Cont

Rezultatele finale pentru Campionat national juniori i

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m bras (17 - 18 ani) Masculin

1 Revesz Levente Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:07:08 Timp 4407 Cod 0 Puncte
1 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:15:63 Timp 5894 Cod 0 Puncte
2 Leonte Cristina Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:17:14 Timp 5436 Cod 0 Puncte
2 Dragne Dan Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:08:58 Timp 5338 Cod 0 Puncte
3 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:08:82 Timp 3309 Cod 0 Puncte
3 Marginean Irina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:17:44 Timp 6244 Cod 0 Puncte
4 Goga Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:08:96 Timp 4775 Cod 0 Puncte
4 Pau Carmen Clubul Sportiv Scolar Resita 01:18:53 Timp 5303 Cod 0 Puncte
5 Stroe Ionut Bogdan Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:09:31 Timp 6239 Cod 0 Puncte
5 Tapoca Luminita Liceul cu program sportiv Braila 01:19:58 Timp 5470 Cod 0 Puncte
6 Chitu Catalin Alexandru Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:09:32 Timp 5783 Cod 0 Puncte
6 Carp Iuliana Elena Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:20:07 Timp 4690 Cod 0 Puncte
7 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:10:29 Timp 4792 Cod 0 Puncte
8 Lazar George Sorin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:11:26 Timp 5440 Cod 0 Puncte
9 Feier Ana Clubul Sportiv Municipal Arad 01:24:22 Timp 6582 Cod 0 Puncte
9 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:11:59 Timp 5100 Cod 0 Puncte
10 State Mihai Clubul WATER PITESTI 01:11:94 Timp 5892 Cod 0 Puncte
10 Oprea Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:25:71 Timp 6466 Cod 0 Puncte
11 Talos Daniel Gheorghe Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:12:89 Timp 5968 Cod 0 Puncte
11 Dragomir Mirela Alexandra Liceul cu program sportiv Braila 01:26:72 Timp 6743 Cod 0 Puncte
12 Manoliu Ana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:27:51 Timp 5290 Cod 0 Puncte
12 Mihali Alexandru Petru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:14:35 Timp 5105 Cod 0 Puncte
13 Filimon Bogdan Teodor Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:14:56 Timp 6224 Cod 0 Puncte
13 Drule Loredana Claudia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:28:37 Timp 5924 Cod 0 Puncte
14 Chiritoiu Raluca Alex. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:28:56 Timp 5361 Cod 0 Puncte
14 Stanciu Andrei Liviu Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:15:36 Timp 5656 Cod 0 Puncte
15 Nae Lucian Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:15:85 Timp 7418 Cod 0 Puncte
15 Marcu Madalina Ioana Palatul copiilor Constanta 01:29:16 Timp 5849 Cod 0 Puncte
16 Mariga Anca Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:33:07 Timp 6107 Cod 0 Puncte
17 Plesa Alexandra Florentia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:35:88 Timp 7134 Cod 0 Puncte
17 Pintea Andrei Catalin Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:17:47 Timp 4167 Cod 0 Puncte
18 Varga Raul Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:18:46 Timp 5769 Cod 0 Puncte
19 Babici Tiberiu Ioan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:19:51 Timp 6570 Cod 0 Puncte
20 Fernea Vlad Adrian Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:21:01 Timp 5929 Cod 0 Puncte
21 Corneliu Mihai Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:22:31 Timp 6677 Cod 0 Puncte
22 Brebenar Corneliu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:31:81 Timp 7837 Cod 0 Puncte
255 Marin Georgiana Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:23:05 Timp 5099 Cod 0 Puncte
255 Scurtu Silviu Eugen Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:50 Timp 4666 Cod 0 Puncte
255 Ene Ioana Adriana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:22:24 Timp 4603 Cod 0 Puncte

2. 50 m bras (15 - 16 ani) Feminin

1 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:34 Timp 3309 Cod 0 Puncte
1 Leonte Cristina Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:63 Timp 5436 Cod 0 Puncte
2 Revesz Levente Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:30:66 Timp 4407 Cod 0 Puncte
2 Marginean Irina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:93 Timp 6244 Cod 0 Puncte
3 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:70 Timp 4792 Cod 0 Puncte
3 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:35:64 Timp 5894 Cod 0 Puncte
4 Goga Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:31:87 Timp 4775 Cod 0 Puncte
4 Pau Carmen Clubul Sportiv Scolar Resita 00:36:27 Timp 5303 Cod 0 Puncte
5 Dragne Dan Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:32:08 Timp 5338 Cod 0 Puncte
5 Carp Iuliana Elena Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:75 Timp 4690 Cod 0 Puncte
6 Stroe Ionut Bogdan Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:32:17 Timp 6239 Cod 0 Puncte
6 Ene Ioana Adriana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:13 Timp 4603 Cod 0 Puncte
7 Lazar George Sorin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:32:25 Timp 5440 Cod 0 Puncte
7 Tapoca Luminita Liceul cu program sportiv Braila 00:37:68 Timp 5470 Cod 0 Puncte
8 Chitu Catalin Alexandru Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:32:69 Timp 5783 Cod 0 Puncte
8 Dragomir Mirela Alexandra Liceul cu program sportiv Braila 00:39:09 Timp 6743 Cod 0 Puncte
9 Talos Daniel Gheorghe Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:88 Timp 5968 Cod 0 Puncte
9 Feier Ana Clubul Sportiv Municipal Arad 00:39:25 Timp 6582 Cod 0 Puncte
10 Stanciu Andrei Liviu Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:32:98 Timp 5656 Cod 0 Puncte
10 Oprea Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:39:32 Timp 6466 Cod 0 Puncte
11 Mihali Alexandru Petru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:33:21 Timp 5105 Cod 0 Puncte
11 Achim Oana Stefania Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:39:36 Timp 5765 Cod 0 Puncte
12 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:33:76 Timp 5100 Cod 0 Puncte
12 Cosoreanu Andra Doriana Palatul copiilor Constanta 00:39:48 Timp 5851 Cod 0 Puncte
13 Scurtu Silviu Eugen Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:95 Timp 4666 Cod 0 Puncte
13 Marcu Madalina Ioana Palatul copiilor Constanta 00:39:74 Timp 5849 Cod 0 Puncte
14 Filimon Bogdan Teodor Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:34:27 Timp 6224 Cod 0 Puncte
14 Manoliu Ana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:40:29 Timp 5290 Cod 0 Puncte
15 Nae Lucian Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:34:55 Timp 7418 Cod 0 Puncte
15 Chiritoiu Raluca Alex. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:41:00 Timp 5361 Cod 0 Puncte
16 Jivcovici Ioana Natalia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:44:25 Timp 7834 Cod 0 Puncte
16 Vartan Bogdan Constantin Palatul copiilor Constanta 00:35:22 Timp 5846 Cod 0 Puncte
17 Pasolea Krucsai Oliviu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:34:13 Timp 5827 Cod 0 Puncte
18 Birnaz Valeriu Liceul cu program sportiv Braila 00:35:40 Timp 6236 Cod 0 Puncte
19 Pintea Andrei Catalin Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:35:69 Timp 4167 Cod 0 Puncte
20 Varga Raul Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:36:78 Timp 5769 Cod 0 Puncte
21 Fernea Vlad Adrian Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:37:39 Timp 5929 Cod 0 Puncte
22 Corneliu Mihai Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:37:99 Timp 6677 Cod 0 Puncte

3. 100 m fluture (17 - 18 ani) Masculin

1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:04:64 Timp 5533 Cod 0 Puncte
1 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:56:70 Timp 4149 Cod 0 Puncte
2 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:89 Timp 5784 Cod 0 Puncte
2 Predescu Petru Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:58:18 Timp 6047 Cod 0 Puncte
3 Dumitru Maria Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:75 Timp 5903 Cod 0 Puncte
3 Nicola Florin Cristian Palatul copiilor Constanta 00:58:56 Timp 4335 Cod 0 Puncte
4 Scurtu Silvia Anca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:07:52 Timp 4653 Cod 0 Puncte
4 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:58:80 Timp 4662 Cod 0 Puncte
5 Pantazi Denisa Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:77 Timp 5724 Cod 0 Puncte
5 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:00:12 Timp 5511 Cod 0 Puncte
6 Osiac Sabrina Smara Clubul Sportiv Scolar Resita 01:08:22 Timp 5306 Cod 0 Puncte
6 Kobayashi Yoichi Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:00:59 Timp 8359 Cod 0 Puncte
7 Nicolae Bianca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:09:39 Timp 6423 Cod 0 Puncte
7 Ripanu Ionut Marius Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:00:99 Timp 4836 Cod 0 Puncte
8 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:11:84 Timp 5925 Cod 0 Puncte
9 Cosoreanu Andra Doriana Palatul copiilor Constanta 01:11:96 Timp 5851 Cod 0 Puncte
9 Ermalai Victor Liceul cu program sportiv Braila 01:00:89 Timp 5475 Cod 0 Puncte
10 Bozga Alin Catalin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:01:20 Timp 4794 Cod 0 Puncte
10 Tudose Denisa Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:26 Timp 5398 Cod 0 Puncte
11 Pintea Ovidiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:01:30 Timp 5542 Cod 0 Puncte
11 Oprea Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:13:82 Timp 6466 Cod 0 Puncte
12 Niculescu Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:01:35 Timp 6833 Cod 0 Puncte
12 Scarlat Roxana Georgeta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:16:91 Timp 7132 Cod 0 Puncte
13 Ursu Doru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:01 Timp 5553 Cod 0 Puncte
13 Mitrofan Dana Florina Palatul copiilor Constanta 01:17:21 Timp 6484 Cod 0 Puncte
14 Comanescu Silvia Gabriela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:20:40 Timp 6708 Cod 0 Puncte
14 Andrei Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:86 Timp 5104 Cod 0 Puncte
15 Secuiu Aurelian Pavel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:03:42 Timp 5509 Cod 0 Puncte
15 Calinescu Denice Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:21:11 Timp 7843 Cod 0 Puncte
16 Jivcovici Ioana Natalia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:33:30 Timp 7834 Cod 0 Puncte
17 Pasolea Krucsai Oliviu Clubul Sportiv Scolar Resita 01:03:22 Timp 5827 Cod 0 Puncte
18 Roescu Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:14 Timp 5217 Cod 0 Puncte
19 Patru Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:30 Timp 5742 Cod 0 Puncte
20 Stefanescu Radu Ioan Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:06:20 Timp 7220 Cod 0 Puncte
21 Macovei Dani Costin Liceul cu program sportiv Suceava 01:06:20 Timp 6261 Cod 0 Puncte
22 Birnaz Valeriu Liceul cu program sportiv Braila 01:06:98 Timp 6236 Cod 0 Puncte
23 Leucuta Robert Octavian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:08:28 Timp 6951 Cod 0 Puncte
24 Pop Daniel Alin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:11:69 Timp 5930 Cod 0 Puncte
255 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:58:96 Timp 3309 Cod 0 Puncte
255 Coci Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:00:52 Timp 5997 Cod 0 Puncte

4. 200 m fluture (15 - 16 ani) Feminin

1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:22:07 Timp 5533 Cod 0 Puncte
1 Cosma Catalin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:06:84 Timp 4961 Cod 0 Puncte
2 Pantazi Denisa Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:23:48 Timp 5724 Cod 0 Puncte
2 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:10:92 Timp 5511 Cod 0 Puncte
3 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:23:98 Timp 5784 Cod 0 Puncte
3 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:11:19 Timp 4365 Cod 0 Puncte
4 Nicolae Bianca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:32:97 Timp 6423 Cod 0 Puncte
4 Kobayashi Yoichi Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:12:51 Timp 8359 Cod 0 Puncte
5 Badea George Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:13:55 Timp 5910 Cod 0 Puncte
5 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:33:86 Timp 5925 Cod 0 Puncte
6 Osiac Sabrina Smara Clubul Sportiv Scolar Resita 02:34:17 Timp 5306 Cod 0 Puncte
6 Pintea Ovidiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:14:48 Timp 5542 Cod 0 Puncte
7 Ciorobea Gabriela Iulia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:49:83 Timp 6644 Cod 0 Puncte
7 Ursu Doru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:14:71 Timp 5553 Cod 0 Puncte
8 Cosoreanu Andra Doriana Palatul copiilor Constanta 02:52:28 Timp 5851 Cod 0 Puncte
8 Coci Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:15:03 Timp 5997 Cod 0 Puncte
9 Scurtu Silvia Anca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:29:76 Timp 4653 Cod 0 Puncte
9 Olteanu Sever George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:15:72 Timp 3677 Cod 0 Puncte
10 Nicola Florin Cristian Palatul copiilor Constanta 02:17:74 Timp 4335 Cod 0 Puncte
10 Mitrofan Dana Florina Palatul copiilor Constanta 02:47:14 Timp 6484 Cod 0 Puncte
11 Oprea Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:50:27 Timp 6466 Cod 0 Puncte
11 Predescu Petru Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:18:97 Timp 6047 Cod 0 Puncte
12 Secuiu Aurelian Pavel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:19:61 Timp 5509 Cod 0 Puncte
12 Comanescu Silvia Gabriela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:59:34 Timp 6708 Cod 0 Puncte
13 Scarlat Roxana Georgeta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:59:77 Timp 7132 Cod 0 Puncte
13 Niculescu Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:20:19 Timp 6833 Cod 0 Puncte
14 Ripanu Ionut Marius Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:20:65 Timp 4836 Cod 0 Puncte
15 Bozga Alin Catalin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:22:11 Timp 4794 Cod 0 Puncte
16 Ermalai Victor Liceul cu program sportiv Braila 02:22:16 Timp 5475 Cod 0 Puncte
17 Patru Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:22:91 Timp 5742 Cod 0 Puncte
18 Andrei Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:23:41 Timp 5104 Cod 0 Puncte
19 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:30:57 Timp 5690 Cod 0 Puncte
20 Pop Daniel Alin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:43:40 Timp 5930 Cod 0 Puncte

5. 100 m liber (15 - 16 ani) Feminin

1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:59:78 Timp 5533 Cod 0 Puncte
1 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:52:33 Timp 4365 Cod 0 Puncte
2 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:01:34 Timp 5784 Cod 0 Puncte
2 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:52:48 Timp 4149 Cod 0 Puncte
3 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:01:48 Timp 5963 Cod 0 Puncte
3 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:53:76 Timp 5557 Cod 0 Puncte
4 Oprea Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:02:46 Timp 6466 Cod 0 Puncte
4 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:54:06 Timp 4662 Cod 0 Puncte
5 Cartu Alina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:66 Timp 4689 Cod 0 Puncte
5 Vartan Bogdan Constantin Palatul copiilor Constanta 00:55:98 Timp 5846 Cod 0 Puncte
6 Gheorghisor Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:57:40 Timp 6601 Cod 0 Puncte
6 Kalmar Timea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:03:53 Timp 5962 Cod 0 Puncte
7 Urichianu Bogdan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:01:06 Timp 6069 Cod 0 Puncte
7 Oancea Denisa Elena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:03:59 Timp 6211 Cod 0 Puncte
8 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:01:07 Timp 3309 Cod 0 Puncte
8 Ene Ioana Adriana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:85 Timp 4603 Cod 0 Puncte
9 Prodan Victoria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:20 Timp 4685 Cod 0 Puncte
9 Varga Ferenc Attila Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:57:08 Timp 5552 Cod 0 Puncte
10 Mihali Alexandru Petru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:57:17 Timp 5105 Cod 0 Puncte
10 Lupascu Manuela Lavinia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:05:21 Timp 5367 Cod 0 Puncte
11 Tudose Denisa Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:61 Timp 5398 Cod 0 Puncte
11 Macovei Dani Costin Liceul cu program sportiv Suceava 00:57:47 Timp 6261 Cod 0 Puncte
12 Nanu Claudiu Horatiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:57:74 Timp 5560 Cod 0 Puncte
12 Gheorghiu Ioana Anne Mari Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:07:75 Timp 5657 Cod 0 Puncte
13 Zaharia Anca Luiza Clubul Sportiv Scolar Resita 01:08:81 Timp 6416 Cod 0 Puncte
13 Roescu Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:57:83 Timp 5217 Cod 0 Puncte
14 Caciuc Vlad Razvan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:01:64 Timp 5975 Cod 0 Puncte
14 Ungureanu Georgeta Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:09:60 Timp 6464 Cod 0 Puncte
15 Badalac Radu Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:05:61 Timp 3701 Cod 0 Puncte
15 Taerel Roxana Lavinia Clubul Sportiv Scolar Resita 01:11:48 Timp 6417 Cod 0 Puncte
16 Plesa Alexandra Florentia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:12:66 Timp 7134 Cod 0 Puncte
17 Calinescu Denice Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:12:38 Timp 7843 Cod 0 Puncte
17 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:58:23 Timp 4792 Cod 0 Puncte
18 Nicolae Amalia Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:14:08 Timp 6279 Cod 0 Puncte
18 Prodescu Bogdan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:58:29 Timp 5220 Cod 0 Puncte
19 Jivcovici Ioana Natalia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:17:78 Timp 7834 Cod 0 Puncte
19 Pasolea Krucsai Oliviu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:58:31 Timp 5827 Cod 0 Puncte
20 Dolha Claudiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:58:65 Timp 5966 Cod 0 Puncte
21 Niculescu Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:58:84 Timp 6833 Cod 0 Puncte
22 Brudiu Dragos Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:59:97 Timp 4850 Cod 0 Puncte
23 Feraru Catalin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:00:38 Timp 5208 Cod 0 Puncte
24 Stefanescu Radu Ioan Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:00:47 Timp 7220 Cod 0 Puncte
25 Pop Tudor Iulian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:00:62 Timp 5987 Cod 0 Puncte
26 Babici Tiberiu Ioan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:01:01 Timp 6570 Cod 0 Puncte
27 Varga Raul Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:01:46 Timp 5769 Cod 0 Puncte
28 Leucuta Robert Octavian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:01:47 Timp 6951 Cod 0 Puncte
29 Sirjita Mihai Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:02:58 Timp 6241 Cod 0 Puncte
30 Birnaz Valeriu Liceul cu program sportiv Braila 01:02:75 Timp 6236 Cod 0 Puncte
31 Fernea Vlad Adrian Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:04:72 Timp 5929 Cod 0 Puncte
32 Predescu Petru Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:74 Timp 6047 Cod 0 Puncte
33 Ciocan Stefan Vladimir Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:04:83 Timp 5792 Cod 0 Puncte
34 Brebenar Corneliu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:16:29 Timp 7837 Cod 0 Puncte
255 Anastasescu Horatiu Vlad Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:54:49 Timp 4158 Cod 0 Puncte

6. 100 m liber (17 - 18 ani) Masculin

1 Olteanu Sever George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:37:35 Timp 3677 Cod 0 Puncte
1 Dumitru Maria Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:12:98 Timp 5903 Cod 0 Puncte
2 Ene Ioana Adriana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:17:00 Timp 4603 Cod 0 Puncte
2 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 03:45:76 Timp 4792 Cod 0 Puncte
3 Pau Carmen Clubul Sportiv Scolar Resita 04:27:20 Timp 5303 Cod 0 Puncte
3 Andrei Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:45:76 Timp 5104 Cod 0 Puncte
4 Tudose Denisa Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:29:34 Timp 5398 Cod 0 Puncte
4 Niculescu Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:46:29 Timp 6833 Cod 0 Puncte
5 Mihali Alexandru Petru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:47:69 Timp 5105 Cod 0 Puncte
5 Nicolae Amalia Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:50:37 Timp 6279 Cod 0 Puncte
6 Bozga Alin Catalin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 03:50:39 Timp 4794 Cod 0 Puncte
6 Mariga Anca Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 04:51:83 Timp 6107 Cod 0 Puncte
7 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:55:91 Timp 5103 Cod 0 Puncte
8 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:56:88 Timp 5511 Cod 0 Puncte
9 Roescu Daniel Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 03:58:02 Timp 5217 Cod 0 Puncte
10 Brehar Danut Lucian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:00:31 Timp 5212 Cod 0 Puncte

7. 200 m liber (17 - 18 ani) Masculin

1 Cosma Catalin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:52:93 Timp 4961 Cod 0 Puncte
1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:09:58 Timp 5533 Cod 0 Puncte
2 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:53:37 Timp 4365 Cod 0 Puncte
2 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:11:24 Timp 5784 Cod 0 Puncte
3 Pantazi Denisa Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:13:45 Timp 5724 Cod 0 Puncte
3 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:58:98 Timp 5557 Cod 0 Puncte
4 Olteanu Sever George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:00:81 Timp 3677 Cod 0 Puncte
4 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:16:54 Timp 5963 Cod 0 Puncte
5 Sumalan Iuliana Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:19:34 Timp 6975 Cod 0 Puncte
5 Urichianu Bogdan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:02:03 Timp 6069 Cod 0 Puncte
6 Badea George Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:02:88 Timp 5910 Cod 0 Puncte
6 Oancea Denisa Elena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:21:73 Timp 6211 Cod 0 Puncte
7 Gheorghisor Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:03:13 Timp 6601 Cod 0 Puncte
8 Badalac Radu Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:09:29 Timp 3701 Cod 0 Puncte
8 Cartu Alina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:22:55 Timp 4689 Cod 0 Puncte
9 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:02:39 Timp 4662 Cod 0 Puncte
9 Bob Laura Mihaela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:23:12 Timp 6234 Cod 0 Puncte
10 Oprea Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:24:14 Timp 6466 Cod 0 Puncte
10 Vartan Bogdan Constantin Palatul copiilor Constanta 02:04:56 Timp 5846 Cod 0 Puncte
11 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:05:01 Timp 5690 Cod 0 Puncte
11 Ciorobea Gabriela Iulia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:28:80 Timp 6644 Cod 0 Puncte
12 Ursu Doru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:05:26 Timp 5553 Cod 0 Puncte
12 Scarlat Roxana Georgeta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:32:55 Timp 7132 Cod 0 Puncte
13 Gheorghiu Ioana Anne Mari Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 02:33:63 Timp 5657 Cod 0 Puncte
13 Nanu Claudiu Horatiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:05:78 Timp 5560 Cod 0 Puncte
14 Macovei Dani Costin Liceul cu program sportiv Suceava 02:06:06 Timp 6261 Cod 0 Puncte
14 Manoliu Ana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:34:92 Timp 5290 Cod 0 Puncte
15 Plesa Alexandra Florentia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:35:24 Timp 7134 Cod 0 Puncte
15 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:08:75 Timp 5103 Cod 0 Puncte
16 Prodescu Bogdan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:11:05 Timp 5220 Cod 0 Puncte
16 Comanescu Silvia Gabriela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:36:41 Timp 6708 Cod 0 Puncte
17 Oprean Vasile Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:11:17 Timp 5955 Cod 0 Puncte
17 Chiritoiu Raluca Alex. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:39:43 Timp 5361 Cod 0 Puncte
18 Dolha Claudiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:11:26 Timp 5966 Cod 0 Puncte
19 Sirjita Mihai Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 02:16:84 Timp 6241 Cod 0 Puncte
20 Nanu Albert Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:17:50 Timp 4727 Cod 0 Puncte
21 Ciocan Stefan Vladimir Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:17:65 Timp 5792 Cod 0 Puncte
22 Feraru Catalin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:18:08 Timp 5208 Cod 0 Puncte
23 Babici Tiberiu Ioan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:18:42 Timp 6570 Cod 0 Puncte
24 Rodeanu Traian Remus Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:19:95 Timp 4745 Cod 0 Puncte
25 Radulescu Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 02:23:44 Timp 5655 Cod 0 Puncte
255 Osiac Sabrina Smara Clubul Sportiv Scolar Resita 02:26:69 Timp 5306 Cod 0 Puncte

8. 200 m liber (15 - 16 ani) Feminin

1 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:10:14 Timp 5557 Cod 0 Puncte
1 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:18:30 Timp 5784 Cod 0 Puncte
2 Lupascu Manuela Lavinia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:45:86 Timp 5367 Cod 0 Puncte
2 Ursu Doru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:15:75 Timp 5553 Cod 0 Puncte
3 Gheorghisor Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 08:20:13 Timp 6601 Cod 0 Puncte
3 Pau Carmen Clubul Sportiv Scolar Resita 10:00:01 Timp 5303 Cod 0 Puncte
4 Nicolae Amalia Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:34:39 Timp 6279 Cod 0 Puncte
4 Dolha Claudiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 08:30:03 Timp 5966 Cod 0 Puncte
5 Patru Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:31:26 Timp 5742 Cod 0 Puncte
5 Calinescu Denice Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 10:59:91 Timp 7843 Cod 0 Puncte
6 Mihali Alexandru Petru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 08:41:17 Timp 5105 Cod 0 Puncte
7 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 08:51:80 Timp 5511 Cod 0 Puncte

9. 400 m mixt (17 - 18 ani) Masculin

1 Cosma Catalin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 04:38:70 Timp 4961 Cod 0 Puncte
1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:15:38 Timp 5533 Cod 0 Puncte
2 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:44:20 Timp 4365 Cod 0 Puncte
2 Marin Georgiana Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:18:56 Timp 5099 Cod 0 Puncte
3 Dumitru Maria Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:22:81 Timp 5903 Cod 0 Puncte
3 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 04:44:56 Timp 5100 Cod 0 Puncte
4 Ciorobea Gabriela Iulia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:38:27 Timp 6644 Cod 0 Puncte
4 Revesz Levente Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 04:46:38 Timp 4407 Cod 0 Puncte
5 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:39:34 Timp 5925 Cod 0 Puncte
5 Urichianu Bogdan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:49:85 Timp 6069 Cod 0 Puncte
6 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:56:03 Timp 5690 Cod 0 Puncte
6 Oprea Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:51:08 Timp 6466 Cod 0 Puncte
7 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:59:87 Timp 6652 Cod 0 Puncte
7 Achim Oana Stefania Clubul Sportiv Scolar Sibiu 05:54:86 Timp 5765 Cod 0 Puncte
8 Secuiu Aurelian Pavel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:06:06 Timp 5509 Cod 0 Puncte
9 Chitu Catalin Alexandru Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:11:89 Timp 5783 Cod 0 Puncte
10 Blaga Razvan Cosmin Clubul Sportiv Municipal Arad 05:16:27 Timp 6600 Cod 0 Puncte
11 Ciocan Stefan Vladimir Clubul Sportiv Scolar Sibiu 05:26:80 Timp 5792 Cod 0 Puncte

10. 100 m spate (13 - 14 ani) Feminin

1 Lupascu Manuela Lavinia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:07:72 Timp 5367 Cod 0 Puncte
1 Petcu Constantin Cosmin Sport Club Municipal Bacau 01:00:45 Timp 3904 Cod 0 Puncte
2 Coman Maria Luiza Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:08:18 Timp 5332 Cod 0 Puncte
2 Lupu Razvan Cristian Liceul cu program sportiv Braila 01:01:32 Timp 5023 Cod 0 Puncte
3 Hanescu Irina Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:10:39 Timp 7417 Cod 0 Puncte
3 Badalac Radu Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:01:74 Timp 3701 Cod 0 Puncte
4 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:03:00 Timp 5511 Cod 0 Puncte
4 Scurtu Silvia Anca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:80 Timp 4653 Cod 0 Puncte
5 Brudiu Dragos Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:03:69 Timp 4850 Cod 0 Puncte
5 Imling Anca Clubul Sportiv Scolar Resita 01:11:04 Timp 5315 Cod 0 Puncte
6 Belciugan Angelo George Liceul cu program sportiv Braila 01:04:05 Timp 5468 Cod 0 Puncte
6 Cartu Alina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:86 Timp 4689 Cod 0 Puncte
7 Bozga Alin Catalin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:04:61 Timp 4794 Cod 0 Puncte
7 Sumalan Iuliana Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:13:05 Timp 6975 Cod 0 Puncte
8 Nastasescu Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 01:04:96 Timp 6369 Cod 0 Puncte
8 Marin Georgiana Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:14:16 Timp 5099 Cod 0 Puncte
9 Blaga Razvan Cosmin Clubul Sportiv Municipal Arad 01:03:77 Timp 6600 Cod 0 Puncte
9 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:12:46 Timp 5894 Cod 0 Puncte
10 Caciuc Vlad Razvan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:04:50 Timp 5975 Cod 0 Puncte
10 Tudose Denisa Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:44 Timp 5398 Cod 0 Puncte
11 Militaru Anca Palatul copiilor Constanta 01:14:53 Timp 5850 Cod 0 Puncte
11 Milian Alin Ionut Palatul copiilor Constanta 01:05:02 Timp 5857 Cod 0 Puncte
12 Varga Ferenc Attila Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:05:30 Timp 5552 Cod 0 Puncte
12 Drule Loredana Claudia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:15:87 Timp 5924 Cod 0 Puncte
13 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:05:98 Timp 6652 Cod 0 Puncte
13 Ungureanu Georgeta Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:16:01 Timp 6464 Cod 0 Puncte
14 Brehar Danut Lucian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:22 Timp 5212 Cod 0 Puncte
14 Zaharia Anca Luiza Clubul Sportiv Scolar Resita 01:16:29 Timp 6416 Cod 0 Puncte
15 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:49 Timp 5103 Cod 0 Puncte
15 Taerel Roxana Lavinia Clubul Sportiv Scolar Resita 01:19:21 Timp 6417 Cod 0 Puncte
16 Gheorghiu Ioana Anne Mari Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:19:24 Timp 5657 Cod 0 Puncte
16 Stefanescu Radu Ioan Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:06:82 Timp 7220 Cod 0 Puncte
17 Dobrea Daniel Liceul cu program sportiv Braila 01:07:24 Timp 5483 Cod 0 Puncte
17 Nicolae Amalia Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:22:93 Timp 6279 Cod 0 Puncte
18 Rodeanu Traian Remus Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:90 Timp 4745 Cod 0 Puncte
19 Manea Bogdan Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:08:79 Timp 6656 Cod 0 Puncte
20 Oprean Vasile Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:08:87 Timp 5955 Cod 0 Puncte
21 Nicola Florin Cristian Palatul copiilor Constanta 01:08:92 Timp 4335 Cod 0 Puncte
22 Petre Andrei Tiberius Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:08:99 Timp 5516 Cod 0 Puncte
23 Radulescu Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:09:69 Timp 5655 Cod 0 Puncte
24 Leucuta Robert Octavian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:10:22 Timp 6951 Cod 0 Puncte
25 Nanu Albert Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:10:37 Timp 4727 Cod 0 Puncte
26 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:12:29 Timp 5690 Cod 0 Puncte
27 Ciocan Stefan Vladimir Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:13:05 Timp 5792 Cod 0 Puncte
28 Pop Daniel Alin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:15:07 Timp 5930 Cod 0 Puncte

11. 50 m spate (17 - 18 ani) Masculin

1 Petcu Constantin Cosmin Sport Club Municipal Bacau 00:28:02 Timp 3904 Cod 0 Puncte
1 Coman Maria Luiza Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:31:51 Timp 5332 Cod 0 Puncte
2 Anastasescu Horatiu Vlad Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:28:54 Timp 4158 Cod 0 Puncte
2 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:31:61 Timp 5894 Cod 0 Puncte
3 Varga Ferenc Attila Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:01 Timp 5552 Cod 0 Puncte
3 Hanescu Irina Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:32:10 Timp 7417 Cod 0 Puncte
4 Badalac Radu Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:29:27 Timp 3701 Cod 0 Puncte
4 Lupascu Manuela Lavinia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:15 Timp 5367 Cod 0 Puncte
5 Nicola Florin Cristian Palatul copiilor Constanta 00:29:31 Timp 4335 Cod 0 Puncte
5 Scurtu Silvia Anca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:82 Timp 4653 Cod 0 Puncte
6 Lupu Razvan Cristian Liceul cu program sportiv Braila 00:29:36 Timp 5023 Cod 0 Puncte
6 Imling Anca Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:89 Timp 5315 Cod 0 Puncte
7 Caciuc Vlad Razvan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:76 Timp 5975 Cod 0 Puncte
7 Militaru Anca Palatul copiilor Constanta 00:33:75 Timp 5850 Cod 0 Puncte
8 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:34:07 Timp 5925 Cod 0 Puncte
8 Brudiu Dragos Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:82 Timp 4850 Cod 0 Puncte
9 Bozga Alin Catalin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:97 Timp 4794 Cod 0 Puncte
9 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:33:67 Timp 5963 Cod 0 Puncte
10 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:99 Timp 5511 Cod 0 Puncte
10 Ungureanu Georgeta Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:34:43 Timp 6464 Cod 0 Puncte
11 Milian Alin Ionut Palatul copiilor Constanta 00:30:22 Timp 5857 Cod 0 Puncte
11 Drule Loredana Claudia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:35:34 Timp 5924 Cod 0 Puncte
12 Belciugan Angelo George Liceul cu program sportiv Braila 00:30:25 Timp 5468 Cod 0 Puncte
12 Zaharia Anca Luiza Clubul Sportiv Scolar Resita 00:35:38 Timp 6416 Cod 0 Puncte
13 Brehar Danut Lucian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:35 Timp 5212 Cod 0 Puncte
13 Gheorghiu Ioana Anne Mari Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:35:55 Timp 5657 Cod 0 Puncte
14 Nastasescu Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 00:30:46 Timp 6369 Cod 0 Puncte
14 Taerel Roxana Lavinia Clubul Sportiv Scolar Resita 00:36:13 Timp 6417 Cod 0 Puncte
15 Blaga Razvan Cosmin Clubul Sportiv Municipal Arad 00:30:57 Timp 6600 Cod 0 Puncte
15 Marin Georgiana Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:36:77 Timp 5099 Cod 0 Puncte
16 Dobrea Daniel Liceul cu program sportiv Braila 00:30:84 Timp 5483 Cod 0 Puncte
16 Nicolae Amalia Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:37:22 Timp 6279 Cod 0 Puncte
17 Cartu Alina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:88 Timp 4689 Cod 0 Puncte
17 Manea Bogdan Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:31:37 Timp 6656 Cod 0 Puncte
18 Leucuta Robert Octavian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:31:51 Timp 6951 Cod 0 Puncte
19 Prodescu Bogdan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:57 Timp 5220 Cod 0 Puncte
20 Radulescu Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:32:02 Timp 5655 Cod 0 Puncte
21 Petre Andrei Tiberius Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:25 Timp 5516 Cod 0 Puncte
22 Oprean Vasile Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:32:58 Timp 5955 Cod 0 Puncte
23 Pop Tudor Iulian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:35:55 Timp 5987 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

12. 200 m bras (13 - 14 ani) Feminin

1 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:40:15 Timp 5894 Cod 0 Puncte
1 Revesz Levente Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:26:59 Timp 4407 Cod 0 Puncte
2 Dragne Dan Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:27:50 Timp 5338 Cod 0 Puncte
2 Marin Georgiana Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:45:31 Timp 5099 Cod 0 Puncte
3 Leonte Cristina Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:46:75 Timp 5436 Cod 0 Puncte
3 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:31:02 Timp 5100 Cod 0 Puncte
4 Chitu Catalin Alexandru Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:31:21 Timp 5783 Cod 0 Puncte
4 Tapoca Luminita Liceul cu program sportiv Braila 02:51:21 Timp 5470 Cod 0 Puncte
5 State Mihai Clubul WATER PITESTI 02:34:42 Timp 5892 Cod 0 Puncte
5 Pau Carmen Clubul Sportiv Scolar Resita 02:54:12 Timp 5303 Cod 0 Puncte
6 Carp Iuliana Elena Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:54:33 Timp 4690 Cod 0 Puncte
6 Goga Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:34:82 Timp 4775 Cod 0 Puncte
7 Scurtu Silviu Eugen Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:38:14 Timp 4666 Cod 0 Puncte
7 Feier Ana Clubul Sportiv Municipal Arad 02:56:86 Timp 6582 Cod 0 Puncte
8 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:42:85 Timp 4792 Cod 0 Puncte
8 Dragomir Mirela Alexandra Liceul cu program sportiv Braila 02:58:64 Timp 6743 Cod 0 Puncte
9 Lazar George Sorin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:35:99 Timp 5440 Cod 0 Puncte
9 Achim Oana Stefania Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:03:17 Timp 5765 Cod 0 Puncte
10 Filimon Bogdan Teodor Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:43:45 Timp 6224 Cod 0 Puncte
10 Oprea Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:11:77 Timp 6466 Cod 0 Puncte
11 Secuiu Aurelian Pavel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:44:57 Timp 5509 Cod 0 Puncte
11 Marcu Madalina Ioana Palatul copiilor Constanta 03:13:12 Timp 5849 Cod 0 Puncte
12 Nae Lucian Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:52:34 Timp 7418 Cod 0 Puncte
12 Chiritoiu Raluca Alex. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:15:81 Timp 5361 Cod 0 Puncte
13 Babici Tiberiu Ioan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:52:91 Timp 6570 Cod 0 Puncte
13 Plesa Alexandra Florentia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:23:80 Timp 7134 Cod 0 Puncte
14 Fernea Vlad Adrian Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:53:37 Timp 5929 Cod 0 Puncte
14 Jivcovici Ioana Natalia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:27:22 Timp 7834 Cod 0 Puncte
15 Corneliu Mihai Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:54:68 Timp 6677 Cod 0 Puncte
16 Pintea Andrei Catalin Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 02:56:04 Timp 4167 Cod 0 Puncte

13. 50 m fluture (15 - 16 ani) Feminin

1 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:25:91 Timp 3309 Cod 0 Puncte
1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:44 Timp 5533 Cod 0 Puncte
2 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:84 Timp 5784 Cod 0 Puncte
2 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:25:94 Timp 4149 Cod 0 Puncte
3 Nicola Florin Cristian Palatul copiilor Constanta 00:26:63 Timp 4335 Cod 0 Puncte
3 Dumitru Maria Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:26 Timp 5903 Cod 0 Puncte
4 Osiac Sabrina Smara Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:38 Timp 5306 Cod 0 Puncte
4 Predescu Petru Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:07 Timp 6047 Cod 0 Puncte
5 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:12 Timp 4662 Cod 0 Puncte
5 Kalmar Timea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:74 Timp 5962 Cod 0 Puncte
6 Stroe Ionut Bogdan Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:27:22 Timp 6239 Cod 0 Puncte
6 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:13 Timp 5925 Cod 0 Puncte
7 Niculescu Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:56 Timp 6833 Cod 0 Puncte
7 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:94 Timp 5963 Cod 0 Puncte
8 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:18 Timp 5557 Cod 0 Puncte
9 Nicolae Bianca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:78 Timp 6423 Cod 0 Puncte
9 Ermalai Victor Liceul cu program sportiv Braila 00:27:93 Timp 5475 Cod 0 Puncte
10 Prodan Victoria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:67 Timp 4685 Cod 0 Puncte
10 Coci Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:98 Timp 5997 Cod 0 Puncte
11 Tudose Denisa Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:70 Timp 5398 Cod 0 Puncte
11 Bozga Alin Catalin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:07 Timp 4794 Cod 0 Puncte
12 Kobayashi Yoichi Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:23 Timp 8359 Cod 0 Puncte
12 Oprea Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:75 Timp 6466 Cod 0 Puncte
13 Imling Anca Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:77 Timp 5315 Cod 0 Puncte
13 Pasolea Krucsai Oliviu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:28 Timp 5827 Cod 0 Puncte
14 Cosoreanu Andra Doriana Palatul copiilor Constanta 00:33:45 Timp 5851 Cod 0 Puncte
14 Neagu Vlad Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:51 Timp 6641 Cod 0 Puncte
15 Pintea Ovidiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:55 Timp 5542 Cod 0 Puncte
15 Scarlat Roxana Georgeta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:73 Timp 7132 Cod 0 Puncte
16 Brudiu Dragos Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:28:95 Timp 4850 Cod 0 Puncte
17 Badea George Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:45 Timp 5910 Cod 0 Puncte
17 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:30:47 Timp 5894 Cod 0 Puncte
18 Dobrea Daniel Liceul cu program sportiv Braila 00:28:58 Timp 5483 Cod 0 Puncte
18 Calinescu Denice Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:34:05 Timp 7843 Cod 0 Puncte
19 Manoliu Ana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:08 Timp 5290 Cod 0 Puncte
19 Mihali Alexandru Petru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:28:62 Timp 5105 Cod 0 Puncte
20 Ursu Doru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:65 Timp 5553 Cod 0 Puncte
20 Drule Loredana Claudia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:34:76 Timp 5924 Cod 0 Puncte
21 Andrei Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:02 Timp 5104 Cod 0 Puncte
21 Mitrofan Dana Florina Palatul copiilor Constanta 00:34:79 Timp 6484 Cod 0 Puncte
22 Lupu Razvan Cristian Liceul cu program sportiv Braila 00:29:14 Timp 5023 Cod 0 Puncte
22 Ungureanu Georgeta Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:35:06 Timp 6464 Cod 0 Puncte
23 Vartan Bogdan Constantin Palatul copiilor Constanta 00:29:30 Timp 5846 Cod 0 Puncte
23 Comanescu Silvia Gabriela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:30 Timp 6708 Cod 0 Puncte
24 Stanciu Andrei Liviu Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:29:44 Timp 5656 Cod 0 Puncte
24 Cartu Alina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:45 Timp 4689 Cod 0 Puncte
25 Mariga Anca Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:36:86 Timp 6107 Cod 0 Puncte
25 Roescu Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:63 Timp 5217 Cod 0 Puncte
26 Leucuta Robert Octavian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:75 Timp 6951 Cod 0 Puncte
26 Nicolae Amalia Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:37:09 Timp 6279 Cod 0 Puncte
27 Jivcovici Ioana Natalia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:40:82 Timp 7834 Cod 0 Puncte
27 Belciugan Angelo George Liceul cu program sportiv Braila 00:30:03 Timp 5468 Cod 0 Puncte
28 Prodescu Bogdan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:13 Timp 5220 Cod 0 Puncte
29 Varga Raul Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:73 Timp 5769 Cod 0 Puncte
30 Birnaz Valeriu Liceul cu program sportiv Braila 00:30:84 Timp 6236 Cod 0 Puncte
31 Feraru Catalin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:17 Timp 5208 Cod 0 Puncte
32 Nastasescu Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 00:31:17 Timp 6369 Cod 0 Puncte
33 Pop Daniel Alin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:32:37 Timp 5930 Cod 0 Puncte
34 Brebenar Corneliu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:38:24 Timp 7837 Cod 0 Puncte
255 Ene Ioana Adriana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:09 Timp 4603 Cod 0 Puncte
255 Scurtu Silvia Anca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:42 Timp 4653 Cod 0 Puncte

14. 400 m liber (17 - 18 ani) Masculin

1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:27:98 Timp 5533 Cod 0 Puncte
1 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:00:69 Timp 4365 Cod 0 Puncte
2 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:37:50 Timp 5784 Cod 0 Puncte
2 Cosma Catalin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 04:02:12 Timp 4961 Cod 0 Puncte
3 Pantazi Denisa Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:43:92 Timp 5724 Cod 0 Puncte
3 Olteanu Sever George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:15:27 Timp 3677 Cod 0 Puncte
4 Urichianu Bogdan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:16:42 Timp 6069 Cod 0 Puncte
4 Cartu Alina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:46:61 Timp 4689 Cod 0 Puncte
5 Sumalan Iuliana Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 04:48:89 Timp 6975 Cod 0 Puncte
5 Badea George Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:21:20 Timp 5910 Cod 0 Puncte
6 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:21:70 Timp 5690 Cod 0 Puncte
6 Oancea Denisa Elena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:49:17 Timp 6211 Cod 0 Puncte
7 Bob Laura Mihaela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 05:03:45 Timp 6234 Cod 0 Puncte
7 Gheorghisor Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:25:84 Timp 6601 Cod 0 Puncte
8 Ciorobea Gabriela Iulia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:03:94 Timp 6644 Cod 0 Puncte
8 Andrei Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:28:92 Timp 5104 Cod 0 Puncte
9 Coci Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:27:21 Timp 5997 Cod 0 Puncte
9 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:55:72 Timp 5963 Cod 0 Puncte
10 Oprea Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:09:93 Timp 6466 Cod 0 Puncte
10 Patru Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:28:05 Timp 5742 Cod 0 Puncte
11 Nanu Claudiu Horatiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:31:00 Timp 5560 Cod 0 Puncte
11 Ungureanu Georgeta Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:10:24 Timp 6464 Cod 0 Puncte
12 Dolha Claudiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:32:65 Timp 5966 Cod 0 Puncte
13 Vartan Bogdan Constantin Palatul copiilor Constanta 04:34:79 Timp 5846 Cod 0 Puncte
14 Ripanu Ionut Marius Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 04:36:57 Timp 4836 Cod 0 Puncte
15 Pop Tudor Iulian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:38:77 Timp 5987 Cod 0 Puncte
16 Oprean Vasile Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:41:11 Timp 5955 Cod 0 Puncte
17 Secuiu Aurelian Pavel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:41:97 Timp 5509 Cod 0 Puncte
18 Corneliu Mihai Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:51:78 Timp 6677 Cod 0 Puncte
19 Ciocan Stefan Vladimir Clubul Sportiv Scolar Sibiu 04:51:97 Timp 5792 Cod 0 Puncte
20 Nanu Albert Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:53:00 Timp 4727 Cod 0 Puncte
21 Feraru Catalin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:01:92 Timp 5208 Cod 0 Puncte
22 Roescu Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:04:57 Timp 5217 Cod 0 Puncte
23 Pop Daniel Alin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:19:54 Timp 5930 Cod 0 Puncte

15. 50 m liber (17 - 18 ani) Masculin

1 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:23:49 Timp 4149 Cod 0 Puncte
1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:61 Timp 5533 Cod 0 Puncte
2 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:28:38 Timp 5894 Cod 0 Puncte
2 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:23:95 Timp 4365 Cod 0 Puncte
3 Hanescu Irina Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:28:79 Timp 7417 Cod 0 Puncte
3 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:24:03 Timp 3309 Cod 0 Puncte
4 Militaru Anca Palatul copiilor Constanta 00:28:90 Timp 5850 Cod 0 Puncte
4 Anastasescu Horatiu Vlad Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:24:48 Timp 4158 Cod 0 Puncte
5 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:93 Timp 5963 Cod 0 Puncte
5 Caciuc Vlad Razvan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:24:71 Timp 5975 Cod 0 Puncte
6 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:24:72 Timp 5557 Cod 0 Puncte
6 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:28:98 Timp 5925 Cod 0 Puncte
7 Oancea Denisa Elena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:48 Timp 6211 Cod 0 Puncte
7 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:25:17 Timp 4662 Cod 0 Puncte
8 Kalmar Timea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:57 Timp 5962 Cod 0 Puncte
8 Badalac Radu Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:26:42 Timp 3701 Cod 0 Puncte
9 Oprea Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:82 Timp 6466 Cod 0 Puncte
9 Varga Ferenc Attila Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:25:48 Timp 5552 Cod 0 Puncte
10 Manoliu Ana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:94 Timp 5290 Cod 0 Puncte
10 Vartan Bogdan Constantin Palatul copiilor Constanta 00:25:76 Timp 5846 Cod 0 Puncte
11 Urichianu Bogdan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:25:79 Timp 6069 Cod 0 Puncte
11 Prodan Victoria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:94 Timp 4685 Cod 0 Puncte
12 Ene Ioana Adriana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:95 Timp 4603 Cod 0 Puncte
12 Neagu Vlad Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:25:85 Timp 6641 Cod 0 Puncte
13 Mihali Alexandru Petru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:25:91 Timp 5105 Cod 0 Puncte
13 Zaharia Anca Luiza Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:07 Timp 6416 Cod 0 Puncte
14 Carp Iuliana Elena Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:66 Timp 4690 Cod 0 Puncte
14 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:07 Timp 4792 Cod 0 Puncte
15 Pintea Ovidiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:54 Timp 5542 Cod 0 Puncte
16 Nicola Florin Cristian Palatul copiilor Constanta 00:26:91 Timp 4335 Cod 0 Puncte
16 Leonte Cristina Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:76 Timp 5436 Cod 0 Puncte
17 Pau Carmen Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:03 Timp 5303 Cod 0 Puncte
17 Stroe Ionut Bogdan Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:25:95 Timp 6239 Cod 0 Puncte
18 Predescu Petru Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:34 Timp 6047 Cod 0 Puncte
18 Nicolae Bianca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:52 Timp 6423 Cod 0 Puncte
19 Taerel Roxana Lavinia Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:57 Timp 6417 Cod 0 Puncte
19 Pasolea Krucsai Oliviu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:26:61 Timp 5827 Cod 0 Puncte
20 Gheorghiu Ioana Anne Mari Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:31:63 Timp 5657 Cod 0 Puncte
20 Prodescu Bogdan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:72 Timp 5220 Cod 0 Puncte
21 Ripanu Ionut Marius Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:26:86 Timp 4836 Cod 0 Puncte
21 Scarlat Roxana Georgeta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:85 Timp 7132 Cod 0 Puncte
22 Ungureanu Georgeta Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:32:15 Timp 6464 Cod 0 Puncte
22 Roescu Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:04 Timp 5217 Cod 0 Puncte
23 Stanciu Andrei Liviu Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:27:04 Timp 5656 Cod 0 Puncte
23 Calinescu Denice Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:91 Timp 7843 Cod 0 Puncte
24 Mariga Anca Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:33:11 Timp 6107 Cod 0 Puncte
24 Brudiu Dragos Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:27:05 Timp 4850 Cod 0 Puncte
25 Macovei Dani Costin Liceul cu program sportiv Suceava 00:27:09 Timp 6261 Cod 0 Puncte
25 Comanescu Silvia Gabriela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:43 Timp 6708 Cod 0 Puncte
26 Blaga Razvan Cosmin Clubul Sportiv Municipal Arad 00:27:13 Timp 6600 Cod 0 Puncte
26 Nicolae Amalia Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:67 Timp 6279 Cod 0 Puncte
27 Jivcovici Ioana Natalia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:35:30 Timp 7834 Cod 0 Puncte
27 Niculescu Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:19 Timp 6833 Cod 0 Puncte
28 Belciugan Angelo George Liceul cu program sportiv Braila 00:27:34 Timp 5468 Cod 0 Puncte
28 Dragomir Mirela Alexandra Liceul cu program sportiv Braila 00:35:67 Timp 6743 Cod 0 Puncte
29 Babici Tiberiu Ioan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:27:51 Timp 6570 Cod 0 Puncte
30 Talos Daniel Gheorghe Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:56 Timp 5968 Cod 0 Puncte
31 Filimon Bogdan Teodor Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:74 Timp 6224 Cod 0 Puncte
32 Ermalai Victor Liceul cu program sportiv Braila 00:27:83 Timp 5475 Cod 0 Puncte
33 Radulescu Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:27:86 Timp 5655 Cod 0 Puncte
34 Feraru Catalin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:11 Timp 5208 Cod 0 Puncte
35 Scurtu Silviu Eugen Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:12 Timp 4666 Cod 0 Puncte
36 Varga Raul Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:32 Timp 5769 Cod 0 Puncte
37 Sirjita Mihai Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:28:47 Timp 6241 Cod 0 Puncte
38 Fernea Vlad Adrian Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:29:30 Timp 5929 Cod 0 Puncte
39 Popa Sorin Alexandru Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:32:96 Timp 8362 Cod 0 Puncte
255 Tudose Denisa Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:05 Timp 5398 Cod 0 Puncte

16. 800 m liber (15 - 16 ani) Feminin

1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:14:47 Timp 5533 Cod 0 Puncte
2 Pantazi Denisa Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:41:07 Timp 5724 Cod 0 Puncte
3 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:50:85 Timp 5784 Cod 0 Puncte
4 Oancea Denisa Elena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 09:58:14 Timp 6211 Cod 0 Puncte
5 Cartu Alina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10:11:40 Timp 4689 Cod 0 Puncte
6 Bob Laura Mihaela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 10:25:78 Timp 6234 Cod 0 Puncte
7 Ungureanu Georgeta Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 10:42:54 Timp 6464 Cod 0 Puncte
8 Oprea Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 10:47:68 Timp 6466 Cod 0 Puncte
9 Ciorobea Gabriela Iulia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10:51:32 Timp 6644 Cod 0 Puncte
10 Calinescu Denice Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 12:12:98 Timp 7843 Cod 0 Puncte

17. 200 m spate (17 - 18 ani) Masculin

1 Lupascu Manuela Lavinia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:25:45 Timp 5367 Cod 0 Puncte
1 Lupu Razvan Cristian Liceul cu program sportiv Braila 02:13:14 Timp 5023 Cod 0 Puncte
2 Badalac Radu Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:13:76 Timp 3701 Cod 0 Puncte
2 Cartu Alina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:30:54 Timp 4689 Cod 0 Puncte
3 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:14:41 Timp 5511 Cod 0 Puncte
3 Sumalan Iuliana Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:31:98 Timp 6975 Cod 0 Puncte
4 Belciugan Angelo George Liceul cu program sportiv Braila 02:16:73 Timp 5468 Cod 0 Puncte
4 Marin Georgiana Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:32:06 Timp 5099 Cod 0 Puncte
5 Bozga Alin Catalin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:16:76 Timp 4794 Cod 0 Puncte
5 Imling Anca Clubul Sportiv Scolar Resita 02:36:36 Timp 5315 Cod 0 Puncte
6 Blaga Razvan Cosmin Clubul Sportiv Municipal Arad 02:17:45 Timp 6600 Cod 0 Puncte
6 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:39:35 Timp 5784 Cod 0 Puncte
7 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:18:32 Timp 6652 Cod 0 Puncte
7 Drule Loredana Claudia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:40:76 Timp 5924 Cod 0 Puncte
8 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:23:56 Timp 5690 Cod 0 Puncte
8 Militaru Anca Palatul copiilor Constanta 02:55:86 Timp 5850 Cod 0 Puncte
9 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:19:41 Timp 5103 Cod 0 Puncte
9 Zaharia Anca Luiza Clubul Sportiv Scolar Resita 02:47:78 Timp 6416 Cod 0 Puncte
10 Brehar Danut Lucian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:21:38 Timp 5212 Cod 0 Puncte