Cont

Rezultatele finale pentru Campionatul national de juniori 2

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m bras (13 - 14 ani) Feminin

1 Agache Dragos Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:08:94 Timp 1425 Cod 0 Puncte
1 Csorbasi Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:14:84 Timp 3272 Cod 0 Puncte
1 Kozminczuk Andreea Mirebe Sport Club Municipal Bacau 01:20:09 Timp 4451 Cod 0 Puncte
1 Ratiu Paul Francisc Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:12:16 Timp 2982 Cod 0 Puncte
1 Gabos Andrea Orsolya Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:13:86 Timp 3251 Cod 0 Puncte
2 Samihaian Matei Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:10:13 Timp 2894 Cod 0 Puncte
2 Orzanescu George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:15:23 Timp 2779 Cod 0 Puncte
2 Hekman Anamaria Ilona Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:21:01 Timp 3137 Cod 0 Puncte
2 Mate Sandor Adam Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:13:40 Timp 3268 Cod 0 Puncte
2 Veress Andrea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:20:72 Timp 3265 Cod 0 Puncte
3 Marleneanu Toni Adrian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:12:73 Timp 2156 Cod 0 Puncte
3 Banescu Alexandru Iulian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:15:36 Timp 5565 Cod 0 Puncte
3 Varga Andrea Raluca Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:25:10 Timp 4476 Cod 0 Puncte
3 Preda Valentin Liceul cu program sportiv Braila 01:14:40 Timp 2316 Cod 0 Puncte
3 Niculae Denisa Mihaela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:21:93 Timp 2788 Cod 0 Puncte
4 Costache Olivia Didina Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:24:51 Timp 4181 Cod 0 Puncte
4 Trandafira Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:13:45 Timp 2694 Cod 0 Puncte
4 Sandu Cristian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:15:49 Timp 3221 Cod 0 Puncte
4 Marghescu Luiza Daniela Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:26:16 Timp 4187 Cod 0 Puncte
4 Cazacu Bogdan Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:22:66 Timp 3209 Cod 0 Puncte
5 Polbaciu Tiberiu Romulus Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:16:37 Timp 3110 Cod 0 Puncte
5 Ionescu Teodor Ion Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:21:91 Timp 1574 Cod 0 Puncte
5 Zahiu Raluca Alexandra Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:28:13 Timp 3678 Cod 0 Puncte
6 Popa Adina Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:29:79 Timp 4722 Cod 0 Puncte
6 Dinca George Robert Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:19:94 Timp 2713 Cod 0 Puncte
7 Vlasiu Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:20:33 Timp 4138 Cod 0 Puncte
7 Lupulescu Anca Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:30:26 Timp 4189 Cod 0 Puncte
8 Petre George Cosmin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:25:46 Timp 3463 Cod 0 Puncte
8 Purcelea Liliana Roxana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:33:54 Timp 3940 Cod 0 Puncte
9 Pavel Alina Florentina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:31:01 Timp 2786 Cod 0 Puncte
9 Piclisan Adrian Tudor Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:22:08 Timp 4043 Cod 0 Puncte
10 Moldovan Andreea Lavinia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:33:13 Timp 3815 Cod 0 Puncte
10 Draghia Vladimir Roland Liceul cu program sportiv Braila 01:23:75 Timp 3616 Cod 0 Puncte
11 Taube Andreea Viorica Liceul cu program sportiv Braila 01:33:57 Timp 4376 Cod 0 Puncte
11 Andone Dan Razvan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:27:30 Timp 3633 Cod 0 Puncte
12 Iftode Iulian George Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:32:57 Timp 4091 Cod 0 Puncte
12 Bulacu Laura Daliana Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:34:68 Timp 4720 Cod 0 Puncte
13 Pirosca Silvia Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:36:27 Timp 4363 Cod 0 Puncte
14 Brezeanu Paula Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:36:56 Timp 4821 Cod 0 Puncte

2. 1500 m liber (14 - 16 ani) Masculin

1 Banyai Vlad Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 17:39:69 Timp 1575 Cod 0 Puncte
1 Tecar Sebastian Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17:06:00 Timp 2848 Cod 0 Puncte
2 Koos Lehel Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 17:53:52 Timp 1552 Cod 0 Puncte
2 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17:17:27 Timp 2842 Cod 0 Puncte
3 Brehar George Paul Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 18:12:10 Timp 2679 Cod 0 Puncte
3 Nicoara Ioan Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 19:19:60 Timp 2849 Cod 0 Puncte
4 Tarba Lucian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 19:34:57 Timp 2509 Cod 0 Puncte
4 Lupescu Razvan Vasile Clubul Sportiv Scolar Resita 18:15:29 Timp 1439 Cod 0 Puncte
5 Pascu Claudius Razvan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 18:50:46 Timp 1599 Cod 0 Puncte
6 Darie Cosmin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 19:04:26 Timp 1595 Cod 0 Puncte

3. 50 m liber (13 - 14 ani) Feminin

1 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:79 Timp 2842 Cod 0 Puncte
1 Pascu Carina Xenia Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:41 Timp 3559 Cod 0 Puncte
1 Teudean Andrei Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:24:91 Timp 1483 Cod 0 Puncte
1 Toderasc Vlad George Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:80 Timp 3318 Cod 0 Puncte
1 Puskel Lilla Orsolya Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:28:72 Timp 4267 Cod 0 Puncte
2 Radu Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:26:53 Timp 2498 Cod 0 Puncte
2 Veress Andrea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:29:08 Timp 3265 Cod 0 Puncte
2 Sadoveac Liviu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:25:68 Timp 1597 Cod 0 Puncte
2 Tatarcan Daniel Nicolae Liceul cu program sportiv Bacau 00:27:41 Timp 3747 Cod 0 Puncte
2 Sofron Vasilica Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:49 Timp 3665 Cod 0 Puncte
3 Lazar Dana Irina Liceul cu program sportiv Braila 00:29:42 Timp 3395 Cod 0 Puncte
3 Ratiu Paul Francisc Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:26:94 Timp 2982 Cod 0 Puncte
3 Tudose Ionut Aurel Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:25:75 Timp 1424 Cod 0 Puncte
3 Capverde Andreea Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:99 Timp 4404 Cod 0 Puncte
3 Popescu Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:27:62 Timp 3510 Cod 0 Puncte
4 Purcelea Liliana Roxana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:30:08 Timp 3940 Cod 0 Puncte
4 Pasula Cristian Ioan Clubul Sportiv Scolar Resita 00:26:97 Timp 2284 Cod 0 Puncte
4 Bancila Claudia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:53 Timp 2476 Cod 0 Puncte
4 Stama Catalin Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:26:15 Timp 1577 Cod 0 Puncte
4 Carstoiu Mihai Ion Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:27:73 Timp 2530 Cod 0 Puncte
5 Draghia Vladimir Roland Liceul cu program sportiv Braila 00:27:96 Timp 3616 Cod 0 Puncte
5 Gorgoi Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:16 Timp 3863 Cod 0 Puncte
5 Comiza Daniel Georgian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:26:31 Timp 2685 Cod 0 Puncte
5 Achim Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:27:96 Timp 2475 Cod 0 Puncte
5 Diaconu Oana Catalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:91 Timp 3769 Cod 0 Puncte
5 Buzgar Raul Aurel Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:27:51 Timp 3045 Cod 0 Puncte
6 Farcas Monica Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:30:32 Timp 3270 Cod 0 Puncte
6 Nicoara Ioan Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:68 Timp 2849 Cod 0 Puncte
6 Achermanschi Mihaela Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:61 Timp 4118 Cod 0 Puncte
6 Matei Florin Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:26:39 Timp 2238 Cod 0 Puncte
7 Gorgan Sebastian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:28:19 Timp 3518 Cod 0 Puncte
7 Lupulescu Anca Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:30:64 Timp 4189 Cod 0 Puncte
7 Poama Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:89 Timp 2293 Cod 0 Puncte
7 Bogza Iulia Mihaela Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:30:56 Timp 2720 Cod 0 Puncte
7 Darie Cosmin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:26:80 Timp 1595 Cod 0 Puncte
8 Predescu Cristian Teofil Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:28:23 Timp 3107 Cod 0 Puncte
8 Radaslavescu Raluca R. Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:34:80 Timp 4188 Cod 0 Puncte
8 Vasile Stefan George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:27:94 Timp 2699 Cod 0 Puncte
8 Dutulescu Aida Mihaela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:30:87 Timp 3669 Cod 0 Puncte
9 Cazacu Bogdan Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:29:65 Timp 3209 Cod 0 Puncte
9 Ilut Adnana Romina Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:30:69 Timp 3217 Cod 0 Puncte
9 Brehar George Paul Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:26:79 Timp 2679 Cod 0 Puncte
9 Chiric Anton Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:28:47 Timp 3679 Cod 0 Puncte
9 Lupoaie Andreea Carmen Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:31:00 Timp 4041 Cod 0 Puncte
10 Musat Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:31:13 Timp 4176 Cod 0 Puncte
10 Baltean Livia Iuliana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:30:84 Timp 3195 Cod 0 Puncte
10 Borcan Bogdan Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:26:97 Timp 1576 Cod 0 Puncte
10 Dumitrescu Mihai Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:67 Timp 3376 Cod 0 Puncte
10 Benea Daniela Liceul cu program sportiv Bacau 00:31:14 Timp 4695 Cod 0 Puncte
11 Petruti Dana Laura Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:31 Timp 3984 Cod 0 Puncte
11 Vasilescu Titus Florin Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:31:56 Timp 5563 Cod 0 Puncte
11 Potolea Irina Maria Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:31:92 Timp 2751 Cod 0 Puncte
11 Pascu Claudius Razvan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:27:64 Timp 1599 Cod 0 Puncte
11 Botea Marius Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 00:28:76 Timp 2331 Cod 0 Puncte
12 Ionescu Teodor Ion Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:77 Timp 1574 Cod 0 Puncte
12 Radu Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:60 Timp 3440 Cod 0 Puncte
12 Plesca Sergiu Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:29:14 Timp 3684 Cod 0 Puncte
12 Andor Ioana Gabriela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:53 Timp 3923 Cod 0 Puncte
13 Caba Dragos Emanuel Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:26 Timp 2737 Cod 0 Puncte
13 Zaulet Mihaela Adina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:31:55 Timp 3753 Cod 0 Puncte
13 Rosioara Adrian Aurel Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:27:79 Timp 2692 Cod 0 Puncte
13 Manea Raluca Georgiana Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:32:86 Timp 3737 Cod 0 Puncte
14 Gurau Willy Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:34 Timp 3408 Cod 0 Puncte
14 Serbanica Elena Laura Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:31:67 Timp 3711 Cod 0 Puncte
14 Dumitrescu Florin Valenti Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:27:81 Timp 1373 Cod 0 Puncte
14 Iliescu Alexandra Ioana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:32:92 Timp 3662 Cod 0 Puncte
15 Cretu Cosmin Stefanel Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:28:20 Timp 1423 Cod 0 Puncte
15 Costache Olivia Didina Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:32:98 Timp 4181 Cod 0 Puncte
15 Piclisan Adrian Tudor Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:87 Timp 4043 Cod 0 Puncte
15 Anton Cortan Ioana Johana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:31:80 Timp 4532 Cod 0 Puncte
16 Marin Ionut Liceul cu program sportiv Braila 00:28:45 Timp 2045 Cod 0 Puncte
16 Fabian Andreea Loredana Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:32:14 Timp 4452 Cod 0 Puncte
16 Albu Alexandru Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:29:93 Timp 3601 Cod 0 Puncte
17 Vizitiu Andrei Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:31:49 Timp 3163 Cod 0 Puncte
17 Voicu Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:49 Timp 3125 Cod 0 Puncte
17 Barsan Oana Iulia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:32:28 Timp 3764 Cod 0 Puncte
18 Banescu Alexandru Iulian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:32:02 Timp 5565 Cod 0 Puncte
18 Lupu Dragos Adrian Liceul cu program sportiv Braila 00:29:29 Timp 1449 Cod 0 Puncte
18 Zahiu Raluca Alexandra Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:32:46 Timp 3678 Cod 0 Puncte
19 Florescu Ioana Augusta Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:33:27 Timp 4132 Cod 0 Puncte
19 Iftode Iulian George Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:32:51 Timp 4091 Cod 0 Puncte
20 Munteanu Silviu Paul Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:33:10 Timp 3637 Cod 0 Puncte
20 Ciobanu Anda Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:33:37 Timp 4712 Cod 0 Puncte
21 Both Attila Hugo Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:33:47 Timp 3253 Cod 0 Puncte
21 Marcu Cristina Gabriela Clubul Sportiv Scolar Resita 00:33:62 Timp 4008 Cod 0 Puncte
22 Brezeanu Paula Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:34:18 Timp 4821 Cod 0 Puncte
22 Andone Dan Razvan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:33:61 Timp 3633 Cod 0 Puncte
23 Pavel Alina Florentina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:34:85 Timp 2786 Cod 0 Puncte
23 Ene Ion Razvan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:34:63 Timp 3740 Cod 0 Puncte
24 Marghescu Luiza Daniela Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:35:02 Timp 4187 Cod 0 Puncte
25 Pirosca Silvia Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:35:43 Timp 4363 Cod 0 Puncte
26 Moldovan Andreea Lavinia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:35:69 Timp 3815 Cod 0 Puncte
255 Nechita Bogdan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:26:11 Timp 1474 Cod 0 Puncte

4. 800 m liber (13 - 14 ani) Feminin

1 Bancila Claudia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 09:17:71 Timp 2476 Cod 0 Puncte
1 Olaru Tudor Flores Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 09:25:27 Timp 3103 Cod 0 Puncte
1 Sofron Vasilica Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:55:12 Timp 3665 Cod 0 Puncte
2 Gorgoi Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:02:68 Timp 3863 Cod 0 Puncte
2 Farcas Monica Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 09:50:18 Timp 3270 Cod 0 Puncte
2 Filca Vlado Mikie Clubul Sportiv Scolar Resita 09:30:66 Timp 2270 Cod 0 Puncte
3 Predescu Cristian Teofil Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 09:47:27 Timp 3107 Cod 0 Puncte
3 Ciobanelea Elena Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:08:36 Timp 4286 Cod 0 Puncte
3 Ilut Adnana Romina Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 10:01:09 Timp 3217 Cod 0 Puncte
4 Ciutea Liviu Catalin Sport Club Municipal Bacau 10:04:22 Timp 3606 Cod 0 Puncte
4 Koos Evelin Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 10:09:67 Timp 4142 Cod 0 Puncte
4 Lazar Melinda Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 10:11:01 Timp 3229 Cod 0 Puncte
5 Radu Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10:34:29 Timp 3440 Cod 0 Puncte
5 Gurau Willy Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10:12:75 Timp 3408 Cod 0 Puncte
5 Varga Andrea Raluca Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 10:31:25 Timp 4476 Cod 0 Puncte
6 Zaulet Mihaela Adina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 10:46:45 Timp 3753 Cod 0 Puncte
6 Konsza Julianna Imola Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 10:37:29 Timp 4631 Cod 0 Puncte
7 Potolea Irina Maria Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 10:42:10 Timp 2751 Cod 0 Puncte
7 Andor Ioana Gabriela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 11:22:84 Timp 3923 Cod 0 Puncte
8 Baltean Livia Iuliana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 10:42:80 Timp 3195 Cod 0 Puncte
8 Constantin Raluca Stefana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 11:26:91 Timp 3801 Cod 0 Puncte

5. 200 m mixt (13 - 14 ani) Feminin

1 Sadoveac Liviu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:18:30 Timp 1597 Cod 0 Puncte
1 Olaru Tudor Flores Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:25:14 Timp 3103 Cod 0 Puncte
1 Puskel Lilla Orsolya Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:36:15 Timp 4267 Cod 0 Puncte
1 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:17:42 Timp 2842 Cod 0 Puncte
1 Gabos Andrea Orsolya Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:31:91 Timp 3251 Cod 0 Puncte
2 Agache Dragos Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:19:47 Timp 1425 Cod 0 Puncte
2 Orzanescu George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:25:32 Timp 2779 Cod 0 Puncte
2 Bradeanu Sorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:38:74 Timp 4287 Cod 0 Puncte
2 Zoicas Costel Ovidiu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:19:92 Timp 2974 Cod 0 Puncte
2 Avram Ioana Maria Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:33:58 Timp 3223 Cod 0 Puncte
3 Dragomir Andrei Liceul cu program sportiv Braila 02:20:30 Timp 1450 Cod 0 Puncte
3 Petre George Cosmin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:27:56 Timp 3463 Cod 0 Puncte
3 Hekman Anamaria Ilona Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:39:40 Timp 3137 Cod 0 Puncte
3 Mate Sandor Adam Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:22:39 Timp 3268 Cod 0 Puncte
3 Costache Simona Roxana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:35:83 Timp 2901 Cod 0 Puncte
4 Diaconu Oana Catalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:39:19 Timp 3769 Cod 0 Puncte
4 Samihaian Matei Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:21:52 Timp 2894 Cod 0 Puncte
4 Tatarcan Daniel Nicolae Liceul cu program sportiv Bacau 02:28:41 Timp 3747 Cod 0 Puncte
4 Lupoaie Andreea Carmen Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:40:57 Timp 4041 Cod 0 Puncte
4 Buzgar Raul Aurel Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:27:36 Timp 3045 Cod 0 Puncte
5 Pascu Carina Xenia Clubul Sportiv Scolar Resita 02:39:38 Timp 3559 Cod 0 Puncte
5 Banyai Vlad Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:22:93 Timp 1575 Cod 0 Puncte
5 Jitaru Sabin Iulian Sport Club Municipal Bacau 02:31:08 Timp 3598 Cod 0 Puncte
5 Graniceru Lucia Iuliana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:44:11 Timp 3436 Cod 0 Puncte
5 Prioteasa Stefan Laurenti Liceul cu program sportiv Braila 02:28:46 Timp 2053 Cod 0 Puncte
6 Lazar Melinda Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:39:99 Timp 3229 Cod 0 Puncte
6 Marleneanu Toni Adrian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:27:46 Timp 2156 Cod 0 Puncte
6 Achim Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:31:51 Timp 2475 Cod 0 Puncte
6 Pinciu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:45:96 Timp 3933 Cod 0 Puncte
6 Tecar Sebastian Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:29:47 Timp 2848 Cod 0 Puncte
7 Robu Lacramioara Elena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:40:68 Timp 2511 Cod 0 Puncte
7 Popescu Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:31:80 Timp 3510 Cod 0 Puncte
7 Kozminczuk Andreea Mirebe Sport Club Municipal Bacau 02:51:52 Timp 4451 Cod 0 Puncte
7 Pavel Alexandru Vladi Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:31:11 Timp 4493 Cod 0 Puncte
8 Vasile Stefan George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:36:64 Timp 2699 Cod 0 Puncte
8 Dutulescu Aida Mihaela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:43:33 Timp 3669 Cod 0 Puncte
8 Dinca George Robert Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:32:59 Timp 2713 Cod 0 Puncte
9 Piclisan Adrian Tudor Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:36:99 Timp 4043 Cod 0 Puncte
9 Fabian Andreea Loredana Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:50:96 Timp 4452 Cod 0 Puncte
9 Dumitrescu Florin Valenti Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:36:57 Timp 1373 Cod 0 Puncte
9 Niculae Denisa Mihaela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:47:41 Timp 2788 Cod 0 Puncte
10 Barsan Oana Iulia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:51:85 Timp 3764 Cod 0 Puncte
10 Lupescu Roxana Lucia Clubul Sportiv Scolar Resita 02:48:13 Timp 2258 Cod 0 Puncte
10 Csorbasi Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:37:69 Timp 3272 Cod 0 Puncte
11 Chiric Anton Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:38:40 Timp 3679 Cod 0 Puncte
11 Achermanschi Mihaela Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:52:97 Timp 4118 Cod 0 Puncte
11 Crisu Maria Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:48:46 Timp 3095 Cod 0 Puncte
12 Muj Amalia Alina Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:55:46 Timp 3735 Cod 0 Puncte
12 Creteanu Filip Florin Clubul Sportiv Scolar Resita 02:39:40 Timp 3563 Cod 0 Puncte
12 Popa Adina Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:53:39 Timp 4722 Cod 0 Puncte
13 Caba Dragos Emanuel Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:39:86 Timp 2737 Cod 0 Puncte
13 Serbanica Elena Laura Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:54:13 Timp 3711 Cod 0 Puncte
14 Voicu Vasile Razvan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:39:94 Timp 2487 Cod 0 Puncte
14 Baciu Liliana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:55:27 Timp 4338 Cod 0 Puncte
15 Scumpu Iulia Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:55:65 Timp 3934 Cod 0 Puncte
15 Sandu Cristian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:46:80 Timp 3221 Cod 0 Puncte
16 Taube Andreea Viorica Liceul cu program sportiv Braila 03:00:39 Timp 4376 Cod 0 Puncte
17 Florescu Ioana Augusta Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:02:34 Timp 4132 Cod 0 Puncte
18 Bulacu Laura Daliana Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 03:07:14 Timp 4720 Cod 0 Puncte
255 Trandafira Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:32:87 Timp 2694 Cod 0 Puncte
255 Capverde Andreea Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:45:11 Timp 4404 Cod 0 Puncte
255 Voicu Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:33:23 Timp 3125 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

6. 100 m liber (14 - 16 ani) Masculin

1 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:06:95 Timp 0 Puncte
2 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:07:92 Timp 0 Puncte
3 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 04:22:30 Timp 0 Puncte
4 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:58:31 Timp 0 Puncte
5 Liceul cu program sportiv Braila 04:06:38 Timp 0 Puncte
6 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 04:45:86 Timp 0 Puncte
7 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 04:48:54 Timp 0 Puncte

7. 200 m liber (14 - 16 ani) Masculin

1 Predescu Cristian Teofil Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:08:51 Timp 3107 Cod 0 Puncte
1 Sofron Vasilica Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:17:59 Timp 3665 Cod 0 Puncte
1 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:03:36 Timp 2842 Cod 0 Puncte
1 Bancila Claudia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:12:22 Timp 2476 Cod 0 Puncte
1 Nechita Bogdan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:04:81 Timp 1474 Cod 0 Puncte
2 Farcas Monica Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:16:40 Timp 3270 Cod 0 Puncte
2 Filca Vlado Mikie Clubul Sportiv Scolar Resita 02:08:73 Timp 2270 Cod 0 Puncte
2 Tecar Sebastian Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:07:71 Timp 2848 Cod 0 Puncte
2 Gorgoi Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:18:60 Timp 3863 Cod 0 Puncte
2 Matei Florin Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:05:74 Timp 2238 Cod 0 Puncte
3 Pascu Carina Xenia Clubul Sportiv Scolar Resita 02:17:71 Timp 3559 Cod 0 Puncte
3 Banyai Vlad Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:05:92 Timp 1575 Cod 0 Puncte
3 Popescu Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:09:93 Timp 3510 Cod 0 Puncte
3 Koos Evelin Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:18:63 Timp 4142 Cod 0 Puncte
3 Radu Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:10:22 Timp 2498 Cod 0 Puncte
4 Dutulescu Aida Mihaela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:22:02 Timp 3669 Cod 0 Puncte
4 Sadoveac Liviu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:06:12 Timp 1597 Cod 0 Puncte
4 Tatarcan Daniel Nicolae Liceul cu program sportiv Bacau 02:10:17 Timp 3747 Cod 0 Puncte
4 Capverde Andreea Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:23:03 Timp 4404 Cod 0 Puncte
4 Ratiu Paul Francisc Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:10:41 Timp 2982 Cod 0 Puncte
5 Baltean Livia Iuliana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:28:95 Timp 3195 Cod 0 Puncte
5 Brehar George Paul Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:06:65 Timp 2679 Cod 0 Puncte
5 Olaru Tudor Flores Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:12:57 Timp 3103 Cod 0 Puncte
5 Varga Andrea Raluca Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:24:14 Timp 4476 Cod 0 Puncte
5 Pasula Cristian Ioan Clubul Sportiv Scolar Resita 02:10:70 Timp 2284 Cod 0 Puncte
6 Lazar Dana Irina Liceul cu program sportiv Braila 02:29:63 Timp 3395 Cod 0 Puncte
6 Agache Dragos Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:09:91 Timp 1425 Cod 0 Puncte
6 Carstoiu Mihai Ion Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:14:51 Timp 2530 Cod 0 Puncte
6 Achermanschi Mihaela Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:24:62 Timp 4118 Cod 0 Puncte
6 Poama Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 02:12:86 Timp 2293 Cod 0 Puncte
7 Tarba Lucian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:16:63 Timp 2509 Cod 0 Puncte
7 Radu Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:31:92 Timp 3440 Cod 0 Puncte
7 Pascu Claudius Razvan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:10:30 Timp 1599 Cod 0 Puncte
7 Dinca George Robert Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:15:65 Timp 2713 Cod 0 Puncte
7 Zaulet Mihaela Adina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:26:15 Timp 3753 Cod 0 Puncte
8 Cazacu Bogdan Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 02:37:23 Timp 3209 Cod 0 Puncte
8 Potolea Irina Maria Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:31:96 Timp 2751 Cod 0 Puncte
8 Miu Adrian Petrus Liceul cu program sportiv Braila 02:13:26 Timp 1451 Cod 0 Puncte
8 Achim Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:16:14 Timp 2475 Cod 0 Puncte
8 Pinciu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:29:69 Timp 3933 Cod 0 Puncte
9 Vasilescu Titus Florin Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:39:52 Timp 5563 Cod 0 Puncte
9 Bogza Iulia Mihaela Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:37:62 Timp 2720 Cod 0 Puncte
9 Tudose Ionut Aurel Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:13:47 Timp 1424 Cod 0 Puncte
9 Petre George Cosmin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:19:03 Timp 3463 Cod 0 Puncte
9 Anton Cortan Ioana Johana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:30:29 Timp 4532 Cod 0 Puncte
10 Stama Catalin Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:13:72 Timp 1577 Cod 0 Puncte
10 Purcelea Liliana Roxana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:33:10 Timp 3940 Cod 0 Puncte
10 Piclisan Adrian Tudor Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:19:64 Timp 4043 Cod 0 Puncte
10 Manea Raluca Georgiana Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:41:26 Timp 3737 Cod 0 Puncte
11 Lupescu Razvan Vasile Clubul Sportiv Scolar Resita 02:13:88 Timp 1439 Cod 0 Puncte
11 Polbaciu Tiberiu Romulus Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:20:45 Timp 3110 Cod 0 Puncte
11 Popa Adina Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:34:72 Timp 4722 Cod 0 Puncte
12 Chiric Anton Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:22:76 Timp 3679 Cod 0 Puncte
12 Cretu Cosmin Stefanel Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:15:72 Timp 1423 Cod 0 Puncte
12 Constantin Raluca Stefana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:35:09 Timp 3801 Cod 0 Puncte
13 Florescu Ioana Augusta Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:38:17 Timp 4132 Cod 0 Puncte
13 Botea Marius Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 02:23:60 Timp 2331 Cod 0 Puncte
13 Comiza Daniel Georgian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:16:00 Timp 2685 Cod 0 Puncte
14 Bulacu Laura Daliana Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:45:05 Timp 4720 Cod 0 Puncte
14 Voicu Vasile Razvan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:24:90 Timp 2487 Cod 0 Puncte
14 Ionescu Teodor Ion Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:18:41 Timp 1574 Cod 0 Puncte
15 Rosioara Adrian Aurel Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:18:63 Timp 2692 Cod 0 Puncte
15 Taube Andreea Viorica Liceul cu program sportiv Braila 02:46:17 Timp 4376 Cod 0 Puncte
15 Both Attila Hugo Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:32:29 Timp 3253 Cod 0 Puncte
16 Trandafira Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:18:99 Timp 2694 Cod 0 Puncte
16 Pavel Alina Florentina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:48:92 Timp 2786 Cod 0 Puncte
16 Iftode Iulian George Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:44:67 Timp 4091 Cod 0 Puncte
17 Ene Ion Razvan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:45:22 Timp 3740 Cod 0 Puncte
17 Marin Ionut Liceul cu program sportiv Braila 02:20:00 Timp 2045 Cod 0 Puncte
17 Zahiu Raluca Alexandra Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:49:54 Timp 3678 Cod 0 Puncte
18 Vizitiu Andrei Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 02:46:15 Timp 3163 Cod 0 Puncte

8. 400 m mixt (14 - 16 ani) Masculin

1 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:57:20 Timp 2842 Cod 0 Puncte
1 Gabos Andrea Orsolya Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 05:14:74 Timp 3251 Cod 0 Puncte
1 Koos Lehel Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 04:57:09 Timp 1552 Cod 0 Puncte
1 Olaru Tudor Flores Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:10:78 Timp 3103 Cod 0 Puncte
1 Sofron Vasilica Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:34:09 Timp 3665 Cod 0 Puncte
2 Mate Sandor Adam Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:00:92 Timp 3268 Cod 0 Puncte
2 Avram Ioana Maria Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:30:05 Timp 3223 Cod 0 Puncte
2 Banyai Vlad Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:00:30 Timp 1575 Cod 0 Puncte
2 Csorbasi Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 05:13:99 Timp 3272 Cod 0 Puncte
2 Bradeanu Sorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:34:56 Timp 4287 Cod 0 Puncte
3 Lupoaie Andreea Carmen Liceul cu program sportiv Alba Iulia 05:39:60 Timp 4041 Cod 0 Puncte
3 Zoicas Costel Ovidiu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:03:00 Timp 2974 Cod 0 Puncte
3 Lazar Melinda Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:34:93 Timp 3229 Cod 0 Puncte
3 Samihaian Matei Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 05:00:65 Timp 2894 Cod 0 Puncte
3 Tatarcan Daniel Nicolae Liceul cu program sportiv Bacau 05:18:49 Timp 3747 Cod 0 Puncte
4 Hekman Anamaria Ilona Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 05:39:65 Timp 3137 Cod 0 Puncte
4 Tecar Sebastian Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:09:15 Timp 2848 Cod 0 Puncte
4 Niculae Denisa Mihaela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 05:42:85 Timp 2788 Cod 0 Puncte
4 Dragomir Andrei Liceul cu program sportiv Braila 05:24:81 Timp 1450 Cod 0 Puncte
4 Jitaru Sabin Iulian Sport Club Municipal Bacau 05:23:11 Timp 3598 Cod 0 Puncte
5 Ilut Adnana Romina Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:53:85 Timp 3217 Cod 0 Puncte
5 Prioteasa Stefan Laurenti Liceul cu program sportiv Braila 05:18:41 Timp 2053 Cod 0 Puncte
5 Ciobanelea Elena Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:43:71 Timp 4286 Cod 0 Puncte
5 Popescu Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:27:54 Timp 3510 Cod 0 Puncte
6 Graniceru Lucia Iuliana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:48:85 Timp 3436 Cod 0 Puncte
6 Gurau Willy Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:29:91 Timp 3408 Cod 0 Puncte
6 Buzgar Raul Aurel Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:22:24 Timp 3045 Cod 0 Puncte
7 Pavel Alexandru Vladi Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 05:34:93 Timp 4493 Cod 0 Puncte
7 Pinciu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 05:51:75 Timp 3933 Cod 0 Puncte
7 Draghia Vladimir Roland Liceul cu program sportiv Braila 05:46:89 Timp 3616 Cod 0 Puncte
8 Sandu Cristian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:47:82 Timp 3221 Cod 0 Puncte
8 Nicoara Ioan Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 05:42:25 Timp 2849 Cod 0 Puncte
8 Capverde Andreea Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:58:70 Timp 4404 Cod 0 Puncte
9 Baciu Liliana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 06:09:28 Timp 4338 Cod 0 Puncte
10 Taube Andreea Viorica Liceul cu program sportiv Braila 06:17:20 Timp 4376 Cod 0 Puncte

9. 100 m spate (14 - 16 ani) Masculin

1 Toderasc Vlad George Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:07:40 Timp 3318 Cod 0 Puncte
1 Sofron Vasilica Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:73 Timp 3665 Cod 0 Puncte
1 Zoicas Costel Ovidiu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:04:16 Timp 2974 Cod 0 Puncte
1 Lupescu Roxana Lucia Clubul Sportiv Scolar Resita 01:12:16 Timp 2258 Cod 0 Puncte
1 Teudean Andrei Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:01:68 Timp 1483 Cod 0 Puncte
2 Orzanescu George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:08:22 Timp 2779 Cod 0 Puncte
2 Radaslavescu Raluca R. Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:13:26 Timp 4188 Cod 0 Puncte
2 Buzgar Raul Aurel Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:06:61 Timp 3045 Cod 0 Puncte
2 Avram Ioana Maria Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:13:42 Timp 3223 Cod 0 Puncte
2 Sadoveac Liviu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:03:61 Timp 1597 Cod 0 Puncte
3 Ciutea Liviu Catalin Sport Club Municipal Bacau 01:08:77 Timp 3606 Cod 0 Puncte
3 Kozminczuk Andreea Mirebe Sport Club Municipal Bacau 01:16:67 Timp 4451 Cod 0 Puncte
3 Preda Valentin Liceul cu program sportiv Braila 01:08:08 Timp 2316 Cod 0 Puncte
3 Diaconu Oana Catalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:13:78 Timp 3769 Cod 0 Puncte
3 Dragomir Andrei Liceul cu program sportiv Braila 01:05:36 Timp 1450 Cod 0 Puncte
4 Creteanu Filip Florin Clubul Sportiv Scolar Resita 01:09:88 Timp 3563 Cod 0 Puncte
4 Ciobanelea Elena Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:16:71 Timp 4286 Cod 0 Puncte
4 Pasula Cristian Ioan Clubul Sportiv Scolar Resita 01:08:47 Timp 2284 Cod 0 Puncte
4 Costache Simona Roxana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:14:55 Timp 2901 Cod 0 Puncte
4 Darie Cosmin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:08:41 Timp 1595 Cod 0 Puncte
5 Marleneanu Toni Adrian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:08:95 Timp 2156 Cod 0 Puncte
5 Constantin Iulian Liceul cu program sportiv Braila 01:10:29 Timp 3384 Cod 0 Puncte
5 Lupoaie Andreea Carmen Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:16:89 Timp 4041 Cod 0 Puncte
5 Vasile Stefan George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:09:86 Timp 2699 Cod 0 Puncte
5 Robu Lacramioara Elena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:16:34 Timp 2511 Cod 0 Puncte
6 Purcelea Liliana Roxana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:17:50 Timp 3940 Cod 0 Puncte
6 Chiric Anton Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:11:08 Timp 3679 Cod 0 Puncte
6 Konsza Julianna Imola Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:17:43 Timp 4631 Cod 0 Puncte
6 Voicu Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:09:11 Timp 3125 Cod 0 Puncte
7 Crisu Maria Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:18:13 Timp 3095 Cod 0 Puncte
7 Miu Adrian Petrus Liceul cu program sportiv Braila 01:09:15 Timp 1451 Cod 0 Puncte
7 Zaulet Mihaela Adina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:17:66 Timp 3753 Cod 0 Puncte
7 Petre George Cosmin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:11:78 Timp 3463 Cod 0 Puncte
8 Petruti Dana Laura Clubul Sportiv Scolar Resita 01:17:75 Timp 3984 Cod 0 Puncte
8 Caba Dragos Emanuel Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:13:61 Timp 2737 Cod 0 Puncte
8 Lazar Melinda Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:19:02 Timp 3229 Cod 0 Puncte
8 Brehar George Paul Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:09:60 Timp 2679 Cod 0 Puncte
9 Gorgan Sebastian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:14:06 Timp 3518 Cod 0 Puncte
9 Ilut Adnana Romina Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:18:78 Timp 3217 Cod 0 Puncte
9 Lupu Dragos Adrian Liceul cu program sportiv Braila 01:10:94 Timp 1449 Cod 0 Puncte
9 Serbanica Elena Laura Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:18:28 Timp 3711 Cod 0 Puncte
10 Pascu Claudius Razvan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:14:61 Timp 1599 Cod 0 Puncte
10 Puskel Lilla Orsolya Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:18:36 Timp 4267 Cod 0 Puncte
10 Predescu Cristian Teofil Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:15:46 Timp 3107 Cod 0 Puncte
10 Radu Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:19:23 Timp 3440 Cod 0 Puncte
11 Barsan Oana Iulia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:20:71 Timp 3764 Cod 0 Puncte
11 Dumitrescu Mihai Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:17:81 Timp 3376 Cod 0 Puncte
11 Muj Amalia Alina Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:21:93 Timp 3735 Cod 0 Puncte
11 Dumitrescu Florin Valenti Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:14:74 Timp 1373 Cod 0 Puncte
12 Vlasiu Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:21:32 Timp 4138 Cod 0 Puncte
12 Matei Florin Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:18:70 Timp 2238 Cod 0 Puncte
12 Scumpu Iulia Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:22:28 Timp 3934 Cod 0 Puncte
13 Vizitiu Andrei Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:27:96 Timp 3163 Cod 0 Puncte
13 Brezeanu Paula Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:23:49 Timp 4821 Cod 0 Puncte
14 Marcu Cristina Gabriela Clubul Sportiv Scolar Resita 01:23:75 Timp 4008 Cod 0 Puncte
15 Andor Ioana Gabriela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:25:09 Timp 3923 Cod 0 Puncte
16 Ciobanu Anda Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:28:14 Timp 4712 Cod 0 Puncte

Ziua 3 sesiunea 1

10. 200 m fluture (13 - 14 ani) Feminin

1 Olaru Tudor Flores Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:23:83 Timp 3103 Cod 0 Puncte
1 Lupoaie Andreea Carmen Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:38:20 Timp 4041 Cod 0 Puncte
1 Tecar Sebastian Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:15:75 Timp 2848 Cod 0 Puncte
1 Veress Andrea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:31:09 Timp 3265 Cod 0 Puncte
1 Nechita Bogdan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:13:55 Timp 1474 Cod 0 Puncte
2 Jitaru Sabin Iulian Sport Club Municipal Bacau 02:29:06 Timp 3598 Cod 0 Puncte
2 Bradeanu Sorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:38:66 Timp 4287 Cod 0 Puncte
2 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:17:53 Timp 2842 Cod 0 Puncte
2 Costache Simona Roxana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:31:30 Timp 2901 Cod 0 Puncte
2 Samihaian Matei Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:19:01 Timp 2894 Cod 0 Puncte
3 Csorbasi Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:29:19 Timp 3272 Cod 0 Puncte
3 Pinciu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:39:63 Timp 3933 Cod 0 Puncte
3 Poama Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 02:23:15 Timp 2293 Cod 0 Puncte
3 Farcas Monica Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:32:26 Timp 3270 Cod 0 Puncte
3 Banyai Vlad Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:19:16 Timp 1575 Cod 0 Puncte
4 Dinca George Robert Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:34:10 Timp 2713 Cod 0 Puncte
4 Baciu Liliana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:48:54 Timp 4338 Cod 0 Puncte
4 Nicoara Ioan Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:39:88 Timp 2849 Cod 0 Puncte
4 Avram Ioana Maria Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:35:42 Timp 3223 Cod 0 Puncte
4 Comiza Daniel Georgian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:19:24 Timp 2685 Cod 0 Puncte
5 Gurau Willy Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:38:35 Timp 3408 Cod 0 Puncte
5 Andor Ioana Gabriela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:49:26 Timp 3923 Cod 0 Puncte
5 Buzgar Raul Aurel Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:54:85 Timp 3045 Cod 0 Puncte
5 Lazar Melinda Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:42:01 Timp 3229 Cod 0 Puncte
5 Koos Lehel Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:19:47 Timp 1552 Cod 0 Puncte
6 Achim Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:38:50 Timp 2475 Cod 0 Puncte
6 Capverde Andreea Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:49:52 Timp 4404 Cod 0 Puncte
6 Darie Cosmin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:37:84 Timp 1595 Cod 0 Puncte
6 Muj Amalia Alina Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:57:22 Timp 3735 Cod 0 Puncte
7 Graniceru Lucia Iuliana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:54:35 Timp 3436 Cod 0 Puncte
8 Marcu Cristina Gabriela Clubul Sportiv Scolar Resita 02:56:36 Timp 4008 Cod 0 Puncte

11. 100 m liber (13 - 14 ani) Feminin

1 Toderasc Vlad George Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:59:07 Timp 3318 Cod 0 Puncte
1 Sofron Vasilica Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:04:12 Timp 3665 Cod 0 Puncte
1 Ratiu Paul Francisc Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:58:29 Timp 2982 Cod 0 Puncte
1 Pascu Carina Xenia Clubul Sportiv Scolar Resita 01:02:58 Timp 3559 Cod 0 Puncte
1 Sadoveac Liviu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:55:89 Timp 1597 Cod 0 Puncte
2 Teudean Andrei Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:56:21 Timp 1483 Cod 0 Puncte
2 Predescu Cristian Teofil Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:59:74 Timp 3107 Cod 0 Puncte
2 Gorgoi Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:04:38 Timp 3863 Cod 0 Puncte
2 Pasula Cristian Ioan Clubul Sportiv Scolar Resita 00:58:55 Timp 2284 Cod 0 Puncte
2 Bancila Claudia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:02:66 Timp 2476 Cod 0 Puncte
3 Matei Florin Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:57:12 Timp 2238 Cod 0 Puncte
3 Tatarcan Daniel Nicolae Liceul cu program sportiv Bacau 00:59:96 Timp 3747 Cod 0 Puncte
3 Puskel Lilla Orsolya Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:04:53 Timp 4267 Cod 0 Puncte
3 Radu Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:58:60 Timp 2498 Cod 0 Puncte
3 Lazar Dana Irina Liceul cu program sportiv Braila 01:04:42 Timp 3395 Cod 0 Puncte
4 Stama Catalin Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:57:51 Timp 1577 Cod 0 Puncte
4 Carstoiu Mihai Ion Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:00:10 Timp 2530 Cod 0 Puncte
4 Achermanschi Mihaela Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:04:95 Timp 4118 Cod 0 Puncte
4 Mate Sandor Adam Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:59:18 Timp 3268 Cod 0 Puncte
4 Diaconu Oana Catalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:04:44 Timp 3769 Cod 0 Puncte
5 Brehar George Paul Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:58:28 Timp 2679 Cod 0 Puncte
5 Popescu Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:00:41 Timp 3510 Cod 0 Puncte
5 Koos Evelin Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:05:58 Timp 4142 Cod 0 Puncte
5 Nicoara Ioan Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:00:35 Timp 2849 Cod 0 Puncte
5 Gabos Andrea Orsolya Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:05:86 Timp 3251 Cod 0 Puncte
6 Agache Dragos Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:58:37 Timp 1425 Cod 0 Puncte
6 Orzanescu George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:01:30 Timp 2779 Cod 0 Puncte
6 Capverde Andreea Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:05:61 Timp 4404 Cod 0 Puncte
6 Tecar Sebastian Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:57 Timp 2848 Cod 0 Puncte
6 Konsza Julianna Imola Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:07:69 Timp 4631 Cod 0 Puncte
7 Tudose Ionut Aurel Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:59:58 Timp 1424 Cod 0 Puncte
7 Petre George Cosmin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:01:98 Timp 3463 Cod 0 Puncte
7 Purcelea Liliana Roxana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:05:72 Timp 3940 Cod 0 Puncte
7 Tarba Lucian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:02:46 Timp 2509 Cod 0 Puncte
7 Bogza Iulia Mihaela Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:07:90 Timp 2720 Cod 0 Puncte
8 Borcan Bogdan Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:13:09 Timp 1576 Cod 0 Puncte
8 Achim Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:02:16 Timp 2475 Cod 0 Puncte
8 Anton Cortan Ioana Johana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:07:99 Timp 4532 Cod 0 Puncte
8 Poama Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 01:06:51 Timp 2293 Cod 0 Puncte
8 Dutulescu Aida Mihaela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:11:20 Timp 3669 Cod 0 Puncte
9 Pascu Claudius Razvan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:59:72 Timp 1599 Cod 0 Puncte
9 Plesca Sergiu Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:03:27 Timp 3684 Cod 0 Puncte
9 Varga Andrea Raluca Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:08:30 Timp 4476 Cod 0 Puncte
9 Vasile Stefan George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:07:16 Timp 2699 Cod 0 Puncte
9 Baltean Livia Iuliana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:08:76 Timp 3195 Cod 0 Puncte
10 Lupescu Razvan Vasile Clubul Sportiv Scolar Resita 01:01:13 Timp 1439 Cod 0 Puncte
10 Polbaciu Tiberiu Romulus Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:03:30 Timp 3110 Cod 0 Puncte
10 Lupulescu Anca Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:08:81 Timp 4189 Cod 0 Puncte
10 Cazacu Bogdan Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:08:54 Timp 3209 Cod 0 Puncte
10 Potolea Irina Maria Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:10:11 Timp 2751 Cod 0 Puncte
11 Niculae Denisa Mihaela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:10:65 Timp 2788 Cod 0 Puncte
11 Voicu Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:01:71 Timp 3125 Cod 0 Puncte
11 Gurau Willy Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:03:41 Timp 3408 Cod 0 Puncte
11 Benea Daniela Liceul cu program sportiv Bacau 01:08:92 Timp 4695 Cod 0 Puncte
11 Vasilescu Titus Florin Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:11:02 Timp 5563 Cod 0 Puncte
12 Trandafira Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:02:05 Timp 2694 Cod 0 Puncte
12 Radu Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:12:16 Timp 3440 Cod 0 Puncte
12 Zaulet Mihaela Adina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:09:20 Timp 3753 Cod 0 Puncte
12 Dinca George Robert Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:03:47 Timp 2713 Cod 0 Puncte
13 Rosioara Adrian Aurel Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:02:07 Timp 2692 Cod 0 Puncte
13 Filca Vlado Mikie Clubul Sportiv Scolar Resita 01:03:64 Timp 2270 Cod 0 Puncte
13 Petruti Dana Laura Clubul Sportiv Scolar Resita 01:09:69 Timp 3984 Cod 0 Puncte
13 Dumitrescu Florin Valenti Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:02:07 Timp 1373 Cod 0 Puncte
13 Costache Olivia Didina Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:13:07 Timp 4181 Cod 0 Puncte
14 Chiric Anton Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:03:68 Timp 3679 Cod 0 Puncte
14 Lupoaie Andreea Carmen Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:10:05 Timp 4041 Cod 0 Puncte
14 Iliescu Alexandra Ioana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:14:19 Timp 3662 Cod 0 Puncte
15 Marin Ionut Liceul cu program sportiv Braila 01:02:50 Timp 2045 Cod 0 Puncte
15 Manea Raluca Georgiana Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:14:21 Timp 3737 Cod 0 Puncte
15 Draghia Vladimir Roland Liceul cu program sportiv Braila 01:03:91 Timp 3616 Cod 0 Puncte
15 Pinciu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:10:16 Timp 3933 Cod 0 Puncte
16 Ionescu Teodor Ion Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:02:78 Timp 1574 Cod 0 Puncte
16 Popa Adina Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:10:34 Timp 4722 Cod 0 Puncte
16 Piclisan Adrian Tudor Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:04:47 Timp 4043 Cod 0 Puncte
17 Dumitrescu Mihai Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:05:48 Timp 3376 Cod 0 Puncte
17 Constantin Raluca Stefana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:11:30 Timp 3801 Cod 0 Puncte
18 Botea Marius Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 01:06:02 Timp 2331 Cod 0 Puncte
18 Hekman Anamaria Ilona Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:11:64 Timp 3137 Cod 0 Puncte
19 Voicu Vasile Razvan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:06:11 Timp 2487 Cod 0 Puncte
19 Barsan Oana Iulia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:12:01 Timp 3764 Cod 0 Puncte
20 Florescu Ioana Augusta Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:12:26 Timp 4132 Cod 0 Puncte
20 Caba Dragos Emanuel Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:06:40 Timp 2737 Cod 0 Puncte
21 Taube Andreea Viorica Liceul cu program sportiv Braila 01:13:48 Timp 4376 Cod 0 Puncte
21 Sandu Cristian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:06:78 Timp 3221 Cod 0 Puncte
22 Pavel Alina Florentina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:14:09 Timp 2786 Cod 0 Puncte
22 Albu Alexandru Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:06:81 Timp 3601 Cod 0 Puncte
23 Banescu Alexandru Iulian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:09:04 Timp 5565 Cod 0 Puncte
23 Bulacu Laura Daliana Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:15:31 Timp 4720 Cod 0 Puncte
24 Vlasiu Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:09:22 Timp 4138 Cod 0 Puncte
24 Marghescu Luiza Daniela Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:15:84 Timp 4187 Cod 0 Puncte
25 Brezeanu Paula Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:16:73 Timp 4821 Cod 0 Puncte
25 Both Attila Hugo Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:11:30 Timp 3253 Cod 0 Puncte
26 Graniceru Lucia Iuliana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:16:86 Timp 3436 Cod 0 Puncte
26 Csorbasi Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:12:25 Timp 3272 Cod 0 Puncte
27 Radaslavescu Raluca R. Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:18:13 Timp 4188 Cod 0 Puncte
27 Iftode Iulian George Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:12:54 Timp 4091 Cod 0 Puncte
28 Vizitiu Andrei Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:15:52 Timp 3163 Cod 0 Puncte
28 Ciobanu Anda Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:18:93 Timp 4712 Cod 0 Puncte
29 Ene Ion Razvan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:18:90 Timp 3740 Cod 0 Puncte
29 Cozmuta Ioana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:18:96 Timp 4643 Cod 0 Puncte
30 Moldovan Andreea Lavinia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:19:21 Timp 3815 Cod 0 Puncte

12. 200 m liber (13 - 14 ani) Feminin

1 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:27:01 Timp 0 Puncte
2 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 10:43:89 Timp 0 Puncte
3 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 09:46:91 Timp 0 Puncte
4 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 09:54:07 Timp 0 Puncte
5 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 10:54:43 Timp 0 Puncte

13. 200 m spate (13 - 14 ani) Feminin

1 Ciutea Liviu Catalin Sport Club Municipal Bacau 02:25:35 Timp 3606 Cod 0 Puncte
1 Sofron Vasilica Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:34:16 Timp 3665 Cod 0 Puncte
1 Zoicas Costel Ovidiu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:15:84 Timp 2974 Cod 0 Puncte
1 Avram Ioana Maria Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:31:75 Timp 3223 Cod 0 Puncte
1 Sadoveac Liviu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:18:17 Timp 1597 Cod 0 Puncte
2 Dragomir Andrei Liceul cu program sportiv Braila 02:18:90 Timp 1450 Cod 0 Puncte
2 Toderasc Vlad George Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:27:28 Timp 3318 Cod 0 Puncte
2 Radaslavescu Raluca R. Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:35:26 Timp 4188 Cod 0 Puncte
2 Buzgar Raul Aurel Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:22:46 Timp 3045 Cod 0 Puncte
2 Lupescu Roxana Lucia Clubul Sportiv Scolar Resita 02:31:99 Timp 2258 Cod 0 Puncte
3 Brehar George Paul Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:24:20 Timp 2679 Cod 0 Puncte
3 Orzanescu George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:27:61 Timp 2779 Cod 0 Puncte
3 Ciobanelea Elena Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:39:52 Timp 4286 Cod 0 Puncte
3 Preda Valentin Liceul cu program sportiv Braila 02:29:11 Timp 2316 Cod 0 Puncte
3 Diaconu Oana Catalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:37:03 Timp 3769 Cod 0 Puncte
4 Miu Adrian Petrus Liceul cu program sportiv Braila 02:24:69 Timp 1451 Cod 0 Puncte
4 Creteanu Filip Florin Clubul Sportiv Scolar Resita 02:27:71 Timp 3563 Cod 0 Puncte
4 Fabian Andreea Loredana Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:41:32 Timp 4452 Cod 0 Puncte
4 Pavel Alexandru Vladi Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:31:27 Timp 4493 Cod 0 Puncte
4 Lazar Melinda Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:39:59 Timp 3229 Cod 0 Puncte
5 Voicu Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:26:22 Timp 3125 Cod 0 Puncte
5 Constantin Iulian Liceul cu program sportiv Braila 02:27:87 Timp 3384 Cod 0 Puncte
5 Kozminczuk Andreea Mirebe Sport Club Municipal Bacau 02:42:05 Timp 4451 Cod 0 Puncte
5 Vasile Stefan George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:33:04 Timp 2699 Cod 0 Puncte
5 Robu Lacramioara Elena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:42:10 Timp 2511 Cod 0 Puncte
6 Chiric Anton Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:31:16 Timp 3679 Cod 0 Puncte
6 Zaulet Mihaela Adina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:42:71 Timp 3753 Cod 0 Puncte
6 Darie Cosmin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:27:12 Timp 1595 Cod 0 Puncte
6 Radu Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:43:19 Timp 3440 Cod 0 Puncte
7 Puskel Lilla Orsolya Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:46:89 Timp 4267 Cod 0 Puncte
7 Lupu Dragos Adrian Liceul cu program sportiv Braila 02:34:80 Timp 1449 Cod 0 Puncte
7 Ilut Adnana Romina Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:45:97 Timp 3217 Cod 0 Puncte
7 Petre George Cosmin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:31:70 Timp 3463 Cod 0 Puncte
8 Crisu Maria Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:47:66 Timp 3095 Cod 0 Puncte
8 Predescu Cristian Teofil Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:38:92 Timp 3107 Cod 0 Puncte
8 Serbanica Elena Laura Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:47:49 Timp 3711 Cod 0 Puncte
9 Purcelea Liliana Roxana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:49:53 Timp 3940 Cod 0 Puncte
9 Muj Amalia Alina Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:51:79 Timp 3735 Cod 0 Puncte
9 Caba Dragos Emanuel Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:42:14 Timp 2737 Cod 0 Puncte
10 Gorgan Sebastian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:44:08 Timp 3518 Cod 0 Puncte
10 Barsan Oana Iulia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:51:50 Timp 3764 Cod 0 Puncte
10 Potolea Irina Maria Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:52:69 Timp 2751 Cod 0 Puncte
11 Scumpu Iulia Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:51:80 Timp 3934 Cod 0 Puncte
12 Andor Ioana Gabriela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:58:65 Timp 3923 Cod 0 Puncte
13 Brezeanu Paula Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 03:08:55 Timp 4821 Cod 0 Puncte
255 Marleneanu Toni Adrian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:36:50 Timp 2156 Cod 0 Puncte

Ziua 4 sesiunea 1

14. 200 m bras (14 - 16 ani) Masculin

1 Gabos Andrea Orsolya Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:34:40 Timp 3251 Cod 0 Puncte
1 Agache Dragos Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:30:07 Timp 1425 Cod 0 Puncte
1 Csorbasi Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:41:38 Timp 3272 Cod 0 Puncte
1 Hekman Anamaria Ilona Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:52:53 Timp 3137 Cod 0 Puncte
1 Mate Sandor Adam Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:37:99 Timp 3268 Cod 0 Puncte
2 Niculae Denisa Mihaela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:50:58 Timp 2788 Cod 0 Puncte
2 Samihaian Matei Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:32:47 Timp 2894 Cod 0 Puncte
2 Sandu Cristian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:41:68 Timp 3221 Cod 0 Puncte
2 Kozminczuk Andreea Mirebe Sport Club Municipal Bacau 02:55:91 Timp 4451 Cod 0 Puncte
2 Ratiu Paul Francisc Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:40:53 Timp 2982 Cod 0 Puncte
3 Veress Andrea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:56:26 Timp 3265 Cod 0 Puncte
3 Trandafira Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:33:49 Timp 2694 Cod 0 Puncte
3 Polbaciu Tiberiu Romulus Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:42:34 Timp 3110 Cod 0 Puncte
3 Puskel Lilla Orsolya Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:58:68 Timp 4267 Cod 0 Puncte
3 Preda Valentin Liceul cu program sportiv Braila 02:42:66 Timp 2316 Cod 0 Puncte
4 Costache Olivia Didina Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:56:35 Timp 4181 Cod 0 Puncte
4 Marleneanu Toni Adrian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:51:95 Timp 2156 Cod 0 Puncte
4 Orzanescu George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:45:26 Timp 2779 Cod 0 Puncte
4 Varga Andrea Raluca Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 03:01:01 Timp 4476 Cod 0 Puncte
4 Prioteasa Stefan Laurenti Liceul cu program sportiv Braila 02:48:73 Timp 2053 Cod 0 Puncte
5 Marghescu Luiza Daniela Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 03:01:50 Timp 4187 Cod 0 Puncte
5 Banescu Alexandru Iulian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:48:51 Timp 5565 Cod 0 Puncte
5 Diaconu Oana Catalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:59:21 Timp 3769 Cod 0 Puncte