Cont

Rezultatele finale pentru Campionat national de seniori si juniori

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 200 m bras (17 - 99 ani) Masculin + Feminin

1 Preda Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:18:46 Timp 2316 Cod 0 Puncte
1 Samoila Elena Roxana Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:38:05 Timp 5043 Cod 0 Puncte
2 Agache Dragos Clubul Sportiv Farul Constanta 02:21:14 Timp 1425 Cod 0 Puncte
2 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:41:95 Timp 5894 Cod 0 Puncte
3 Demeny Helga Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:50:79 Timp 6839 Cod 0 Puncte
3 Stroe Ionut Bogdan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:25:01 Timp 6239 Cod 0 Puncte
4 Ulbrecht Melinda Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:52:83 Timp 7699 Cod 0 Puncte
4 Barbu Ioan Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:25:78 Timp 8098 Cod 0 Puncte
5 Rusa Adela Palatul copiilor Constanta 02:54:75 Timp 7709 Cod 0 Puncte
5 Revesz Levente Clubul Sportiv Municipal Timisoara 02:26:62 Timp 4407 Cod 0 Puncte
6 Daghid Ioan Sergiu Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:27:50 Timp 3309 Cod 0 Puncte
6 Dumangiu Anca Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:56:43 Timp 8130 Cod 0 Puncte
7 Ozsvath Levente Mihaly Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:36:18 Timp 6462 Cod 0 Puncte
7 Stoiciu Anamaria Beatrice Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:57:84 Timp 7920 Cod 0 Puncte
8 Stoica Alexandra Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:58:01 Timp 6131 Cod 0 Puncte
8 Tudosie Razvan Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:37:91 Timp 7058 Cod 0 Puncte
9 Ciurpan Alina Diana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:02:88 Timp 5951 Cod 0 Puncte
9 Ionita Nicolae Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:33:86 Timp 5100 Cod 0 Puncte
10 Apostolescu Ana Teodora Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:09:67 Timp 7876 Cod 0 Puncte
10 Crisan Marius Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:37:25 Timp 6461 Cod 0 Puncte
11 Iozu Ioan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:38:70 Timp 7457 Cod 0 Puncte
12 Coltoi Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:39:01 Timp 6142 Cod 0 Puncte
13 Manea Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:39:21 Timp 6424 Cod 0 Puncte
14 Chiriac Flavius Ghita Clubul Sportiv Scolar Resita 02:40:19 Timp 6380 Cod 0 Puncte
15 Chiriac Alex. Cristian Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 02:40:74 Timp 6426 Cod 0 Puncte
17 Badea Calin Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:41:82 Timp 8292 Cod 0 Puncte
18 Cojocaru Cristian Dan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:41:96 Timp 6850 Cod 0 Puncte
19 Bodiu Sorin Palatul copiilor Constanta 02:45:11 Timp 6671 Cod 0 Puncte
20 Costache Mihai Aurel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:46:76 Timp 7885 Cod 0 Puncte
21 Ratiu Ovidiu Alexandru Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 02:46:85 Timp 6132 Cod 0 Puncte
22 Cristoltean Dan Ciprian Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:48:09 Timp 7049 Cod 0 Puncte
23 Borz Marius Dumitru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:50:21 Timp 7609 Cod 0 Puncte
255 Talos Daniel Gheorghe Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:40:60 Timp 5968 Cod 0 Puncte

2. 100 m fluture (17 - 99 ani) Masculin + Feminin

1 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:53:59 Timp 4149 Cod 0 Puncte
1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:01:87 Timp 5533 Cod 0 Puncte
2 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:53:95 Timp 710 Cod 0 Puncte
2 Malcomete Emma Florentina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:00 Timp 4567 Cod 0 Puncte
3 Coci Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:54:67 Timp 5997 Cod 0 Puncte
3 Macavei Carina Bianca Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:04:68 Timp 7969 Cod 0 Puncte
4 Potec Camelia Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:12 Timp 314 Cod 0 Puncte
4 Coste Alin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:58:03 Timp 6783 Cod 0 Puncte
5 Rusu Horea Adrian Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:58:42 Timp 7978 Cod 0 Puncte
5 Bocsa Bianca Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:05:88 Timp 7471 Cod 0 Puncte
6 Tatar Gheorghe Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:59:25 Timp 6527 Cod 0 Puncte
6 Nicolae Bianca Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:14 Timp 6423 Cod 0 Puncte
7 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:07:08 Timp 5925 Cod 0 Puncte
7 Popa Gabriel Florian Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:59:39 Timp 5893 Cod 0 Puncte
8 Stanescu Alina Nicoleta Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 01:11:51 Timp 6446 Cod 0 Puncte
8 Tecar Dorin Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:00:07 Timp 6529 Cod 0 Puncte
9 Asimine Alecsandra V. Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:09:21 Timp 7088 Cod 0 Puncte
9 Zinca Vlad Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:10 Timp 6696 Cod 0 Puncte
10 Niculescu Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:00:33 Timp 6833 Cod 0 Puncte
10 Scurtu Silvia Anca Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:09:80 Timp 4653 Cod 0 Puncte
11 Vanta Dacian Tudor Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:00:37 Timp 6811 Cod 0 Puncte
11 Zlatoianu Andreea Sorina Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 01:10:29 Timp 7470 Cod 0 Puncte
12 Albu Sonia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:50 Timp 6885 Cod 0 Puncte
12 Nas Bogdan Emil Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:00:95 Timp 7782 Cod 0 Puncte
13 Lupascu Manuela Lavinia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:62 Timp 5367 Cod 0 Puncte
13 Coroi Stoian Ioan Robert Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:00:96 Timp 7243 Cod 0 Puncte
14 Dragan Andreea Silvia Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:11:74 Timp 8128 Cod 0 Puncte
14 Coicici Miroslav Radu Clubul Sportiv Scolar Resita 01:01:38 Timp 6393 Cod 0 Puncte
15 Radu Marius Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 01:02:08 Timp 6147 Cod 0 Puncte
15 Dima Ana Cristina Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:11:83 Timp 9803 Cod 0 Puncte
16 Matei Mihai Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:83 Timp 6726 Cod 0 Puncte
16 Nicolae Cristina Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:12:98 Timp 8192 Cod 0 Puncte
17 Lungu Andreea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:13:70 Timp 7189 Cod 0 Puncte
17 Borbileanu Paul Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:02:30 Timp 7342 Cod 0 Puncte
18 Nica Stefania Madalina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:71 Timp 8309 Cod 0 Puncte
18 Banciulescu Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:35 Timp 7880 Cod 0 Puncte
19 Oprescu Mihaela Gabriela Palatul copiilor Constanta 01:14:40 Timp 6754 Cod 0 Puncte
19 Itu Sergiu Sebastian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:02:76 Timp 7968 Cod 0 Puncte
20 Gradinaru Andrei Razvan Palatul copiilor Constanta 01:03:37 Timp 7708 Cod 0 Puncte
20 Rad Andrea Denisa Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:14:59 Timp 7983 Cod 0 Puncte
21 Mitrut Bogdan Ion Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:44 Timp 6138 Cod 0 Puncte
21 Teodorescu Anca Ruxandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:14:75 Timp 7364 Cod 0 Puncte
22 Sorescu Ioana Adina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:16:30 Timp 8142 Cod 0 Puncte
22 Dumitru Lucian Adrian Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:03:64 Timp 7285 Cod 0 Puncte
23 Stancea Ioana Catalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:16:45 Timp 7144 Cod 0 Puncte
23 Besteala Dumitru Angel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:39 Timp 8097 Cod 0 Puncte
24 Bolbea Antonia Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:16:74 Timp 7977 Cod 0 Puncte
24 Ghiorghiu Alexandru C. Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:04:57 Timp 6647 Cod 0 Puncte
25 Droncioiu Mircea Stefan Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 01:05:25 Timp 6448 Cod 0 Puncte
25 Ianu Petra Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:17:64 Timp 7806 Cod 0 Puncte
26 Barbulescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:22:05 Timp 7809 Cod 0 Puncte
26 Breajan Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:05:42 Timp 6979 Cod 0 Puncte
27 Petrean Bianca Ioana Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:24:78 Timp 6779 Cod 0 Puncte
27 Tanase Dragos Simion Palatul copiilor Constanta 01:05:43 Timp 6749 Cod 0 Puncte
28 Stergarel Cosmin Liceul cu program sportiv Braila 01:05:51 Timp 6731 Cod 0 Puncte
29 Pascu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:05:84 Timp 7477 Cod 0 Puncte
30 Duta Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:88 Timp 6722 Cod 0 Puncte
31 Fodor Bogdan Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:92 Timp 8312 Cod 0 Puncte
32 Comboeanu Giani Cristian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:05:96 Timp 8191 Cod 0 Puncte
33 Moldoveanu Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:05 Timp 7466 Cod 0 Puncte
34 Trif Alexandru Mihai Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:06:24 Timp 7211 Cod 0 Puncte
35 Iorga Alex. Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:30 Timp 7900 Cod 0 Puncte
36 Albu George Raul Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:06:70 Timp 7414 Cod 0 Puncte
37 Lomnoseanu Mihai Alin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:07:08 Timp 8096 Cod 0 Puncte
38 Constantin Mircea C. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:13 Timp 8308 Cod 0 Puncte
39 Gheorghe Marian Ciprian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:25 Timp 8285 Cod 0 Puncte
40 Mucenica Florian Cosmin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:94 Timp 8299 Cod 0 Puncte

3. 1500 m liber (17 - 99 ani) Masculin + Feminin

1 Potec Camelia Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 16:08:58 Timp 314 Cod 0 Puncte
1 Cosma Catalin Clubul Sportiv Municipal Brasov 15:52:93 Timp 4961 Cod 0 Puncte
2 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 16:17:69 Timp 6652 Cod 0 Puncte
2 Cozma Ionela Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 16:56:34 Timp 5533 Cod 0 Puncte
3 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 18:02:98 Timp 5784 Cod 0 Puncte
3 Artimon Alin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 16:19:00 Timp 7028 Cod 0 Puncte
4 Iancu Maria Alexandra Liceul cu program sportiv Braila 18:18:99 Timp 7584 Cod 0 Puncte
4 Spalatelu Mihai Palatul copiilor Constanta 16:58:14 Timp 7066 Cod 0 Puncte
5 Zinca Vlad Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17:26:73 Timp 6696 Cod 0 Puncte
5 Singuran Andra Ioana Palatul copiilor Constanta 18:48:00 Timp 8077 Cod 0 Puncte
6 Velicu Ioana Diana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18:57:34 Timp 7976 Cod 0 Puncte
6 Iorga Vlad Mihail Clubul Sportiv Farul Constanta 18:13:54 Timp 6134 Cod 0 Puncte
7 Zarnoianu Ioana Alexandra Asociatia Bucharest Sport Club 19:43:38 Timp 8468 Cod 0 Puncte
7 Anton Marian Claudiu Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 18:19:78 Timp 6148 Cod 0 Puncte
8 Lican Irina Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 19:51:90 Timp 7130 Cod 0 Puncte
8 Matei Mihai Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18:37:70 Timp 6726 Cod 0 Puncte
9 Gaspar Ligia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 19:51:11 Timp 7840 Cod 0 Puncte
9 Dumitru Lucian Adrian Clubul Sportiv Municipal Timisoara 19:03:62 Timp 7285 Cod 0 Puncte
10 Buzatu Mariana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 19:59:02 Timp 8196 Cod 0 Puncte
10 Bilencu Octavian Andrei Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 19:52:61 Timp 6160 Cod 0 Puncte
11 Iozu Ana Maria Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 21:58:97 Timp 8314 Cod 0 Puncte

4. 200 m liber (19 - 99 ani) Masculin + Feminin

1 Cosma Catalin Clubul Sportiv Municipal Brasov 07:38:66 Timp 4961 Cod 0 Puncte
1 Malcomete Emma Florentina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:41:30 Timp 4567 Cod 0 Puncte
2 Tatar Gheorghe Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 07:42:93 Timp 6527 Cod 0 Puncte
2 Bocsa Bianca Alexandra Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 08:44:25 Timp 7471 Cod 0 Puncte
3 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:15:91 Timp 6556 Cod 0 Puncte
3 Negrea Andrei Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 08:00:05 Timp 7476 Cod 0 Puncte
4 Stoiciu Anamaria Beatrice Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:18:83 Timp 7920 Cod 0 Puncte
4 Barbu Ioan Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:16:32 Timp 8098 Cod 0 Puncte
5 Durlesteanu Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:17:99 Timp 9278 Cod 0 Puncte
5 Popa Ioana Alexandra Clubul Sportiv Farul Constanta 09:26:02 Timp 5894 Cod 0 Puncte
6 Coste Alin Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 08:27:37 Timp 6783 Cod 0 Puncte
6 Constantin Andreea Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 10:23:99 Timp 8683 Cod 0 Puncte
7 Banciulescu Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 08:55:18 Timp 7880 Cod 0 Puncte
8 Mucenica Florian Cosmin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 09:18:19 Timp 8299 Cod 0 Puncte

5. 800 m liber (19 - 99 ani) Masculin + Feminin

1 Potec Camelia Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:24:56 Timp 314 Cod 0 Puncte
1 Cosma Catalin Clubul Sportiv Municipal Brasov 08:04:13 Timp 4961 Cod 0 Puncte
2 Cozma Ionela Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 09:21:72 Timp 5533 Cod 0 Puncte
2 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 08:21:72 Timp 6652 Cod 0 Puncte
3 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 09:25:43 Timp 5784 Cod 0 Puncte
3 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal Brasov 08:23:73 Timp 2842 Cod 0 Puncte
4 Iancu Maria Alexandra Liceul cu program sportiv Braila 09:36:57 Timp 7584 Cod 0 Puncte
4 Artimon Alin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 08:24:13 Timp 7028 Cod 0 Puncte
5 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:43:84 Timp 4365 Cod 0 Puncte
5 Stoiciu Anamaria Beatrice Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 09:56:02 Timp 7920 Cod 0 Puncte
6 Cristoltean Andreea Liceul cu program sportiv Alba Iulia 10:00:75 Timp 7857 Cod 0 Puncte
6 Ciocan Octavian Mihai Liceul cu program sportiv Braila 08:44:92 Timp 7582 Cod 0 Puncte
7 Velicu Ioana Diana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:01:16 Timp 7976 Cod 0 Puncte
7 Spalatelu Mihai Palatul copiilor Constanta 08:45:93 Timp 7066 Cod 0 Puncte
8 Raiu Florin Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 08:48:30 Timp 7916 Cod 0 Puncte
8 Gaspar Ligia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 10:12:77 Timp 7840 Cod 0 Puncte
9 Lican Irina Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:21:98 Timp 7130 Cod 0 Puncte
9 Anton Marian Claudiu Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:55:20 Timp 6148 Cod 0 Puncte
10 Popescu Daniel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:17:07 Timp 5901 Cod 0 Puncte
10 Zarnoianu Ioana Alexandra Asociatia Bucharest Sport Club 10:32:27 Timp 8468 Cod 0 Puncte
11 Bolbea Antonia Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:42:13 Timp 7977 Cod 0 Puncte
11 Iorga Vlad Mihail Clubul Sportiv Farul Constanta 09:18:02 Timp 6134 Cod 0 Puncte
12 Iozu Ana Maria Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11:22:61 Timp 8314 Cod 0 Puncte
12 Moldoveanu Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 09:26:07 Timp 7466 Cod 0 Puncte
13 Duminica Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:28:45 Timp 6724 Cod 0 Puncte
14 Popa Gabriel Florian Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 09:30:29 Timp 5893 Cod 0 Puncte
15 Matei Mihai Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:31:19 Timp 6726 Cod 0 Puncte
16 Tomescu Vlad Constantin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:43:93 Timp 7560 Cod 0 Puncte
17 Grecu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 09:54:14 Timp 7726 Cod 0 Puncte
18 Olaru Ioan Emanuel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 09:59:61 Timp 7910 Cod 0 Puncte
19 Bilencu Octavian Andrei Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 10:10:95 Timp 6160 Cod 0 Puncte

6. 50 m spate (17 - 99 ani) Masculin + Feminin

1 Florea Razvan Ionut Clubul Sportiv Farul Constanta 00:25:31 Timp 586 Cod 0 Puncte
1 Malcomete Emma Florentina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:71 Timp 4567 Cod 0 Puncte
2 Preda Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:42 Timp 2316 Cod 0 Puncte
2 Macavei Carina Bianca Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:30:84 Timp 7969 Cod 0 Puncte
3 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:99 Timp 6556 Cod 0 Puncte
3 Milian Alin Ionut Palatul copiilor Constanta 00:27:79 Timp 5857 Cod 0 Puncte
4 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:31:57 Timp 5894 Cod 0 Puncte
4 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:81 Timp 6652 Cod 0 Puncte
5 Brat Valentina Georgiana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:58 Timp 2500 Cod 0 Puncte
5 Bakale Emile Rony Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:27:93 Timp 4847 Cod 0 Puncte
5 Caciuc Vlad Razvan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:93 Timp 5975 Cod 0 Puncte
6 Bocsa Bianca Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:76 Timp 7471 Cod 0 Puncte
7 Anastasescu Horatiu Vlad Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:28:03 Timp 4158 Cod 0 Puncte
7 Dansorean Ioana Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:32:88 Timp 8769 Cod 0 Puncte
8 Nicolae Cristina Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:25 Timp 8192 Cod 0 Puncte
8 Coroi Stoian Ioan Robert Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:28:93 Timp 7243 Cod 0 Puncte
9 Nica Stefania Madalina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:69 Timp 8309 Cod 0 Puncte
9 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:28:37 Timp 5690 Cod 0 Puncte
10 Negrea Anca Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:87 Timp 7909 Cod 0 Puncte
10 Craciunescu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:98 Timp 6429 Cod 0 Puncte
11 Zinca Vlad Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:99 Timp 6696 Cod 0 Puncte
11 Cojocariu Iasmina Clubul Sportiv Scolar Resita 00:33:91 Timp 7761 Cod 0 Puncte
12 Radu Marius Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 00:29:04 Timp 6147 Cod 0 Puncte
12 Georgescu Anda Beatrice Palatul copiilor Constanta 00:34:36 Timp 7067 Cod 0 Puncte
13 Boboc Silvia Gabriela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:52 Timp 8310 Cod 0 Puncte
13 Manea Bogdan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:39 Timp 6656 Cod 0 Puncte
14 Gaspar Ligia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:34:62 Timp 7840 Cod 0 Puncte
14 Cioltea Tudor Costel Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:29:46 Timp 6536 Cod 0 Puncte
15 Constantin Andreea Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:34:87 Timp 8683 Cod 0 Puncte
15 Petcu Constantin Cosmin Sport Club Municipal Bacau 00:29:81 Timp 3904 Cod 0 Puncte
16 Macovei Miruna Madalina Palatul copiilor Constanta 00:35:63 Timp 7071 Cod 0 Puncte
16 Macovei Daniel Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:30:00 Timp 6836 Cod 0 Puncte
17 Boricean Bianca Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:35:53 Timp 7090 Cod 0 Puncte
17 Spalatelu Mihai Palatul copiilor Constanta 00:29:92 Timp 7066 Cod 0 Puncte
18 Ciurpan Alina Diana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:35:58 Timp 5951 Cod 0 Puncte
18 Fodor Bogdan Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:96 Timp 8312 Cod 0 Puncte
19 Iozu Ana Maria Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:95 Timp 8314 Cod 0 Puncte
19 Durlesteanu Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:29 Timp 9278 Cod 0 Puncte
20 Iorga Alex. Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:44 Timp 7900 Cod 0 Puncte
20 Soare Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:89 Timp 6145 Cod 0 Puncte
21 Tanase Dragos Simion Palatul copiilor Constanta 00:30:48 Timp 6749 Cod 0 Puncte
21 Bacanu Monica Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:17 Timp 8460 Cod 0 Puncte
22 Anton Marian Claudiu Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:89 Timp 6148 Cod 0 Puncte
22 Apostolescu Ana Teodora Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:34 Timp 7876 Cod 0 Puncte
23 Popescu Ruxandra Liana Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:38:02 Timp 10398 Cod 0 Puncte
23 Dumitru Lucian Adrian Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:30:91 Timp 7285 Cod 0 Puncte
24 Nita Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:15 Timp 8311 Cod 0 Puncte
24 Comboeanu Giani Cristian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:30:98 Timp 8191 Cod 0 Puncte
25 Strati Simona Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:39:12 Timp 8512 Cod 0 Puncte
25 Iorga Vlad Mihail Clubul Sportiv Farul Constanta 00:31:03 Timp 6134 Cod 0 Puncte
26 Gradinaru Andrei Razvan Palatul copiilor Constanta 00:31:32 Timp 7708 Cod 0 Puncte
26 Paun Ruxandra Sport Club Municipal Bacau 00:40:74 Timp 7612 Cod 0 Puncte
27 Pascu Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:31:49 Timp 8284 Cod 0 Puncte
28 Pirvu Cosmin Alexandru Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:31:83 Timp 7800 Cod 0 Puncte
29 Raiu Florin Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:29 Timp 7916 Cod 0 Puncte
30 Iozu Ioan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:36 Timp 7457 Cod 0 Puncte
31 Ghiorghiu Alexandru C. Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:79 Timp 6647 Cod 0 Puncte
32 Sepi Roberto Alin Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:32:80 Timp 9769 Cod 0 Puncte
33 Grecu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:00 Timp 7726 Cod 0 Puncte
34 Albu George Raul Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:33:01 Timp 7414 Cod 0 Puncte
35 Stefan Andrei Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:33:10 Timp 8475 Cod 0 Puncte
36 Ratiu Ovidiu Alexandru Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:33:47 Timp 6132 Cod 0 Puncte
37 Olaru Ioan Emanuel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:50 Timp 7910 Cod 0 Puncte
38 Cristoltean Dan Ciprian Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:35:25 Timp 7049 Cod 0 Puncte
39 Iorga Roberth Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:97 Timp 8115 Cod 0 Puncte
40 Nica Dan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:24 Timp 8343 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

7. 100 m liber (19 - 99 ani) Masculin + Feminin

1 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:49:05 Timp 4149 Cod 0 Puncte
1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:56:31 Timp 5533 Cod 0 Puncte
2 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:50:92 Timp 710 Cod 0 Puncte
2 Potec Camelia Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:57:89 Timp 314 Cod 0 Puncte
3 Caciuc Vlad Razvan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:50:97 Timp 5975 Cod 0 Puncte
3 Serboane Daiana Larisa Clubul Sportiv Scolar Resita 00:59:75 Timp 7227 Cod 0 Puncte
4 Tatar Cristina Georgeta Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:00:71 Timp 2836 Cod 0 Puncte
4 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:51:74 Timp 4365 Cod 0 Puncte
5 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:01:03 Timp 5177 Cod 0 Puncte
5 Anastasescu Horatiu Vlad Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:52:75 Timp 4158 Cod 0 Puncte
6 Tatar Gheorghe Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:52:91 Timp 6527 Cod 0 Puncte
6 Bocsa Bianca Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:01:58 Timp 7471 Cod 0 Puncte
7 Rusu Horea Adrian Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:53:63 Timp 7978 Cod 0 Puncte
7 Negru Ionela Loredana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:12 Timp 4867 Cod 0 Puncte
8 Ungureanu Alexandru Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:54:36 Timp 6260 Cod 0 Puncte
8 Malcomete Emma Florentina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:09:51 Timp 4567 Cod 0 Puncte
9 Stoiciu Anamaria Beatrice Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:22 Timp 7920 Cod 0 Puncte
9 Radu Marius Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 00:51:98 Timp 6147 Cod 0 Puncte
10 Zarnoianu Ioana Alexandra Asociatia Bucharest Sport Club 01:02:23 Timp 8468 Cod 0 Puncte
10 Coste Alin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:53:24 Timp 6783 Cod 0 Puncte
11 Negrea Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:54:75 Timp 7476 Cod 0 Puncte
11 Iancu Maria Alexandra Liceul cu program sportiv Braila 01:02:31 Timp 7584 Cod 0 Puncte
12 Coicici Miroslav Radu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:55:31 Timp 6393 Cod 0 Puncte
12 Micle Andreea Maria Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:02:57 Timp 7651 Cod 0 Puncte
13 Bejan Oana Diana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:98 Timp 6756 Cod 0 Puncte
13 Obretin Catalin Florin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:55:44 Timp 4662 Cod 0 Puncte
14 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:03:23 Timp 5925 Cod 0 Puncte
14 Durlesteanu Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:55:58 Timp 9278 Cod 0 Puncte
15 Matei Mihai Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:56:00 Timp 6726 Cod 0 Puncte
15 Nica Stefania Madalina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:03:77 Timp 8309 Cod 0 Puncte
16 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:02:21 Timp 2842 Cod 0 Puncte
16 Stanescu Alina Nicoleta Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 01:04:55 Timp 6446 Cod 0 Puncte
17 Itu Sergiu Sebastian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:55:87 Timp 7968 Cod 0 Puncte
17 Singuran Andra Ioana Palatul copiilor Constanta 01:04:33 Timp 8077 Cod 0 Puncte
18 Oprescu Mihaela Gabriela Palatul copiilor Constanta 01:04:37 Timp 6754 Cod 0 Puncte
18 Nas Bogdan Emil Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:56:08 Timp 7782 Cod 0 Puncte
19 Morar Adriana Corina Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:04:50 Timp 9150 Cod 0 Puncte
19 Duminica Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:56:15 Timp 6724 Cod 0 Puncte
20 Barbu Ioan Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:56:19 Timp 8098 Cod 0 Puncte
20 Velicu Ioana Diana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:04:63 Timp 7976 Cod 0 Puncte
21 Borbileanu Paul Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:56:38 Timp 7342 Cod 0 Puncte
21 Georgescu Anda Beatrice Palatul copiilor Constanta 01:05:09 Timp 7067 Cod 0 Puncte
22 Dumitru Lucian Adrian Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:56:97 Timp 7285 Cod 0 Puncte
22 Nicolae Bianca Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:24 Timp 6423 Cod 0 Puncte
23 Banciulescu Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:57:18 Timp 7880 Cod 0 Puncte
23 Tecar Flavia Carmen Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:05:35 Timp 9784 Cod 0 Puncte
24 Dragan Andreea Silvia Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:05:39 Timp 8128 Cod 0 Puncte
24 Albu George Raul Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:57:63 Timp 7414 Cod 0 Puncte
25 Cristoltean Andreea Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:05:49 Timp 7857 Cod 0 Puncte
25 Anton Marian Claudiu Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:57:66 Timp 6148 Cod 0 Puncte
26 Crisan Marius Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:58:42 Timp 6461 Cod 0 Puncte
26 Lican Irina Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:89 Timp 7130 Cod 0 Puncte
27 Besteala Dumitru Angel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:58:53 Timp 8097 Cod 0 Puncte
27 Lungu Andreea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:06:04 Timp 7189 Cod 0 Puncte
28 Tomescu Vlad Constantin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:58:60 Timp 7560 Cod 0 Puncte
28 Soare Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:17 Timp 6145 Cod 0 Puncte
29 Stoica Alexandra Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:88 Timp 6131 Cod 0 Puncte
29 Ghiorghiu Alexandru C. Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:58:67 Timp 6647 Cod 0 Puncte
30 Bolbea Antonia Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:21 Timp 7977 Cod 0 Puncte
30 Bilencu Octavian Andrei Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:58:82 Timp 6160 Cod 0 Puncte
31 Pascu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:58:87 Timp 7477 Cod 0 Puncte
31 Teodorescu Anca Ruxandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:07:27 Timp 7364 Cod 0 Puncte
32 Boricean Bianca Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:08:08 Timp 7090 Cod 0 Puncte
32 Popescu Daniel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:91 Timp 5901 Cod 0 Puncte
33 Iozu Ana Maria Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:28 Timp 8314 Cod 0 Puncte
33 Mitrut Bogdan Ion Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:98 Timp 6138 Cod 0 Puncte
34 Sepi Roberto Alin Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:59:59 Timp 9769 Cod 0 Puncte
34 Petrean Bianca Ioana Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:08:83 Timp 6779 Cod 0 Puncte
35 Lomnoseanu Mihai Alin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:59:91 Timp 8096 Cod 0 Puncte
35 Brat Valentina Georgiana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:11:18 Timp 2500 Cod 0 Puncte
36 Moldoveanu Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:00:53 Timp 7466 Cod 0 Puncte
36 Paun Ruxandra Sport Club Municipal Bacau 01:11:67 Timp 7612 Cod 0 Puncte
37 Bacanu Monica Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:60 Timp 8460 Cod 0 Puncte
37 Chiriac Alex. Cristian Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 01:00:83 Timp 6426 Cod 0 Puncte
38 Nita Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:16:22 Timp 8311 Cod 0 Puncte
38 Mucenica Florian Cosmin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:01:20 Timp 8299 Cod 0 Puncte
39 Droncioiu Mircea Stefan Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 01:01:35 Timp 6448 Cod 0 Puncte
39 Strati Simona Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:16:63 Timp 8512 Cod 0 Puncte
40 Grecu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:01:49 Timp 7726 Cod 0 Puncte
40 Filip Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:16:79 Timp 8288 Cod 0 Puncte
41 Iorga Roberth Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:01:77 Timp 8115 Cod 0 Puncte
42 Iorga Alex. Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:01:79 Timp 7900 Cod 0 Puncte
43 Iozu Ioan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:30 Timp 7457 Cod 0 Puncte
44 Costache Mihai Aurel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:72 Timp 7885 Cod 0 Puncte
45 Pirjol Dan Ionut Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:03:10 Timp 6961 Cod 0 Puncte
46 Diaconu Silviu Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:03:82 Timp 7890 Cod 0 Puncte
47 Stefan Andrei Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 01:04:65 Timp 8475 Cod 0 Puncte
48 Borz Marius Dumitru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:04:93 Timp 7609 Cod 0 Puncte
49 Nica Dan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:48 Timp 8343 Cod 0 Puncte
50 Ocanovici Milian Adrian Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:11:56 Timp 9782 Cod 0 Puncte
51 Macovei Daniel Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:14:38 Timp 6836 Cod 0 Puncte

8. 200 m mixt (19 - 99 ani) Masculin + Feminin

1 Preda Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:05:88 Timp 2316 Cod 0 Puncte
1 Potec Camelia Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:19:15 Timp 314 Cod 0 Puncte
2 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:07:84 Timp 6652 Cod 0 Puncte
2 Samoila Elena Roxana Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:19:90 Timp 5043 Cod 0 Puncte
3 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:09:80 Timp 5690 Cod 0 Puncte
3 Malcomete Emma Florentina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:22:59 Timp 4567 Cod 0 Puncte
4 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:23:43 Timp 5894 Cod 0 Puncte
4 Zinca Vlad Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:16:11 Timp 6696 Cod 0 Puncte
5 Stroe Ionut Bogdan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:16:26 Timp 6239 Cod 0 Puncte
5 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:24:06 Timp 6556 Cod 0 Puncte
6 Duta Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:16:89 Timp 6722 Cod 0 Puncte
6 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:32:40 Timp 5925 Cod 0 Puncte
7 Manea Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:18:52 Timp 6424 Cod 0 Puncte
7 Lupascu Manuela Lavinia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:32:74 Timp 5367 Cod 0 Puncte
8 Cojocariu Iasmina Clubul Sportiv Scolar Resita 02:33:03 Timp 7761 Cod 0 Puncte
8 Ozsvath Levente Mihaly Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:18:59 Timp 6462 Cod 0 Puncte
9 Papp Sabina Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:28:17 Timp 7654 Cod 0 Puncte
9 Talos Daniel Gheorghe Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:15:49 Timp 5968 Cod 0 Puncte
10 Ionita Nicolae Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:20:17 Timp 5100 Cod 0 Puncte
10 Stoiciu Anamaria Beatrice Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:33:16 Timp 7920 Cod 0 Puncte
11 Fodor Bogdan Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:20:21 Timp 8312 Cod 0 Puncte
11 Albu Sonia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:33:22 Timp 6885 Cod 0 Puncte
12 Gradinaru Andrei Razvan Palatul copiilor Constanta 02:21:59 Timp 7708 Cod 0 Puncte
12 Asimine Alecsandra V. Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:36:02 Timp 7088 Cod 0 Puncte
13 Buzatu Mariana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:37:13 Timp 8196 Cod 0 Puncte
13 Breajan Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:22:86 Timp 6979 Cod 0 Puncte
14 Sorescu Ioana Adina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:42:84 Timp 8142 Cod 0 Puncte
14 Popa Gabriel Florian Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:24:18 Timp 5893 Cod 0 Puncte
15 Dragan Andreea Silvia Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:43:99 Timp 8128 Cod 0 Puncte
15 Cioltea Tudor Costel Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:26:26 Timp 6536 Cod 0 Puncte
16 Raiu Florin Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:35:59 Timp 7916 Cod 0 Puncte
16 Dumangiu Anca Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:47:92 Timp 8130 Cod 0 Puncte
17 Chiriac Alex. Cristian Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 02:25:90 Timp 6426 Cod 0 Puncte
17 Apostolescu Ana Teodora Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:50:06 Timp 7876 Cod 0 Puncte
18 Iozu Ioan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:25:92 Timp 7457 Cod 0 Puncte
18 Barbulescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:53:73 Timp 7809 Cod 0 Puncte
19 Ianu Petra Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:54:22 Timp 7806 Cod 0 Puncte
19 Comboeanu Giani Cristian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:26:65 Timp 8191 Cod 0 Puncte
20 Cozma Ionela Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:56:76 Timp 5533 Cod 0 Puncte
20 Tecar Dorin Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:27:17 Timp 6529 Cod 0 Puncte
21 Crisan Marius Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:27:77 Timp 6461 Cod 0 Puncte
22 Coste Alin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:28:63 Timp 6783 Cod 0 Puncte
23 Coltoi Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:29:46 Timp 6142 Cod 0 Puncte
24 Stergarel Cosmin Liceul cu program sportiv Braila 02:31:24 Timp 6731 Cod 0 Puncte
25 Mitrut Bogdan Ion Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:31:51 Timp 6138 Cod 0 Puncte
26 Ratiu Ovidiu Alexandru Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 02:32:47 Timp 6132 Cod 0 Puncte
27 Vanta Dacian Tudor Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:35:67 Timp 6811 Cod 0 Puncte
28 Trif Alexandru Mihai Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:36:15 Timp 7211 Cod 0 Puncte
29 Gheorghe Marian Ciprian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:44:28 Timp 8285 Cod 0 Puncte

9. 100 m spate (19 - 99 ani) Masculin + Feminin

1 Florea Razvan Ionut Clubul Sportiv Farul Constanta 00:54:64 Timp 586 Cod 0 Puncte
1 Malcomete Emma Florentina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:83 Timp 4567 Cod 0 Puncte
2 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:90 Timp 6556 Cod 0 Puncte
2 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:57:88 Timp 710 Cod 0 Puncte
3 Macavei Carina Bianca Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:05:93 Timp 7969 Cod 0 Puncte
3 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:59:17 Timp 6652 Cod 0 Puncte
4 Bakale Emile Rony Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:59:85 Timp 4847 Cod 0 Puncte
4 Potec Camelia Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:81 Timp 314 Cod 0 Puncte
5 Coroi Stoian Ioan Robert Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:01:73 Timp 7243 Cod 0 Puncte
5 Brat Valentina Georgiana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:91 Timp 2500 Cod 0 Puncte
6 Vanta Dacian Tudor Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:01:78 Timp 6811 Cod 0 Puncte
6 Bocsa Bianca Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:95 Timp 7471 Cod 0 Puncte
7 Dansorean Ioana Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:10:21 Timp 8769 Cod 0 Puncte
7 Manea Bogdan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:01:94 Timp 6656 Cod 0 Puncte
8 Milian Alin Ionut Palatul copiilor Constanta 01:04:35 Timp 5857 Cod 0 Puncte
8 Bejan Oana Diana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:75 Timp 6756 Cod 0 Puncte
9 Craciunescu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:90 Timp 6429 Cod 0 Puncte
9 Nicolae Cristina Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:78 Timp 8192 Cod 0 Puncte
10 Lupascu Manuela Lavinia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:20 Timp 5367 Cod 0 Puncte
10 Spalatelu Mihai Palatul copiilor Constanta 01:03:40 Timp 7066 Cod 0 Puncte
11 Georgescu Anda Beatrice Palatul copiilor Constanta 01:12:87 Timp 7067 Cod 0 Puncte
11 Fodor Bogdan Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:49 Timp 8312 Cod 0 Puncte
12 Cioltea Tudor Costel Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:03:95 Timp 6536 Cod 0 Puncte
12 Asimine Alecsandra V. Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:13:15 Timp 7088 Cod 0 Puncte
13 Macovei Daniel Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:03:97 Timp 6836 Cod 0 Puncte
13 Boboc Silvia Gabriela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:31 Timp 8310 Cod 0 Puncte
14 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:04:61 Timp 5690 Cod 0 Puncte
14 Gaspar Ligia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:13:59 Timp 7840 Cod 0 Puncte
15 Ciurpan Alina Diana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:13:78 Timp 5951 Cod 0 Puncte
15 Tanase Dragos Simion Palatul copiilor Constanta 01:04:65 Timp 6749 Cod 0 Puncte
16 Boricean Bianca Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:13:91 Timp 7090 Cod 0 Puncte
16 Zinca Vlad Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:16:36 Timp 6696 Cod 0 Puncte
17 Negrea Anca Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:97 Timp 7909 Cod 0 Puncte
17 Anton Marian Claudiu Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:44 Timp 6148 Cod 0 Puncte
18 Iorga Alex. Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:05:81 Timp 7900 Cod 0 Puncte
18 Macovei Miruna Madalina Palatul copiilor Constanta 01:17:29 Timp 7071 Cod 0 Puncte
19 Pirvu Cosmin Alexandru Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:07:33 Timp 7800 Cod 0 Puncte
19 Constantin Andreea Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 01:17:42 Timp 8683 Cod 0 Puncte
20 Iorga Vlad Mihail Clubul Sportiv Farul Constanta 01:07:53 Timp 6134 Cod 0 Puncte
20 Rad Andrea Denisa Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:18:13 Timp 7983 Cod 0 Puncte
21 Iozu Ana Maria Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:18:68 Timp 8314 Cod 0 Puncte
21 Duta Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:68 Timp 6722 Cod 0 Puncte
22 Rusa Adela Palatul copiilor Constanta 01:20:99 Timp 7709 Cod 0 Puncte
22 Breajan Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:07:72 Timp 6979 Cod 0 Puncte
23 Dumitru Lucian Adrian Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:07:85 Timp 7285 Cod 0 Puncte
23 Strati Simona Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:22:81 Timp 8512 Cod 0 Puncte
24 Petcu Constantin Cosmin Sport Club Municipal Bacau 01:07:89 Timp 3904 Cod 0 Puncte
25 Pascu Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:08:25 Timp 8284 Cod 0 Puncte
26 Olaru Ioan Emanuel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:09:62 Timp 7910 Cod 0 Puncte
27 Comboeanu Giani Cristian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:10:04 Timp 8191 Cod 0 Puncte
28 Moldoveanu Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:58 Timp 7466 Cod 0 Puncte
29 Badea Calin Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:63 Timp 8292 Cod 0 Puncte
30 Radu Marius Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 01:10:99 Timp 6147 Cod 0 Puncte
31 Pirjol Dan Ionut Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:12:45 Timp 6961 Cod 0 Puncte
32 Cristoltean Dan Ciprian Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:14:67 Timp 7049 Cod 0 Puncte
33 Constantin Mircea C. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:16:55 Timp 8308 Cod 0 Puncte

Ziua 3 sesiunea 1

10. 50 m bras (17 - 99 ani) Masculin + Feminin

1 Agache Dragos Clubul Sportiv Farul Constanta 00:28:04 Timp 1425 Cod 0 Puncte
1 Samoila Elena Roxana Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:33:75 Timp 5043 Cod 0 Puncte
2 Papp Sabina Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:34:74 Timp 7654 Cod 0 Puncte
2 Preda Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:60 Timp 2316 Cod 0 Puncte
3 Ulbrecht Melinda Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:34:90 Timp 7699 Cod 0 Puncte
3 Revesz Levente Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:29:19 Timp 4407 Cod 0 Puncte
4 Marginean Irina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:03 Timp 6244 Cod 0 Puncte
4 Daghid Ioan Sergiu Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:29:20 Timp 3309 Cod 0 Puncte
5 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:35:13 Timp 5894 Cod 0 Puncte
5 Tudosie Razvan Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:32 Timp 7058 Cod 0 Puncte
6 Chiriac Flavius Ghita Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:10 Timp 6380 Cod 0 Puncte
6 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:35:64 Timp 5177 Cod 0 Puncte
7 Nas Bogdan Emil Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:30:19 Timp 7782 Cod 0 Puncte
7 Constantinescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:70 Timp 7437 Cod 0 Puncte
8 Stoica Alexandra Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:47 Timp 6131 Cod 0 Puncte
8 Stroe Ionut Bogdan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:78 Timp 6239 Cod 0 Puncte
9 Demeny Helga Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:36:90 Timp 6839 Cod 0 Puncte
9 Barbu Ioan Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:92 Timp 8098 Cod 0 Puncte
10 Dumangiu Anca Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:37:35 Timp 8130 Cod 0 Puncte
10 Talos Daniel Gheorghe Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:12 Timp 5968 Cod 0 Puncte
11 Ozsvath Levente Mihaly Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:32:05 Timp 6462 Cod 0 Puncte
11 Negru Ionela Loredana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:64 Timp 4867 Cod 0 Puncte
12 Rusa Adela Palatul copiilor Constanta 00:38:72 Timp 7709 Cod 0 Puncte
12 Cojocaru Cristian Dan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:32:11 Timp 6850 Cod 0 Puncte
13 Gradinaru Andrei Razvan Palatul copiilor Constanta 00:32:12 Timp 7708 Cod 0 Puncte
13 Zlatoianu Andreea Sorina Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:39:05 Timp 7470 Cod 0 Puncte
14 Ionita Nicolae Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:19 Timp 5100 Cod 0 Puncte
14 Ciurpan Alina Diana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:39:78 Timp 5951 Cod 0 Puncte
15 Durlesteanu Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:22 Timp 9278 Cod 0 Puncte
15 Negrea Anca Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:40:02 Timp 7909 Cod 0 Puncte
16 Stoiciu Anamaria Beatrice Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:40:26 Timp 7920 Cod 0 Puncte
16 Bodiu Sorin Palatul copiilor Constanta 00:33:43 Timp 6671 Cod 0 Puncte
17 Apostolescu Ana Teodora Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:41:54 Timp 7876 Cod 0 Puncte
17 Coltoi Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:81 Timp 6142 Cod 0 Puncte
18 Barbulescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:42:26 Timp 7809 Cod 0 Puncte
18 Anastasescu Horatiu Vlad Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:32:93 Timp 4158 Cod 0 Puncte
19 Chiriac Alex. Cristian Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:32:94 Timp 6426 Cod 0 Puncte
19 Paun Ruxandra Sport Club Municipal Bacau 00:42:38 Timp 7612 Cod 0 Puncte
20 Manea Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:00 Timp 6424 Cod 0 Puncte
20 Filip Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:42:70 Timp 8288 Cod 0 Puncte
21 Iozu Ioan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:17 Timp 7457 Cod 0 Puncte
22 Coroi Stoian Ioan Robert Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:33:20 Timp 7243 Cod 0 Puncte
23 Crisan Marius Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:33:28 Timp 6461 Cod 0 Puncte
24 Badea Calin Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:29 Timp 8292 Cod 0 Puncte
25 Ratiu Ovidiu Alexandru Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:33:73 Timp 6132 Cod 0 Puncte
26 Costache Mihai Aurel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:95 Timp 7885 Cod 0 Puncte
27 Duta Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:32 Timp 6722 Cod 0 Puncte
28 Popa Gabriel Florian Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:34:49 Timp 5893 Cod 0 Puncte
29 Pavel Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:70 Timp 7458 Cod 0 Puncte
30 Cristoltean Dan Ciprian Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:34:85 Timp 7049 Cod 0 Puncte
31 Cioltea Tudor Costel Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:34:92 Timp 6536 Cod 0 Puncte
32 Luca Mihai Leonard Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:93 Timp 9904 Cod 0 Puncte
33 Pascu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:69 Timp 7477 Cod 0 Puncte
34 Borz Marius Dumitru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:36:11 Timp 7609 Cod 0 Puncte
35 Breajan Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:37:02 Timp 6979 Cod 0 Puncte
35 Droncioiu Mircea Stefan Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:37:02 Timp 6448 Cod 0 Puncte
37 Ocanovici Milian Adrian Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:40:82 Timp 9782 Cod 0 Puncte

11. 200 m fluture (17 - 99 ani) Masculin + Feminin

1 Potec Camelia Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:17:84 Timp 314 Cod 0 Puncte
1 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:59:72 Timp 710 Cod 0 Puncte
2 Coci Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:01:80 Timp 5997 Cod 0 Puncte
2 Samoila Elena Roxana Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:19:38 Timp 5043 Cod 0 Puncte
3 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:07:84 Timp 6652 Cod 0 Puncte
3 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:21:07 Timp 5784 Cod 0 Puncte
4 Nicolae Bianca Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:26:54 Timp 6423 Cod 0 Puncte
4 Zinca Vlad Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:10:57 Timp 6696 Cod 0 Puncte
5 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:26:55 Timp 5925 Cod 0 Puncte
5 Tecar Dorin Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:12:26 Timp 6529 Cod 0 Puncte
6 Asimine Alecsandra V. Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:28:21 Timp 7088 Cod 0 Puncte
6 Iorga Vlad Mihail Clubul Sportiv Farul Constanta 02:14:81 Timp 6134 Cod 0 Puncte
7 Raiu Florin Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:15:89 Timp 7916 Cod 0 Puncte
7 Albu Sonia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:30:36 Timp 6885 Cod 0 Puncte
8 Banciulescu Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:19:57 Timp 7880 Cod 0 Puncte
8 Zarnoianu Ioana Alexandra Asociatia Bucharest Sport Club 02:31:23 Timp 8468 Cod 0 Puncte
9 Buzatu Mariana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:30:69 Timp 8196 Cod 0 Puncte
9 Popa Gabriel Florian Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:18:25 Timp 5893 Cod 0 Puncte
10 Gaspar Ligia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:35:68 Timp 7840 Cod 0 Puncte
10 Mitrut Bogdan Ion Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:18:41 Timp 6138 Cod 0 Puncte
11 Dragan Andreea Silvia Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:41:18 Timp 8128 Cod 0 Puncte
11 Vanta Dacian Tudor Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:18:76 Timp 6811 Cod 0 Puncte
12 Droncioiu Mircea Stefan Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 02:23:59 Timp 6448 Cod 0 Puncte
12 Nicolae Cristina Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:41:25 Timp 8192 Cod 0 Puncte
13 Ianu Petra Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:43:04 Timp 7806 Cod 0 Puncte
13 Fodor Bogdan Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:24:67 Timp 8312 Cod 0 Puncte
14 Teodorescu Anca Ruxandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:43:34 Timp 7364 Cod 0 Puncte
14 Moldoveanu Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:25:08 Timp 7466 Cod 0 Puncte
15 Lomnoseanu Mihai Alin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:27:06 Timp 8096 Cod 0 Puncte
15 Sorescu Ioana Adina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:44:55 Timp 8142 Cod 0 Puncte
16 Constantin Mircea C. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:28:74 Timp 8308 Cod 0 Puncte
16 Rad Andrea Denisa Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:48:06 Timp 7983 Cod 0 Puncte
17 Trif Alexandru Mihai Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:35:43 Timp 7211 Cod 0 Puncte

12. 100 m liber (17 - 99 ani) Masculin + Feminin

1 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 03:26:13 Timp 4149 Cod 0 Puncte
1 Tatar Cristina Georgeta Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:59:44 Timp 2836 Cod 0 Puncte
2 Bocsa Bianca Alexandra Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 04:03:50 Timp 7471 Cod 0 Puncte
2 Caciuc Vlad Razvan Clubul Sportiv Municipal Brasov 03:26:57 Timp 5975 Cod 0 Puncte
3 Micle Andreea Maria Clubul Sportiv Municipal Brasov 04:08:30 Timp 7651 Cod 0 Puncte
3 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:27:80 Timp 710 Cod 0 Puncte
4 Stoiciu Anamaria Beatrice Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:18:22 Timp 7920 Cod 0 Puncte
4 Durlesteanu Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:40:17 Timp 9278 Cod 0 Puncte
5 Marginean Irina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:21:26 Timp 6244 Cod 0 Puncte
5 Macovei Daniel Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 03:42:23 Timp 6836 Cod 0 Puncte
6 Barbu Ioan Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:42:95 Timp 8098 Cod 0 Puncte
6 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:21:41 Timp 6556 Cod 0 Puncte
7 Coroi Stoian Ioan Robert Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:44:63 Timp 7243 Cod 0 Puncte
7 Constantin Andreea Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 04:37:40 Timp 8683 Cod 0 Puncte
8 Dumitru Lucian Adrian Clubul Sportiv Municipal Timisoara 03:54:62 Timp 7285 Cod 0 Puncte
9 Besteala Dumitru Angel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:58:14 Timp 8097 Cod 0 Puncte
10 Droncioiu Mircea Stefan Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 04:10:51 Timp 6448 Cod 0 Puncte

13. 200 m liber (17 - 99 ani) Masculin + Feminin

1 Potec Camelia Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:01:60 Timp 314 Cod 0 Puncte
1 Cosma Catalin Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:50:10 Timp 4961 Cod 0 Puncte
2 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:53:17 Timp 4365 Cod 0 Puncte
2 Cozma Ionela Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:05:74 Timp 5533 Cod 0 Puncte
3 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:53:64 Timp 2842 Cod 0 Puncte
3 Malcomete Emma Florentina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:07:01 Timp 4567 Cod 0 Puncte
4 Artimon Alin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 01:55:39 Timp 7028 Cod 0 Puncte
4 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:09:44 Timp 5894 Cod 0 Puncte
5 Serboane Daiana Larisa Clubul Sportiv Scolar Resita 02:11:09 Timp 7227 Cod 0 Puncte
5 Radu Marius Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 01:55:84 Timp 6147 Cod 0 Puncte
6 Bocsa Bianca Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:12:71 Timp 7471 Cod 0 Puncte
6 Tatar Gheorghe Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:55:93 Timp 6527 Cod 0 Puncte
7 Iancu Maria Alexandra Liceul cu program sportiv Braila 02:14:43 Timp 7584 Cod 0 Puncte
7 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:56:26 Timp 5690 Cod 0 Puncte
8 Itu Sergiu Sebastian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:02:15 Timp 7968 Cod 0 Puncte
8 Cojocariu Iasmina Clubul Sportiv Scolar Resita 02:19:04 Timp 7761 Cod 0 Puncte
9 Negrea Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:00:35 Timp 7476 Cod 0 Puncte
9 Bejan Oana Diana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:13:15 Timp 6756 Cod 0 Puncte
10 Singuran Andra Ioana Palatul copiilor Constanta 02:15:32 Timp 8077 Cod 0 Puncte
10 Ciocan Octavian Mihai Liceul cu program sportiv Braila 02:00:82 Timp 7582 Cod 0 Puncte
11 Stoiciu Anamaria Beatrice Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:17:12 Timp 7920 Cod 0 Puncte
11 Duminica Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:00:88 Timp 6724 Cod 0 Puncte
12 Georgescu Anda Beatrice Palatul copiilor Constanta 02:17:55 Timp 7067 Cod 0 Puncte
12 Coste Alin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:03:55 Timp 6783 Cod 0 Puncte
13 Morar Adriana Corina Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 02:18:91 Timp 9150 Cod 0 Puncte
13 Coicici Miroslav Radu Clubul Sportiv Scolar Resita 02:03:78 Timp 6393 Cod 0 Puncte
14 Borbileanu Paul Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:09:56 Timp 7342 Cod 0 Puncte
14 Lupascu Manuela Lavinia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:20:42 Timp 5367 Cod 0 Puncte
15 Popescu Daniel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:10:19 Timp 5901 Cod 0 Puncte
15 Brat Valentina Georgiana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:21:09 Timp 2500 Cod 0 Puncte
16 Tatar Cristina Georgeta Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:29:55 Timp 2836 Cod 0 Puncte
16 Anton Marian Claudiu Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:10:25 Timp 6148 Cod 0 Puncte
17 Velicu Ioana Diana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:21:42 Timp 7976 Cod 0 Puncte
17 Stergarel Cosmin Liceul cu program sportiv Braila 02:06:69 Timp 6731 Cod 0 Puncte
18 Tecar Flavia Carmen Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:21:70 Timp 9784 Cod 0 Puncte
18 Manea Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:08:37 Timp 6424 Cod 0 Puncte
19 Macovei Daniel Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 02:08:41 Timp 6836 Cod 0 Puncte
19 Lican Irina Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:22:31 Timp 7130 Cod 0 Puncte
20 Albu George Raul Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:08:93 Timp 7414 Cod 0 Puncte
20 Nica Stefania Madalina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:22:86 Timp 8309 Cod 0 Puncte
21 Dansorean Ioana Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:23:32 Timp 8769 Cod 0 Puncte
21 Besteala Dumitru Angel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:09:10 Timp 8097 Cod 0 Puncte
22 Lungu Andreea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:24:34 Timp 7189 Cod 0 Puncte
22 Ghiorghiu Alexandru C. Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:09:38 Timp 6647 Cod 0 Puncte
23 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:09:49 Timp 710 Cod 0 Puncte
23 Boricean Bianca Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:24:86 Timp 7090 Cod 0 Puncte
24 Stanescu Alina Nicoleta Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 02:25:42 Timp 6446 Cod 0 Puncte
24 Durlesteanu Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:09:83 Timp 9278 Cod 0 Puncte
25 Soare Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:30:86 Timp 6145 Cod 0 Puncte
25 Tomescu Vlad Constantin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:10:91 Timp 7560 Cod 0 Puncte
26 Petrean Bianca Ioana Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:31:40 Timp 6779 Cod 0 Puncte
26 Craciunescu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:11:42 Timp 6429 Cod 0 Puncte
27 Dumitru Lucian Adrian Clubul Sportiv Municipal Timisoara 02:11:62 Timp 7285 Cod 0 Puncte
27 Iozu Ana Maria Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:34:40 Timp 8314 Cod 0 Puncte
28 Grecu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:11:95 Timp 7726 Cod 0 Puncte
28 Papp Sabina Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:40:17 Timp 7654 Cod 0 Puncte
29 Paun Ruxandra Sport Club Municipal Bacau 02:48:94 Timp 7612 Cod 0 Puncte
29 Comboeanu Giani Cristian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:12:67 Timp 8191 Cod 0 Puncte
30 Bilencu Octavian Andrei Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 02:13:26 Timp 6160 Cod 0 Puncte
31 Moldoveanu Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:13:62 Timp 7466 Cod 0 Puncte
32 Mucenica Florian Cosmin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:15:04 Timp