Cont

Rezultatele finale pentru Campionat national de juniori ii

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m bras (13 - 14 ani) Feminin

1 State Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:09:03 Timp 5892 Cod 0 Puncte
1 Vilceleanu Bogdan Victor Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:14:80 Timp 7357 Cod 0 Puncte
1 Papp Sabina Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:17:66 Timp 7654 Cod 0 Puncte
1 Tudosie Razvan Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:91 Timp 7058 Cod 0 Puncte
1 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:18:42 Timp 6556 Cod 0 Puncte
2 Visoiu Kallina Patricia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:21:65 Timp 7439 Cod 0 Puncte
2 Ozsvath Levente Mihaly Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:09:99 Timp 6462 Cod 0 Puncte
2 Rotariu Adrian Valentin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:15:17 Timp 7198 Cod 0 Puncte
2 Sloata Sabina Alexandra Liceul cu program sportiv Braila 01:18:76 Timp 7586 Cod 0 Puncte
2 Chiriac Alex. Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:73 Timp 6426 Cod 0 Puncte
3 Rusa Adela Palatul copiilor Constanta 01:21:98 Timp 7709 Cod 0 Puncte
3 Crisan Marius Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:12:28 Timp 6461 Cod 0 Puncte
3 Jurcan Gabriel Razvan Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:16:53 Timp 7410 Cod 0 Puncte
3 Ulbrecht Melinda Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:23:04 Timp 7699 Cod 0 Puncte
3 Cojocaru Cristian Dan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:13:96 Timp 6850 Cod 0 Puncte
4 Boricean Bianca Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:23:34 Timp 7090 Cod 0 Puncte
4 Chiriac Flavius Ghita Clubul Sportiv Scolar Resita 01:12:77 Timp 6380 Cod 0 Puncte
4 Bucurenciu Constantin V. Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:18:41 Timp 7190 Cod 0 Puncte
4 Crisan Ilisie Alexandra Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:23:23 Timp 7632 Cod 0 Puncte
4 Bodiu Sorin Palatul copiilor Constanta 01:15:54 Timp 6671 Cod 0 Puncte
5 Ratiu Ovidiu Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:19:61 Timp 6132 Cod 0 Puncte
5 Coltoi Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:16:75 Timp 6142 Cod 0 Puncte
5 Apostolescu Ana Teodora Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:26:46 Timp 7876 Cod 0 Puncte
5 Constantinescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:26:44 Timp 7437 Cod 0 Puncte
5 Nas Bogdan Emil Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:14:56 Timp 7782 Cod 0 Puncte
6 Pascu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:20:08 Timp 7477 Cod 0 Puncte
6 Girjoaba Bianca Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:27:93 Timp 7932 Cod 0 Puncte
6 Baban Vlad Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:17:07 Timp 6970 Cod 0 Puncte
6 Marinescu Silvana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:27:58 Timp 7210 Cod 0 Puncte
6 Corneliu Mihai Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:16:08 Timp 6677 Cod 0 Puncte
7 Bidica Razvan Palatul copiilor Constanta 01:20:59 Timp 7065 Cod 0 Puncte
7 Negrea Anca Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:28:96 Timp 7909 Cod 0 Puncte
7 Trocan Constantin Iulian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:21:47 Timp 5120 Cod 0 Puncte
7 Costin Alexandra Donna Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:29:79 Timp 7339 Cod 0 Puncte
8 Pincotan Andrei Alexandru Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:23:89 Timp 7015 Cod 0 Puncte
8 Simtion Ioana Roxana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:33:02 Timp 7213 Cod 0 Puncte
8 Deznan Sergiu Denis Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:21:27 Timp 7192 Cod 0 Puncte
8 Ianu Petra Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:30:56 Timp 7806 Cod 0 Puncte
9 Banica Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 01:33:22 Timp 7173 Cod 0 Puncte
9 Constantin Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:23:30 Timp 7121 Cod 0 Puncte
9 Iancu Iuliana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:32:73 Timp 7896 Cod 0 Puncte
9 Selaru Stelian Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:27:47 Timp 8713 Cod 0 Puncte
10 Iozu Ioan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:24:28 Timp 7457 Cod 0 Puncte
10 Dumitrescu Serena C. Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:44:00 Timp 8771 Cod 0 Puncte
10 Teodorescu Anca Ruxandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:33:74 Timp 7364 Cod 0 Puncte
11 Barbulescu Roxana Monica Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:36:21 Timp 7282 Cod 0 Puncte
11 Harnagea Petru Alexandru Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:24:51 Timp 7416 Cod 0 Puncte
12 Pavel Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:25:34 Timp 7458 Cod 0 Puncte
13 Terchila Ionut Giorgian Liceul cu program sportiv Braila 01:25:96 Timp 7167 Cod 0 Puncte
14 Coca Florin Adrian Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:29:72 Timp 7519 Cod 0 Puncte

2. 1500 m liber (14 - 16 ani) Masculin

1 Artimon Alin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 17:23:59 Timp 7028 Cod 0 Puncte
1 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 17:12:24 Timp 6652 Cod 0 Puncte
2 Anton Marian Claudiu Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 17:44:71 Timp 6148 Cod 0 Puncte
2 Rodeanu Traian Remus Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18:05:44 Timp 4745 Cod 0 Puncte
3 Ghiorghiu Alexandru C. Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 19:09:95 Timp 6647 Cod 0 Puncte
3 Vanta Dacian Tudor Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 18:09:56 Timp 6811 Cod 0 Puncte
4 Leucuta Robert Octavian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 19:10:25 Timp 6951 Cod 0 Puncte
4 Zinca Vlad Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 18:13:27 Timp 6696 Cod 0 Puncte
5 Breajan Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 18:34:44 Timp 6979 Cod 0 Puncte
6 Manea Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 19:43:90 Timp 6424 Cod 0 Puncte

3. 50 m liber (13 - 14 ani) Feminin

1 Tatar Gheorghe Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:24 Timp 6527 Cod 0 Puncte
1 Cristea Horia Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:69 Timp 7475 Cod 0 Puncte
1 Micle Andreea Maria Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:28:49 Timp 7651 Cod 0 Puncte
1 Radu Marius Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:25:30 Timp 6147 Cod 0 Puncte
1 Simion Sonya Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:40 Timp 7232 Cod 0 Puncte
2 Neagu Vlad Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:25:72 Timp 6641 Cod 0 Puncte
2 Constantinescu Petru B. Liceul cu program sportiv Braila 00:27:37 Timp 7165 Cod 0 Puncte
2 Stoiciu Anamaria Beatrice Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:92 Timp 7920 Cod 0 Puncte
2 Coste Alin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:24 Timp 6783 Cod 0 Puncte
2 Cojocariu Iasmina Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:43 Timp 7761 Cod 0 Puncte
3 Serboane Daiana Larisa Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:59 Timp 7227 Cod 0 Puncte
3 Popescu Daniel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:24 Timp 5901 Cod 0 Puncte
3 Dumitru Lucian Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:27:38 Timp 7285 Cod 0 Puncte
3 Rusu Horea Adrian Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:26:52 Timp 7978 Cod 0 Puncte
3 Cristoltean Andreea Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:30:30 Timp 7857 Cod 0 Puncte
4 Manea Bogdan Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:26:38 Timp 6656 Cod 0 Puncte
4 Ratiu Ovidiu Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:52 Timp 6132 Cod 0 Puncte
4 Negrea Anca Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:75 Timp 7909 Cod 0 Puncte
4 Coroi Stoian Ioan Robert Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:26:77 Timp 7243 Cod 0 Puncte
4 Serban Adriana Florentina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:35 Timp 6716 Cod 0 Puncte
5 Blaga Razvan Cosmin Clubul Sportiv Municipal Arad 00:26:41 Timp 6600 Cod 0 Puncte
5 Carsote Catalin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 00:27:57 Timp 7171 Cod 0 Puncte
5 Blidariu Bianca Diana Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:03 Timp 7763 Cod 0 Puncte
5 Artimon Alin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 00:26:97 Timp 7028 Cod 0 Puncte
5 Lungu Andreea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:30:38 Timp 7189 Cod 0 Puncte
6 Craciunescu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:64 Timp 6429 Cod 0 Puncte
6 Negrea Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:87 Timp 7476 Cod 0 Puncte
6 Crisan Ilisie Alexandra Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:31:24 Timp 7632 Cod 0 Puncte
6 Feodorof Morozan Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:03 Timp 6854 Cod 0 Puncte
6 Zlatoianu Andreea Sorina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:82 Timp 7470 Cod 0 Puncte
7 Duminica Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:12 Timp 6724 Cod 0 Puncte
7 Itu Sergiu Sebastian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:28:22 Timp 7968 Cod 0 Puncte
7 Coicici Miroslav Radu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:26:83 Timp 6393 Cod 0 Puncte
7 Barbulescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:29 Timp 7809 Cod 0 Puncte
7 Bocsa Bianca Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:84 Timp 7471 Cod 0 Puncte
8 Ibanisteanu Bogdan Marian Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:48 Timp 6938 Cod 0 Puncte
8 Simtion Ioana Roxana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:31:31 Timp 7213 Cod 0 Puncte
8 Toma Ioan Alexandru Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:28:07 Timp 5375 Cod 0 Puncte
8 Deznan Sergiu Denis Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:28:45 Timp 7192 Cod 0 Puncte
8 Codrescu Theodora Maria Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:31:60 Timp 7135 Cod 0 Puncte
9 Baban Vlad Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:27:91 Timp 6970 Cod 0 Puncte
9 Visoiu Kallina Patricia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:42 Timp 7439 Cod 0 Puncte
9 Dragoi Nicolae Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:09 Timp 5362 Cod 0 Puncte
9 Duta Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:32 Timp 6722 Cod 0 Puncte
9 Lican Irina Cristina Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:31:93 Timp 7130 Cod 0 Puncte
10 Mitrut Bogdan Ion Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:34 Timp 6138 Cod 0 Puncte
10 Stancea Ioana Catalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:51 Timp 7144 Cod 0 Puncte
10 Crisan Marius Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:27:17 Timp 6461 Cod 0 Puncte
10 Stoian George Iulian Liceul cu program sportiv Braila 00:28:52 Timp 7175 Cod 0 Puncte
10 Ghita Andreia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:07 Timp 7962 Cod 0 Puncte
11 Borbileanu Paul Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:28:35 Timp 7342 Cod 0 Puncte
11 Costin Alexandra Donna Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:56 Timp 7339 Cod 0 Puncte
11 Corneliu Mihai Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:22 Timp 6677 Cod 0 Puncte
11 Pascu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:57 Timp 7477 Cod 0 Puncte
11 Velicu Ioana Diana Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:32:39 Timp 7976 Cod 0 Puncte
12 Coltoi Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:37 Timp 6142 Cod 0 Puncte
12 Hetes Vladiana Maria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:75 Timp 7262 Cod 0 Puncte
12 Domokos Robert Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:27:23 Timp 6456 Cod 0 Puncte
12 Balaj Marius Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:79 Timp 7253 Cod 0 Puncte
12 Radu Teodora Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:35 Timp 7915 Cod 0 Puncte
13 Birlea Alexandra Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:33:43 Timp 8813 Cod 0 Puncte
13 Pascu Francisco Gabriel Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:28:38 Timp 8507 Cod 0 Puncte
13 Rusu Roxana Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:32:07 Timp 7323 Cod 0 Puncte
13 Vasile Daniel Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:39 Timp 5377 Cod 0 Puncte
13 Hanes Andrei Victor Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:28:85 Timp 7195 Cod 0 Puncte
14 Oprea Iuliana Adriana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:69 Timp 7456 Cod 0 Puncte
14 Macovei Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:46 Timp 6836 Cod 0 Puncte
14 Macovei Miruna Madalina Palatul copiilor Constanta 00:32:39 Timp 7071 Cod 0 Puncte
14 Leucuta Robert Octavian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:27:60 Timp 6951 Cod 0 Puncte
14 Jurcan Gabriel Razvan Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:29:15 Timp 7410 Cod 0 Puncte
15 Caramihai Mihaela Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:33:88 Timp 7933 Cod 0 Puncte
15 Zinca Vlad Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:28:60 Timp 6696 Cod 0 Puncte
15 Teodorescu Anca Ruxandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:45 Timp 7364 Cod 0 Puncte
15 Constandache Constantin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:73 Timp 6697 Cod 0 Puncte
15 Albu Octavian Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:50 Timp 7465 Cod 0 Puncte
16 Mihale Florin Marian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:64 Timp 6130 Cod 0 Puncte
16 Oniciuc Monica Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:07 Timp 7483 Cod 0 Puncte
16 Draghici Andrei Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:21 Timp 6495 Cod 0 Puncte
16 Scurtu Daniel Florin Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:29:77 Timp 7388 Cod 0 Puncte
16 Barbuceanu Alexandra G. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:98 Timp 7555 Cod 0 Puncte
17 Dumitrascu Florin Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:72 Timp 6835 Cod 0 Puncte
17 Stoleru Iuliana Claudia Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:33:76 Timp 7484 Cod 0 Puncte
17 Tecar Dorin Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:43 Timp 6529 Cod 0 Puncte
17 Dragus Vlad Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:30:02 Timp 7318 Cod 0 Puncte
17 Dumitrescu Serena C. Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:35:22 Timp 8771 Cod 0 Puncte
18 Vanta Dacian Tudor Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:28:76 Timp 6811 Cod 0 Puncte
18 Marinescu Silvana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:33:79 Timp 7210 Cod 0 Puncte
18 Fit Eduard Roland Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:30:06 Timp 7319 Cod 0 Puncte
18 Vasile Denisa Mariana Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:35:65 Timp 7630 Cod 0 Puncte
19 Pirjol Dan Ionut Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:18 Timp 6961 Cod 0 Puncte
19 Barbulescu Roxana Monica Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:33:96 Timp 7282 Cod 0 Puncte
19 Furnica Gheorghe Marian Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:30:09 Timp 7194 Cod 0 Puncte
20 Draghici Bogdan Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:15 Timp 6709 Cod 0 Puncte
20 Cazacu Dorian Alexandru Palatul copiilor Constanta 00:29:52 Timp 6748 Cod 0 Puncte
20 Pache Adriana Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:27 Timp 7491 Cod 0 Puncte
21 Moldoveanu Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:26 Timp 7466 Cod 0 Puncte
21 Selaru Stelian Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:53 Timp 8713 Cod 0 Puncte
22 Coca Florin Adrian Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:30:34 Timp 7519 Cod 0 Puncte
22 Popa Vasile Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:52 Timp 7964 Cod 0 Puncte
23 Droncioiu Mircea Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:66 Timp 6448 Cod 0 Puncte
23 Sandor Florin Mihai Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:30:44 Timp 7201 Cod 0 Puncte
24 Galdean Leonard Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:23 Timp 7468 Cod 0 Puncte
24 Toma Cristian Razvan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:83 Timp 7462 Cod 0 Puncte
25 Harnagea Petru Alexandru Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:31:01 Timp 7416 Cod 0 Puncte
25 Pavel Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:01 Timp 7458 Cod 0 Puncte
27 Doaga Darin Liviu Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:27 Timp 7150 Cod 0 Puncte
28 Hagiu Mihai Alexandru Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:31:96 Timp 7321 Cod 0 Puncte

4. 800 m liber (13 - 14 ani) Feminin

1 Iancu Maria Alexandra Liceul cu program sportiv Braila 09:42:15 Timp 7584 Cod 0 Puncte
1 Nuber Elisabeta Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:23:53 Timp 7432 Cod 0 Puncte
1 Cristea Horia Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 09:17:24 Timp 7475 Cod 0 Puncte
2 Spalatelu Mihai Palatul copiilor Constanta 09:18:52 Timp 7066 Cod 0 Puncte
2 Gaspar Ligia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 09:53:95 Timp 7840 Cod 0 Puncte
2 Vartan Anamaria Palatul copiilor Constanta 09:26:12 Timp 7062 Cod 0 Puncte
3 Georgescu Anda Beatrice Palatul copiilor Constanta 09:37:29 Timp 7067 Cod 0 Puncte
3 Duta Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:33:92 Timp 6722 Cod 0 Puncte
3 Cristoltean Andreea Liceul cu program sportiv Alba Iulia 10:14:42 Timp 7857 Cod 0 Puncte
4 Itu Sergiu Sebastian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 09:41:39 Timp 7968 Cod 0 Puncte
4 Cirnatiu Maria Patricia Clubul Sportiv Municipal Brasov 09:59:48 Timp 7087 Cod 0 Puncte
4 Ghita Andreia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10:16:18 Timp 7962 Cod 0 Puncte
5 Negrea Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 09:42:90 Timp 7476 Cod 0 Puncte
5 Velicu Ioana Diana Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 10:25:65 Timp 7976 Cod 0 Puncte
5 Serban Adriana Florentina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:15:60 Timp 6716 Cod 0 Puncte
6 Boricean Bianca Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 10:28:75 Timp 7090 Cod 0 Puncte
6 Balaj Marius Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 09:49:26 Timp 7253 Cod 0 Puncte
6 Stoiciu Anamaria Beatrice Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10:28:51 Timp 7920 Cod 0 Puncte
7 Bolbea Antonia Elena Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 10:30:47 Timp 7977 Cod 0 Puncte
7 Teodorescu Anca Ruxandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10:57:17 Timp 7364 Cod 0 Puncte
7 Hanes Andrei Victor Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 09:53:47 Timp 7195 Cod 0 Puncte
8 Draghici Bogdan Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:58:73 Timp 6709 Cod 0 Puncte
8 Luputan Andreea Roxana Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 11:18:39 Timp 7692 Cod 0 Puncte
8 Stancea Ioana Catalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:59:77 Timp 7144 Cod 0 Puncte
9 Dumitru Lucian Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 10:07:07 Timp 7285 Cod 0 Puncte
10 Moldoveanu Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10:28:67 Timp 7466 Cod 0 Puncte

5. 200 m mixt (13 - 14 ani) Feminin

1 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:16:78 Timp 6652 Cod 0 Puncte
1 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:29:79 Timp 6556 Cod 0 Puncte
1 Cristea Horia Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:23:98 Timp 7475 Cod 0 Puncte
1 Cirstea Razvan Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:20:06 Timp 7040 Cod 0 Puncte
1 Iancu Maria Alexandra Liceul cu program sportiv Braila 02:33:59 Timp 7584 Cod 0 Puncte
2 Blaga Razvan Cosmin Clubul Sportiv Municipal Arad 02:19:33 Timp 6600 Cod 0 Puncte
2 Rotariu Adrian Valentin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:24:31 Timp 7198 Cod 0 Puncte
2 Papp Sabina Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:35:08 Timp 7654 Cod 0 Puncte
2 Anton Marian Claudiu Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:24:72 Timp 6148 Cod 0 Puncte
2 Asimine Alecsandra V. Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:34:34 Timp 7088 Cod 0 Puncte
3 State Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:20:77 Timp 5892 Cod 0 Puncte
3 Spalatelu Mihai Palatul copiilor Constanta 02:25:20 Timp 7066 Cod 0 Puncte
3 Gaspar Ligia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:36:62 Timp 7840 Cod 0 Puncte
3 Iorga Vlad Mihail Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:26:12 Timp 6134 Cod 0 Puncte
3 Cojocariu Iasmina Clubul Sportiv Scolar Resita 02:36:84 Timp 7761 Cod 0 Puncte
4 Visoiu Kallina Patricia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:38:71 Timp 7439 Cod 0 Puncte
4 Cioltea Tudor Costel Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:22:63 Timp 6536 Cod 0 Puncte
4 Vilceleanu Bogdan Victor Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:30:03 Timp 7357 Cod 0 Puncte
4 Micle Andreea Maria Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:37:90 Timp 7651 Cod 0 Puncte
4 Chiriac Alex. Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:26:60 Timp 6426 Cod 0 Puncte
5 Bocsa Bianca Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:44:35 Timp 7471 Cod 0 Puncte
5 Zinca Vlad Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:26:74 Timp 6696 Cod 0 Puncte
5 Albu Octavian Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:30:71 Timp 7465 Cod 0 Puncte
5 Ciuciuc Loredana Clubul Sportiv Scolar Resita 02:40:44 Timp 7753 Cod 0 Puncte
5 Ozsvath Levente Mihaly Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:23:40 Timp 6462 Cod 0 Puncte
6 Constantin Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:36:76 Timp 7121 Cod 0 Puncte
6 Rad Andrea Denisa Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:52:03 Timp 7983 Cod 0 Puncte
6 Manea Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:29:46 Timp 6424 Cod 0 Puncte
6 Stancea Ioana Catalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:46:87 Timp 7144 Cod 0 Puncte
6 Neagu Vlad Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:25:89 Timp 6641 Cod 0 Puncte
7 Iozu Ioan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:39:89 Timp 7457 Cod 0 Puncte
7 Sandulescu Lucia Marina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:53:60 Timp 7924 Cod 0 Puncte
7 Ibanisteanu Bogdan Marian Clubul Sportiv Scolar Resita 02:33:70 Timp 6938 Cod 0 Puncte
7 Hetes Vladiana Maria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:48:18 Timp 7262 Cod 0 Puncte
7 Rodeanu Traian Remus Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:26:83 Timp 4745 Cod 0 Puncte
8 Mitrut Bogdan Ion Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:34:92 Timp 6138 Cod 0 Puncte
8 Rusu Roxana Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:51:26 Timp 7323 Cod 0 Puncte
8 Roescu Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:32:60 Timp 5217 Cod 0 Puncte
8 Trif Alexandru Mihai Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:39:97 Timp 7211 Cod 0 Puncte
9 Coste Alin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:44:05 Timp 6783 Cod 0 Puncte
9 Lungu Andreea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:50:94 Timp 7189 Cod 0 Puncte
9 Tecar Dorin Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:31:96 Timp 6529 Cod 0 Puncte
9 Diaconu Robert Ioan Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:44:33 Timp 7193 Cod 0 Puncte
9 Iancu Iuliana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:00:79 Timp 7896 Cod 0 Puncte
10 Craciunescu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:33:70 Timp 6429 Cod 0 Puncte
10 Radovan Lugojan Edmond Clubul Sportiv Scolar Resita 02:46:75 Timp 7222 Cod 0 Puncte
10 Radu Teodora Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:01:07 Timp 7915 Cod 0 Puncte
10 Droncioiu Mircea Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:46:84 Timp 6448 Cod 0 Puncte
10 Constantinescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:51:76 Timp 7437 Cod 0 Puncte
11 Toma Cristian Razvan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:47:35 Timp 7462 Cod 0 Puncte
11 Ianu Petra Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:01:75 Timp 7806 Cod 0 Puncte
11 Coicici Miroslav Radu Clubul Sportiv Scolar Resita 02:34:15 Timp 6393 Cod 0 Puncte
11 Oniciuc Monica Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:54:54 Timp 7483 Cod 0 Puncte
12 Oprea Iuliana Adriana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:03:08 Timp 7456 Cod 0 Puncte
12 Doaga Darin Liviu Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:49:82 Timp 7150 Cod 0 Puncte
255 Codrescu Theodora Maria Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:56:89 Timp 7135 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

6. 50 m fluture (14 - 16 ani) Masculin

1 Coste Alin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:69 Timp 6783 Cod 0 Puncte
1 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:27 Timp 6556 Cod 0 Puncte
1 Tatar Gheorghe Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:05 Timp 6527 Cod 0 Puncte
1 Cristea Horia Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:30 Timp 7475 Cod 0 Puncte
1 Macavei Carina Bianca Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:30:34 Timp 7969 Cod 0 Puncte
2 Micle Andreea Maria Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:30:69 Timp 7651 Cod 0 Puncte
2 Radu Marius Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:82 Timp 6147 Cod 0 Puncte
2 Serboane Daiana Larisa Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:06 Timp 7227 Cod 0 Puncte
2 Neagu Vlad Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:82 Timp 6641 Cod 0 Puncte
2 Dumitru Lucian Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:28:65 Timp 7285 Cod 0 Puncte
3 Gaspar Ligia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:33 Timp 7840 Cod 0 Puncte
3 Rusu Horea Adrian Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:28:14 Timp 7978 Cod 0 Puncte
3 Cojocariu Iasmina Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:41 Timp 7761 Cod 0 Puncte
3 Toma Ioan Alexandru Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:27:89 Timp 5375 Cod 0 Puncte
3 Pascu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:71 Timp 7477 Cod 0 Puncte
4 Dumitrascu Florin Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:17 Timp 6835 Cod 0 Puncte
4 Bocsa Bianca Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:07 Timp 7471 Cod 0 Puncte
4 Ozsvath Levente Mihaly Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:28:11 Timp 6462 Cod 0 Puncte
4 Deznan Sergiu Denis Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:29:97 Timp 7192 Cod 0 Puncte
4 Crisan Ilisie Alexandra Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:32:98 Timp 7632 Cod 0 Puncte
5 Girjoaba Bianca Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:33:89 Timp 7932 Cod 0 Puncte
5 Feodorof Morozan Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:35 Timp 6854 Cod 0 Puncte
5 Zlatoianu Andreea Sorina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:55 Timp 7470 Cod 0 Puncte
5 Leucuta Robert Octavian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:28:53 Timp 6951 Cod 0 Puncte
5 Stoian George Iulian Liceul cu program sportiv Braila 00:30:85 Timp 7175 Cod 0 Puncte
6 Rad Andrea Denisa Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:34:52 Timp 7983 Cod 0 Puncte
6 Iorga Vlad Mihail Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:12 Timp 6134 Cod 0 Puncte
6 Lungu Andreea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:32:75 Timp 7189 Cod 0 Puncte
6 Domokos Robert Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:28:78 Timp 6456 Cod 0 Puncte
6 Trif Alexandru Mihai Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:30:91 Timp 7211 Cod 0 Puncte
7 Barbulescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:58 Timp 7809 Cod 0 Puncte
7 Coroi Stoian Ioan Robert Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:29:14 Timp 7243 Cod 0 Puncte
7 Serban Adriana Florentina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:99 Timp 6716 Cod 0 Puncte
7 Tecar Dorin Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:12 Timp 6529 Cod 0 Puncte
7 Duta Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:58 Timp 6722 Cod 0 Puncte
8 Chiriac Alex. Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:48 Timp 6426 Cod 0 Puncte
8 Constantinescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:62 Timp 7437 Cod 0 Puncte
8 Craciunescu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:45 Timp 6429 Cod 0 Puncte
8 Itu Sergiu Sebastian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:33:05 Timp 7968 Cod 0 Puncte
8 Apostolescu Ana Teodora Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:98 Timp 7876 Cod 0 Puncte
9 Coltoi Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:14 Timp 6142 Cod 0 Puncte
9 Teodorescu Anca Ruxandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:34:68 Timp 7364 Cod 0 Puncte
9 Matei Mihai Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:57 Timp 6726 Cod 0 Puncte
9 Vilceleanu Bogdan Victor Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:31:62 Timp 7357 Cod 0 Puncte
9 Ianu Petra Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:35:56 Timp 7806 Cod 0 Puncte
10 Birlea Alexandra Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:06 Timp 8813 Cod 0 Puncte
10 Pirjol Dan Ionut Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:31:19 Timp 6961 Cod 0 Puncte
10 Rusa Adela Palatul copiilor Constanta 00:34:75 Timp 7709 Cod 0 Puncte
10 Blaga Razvan Cosmin Clubul Sportiv Municipal Arad 00:29:61 Timp 6600 Cod 0 Puncte
10 Ratiu Ovidiu Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:89 Timp 6132 Cod 0 Puncte
11 Pescar Flavia Maria Palatul copiilor Constanta 00:36:21 Timp 7075 Cod 0 Puncte
11 Mihale Florin Marian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:67 Timp 6130 Cod 0 Puncte
11 Stancea Ioana Catalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:95 Timp 7144 Cod 0 Puncte
11 Dragoi Nicolae Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:29 Timp 5362 Cod 0 Puncte
11 Furnica Gheorghe Marian Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:32:00 Timp 7194 Cod 0 Puncte
12 Breajan Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:31:96 Timp 6979 Cod 0 Puncte
12 Rusu Roxana Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:35:16 Timp 7323 Cod 0 Puncte
12 Vasile Daniel Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:65 Timp 5377 Cod 0 Puncte
12 Radovan Lugojan Edmond Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:75 Timp 7222 Cod 0 Puncte
12 Barbuceanu Alexandra G. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:37 Timp 7555 Cod 0 Puncte
13 Radu Teodora Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:78 Timp 7915 Cod 0 Puncte
13 Trocan Constantin Iulian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:03 Timp 5120 Cod 0 Puncte
13 Costin Alexandra Donna Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:35:25 Timp 7339 Cod 0 Puncte
13 Chiriac Flavius Ghita Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:66 Timp 6380 Cod 0 Puncte
13 Coca Florin Adrian Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:32:88 Timp 7519 Cod 0 Puncte
14 Oprea Iuliana Adriana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:94 Timp 7456 Cod 0 Puncte
14 Popa Vasile Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:07 Timp 7964 Cod 0 Puncte
14 Oniciuc Monica Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:26 Timp 7483 Cod 0 Puncte
14 Constandache Constantin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:04 Timp 6697 Cod 0 Puncte
14 Negrea Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:18 Timp 7476 Cod 0 Puncte
15 Iancu Iuliana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:39:94 Timp 7896 Cod 0 Puncte
15 Pascu Francisco Gabriel Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:32:25 Timp 8507 Cod 0 Puncte
15 Barbulescu Roxana Monica Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:39:12 Timp 7282 Cod 0 Puncte
15 Draghici Andrei Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:34 Timp 6495 Cod 0 Puncte
15 Diaconu Robert Ioan Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:33:19 Timp 7193 Cod 0 Puncte
16 Cazacu Dorian Alexandru Palatul copiilor Constanta 00:32:28 Timp 6748 Cod 0 Puncte
16 Sandor Florin Mihai Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:33:26 Timp 7201 Cod 0 Puncte
17 Fit Eduard Roland Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:45 Timp 7319 Cod 0 Puncte
17 Selaru Stelian Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:32:53 Timp 8713 Cod 0 Puncte
18 Moldoveanu Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:92 Timp 7466 Cod 0 Puncte
18 Macovei Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:29 Timp 6836 Cod 0 Puncte
19 Bucurenciu Constantin V. Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:34:37 Timp 7190 Cod 0 Puncte
19 Droncioiu Mircea Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:52 Timp 6448 Cod 0 Puncte
20 Pavel Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:49 Timp 7458 Cod 0 Puncte
21 Toma Cristian Razvan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:59 Timp 7462 Cod 0 Puncte
22 Dragus Vlad Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:34:81 Timp 7318 Cod 0 Puncte
23 Doaga Darin Liviu Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:70 Timp 7150 Cod 0 Puncte
24 Harnagea Petru Alexandru Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:36:45 Timp 7416 Cod 0 Puncte
25 Hagiu Mihai Alexandru Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:36:79 Timp 7321 Cod 0 Puncte

7. 100 m liber (14 - 16 ani) Masculin

1 Corneliu Mihai Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:50:37 Timp 6677 Cod 0 Puncte
1 Ratiu Ovidiu Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:06:77 Timp 6132 Cod 0 Puncte
1 Negrea Anca Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:37:55 Timp 7909 Cod 0 Puncte
1 Chiriac Alex. Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:57:27 Timp 6426 Cod 0 Puncte
1 Micle Andreea Maria Clubul Sportiv Municipal Brasov 04:23:58 Timp 7651 Cod 0 Puncte
2 Manea Bogdan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:52:29 Timp 6656 Cod 0 Puncte
2 Carsote Catalin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 04:10:85 Timp 7171 Cod 0 Puncte
2 Lican Irina Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:45:95 Timp 7130 Cod 0 Puncte
2 Feodorof Morozan Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:58:67 Timp 6854 Cod 0 Puncte
2 Simion Sonya Clubul Sportiv Scolar Resita 04:24:18 Timp 7232 Cod 0 Puncte
3 Furnica Gheorghe Marian Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 04:16:64 Timp 7194 Cod 0 Puncte
3 Oprea Iuliana Adriana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:54:87 Timp 7456 Cod 0 Puncte
3 Tudosie Razvan Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:06:29 Timp 7058 Cod 0 Puncte
3 Visoiu Kallina Patricia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:29:70 Timp 7439 Cod 0 Puncte
3 Ozsvath Levente Mihaly Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:56:13 Timp 6462 Cod 0 Puncte
4 Duta Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:20:43 Timp 6722 Cod 0 Puncte
4 Rusa Adela Palatul copiilor Constanta 04:44:41 Timp 7709 Cod 0 Puncte
4 Tanase Dragos Simion Palatul copiilor Constanta 04:10:24 Timp 6749 Cod 0 Puncte
4 Dragoi Nicolae Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:00:58 Timp 5362 Cod 0 Puncte
5 Macovei Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:12:38 Timp 6836 Cod 0 Puncte
5 Coicici Miroslav Radu Clubul Sportiv Scolar Resita 04:07:06 Timp 6393 Cod 0 Puncte
5 Iozu Ioan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:29:73 Timp 7457 Cod 0 Puncte
6 Selaru Stelian Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:37:35 Timp 8713 Cod 0 Puncte

8. 200 m liber (14 - 16 ani) Masculin

1 Vartan Anamaria Palatul copiilor Constanta 02:10:83 Timp 7062 Cod 0 Puncte
1 Tatar Gheorghe Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:59:30 Timp 6527 Cod 0 Puncte
1 Cristea Horia Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:06:77 Timp 7475 Cod 0 Puncte
1 Iancu Maria Alexandra Liceul cu program sportiv Braila 02:15:42 Timp 7584 Cod 0 Puncte
1 Cirstea Razvan Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:04:40 Timp 7040 Cod 0 Puncte
2 Georgescu Anda Beatrice Palatul copiilor Constanta 02:12:41 Timp 7067 Cod 0 Puncte
2 Popescu Daniel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:00:95 Timp 5901 Cod 0 Puncte
2 Spalatelu Mihai Palatul copiilor Constanta 02:10:22 Timp 7066 Cod 0 Puncte
2 Stoiciu Anamaria Beatrice Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:20:61 Timp 7920 Cod 0 Puncte
2 Artimon Alin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 02:05:77 Timp 7028 Cod 0 Puncte
3 Itu Sergiu Sebastian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:11:07 Timp 7968 Cod 0 Puncte
3 Cristoltean Andreea Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:21:24 Timp 7857 Cod 0 Puncte
3 Anton Marian Claudiu Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:07:13 Timp 6148 Cod 0 Puncte
3 Nuber Elisabeta Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:14:47 Timp 7432 Cod 0 Puncte
3 Roescu Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:04:63 Timp 5217 Cod 0 Puncte
4 Carsote Catalin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 02:12:79 Timp 7171 Cod 0 Puncte
4 Sloata Sabina Alexandra Liceul cu program sportiv Braila 02:23:03 Timp 7586 Cod 0 Puncte
4 Duminica Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:10:90 Timp 6724 Cod 0 Puncte
4 Cirnatiu Maria Patricia Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:16:99 Timp 7087 Cod 0 Puncte
4 Corneliu Mihai Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:08:66 Timp 6677 Cod 0 Puncte
5 Hanes Andrei Victor Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:13:07 Timp 7195 Cod 0 Puncte
5 Crisan Ilisie Alexandra Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:27:64 Timp 7632 Cod 0 Puncte
5 Bodiu Sorin Palatul copiilor Constanta 02:12:79 Timp 6671 Cod 0 Puncte
5 Serban Adriana Florentina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:22:13 Timp 6716 Cod 0 Puncte
5 Coicici Miroslav Radu Clubul Sportiv Scolar Resita 02:09:45 Timp 6393 Cod 0 Puncte
6 Negrea Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:16:02 Timp 7476 Cod 0 Puncte
6 Velicu Ioana Diana Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:29:04 Timp 7976 Cod 0 Puncte
6 Vanta Dacian Tudor Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:12:87 Timp 6811 Cod 0 Puncte
6 Lungu Andreea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:28:51 Timp 7189 Cod 0 Puncte
6 Matei Mihai Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:09:78 Timp 6726 Cod 0 Puncte
7 Boricean Bianca Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:29:02 Timp 7090 Cod 0 Puncte
7 Balaj Marius Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:20:43 Timp 7253 Cod 0 Puncte
7 Crisan Marius Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:16:77 Timp 6461 Cod 0 Puncte
7 Oprea Iuliana Adriana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:36:29 Timp 7456 Cod 0 Puncte
7 Ibanisteanu Bogdan Marian Clubul Sportiv Scolar Resita 02:13:71 Timp 6938 Cod 0 Puncte
8 Serboane Daiana Larisa Clubul Sportiv Scolar Resita 02:30:21 Timp 7227 Cod 0 Puncte
8 Domokos Robert Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:12:55 Timp 6456 Cod 0 Puncte
8 Bidica Razvan Palatul copiilor Constanta 02:21:52 Timp 7065 Cod 0 Puncte
8 Luputan Andreea Roxana Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:38:18 Timp 7692 Cod 0 Puncte
8 Mihale Florin Marian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:16:15 Timp 6130 Cod 0 Puncte
9 Barbuceanu Alexandra G. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:47:27 Timp 7555 Cod 0 Puncte
9 Draghici Bogdan Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:20:52 Timp 6709 Cod 0 Puncte
9 Visoiu Kallina Patricia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:26:35 Timp 7439 Cod 0 Puncte
9 Borbileanu Paul Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:16:94 Timp 7342 Cod 0 Puncte
10 Pascu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:21:61 Timp 7477 Cod 0 Puncte
10 Simtion Ioana Roxana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:37:96 Timp 7213 Cod 0 Puncte
10 Manea Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:17:71 Timp 6424 Cod 0 Puncte
10 Vasile Denisa Mariana Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:58:02 Timp 7630 Cod 0 Puncte
11 Trocan Constantin Iulian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:21:13 Timp 5120 Cod 0 Puncte
11 Oniciuc Monica Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:40:50 Timp 7483 Cod 0 Puncte
11 Sandor Florin Mihai Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:24:60 Timp 7201 Cod 0 Puncte
12 Cazacu Dorian Alexandru Palatul copiilor Constanta 02:24:59 Timp 6748 Cod 0 Puncte
12 Marinescu Silvana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:46:96 Timp 7210 Cod 0 Puncte
12 Doaga Darin Liviu Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:28:30 Timp 7150 Cod 0 Puncte
13 Radovan Lugojan Edmond Clubul Sportiv Scolar Resita 02:30:87 Timp 7222 Cod 0 Puncte
13 Macovei Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:26:22 Timp 6836 Cod 0 Puncte
14 Pascu Francisco Gabriel Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:27:22 Timp 8507 Cod 0 Puncte
14 Coca Florin Adrian Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:31:46 Timp 7519 Cod 0 Puncte
15 Droncioiu Mircea Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:30:60 Timp 6448 Cod 0 Puncte
15 Hagiu Mihai Alexandru Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:32:82 Timp 7321 Cod 0 Puncte
16 Pavel Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:40:03 Timp 7458 Cod 0 Puncte
16 Popa Vasile Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:33:69 Timp 7964 Cod 0 Puncte

9. 400 m mixt (14 - 16 ani) Masculin

1 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:11:45 Timp 6556 Cod 0 Puncte
1 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:50:39 Timp 6652 Cod 0 Puncte
1 Rotariu Adrian Valentin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 05:10:79 Timp 7198 Cod 0 Puncte
1 Gaspar Ligia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:30:99 Timp 7840 Cod 0 Puncte
1 Cirstea Razvan Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:59:93 Timp 7040 Cod 0 Puncte
2 State Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:09:79 Timp 5892 Cod 0 Puncte
2 Cirnatiu Maria Patricia Clubul Sportiv Municipal Brasov 05:23:53 Timp 7087 Cod 0 Puncte
2 Duta Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:14:94 Timp 6722 Cod 0 Puncte
2 Papp Sabina Clubul Sportiv Municipal Brasov 05:38:93 Timp 7654 Cod 0 Puncte
2 Anton Marian Claudiu Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:06:39 Timp 6148 Cod 0 Puncte
3 Cristoltean Andreea Liceul cu program sportiv Alba Iulia 05:50:54 Timp 7857 Cod 0 Puncte
3 Zinca Vlad Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 05:08:83 Timp 6696 Cod 0 Puncte
3 Nuber Elisabeta Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:23:64 Timp 7432 Cod 0 Puncte
3 Rodeanu Traian Remus Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:12:62 Timp 4745 Cod 0 Puncte
3 Spalatelu Mihai Palatul copiilor Constanta 05:15:48 Timp 7066 Cod 0 Puncte
4 Asimine Alecsandra V. Clubul Sportiv Municipal Brasov 05:25:76 Timp 7088 Cod 0 Puncte
4 Manea Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:19:47 Timp 6424 Cod 0 Puncte
4 Nas Bogdan Emil Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 05:22:70 Timp 7782 Cod 0 Puncte
4 Vilceleanu Bogdan Victor Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:23:29 Timp 7357 Cod 0 Puncte
5 Ghiorghiu Alexandru C. Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:35:71 Timp 6647 Cod 0 Puncte
5 Constantin Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:32:90 Timp 7121 Cod 0 Puncte
5 Teodorescu Anca Ruxandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:45:20 Timp 7364 Cod 0 Puncte
5 Mitrut Bogdan Ion Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:41:60 Timp 6138 Cod 0 Puncte
6 Albu Octavian Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:33:46 Timp 7465 Cod 0 Puncte
6 Stancea Ioana Catalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:50:79 Timp 7144 Cod 0 Puncte
7 Diaconu Robert Ioan Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 05:38:93 Timp 7193 Cod 0 Puncte
8 Stoian George Iulian Liceul cu program sportiv Braila 05:45:19 Timp 7175 Cod 0 Puncte

10. 100 m spate (14 - 16 ani) Masculin

1 Radu Marius Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:05:05 Timp 6147 Cod 0 Puncte
1 Gaspar Ligia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:12:66 Timp 7840 Cod 0 Puncte
1 Rotariu Adrian Valentin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:06:32 Timp 7198 Cod 0 Puncte
1 Blaga Razvan Cosmin Clubul Sportiv Municipal Arad 01:02:68 Timp 6600 Cod 0 Puncte
1 Cojocariu Iasmina Clubul Sportiv Scolar Resita 01:10:48 Timp 7761 Cod 0 Puncte
2 Coroi Stoian Ioan Robert Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:06:20 Timp 7243 Cod 0 Puncte
2 Macavei Carina Bianca Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:13:37 Timp 7969 Cod 0 Puncte
2 Albu Octavian Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:07:87 Timp 7465 Cod 0 Puncte
2 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:03:28 Timp 6652 Cod 0 Puncte
2 Bocsa Bianca Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:62 Timp 7471 Cod 0 Puncte
3 Hetes Vladiana Maria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:13:67 Timp 7262 Cod 0 Puncte
3 Anton Marian Claudiu Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:78 Timp 6148 Cod 0 Puncte
3 Ciuciuc Loredana Clubul Sportiv Scolar Resita 01:14:26 Timp 7753 Cod 0 Puncte
3 Dumitru Lucian Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:09:15 Timp 7285 Cod 0 Puncte
3 Manea Bogdan Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:03:64 Timp 6656 Cod 0 Puncte
4 Visoiu Kallina Patricia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:15:78 Timp 7439 Cod 0 Puncte
4 Tanase Dragos Simion Palatul copiilor Constanta 01:07:07 Timp 6749 Cod 0 Puncte
4 Negrea Anca Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:89 Timp 7909 Cod 0 Puncte
4 Balaj Marius Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:12:34 Timp 7253 Cod 0 Puncte
4 Popescu Daniel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:82 Timp 5901 Cod 0 Puncte
5 Banica Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 01:16:51 Timp 7173 Cod 0 Puncte
5 Dumitrascu Florin Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:07:52 Timp 6835 Cod 0 Puncte
5 Apostolescu Ana Teodora Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:15:68 Timp 7876 Cod 0 Puncte
5 Toma Cristian Razvan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:52 Timp 7462 Cod 0 Puncte
5 Cioltea Tudor Costel Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:04:44 Timp 6536 Cod 0 Puncte
6 Iorga Vlad Mihail Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:07:61 Timp 6134 Cod 0 Puncte
6 Ghita Andreia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:16:59 Timp 7962 Cod 0 Puncte
6 Trif Alexandru Mihai Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:14:00 Timp 7211 Cod 0 Puncte
6 Craciunescu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:97 Timp 6429 Cod 0 Puncte
6 Simion Sonya Clubul Sportiv Scolar Resita 01:17:58 Timp 7232 Cod 0 Puncte
7 Zinca Vlad Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:09:55 Timp 6696 Cod 0 Puncte
7 Codrescu Theodora Maria Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:19:20 Timp 7135 Cod 0 Puncte
7 Moldoveanu Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:15:50 Timp 7466 Cod 0 Puncte
7 Rodeanu Traian Remus Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:13 Timp 4745 Cod 0 Puncte
7 Stoleru Iuliana Claudia Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:19:26 Timp 7484 Cod 0 Puncte
8 Pincotan Andrei Alexandru Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:10:84 Timp 7015 Cod 0 Puncte
8 Sandulescu Lucia Marina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:21:69 Timp 7924 Cod 0 Puncte
8 Scurtu Daniel Florin Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:15:75 Timp 7388 Cod 0 Puncte
8 Leucuta Robert Octavian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:09:73 Timp 6951 Cod 0 Puncte
8 Rusu Roxana Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:20:33 Timp 7323 Cod 0 Puncte
9 Diaconu Robert Ioan Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:15:08 Timp 7193 Cod 0 Puncte
9 Lungu Andreea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:21:12 Timp 7189 Cod 0 Puncte
9 Cirstea Razvan Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:33 Timp 7040 Cod 0 Puncte
9 Rad Andrea Denisa Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:20:19 Timp 7983 Cod 0 Puncte
10 Macovei Miruna Madalina Palatul copiilor Constanta 01:21:23 Timp 7071 Cod 0 Puncte
10 Vanta Dacian Tudor Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:11:71 Timp 6811 Cod 0 Puncte
10 Dumitrescu Serena C. Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:20:69 Timp 8771 Cod 0 Puncte
10 Constantinescu Petru B. Liceul cu program sportiv Braila 01:15:75 Timp 7165 Cod 0 Puncte
11 Blidariu Bianca Diana Clubul Sportiv Scolar Resita 01:21:41 Timp 7763 Cod 0 Puncte
11 Dragus Vlad Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:17:41 Timp 7318 Cod 0 Puncte
11 Costin Alexandra Donna Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:21:32 Timp 7339 Cod 0 Puncte
11 Mitrut Bogdan Ion Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:13:91 Timp 6138 Cod 0 Puncte
12 Iozu Ioan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:18:47 Timp 7457 Cod 0 Puncte
12 Pache Adriana Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:22:47 Timp 7491 Cod 0 Puncte
12 Galdean Leonard Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:26:41 Timp 7468 Cod 0 Puncte
12 Caramihai Mihaela Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:22:13 Timp 7933 Cod 0 Puncte
13 Fit Eduard Roland Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:21:15 Timp 7319 Cod 0 Puncte

Ziua 3 sesiunea 1

11. 50 m bras (13 - 14 ani) Feminin

1 Papp Sabina Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:36:24 Timp 7654 Cod 0 Puncte
1 Tudosie Razvan Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:55 Timp 7058 Cod 0 Puncte
1 Rusa Adela Palatul copiilor Constanta 00:37:04 Timp 7709 Cod 0 Puncte
1 State Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:31:70 Timp 5892 Cod 0 Puncte
1 Vilceleanu Bogdan Victor Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:34:59 Timp 7357 Cod 0 Puncte
2 Jurcan Gabriel Razvan Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:34:76 Timp 7410 Cod 0 Puncte
2 Pescar Flavia Maria Palatul copiilor Constanta 00:37:20 Timp 7075 Cod 0 Puncte
2 Ulbrecht Melinda Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:37:20 Timp 7699 Cod 0 Puncte
2 Chiriac Alex. Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:35 Timp 6426 Cod 0 Puncte
2 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:37:34 Timp 6556 Cod 0 Puncte
2 Chiriac Flavius Ghita Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:85 Timp 6380 Cod 0 Puncte
3 Cojocaru Cristian Dan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:34:00 Timp 6850 Cod 0 Puncte
3 Visoiu Kallina Patricia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:64 Timp 7439 Cod 0 Puncte
3 Ozsvath Levente Mihaly Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:32:17 Timp 6462 Cod 0 Puncte
3 Ratiu Ovidiu Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:77 Timp 6132 Cod 0 Puncte
4 Bodiu Sorin Palatul copiilor Constanta 00:34:58 Timp 6671 Cod 0 Puncte
4 Zlatoianu Andreea Sorina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:65 Timp 7470 Cod 0 Puncte
4 Nas Bogdan Emil Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:33:44 Timp 7782 Cod 0 Puncte
4 Albu Octavian Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:78 Timp 7465 Cod 0 Puncte
4 Crisan Ilisie Alexandra Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:38:78 Timp 7632 Cod 0 Puncte
5 Coltoi Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:73 Timp 6142 Cod 0 Puncte
5 Constantinescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:39:04 Timp 7437 Cod 0 Puncte
5 Crisan Marius Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:33:52 Timp 6461 Cod 0 Puncte
5 Rotariu Adrian Valentin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:35:16 Timp 7198 Cod 0 Puncte
5 Girjoaba Bianca Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:40:06 Timp 7932 Cod 0 Puncte
6 Corneliu Mihai Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:95 Timp 6677 Cod 0 Puncte
6 Deznan Sergiu Denis Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:35:81 Timp 7192 Cod 0 Puncte
6 Costin Alexandra Donna Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:39:83 Timp 7339 Cod 0 Puncte
6 Baban Vlad Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:34:81 Timp 6970 Cod 0 Puncte
6 Sandulescu Lucia Marina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:40:15 Timp 7924 Cod 0 Puncte
7 Manea Bogdan Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:36:24 Timp 6656 Cod 0 Puncte
7 Pascu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:32 Timp 7477 Cod 0 Puncte
7 Apostolescu Ana Teodora Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:40:35 Timp 7876 Cod 0 Puncte
7 Manea Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:57 Timp 6424 Cod 0 Puncte
7 Marinescu Silvana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:40:34 Timp 7210 Cod 0 Puncte
8 Toma Ioan Alexandru Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:42:98 Timp 5375 Cod 0 Puncte
8 Bucurenciu Constantin V. Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:36:52 Timp 7190 Cod 0 Puncte
8 Negrea Anca Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:40:63 Timp 7909 Cod 0 Puncte
8 Pincotan Andrei Alexandru Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:37:39 Timp 7015 Cod 0 Puncte
8 Simtion Ioana Roxana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:41:50 Timp 7213 Cod 0 Puncte
9 Dragoi Nicolae Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:94 Timp 5362 Cod 0 Puncte
9 Harnagea Petru Alexandru Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:37:51 Timp 7416 Cod 0 Puncte
9 Ianu Petra Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:41:54 Timp 7806 Cod 0 Puncte
9 Trocan Constantin Iulian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:37:83 Timp 5120 Cod 0 Puncte
9 Boricean Bianca Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:41:45 Timp 7090 Cod 0 Puncte
10 Vasile Daniel Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:43 Timp 5377 Cod 0 Puncte
10 Carsote Catalin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 00:38:06 Timp 7171 Cod 0 Puncte
10 Barbulescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:42:24 Timp 7809 Cod 0 Puncte
10 Selaru Stelian Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:38:10 Timp 8713 Cod 0 Puncte
10 Banica Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 00:42:88 Timp 7173 Cod 0 Puncte
11 Pavel Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:36 Timp 7458 Cod 0 Puncte
11 Iancu Iuliana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:42:61 Timp 7896 Cod 0 Puncte
11 Galdean Leonard Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:68 Timp 7468 Cod 0 Puncte
11 Bocsa Bianca Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:44:08 Timp 7471 Cod 0 Puncte
12 Birlea Alexandra Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:44:46 Timp 8813 Cod 0 Puncte
12 Barbulescu Roxana Monica Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:44:21 Timp 7282 Cod 0 Puncte
12 Iozu Ioan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:43 Timp 7457 Cod 0 Puncte
13 Vasile Denisa Mariana Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:47:76 Timp 7630 Cod 0 Puncte
13 Constantin Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:38:44 Timp 7121 Cod 0 Puncte
14 Bidica Razvan Palatul copiilor Constanta 00:39:15 Timp 7065 Cod 0 Puncte
15 Doaga Darin Liviu Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:39:48 Timp 7150 Cod 0 Puncte
16 Terchila Ionut Giorgian Liceul cu program sportiv Braila 00:39:64 Timp 7167 Cod 0 Puncte
17 Itu Sergiu Sebastian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:39:81 Timp 7968 Cod 0 Puncte
18 Toma Cristian Razvan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:42:84 Timp 7462 Cod 0 Puncte

12. 200 m fluture (13 - 14 ani) Feminin

1 Cirnatiu Maria Patricia Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:31:58 Timp 7087 Cod 0 Puncte
1 Iorga Vlad Mihail Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:21:15 Timp 6134 Cod 0 Puncte
1 Gaspar Ligia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:39:18 Timp 7840 Cod 0 Puncte
1 Cristea Horia Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:24:81 Timp 7475 Cod 0 Puncte
1 Tecar Dorin Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:22:10 Timp 6529 Cod 0 Puncte
2 Spalatelu Mihai Palatul copiilor Constanta 02:26:30 Timp 7066 Cod 0 Puncte
2 Toma Ioan Alexandru Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:23:77 Timp 5375 Cod 0 Puncte
2 Nuber Elisabeta Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:32:63 Timp 7432 Cod 0 Puncte
2 Zinca Vlad Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:22:12 Timp 6696 Cod 0 Puncte
2 Cristoltean Andreea Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:52:31 Timp 7857 Cod 0 Puncte
3 Ianu Petra Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:53:66 Timp 7806 Cod 0 Puncte
3 Stoian George Iulian Liceul cu program sportiv Braila 02:32:63 Timp 7175 Cod 0 Puncte
3 Leucuta Robert Octavian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:32:05 Timp 6951 Cod 0 Puncte
3 Asimine Alecsandra V. Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:34:29 Timp 7088 Cod 0 Puncte
3 Rusu Horea Adrian Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 02:22:93 Timp 7978 Cod 0 Puncte
4 Rad Andrea Denisa Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:53:95 Timp 7983 Cod 0 Puncte
4 Ghiorghiu Alexandru C. Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:40:14 Timp 6647 Cod 0 Puncte
4 Serban Adriana Florentina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:34:70 Timp 6716 Cod 0 Puncte
4 Vilceleanu Bogdan Victor Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:33:44 Timp 7357 Cod 0 Puncte
5 Moldoveanu Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:34:51 Timp 7466 Cod 0 Puncte
5 Teodorescu Anca Ruxandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:43:98 Timp 7364 Cod 0 Puncte
5 Barbulescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:04:98 Timp 7809 Cod 0 Puncte
6 Stancea Ioana Catalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:47:39 Timp 7144 Cod 0 Puncte
6 Negrea Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:36:93 Timp 7476 Cod 0 Puncte
7 Rusu Roxana Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:56:38 Timp 7323 Cod 0 Puncte
7 Trif Alexandru Mihai Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:41:78 Timp 7211 Cod 0 Puncte
8 Oniciuc Monica Colegiul National Emil Racovita Bucuresti