Cont

Rezultatele finale pentru Cupa carpati

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 1500 m liber (18 - 99 ani) Masculin

1 Bene Sergiu Iulian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 16:18:12 Timp 393 Cod 0 Puncte
2 Mazilu Calin Aron Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 16:30:92 Timp 420 Cod 0 Puncte
3 Driscu Bogdan Dumitru Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 17:09:62 Timp 441 Cod 0 Puncte

2. 800 m liber (16 - 99 ani) Feminin

1 Caslaru Beatrice Nicoleta LPS Braila 08:49:02 Timp 16 Cod 0 Puncte
2 Buciu Ileana Mihaela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:56:97 Timp 59 Cod 0 Puncte
3 Vintila Cristina Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:57:69 Timp 94 Cod 0 Puncte
4 Popa Irina LPS Braila 09:58:23 Timp 954 Cod 0 Puncte
5 Visanescu Cosmina CSS Viitorul Pitesti 10:04:24 Timp 122 Cod 0 Puncte

3. 100 m mixt (16 - 99 ani) Feminin

1 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:41:34 Timp 0 Puncte
2 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 04:20:78 Timp 0 Puncte

4. 400 m mixt (18 - 99 ani) Masculin

1 Caslaru Beatrice Nicoleta LPS Braila 04:49:52 Timp 16 Cod 0 Puncte
1 Satnoianu Marian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 04:30:98 Timp 375 Cod 0 Puncte
2 Deac Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:38:33 Timp 429 Cod 0 Puncte
2 Casaru Catalina Monica LPS Braila 04:54:81 Timp 136 Cod 0 Puncte
3 Robea Nicolae Doru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:04:89 Timp 481 Cod 0 Puncte
3 Stana Nicoleta Aurora Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:03:10 Timp 39 Cod 0 Puncte
4 Zisu Loredana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:06:80 Timp 118 Cod 0 Puncte
5 Craciun Petruta LPS Braila 05:24:70 Timp 138 Cod 0 Puncte
6 Buiciuc Silvia LPS Braila 05:42:10 Timp 106 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

5. 100 m bras (16 - 99 ani) Feminin

1 Caslaru Beatrice Nicoleta LPS Braila 01:12:98 Timp 16 Cod 0 Puncte
2 Tin Madalina Elisabeta Liceul industrial nr. 37 Bucuresti 01:16:20 Timp 124 Cod 0 Puncte
3 Enache Adriana CSS Viitorul Pitesti 01:17:19 Timp 137 Cod 0 Puncte
3 Ignat Tudor Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 01:11:35 Timp 476 Cod 0 Puncte
4 Casaru Catalina Monica LPS Braila 01:17:34 Timp 136 Cod 0 Puncte
5 Chirtu Ovidiu Darian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:17:60 Timp 956 Cod 0 Puncte
6 Stana Nicoleta Aurora Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:19:97 Timp 39 Cod 0 Puncte
6 Giurcaneanu Matei Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99 Timp 398 Cod 0 Puncte
8 Visanescu Monica CSS Viitorul Pitesti 01:26:29 Timp 96 Cod 0 Puncte
9 Paun Cristina CSS Viitorul Pitesti 01:29:43 Timp 132 Cod 0 Puncte

6. 200 m bras (16 - 17 ani) Masculin

1 Caslaru Beatrice Nicoleta LPS Braila 02:33:47 Timp 16 Cod 0 Puncte
2 Ignat Tudor Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 02:32:19 Timp 476 Cod 0 Puncte
2 Enache Adriana CSS Viitorul Pitesti 02:41:79 Timp 137 Cod 0 Puncte
3 Tin Madalina Elisabeta Liceul industrial nr. 37 Bucuresti 02:42:58 Timp 124 Cod 0 Puncte
4 Stana Nicoleta Aurora Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:43:01 Timp 39 Cod 0 Puncte
5 Deac Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:41:73 Timp 429 Cod 0 Puncte
6 Robea Nicolae Doru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:44:03 Timp 481 Cod 0 Puncte
7 Chirtu Ovidiu Darian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:48:72 Timp 956 Cod 0 Puncte
7 Popa Irina LPS Braila 03:01:47 Timp 954 Cod 0 Puncte
8 Visanescu Monica CSS Viitorul Pitesti 03:07:81 Timp 96 Cod 0 Puncte
9 Paun Cristina CSS Viitorul Pitesti 03:08:22 Timp 132 Cod 0 Puncte

7. 100 m fluture (16 - 99 ani) Feminin

1 Petcu Razvan Dragos Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:56:55 Timp 383 Cod 0 Puncte
1 Ureche Diana Catalina Clubul Sportiv Scolar Resita 01:03:69 Timp 7 Cod 0 Puncte
2 Gheorghe Corina Loredana Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:05:13 Timp 5 Cod 0 Puncte
2 Visinescu Ionut Adrian CSS Viitorul Pitesti 00:58:87 Timp 434 Cod 0 Puncte
3 Pantilimon Iuliana Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 01:05:62 Timp 17 Cod 0 Puncte
3 Ioanovici Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:59:38 Timp 389 Cod 0 Puncte
4 Zisu Loredana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:05 Timp 118 Cod 0 Puncte
4 Paraschiv Gabriel Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:00:12 Timp 390 Cod 0 Puncte
5 Cirstea Diana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:10:54 Timp 95 Cod 0 Puncte
6 Constantinescu Ion Catali CSS Viitorul Pitesti 01:03:78 Timp 472 Cod 0 Puncte
6 Badea Valeria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:12:42 Timp 1019 Cod 0 Puncte
7 Guta Bogdan Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:31 Timp 1041 Cod 0 Puncte
7 Oprea Iulia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:12:68 Timp 160 Cod 0 Puncte
8 Robea Nicolae Doru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99 Timp 481 Cod 0 Puncte
8 Constantinescu Amalia CSS Viitorul Pitesti 01:14:07 Timp 98 Cod 0 Puncte
9 Perianu Catalin George Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99 Timp 439 Cod 0 Puncte

8. 200 m fluture (18 - 99 ani) Masculin

1 Naghi Ioana Lucia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:18:46 Timp 56 Cod 0 Puncte
1 Bene Sergiu Iulian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:07:15 Timp 393 Cod 0 Puncte
2 Pantilimon Iuliana Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 02:21:07 Timp 17 Cod 0 Puncte
2 Visinescu Ionut Adrian CSS Viitorul Pitesti 02:10:73 Timp 434 Cod 0 Puncte
3 Paraschiv Gabriel Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:11:50 Timp 390 Cod 0 Puncte
3 Gheorghe Corina Loredana Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:22:68 Timp 5 Cod 0 Puncte
4 Badea Valeria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:36:65 Timp 1019 Cod 0 Puncte
4 Robea Nicolae Doru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:18:98 Timp 481 Cod 0 Puncte
5 Constantinescu Amalia CSS Viitorul Pitesti 02:37:40 Timp 98 Cod 0 Puncte
5 Constantinescu Ion Catali CSS Viitorul Pitesti 02:20:90 Timp 472 Cod 0 Puncte

9. 200 m liber (18 - 99 ani) Masculin

1 Bene Sergiu Iulian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:56:32 Timp 393 Cod 0 Puncte
1 Diaconescu Ioana Lorena Liceul industrial nr. 37 Bucuresti 02:05:72 Timp 120 Cod 0 Puncte
2 Baroiu Nina Diana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:05:77 Timp 58 Cod 0 Puncte
2 Calinescu Bogdan George Clubul Sportiv Scolar Resita 01:56:58 Timp 425 Cod 0 Puncte
3 Stirbei George Doru LPS Braila 01:59:87 Timp 440 Cod 0 Puncte
3 Buciu Ileana Mihaela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:05:81 Timp 59 Cod 0 Puncte
4 Machita Mihai Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 02:01:24 Timp 460 Cod 0 Puncte
4 Vintila Cristina Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:07:15 Timp 94 Cod 0 Puncte
5 Naghi Ioana Lucia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:08:58 Timp 56 Cod 0 Puncte
6 Driscu Bogdan Dumitru Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 02:04:99 Timp 441 Cod 0 Puncte
6 Trufasu Andreea Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 02:13:82 Timp 89 Cod 0 Puncte
7 Visanescu Cosmina CSS Viitorul Pitesti 02:21:32 Timp 122 Cod 0 Puncte
8 Popa Irina LPS Braila 02:21:58 Timp 954 Cod 0 Puncte
8 Anghel Zenovie Viorel LPS Braila 02:12:74 Timp 513 Cod 0 Puncte

10. 50 m liber (14 - 15 ani) Masculin

1 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:26:68 Timp 119 Cod 0 Puncte
1 Guta Bogdan Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:16 Timp 1041 Cod 0 Puncte
2 Diaconescu Ioana Lorena Liceul industrial nr. 37 Bucuresti 00:26:75 Timp 120 Cod 0 Puncte
2 Perianu Catalin George Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:27:37 Timp 439 Cod 0 Puncte
3 Moise Adrian Valentin CSS Viitorul Pitesti 00:29:12 Timp 1006 Cod 0 Puncte
3 Baroiu Nina Diana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:79 Timp 58 Cod 0 Puncte
4 Trufasu Andreea Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:28:24 Timp 89 Cod 0 Puncte
5 Dobrita Cristina CSS Viitorul Pitesti 00:29:63 Timp 33 Cod 0 Puncte
7 Visanescu Cosmina CSS Viitorul Pitesti 00:30:33 Timp 122 Cod 0 Puncte
8 Cane Ramona Florina CSS Viitorul Pitesti 99:99:99 Timp 133 Cod 0 Puncte

11. 100 m spate (16 - 17 ani) Masculin

1 Stirbei George Doru LPS Braila 01:00:76 Timp 440 Cod 0 Puncte
1 Casaru Catalina Monica LPS Braila 01:05:80 Timp 136 Cod 0 Puncte
2 Marusanici Adina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:09:93 Timp 13 Cod 0 Puncte
2 Moscaliuc Cezar Dumitru Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 01:00:91 Timp 432 Cod 0 Puncte
3 Craciun Petruta LPS Braila 01:14:00 Timp 138 Cod 0 Puncte
4 Ioanovici Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:01:81 Timp 389 Cod 0 Puncte
4 Buiciuc Silvia LPS Braila 01:16:25 Timp 106 Cod 0 Puncte
5 Bekesi Tiberiu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:01:98 Timp 438 Cod 0 Puncte
6 Deac Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:24 Timp 429 Cod 0 Puncte
8 Anghel Zenovie Viorel LPS Braila 01:07:58 Timp 513 Cod 0 Puncte

12. 200 m spate (14 - 15 ani) Feminin

1 Stirbei George Doru LPS Braila 02:08:60 Timp 440 Cod 0 Puncte
1 Casaru Catalina Monica LPS Braila 02:19:86 Timp 136 Cod 0 Puncte
2 Marusanici Adina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:29:92 Timp 13 Cod 0 Puncte
2 Deac Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:09:62 Timp 429 Cod 0 Puncte
3 Moscaliuc Cezar Dumitru Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 02:12:86 Timp 432 Cod 0 Puncte
3 Craciun Petruta LPS Braila 02:33:48 Timp 138 Cod 0 Puncte
4 Bekesi Tiberiu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:12:96 Timp 438 Cod 0 Puncte
4 Buiciuc Silvia LPS Braila 02:38:62 Timp 106 Cod 0 Puncte
7 Anghel Zenovie Viorel LPS Braila 02:22:10 Timp 513 Cod 0 Puncte

Ziua 3 sesiunea 1

13. 100 m liber (16 - 99 ani) Feminin

1 Dobrita Cristina CSS Viitorul Pitesti 01:04:43 Timp 33 Cod 0 Puncte
1 Anghel Zenovie Viorel LPS Braila 00:59:27 Timp 513 Cod 0 Puncte
2 Visanescu Cosmina CSS Viitorul Pitesti 01:05:74 Timp 122 Cod 0 Puncte
2 Guta Bogdan Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:59:48 Timp 1041 Cod 0 Puncte
3 Oprea Iulia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:08 Timp 160 Cod 0 Puncte
4 Moise Adrian Valentin CSS Viitorul Pitesti 01:05:16 Timp 1006 Cod 0 Puncte
4 Cane Ramona Florina CSS Viitorul Pitesti 99:99:99 Timp 133 Cod 0 Puncte
5 Perianu Catalin George Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:07:95 Timp 439 Cod 0 Puncte

14. 100 m liber (16 - 99 ani) Feminin

1 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:19:38 Timp 0 Puncte
2 LPS Braila 04:36:67 Timp 0 Puncte

15. 400 m liber (16 - 99 ani) Feminin

1 Bene Sergiu Iulian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 04:04:94 Timp 393 Cod 0 Puncte
1 Caslaru Beatrice Nicoleta LPS Braila 04:20:27 Timp 16 Cod 0 Puncte
2 Buciu Ileana Mihaela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:22:96 Timp 59 Cod 0 Puncte
2 Mazilu Calin Aron Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:13:10 Timp 420 Cod 0 Puncte
3 Vintila Cristina Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:23:04 Timp 94 Cod 0 Puncte
3 Machita Mihai Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 04:16:96 Timp 460 Cod 0 Puncte
4 Negrea Carla Creola Clubul Sportiv Scolar Resita 04:23:13 Timp 10 Cod 0 Puncte
4 Driscu Bogdan Dumitru Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 04:19:85 Timp 441 Cod 0 Puncte
5 Popa Irina LPS Braila 04:55:08 Timp 954 Cod 0 Puncte
6 Visanescu Cosmina CSS Viitorul Pitesti 05:02:31 Timp 122 Cod 0 Puncte
7 Cane Ramona Florina CSS Viitorul Pitesti 99:99:99 Timp 133 Cod 0 Puncte

16. 200 m mixt (14 - 15 ani) Feminin

1 Satnoianu Marian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:06:77 Timp 375 Cod 0 Puncte
1 Casaru Catalina Monica LPS Braila 02:22:34 Timp 136 Cod 0 Puncte
2 Zisu Loredana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:26:86 Timp 118 Cod 0 Puncte
2 Stirbei George Doru LPS Braila 02:13:96 Timp 440 Cod 0 Puncte
3 Stana Nicoleta Aurora Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:28:19 Timp 39 Cod 0 Puncte
4 Anghel Zenovie Viorel LPS Braila 02:28:56 Timp 513 Cod 0 Puncte
5 Craciun Petruta LPS Braila 02:40:56 Timp 138 Cod 0 Puncte
6 Buiciuc Silvia LPS Braila 02:44:27 Timp 106 Cod 0 Puncte