Cont

Rezultatele finale pentru Campionat national de juniori

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 200 m bras (15 - 16 ani) Feminin

1 Ulbrecht Melinda Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:52:83 Timp 7699 Cod 0 Puncte
1 Barbu Ioan Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:25:78 Timp 8098 Cod 0 Puncte
2 Rusa Adela Palatul copiilor Constanta 02:54:75 Timp 7709 Cod 0 Puncte
2 Ozsvath Levente Mihaly Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:36:18 Timp 6462 Cod 0 Puncte
3 Dumangiu Anca Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:56:43 Timp 8130 Cod 0 Puncte
3 Tudosie Razvan Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:37:91 Timp 7058 Cod 0 Puncte
4 Crisan Marius Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:37:25 Timp 6461 Cod 0 Puncte
4 Stoiciu Anamaria Beatrice Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:57:84 Timp 7920 Cod 0 Puncte
5 Iozu Ioan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:38:70 Timp 7457 Cod 0 Puncte
5 Apostolescu Ana Teodora Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:09:67 Timp 7876 Cod 0 Puncte
6 Coltoi Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:39:01 Timp 6142 Cod 0 Puncte
7 Manea Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:39:21 Timp 6424 Cod 0 Puncte
8 Chiriac Flavius Ghita Clubul Sportiv Scolar Resita 02:40:19 Timp 6380 Cod 0 Puncte
9 Chiriac Alex. Cristian Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 02:40:74 Timp 6426 Cod 0 Puncte
10 Badea Calin Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:41:82 Timp 8292 Cod 0 Puncte
11 Cojocaru Cristian Dan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:41:96 Timp 6850 Cod 0 Puncte
12 Bodiu Sorin Palatul copiilor Constanta 02:45:11 Timp 6671 Cod 0 Puncte
13 Costache Mihai Aurel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:46:76 Timp 7885 Cod 0 Puncte
14 Ratiu Ovidiu Alexandru Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 02:46:85 Timp 6132 Cod 0 Puncte
15 Cristoltean Dan Ciprian Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:48:09 Timp 7049 Cod 0 Puncte
16 Borz Marius Dumitru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:50:21 Timp 7609 Cod 0 Puncte

2. 100 m fluture (15 - 16 ani) Feminin

1 Macavei Carina Bianca Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:04:68 Timp 7969 Cod 0 Puncte
1 Coste Alin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:58:03 Timp 6783 Cod 0 Puncte
2 Rusu Horea Adrian Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:58:42 Timp 7978 Cod 0 Puncte
2 Bocsa Bianca Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:05:88 Timp 7471 Cod 0 Puncte
3 Tatar Gheorghe Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:59:25 Timp 6527 Cod 0 Puncte
3 Asimine Alecsandra V. Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:09:21 Timp 7088 Cod 0 Puncte
4 Zlatoianu Andreea Sorina Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 01:10:29 Timp 7470 Cod 0 Puncte
4 Popa Gabriel Florian Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:59:39 Timp 5893 Cod 0 Puncte
5 Dragan Andreea Silvia Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:11:74 Timp 8128 Cod 0 Puncte
5 Tecar Dorin Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:00:07 Timp 6529 Cod 0 Puncte
6 Zinca Vlad Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:10 Timp 6696 Cod 0 Puncte
6 Nicolae Cristina Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:12:98 Timp 8192 Cod 0 Puncte
7 Vanta Dacian Tudor Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:00:37 Timp 6811 Cod 0 Puncte
7 Lungu Andreea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:13:70 Timp 7189 Cod 0 Puncte
8 Nica Stefania Madalina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:71 Timp 8309 Cod 0 Puncte
8 Nas Bogdan Emil Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:00:95 Timp 7782 Cod 0 Puncte
9 Rad Andrea Denisa Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:14:59 Timp 7983 Cod 0 Puncte
9 Coroi Stoian Ioan Robert Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:00:96 Timp 7243 Cod 0 Puncte
10 Teodorescu Anca Ruxandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:14:75 Timp 7364 Cod 0 Puncte
10 Coicici Miroslav Radu Clubul Sportiv Scolar Resita 01:01:38 Timp 6393 Cod 0 Puncte
11 Sorescu Ioana Adina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:16:30 Timp 8142 Cod 0 Puncte
11 Radu Marius Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 01:02:08 Timp 6147 Cod 0 Puncte
12 Matei Mihai Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:83 Timp 6726 Cod 0 Puncte
12 Stancea Ioana Catalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:16:45 Timp 7144 Cod 0 Puncte
13 Borbileanu Paul Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:02:30 Timp 7342 Cod 0 Puncte
13 Bolbea Antonia Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:16:74 Timp 7977 Cod 0 Puncte
14 Ianu Petra Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:17:64 Timp 7806 Cod 0 Puncte
14 Banciulescu Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:35 Timp 7880 Cod 0 Puncte
15 Barbulescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:22:05 Timp 7809 Cod 0 Puncte
15 Itu Sergiu Sebastian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:02:76 Timp 7968 Cod 0 Puncte
16 Gradinaru Andrei Razvan Palatul copiilor Constanta 01:03:37 Timp 7708 Cod 0 Puncte
17 Mitrut Bogdan Ion Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:44 Timp 6138 Cod 0 Puncte
18 Dumitru Lucian Adrian Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:03:64 Timp 7285 Cod 0 Puncte
19 Besteala Dumitru Angel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:39 Timp 8097 Cod 0 Puncte
20 Ghiorghiu Alexandru C. Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:04:57 Timp 6647 Cod 0 Puncte
21 Droncioiu Mircea Stefan Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 01:05:25 Timp 6448 Cod 0 Puncte
22 Breajan Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:05:42 Timp 6979 Cod 0 Puncte
23 Tanase Dragos Simion Palatul copiilor Constanta 01:05:43 Timp 6749 Cod 0 Puncte
24 Stergarel Cosmin Liceul cu program sportiv Braila 01:05:51 Timp 6731 Cod 0 Puncte
25 Pascu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:05:84 Timp 7477 Cod 0 Puncte
26 Duta Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:88 Timp 6722 Cod 0 Puncte
27 Fodor Bogdan Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:92 Timp 8312 Cod 0 Puncte
28 Comboeanu Giani Cristian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:05:96 Timp 8191 Cod 0 Puncte
29 Moldoveanu Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:05 Timp 7466 Cod 0 Puncte
30 Trif Alexandru Mihai Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:06:24 Timp 7211 Cod 0 Puncte
31 Iorga Alex. Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:30 Timp 7900 Cod 0 Puncte
32 Albu George Raul Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:06:70 Timp 7414 Cod 0 Puncte
33 Lomnoseanu Mihai Alin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:07:08 Timp 8096 Cod 0 Puncte
34 Constantin Mircea C. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:13 Timp 8308 Cod 0 Puncte
35 Gheorghe Marian Ciprian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:25 Timp 8285 Cod 0 Puncte
36 Mucenica Florian Cosmin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:94 Timp 8299 Cod 0 Puncte

3. 1500 m liber (15 - 16 ani) Feminin

1 Iancu Maria Alexandra Liceul cu program sportiv Braila 18:18:99 Timp 7584 Cod 0 Puncte
1 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 16:17:69 Timp 6652 Cod 0 Puncte
2 Singuran Andra Ioana Palatul copiilor Constanta 18:48:00 Timp 8077 Cod 0 Puncte
2 Artimon Alin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 16:19:00 Timp 7028 Cod 0 Puncte
3 Velicu Ioana Diana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18:57:34 Timp 7976 Cod 0 Puncte
3 Spalatelu Mihai Palatul copiilor Constanta 16:58:14 Timp 7066 Cod 0 Puncte
4 Zarnoianu Ioana Alexandra Asociatia Bucharest Sport Club Elite 19:43:38 Timp 8468 Cod 0 Puncte
4 Zinca Vlad Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17:26:73 Timp 6696 Cod 0 Puncte
5 Iorga Vlad Mihail Clubul Sportiv Farul Constanta 18:13:54 Timp 6134 Cod 0 Puncte
5 Lican Irina Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 19:51:90 Timp 7130 Cod 0 Puncte
6 Gaspar Ligia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 19:51:11 Timp 7840 Cod 0 Puncte
6 Anton Marian Claudiu Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 18:19:78 Timp 6148 Cod 0 Puncte
7 Matei Mihai Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18:37:70 Timp 6726 Cod 0 Puncte
7 Buzatu Mariana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 19:59:02 Timp 8196 Cod 0 Puncte
8 Iozu Ana Maria Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 21:58:97 Timp 8314 Cod 0 Puncte
8 Dumitru Lucian Adrian Clubul Sportiv Municipal Timisoara 19:03:62 Timp 7285 Cod 0 Puncte
9 Bilencu Octavian Andrei Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 19:52:61 Timp 6160 Cod 0 Puncte

4. 200 m liber (14 - 16 ani) Masculin

1 Barbu Ioan Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:16:32 Timp 8098 Cod 0 Puncte
1 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:15:91 Timp 6556 Cod 0 Puncte
2 Durlesteanu Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:17:99 Timp 9278 Cod 0 Puncte
2 Stoiciu Anamaria Beatrice Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:18:83 Timp 7920 Cod 0 Puncte
3 Constantin Andreea Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 10:23:99 Timp 8683 Cod 0 Puncte
3 Coste Alin Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 08:27:37 Timp 6783 Cod 0 Puncte
4 Banciulescu Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 08:55:18 Timp 7880 Cod 0 Puncte
5 Mucenica Florian Cosmin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 09:18:19 Timp 8299 Cod 0 Puncte

5. 800 m liber (17 - 18 ani) Masculin

1 Iancu Maria Alexandra Liceul cu program sportiv Braila 09:36:57 Timp 7584 Cod 0 Puncte
1 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 08:21:72 Timp 6652 Cod 0 Puncte
2 Artimon Alin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 08:24:13 Timp 7028 Cod 0 Puncte
2 Stoiciu Anamaria Beatrice Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 09:56:02 Timp 7920 Cod 0 Puncte
3 Cristoltean Andreea Liceul cu program sportiv Alba Iulia 10:00:75 Timp 7857 Cod 0 Puncte
3 Ciocan Octavian Mihai Liceul cu program sportiv Braila 08:44:92 Timp 7582 Cod 0 Puncte
4 Spalatelu Mihai Palatul copiilor Constanta 08:45:93 Timp 7066 Cod 0 Puncte
4 Velicu Ioana Diana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:01:16 Timp 7976 Cod 0 Puncte
5 Gaspar Ligia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 10:12:77 Timp 7840 Cod 0 Puncte
5 Raiu Florin Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 08:48:30 Timp 7916 Cod 0 Puncte
6 Anton Marian Claudiu Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:55:20 Timp 6148 Cod 0 Puncte
6 Lican Irina Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:21:98 Timp 7130 Cod 0 Puncte
7 Popescu Daniel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:17:07 Timp 5901 Cod 0 Puncte
7 Zarnoianu Ioana Alexandra Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10:32:27 Timp 8468 Cod 0 Puncte
8 Bolbea Antonia Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:42:13 Timp 7977 Cod 0 Puncte
8 Iorga Vlad Mihail Clubul Sportiv Farul Constanta 09:18:02 Timp 6134 Cod 0 Puncte
9 Moldoveanu Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 09:26:07 Timp 7466 Cod 0 Puncte
9 Iozu Ana Maria Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11:22:61 Timp 8314 Cod 0 Puncte
10 Duminica Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:28:45 Timp 6724 Cod 0 Puncte
11 Popa Gabriel Florian Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 09:30:29 Timp 5893 Cod 0 Puncte
12 Matei Mihai Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:31:19 Timp 6726 Cod 0 Puncte
13 Tomescu Vlad Constantin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:43:93 Timp 7560 Cod 0 Puncte
14 Grecu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 09:54:14 Timp 7726 Cod 0 Puncte
15 Olaru Ioan Emanuel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 09:59:61 Timp 7910 Cod 0 Puncte
16 Bilencu Octavian Andrei Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 10:10:95 Timp 6160 Cod 0 Puncte

6. 50 m spate (15 - 16 ani) Feminin

1 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:81 Timp 6652 Cod 0 Puncte
1 Macavei Carina Bianca Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:30:84 Timp 7969 Cod 0 Puncte
2 Coroi Stoian Ioan Robert Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:28:93 Timp 7243 Cod 0 Puncte
2 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:99 Timp 6556 Cod 0 Puncte
3 Bocsa Bianca Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:76 Timp 7471 Cod 0 Puncte
3 Craciunescu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:98 Timp 6429 Cod 0 Puncte
4 Zinca Vlad Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:99 Timp 6696 Cod 0 Puncte
4 Dansorean Ioana Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:32:88 Timp 8769 Cod 0 Puncte
5 Nicolae Cristina Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:25 Timp 8192 Cod 0 Puncte
5 Radu Marius Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 00:29:04 Timp 6147 Cod 0 Puncte
6 Nica Stefania Madalina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:69 Timp 8309 Cod 0 Puncte
6 Manea Bogdan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:39 Timp 6656 Cod 0 Puncte
7 Negrea Anca Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:87 Timp 7909 Cod 0 Puncte
7 Cioltea Tudor Costel Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:29:46 Timp 6536 Cod 0 Puncte
8 Macovei Daniel Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:30:00 Timp 6836 Cod 0 Puncte
8 Cojocariu Iasmina Clubul Sportiv Scolar Resita 00:33:91 Timp 7761 Cod 0 Puncte
9 Spalatelu Mihai Palatul copiilor Constanta 00:29:92 Timp 7066 Cod 0 Puncte
9 Georgescu Anda Beatrice Palatul copiilor Constanta 00:34:36 Timp 7067 Cod 0 Puncte
10 Boboc Silvia Gabriela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:52 Timp 8310 Cod 0 Puncte
10 Fodor Bogdan Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:96 Timp 8312 Cod 0 Puncte
11 Gaspar Ligia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:34:62 Timp 7840 Cod 0 Puncte
11 Durlesteanu Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:29 Timp 9278 Cod 0 Puncte
12 Constantin Andreea Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:34:87 Timp 8683 Cod 0 Puncte
12 Iorga Alex. Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:44 Timp 7900 Cod 0 Puncte
13 Tanase Dragos Simion Palatul copiilor Constanta 00:30:48 Timp 6749 Cod 0 Puncte
13 Macovei Miruna Madalina Palatul copiilor Constanta 00:35:63 Timp 7071 Cod 0 Puncte
14 Anton Marian Claudiu Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:89 Timp 6148 Cod 0 Puncte
14 Boricean Bianca Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:35:53 Timp 7090 Cod 0 Puncte
15 Iozu Ana Maria Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:95 Timp 8314 Cod 0 Puncte
15 Dumitru Lucian Adrian Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:30:91 Timp 7285 Cod 0 Puncte
16 Bacanu Monica Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:17 Timp 8460 Cod 0 Puncte
16 Comboeanu Giani Cristian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:30:98 Timp 8191 Cod 0 Puncte
17 Apostolescu Ana Teodora Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:34 Timp 7876 Cod 0 Puncte
17 Iorga Vlad Mihail Clubul Sportiv Farul Constanta 00:31:03 Timp 6134 Cod 0 Puncte
18 Popescu Ruxandra Liana Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:38:02 Timp 10398 Cod 0 Puncte
18 Gradinaru Andrei Razvan Palatul copiilor Constanta 00:31:32 Timp 7708 Cod 0 Puncte
19 Pascu Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:31:49 Timp 8284 Cod 0 Puncte
19 Nita Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:15 Timp 8311 Cod 0 Puncte
20 Pirvu Cosmin Alexandru Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:31:83 Timp 7800 Cod 0 Puncte
20 Strati Simona Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:39:12 Timp 8512 Cod 0 Puncte
21 Paun Ruxandra Sport Club Municipal Bacau 00:40:74 Timp 7612 Cod 0 Puncte
21 Raiu Florin Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:29 Timp 7916 Cod 0 Puncte
22 Iozu Ioan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:36 Timp 7457 Cod 0 Puncte
23 Ghiorghiu Alexandru C. Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:79 Timp 6647 Cod 0 Puncte
24 Sepi Roberto Alin Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:32:80 Timp 9769 Cod 0 Puncte
25 Grecu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:00 Timp 7726 Cod 0 Puncte
26 Albu George Raul Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:33:01 Timp 7414 Cod 0 Puncte
27 Stefan Andrei Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:33:10 Timp 8475 Cod 0 Puncte
28 Ratiu Ovidiu Alexandru Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:33:47 Timp 6132 Cod 0 Puncte
29 Olaru Ioan Emanuel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:50 Timp 7910 Cod 0 Puncte
30 Cristoltean Dan Ciprian Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:35:25 Timp 7049 Cod 0 Puncte
31 Iorga Roberth Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:97 Timp 8115 Cod 0 Puncte
32 Nica Dan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:24 Timp 8343 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

7. 100 m liber (17 - 18 ani) Masculin

1 Tatar Gheorghe Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:52:91 Timp 6527 Cod 0 Puncte
1 Serboane Daiana Larisa Clubul Sportiv Scolar Resita 00:59:75 Timp 7227 Cod 0 Puncte
2 Rusu Horea Adrian Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:53:63 Timp 7978 Cod 0 Puncte
2 Bocsa Bianca Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:01:58 Timp 7471 Cod 0 Puncte
3 Radu Marius Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 00:51:98 Timp 6147 Cod 0 Puncte
3 Stoiciu Anamaria Beatrice Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:22 Timp 7920 Cod 0 Puncte
4 Zarnoianu Ioana Alexandra Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:02:23 Timp 8468 Cod 0 Puncte
4 Coste Alin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:53:24 Timp 6783 Cod 0 Puncte
5 Iancu Maria Alexandra Liceul cu program sportiv Braila 01:02:31 Timp 7584 Cod 0 Puncte
5 Negrea Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:54:75 Timp 7476 Cod 0 Puncte
6 Coicici Miroslav Radu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:55:31 Timp 6393 Cod 0 Puncte
6 Micle Andreea Maria Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:02:57 Timp 7651 Cod 0 Puncte
7 Durlesteanu Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:55:58 Timp 9278 Cod 0 Puncte
7 Nica Stefania Madalina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:03:77 Timp 8309 Cod 0 Puncte
8 Matei Mihai Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:56:00 Timp 6726 Cod 0 Puncte
8 Singuran Andra Ioana Palatul copiilor Constanta 01:04:33 Timp 8077 Cod 0 Puncte
9 Itu Sergiu Sebastian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:55:87 Timp 7968 Cod 0 Puncte
9 Morar Adriana Corina Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:04:50 Timp 9150 Cod 0 Puncte
10 Velicu Ioana Diana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:04:63 Timp 7976 Cod 0 Puncte
10 Nas Bogdan Emil Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:56:08 Timp 7782 Cod 0 Puncte
11 Georgescu Anda Beatrice Palatul copiilor Constanta 01:05:09 Timp 7067 Cod 0 Puncte
11 Duminica Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:56:15 Timp 6724 Cod 0 Puncte
12 Barbu Ioan Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:56:19 Timp 8098 Cod 0 Puncte
12 Dragan Andreea Silvia Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:05:39 Timp 8128 Cod 0 Puncte
13 Borbileanu Paul Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:56:38 Timp 7342 Cod 0 Puncte
13 Cristoltean Andreea Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:05:49 Timp 7857 Cod 0 Puncte
14 Dumitru Lucian Adrian Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:56:97 Timp 7285 Cod 0 Puncte
14 Lican Irina Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:89 Timp 7130 Cod 0 Puncte
15 Lungu Andreea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:06:04 Timp 7189 Cod 0 Puncte
15 Banciulescu Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:57:18 Timp 7880 Cod 0 Puncte
16 Bolbea Antonia Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:21 Timp 7977 Cod 0 Puncte
16 Albu George Raul Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:57:63 Timp 7414 Cod 0 Puncte
17 Anton Marian Claudiu Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:57:66 Timp 6148 Cod 0 Puncte
17 Teodorescu Anca Ruxandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:07:27 Timp 7364 Cod 0 Puncte
18 Crisan Marius Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:58:42 Timp 6461 Cod 0 Puncte
18 Boricean Bianca Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:08:08 Timp 7090 Cod 0 Puncte
19 Besteala Dumitru Angel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:58:53 Timp 8097 Cod 0 Puncte
19 Iozu Ana Maria Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:28 Timp 8314 Cod 0 Puncte
20 Paun Ruxandra Sport Club Municipal Bacau 01:11:67 Timp 7612 Cod 0 Puncte
20 Tomescu Vlad Constantin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:58:60 Timp 7560 Cod 0 Puncte
21 Bacanu Monica Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:60 Timp 8460 Cod 0 Puncte
21 Ghiorghiu Alexandru C. Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:58:67 Timp 6647 Cod 0 Puncte
22 Nita Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:16:22 Timp 8311 Cod 0 Puncte
22 Bilencu Octavian Andrei Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:58:82 Timp 6160 Cod 0 Puncte
23 Pascu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:58:87 Timp 7477 Cod 0 Puncte
23 Strati Simona Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:16:63 Timp 8512 Cod 0 Puncte
24 Popescu Daniel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:91 Timp 5901 Cod 0 Puncte
24 Filip Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:16:79 Timp 8288 Cod 0 Puncte
25 Mitrut Bogdan Ion Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:98 Timp 6138 Cod 0 Puncte
26 Sepi Roberto Alin Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:59:59 Timp 9769 Cod 0 Puncte
27 Lomnoseanu Mihai Alin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:59:91 Timp 8096 Cod 0 Puncte
28 Moldoveanu Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:00:53 Timp 7466 Cod 0 Puncte
29 Chiriac Alex. Cristian Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 01:00:83 Timp 6426 Cod 0 Puncte
30 Mucenica Florian Cosmin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:01:20 Timp 8299 Cod 0 Puncte
31 Droncioiu Mircea Stefan Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 01:01:35 Timp 6448 Cod 0 Puncte
32 Grecu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:01:49 Timp 7726 Cod 0 Puncte
33 Iorga Roberth Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:01:77 Timp 8115 Cod 0 Puncte
34 Iorga Alex. Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:01:79 Timp 7900 Cod 0 Puncte
35 Iozu Ioan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:30 Timp 7457 Cod 0 Puncte
36 Costache Mihai Aurel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:72 Timp 7885 Cod 0 Puncte
37 Pirjol Dan Ionut Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:03:10 Timp 6961 Cod 0 Puncte
38 Diaconu Silviu Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:03:82 Timp 7890 Cod 0 Puncte
39 Stefan Andrei Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 01:04:65 Timp 8475 Cod 0 Puncte
40 Borz Marius Dumitru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:04:93 Timp 7609 Cod 0 Puncte
41 Nica Dan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:48 Timp 8343 Cod 0 Puncte
42 Ocanovici Milian Adrian Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:11:56 Timp 9782 Cod 0 Puncte
43 Macovei Daniel Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:14:38 Timp 6836 Cod 0 Puncte

8. 200 m mixt (17 - 18 ani) Masculin

1 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:07:84 Timp 6652 Cod 0 Puncte
1 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:24:06 Timp 6556 Cod 0 Puncte
2 Cojocariu Iasmina Clubul Sportiv Scolar Resita 02:33:03 Timp 7761 Cod 0 Puncte
2 Zinca Vlad Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:16:11 Timp 6696 Cod 0 Puncte
3 Papp Sabina Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:28:17 Timp 7654 Cod 0 Puncte
3 Duta Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:16:89 Timp 6722 Cod 0 Puncte
4 Manea Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:18:52 Timp 6424 Cod 0 Puncte
4 Stoiciu Anamaria Beatrice Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:33:16 Timp 7920 Cod 0 Puncte
5 Ozsvath Levente Mihaly Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:18:59 Timp 6462 Cod 0 Puncte
5 Asimine Alecsandra V. Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:36:02 Timp 7088 Cod 0 Puncte
6 Fodor Bogdan Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:20:21 Timp 8312 Cod 0 Puncte
6 Buzatu Mariana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:37:13 Timp 8196 Cod 0 Puncte
7 Sorescu Ioana Adina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:42:84 Timp 8142 Cod 0 Puncte
7 Gradinaru Andrei Razvan Palatul copiilor Constanta 02:21:59 Timp 7708 Cod 0 Puncte
8 Dragan Andreea Silvia Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:43:99 Timp 8128 Cod 0 Puncte
8 Breajan Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:22:86 Timp 6979 Cod 0 Puncte
9 Popa Gabriel Florian Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:24:18 Timp 5893 Cod 0 Puncte
9 Dumangiu Anca Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:47:92 Timp 8130 Cod 0 Puncte
10 Cioltea Tudor Costel Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:26:26 Timp 6536 Cod 0 Puncte
10 Apostolescu Ana Teodora Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:50:06 Timp 7876 Cod 0 Puncte
11 Raiu Florin Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:35:59 Timp 7916 Cod 0 Puncte
11 Barbulescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:53:73 Timp 7809 Cod 0 Puncte
12 Chiriac Alex. Cristian Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 02:25:90 Timp 6426 Cod 0 Puncte
12 Ianu Petra Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:54:22 Timp 7806 Cod 0 Puncte
13 Iozu Ioan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:25:92 Timp 7457 Cod 0 Puncte
14 Comboeanu Giani Cristian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:26:65 Timp 8191 Cod 0 Puncte
15 Tecar Dorin Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:27:17 Timp 6529 Cod 0 Puncte
16 Crisan Marius Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:27:77 Timp 6461 Cod 0 Puncte
17 Coste Alin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:28:63 Timp 6783 Cod 0 Puncte
18 Coltoi Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:29:46 Timp 6142 Cod 0 Puncte
19 Stergarel Cosmin Liceul cu program sportiv Braila 02:31:24 Timp 6731 Cod 0 Puncte
20 Mitrut Bogdan Ion Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:31:51 Timp 6138 Cod 0 Puncte
21 Ratiu Ovidiu Alexandru Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 02:32:47 Timp 6132 Cod 0 Puncte
22 Vanta Dacian Tudor Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:35:67 Timp 6811 Cod 0 Puncte
23 Trif Alexandru Mihai Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:36:15 Timp 7211 Cod 0 Puncte
24 Gheorghe Marian Ciprian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:44:28 Timp 8285 Cod 0 Puncte

9. 100 m spate (17 - 18 ani) Masculin

1 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:59:17 Timp 6652 Cod 0 Puncte
1 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:90 Timp 6556 Cod 0 Puncte
2 Coroi Stoian Ioan Robert Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:01:73 Timp 7243 Cod 0 Puncte
2 Macavei Carina Bianca Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:05:93 Timp 7969 Cod 0 Puncte
3 Vanta Dacian Tudor Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:01:78 Timp 6811 Cod 0 Puncte
3 Bocsa Bianca Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:95 Timp 7471 Cod 0 Puncte
4 Dansorean Ioana Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:10:21 Timp 8769 Cod 0 Puncte
4 Manea Bogdan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:01:94 Timp 6656 Cod 0 Puncte
5 Nicolae Cristina Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:78 Timp 8192 Cod 0 Puncte
5 Craciunescu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:90 Timp 6429 Cod 0 Puncte
6 Georgescu Anda Beatrice Palatul copiilor Constanta 01:12:87 Timp 7067 Cod 0 Puncte
6 Spalatelu Mihai Palatul copiilor Constanta 01:03:40 Timp 7066 Cod 0 Puncte
7 Fodor Bogdan Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:49 Timp 8312 Cod 0 Puncte
7 Asimine Alecsandra V. Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:13:15 Timp 7088 Cod 0 Puncte
8 Cioltea Tudor Costel Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:03:95 Timp 6536 Cod 0 Puncte
8 Boboc Silvia Gabriela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:31 Timp 8310 Cod 0 Puncte
9 Macovei Daniel Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:03:97 Timp 6836 Cod 0 Puncte
9 Gaspar Ligia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:13:59 Timp 7840 Cod 0 Puncte
10 Boricean Bianca Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:13:91 Timp 7090 Cod 0 Puncte
10 Tanase Dragos Simion Palatul copiilor Constanta 01:04:65 Timp 6749 Cod 0 Puncte
11 Negrea Anca Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:97 Timp 7909 Cod 0 Puncte
11 Zinca Vlad Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:16:36 Timp 6696 Cod 0 Puncte
12 Anton Marian Claudiu Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:44 Timp 6148 Cod 0 Puncte
12 Macovei Miruna Madalina Palatul copiilor Constanta 01:17:29 Timp 7071 Cod 0 Puncte
13 Iorga Alex. Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:05:81 Timp 7900 Cod 0 Puncte
13 Constantin Andreea Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 01:17:42 Timp 8683 Cod 0 Puncte
14 Pirvu Cosmin Alexandru Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:07:33 Timp 7800 Cod 0 Puncte
14 Rad Andrea Denisa Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:18:13 Timp 7983 Cod 0 Puncte
15 Iorga Vlad Mihail Clubul Sportiv Farul Constanta 01:07:53 Timp 6134 Cod 0 Puncte
15 Iozu Ana Maria Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:18:68 Timp 8314 Cod 0 Puncte
16 Rusa Adela Palatul copiilor Constanta 01:20:99 Timp 7709 Cod 0 Puncte
16 Duta Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:68 Timp 6722 Cod 0 Puncte
17 Strati Simona Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:22:81 Timp 8512 Cod 0 Puncte
17 Breajan Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:07:72 Timp 6979 Cod 0 Puncte
18 Dumitru Lucian Adrian Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:07:85 Timp 7285 Cod 0 Puncte
19 Pascu Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:08:25 Timp 8284 Cod 0 Puncte
20 Olaru Ioan Emanuel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:09:62 Timp 7910 Cod 0 Puncte
21 Comboeanu Giani Cristian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:10:04 Timp 8191 Cod 0 Puncte
22 Moldoveanu Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:58 Timp 7466 Cod 0 Puncte
23 Badea Calin Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:63 Timp 8292 Cod 0 Puncte
24 Radu Marius Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 01:10:99 Timp 6147 Cod 0 Puncte
25 Pirjol Dan Ionut Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:12:45 Timp 6961 Cod 0 Puncte
26 Cristoltean Dan Ciprian Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:14:67 Timp 7049 Cod 0 Puncte
27 Constantin Mircea C. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:16:55 Timp 8308 Cod 0 Puncte

Ziua 3 sesiunea 1

10. 50 m bras (15 - 16 ani) Feminin

1 Papp Sabina Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:34:74 Timp 7654 Cod 0 Puncte
1 Tudosie Razvan Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:32 Timp 7058 Cod 0 Puncte
2 Chiriac Flavius Ghita Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:10 Timp 6380 Cod 0 Puncte
2 Ulbrecht Melinda Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:34:90 Timp 7699 Cod 0 Puncte
3 Nas Bogdan Emil Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:30:19 Timp 7782 Cod 0 Puncte
3 Constantinescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:70 Timp 7437 Cod 0 Puncte
4 Dumangiu Anca Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:37:35 Timp 8130 Cod 0 Puncte
4 Barbu Ioan Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:92 Timp 8098 Cod 0 Puncte
5 Rusa Adela Palatul copiilor Constanta 00:38:72 Timp 7709 Cod 0 Puncte
5 Ozsvath Levente Mihaly Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:32:05 Timp 6462 Cod 0 Puncte
6 Zlatoianu Andreea Sorina Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:39:05 Timp 7470 Cod 0 Puncte
6 Cojocaru Cristian Dan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:32:11 Timp 6850 Cod 0 Puncte
7 Gradinaru Andrei Razvan Palatul copiilor Constanta 00:32:12 Timp 7708 Cod 0 Puncte
7 Negrea Anca Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:40:02 Timp 7909 Cod 0 Puncte
8 Durlesteanu Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:22 Timp 9278 Cod 0 Puncte
8 Stoiciu Anamaria Beatrice Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:40:26 Timp 7920 Cod 0 Puncte
9 Apostolescu Ana Teodora Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:41:54 Timp 7876 Cod 0 Puncte
9 Bodiu Sorin Palatul copiilor Constanta 00:33:43 Timp 6671 Cod 0 Puncte
10 Barbulescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:42:26 Timp 7809 Cod 0 Puncte
10 Coltoi Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:81 Timp 6142 Cod 0 Puncte
11 Paun Ruxandra Sport Club Municipal Bacau 00:42:38 Timp 7612 Cod 0 Puncte
11 Chiriac Alex. Cristian Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:32:94 Timp 6426 Cod 0 Puncte
12 Manea Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:00 Timp 6424 Cod 0 Puncte
12 Filip Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:42:70 Timp 8288 Cod 0 Puncte
13 Iozu Ioan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:17 Timp 7457 Cod 0 Puncte
14 Coroi Stoian Ioan Robert Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:33:20 Timp 7243 Cod 0 Puncte
15 Crisan Marius Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:33:28 Timp 6461 Cod 0 Puncte
16 Badea Calin Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:29 Timp 8292 Cod 0 Puncte
17 Ratiu Ovidiu Alexandru Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:33:73 Timp 6132 Cod 0 Puncte
18 Costache Mihai Aurel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:95 Timp 7885 Cod 0 Puncte
19 Duta Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:32 Timp 6722 Cod 0 Puncte
20 Popa Gabriel Florian Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:34:49 Timp 5893 Cod 0 Puncte
21 Pavel Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:70 Timp 7458 Cod 0 Puncte
22 Cristoltean Dan Ciprian Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:34:85 Timp 7049 Cod 0 Puncte
23 Cioltea Tudor Costel Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:34:92 Timp 6536 Cod 0 Puncte
24 Luca Mihai Leonard Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:93 Timp 9904 Cod 0 Puncte
25 Pascu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:69 Timp 7477 Cod 0 Puncte
26 Borz Marius Dumitru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:36:11 Timp 7609 Cod 0 Puncte
27 Breajan Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:37:02 Timp 6979 Cod 0 Puncte
27 Droncioiu Mircea Stefan Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:37:02 Timp 6448 Cod 0 Puncte
29 Ocanovici Milian Adrian Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:40:82 Timp 9782 Cod 0 Puncte

11. 200 m fluture (15 - 16 ani) Feminin

1 Asimine Alecsandra V. Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:28:21 Timp 7088 Cod 0 Puncte
1 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:07:84 Timp 6652 Cod 0 Puncte
2 Zarnoianu Ioana Alexandra Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:31:23 Timp 8468 Cod 0 Puncte
2 Zinca Vlad Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:10:57 Timp 6696 Cod 0 Puncte
3 Buzatu Mariana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:30:69 Timp 8196 Cod 0 Puncte
3 Tecar Dorin Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:12:26 Timp 6529 Cod 0 Puncte
4 Iorga Vlad Mihail Clubul Sportiv Farul Constanta 02:14:81 Timp 6134 Cod 0 Puncte
4 Gaspar Ligia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:35:68 Timp 7840 Cod 0 Puncte
5 Raiu Florin Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:15:89 Timp 7916 Cod 0 Puncte
5 Dragan Andreea Silvia Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:41:18 Timp 8128 Cod 0 Puncte
6 Banciulescu Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:19:57 Timp 7880 Cod 0 Puncte
6 Nicolae Cristina Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:41:25 Timp 8192 Cod 0 Puncte
7 Ianu Petra Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:43:04 Timp 7806 Cod 0 Puncte
7 Popa Gabriel Florian Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:18:25 Timp 5893 Cod 0 Puncte
8 Teodorescu Anca Ruxandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:43:34 Timp 7364 Cod 0 Puncte
8 Mitrut Bogdan Ion Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:18:41 Timp 6138 Cod 0 Puncte
9 Sorescu Ioana Adina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:44:55 Timp 8142 Cod 0 Puncte
9 Vanta Dacian Tudor Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:18:76 Timp 6811 Cod 0 Puncte
10 Rad Andrea Denisa Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:48:06 Timp 7983 Cod 0 Puncte
10 Droncioiu Mircea Stefan Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 02:23:59 Timp 6448 Cod 0 Puncte
11 Fodor Bogdan Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:24:67 Timp 8312 Cod 0 Puncte
12 Moldoveanu Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:25:08 Timp 7466 Cod 0 Puncte
13 Lomnoseanu Mihai Alin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:27:06 Timp 8096 Cod 0 Puncte
14 Constantin Mircea C. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:28:74 Timp 8308 Cod 0 Puncte
15 Trif Alexandru Mihai Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:35:43 Timp 7211 Cod 0 Puncte

12. 100 m liber (15 - 16 ani) Feminin

1 Stoiciu Anamaria Beatrice Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:18:22 Timp 7920 Cod 0 Puncte
1 Durlesteanu Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:40:17 Timp 9278 Cod 0 Puncte
2 Macovei Daniel Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 03:42:23 Timp 6836 Cod 0 Puncte
2 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:21:41 Timp 6556 Cod 0 Puncte
3 Barbu Ioan Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:42:95 Timp 8098 Cod 0 Puncte
4 Coroi Stoian Ioan Robert Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:44:63 Timp 7243 Cod 0 Puncte
5 Besteala Dumitru Angel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:58:14 Timp 8097 Cod 0 Puncte
6 Droncioiu Mircea Stefan Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 04:10:51 Timp 6448 Cod 0 Puncte

13. 200 m liber (15 - 16 ani) Feminin

1 Serboane Daiana Larisa Clubul Sportiv Scolar Resita 02:11:09 Timp 7227 Cod 0 Puncte
1 Artimon Alin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 01:55:39 Timp 7028 Cod 0 Puncte
2 Bocsa Bianca Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:12:71 Timp 7471 Cod 0 Puncte
2 Radu Marius Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 01:55:84 Timp 6147 Cod 0 Puncte
3 Iancu Maria Alexandra Liceul cu program sportiv Braila 02:14:43 Timp 7584 Cod 0 Puncte
3 Tatar Gheorghe Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:55:93 Timp 6527 Cod 0 Puncte
4 Itu Sergiu Sebastian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:02:15 Timp 7968 Cod 0 Puncte
4 Cojocariu Iasmina Clubul Sportiv Scolar Resita 02:19:04 Timp 7761 Cod 0 Puncte
5 Singuran Andra Ioana Palatul copiilor Constanta 02:15:32 Timp 8077 Cod 0 Puncte
5 Negrea Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:00:35 Timp 7476 Cod 0 Puncte
6 Stoiciu Anamaria Beatrice Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:17:12 Timp 7920 Cod 0 Puncte
6 Ciocan Octavian Mihai Liceul cu program sportiv Braila 02:00:82 Timp 7582 Cod 0 Puncte
7 Georgescu Anda Beatrice Palatul copiilor Constanta 02:17:55 Timp 7067 Cod 0 Puncte
7 Duminica Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:00:88 Timp 6724 Cod 0 Puncte
8 Coste Alin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:03:55 Timp 6783 Cod 0 Puncte
8 Morar Adriana Corina Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 02:18:91 Timp 9150 Cod 0 Puncte
9 Coicici Miroslav Radu Clubul Sportiv Scolar Resita 02:03:78 Timp 6393 Cod 0 Puncte
9 Velicu Ioana Diana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:21:42 Timp 7976 Cod 0 Puncte
10 Lican Irina Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:22:31 Timp 7130 Cod 0 Puncte
10 Borbileanu Paul Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:09:56 Timp 7342 Cod 0 Puncte
11 Nica Stefania Madalina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:22:86 Timp 8309 Cod 0 Puncte
11 Popescu Daniel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:10:19 Timp 5901 Cod 0 Puncte
12 Dansorean Ioana Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:23:32 Timp 8769 Cod 0 Puncte
12 Anton Marian Claudiu Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:10:25 Timp 6148 Cod 0 Puncte
13 Stergarel Cosmin Liceul cu program sportiv Braila 02:06:69 Timp 6731 Cod 0 Puncte
13 Lungu Andreea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:24:34 Timp 7189 Cod 0 Puncte
14 Manea Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:08:37 Timp 6424 Cod 0 Puncte
14 Boricean Bianca Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:24:86 Timp 7090 Cod 0 Puncte
15 Macovei Daniel Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 02:08:41 Timp 6836 Cod 0 Puncte
15 Iozu Ana Maria Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:34:40 Timp 8314 Cod 0 Puncte
16 Papp Sabina Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:40:17 Timp 7654 Cod 0 Puncte
16 Albu George Raul Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:08:93 Timp 7414 Cod 0 Puncte
17 Paun Ruxandra Sport Club Municipal Bacau 02:48:94 Timp 7612 Cod 0 Puncte
17 Besteala Dumitru Angel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:09:10 Timp 8097 Cod 0 Puncte
18 Ghiorghiu Alexandru C. Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:09:38 Timp 6647 Cod 0 Puncte
19 Durlesteanu Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:09:83 Timp 9278 Cod 0 Puncte
20 Tomescu Vlad Constantin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:10:91 Timp 7560 Cod 0 Puncte
21 Craciunescu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:11:42 Timp 6429 Cod 0 Puncte
22 Dumitru Lucian Adrian Clubul Sportiv Municipal Timisoara 02:11:62 Timp 7285 Cod 0 Puncte
23 Grecu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:11:95 Timp 7726 Cod 0 Puncte
24 Comboeanu Giani Cristian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:12:67 Timp 8191 Cod 0 Puncte
25 Bilencu Octavian Andrei Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 02:13:26 Timp 6160 Cod 0 Puncte
26 Moldoveanu Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:13:62 Timp 7466 Cod 0 Puncte
27 Mucenica Florian Cosmin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:15:04 Timp 8299 Cod 0 Puncte
28 Pascu Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:16:86 Timp 8284 Cod 0 Puncte
29 Iorga Roberth Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:17:04 Timp 8115 Cod 0 Puncte
30 Iorga Alex. Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:17:77 Timp 7900 Cod 0 Puncte
31 Pascu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:18:52 Timp 7477 Cod 0 Puncte
32 Iozu Ioan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:19:96 Timp 7457 Cod 0 Puncte
33 Pirvu Cosmin Alexandru Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:19:99 Timp 7800 Cod 0 Puncte
34 Manea Bogdan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:20:05 Timp 6656 Cod 0 Puncte
35 Olaru Ioan Emanuel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:20:32 Timp 7910 Cod 0 Puncte
36 Stefan Andrei Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 02:24:50 Timp 8475 Cod 0 Puncte
37 Diaconu Silviu Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:27:17 Timp 7890 Cod 0 Puncte
38 Borz Marius Dumitru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:29:22 Timp 7609 Cod 0 Puncte

Ziua 4 sesiunea 1

14. 100 m bras (17 - 18 ani) Masculin

1 Tudosie Razvan Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:83 Timp 7058 Cod 0 Puncte
1 Papp Sabina Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:16:01 Timp 7654 Cod 0 Puncte
2 Chiriac Flavius Ghita Clubul Sportiv Scolar Resita 01:09:01 Timp 6380 Cod 0 Puncte
2 Ulbrecht Melinda Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:16:80 Timp 7699 Cod 0 Puncte
3 Dumangiu Anca Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:21:76 Timp 8130 Cod 0 Puncte
3 Nas Bogdan Emil Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:11:63 Timp 7782 Cod 0 Puncte
4 Constantinescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:22:29 Timp 7437 Cod 0 Puncte
4 Barbu Ioan Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:08:81 Timp 8098 Cod 0 Puncte
5 Ozsvath Levente Mihaly Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:08:99 Timp 6462 Cod 0 Puncte
5 Buzatu Mariana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:25:00 Timp 8196 Cod 0 Puncte
6 Cojocaru Cristian Dan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:10:84 Timp 6850 Cod 0 Puncte
6 Rusa Adela Palatul copiilor Constanta 01:25:22 Timp 7709 Cod 0 Puncte
7 Manea Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:11:30 Timp 6424 Cod 0 Puncte
7 Stoiciu Anamaria Beatrice Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:25:85 Timp 7920 Cod 0 Puncte
8 Gradinaru Andrei Razvan Palatul copiilor Constanta 01:11:66 Timp 7708 Cod 0 Puncte
8 Apostolescu Ana Teodora Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:28:63 Timp 7876 Cod 0 Puncte
9 Barbulescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:33:42 Timp 7809 Cod 0 Puncte
9 Chiriac Alex. Cristian Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 01:12:00 Timp 6426 Cod 0 Puncte
10 Paun Ruxandra Sport Club Municipal Bacau 01:33:73 Timp 7612 Cod 0 Puncte
10 Coltoi Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:56 Timp 6142 Cod 0 Puncte
11 Crisan Marius Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:13:29 Timp 6461 Cod 0 Puncte
12 Bodiu Sorin Palatul copiilor Constanta 01:13:81 Timp 6671 Cod 0 Puncte
13 Badea Calin Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:21 Timp 8292 Cod 0 Puncte
14 Iozu Ioan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:89 Timp 7457 Cod 0 Puncte
15 Popa Gabriel Florian Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:15:75 Timp 5893 Cod 0 Puncte
16 Costache Mihai Aurel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:15:91 Timp 7885 Cod 0 Puncte
17 Banciulescu Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:16:02 Timp 7880 Cod 0 Puncte
18 Ratiu Ovidiu Alexandru Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 01:16:42 Timp 6132 Cod 0 Puncte
19 Iorga Vlad Mihail Clubul Sportiv Farul Constanta 01:16:50 Timp 6134 Cod 0 Puncte
20 Cristoltean Dan Ciprian Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:17:45 Timp 7049 Cod 0 Puncte
21 Pavel Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:17:65 Timp 7458 Cod 0 Puncte
22 Borz Marius Dumitru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:18:13 Timp 7609 Cod 0 Puncte
23 Luca Mihai Leonard Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:19:54 Timp 9904 Cod 0 Puncte
24 Comboeanu Giani Cristian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:19:85 Timp 8191 Cod 0 Puncte
25 Pascu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:20:78 Timp 7477 Cod 0 Puncte
26 Durlesteanu Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:21:25 Timp 9278 Cod 0 Puncte
27 Besteala Dumitru Angel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:21:58 Timp 8097 Cod 0 Puncte

15. 50 m fluture (17 - 18 ani) Masculin

1 Radu Marius Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 00:25:97 Timp 6147 Cod 0 Puncte
1 Macavei Carina Bianca Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:28:47 Timp 7969 Cod 0 Puncte
2 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:40 Timp 6556 Cod 0 Puncte
2 Rusu Horea Adrian Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:26:12 Timp 7978 Cod 0 Puncte
3 Serboane Daiana Larisa Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:50 Timp 7227 Cod 0 Puncte
3 Durlesteanu Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:16 Timp 9278 Cod 0 Puncte
4 Bocsa Bianca Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:63 Timp 7471 Cod 0 Puncte
4 Tatar Gheorghe Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:73 Timp 6527 Cod 0 Puncte
5 Barbu Ioan Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:30 Timp 8098 Cod 0 Puncte
5 Dansorean Ioana Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:29:73 Timp 8769 Cod 0 Puncte
6 Coicici Miroslav Radu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:31 Timp 6393 Cod 0 Puncte
6 Micle Andreea Maria Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:31:04 Timp 7651 Cod 0 Puncte
7 Popa Gabriel Florian Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:27:35 Timp 5893 Cod 0 Puncte
7 Zarnoianu Ioana Alexandra Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:31:05 Timp 8468 Cod 0 Puncte
8 Constantin Andreea Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:31:40 Timp 8683 Cod 0 Puncte
8 Itu Sergiu Sebastian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:27:64 Timp 7968 Cod 0 Puncte
9 Pascu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:00 Timp 7477 Cod 0 Puncte
9 Constantinescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:68 Timp 7437 Cod 0 Puncte
10 Ciocan Octavian Mihai Liceul cu program sportiv Braila 00:28:30 Timp 7582 Cod 0 Puncte
10 Lungu Andreea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:31:96 Timp 7189 Cod 0 Puncte
11 Coroi Stoian Ioan Robert Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:32:62 Timp 7243 Cod 0 Puncte
11 Morar Adriana Corina Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:32:13 Timp 9150 Cod 0 Puncte
12 Zlatoianu Andreea Sorina Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:32:47 Timp 7470 Cod 0 Puncte
12 Dumitru Lucian Adrian Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:28:18 Timp 7285 Cod 0 Puncte
13 Nica Stefania Madalina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:52 Timp 8309 Cod 0 Puncte
13 Tecar Dorin Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:19 Timp 6529 Cod 0 Puncte
14 Borbileanu Paul Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:28:31 Timp 7342 Cod 0 Puncte
14 Cojocariu Iasmina Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:62 Timp 7761 Cod 0 Puncte
15 Matei Mihai Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:32 Timp 6726 Cod 0 Puncte
15 Asimine Alecsandra V. Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:32:78 Timp 7088 Cod 0 Puncte
16 Banciulescu Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:70 Timp 7880 Cod 0 Puncte
16 Bolbea Antonia Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:05 Timp 7977 Cod 0 Puncte
17 Dragan Andreea Silvia Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:33:11 Timp 8128 Cod 0 Puncte
17 Trif Alexandru Mihai Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:28:72 Timp 7211 Cod 0 Puncte
18 Singuran Andra Ioana Palatul copiilor Constanta 00:33:14 Timp 8077 Cod 0 Puncte
18 Gradinaru Andrei Razvan Palatul copiilor Constanta 00:28:81 Timp 7708 Cod 0 Puncte
19 Teodorescu Anca Ruxandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:33:67 Timp 7364 Cod 0 Puncte
19 Ghiorghiu Alexandru C. Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:84 Timp 6647 Cod 0 Puncte
20 Besteala Dumitru Angel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:05 Timp 8097 Cod 0 Puncte
20 Rad Andrea Denisa Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:33:84 Timp 7983 Cod 0 Puncte
21 Manea Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:06 Timp 6424 Cod 0 Puncte
21 Stancea Ioana Catalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:05 Timp 7144 Cod 0 Puncte
22 Pirjol Dan Ionut Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:08 Timp 6961 Cod 0 Puncte
22 Sorescu Ioana Adina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:34:07 Timp 8142 Cod 0 Puncte
23 Lican Irina Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:33 Timp 7130 Cod 0 Puncte
23 Stergarel Cosmin Liceul cu program sportiv Braila 00:29:19 Timp 6731 Cod 0 Puncte
24 Iozu Ana Maria Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:53 Timp 8314 Cod 0 Puncte
24 Crisan Marius Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:29:21 Timp 6461 Cod 0 Puncte
25 Mitrut Bogdan Ion Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:28 Timp 6138 Cod 0 Puncte
25 Ianu Petra Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:34:78 Timp 7806 Cod 0 Puncte
26 Albu George Raul Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:29:30 Timp 7414 Cod 0 Puncte
26 Barbulescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:36 Timp 7809 Cod 0 Puncte
27 Melinte Tudor Cosmin Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 00:29:83 Timp 6268 Cod 0 Puncte
27 Apostolescu Ana Teodora Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:75 Timp 7876 Cod 0 Puncte
28 Popescu Ruxandra Liana Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:36:08 Timp 10398 Cod 0 Puncte
28 Comboeanu Giani Cristian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:29:84 Timp 8191 Cod 0 Puncte
29 Lomnoseanu Mihai Alin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:92 Timp 8096 Cod 0 Puncte
29 Nita Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:42 Timp 8311 Cod 0 Puncte
30 Droncioiu Mircea Stefan Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:29:99 Timp 6448 Cod 0 Puncte
30 Paun Ruxandra Sport Club Municipal Bacau 00:37:76 Timp 7612 Cod 0 Puncte
31 Tomescu Vlad Constantin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:11 Timp 7560 Cod 0 Puncte
31 Strati Simona Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:37:94 Timp 8512 Cod 0 Puncte
32 Bilencu Octavian Andrei Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:30:55 Timp 6160 Cod 0 Puncte
32 Filip Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:11 Timp 8288 Cod 0 Puncte
33 Mucenica Florian Cosmin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:64 Timp 8299 Cod 0 Puncte
34 Ratiu Ovidiu Alexandru Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:30:88 Timp 6132 Cod 0 Puncte
35 Iozu Ioan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:94 Timp 7457 Cod 0 Puncte
36 Moldoveanu Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:03 Timp 7466 Cod 0 Puncte
37 Constantin Mircea C. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:12 Timp 8308 Cod 0 Puncte
38 Stefan Andrei Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:31:25 Timp 8475 Cod 0 Puncte
39 Pavel Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:00 Timp 7458 Cod 0 Puncte
40 Iorga Roberth Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:34 Timp 8115 Cod 0 Puncte
41 Gheorghe Marian Ciprian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:41 Timp 8285 Cod 0 Puncte
42 Ocanovici Milian Adrian Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:35:10 Timp 9782 Cod 0 Puncte
43 Nica Dan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:19 Timp 8343 Cod 0 Puncte

16. 200 m spate (17 - 18 ani) Masculin

1 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:06:17 Timp 6652 Cod 0 Puncte
1 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:19:13 Timp 6556 Cod 0 Puncte
2 Vanta Dacian Tudor Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:13:06 Timp 6811 Cod 0 Puncte
2 Macavei Carina Bianca Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:20:50 Timp 7969 Cod 0 Puncte
3 Anton Marian Claudiu Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:13:08 Timp 6148 Cod 0 Puncte
3 Bocsa Bianca Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:25:61 Timp 7471 Cod 0 Puncte
4 Nicolae Cristina Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:30:77 Timp 8192 Cod 0 Puncte
4 Spalatelu Mihai Palatul copiilor Constanta 02:13:95 Timp 7066 Cod 0 Puncte
5 Dansorean Ioana Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:31:18 Timp 8769 Cod 0 Puncte
5 Coroi Stoian Ioan Robert Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:13:62 Timp 7243 Cod 0 Puncte
6 Gaspar Ligia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:31:68 Timp 7840 Cod 0 Puncte
6 Fodor Bogdan Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:15:90 Timp 8312 Cod 0 Puncte
7 Tanase Dragos Simion Palatul copiilor Constanta 02:19:65 Timp 6749 Cod 0 Puncte
7 Georgescu Anda Beatrice Palatul copiilor Constanta 02:35:42 Timp 7067 Cod 0 Puncte
8 Craciunescu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:20:48 Timp 6429 Cod 0 Puncte
8 Asimine Alecsandra V. Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:35:93 Timp 7088 Cod 0 Puncte
9 Manea Bogdan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:20:88 Timp 6656 Cod 0 Puncte
9 Micle Andreea Maria Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:36:23 Timp 7651 Cod 0 Puncte
10 Boricean Bianca Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:36:51 Timp 7090 Cod 0 Puncte
10 Macovei Daniel Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 02:23:00 Timp 6836 Cod 0 Puncte
11 Boboc Silvia Gabriela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:40:72 Timp 8310 Cod 0 Puncte
11 Breajan Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:26:00 Timp 6979 Cod 0 Puncte
12 Cioltea Tudor Costel Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:28:86 Timp 6536 Cod 0 Puncte
12 Cojocariu Iasmina Clubul Sportiv Scolar Resita 02:41:47 Timp 7761 Cod 0 Puncte
13 Iorga Alex. Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:24:76 Timp 7900 Cod 0 Puncte
13 Negrea Anca Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:44:63 Timp 7909 Cod 0 Puncte
14 Duta Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:25:52 Timp 6722 Cod 0 Puncte
14 Buzatu Mariana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:44:98 Timp 8196 Cod 0 Puncte
15 Velicu Ioana Diana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:45:09 Timp 7976 Cod 0 Puncte
15 Pirvu Cosmin Alexandru Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:27:51 Timp 7800 Cod 0 Puncte
16 Macovei Miruna Madalina Palatul copiilor Constanta 02:48:77 Timp 7071 Cod 0 Puncte
16 Olaru Ioan Emanuel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:28:43 Timp 7910 Cod 0 Puncte
17 Grecu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:29:31 Timp 7726 Cod 0 Puncte