Cont

Rezultatele finale pentru Campionat national de juniori ii bazin descoperit

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m bras (13 - 14 ani) Feminin

1 Revesz Levente Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:10:65 Timp 4407 Cod 0 Puncte
1 Dragne Dan Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:16:00 Timp 5338 Cod 0 Puncte
1 Marginean Irina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:19:60 Timp 6244 Cod 0 Puncte
1 Goga Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:12:20 Timp 4775 Cod 0 Puncte
1 Pau Carmen Clubul Sportiv Scolar Resita 01:15:99 Timp 5303 Cod 0 Puncte
2 Sabovici Adrian Marius Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:13:24 Timp 3316 Cod 0 Puncte
2 Lazar George Sorin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:16:49 Timp 5440 Cod 0 Puncte
2 Leonte Cristina Georgiana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:21:16 Timp 5436 Cod 0 Puncte
2 Andreiev Lucian Florentin Palatul copiilor Constanta 01:12:69 Timp 4895 Cod 0 Puncte
2 Carp Iuliana Elena Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:23:10 Timp 4690 Cod 0 Puncte
3 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:15:91 Timp 3309 Cod 0 Puncte
3 Lucut Bogdan Florin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:17:36 Timp 4779 Cod 0 Puncte
3 Kalmar Timea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:21:93 Timp 5962 Cod 0 Puncte
3 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:14:01 Timp 4792 Cod 0 Puncte
3 Achim Oana Stefania Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:23:26 Timp 5765 Cod 0 Puncte
4 Moise Bogdan Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:16:11 Timp 3414 Cod 0 Puncte
4 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:17:78 Timp 5100 Cod 0 Puncte
4 Dramba Roxana Georgiana Liceul cu program sportiv Bacau 01:24:20 Timp 6064 Cod 0 Puncte
4 Rosu Florentin Vasilica Liceul cu program sportiv Braila 01:14:50 Timp 5031 Cod 0 Puncte
4 Tapoca Luminita Liceul cu program sportiv Braila 01:24:41 Timp 5470 Cod 0 Puncte
5 Anghelache Adrian Bogdan Palatul copiilor Constanta 01:19:33 Timp 5675 Cod 0 Puncte
5 Cebzan Paul Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:16:89 Timp 4849 Cod 0 Puncte
5 Marcu Madalina Ioana Palatul copiilor Constanta 01:25:03 Timp 5849 Cod 0 Puncte
5 Purice Daniela Florina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:26:81 Timp 4594 Cod 0 Puncte
5 Teudean Marius Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:16:69 Timp 4021 Cod 0 Puncte
6 Dobrica Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:19:60 Timp 4639 Cod 0 Puncte
6 Drule Loredana Claudia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:27:39 Timp 5924 Cod 0 Puncte
6 Grigore Bogdan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:18:68 Timp 4605 Cod 0 Puncte
6 Tarachiu Bianca Palatul copiilor Constanta 01:26:92 Timp 5674 Cod 0 Puncte
6 Blaga Teodor Lucian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:17:87 Timp 4632 Cod 0 Puncte
7 Zamfir Laurentiu Stefanit Liceul cu program sportiv Braila 01:20:84 Timp 5466 Cod 0 Puncte
7 Oancea Denisa Elena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:27:77 Timp 6211 Cod 0 Puncte
7 Vintila Silviu Valentin Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:19:11 Timp 4704 Cod 0 Puncte
7 Cioinaru Cristina Maria Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:27:43 Timp 5417 Cod 0 Puncte
7 Constantinescu Ioan Liviu Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:18:95 Timp 3827 Cod 0 Puncte
8 Secuiu Aurelian Pavel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:21:49 Timp 5509 Cod 0 Puncte
8 Ilie Diana Gabriela Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:28:69 Timp 6215 Cod 0 Puncte
8 Varga Raul Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:20:49 Timp 5769 Cod 0 Puncte
8 Marinescu Antonia Teona Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:28:95 Timp 6787 Cod 0 Puncte
8 Ionescu Alexandru Claudiu Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:22:58 Timp 4208 Cod 0 Puncte
9 Stancu Bogdan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:22:44 Timp 3794 Cod 0 Puncte
9 Szegedi Astrid Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:28:21 Timp 5803 Cod 0 Puncte
9 Turcitu Calin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:22:93 Timp 5551 Cod 0 Puncte
9 Cerbu Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 01:31:73 Timp 5289 Cod 0 Puncte
9 Manoliu Ion Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:20:85 Timp 4242 Cod 0 Puncte
10 Serbanica Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:22:99 Timp 3709 Cod 0 Puncte
10 Jumatate Mircea Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:24:32 Timp 4466 Cod 0 Puncte
10 Cosoreanu Andra Doriana Palatul copiilor Constanta 01:29:18 Timp 5851 Cod 0 Puncte
11 Cozmuta Eduard Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:32:30 Timp 5204 Cod 0 Puncte
11 Sandu Dan Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:28:23 Timp 4609 Cod 0 Puncte
11 Nagy Beatrice Ludmilla Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:30:86 Timp 5985 Cod 0 Puncte
12 Ciurpan Alina Diana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:32:22 Timp 5951 Cod 0 Puncte
12 Grecu Titus Andrei Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:32:33 Timp 5580 Cod 0 Puncte
12 Popovici Ionut Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:39:03 Timp 4989 Cod 0 Puncte
13 Dumitrescu Raluca Tamara Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:32:53 Timp 5520 Cod 0 Puncte
13 Bisboaca Ioan Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:35:42 Timp 5456 Cod 0 Puncte
14 Burlacu Iuliana Ramona Liceul cu program sportiv Suceava 01:33:54 Timp 6259 Cod 0 Puncte
15 Laurentiu Alexandra Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:38:37 Timp 6096 Cod 0 Puncte
16 Marian Alina Ioana Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:40:23 Timp 6550 Cod 0 Puncte

2. 1500 m liber (14 - 16 ani) Masculin

1 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18:08:08 Timp 4365 Cod 0 Puncte
1 Ripanu Ionut Marius Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 17:42:28 Timp 4836 Cod 0 Puncte
2 Negru Ionut Marian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18:08:66 Timp 4437 Cod 0 Puncte
2 Andrei Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17:49:94 Timp 5104 Cod 0 Puncte
3 Badea George Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18:11:77 Timp 5910 Cod 0 Puncte
4 Nanu Albert Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18:34:07 Timp 4727 Cod 0 Puncte
5 Costea Gabriel Antonio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 18:36:65 Timp 4583 Cod 0 Puncte

3. 50 m liber (13 - 14 ani) Feminin

1 Lintescu Robert Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:27:30 Timp 5872 Cod 0 Puncte
1 Kalmar Timea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:28 Timp 5962 Cod 0 Puncte
1 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:25:33 Timp 4149 Cod 0 Puncte
1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:79 Timp 5533 Cod 0 Puncte
1 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:28 Timp 4365 Cod 0 Puncte
2 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:61 Timp 4662 Cod 0 Puncte
2 Marginean Irina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:72 Timp 6244 Cod 0 Puncte
2 Marin Cristian Mihai Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:26:00 Timp 4469 Cod 0 Puncte
2 Sasu Anca Andreea Liceul cu program sportiv Suceava 00:28:75 Timp 6264 Cod 0 Puncte
2 Niculescu Andrei Alexandr Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:25:78 Timp 4159 Cod 0 Puncte
3 Ene Ioana Adriana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:84 Timp 4603 Cod 0 Puncte
3 Nicola Florin Cristian Palatul copiilor Constanta 00:25:80 Timp 4335 Cod 0 Puncte
3 Nita Emilian Florin Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:27:76 Timp 4544 Cod 0 Puncte
3 Militaru Anca Palatul copiilor Constanta 00:29:87 Timp 5850 Cod 0 Puncte
3 Poeana Adrian Nicusor Sport Club Municipal Bacau 00:26:44 Timp 4882 Cod 0 Puncte
4 Pau Carmen Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:39 Timp 5303 Cod 0 Puncte
4 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:23 Timp 3309 Cod 0 Puncte
4 Macovei Mihu Alexandru Liceul cu program sportiv Suceava 00:27:81 Timp 6270 Cod 0 Puncte
4 Scurtu Silvia Anca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:93 Timp 4653 Cod 0 Puncte
4 Dracila Robert Alexandru Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:26:52 Timp 5052 Cod 0 Puncte
5 Coman Maria Luiza Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:29:60 Timp 5332 Cod 0 Puncte
5 Badalac Radu Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:26:33 Timp 3701 Cod 0 Puncte
5 Pintea Ovidiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:86 Timp 5542 Cod 0 Puncte
5 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:30:44 Timp 5925 Cod 0 Puncte
5 Moldovan Radu Mihai Liceul cu program sportiv ARAD 00:26:96 Timp 4949 Cod 0 Puncte
6 Sopa Loana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:29:95 Timp 5761 Cod 0 Puncte
6 Petcu Constantin Cosmin Sport Club Municipal Bacau 00:26:82 Timp 3904 Cod 0 Puncte
6 Ochirosi Cosmin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 00:27:98 Timp 5477 Cod 0 Puncte
6 Oancea Denisa Elena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:59 Timp 6211 Cod 0 Puncte
6 Zibileanu Silviu Palatul copiilor Constanta 00:27:08 Timp 5168 Cod 0 Puncte
7 Cosma Adrian Vlad Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:99 Timp 5531 Cod 0 Puncte
7 Lupu Razvan Cristian Liceul cu program sportiv Braila 00:27:36 Timp 5023 Cod 0 Puncte
7 Osiac Sabrina Smara Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:00 Timp 5306 Cod 0 Puncte
7 Cartu Alina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:66 Timp 4689 Cod 0 Puncte
7 Busca Dragos Mircea Clubul WATER PITESTI 00:27:17 Timp 4023 Cod 0 Puncte
8 Varga Ferenc Attila Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:27 Timp 5552 Cod 0 Puncte
8 Banica Andreea Gabriela Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:30:67 Timp 5328 Cod 0 Puncte
8 Constantinescu Ioan Liviu Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:19 Timp 3827 Cod 0 Puncte
8 Arghir Oana Liceul cu program sportiv Braila 00:30:77 Timp 5471 Cod 0 Puncte
9 Marinescu Paul Viorel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:43 Timp 4857 Cod 0 Puncte
9 Farcas Victoria Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:30:53 Timp 5137 Cod 0 Puncte
9 Ciobanescu Stefan Adrian Palatul copiilor Constanta 00:27:46 Timp 4339 Cod 0 Puncte
9 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:36 Timp 5557 Cod 0 Puncte
9 Racovitan Sandra Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:31:11 Timp 6098 Cod 0 Puncte
10 Iorgulescu Dragos Matei Palatul copiilor Constanta 00:28:62 Timp 5567 Cod 0 Puncte
10 Marinescu Antonia Teona Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:30:61 Timp 6787 Cod 0 Puncte
10 Pernes Mihai Iulian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:64 Timp 4743 Cod 0 Puncte
10 Enache Cezar Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:49 Timp 4679 Cod 0 Puncte
10 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:25 Timp 5963 Cod 0 Puncte
11 Bob Laura Mihaela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:31:37 Timp 6234 Cod 0 Puncte
11 Deaconu Bogdan Victor Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:28:81 Timp 4769 Cod 0 Puncte
11 Imling Anca Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:62 Timp 5315 Cod 0 Puncte
11 Stancu Bogdan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:15 Timp 3794 Cod 0 Puncte
11 Belciugan Angelo George Liceul cu program sportiv Braila 00:28:53 Timp 5468 Cod 0 Puncte
12 Cernea Maria Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:31:39 Timp 5286 Cod 0 Puncte
12 Kadar Zsolt Mihaly Liceul cu program sportiv ARAD 00:28:94 Timp 4952 Cod 0 Puncte
12 Gaucan Daniela Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:30:80 Timp 4171 Cod 0 Puncte
12 Prodan Iulian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:29 Timp 3821 Cod 0 Puncte
12 Dobrea Daniel Liceul cu program sportiv Braila 00:28:57 Timp 5483 Cod 0 Puncte
13 Pavel Alexandra Liceul cu program sportiv Braila 00:31:41 Timp 5881 Cod 0 Puncte
13 Nica Alexandru Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:07 Timp 4589 Cod 0 Puncte
13 Marin Georgiana Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:30:96 Timp 5099 Cod 0 Puncte
13 Ispas Lucian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:35 Timp 3799 Cod 0 Puncte
13 Dobrica Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:05 Timp 4639 Cod 0 Puncte
14 Cozariuc Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:21 Timp 4681 Cod 0 Puncte
14 Isfan Alina Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:43 Timp 5825 Cod 0 Puncte
14 Basa Alexandru Marian Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:29:21 Timp 4213 Cod 0 Puncte
14 Pascu Alexandra Irina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:31:06 Timp 5519 Cod 0 Puncte
14 Ionescu Alexandru Claudiu Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:30:73 Timp 4208 Cod 0 Puncte
15 Vultur Bogdan Valerian Liceul cu program sportiv Suceava 00:29:35 Timp 6265 Cod 0 Puncte
15 Prodan Victoria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:47 Timp 4685 Cod 0 Puncte
15 Eftene Florin Cristian Liceul cu program sportiv Braila 00:29:22 Timp 5037 Cod 0 Puncte
15 Dancescu Marina Loredana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:31:10 Timp 5524 Cod 0 Puncte
16 Manoliu Ion Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:31 Timp 4242 Cod 0 Puncte
16 Nechifor Roxana Mihaela A Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:55 Timp 4649 Cod 0 Puncte
16 Caraus Teodor Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:40 Timp 5515 Cod 0 Puncte
16 Leonte Cristina Georgiana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:31:53 Timp 5436 Cod 0 Puncte
17 Grecu Titus Andrei Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:29:42 Timp 5580 Cod 0 Puncte
17 Simon Corina Maria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:54 Timp 5965 Cod 0 Puncte
17 Musca George Alexandru Liceul cu program sportiv ARAD 00:29:39 Timp 4960 Cod 0 Puncte
17 Carp Iuliana Elena Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:68 Timp 4690 Cod 0 Puncte
18 Jora Anca Mihaela Liceul cu program sportiv Suceava 00:31:70 Timp 6258 Cod 0 Puncte
18 Minoiu Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:29:40 Timp 4465 Cod 0 Puncte
18 Goga Andreea Ioana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:31:91 Timp 5762 Cod 0 Puncte
18 Marica Iulian Andrei Liceul cu program sportiv Braila 00:29:42 Timp 5490 Cod 0 Puncte
19 Katana Anda Lorena Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:93 Timp 5305 Cod 0 Puncte
19 Miholca Alexandru Dorel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:52 Timp 5540 Cod 0 Puncte
19 Sfetcu Adina Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:32:08 Timp 7399 Cod 0 Puncte
19 Jumatate Mircea Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:29:72 Timp 4466 Cod 0 Puncte
20 Cretu Bogdan Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:65 Timp 5497 Cod 0 Puncte
20 Tofan Ioana Andreea Liceul cu program sportiv Bacau 00:32:26 Timp 6060 Cod 0 Puncte
20 Cebzan Paul Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:92 Timp 4849 Cod 0 Puncte
20 Tita Sidoriuc Alexandra Liceul cu program sportiv Suceava 00:32:08 Timp 6262 Cod 0 Puncte
21 Petroff Lavinia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:28 Timp 6214 Cod 0 Puncte
21 Ionescu Catalin Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:30:24 Timp 4530 Cod 0 Puncte
21 Coveltir Oana Liceul cu program sportiv Braila 00:32:12 Timp 5472 Cod 0 Puncte
21 Nastase Alin Lucian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:99 Timp 4678 Cod 0 Puncte
22 Brudiu Dragos Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:31:87 Timp 4850 Cod 0 Puncte
22 Cioinaru Cristina Maria Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:32:27 Timp 5417 Cod 0 Puncte
22 Dumitrescu Stefan Andrei Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:30:02 Timp 5716 Cod 0 Puncte
22 Buda Corina Roxana Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:32:35 Timp 5918 Cod 0 Puncte
23 Bisboaca Ioan Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:30:48 Timp 5456 Cod 0 Puncte
23 Dramba Roxana Georgiana Liceul cu program sportiv Bacau 00:32:55 Timp 6064 Cod 0 Puncte
23 Popovici Ionut Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:34:31 Timp 4989 Cod 0 Puncte
23 Minoiu Anca Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:32:63 Timp 4473 Cod 0 Puncte
24 Valcov Mihaela Daniela Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:89 Timp 6210 Cod 0 Puncte
24 Caraus Florin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:37:22 Timp 4985 Cod 0 Puncte
24 Constantin Carmen Grety Liceul cu program sportiv Braila 00:32:88 Timp 5460 Cod 0 Puncte
24 Dorobantu Liviu Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:76 Timp 4680 Cod 0 Puncte
25 Constantinescu Andreea Pa Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:96 Timp 4644 Cod 0 Puncte
25 Bisboaca Corneliu Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:31:02 Timp 5450 Cod 0 Puncte
25 Murea Florentina Daniela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:98 Timp 6245 Cod 0 Puncte
25 Sgrumala Razvan Claudiu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:48:00 Timp 4988 Cod 0 Puncte
26 Nemteanu Filip Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:31:20 Timp 4868 Cod 0 Puncte
26 Ciurpan Alina Diana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:04 Timp 5951 Cod 0 Puncte
26 Dogaru Catalina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:33:00 Timp 5495 Cod 0 Puncte
27 Ciocan Stefan Vladimir Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:31:42 Timp 5792 Cod 0 Puncte
27 Beleiu Mirona Stefana Liceul cu program sportiv ARAD 00:33:29 Timp 6029 Cod 0 Puncte
27 Valean Teodora Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:33:10 Timp 5287 Cod 0 Puncte
28 Meloaica Maria Elena Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:25 Timp 4687 Cod 0 Puncte
28 Turcitu Calin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:52 Timp 5551 Cod 0 Puncte
28 Borcean Corina Adelina Clubul Sportiv Scolar Resita 00:33:49 Timp 5814 Cod 0 Puncte
29 Stan Gabriela Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:33:68 Timp 7398 Cod 0 Puncte
29 Pascu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:46 Timp 4903 Cod 0 Puncte
29 Igaz Noemi Maria Liceul cu program sportiv ARAD 00:33:50 Timp 6021 Cod 0 Puncte
30 Cozmuta Eduard Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:06 Timp 5204 Cod 0 Puncte
30 Gota Larisa Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:54 Timp 5952 Cod 0 Puncte
30 Purice Daniela Florina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:58 Timp 4594 Cod 0 Puncte
31 Costin Roxana Florentina Liceul cu program sportiv ARAD 00:33:90 Timp 6037 Cod 0 Puncte
32 Marian Alina Ioana Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:34:04 Timp 6550 Cod 0 Puncte
33 Laurentiu Alexandra Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:34:05 Timp 6096 Cod 0 Puncte
34 Nagy Beatrice Ludmilla Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:34:31 Timp 5985 Cod 0 Puncte
35 Burlacu Iuliana Ramona Liceul cu program sportiv Suceava 00:35:40 Timp 6259 Cod 0 Puncte
36 Buga Florentina Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:36:69 Timp 7514 Cod 0 Puncte
255 Mihali Alexandru Petru Sport Club Municipal Bacau 00:27:56 Timp 5105 Cod 0 Puncte

4. 800 m liber (13 - 14 ani) Feminin

1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:27:23 Timp 5533 Cod 0 Puncte
1 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 09:17:82 Timp 5690 Cod 0 Puncte
1 Oancea Denisa Elena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10:19:20 Timp 6211 Cod 0 Puncte
2 Dumitru Maria Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:21:86 Timp 5903 Cod 0 Puncte
2 Pantazi Denisa Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:35:31 Timp 5724 Cod 0 Puncte
2 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 09:22:61 Timp 5511 Cod 0 Puncte
3 Iordache Alexandra Z. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:26:44 Timp 5902 Cod 0 Puncte
3 Imling Anca Clubul Sportiv Scolar Resita 10:25:13 Timp 5315 Cod 0 Puncte
3 Ochirosi Cosmin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 09:31:39 Timp 5477 Cod 0 Puncte
4 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:49:95 Timp 5103 Cod 0 Puncte
4 Cartu Alina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10:40:08 Timp 4689 Cod 0 Puncte
4 Dancescu Marina Loredana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10:28:86 Timp 5524 Cod 0 Puncte
5 Secuiu Aurelian Pavel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10:00:67 Timp 5509 Cod 0 Puncte
5 Chisiu Andrea Aniko Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 10:42:26 Timp 6287 Cod 0 Puncte
5 Pascu Alexandra Irina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10:38:23 Timp 5519 Cod 0 Puncte
6 Petroff Lavinia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10:52:75 Timp 6214 Cod 0 Puncte
6 Voicu Oana Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10:49:81 Timp 4598 Cod 0 Puncte
6 Dorobantu Liviu Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10:03:33 Timp 4680 Cod 0 Puncte
7 Tofan Ioana Andreea Liceul cu program sportiv Bacau 11:09:45 Timp 6060 Cod 0 Puncte
7 Katana Anda Lorena Clubul Sportiv Scolar Resita 10:56:01 Timp 5305 Cod 0 Puncte
7 Caraus Teodor Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10:03:59 Timp 5515 Cod 0 Puncte
8 Dumitrescu Stefan Andrei Liceul cu program sportiv Alba Iulia 10:18:27 Timp 5716 Cod 0 Puncte
8 Dumitrescu Raluca Tamara Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 11:22:12 Timp 5520 Cod 0 Puncte
8 Crisan Alina Alexandra Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 11:05:77 Timp 5927 Cod 0 Puncte
9 Ciocan Stefan Vladimir Clubul Sportiv Scolar Sibiu 10:20:73 Timp 5792 Cod 0 Puncte
9 Costin Roxana Florentina Liceul cu program sportiv ARAD 11:50:32 Timp 6037 Cod 0 Puncte
9 Tarachiu Bianca Palatul copiilor Constanta 11:17:93 Timp 5674 Cod 0 Puncte
10 Cretu Bogdan Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10:42:18 Timp 5497 Cod 0 Puncte

5. 200 m mixt (13 - 14 ani) Feminin

1 Cosma Catalin Liceul cu program sportiv ARAD 02:15:16 Timp 4961 Cod 0 Puncte
1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:27:84 Timp 5533 Cod 0 Puncte
1 Olteanu Sever George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:18:21 Timp 3677 Cod 0 Puncte
1 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:24:95 Timp 5511 Cod 0 Puncte
1 Dumitru Maria Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:33:21 Timp 5903 Cod 0 Puncte
2 Udrea Alexandru Liceul cu program sportiv ARAD 02:25:73 Timp 4964 Cod 0 Puncte
2 Ene Ioana Adriana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:34:21 Timp 4603 Cod 0 Puncte
2 Ursu Doru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:21:70 Timp 5553 Cod 0 Puncte
2 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:26:04 Timp 5690 Cod 0 Puncte
2 Kalmar Timea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:36:28 Timp 5962 Cod 0 Puncte
3 Scurtu Silvia Anca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:36:58 Timp 4653 Cod 0 Puncte
3 Costea Gabriel Antonio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:26:60 Timp 4583 Cod 0 Puncte
3 Osiac Sabrina Smara Clubul Sportiv Scolar Resita 02:37:84 Timp 5306 Cod 0 Puncte
3 Moise Bogdan Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:22:41 Timp 3414 Cod 0 Puncte
3 Lintescu Robert Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:28:77 Timp 5872 Cod 0 Puncte
4 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:41:08 Timp 5925 Cod 0 Puncte
4 Grigore Bogdan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:26:80 Timp 4605 Cod 0 Puncte
4 Gaucan Daniela Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:38:56 Timp 4171 Cod 0 Puncte
4 Negru Ionut Marian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:23:36 Timp 4437 Cod 0 Puncte
4 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:29:09 Timp 5100 Cod 0 Puncte
5 Chisiu Andrea Aniko Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:44:24 Timp 6287 Cod 0 Puncte
5 Zibileanu Silviu Palatul copiilor Constanta 02:28:63 Timp 5168 Cod 0 Puncte
5 Achim Oana Stefania Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:39:98 Timp 5765 Cod 0 Puncte
5 Badalac Radu Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:24:29 Timp 3701 Cod 0 Puncte
5 Lucut Bogdan Florin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:29:99 Timp 4779 Cod 0 Puncte
6 Isfan Alina Clubul Sportiv Scolar Resita 02:44:97 Timp 5825 Cod 0 Puncte
6 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:28:72 Timp 4149 Cod 0 Puncte
6 Voicu Oana Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:41:34 Timp 4598 Cod 0 Puncte
6 Ungur Sorin Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:27:90 Timp 3833 Cod 0 Puncte
6 Ermalai Victor Liceul cu program sportiv Braila 02:31:94 Timp 5475 Cod 0 Puncte
7 Mihali Alexandru Petru Sport Club Municipal Bacau 02:29:94 Timp 5105 Cod 0 Puncte
7 Sopa Loana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:41:98 Timp 5761 Cod 0 Puncte
7 Sabovici Adrian Marius Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:29:46 Timp 3316 Cod 0 Puncte
7 Cosma Adrian Vlad Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:32:78 Timp 5531 Cod 0 Puncte
7 Drule Loredana Claudia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:46:26 Timp 5924 Cod 0 Puncte
8 Busca Dragos Mircea Clubul WATER PITESTI 02:32:70 Timp 4023 Cod 0 Puncte
8 Dogaru Catalina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:44:11 Timp 5495 Cod 0 Puncte
8 Lazar George Sorin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:36:97 Timp 5440 Cod 0 Puncte
8 Cosoreanu Andra Doriana Palatul copiilor Constanta 02:46:38 Timp 5851 Cod 0 Puncte
9 Blaga Teodor Lucian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:35:00 Timp 4632 Cod 0 Puncte
9 Zamfir Laurentiu Stefanit Liceul cu program sportiv Braila 02:39:37 Timp 5466 Cod 0 Puncte
9 Marcu Madalina Ioana Palatul copiilor Constanta 02:50:95 Timp 5849 Cod 0 Puncte
9 Moldovan Radu Mihai Liceul cu program sportiv ARAD 02:37:27 Timp 4949 Cod 0 Puncte
9 Sasu Anca Andreea Liceul cu program sportiv Suceava 02:46:60 Timp 6264 Cod 0 Puncte
10 Dina Alexandru Madalin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:35:22 Timp 4248 Cod 0 Puncte
10 Dobrea Daniel Liceul cu program sportiv Braila 02:44:37 Timp 5483 Cod 0 Puncte
10 Buda Corina Roxana Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:51:50 Timp 5918 Cod 0 Puncte
10 Deaconu Bogdan Victor Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:38:90 Timp 4769 Cod 0 Puncte
10 Tapoca Luminita Liceul cu program sportiv Braila 02:49:45 Timp 5470 Cod 0 Puncte
11 Crisan Alina Alexandra Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:49:64 Timp 5927 Cod 0 Puncte
11 Dobrinoiu Octavian Pavel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:46:67 Timp 3899 Cod 0 Puncte
11 Macovei Mihu Alexandru Liceul cu program sportiv Suceava 02:44:46 Timp 6270 Cod 0 Puncte
11 Szegedi Astrid Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:51:70 Timp 5803 Cod 0 Puncte
11 Nica Alexandru Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:41:03 Timp 4589 Cod 0 Puncte
12 Tita Sidoriuc Alexandra Liceul cu program sportiv Suceava 02:50:87 Timp 6262 Cod 0 Puncte
12 Nastase Alin Lucian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:47:76 Timp 4678 Cod 0 Puncte
12 Jora Anca Mihaela Liceul cu program sportiv Suceava 02:55:03 Timp 6258 Cod 0 Puncte
13 Cerbu Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 02:52:83 Timp 5289 Cod 0 Puncte
13 Vultur Bogdan Valerian Liceul cu program sportiv Suceava 02:48:08 Timp 6265 Cod 0 Puncte
13 Gota Larisa Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:55:84 Timp 5952 Cod 0 Puncte
14 Ionita Georgiana Palatul copiilor Constanta 02:57:05 Timp 5856 Cod 0 Puncte
14 Galca Adrian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:52:73 Timp 5281 Cod 0 Puncte
15 Idriceanu Andrei Alexandr Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:58:02 Timp 4675 Cod 0 Puncte
15 Oprea Marina Alexandra Liceul cu program sportiv Braila 02:57:52 Timp 5883 Cod 0 Puncte
16 Tarce Alexandra Liceul cu program sportiv ARAD 02:58:81 Timp 6033 Cod 0 Puncte
17 Borcean Corina Adelina Clubul Sportiv Scolar Resita 02:59:36 Timp 5814 Cod 0 Puncte
18 Simon Corina Maria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:59:43 Timp 5965 Cod 0 Puncte
19 Valcov Mihaela Daniela Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:03:50 Timp 6210 Cod 0 Puncte
255 Poeana Adrian Nicusor Sport Club Municipal Bacau 02:32:04 Timp 4882 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

6. 50 m fluture (14 - 16 ani) Masculin

1 Lintescu Robert Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:28:84 Timp 5872 Cod 0 Puncte
1 Kalmar Timea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:02 Timp 5962 Cod 0 Puncte
1 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:27:07 Timp 4149 Cod 0 Puncte
1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:56 Timp 5533 Cod 0 Puncte
1 Nicola Florin Cristian Palatul copiilor Constanta 00:26:65 Timp 4335 Cod 0 Puncte
2 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:13 Timp 4662 Cod 0 Puncte
2 Scurtu Silvia Anca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:18 Timp 4653 Cod 0 Puncte
2 Poeana Adrian Nicusor Sport Club Municipal Bacau 00:28:67 Timp 4882 Cod 0 Puncte
2 Osiac Sabrina Smara Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:50 Timp 5306 Cod 0 Puncte
2 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:87 Timp 3309 Cod 0 Puncte
3 Niculescu Andrei Alexandr Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:28:36 Timp 4159 Cod 0 Puncte
3 Cosma Adrian Vlad Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:71 Timp 5531 Cod 0 Puncte
3 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:57 Timp 5925 Cod 0 Puncte
3 Zibileanu Silviu Palatul copiilor Constanta 00:28:95 Timp 5168 Cod 0 Puncte
3 Ene Ioana Adriana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:56 Timp 4603 Cod 0 Puncte
4 Pernes Mihai Iulian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:09 Timp 4743 Cod 0 Puncte
4 Dragne Dan Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:29:89 Timp 5338 Cod 0 Puncte
4 Cosoreanu Andra Doriana Palatul copiilor Constanta 00:32:84 Timp 5851 Cod 0 Puncte
4 Moldovan Radu Mihai Liceul cu program sportiv ARAD 00:29:08 Timp 4949 Cod 0 Puncte
4 Imling Anca Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:49 Timp 5315 Cod 0 Puncte
5 Badalac Radu Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:29:74 Timp 3701 Cod 0 Puncte
5 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:25 Timp 5557 Cod 0 Puncte
5 Isfan Alina Clubul Sportiv Scolar Resita 00:33:41 Timp 5825 Cod 0 Puncte
5 Marin Cristian Mihai Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:29:10 Timp 4469 Cod 0 Puncte
5 Sasu Anca Andreea Liceul cu program sportiv Suceava 00:32:62 Timp 6264 Cod 0 Puncte
6 Ungur Sorin Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:95 Timp 3833 Cod 0 Puncte
6 Ermalai Victor Liceul cu program sportiv Braila 00:30:50 Timp 5475 Cod 0 Puncte
6 Racovitan Sandra Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:33:91 Timp 6098 Cod 0 Puncte
6 Costea Gabriel Antonio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:95 Timp 4583 Cod 0 Puncte
6 Sopa Loana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:32:67 Timp 5761 Cod 0 Puncte
7 Constantinescu Ioan Liviu Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:43 Timp 3827 Cod 0 Puncte
7 Cerbu Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 00:33:65 Timp 5289 Cod 0 Puncte
7 Enache Cezar Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:45 Timp 4679 Cod 0 Puncte
7 Dracila Robert Alexandru Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:30:07 Timp 5052 Cod 0 Puncte
7 Prodan Victoria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:97 Timp 4685 Cod 0 Puncte
8 Alecu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:66 Timp 3807 Cod 0 Puncte
8 Dancescu Marina Loredana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:34:06 Timp 5524 Cod 0 Puncte
8 Sabovici Adrian Marius Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:64 Timp 3316 Cod 0 Puncte
8 Dobrea Daniel Liceul cu program sportiv Braila 00:31:51 Timp 5483 Cod 0 Puncte
8 Murea Florentina Daniela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:81 Timp 6245 Cod 0 Puncte
9 Ripanu Ionut Marius Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:30:73 Timp 4836 Cod 0 Puncte
9 Achim Oana Stefania Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:33:79 Timp 5765 Cod 0 Puncte
9 Stancu Bogdan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:65 Timp 3794 Cod 0 Puncte
9 Zamfir Laurentiu Stefanit Liceul cu program sportiv Braila 00:31:39 Timp 5466 Cod 0 Puncte
9 Simon Corina Maria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:35:20 Timp 5965 Cod 0 Puncte
10 Rosu Florentin Vasilica Liceul cu program sportiv Braila 00:31:20 Timp 5031 Cod 0 Puncte
10 Katana Anda Lorena Clubul Sportiv Scolar Resita 00:33:94 Timp 5305 Cod 0 Puncte
10 Ionescu Alexandru Claudiu Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:34:18 Timp 4208 Cod 0 Puncte
10 Marica Iulian Andrei Liceul cu program sportiv Braila 00:32:01 Timp 5490 Cod 0 Puncte
10 Gota Larisa Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:35:58 Timp 5952 Cod 0 Puncte
11 Pavel Alexandra Liceul cu program sportiv Braila 00:35:70 Timp 5881 Cod 0 Puncte
11 Brudiu Dragos Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:31:37 Timp 4850 Cod 0 Puncte
11 Dobrinoiu Octavian Pavel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:53 Timp 3899 Cod 0 Puncte
11 Cioinaru Cristina Maria Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:34:04 Timp 5417 Cod 0 Puncte
11 Macovei Mihu Alexandru Liceul cu program sportiv Suceava 00:32:27 Timp 6270 Cod 0 Puncte
12 Nemteanu Filip Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:32:29 Timp 4868 Cod 0 Puncte
12 Tapoca Luminita Liceul cu program sportiv Braila 00:34:47 Timp 5470 Cod 0 Puncte
12 Nica Alexandru Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:53 Timp 4589 Cod 0 Puncte
12 Leonte Cristina Georgiana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:35:74 Timp 5436 Cod 0 Puncte
13 Pau Carmen Clubul Sportiv Scolar Resita 00:35:60 Timp 5303 Cod 0 Puncte
13 Andreiev Lucian Florentin Palatul copiilor Constanta 00:31:66 Timp 4895 Cod 0 Puncte
13 Cernea Maria Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:36:14 Timp 5286 Cod 0 Puncte
13 Bisboaca Ioan Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:32:95 Timp 5456 Cod 0 Puncte
14 Tarce Alexandra Liceul cu program sportiv ARAD 00:36:39 Timp 6033 Cod 0 Puncte
14 Lazar George Sorin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:11 Timp 5440 Cod 0 Puncte
14 Valean Teodora Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:38:22 Timp 5287 Cod 0 Puncte
14 Deaconu Bogdan Victor Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:31:69 Timp 4769 Cod 0 Puncte
15 Cretu Bogdan Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:33:60 Timp 5497 Cod 0 Puncte
15 Basa Alexandru Marian Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:32:28 Timp 4213 Cod 0 Puncte
15 Laurentiu Alexandra Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:36:55 Timp 6096 Cod 0 Puncte
16 Jora Anca Mihaela Liceul cu program sportiv Suceava 00:36:58 Timp 6258 Cod 0 Puncte
16 Bisboaca Corneliu Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:94 Timp 5450 Cod 0 Puncte
16 Sandu Dan Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:86 Timp 4609 Cod 0 Puncte
17 Cozmuta Eduard Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:82 Timp 5204 Cod 0 Puncte
17 Buda Corina Roxana Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:88 Timp 5918 Cod 0 Puncte
17 Cebzan Paul Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:33:38 Timp 4849 Cod 0 Puncte
18 Grecu Titus Andrei Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:37:46 Timp 5580 Cod 0 Puncte
18 Iorgulescu Dragos Matei Palatul copiilor Constanta 00:33:64 Timp 5567 Cod 0 Puncte
18 Borcean Corina Adelina Clubul Sportiv Scolar Resita 00:36:95 Timp 5814 Cod 0 Puncte
19 Minoiu Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:34:05 Timp 4465 Cod 0 Puncte
19 Costin Roxana Florentina Liceul cu program sportiv ARAD 00:37:19 Timp 6037 Cod 0 Puncte
20 Ionescu Catalin Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:35:29 Timp 4530 Cod 0 Puncte
20 Burlacu Iuliana Ramona Liceul cu program sportiv Suceava 00:37:32 Timp 6259 Cod 0 Puncte
21 Igaz Noemi Maria Liceul cu program sportiv ARAD 00:38:25 Timp 6021 Cod 0 Puncte
22 Valcov Mihaela Daniela Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:39:01 Timp 6210 Cod 0 Puncte
23 Ilie Diana Gabriela Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:41:71 Timp 6215 Cod 0 Puncte

7. 100 m liber (14 - 16 ani) Masculin

1 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:08:80 Timp 0 Puncte
2 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:11:78 Timp 0 Puncte
3 Liceul cu program sportiv Braila 04:11:90 Timp 0 Puncte
4 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:15:23 Timp 0 Puncte
5 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:43:95 Timp 0 Puncte
6 Liceul cu program sportiv Suceava 04:38:47 Timp 0 Puncte
7 Liceul cu program sportiv Braila 04:42:01 Timp 0 Puncte

8. 200 m liber (14 - 16 ani) Masculin

1 Cosma Catalin Liceul cu program sportiv ARAD 01:59:71 Timp 4961 Cod 0 Puncte
1 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:57:14 Timp 4365 Cod 0 Puncte
1 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:07:96 Timp 4662 Cod 0 Puncte
1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:10:93 Timp 5533 Cod 0 Puncte
1 Dumitru Maria Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:19:89 Timp 5903 Cod 0 Puncte
2 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:08:44 Timp 5511 Cod 0 Puncte
2 Kalmar Timea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:21:66 Timp 5962 Cod 0 Puncte
2 Badea George Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:06:15 Timp 5910 Cod 0 Puncte
2 Pantazi Denisa Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:13:71 Timp 5724 Cod 0 Puncte
2 Olteanu Sever George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:00:11 Timp 3677 Cod 0 Puncte
3 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:09:25 Timp 5690 Cod 0 Puncte
3 Oancea Denisa Elena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:23:22 Timp 6211 Cod 0 Puncte
3 Andrei Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:08:97 Timp 5104 Cod 0 Puncte
3 Ene Ioana Adriana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:18:58 Timp 4603 Cod 0 Puncte
3 Ursu Doru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:02:25 Timp 5553 Cod 0 Puncte
4 Lintescu Robert Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:09:95 Timp 5872 Cod 0 Puncte
4 Bob Laura Mihaela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:25:18 Timp 6234 Cod 0 Puncte
4 Poeana Adrian Nicusor Sport Club Municipal Bacau 02:13:85 Timp 4882 Cod 0 Puncte
4 Sasu Anca Andreea Liceul cu program sportiv Suceava 02:19:68 Timp 6264 Cod 0 Puncte
4 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:06:51 Timp 3309 Cod 0 Puncte
5 Negru Ionut Marian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:07:83 Timp 4437 Cod 0 Puncte
5 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:12:29 Timp 5557 Cod 0 Puncte
5 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:26:08 Timp 5963 Cod 0 Puncte
5 Marinescu Paul Viorel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:15:21 Timp 4857 Cod 0 Puncte
5 Osiac Sabrina Smara Clubul Sportiv Scolar Resita 02:19:94 Timp 5306 Cod 0 Puncte
6 Pernes Mihai Iulian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:11:85 Timp 4743 Cod 0 Puncte
6 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:12:95 Timp 5103 Cod 0 Puncte
6 Iordache Alexandra Z. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:26:94 Timp 5902 Cod 0 Puncte
6 Grigore Bogdan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:16:82 Timp 4605 Cod 0 Puncte
6 Sopa Loana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:21:67 Timp 5761 Cod 0 Puncte
7 Teudean Marius Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:16:80 Timp 4021 Cod 0 Puncte
7 Pintea Ovidiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:13:92 Timp 5542 Cod 0 Puncte
7 Chisiu Andrea Aniko Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:28:21 Timp 6287 Cod 0 Puncte
7 Zibileanu Silviu Palatul copiilor Constanta 02:19:98 Timp 5168 Cod 0 Puncte
7 Dancescu Marina Loredana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:22:64 Timp 5524 Cod 0 Puncte
8 Racovitan Sandra Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:31:46 Timp 6098 Cod 0 Puncte
8 Caraus Teodor Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:18:20 Timp 5515 Cod 0 Puncte
8 Achim Oana Stefania Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:26:88 Timp 5765 Cod 0 Puncte
8 Prodan Iulian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:23:83 Timp 3821 Cod 0 Puncte
9 Pascu Alexandra Irina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:25:94 Timp 5519 Cod 0 Puncte
9 Deaconu Bogdan Victor Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:16:63 Timp 4769 Cod 0 Puncte
9 Simon Corina Maria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:31:12 Timp 5965 Cod 0 Puncte
9 Secuiu Aurelian Pavel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:20:08 Timp 5509 Cod 0 Puncte
10 Banica Andreea Gabriela Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:32:85 Timp 5328 Cod 0 Puncte
10 Dobrica Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:20:17 Timp 4639 Cod 0 Puncte
10 Gaucan Daniela Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:26:07 Timp 4171 Cod 0 Puncte
10 Nanu Albert Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:17:09 Timp 4727 Cod 0 Puncte
11 Galca Adrian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:20:55 Timp 5281 Cod 0 Puncte
11 Nechifor Roxana Mihaela A Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:27:84 Timp 4649 Cod 0 Puncte
11 Manoliu Ion Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:21:32 Timp 4242 Cod 0 Puncte
11 Szegedi Astrid Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:32:89 Timp 5803 Cod 0 Puncte
12 Arghir Oana Liceul cu program sportiv Braila 02:28:42 Timp 5471 Cod 0 Puncte
12 Jumatate Mircea Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:24:24 Timp 4466 Cod 0 Puncte
12 Petroff Lavinia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:33:39 Timp 6214 Cod 0 Puncte
12 Dumitrescu Stefan Andrei Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:20:90 Timp 5716 Cod 0 Puncte
13 Dumitrescu Raluca Tamara Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:34:18 Timp 5520 Cod 0 Puncte
13 Marica Iulian Andrei Liceul cu program sportiv Braila 02:21:43 Timp 5490 Cod 0 Puncte
13 Tita Sidoriuc Alexandra Liceul cu program sportiv Suceava 02:30:96 Timp 6262 Cod 0 Puncte
13 Musca George Alexandru Liceul cu program sportiv ARAD 02:28:26 Timp 4960 Cod 0 Puncte
14 Cretu Bogdan Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:22:52 Timp 5497 Cod 0 Puncte
14 Jora Anca Mihaela Liceul cu program sportiv Suceava 02:36:31 Timp 6258 Cod 0 Puncte
14 Constantinescu Andreea Pa Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:31:73 Timp 4644 Cod 0 Puncte
15 Crisan Alina Alexandra Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:33:11 Timp 5927 Cod 0 Puncte
15 Preda Adelin Liviu Clubul Sportiv Scolar Resita 02:22:82 Timp 5720 Cod 0 Puncte
15 Murea Florentina Daniela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:37:29 Timp 6245 Cod 0 Puncte
16 Carp Iuliana Elena Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:35:39 Timp 4690 Cod 0 Puncte
16 Dorobantu Liviu Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:24:36 Timp 4680 Cod 0 Puncte
16 Cernea Maria Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:37:35 Timp 5286 Cod 0 Puncte
17 Constantin Carmen Grety Liceul cu program sportiv Braila 02:35:71 Timp 5460 Cod 0 Puncte
17 Cozariuc Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:25:41 Timp 4681 Cod 0 Puncte
17 Nagy Beatrice Ludmilla Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:37:98 Timp 5985 Cod 0 Puncte
18 Leonte Cristina Georgiana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:38:39 Timp 5436 Cod 0 Puncte
18 Goga Andreea Ioana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:36:28 Timp 5762 Cod 0 Puncte
18 Nastase Alin Lucian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:27:02 Timp 4678 Cod 0 Puncte
19 Marian Alina Ioana Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:40:14 Timp 6550 Cod 0 Puncte
19 Meloaica Maria Elena Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:38:35 Timp 4687 Cod 0 Puncte
19 Grecu Titus Andrei Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:35:68 Timp 5580 Cod 0 Puncte
20 Serbanica Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:43:75 Timp 3709 Cod 0 Puncte
20 Costin Roxana Florentina Liceul cu program sportiv ARAD 02:40:92 Timp 6037 Cod 0 Puncte
20 Cioinaru Cristina Maria Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:40:44 Timp 5417 Cod 0 Puncte
21 Pascu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:43:77 Timp 4903 Cod 0 Puncte
21 Minoiu Anca Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:40:97 Timp 4473 Cod 0 Puncte
22 Cerbu Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 02:40:98 Timp 5289 Cod 0 Puncte
23 Purice Daniela Florina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:41:23 Timp 4594 Cod 0 Puncte
24 Stan Gabriela Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:50:96 Timp 7398 Cod 0 Puncte
255 Moldovan Radu Mihai Liceul cu program sportiv ARAD 02:14:79 Timp 4949 Cod 0 Puncte

9. 400 m mixt (14 - 16 ani) Masculin

1 Dumitru Maria Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:23:19 Timp 5903 Cod 0 Puncte
1 Ripanu Ionut Marius Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:05:57 Timp 4836 Cod 0 Puncte
1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:14:50 Timp 5533 Cod 0 Puncte
1 Moise Bogdan Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:56:30 Timp 3414 Cod 0 Puncte
1 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:06:54 Timp 5511 Cod 0 Puncte
2 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:38:27 Timp 5925 Cod 0 Puncte
2 Costea Gabriel Antonio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:17:47 Timp 4583 Cod 0 Puncte
2 Marin Georgiana Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:19:57 Timp 5099 Cod 0 Puncte
2 Ursu Doru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:58:12 Timp 5553 Cod 0 Puncte
2 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:08:02 Timp 5690 Cod 0 Puncte
3 Chisiu Andrea Aniko Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:39:50 Timp 6287 Cod 0 Puncte
3 Udrea Alexandru Liceul cu program sportiv ARAD 05:19:58 Timp 4964 Cod 0 Puncte
3 Voicu Oana Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:39:90 Timp 4598 Cod 0 Puncte
3 Revesz Levente Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:02:02 Timp 4407 Cod 0 Puncte
3 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:13:17 Timp 5100 Cod 0 Puncte
4 Iordache Alexandra Z. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:42:17 Timp 5902 Cod 0 Puncte
4 Nica Alexandru Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:46:35 Timp 4589 Cod 0 Puncte
4 Dogaru Catalina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:41:32 Timp 5495 Cod 0 Puncte
4 Ungur Sorin Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:06:60 Timp 3833 Cod 0 Puncte
4 Secuiu Aurelian Pavel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:29:01 Timp 5509 Cod 0 Puncte
5 Sabovici Adrian Marius Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 05:15:70 Timp 3316 Cod 0 Puncte
5 Drule Loredana Claudia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:45:35 Timp 5924 Cod 0 Puncte
5 Anghelache Adrian Bogdan Palatul copiilor Constanta 05:35:84 Timp 5675 Cod 0 Puncte
6 Idriceanu Andrei Alexandr Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 06:14:90 Timp 4675 Cod 0 Puncte
6 Oancea Denisa Elena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:50:18 Timp 6211 Cod 0 Puncte
7 Szegedi Astrid Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:58:35 Timp 5803 Cod 0 Puncte
8 Ionita Georgiana Palatul copiilor Constanta 06:11:36 Timp 5856 Cod 0 Puncte
9 Petroff Lavinia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 06:18:31 Timp 6214 Cod 0 Puncte

10. 100 m spate (14 - 16 ani) Masculin

1 Imling Anca Clubul Sportiv Scolar Resita 01:10:83 Timp 5315 Cod 0 Puncte
1 Blaga Teodor Lucian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:04:21 Timp 4632 Cod 0 Puncte
1 Ochirosi Cosmin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 01:08:38 Timp 5477 Cod 0 Puncte
1 Scurtu Silvia Anca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:36 Timp 4653 Cod 0 Puncte
1 Lupu Razvan Cristian Liceul cu program sportiv Braila 01:03:34 Timp 5023 Cod 0 Puncte
2 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:04:14 Timp 4149 Cod 0 Puncte
2 Voicu Oana Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:83 Timp 4598 Cod 0 Puncte
2 Badalac Radu Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:04:80 Timp 3701 Cod 0 Puncte
2 Dragne Dan Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:08:86 Timp 5338 Cod 0 Puncte
2 Beleiu Mirona Stefana Liceul cu program sportiv ARAD 01:13:59 Timp 6029 Cod 0 Puncte
3 Marin Cristian Mihai Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:05:83 Timp 4469 Cod 0 Puncte
3 Katana Anda Lorena Clubul Sportiv Scolar Resita 01:14:30 Timp 5305 Cod 0 Puncte
3 Busca Dragos Mircea Clubul WATER PITESTI 01:07:37 Timp 4023 Cod 0 Puncte
3 Belciugan Angelo George Liceul cu program sportiv Braila 01:09:14 Timp 5468 Cod 0 Puncte
3 Militaru Anca Palatul copiilor Constanta 01:13:69 Timp 5850 Cod 0 Puncte
4 Bozga Alin Catalin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:06:52 Timp 4794 Cod 0 Puncte
4 Cartu Alina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:97 Timp 4689 Cod 0 Puncte
4 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:09:84 Timp 5103 Cod 0 Puncte
4 Farcas Victoria Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:14:97 Timp 5137 Cod 0 Puncte
5 Tarce Alexandra Liceul cu program sportiv ARAD 01:14:96 Timp 6033 Cod 0 Puncte
5 Dobrea Daniel Liceul cu program sportiv Braila 01:10:20 Timp 5483 Cod 0 Puncte
5 Coveltir Oana Liceul cu program sportiv Braila 01:16:56 Timp 5472 Cod 0 Puncte
5 Brudiu Dragos Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:10:36 Timp 4850 Cod 0 Puncte
6 Dogaru Catalina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:17:94 Timp 5495 Cod 0 Puncte
6 Dracila Robert Alexandru Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:11:10 Timp 5052 Cod 0 Puncte
6 Buda Corina Roxana Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:16:27 Timp 5918 Cod 0 Puncte
6 Lazar George Sorin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:11:09 Timp 5440 Cod 0 Puncte
7 Oprea Marina Alexandra Liceul cu program sportiv Braila 01:16:73 Timp 5883 Cod 0 Puncte
7 Miholca Alexandru Dorel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:12:32 Timp 5540 Cod 0 Puncte
7 Iorgulescu Dragos Matei Palatul copiilor Constanta 01:11:61 Timp 5567 Cod 0 Puncte
8 Kadar Zsolt Mihaly Liceul cu program sportiv ARAD 01:13:67 Timp 4952 Cod 0 Puncte
8 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:16:78 Timp 5963 Cod 0 Puncte
8 Varga Ferenc Attila Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:18:74 Timp 5552 Cod 0 Puncte
9 Stroe Ionut Bogdan Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:13:30 Timp 6239 Cod 0 Puncte
9 Tita Sidoriuc Alexandra Liceul cu program sportiv Suceava 01:19:45 Timp 6262 Cod 0 Puncte
9 Basa Alexandru Marian Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:13:55 Timp 4213 Cod 0 Puncte
9 Ciurpan Alina Diana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:17:67 Timp 5951 Cod 0 Puncte
10 Nanu Albert Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:13:64 Timp 4727 Cod 0 Puncte
10 Drule Loredana Claudia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:17:70 Timp 5924 Cod 0 Puncte
10 Bisboaca Ioan Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:13:54 Timp 5456 Cod 0 Puncte
10 Crisan Alina Alexandra Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:20:41 Timp 5927 Cod 0 Puncte
11 Tofan Ioana Andreea Liceul cu program sportiv Bacau 01:18:02 Timp 6060 Cod 0 Puncte
11 Caraus Teodor Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:14:67 Timp 5515 Cod 0 Puncte
11 Purice Daniela Florina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:23:04 Timp 4594 Cod 0 Puncte
11 Grigore Bogdan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:67 Timp 4605 Cod 0 Puncte
12 Gheorghiu Ioana Anne Mari Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:23:13 Timp 5657 Cod 0 Puncte
12 Minoiu Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:15:25 Timp 4465 Cod 0 Puncte
12 Marcu Madalina Ioana Palatul copiilor Constanta 01:18:06 Timp 5849 Cod 0 Puncte
12 Ciocan Stefan Vladimir Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:15:30 Timp 5792 Cod 0 Puncte
13 Valcov Mihaela Daniela Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:18:26 Timp 6210 Cod 0 Puncte
13 Vultur Bogdan Valerian Liceul cu program sportiv Suceava 01:15:51 Timp 6265 Cod 0 Puncte
13 Minoiu Anca Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:25:85 Timp 4473 Cod 0 Puncte
13 Eftene Florin Cristian Liceul cu program sportiv Braila 01:15:36 Timp 5037 Cod 0 Puncte
14 Patrascu Dragos Ilie Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:18:19 Timp 4555 Cod 0 Puncte
14 Big Marius Lucian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:15:43 Timp 4793 Cod 0 Puncte
14 Sfetcu Adina Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:19:79 Timp 7399 Cod 0 Puncte
15 Gota Larisa Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:20:23 Timp 5952 Cod 0 Puncte
15 Enache Cezar Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:18:75 Timp 4679 Cod 0 Puncte
15 Ionescu Catalin Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:17:46 Timp 4530 Cod 0 Puncte
16 Nemteanu Filip Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:18:86 Timp 4868 Cod 0 Puncte
16 Sgrumala Razvan Claudiu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:39:01 Timp 4988 Cod 0 Puncte
16 Borcean Corina Adelina Clubul Sportiv Scolar Resita 01:20:53 Timp 5814 Cod 0 Puncte
17 Cosoreanu Andra Doriana Palatul copiilor Constanta 01:21:00 Timp 5851 Cod 0 Puncte
17 Bisboaca Corneliu Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:19:12 Timp 5450 Cod 0 Puncte
17 Popovici Ionut Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:45:19 Timp 4989 Cod 0 Puncte
18 Burlacu Iuliana Ramona Liceul cu program sportiv Suceava 01:22:38 Timp 6259 Cod 0 Puncte
19 Isfan Alina Clubul Sportiv Scolar Resita 01:23:57 Timp 5825 Cod 0 Puncte
20 Laurentiu Alexandra Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:28:79 Timp 6096 Cod 0 Puncte
255 Dina Alexandru Madalin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:40 Timp 4248 Cod 0 Puncte
255 Coman Maria Luiza Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:12:70 Timp 5332 Cod 0 Puncte
255 Ciobanescu Stefan Adrian Palatul copiilor Constanta 01:08:79 Timp 4339 Cod 0 Puncte
255 Marin Georgiana Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:14:35 Timp 5099 Cod 0 Puncte

Ziua 3 sesiunea 1

11. 50 m bras (13 - 14 ani) Feminin

1 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:71 Timp 3309 Cod 0 Puncte
1 Lazar George Sorin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:35:00 Timp 5440 Cod 0 Puncte
1 Marginean Irina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:33 Timp 6244 Cod 0 Puncte
1 Goga Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:32:65 Timp 4775 Cod 0 Puncte
1 Pau Carmen Clubul Sportiv Scolar Resita 00:35:15 Timp 5303 Cod 0 Puncte
2 Revesz Levente Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:33:19 Timp 4407 Cod 0 Puncte
2 Dragne Dan Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:35:31 Timp 5338 Cod 0 Puncte
2 Leonte Cristina Georgiana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:36:92 Timp 5436 Cod 0 Puncte
2 Rosu Florentin Vasilica Liceul cu program sportiv Braila 00:33:58 Timp 5031 Cod 0 Puncte
2 Ene Ioana Adriana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:25 Timp 4603 Cod 0 Puncte
3 Sabovici Adrian Marius Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:33:99 Timp 3316 Cod 0 Puncte
3 Dobrica Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:01 Timp 4639 Cod 0 Puncte
3 Kalmar Timea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:38:00 Timp 5962 Cod 0 Puncte
3 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:33:97 Timp 4792 Cod 0 Puncte
3 Carp Iuliana Elena Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:77 Timp 4690 Cod 0 Puncte
4 Zamfir Laurentiu Stefanit Liceul cu program sportiv Braila 00:36:07 Timp 5466 Cod 0 Puncte
4 Moise Bogdan Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:35:57 Timp 3414 Cod 0 Puncte
4 Dramba Roxana Georgiana Liceul cu program sportiv Bacau 00:38:11 Timp 6064 Cod 0 Puncte
4 Andreiev Lucian Florentin Palatul copiilor Constanta 00:34:03 Timp 4895 Cod 0 Puncte
4 Achim Oana Stefania Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:37:95 Timp 5765 Cod 0 Puncte
5 Grigore Bogdan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:78 Timp 4605 Cod 0 Puncte
5 Tapoca Luminita Liceul cu program sportiv Braila 00:38:71 Timp 5470 Cod 0 Puncte
5 Teudean Marius Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:35:74 Timp