Cont

Rezultatele finale pentru Campionatul national juniori 2 fete 11-13 ani baieti 12-14 ani

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m bras (10 - 12 ani) Feminin

1 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:16:44 Timp 4792 Cod 0 Puncte
1 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:21:09 Timp 5177 Cod 0 Puncte
1 Dragne Dan Stefan Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:23:61 Timp 5338 Cod 0 Puncte
1 Sabovici Adrian Marius Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:14:76 Timp 3316 Cod 0 Puncte
1 Pau Carmen Clubul Sportiv Scolar Resita 01:19:60 Timp 5303 Cod 0 Puncte
1 Marginean Irina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:22:71 Timp 6244 Cod 0 Puncte
2 Mocanu Costin Alexandru Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:14:91 Timp 4211 Cod 0 Puncte
2 Ene Ioana Adriana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:21:83 Timp 4603 Cod 0 Puncte
2 Scurtu Silvia Anca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:27:54 Timp 4653 Cod 0 Puncte
2 Negru Ionela Loredana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:21:73 Timp 4867 Cod 0 Puncte
2 Goga Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:16:69 Timp 4775 Cod 0 Puncte
2 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:26:07 Timp 5690 Cod 0 Puncte
3 Kalmar Timea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:27:84 Timp 5962 Cod 0 Puncte
3 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:21:89 Timp 5533 Cod 0 Puncte
3 Toader Claudia Leonisa Clubul Sportiv Scolar Resita 01:22:81 Timp 4011 Cod 0 Puncte
3 Zamfir Laurentiu Stefanit Liceul cu program sportiv Braila 01:26:21 Timp 5466 Cod 0 Puncte
3 Moldovan Radu Mihai Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:18:57 Timp 4949 Cod 0 Puncte
3 Teudean Marius Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:18:85 Timp 4021 Cod 0 Puncte
4 Achim Oana Stefania Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:21:98 Timp 5765 Cod 0 Puncte
4 Marcu Madalina Ioana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:30:87 Timp 5849 Cod 0 Puncte
4 Oprescu Lavinia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:26:45 Timp 5084 Cod 0 Puncte
4 Rosu Florentin Vasilica Liceul cu program sportiv Braila 01:19:94 Timp 5031 Cod 0 Puncte
4 Lucut Bogdan Florin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:26:85 Timp 4779 Cod 0 Puncte
4 Constantinescu Ioan Liviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:21:99 Timp 3827 Cod 0 Puncte
5 Niculae Irina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:27:39 Timp 4572 Cod 0 Puncte
5 Costea Gabriel Antonio Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:19:97 Timp 4583 Cod 0 Puncte
5 Dobrica Daniel Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:27:44 Timp 4639 Cod 0 Puncte
5 Moise Bogdan Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:22:83 Timp 3414 Cod 0 Puncte
5 Marin Georgiana Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:22:59 Timp 5099 Cod 0 Puncte
5 Cosoreanu Andra Doriana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:32:50 Timp 5851 Cod 0 Puncte
6 Andreiev Lucian Florentin Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:20:91 Timp 4895 Cod 0 Puncte
6 Stancu Bogdan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:23:39 Timp 3794 Cod 0 Puncte
6 Drule Loredana Claudia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:33:13 Timp 5924 Cod 0 Puncte
6 Nedelcu Oana Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:27:22 Timp 4724 Cod 0 Puncte
6 Serban Gabriela Cristina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:27:59 Timp 4577 Cod 0 Puncte
6 Ermalai Victor Liceul cu program sportiv Braila 01:27:63 Timp 5475 Cod 0 Puncte
7 Isfan Alina Clubul Sportiv Scolar Resita 01:33:42 Timp 5825 Cod 0 Puncte
7 Barbu Monica Lia Liceul cu program sportiv Braila 01:28:49 Timp 5019 Cod 0 Puncte
7 Carp Iuliana Elena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:27:49 Timp 4690 Cod 0 Puncte
7 Lengyel Vasile Bogdan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:27:77 Timp 5538 Cod 0 Puncte
7 Calota Bogdan Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:23:83 Timp 4742 Cod 0 Puncte
7 Vintila Silviu Valentin Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:22:58 Timp 4704 Cod 0 Puncte
8 Minich Edith Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:28:57 Timp 4898 Cod 0 Puncte
8 Turcitu Calin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:28:19 Timp 5551 Cod 0 Puncte
8 Dan Cosmina Alina Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:30:07 Timp 5535 Cod 0 Puncte
8 Ionescu Alexandru Claudiu Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:24:52 Timp 4208 Cod 0 Puncte
8 Balaj Radu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:22:63 Timp 4859 Cod 0 Puncte
8 Otelea Marina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:34:15 Timp 5096 Cod 0 Puncte
9 Dobrinoiu Octavian Pavel Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:27:42 Timp 3899 Cod 0 Puncte
9 Tapoca Luminita Liceul cu program sportiv Braila 01:30:35 Timp 5470 Cod 0 Puncte
9 Oancea Denisa Elena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:35:38 Timp 6211 Cod 0 Puncte
9 Udrea Alexandru Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:23:01 Timp 4964 Cod 0 Puncte
9 Malcomete Emma Florentina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:30:36 Timp 4567 Cod 0 Puncte
9 Coci Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:28:40 Timp 5997 Cod 0 Puncte
10 Arghir Oana Liceul cu program sportiv Braila 01:32:66 Timp 5471 Cod 0 Puncte
10 Lintescu Robert Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:28:76 Timp 5872 Cod 0 Puncte
10 Motrogan Floriana Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:30:74 Timp 5143 Cod 0 Puncte
10 Badea George Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:23:57 Timp 5910 Cod 0 Puncte
10 Szegedi Astrid Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:35:51 Timp 5803 Cod 0 Puncte
11 Mocanu Victor Ioan Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:28:88 Timp 4542 Cod 0 Puncte
11 Miculescu Loredana Andrea Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:33:36 Timp 5047 Cod 0 Puncte
11 Zibileanu Silviu Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:23:71 Timp 5168 Cod 0 Puncte
11 Pop Cristina Diana Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:33:67 Timp 5543 Cod 0 Puncte
11 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:36:84 Timp 5925 Cod 0 Puncte
12 Nagy Beatrice Ludmilla Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:37:56 Timp 5985 Cod 0 Puncte
12 Osiac Sabrina Smara Clubul Sportiv Scolar Resita 01:33:74 Timp 5306 Cod 0 Puncte
12 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:30:20 Timp 5511 Cod 0 Puncte
12 Filip Aurelian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:23:86 Timp 4487 Cod 0 Puncte
12 Balasic Georgiana Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:35:15 Timp 4578 Cod 0 Puncte
13 Ionita Georgiana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:37:85 Timp 5856 Cod 0 Puncte
13 Bacia Vlad Ionut Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:24:17 Timp 4862 Cod 0 Puncte
13 Nastase Alin Lucian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:30:31 Timp 4678 Cod 0 Puncte
13 Marinac Claudia Stefania Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:36:20 Timp 5860 Cod 0 Puncte
13 Cerbu Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 01:34:20 Timp 5289 Cod 0 Puncte
14 Branzan Andreea Florentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:39:00 Timp 4602 Cod 0 Puncte
14 Varga Raul Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:24:92 Timp 5769 Cod 0 Puncte
14 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:37:99 Timp 5963 Cod 0 Puncte
14 Retezan Diana Adelina Clubul Sportiv Scolar Resita 01:35:36 Timp 5311 Cod 0 Puncte
14 Nita Emilian Florin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:30:89 Timp 4544 Cod 0 Puncte
15 Chereches Mircea Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:25:71 Timp 4864 Cod 0 Puncte
15 Benczik Alexandra Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:38:26 Timp 6023 Cod 0 Puncte
15 Silaghi Raluca Marinela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:35:65 Timp 5696 Cod 0 Puncte
15 Cosma Adrian Vlad Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:30:92 Timp 5531 Cod 0 Puncte
16 Dumitrescu Raluca Tamara Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:38:43 Timp 5520 Cod 0 Puncte
16 Purice Daniela Florina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:35:91 Timp 4594 Cod 0 Puncte
16 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:31:96 Timp 5100 Cod 0 Puncte
16 Marinescu Paul Viorel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:25:98 Timp 4857 Cod 0 Puncte
17 Petretchi Anca Crina Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:38:87 Timp 5990 Cod 0 Puncte
17 Zsoldi Julia Andrea Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:36:94 Timp 6586 Cod 0 Puncte
17 Ochirosi Cosmin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 01:32:03 Timp 5477 Cod 0 Puncte
17 Zuzu Alexandru Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:26:42 Timp 5909 Cod 0 Puncte
18 Onofrei Theodora Liceul cu program sportiv Suceava 01:37:46 Timp 6266 Cod 0 Puncte
18 Dobrea Daniel Liceul cu program sportiv Braila 01:32:79 Timp 5483 Cod 0 Puncte
18 Vintila Robert Nicolae Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:26:51 Timp 4705 Cod 0 Puncte
18 Prodan Victoria Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:39:24 Timp 4685 Cod 0 Puncte
19 Baderca Andrei Moise Clubul Sportiv Scolar Resita 01:33:37 Timp 5300 Cod 0 Puncte
19 Big Marius Lucian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:27:02 Timp 4793 Cod 0 Puncte
19 Jora Anca Mihaela Liceul cu program sportiv Suceava 01:40:74 Timp 6258 Cod 0 Puncte
19 Tarachiu Bianca Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:38:29 Timp 5674 Cod 0 Puncte
20 Sandu Vladimir Andrei Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:27:10 Timp 4575 Cod 0 Puncte
20 Buda Corina Roxana Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:41:81 Timp 5918 Cod 0 Puncte
20 Beleiu Ilinca Teodora Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:40:43 Timp 5349 Cod 0 Puncte
20 Zainea Gabriel Florentin Liceul cu program sportiv Braila 01:33:40 Timp 5467 Cod 0 Puncte
21 Pavel Alexandra Liceul cu program sportiv Braila 01:41:91 Timp 5881 Cod 0 Puncte
21 Sidor Stefana Liceul cu program sportiv Suceava 01:41:17 Timp 6269 Cod 0 Puncte
21 Secuiu Aurelian Pavel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:33:92 Timp 5509 Cod 0 Puncte
21 Ghita Mihai Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:27:49 Timp 3790 Cod 0 Puncte
22 Onofrei Dorca Emanuela Liceul cu program sportiv Suceava 01:43:22 Timp 6263 Cod 0 Puncte
22 Dogaru Catalina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:41:35 Timp 5495 Cod 0 Puncte
22 Papuc Alexandru Laurentiu Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:34:65 Timp 5283 Cod 0 Puncte
22 Grigore Bogdan Andrei Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:27:54 Timp 4605 Cod 0 Puncte
23 Tita Sidoriuc Alexandra Liceul cu program sportiv Suceava 01:42:32 Timp 6262 Cod 0 Puncte
23 Macovei Mihu Alexandru Liceul cu program sportiv Suceava 01:35:39 Timp 6270 Cod 0 Puncte
23 Manoliu Ion Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:28:23 Timp 4242 Cod 0 Puncte
23 Igaz Noemi Maria Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:44:23 Timp 6021 Cod 0 Puncte
24 Pascu Alexandra Irina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:43:43 Timp 5519 Cod 0 Puncte
24 Caraus Teodor Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:35:60 Timp 5515 Cod 0 Puncte
24 Mitrus Cristian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:29:26 Timp 4896 Cod 0 Puncte
24 Daroczi Cristina Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:44:28 Timp 5922 Cod 0 Puncte
25 Burlacu Iuliana Ramona Liceul cu program sportiv Suceava 01:45:61 Timp 6259 Cod 0 Puncte
25 Halus Cristian Gabriel Clubul Sportiv Scolar Resita 01:29:87 Timp 4749 Cod 0 Puncte
25 Idriceanu Andrei Alexandr Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:37:40 Timp 4675 Cod 0 Puncte
26 Sirbu Sergiu Clubul Sportiv Scolar Resita 01:31:66 Timp 3995 Cod 0 Puncte
26 Soare Maria Ruxandra Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:45:78 Timp 6351 Cod 0 Puncte
26 Preda Adelin Liviu Clubul Sportiv Scolar Resita 01:38:88 Timp 5720 Cod 0 Puncte
27 Vlad Berindan Larisa Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:45:88 Timp 6453 Cod 0 Puncte
27 Iorgulescu Dragos Matei Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:32:17 Timp 5567 Cod 0 Puncte
27 Vultur Bogdan Valerian Liceul cu program sportiv Suceava 01:39:18 Timp 6265 Cod 0 Puncte
28 Marian Alina Ioana Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:46:31 Timp 6550 Cod 0 Puncte
28 Fazakas Istvan A.S. DELFIN SFANTU GHEORGHE 01:40:06 Timp 6684 Cod 0 Puncte
29 Galca Adrian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:41:99 Timp 5281 Cod 0 Puncte
29 Pekari Brigitta Renata Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:46:56 Timp 5972 Cod 0 Puncte
30 Filip Cristian Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:42:88 Timp 3097 Cod 0 Puncte
30 Matei Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 01:48:77 Timp 5880 Cod 0 Puncte
31 Hekman Stefania Adela Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:49:33 Timp 5976 Cod 0 Puncte
32 Simon Corina Maria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:51:66 Timp 5965 Cod 0 Puncte
33 Ghimes Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:53:73 Timp 4741 Cod 0 Puncte

2. 200 m bras (14 - 16 ani) Masculin

1 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:51:31 Timp 5177 Cod 0 Puncte
1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:50:56 Timp 5533 Cod 0 Puncte
1 Sabovici Adrian Marius Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:39:31 Timp 3316 Cod 0 Puncte
1 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:47:03 Timp 4792 Cod 0 Puncte
2 Negru Ionela Loredana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:54:18 Timp 4867 Cod 0 Puncte
2 Pau Carmen Clubul Sportiv Scolar Resita 02:51:55 Timp 5303 Cod 0 Puncte
2 Mocanu Costin Alexandru Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:46:86 Timp 4211 Cod 0 Puncte
2 Goga Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:47:39 Timp 4775 Cod 0 Puncte
3 Marin Georgiana Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:57:41 Timp 5099 Cod 0 Puncte
3 Teudean Marius Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:52:44 Timp 4021 Cod 0 Puncte
3 Costea Gabriel Antonio Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:49:43 Timp 4583 Cod 0 Puncte
3 Toader Claudia Leonisa Clubul Sportiv Scolar Resita 02:57:80 Timp 4011 Cod 0 Puncte
4 Ionescu Alexandru Claudiu Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:59:64 Timp 4208 Cod 0 Puncte
4 Andreiev Lucian Florentin Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:53:46 Timp 4895 Cod 0 Puncte
4 Minich Edith Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:03:48 Timp 4898 Cod 0 Puncte
4 Achim Oana Stefania Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:59:84 Timp 5765 Cod 0 Puncte
5 Calota Bogdan Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:59:99 Timp 4742 Cod 0 Puncte
5 Bacia Vlad Ionut Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:56:46 Timp 4862 Cod 0 Puncte
5 Oprescu Lavinia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:03:63 Timp 5084 Cod 0 Puncte
5 Nedelcu Oana Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:03:24 Timp 4724 Cod 0 Puncte
6 Rosu Florentin Vasilica Liceul cu program sportiv Braila 02:57:12 Timp 5031 Cod 0 Puncte
6 Serban Gabriela Cristina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:04:11 Timp 4577 Cod 0 Puncte
6 Tapoca Luminita Liceul cu program sportiv Braila 03:15:92 Timp 5470 Cod 0 Puncte
6 Constantinescu Ioan Liviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:00:01 Timp 3827 Cod 0 Puncte
7 Varga Raul Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 03:00:43 Timp 5769 Cod 0 Puncte
7 Niculae Irina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:04:42 Timp 4572 Cod 0 Puncte
7 Dan Cosmina Alina Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 03:16:60 Timp 5535 Cod 0 Puncte
7 Blaga Teodor Lucian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 03:01:74 Timp 4632 Cod 0 Puncte
8 Cerbu Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 03:19:64 Timp 5289 Cod 0 Puncte
8 Stancu Bogdan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:04:09 Timp 3794 Cod 0 Puncte
8 Zuzu Alexandru Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:01:13 Timp 5909 Cod 0 Puncte
8 Malcomete Emma Florentina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:10:51 Timp 4567 Cod 0 Puncte
9 Silaghi Raluca Marinela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:20:45 Timp 5696 Cod 0 Puncte
9 Dobrinoiu Octavian Pavel Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:09:38 Timp 3899 Cod 0 Puncte
9 Balaj Radu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:01:23 Timp 4859 Cod 0 Puncte
9 Miculescu Loredana Andrea Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 03:16:23 Timp 5047 Cod 0 Puncte
10 Retezan Diana Adelina Clubul Sportiv Scolar Resita 03:21:23 Timp 5311 Cod 0 Puncte
10 Marinac Claudia Stefania Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:18:11 Timp 5860 Cod 0 Puncte
10 Vintila Silviu Valentin Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 03:01:82 Timp 4704 Cod 0 Puncte
11 Sandu Vladimir Andrei Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:02:62 Timp 4575 Cod 0 Puncte
11 Tita Sidoriuc Alexandra Liceul cu program sportiv Suceava 03:23:96 Timp 6262 Cod 0 Puncte
12 Zibileanu Silviu Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 03:05:31 Timp 5168 Cod 0 Puncte
12 Arghir Oana Liceul cu program sportiv Braila 03:24:45 Timp 5471 Cod 0 Puncte
13 Zsoldi Julia Andrea Clubul Sportiv Scolar ARAD 03:25:26 Timp 6586 Cod 0 Puncte
13 Chereches Mircea Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:05:74 Timp 4864 Cod 0 Puncte
14 Pascu Alexandra Irina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:25:61 Timp 5519 Cod 0 Puncte
14 Vintila Robert Nicolae Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 03:06:88 Timp 4705 Cod 0 Puncte
15 Dogaru Catalina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:26:54 Timp 5495 Cod 0 Puncte
15 Ghita Mihai Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:08:32 Timp 3790 Cod 0 Puncte
16 Grigore Bogdan Andrei Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:09:30 Timp 4605 Cod 0 Puncte
16 Onofrei Theodora Liceul cu program sportiv Suceava 03:28:73 Timp 6266 Cod 0 Puncte
17 Manoliu Ion Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:10:17 Timp 4242 Cod 0 Puncte
17 Tarachiu Bianca Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 03:28:80 Timp 5674 Cod 0 Puncte
18 Big Marius Lucian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 03:10:56 Timp 4793 Cod 0 Puncte
18 Purice Daniela Florina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:30:36 Timp 4594 Cod 0 Puncte
19 Pop Camelia Maria Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:32:85 Timp 6451 Cod 0 Puncte
20 Crisan Alina Alexandra Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:38:34 Timp 5927 Cod 0 Puncte
21 Sidor Stefana Liceul cu program sportiv Suceava 03:42:30 Timp 6269 Cod 0 Puncte

3. 100 m fluture (14 - 16 ani) Masculin

1 Szekeres Andrea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:10:14 Timp 4143 Cod 0 Puncte
1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:10:23 Timp 5533 Cod 0 Puncte
1 Scurtu Silvia Anca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:14:91 Timp 4653 Cod 0 Puncte
1 Cosma Catalin Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:07:43 Timp 4961 Cod 0 Puncte
1 Nicola Florin Cristian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:03:85 Timp 4335 Cod 0 Puncte
1 Lintescu Robert Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:10:33 Timp 5872 Cod 0 Puncte
2 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:07:86 Timp 4149 Cod 0 Puncte
2 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:12:78 Timp 5690 Cod 0 Puncte
2 Vas Andrei Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:04:63 Timp 4710 Cod 0 Puncte
2 Osiac Sabrina Smara Clubul Sportiv Scolar Resita 01:12:36 Timp 5306 Cod 0 Puncte
2 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:12:04 Timp 5177 Cod 0 Puncte
2 Dumitru Maria Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:20:01 Timp 5903 Cod 0 Puncte
3 Cosma Adrian Vlad Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:13:95 Timp 5531 Cod 0 Puncte
3 Osan Marian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:04:77 Timp 4198 Cod 0 Puncte
3 Ene Ioana Adriana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:13:18 Timp 4603 Cod 0 Puncte
3 Cosoreanu Andra Doriana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:20:67 Timp 5851 Cod 0 Puncte
3 Balaj Raluca Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:13:50 Timp 4858 Cod 0 Puncte
3 Bozga Alin Catalin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:09:40 Timp 4794 Cod 0 Puncte
4 Pantazi Denisa Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:14:67 Timp 5724 Cod 0 Puncte
4 Niculescu Andrei Alexandr Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:04:82 Timp 4159 Cod 0 Puncte
4 Buda Corina Roxana Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:21:36 Timp 5918 Cod 0 Puncte
4 Costea Gabriel Antonio Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:10:90 Timp 4583 Cod 0 Puncte
4 Cocar Nada Alexandra Clubul Sportiv Scolar Resita 01:13:58 Timp 4758 Cod 0 Puncte
4 Dragne Dan Stefan Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:14:18 Timp 5338 Cod 0 Puncte
5 Deaconu Bogdan Victor Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:11:12 Timp 4769 Cod 0 Puncte
5 Pintea Ovidiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:14:48 Timp 5542 Cod 0 Puncte
5 David Crina Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:13:69 Timp 4765 Cod 0 Puncte
5 Sopa Loana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:15:39 Timp 5761 Cod 0 Puncte
5 Ursu Doru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:56 Timp 5553 Cod 0 Puncte
5 Kalmar Timea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:21:47 Timp 5962 Cod 0 Puncte
6 Baban Otilia Adriana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:14:93 Timp 4562 Cod 0 Puncte
6 Gaucan Daniela Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:15:63 Timp 4171 Cod 0 Puncte
6 Tarce Alexandra Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:21:70 Timp 6033 Cod 0 Puncte
6 Pernes Mihai Iulian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:08:34 Timp 4743 Cod 0 Puncte
6 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:11:39 Timp 4792 Cod 0 Puncte
6 Miholca Alexandru Dorel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:14:71 Timp 5540 Cod 0 Puncte
7 Prodan Victoria Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:21:76 Timp 4685 Cod 0 Puncte
7 Udrea Alexandru Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:11:50 Timp 4964 Cod 0 Puncte
7 Badalac Radu Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:09:40 Timp 3701 Cod 0 Puncte
7 Obretin Catalin Florin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:15:16 Timp 4662 Cod 0 Puncte
7 Nita Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:15:24 Timp 4730 Cod 0 Puncte
7 Bulat Bianca Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 01:21:23 Timp 5309 Cod 0 Puncte
8 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:15:76 Timp 5557 Cod 0 Puncte
8 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:10:69 Timp 3309 Cod 0 Puncte
8 Candet Gabriela Liceul cu program sportiv Braila 01:16:80 Timp 5014 Cod 0 Puncte
8 Nedelcu Oana Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:21:39 Timp 4724 Cod 0 Puncte
8 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:22:51 Timp 5963 Cod 0 Puncte
8 Badea George Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:92 Timp 5910 Cod 0 Puncte
9 Voicu Oana Georgiana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:21:85 Timp 4598 Cod 0 Puncte
9 Niculae Irina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:18:21 Timp 4572 Cod 0 Puncte
9 Farr Szabalcs Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:13:09 Timp 4629 Cod 0 Puncte
9 Oprea Marina Alexandra Liceul cu program sportiv Braila 01:22:57 Timp 5883 Cod 0 Puncte
9 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:17:31 Timp 5511 Cod 0 Puncte
9 Moise Bogdan Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:11:02 Timp 3414 Cod 0 Puncte
10 Andrei Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:14:43 Timp 5104 Cod 0 Puncte
10 Malcomete Emma Florentina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:18:94 Timp 4567 Cod 0 Puncte
10 Anghelache Adrian Bogdan Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:17:46 Timp 5675 Cod 0 Puncte
10 Constantinescu Andreea Pa Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:23:29 Timp 4644 Cod 0 Puncte
10 Silvestru Andrei Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:13:27 Timp 4373 Cod 0 Puncte
10 Cartu Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:25:50 Timp 4689 Cod 0 Puncte
11 Carp Iuliana Elena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:23:53 Timp 4690 Cod 0 Puncte
11 Simon Corina Maria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:27:10 Timp 5965 Cod 0 Puncte
11 Motrogan Floriana Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:20:20 Timp 5143 Cod 0 Puncte
11 Marinescu Paul Viorel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:14:54 Timp 4857 Cod 0 Puncte
11 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:17:53 Timp 5100 Cod 0 Puncte
12 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:30:07 Timp 5925 Cod 0 Puncte
12 Luca Roberto Clubul Sportiv Scolar Resita 01:14:65 Timp 4748 Cod 0 Puncte
12 Coci Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:17:53 Timp 5997 Cod 0 Puncte
12 Pop Camelia Maria Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:24:18 Timp 6451 Cod 0 Puncte
12 Balasic Georgiana Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:20:88 Timp 4578 Cod 0 Puncte
13 Dobrea Daniel Liceul cu program sportiv Braila 01:17:90 Timp 5483 Cod 0 Puncte
13 Katana Anda Lorena Clubul Sportiv Scolar Resita 01:26:34 Timp 5305 Cod 0 Puncte
13 Petroff Lavinia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:31:39 Timp 6214 Cod 0 Puncte
13 Balaj Radu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:14:79 Timp 4859 Cod 0 Puncte
14 Sidor Stefana Liceul cu program sportiv Suceava 01:29:56 Timp 6269 Cod 0 Puncte
14 Petretchi Anca Crina Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:31:86 Timp 5990 Cod 0 Puncte
14 Sandu Vladimir Andrei Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:14:88 Timp 4575 Cod 0 Puncte
14 Ermalai Victor Liceul cu program sportiv Braila 01:19:04 Timp 5475 Cod 0 Puncte
15 Big Marius Lucian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:15:12 Timp 4793 Cod 0 Puncte
15 Lucut Bogdan Florin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:19:06 Timp 4779 Cod 0 Puncte
15 Dogaru Catalina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:29:83 Timp 5495 Cod 0 Puncte
15 Craciun Andreea Liceul cu program sportiv Braila 01:32:33 Timp 6373 Cod 0 Puncte
16 Crisan Alina Alexandra Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:31:66 Timp 5927 Cod 0 Puncte
16 Iordache Alexandra Z. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:33:77 Timp 5902 Cod 0 Puncte
16 Chereches Mircea Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:16:19 Timp 4864 Cod 0 Puncte
16 Ardelean Ciprian Andrei Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:19:25 Timp 5692 Cod 0 Puncte
17 Onofrei Theodora Liceul cu program sportiv Suceava 01:41:85 Timp 6266 Cod 0 Puncte
17 Szegedi Astrid Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:34:45 Timp 5803 Cod 0 Puncte
17 Grigore Bogdan Andrei Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:17:19 Timp 4605 Cod 0 Puncte
17 Belbe Andrei Nicolae Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:19:57 Timp 5528 Cod 0 Puncte
18 Marica Iulian Andrei Liceul cu program sportiv Braila 01:20:06 Timp 5490 Cod 0 Puncte
18 Basa Alexandru Marian Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:18:70 Timp 4213 Cod 0 Puncte
18 Chisiu Andrea Aniko Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:34:62 Timp 6287 Cod 0 Puncte
19 Militaru Anca Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:35:17 Timp 5850 Cod 0 Puncte
19 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:21:14 Timp 5103 Cod 0 Puncte
19 Gherghel Ioan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:18:86 Timp 4798 Cod 0 Puncte
20 Bacia Vlad Ionut Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:22:73 Timp 4862 Cod 0 Puncte
20 Igaz Noemi Maria Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:35:44 Timp 6021 Cod 0 Puncte
20 Macovei Mihu Alexandru Liceul cu program sportiv Suceava 01:23:68 Timp 6270 Cod 0 Puncte
21 Cretu Bogdan Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:24:01 Timp 5497 Cod 0 Puncte
21 Calota Robert George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:24:43 Timp 4731 Cod 0 Puncte
21 Pekari Brigitta Renata Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:35:73 Timp 5972 Cod 0 Puncte
22 Lapusan Alexandra Dora Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:36:67 Timp 6284 Cod 0 Puncte
22 Dorobantu Liviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:25:48 Timp 4680 Cod 0 Puncte
23 Idriceanu Andrei Alexandr Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:25:50 Timp 4675 Cod 0 Puncte
23 Otelea Marina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:37:26 Timp 5096 Cod 0 Puncte
24 Baderca Andrei Moise Clubul Sportiv Scolar Resita 01:27:22 Timp 5300 Cod 0 Puncte
24 Burlacu Iuliana Ramona Liceul cu program sportiv Suceava 01:40:03 Timp 6259 Cod 0 Puncte
25 Onofrei Dorca Emanuela Liceul cu program sportiv Suceava 01:40:52 Timp 6263 Cod 0 Puncte
25 Vultur Bogdan Valerian Liceul cu program sportiv Suceava 01:28:38 Timp 6265 Cod 0 Puncte
26 Nagy Beatrice Ludmilla Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:41:41 Timp 5985 Cod 0 Puncte
26 Nemteanu Filip Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:28:46 Timp 4868 Cod 0 Puncte
27 Vlad Berindan Larisa Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:46:10 Timp 6453 Cod 0 Puncte
27 Secuiu Aurelian Pavel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:29:74 Timp 5509 Cod 0 Puncte
28 Preda Adelin Liviu Clubul Sportiv Scolar Resita 01:32:84 Timp 5720 Cod 0 Puncte
28 Hekman Stefania Adela Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:46:25 Timp 5976 Cod 0 Puncte

4. 100 m liber (10 - 13 ani) Masculin

1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:01:67 Timp 5533 Cod 0 Puncte
1 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:57:95 Timp 4365 Cod 0 Puncte
1 Scurtu Silvia Anca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:08:11 Timp 4653 Cod 0 Puncte
1 Cosma Catalin Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:00:62 Timp 4961 Cod 0 Puncte
1 Cocar Nada Alexandra Clubul Sportiv Scolar Resita 01:03:95 Timp 4758 Cod 0 Puncte
1 Lintescu Robert Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:03:22 Timp 5872 Cod 0 Puncte
2 Niculescu Andrei Alexandr Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:58:27 Timp 4159 Cod 0 Puncte
2 Cartu Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:09:82 Timp 4689 Cod 0 Puncte
2 Ene Ioana Adriana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:05:65 Timp 4603 Cod 0 Puncte
2 Oprescu Lavinia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:05:79 Timp 5084 Cod 0 Puncte
2 Anastasescu Horatiu Vlad Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:03:97 Timp 4158 Cod 0 Puncte
2 Moldovan Radu Mihai Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:02:00 Timp 4949 Cod 0 Puncte
3 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:02:21 Timp 4149 Cod 0 Puncte
3 Baban Otilia Adriana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:05:85 Timp 4562 Cod 0 Puncte
3 Marin Georgiana Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:05:78 Timp 5099 Cod 0 Puncte
3 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:04:85 Timp 5690 Cod 0 Puncte
3 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:58:63 Timp 3309 Cod 0 Puncte
3 Dumitru Maria Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:10:06 Timp 5903 Cod 0 Puncte
4 Batranu Ana Maria Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:06:49 Timp 5053 Cod 0 Puncte
4 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:02:63 Timp 4792 Cod 0 Puncte
4 Miholca Alexandru Dorel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:05:97 Timp 5540 Cod 0 Puncte
4 Nicola Florin Cristian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:59:78 Timp 4335 Cod 0 Puncte
4 Imling Anca Clubul Sportiv Scolar Resita 01:07:03 Timp 5315 Cod 0 Puncte
4 Kalmar Timea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:10:79 Timp 5962 Cod 0 Puncte
5 Orel Laura Clubul Sportiv Scolar Resita 01:06:66 Timp 4751 Cod 0 Puncte
5 Pintea Ovidiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:06:38 Timp 5542 Cod 0 Puncte
5 Badea George Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:91 Timp 5910 Cod 0 Puncte
5 Dafina Alexandru Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:02:99 Timp 4124 Cod 0 Puncte
5 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:12:35 Timp 5963 Cod 0 Puncte
5 Coman Maria Luiza Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:07:18 Timp 5332 Cod 0 Puncte
6 Sopa Loana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:08:66 Timp 5761 Cod 0 Puncte
6 Marginean Irina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:12:57 Timp 6244 Cod 0 Puncte
6 Vas Andrei Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:03:03 Timp 4710 Cod 0 Puncte
6 Farr Szabalcs Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:02:95 Timp 4629 Cod 0 Puncte
6 Ochirosi Cosmin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 01:07:10 Timp 5477 Cod 0 Puncte
6 Balaj Raluca Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:07:88 Timp 4858 Cod 0 Puncte
7 Pernes Mihai Iulian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:56 Timp 4743 Cod 0 Puncte
7 Marcu Madalina Ioana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:13:72 Timp 5849 Cod 0 Puncte
7 Achim Oana Stefania Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:08:76 Timp 5765 Cod 0 Puncte
7 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:10 Timp 5557 Cod 0 Puncte
7 Nita Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:08:14 Timp 4730 Cod 0 Puncte
7 Lupu Razvan Cristian Liceul cu program sportiv Braila 01:03:35 Timp 5023 Cod 0 Puncte
8 Beleiu Mirona Stefana Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:13:73 Timp 6029 Cod 0 Puncte
8 Dracila Robert Alexandru Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:03:56 Timp 5052 Cod 0 Puncte
8 Guta Sabina Mirela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:08:15 Timp 4897 Cod 0 Puncte
8 Macovei Mihu Alexandru Liceul cu program sportiv Suceava 01:07:26 Timp 6270 Cod 0 Puncte
8 Gaucan Daniela Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:08:91 Timp 4171 Cod 0 Puncte
8 Mocanu Costin Alexandru Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:03:94 Timp 4211 Cod 0 Puncte
9 Negru Ionela Loredana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:08:40 Timp 4867 Cod 0 Puncte
9 Marin Cristian Mihai Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:04:53 Timp 4469 Cod 0 Puncte
9 Coci Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:07:29 Timp 5997 Cod 0 Puncte
9 Ciobanescu Stefan Adrian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:04:46 Timp 4339 Cod 0 Puncte
9 Goga Andreea Ioana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:09:06 Timp 5762 Cod 0 Puncte
9 Prodan Victoria Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:13:79 Timp 4685 Cod 0 Puncte
10 David Crina Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:08:46 Timp 4765 Cod 0 Puncte
10 Deaconu Bogdan Victor Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:04:77 Timp 4769 Cod 0 Puncte
10 Obretin Catalin Florin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:07:48 Timp 4662 Cod 0 Puncte
10 Moise Bogdan Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:04:55 Timp 3414 Cod 0 Puncte
10 Pantazi Denisa Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:09:86 Timp 5724 Cod 0 Puncte
10 Isfan Alina Clubul Sportiv Scolar Resita 01:13:99 Timp 5825 Cod 0 Puncte
11 Niculae Irina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:09:67 Timp 4572 Cod 0 Puncte
11 Dobrea Daniel Liceul cu program sportiv Braila 01:07:90 Timp 5483 Cod 0 Puncte
11 Udrea Alexandru Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:04:79 Timp 4964 Cod 0 Puncte
11 Teudean Marius Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:05:57 Timp 4021 Cod 0 Puncte
11 Szegedi Astrid Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:14:22 Timp 5803 Cod 0 Puncte
11 Osiac Sabrina Smara Clubul Sportiv Scolar Resita 01:10:43 Timp 5306 Cod 0 Puncte
12 Constantinescu Ioan Liviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:05:59 Timp 3827 Cod 0 Puncte
12 Jora Anca Mihaela Liceul cu program sportiv Suceava 01:14:58 Timp 6258 Cod 0 Puncte
12 Tita Sidoriuc Alexandra Liceul cu program sportiv Suceava 01:10:75 Timp 6262 Cod 0 Puncte
12 Malcomete Emma Florentina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:10:26 Timp 4567 Cod 0 Puncte
12 Ardelean Ciprian Andrei Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:08:47 Timp 5692 Cod 0 Puncte
12 Sirbu Sergiu Clubul Sportiv Scolar Resita 01:05:13 Timp 3995 Cod 0 Puncte
13 Calota Bogdan Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:28 Timp 4742 Cod 0 Puncte
13 Tapoca Luminita Liceul cu program sportiv Braila 01:11:17 Timp 5470 Cod 0 Puncte
13 Oprea Marina Alexandra Liceul cu program sportiv Braila 01:14:81 Timp 5883 Cod 0 Puncte
13 Motrogan Floriana Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:10:47 Timp 5143 Cod 0 Puncte
13 Marinescu Paul Viorel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:05:26 Timp 4857 Cod 0 Puncte
13 Nita Emilian Florin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:08:65 Timp 4544 Cod 0 Puncte
14 Botez Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 01:10:71 Timp 4010 Cod 0 Puncte
14 Marica Iulian Andrei Liceul cu program sportiv Braila 01:08:78 Timp 5490 Cod 0 Puncte
14 Andreiev Lucian Florentin Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:05:89 Timp 4895 Cod 0 Puncte
14 Dafina Razvan Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:07:38 Timp 4123 Cod 0 Puncte
14 Iordache Alexandra Z. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:15:11 Timp 5902 Cod 0 Puncte
14 Caloji Alexandra Gabriela Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:11:74 Timp 5523 Cod 0 Puncte
15 Toader Claudia Leonisa Clubul Sportiv Scolar Resita 01:11:11 Timp 4011 Cod 0 Puncte
15 Lucut Bogdan Florin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:09:03 Timp 4779 Cod 0 Puncte
15 Andrei Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:09 Timp 5104 Cod 0 Puncte
15 Stancu Bogdan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:08:94 Timp 3794 Cod 0 Puncte
15 Cosoreanu Andra Doriana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:15:29 Timp 5851 Cod 0 Puncte
15 Pau Carmen Clubul Sportiv Scolar Resita 01:11:83 Timp 5303 Cod 0 Puncte
16 Caraus Teodor Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:09:06 Timp 5515 Cod 0 Puncte
16 Candet Gabriela Liceul cu program sportiv Braila 01:11:35 Timp 5014 Cod 0 Puncte
16 Costea Gabriel Antonio Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:06:37 Timp 4583 Cod 0 Puncte
16 Petroff Lavinia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:15:90 Timp 6214 Cod 0 Puncte
16 Busca Dragos Mircea Clubul WATER PITESTI 01:10:56 Timp 4023 Cod 0 Puncte
16 Nedelcu Oana Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:89 Timp 4724 Cod 0 Puncte
17 Dobrinoiu Octavian Pavel Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:10:81 Timp 3899 Cod 0 Puncte
17 Benczik Alexandra Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:15:93 Timp 6023 Cod 0 Puncte
17 Banci Anca Claudia Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:12:48 Timp 5351 Cod 0 Puncte
17 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:09:18 Timp 5100 Cod 0 Puncte
17 Balasic Georgiana Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:12:35 Timp 4578 Cod 0 Puncte
17 Ghita Mihai Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:06:49 Timp 3790 Cod 0 Puncte
18 Ionescu Alexandru Claudiu Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:13:45 Timp 4208 Cod 0 Puncte
18 Oancea Denisa Elena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:16:00 Timp 6211 Cod 0 Puncte
18 Voicu Oana Georgiana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:12:86 Timp 4598 Cod 0 Puncte
18 Branzan Andreea Florentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:12:97 Timp 4602 Cod 0 Puncte
18 Preda Adelin Liviu Clubul Sportiv Scolar Resita 01:09:19 Timp 5720 Cod 0 Puncte
18 Luca Roberto Clubul Sportiv Scolar Resita 01:06:59 Timp 4748 Cod 0 Puncte
19 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:09:35 Timp 5511 Cod 0 Puncte
19 Marinac Claudia Stefania Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:13:99 Timp 5860 Cod 0 Puncte
19 Zibileanu Silviu Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:06:59 Timp 5168 Cod 0 Puncte
19 Valcov Mihaela Daniela Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:16:03 Timp 6210 Cod 0 Puncte
19 Georgescu Irina Stefania Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:12:97 Timp 5555 Cod 0 Puncte
20 Baderca Andrei Moise Clubul Sportiv Scolar Resita 01:09:58 Timp 5300 Cod 0 Puncte
20 Chereches Mircea Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:06:87 Timp 4864 Cod 0 Puncte
20 Buda Corina Roxana Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:16:04 Timp 5918 Cod 0 Puncte
20 Carp Iuliana Elena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:13:30 Timp 4690 Cod 0 Puncte
21 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:10:05 Timp 5103 Cod 0 Puncte
21 Filip Aurelian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:07:20 Timp 4487 Cod 0 Puncte
21 Militaru Anca Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:16:28 Timp 5850 Cod 0 Puncte
21 Bulat Bianca Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 01:13:49 Timp 5309 Cod 0 Puncte
22 Halus Cristian Gabriel Clubul Sportiv Scolar Resita 01:07:23 Timp 4749 Cod 0 Puncte
22 Ghimes Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:17:37 Timp 4741 Cod 0 Puncte
22 Farcas Victoria Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:13:84 Timp 5137 Cod 0 Puncte
22 Papuc Alexandru Laurentiu Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:10:13 Timp 5283 Cod 0 Puncte
23 Onofrei Dorca Emanuela Liceul cu program sportiv Suceava 01:17:94 Timp 6263 Cod 0 Puncte
23 Dancescu Marina Loredana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:14:47 Timp 5524 Cod 0 Puncte
23 Dobrica Daniel Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:10:51 Timp 4639 Cod 0 Puncte
23 Basa Alexandru Marian Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:07:24 Timp 4213 Cod 0 Puncte
24 Constantinescu Andreea Pa Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:14:76 Timp 4644 Cod 0 Puncte
24 Racolta Bogdan Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:10:86 Timp 5546 Cod 0 Puncte
24 Goga Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:07:36 Timp 4775 Cod 0 Puncte
24 Tarce Alexandra Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:18:10 Timp 6033 Cod 0 Puncte
25 Crisan Alina Alexandra Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:15:19 Timp 5927 Cod 0 Puncte
25 Vultur Bogdan Valerian Liceul cu program sportiv Suceava 01:10:87 Timp 6265 Cod 0 Puncte
25 Balaj Radu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:07:41 Timp 4859 Cod 0 Puncte
25 Ionita Georgiana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:18:20 Timp 5856 Cod 0 Puncte
26 Mocanu Victor Ioan Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:11:17 Timp 4542 Cod 0 Puncte
26 Zuzu Alexandru Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:73 Timp 5909 Cod 0 Puncte
26 Dumitrescu Raluca Tamara Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:18:41 Timp 5520 Cod 0 Puncte
26 Silaghi Raluca Marinela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:15:23 Timp 5696 Cod 0 Puncte
27 Costin Roxana Florentina Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:18:44 Timp 6037 Cod 0 Puncte
27 Dumitrescu Iulian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:08:16 Timp 4819 Cod 0 Puncte
27 Gereb Beatrix Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:15:24 Timp 5279 Cod 0 Puncte
27 Dorobantu Liviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:11:43 Timp 4680 Cod 0 Puncte
28 Bacia Vlad Ionut Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:08:29 Timp 4862 Cod 0 Puncte
28 Drule Loredana Claudia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:18:60 Timp 5924 Cod 0 Puncte
28 Pop Camelia Maria Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:15:26 Timp 6451 Cod 0 Puncte
28 Nastase Alin Lucian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:11:46 Timp 4678 Cod 0 Puncte
29 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:19:29 Timp 5925 Cod 0 Puncte
29 Katana Anda Lorena Clubul Sportiv Scolar Resita 01:15:27 Timp 5305 Cod 0 Puncte
29 Cretu Bogdan Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:11:64 Timp 5497 Cod 0 Puncte
29 Vintila Silviu Valentin Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:08:29 Timp 4704 Cod 0 Puncte
30 Constantin Carmen Grety Liceul cu program sportiv Braila 01:15:61 Timp 5460 Cod 0 Puncte
30 Zamfir Laurentiu Stefanit Liceul cu program sportiv Braila 01:11:72 Timp 5466 Cod 0 Puncte
30 Grigore Bogdan Andrei Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:08:33 Timp 4605 Cod 0 Puncte
30 Otelea Marina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:19:74 Timp 5096 Cod 0 Puncte
31 Beleiu Ilinca Teodora Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:15:77 Timp 5349 Cod 0 Puncte
31 Stroe Ionut Bogdan Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:12:05 Timp 6239 Cod 0 Puncte
31 Nanu Albert Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:08:40 Timp 4727 Cod 0 Puncte
31 Simon Corina Maria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:20:06 Timp 5965 Cod 0 Puncte
32 Belbe Andrei Nicolae Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:12:17 Timp 5528 Cod 0 Puncte
32 Musca George Alexandru Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:09:18 Timp 4960 Cod 0 Puncte
32 Igaz Noemi Maria Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:20:20 Timp 6021 Cod 0 Puncte
32 Cerbu Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 01:15:83 Timp 5289 Cod 0 Puncte
33 Varga Raul Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:09:20 Timp 5769 Cod 0 Puncte
33 Soare Maria Ruxandra Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:20:65 Timp 6351 Cod 0 Puncte
33 Sidor Stefana Liceul cu program sportiv Suceava 01:16:03 Timp 6269 Cod 0 Puncte
33 Ermalai Victor Liceul cu program sportiv Braila 01:12:84 Timp 5475 Cod 0 Puncte
34 Ionita Catalin Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:09:47 Timp 5080 Cod 0 Puncte
34 Chisiu Andrea Aniko Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:20:72 Timp 6287 Cod 0 Puncte
34 Pop Cristina Diana Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:16:21 Timp 5543 Cod 0 Puncte
34 Galca Adrian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:13:06 Timp 5281 Cod 0 Puncte
35 Pascu Alexandra Irina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:16:28 Timp 5519 Cod 0 Puncte
35 Turcitu Calin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:13:52 Timp 5551 Cod 0 Puncte
35 Manoliu Ion Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:09:63 Timp 4242 Cod 0 Puncte
35 Pavel Alexandra Liceul cu program sportiv Braila 01:20:80 Timp 5881 Cod 0 Puncte
36 Dan Cosmina Alina Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:16:50 Timp 5535 Cod 0 Puncte
36 Ciocan Stefan Vladimir Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:13:55 Timp 5792 Cod 0 Puncte
36 Kadar Zsolt Mihaly Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:10:11 Timp 4952 Cod 0 Puncte
36 Lapusan Alexandra Dora Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:20:81 Timp 6284 Cod 0 Puncte
37 Nemteanu Filip Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:14:76 Timp 4868 Cod 0 Puncte
37 Nagy Beatrice Ludmilla Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:20:83 Timp 5985 Cod 0 Puncte
37 Sandu Vladimir Andrei Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:10:16 Timp 4575 Cod 0 Puncte
37 Coveltir Oana Liceul cu program sportiv Braila 01:16:56 Timp 5472 Cod 0 Puncte
38 Vintila Robert Nicolae Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:10:39 Timp 4705 Cod 0 Puncte
38 Craciun Andreea Liceul cu program sportiv Braila 01:21:24 Timp 6373 Cod 0 Puncte
38 Dogaru Catalina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:16:84 Timp 5495 Cod 0 Puncte
38 Anghelache Adrian Bogdan Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:14:82 Timp 5675 Cod 0 Puncte
39 Eftene Florin Cristian Liceul cu program sportiv Braila 01:10:72 Timp 5037 Cod 0 Puncte
39 Marian Alina Ioana Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:22:30 Timp 6550 Cod 0 Puncte
39 Purice Daniela Florina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:17:11 Timp 4594 Cod 0 Puncte
39 Secuiu Aurelian Pavel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:15:21 Timp 5509 Cod 0 Puncte
40 Zsoldi Julia Andrea Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:17:51 Timp 6586 Cod 0 Puncte
40 Idriceanu Andrei Alexandr Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:15:52 Timp 4675 Cod 0 Puncte
40 Iorgulescu Dragos Matei Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:11:04 Timp 5567 Cod 0 Puncte
40 Pekari Brigitta Renata Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:24:61 Timp 5972 Cod 0 Puncte
41 Onofrei Theodora Liceul cu program sportiv Suceava 01:17:53 Timp 6266 Cod 0 Puncte
41 Zainea Gabriel Florentin Liceul cu program sportiv Braila 01:17:38 Timp 5467 Cod 0 Puncte
41 Gherghel Ioan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:11:26 Timp 4798 Cod 0 Puncte
41 Hekman Stefania Adela Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:27:20 Timp 5976 Cod 0 Puncte
42 Cojocaru Serban Radu Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:20:13 Timp 6485 Cod 0 Puncte
42 Rosu Florentin Vasilica Liceul cu program sportiv Braila 01:11:69 Timp 5031 Cod 0 Puncte
42 Petretchi Anca Crina Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:27:84 Timp 5990 Cod 0 Puncte
42 Gheorghiu Ioana Anne Mari Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:18:10 Timp 5657 Cod 0 Puncte
43 Mihai Alex Paul Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:23:93 Timp 6553 Cod 0 Puncte
43 Calota Robert George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:12:86 Timp 4731 Cod 0 Puncte
43 Daroczi Cristina Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:29:39 Timp 5922 Cod 0 Puncte
43 Arghir Oana Liceul cu program sportiv Braila 01:18:12 Timp 5471 Cod 0 Puncte
44 Filip Emanuel Augustin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:15:09 Timp 6555 Cod 0 Puncte
44 Vlad Berindan Larisa Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:30:33 Timp 6453 Cod 0 Puncte
44 Tarachiu Bianca Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:18:13 Timp 5674 Cod 0 Puncte
44 Filip Cristian Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:24:62 Timp 3097 Cod 0 Puncte
45 Mitrus Cristian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:15:91 Timp 4896 Cod 0 Puncte
45 Matei Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 01:33:19 Timp 5880 Cod 0 Puncte
45 Buliman Elena Georgiana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:18:78 Timp 5763 Cod 0 Puncte
45 Szasz Nandor A.S. DELFIN SFANTU GHEORGHE 01:31:82 Timp 6685 Cod 0 Puncte
46 Retezan Diana Adelina Clubul Sportiv Scolar Resita 01:20:29 Timp 5311 Cod 0 Puncte
46 Fazakas Istvan A.S. DELFIN SFANTU GHEORGHE 01:39:00 Timp 6684 Cod 0 Puncte
46 Ionescu Catalin Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:16:25 Timp 4530 Cod 0 Puncte
47 Cotrau Madalina Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:21:98 Timp 5355 Cod 0 Puncte
47 Crisan Emil Adrian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:16:29 Timp 4791 Cod 0 Puncte
48 Varga Berde Anna A.S. DELFIN SFANTU GHEORGHE 01:51:62 Timp 6683 Cod 0 Puncte

5. 100 m liber (10 - 13 ani) Masculin

1 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:26:41 Timp 0 Puncte
2 Liceul cu program sportiv Braila 04:31:12 Timp 0 Puncte
3 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 04:31:89 Timp 0 Puncte
4 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:38:72 Timp 0 Puncte
5 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:42:37 Timp 0 Puncte
6 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:44:28 Timp 0 Puncte
7 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:13:79 Timp 0 Puncte
8 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 05:38:31 Timp 0 Puncte

6. 1500 m liber (14 - 16 ani) Masculin

1 Olteanu Sever George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16:51:90 Timp 3677 Cod 0 Puncte
2 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18:03:85 Timp 4365 Cod 0 Puncte
3 Ursu Doru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18:18:54 Timp 5553 Cod 0 Puncte
4 Negru Ionut Marian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18:19:14 Timp 4437 Cod 0 Puncte

7. 200 m liber (13 - 14 ani) Feminin

1 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:39:66 Timp 0 Puncte
2 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 09:42:83 Timp 0 Puncte
3 Clubul Sportiv Scolar Resita 09:47:29 Timp 0 Puncte
4 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 10:23:78 Timp 0 Puncte
5 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 09:55:16 Timp 0 Puncte
6 Clubul Sportiv Scolar Resita 09:59:36 Timp 0 Puncte
7 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 10:32:48 Timp 0 Puncte
8 Clubul Sportiv Scolar ARAD 11:14:25 Timp 0 Puncte

8. 50 m liber (10 - 12 ani) Feminin

1 Lintescu Robert Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:28:92 Timp 5872 Cod 0 Puncte
1 Cosma Catalin Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:27:73 Timp 4961 Cod 0 Puncte
1 Niculescu Andrei Alexandr Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:26:83 Timp 4159 Cod 0 Puncte
1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:73 Timp 5533 Cod 0 Puncte
1 Balaj Raluca Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:29:65 Timp 4858 Cod 0 Puncte
1 Marginean Irina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:32:15 Timp 6244 Cod 0 Puncte
2 Ene Ioana Adriana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:30:11 Timp 4603 Cod 0 Puncte
2 Cocar Nada Alexandra Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:73 Timp 4758 Cod 0 Puncte
2 Kalmar Timea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:22 Timp 5962 Cod 0 Puncte
2 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:28:10 Timp 4149 Cod 0 Puncte
2 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:04 Timp 3309 Cod 0 Puncte
2 Anastasescu Horatiu Vlad Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:29:40 Timp 4158 Cod 0 Puncte
3 Scurtu Silvia Anca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:32:25 Timp 4653 Cod 0 Puncte
3 Moldovan Radu Mihai Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:28:10 Timp 4949 Cod 0 Puncte
3 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:07 Timp 4365 Cod 0 Puncte
3 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:29:85 Timp 5690 Cod 0 Puncte
3 Marin Georgiana Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:30:47 Timp 5099 Cod 0 Puncte
3 Szekeres Andrea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:30:26 Timp 4143 Cod 0 Puncte
4 Mocanu Costin Alexandru Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:28:05 Timp 4211 Cod 0 Puncte
4 Dumitru Maria Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:92 Timp 5903 Cod 0 Puncte
4 Imling Anca Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:82 Timp 5315 Cod 0 Puncte
4 Dragne Dan Stefan Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:30:03 Timp 5338 Cod 0 Puncte
4 Orel Laura Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:33 Timp 4751 Cod 0 Puncte
4 Dracila Robert Alexandru Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:28:17 Timp 5052 Cod 0 Puncte
5 Oprescu Lavinia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:54 Timp 5084 Cod 0 Puncte
5 Miholca Alexandru Dorel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:15 Timp 5540 Cod 0 Puncte
5 Marin Cristian Mihai Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:28:63 Timp 4469 Cod 0 Puncte
5 Nicola Florin Cristian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:28:21 Timp 4335 Cod 0 Puncte
5 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:33:01 Timp 5963 Cod 0 Puncte
5 Achim Oana Stefania Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:31:05 Timp 5765 Cod 0 Puncte
6 Ochirosi Cosmin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 00:30:81 Timp 5477 Cod 0 Puncte
6 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:08 Timp 4792 Cod 0 Puncte
6 Badalac Radu Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:28:36 Timp 3701 Cod 0 Puncte
6 Bulat Bianca Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:62 Timp 5309 Cod 0 Puncte
6 Cartu Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:33:24 Timp 4689 Cod 0 Puncte
6 Batranu Ana Maria Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:31:03 Timp 5053 Cod 0 Puncte
7 Gaucan Daniela Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:31:64 Timp 4171 Cod 0 Puncte
7 Guta Sabina Mirela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:35 Timp 4897 Cod 0 Puncte
7 Beleiu Mirona Stefana Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:33:34 Timp 6029 Cod 0 Puncte
7 Zibileanu Silviu Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:29:26 Timp 5168 Cod 0 Puncte
7 Pintea Ovidiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:85 Timp 5542 Cod 0 Puncte
7 Busca Dragos Mircea Clubul WATER PITESTI 00:28:65 Timp 4023 Cod 0 Puncte
8 Motrogan Floriana Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:31:89 Timp 5143 Cod 0 Puncte
8 Szegedi Astrid Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:33:38 Timp 5803 Cod 0 Puncte
8 Farr Szabalcs Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:29:39 Timp 4629 Cod 0 Puncte
8 Ciobanescu Stefan Adrian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:28:92 Timp 4339 Cod 0 Puncte
8 Dobrea Daniel Liceul cu program sportiv Braila 00:30:93 Timp 5483 Cod 0 Puncte
8 Sopa Loana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:31:77 Timp 5761 Cod 0 Puncte
9 Udrea Alexandru Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:29:50 Timp 4964 Cod 0 Puncte
9 Militaru Anca Palatul Copiilor CONSTANTA OLD