Cont

Rezultatele finale pentru Campionat national open bazin acoperit

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m bras (19 - 99 ani) Masculin

1 Preda Valentin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:90 Timp 2316 Cod 0 Puncte
1 Lacusta Larisa Elena Sport Club Municipal Bacau 01:12:10 Timp 1370 Cod 0 Puncte
2 Samoila Elena Roxana Liceul cu program sportiv Braila 01:12:90 Timp 5043 Cod 0 Puncte
2 Nistor Catalin Clubul Sportiv Municipal Braila 01:05:49 Timp 684 Cod 0 Puncte
3 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:13:43 Timp 5177 Cod 0 Puncte
3 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:06:39 Timp 3309 Cod 0 Puncte
4 Csorbasi Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:08:72 Timp 3272 Cod 0 Puncte
4 Pau Carmen Clubul Sportiv Scolar Resita 01:17:45 Timp 5303 Cod 0 Puncte
5 Goga Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:09:06 Timp 4775 Cod 0 Puncte
5 Leonte Cristina Georgiana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:17:68 Timp 5436 Cod 0 Puncte
6 Rosu Florentin Vasilica Liceul cu program sportiv Braila 01:09:06 Timp 5031 Cod 0 Puncte
6 Ene Ioana Adriana Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 01:18:20 Timp 4603 Cod 0 Puncte
7 Zaulet Mihaela Adina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:22:04 Timp 3753 Cod 0 Puncte
7 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:09:98 Timp 5100 Cod 0 Puncte
8 Hekman Anamaria Ilona Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:22:85 Timp 3137 Cod 0 Puncte
8 Sandu Cristian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:10:16 Timp 3221 Cod 0 Puncte
9 Chitu Catalin Alexandru Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:09:75 Timp 5783 Cod 0 Puncte
9 Lapusan Alexandra Dora Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:22:50 Timp 6284 Cod 0 Puncte
10 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:10:70 Timp 4792 Cod 0 Puncte
10 Tapoca Luminita Liceul cu program sportiv Braila 01:23:95 Timp 5470 Cod 0 Puncte
11 Gaucan Daniela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:24:59 Timp 4171 Cod 0 Puncte
11 Revesz Levente Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:10:96 Timp 4407 Cod 0 Puncte
12 Sabovici Adrian Marius Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:11:62 Timp 3316 Cod 0 Puncte
12 Achim Oana Stefania Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:24:91 Timp 5765 Cod 0 Puncte
13 Lancea Cosmin Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:12:60 Timp 608 Cod 0 Puncte
14 Andone Dan Razvan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:12:65 Timp 3633 Cod 0 Puncte
15 State Mihai Clubul WATER PITESTI 01:13:25 Timp 5892 Cod 0 Puncte
16 Radu Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:18:08 Timp 2498 Cod 0 Puncte
17 Lazar George Sorin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:14:27 Timp 5440 Cod 0 Puncte
18 Andreiev Lucian Florentin Palatul copiilor Constanta 01:15:34 Timp 4895 Cod 0 Puncte
19 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:18:17 Timp 5511 Cod 0 Puncte
20 Varga Raul Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:19:06 Timp 5769 Cod 0 Puncte
21 Babici Tiberiu Ioan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:19:31 Timp 6570 Cod 0 Puncte
22 Corneliu Mihai Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:23:28 Timp 6677 Cod 0 Puncte
23 Brebenar Corneliu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:34:64 Timp 7837 Cod 0 Puncte

2. 50 m fluture (15 - 16 ani) Feminin

1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:72 Timp 5533 Cod 0 Puncte
1 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:27 Timp 710 Cod 0 Puncte
2 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:77 Timp 484 Cod 0 Puncte
2 Coros Daria Ioana Clubul Sportiv Municipal Arad 00:29:49 Timp 184 Cod 0 Puncte
3 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Municipal Resita 00:25:90 Timp 535 Cod 0 Puncte
3 Malcomete Emma Florentina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:52 Timp 4567 Cod 0 Puncte
4 Oprescu Lavinia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:09 Timp 5084 Cod 0 Puncte
4 Olaru Tudor Flores Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:26:09 Timp 3103 Cod 0 Puncte
5 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:20 Timp 5784 Cod 0 Puncte
5 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:26:25 Timp 4149 Cod 0 Puncte
6 Darie Cosmin Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:26:33 Timp 1595 Cod 0 Puncte
6 Kalmar Timea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:25 Timp 5962 Cod 0 Puncte
7 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Municipal Arad 00:26:48 Timp 598 Cod 0 Puncte
7 Osiac Sabrina Smara Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:45 Timp 5306 Cod 0 Puncte
8 Leu Ana Maria Clubul Sportiv Municipal Braila 00:30:53 Timp 2058 Cod 0 Puncte
9 Orzanescu George Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:20 Timp 2779 Cod 0 Puncte
9 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:30:70 Timp 5925 Cod 0 Puncte
10 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:26 Timp 4662 Cod 0 Puncte
10 Ene Ioana Adriana Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 00:30:93 Timp 4603 Cod 0 Puncte
11 Lazar Dana Irina Liceul cu program sportiv Braila 00:30:95 Timp 3395 Cod 0 Puncte
11 Nicola Florin Cristian Palatul copiilor Constanta 00:27:34 Timp 4335 Cod 0 Puncte
12 Gaucan Daniela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:48 Timp 4171 Cod 0 Puncte
12 Jitaru Sabin Iulian Sport Club Municipal Bacau 00:27:76 Timp 3598 Cod 0 Puncte
13 Cocar Nada Alexandra Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:56 Timp 4758 Cod 0 Puncte
13 Predescu Petru Cristian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:27:90 Timp 6047 Cod 0 Puncte
14 Creteanu Filip Florin Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:05 Timp 3563 Cod 0 Puncte
14 Pinciu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:32:71 Timp 3933 Cod 0 Puncte
15 Zibileanu Silviu Palatul copiilor Constanta 00:28:09 Timp 5168 Cod 0 Puncte
15 Benea Daniela Sport Club Municipal Bacau 00:33:00 Timp 4695 Cod 0 Puncte
16 Lancea Cosmin Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:28:41 Timp 608 Cod 0 Puncte
16 Candet Gabriela Liceul cu program sportiv Braila 00:33:50 Timp 5014 Cod 0 Puncte
17 Nicolae Bianca Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:34:62 Timp 6423 Cod 0 Puncte
17 Bozga Alin Catalin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:79 Timp 4794 Cod 0 Puncte
18 Dogaru Catalina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:34:67 Timp 5495 Cod 0 Puncte
18 Ursu Doru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:88 Timp 5553 Cod 0 Puncte
19 Orel Laura Clubul Sportiv Scolar Resita 00:36:85 Timp 4751 Cod 0 Puncte
19 Busca Dragos Mircea Clubul WATER PITESTI 00:28:96 Timp 4023 Cod 0 Puncte
20 Poeana Adrian Nicusor Sport Club Municipal Bacau 00:29:03 Timp 4882 Cod 0 Puncte
21 Sabovici Adrian Marius Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:17 Timp 3316 Cod 0 Puncte
22 Niculescu Valentin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:29:21 Timp 6833 Cod 0 Puncte
23 Pasula Cristian Ioan Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:28 Timp 2284 Cod 0 Puncte
24 Sandu Cristian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:29:36 Timp 3221 Cod 0 Puncte
25 Toma Ioan Alexandru Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:29:54 Timp 5375 Cod 0 Puncte
26 Musca George Alexandru Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:30:58 Timp 4960 Cod 0 Puncte
27 Varga Raul Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:86 Timp 5769 Cod 0 Puncte
28 Roescu Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:12 Timp 5217 Cod 0 Puncte
29 Constandache Constantin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:27 Timp 6697 Cod 0 Puncte
30 Munteanu Silviu Paul Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:32:88 Timp 3637 Cod 0 Puncte
31 Brebenar Corneliu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:36:73 Timp 7837 Cod 0 Puncte
255 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:56 Timp 3309 Cod 0 Puncte

3. 200 m liber (17 - 99 ani) Feminin

1 Malcomete Emma Florentina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:36:36 Timp 4567 Cod 0 Puncte
1 Cosma Catalin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 07:41:88 Timp 4961 Cod 0 Puncte
2 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 07:41:99 Timp 710 Cod 0 Puncte
2 Samoila Elena Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:51:56 Timp 5043 Cod 0 Puncte
3 Olteanu Sever George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:12:26 Timp 3677 Cod 0 Puncte
3 Leu Ana Maria Clubul Sportiv Municipal Braila 09:10:77 Timp 2058 Cod 0 Puncte
4 Nita Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:11:70 Timp 4730 Cod 0 Puncte
4 Badea George Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:19:04 Timp 5910 Cod 0 Puncte
5 Negru Ionela Loredana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:24:33 Timp 4867 Cod 0 Puncte
5 Darie Cosmin Clubul Sportiv Municipal Timisoara 08:29:14 Timp 1595 Cod 0 Puncte
6 Osiac Sabrina Smara Clubul Sportiv Scolar Resita 09:25:66 Timp 5306 Cod 0 Puncte
7 Dogaru Catalina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 09:58:73 Timp 5495 Cod 0 Puncte

4. 400 m liber (19 - 99 ani) Masculin

1 Potec Camelia Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:11:57 Timp 314 Cod 0 Puncte
1 Coman Dragos Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:49:95 Timp 585 Cod 0 Puncte
2 Paduraru Simona Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 04:18:03 Timp 230 Cod 0 Puncte
2 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:02:17 Timp 4365 Cod 0 Puncte
3 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:22:73 Timp 5533 Cod 0 Puncte
3 Cosma Catalin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 04:02:81 Timp 4961 Cod 0 Puncte
4 Culea Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:08:66 Timp 1181 Cod 0 Puncte
4 Pantazi Denisa Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:34:26 Timp 5724 Cod 0 Puncte
5 Olteanu Sever George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:11:57 Timp 3677 Cod 0 Puncte
5 Benea Daniela Sport Club Municipal Bacau 04:37:32 Timp 4695 Cod 0 Puncte
6 Andrei Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:18:53 Timp 5104 Cod 0 Puncte
6 Anton Cortan Ioana Johana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:47:42 Timp 4532 Cod 0 Puncte
7 David Crina Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 04:52:01 Timp 4765 Cod 0 Puncte
7 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:19:70 Timp 5690 Cod 0 Puncte
8 Radaslavescu Raluca R. Clubul Sportiv Scolar Resita 05:10:62 Timp 4188 Cod 0 Puncte
8 Negru Ionut Marian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:23:33 Timp 4437 Cod 0 Puncte
9 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 04:25:23 Timp 1022 Cod 0 Puncte
9 Nita Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:51:69 Timp 4730 Cod 0 Puncte
10 Badea George Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:27:82 Timp 5910 Cod 0 Puncte
10 Bob Laura Mihaela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:52:37 Timp 6234 Cod 0 Puncte
11 Nanu Claudiu Horatiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:29:27 Timp 5560 Cod 0 Puncte
11 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:57:55 Timp 5963 Cod 0 Puncte
12 Pascu Alexandra Irina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:14:64 Timp 5519 Cod 0 Puncte
12 Patru Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:29:89 Timp 5742 Cod 0 Puncte
13 Szegedi Astrid Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:17:20 Timp 5803 Cod 0 Puncte
13 Gheorghisor Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:37:34 Timp 6601 Cod 0 Puncte
14 Ignat Marian Claudiu Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:50:16 Timp 4945 Cod 0 Puncte

5. 100 m spate (19 - 99 ani) Masculin

1 Brat Valentina Georgiana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:66 Timp 2500 Cod 0 Puncte
1 Florea Razvan Ionut Clubul Sportiv Farul Constanta 00:55:73 Timp 586 Cod 0 Puncte
2 Malcomete Emma Florentina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:05:40 Timp 4567 Cod 0 Puncte
2 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Municipal Arad 00:59:71 Timp 598 Cod 0 Puncte
3 Petcu Constantin Cosmin Sport Club Municipal Bacau 01:00:51 Timp 3904 Cod 0 Puncte
3 Popa Ellen Betrix Clubul Sportiv Municipal Braila 01:08:17 Timp 1459 Cod 0 Puncte
4 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:66 Timp 484 Cod 0 Puncte
4 Leu Ana Maria Clubul Sportiv Municipal Braila 01:08:66 Timp 2058 Cod 0 Puncte
5 Imling Anca Clubul Sportiv Scolar Resita 01:09:11 Timp 5315 Cod 0 Puncte
5 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Municipal Resita 01:01:28 Timp 535 Cod 0 Puncte
6 Zaulet Mihaela Adina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:09:18 Timp 3753 Cod 0 Puncte
6 Bakale Emile Rony Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:01:39 Timp 4847 Cod 0 Puncte
7 Badalac Radu Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:01:40 Timp 3701 Cod 0 Puncte
7 Scurtu Silvia Anca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:09:41 Timp 4653 Cod 0 Puncte
8 Caba Dragos Emanuel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:97 Timp 2737 Cod 0 Puncte
8 Marin Georgiana Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:10:51 Timp 5099 Cod 0 Puncte
9 Lupu Razvan Cristian Liceul cu program sportiv Braila 01:03:11 Timp 5023 Cod 0 Puncte
9 Coman Maria Luiza Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:09:67 Timp 5332 Cod 0 Puncte
10 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:04:04 Timp 5511 Cod 0 Puncte
10 Oprescu Lavinia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:10:25 Timp 5084 Cod 0 Puncte
11 Dumitru Maria Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:10:52 Timp 5903 Cod 0 Puncte
11 Udrea Alexandru Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:05:04 Timp 4964 Cod 0 Puncte
12 Negru Ionela Loredana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:71 Timp 4867 Cod 0 Puncte
12 Busca Dragos Mircea Clubul WATER PITESTI 01:05:87 Timp 4023 Cod 0 Puncte
13 Bozga Alin Catalin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:06:24 Timp 4794 Cod 0 Puncte
13 Barbu Monica Lia Liceul cu program sportiv Braila 01:10:90 Timp 5019 Cod 0 Puncte
14 Marin Cristian Mihai Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:06:33 Timp 4469 Cod 0 Puncte
14 Hanescu Irina Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:11:09 Timp 7417 Cod 0 Puncte
15 Cartu Alina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:85 Timp 4689 Cod 0 Puncte
15 Pasula Cristian Ioan Clubul Sportiv Scolar Resita 01:06:67 Timp 2284 Cod 0 Puncte
16 Marinac Claudia Stefania Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:13:79 Timp 5860 Cod 0 Puncte
17 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:79 Timp 5103 Cod 0 Puncte
17 Purcelea Liliana Roxana Clubul Sportiv Farul Constanta 01:13:06 Timp 3940 Cod 0 Puncte
18 Candet Gabriela Liceul cu program sportiv Braila 01:13:24 Timp 5014 Cod 0 Puncte
18 Stefanescu Radu Ioan Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:07:63 Timp 7220 Cod 0 Puncte
19 Dogaru Catalina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:13:31 Timp 5495 Cod 0 Puncte
19 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:07:65 Timp 5690 Cod 0 Puncte
20 Brehar Danut Lucian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:13 Timp 5212 Cod 0 Puncte
20 Beleiu Mirona Stefana Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:13:86 Timp 6029 Cod 0 Puncte
21 Nanu Albert Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:08:45 Timp 4727 Cod 0 Puncte
21 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:14:15 Timp 5963 Cod 0 Puncte
22 Popescu Daniel Clubul WATER PITESTI 01:09:87 Timp 5901 Cod 0 Puncte
22 Drule Loredana Claudia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:14:48 Timp 5924 Cod 0 Puncte
23 Sadoveac Liviu Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:10:02 Timp 1597 Cod 0 Puncte
23 Iordache Alexandra Z. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:16:35 Timp 5902 Cod 0 Puncte
24 Rodeanu Traian Remus Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:10:23 Timp 4745 Cod 0 Puncte
255 Creteanu Filip Florin Clubul Sportiv Scolar Resita 01:06:01 Timp 3563 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

6. 50 m bras (17 - 99 ani) Feminin

1 Lacusta Larisa Elena Sport Club Municipal Bacau 00:34:14 Timp 1370 Cod 0 Puncte
1 Preda Valentin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:73 Timp 2316 Cod 0 Puncte
2 Samoila Elena Roxana Liceul cu program sportiv Braila 00:34:30 Timp 5043 Cod 0 Puncte
2 Nistor Catalin Clubul Sportiv Municipal Braila 00:30:00 Timp 684 Cod 0 Puncte
3 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:35 Timp 5177 Cod 0 Puncte
3 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:06 Timp 3309 Cod 0 Puncte
4 Rosu Florentin Vasilica Liceul cu program sportiv Braila 00:31:02 Timp 5031 Cod 0 Puncte
4 Leonte Cristina Georgiana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:35:48 Timp 5436 Cod 0 Puncte
5 Sandu Cristian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:90 Timp 3221 Cod 0 Puncte
5 Pau Carmen Clubul Sportiv Scolar Resita 00:35:92 Timp 5303 Cod 0 Puncte
6 Csorbasi Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:32:37 Timp 3272 Cod 0 Puncte
6 Ene Ioana Adriana Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 00:36:66 Timp 4603 Cod 0 Puncte
7 Tapoca Luminita Liceul cu program sportiv Braila 00:37:25 Timp 5470 Cod 0 Puncte
7 Goga Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:32:59 Timp 4775 Cod 0 Puncte
8 Purcelea Liliana Roxana Clubul Sportiv Farul Constanta 00:37:58 Timp 3940 Cod 0 Puncte
9 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:22 Timp 4792 Cod 0 Puncte
9 Gaucan Daniela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:69 Timp 4171 Cod 0 Puncte
10 Sabovici Adrian Marius Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:62 Timp 3316 Cod 0 Puncte
10 Lapusan Alexandra Dora Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:39:05 Timp 6284 Cod 0 Puncte
11 Lancea Cosmin Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:32:78 Timp 608 Cod 0 Puncte
11 Hekman Anamaria Ilona Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:39:10 Timp 3137 Cod 0 Puncte
12 Achim Oana Stefania Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:40:34 Timp 5765 Cod 0 Puncte
12 Radu Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:96 Timp 2498 Cod 0 Puncte
13 Chitu Catalin Alexandru Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:33:08 Timp 5783 Cod 0 Puncte
14 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:33:30 Timp 5100 Cod 0 Puncte
15 Andone Dan Razvan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:33:34 Timp 3633 Cod 0 Puncte
16 Revesz Levente Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:33:75 Timp 4407 Cod 0 Puncte
17 Lazar George Sorin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:90 Timp 5440 Cod 0 Puncte
18 Andreiev Lucian Florentin Palatul copiilor Constanta 00:34:58 Timp 4895 Cod 0 Puncte
19 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:34:87 Timp 5511 Cod 0 Puncte
20 State Mihai Clubul WATER PITESTI 00:34:91 Timp 5892 Cod 0 Puncte
21 Roescu Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:78 Timp 5217 Cod 0 Puncte
22 Varga Raul Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:36:80 Timp 5769 Cod 0 Puncte
23 Babici Tiberiu Ioan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:36:94 Timp 6570 Cod 0 Puncte
24 Corneliu Mihai Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:39:15 Timp 6677 Cod 0 Puncte
255 Banescu Alexandru Iulian Clubul Sportiv Farul Constanta 00:32:54 Timp 5565 Cod 0 Puncte

7. 100 m fluture (19 - 99 ani) Masculin

1 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:54:86 Timp 710 Cod 0 Puncte
1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:33 Timp 5533 Cod 0 Puncte
2 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:54:91 Timp 484 Cod 0 Puncte
2 Potec Camelia Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:69 Timp 314 Cod 0 Puncte
3 Paduraru Simona Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:03:39 Timp 230 Cod 0 Puncte
3 Coman Dragos Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:56:15 Timp 585 Cod 0 Puncte
4 Coros Daria Ioana Clubul Sportiv Municipal Arad 01:04:47 Timp 184 Cod 0 Puncte
4 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Municipal Resita 00:56:75 Timp 535 Cod 0 Puncte
5 Culea Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:39 Timp 1181 Cod 0 Puncte
5 Malcomete Emma Florentina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:05:10 Timp 4567 Cod 0 Puncte
6 Tecar Sebastian Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:58:77 Timp 2848 Cod 0 Puncte
6 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:36 Timp 5784 Cod 0 Puncte
7 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:58:99 Timp 4662 Cod 0 Puncte
7 Oprescu Lavinia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:05:51 Timp 5084 Cod 0 Puncte
8 Leu Ana Maria Clubul Sportiv Municipal Braila 01:06:63 Timp 2058 Cod 0 Puncte
8 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:59:24 Timp 3309 Cod 0 Puncte
9 Scurtu Silvia Anca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:05:75 Timp 4653 Cod 0 Puncte
9 Olaru Tudor Flores Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:58:51 Timp 3103 Cod 0 Puncte
10 Darie Cosmin Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:59:08 Timp 1595 Cod 0 Puncte
10 Lazar Dana Irina Liceul cu program sportiv Braila 01:06:69 Timp 3395 Cod 0 Puncte
11 Badea George Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:99 Timp 5910 Cod 0 Puncte
11 Osiac Sabrina Smara Clubul Sportiv Scolar Resita 01:07:38 Timp 5306 Cod 0 Puncte
12 Andrei Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:01:12 Timp 5104 Cod 0 Puncte
12 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:07:39 Timp 5925 Cod 0 Puncte
13 Dumitru Maria Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:53 Timp 5903 Cod 0 Puncte
13 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:01:19 Timp 5557 Cod 0 Puncte
14 Rusu Carmen Sport Club Municipal Bacau 01:08:20 Timp 5169 Cod 0 Puncte
14 Ursu Doru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:01:48 Timp 5553 Cod 0 Puncte
15 Sabovici Adrian Marius Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:02:75 Timp 3316 Cod 0 Puncte
15 Kalmar Timea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:08:48 Timp 5962 Cod 0 Puncte
16 Bozga Alin Catalin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:03:25 Timp 4794 Cod 0 Puncte
16 Pinciu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:09:83 Timp 3933 Cod 0 Puncte
17 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:59:92 Timp 4149 Cod 0 Puncte
17 Ene Ioana Adriana Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 01:09:73 Timp 4603 Cod 0 Puncte
18 Nita Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:03 Timp 4730 Cod 0 Puncte
18 Nicola Florin Cristian Palatul copiilor Constanta 01:01:20 Timp 4335 Cod 0 Puncte
19 Imling Anca Clubul Sportiv Scolar Resita 01:11:53 Timp 5315 Cod 0 Puncte
19 Predescu Petru Cristian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:04:12 Timp 6047 Cod 0 Puncte
20 Poeana Adrian Nicusor Sport Club Municipal Bacau 01:04:21 Timp 4882 Cod 0 Puncte
20 Candet Gabriela Liceul cu program sportiv Braila 01:13:90 Timp 5014 Cod 0 Puncte
21 Zibileanu Silviu Palatul copiilor Constanta 01:04:28 Timp 5168 Cod 0 Puncte
21 Cocar Nada Alexandra Clubul Sportiv Scolar Resita 01:14:15 Timp 4758 Cod 0 Puncte
22 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:05:08 Timp 5690 Cod 0 Puncte
22 Dogaru Catalina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:17:15 Timp 5495 Cod 0 Puncte
23 Jitaru Sabin Iulian Sport Club Municipal Bacau 01:05:92 Timp 3598 Cod 0 Puncte
23 Nicolae Bianca Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:19:02 Timp 6423 Cod 0 Puncte
24 Pascu Alexandra Irina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:22:76 Timp 5519 Cod 0 Puncte
24 Patru Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:17 Timp 5742 Cod 0 Puncte
25 Niculescu Valentin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:06:18 Timp 6833 Cod 0 Puncte
26 Toma Ioan Alexandru Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:07:44 Timp 5375 Cod 0 Puncte
27 Rodeanu Traian Remus Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:10:84 Timp 4745 Cod 0 Puncte
28 Constandache Constantin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:12:17 Timp 6697 Cod 0 Puncte

8. 800 m liber (17 - 99 ani) Feminin

1 Potec Camelia Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:39:20 Timp 314 Cod 0 Puncte
1 Coman Dragos Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:09:67 Timp 585 Cod 0 Puncte
2 Paduraru Simona Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 08:48:01 Timp 230 Cod 0 Puncte
2 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:36:24 Timp 4365 Cod 0 Puncte
3 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:00:44 Timp 5533 Cod 0 Puncte
3 Culea Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:38:13 Timp 1181 Cod 0 Puncte
4 Tecar Sebastian Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:38:14 Timp 2848 Cod 0 Puncte
4 Pantazi Denisa Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:22:54 Timp 5724 Cod 0 Puncte
5 Olteanu Sever George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:47:89 Timp 3677 Cod 0 Puncte
5 Benea Daniela Sport Club Municipal Bacau 09:31:28 Timp 4695 Cod 0 Puncte
6 Anton Cortan Ioana Johana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:52:82 Timp 4532 Cod 0 Puncte
6 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 08:53:52 Timp 5690 Cod 0 Puncte
7 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 09:29:89 Timp 1022 Cod 0 Puncte
7 David Crina Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 10:05:98 Timp 4765 Cod 0 Puncte
8 Bob Laura Mihaela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 10:07:39 Timp 6234 Cod 0 Puncte
9 Radaslavescu Raluca R. Clubul Sportiv Scolar Resita 10:11:70 Timp 4188 Cod 0 Puncte
9 Patru Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:16:91 Timp 5742 Cod 0 Puncte
10 Iordache Alexandra Z. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:31:61 Timp 5902 Cod 0 Puncte
10 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:20:47 Timp 5103 Cod 0 Puncte
11 Szegedi Astrid Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10:46:14 Timp 5803 Cod 0 Puncte
11 Revesz Levente Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 09:29:63 Timp 4407 Cod 0 Puncte
12 Ignat Marian Claudiu Liceul cu program sportiv Alba Iulia 09:57:51 Timp 4945 Cod 0 Puncte
13 Corneliu Mihai Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:20:05 Timp 6677 Cod 0 Puncte
255 Negru Ionut Marian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:16:87 Timp 4437 Cod 0 Puncte

9. 100 m mixt (19 - 99 ani) Masculin

1 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:51:91 Timp 484 Cod 0 Puncte
1 Samoila Elena Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:24:74 Timp 5043 Cod 0 Puncte
2 Brat Valentina Georgiana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:25:50 Timp 2500 Cod 0 Puncte
2 Florea Razvan Ionut Clubul Sportiv Farul Constanta 03:55:74 Timp 586 Cod 0 Puncte
3 Popa Ellen Betrix Clubul Sportiv Municipal Braila 04:35:17 Timp 1459 Cod 0 Puncte
3 Caba Dragos Emanuel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:56:90 Timp 2737 Cod 0 Puncte
4 Cosma Catalin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:09:21 Timp 4961 Cod 0 Puncte
4 Imling Anca Clubul Sportiv Scolar Resita 04:35:45 Timp 5315 Cod 0 Puncte
5 Bakale Emile Rony Clubul Sportiv Municipal Timisoara 04:11:00 Timp 4847 Cod 0 Puncte
5 Cartu Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:45:65 Timp 4689 Cod 0 Puncte
6 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:15:34 Timp 5103 Cod 0 Puncte
6 Iordache Alexandra Z. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:48:25 Timp 5902 Cod 0 Puncte
7 Bozga Alin Catalin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:15:57 Timp 4794 Cod 0 Puncte
7 Dogaru Catalina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:06:15 Timp 5495 Cod 0 Puncte
8 Brehar Danut Lucian Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 04:33:29 Timp 5212 Cod 0 Puncte

10. 200 m mixt (19 - 99 ani) Masculin

1 Florea Razvan Ionut Clubul Sportiv Farul Constanta 02:06:89 Timp 586 Cod 0 Puncte
1 Lacusta Larisa Elena Sport Club Municipal Bacau 02:17:72 Timp 1370 Cod 0 Puncte
2 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:09:20 Timp 2842 Cod 0 Puncte
2 Paduraru Simona Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:20:48 Timp 230 Cod 0 Puncte
3 Samoila Elena Roxana Liceul cu program sportiv Braila 02:22:39 Timp 5043 Cod 0 Puncte
3 Nistor Catalin Clubul Sportiv Municipal Braila 02:11:43 Timp 684 Cod 0 Puncte
4 Cosma Catalin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:12:36 Timp 4961 Cod 0 Puncte
4 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:22:99 Timp 5177 Cod 0 Puncte
5 Badalac Radu Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:15:11 Timp 3701 Cod 0 Puncte
5 Zaulet Mihaela Adina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:29:56 Timp 3753 Cod 0 Puncte
6 Ene Ioana Adriana Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 02:31:80 Timp 4603 Cod 0 Puncte
6 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:15:22 Timp 5511 Cod 0 Puncte
7 Negru Ionela Loredana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:32:30 Timp 4867 Cod 0 Puncte
7 Radu Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:15:33 Timp 2498 Cod 0 Puncte
8 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:16:86 Timp 5100 Cod 0 Puncte
8 Oprescu Lavinia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:38:77 Timp 5084 Cod 0 Puncte
9 Udrea Alexandru Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:17:72 Timp 4964 Cod 0 Puncte
9 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:32:34 Timp 5925 Cod 0 Puncte
10 Bakale Emile Rony Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:19:73 Timp 4847 Cod 0 Puncte
10 Marin Georgiana Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:34:24 Timp 5099 Cod 0 Puncte
11 Chitu Catalin Alexandru Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:19:78 Timp 5783 Cod 0 Puncte
11 Cartu Alina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:38:82 Timp 4689 Cod 0 Puncte
12 Drule Loredana Claudia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:41:18 Timp 5924 Cod 0 Puncte
12 Nanu Claudiu Horatiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:22:70 Timp 5560 Cod 0 Puncte
13 Achim Oana Stefania Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:41:54 Timp 5765 Cod 0 Puncte
13 Lancea Cosmin Clubul Sportiv Municipal Timisoara 02:24:40 Timp 608 Cod 0 Puncte
14 Revesz Levente Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:24:41 Timp 4407 Cod 0 Puncte
14 Tapoca Luminita Liceul cu program sportiv Braila 02:42:41 Timp 5470 Cod 0 Puncte
15 Gheorghisor Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:24:81 Timp 6601 Cod 0 Puncte
15 Lapusan Alexandra Dora Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:42:53 Timp 6284 Cod 0 Puncte
16 Marinac Claudia Stefania Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:46:43 Timp 5860 Cod 0 Puncte
17 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Municipal Resita 02:18:75 Timp 535 Cod 0 Puncte
17 Brat Valentina Georgiana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:31:74 Timp 2500 Cod 0 Puncte
18 Csorbasi Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:27:73 Timp 3272 Cod 0 Puncte
19 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:27:81 Timp 5103 Cod 0 Puncte
20 Lazar George Sorin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:29:49 Timp 5440 Cod 0 Puncte
21 Pasula Cristian Ioan Clubul Sportiv Scolar Resita 02:29:67 Timp 2284 Cod 0 Puncte
22 Roescu Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:32:24 Timp 5217 Cod 0 Puncte
23 Brehar Danut Lucian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:37:04 Timp 5212 Cod 0 Puncte
255 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:21:93 Timp 1022 Cod 0 Puncte

Ziua 3 sesiunea 1

11. 200 m bras (17 - 99 ani) Feminin

1 Preda Valentin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:16:77 Timp 2316 Cod 0 Puncte
1 Lacusta Larisa Elena Sport Club Municipal Bacau 02:33:56 Timp 1370 Cod 0 Puncte
2 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:36:66 Timp 5177 Cod 0 Puncte
2 Nistor Catalin Clubul Sportiv Municipal Braila 02:25:65 Timp 684 Cod 0 Puncte
3 Samoila Elena Roxana Liceul cu program sportiv Braila 02:36:78 Timp 5043 Cod 0 Puncte
3 Csorbasi Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:27:64 Timp 3272 Cod 0 Puncte
4 Chitu Catalin Alexandru Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:28:50 Timp 5783 Cod 0 Puncte
4 Pau Carmen Clubul Sportiv Scolar Resita 02:48:80 Timp 5303 Cod 0 Puncte
5 Leonte Cristina Georgiana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:50:08 Timp 5436 Cod 0 Puncte
5 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:30:02 Timp 5100 Cod 0 Puncte
6 Tapoca Luminita Liceul cu program sportiv Braila 02:53:53 Timp 5470 Cod 0 Puncte
6 Goga Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:35:98 Timp 4775 Cod 0 Puncte
7 Lapusan Alexandra Dora Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:55:88 Timp 6284 Cod 0 Puncte
7 Revesz Levente Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:36:07 Timp 4407 Cod 0 Puncte
8 Lancea Cosmin Clubul Sportiv Municipal Timisoara 02:39:00 Timp 608 Cod 0 Puncte
8 Hekman Anamaria Ilona Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:55:89 Timp 3137 Cod 0 Puncte
9 Radu Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:35:05 Timp 2498 Cod 0 Puncte
9 Achim Oana Stefania Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:01:51 Timp 5765 Cod 0 Puncte
10 Sabovici Adrian Marius Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:35:34 Timp 3316 Cod 0 Puncte
10 Szegedi Astrid Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:18:46 Timp 5803 Cod 0 Puncte
11 Banescu Alexandru Iulian Clubul Sportiv Farul Constanta 02:35:37 Timp 5565 Cod 0 Puncte
12 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:37:37 Timp 4792 Cod 0 Puncte
13 Andone Dan Razvan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:38:44 Timp 3633 Cod 0 Puncte
14 State Mihai Clubul WATER PITESTI 02:39:59 Timp 5892 Cod 0 Puncte
15 Lazar George Sorin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:41:34 Timp 5440 Cod 0 Puncte
16 Rosu Florentin Vasilica Liceul cu program sportiv Braila 02:41:75 Timp 5031 Cod 0 Puncte
17 Sandu Cristian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:44:62 Timp 3221 Cod 0 Puncte
18 Andreiev Lucian Florentin Palatul copiilor Constanta 02:45:34 Timp 4895 Cod 0 Puncte
19 Varga Raul Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:49:25 Timp 5769 Cod 0 Puncte
20 Babici Tiberiu Ioan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:53:84 Timp 6570 Cod 0 Puncte
21 Corneliu Mihai Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:56:57 Timp 6677 Cod 0 Puncte

12. 1500 m liber (19 - 99 ani) Masculin

1 Potec Camelia Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 16:45:57 Timp 314 Cod 0 Puncte
1 Coman Dragos Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 15:12:03 Timp 585 Cod 0 Puncte
2 Paduraru Simona Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 17:24:72 Timp 230 Cod 0 Puncte
2 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16:27:75 Timp 4365 Cod 0 Puncte
3 Olteanu Sever George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16:31:18 Timp 3677 Cod 0 Puncte
3 Pantazi Denisa Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18:04:39 Timp 5724 Cod 0 Puncte
4 Anton Cortan Ioana Johana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 19:08:32 Timp 4532 Cod 0 Puncte
4 Culea Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 16:43:97 Timp 1181 Cod 0 Puncte
5 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 16:45:15 Timp 5690 Cod 0 Puncte
5 Szegedi Astrid Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 20:59:21 Timp 5803 Cod 0 Puncte
6 Tecar Sebastian Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16:54:15 Timp 2848 Cod 0 Puncte
7 Negru Ionut Marian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17:38:66 Timp 4437 Cod 0 Puncte
8 Nanu Albert Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18:22:62 Timp 4727 Cod 0 Puncte

13. 50 m liber (15 - 16 ani) Feminin

1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:61 Timp 5533 Cod 0 Puncte
1 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:23:66 Timp 710 Cod 0 Puncte
2 Tiu Bogdan Valentin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:23:93 Timp 459 Cod 0 Puncte
2 Potec Camelia Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:02 Timp 314 Cod 0 Puncte
3 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:24:10 Timp 4365 Cod 0 Puncte
3 Lacusta Larisa Elena Sport Club Municipal Bacau 00:27:06 Timp 1370 Cod 0 Puncte
4 Purcelea Liliana Roxana Clubul Sportiv Farul Constanta 00:27:57 Timp 3940 Cod 0 Puncte
4 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:24:11 Timp 484 Cod 0 Puncte
5 Lazar Dana Irina Liceul cu program sportiv Braila 00:28:08 Timp 3395 Cod 0 Puncte
5 Culea Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:24:14 Timp 1181 Cod 0 Puncte
6 Benea Daniela Sport Club Municipal Bacau 00:28:72 Timp 4695 Cod 0 Puncte
6 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:24:30 Timp 2842 Cod 0 Puncte
7 Oprescu Lavinia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:76 Timp 5084 Cod 0 Puncte
7 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Municipal Resita 00:24:36 Timp 535 Cod 0 Puncte
8 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:24:46 Timp 4149 Cod 0 Puncte
8 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:28:87 Timp 5925 Cod 0 Puncte
9 Radu Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:20 Timp 2498 Cod 0 Puncte
9 Ene Ioana Adriana Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 00:29:06 Timp 4603 Cod 0 Puncte
10 Negru Ionela Loredana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:10 Timp 4867 Cod 0 Puncte
10 Orzanescu George Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:25:28 Timp 2779 Cod 0 Puncte
11 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:35 Timp 5963 Cod 0 Puncte
11 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:30 Timp 5557 Cod 0 Puncte
12 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:25:32 Timp 3309 Cod 0 Puncte
12 Kalmar Timea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:44 Timp 5962 Cod 0 Puncte
13 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:25:42 Timp 4662 Cod 0 Puncte
13 Anton Cortan Ioana Johana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:45 Timp 4532 Cod 0 Puncte
14 Cocar Nada Alexandra Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:56 Timp 4758 Cod 0 Puncte
14 Darie Cosmin Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:25:58 Timp 1595 Cod 0 Puncte
15 Gaucan Daniela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:65 Timp 4171 Cod 0 Puncte
15 Niculescu Andrei Alexandr Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:25:78 Timp 4159 Cod 0 Puncte
16 Marinac Claudia Stefania Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:30:23 Timp 5860 Cod 0 Puncte
16 Caba Dragos Emanuel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:25:99 Timp 2737 Cod 0 Puncte
17 Predescu Petru Cristian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:26:18 Timp 6047 Cod 0 Puncte
17 Orel Laura Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:29 Timp 4751 Cod 0 Puncte
18 Poeana Adrian Nicusor Sport Club Municipal Bacau 00:26:28 Timp 4882 Cod 0 Puncte
18 Radaslavescu Raluca R. Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:32 Timp 4188 Cod 0 Puncte
19 Osiac Sabrina Smara Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:42 Timp 5306 Cod 0 Puncte
19 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:26:28 Timp 1022 Cod 0 Puncte
20 Pau Carmen Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:59 Timp 5303 Cod 0 Puncte
20 Pasula Cristian Ioan Clubul Sportiv Scolar Resita 00:26:45 Timp 2284 Cod 0 Puncte
21 Imling Anca Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:98 Timp 5315 Cod 0 Puncte
21 Sadoveac Liviu Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:26:59 Timp 1597 Cod 0 Puncte
22 Pascu Alexandra Irina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:37 Timp 5519 Cod 0 Puncte
22 Niculescu Valentin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:26:95 Timp 6833 Cod 0 Puncte
23 Nicolae Bianca Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:32:56 Timp 6423 Cod 0 Puncte
23 Musca George Alexandru Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:27:17 Timp 4960 Cod 0 Puncte
24 Gheorghisor Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:21 Timp 6601 Cod 0 Puncte
24 Paduraru Simona Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:32:94 Timp 230 Cod 0 Puncte
25 Nanu Claudiu Horatiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:35 Timp 5560 Cod 0 Puncte
26 Ignat Marian Claudiu Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:27:61 Timp 4945 Cod 0 Puncte
27 Busca Dragos Mircea Clubul WATER PITESTI 00:27:66 Timp 4023 Cod 0 Puncte
28 Popescu Daniel Clubul WATER PITESTI 00:27:99 Timp 5901 Cod 0 Puncte
29 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:00 Timp 5511 Cod 0 Puncte
30 Roescu Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:15 Timp 5217 Cod 0 Puncte
31 Toma Ioan Alexandru Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:28:54 Timp 5375 Cod 0 Puncte
32 Constandache Constantin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:69 Timp 6697 Cod 0 Puncte
33 Babici Tiberiu Ioan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:28:97 Timp 6570 Cod 0 Puncte
34 Munteanu Silviu Paul Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:29:11 Timp 3637 Cod 0 Puncte

14. 200 m spate (17 - 99 ani) Feminin

1 Florea Razvan Ionut Clubul Sportiv Farul Constanta 01:59:29 Timp 586 Cod 0 Puncte
1 Brat Valentina Georgiana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:17:24 Timp 2500 Cod 0 Puncte
2 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Municipal Arad 02:08:94 Timp 598 Cod 0 Puncte
2 Malcomete Emma Florentina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:19:33 Timp 4567 Cod 0 Puncte
3 Leu Ana Maria Clubul Sportiv Municipal Braila 02:24:02 Timp 2058 Cod 0 Puncte
3 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:09:61 Timp 484 Cod 0 Puncte
4 Zaulet Mihaela Adina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:27:37 Timp 3753 Cod 0 Puncte
4 Petcu Constantin Cosmin Sport Club Municipal Bacau 02:10:08 Timp 3904 Cod 0 Puncte
5 Dumitru Maria Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:30:31 Timp 5903 Cod 0 Puncte
5 Cosma Catalin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:12:12 Timp 4961 Cod 0 Puncte
6 Badalac Radu Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:12:98 Timp 3701 Cod 0 Puncte
6 Marin Georgiana Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:30:71 Timp 5099 Cod 0 Puncte
7 Bakale Emile Rony Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:16:52 Timp 4847 Cod 0 Puncte
7 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:31:88 Timp 5784 Cod 0 Puncte
8 Lupu Razvan Cristian Liceul cu program sportiv Braila 02:18:51 Timp 5023 Cod 0 Puncte
8 Scurtu Silvia Anca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:33:54 Timp 4653 Cod 0 Puncte
9 Negru Ionela Loredana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:30:61 Timp 4867 Cod 0 Puncte
9 Bozga Alin Catalin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:17:16 Timp 4794 Cod 0 Puncte
10 Cartu Alina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:33:21 Timp 4689 Cod 0 Puncte
10 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:18:07 Timp 5511 Cod 0 Puncte
11 Candet Gabriela Liceul cu program sportiv Braila 02:34:92 Timp 5014 Cod 0 Puncte
11 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:18:82 Timp 5103 Cod 0 Puncte
12 Udrea Alexandru Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:20:35 Timp 4964 Cod 0 Puncte
12 Dogaru Catalina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:36:09 Timp 5495 Cod 0 Puncte
13 Barbu Monica Lia Liceul cu program sportiv Braila 02:36:09 Timp 5019 Cod 0 Puncte
13 Busca Dragos Mircea Clubul WATER PITESTI 02:20:73 Timp 4023 Cod 0 Puncte
14 Beleiu Mirona Stefana Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:37:23 Timp 6029 Cod 0 Puncte
14 Stefanescu Radu Ioan Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 02:23:91 Timp 7220 Cod 0 Puncte
15 Drule Loredana Claudia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:37:26 Timp 5924 Cod 0 Puncte
15 Brehar Danut Lucian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:24:30 Timp 5212 Cod 0 Puncte
16 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:34:12 Timp 5690 Cod 0 Puncte
16 Hanescu Irina Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:38:09 Timp 7417 Cod 0 Puncte
17 Nanu Albert Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:29:14 Timp 4727 Cod 0 Puncte
17 Imling Anca Clubul Sportiv Scolar Resita 02:37:18 Timp 5315 Cod 0 Puncte
18 Oprescu Lavinia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:38:97 Timp 5084 Cod 0 Puncte
18 Rodeanu Traian Remus Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:31:70 Timp 4745 Cod 0 Puncte
19 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:39:50 Timp 5963 Cod 0 Puncte
20 Iordache Alexandra Z. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:40:83 Timp 5902 Cod 0 Puncte
21 Marinac Claudia Stefania Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:43:53 Timp 5860 Cod 0 Puncte

Ziua 4 sesiunea 1

15. 200 m fluture (19 - 99 ani) Masculin

1 Florea Razvan Ionut Clubul Sportiv Farul Constanta 02:04:26 Timp 586 Cod 0 Puncte
1 Potec Camelia Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:15:79 Timp 314 Cod 0 Puncte
2 Paduraru Simona Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:18:69 Timp 230 Cod 0 Puncte
2 Tecar Sebastian Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:05:36 Timp 2848 Cod 0 Puncte
3 Pantazi Denisa Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:23:05 Timp 5724 Cod 0 Puncte
3 Cosma Catalin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:06:23 Timp 4961 Cod 0 Puncte
4 Culea Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:06:42 Timp 1181 Cod 0 Puncte
4 Coros Daria Ioana Clubul Sportiv Municipal Arad 02:23:48 Timp 184 Cod 0 Puncte
5 Jitaru Sabin Iulian Sport Club Municipal Bacau 02:09:63 Timp 3598 Cod 0 Puncte
5 Leu Ana Maria Clubul Sportiv Municipal Braila 02:27:13 Timp 2058 Cod 0 Puncte
6 Ursu Doru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:12:14 Timp 5553 Cod 0 Puncte
6 Rusu Carmen Sport Club Municipal Bacau 02:27:76 Timp 5169 Cod 0 Puncte
7 Pinciu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:31:68 Timp 3933 Cod 0 Puncte
7 Andrei Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:13:10 Timp 5104 Cod 0 Puncte
8 Nicola Florin Cristian Palatul copiilor Constanta 02:15:54 Timp 4335 Cod 0 Puncte
9 Olteanu Sever George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:13:66 Timp 3677 Cod 0 Puncte
9 Osiac Sabrina Smara Clubul Sportiv Scolar Resita 02:32:10 Timp 5306 Cod 0 Puncte
10 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:15:23 Timp 5511 Cod 0 Puncte
10 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:34:18 Timp 5925 Cod 0 Puncte
11 Zaulet Mihaela Adina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:36:30 Timp 3753 Cod 0 Puncte
11 Sabovici Adrian Marius Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:15:42 Timp 3316 Cod 0 Puncte
12 Nicolae Bianca Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:59:19 Timp 6423 Cod 0 Puncte
12 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:15:46 Timp 4662 Cod 0 Puncte
13 Olaru Tudor Flores Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:15:75 Timp 3103 Cod 0 Puncte
14 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:21:48 Timp 5690 Cod 0 Puncte
15 Zibileanu Silviu Palatul copiilor Constanta 02:26:20 Timp 5168 Cod 0 Puncte
16 Gheorghisor Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:26:28 Timp 6601 Cod 0 Puncte
17 Toma Ioan Alexandru Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:36:22 Timp 5375 Cod 0 Puncte
255 Dumitru Maria Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:30:93 Timp 5903 Cod 0 Puncte

16. 100 m liber (19 - 99 ani) Masculin

1 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:51:63 Timp 710 Cod 0 Puncte
1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:56:24 Timp 5533 Cod 0 Puncte
2 Potec Camelia Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:56:45 Timp 314 Cod 0 Puncte
2 Coman Dragos Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:51:88 Timp 585 Cod 0 Puncte
3 Malcomete Emma Florentina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:58:77 Timp 4567 Cod 0 Puncte
3 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:52:09 Timp 4365 Cod 0 Puncte
4 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:52:29 Timp 484 Cod 0 Puncte
4 Purcelea Liliana Roxana Clubul Sportiv Farul Constanta 01:00:76 Timp 3940 Cod 0 Puncte
5 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:52:59 Timp 2842 Cod 0 Puncte
5 Benea Daniela Sport Club Municipal Bacau 01:00:99 Timp 4695 Cod 0 Puncte
6 Pantazi Denisa Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:01:75 Timp 5724 Cod 0 Puncte
6 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Municipal Resita 00:52:65 Timp 535 Cod 0 Puncte
7 Oprescu Lavinia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:02:04 Timp 5084 Cod 0 Puncte
7 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:53:95 Timp 4149 Cod 0 Puncte
8 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:54:58 Timp 5557 Cod 0 Puncte
8 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:61 Timp 5784 Cod 0 Puncte
9 Ene Ioana Adriana Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 01:01:90 Timp 4603 Cod 0 Puncte
9 Orzanescu George Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:54:68 Timp 2779 Cod 0 Puncte
10 Badalac Radu Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:54:85 Timp 3701 Cod 0 Puncte
10 Negru Ionela Loredana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:11 Timp 4867 Cod 0 Puncte
11 Gaucan Daniela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:70 Timp 4171 Cod 0 Puncte
11 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:55:05 Timp 3309 Cod 0 Puncte
12 Niculescu Andrei Alexandr Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:55:49 Timp 4159 Cod 0 Puncte
12 Anton Cortan Ioana Johana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:82 Timp 4532 Cod 0 Puncte
13 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:03:16 Timp 5963 Cod 0 Puncte
13 Bakale Emile Rony Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:55:72 Timp 4847 Cod 0 Puncte
14 Kalmar Timea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:03:42 Timp 5962 Cod 0 Puncte
14 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:56:79 Timp 1022 Cod 0 Puncte
15 Radaslavescu Raluca R. Clubul Sportiv Scolar Resita 01:04:04 Timp 4188 Cod 0 Puncte
15 Poeana Adrian Nicusor Sport Club Municipal Bacau 00:57:50 Timp 4882 Cod 0 Puncte
16 Dumitru Maria Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:04:21 Timp 5903 Cod 0 Puncte
16 Radu Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:01:39 Timp 2498 Cod 0 Puncte
17 Petcu Constantin Cosmin Sport Club Municipal Bacau 00:57:08 Timp 3904 Cod 0 Puncte
17 Lazar Dana Irina Liceul cu program sportiv Braila 01:03:81 Timp 3395 Cod 0 Puncte
18 Nita Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:04:72 Timp 4730 Cod 0 Puncte
18 Udrea Alexandru Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:57:81 Timp 4964 Cod 0 Puncte
19 Osiac Sabrina Smara Clubul Sportiv Scolar Resita 01:05:11 Timp 5306 Cod 0 Puncte
19 Pasula Cristian Ioan Clubul Sportiv Scolar Resita 00:58:26 Timp 2284 Cod 0 Puncte
20 Iordache Alexandra Z. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:31 Timp 5902 Cod 0 Puncte
20 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:58:34 Timp 4792 Cod 0 Puncte
21 Cocar Nada Alexandra Clubul Sportiv Scolar Resita 01:05:44 Timp 4758 Cod 0 Puncte
21 Lancea Cosmin Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:58:50 Timp 608 Cod 0 Puncte
22 Nanu Claudiu Horatiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:58:84 Timp 5560 Cod 0 Puncte
22 Cartu Alina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:05:56 Timp 4689 Cod 0 Puncte
23 Orel Laura Clubul Sportiv Scolar Resita 01:06:19 Timp 4751 Cod 0 Puncte
23 Niculescu Valentin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:59:05 Timp 6833 Cod 0 Puncte
24 Marinac Claudia Stefania Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:06:53 Timp 5860 Cod 0 Puncte
24 Roescu Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:59:58 Timp 5217 Cod 0 Puncte
25 Pau Carmen Clubul Sportiv Scolar Resita 01:07:13 Timp 5303 Cod 0 Puncte
25 Musca George Alexandru Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:00:21 Timp 4960 Cod 0 Puncte
26 Paduraru Simona Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:08:35 Timp 230 Cod 0 Puncte
26 Varga Raul Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:00:30 Timp 5769 Cod 0 Puncte
27 Andreiev Lucian Florentin Palatul copiilor Constanta 01:00:40 Timp 4895 Cod 0 Puncte
27 Pascu Alexandra Irina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:09:61 Timp 5519 Cod 0 Puncte
28 Stefanescu Radu Ioan Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:00:42 Timp 7220 Cod 0 Puncte
29 Nanu Albert Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:80 Timp 4727 Cod 0 Puncte
30 Creteanu Filip Florin Clubul Sportiv Scolar Resita 01:01:11 Timp 3563 Cod 0 Puncte
31 Sadoveac Liviu Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:01:21 Timp 1597 Cod 0 Puncte
32 Popescu Daniel Clubul WATER PITESTI 01:01:33 Timp 5901 Cod 0 Puncte
33 Constandache Constantin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:43 Timp 6697 Cod 0 Puncte
34 Brehar Danut Lucian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:03:85 Timp 5212 Cod 0 Puncte
35 Babici Tiberiu Ioan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:04:16 Timp 6570 Cod 0 Puncte
36 Munteanu Silviu Paul Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:05:07 Timp 3637 Cod 0 Puncte
37 Rodeanu Traian Remus Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:43 Timp 4745 Cod 0 Puncte

17. 100 m liber (17 - 99 ani) Feminin

1 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:28:07 Timp 4365 Cod 0 Puncte
1 Malcomete Emma Florentina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:59:18 Timp 4567 Cod 0 Puncte
2 Samoila Elena Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:03:39 Timp 5043 Cod 0 Puncte
2 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:28:08 Timp 710 Cod 0 Puncte
3 Lazar Dana Irina Clubul Sportiv Municipal Braila 04:10:53 Timp 3395 Cod 0 Puncte
3 Cosma Catalin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:39:48 Timp 4961 Cod 0 Puncte
4 Gaucan Daniela Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:11:86 Timp 4171 Cod 0 Puncte
4 Badea George Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:48:44 Timp 5910 Cod 0 Puncte
5 Darie Cosmin Clubul Sportiv Municipal Timisoara 03:49:04 Timp 1595 Cod 0 Puncte
5 Pau Carmen Clubul Sportiv Scolar Resita 04:15:49 Timp 5303 Cod 0 Puncte
6 Nita Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:16:65 Timp 4730 Cod 0 Puncte
6 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 03:57:08 Timp 4792 Cod 0 Puncte
7 Oprescu Lavinia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:31:08 Timp 5084 Cod 0 Puncte
7 Gheorghisor Alexandru Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 04:03:07 Timp 6601 Cod 0 Puncte

18. 200 m liber (17 - 99 ani) Feminin

1 Coman Dragos Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:50:05 Timp 585 Cod 0 Puncte
1 Potec Camelia Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:59:77 Timp 314 Cod 0 Puncte
2 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:53:08 Timp 710 Cod 0 Puncte
2 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:01:01 Timp 5533 Cod 0 Puncte
3 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:53:71 Timp 4365 Cod 0 Puncte
3 Paduraru Simona Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:01:60 Timp 230 Cod 0 Puncte
4 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:54:64 Timp 2842 Cod 0 Puncte
4 Lacusta Larisa Elena Sport Club Municipal Bacau 02:05:99 Timp 1370 Cod 0 Puncte
5 Olteanu Sever George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:58:52 Timp 3677 Cod 0 Puncte
5 Malcomete Emma Florentina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:07:58 Timp 4567 Cod 0 Puncte
6