 Velicu Bianca Nicoleta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:98 Timp 8454 Cod 0 Puncte
16 Diaconu Silviu Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:19 Timp 7890 Cod 0 Puncte
16 Curca Florina As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:31:91 Timp 9271 Cod 0 Puncte
16 Furnica Gheorghe Marian Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:28:56 Timp 7194 Cod 0 Puncte
17 Dragus Vlad Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:28:97 Timp 7318 Cod 0 Puncte
17 Abibula Atila Palatul copiilor Constanta 00:29:73 Timp 8089 Cod 0 Puncte
17 Sfetcu Cristina Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:32:06 Timp 8495 Cod 0 Puncte
17 Pop Ciprian Andrei Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:33 Timp 7607 Cod 0 Puncte
17 Opris Laura Eugenia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:31:92 Timp 7994 Cod 0 Puncte
18 Pintilescu Cristian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:29:38 Timp 7113 Cod 0 Puncte
18 Oancea George Cristinel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:97 Timp 8229 Cod 0 Puncte
18 Balalau Ancuta Florentina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:22 Timp 8377 Cod 0 Puncte
18 Pirvu Cosmin Alexandru Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:28:35 Timp 7800 Cod 0 Puncte
18 Smeu Elena Palatul copiilor Constanta 00:32:16 Timp 8074 Cod 0 Puncte
19 Pavel Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:61 Timp 7458 Cod 0 Puncte
19 Nica Dan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:05 Timp 8343 Cod 0 Puncte
19 Botea Adriana Elena Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:32:60 Timp 8515 Cod 0 Puncte
19 Ionescu Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:39 Timp 7945 Cod 0 Puncte
19 Irimies Cerasela Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:30 Timp 9307 Cod 0 Puncte
20 Todor Marius Nicolae Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:77 Timp 7848 Cod 0 Puncte
20 Sfranciog Andrei Catalin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:11 Timp 7552 Cod 0 Puncte
20 Bacanu Monica Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:79 Timp 8460 Cod 0 Puncte
20 Balteanu Alexandru R. Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:42 Timp 7937 Cod 0 Puncte
20 Popa Bianca Cecilia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:32:64 Timp 8342 Cod 0 Puncte
21 Hagiu Mihai Alexandru Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:31:81 Timp 7321 Cod 0 Puncte
21 Gheorghe Marian Ciprian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:34 Timp 8285 Cod 0 Puncte
21 Ion Maria Liceul cu program sportiv Braila 00:32:98 Timp 9260 Cod 0 Puncte
21 Ionita Alexandru Mihai Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:59 Timp 7951 Cod 0 Puncte
21 Pop Ioana Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:02 Timp 9238 Cod 0 Puncte
22 Grecu Erwina Paula Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:16 Timp 8298 Cod 0 Puncte
22 Cucerzan Andrei Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:30:87 Timp 8199 Cod 0 Puncte
22 Georgescu Paula Andreea Palatul copiilor Constanta 00:33:02 Timp 8546 Cod 0 Puncte
22 Visan Adrian Cezar As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:28:76 Timp 9276 Cod 0 Puncte
23 Rotund Aron Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:31:19 Timp 8140 Cod 0 Puncte
23 Prohnischi Dana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:33:15 Timp 8735 Cod 0 Puncte
23 Nemet Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:90 Timp 8153 Cod 0 Puncte
23 Costan Anca Patricia Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:33:49 Timp 8154 Cod 0 Puncte
24 Borz Marius Dumitru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:91 Timp 7609 Cod 0 Puncte
24 Filip Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:63 Timp 8288 Cod 0 Puncte
24 Melciu Denis Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:03 Timp 8159 Cod 0 Puncte
24 Strati Simona Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:33:99 Timp 8512 Cod 0 Puncte
25 Bobric Dan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:05 Timp 8694 Cod 0 Puncte
25 Sucan Larisa Daiana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:34:28 Timp 8632 Cod 0 Puncte
25 Stefan Andrei Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:29:13 Timp 8475 Cod 0 Puncte
25 Nita Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:33 Timp 8311 Cod 0 Puncte
26 Vesa Valentina Elena Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:34:88 Timp 8718 Cod 0 Puncte
26 Chita Andreea Raluca Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:51 Timp 8036 Cod 0 Puncte
26 Chiritoiu Paul Antonio Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:29:14 Timp 8276 Cod 0 Puncte
27 Stanciu Gabriela Maria Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:39:43 Timp 10281 Cod 0 Puncte
27 Baba Ilie Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:29:31 Timp 7802 Cod 0 Puncte
28 Tibichi Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:29:35 Timp 8436 Cod 0 Puncte
29 Dumitru Robert Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:67 Timp 7543 Cod 0 Puncte
30 Cioclea Vadim Gheorghe Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:29:92 Timp 8490 Cod 0 Puncte
31 Olaru Ioan Emanuel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:98 Timp 7910 Cod 0 Puncte
32 Predus Andrei Razvan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:23 Timp 7938 Cod 0 Puncte
33 Bota Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:76 Timp 8163 Cod 0 Puncte

4. 800 m liber (13 - 14 ani) Feminin

1 Singuran Andra Ioana Palatul copiilor Constanta 09:43:26 Timp 8077 Cod 0 Puncte
1 Fodor Bogdan Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:23:78 Timp 8312 Cod 0 Puncte
1 Ciorobea Maria Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:49:50 Timp 7151 Cod 0 Puncte
2 Buzatu Mariana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10:02:27 Timp 8196 Cod 0 Puncte
2 Tomescu Vlad Constantin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:25:33 Timp 7560 Cod 0 Puncte
2 Raduta Bianca Izabella Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:52:14 Timp 8378 Cod 0 Puncte
3 Morar Adriana Corina Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 10:02:72 Timp 9150 Cod 0 Puncte
3 Sorescu Ioana Adina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 10:11:82 Timp 8142 Cod 0 Puncte
3 Vatasescu Stefan Andrei Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 09:37:71 Timp 8283 Cod 0 Puncte
4 Luca Stefan Eduard Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:41:95 Timp 8100 Cod 0 Puncte
4 Zarnoianu Ioana Alexandra Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10:07:94 Timp 8468 Cod 0 Puncte
4 Pavaloiu Valentina Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:14:98 Timp 7536 Cod 0 Puncte
5 Pascu Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 09:44:06 Timp 8284 Cod 0 Puncte
5 Balalau Ancuta Florentina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:16:26 Timp 8377 Cod 0 Puncte
5 Manac Antoanela Felicia Palatul copiilor Constanta 10:22:86 Timp 8086 Cod 0 Puncte
6 Vasile Iulia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:29:21 Timp 8099 Cod 0 Puncte
6 Iordachescu Bogdan Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:51:85 Timp 7533 Cod 0 Puncte
6 Dragusin Maria Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:31:19 Timp 8775 Cod 0 Puncte
7 Smeu Elena Palatul copiilor Constanta 11:01:38 Timp 8074 Cod 0 Puncte
7 Sabau Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 10:01:41 Timp 8166 Cod 0 Puncte
7 Nedelcu Andrada Clubul Sportiv Municipal Brasov 10:35:68 Timp 8479 Cod 0 Puncte
8 Sucan Larisa Daiana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 11:11:48 Timp 8632 Cod 0 Puncte
8 Olaru Rebeca Simona Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11:24:44 Timp 8356 Cod 0 Puncte
8 Mucenica Florian Cosmin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10:28:82 Timp 8299 Cod 0 Puncte
9 Bujanca Andreea Elena Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11:23:20 Timp 8434 Cod 0 Puncte
9 Melciu Denis Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 10:30:18 Timp 8159 Cod 0 Puncte
10 Stroe Larisa Anda Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 11:30:85 Timp 8734 Cod 0 Puncte

5. 200 m mixt (13 - 14 ani) Feminin

1 Barbu Ioan Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:15:56 Timp 8098 Cod 0 Puncte
1 Buzatu Mariana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:35:46 Timp 8196 Cod 0 Puncte
1 Cristea Horia Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:13:65 Timp 7475 Cod 0 Puncte
1 Fodor Bogdan Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:19:76 Timp 8312 Cod 0 Puncte
1 Ene Alina Gratiela Liceul cu program sportiv Braila 02:29:87 Timp 8585 Cod 0 Puncte
2 Raiu Florin Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:17:37 Timp 7916 Cod 0 Puncte
2 Bogdaneci Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:37:01 Timp 7537 Cod 0 Puncte
2 Duta Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:18:04 Timp 6722 Cod 0 Puncte
2 Gradinaru Andrei Razvan Palatul copiilor Constanta 02:22:18 Timp 7708 Cod 0 Puncte
2 Zboiu Nicoleta Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:35:84 Timp 8700 Cod 0 Puncte
3 Banciulescu Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:20:86 Timp 7880 Cod 0 Puncte
3 Nicolae Cristina Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:38:77 Timp 8192 Cod 0 Puncte
3 Rotariu Adrian Valentin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:21:23 Timp 7198 Cod 0 Puncte
3 Comboeanu Giani Cristian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:25:17 Timp 8191 Cod 0 Puncte
3 Dragusin Maria Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:37:52 Timp 8381 Cod 0 Puncte
4 Ciocodeica Marin.Iulian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:23:54 Timp 7943 Cod 0 Puncte
4 Plesa Iulia Bianca Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:38:90 Timp 8353 Cod 0 Puncte
4 Doaga Darin Liviu Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:21:91 Timp 7150 Cod 0 Puncte
4 Maftei Alexandru Sorinel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:25:72 Timp 8211 Cod 0 Puncte
4 Sandu Raluca Simona Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:37:59 Timp 8724 Cod 0 Puncte
5 Szasz Csaba Szilard Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:23:61 Timp 7653 Cod 0 Puncte
5 Nica Stefania Madalina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:39:63 Timp 8309 Cod 0 Puncte
5 Bidica Razvan Palatul copiilor Constanta 02:21:95 Timp 7065 Cod 0 Puncte
5 Badea Calin Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:27:29 Timp 8292 Cod 0 Puncte
5 Buzdugan Adelina Elena Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:42:23 Timp 8496 Cod 0 Puncte
6 Besteala Dumitru Angel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:26:34 Timp 8097 Cod 0 Puncte
6 Dumitru Andreea Beatrice Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:42:94 Timp 7535 Cod 0 Puncte
6 Iozu Ioan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:24:71 Timp 7457 Cod 0 Puncte
6 Cozma Razvan Bogdan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:29:96 Timp 8156 Cod 0 Puncte
6 Dragomir Gabriela Elena Liceul cu program sportiv Braila 02:50:32 Timp 8602 Cod 0 Puncte
7 Ionescu Ioana Loredana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:53:21 Timp 8449 Cod 0 Puncte
7 Sararu Marco Loren Clubul Sportiv Scolar Resita 02:27:43 Timp 7764 Cod 0 Puncte
7 Tanislau Andreea Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:42:99 Timp 8123 Cod 0 Puncte
7 Moldoveanu Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:28:17 Timp 7466 Cod 0 Puncte
7 Cocianu Gabriel Liceul cu program sportiv Braila 02:30:37 Timp 8060 Cod 0 Puncte
8 Botea Adriana Elena Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:53:83 Timp 8515 Cod 0 Puncte
8 Soponar Eduard Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:29:08 Timp 7674 Cod 0 Puncte
8 Sorescu Ioana Adina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:51:55 Timp 8142 Cod 0 Puncte
8 Constantin Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:28:92 Timp 7121 Cod 0 Puncte
8 Gheorghe Mircea Palatul copiilor Constanta 02:30:55 Timp 8069 Cod 0 Puncte
9 Apostol Elena Clarissa Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:56:56 Timp 8701 Cod 0 Puncte
9 Cioltea Catalin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:28:90 Timp 7682 Cod 0 Puncte
9 Dragan Andreea Silvia Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:42:96 Timp 8128 Cod 0 Puncte
9 Vilceleanu Bogdan Victor Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:30:58 Timp 7357 Cod 0 Puncte
9 Constantin Mircea C. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:34:63 Timp 8308 Cod 0 Puncte
10 Dragoiu Ariana Andreea Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:57:18 Timp 8471 Cod 0 Puncte
10 Furdui Andrei Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:30:07 Timp 7865 Cod 0 Puncte
10 Matachi Monica Andreea Liceul cu program sportiv Braila 02:47:30 Timp 7568 Cod 0 Puncte
10 Diaconu Robert Ioan Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:32:13 Timp 7193 Cod 0 Puncte
10 Vatasescu Stefan Andrei Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 02:36:13 Timp 8283 Cod 0 Puncte
11 Iorga Roberth Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:36:43 Timp 8115 Cod 0 Puncte
11 Vesa Valentina Elena Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:03:97 Timp 8718 Cod 0 Puncte
11 Gavrila Viorel Tatian Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:33:28 Timp 7629 Cod 0 Puncte
11 Oanta Crista Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:47:41 Timp 8155 Cod 0 Puncte
11 Trif Alexandru Mihai Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:34:95 Timp 7211 Cod 0 Puncte
12 Iordachescu Bogdan Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:36:99 Timp 7533 Cod 0 Puncte
12 Matasa Diana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 03:04:43 Timp 8474 Cod 0 Puncte
12 Cristescu Radu Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:34:23 Timp 7140 Cod 0 Puncte
12 Cacovean Brindusa Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:47:68 Timp 8711 Cod 0 Puncte
12 Pintilescu Cristian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:40:12 Timp 7113 Cod 0 Puncte
13 Cucerzan Andrei Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:40:81 Timp 8199 Cod 0 Puncte
13 Matyus Larysa Alexandra Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:05:55 Timp 8631 Cod 0 Puncte
13 Pirvu Cosmin Alexandru Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:35:33 Timp 7800 Cod 0 Puncte
13 Boboc Silvia Gabriela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:49:41 Timp 8310 Cod 0 Puncte
14 Badea Andrei Gheorghita Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:42:12 Timp 7988 Cod 0 Puncte
14 Demeny Attila Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:37:90 Timp 7565 Cod 0 Puncte
14 Opris Laura Eugenia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:51:64 Timp 7994 Cod 0 Puncte
15 Iozu Ana Maria Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:56:45 Timp 8314 Cod 0 Puncte
15 Gheorghe Marian Ciprian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:42:61 Timp 8285 Cod 0 Puncte
15 Baba Ilie Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:39:78 Timp 7802 Cod 0 Puncte
16 Alecu Bogdan Mihai Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:40:73 Timp 7803 Cod 0 Puncte
16 Rosca Alexandra Bianca Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:57:47 Timp 7990 Cod 0 Puncte
16 Indrei Bogdan Cristian Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:44:15 Timp 8505 Cod 0 Puncte
17 Stefan Andrei Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 02:41:05 Timp 8475 Cod 0 Puncte
17 Sfranciog Andreea Felicia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:58:36 Timp 7554 Cod 0 Puncte
17 Basarabie Mellu Cristinel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:47:82 Timp 8307 Cod 0 Puncte
18 Nica Dan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:52:68 Timp 8343 Cod 0 Puncte
18 Pop Ioana Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:00:01 Timp 9238 Cod 0 Puncte
19 Curca Florina As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 03:03:50 Timp 9271 Cod 0 Puncte
20 Popa Bianca Cecilia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:04:02 Timp 8342 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

6. 50 m fluture (14 - 16 ani) Masculin

1 Gradinaru Andrei Razvan Palatul copiilor Constanta 00:27:49 Timp 7708 Cod 0 Puncte
1 Dansorean Ioana Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:29:45 Timp 8769 Cod 0 Puncte
1 Barbu Ioan Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:81 Timp 8098 Cod 0 Puncte
1 Bogdaneci Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:04 Timp 7537 Cod 0 Puncte
1 Cristea Horia Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:95 Timp 7475 Cod 0 Puncte
2 Tomescu Vlad Constantin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:82 Timp 7560 Cod 0 Puncte
2 Ene Alina Gratiela Liceul cu program sportiv Braila 00:30:94 Timp 8585 Cod 0 Puncte
2 Rizan Cristian Dumitru Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:27:29 Timp 7788 Cod 0 Puncte
2 Cacovean Brindusa Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:31:54 Timp 8711 Cod 0 Puncte
2 Deznan Sergiu Denis Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:27:02 Timp 7192 Cod 0 Puncte
3 Comboeanu Giani Cristian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:28:90 Timp 8191 Cod 0 Puncte
3 Constantin Andreea Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:31:61 Timp 8683 Cod 0 Puncte
3 Soponar Eduard Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:27:85 Timp 7674 Cod 0 Puncte
3 Nica Stefania Madalina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:99 Timp 8309 Cod 0 Puncte
3 Dumitru Lucian Adrian Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:27:79 Timp 7285 Cod 0 Puncte
4 Itu Sergiu Sebastian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:27:80 Timp 7968 Cod 0 Puncte
4 Maftei Alexandru Sorinel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:11 Timp 8211 Cod 0 Puncte
4 Ilie Florina Alexandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:31:64 Timp 8733 Cod 0 Puncte
4 Gheorghe Stefan Daniel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:08 Timp 7557 Cod 0 Puncte
4 Matachi Monica Andreea Liceul cu program sportiv Braila 00:32:15 Timp 7568 Cod 0 Puncte
5 Pascu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:25 Timp 7477 Cod 0 Puncte
5 Albu George Raul Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:29:36 Timp 7414 Cod 0 Puncte
5 Zboiu Nicoleta Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:91 Timp 8700 Cod 0 Puncte
5 Banciulescu Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:71 Timp 7880 Cod 0 Puncte
5 Sigheti Oana Anamaria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:31 Timp 8158 Cod 0 Puncte
6 Constantin Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:44 Timp 7121 Cod 0 Puncte
6 Lomnoseanu Mihai Alin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:45 Timp 8096 Cod 0 Puncte
6 Sandu Raluca Simona Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:32:51 Timp 8724 Cod 0 Puncte
6 Cioltea Catalin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:28:96 Timp 7682 Cod 0 Puncte
6 Oanta Crista Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:41 Timp 8155 Cod 0 Puncte
7 Trif Alexandru Mihai Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:28:68 Timp 7211 Cod 0 Puncte
7 Sabau Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:58 Timp 8166 Cod 0 Puncte
7 Buzdugan Adelina Elena Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:32:79 Timp 8496 Cod 0 Puncte
7 Raiu Florin Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:65 Timp 7916 Cod 0 Puncte
7 Dragan Andreea Silvia Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:32:61 Timp 8128 Cod 0 Puncte
8 Gavinciuc Bogdan Vlad Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 00:29:17 Timp 6865 Cod 0 Puncte
8 Georgescu Alexandru St. Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 00:29:66 Timp 8263 Cod 0 Puncte
8 Ciomag Iulia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:33:52 Timp 8538 Cod 0 Puncte
8 Stafie Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:90 Timp 7831 Cod 0 Puncte
8 Dumitru Andreea Beatrice Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:59 Timp 7535 Cod 0 Puncte
9 Dumangiu Anca Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:33:48 Timp 8130 Cod 0 Puncte
9 Doaga Darin Liviu Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:94 Timp 7150 Cod 0 Puncte
9 Burmambet Ayhan Palatul copiilor Constanta 00:30:55 Timp 8556 Cod 0 Puncte
9 Deac Alexandra Ramona Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:33:37 Timp 8410 Cod 0 Puncte
9 Furdui Andrei Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:85 Timp 7865 Cod 0 Puncte
10 Dragusin Maria Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:68 Timp 8381 Cod 0 Puncte
10 Gavrila Viorel Tatian Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:29:99 Timp 7629 Cod 0 Puncte
10 Turdean Carlo Stefan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:57 Timp 8157 Cod 0 Puncte
10 Plesa Iulia Bianca Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:60 Timp 8353 Cod 0 Puncte
10 Vilceleanu Bogdan Victor Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:96 Timp 7357 Cod 0 Puncte
10 Cozma Razvan Bogdan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:57 Timp 8156 Cod 0 Puncte
11 Singuran Andra Ioana Palatul copiilor Constanta 00:33:68 Timp 8077 Cod 0 Puncte
11 Jurcan Gabriel Razvan Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:29:97 Timp 7410 Cod 0 Puncte
11 Georgescu Paula Andreea Palatul copiilor Constanta 00:33:77 Timp 8546 Cod 0 Puncte
11 Sararu Marco Loren Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:01 Timp 7764 Cod 0 Puncte
12 Ancuta Alexandru Vasile Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:30:09 Timp 7793 Cod 0 Puncte
12 Popa Bianca Cecilia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:33:77 Timp 8342 Cod 0 Puncte
12 Ratiu Ovidiu Alexandru Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:30:31 Timp 6132 Cod 0 Puncte
12 Mucenica Florian Cosmin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:68 Timp 8299 Cod 0 Puncte
12 Kurki Paula Kinga Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:33:83 Timp 8464 Cod 0 Puncte
13 Raduta Bianca Izabella Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:19 Timp 8378 Cod 0 Puncte
13 Nemet Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:11 Timp 8153 Cod 0 Puncte
13 Tanislau Andreea Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:34:12 Timp 8123 Cod 0 Puncte
13 Diaconu Robert Ioan Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:30:49 Timp 7193 Cod 0 Puncte
13 Constantin Mircea C. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:75 Timp 8308 Cod 0 Puncte
14 Matyus Larysa Alexandra Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:34:29 Timp 8631 Cod 0 Puncte
14 Costache Mihai Aurel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:14 Timp 7885 Cod 0 Puncte
14 Nicolae Cristina Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:30 Timp 8192 Cod 0 Puncte
14 Furnica Gheorghe Marian Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:30:74 Timp 7194 Cod 0 Puncte
14 Indrei Bogdan Cristian Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:30:76 Timp 8505 Cod 0 Puncte
15 Dragoiu Ariana Andreea Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:34:92 Timp 8471 Cod 0 Puncte
15 Ionita Alexandru Mihai Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:24 Timp 7951 Cod 0 Puncte
15 Iozu Ana Maria Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:43 Timp 8314 Cod 0 Puncte
15 Scurtu Daniel Florin Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:30:76 Timp 7388 Cod 0 Puncte
15 Luca Stefan Eduard Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:02 Timp 8100 Cod 0 Puncte
16 Sfetcu Cristina Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:35:01 Timp 8495 Cod 0 Puncte
16 Balteanu Alexandru R. Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:38 Timp 7937 Cod 0 Puncte
16 Ilie Beatrice Luminita Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:34:65 Timp 8209 Cod 0 Puncte
16 Pavel Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:92 Timp 7458 Cod 0 Puncte
16 Gheorghe Marian Ciprian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:25 Timp 8285 Cod 0 Puncte
17 Dragusin Maria Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:50 Timp 8775 Cod 0 Puncte
17 Ciocodeica Marin.Iulian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:46 Timp 7943 Cod 0 Puncte
17 Olaru Rebeca Simona Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:96 Timp 8356 Cod 0 Puncte
17 Hanes Andrei Victor Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:30:98 Timp 7195 Cod 0 Puncte
17 Badea Andrei Gheorghita Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:31:53 Timp 7988 Cod 0 Puncte
18 Dragomir Gabriela Elena Liceul cu program sportiv Braila 00:35:94 Timp 8602 Cod 0 Puncte
18 Baba Ilie Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:30:87 Timp 7802 Cod 0 Puncte
18 Sorescu Ioana Adina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:35:05 Timp 8142 Cod 0 Puncte
18 Bucurenciu Constantin V. Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:31:38 Timp 7190 Cod 0 Puncte
18 Abibula Atila Palatul copiilor Constanta 00:32:95 Timp 8089 Cod 0 Puncte
19 Cozma Paul Florin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:33:14 Timp 8162 Cod 0 Puncte
19 Tudor Elena Gabriela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:72 Timp 7546 Cod 0 Puncte
19 Stefan Andrei Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:31:26 Timp 8475 Cod 0 Puncte
19 Sfranciog Andreea Felicia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:71 Timp 7554 Cod 0 Puncte
19 Iozu Ioan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:49 Timp 7457 Cod 0 Puncte
20 Oproiu Bogdan Alexandru Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 00:33:55 Timp 8278 Cod 0 Puncte
20 Ionescu Ioana Loredana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:37:80 Timp 8449 Cod 0 Puncte
20 Chiritoiu Paul Antonio Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:31:56 Timp 8276 Cod 0 Puncte
20 Curca Florina As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:35:74 Timp 9271 Cod 0 Puncte
20 Dragus Vlad Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:32:76 Timp 7318 Cod 0 Puncte
21 Sfranciog Andrei Catalin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:61 Timp 7552 Cod 0 Puncte
21 Ion Maria Liceul cu program sportiv Braila 00:38:02 Timp 9260 Cod 0 Puncte
21 Borz Marius Dumitru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:90 Timp 7609 Cod 0 Puncte
21 Irimies Cerasela Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:36:79 Timp 9307 Cod 0 Puncte
21 Todor Marius Nicolae Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:36 Timp 7848 Cod 0 Puncte
22 Bobric Dan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:93 Timp 8694 Cod 0 Puncte
22 Grecu Erwina Paula Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:80 Timp 8298 Cod 0 Puncte
22 Bota Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:96 Timp 8163 Cod 0 Puncte
22 Vesa Valentina Elena Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:41:27 Timp 8718 Cod 0 Puncte
23 Cioclea Vadim Gheorghe Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:32:72 Timp 8490 Cod 0 Puncte
23 Stanciu Gabriela Maria Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:46:47 Timp 10281 Cod 0 Puncte
23 Melciu Denis Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:35:39 Timp 8159 Cod 0 Puncte
23 Pop Ioana Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:36:95 Timp 9238 Cod 0 Puncte
24 Predus Andrei Razvan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:33:47 Timp 7938 Cod 0 Puncte
24 Nita Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:20 Timp 8311 Cod 0 Puncte
25 Filip Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:91 Timp 8288 Cod 0 Puncte

7. 100 m liber (14 - 16 ani) Masculin

1 Besteala Dumitru Angel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:51:67 Timp 8097 Cod 0 Puncte
1 Dragan Andreea Silvia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:23:01 Timp 8128 Cod 0 Puncte
1 Cristea Horia Stefan Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 03:50:81 Timp 7475 Cod 0 Puncte
1 Lomnoseanu Mihai Alin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:55:69 Timp 8096 Cod 0 Puncte
1 Zboiu Nicoleta Alexandra Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:31:40 Timp 8700 Cod 0 Puncte
2 Ion Maria Liceul cu program sportiv Braila 04:25:62 Timp 9260 Cod 0 Puncte
2 Gavrila Viorel Tatian Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 03:52:77 Timp 7629 Cod 0 Puncte
2 Basarabie Mellu Cristinel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:08:89 Timp 8307 Cod 0 Puncte
2 Dragusin Maria Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:35:68 Timp 8381 Cod 0 Puncte
2 Barbu Ioan Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:52:50 Timp 8098 Cod 0 Puncte
3 Velicu Bianca Nicoleta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:40:95 Timp 8454 Cod 0 Puncte
3 Ungur Catalin Paul Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:56:67 Timp 7672 Cod 0 Puncte
3 Pavaloiu Valentina Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:26:72 Timp 7536 Cod 0 Puncte
3 Scurtu Daniel Florin Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:53:44 Timp 7388 Cod 0 Puncte
4 Sararu Marco Loren Clubul Sportiv Scolar Resita 04:00:83 Timp 7764 Cod 0 Puncte
4 Doaga Darin Liviu Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:59:40 Timp 7150 Cod 0 Puncte
4 Ciomag Iulia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 04:39:95 Timp 8538 Cod 0 Puncte
5 Ciocodeica Marin.Iulian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:04:03 Timp 7943 Cod 0 Puncte
5 Oanta Crista Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:40:76 Timp 8155 Cod 0 Puncte
6 Borz Marius Dumitru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:18:77 Timp 7609 Cod 0 Puncte
7 Badea Andrei Gheorghita Clubul Sportiv Scolar Sibiu 04:20:19 Timp 7988 Cod 0 Puncte

8. 200 m liber (14 - 16 ani) Masculin

1 Singuran Andra Ioana Palatul copiilor Constanta 02:13:01 Timp 8077 Cod 0 Puncte
1 Negrea Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:57:99 Timp 7476 Cod 0 Puncte
1 Albu George Raul Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:06:67 Timp 7414 Cod 0 Puncte
1 Ene Alina Gratiela Liceul cu program sportiv Braila 02:13:60 Timp 8585 Cod 0 Puncte
1 Barbu Ioan Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:59:38 Timp 8098 Cod 0 Puncte
2 Nica Stefania Madalina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:18:46 Timp 8309 Cod 0 Puncte
2 Itu Sergiu Sebastian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:00:46 Timp 7968 Cod 0 Puncte
2 Fodor Bogdan Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:06:86 Timp 8312 Cod 0 Puncte
2 Zarnoianu Ioana Alexandra Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:15:01 Timp 8468 Cod 0 Puncte
2 Szasz Csaba Szilard Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:01:64 Timp 7653 Cod 0 Puncte
3 Manac Antoanela Felicia Palatul copiilor Constanta 02:19:36 Timp 8086 Cod 0 Puncte
3 Moldoveanu Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:08:06 Timp 7466 Cod 0 Puncte
3 Tomescu Vlad Constantin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:10:15 Timp 7560 Cod 0 Puncte
3 Ciorobea Maria Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:16:60 Timp 7151 Cod 0 Puncte
3 Ciocan Octavian Mihai Liceul cu program sportiv Braila 02:02:54 Timp 7582 Cod 0 Puncte
4 Sigheti Oana Anamaria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:22:23 Timp 8158 Cod 0 Puncte
4 Draghici Bogdan Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:09:16 Timp 6709 Cod 0 Puncte
4 Iorga Roberth Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:11:83 Timp 8115 Cod 0 Puncte
4 Morar Adriana Corina Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 02:17:85 Timp 9150 Cod 0 Puncte
4 Baderca Catalin Martin Clubul Sportiv Scolar Resita 02:06:23 Timp 7775 Cod 0 Puncte
5 Dobra Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:06:73 Timp 7677 Cod 0 Puncte
5 Idriceanu Diandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:23:92 Timp 8208 Cod 0 Puncte
5 Pascu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:12:80 Timp 7477 Cod 0 Puncte
5 Pascu Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:12:46 Timp 8284 Cod 0 Puncte
5 Ciuciuc Daiana Clubul Sportiv Scolar Resita 02:20:47 Timp 8679 Cod 0 Puncte
6 Besteala Dumitru Angel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:08:11 Timp 8097 Cod 0 Puncte
6 Vasile Iulia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:24:66 Timp 8099 Cod 0 Puncte
6 Bidica Razvan Palatul copiilor Constanta 02:14:34 Timp 7065 Cod 0 Puncte
6 Mucenica Florian Cosmin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:14:65 Timp 8299 Cod 0 Puncte
6 Balalau Ancuta Florentina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:25:39 Timp 8377 Cod 0 Puncte
7 Grecu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:11:52 Timp 7726 Cod 0 Puncte
7 Pavaloiu Valentina Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:25:11 Timp 7536 Cod 0 Puncte
7 Pintilescu Cristian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:26:51 Timp 7113 Cod 0 Puncte
7 Vatasescu Stefan Andrei Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 02:16:51 Timp 8283 Cod 0 Puncte
7 Nedelcu Andrada Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:25:82 Timp 8479 Cod 0 Puncte
8 Cioltea Catalin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:17:47 Timp 7682 Cod 0 Puncte
8 Buzatu Mariana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:31:23 Timp 8196 Cod 0 Puncte
8 Hagiu Mihai Alexandru Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:31:73 Timp 7321 Cod 0 Puncte
8 Iordachescu Bogdan Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:17:67 Timp 7533 Cod 0 Puncte
8 Deac Alexandra Ramona Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:27:31 Timp 8410 Cod 0 Puncte
9 Ionita Alexandru Mihai Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:16:09 Timp 7951 Cod 0 Puncte
9 Velicu Bianca Nicoleta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:30:49 Timp 8454 Cod 0 Puncte
9 Sabau Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:18:39 Timp 8166 Cod 0 Puncte
9 Oanta Crista Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:29:43 Timp 8155 Cod 0 Puncte
10 Tudor Elena Gabriela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:31:41 Timp 7546 Cod 0 Puncte
10 Basarabie Mellu Cristinel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:18:58 Timp 8307 Cod 0 Puncte
10 Iozu Ana Maria Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:30:24 Timp 8314 Cod 0 Puncte
10 Balteanu Alexandru R. Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:16:25 Timp 7937 Cod 0 Puncte
11 Smeu Elena Palatul copiilor Constanta 02:30:51 Timp 8074 Cod 0 Puncte
11 Nica Dan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:24:85 Timp 8343 Cod 0 Puncte
11 Gheorghe Stefan Daniel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:16:94 Timp 7557 Cod 0 Puncte
11 Dragomir Gabriela Elena Liceul cu program sportiv Braila 02:31:79 Timp 8602 Cod 0 Puncte
12 Prohnischi Dana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:33:62 Timp 8735 Cod 0 Puncte
12 Gheorghe Marian Ciprian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:25:60 Timp 8285 Cod 0 Puncte
12 Opris Laura Eugenia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:34:17 Timp 7994 Cod 0 Puncte
12 Pop Ciprian Andrei Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:18:42 Timp 7607 Cod 0 Puncte
13 Bobric Dan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:30:81 Timp 8694 Cod 0 Puncte
13 Rosca Alexandra Bianca Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:34:88 Timp 7990 Cod 0 Puncte
13 Demeny Attila Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:18:59 Timp 7565 Cod 0 Puncte
13 Apostol Elena Clarissa Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:36:13 Timp 8701 Cod 0 Puncte
14 Chiritoiu Paul Antonio Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:20:86 Timp 8276 Cod 0 Puncte
14 Sucan Larisa Daiana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:37:10 Timp 8632 Cod 0 Puncte
14 Melciu Denis Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:32:44 Timp 8159 Cod 0 Puncte
14 Sfranciog Andreea Felicia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:38:54 Timp 7554 Cod 0 Puncte
15 Olaru Rebeca Simona Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:40:47 Timp 8356 Cod 0 Puncte
15 Agrapinei Cristian Paul Clubul Sportiv Scolar Resita 02:21:70 Timp 7766 Cod 0 Puncte
15 Bujanca Andreea Elena Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:37:78 Timp 8434 Cod 0 Puncte
16 Curca Florina As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 02:40:65 Timp 9271 Cod 0 Puncte
16 Bota Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:21:90 Timp 8163 Cod 0 Puncte
16 Resid Selma Palatul copiilor Constanta 02:39:61 Timp 8547 Cod 0 Puncte
17 Stroe Larisa Anda Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:41:63 Timp 8734 Cod 0 Puncte
17 Visan Adrian Cezar As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 02:23:79 Timp 9276 Cod 0 Puncte
18 Nemet Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:24:03 Timp 8153 Cod 0 Puncte
19 Diaconu Silviu Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:26:11 Timp 7890 Cod 0 Puncte
20 Stefan Andrei Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 02:27:38 Timp 8475 Cod 0 Puncte
21 Dumitru Robert Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:27:79 Timp 7543 Cod 0 Puncte
22 Tibichi Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:28:24 Timp 8436 Cod 0 Puncte

9. 400 m mixt (14 - 16 ani) Masculin

1 Buzatu Mariana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:23:96 Timp 8196 Cod 0 Puncte
1 Cristea Horia Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:50:92 Timp 7475 Cod 0 Puncte
1 Fodor Bogdan Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:01:57 Timp 8312 Cod 0 Puncte
1 Ciorobea Maria Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:26:71 Timp 7151 Cod 0 Puncte
1 Raiu Florin Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:50:24 Timp 7916 Cod 0 Puncte
2 Sorescu Ioana Adina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:35:69 Timp 8142 Cod 0 Puncte
2 Duta Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:54:49 Timp 6722 Cod 0 Puncte
2 Luca Stefan Eduard Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:17:41 Timp 8100 Cod 0 Puncte
2 Dragusin Maria Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:31:22 Timp 8381 Cod 0 Puncte
2 Szasz Csaba Szilard Clubul Sportiv Municipal Brasov 05:00:21 Timp 7653 Cod 0 Puncte
3 Bogdaneci Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:35:77 Timp 7537 Cod 0 Puncte
3 Doaga Darin Liviu Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:00:28 Timp 7150 Cod 0 Puncte
3 Badea Calin Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:19:01 Timp 8292 Cod 0 Puncte
3 Raduta Bianca Izabella Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:35:86 Timp 8378 Cod 0 Puncte
3 Banciulescu Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:02:02 Timp 7880 Cod 0 Puncte
4 Tanislau Andreea Clubul Sportiv Municipal Brasov 05:40:09 Timp 8123 Cod 0 Puncte
4 Bidica Razvan Palatul copiilor Constanta 05:02:00 Timp 7065 Cod 0 Puncte
4 Gheorghe Mircea Palatul copiilor Constanta 05:21:43 Timp 8069 Cod 0 Puncte
4 Buzdugan Adelina Elena Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 05:36:00 Timp 8496 Cod 0 Puncte
4 Ciocodeica Marin.Iulian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:04:31 Timp 7943 Cod 0 Puncte
5 Dumitru Andreea Beatrice Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:42:20 Timp 7535 Cod 0 Puncte
5 Rotariu Adrian Valentin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 05:06:82 Timp 7198 Cod 0 Puncte
5 Constantin Mircea C. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:25:48 Timp 8308 Cod 0 Puncte
5 Zboiu Nicoleta Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:36:88 Timp 8700 Cod 0 Puncte
5 Cristescu Radu Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:30:81 Timp 7140 Cod 0 Puncte
6 Balalau Ancuta Florentina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:47:18 Timp 8377 Cod 0 Puncte
6 Vasile Iulia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:46:24 Timp 8099 Cod 0 Puncte
6 Alecu Bogdan Mihai Clubul Sportiv Scolar Sibiu 05:46:67 Timp 7803 Cod 0 Puncte
7 Ionescu Ioana Loredana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 06:03:67 Timp 8449 Cod 0 Puncte
7 Dragan Andreea Silvia Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 05:46:30 Timp 8128 Cod 0 Puncte
7 Stafie Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:48:52 Timp 7831 Cod 0 Puncte
8 Sucan Larisa Daiana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 06:13:52 Timp 8632 Cod 0 Puncte
8 Pavaloiu Valentina Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:50:50 Timp 7536 Cod 0 Puncte
9 Dragoiu Ariana Andreea Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 06:28:98 Timp 8471 Cod 0 Puncte
10 Matasa Diana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 06:34:71 Timp 8474 Cod 0 Puncte

10. 100 m spate (14 - 16 ani) Masculin

1 Ungur Catalin Paul Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:02:89 Timp 7672 Cod 0 Puncte
1 Plesa Iulia Bianca Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:09:76 Timp 8353 Cod 0 Puncte
1 Spalatelu Mihai Palatul copiilor Constanta 01:02:29 Timp 7066 Cod 0 Puncte
1 Fodor Bogdan Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:15 Timp 8312 Cod 0 Puncte
1 Dansorean Ioana Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:08:70 Timp 8769 Cod 0 Puncte
2 Manu Cristian Mihai Clubul Sportiv Scolar Resita 01:04:94 Timp 7765 Cod 0 Puncte
2 Nicolae Cristina Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:89 Timp 8192 Cod 0 Puncte
2 Deznan Sergiu Denis Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:04:34 Timp 7192 Cod 0 Puncte
2 Cocianu Gabriel Liceul cu program sportiv Braila 01:07:04 Timp 8060 Cod 0 Puncte
2 Ene Alina Gratiela Liceul cu program sportiv Braila 01:08:71 Timp 8585 Cod 0 Puncte
3 Pirvu Cosmin Alexandru Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:05:13 Timp 7800 Cod 0 Puncte
3 Boboc Silvia Gabriela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:87 Timp 8310 Cod 0 Puncte
3 Duta Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:03 Timp 6722 Cod 0 Puncte
3 Comboeanu Giani Cristian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:07:94 Timp 8191 Cod 0 Puncte
3 Dragusin Maria Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:13:04 Timp 8775 Cod 0 Puncte
4 Sandu Raluca Simona Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:14:59 Timp 8724 Cod 0 Puncte
4 Iorga Alex. Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:05:38 Timp 7900 Cod 0 Puncte
4 Matachi Monica Andreea Liceul cu program sportiv Braila 01:12:89 Timp 7568 Cod 0 Puncte
4 Rotariu Adrian Valentin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:05:13 Timp 7198 Cod 0 Puncte
4 Pascu Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:08:04 Timp 8284 Cod 0 Puncte
5 Sfetcu Cristina Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:15:00 Timp 8495 Cod 0 Puncte
5 Ancuta Alexandru Vasile Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:06:33 Timp 7793 Cod 0 Puncte
5 Bogdaneci Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:13:11 Timp 7537 Cod 0 Puncte
5 Dumitru Lucian Adrian Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:05:53 Timp 7285 Cod 0 Puncte
5 Cucerzan Andrei Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:08:59 Timp 8199 Cod 0 Puncte
6 Constantin Andreea Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 01:15:90 Timp 8683 Cod 0 Puncte
6 Furdui Andrei Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:07:51 Timp 7865 Cod 0 Puncte
6 Idriceanu Diandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:13:47 Timp 8208 Cod 0 Puncte
6 Scurtu Daniel Florin Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:06:69 Timp 7388 Cod 0 Puncte
6 Georgescu Alexandru St. Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 01:08:67 Timp 8263 Cod 0 Puncte
7 Ganovici Viviana Alex. Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:17:76 Timp 8392 Cod 0 Puncte
7 Ionescu Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:08:63 Timp 7945 Cod 0 Puncte
7 Cacovean Brindusa Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:20:51 Timp 8711 Cod 0 Puncte
7 Iozu Ioan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:09:12 Timp 7457 Cod 0 Puncte
7 Gheorghe Mircea Palatul copiilor Constanta 01:08:94 Timp 8069 Cod 0 Puncte
8