Cont

Rezultatele finale pentru Campionat national de juniori

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m bras (17 - 18 ani) Masculin

1 Papp Sabina Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:17:35 Timp 7654 Cod 0 Puncte
1 Stroe Ionut Bogdan Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:08:30 Timp 6239 Cod 0 Puncte
2 Demeny Helga Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:17:45 Timp 6839 Cod 0 Puncte
2 Dragne Dan Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:08:56 Timp 5338 Cod 0 Puncte
3 State Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:09:70 Timp 5892 Cod 0 Puncte
3 Sloata Sabina Alexandra Liceul cu program sportiv Braila 01:18:85 Timp 7586 Cod 0 Puncte
4 Tudosie Razvan Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:10:16 Timp 7058 Cod 0 Puncte
4 Stoica Alexandra Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:19:47 Timp 6131 Cod 0 Puncte
5 Scurtu Silviu Eugen Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:69 Timp 4666 Cod 0 Puncte
5 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:21:60 Timp 6556 Cod 0 Puncte
6 Chirila Dragos Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 01:10:75 Timp 7174 Cod 0 Puncte
6 Boricean Bianca Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:26:00 Timp 7090 Cod 0 Puncte
7 Bordean Gabriela Denisa Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:27:70 Timp 8119 Cod 0 Puncte
7 Talos Daniel Gheorghe Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:11:80 Timp 5968 Cod 0 Puncte
8 Chiritoiu Raluca Alex. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:29:61 Timp 5361 Cod 0 Puncte
8 Sabo Florin Petru Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:13:88 Timp 5347 Cod 0 Puncte
9 Chiriac Alex. Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:15:45 Timp 6426 Cod 0 Puncte
9 Jivcovici Ioana Natalia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:31:55 Timp 7834 Cod 0 Puncte
10 Coltoi Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:16:62 Timp 6142 Cod 0 Puncte
11 Bodiu Sorin Palatul copiilor Constanta 01:16:76 Timp 6671 Cod 0 Puncte
12 Corneliu Mihai Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:17:36 Timp 6677 Cod 0 Puncte
13 Babici Tiberiu Ioan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:18:87 Timp 6570 Cod 0 Puncte
14 Trocan Constantin Iulian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:22:34 Timp 5120 Cod 0 Puncte
15 Ratiu Ovidiu Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:22:37 Timp 6132 Cod 0 Puncte
16 Gideiu Stefan Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:27:38 Timp 6126 Cod 0 Puncte

2. 50 m fluture (15 - 16 ani) Feminin

1 Nicolae Bianca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:61 Timp 6423 Cod 0 Puncte
1 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:26 Timp 4662 Cod 0 Puncte
2 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:59 Timp 6556 Cod 0 Puncte
2 Predescu Petru Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:63 Timp 6047 Cod 0 Puncte
3 Bocsa Bianca Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:55 Timp 7471 Cod 0 Puncte
3 Stroe Ionut Bogdan Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:26:72 Timp 6239 Cod 0 Puncte
4 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:79 Timp 5557 Cod 0 Puncte
4 Ion Stefania Ecaterina Liceul cu program sportiv Braila 00:32:75 Timp 6730 Cod 0 Puncte
5 Niculescu Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:95 Timp 6833 Cod 0 Puncte
5 Lupascu Manuela Lavinia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:22 Timp 5367 Cod 0 Puncte
6 Stoica Alexandra Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:33 Timp 6131 Cod 0 Puncte
6 Ungureanu Alexandru Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:27:01 Timp 6260 Cod 0 Puncte
7 Scarlat Roxana Georgeta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:34 Timp 7132 Cod 0 Puncte
7 Pasolea Krucsai Oliviu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:44 Timp 5827 Cod 0 Puncte
8 Serban Adriana Florentina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:52 Timp 6716 Cod 0 Puncte
8 Ermalai Victor Liceul cu program sportiv Braila 00:27:63 Timp 5475 Cod 0 Puncte
9 Stanescu Alina Nicoleta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:68 Timp 6446 Cod 0 Puncte
9 Neagu Vlad Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:88 Timp 6641 Cod 0 Puncte
10 Pintea Ovidiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:10 Timp 5542 Cod 0 Puncte
10 Dragusin Bianca Diana Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:33:92 Timp 7738 Cod 0 Puncte
11 Dobrea Daniel Liceul cu program sportiv Braila 00:28:07 Timp 5483 Cod 0 Puncte
11 Constantinescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:98 Timp 7437 Cod 0 Puncte
12 Ungureanu Georgeta Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:34:03 Timp 6464 Cod 0 Puncte
12 Radu Marius Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:10 Timp 6147 Cod 0 Puncte
13 Stancea Ioana Catalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:67 Timp 7144 Cod 0 Puncte
13 Gheorghisor Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:15 Timp 6601 Cod 0 Puncte
14 Bejan Oana Diana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:83 Timp 6756 Cod 0 Puncte
14 Talos Daniel Gheorghe Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:17 Timp 5968 Cod 0 Puncte
15 Tatar Gheorghe Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:43 Timp 6527 Cod 0 Puncte
15 Balan Andreea Oana A. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:96 Timp 6830 Cod 0 Puncte
16 Varga Ferenc Attila Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:61 Timp 5552 Cod 0 Puncte
16 Soare Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:37 Timp 6145 Cod 0 Puncte
17 Jivcovici Ioana Natalia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:35:44 Timp 7834 Cod 0 Puncte
17 Prodescu Bogdan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:65 Timp 5220 Cod 0 Puncte
18 Velicu Ioana Diana Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:37:14 Timp 7976 Cod 0 Puncte
18 Chiriac Alex. Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:76 Timp 6426 Cod 0 Puncte
19 Matei Mihai Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:86 Timp 6726 Cod 0 Puncte
20 Cristea Horia Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:89 Timp 7475 Cod 0 Puncte
21 Iorga Vlad Mihail Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:90 Timp 6134 Cod 0 Puncte
22 Zinca Vlad Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:29:30 Timp 6696 Cod 0 Puncte
23 Roescu Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:35 Timp 5217 Cod 0 Puncte
24 Ionescu Mihai Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:76 Timp 5199 Cod 0 Puncte
25 Purcaru Mircea Liceul cu program sportiv Bacau 00:30:34 Timp 5887 Cod 0 Puncte
26 Constandache Constantin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:34 Timp 6697 Cod 0 Puncte
27 Belciugan Angelo George Liceul cu program sportiv Braila 00:30:40 Timp 5468 Cod 0 Puncte
28 Popa Gabriel Florian Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:30:42 Timp 5893 Cod 0 Puncte
29 Macovei Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:38 Timp 6836 Cod 0 Puncte
30 Sirjita Mihai Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:31:56 Timp 6241 Cod 0 Puncte
31 Mihale Florin Marian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:58 Timp 6130 Cod 0 Puncte
32 Ratiu Ovidiu Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:64 Timp 6132 Cod 0 Puncte
33 Droncioiu Mircea Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:09 Timp 6448 Cod 0 Puncte
34 Moldoveanu Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:14 Timp 7466 Cod 0 Puncte

3. 200 m liber (13 - 14 ani) Feminin

1 Lican Irina Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:52:30 Timp 7130 Cod 0 Puncte
1 Roescu Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 08:11:49 Timp 5217 Cod 0 Puncte
2 Tatar Gheorghe Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:15:98 Timp 6527 Cod 0 Puncte
3 Popescu Daniel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:16:78 Timp 5901 Cod 0 Puncte
4 Zinca Vlad Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:13:11 Timp 6696 Cod 0 Puncte

4. 400 m liber (17 - 18 ani) Masculin

1 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:08:90 Timp 4662 Cod 0 Puncte
1 Vartan Anamaria Palatul copiilor Constanta 04:35:76 Timp 7062 Cod 0 Puncte
2 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:13:00 Timp 5690 Cod 0 Puncte
2 Nuber Elisabeta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:38:12 Timp 7432 Cod 0 Puncte
3 Oprescu Mihaela Gabriela Palatul copiilor Constanta 04:41:62 Timp 6754 Cod 0 Puncte
3 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:16:86 Timp 6652 Cod 0 Puncte
4 Iancu Maria Alexandra Liceul cu program sportiv Braila 04:41:70 Timp 7584 Cod 0 Puncte
4 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:26:63 Timp 5557 Cod 0 Puncte
5 Vartan Bogdan Constantin Palatul copiilor Constanta 04:20:40 Timp 5846 Cod 0 Puncte
5 Georgescu Anda Beatrice Palatul copiilor Constanta 04:41:99 Timp 7067 Cod 0 Puncte
6 Patru Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:23:07 Timp 5742 Cod 0 Puncte
6 Cirnatiu Maria Patricia Clubul Sportiv Municipal Brasov 04:46:41 Timp 7087 Cod 0 Puncte
7 Popescu Daniel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:37:97 Timp 5901 Cod 0 Puncte
7 Albu Sonia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:54:34 Timp 6885 Cod 0 Puncte
8 Ciorobea Gabriela Iulia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:59:58 Timp 6644 Cod 0 Puncte
8 Ciocan Stefan Vladimir Clubul Sportiv Scolar Sibiu 04:47:70 Timp 5792 Cod 0 Puncte
9 Serban Adriana Florentina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:59:64 Timp 6716 Cod 0 Puncte
9 Popa Vasile Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:29:50 Timp 7964 Cod 0 Puncte
10 Ion Stefania Ecaterina Liceul cu program sportiv Braila 05:08:72 Timp 6730 Cod 0 Puncte

5. 100 m spate (17 - 18 ani) Masculin

1 Sumalan Iuliana Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:08:63 Timp 6975 Cod 0 Puncte
1 Anastasescu Horatiu Vlad Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:01:75 Timp 4158 Cod 0 Puncte
2 Blaga Razvan Cosmin Clubul Sportiv Municipal Arad 01:02:60 Timp 6600 Cod 0 Puncte
2 Lupascu Manuela Lavinia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:45 Timp 5367 Cod 0 Puncte
3 Belciugan Angelo George Liceul cu program sportiv Braila 01:02:61 Timp 5468 Cod 0 Puncte
3 Bejan Oana Diana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:71 Timp 6756 Cod 0 Puncte
4 Milian Alin Ionut Palatul copiilor Constanta 01:01:95 Timp 5857 Cod 0 Puncte
4 Ungureanu Georgeta Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:12:84 Timp 6464 Cod 0 Puncte
5 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:03:45 Timp 5690 Cod 0 Puncte
5 Bocsa Bianca Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:34 Timp 7471 Cod 0 Puncte
6 Dragusin Bianca Diana Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:17:45 Timp 7738 Cod 0 Puncte
6 Brehar Danut Lucian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:03 Timp 5212 Cod 0 Puncte
7 Albu Sonia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:19:29 Timp 6885 Cod 0 Puncte
7 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:04:21 Timp 5103 Cod 0 Puncte
8 Craciunescu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:66 Timp 6429 Cod 0 Puncte
8 Lican Irina Cristina Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:22:03 Timp 7130 Cod 0 Puncte
9 Nastasescu Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 01:05:48 Timp 6369 Cod 0 Puncte
10 Petre Andrei Tiberius Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:06:08 Timp 5516 Cod 0 Puncte
11 Varga Ferenc Attila Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:06:56 Timp 5552 Cod 0 Puncte
12 Popescu Daniel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:33 Timp 5901 Cod 0 Puncte
13 Ungureanu Alexandru Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:07:55 Timp 6260 Cod 0 Puncte
14 Galca Adrian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:08:15 Timp 5281 Cod 0 Puncte
15 Albu Octavian Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:14 Timp 7465 Cod 0 Puncte
16 Rodeanu Traian Remus Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:10:30 Timp 4745 Cod 0 Puncte
17 Macovei Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:38 Timp 6836 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

6. 50 m bras (13 - 14 ani) Feminin

1 Papp Sabina Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:35:83 Timp 7654 Cod 0 Puncte
1 Stroe Ionut Bogdan Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:31:38 Timp 6239 Cod 0 Puncte
2 Tudosie Razvan Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:49 Timp 7058 Cod 0 Puncte
2 Demeny Helga Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:36:47 Timp 6839 Cod 0 Puncte
3 State Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:31:67 Timp 5892 Cod 0 Puncte
3 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:53 Timp 6556 Cod 0 Puncte
4 Stoica Alexandra Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:03 Timp 6131 Cod 0 Puncte
4 Dragne Dan Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:31:90 Timp 5338 Cod 0 Puncte
5 Constantinescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:39:22 Timp 7437 Cod 0 Puncte
5 Chirila Dragos Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 00:31:91 Timp 7174 Cod 0 Puncte
6 Dragusin Bianca Diana Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:39:39 Timp 7738 Cod 0 Puncte
6 Scurtu Silviu Eugen Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:24 Timp 4666 Cod 0 Puncte
7 Talos Daniel Gheorghe Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:33:46 Timp 5968 Cod 0 Puncte
7 Boricean Bianca Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:40:00 Timp 7090 Cod 0 Puncte
8 Ermalai Victor Liceul cu program sportiv Braila 00:33:12 Timp 5475 Cod 0 Puncte
8 Chiritoiu Raluca Alex. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:40:09 Timp 5361 Cod 0 Puncte
9 Sabo Florin Petru Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:33:19 Timp 5347 Cod 0 Puncte
9 Albu Sonia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:40:26 Timp 6885 Cod 0 Puncte
10 Bordean Gabriela Denisa Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:41:28 Timp 8119 Cod 0 Puncte
10 Chiriac Alex. Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:22 Timp 6426 Cod 0 Puncte
11 Jivcovici Ioana Natalia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:42:21 Timp 7834 Cod 0 Puncte
11 Coltoi Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:62 Timp 6142 Cod 0 Puncte
12 Lican Irina Cristina Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:45:13 Timp 7130 Cod 0 Puncte
12 Purcaru Mircea Liceul cu program sportiv Bacau 00:35:06 Timp 5887 Cod 0 Puncte
13 Bodiu Sorin Palatul copiilor Constanta 00:35:46 Timp 6671 Cod 0 Puncte
14 Roescu Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:53 Timp 5217 Cod 0 Puncte
15 Ratiu Ovidiu Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:74 Timp 6132 Cod 0 Puncte
16 Pintea Andrei Catalin Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:35:95 Timp 4167 Cod 0 Puncte
17 Corneliu Mihai Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:05 Timp 6677 Cod 0 Puncte
18 Constandache Constantin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:13 Timp 6697 Cod 0 Puncte
19 Mihai Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:36:39 Timp 7215 Cod 0 Puncte
20 Babici Tiberiu Ioan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:36:72 Timp 6570 Cod 0 Puncte
21 Trocan Constantin Iulian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:37:71 Timp 5120 Cod 0 Puncte
22 Gideiu Stefan Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:39:51 Timp 6126 Cod 0 Puncte

7. 100 m fluture (17 - 18 ani) Masculin

1 Nicolae Bianca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:07:62 Timp 6423 Cod 0 Puncte
1 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:57:22 Timp 4662 Cod 0 Puncte
2 Ion Stefania Ecaterina Liceul cu program sportiv Braila 01:13:00 Timp 6730 Cod 0 Puncte
2 Predescu Petru Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:58:27 Timp 6047 Cod 0 Puncte
3 Serban Adriana Florentina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:13:01 Timp 6716 Cod 0 Puncte
3 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:58:56 Timp 5511 Cod 0 Puncte
4 Niculescu Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:59:01 Timp 6833 Cod 0 Puncte
4 Stanescu Alina Nicoleta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:21 Timp 6446 Cod 0 Puncte
5 Pintea Ovidiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:00:57 Timp 5542 Cod 0 Puncte
5 Balan Andreea Oana A. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:17:39 Timp 6830 Cod 0 Puncte
6 Dobrea Daniel Liceul cu program sportiv Braila 01:00:76 Timp 5483 Cod 0 Puncte
6 Bocsa Bianca Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:17:37 Timp 7471 Cod 0 Puncte
7 Constantinescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:23:16 Timp 7437 Cod 0 Puncte
7 Pasolea Krucsai Oliviu Clubul Sportiv Scolar Resita 01:01:15 Timp 5827 Cod 0 Puncte
8 Scurtu Silviu Eugen Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:15 Timp 4666 Cod 0 Puncte
9 Iorga Vlad Mihail Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:03:17 Timp 6134 Cod 0 Puncte
10 Ermalai Victor Liceul cu program sportiv Braila 01:07:68 Timp 5475 Cod 0 Puncte
11 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:12 Timp 5557 Cod 0 Puncte
12 Tatar Gheorghe Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:01:09 Timp 6527 Cod 0 Puncte
13 Radu Marius Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:29 Timp 6147 Cod 0 Puncte
14 Cristea Horia Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:88 Timp 7475 Cod 0 Puncte
15 Popescu Daniel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:26 Timp 5901 Cod 0 Puncte
16 Popa Gabriel Florian Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:09:86 Timp 5893 Cod 0 Puncte
17 Mihale Florin Marian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:33 Timp 6130 Cod 0 Puncte
18 Chiriac Alex. Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:46 Timp 6426 Cod 0 Puncte
19 Ionescu Mihai Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:66 Timp 5199 Cod 0 Puncte
20 Moldoveanu Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:99 Timp 7466 Cod 0 Puncte
21 Droncioiu Mircea Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:15:31 Timp 6448 Cod 0 Puncte

8. 1500 m liber (17 - 18 ani) Masculin

1 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17:11:44 Timp 5103 Cod 0 Puncte
1 Georgescu Anda Beatrice Palatul copiilor Constanta 18:42:86 Timp 7067 Cod 0 Puncte
2 Patru Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17:20:31 Timp 5742 Cod 0 Puncte
2 Cirnatiu Maria Patricia Clubul Sportiv Municipal Brasov 19:07:59 Timp 7087 Cod 0 Puncte
3 Artimon Alin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 17:23:84 Timp 7028 Cod 0 Puncte
3 Bejan Oana Diana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 19:32:49 Timp 6756 Cod 0 Puncte
4 Ciocan Stefan Vladimir Clubul Sportiv Scolar Sibiu 19:19:03 Timp 5792 Cod 0 Puncte
4 Ciorobea Gabriela Iulia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 20:00:51 Timp 6644 Cod 0 Puncte
5 Popa Vasile Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 22:31:49 Timp 7964 Cod 0 Puncte
5 Velicu Ioana Diana Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 20:22:86 Timp 7976 Cod 0 Puncte
6 Jivcovici Ioana Natalia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 24:38:91 Timp 7834 Cod 0 Puncte

9. 800 m liber (13 - 14 ani) Feminin

1 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 08:45:69 Timp 5690 Cod 0 Puncte
1 Vartan Anamaria Palatul copiilor Constanta 09:30:37 Timp 7062 Cod 0 Puncte
2 Oprescu Mihaela Gabriela Palatul copiilor Constanta 09:33:38 Timp 6754 Cod 0 Puncte
2 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 08:46:01 Timp 5511 Cod 0 Puncte
3 Georgescu Anda Beatrice Palatul copiilor Constanta 09:36:42 Timp 7067 Cod 0 Puncte
3 Patru Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:56:07 Timp 5742 Cod 0 Puncte
4 Iancu Maria Alexandra Liceul cu program sportiv Braila 09:39:49 Timp 7584 Cod 0 Puncte
4 Artimon Alin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 09:05:98 Timp 7028 Cod 0 Puncte
5 Cirnatiu Maria Patricia Clubul Sportiv Municipal Brasov 09:52:16 Timp 7087 Cod 0 Puncte
5 Popescu Daniel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:20:65 Timp 5901 Cod 0 Puncte
6 Popa Vasile Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11:24:98 Timp 7964 Cod 0 Puncte
6 Bejan Oana Diana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10:09:73 Timp 6756 Cod 0 Puncte
7 Sloata Sabina Alexandra Liceul cu program sportiv Braila 10:36:35 Timp 7586 Cod 0 Puncte
8 Ciorobea Gabriela Iulia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10:45:45 Timp 6644 Cod 0 Puncte

10. 100 m mixt (17 - 18 ani) Masculin

1 Belciugan Angelo George Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 04:04:90 Timp 5468 Cod 0 Puncte
1 Bejan Oana Diana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:08:96 Timp 6756 Cod 0 Puncte
2 Popescu Daniel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:06:70 Timp 5901 Cod 0 Puncte
2 Codrescu Theodora Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:10:50 Timp 7135 Cod 0 Puncte
3 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:08:18 Timp 5103 Cod 0 Puncte
4 Brehar Danut Lucian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:13:52 Timp 5212 Cod 0 Puncte
5 Rodeanu Traian Remus Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:33:05 Timp 4745 Cod 0 Puncte
6 Duminica Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:42:06 Timp 6724 Cod 0 Puncte

11. 200 m mixt (17 - 18 ani) Masculin

1 Lupascu Manuela Lavinia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:31:06 Timp 5367 Cod 0 Puncte
1 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:12:48 Timp 5690 Cod 0 Puncte
2 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:30:06 Timp 6556 Cod 0 Puncte
2 Anastasescu Horatiu Vlad Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:13:18 Timp 4158 Cod 0 Puncte
3 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:14:91 Timp 5511 Cod 0 Puncte
3 Sumalan Iuliana Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:35:31 Timp 6975 Cod 0 Puncte
4 Vartan Bogdan Constantin Palatul copiilor Constanta 02:16:15 Timp 5846 Cod 0 Puncte
4 Albu Sonia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:37:78 Timp 6885 Cod 0 Puncte
5 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:18:91 Timp 6652 Cod 0 Puncte
5 Stoica Alexandra Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:39:61 Timp 6131 Cod 0 Puncte
6 Ungureanu Georgeta Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:45:43 Timp 6464 Cod 0 Puncte
6 Patru Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:22:03 Timp 5742 Cod 0 Puncte
7 Stancea Ioana Catalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:46:08 Timp 7144 Cod 0 Puncte
7 Prodescu Bogdan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:22:08 Timp 5220 Cod 0 Puncte
8 Rodeanu Traian Remus Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:24:85 Timp 4745 Cod 0 Puncte
8 Soare Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:00:35 Timp 6145 Cod 0 Puncte
9 Niculescu Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:33:70 Timp 6833 Cod 0 Puncte
10 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:20:69 Timp 4662 Cod 0 Puncte
11 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:26:57 Timp 5103 Cod 0 Puncte
12 Gheorghisor Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:26:63 Timp 6601 Cod 0 Puncte
13 Talos Daniel Gheorghe Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:27:30 Timp 5968 Cod 0 Puncte
14 Craciunescu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:28:71 Timp 6429 Cod 0 Puncte
15 Bodiu Sorin Palatul copiilor Constanta 02:28:76 Timp 6671 Cod 0 Puncte
16 Sabo Florin Petru Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:28:87 Timp 5347 Cod 0 Puncte
17 Brehar Danut Lucian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:29:51 Timp 5212 Cod 0 Puncte
18 Zinca Vlad Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:30:42 Timp 6696 Cod 0 Puncte
19 Petre Andrei Tiberius Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:30:66 Timp 5516 Cod 0 Puncte
20 Babici Tiberiu Ioan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:30:94 Timp 6570 Cod 0 Puncte
21 Albu Octavian Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:31:37 Timp 7465 Cod 0 Puncte
22 Chirila Dragos Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 02:34:55 Timp 7174 Cod 0 Puncte
23 Ermalai Victor Liceul cu program sportiv Braila 02:34:74 Timp 5475 Cod 0 Puncte

Ziua 3 sesiunea 1

12. 200 m bras (13 - 14 ani) Feminin

1 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:46:33 Timp 6556 Cod 0 Puncte
1 Stroe Ionut Bogdan Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:28:92 Timp 6239 Cod 0 Puncte
2 Scurtu Silviu Eugen Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:32:28 Timp 4666 Cod 0 Puncte
2 Sloata Sabina Alexandra Liceul cu program sportiv Braila 02:46:83 Timp 7586 Cod 0 Puncte
3 State Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:34:06 Timp 5892 Cod 0 Puncte
3 Papp Sabina Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:48:66 Timp 7654 Cod 0 Puncte
4 Demeny Helga Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:50:63 Timp 6839 Cod 0 Puncte
4 Dragne Dan Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:34:46 Timp 5338 Cod 0 Puncte
5 Stoica Alexandra Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:51:66 Timp 6131 Cod 0 Puncte
5 Chirila Dragos Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 02:35:09 Timp 7174 Cod 0 Puncte
6 Boricean Bianca Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:56:63 Timp 7090 Cod 0 Puncte
6 Sabo Florin Petru Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:42:61 Timp 5347 Cod 0 Puncte
7 Albu Sonia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:01:69 Timp 6885 Cod 0 Puncte
7 Bodiu Sorin Palatul copiilor Constanta 02:44:33 Timp 6671 Cod 0 Puncte
8 Chiriac Alex. Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:47:87 Timp 6426 Cod 0 Puncte
8 Bordean Gabriela Denisa Clubul Sportiv Municipal Brasov 03:08:15 Timp 8119 Cod 0 Puncte
9 Coltoi Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:48:73 Timp 6142 Cod 0 Puncte
9 Stancea Ioana Catalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:09:27 Timp 7144 Cod 0 Puncte
10 Chiritoiu Raluca Alex. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:17:98 Timp 5361 Cod 0 Puncte
10 Trocan Constantin Iulian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:55:07 Timp 5120 Cod 0 Puncte
11 Rodeanu Traian Remus Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:57:51 Timp 4745 Cod 0 Puncte
12 Tudosie Razvan Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:05:13 Timp 7058 Cod 0 Puncte

13. 50 m liber (15 - 16 ani) Feminin

1 Scutaru Loredana Elena Liceul cu program sportiv Suceava 00:28:93 Timp 6252 Cod 0 Puncte
1 Anastasescu Horatiu Vlad Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:24:19 Timp 4158 Cod 0 Puncte
2 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:24:73 Timp 5557 Cod 0 Puncte
2 Ion Stefania Ecaterina Liceul cu program sportiv Braila 00:30:19 Timp 6730 Cod 0 Puncte
3 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:24:91 Timp 4662 Cod 0 Puncte
3 Serban Adriana Florentina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:22 Timp 6716 Cod 0 Puncte
4 Nicolae Bianca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:57 Timp 6423 Cod 0 Puncte
4 Ungureanu Alexandru Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:24:97 Timp 6260 Cod 0 Puncte
5 Soare Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:57 Timp 6145 Cod 0 Puncte
5 Radu Marius Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:25:60 Timp 6147 Cod 0 Puncte
6 Constantinescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:84 Timp 7437 Cod 0 Puncte
6 Predescu Petru Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:25:64 Timp 6047 Cod 0 Puncte
7 Vartan Bogdan Constantin Palatul copiilor Constanta 00:25:78 Timp 5846 Cod 0 Puncte
7 Dragusin Bianca Diana Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:30:84 Timp 7738 Cod 0 Puncte
8 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:25:86 Timp 5690 Cod 0 Puncte
8 Lican Irina Cristina Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:31:02 Timp 7130 Cod 0 Puncte
9 Stanescu Alina Nicoleta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:12 Timp 6446 Cod 0 Puncte
9 Varga Ferenc Attila Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:25:66 Timp 5552 Cod 0 Puncte
10 Bejan Oana Diana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:29 Timp 6756 Cod 0 Puncte
10 Neagu Vlad Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:25:87 Timp 6641 Cod 0 Puncte
11 Scarlat Roxana Georgeta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:49 Timp 7132 Cod 0 Puncte
11 Niculescu Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:25:90 Timp 6833 Cod 0 Puncte
12 Prodescu Bogdan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:25:97 Timp 5220 Cod 0 Puncte
12 Codrescu Theodora Maria Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:31:53 Timp 7135 Cod 0 Puncte
13 Galca Adrian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:26:12 Timp 5281 Cod 0 Puncte
13 Velicu Ioana Diana Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:32:20 Timp 7976 Cod 0 Puncte
14 Pasolea Krucsai Oliviu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:26:27 Timp 5827 Cod 0 Puncte
14 Ungureanu Georgeta Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:32:22 Timp 6464 Cod 0 Puncte
15 Chiritoiu Raluca Alex. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:58 Timp 5361 Cod 0 Puncte
15 Dobrea Daniel Liceul cu program sportiv Braila 00:26:30 Timp 5483 Cod 0 Puncte
16 Jivcovici Ioana Natalia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:33:18 Timp 7834 Cod 0 Puncte
16 Ermalai Victor Liceul cu program sportiv Braila 00:26:41 Timp 5475 Cod 0 Puncte
17 Balan Andreea Oana A. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:27 Timp 6830 Cod 0 Puncte
17 Gheorghisor Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:57 Timp 6601 Cod 0 Puncte
18 Pintea Ovidiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:72 Timp 5542 Cod 0 Puncte
19 Matei Mihai Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:86 Timp 6726 Cod 0 Puncte
20 Cristea Horia Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:95 Timp 7475 Cod 0 Puncte
21 Babici Tiberiu Ioan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:26:98 Timp 6570 Cod 0 Puncte
22 Corneliu Mihai Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:10 Timp 6677 Cod 0 Puncte
23 Popescu Daniel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:11 Timp 5901 Cod 0 Puncte
24 Sirjita Mihai Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:27:16 Timp 6241 Cod 0 Puncte
25 Craciunescu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:29 Timp 6429 Cod 0 Puncte
26 Roescu Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:30 Timp 5217 Cod 0 Puncte
27 Purcaru Mircea Liceul cu program sportiv Bacau 00:27:42 Timp 5887 Cod 0 Puncte
28 Sabo Florin Petru Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:27:46 Timp 5347 Cod 0 Puncte
29 Duminica Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:51 Timp 6724 Cod 0 Puncte
30 Constandache Constantin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:68 Timp 6697 Cod 0 Puncte
31 Radulescu Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:27:72 Timp 5655 Cod 0 Puncte
32 Belciugan Angelo George Liceul cu program sportiv Braila 00:27:96 Timp 5468 Cod 0 Puncte
33 Ratiu Ovidiu Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:01 Timp 6132 Cod 0 Puncte
34 Mihai Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:28:13 Timp 7215 Cod 0 Puncte
35 Ionescu Mihai Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:17 Timp 5199 Cod 0 Puncte
36 Dorobantu Liviu Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:23 Timp 4680 Cod 0 Puncte
37 Macovei Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:27 Timp 6836 Cod 0 Puncte
38 Negrea Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:39 Timp 7476 Cod 0 Puncte
39 Pintea Andrei Catalin Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:28:60 Timp 4167 Cod 0 Puncte
40 Mihale Florin Marian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:94 Timp 6130 Cod 0 Puncte
41 Popa Vasile Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:07 Timp 7964 Cod 0 Puncte
42 Droncioiu Mircea Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:02 Timp 6448 Cod 0 Puncte
43 Gideiu Stefan Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:03 Timp 6126 Cod 0 Puncte
44 Tatar Gheorghe Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:17 Timp 6527 Cod 0 Puncte

14. 200 m spate (15 - 16 ani) Feminin

1 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:12:77 Timp 5511 Cod 0 Puncte
1 Sumalan Iuliana Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:25:27 Timp 6975 Cod 0 Puncte
2 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:13:45 Timp 6652 Cod 0 Puncte
2 Lupascu Manuela Lavinia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:28:40 Timp 5367 Cod 0 Puncte
3 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:32:15 Timp 6556 Cod 0 Puncte
3 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:14:27 Timp 5103 Cod 0 Puncte
4 Bejan Oana Diana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:32:98 Timp 6756 Cod 0 Puncte
4 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:14:55 Timp 5690 Cod 0 Puncte
5 Ungureanu Georgeta Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:37:19 Timp 6464 Cod 0 Puncte
5 Belciugan Angelo George Liceul cu program sportiv Braila 02:15:07 Timp 5468 Cod 0 Puncte
6 Albu Sonia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:46:83 Timp 6885 Cod 0 Puncte
6 Petre Andrei Tiberius Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:18:94 Timp 5516 Cod 0 Puncte
7 Craciunescu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:18:98 Timp 6429 Cod 0 Puncte
8 Milian Alin Ionut Palatul copiilor Constanta 02:19:70 Timp 5857 Cod 0 Puncte
9 Brehar Danut Lucian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:19:98 Timp 5212 Cod 0 Puncte
10 Popescu Daniel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:21:77 Timp 5901 Cod 0 Puncte
11 Nastasescu Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 02:23:02 Timp 6369 Cod 0 Puncte
12 Ciocan Stefan Vladimir Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:29:51 Timp 5792 Cod 0 Puncte
13 Varga Ferenc Attila Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:30:18 Timp 5552 Cod 0 Puncte
14 Anastasescu Horatiu Vlad Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:18:12 Timp 4158 Cod 0 Puncte
15 Iorga Vlad Mihail Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:35:00 Timp 6134 Cod 0 Puncte

Ziua 4 sesiunea 1

15. 200 m fluture (17 - 18 ani) Masculin

1 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:08:16 Timp 5511 Cod 0 Puncte
1 Nicolae Bianca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:27:27 Timp 6423 Cod 0 Puncte
2 Pintea Ovidiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:09:53 Timp 5542 Cod 0 Puncte
2 Serban Adriana Florentina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:38:83 Timp 6716 Cod 0 Puncte
3 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:12:27 Timp 4662 Cod 0 Puncte
3 Stancea Ioana Catalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:46:12 Timp 7144 Cod 0 Puncte
4 Stanescu Alina Nicoleta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:48:10 Timp 6446 Cod 0 Puncte
4 Niculescu Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:14:32 Timp 6833 Cod 0 Puncte
5 Scurtu Silviu Eugen Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:18:96 Timp 4666 Cod 0 Puncte
6 Ermalai Victor Liceul cu program sportiv Braila 02:19:04 Timp 5475 Cod 0 Puncte
7 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:20:18 Timp 5557 Cod 0 Puncte
8 Predescu Petru Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:23:57 Timp 6047 Cod 0 Puncte
9 Iorga Vlad Mihail Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:27:55 Timp 6134 Cod 0 Puncte
10 Patru Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:29:46 Timp 5742 Cod 0 Puncte
11 Popa Gabriel Florian Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:46:12 Timp 5893 Cod 0 Puncte

16. 100 m liber (17 - 18 ani) Masculin

1 Scutaru Loredana Elena Liceul cu program sportiv Suceava 01:03:77 Timp 6252 Cod 0 Puncte
1 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:53:01 Timp 4662 Cod 0 Puncte
2 Oprescu Mihaela Gabriela Palatul copiilor Constanta 01:01:68 Timp 6754 Cod 0 Puncte
2 Anastasescu Horatiu Vlad Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:53:23 Timp 4158 Cod 0 Puncte
3 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:53:74 Timp 5557 Cod 0 Puncte
3 Vartan Anamaria Palatul copiilor Constanta 01:02:17 Timp 7062 Cod 0 Puncte
4 Lupascu Manuela Lavinia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:85 Timp 5367 Cod 0 Puncte
4 Predescu Petru Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:54:19 Timp 6047 Cod 0 Puncte
5 Prodescu Bogdan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:55:01 Timp 5220 Cod 0 Puncte
5 Georgescu Anda Beatrice Palatul copiilor Constanta 01:03:35 Timp 7067 Cod 0 Puncte
6 Ion Stefania Ecaterina Liceul cu program sportiv Braila 01:04:79 Timp 6730 Cod 0 Puncte
6 Ungureanu Alexandru Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:55:18 Timp 6260 Cod 0 Puncte
7 Varga Ferenc Attila Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:55:94 Timp 5552 Cod 0 Puncte
7 Albu Sonia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:05:69 Timp 6885 Cod 0 Puncte
8 Niculescu Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:07:98 Timp 6833 Cod 0 Puncte
8 Bejan Oana Diana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:05:73 Timp 6756 Cod 0 Puncte
9 Serban Adriana Florentina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:74 Timp 6716 Cod 0 Puncte
9 Vartan Bogdan Constantin Palatul copiilor Constanta 00:56:12 Timp 5846 Cod 0 Puncte
10 Roescu Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:56:46 Timp 5217 Cod 0 Puncte
10 Papp Sabina Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:07:05 Timp 7654 Cod 0 Puncte
11 Nicolae Bianca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:07:70 Timp 6423 Cod 0 Puncte
11 Belciugan Angelo George Liceul cu program sportiv Braila 00:57:02 Timp 5468 Cod 0 Puncte
12 Milian Alin Ionut Palatul copiilor Constanta 00:57:72 Timp 5857 Cod 0 Puncte
12 Dragusin Bianca Diana Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:07:96 Timp 7738 Cod 0 Puncte
13 Duminica Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:57:95 Timp 6724 Cod 0 Puncte
13 Stanescu Alina Nicoleta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:16 Timp 6446 Cod 0 Puncte
14 Stoica Alexandra Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:09:59 Timp 6131 Cod 0 Puncte
14 Gheorghisor Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:57:99 Timp 6601 Cod 0 Puncte
15 Pasolea Krucsai Oliviu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:58:04 Timp 5827 Cod 0 Puncte
15 Ungureanu Georgeta Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:09:71 Timp 6464 Cod 0 Puncte
16 Boricean Bianca Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:11:11 Timp 7090 Cod 0 Puncte
16 Matei Mihai Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:58:49 Timp 6726 Cod 0 Puncte
17 Neagu Vlad Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:58:52 Timp 6641 Cod 0 Puncte
17 Sumalan Iuliana Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:12:06 Timp 6975 Cod 0 Puncte
18 Popescu Daniel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:69 Timp 5901 Cod 0 Puncte
18 Soare Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:12 Timp 6145 Cod 0 Puncte
19 Chiritoiu Raluca Alex. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:43 Timp 5361 Cod 0 Puncte
19 Galca Adrian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:58:97 Timp 5281 Cod 0 Puncte
20 Cristea Horia Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:59:04 Timp 7475 Cod 0 Puncte
20 Jivcovici Ioana Natalia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:13:30 Timp 7834 Cod 0 Puncte
21 Bordean Gabriela Denisa Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:15:52 Timp 8119 Cod 0 Puncte
21 Corneliu Mihai Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:59:17 Timp 6677 Cod 0 Puncte
22 Babici Tiberiu Ioan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:59:20 Timp 6570 Cod 0 Puncte
22 Balan Andreea Oana A. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:15:54 Timp 6830 Cod 0 Puncte
23 Sabo Florin Petru Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:59:74 Timp 5347 Cod 0 Puncte
24 Petre Andrei Tiberius Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:59:84 Timp 5516 Cod 0 Puncte
25 Brehar Danut Lucian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:00:10 Timp 5212 Cod 0 Puncte
26 Sirjita Mihai Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:00:26 Timp 6241 Cod 0 Puncte
27 Craciunescu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:00:57 Timp 6429 Cod 0 Puncte
28 Constandache Constantin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:01:37 Timp 6697 Cod 0 Puncte
29 Negrea Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:39 Timp 7476 Cod 0 Puncte
30 Ionescu Mihai Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:78 Timp 5199 Cod 0 Puncte
31 Mihai Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:03:32 Timp 7215 Cod 0 Puncte
32 Macovei Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:03:37 Timp 6836 Cod 0 Puncte
33 Coltoi Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:03:65 Timp 6142 Cod 0 Puncte
34 Ratiu Ovidiu Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:02 Timp 6132 Cod 0 Puncte
35 Droncioiu Mircea Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:09:69 Timp 6448 Cod 0 Puncte
36 Gideiu Stefan Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:32 Timp 6126 Cod 0 Puncte
37 Chiriac Alex. Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:58 Timp 6426 Cod 0 Puncte
38 Mihale Florin Marian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:74 Timp 6130 Cod 0 Puncte

17. 100 m liber (15 - 16 ani) Feminin

1 Cirnatiu Maria Patricia Clubul Sportiv Municipal Brasov 04:24:70 Timp 7087 Cod 0 Puncte
1 Ungureanu Alexandru Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 03:42:11 Timp 6260 Cod 0 Puncte
2 Bejan Oana Diana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:30:08 Timp 6756 Cod 0 Puncte
2 Roescu Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:43:92 Timp 5217 Cod 0 Puncte
3 Scarlat Roxana Georgeta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:34:84 Timp 7132 Cod 0 Puncte
3 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:49:59 Timp 5103 Cod 0 Puncte
4 Zinca Vlad Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:59:41 Timp 6696 Cod 0 Puncte

18. 200 m liber (15 - 16 ani) Feminin

1 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:55:56 Timp 4662 Cod 0 Puncte
1 Oprescu Mihaela Gabriela Palatul copiilor Constanta 02:11:43 Timp 6754 Cod 0 Puncte
2 Anastasescu Horatiu Vlad Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:55:73 Timp 4158 Cod 0 Puncte
2 Vartan Anamaria Palatul copiilor Constanta 02:13:51 Timp 7062 Cod 0 Puncte
3 Georgescu Anda Beatrice Palatul copiilor Constanta 02:17:03 Timp 7067 Cod 0 Puncte
3 Predescu Petru Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:07:52 Timp 6047 Cod 0 Puncte
4 Gheorghisor Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:00:04 Timp 6601 Cod 0 Puncte
4 Iancu Maria Alexandra Liceul cu program sportiv Braila 02:16:15 Timp 7584 Cod 0 Puncte
5 Lupascu Manuela Lavinia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:17:55 Timp 5367 Cod 0 Puncte
5 Prodescu Bogdan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:01:07 Timp 5220 Cod 0 Puncte
6 Vartan Bogdan Constantin Palatul copiilor Constanta 02:01:58 Timp 5846 Cod 0 Puncte
6 Albu Sonia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:21:89 Timp 6885 Cod 0 Puncte
7 Roescu Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:06:44 Timp 5217 Cod 0 Puncte
7 Ion Stefania Ecaterina Liceul cu program sportiv Braila 02:23:12 Timp 6730 Cod 0 Puncte
8 Scutaru Loredana Elena Liceul cu program sportiv Suceava 02:23:15 Timp 6252 Cod 0 Puncte
8 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:08:21 Timp 5557 Cod 0 Puncte
9 Niculescu Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:08:36 Timp 6833 Cod 0 Puncte
9 Sumalan Iuliana Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:21:45 Timp 6975 Cod 0 Puncte
10 Cirnatiu Maria Patricia Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:22:15 Timp 7087 Cod 0 Puncte
10 Pintea Ovidiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:06:10 Timp 5542 Cod 0 Puncte
11 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:06:15 Timp 5511 Cod 0 Puncte
11 Stanescu Alina Nicoleta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:27:41 Timp 6446 Cod 0 Puncte
12 Ungureanu Georgeta Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:31:38 Timp 6464 Cod 0 Puncte
12 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:09:98 Timp 5103 Cod 0 Puncte
13 Stoica Alexandra Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:31:95 Timp 6131 Cod 0 Puncte
13 Duminica Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:11:28 Timp 6724 Cod 0 Puncte
14 Popescu Daniel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:15:24 Timp 5901 Cod 0 Puncte
14 Dragusin Bianca Diana Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 02:36:32 Timp 7738 Cod 0 Puncte
15 Soare Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:40:53 Timp 6145 Cod 0 Puncte
15 Babici Tiberiu Ioan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:15:25 Timp 6570 Cod 0 Puncte
16 Pasolea Krucsai Oliviu Clubul Sportiv Scolar Resita 02:16:20 Timp 5827 Cod 0 Puncte
16 Bordean Gabriela Denisa Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:45:28 Timp 8119 Cod 0 Puncte
17 Brehar Danut Lucian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:16:31 Timp 5212 Cod 0 Puncte
18 Galca Adrian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:17:96 Timp 5281 Cod 0 Puncte
19 Mihale Florin Marian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:18:14 Timp 6130 Cod 0 Puncte
20 Coltoi Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:19:44 Timp 6142 Cod 0 Puncte
21 Chiriac Alex. Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:19:91 Timp 6426 Cod 0 Puncte
22 Ionescu Mihai Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:22:62 Timp 5199 Cod 0 Puncte
23 Macovei Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:24:06 Timp 6836 Cod 0 Puncte
24 Popa Vasile Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:36:64 Timp 7964 Cod 0 Puncte
25 Gideiu Stefan Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:40:21 Timp 6126 Cod 0 Puncte

Ziua 5 sesiunea 1

19. 400 m mixt (17 - 18 ani) Masculin

1 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:42:63 Timp 5690 Cod 0 Puncte
1 Iancu Maria Alexandra Liceul cu program sportiv Braila 05:25:95 Timp 7584 Cod 0 Puncte
2 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:56:22 Timp 5511 Cod 0 Puncte
2 Albu Sonia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:42:90 Timp 6885 Cod 0 Puncte
3 Patru Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:01:79 Timp 5742 Cod 0 Puncte
3 Stancea Ioana Catalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:54:91 Timp 7144 Cod 0 Puncte
4 Rodeanu Traian Remus Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:14:46 Timp 4745 Cod 0 Puncte
5 Craciunescu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:38:41 Timp 6429 Cod 0 Puncte

20. 50 m spate (15 - 16 ani) Feminin

1 Sumalan Iuliana Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:33:29 Timp 6975 Cod 0 Puncte
1 Anastasescu Horatiu Vlad Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:28:30 Timp 4158 Cod 0 Puncte
2 Ungureanu Georgeta Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:33:90 Timp 6464 Cod 0 Puncte
2 Milian Alin Ionut Palatul copiilor Constanta 00:28:35 Timp 5857 Cod 0 Puncte
3 Lupascu Manuela Lavinia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:52 Timp 5367 Cod 0 Puncte
3 Purcaru Mircea Liceul cu program sportiv Bacau 00:29:76 Timp 5887 Cod 0 Puncte
4 Nastasescu Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 00:30:12 Timp 6369 Cod 0 Puncte
4 Bejan Oana Diana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:07 Timp 6756 Cod 0 Puncte
5 Craciunescu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:49 Timp 6429 Cod 0 Puncte
5 Codrescu Theodora Maria Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:35:38 Timp 7135 Cod 0 Puncte
6 Stoica Alexandra Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:60 Timp 6131 Cod 0 Puncte
6 Brehar Danut Lucian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:78 Timp 5212 Cod 0 Puncte
7 Dragusin Bianca Diana Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:35:80 Timp 7738 Cod 0 Puncte
7 Varga Ferenc Attila Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:18 Timp 5552 Cod 0 Puncte
8 Lican Irina Cristina Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:37:66 Timp 7130 Cod 0 Puncte
8 Stroe Ionut Bogdan Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:30:22 Timp 6239 Cod 0 Puncte
9 Constantinescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:83 Timp 7437 Cod 0 Puncte
9 Dobrea Daniel Liceul cu program sportiv Braila 00:30:45 Timp 5483 Cod 0 Puncte
10 Belciugan Angelo George Liceul cu program sportiv Braila 00:30:47 Timp 5468 Cod 0 Puncte
11 Sabo Florin Petru Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:30:67 Timp 5347 Cod 0 Puncte
12 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:32 Timp 5690 Cod 0 Puncte
13 Scurtu Silviu Eugen Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:90 Timp 4666 Cod 0 Puncte
14 Popescu Daniel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:93 Timp 5901 Cod 0 Puncte
15 Petre Andrei Tiberius Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:95 Timp 5516 Cod 0 Puncte
16 Ungureanu Alexandru Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:31:31 Timp 6260 Cod 0 Puncte
17 Galca Adrian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:31:41 Timp 5281 Cod 0 Puncte
18 Radulescu Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:31:86 Timp 5655 Cod 0 Puncte
19 Iorga Vlad Mihail Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:09 Timp 6134 Cod 0 Puncte