Cont

Rezultatele finale pentru Campionat national open bazin acoperit

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m bras (19 - 99 ani) Masculin

1 Caslaru Beatrice Nicoleta Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:11:72 Timp 16 Cod 0 Puncte
1 Ignat Tudor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:77 Timp 476 Cod 0 Puncte
2 Lacusta Larisa Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:12:25 Timp 1370 Cod 0 Puncte
2 Agache Dragos Palatul copiilor Constanta 01:05:82 Timp 1425 Cod 0 Puncte
3 Preda Valentin Liceul cu program sportiv Braila 01:05:95 Timp 2316 Cod 0 Puncte
3 Samoila Elena Roxana Liceul cu program sportiv Braila 01:14:81 Timp 5043 Cod 0 Puncte
4 Badita Cezar Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:96 Timp 547 Cod 0 Puncte
4 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:15:63 Timp 5177 Cod 0 Puncte
5 Nistor Catalin Clubul Sportiv Municipal Braila 01:06:25 Timp 684 Cod 0 Puncte
5 Gabos Andrea Orsolya Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:15:83 Timp 3251 Cod 0 Puncte
6 Pau Carmen Clubul Sportiv Scolar Resita 01:16:30 Timp 5303 Cod 0 Puncte
6 Banescu Alexandru Iulian Palatul copiilor Constanta 01:09:88 Timp 5565 Cod 0 Puncte
7 Merintean Raluca Lucia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:22:28 Timp 2447 Cod 0 Puncte
7 Csorbasi Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:10:19 Timp 3272 Cod 0 Puncte
8 Sandu Cristian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:10:34 Timp 3221 Cod 0 Puncte
8 Toader Claudia Leonisa Clubul Sportiv Scolar Resita 01:22:60 Timp 4011 Cod 0 Puncte
9 Ratiu Paul Francisc Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:12:25 Timp 2982 Cod 0 Puncte
9 Hekman Anamaria Ilona Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:21:25 Timp 3137 Cod 0 Puncte
10 Sabovici Adrian Marius Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:13:01 Timp 3316 Cod 0 Puncte
10 Kalmar Timea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:21:47 Timp 5962 Cod 0 Puncte
11 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:13:96 Timp 4792 Cod 0 Puncte
11 Dumitru Denisa Adriana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:23:82 Timp 1524 Cod 0 Puncte
12 Leonte Cristina Georgiana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:23:92 Timp 5436 Cod 0 Puncte
12 Draghia Vladimir Roland Liceul cu program sportiv Braila 01:14:84 Timp 3616 Cod 0 Puncte
13 Zahiu Raluca Alexandra Palatul copiilor Constanta 01:25:07 Timp 3678 Cod 0 Puncte
13 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:17:10 Timp 5100 Cod 0 Puncte
14 Varga Raul Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:20:36 Timp 5769 Cod 0 Puncte
14 Marinac Claudia Stefania Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:28:11 Timp 5860 Cod 0 Puncte

2. 50 m fluture (17 - 99 ani) Feminin

1 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:39 Timp 484 Cod 0 Puncte
1 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:28:78 Timp 119 Cod 0 Puncte
2 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 00:29:12 Timp 1458 Cod 0 Puncte
2 Ignat Tudor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:81 Timp 476 Cod 0 Puncte
3 Coros Daria Ioana Clubul Sportiv Municipal Arad 00:29:49 Timp 184 Cod 0 Puncte
3 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:98 Timp 710 Cod 0 Puncte
4 Tatar Cristina Georgeta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:27 Timp 2836 Cod 0 Puncte
4 Szepacher Felix Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:26:21 Timp 688 Cod 0 Puncte
5 Andronescu Matei Andrei Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:26:52 Timp 525 Cod 0 Puncte
5 Cocar Nada Alexandra Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:35 Timp 4758 Cod 0 Puncte
6 Darie Cosmin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:26:82 Timp 1595 Cod 0 Puncte
6 Lazar Dana Irina Liceul cu program sportiv Braila 00:30:88 Timp 3395 Cod 0 Puncte
7 Udroiu Raluca Antonina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:09 Timp 306 Cod 0 Puncte
7 Ionescu Danes Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:84 Timp 536 Cod 0 Puncte
8 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:43 Timp 5533 Cod 0 Puncte
8 Teudean Andrei Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:27:31 Timp 1483 Cod 0 Puncte
9 Dumitru Maria Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:69 Timp 5903 Cod 0 Puncte
9 Zoicas Costel Ovidiu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:27:50 Timp 2974 Cod 0 Puncte
10 Poama Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:64 Timp 2293 Cod 0 Puncte
10 Pascu Carina Xenia Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:72 Timp 3559 Cod 0 Puncte
11 Nicola Florin Cristian Palatul copiilor Constanta 00:27:65 Timp 4335 Cod 0 Puncte
11 Bradeanu Sorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:78 Timp 4287 Cod 0 Puncte
12 Duma Raluca Alexandra Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:31:88 Timp 3009 Cod 0 Puncte
12 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:82 Timp 3309 Cod 0 Puncte
13 Kalmar Timea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:00 Timp 5962 Cod 0 Puncte
13 Ferastrau Cristian Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:42 Timp 1023 Cod 0 Puncte
14 Gurau Willy Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:45 Timp 3408 Cod 0 Puncte
14 Capverde Andreea Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:06 Timp 4404 Cod 0 Puncte
14 Cosma Catalin Liceul cu program sportiv ARAD 00:28:45 Timp 4961 Cod 0 Puncte
15 Tudose Emilia Gabriela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:39 Timp 1528 Cod 0 Puncte
16 Marinac Claudia Stefania Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:34:78 Timp 5860 Cod 0 Puncte
17 Popescu Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:08 Timp 3510 Cod 0 Puncte
18 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:29:36 Timp 4149 Cod 0 Puncte
19 Pernes Mihai Iulian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:47 Timp 4743 Cod 0 Puncte
20 Creteanu Filip Florin Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:55 Timp 3563 Cod 0 Puncte
21 Lintescu Robert Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:29:67 Timp 5872 Cod 0 Puncte
22 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:87 Timp 4792 Cod 0 Puncte
22 Bozga Alin Catalin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:87 Timp 4794 Cod 0 Puncte
24 Moise Bogdan Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:29 Timp 3414 Cod 0 Puncte
25 Basa Alexandru Marian Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:33:27 Timp 4213 Cod 0 Puncte
255 Sadoveac Liviu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:27:30 Timp 1597 Cod 0 Puncte

3. 200 m liber (17 - 99 ani) Feminin

1 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:45:85 Timp 0 Puncte
2 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:49:06 Timp 0 Puncte
3 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:58:94 Timp 0 Puncte
4 Clubul Sportiv Scolar Resita 09:19:23 Timp 0 Puncte
5 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:27:63 Timp 0 Puncte
6 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 09:07:00 Timp 0 Puncte

4. 400 m liber (19 - 99 ani) Masculin

1 Paduraru Simona Sport Club Municipal Bacau 04:13:39 Timp 230 Cod 0 Puncte
1 Coman Dragos Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:52:17 Timp 585 Cod 0 Puncte
2 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:05:00 Timp 2842 Cod 0 Puncte
2 Potec Camelia Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:20:05 Timp 314 Cod 0 Puncte
3 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:06:93 Timp 4365 Cod 0 Puncte
3 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:26:77 Timp 5533 Cod 0 Puncte
4 Culea Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:07:48 Timp 1181 Cod 0 Puncte
4 Gorgoi Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:35:55 Timp 3863 Cod 0 Puncte
5 Olteanu Sever George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:13:55 Timp 3677 Cod 0 Puncte
5 Bancila Claudia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:37:44 Timp 2476 Cod 0 Puncte
6 Leu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 04:38:57 Timp 2058 Cod 0 Puncte
6 Radu Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:18:59 Timp 2498 Cod 0 Puncte
7 Pantazi Denisa Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:40:05 Timp 5724 Cod 0 Puncte
7 Olaru Tudor Flores Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:19:13 Timp 3103 Cod 0 Puncte
8 Negru Ionut Marian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:22:95 Timp 4437 Cod 0 Puncte
8 Baban Otilia Adriana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:40:74 Timp 4562 Cod 0 Puncte
9 Ursu Doru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:21:58 Timp 5553 Cod 0 Puncte
9 Radu Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:47:00 Timp 3440 Cod 0 Puncte
10 Filca Vlado Mikie Clubul Sportiv Scolar Resita 04:25:96 Timp 2270 Cod 0 Puncte
10 Nita Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:48:56 Timp 4730 Cod 0 Puncte
11 Anton Cortan Ioana Johana Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 04:50:35 Timp 4532 Cod 0 Puncte
11 Badea George Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:28:15 Timp 5910 Cod 0 Puncte
12 Guta Sabina Mirela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:04:91 Timp 4897 Cod 0 Puncte
12 Andrei Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:31:32 Timp 5104 Cod 0 Puncte
13 Moise Bogdan Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:34:72 Timp 3414 Cod 0 Puncte
13 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 05:10:43 Timp 5963 Cod 0 Puncte
14 Marinescu Paul Viorel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:47:92 Timp 4857 Cod 0 Puncte

5. 100 m spate (19 - 99 ani) Masculin

1 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 01:04:92 Timp 1458 Cod 0 Puncte
1 Florea Razvan Ionut Clubul Sportiv Farul Constanta 00:56:37 Timp 586 Cod 0 Puncte
2 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:58:08 Timp 484 Cod 0 Puncte
2 Udroiu Raluca Antonina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:16 Timp 306 Cod 0 Puncte
3 Sadoveac Liviu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:00:28 Timp 1597 Cod 0 Puncte
3 Sofron Vasilica Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:39 Timp 3665 Cod 0 Puncte
4 Teudean Andrei Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:00:33 Timp 1483 Cod 0 Puncte
4 Brat Valentina Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:07:51 Timp 2500 Cod 0 Puncte
5 Fabian Andreea Loredana Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:07:87 Timp 4452 Cod 0 Puncte
5 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Municipal Arad 01:01:42 Timp 598 Cod 0 Puncte
6 Popa Ellen Betrix Liceul cu program sportiv Braila 01:08:42 Timp 1459 Cod 0 Puncte
6 Dragomir Andrei Liceul cu program sportiv Braila 01:01:61 Timp 1450 Cod 0 Puncte
7 Ionescu Danes Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:01:71 Timp 536 Cod 0 Puncte
7 Malcomete Emma Florentina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:60 Timp 4567 Cod 0 Puncte
8 Creteanu Filip Florin Clubul Sportiv Scolar Resita 01:03:16 Timp 3563 Cod 0 Puncte
8 Radaslavescu Raluca R. Clubul Sportiv Scolar Resita 01:09:28 Timp 4188 Cod 0 Puncte
9 Zoicas Costel Ovidiu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:02:92 Timp 2974 Cod 0 Puncte
9 Szekeres Andrea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:09:98 Timp 4143 Cod 0 Puncte
10 Bozga Alin Catalin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:05:57 Timp 4794 Cod 0 Puncte
10 Zaulet Mihaela Adina Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:10:25 Timp 3753 Cod 0 Puncte
11 Oprescu Lavinia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:10:76 Timp 5084 Cod 0 Puncte
11 Bakale Emile Rony Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:05:66 Timp 4847 Cod 0 Puncte
12 Marin Georgiana Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:11:27 Timp 5099 Cod 0 Puncte
12 Nicola Florin Cristian Palatul copiilor Constanta 01:06:23 Timp 4335 Cod 0 Puncte
13 Busca Dragos Mircea Clubul WATER PITESTI 01:06:63 Timp 4023 Cod 0 Puncte
13 Purcelea Liliana Roxana Palatul copiilor Constanta 01:13:47 Timp 3940 Cod 0 Puncte
14 Voicu Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:75 Timp 3125 Cod 0 Puncte
14 Iordache Alexandra Z. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:17:43 Timp 5902 Cod 0 Puncte
15 Petre George Cosmin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:07:74 Timp 3463 Cod 0 Puncte
15 Ciobanelea Elena Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:18:55 Timp 4286 Cod 0 Puncte
16 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:07:75 Timp 4149 Cod 0 Puncte
17 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:12:06 Timp 5103 Cod 0 Puncte
18 Basa Alexandru Marian Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:15:50 Timp 4213 Cod 0 Puncte
19 Nanu Albert Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:16:34 Timp 4727 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

6. 50 m bras (17 - 99 ani) Feminin

1 Ignat Tudor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:34 Timp 476 Cod 0 Puncte
1 Caslaru Beatrice Nicoleta Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:33:53 Timp 16 Cod 0 Puncte
2 Agache Dragos Palatul copiilor Constanta 00:29:84 Timp 1425 Cod 0 Puncte
2 Lacusta Larisa Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:69 Timp 1370 Cod 0 Puncte
3 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:35:20 Timp 119 Cod 0 Puncte
3 Nistor Catalin Clubul Sportiv Municipal Braila 00:30:30 Timp 684 Cod 0 Puncte
4 Pau Carmen Clubul Sportiv Scolar Resita 00:35:21 Timp 5303 Cod 0 Puncte
4 Preda Valentin Liceul cu program sportiv Braila 00:30:43 Timp 2316 Cod 0 Puncte
5 Pascu Carina Xenia Clubul Sportiv Scolar Resita 00:35:43 Timp 3559 Cod 0 Puncte
5 Ratiu Paul Francisc Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:83 Timp 2982 Cod 0 Puncte
6 Sandu Cristian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:98 Timp 3221 Cod 0 Puncte
6 Samoila Elena Roxana Liceul cu program sportiv Braila 00:35:76 Timp 5043 Cod 0 Puncte
7 Banescu Alexandru Iulian Palatul copiilor Constanta 00:32:53 Timp 5565 Cod 0 Puncte
7 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:83 Timp 5177 Cod 0 Puncte
8 Gabos Andrea Orsolya Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:36:05 Timp 3251 Cod 0 Puncte
8 Draghia Vladimir Roland Liceul cu program sportiv Braila 00:32:73 Timp 3616 Cod 0 Puncte
9 Marinescu Antonia Teona Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:36:25 Timp 6787 Cod 0 Puncte
9 Csorbasi Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:32:90 Timp 3272 Cod 0 Puncte
10 Paduraru Simona Sport Club Municipal Bacau 00:36:30 Timp 230 Cod 0 Puncte
10 Voicu Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:98 Timp 3125 Cod 0 Puncte
11 Toader Claudia Leonisa Clubul Sportiv Scolar Resita 00:37:34 Timp 4011 Cod 0 Puncte
11 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:33:33 Timp 4792 Cod 0 Puncte
11 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:33:33 Timp 3309 Cod 0 Puncte
12 Kalmar Timea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:37:38 Timp 5962 Cod 0 Puncte
13 Sabovici Adrian Marius Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:33:88 Timp 3316 Cod 0 Puncte
13 Leonte Cristina Georgiana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:37:42 Timp 5436 Cod 0 Puncte
14 Hekman Anamaria Ilona Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:38:05 Timp 3137 Cod 0 Puncte
14 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:36:66 Timp 5100 Cod 0 Puncte
15 Purcelea Liliana Roxana Palatul copiilor Constanta 00:38:28 Timp 3940 Cod 0 Puncte
15 Varga Raul Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:37:57 Timp 5769 Cod 0 Puncte
16 Dumitru Denisa Adriana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:33 Timp 1524 Cod 0 Puncte
17 Marinac Claudia Stefania Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:41:65 Timp 5860 Cod 0 Puncte

7. 100 m fluture (19 - 99 ani) Masculin

1 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 01:02:90 Timp 1458 Cod 0 Puncte
1 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:54:57 Timp 484 Cod 0 Puncte
2 Coros Daria Ioana Clubul Sportiv Municipal Arad 01:04:66 Timp 184 Cod 0 Puncte
2 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:56:24 Timp 710 Cod 0 Puncte
3 Szepacher Felix Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:56:90 Timp 688 Cod 0 Puncte
3 Tatar Cristina Georgeta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:28 Timp 2836 Cod 0 Puncte
4 Teudean Andrei Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:58:02 Timp 1483 Cod 0 Puncte
4 Bradeanu Sorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:50 Timp 4287 Cod 0 Puncte
5 Andronescu Matei Andrei Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:58:47 Timp 525 Cod 0 Puncte
5 Leu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 01:08:55 Timp 2058 Cod 0 Puncte
6 Lazar Dana Irina Liceul cu program sportiv Braila 01:08:83 Timp 3395 Cod 0 Puncte
6 Rosioara Valentin Razvan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:58:52 Timp 2571 Cod 0 Puncte
7 Dumitru Maria Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:09:76 Timp 5903 Cod 0 Puncte
7 Zoicas Costel Ovidiu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:58:96 Timp 2974 Cod 0 Puncte
8 Capverde Andreea Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:10:52 Timp 4404 Cod 0 Puncte
8 Olaru Tudor Flores Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:59:78 Timp 3103 Cod 0 Puncte
9 Culea Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:59:98 Timp 1181 Cod 0 Puncte
9 Duma Raluca Alexandra Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:09:39 Timp 3009 Cod 0 Puncte
10 Popa Ellen Betrix Liceul cu program sportiv Braila 01:10:10 Timp 1459 Cod 0 Puncte
10 Szekeres Andrea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:10:10 Timp 4143 Cod 0 Puncte
10 Nicola Florin Cristian Palatul copiilor Constanta 01:00:38 Timp 4335 Cod 0 Puncte
11 Darie Cosmin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:01:21 Timp 1595 Cod 0 Puncte
12 Cosma Catalin Liceul cu program sportiv ARAD 01:01:54 Timp 4961 Cod 0 Puncte
12 Kalmar Timea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:11:49 Timp 5962 Cod 0 Puncte
13 Poama Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 01:01:86 Timp 2293 Cod 0 Puncte
14 Ursu Doru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:15 Timp 5553 Cod 0 Puncte
15 Ferastrau Cristian Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:02:50 Timp 1023 Cod 0 Puncte
16 Pernes Mihai Iulian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:04:02 Timp 4743 Cod 0 Puncte
17 Lintescu Robert Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:03:68 Timp 5872 Cod 0 Puncte
18 Gurau Willy Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:03:78 Timp 3408 Cod 0 Puncte
19 Badea George Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:27 Timp 5910 Cod 0 Puncte
20 Bozga Alin Catalin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:05:61 Timp 4794 Cod 0 Puncte
21 Andrei Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:16 Timp 5104 Cod 0 Puncte
22 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:07:20 Timp 4149 Cod 0 Puncte
23 Marinescu Paul Viorel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:08:73 Timp 4857 Cod 0 Puncte
24 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:09:06 Timp 5557 Cod 0 Puncte
255 Cocar Nada Alexandra Clubul Sportiv Scolar Resita 01:10:41 Timp 4758 Cod 0 Puncte
255 Baban Otilia Adriana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:15:40 Timp 4562 Cod 0 Puncte

8. 100 m mixt (19 - 99 ani) Masculin

1 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:54:46 Timp 0 Puncte
2 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:01:58 Timp 0 Puncte
3 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:06:01 Timp 0 Puncte
4 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:06:06 Timp 0 Puncte
5 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:23:14 Timp 0 Puncte
6 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:25:63 Timp 0 Puncte
7 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:41:94 Timp 0 Puncte

9. 200 m mixt (19 - 99 ani) Masculin

1 Badita Cezar Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:05:39 Timp 547 Cod 0 Puncte
1 Lacusta Larisa Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:21:74 Timp 1370 Cod 0 Puncte
2 Gabos Andrea Orsolya Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:25:05 Timp 3251 Cod 0 Puncte
2 Florea Razvan Ionut Clubul Sportiv Farul Constanta 02:06:99 Timp 586 Cod 0 Puncte
3 Brat Valentina Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:27:69 Timp 2500 Cod 0 Puncte
3 Ignat Tudor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:08:63 Timp 476 Cod 0 Puncte
4 Samoila Elena Roxana Liceul cu program sportiv Braila 02:28:27 Timp 5043 Cod 0 Puncte
4 Nistor Catalin Clubul Sportiv Municipal Braila 02:11:90 Timp 684 Cod 0 Puncte
5 Radu Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:14:99 Timp 2498 Cod 0 Puncte
5 Malcomete Emma Florentina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:30:35 Timp 4567 Cod 0 Puncte
6 Dragomir Andrei Liceul cu program sportiv Braila 02:17:53 Timp 1450 Cod 0 Puncte
6 Marin Georgiana Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:33:31 Timp 5099 Cod 0 Puncte
7 Csorbasi Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:20:73 Timp 3272 Cod 0 Puncte
7 Oprescu Lavinia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:35:45 Timp 5084 Cod 0 Puncte
8 Pascu Carina Xenia Clubul Sportiv Scolar Resita 02:51:30 Timp 3559 Cod 0 Puncte
8 Petre George Cosmin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:24:54 Timp 3463 Cod 0 Puncte
9 Merintean Raluca Lucia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:40:69 Timp 2447 Cod 0 Puncte
9 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:25:37 Timp 4792 Cod 0 Puncte
10 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:28:92 Timp 5100 Cod 0 Puncte
10 Iordache Alexandra Z. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:46:19 Timp 5902 Cod 0 Puncte
11 Busca Dragos Mircea Clubul WATER PITESTI 02:29:35 Timp 4023 Cod 0 Puncte
11 Marinac Claudia Stefania Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:51:82 Timp 5860 Cod 0 Puncte
12 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:38:49 Timp 5103 Cod 0 Puncte
13 Nanu Albert Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:40:04 Timp 4727 Cod 0 Puncte

Ziua 3 sesiunea 1

10. 200 m bras (17 - 99 ani) Feminin

1 Caslaru Beatrice Nicoleta Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:31:99 Timp 16 Cod 0 Puncte
1 Ignat Tudor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:20:39 Timp 476 Cod 0 Puncte
2 Lacusta Larisa Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:36:96 Timp 1370 Cod 0 Puncte
2 Badita Cezar Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:22:92 Timp 547 Cod 0 Puncte
3 Preda Valentin Liceul cu program sportiv Braila 02:23:94 Timp 2316 Cod 0 Puncte
3 Gabos Andrea Orsolya Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:39:20 Timp 3251 Cod 0 Puncte
4 Agache Dragos Palatul copiilor Constanta 02:24:48 Timp 1425 Cod 0 Puncte
4 Samoila Elena Roxana Liceul cu program sportiv Braila 02:42:59 Timp 5043 Cod 0 Puncte
5 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:43:46 Timp 5177 Cod 0 Puncte
5 Nistor Catalin Clubul Sportiv Municipal Braila 02:24:88 Timp 684 Cod 0 Puncte
6 Hekman Anamaria Ilona Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:52:88 Timp 3137 Cod 0 Puncte
6 Csorbasi Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:31:94 Timp 3272 Cod 0 Puncte
7 Pau Carmen Clubul Sportiv Scolar Resita 02:54:02 Timp 5303 Cod 0 Puncte
7 Banescu Alexandru Iulian Palatul copiilor Constanta 02:35:03 Timp 5565 Cod 0 Puncte
8 Kalmar Timea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:56:12 Timp 5962 Cod 0 Puncte
8 Sandu Cristian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:44:71 Timp 3221 Cod 0 Puncte
9 Marinescu Antonia Teona Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:57:71 Timp 6787 Cod 0 Puncte
9 Sabovici Adrian Marius Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:39:78 Timp 3316 Cod 0 Puncte
10 Leonte Cristina Georgiana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:57:89 Timp 5436 Cod 0 Puncte
10 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:41:15 Timp 4792 Cod 0 Puncte
11 Dumitru Denisa Adriana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:58:65 Timp 1524 Cod 0 Puncte
11 Moise Bogdan Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:45:56 Timp 3414 Cod 0 Puncte
12 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:45:70 Timp 5100 Cod 0 Puncte
12 Toader Claudia Leonisa Clubul Sportiv Scolar Resita 02:58:72 Timp 4011 Cod 0 Puncte
13 Varga Raul Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:53:52 Timp 5769 Cod 0 Puncte
13 Zahiu Raluca Alexandra Palatul copiilor Constanta 03:02:62 Timp 3678 Cod 0 Puncte
14 Marinac Claudia Stefania Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:06:80 Timp 5860 Cod 0 Puncte

11. 1500 m liber (19 - 99 ani) Masculin

1 Coman Dragos Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 15:24:52 Timp 585 Cod 0 Puncte
1 Paduraru Simona Sport Club Municipal Bacau 17:05:21 Timp 230 Cod 0 Puncte
2 Tecar Sebastian Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16:06:04 Timp 2848 Cod 0 Puncte
2 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17:22:36 Timp 5533 Cod 0 Puncte
3 Culea Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16:21:40 Timp 1181 Cod 0 Puncte
3 Gorgoi Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17:40:58 Timp 3863 Cod 0 Puncte
4 Bancila Claudia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 17:45:86 Timp 2476 Cod 0 Puncte
4 Olteanu Sever George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16:31:14 Timp 3677 Cod 0 Puncte
5 Negru Ionut Marian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17:17:27 Timp 4437 Cod 0 Puncte
5 Sofron Vasilica Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18:34:90 Timp 3665 Cod 0 Puncte
6 Bakale Emile Rony Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 17:39:60 Timp 4847 Cod 0 Puncte
6 Baban Otilia Adriana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 18:35:16 Timp 4562 Cod 0 Puncte
7 Filca Vlado Mikie Clubul Sportiv Scolar Resita 17:46:16 Timp 2270 Cod 0 Puncte
7 Nita Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18:59:86 Timp 4730 Cod 0 Puncte
8 Moise Bogdan Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 17:58:67 Timp 3414 Cod 0 Puncte
8 Capverde Andreea Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 20:23:29 Timp 4404 Cod 0 Puncte

12. 50 m liber (17 - 99 ani) Feminin

1 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:23:61 Timp 484 Cod 0 Puncte
1 Tatar Cristina Georgeta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:92 Timp 2836 Cod 0 Puncte
2 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:26:96 Timp 119 Cod 0 Puncte
2 Ivan Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:23:63 Timp 403 Cod 0 Puncte
3 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:69 Timp 5533 Cod 0 Puncte
3 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:24:20 Timp 710 Cod 0 Puncte
4 Tudose Emilia Gabriela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:41 Timp 1528 Cod 0 Puncte
4 Tiu Bogdan Valentin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:24:24 Timp 459 Cod 0 Puncte
5 Pascu Carina Xenia Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:47 Timp 3559 Cod 0 Puncte
5 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:24:71 Timp 2842 Cod 0 Puncte
6 Sadoveac Liviu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:24:76 Timp 1597 Cod 0 Puncte
6 Brat Valentina Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:54 Timp 2500 Cod 0 Puncte
7 Andronescu Matei Andrei Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:24:82 Timp 525 Cod 0 Puncte
7 Lazar Dana Irina Liceul cu program sportiv Braila 00:28:59 Timp 3395 Cod 0 Puncte
8 Purcelea Liliana Roxana Palatul copiilor Constanta 00:28:88 Timp 3940 Cod 0 Puncte
8 Radu Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:25:23 Timp 2498 Cod 0 Puncte
9 Cocar Nada Alexandra Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:79 Timp 4758 Cod 0 Puncte
9 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:51 Timp 4365 Cod 0 Puncte
10 Coros Daria Ioana Clubul Sportiv Municipal Arad 00:28:94 Timp 184 Cod 0 Puncte
10 Nicola Florin Cristian Palatul copiilor Constanta 00:25:91 Timp 4335 Cod 0 Puncte
11 Darie Cosmin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:25:95 Timp 1595 Cod 0 Puncte
11 Oprescu Lavinia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:07 Timp 5084 Cod 0 Puncte
12 Cosma Catalin Liceul cu program sportiv ARAD 00:26:12 Timp 4961 Cod 0 Puncte
12 Fabian Andreea Loredana Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:29:32 Timp 4452 Cod 0 Puncte
13 Anton Cortan Ioana Johana Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:29:59 Timp 4532 Cod 0 Puncte
13 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:13 Timp 3309 Cod 0 Puncte
14 Capverde Andreea Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:30:15 Timp 4404 Cod 0 Puncte
14 Draghia Vladimir Roland Liceul cu program sportiv Braila 00:26:24 Timp 3616 Cod 0 Puncte
15 Kalmar Timea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:17 Timp 5962 Cod 0 Puncte
15 Niculescu Andrei Alexandr Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:26:41 Timp 4159 Cod 0 Puncte
16 Popescu Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:26:51 Timp 3510 Cod 0 Puncte
17 Marinac Claudia Stefania Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:30:36 Timp 5860 Cod 0 Puncte
17 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:26:85 Timp 4149 Cod 0 Puncte
18 Marinescu Antonia Teona Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:30:40 Timp 6787 Cod 0 Puncte
18 Gurau Willy Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:26:88 Timp 3408 Cod 0 Puncte
19 Orel Laura Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:41 Timp 4751 Cod 0 Puncte
19 Poama Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:17 Timp 2293 Cod 0 Puncte
20 Lintescu Robert Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:27:50 Timp 5872 Cod 0 Puncte
20 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:56 Timp 5963 Cod 0 Puncte
21 Negru Ionut Marian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:77 Timp 4437 Cod 0 Puncte
21 Guta Sabina Mirela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:08 Timp 4897 Cod 0 Puncte
22 Popa Adina Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:29 Timp 4722 Cod 0 Puncte
22 Busca Dragos Mircea Clubul WATER PITESTI 00:27:83 Timp 4023 Cod 0 Puncte
23 Marinescu Paul Viorel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:31 Timp 4857 Cod 0 Puncte
24 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:57 Timp 5557 Cod 0 Puncte
255 Malcomete Emma Florentina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:64 Timp 4567 Cod 0 Puncte

13. 800 m liber (17 - 99 ani) Feminin

1 Coman Dragos Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:18:14 Timp 585 Cod 0 Puncte
1 Paduraru Simona Sport Club Municipal Bacau 08:48:91 Timp 230 Cod 0 Puncte
2 Badita Cezar Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:26:82 Timp 547 Cod 0 Puncte
2 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:10:39 Timp 5533 Cod 0 Puncte
3 Tecar Sebastian Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:29:53 Timp 2848 Cod 0 Puncte
3 Gorgoi Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:18:27 Timp 3863 Cod 0 Puncte
4 Bancila Claudia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 09:20:25 Timp 2476 Cod 0 Puncte
4 Culea Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 08:41:22 Timp 1181 Cod 0 Puncte
5 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:42:93 Timp 4365 Cod 0 Puncte
5 Pantazi Denisa Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:30:02 Timp 5724 Cod 0 Puncte
6 Olteanu Sever George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:44:57 Timp 3677 Cod 0 Puncte
6 Radu Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 09:49:12 Timp 3440 Cod 0 Puncte
7 Negru Ionut Marian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:01:92 Timp 4437 Cod 0 Puncte
7 Nita Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:56:52 Timp 4730 Cod 0 Puncte
8 Bakale Emile Rony Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 09:10:90 Timp 4847 Cod 0 Puncte
8 Guta Sabina Mirela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:15:96 Timp 4897 Cod 0 Puncte
9 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 10:47:87 Timp 5963 Cod 0 Puncte
9 Olaru Tudor Flores Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 09:21:17 Timp 3103 Cod 0 Puncte
10 Filca Vlado Mikie Clubul Sportiv Scolar Resita 09:21:49 Timp 2270 Cod 0 Puncte
11 Badea George Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:23:99 Timp 5910 Cod 0 Puncte
12 Andrei Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:25:93 Timp 5104 Cod 0 Puncte
13 Moise Bogdan Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 09:30:77 Timp 3414 Cod 0 Puncte
14 Darie Cosmin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 09:36:71 Timp 1595 Cod 0 Puncte

14. 200 m spate (17 - 99 ani) Feminin

1 Udroiu Raluca Antonina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:18:26 Timp 306 Cod 0 Puncte
1 Florea Razvan Ionut Clubul Sportiv Farul Constanta 02:01:16 Timp 586 Cod 0 Puncte
2 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 02:19:85 Timp 1458 Cod 0 Puncte
2 Teudean Andrei Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:11:28 Timp 1483 Cod 0 Puncte
3 Sofron Vasilica Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:21:22 Timp 3665 Cod 0 Puncte
3 Dragomir Andrei Liceul cu program sportiv Braila 02:11:87 Timp 1450 Cod 0 Puncte
4 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Municipal Arad 02:13:34 Timp 598 Cod 0 Puncte
4 Brat Valentina Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:21:91 Timp 2500 Cod 0 Puncte
5 Zoicas Costel Ovidiu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:15:60 Timp 2974 Cod 0 Puncte
5 Popa Ellen Betrix Liceul cu program sportiv Braila 02:22:66 Timp 1459 Cod 0 Puncte
6 Bakale Emile Rony Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:18:10 Timp 4847 Cod 0 Puncte
6 Malcomete Emma Florentina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:24:39 Timp 4567 Cod 0 Puncte
7 Leu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 02:24:65 Timp 2058 Cod 0 Puncte
7 Creteanu Filip Florin Clubul Sportiv Scolar Resita 02:20:99 Timp 3563 Cod 0 Puncte
8 Zaulet Mihaela Adina Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:30:59 Timp 3753 Cod 0 Puncte
8 Bozga Alin Catalin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:21:36 Timp 4794 Cod 0 Puncte
9 Radaslavescu Raluca R. Clubul Sportiv Scolar Resita 02:31:02 Timp 4188 Cod 0 Puncte
9 Petre George Cosmin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:21:70 Timp 3463 Cod 0 Puncte
10 Busca Dragos Mircea Clubul WATER PITESTI 02:25:29 Timp 4023 Cod 0 Puncte
10 Marin Georgiana Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:31:15 Timp 5099 Cod 0 Puncte
11 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:27:00 Timp 4149 Cod 0 Puncte
11 Dumitru Maria Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:33:71 Timp 5903 Cod 0 Puncte
12 Szekeres Andrea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:34:61 Timp 4143 Cod 0 Puncte
12 Voicu Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:30:18 Timp 3125 Cod 0 Puncte
13 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:41:48 Timp 5963 Cod 0 Puncte
13 Nanu Albert Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:39:95 Timp 4727 Cod 0 Puncte
14 Iordache Alexandra Z. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:45:59 Timp 5902 Cod 0 Puncte
15 Radu Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:46:89 Timp 3440 Cod 0 Puncte
16 Oprescu Lavinia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:51:19 Timp 5084 Cod 0 Puncte

Ziua 4 sesiunea 1

15. 200 m fluture (19 - 99 ani) Masculin

1 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:00:01 Timp 484 Cod 0 Puncte
1 Caslaru Beatrice Nicoleta Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:15:78 Timp 16 Cod 0 Puncte
2 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 02:18:64 Timp 1458 Cod 0 Puncte
2 Tecar Sebastian Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:03:30 Timp 2848 Cod 0 Puncte
3 Coros Daria Ioana Clubul Sportiv Municipal Arad 02:22:82 Timp 184 Cod 0 Puncte
3 Szepacher Felix Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:03:64 Timp 688 Cod 0 Puncte
4 Olaru Tudor Flores Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:11:13 Timp 3103 Cod 0 Puncte
4 Bradeanu Sorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:26:49 Timp 4287 Cod 0 Puncte
5 Rosioara Valentin Razvan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:11:33 Timp 2571 Cod 0 Puncte
5 Pantazi Denisa Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:27:23 Timp 5724 Cod 0 Puncte
6 Ursu Doru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:15:53 Timp 5553 Cod 0 Puncte
6 Dumitru Maria Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:34:14 Timp 5903 Cod 0 Puncte
7 Szekeres Andrea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:38:50 Timp 4143 Cod 0 Puncte
7 Csorbasi Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:17:88 Timp 3272 Cod 0 Puncte
9 Bozga Alin Catalin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:31:55 Timp 4794 Cod 0 Puncte
255 Poama Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 02:20:13 Timp 2293 Cod 0 Puncte

16. 100 m liber (19 - 99 ani) Masculin

1 Ivan Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:50:74 Timp 403 Cod 0 Puncte
1 Tatar Cristina Georgeta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:57:95 Timp 2836 Cod 0 Puncte
2 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:59:13 Timp 119 Cod 0 Puncte
2 Coman Dragos Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:51:63 Timp 585 Cod 0 Puncte
3 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 00:59:19 Timp 1458 Cod 0 Puncte
3 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:52:12 Timp 710 Cod 0 Puncte
4 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:53:03 Timp 2842 Cod 0 Puncte
4 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:29 Timp 5533 Cod 0 Puncte
5 Cocar Nada Alexandra Clubul Sportiv Scolar Resita 01:00:80 Timp 4758 Cod 0 Puncte
5 Andronescu Matei Andrei Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:54:34 Timp 525 Cod 0 Puncte
6 Culea Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:54:53 Timp 1181 Cod 0 Puncte
6 Tudose Emilia Gabriela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:50 Timp 1528 Cod 0 Puncte
7 Oprescu Lavinia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:02:78 Timp 5084 Cod 0 Puncte
7 Radu Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:55:35 Timp 2498 Cod 0 Puncte
8 Cosma Catalin Liceul cu program sportiv ARAD 00:55:98 Timp 4961 Cod 0 Puncte
9 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:55:36 Timp 4365 Cod 0 Puncte
9 Purcelea Liliana Roxana Palatul copiilor Constanta 01:03:03 Timp 3940 Cod 0 Puncte
10 Nicola Florin Cristian Palatul copiilor Constanta 00:56:30 Timp 4335 Cod 0 Puncte
10 Malcomete Emma Florentina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:03:24 Timp 4567 Cod 0 Puncte
11 Anton Cortan Ioana Johana Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:03:57 Timp 4532 Cod 0 Puncte
11 Bakale Emile Rony Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:57:45 Timp 4847 Cod 0 Puncte
12 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:57:69 Timp 3309 Cod 0 Puncte
12 Popa Ellen Betrix Liceul cu program sportiv Braila 01:03:74 Timp 1459 Cod 0 Puncte
13 Pantazi Denisa Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:89 Timp 5724 Cod 0 Puncte
13 Popescu Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:58:77 Timp 3510 Cod 0 Puncte
14 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:59:11 Timp 4792 Cod 0 Puncte
14 Lazar Dana Irina Liceul cu program sportiv Braila 01:03:99 Timp 3395 Cod 0 Puncte
15 Petre George Cosmin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:59:17 Timp 3463 Cod 0 Puncte
15 Capverde Andreea Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:04:75 Timp 4404 Cod 0 Puncte
16 Creteanu Filip Florin Clubul Sportiv Scolar Resita 00:59:81 Timp 3563 Cod 0 Puncte
17 Lintescu Robert Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:59:88 Timp 5872 Cod 0 Puncte
17 Radu Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:05:51 Timp 3440 Cod 0 Puncte
18 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:00:60 Timp 4149 Cod 0 Puncte
18 Marinac Claudia Stefania Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:05:54 Timp 5860 Cod 0 Puncte
19 Draghia Vladimir Roland Liceul cu program sportiv Braila 01:00:96 Timp 3616 Cod 0 Puncte
19 Zaulet Mihaela Adina Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:05:65 Timp 3753 Cod 0 Puncte
20 Pernes Mihai Iulian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:98 Timp 4743 Cod 0 Puncte
20 Kalmar Timea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:05:85 Timp 5962 Cod 0 Puncte
21 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:01:20 Timp 5557 Cod 0 Puncte
21 Nita Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:18 Timp 4730 Cod 0 Puncte
22 Busca Dragos Mircea Clubul WATER PITESTI 01:01:87 Timp 4023 Cod 0 Puncte
22 Dumitru Maria Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:27 Timp 5903 Cod 0 Puncte
23 Marinescu Paul Viorel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:01:97 Timp 4857 Cod 0 Puncte
23 Guta Sabina Mirela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:64 Timp 4897 Cod 0 Puncte
24 Hekman Anamaria Ilona Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:06:84 Timp 3137 Cod 0 Puncte
24 Sabovici Adrian Marius Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:02:36 Timp 3316 Cod 0 Puncte
25 Sandu Cristian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:03:54 Timp 3221 Cod 0 Puncte
25 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:07:00 Timp 5963 Cod 0 Puncte
26 Popa Adina Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:02 Timp 4722 Cod 0 Puncte
26 Varga Raul Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:04:50 Timp 5769 Cod 0 Puncte
27 Orel Laura Clubul Sportiv Scolar Resita 01:07:06 Timp 4751 Cod 0 Puncte
27 Nanu Albert Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:04:92 Timp 4727 Cod 0 Puncte
28 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:70 Timp 5103 Cod 0 Puncte
255 Bancila Claudia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:03:61 Timp 2476 Cod 0 Puncte
255 Pascu Carina Xenia Clubul Sportiv Scolar Resita 01:02:52 Timp 3559 Cod 0 Puncte

17. 100 m liber (17 - 99 ani) Feminin

1 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:02:13 Timp 0 Puncte
2 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:07:56 Timp 0 Puncte
3 Clubul Sportiv Municipal Braila 04:07:60 Timp 0 Puncte
4 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:08:02 Timp 0 Puncte
5 Clubul Sportiv Scolar Resita 04:13:64 Timp 0 Puncte
6 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:29:34 Timp 0 Puncte

18. 200 m liber (17 - 99 ani) Feminin

1 Coman Dragos Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:50:24 Timp 585 Cod 0 Puncte
1 Paduraru Simona Sport Club Municipal Bacau 02:02:74 Timp 230 Cod 0 Puncte
2 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:06:56 Timp 119 Cod 0 Puncte
2 Ivan Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:51:57 Timp 403 Cod 0 Puncte
3 Leu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 02:10:44 Timp 2058 Cod 0 Puncte
3 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:53:94 Timp 484 Cod 0 Puncte
4 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:55:34 Timp 2842 Cod 0 Puncte
4 Oprescu Lavinia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:13:57 Timp 5084 Cod 0 Puncte
5 Malcomete Emma Florentina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:14:36 Timp 4567 Cod 0 Puncte
5 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:56:05 Timp 710 Cod 0 Puncte
6 Culea Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:59:79 Timp 1181 Cod 0 Puncte
6 Bancila Claudia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:14:53 Timp 2476 Cod 0 Puncte
7 Cocar Nada Alexandra Clubul Sportiv Scolar Resita 02:15:47 Timp 4758 Cod 0 Puncte
7 Cosma Catalin Liceul cu program sportiv ARAD 02:04:83 Timp 4961 Cod 0 Puncte
8 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:14:88 Timp 4365 Cod 0 Puncte
8 Radaslavescu Raluca R. Clubul Sportiv Scolar Resita 02:15:53 Timp 4188 Cod 0 Puncte
9 Radu Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:59:11 Timp 2498 Cod 0 Puncte
9 Brat Valentina Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:15:87 Timp 2500 Cod 0 Puncte
10 Popa Ellen Betrix Liceul cu program sportiv Braila 02:16:54 Timp 1459 Cod 0 Puncte
10 Badea George Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:06:80 Timp 5910 Cod 0 Puncte
11 Pernes Mihai Iulian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:09:26 Timp 4743 Cod 0 Puncte
11 Anton Cortan Ioana Johana Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:17:78 Timp 4532 Cod 0 Puncte
12 Radu Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:19:33 Timp 3440 Cod 0 Puncte
12 Andrei Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:09:52 Timp 5104 Cod 0 Puncte
13 Lintescu Robert Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:09:72 Timp 5872 Cod 0 Puncte
13 Popa Adina Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:22:15 Timp 4722 Cod 0 Puncte
14 Moise Bogdan Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:09:93 Timp 3414 Cod 0 Puncte
14 Hekman Anamaria Ilona Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:23:79 Timp 3137 Cod 0 Puncte
15 Guta Sabina Mirela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:24:55 Timp 4897 Cod 0 Puncte
16 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:27:00 Timp 5963 Cod 0 Puncte
17 Zaulet Mihaela Adina Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:25:69 Timp 3753 Cod 0 Puncte
17 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:14:89 Timp 5557 Cod 0 Puncte
18 Draghia Vladimir Roland Liceul cu program sportiv Braila 02:16:67 Timp 3616 Cod 0 Puncte
18 Orel Laura Clubul Sportiv Scolar Resita 02:26:34 Timp 4751 Cod 0 Puncte
19 Marinescu Paul Viorel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:18:14 Timp 4857 Cod 0 Puncte
19 Kalmar Timea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:26:89 Timp 5962 Cod 0 Puncte
20 Varga Raul Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:21:18 Timp 5769 Cod 0 Puncte
20 Iordache Alexandra Z. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:27:85 Timp 5902 Cod 0 Puncte
21 Nanu Albert Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:21:45 Timp 4727 Cod 0 Puncte
21 Marinac Claudia Stefania Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:29:37 Timp 5860 Cod 0 Puncte
255 Nicola Florin Cristian Palatul copiilor Constanta 02:08:82 Timp 4335 Cod 0 Puncte
255 Filca Vlado Mikie Clubul Sportiv Scolar Resita 02:08:66 Timp 2270 Cod 0 Puncte

Ziua 5 sesiunea 1

19. 400 m mixt (17 - 99 ani) Feminin

1 Badita Cezar Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:29:21 Timp 547 Cod 0 Puncte
1 Caslaru Beatrice Nicoleta Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 04:46:91 Timp 16 Cod 0 Puncte
2 Florea Razvan Ionut Clubul Sportiv Farul Constanta 04:30:89 Timp 586 Cod 0 Puncte
2 Paduraru Simona Sport Club Municipal Bacau 04:50:30 Timp 230 Cod 0 Puncte
3 Lacusta Larisa Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:02:31 Timp 1370 Cod 0 Puncte
3 Nistor Catalin Clubul Sportiv Municipal Braila 04:45:46 Timp 684 Cod 0 Puncte
4 Gabos Andrea Orsolya Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 05:03:81 Timp 3251 Cod 0 Puncte
4 Csorbasi Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 04:51:41 Timp 3272 Cod 0 Puncte
5 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:13:43 Timp 5177 Cod 0 Puncte
5 Ursu Doru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:00:11 Timp 5553 Cod 0 Puncte
6 Marin Georgiana Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:22:15 Timp 5099 Cod 0 Puncte
6 Sabovici Adrian Marius Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 05:11:81 Timp 3316 Cod 0 Puncte
7 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:15:74 Timp 5100 Cod 0 Puncte
7 Baban Otilia Adriana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:24:20 Timp 4562 Cod 0 Puncte

20. 50 m spate (17 - 99 ani) Feminin

1 Udroiu Raluca Antonina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:43 Timp 306 Cod 0 Puncte
1 Florea Razvan Ionut Clubul Sportiv Farul Constanta 00:26:50 Timp 586 Cod 0 Puncte
2 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:30:74 Timp 119 Cod 0 Puncte
2 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:44 Timp 484 Cod 0 Puncte
3 Teudean Andrei Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:27:72 Timp 1483 Cod 0 Puncte
3 Fabian Andreea Loredana Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:31:37 Timp 4452 Cod 0 Puncte
4 Sadoveac Liviu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:28:07 Timp 1597 Cod 0 Puncte
4 Leu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 00:31:76 Timp 2058 Cod 0 Puncte
5 Ionescu Danes Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:65 Timp 536 Cod 0 Puncte
5 Sofron Vasilica Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:79 Timp 3665 Cod 0 Puncte
6 Brat Valentina Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:24 Timp 2500 Cod 0 Puncte
6 Creteanu Filip Florin Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:24 Timp 3563 Cod 0 Puncte
7 Oprescu Lavinia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:33 Timp 5084 Cod 0 Puncte
7 Dragomir Andrei Liceul cu program sportiv Braila 00:29:33 Timp 1450 Cod 0 Puncte
8 Popa Ellen Betrix Liceul cu program sportiv Braila 00:32:61 Timp 1459 Cod 0 Puncte
8 Darie Cosmin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:35 Timp 1595 Cod 0 Puncte
9 Bakale Emile Rony Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:49 Timp 4847 Cod 0 Puncte
9 Szekeres Andrea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:33:12 Timp 4143 Cod 0 Puncte
10 Zoicas Costel Ovidiu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:29:99 Timp 2974 Cod 0 Puncte
10 Radaslavescu Raluca R. Clubul Sportiv Scolar Resita 00:33:15 Timp 4188 Cod 0 Puncte
11 Zaulet Mihaela Adina Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:33:48 Timp 3753 Cod 0 Puncte
11 Voicu Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:34 Timp 3125 Cod 0 Puncte
12 Marin Georgiana Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:34:18 Timp 5099 Cod 0 Puncte
12 Busca Dragos Mircea Clubul WATER PITESTI 00:30:88 Timp 4023 Cod 0 Puncte
13 Iordache Alexandra Z. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:02 Timp 5902 Cod 0 Puncte
13 Bozga Alin Catalin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:18 Timp 4794 Cod 0 Puncte
14 Petre George Cosmin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:31:55 Timp 3463 Cod 0 Puncte
14 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:36:28 Timp 5963 Cod 0 Puncte
15 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:59 Timp 3309 Cod 0 Puncte
15 Purcelea Liliana Roxana Palatul copiilor Constanta 00:39:27 Timp 3940 Cod 0 Puncte
17 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:32:46 Timp 4149 Cod 0 Puncte
18 Negru Ionut Marian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:61 Timp 4437 Cod 0 Puncte
19 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:27 Timp 5103 Cod 0 Puncte
255 Nicola Florin Cristian Palatul copiilor Constanta 00:30:84 Timp 4335 Cod 0 Puncte