Cont

Rezultatele finale pentru Campionat national de seniori bazin descoperit

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m bras (19 - 99 ani) Masculin

1 Ignat Tudor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:52 Timp 476 Cod 0 Puncte
1 Lacusta Larisa Elena Sport Club Municipal Bacau 01:12:33 Timp 1370 Cod 0 Puncte
2 Preda Valentin Liceul cu program sportiv Braila 01:03:54 Timp 2316 Cod 0 Puncte
2 Samoila Elena Roxana Liceul cu program sportiv Braila 01:12:74 Timp 5043 Cod 0 Puncte
3 Nistor Catalin Clubul Sportiv Municipal Braila 01:07:40 Timp 684 Cod 0 Puncte
3 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:14:68 Timp 5177 Cod 0 Puncte
4 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:17:24 Timp 5894 Cod 0 Puncte
4 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:08:18 Timp 3309 Cod 0 Puncte
5 Ene Ioana Adriana Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 01:17:55 Timp 4603 Cod 0 Puncte
5 Csorbasi Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:08:83 Timp 3272 Cod 0 Puncte
6 Sandu Cristian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:09:35 Timp 3221 Cod 0 Puncte
6 Pau Carmen Clubul Sportiv Scolar Resita 01:17:62 Timp 5303 Cod 0 Puncte
7 Banescu Alexandru Iulian Palatul copiilor Constanta 01:09:73 Timp 5565 Cod 0 Puncte
7 Leonte Cristina Georgiana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:19:58 Timp 5436 Cod 0 Puncte
8 Badita Cezar Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:11:32 Timp 547 Cod 0 Puncte
9 Sabovici Adrian Marius Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:11:35 Timp 3316 Cod 0 Puncte
9 Marginean Irina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:20:35 Timp 6244 Cod 0 Puncte
10 Revesz Levente Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:11:38 Timp 4407 Cod 0 Puncte
10 Tapoca Luminita Liceul cu program sportiv Braila 01:21:69 Timp 5470 Cod 0 Puncte
11 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:11:82 Timp 5100 Cod 0 Puncte
11 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:22:18 Timp 5925 Cod 0 Puncte
12 Andone Dan Razvan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:12:20 Timp 3633 Cod 0 Puncte
12 Marinescu Antonia Teona Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:22:36 Timp 6787 Cod 0 Puncte
13 Rosu Florentin Vasilica Liceul cu program sportiv Braila 01:13:53 Timp 5031 Cod 0 Puncte
13 Hekman Anamaria Ilona Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:22:79 Timp 3137 Cod 0 Puncte
14 Cebzan Paul Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:13:75 Timp 4849 Cod 0 Puncte
14 Gaucan Daniela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:23:74 Timp 4171 Cod 0 Puncte
15 Andreiev Lucian Florentin Palatul copiilor Constanta 01:14:92 Timp 4895 Cod 0 Puncte
15 Feier Ana Clubul Sportiv Municipal Arad 01:23:86 Timp 6582 Cod 0 Puncte
16 Chitu Catalin Alexandru Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:15:07 Timp 5783 Cod 0 Puncte
17 Manoliu Ion Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:15:72 Timp 4242 Cod 0 Puncte
17 Carp Iuliana Elena Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:24:05 Timp 4690 Cod 0 Puncte
18 Costea Gabriel Antonio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:17:11 Timp 4583 Cod 0 Puncte
18 Purice Daniela Florina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:24:20 Timp 4594 Cod 0 Puncte
19 Drule Loredana Claudia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:27:05 Timp 5924 Cod 0 Puncte
19 Grigore Bogdan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:18:92 Timp 4605 Cod 0 Puncte
20 Constantinescu Ioan Liviu Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:19:17 Timp 3827 Cod 0 Puncte
21 Rizescu Dobre Bogdan Ionu Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:21:63 Timp 5213 Cod 0 Puncte
22 Szekely Zsolt Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:22:25 Timp 6843 Cod 0 Puncte
23 Nae Lucian Asociatia BUCHAREST SPORT CLUB 01:27:91 Timp 7418 Cod 0 Puncte
24 Grecu Titus Andrei Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:32:25 Timp 5580 Cod 0 Puncte
255 Negru Ionela Loredana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:23:88 Timp 4867 Cod 0 Puncte
255 Gabos Andrea Orsolya Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:17:06 Timp 3251 Cod 0 Puncte

2. 50 m fluture (17 - 99 ani) Feminin

1 Udroiu Raluca Antonina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:88 Timp 306 Cod 0 Puncte
1 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:24:67 Timp 484 Cod 0 Puncte
2 Coros Daria Ioana Clubul Sportiv Municipal Arad 00:29:13 Timp 184 Cod 0 Puncte
2 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:22 Timp 710 Cod 0 Puncte
3 Ignat Tudor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:45 Timp 476 Cod 0 Puncte
3 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:36 Timp 5533 Cod 0 Puncte
4 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Municipal Resita 00:25:89 Timp 535 Cod 0 Puncte
4 Osiac Sabrina Smara Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:39 Timp 5306 Cod 0 Puncte
5 Lazar Dana Irina Liceul cu program sportiv Braila 00:30:51 Timp 3395 Cod 0 Puncte
5 Olaru Tudor Flores Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:25:93 Timp 3103 Cod 0 Puncte
6 Ene Ioana Adriana Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 00:30:63 Timp 4603 Cod 0 Puncte
6 Darie Cosmin Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:25:98 Timp 1595 Cod 0 Puncte
7 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:07 Timp 5177 Cod 0 Puncte
7 Pavaloaia Paul Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:26:08 Timp 1276 Cod 0 Puncte
8 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:49 Timp 3309 Cod 0 Puncte
8 Rusu Carmen Sport Club Municipal Bacau 00:31:21 Timp 5169 Cod 0 Puncte
9 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:26:66 Timp 4149 Cod 0 Puncte
9 Szekeres Andrea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:31:17 Timp 4143 Cod 0 Puncte
10 Orzanescu George Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:36 Timp 2779 Cod 0 Puncte
10 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:30 Timp 5925 Cod 0 Puncte
11 Cocar Nada Alexandra Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:35 Timp 4758 Cod 0 Puncte
11 Jitaru Sabin Iulian Sport Club Municipal Bacau 00:27:87 Timp 3598 Cod 0 Puncte
12 Barbu Monica Lia Liceul cu program sportiv Braila 00:32:00 Timp 5019 Cod 0 Puncte
12 Poeana Adrian Nicusor Sport Club Municipal Bacau 00:27:92 Timp 4882 Cod 0 Puncte
13 Ripanu Ionut Marius Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:28:93 Timp 4836 Cod 0 Puncte
13 Voicu Oana Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:48 Timp 4598 Cod 0 Puncte
14 Badalac Radu Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:29:23 Timp 3701 Cod 0 Puncte
14 Oprescu Lavinia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:52 Timp 5084 Cod 0 Puncte
15 Marinescu Antonia Teona Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:33:07 Timp 6787 Cod 0 Puncte
15 Costea Gabriel Antonio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:31 Timp 4583 Cod 0 Puncte
16 Candet Gabriela Liceul cu program sportiv Braila 00:33:54 Timp 5014 Cod 0 Puncte
17 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Municipal Arad 00:26:30 Timp 598 Cod 0 Puncte
17 Pinciu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:33:31 Timp 3933 Cod 0 Puncte
18 Guta Sabina Mirela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:57 Timp 4897 Cod 0 Puncte
18 Zibileanu Silviu Palatul copiilor Constanta 00:29:14 Timp 5168 Cod 0 Puncte
19 Niculae Irina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:71 Timp 4572 Cod 0 Puncte
19 Mihali Alexandru Petru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:39 Timp 5105 Cod 0 Puncte
20 David Crina Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:33:82 Timp 4765 Cod 0 Puncte
20 Ungur Sorin Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:54 Timp 3833 Cod 0 Puncte
21 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:55 Timp 5511 Cod 0 Puncte
21 Serbanica Elena Laura Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:19 Timp 3711 Cod 0 Puncte
22 Ginta Mihaela Catalina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:78 Timp 4604 Cod 0 Puncte
22 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:58 Timp 5557 Cod 0 Puncte
23 Arghir Oana Liceul cu program sportiv Braila 00:34:91 Timp 5471 Cod 0 Puncte
23 Lintescu Robert Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:29:63 Timp 5872 Cod 0 Puncte
24 Grigore Bogdan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:71 Timp 4605 Cod 0 Puncte
24 Tiuca Ioana Codruta Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:36:44 Timp 4063 Cod 0 Puncte
25 Constantinescu Ioan Liviu Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:88 Timp 3827 Cod 0 Puncte
26 Brudiu Dragos Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:30:03 Timp 4850 Cod 0 Puncte
27 Cebzan Paul Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:30:37 Timp 4849 Cod 0 Puncte
28 Gheorghisor Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:41 Timp 6601 Cod 0 Puncte
29 Alecu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:61 Timp 3807 Cod 0 Puncte
30 Niculescu Valentin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:30:80 Timp 6833 Cod 0 Puncte
31 Sandu Cristian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:30:85 Timp 3221 Cod 0 Puncte
32 Predescu Petru Cristian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:30:88 Timp 6047 Cod 0 Puncte
33 Dina Alexandru Madalin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:55 Timp 4248 Cod 0 Puncte
34 Musat Catalin Aurelian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:31:77 Timp 4320 Cod 0 Puncte
35 Ghita Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:93 Timp 3790 Cod 0 Puncte
36 Bagacian Cristian Florin Clubul Sportiv DELFINUL Hunedoara 00:31:97 Timp 5569 Cod 0 Puncte
37 Ionescu Mihai Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:38 Timp 5199 Cod 0 Puncte
38 Prodan Iulian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:60 Timp 3821 Cod 0 Puncte
39 Munteanu Silviu Paul Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:33:03 Timp 3637 Cod 0 Puncte
40 Dobrinoiu Octavian Pavel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:63 Timp 3899 Cod 0 Puncte
255 Nicola Florin Cristian Palatul copiilor Constanta 00:27:19 Timp 4335 Cod 0 Puncte

3. 200 m liber (17 - 99 ani) Feminin

1 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 07:38:60 Timp 4365 Cod 0 Puncte
1 Malcomete Emma Florentina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:39:91 Timp 4567 Cod 0 Puncte
2 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:44:14 Timp 5533 Cod 0 Puncte
2 Culea Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 07:39:69 Timp 1181 Cod 0 Puncte
3 Nita Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:16:85 Timp 4730 Cod 0 Puncte
3 Negru Ionut Marian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:17:09 Timp 4437 Cod 0 Puncte
4 Osiac Sabrina Smara Clubul Sportiv Scolar Resita 09:18:89 Timp 5306 Cod 0 Puncte
4 Ripanu Ionut Marius Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 08:23:34 Timp 4836 Cod 0 Puncte
5 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:32:36 Timp 5557 Cod 0 Puncte
5 Negru Ionela Loredana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:27:22 Timp 4867 Cod 0 Puncte
6 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:46:45 Timp 5103 Cod 0 Puncte
7 Gheorghisor Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:49:25 Timp 6601 Cod 0 Puncte
8 Prodescu Bogdan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 09:43:65 Timp 5220 Cod 0 Puncte

4. 400 m liber (19 - 99 ani) Masculin

1 Coman Dragos Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:52:89 Timp 585 Cod 0 Puncte
1 Potec Camelia Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:10:39 Timp 314 Cod 0 Puncte
2 Paduraru Simona Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 04:13:26 Timp 230 Cod 0 Puncte
2 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:01:28 Timp 4365 Cod 0 Puncte
3 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:30:74 Timp 5533 Cod 0 Puncte
3 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:04:69 Timp 2842 Cod 0 Puncte
4 Cosma Catalin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 04:05:70 Timp 4961 Cod 0 Puncte
4 Benea Daniela Sport Club Municipal Bacau 04:34:13 Timp 4695 Cod 0 Puncte
5 Badita Cezar Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:07:53 Timp 547 Cod 0 Puncte
5 Pantazi Denisa Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:35:39 Timp 5724 Cod 0 Puncte
6 Culea Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:09:82 Timp 1181 Cod 0 Puncte
6 Anton Cortan Ioana Johana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:40:81 Timp 4532 Cod 0 Puncte
7 Baban Otilia Adriana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:42:75 Timp 4562 Cod 0 Puncte
7 Olteanu Sever George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:12:33 Timp 3677 Cod 0 Puncte
8 Radaslavescu Raluca R. Clubul Sportiv Scolar Resita 04:42:85 Timp 4188 Cod 0 Puncte
8 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:23:19 Timp 5690 Cod 0 Puncte
9 Nita Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:48:05 Timp 4730 Cod 0 Puncte
9 Ursu Doru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:20:59 Timp 5553 Cod 0 Puncte
10 Negru Ionut Marian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:23:26 Timp 4437 Cod 0 Puncte
11 Andrei Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:23:27 Timp 5104 Cod 0 Puncte
12 Badea George Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:23:73 Timp 5910 Cod 0 Puncte
13 Poeana Adrian Nicusor Sport Club Municipal Bacau 04:24:18 Timp 4882 Cod 0 Puncte
14 Ochirosi Cosmin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 04:29:86 Timp 5477 Cod 0 Puncte
15 Moise Bogdan Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:31:69 Timp 3414 Cod 0 Puncte
16 Nanu Claudiu Horatiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:37:63 Timp 5560 Cod 0 Puncte
17 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 04:30:42 Timp 1022 Cod 0 Puncte
18 Patru Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:41:65 Timp 5742 Cod 0 Puncte
19 Pop Daniel Alin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:50:94 Timp 5930 Cod 0 Puncte
20 Stanca Rafael Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:05:76 Timp 4872 Cod 0 Puncte
21 Feraru Catalin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:08:67 Timp 5208 Cod 0 Puncte
22 Florescu Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:12:69 Timp 5215 Cod 0 Puncte

5. 100 m spate (19 - 99 ani) Masculin

1 Florea Razvan Ionut Clubul Sportiv Farul Constanta 00:55:93 Timp 586 Cod 0 Puncte
1 Mocanu Diana Iuliana Clubul Sportiv Municipal Braila 01:05:39 Timp 1458 Cod 0 Puncte
2 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:59:12 Timp 484 Cod 0 Puncte
2 Udroiu Raluca Antonina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:45 Timp 306 Cod 0 Puncte
3 Malcomete Emma Florentina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:05:91 Timp 4567 Cod 0 Puncte
3 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Municipal Arad 00:59:99 Timp 598 Cod 0 Puncte
4 Popa Ellen Betrix Clubul Sportiv Municipal Braila 01:08:64 Timp 1459 Cod 0 Puncte
4 Petcu Constantin Cosmin Sport Club Municipal Bacau 01:01:38 Timp 3904 Cod 0 Puncte
5 Caba Dragos Emanuel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:09 Timp 2737 Cod 0 Puncte
5 Coman Maria Luiza Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:09:10 Timp 5332 Cod 0 Puncte
6 Bakale Emile Rony Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:02:34 Timp 4847 Cod 0 Puncte
6 Szekeres Andrea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:09:33 Timp 4143 Cod 0 Puncte
7 Badalac Radu Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:03:45 Timp 3701 Cod 0 Puncte
7 Imling Anca Clubul Sportiv Scolar Resita 01:09:54 Timp 5315 Cod 0 Puncte
8 Zaulet Mihaela Adina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:72 Timp 3753 Cod 0 Puncte
8 Lupu Razvan Cristian Liceul cu program sportiv Braila 01:03:69 Timp 5023 Cod 0 Puncte
9 Oprescu Lavinia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:11:21 Timp 5084 Cod 0 Puncte
9 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:04:05 Timp 4149 Cod 0 Puncte
10 Marin Georgiana Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:11:62 Timp 5099 Cod 0 Puncte
10 Creteanu Filip Florin Clubul Sportiv Scolar Resita 01:04:45 Timp 3563 Cod 0 Puncte
11 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:04:75 Timp 5511 Cod 0 Puncte
11 Dumitru Maria Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:12:47 Timp 5903 Cod 0 Puncte
12 Blaga Teodor Lucian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:06:11 Timp 4632 Cod 0 Puncte
12 Kozminczuk Andreea Mirebe Sport Club Municipal Bacau 01:12:82 Timp 4451 Cod 0 Puncte
13 Marin Cristian Mihai Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:06:14 Timp 4469 Cod 0 Puncte
13 Negru Ionela Loredana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:87 Timp 4867 Cod 0 Puncte
14 Marinac Claudia Stefania Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:13:13 Timp 5860 Cod 0 Puncte
14 Brudiu Dragos Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:06:17 Timp 4850 Cod 0 Puncte
15 Voicu Oana Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:16 Timp 4598 Cod 0 Puncte
15 Sandu Vladimir Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:96 Timp 4575 Cod 0 Puncte
16 Busca Dragos Mircea Clubul WATER PITESTI 01:07:92 Timp 4023 Cod 0 Puncte
16 Baban Otilia Adriana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:19:34 Timp 4562 Cod 0 Puncte
17 Stefanescu Radu Ioan Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:08:22 Timp 7220 Cod 0 Puncte
17 Hanescu Irina Asociatia BUCHAREST SPORT CLUB 01:13:31 Timp 7417 Cod 0 Puncte
18 Ciobanescu Stefan Adrian Palatul copiilor Constanta 01:08:37 Timp 4339 Cod 0 Puncte
18 Barbu Monica Lia Liceul cu program sportiv Braila 01:13:35 Timp 5019 Cod 0 Puncte
19 Purcelea Liliana Roxana Palatul copiilor Constanta 01:13:47 Timp 3940 Cod 0 Puncte
19 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:09:17 Timp 5103 Cod 0 Puncte
20 Drule Loredana Claudia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:13:64 Timp 5924 Cod 0 Puncte
20 Brehar Danut Lucian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:09:84 Timp 5212 Cod 0 Puncte
21 Cindisteanu Bogdan Calin Clubul Sportiv DELFINUL Hunedoara 01:10:71 Timp 7397 Cod 0 Puncte
21 Gaucan Daniela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:69 Timp 4171 Cod 0 Puncte
22 Nanu Albert Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:14 Timp 4727 Cod 0 Puncte
22 Candet Gabriela Liceul cu program sportiv Braila 01:14:55 Timp 5014 Cod 0 Puncte
23 Prodescu Bogdan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:98 Timp 5220 Cod 0 Puncte
23 Iordache Alexandra Z. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:15:27 Timp 5902 Cod 0 Puncte
24 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:15:92 Timp 5925 Cod 0 Puncte
24 Leontescu Vlad Ioan Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:13:28 Timp 5211 Cod 0 Puncte
25 Niculae Irina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:16:33 Timp 4572 Cod 0 Puncte
25 Grecu Titus Andrei Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:15:06 Timp 5580 Cod 0 Puncte
26 Pop Daniel Alin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:16:24 Timp 5930 Cod 0 Puncte
26 Coveltir Oana Liceul cu program sportiv Braila 01:16:73 Timp 5472 Cod 0 Puncte
27 Tiuca Ioana Codruta Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:22:63 Timp 4063 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

6. 50 m bras (17 - 99 ani) Feminin

1 Ignat Tudor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:07 Timp 476 Cod 0 Puncte
1 Lacusta Larisa Elena Sport Club Municipal Bacau 00:33:91 Timp 1370 Cod 0 Puncte
2 Samoila Elena Roxana Liceul cu program sportiv Braila 00:33:98 Timp 5043 Cod 0 Puncte
2 Preda Valentin Liceul cu program sportiv Braila 00:29:87 Timp 2316 Cod 0 Puncte
3 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:66 Timp 5177 Cod 0 Puncte
3 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:45 Timp 3309 Cod 0 Puncte
4 Pau Carmen Clubul Sportiv Scolar Resita 00:35:06 Timp 5303 Cod 0 Puncte
4 Nistor Catalin Clubul Sportiv Municipal Braila 00:30:67 Timp 684 Cod 0 Puncte
5 Ene Ioana Adriana Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 00:35:83 Timp 4603 Cod 0 Puncte
5 Pavaloaia Paul Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:31:31 Timp 1276 Cod 0 Puncte
6 Marinescu Antonia Teona Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:36:23 Timp 6787 Cod 0 Puncte
6 Banescu Alexandru Iulian Palatul copiilor Constanta 00:31:65 Timp 5565 Cod 0 Puncte
7 Marginean Irina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:80 Timp 6244 Cod 0 Puncte
7 Sandu Cristian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:73 Timp 3221 Cod 0 Puncte
8 Csorbasi Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:32:11 Timp 3272 Cod 0 Puncte
8 Carp Iuliana Elena Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:53 Timp 4690 Cod 0 Puncte
9 Sabovici Adrian Marius Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:15 Timp 3316 Cod 0 Puncte
9 Tapoca Luminita Liceul cu program sportiv Braila 00:38:26 Timp 5470 Cod 0 Puncte
10 Gaucan Daniela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:55 Timp 4171 Cod 0 Puncte
10 Rosu Florentin Vasilica Liceul cu program sportiv Braila 00:32:76 Timp 5031 Cod 0 Puncte
11 Purcelea Liliana Roxana Palatul copiilor Constanta 00:38:94 Timp 3940 Cod 0 Puncte
11 Andone Dan Razvan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:33:00 Timp 3633 Cod 0 Puncte
12 Feier Ana Clubul Sportiv Municipal Arad 00:39:15 Timp 6582 Cod 0 Puncte
12 Manoliu Ion Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:56 Timp 4242 Cod 0 Puncte
13 Purice Daniela Florina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:39:36 Timp 4594 Cod 0 Puncte
13 Revesz Levente Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:33:92 Timp 4407 Cod 0 Puncte
14 Cebzan Paul Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:34:37 Timp 4849 Cod 0 Puncte
14 Drule Loredana Claudia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:40:51 Timp 5924 Cod 0 Puncte
15 Coveltir Oana Liceul cu program sportiv Braila 00:41:38 Timp 5472 Cod 0 Puncte
15 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:34:43 Timp 5100 Cod 0 Puncte
16 Jitaru Sabin Iulian Sport Club Municipal Bacau 00:40:17 Timp 3598 Cod 0 Puncte
17 Buga Florentina Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:41:92 Timp 7514 Cod 0 Puncte
17 Dragne Dan Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:34:29 Timp 5338 Cod 0 Puncte
18 Andreiev Lucian Florentin Palatul copiilor Constanta 00:34:31 Timp 4895 Cod 0 Puncte
19 Grigore Bogdan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:49 Timp 4605 Cod 0 Puncte
20 Mihali Alexandru Petru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:34:69 Timp 5105 Cod 0 Puncte
21 Chitu Catalin Alexandru Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:34:77 Timp 5783 Cod 0 Puncte
22 Constantinescu Ioan Liviu Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:27 Timp 3827 Cod 0 Puncte
23 Szekely Zsolt Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:35:53 Timp 6843 Cod 0 Puncte
24 Stancu Bogdan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:91 Timp 3794 Cod 0 Puncte
25 Toma Valentin Clubul Sportiv Municipal Arad 00:36:74 Timp 6024 Cod 0 Puncte
26 Prodescu Bogdan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:76 Timp 5220 Cod 0 Puncte
27 Rizescu Dobre Bogdan Ionu Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:41 Timp 5213 Cod 0 Puncte
28 Nae Lucian Asociatia BUCHAREST SPORT CLUB 00:38:49 Timp 7418 Cod 0 Puncte
29 Cindisteanu Bogdan Calin Clubul Sportiv DELFINUL Hunedoara 00:38:73 Timp 7397 Cod 0 Puncte
30 Grecu Titus Andrei Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:39:09 Timp 5580 Cod 0 Puncte
31 Niculescu Valentin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:39:55 Timp 6833 Cod 0 Puncte
32 Feraru Catalin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:41:78 Timp 5208 Cod 0 Puncte
255 Hekman Anamaria Ilona Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:37:91 Timp 3137 Cod 0 Puncte

7. 100 m fluture (19 - 99 ani) Masculin

1 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:54:42 Timp 484 Cod 0 Puncte
1 Potec Camelia Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:50 Timp 314 Cod 0 Puncte
2 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:55:12 Timp 710 Cod 0 Puncte
2 Paduraru Simona Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:03:40 Timp 230 Cod 0 Puncte
3 Ignat Tudor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:55:96 Timp 476 Cod 0 Puncte
3 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:42 Timp 5533 Cod 0 Puncte
4 Udroiu Raluca Antonina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:04:02 Timp 306 Cod 0 Puncte
4 Coman Dragos Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:56:77 Timp 585 Cod 0 Puncte
5 Mocanu Diana Iuliana Clubul Sportiv Municipal Braila 01:04:24 Timp 1458 Cod 0 Puncte
5 Olaru Tudor Flores Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:57:30 Timp 3103 Cod 0 Puncte
6 Coros Daria Ioana Clubul Sportiv Municipal Arad 01:04:66 Timp 184 Cod 0 Puncte
6 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Municipal Resita 00:58:46 Timp 535 Cod 0 Puncte
7 Darie Cosmin Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:58:76 Timp 1595 Cod 0 Puncte
7 Pantazi Denisa Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:97 Timp 5724 Cod 0 Puncte
8 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:59:40 Timp 3309 Cod 0 Puncte
8 Dumitru Maria Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:99 Timp 5903 Cod 0 Puncte
9 Culea Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:00:00 Timp 1181 Cod 0 Puncte
9 Osiac Sabrina Smara Clubul Sportiv Scolar Resita 01:07:51 Timp 5306 Cod 0 Puncte
10 Lazar Dana Irina Liceul cu program sportiv Braila 01:07:64 Timp 3395 Cod 0 Puncte
10 Nicola Florin Cristian Palatul copiilor Constanta 01:00:06 Timp 4335 Cod 0 Puncte
11 Szekeres Andrea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:08:20 Timp 4143 Cod 0 Puncte
11 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:00:53 Timp 4149 Cod 0 Puncte
12 Ursu Doru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:01:38 Timp 5553 Cod 0 Puncte
12 Rusu Carmen Sport Club Municipal Bacau 01:08:74 Timp 5169 Cod 0 Puncte
13 Badea George Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:01:90 Timp 5910 Cod 0 Puncte
13 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:09:35 Timp 5925 Cod 0 Puncte
14 Pinciu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:09:98 Timp 3933 Cod 0 Puncte
14 Creteanu Filip Florin Clubul Sportiv Scolar Resita 01:02:39 Timp 3563 Cod 0 Puncte
15 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:10:98 Timp 5894 Cod 0 Puncte
15 Andrei Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:49 Timp 5104 Cod 0 Puncte
16 Poeana Adrian Nicusor Sport Club Municipal Bacau 01:02:94 Timp 4882 Cod 0 Puncte
17 Iordache Alexandra Z. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:12:13 Timp 5902 Cod 0 Puncte
17 Costea Gabriel Antonio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:03:63 Timp 4583 Cod 0 Puncte
18 Candet Gabriela Liceul cu program sportiv Braila 01:13:27 Timp 5014 Cod 0 Puncte
18 Ripanu Ionut Marius Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:03:75 Timp 4836 Cod 0 Puncte
19 Voicu Oana Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:20 Timp 4598 Cod 0 Puncte
19 Zibileanu Silviu Palatul copiilor Constanta 01:03:76 Timp 5168 Cod 0 Puncte
20 Ungur Sorin Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:21 Timp 3833 Cod 0 Puncte
21 Lintescu Robert Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:04:88 Timp 5872 Cod 0 Puncte
22 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:18 Timp 5557 Cod 0 Puncte
23 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:05:88 Timp 5511 Cod 0 Puncte
24 Grigore Bogdan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:31 Timp 4605 Cod 0 Puncte
25 Gheorghisor Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:07:19 Timp 6601 Cod 0 Puncte
26 Patru Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:50 Timp 5742 Cod 0 Puncte
27 Predescu Petru Cristian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:09:16 Timp 6047 Cod 0 Puncte
28 Brudiu Dragos Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:10:64 Timp 4850 Cod 0 Puncte
29 Bagacian Cristian Florin Clubul Sportiv DELFINUL Hunedoara 01:11:29 Timp 5569 Cod 0 Puncte
30 Munteanu Silviu Paul Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:12:63 Timp 3637 Cod 0 Puncte
31 Pop Daniel Alin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:15:59 Timp 5930 Cod 0 Puncte
32 Florescu Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:16:09 Timp 5215 Cod 0 Puncte
33 Ionescu Mihai Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:16:64 Timp 5199 Cod 0 Puncte
34 Stanca Rafael Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:20:17 Timp 4872 Cod 0 Puncte
255 Ene Ioana Adriana Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 01:10:37 Timp 4603 Cod 0 Puncte

8. 100 m mixt (19 - 99 ani) Masculin

1 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:50:23 Timp 484 Cod 0 Puncte
1 Udroiu Raluca Antonina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:26:54 Timp 306 Cod 0 Puncte
2 Caba Dragos Emanuel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:02:48 Timp 2737 Cod 0 Puncte
2 Brat Valentina Georgiana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:33:66 Timp 2500 Cod 0 Puncte
3 Imling Anca Clubul Sportiv Scolar Resita 04:37:75 Timp 5315 Cod 0 Puncte
3 Olteanu Sever George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:10:70 Timp 3677 Cod 0 Puncte
4 Dumitru Maria Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:41:39 Timp 5903 Cod 0 Puncte
4 Ciobanescu Stefan Adrian Clubul Sportiv Farul Constanta 04:14:53 Timp 4339 Cod 0 Puncte
5 Bakale Emile Rony Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 04:16:11 Timp 4847 Cod 0 Puncte
5 Malcomete Emma Florentina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:41:88 Timp 4567 Cod 0 Puncte
6 Marin Cristian Mihai Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 04:20:14 Timp 4469 Cod 0 Puncte
6 Barbu Monica Lia Liceul cu program sportiv Braila 04:55:78 Timp 5019 Cod 0 Puncte
7 Negru Ionut Marian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:20:69 Timp 4437 Cod 0 Puncte
7 Niculae Irina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:04:50 Timp 4572 Cod 0 Puncte
8 Sandu Vladimir Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:29:27 Timp 4575 Cod 0 Puncte
9 Orzanescu George Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:30:59 Timp 2779 Cod 0 Puncte
10 Brehar Danut Lucian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:46:00 Timp 5212 Cod 0 Puncte

9. 200 m mixt (19 - 99 ani) Masculin

1 Florea Razvan Ionut Clubul Sportiv Farul Constanta 02:04:71 Timp 586 Cod 0 Puncte
1 Paduraru Simona Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:18:57 Timp 230 Cod 0 Puncte
2 Badita Cezar Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:06:30 Timp 547 Cod 0 Puncte
2 Lacusta Larisa Elena Sport Club Municipal Bacau 02:19:69 Timp 1370 Cod 0 Puncte
3 Samoila Elena Roxana Liceul cu program sportiv Braila 02:22:98 Timp 5043 Cod 0 Puncte
3 Nistor Catalin Clubul Sportiv Municipal Braila 02:11:62 Timp 684 Cod 0 Puncte
4 Malcomete Emma Florentina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:24:64 Timp 4567 Cod 0 Puncte
4 Cosma Catalin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:11:69 Timp 4961 Cod 0 Puncte
5 Jitaru Sabin Iulian Sport Club Municipal Bacau 02:14:11 Timp 3598 Cod 0 Puncte
5 Gabos Andrea Orsolya Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:28:70 Timp 3251 Cod 0 Puncte
6 Csorbasi Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:15:40 Timp 3272 Cod 0 Puncte
6 Oprescu Lavinia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:33:27 Timp 5084 Cod 0 Puncte
7 Revesz Levente Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:18:03 Timp 4407 Cod 0 Puncte
7 Zaulet Mihaela Adina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:33:76 Timp 3753 Cod 0 Puncte
8 Negru Ionela Loredana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:36:30 Timp 4867 Cod 0 Puncte
8 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:20:48 Timp 1022 Cod 0 Puncte
9 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:34:78 Timp 5925 Cod 0 Puncte
9 Badalac Radu Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:19:21 Timp 3701 Cod 0 Puncte
10 Gaucan Daniela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:36:72 Timp 4171 Cod 0 Puncte
10 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:19:75 Timp 5511 Cod 0 Puncte
11 Moise Bogdan Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:21:92 Timp 3414 Cod 0 Puncte
11 David Crina Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:37:89 Timp 4765 Cod 0 Puncte
12 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:22:42 Timp 5690 Cod 0 Puncte
12 Kozminczuk Andreea Mirebe Sport Club Municipal Bacau 02:38:83 Timp 4451 Cod 0 Puncte
13 Sandu Vladimir Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:26:33 Timp 4575 Cod 0 Puncte
13 Drule Loredana Claudia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:39:43 Timp 5924 Cod 0 Puncte
14 Voicu Oana Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:39:56 Timp 4598 Cod 0 Puncte
14 Nanu Albert Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:29:85 Timp 4727 Cod 0 Puncte
15 Tapoca Luminita Liceul cu program sportiv Braila 02:46:79 Timp 5470 Cod 0 Puncte
15 Nanu Claudiu Horatiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:30:08 Timp 5560 Cod 0 Puncte
17 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:32:06 Timp 5103 Cod 0 Puncte
17 Ginta Mihaela Catalina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:47:46 Timp 4604 Cod 0 Puncte
18 Banescu Alexandru Iulian Palatul copiilor Constanta 02:32:11 Timp 5565 Cod 0 Puncte
18 Niculae Irina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:47:85 Timp 4572 Cod 0 Puncte
19 Gheorghisor Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:33:47 Timp 6601 Cod 0 Puncte
19 Purice Daniela Florina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:49:48 Timp 4594 Cod 0 Puncte
20 Ghita Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:34:26 Timp 3790 Cod 0 Puncte
21 Sandu Cristian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:37:29 Timp 3221 Cod 0 Puncte
22 Prodescu Bogdan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:37:31 Timp 5220 Cod 0 Puncte
23 Manoliu Ion Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:38:51 Timp 4242 Cod 0 Puncte
24 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:38:59 Timp 5100 Cod 0 Puncte
25 Chitu Catalin Alexandru Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:39:55 Timp 5783 Cod 0 Puncte
26 Brehar Danut Lucian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:43:87 Timp 5212 Cod 0 Puncte
27 Grecu Titus Andrei Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:46:70 Timp 5580 Cod 0 Puncte
255 Mihali Alexandru Petru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:26:37 Timp 5105 Cod 0 Puncte
255 Marginean Irina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:42:04 Timp 6244 Cod 0 Puncte

Ziua 3 sesiunea 1

10. 200 m bras (15 - 16 ani) Feminin

1 Samoila Elena Roxana Liceul cu program sportiv Braila 02:36:12 Timp 5043 Cod 0 Puncte
1 Ignat Tudor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:16:96 Timp 476 Cod 0 Puncte
2 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:39:41 Timp 5177 Cod 0 Puncte
2 Preda Valentin Liceul cu program sportiv Braila 02:18:18 Timp 2316 Cod 0 Puncte
3 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:40:75 Timp 5894 Cod 0 Puncte
3 Nistor Catalin Clubul Sportiv Municipal Braila 02:26:07 Timp 684 Cod 0 Puncte
4 Csorbasi Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:27:60 Timp 3272 Cod 0 Puncte
4 Gabos Andrea Orsolya Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:41:20 Timp 3251 Cod 0 Puncte
5 Revesz Levente Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:32:42 Timp 4407 Cod 0 Puncte
5 Pau Carmen Clubul Sportiv Scolar Resita 02:48:41 Timp 5303 Cod 0 Puncte
6 Leonte Cristina Georgiana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:49:02 Timp 5436 Cod 0 Puncte
6 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:33:02 Timp 5100 Cod 0 Puncte
7 Ene Ioana Adriana Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 02:52:10 Timp 4603 Cod 0 Puncte
7 Andone Dan Razvan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:34:98 Timp 3633 Cod 0 Puncte
8 Tapoca Luminita Liceul cu program sportiv Braila 02:55:45 Timp 5470 Cod 0 Puncte
8 Sandu Cristian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:37:22 Timp 3221 Cod 0 Puncte
9 Sabovici Adrian Marius Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:36:87 Timp 3316 Cod 0 Puncte
9 Purice Daniela Florina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:59:24 Timp 4594 Cod 0 Puncte
10 Chitu Catalin Alexandru Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:39:36 Timp 5783 Cod 0 Puncte
10 Drule Loredana Claudia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:04:77 Timp 5924 Cod 0 Puncte
11 Carp Iuliana Elena Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:09:11 Timp 4690 Cod 0 Puncte
11 Banescu Alexandru Iulian Palatul copiilor Constanta 02:39:66 Timp 5565 Cod 0 Puncte
12 Mihali Alexandru Petru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:41:40 Timp 5105 Cod 0 Puncte
13 Cebzan Paul Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:42:44 Timp 4849 Cod 0 Puncte
14 Andreiev Lucian Florentin Palatul copiilor Constanta 02:42:91 Timp 4895 Cod 0 Puncte
15 Costea Gabriel Antonio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:48:55 Timp 4583 Cod 0 Puncte
16 Manoliu Ion Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:49:49 Timp 4242 Cod 0 Puncte
17 Badita Cezar Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:40:64 Timp 547 Cod 0 Puncte
18 Nae Lucian Asociatia BUCHAREST SPORT CLUB 02:57:11 Timp 7418 Cod 0 Puncte
19 Ripanu Ionut Marius Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:58:86 Timp 4836 Cod 0 Puncte
20 Szekely Zsolt Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:59:25 Timp 6843 Cod 0 Puncte
21 Rizescu Dobre Bogdan Ionu Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:06:06 Timp 5213 Cod 0 Puncte
22 Grecu Titus Andrei Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:17:78 Timp 5580 Cod 0 Puncte

11. 1500 m liber (19 - 99 ani) Masculin

1 Potec Camelia Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 16:47:71 Timp 314 Cod 0 Puncte
1 Coman Dragos Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 15:26:76 Timp 585 Cod 0 Puncte
2 Badita Cezar Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 15:59:98 Timp 547 Cod 0 Puncte
2 Paduraru Simona Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 17:18:34 Timp 230 Cod 0 Puncte
3 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17:20:19 Timp 5533 Cod 0 Puncte
3 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16:00:03 Timp 4365 Cod 0 Puncte
4 Olteanu Sever George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16:30:23 Timp 3677 Cod 0 Puncte
4 Pantazi Denisa Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18:03:88 Timp 5724 Cod 0 Puncte
5 Culea Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 17:01:33 Timp 1181 Cod 0 Puncte
5 Anton Cortan Ioana Johana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 18:42:50 Timp 4532 Cod 0 Puncte
6 Baban Otilia Adriana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 18:59:36 Timp 4562 Cod 0 Puncte
6 Negru Ionut Marian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17:07:37 Timp 4437 Cod 0 Puncte
7 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 17:14:35 Timp 5690 Cod 0 Puncte
8 Moise Bogdan Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 17:43:91 Timp 3414 Cod 0 Puncte
9 Pop Daniel Alin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 18:39:00 Timp 5930 Cod 0 Puncte
10 Cebzan Paul Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 18:53:14 Timp 4849 Cod 0 Puncte
11 Stanca Rafael Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 19:55:59 Timp 4872 Cod 0 Puncte
12 Brudiu Dragos Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 21:14:95 Timp 4850 Cod 0 Puncte
13 Ionescu Mihai Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 22:14:27 Timp 5199 Cod 0 Puncte

12. 50 m liber (15 - 16 ani) Feminin

1 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:23:34 Timp 484 Cod 0 Puncte
1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:05 Timp 5533 Cod 0 Puncte
2 Potec Camelia Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:14 Timp 314 Cod 0 Puncte
2 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:23:48 Timp 710 Cod 0 Puncte
3 Udroiu Raluca Antonina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:23 Timp 306 Cod 0 Puncte
3 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Municipal Resita 00:24:03 Timp 535 Cod 0 Puncte
4 Benea Daniela Sport Club Municipal Bacau 00:27:82 Timp 4695 Cod 0 Puncte
4 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:24:32 Timp 2842 Cod 0 Puncte
5 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:24:35 Timp 4149 Cod 0 Puncte
5 Purcelea Liliana Roxana Palatul copiilor Constanta 00:28:04 Timp 3940 Cod 0 Puncte
6 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:24:67 Timp 4365 Cod 0 Puncte
6 Casaru Catalina Monica Clubul Sportiv Municipal Braila 00:28:27 Timp 136 Cod 0 Puncte
7 Lazar Dana Irina Liceul cu program sportiv Braila 00:28:58 Timp 3395 Cod 0 Puncte
7 Culea Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:24:69 Timp 1181 Cod 0 Puncte
8 Cocar Nada Alexandra Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:08 Timp 4758 Cod 0 Puncte
8 Orzanescu George Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:24:96 Timp 2779 Cod 0 Puncte
9 Ene Ioana Adriana Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 00:28:66 Timp 4603 Cod 0 Puncte
9 Darie Cosmin Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:25:26 Timp 1595 Cod 0 Puncte
10 Bakale Emile Rony Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:25:28 Timp 4847 Cod 0 Puncte
10 Oprescu Lavinia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:73 Timp 5084 Cod 0 Puncte
11 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:25:34 Timp 3309 Cod 0 Puncte
11 Diaconu Oana Catalina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:08 Timp 3769 Cod 0 Puncte
12 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:29:29 Timp 5925 Cod 0 Puncte
12 Pavaloaia Paul Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:25:43 Timp 1276 Cod 0 Puncte
13 Negru Ionela Loredana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:33 Timp 4867 Cod 0 Puncte
13 Caba Dragos Emanuel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:25:58 Timp 2737 Cod 0 Puncte
14 Nita Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:61 Timp 4730 Cod 0 Puncte
14 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:25:66 Timp 1022 Cod 0 Puncte
15 Anton Cortan Ioana Johana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:90 Timp 4532 Cod 0 Puncte
15 Niculescu Andrei Alexandr Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:25:87 Timp 4159 Cod 0 Puncte
16 Badalac Radu Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:26:01 Timp 3701 Cod 0 Puncte
16 Marinescu Antonia Leona Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:30:26 Timp 5416 Cod 0 Puncte
17 Poeana Adrian Nicusor Sport Club Municipal Bacau 00:26:53 Timp 4882 Cod 0 Puncte
17 Coros Daria Ioana Clubul Sportiv Municipal Arad 00:28:78 Timp 184 Cod 0 Puncte
18 Orel Laura Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:83 Timp 4751 Cod 0 Puncte
18 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:64 Timp 5557 Cod 0 Puncte
19 Gaucan Daniela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:92 Timp 4171 Cod 0 Puncte
19 Andrei Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:69 Timp 5104 Cod 0 Puncte
20 Guta Sabina Mirela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:13 Timp 4897 Cod 0 Puncte
20 Badea George Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:86 Timp 5910 Cod 0 Puncte
21 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:26:90 Timp 5511 Cod 0 Puncte
21 Radaslavescu Raluca R. Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:28 Timp 4188 Cod 0 Puncte
22 Moise Bogdan Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:26:93 Timp 3414 Cod 0 Puncte
22 Niculae Irina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:35 Timp 4572 Cod 0 Puncte
23 Osiac Sabrina Smara Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:38 Timp 5306 Cod 0 Puncte
23 Mihali Alexandru Petru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:26:94 Timp 5105 Cod 0 Puncte
24 Ginta Mihaela Catalina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:44 Timp 4604 Cod 0 Puncte
24 Constantinescu Ioan Liviu Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:00 Timp 3827 Cod 0 Puncte
25 Barbu Monica Lia Liceul cu program sportiv Braila 00:30:53 Timp 5019 Cod 0 Puncte
25 Lintescu Robert Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:27:09 Timp 5872 Cod 0 Puncte
26 Grigore Bogdan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:10 Timp 4605 Cod 0 Puncte
26 Arghir Oana Liceul cu program sportiv Braila 00:30:55 Timp 5471 Cod 0 Puncte
27 Creteanu Filip Florin Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:12 Timp 3563 Cod 0 Puncte
27 Hanescu Irina Asociatia BUCHAREST SPORT CLUB 00:30:84 Timp 7417 Cod 0 Puncte
28 Ripanu Ionut Marius Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:27:40 Timp 4836 Cod 0 Puncte
28 Pinciu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:31:28 Timp 3933 Cod 0 Puncte
29 Serbanica Elena Laura Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:41 Timp 3711 Cod 0 Puncte
29 Predescu Petru Cristian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:27:54 Timp 6047 Cod 0 Puncte
30 David Crina Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:31:42 Timp 4765 Cod 0 Puncte
30 Busca Dragos Mircea Clubul WATER PITESTI 00:27:68 Timp 4023 Cod 0 Puncte
31 Constantin Raluca Stefana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:53 Timp 3801 Cod 0 Puncte
31 Niculescu Valentin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:27:88 Timp 6833 Cod 0 Puncte
32 Tiuca Ioana Codruta Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:32:16 Timp 4063 Cod 0 Puncte
32 Grecu Titus Andrei Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:28:01 Timp 5580 Cod 0 Puncte
33 Tita Sidoriuc Alexandra Liceul cu program sportiv Suceava 00:32:49 Timp 6262 Cod 0 Puncte
33 Ghita Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:02 Timp 3790 Cod 0 Puncte
34 Alecu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:07 Timp 3807 Cod 0 Puncte
34 Buga Florentina Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:35:44 Timp 7514 Cod 0 Puncte
35 Cindisteanu Bogdan Calin Clubul Sportiv DELFINUL Hunedoara 00:28:35 Timp 7397 Cod 0 Puncte
36 Cebzan Paul Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:28:39 Timp 4849 Cod 0 Puncte
37 Nanu Claudiu Horatiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:50 Timp 5560 Cod 0 Puncte
37 Ungur Sorin Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:50 Timp 3833 Cod 0 Puncte
39 Munteanu Silviu Paul Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:28:53 Timp 3637 Cod 0 Puncte
40 Prodescu Bogdan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:64 Timp 5220 Cod 0 Puncte
40 Bagacian Cristian Florin Clubul Sportiv DELFINUL Hunedoara 00:28:64 Timp 5569 Cod 0 Puncte
42 Patru Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:68 Timp 5742 Cod 0 Puncte
43 Stancu Bogdan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:70 Timp 3794 Cod 0 Puncte
44 Dina Alexandru Madalin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:84 Timp 4248 Cod 0 Puncte
45 Feraru Catalin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:93 Timp 5208 Cod 0 Puncte
46 Leontescu Vlad Ioan Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:29:16 Timp 5211 Cod 0 Puncte
47 Ionescu Mihai Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:21 Timp 5199 Cod 0 Puncte
48 Dobrinoiu Octavian Pavel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:23 Timp 3899 Cod 0 Puncte
49 Florescu Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:79 Timp 5215 Cod 0 Puncte
50 Prodan Iulian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:89 Timp 3821 Cod 0 Puncte
51 Ispas Lucian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:39 Timp 3799 Cod 0 Puncte
52 Stanca Rafael Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:57 Timp 4872 Cod 0 Puncte

13. 800 m liber (17 - 99 ani) Feminin

1 Potec Camelia Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:41:50 Timp 314 Cod 0 Puncte
1 Coman Dragos Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:10:05 Timp 585 Cod 0 Puncte
2 Paduraru Simona Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 08:45:48 Timp 230 Cod 0 Puncte
2 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:34:69 Timp 4365 Cod 0 Puncte
3 Olteanu Sever George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:40:49 Timp 3677 Cod 0 Puncte
3 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:19:16 Timp 5533 Cod 0 Puncte
4 Benea Daniela Sport Club Municipal Bacau 09:32:63 Timp 4695 Cod 0 Puncte
4 Culea Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:56:98 Timp 1181 Cod 0 Puncte
5 Pantazi Denisa Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:38:41 Timp 5724 Cod 0 Puncte
5 Negru Ionut Marian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:59:28 Timp 4437 Cod 0 Puncte
6 Baban Otilia Adriana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 09:39:52 Timp 4562 Cod 0 Puncte
6 Bakale Emile Rony Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 09:05:57 Timp 4847 Cod 0 Puncte
7 Anton Cortan Ioana Johana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:42:25 Timp 4532 Cod 0 Puncte
7 Andrei Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:15:11 Timp 5104 Cod 0 Puncte
8 Nita Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:43:23 Timp 4730 Cod 0 Puncte
9 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 09:12:86 Timp 5690 Cod 0 Puncte
10 Ripanu Ionut Marius Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 09:16:47 Timp 4836 Cod 0 Puncte
11 Moise Bogdan Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 09:20:52 Timp 3414 Cod 0 Puncte
12 Nanu Albert Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:34:04 Timp 4727 Cod 0 Puncte
13 Sandu Vladimir Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 09:56:69 Timp 4575 Cod 0 Puncte
14 Pop Daniel Alin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 09:58:56 Timp 5930 Cod 0 Puncte
15 Stanca Rafael Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10:26:44 Timp 4872 Cod 0 Puncte
16 Prodescu Bogdan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10:29:03 Timp 5220 Cod 0 Puncte
17 Florescu Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10:42:59 Timp 5215 Cod 0 Puncte
255 Badita Cezar Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:07:10 Timp 547 Cod 0 Puncte

14. 200 m spate (17 - 99 ani) Feminin

1 Florea Razvan Ionut Clubul Sportiv Farul Constanta 01:59:17 Timp 586 Cod 0 Puncte
1 Mocanu Diana Iuliana Clubul Sportiv Municipal Braila 02:19:10 Timp 1458 Cod 0 Puncte
2 Malcomete Emma Florentina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:20:51 Timp 4567 Cod 0 Puncte
2 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:07:25 Timp 484 Cod 0 Puncte
3 Popa Ellen Betrix Clubul Sportiv Municipal Braila 02:25:58 Timp 1459 Cod 0 Puncte
3 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Municipal Arad 02:09:69 Timp 598 Cod 0 Puncte
4 Zaulet Mihaela Adina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:28:40 Timp 3753 Cod 0 Puncte
4 Bakale Emile Rony Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:13:48 Timp 4847 Cod 0 Puncte
5 Petcu Constantin Cosmin Sport Club Municipal Bacau 02:13:97 Timp 3904 Cod 0 Puncte
5 Szekeres Andrea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:31:10 Timp 4143 Cod 0 Puncte
6 Badalac Radu Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:16:17 Timp 3701 Cod 0 Puncte
6 Imling Anca Clubul Sportiv Scolar Resita 02:31:87 Timp 5315 Cod 0 Puncte
7 Baban Otilia Adriana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:33:95 Timp 4562 Cod 0 Puncte
7 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:17:50 Timp 5511 Cod 0 Puncte
8 Marin Georgiana Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:34:99 Timp 5099 Cod 0 Puncte
8 Lupu Razvan Cristian Liceul cu program sportiv Braila 02:18:20 Timp 5023 Cod 0 Puncte
9 Dumitru Maria Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:33:04 Timp 5903 Cod 0 Puncte
9 Sandu Vladimir Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:21:70 Timp 4575 Cod 0 Puncte
10 Brudiu Dragos Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:22:20 Timp 4850 Cod 0 Puncte
10 Voicu Oana Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:33:21 Timp 4598 Cod 0 Puncte
11 Blaga Teodor Lucian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:23:81 Timp 4632 Cod 0 Puncte
11 Negru Ionela Loredana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:35:02 Timp 4867 Cod 0 Puncte
12 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:24:23 Timp 5103 Cod 0 Puncte
12 Drule Loredana Claudia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:35:30 Timp 5924 Cod 0 Puncte
13 Kozminczuk Andreea Mirebe Sport Club Municipal Bacau 02:36:02 Timp 4451 Cod 0 Puncte
13 Busca Dragos Mircea Clubul WATER PITESTI 02:28:51 Timp 4023 Cod 0 Puncte
14 Candet Gabriela Liceul cu program sportiv Braila 02:38:07 Timp 5014 Cod 0 Puncte
14 Ochirosi Cosmin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 02:29:48 Timp 5477 Cod 0 Puncte
15 Gaucan Daniela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:38:65 Timp 4171 Cod 0 Puncte
15 Nanu Albert Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:29:50 Timp 4727 Cod 0 Puncte
16 Ciobanescu Stefan Adrian Palatul copiilor Constanta 02:29:76 Timp 4339 Cod 0 Puncte
16 Oprescu Lavinia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:48:11 Timp 5084 Cod 0 Puncte
17 Brehar Danut Lucian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:30:85 Timp 5212 Cod 0 Puncte
17 Barbu Monica Lia Liceul cu program sportiv Braila 02:40:72 Timp 5019 Cod 0 Puncte
18 Iordache Alexandra Z. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:42:01 Timp 5902 Cod 0 Puncte
18 Stefanescu Radu Ioan Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 02:31:14 Timp 7220 Cod 0 Puncte
19 Coveltir Oana Liceul cu program sportiv Braila 02:45:03 Timp 5472 Cod 0 Puncte
19 Cindisteanu Bogdan Calin Clubul Sportiv DELFINUL Hunedoara 02:34:43 Timp 7397 Cod 0 Puncte
20 Tita Sidoriuc Alexandra Liceul cu program sportiv Suceava 02:54:28 Timp 6262 Cod 0 Puncte
20 Pop Daniel Alin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:41:11 Timp 5930 Cod 0 Puncte
21 Tiuca Ioana Codruta Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:56:29 Timp 4063 Cod 0 Puncte

Ziua 4 sesiunea 1

15. 200 m fluture (19 - 99 ani) Masculin

1 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:58:31 Timp 484 Cod 0 Puncte
1 Potec Camelia Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:15:22 Timp 314 Cod 0 Puncte
2 Florea Razvan Ionut Clubul Sportiv Farul Constanta 02:03:94 Timp 586 Cod 0 Puncte
2 Paduraru Simona Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:17:75 Timp 230 Cod 0 Puncte
3 Leu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 02:19:08 Timp 2058 Cod 0 Puncte
3 Olaru Tudor Flores Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:06:86 Timp 3103 Cod 0 Puncte
4 Coros Daria Ioana Clubul Sportiv Municipal Arad 02:23:75 Timp 184 Cod 0 Puncte
4 Ignat Tudor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:07:18 Timp 476 Cod 0 Puncte
5 Cosma Catalin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:09:42 Timp 4961 Cod 0 Puncte
5 Samoila Elena Roxana Liceul cu program sportiv Braila 02:23:92 Timp 5043 Cod 0 Puncte
6 Ursu Doru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:10:25 Timp 5553 Cod 0 Puncte
6 Rusu Carmen Sport Club Municipal Bacau 02:25:70 Timp 5169 Cod 0 Puncte
7 Jitaru Sabin Iulian Sport Club Municipal Bacau 02:10:64 Timp 3598 Cod 0 Puncte
7 Pantazi Denisa Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:26:33 Timp 5724 Cod 0 Puncte
8 Pinciu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:31:12 Timp 3933 Cod 0 Puncte
8 Ungur Sorin Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:19:47 Timp 3833 Cod 0 Puncte
9 Osiac Sabrina Smara Clubul Sportiv Scolar Resita 02:29:99 Timp 5306 Cod 0 Puncte
9 Nicola Florin Cristian Palatul copiilor Constanta 02:13:87 Timp 4335 Cod 0 Puncte
10 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:31:59 Timp 5925 Cod 0 Puncte
10 Badea George Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:15:92 Timp 5910 Cod 0 Puncte
11 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:23:18 Timp 5690 Cod 0 Puncte
11 David Crina Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:41:88 Timp 4765 Cod 0 Puncte
12 Patru Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:24:03 Timp 5742 Cod 0 Puncte