Cont

Rezultatele finale pentru Campionat national de juniori bazin descoperit

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m bras (17 - 18 ani) Masculin

1 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:16:09 Timp 6556 Cod 0 Puncte
1 Dragne Dan Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:07:35 Timp 5338 Cod 0 Puncte
2 Rosu Florentin Vasilica Liceul cu program sportiv Braila 01:08:10 Timp 5031 Cod 0 Puncte
2 Leonte Cristina Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:18:09 Timp 5436 Cod 0 Puncte
3 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:08:88 Timp 5100 Cod 0 Puncte
3 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:22:42 Timp 5925 Cod 0 Puncte
4 Goga Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:09:81 Timp 4775 Cod 0 Puncte
4 Constantinescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:23:12 Timp 7437 Cod 0 Puncte
5 Stroe Ionut Bogdan Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:10:17 Timp 6239 Cod 0 Puncte
5 Cosoreanu Andra Doriana Palatul copiilor Constanta 01:24:71 Timp 5851 Cod 0 Puncte
6 Zlatoianu Andreea Sorina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:28:91 Timp 7470 Cod 0 Puncte
6 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:11:06 Timp 4792 Cod 0 Puncte
7 Buga Florentina Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:29:92 Timp 7514 Cod 0 Puncte
7 Chitu Catalin Alexandru Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:11:08 Timp 5783 Cod 0 Puncte
8 Scurtu Silviu Eugen Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:13 Timp 4666 Cod 0 Puncte
9 Lazar George Sorin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:12:26 Timp 5440 Cod 0 Puncte
10 Talos Daniel Gheorghe Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:12:69 Timp 5968 Cod 0 Puncte
11 Anghelache Adrian Bogdan Palatul copiilor Constanta 01:14:43 Timp 5675 Cod 0 Puncte
12 Tudosie Razvan Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:15:53 Timp 7058 Cod 0 Puncte
13 Chirila Dragos Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 01:15:51 Timp 7174 Cod 0 Puncte
14 Pintea Andrei Catalin Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:16:45 Timp 4167 Cod 0 Puncte
15 Stanciu Andrei Liviu Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:17:75 Timp 5656 Cod 0 Puncte
16 Coltoi Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:17:96 Timp 6142 Cod 0 Puncte
17 Gideiu Stefan Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:23:49 Timp 6126 Cod 0 Puncte

2. 50 m fluture (13 - 14 ani) Feminin

1 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:25:47 Timp 4149 Cod 0 Puncte
1 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:91 Timp 5784 Cod 0 Puncte
2 Scurtu Silvia Anca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:41 Timp 4653 Cod 0 Puncte
2 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:29 Timp 4662 Cod 0 Puncte
3 Kalmar Timea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:68 Timp 5962 Cod 0 Puncte
3 Coci Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:75 Timp 5997 Cod 0 Puncte
4 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:91 Timp 6556 Cod 0 Puncte
4 Niculescu Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:21 Timp 6833 Cod 0 Puncte
5 Predescu Petru Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:44 Timp 6047 Cod 0 Puncte
5 Dumitru Maria Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:91 Timp 5903 Cod 0 Puncte
6 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:72 Timp 5557 Cod 0 Puncte
6 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:04 Timp 5925 Cod 0 Puncte
7 Ermalai Victor Liceul cu program sportiv Braila 00:27:75 Timp 5475 Cod 0 Puncte
7 Nicolae Bianca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:47 Timp 6423 Cod 0 Puncte
8 Leonte Cristina Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:67 Timp 5436 Cod 0 Puncte
8 Costea Gabriel Antonio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:90 Timp 4583 Cod 0 Puncte
9 Prodan Victoria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:75 Timp 4685 Cod 0 Puncte
9 Kobayashi Yoichi Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:14 Timp 8359 Cod 0 Puncte
10 Constantinescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:89 Timp 7437 Cod 0 Puncte
10 Stroe Ionut Bogdan Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:29:74 Timp 6239 Cod 0 Puncte
11 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:03 Timp 5511 Cod 0 Puncte
11 Bocsa Bianca Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:89 Timp 7471 Cod 0 Puncte
12 Bozga Alin Catalin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:19 Timp 4794 Cod 0 Puncte
12 Cosoreanu Andra Doriana Palatul copiilor Constanta 00:32:92 Timp 5851 Cod 0 Puncte
13 Stanescu Alina Nicoleta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:00 Timp 6446 Cod 0 Puncte
13 Vartan Bogdan Constantin Palatul copiilor Constanta 00:28:19 Timp 5846 Cod 0 Puncte
14 Zlatoianu Andreea Sorina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:15 Timp 7470 Cod 0 Puncte
14 Dobrea Daniel Liceul cu program sportiv Braila 00:28:21 Timp 5483 Cod 0 Puncte
15 Bejan Oana Diana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:96 Timp 6756 Cod 0 Puncte
15 Stanciu Andrei Liviu Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:28:35 Timp 5656 Cod 0 Puncte
16 Scurtu Silviu Eugen Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:42 Timp 4666 Cod 0 Puncte
16 Balan Andreea Oana A. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:16 Timp 6830 Cod 0 Puncte
17 Gheorghisor Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:50 Timp 6601 Cod 0 Puncte
17 Drule Loredana Claudia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:35:19 Timp 5924 Cod 0 Puncte
18 Oniciuc Monica Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:84 Timp 7483 Cod 0 Puncte
18 Pintea Ovidiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:88 Timp 5542 Cod 0 Puncte
19 Pache Adriana Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:03 Timp 7491 Cod 0 Puncte
19 Talos Daniel Gheorghe Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:13 Timp 5968 Cod 0 Puncte
20 Mihai Jennifer Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:37:41 Timp 7392 Cod 0 Puncte
20 Feodorof Morozan Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:32 Timp 6854 Cod 0 Puncte
21 Popescu Andreea Maria Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 00:37:50 Timp 8364 Cod 0 Puncte
21 Prodescu Bogdan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:48 Timp 5220 Cod 0 Puncte
22 Roescu Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:66 Timp 5217 Cod 0 Puncte
23 Ionescu Mihai Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:36 Timp 5199 Cod 0 Puncte
24 Motoi Candin Adrian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:72 Timp 6277 Cod 0 Puncte

3. 200 m liber (15 - 16 ani) Feminin

1 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:01:59 Timp 5511 Cod 0 Puncte
1 Lupascu Manuela Lavinia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 09:45:38 Timp 5367 Cod 0 Puncte
2 Kobayashi Yoichi Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 08:15:90 Timp 8359 Cod 0 Puncte
2 Bejan Oana Diana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10:03:18 Timp 6756 Cod 0 Puncte
3 Dobrea Daniel Liceul cu program sportiv Braila 08:22:61 Timp 5483 Cod 0 Puncte
4 Badea George Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:22:61 Timp 5910 Cod 0 Puncte
5 Cirstea Razvan Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 09:07:16 Timp 7040 Cod 0 Puncte
6 Craciunescu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 09:26:19 Timp 6429 Cod 0 Puncte

4. 400 m liber (17 - 18 ani) Masculin

1 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:33:68 Timp 5784 Cod 0 Puncte
1 Cosma Catalin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 03:57:15 Timp 4961 Cod 0 Puncte
2 Ochirosi Cosmin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 04:11:43 Timp 5477 Cod 0 Puncte
2 Nuber Elisabeta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:43:43 Timp 7432 Cod 0 Puncte
3 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:15:74 Timp 5690 Cod 0 Puncte
3 Cartu Alina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:52:27 Timp 4689 Cod 0 Puncte
4 Vartan Bogdan Constantin Palatul copiilor Constanta 04:20:29 Timp 5846 Cod 0 Puncte
4 Cirnatiu Maria Patricia Clubul Sportiv Municipal Brasov 04:48:78 Timp 7087 Cod 0 Puncte
5 Bob Laura Mihaela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:49:09 Timp 6234 Cod 0 Puncte
5 Badea George Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:20:41 Timp 5910 Cod 0 Puncte
6 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:53:50 Timp 5963 Cod 0 Puncte
6 Patru Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:21:98 Timp 5742 Cod 0 Puncte
7 Macovei Dani Costin Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 04:25:26 Timp 6261 Cod 0 Puncte
7 Nicolae Bianca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:54:62 Timp 6423 Cod 0 Puncte
8 Niculescu Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:25:49 Timp 6833 Cod 0 Puncte
8 Albu Sonia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:56:45 Timp 6885 Cod 0 Puncte
9 Andrei Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:27:21 Timp 5104 Cod 0 Puncte
9 Oancea Denisa Elena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:00:67 Timp 6211 Cod 0 Puncte
10 Cirstea Razvan Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:30:90 Timp 7040 Cod 0 Puncte
10 Raduta Elena Amalia Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 05:06:61 Timp 6016 Cod 0 Puncte
11 Stanescu Alina Nicoleta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:16:02 Timp 6446 Cod 0 Puncte
11 Ciocan Stefan Vladimir Clubul Sportiv Scolar Sibiu 04:52:67 Timp 5792 Cod 0 Puncte
12 Mitrut Bogdan Ion Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:55:94 Timp 6138 Cod 0 Puncte
13 Manea Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:56:66 Timp 6424 Cod 0 Puncte

5. 100 m spate (17 - 18 ani) Masculin

1 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:01:61 Timp 4149 Cod 0 Puncte
1 Hanescu Irina Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:10:17 Timp 7417 Cod 0 Puncte
2 Anastasescu Horatiu Vlad Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:01:77 Timp 4158 Cod 0 Puncte
2 Scurtu Silvia Anca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:20 Timp 4653 Cod 0 Puncte
3 Cartu Alina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:22 Timp 4689 Cod 0 Puncte
3 Lupu Razvan Cristian Liceul cu program sportiv Braila 01:01:98 Timp 5023 Cod 0 Puncte
4 Bejan Oana Diana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:22 Timp 6756 Cod 0 Puncte
4 Belciugan Angelo George Liceul cu program sportiv Braila 01:03:51 Timp 5468 Cod 0 Puncte
5 Caciuc Vlad Razvan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:04:16 Timp 5975 Cod 0 Puncte
5 Iordache Alexandra Z. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:13:27 Timp 5902 Cod 0 Puncte
6 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:04:40 Timp 5103 Cod 0 Puncte
6 Militaru Anca Palatul copiilor Constanta 01:13:88 Timp 5850 Cod 0 Puncte
7 Brehar Danut Lucian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:57 Timp 5212 Cod 0 Puncte
7 Beleiu Mirona Stefana Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:14:49 Timp 6029 Cod 0 Puncte
8 Drule Loredana Claudia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:14:64 Timp 5924 Cod 0 Puncte
8 Milian Alin Ionut Palatul copiilor Constanta 01:04:80 Timp 5857 Cod 0 Puncte
9 Banica Andreea Gabriela Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:16:51 Timp 5328 Cod 0 Puncte
9 Dobrea Daniel Liceul cu program sportiv Braila 01:05:95 Timp 5483 Cod 0 Puncte
10 Nastasescu Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 01:06:65 Timp 6369 Cod 0 Puncte
10 Visoiu Kallina Patricia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:16:69 Timp 7439 Cod 0 Puncte
11 Udrea Alexandru Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:06:86 Timp 4964 Cod 0 Puncte
11 Stoleru Iuliana Claudia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:18:29 Timp 7484 Cod 0 Puncte
12 Varga Ferenc Attila Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:07:02 Timp 5552 Cod 0 Puncte
12 Pache Adriana Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:18:51 Timp 7491 Cod 0 Puncte
13 Dumitrascu Florin Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:07:05 Timp 6835 Cod 0 Puncte
13 Mihai Jennifer Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:27:20 Timp 7392 Cod 0 Puncte
14 Radulescu Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:10:68 Timp 5655 Cod 0 Puncte
15 Grindeanu Alexandru Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 01:11:66 Timp 5581 Cod 0 Puncte
16 Mitrut Bogdan Ion Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:41 Timp 6138 Cod 0 Puncte
17 Florea Valentin Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:24:82 Timp 7129 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

6. 50 m bras (15 - 16 ani) Feminin

1 Leonte Cristina Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:12 Timp 5436 Cod 0 Puncte
1 Rosu Florentin Vasilica Liceul cu program sportiv Braila 00:30:79 Timp 5031 Cod 0 Puncte
2 Cosoreanu Andra Doriana Palatul copiilor Constanta 00:37:87 Timp 5851 Cod 0 Puncte
2 Dragne Dan Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:30:89 Timp 5338 Cod 0 Puncte
3 Buga Florentina Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:39:63 Timp 7514 Cod 0 Puncte
3 Goga Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:32:10 Timp 4775 Cod 0 Puncte
4 Drule Loredana Claudia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:40:24 Timp 5924 Cod 0 Puncte
4 Stroe Ionut Bogdan Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:32:26 Timp 6239 Cod 0 Puncte
5 Talos Daniel Gheorghe Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:84 Timp 5968 Cod 0 Puncte
5 Visoiu Kallina Patricia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:40:37 Timp 7439 Cod 0 Puncte
6 Chitu Catalin Alexandru Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:32:74 Timp 5783 Cod 0 Puncte
6 Albu Sonia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:41:15 Timp 6885 Cod 0 Puncte
7 Balan Andreea Oana A. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:43:04 Timp 6830 Cod 0 Puncte
7 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:32:84 Timp 5100 Cod 0 Puncte
8 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:33:10 Timp 4792 Cod 0 Puncte
9 Stanciu Andrei Liviu Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:33:19 Timp 5656 Cod 0 Puncte
10 Lazar George Sorin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:32 Timp 5440 Cod 0 Puncte
11 Prodescu Bogdan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:63 Timp 5220 Cod 0 Puncte
12 Anghelache Adrian Bogdan Palatul copiilor Constanta 00:34:43 Timp 5675 Cod 0 Puncte
13 Vartan Bogdan Constantin Palatul copiilor Constanta 00:35:77 Timp 5846 Cod 0 Puncte
14 Chirila Dragos Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 00:35:15 Timp 7174 Cod 0 Puncte
15 Tudosie Razvan Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:42 Timp 7058 Cod 0 Puncte
16 Milian Alin Ionut Palatul copiilor Constanta 00:35:74 Timp 5857 Cod 0 Puncte
17 Pintea Andrei Catalin Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:35:90 Timp 4167 Cod 0 Puncte
18 Coltoi Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:25 Timp 6142 Cod 0 Puncte
19 Gideiu Stefan Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:74 Timp 6126 Cod 0 Puncte
20 Florea Valentin Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:42:98 Timp 7129 Cod 0 Puncte

7. 100 m fluture (17 - 18 ani) Masculin

1 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:56:60 Timp 4149 Cod 0 Puncte
1 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:04:65 Timp 5784 Cod 0 Puncte
2 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:58:23 Timp 4662 Cod 0 Puncte
2 Scurtu Silvia Anca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:07:55 Timp 4653 Cod 0 Puncte
3 Coci Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:58:36 Timp 5997 Cod 0 Puncte
3 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:07:99 Timp 5925 Cod 0 Puncte
4 Predescu Petru Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:58:84 Timp 6047 Cod 0 Puncte
4 Nicolae Bianca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:54 Timp 6423 Cod 0 Puncte
5 Kalmar Timea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:08:49 Timp 5962 Cod 0 Puncte
5 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:59:08 Timp 5511 Cod 0 Puncte
6 Stanescu Alina Nicoleta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:50 Timp 6446 Cod 0 Puncte
6 Kobayashi Yoichi Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:59:44 Timp 8359 Cod 0 Puncte
7 Ermalai Victor Liceul cu program sportiv Braila 00:59:83 Timp 5475 Cod 0 Puncte
7 Bocsa Bianca Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:46 Timp 7471 Cod 0 Puncte
8 Badea George Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:30 Timp 5910 Cod 0 Puncte
8 Constantinescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:15:40 Timp 7437 Cod 0 Puncte
9 Niculescu Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:00:71 Timp 6833 Cod 0 Puncte
9 Bejan Oana Diana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:16:00 Timp 6756 Cod 0 Puncte
10 Oancea Denisa Elena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:16:39 Timp 6211 Cod 0 Puncte
10 Pintea Ovidiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:01:85 Timp 5542 Cod 0 Puncte
11 Zlatoianu Andreea Sorina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:16:75 Timp 7470 Cod 0 Puncte
11 Gheorghisor Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:01:99 Timp 6601 Cod 0 Puncte
12 Bozga Alin Catalin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:02:02 Timp 4794 Cod 0 Puncte
12 Oniciuc Monica Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:16:85 Timp 7483 Cod 0 Puncte
13 Dobrea Daniel Liceul cu program sportiv Braila 01:02:08 Timp 5483 Cod 0 Puncte
13 Balan Andreea Oana A. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:17:63 Timp 6830 Cod 0 Puncte
14 Andrei Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:62 Timp 5104 Cod 0 Puncte
14 Pache Adriana Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:21:55 Timp 7491 Cod 0 Puncte
15 Mihai Jennifer Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:23:41 Timp 7392 Cod 0 Puncte
15 Scurtu Silviu Eugen Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:64 Timp 4666 Cod 0 Puncte
16 Macovei Dani Costin Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:02:73 Timp 6261 Cod 0 Puncte
17 Costea Gabriel Antonio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:03:49 Timp 4583 Cod 0 Puncte
18 Feodorof Morozan Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:05 Timp 6854 Cod 0 Puncte
19 Dumitrascu Florin Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:73 Timp 6835 Cod 0 Puncte
20 Roescu Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:05:54 Timp 5217 Cod 0 Puncte
21 Ionescu Mihai Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:36 Timp 5199 Cod 0 Puncte
22 Motoi Candin Adrian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:16:18 Timp 6277 Cod 0 Puncte

8. 100 m mixt (17 - 18 ani) Masculin

1 Lupascu Manuela Lavinia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:34:71 Timp 5367 Cod 0 Puncte
1 Cosma Catalin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:02:17 Timp 4961 Cod 0 Puncte
2 Lupu Razvan Cristian Liceul cu program sportiv Braila 04:08:23 Timp 5023 Cod 0 Puncte
2 Drule Loredana Claudia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:52:44 Timp 5924 Cod 0 Puncte
3 Caciuc Vlad Razvan Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:11:32 Timp 5975 Cod 0 Puncte
3 Tudose Denisa Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:01:44 Timp 5398 Cod 0 Puncte
4 Kobayashi Yoichi Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:11:78 Timp 8359 Cod 0 Puncte
4 Bejan Oana Diana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:08:86 Timp 6756 Cod 0 Puncte
5 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:13:74 Timp 5103 Cod 0 Puncte
6 Dumitrascu Florin Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:30:10 Timp 6835 Cod 0 Puncte
7 Mitrut Bogdan Ion Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:49:55 Timp 6138 Cod 0 Puncte

9. 200 m mixt (17 - 18 ani) Masculin

1 Cosma Catalin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:10:24 Timp 4961 Cod 0 Puncte
1 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:30:10 Timp 6556 Cod 0 Puncte
2 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:14:13 Timp 5100 Cod 0 Puncte
2 Dumitru Maria Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:32:16 Timp 5903 Cod 0 Puncte
3 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:35:93 Timp 5925 Cod 0 Puncte
3 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:16:27 Timp 5690 Cod 0 Puncte
4 Cirnatiu Maria Patricia Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:37:79 Timp 7087 Cod 0 Puncte
4 Udrea Alexandru Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:17:66 Timp 4964 Cod 0 Puncte
5 Vartan Bogdan Constantin Palatul copiilor Constanta 02:21:24 Timp 5846 Cod 0 Puncte
5 Visoiu Kallina Patricia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:43:57 Timp 7439 Cod 0 Puncte
6 Niculescu Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:20:59 Timp 6833 Cod 0 Puncte
6 Leonte Cristina Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:44:86 Timp 5436 Cod 0 Puncte
7 Patru Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:21:24 Timp 5742 Cod 0 Puncte
7 Raduta Elena Amalia Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:46:32 Timp 6016 Cod 0 Puncte
8 Drule Loredana Claudia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:49:55 Timp 5924 Cod 0 Puncte
8 Talos Daniel Gheorghe Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:21:41 Timp 5968 Cod 0 Puncte
9 Anghelache Adrian Bogdan Palatul copiilor Constanta 02:22:08 Timp 5675 Cod 0 Puncte
10 Lazar George Sorin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:24:50 Timp 5440 Cod 0 Puncte
11 Ermalai Victor Liceul cu program sportiv Braila 02:25:04 Timp 5475 Cod 0 Puncte
12 Stroe Ionut Bogdan Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 02:41:08 Timp 6239 Cod 0 Puncte
13 Cirstea Razvan Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:30:14 Timp 7040 Cod 0 Puncte
14 Brehar Danut Lucian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:30:93 Timp 5212 Cod 0 Puncte
15 Prodescu Bogdan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:31:97 Timp 5220 Cod 0 Puncte
16 Mitrut Bogdan Ion Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:37:19 Timp 6138 Cod 0 Puncte
17 Grindeanu Alexandru Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 02:41:10 Timp 5581 Cod 0 Puncte

Ziua 3 sesiunea 1

10. 200 m bras (15 - 16 ani) Feminin

1 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:26:29 Timp 5100 Cod 0 Puncte
1 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:37:59 Timp 5894 Cod 0 Puncte
2 Dragne Dan Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:26:49 Timp 5338 Cod 0 Puncte
2 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:45:42 Timp 6556 Cod 0 Puncte
3 Leonte Cristina Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:47:50 Timp 5436 Cod 0 Puncte
3 Chitu Catalin Alexandru Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:32:55 Timp 5783 Cod 0 Puncte
4 Ciorobea Gabriela Iulia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:03:52 Timp 6644 Cod 0 Puncte
4 Goga Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:32:95 Timp 4775 Cod 0 Puncte
5 Visoiu Kallina Patricia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:05:03 Timp 7439 Cod 0 Puncte
5 Anghelache Adrian Bogdan Palatul copiilor Constanta 02:35:27 Timp 5675 Cod 0 Puncte
6 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:35:47 Timp 4792 Cod 0 Puncte
6 Oniciuc Monica Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:08:34 Timp 7483 Cod 0 Puncte
7 Urichianu Bogdan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:35:73 Timp 6069 Cod 0 Puncte
7 Constantinescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:09:82 Timp 7437 Cod 0 Puncte
8 Zlatoianu Andreea Sorina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:21:33 Timp 7470 Cod 0 Puncte
8 Lazar George Sorin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:35:79 Timp 5440 Cod 0 Puncte
9 Buga Florentina Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 03:21:87 Timp 7514 Cod 0 Puncte
9 Tudosie Razvan Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:39:29 Timp 7058 Cod 0 Puncte
10 Talos Daniel Gheorghe Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:39:93 Timp 5968 Cod 0 Puncte
11 Chirila Dragos Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 02:42:37 Timp 7174 Cod 0 Puncte
12 Pintea Andrei Catalin Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 02:44:99 Timp 4167 Cod 0 Puncte
13 Coltoi Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:52:60 Timp 6142 Cod 0 Puncte
14 Manea Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:56:02 Timp 6424 Cod 0 Puncte
15 Gideiu Stefan Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:59:62 Timp 6126 Cod 0 Puncte

11. 1500 m liber (17 - 18 ani) Masculin

1 Cosma Catalin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 15:56:32 Timp 4961 Cod 0 Puncte
1 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18:07:20 Timp 5784 Cod 0 Puncte
2 Nuber Elisabeta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 18:26:82 Timp 7432 Cod 0 Puncte
2 Ochirosi Cosmin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 16:45:53 Timp 5477 Cod 0 Puncte
3 Cartu Alina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 19:14:82 Timp 4689 Cod 0 Puncte
3 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 16:54:67 Timp 5690 Cod 0 Puncte
4 Badea George Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17:35:98 Timp 5910 Cod 0 Puncte
4 Albu Sonia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 19:24:56 Timp 6885 Cod 0 Puncte
5 Bejan Oana Diana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 19:43:55 Timp 6756 Cod 0 Puncte
5 Manea Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 19:35:19 Timp 6424 Cod 0 Puncte
6 Ciocan Stefan Vladimir Clubul Sportiv Scolar Sibiu 20:02:97 Timp 5792 Cod 0 Puncte
6 Oancea Denisa Elena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 19:58:19 Timp 6211 Cod 0 Puncte
7 Raduta Elena Amalia Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 20:30:99 Timp 6016 Cod 0 Puncte
8 Ciorobea Gabriela Iulia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 21:17:80 Timp 6644 Cod 0 Puncte

12. 50 m liber (15 - 16 ani) Feminin

1 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:28:04 Timp 5894 Cod 0 Puncte
1 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:23:72 Timp 4149 Cod 0 Puncte
2 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:41 Timp 5784 Cod 0 Puncte
2 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:24:43 Timp 4662 Cod 0 Puncte
3 Scutaru Loredana Elena Liceul cu program sportiv Suceava 00:28:51 Timp 6252 Cod 0 Puncte
3 Caciuc Vlad Razvan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:24:78 Timp 5975 Cod 0 Puncte
4 Anastasescu Horatiu Vlad Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:24:82 Timp 4158 Cod 0 Puncte
4 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:29:04 Timp 5925 Cod 0 Puncte
5 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:24:83 Timp 5557 Cod 0 Puncte
5 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:33 Timp 5963 Cod 0 Puncte
6 Militaru Anca Palatul copiilor Constanta 00:29:42 Timp 5850 Cod 0 Puncte
6 Varga Ferenc Attila Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:25:42 Timp 5552 Cod 0 Puncte
7 Banica Andreea Gabriela Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:29:61 Timp 5328 Cod 0 Puncte
7 Niculescu Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:25:60 Timp 6833 Cod 0 Puncte
8 Lupascu Manuela Lavinia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:64 Timp 5367 Cod 0 Puncte
8 Coci Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:25:69 Timp 5997 Cod 0 Puncte
9 Vartan Bogdan Constantin Palatul copiilor Constanta 00:25:76 Timp 5846 Cod 0 Puncte
9 Kalmar Timea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:72 Timp 5962 Cod 0 Puncte
10 Ungureanu Alexandru Liceul cu program sportiv Suceava 00:25:96 Timp 6260 Cod 0 Puncte
10 Hanescu Irina Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:29:85 Timp 7417 Cod 0 Puncte
11 Tatar Gheorghe Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:99 Timp 6527 Cod 0 Puncte
11 Oancea Denisa Elena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:11 Timp 6211 Cod 0 Puncte
12 Manoliu Ana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:17 Timp 5290 Cod 0 Puncte
12 Dobrea Daniel Liceul cu program sportiv Braila 00:26:05 Timp 5483 Cod 0 Puncte
13 Tudose Denisa Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:30 Timp 5398 Cod 0 Puncte
13 Prodescu Bogdan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:12 Timp 5220 Cod 0 Puncte
14 Prodan Victoria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:38 Timp 4685 Cod 0 Puncte
14 Stroe Ionut Bogdan Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:26:29 Timp 6239 Cod 0 Puncte
15 Urichianu Bogdan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:33 Timp 6069 Cod 0 Puncte
15 Leonte Cristina Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:87 Timp 5436 Cod 0 Puncte
16 Udrea Alexandru Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:26:37 Timp 4964 Cod 0 Puncte
16 Nicolae Bianca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:97 Timp 6423 Cod 0 Puncte
17 Cirnatiu Maria Patricia Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:31:01 Timp 7087 Cod 0 Puncte
17 Predescu Petru Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:47 Timp 6047 Cod 0 Puncte
18 Bejan Oana Diana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:39 Timp 6756 Cod 0 Puncte
18 Gheorghisor Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:61 Timp 6601 Cod 0 Puncte
19 Constantinescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:50 Timp 7437 Cod 0 Puncte
19 Stanciu Andrei Liviu Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:26:63 Timp 5656 Cod 0 Puncte
20 Albu Sonia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:52 Timp 6885 Cod 0 Puncte
20 Rosu Florentin Vasilica Liceul cu program sportiv Braila 00:26:64 Timp 5031 Cod 0 Puncte
21 Visoiu Kallina Patricia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:67 Timp 7439 Cod 0 Puncte
21 Pintea Ovidiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:69 Timp 5542 Cod 0 Puncte
22 Craciunescu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:14 Timp 6429 Cod 0 Puncte
22 Stanescu Alina Nicoleta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:15 Timp 6446 Cod 0 Puncte
23 Sirjita Mihai Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:27:32 Timp 6241 Cod 0 Puncte
23 Chiritoiu Raluca Alex. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:53 Timp 5361 Cod 0 Puncte
24 Oniciuc Monica Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:78 Timp 7483 Cod 0 Puncte
24 Roescu Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:37 Timp 5217 Cod 0 Puncte
25 Drule Loredana Claudia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:32:98 Timp 5924 Cod 0 Puncte
25 Macovei Dani Costin Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:27:46 Timp 6261 Cod 0 Puncte
26 Bocsa Bianca Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:01 Timp 7471 Cod 0 Puncte
26 Dragoi Nicolae Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:60 Timp 5362 Cod 0 Puncte
27 Astratini Ciprian Mihail Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:87 Timp 5380 Cod 0 Puncte
27 Zboiu Marilena Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:06 Timp 5379 Cod 0 Puncte
28 Costea Gabriel Antonio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:03 Timp 4583 Cod 0 Puncte
28 Pache Adriana Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:19 Timp 7491 Cod 0 Puncte
29 Mihai Jennifer Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:33:56 Timp 7392 Cod 0 Puncte
29 Radulescu Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:28:19 Timp 5655 Cod 0 Puncte
30 Popescu Andreea Maria Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 00:34:43 Timp 8364 Cod 0 Puncte
30 Vasile Daniel Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:26 Timp 5377 Cod 0 Puncte
31 Balan Andreea Oana A. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:25 Timp 6830 Cod 0 Puncte
31 Ionescu Mihai Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:42 Timp 5199 Cod 0 Puncte
32 Feodorof Morozan Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:59 Timp 6854 Cod 0 Puncte
33 Cirstea Razvan Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:59 Timp 7040 Cod 0 Puncte
34 Mitrut Bogdan Ion Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:32 Timp 6138 Cod 0 Puncte
35 Belciugan Angelo George Liceul cu program sportiv Braila 00:30:39 Timp 5468 Cod 0 Puncte
36 Motoi Candin Adrian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:91 Timp 6277 Cod 0 Puncte
37 Mihai Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:30:97 Timp 7215 Cod 0 Puncte
38 Ermalai Victor Liceul cu program sportiv Braila 00:32:45 Timp 5475 Cod 0 Puncte
39 Florea Valentin Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:79 Timp 7129 Cod 0 Puncte

13. 800 m liber (13 - 14 ani) Feminin

1 Cosma Catalin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 08:25:45 Timp 4961 Cod 0 Puncte
1 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:17:54 Timp 5784 Cod 0 Puncte
2 Urichianu Bogdan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 08:45:43 Timp 6069 Cod 0 Puncte
2 Nuber Elisabeta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 09:38:19 Timp 7432 Cod 0 Puncte
3 Bob Laura Mihaela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 09:57:99 Timp 6234 Cod 0 Puncte
3 Ochirosi Cosmin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 08:57:45 Timp 5477 Cod 0 Puncte
4 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 09:01:74 Timp 6652 Cod 0 Puncte
4 Cartu Alina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10:05:40 Timp 4689 Cod 0 Puncte
5 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 08:59:97 Timp 5690 Cod 0 Puncte
5 Oancea Denisa Elena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10:13:96 Timp 6211 Cod 0 Puncte
6 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:07:76 Timp 5103 Cod 0 Puncte
6 Albu Sonia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10:14:57 Timp 6885 Cod 0 Puncte
7 Cirstea Razvan Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 09:41:27 Timp 7040 Cod 0 Puncte
7 Bejan Oana Diana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10:24:34 Timp 6756 Cod 0 Puncte
8 Dumitrascu Florin Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10:21:69 Timp 6835 Cod 0 Puncte
9 Manea Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10:31:85 Timp 6424 Cod 0 Puncte

14. 200 m spate (15 - 16 ani) Feminin

1 Lupascu Manuela Lavinia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:27:34 Timp 5367 Cod 0 Puncte
1 Cosma Catalin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:09:45 Timp 4961 Cod 0 Puncte
2 Cartu Alina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:30:70 Timp 4689 Cod 0 Puncte
2 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:14:02 Timp 6652 Cod 0 Puncte
3 Hanescu Irina Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:35:71 Timp 7417 Cod 0 Puncte
3 Lupu Razvan Cristian Liceul cu program sportiv Braila 02:14:77 Timp 5023 Cod 0 Puncte
4 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:15:18 Timp 5103 Cod 0 Puncte
4 Dumitru Maria Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:33:64 Timp 5903 Cod 0 Puncte
5 Belciugan Angelo George Liceul cu program sportiv Braila 02:15:50 Timp 5468 Cod 0 Puncte
5 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:35:42 Timp 6556 Cod 0 Puncte
6 Drule Loredana Claudia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:38:41 Timp 5924 Cod 0 Puncte
6 Brehar Danut Lucian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:17:96 Timp 5212 Cod 0 Puncte
7 Bejan Oana Diana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:38:64 Timp 6756 Cod 0 Puncte
7 Kobayashi Yoichi Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:18:26 Timp 8359 Cod 0 Puncte
8 Albu Sonia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:39:15 Timp 6885 Cod 0 Puncte
8 Dobrea Daniel Liceul cu program sportiv Braila 02:20:01 Timp 5483 Cod 0 Puncte
9 Udrea Alexandru Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:20:07 Timp 4964 Cod 0 Puncte
9 Cirnatiu Maria Patricia Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:40:73 Timp 7087 Cod 0 Puncte
10 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:20:83 Timp 5511 Cod 0 Puncte
10 Militaru Anca Palatul copiilor Constanta 02:44:89 Timp 5850 Cod 0 Puncte
11 Rodeanu Traian Remus Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:21:00 Timp 4745 Cod 0 Puncte
11 Bocsa Bianca Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:43:59 Timp 7471 Cod 0 Puncte
12 Beleiu Mirona Stefana Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:44:47 Timp 6029 Cod 0 Puncte
12 Nastasescu Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 02:22:19 Timp 6369 Cod 0 Puncte
13 Pache Adriana Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:47:49 Timp 7491 Cod 0 Puncte
13 Dumitrascu Florin Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:24:63 Timp 6835 Cod 0 Puncte
14 Stoleru Iuliana Claudia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:49:73 Timp 7484 Cod 0 Puncte
14 Bozga Alin Catalin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:19:51 Timp 4794 Cod 0 Puncte
15 Milian Alin Ionut Palatul copiilor Constanta 02:28:18 Timp 5857 Cod 0 Puncte
15 Mihai Jennifer Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:02:79 Timp 7392 Cod 0 Puncte
16 Cirstea Razvan Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:30:78 Timp 7040 Cod 0 Puncte
17 Ungureanu Alexandru Liceul cu program sportiv Suceava 02:30:95 Timp 6260 Cod 0 Puncte
18 Ciocan Stefan Vladimir Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:38:39 Timp 5792 Cod 0 Puncte
19 Mitrut Bogdan Ion Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:40:49 Timp 6138 Cod 0 Puncte
20 Varga Ferenc Attila Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:42:06 Timp 5552 Cod 0 Puncte
21 Caciuc Vlad Razvan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:42:95 Timp 5975 Cod 0 Puncte

Ziua 4 sesiunea 1

15. 200 m fluture (17 - 18 ani) Masculin

1 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:26:78 Timp 5784 Cod 0 Puncte
1 Cosma Catalin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:06:48 Timp 4961 Cod 0 Puncte
2 Kobayashi Yoichi Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:08:19 Timp 8359 Cod 0 Puncte
2 Nicolae Bianca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:28:68 Timp 6423 Cod 0 Puncte
3 Coci Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:10:32 Timp 5997 Cod 0 Puncte
3 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:28:78 Timp 5925 Cod 0 Puncte
4 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:11:10 Timp 5511 Cod 0 Puncte
4 Scurtu Silvia Anca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:29:52 Timp 4653 Cod 0 Puncte
5 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:41:89 Timp 5894 Cod 0 Puncte
5 Pintea Ovidiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:12:29 Timp 5542 Cod 0 Puncte
6 Cirnatiu Maria Patricia Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:39:07 Timp 7087 Cod 0 Puncte
6 Badea George Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:14:54 Timp 5910 Cod 0 Puncte
7 Macovei Dani Costin Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 02:17:38 Timp 6261 Cod 0 Puncte
7 Cosoreanu Andra Doriana Palatul copiilor Constanta 02:41:97 Timp 5851 Cod 0 Puncte
8 Niculescu Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:17:64 Timp 6833 Cod 0 Puncte
8 Stanescu Alina Nicoleta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:43:24 Timp 6446 Cod 0 Puncte
9 Patru Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:18:00 Timp 5742 Cod 0 Puncte
9 Balan Andreea Oana A. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:48:42 Timp 6830 Cod 0 Puncte
10 Scurtu Silviu Eugen Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:19:39 Timp 4666 Cod 0 Puncte
10 Constantinescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:53:25 Timp 7437 Cod 0 Puncte
11 Oniciuc Monica Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:54:55 Timp 7483 Cod 0 Puncte
11 Bozga Alin Catalin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:19:61 Timp 4794 Cod 0 Puncte
12 Bocsa Bianca Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:55:81 Timp 7471 Cod 0 Puncte
12 Rodeanu Traian Remus Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:29:78 Timp 4745 Cod 0 Puncte
13 Ermalai Victor Liceul cu program sportiv Braila 02:30:20 Timp 5475 Cod 0 Puncte
13 Mihai Jennifer Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:09:96 Timp 7392 Cod 0 Puncte
14 Dumitrascu Florin Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:24:38 Timp 6835 Cod 0 Puncte
14 Zlatoianu Andreea Sorina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:16:69 Timp 7470 Cod 0 Puncte
15 Costea Gabriel Antonio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:25:84 Timp 4583 Cod 0 Puncte
16 Feodorof Morozan Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:27:23 Timp 6854 Cod 0 Puncte
17 Predescu Petru Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:29:88 Timp 6047 Cod 0 Puncte
18 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:33:76 Timp 4792 Cod 0 Puncte

16. 100 m liber (17 - 18 ani) Masculin

1 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:51:95 Timp 4149 Cod 0 Puncte
1 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:42 Timp 5784 Cod 0 Puncte
2 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:52:90 Timp 4662 Cod 0 Puncte
2 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:00:85 Timp 5894 Cod 0 Puncte
3 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:52:95 Timp 5557 Cod 0 Puncte
3 Scutaru Loredana Elena Liceul cu program sportiv Suceava 01:03:00 Timp 6252 Cod 0 Puncte
4 Anastasescu Horatiu Vlad Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:53:67 Timp 4158 Cod 0 Puncte
4 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:02:72 Timp 5925 Cod 0 Puncte
5 Caciuc Vlad Razvan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:54:96 Timp 5975 Cod 0 Puncte
5 Cartu Alina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:84 Timp 4689 Cod 0 Puncte
6 Vartan Bogdan Constantin Palatul copiilor Constanta 00:55:06 Timp 5846 Cod 0 Puncte
6 Kalmar Timea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:03:80 Timp 5962 Cod 0 Puncte
7 Varga Ferenc Attila Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:55:48 Timp 5552 Cod 0 Puncte
7 Leonte Cristina Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:89 Timp 5436 Cod 0 Puncte
8 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:05:32 Timp 5963 Cod 0 Puncte
8 Gheorghisor Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:55:86 Timp 6601 Cod 0 Puncte
9 Niculescu Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:56:03 Timp 6833 Cod 0 Puncte
9 Oancea Denisa Elena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:05:56 Timp 6211 Cod 0 Puncte
10 Tatar Gheorghe Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:56:83 Timp 6527 Cod 0 Puncte
10 Prodan Victoria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:05:99 Timp 4685 Cod 0 Puncte
11 Prodescu Bogdan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:56:60 Timp 5220 Cod 0 Puncte
11 Nuber Elisabeta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:73 Timp 7432 Cod 0 Puncte
12 Predescu Petru Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:56:69 Timp 6047 Cod 0 Puncte
12 Iordache Alexandra Z. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:74 Timp 5902 Cod 0 Puncte
13 Bejan Oana Diana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:78 Timp 6756 Cod 0 Puncte
13 Urichianu Bogdan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:57:21 Timp 6069 Cod 0 Puncte
14 Stroe Ionut Bogdan Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:57:36 Timp 6239 Cod 0 Puncte
14 Nicolae Bianca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:85 Timp 6423 Cod 0 Puncte
15 Ungureanu Alexandru Liceul cu program sportiv Suceava 00:57:55 Timp 6260 Cod 0 Puncte
15 Constantinescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:07:41 Timp 7437 Cod 0 Puncte
16 Andrei Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:57:71 Timp 5104 Cod 0 Puncte
16 Tudose Denisa Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:07:44 Timp 5398 Cod 0 Puncte
17 Dragne Dan Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:58:35 Timp 5338 Cod 0 Puncte
17 Visoiu Kallina Patricia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:37 Timp 7439 Cod 0 Puncte
18 Stanescu Alina Nicoleta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:09:33 Timp 6446 Cod 0 Puncte
18 Belciugan Angelo George Liceul cu program sportiv Braila 00:58:46 Timp 5468 Cod 0 Puncte
19 Roescu Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:58:61 Timp 5217 Cod 0 Puncte
19 Oniciuc Monica Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:79 Timp 7483 Cod 0 Puncte
20 Nastasescu Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 00:59:06 Timp 6369 Cod 0 Puncte
20 Bocsa Bianca Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:83 Timp 7471 Cod 0 Puncte
21 Anghelache Adrian Bogdan Palatul copiilor Constanta 00:59:48 Timp 5675 Cod 0 Puncte
21 Chiritoiu Raluca Alex. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:90 Timp 5361 Cod 0 Puncte
22 Craciunescu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:59:71 Timp 6429 Cod 0 Puncte
22 Drule Loredana Claudia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:13:04 Timp 5924 Cod 0 Puncte
23 Brehar Danut Lucian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:00:34 Timp 5212 Cod 0 Puncte
23 Pache Adriana Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:13 Timp 7491 Cod 0 Puncte
24 Sirjita Mihai Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:00:64 Timp 6241 Cod 0 Puncte
24 Zlatoianu Andreea Sorina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:15:06 Timp 7470 Cod 0 Puncte
25 Astratini Ciprian Mihail Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:01:44 Timp 5380 Cod 0 Puncte
25 Mihai Jennifer Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:15:37 Timp 7392 Cod 0 Puncte
26 Milian Alin Ionut Palatul copiilor Constanta 01:01:69 Timp 5857 Cod 0 Puncte
26 Popescu Andreea Maria Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 01:17:57 Timp 8364 Cod 0 Puncte
27 Grindeanu Alexandru Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 01:02:23 Timp 5581 Cod 0 Puncte
27 Balan Andreea Oana A. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:18:96 Timp 6830 Cod 0 Puncte
28 Radulescu Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:02:41 Timp 5655 Cod 0 Puncte
29 Vasile Daniel Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:49 Timp 5377 Cod 0 Puncte
30 Dragoi Nicolae Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:88 Timp 5362 Cod 0 Puncte
31 Ionescu Mihai Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:03:15 Timp 5199 Cod 0 Puncte
32 Mitrut Bogdan Ion Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:03:45 Timp 6138 Cod 0 Puncte
33 Coltoi Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:05:46 Timp 6142 Cod 0 Puncte
34 Motoi Candin Adrian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:08:10 Timp 6277 Cod 0 Puncte
35 Mihai Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:08:85 Timp 7215 Cod 0 Puncte
36 Gideiu Stefan Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:09:10 Timp 6126 Cod 0 Puncte
37 Florea Valentin Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:14:82 Timp 7129 Cod 0 Puncte

17. 200 m liber (13 - 14 ani) Feminin

1 Cosma Catalin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:53:53 Timp 4961 Cod 0 Puncte
1 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:09:60 Timp 5784 Cod 0 Puncte
2 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:58:47 Timp 5557 Cod 0 Puncte
2 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:10:73 Timp 5894 Cod 0 Puncte
3 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:56:29 Timp 4149 Cod 0 Puncte
3 Cartu Alina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:15:80 Timp 4689 Cod 0 Puncte
4 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:57:47 Timp 4662 Cod 0 Puncte
4 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:17:47 Timp 5963 Cod 0 Puncte
5 Vartan Bogdan Constantin Palatul copiilor Constanta 02:00:55 Timp 5846 Cod 0 Puncte
5 Kalmar Timea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:18:34 Timp 5962 Cod 0 Puncte
6 Kobayashi Yoichi Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:00:91 Timp 8359 Cod 0 Puncte
6 Nuber Elisabeta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:19:02 Timp 7432 Cod 0 Puncte
7 Urichianu Bogdan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:03:71 Timp 6069 Cod 0 Puncte
7 Lupascu Manuela Lavinia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:20:08 Timp 5367 Cod 0 Puncte
8 Tatar Gheorghe Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:04:05 Timp 6527 Cod 0 Puncte
8 Scutaru Loredana Elena Liceul cu program sportiv Suceava 02:20:28 Timp 6252 Cod 0 Puncte
9 Predescu Petru Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:04:75 Timp 6047 Cod 0 Puncte
9 Iordache Alexandra Z. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:25:82 Timp 5902 Cod 0 Puncte
10 Ochirosi Cosmin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 02:03:33 Timp 5477 Cod 0 Puncte
10 Visoiu Kallina Patricia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:29:99 Timp 7439 Cod 0 Puncte
11 Pintea Ovidiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:05:07 Timp 5542 Cod 0 Puncte
11 Leonte Cristina Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:32:03 Timp 5436 Cod 0 Puncte
12 Coci Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:05:16 Timp 5997 Cod 0 Puncte
12 Ciorobea Gabriela Iulia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:34:29 Timp 6644 Cod 0 Puncte
13 Niculescu Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:05:43 Timp 6833 Cod 0 Puncte
14 Badea George Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:05:96 Timp 5910 Cod 0 Puncte
15 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:06:13 Timp 5103 Cod 0 Puncte
16 Macovei Dani Costin Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 02:06:14 Timp 6261 Cod 0 Puncte
17 Andrei Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:06:65 Timp 5104 Cod 0 Puncte
18 Patru Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:07:06 Timp 5742 Cod 0 Puncte
19 Gheorghisor Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:09:09 Timp 6601 Cod 0 Puncte
20 Rodeanu Traian Remus Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:09:71 Timp 4745 Cod 0 Puncte
21 Belciugan Angelo George Liceul cu program sportiv Braila 02:09:86 Timp 5468 Cod 0 Puncte
22 Anghelache Adrian Bogdan Palatul copiilor Constanta 02:10:10 Timp 5675 Cod 0 Puncte
23 Roescu Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:13:03 Timp 5217 Cod 0 Puncte
24 Brehar Danut Lucian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:14:65 Timp 5212 Cod 0 Puncte
25 Dumitrascu Florin Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:17:75 Timp 6835 Cod 0 Puncte
26 Nastasescu Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 02:18:21 Timp 6369 Cod 0 Puncte
27 Feodorof Morozan Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:18:37 Timp 6854 Cod 0 Puncte
28 Coltoi Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:20:25 Timp 6142 Cod 0 Puncte
29 Mitrut Bogdan Ion Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:20:95 Timp 6138 Cod 0 Puncte
30 Ionescu Mihai Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:25:74 Timp 5199 Cod 0 Puncte
31 Gideiu Stefan Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:34:59 Timp 6126 Cod 0 Puncte

Ziua 5 sesiunea 1

18. 400 m mixt (13 - 14 ani) Feminin

1 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:17:89 Timp 6556 Cod 0 Puncte
1 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 04:41:20 Timp 5100 Cod 0 Puncte
2 Dumitru Maria Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:19:79 Timp 5903 Cod 0 Puncte
2 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:42:44 Timp 5511 Cod 0 Puncte
3 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:37:88 Timp 5894 Cod 0 Puncte
3 Urichianu Bogdan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:42:46 Timp 6069 Cod 0 Puncte
4 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:49:89 Timp 5690 Cod 0 Puncte
4 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:33:20 Timp 5925 Cod 0 Puncte
5 Ermalai Victor Liceul cu program sportiv Braila 04:58:35 Timp 5475 Cod 0 Puncte
5 Cirnatiu Maria Patricia Clubul Sportiv Municipal Brasov 05:34:68 Timp 7087 Cod 0 Puncte
6 Leonte Cristina Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:36:00 Timp 5436 Cod 0 Puncte
6 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:11:86 Timp 6652 Cod 0 Puncte
7 Albu Sonia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:36:39 Timp 6885 Cod 0 Puncte
7 Udrea Alexandru Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 05:05:53 Timp 4964 Cod 0 Puncte
8 Raduta Elena Amalia Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 05:47:01 Timp 6016 Cod 0 Puncte
8 Talos Daniel Gheorghe Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 05:06:19 Timp 5968 Cod 0 Puncte
9 Cirstea Razvan Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:25:71 Timp 7040 Cod 0 Puncte
9 Constantinescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:51:66 Timp 7437 Cod 0 Puncte
10 Mitrut Bogdan Ion Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:44:06 Timp 6138 Cod 0 Puncte
10 Ciorobea Gabriela Iulia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:53:66 Timp 6644 Cod 0 Puncte
11 Manea Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:44:15 Timp 6424 Cod 0 Puncte
11 Oniciuc Monica Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 06:07:31 Timp 7483 Cod 0 Puncte
12 Popescu Andreea Maria Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 06:44:06 Timp 8364 Cod 0 Puncte
12 Grindeanu Alexandru Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 05:47:86 Timp 5581 Cod 0 Puncte

19. 50 m spate (15 - 16 ani) Feminin

1 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:31:65 Timp 5894 Cod 0 Puncte
1 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:28:41 Timp 4149 Cod 0 Puncte
2 Anastasescu Horatiu Vlad Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:28:67 Timp 4158 Cod 0 Puncte
2 Scurtu Silvia Anca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:26 Timp 4653 Cod 0 Puncte
3 Caciuc Vlad Razvan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:00 Timp 5975 Cod 0 Puncte
3 Hanescu Irina Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:32:54 Timp 7417 Cod 0 Puncte
4 Lupascu Manuela Lavinia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:02 Timp 5367 Cod 0 Puncte
4 Milian Alin Ionut Palatul copiilor Constanta 00:29:58 Timp 5857 Cod 0 Puncte
5 Beleiu Mirona Stefana Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:34:57 Timp 6029 Cod 0 Puncte
5 Lupu Razvan Cristian Liceul cu program sportiv Braila 00:29:66 Timp 5023 Cod 0 Puncte
6 Militaru Anca Palatul copiilor Constanta 00:34:87 Timp 5850 Cod 0 Puncte
6 Varga Ferenc Attila Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:98 Timp 5552 Cod 0 Puncte
7 Banica Andreea Gabriela Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:35:16 Timp 5328 Cod 0 Puncte
7 Dobrea Daniel Liceul cu program sportiv Braila 00:30:01 Timp 5483 Cod 0 Puncte
8 Dragne Dan Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:30:15 Timp 5338 Cod 0 Puncte
8 Bejan Oana Diana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:90 Timp 6756 Cod 0 Puncte
9 Belciugan Angelo George Liceul cu program sportiv Braila 00:30:32 Timp 5468 Cod 0 Puncte
9 Drule Loredana Claudia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:35:37 Timp 5924 Cod 0 Puncte
10 Prodan Victoria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:65 Timp 4685 Cod 0 Puncte
10 Nastasescu Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 00:30:55 Timp 6369 Cod 0 Puncte
11 Bocsa Bianca Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:85 Timp 7471 Cod 0 Puncte
11 Brehar Danut Lucian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:77 Timp 5212 Cod 0 Puncte
12 Visoiu Kallina Patricia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:01 Timp 7439 Cod 0 Puncte
12 Ungureanu Alexandru Liceul cu program sportiv Suceava 00:30:79 Timp 6260 Cod 0 Puncte
13 Craciunescu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:83 Timp 6429 Cod 0 Puncte
13 Stoleru Iuliana Claudia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:13 Timp 7484 Cod 0 Puncte
14 Stroe Ionut Bogdan Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:30:90 Timp 6239 Cod 0 Puncte
14 Pache Adriana Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:41 Timp 7491 Cod 0 Puncte
15 Zboiu Marilena Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:39:56 Timp 5379 Cod 0 Puncte
15 Udrea Alexandru Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:30:91 Timp 4964 Cod 0 Puncte
16 Mihai Jennifer Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:40:04 Timp 7392 Cod 0 Puncte
16 Scurtu Silviu Eugen Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:95 Timp 4666 Cod 0 Puncte
17 Costea Gabriel Antonio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:82 Timp 4583 Cod 0 Puncte
18 Dumitrascu Florin Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:09 Timp 6835 Cod 0 Puncte
19 Radulescu Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:32:15 Timp 5655 Cod 0 Puncte
20 Grindeanu Alexandru Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 00:32:78 Timp 5581 Cod 0 Puncte
21 Mitrut Bogdan Ion Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:02 Timp 6138 Cod 0 Puncte
22 Motoi Candin Adrian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:38:27 Timp 6277 Cod 0 Puncte
23 Florea Valentin Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:38:44 Timp 7129 Cod 0 Puncte