Cont

Rezultatele finale pentru Campionatul national de seniori si juniori

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m bras (19 - 99 ani) Masculin

1 Ignat Tudor Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:04:08 Timp 476 Cod 0 Puncte
1 Gabos Andrea Orsolya Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:15:11 Timp 3251 Cod 0 Puncte
2 Lacusta Larisa Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:15:17 Timp 1370 Cod 0 Puncte
2 Badita Cezar Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:04:71 Timp 547 Cod 0 Puncte
3 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:15:38 Timp 1615 Cod 0 Puncte
3 Prada Andrei Contantin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:06:51 Timp 623 Cod 0 Puncte
4 Cuciurean Cosmin Gheorghe Clubul Sportiv Municipal Arad 01:06:64 Timp 482 Cod 0 Puncte
4 Prodan Sorina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:18:06 Timp 1587 Cod 0 Puncte
5 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 01:07:26 Timp 969 Cod 0 Puncte
5 Dumitru Denisa Adriana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:18:12 Timp 1524 Cod 0 Puncte
6 Marginean Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:08:51 Timp 816 Cod 0 Puncte
6 Horne Diana Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:20:39 Timp 2243 Cod 0 Puncte
7 Bujor Andreea Roxana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:22:91 Timp 3073 Cod 0 Puncte
7 Tudor Florin Octavian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:08:65 Timp 744 Cod 0 Puncte
8 Coporaie Ioana Oana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:32:13 Timp 3668 Cod 0 Puncte
8 Gavrilescu Laurentiu Dan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:08:71 Timp 3185 Cod 0 Puncte
9 Agache Dragos Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:07:76 Timp 1425 Cod 0 Puncte
10 Nistor Catalin Liceul cu program sportiv Braila 01:08:53 Timp 684 Cod 0 Puncte
11 Palfi Janos Attila Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:12:60 Timp 1195 Cod 0 Puncte
12 Mate Sandor Adam Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:14:09 Timp 3268 Cod 0 Puncte
13 Samihaian Matei Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:14:38 Timp 2894 Cod 0 Puncte
14 Rosioara Valentin Razvan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:15:77 Timp 2571 Cod 0 Puncte
15 Anastase Vasile Silviu Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:17:21 Timp 397 Cod 0 Puncte

2. 50 m fluture (17 - 99 ani) Feminin

1 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 00:25:29 Timp 535 Cod 0 Puncte
1 Udroiu Raluca Antonina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:45 Timp 306 Cod 0 Puncte
2 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:49 Timp 119 Cod 0 Puncte
2 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:25:68 Timp 484 Cod 0 Puncte
3 Sica Mariana Lavinia Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:29:78 Timp 247 Cod 0 Puncte
3 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:25:81 Timp 710 Cod 0 Puncte
4 Coros Daria Ioana Clubul Sportiv Municipal Arad 00:29:89 Timp 184 Cod 0 Puncte
4 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:26:21 Timp 688 Cod 0 Puncte
5 Ivan Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:35 Timp 403 Cod 0 Puncte
5 Tatar Cristina Georgeta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:90 Timp 2836 Cod 0 Puncte
6 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 00:26:93 Timp 969 Cod 0 Puncte
6 Vlaicu Ana Maria Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:30:21 Timp 852 Cod 0 Puncte
7 Andrei Alina Manuela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:30:26 Timp 330 Cod 0 Puncte
7 Andronescu Matei Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:05 Timp 525 Cod 0 Puncte
8 Paulescu Alina Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:30:74 Timp 1604 Cod 0 Puncte
8 Felesco Florin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:27:06 Timp 757 Cod 0 Puncte
9 Jurjan Andrea Ildiko Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:30:91 Timp 1494 Cod 0 Puncte
9 Marginean Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:27:15 Timp 816 Cod 0 Puncte
10 Cozma Ionut Cozmin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:31 Timp 1282 Cod 0 Puncte
10 Tudose Emilia Gabriela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:31:01 Timp 1528 Cod 0 Puncte
11 Burcea Emilian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:27:33 Timp 1177 Cod 0 Puncte
11 Tocu Alina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:31:07 Timp 1610 Cod 0 Puncte
12 Harau Aurel Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:27:81 Timp 1400 Cod 0 Puncte
12 Zabreanu Raluca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:31:16 Timp 163 Cod 0 Puncte
13 Polbaciu Pamela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:18 Timp 1491 Cod 0 Puncte
13 Manea Adrian Liceul cu program sportiv Braila 00:27:85 Timp 742 Cod 0 Puncte
14 Mitrea Raluca Elena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:31:58 Timp 2523 Cod 0 Puncte
14 Sadoveac Liviu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:27:98 Timp 1597 Cod 0 Puncte
15 Rebka Diana Iulia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:61 Timp 1139 Cod 0 Puncte
15 Rosioara Valentin Razvan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:39 Timp 2571 Cod 0 Puncte
16 Bondor George Alexandru Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:28:85 Timp 798 Cod 0 Puncte
16 Nicolaica Patricia Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:31:89 Timp 1609 Cod 0 Puncte
17 Ilie Florin Sport Club Municipal Bacau 00:28:63 Timp 1179 Cod 0 Puncte
17 Giju Nicoleta Simona Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:32:17 Timp 3186 Cod 0 Puncte
18 Popa Cesiu Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:81 Timp 488 Cod 0 Puncte
18 Ungureanu Crina Emilia Liceul cu program sportiv Braila 00:32:22 Timp 2073 Cod 0 Puncte
19 Pascu Oana Raluca Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:46 Timp 3041 Cod 0 Puncte
19 Stama Catalin Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:28:83 Timp 1577 Cod 0 Puncte
20 Dutulescu Aida Mihaela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:33:46 Timp 3669 Cod 0 Puncte
20 Ferastrau Cristian Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:51 Timp 1023 Cod 0 Puncte
21 Calin Fani Crinuta Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:33:51 Timp 3187 Cod 0 Puncte
21 Tudor Florin Octavian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:94 Timp 744 Cod 0 Puncte
22 Badaluta Alina Maria Liceul cu program sportiv Bacau 00:33:74 Timp 1225 Cod 0 Puncte
23 Alexiu Raluca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:33:87 Timp 257 Cod 0 Puncte
24 Bradeanu Sorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:94 Timp 4287 Cod 0 Puncte
25 Lazar Dana Irina Liceul cu program sportiv Braila 00:34:00 Timp 3395 Cod 0 Puncte
26 Capverde Andreea Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:34:57 Timp 4404 Cod 0 Puncte
27 Schwing Raluca Lucia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:37:99 Timp 2798 Cod 0 Puncte

3. 400 m liber (17 - 99 ani) Feminin

1 Potec Camelia Alina Liceul cu program sportiv Braila 04:11:43 Timp 314 Cod 0 Puncte
1 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:54:21 Timp 585 Cod 0 Puncte
2 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:00:92 Timp 536 Cod 0 Puncte
2 Paduraru Simona Liceul cu program sportiv Bacau 04:17:10 Timp 230 Cod 0 Puncte
3 Gheorghe Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:08:70 Timp 685 Cod 0 Puncte
3 Diaconescu Ioana Lorena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:21:25 Timp 120 Cod 0 Puncte
4 Manolea Claudia Alina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:27:38 Timp 302 Cod 0 Puncte
4 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 04:08:98 Timp 791 Cod 0 Puncte
5 Postolache Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:34:77 Timp 2883 Cod 0 Puncte
5 Negru Adrian Nicolae Sport Club Municipal Bacau 04:11:75 Timp 674 Cod 0 Puncte
6 Bancila Claudia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:35:41 Timp 2476 Cod 0 Puncte
6 Ivcovici Silviu Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 04:12:24 Timp 631 Cod 0 Puncte
7 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:15:72 Timp 1022 Cod 0 Puncte
7 Naghi Ioana Lucia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:35:65 Timp 56 Cod 0 Puncte
8 Pavaloaia Paul Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:15:97 Timp 1276 Cod 0 Puncte
8 Radu Ana Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 04:35:75 Timp 1126 Cod 0 Puncte
9 Teglas Diana Anamaria Clubul Sportiv Municipal Arad 04:43:24 Timp 193 Cod 0 Puncte
9 Coltoi Mircea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:16:53 Timp 800 Cod 0 Puncte
10 Culea Andrei Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 04:22:66 Timp 1181 Cod 0 Puncte
10 Ene Maria Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 04:44:15 Timp 2154 Cod 0 Puncte
11 Draganuta Catalin Sport Club Municipal Bacau 04:23:97 Timp 1237 Cod 0 Puncte
11 Cotet Andreea Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:48:17 Timp 2981 Cod 0 Puncte
12 Sofron Vasilica Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:48:36 Timp 3665 Cod 0 Puncte
12 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:26:75 Timp 2842 Cod 0 Puncte
13 Gorgoi Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:51:53 Timp 3863 Cod 0 Puncte
13 Ileana Dan Vasile Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:30:73 Timp 1121 Cod 0 Puncte
14 Paraschiv Diana Giorgiana Liceul cu program sportiv Braila 04:55:88 Timp 2046 Cod 0 Puncte
14 Tecar Sebastian Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:36:99 Timp 2848 Cod 0 Puncte
15 Vlad Denisa Marilena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:57:43 Timp 1036 Cod 0 Puncte
16 Popa Adina Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:26:24 Timp 4722 Cod 0 Puncte
17 Lacusta Larisa Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:43:00 Timp 1370 Cod 0 Puncte

4. 100 m spate (15 - 16 ani) Feminin

1 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 01:02:47 Timp 1458 Cod 0 Puncte
1 Florea Razvan Ionut Clubul Sportiv Farul Constanta 00:56:66 Timp 586 Cod 0 Puncte
2 Ardelean Dan Clubul Sportiv Municipal Arad 00:59:75 Timp 589 Cod 0 Puncte
2 Udroiu Raluca Antonina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:04:48 Timp 306 Cod 0 Puncte
3 Ciurca Andrei Remus Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:00:14 Timp 909 Cod 0 Puncte
3 Casaru Catalina Monica Clubul Sportiv Municipal Braila 01:05:20 Timp 136 Cod 0 Puncte
4 Burcea Emilian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:01:18 Timp 1177 Cod 0 Puncte
4 Brat Valentina Georgiana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:05:54 Timp 2500 Cod 0 Puncte
5 Leu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 01:07:41 Timp 2058 Cod 0 Puncte
5 Oprea Dumitru Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:01:68 Timp 2561 Cod 0 Puncte
6 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:07:45 Timp 119 Cod 0 Puncte
6 Murarasu Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 01:02:33 Timp 687 Cod 0 Puncte
7 Hristov Alina Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:07:46 Timp 229 Cod 0 Puncte
7 Sadoveac Liviu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:02:63 Timp 1597 Cod 0 Puncte
8 Dragomir Andrei Liceul cu program sportiv Braila 01:03:18 Timp 1450 Cod 0 Puncte
8 Popa Ellen Betrix Liceul cu program sportiv Braila 01:09:67 Timp 1459 Cod 0 Puncte
9 Miu Adrian Petrus Liceul cu program sportiv Braila 01:07:43 Timp 1451 Cod 0 Puncte
9 Polbaciu Pamela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:10:58 Timp 1491 Cod 0 Puncte
10 Ungureanu Crina Emilia Liceul cu program sportiv Braila 01:13:36 Timp 2073 Cod 0 Puncte
10 Biclineru Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:08:12 Timp 1263 Cod 0 Puncte
11 Salincean Alexandra Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:13:49 Timp 3234 Cod 0 Puncte
11 Matei Florin Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:11:00 Timp 2238 Cod 0 Puncte
12 Gagu Olguta Liceul cu program sportiv Braila 01:15:38 Timp 1465 Cod 0 Puncte
12 Tusinschi Vlad Constantin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:13:03 Timp 3660 Cod 0 Puncte
13 Ciobanelea Elena Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:18:12 Timp 4286 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

5. 50 m bras (19 - 99 ani) Masculin

1 Ignat Tudor Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:29:44 Timp 476 Cod 0 Puncte
1 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:34:48 Timp 1615 Cod 0 Puncte
2 Prada Andrei Contantin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:66 Timp 623 Cod 0 Puncte
2 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:34:58 Timp 119 Cod 0 Puncte
3 Prodan Sorina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:35:54 Timp 1587 Cod 0 Puncte
3 Anastase Vasile Silviu Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:86 Timp 397 Cod 0 Puncte
4 Dumitru Denisa Adriana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:35:93 Timp 1524 Cod 0 Puncte
4 Cuciurean Cosmin Gheorghe Clubul Sportiv Municipal Arad 00:29:92 Timp 482 Cod 0 Puncte
5 Agache Dragos Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:30:58 Timp 1425 Cod 0 Puncte
5 Gabos Andrea Orsolya Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:36:21 Timp 3251 Cod 0 Puncte
6 Gavrilescu Laurentiu Dan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:31:08 Timp 3185 Cod 0 Puncte
6 Polbaciu Pamela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:91 Timp 1491 Cod 0 Puncte
7 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:09 Timp 969 Cod 0 Puncte
7 Horne Diana Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:37:40 Timp 2243 Cod 0 Puncte
8 Cotet Andreea Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:38:24 Timp 2981 Cod 0 Puncte
8 Nistor Catalin Liceul cu program sportiv Braila 00:31:38 Timp 684 Cod 0 Puncte
9 Coporaie Ioana Oana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:43:42 Timp 3668 Cod 0 Puncte
9 Tudor Florin Octavian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:32:06 Timp 744 Cod 0 Puncte
10 Mate Sandor Adam Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:34:08 Timp 3268 Cod 0 Puncte
11 Palfi Janos Attila Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:34:32 Timp 1195 Cod 0 Puncte
12 Samihaian Matei Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:35:68 Timp 2894 Cod 0 Puncte

6. 100 m fluture (19 - 99 ani) Masculin

1 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:55:61 Timp 710 Cod 0 Puncte
1 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 01:00:86 Timp 1458 Cod 0 Puncte
2 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 00:56:21 Timp 535 Cod 0 Puncte
2 Udroiu Raluca Antonina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:04:31 Timp 306 Cod 0 Puncte
3 Sica Mariana Lavinia Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:05:96 Timp 247 Cod 0 Puncte
3 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:56:52 Timp 536 Cod 0 Puncte
4 Coros Daria Ioana Clubul Sportiv Municipal Arad 01:06:22 Timp 184 Cod 0 Puncte
4 Ciurca Andrei Remus Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:57:47 Timp 909 Cod 0 Puncte
5 Ivan Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:57:64 Timp 403 Cod 0 Puncte
5 Andrei Alina Manuela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:06:35 Timp 330 Cod 0 Puncte
6 Marginean Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:58:23 Timp 816 Cod 0 Puncte
6 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:07:00 Timp 119 Cod 0 Puncte
7 Felesco Florin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:59:16 Timp 757 Cod 0 Puncte
7 Gheorghe Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:09 Timp 166 Cod 0 Puncte
8 Harau Aurel Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:00:16 Timp 1400 Cod 0 Puncte
8 Paulescu Alina Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:07:33 Timp 1604 Cod 0 Puncte
9 Vlaicu Ana Maria Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:07:47 Timp 852 Cod 0 Puncte
9 Coltoi Mircea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:00:43 Timp 800 Cod 0 Puncte
10 Tocu Alina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:07:64 Timp 1610 Cod 0 Puncte
10 Gheorghe Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:01:68 Timp 685 Cod 0 Puncte
11 Jurjan Andrea Ildiko Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:08:17 Timp 1494 Cod 0 Puncte
11 Simtion Radu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:02:05 Timp 2545 Cod 0 Puncte
12 Bondor George Alexandru Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:02:36 Timp 798 Cod 0 Puncte
12 Zabreanu Raluca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:08:36 Timp 163 Cod 0 Puncte
13 Nechita Bogdan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:02:67 Timp 1474 Cod 0 Puncte
13 Nicolaica Patricia Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:08:59 Timp 1609 Cod 0 Puncte
14 Manea Adrian Liceul cu program sportiv Braila 01:03:05 Timp 742 Cod 0 Puncte
14 Mitrea Raluca Elena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:08:93 Timp 2523 Cod 0 Puncte
15 Rebka Diana Iulia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:09:03 Timp 1139 Cod 0 Puncte
15 Oprea Dumitru Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:12:09 Timp 2561 Cod 0 Puncte
16 Calin Fani Crinuta Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:09:66 Timp 3187 Cod 0 Puncte
17 Ferastrau Cristian Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:04:63 Timp 1023 Cod 0 Puncte
17 Giju Nicoleta Simona Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:10:19 Timp 3186 Cod 0 Puncte
18 Stama Catalin Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:05:53 Timp 1577 Cod 0 Puncte
18 Ungureanu Crina Emilia Liceul cu program sportiv Braila 01:10:86 Timp 2073 Cod 0 Puncte
19 Pascu Oana Raluca Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:12:00 Timp 3041 Cod 0 Puncte
19 Angelescu Mihai Mircea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:08:76 Timp 2247 Cod 0 Puncte
20 Dutulescu Aida Mihaela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:12:58 Timp 3669 Cod 0 Puncte
21 Vlad Denisa Marilena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:12:97 Timp 1036 Cod 0 Puncte
22 Alexiu Raluca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:13:43 Timp 257 Cod 0 Puncte
23 Badaluta Alina Maria Liceul cu program sportiv Bacau 01:13:62 Timp 1225 Cod 0 Puncte
24 Bradeanu Sorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:14:93 Timp 4287 Cod 0 Puncte
25 Lazar Dana Irina Liceul cu program sportiv Braila 01:15:06 Timp 3395 Cod 0 Puncte
26 Capverde Andreea Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:15:19 Timp 4404 Cod 0 Puncte
27 Salincean Alexandra Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:15:45 Timp 3234 Cod 0 Puncte
28 Ciobanelea Elena Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:17:65 Timp 4286 Cod 0 Puncte
255 Rosioara Valentin Razvan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:01:45 Timp 2571 Cod 0 Puncte

7. 100 m mixt (17 - 99 ani) Feminin

1 Liceul cu program sportiv Braila 04:26:14 Timp 0 Puncte
2 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:28:26 Timp 0 Puncte
3 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:34:98 Timp 0 Puncte
4 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:39:28 Timp 0 Puncte
5 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 04:50:41 Timp 0 Puncte
6 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:53:40 Timp 0 Puncte
7 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:55:82 Timp 0 Puncte
8 Liceul cu program sportiv Braila 04:58:77 Timp 0 Puncte
9 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 04:58:84 Timp 0 Puncte

8. 200 m mixt (19 - 99 ani) Masculin

1 Badita Cezar Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:04:12 Timp 547 Cod 0 Puncte
1 Paduraru Simona Liceul cu program sportiv Bacau 02:19:62 Timp 230 Cod 0 Puncte
2 Lacusta Larisa Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:22:49 Timp 1370 Cod 0 Puncte
2 Florea Razvan Ionut Clubul Sportiv Farul Constanta 02:07:65 Timp 586 Cod 0 Puncte
3 Casaru Catalina Monica Clubul Sportiv Municipal Braila 02:23:48 Timp 136 Cod 0 Puncte
3 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:08:00 Timp 688 Cod 0 Puncte
4 Brat Valentina Georgiana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:25:28 Timp 2500 Cod 0 Puncte
4 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:10:15 Timp 791 Cod 0 Puncte
5 Nistor Catalin Liceul cu program sportiv Braila 02:11:97 Timp 684 Cod 0 Puncte
5 Leu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 02:30:00 Timp 2058 Cod 0 Puncte
6 Pavaloaia Paul Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:12:39 Timp 1276 Cod 0 Puncte
6 Radu Ana Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:30:02 Timp 1126 Cod 0 Puncte
7 Dragomir Andrei Liceul cu program sportiv Braila 02:17:46 Timp 1450 Cod 0 Puncte
7 Polbaciu Pamela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:33:74 Timp 1491 Cod 0 Puncte
8 Popa Ellen Betrix Liceul cu program sportiv Braila 02:35:31 Timp 1459 Cod 0 Puncte
8 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:18:96 Timp 2842 Cod 0 Puncte
9 Horne Diana Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:42:99 Timp 2243 Cod 0 Puncte
9 Sadoveac Liviu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:22:00 Timp 1597 Cod 0 Puncte
10 Palfi Janos Attila Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:22:46 Timp 1195 Cod 0 Puncte
11 Samihaian Matei Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:27:65 Timp 2894 Cod 0 Puncte
12 Miu Adrian Petrus Liceul cu program sportiv Braila 02:28:03 Timp 1451 Cod 0 Puncte
13 Tecar Sebastian Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:29:31 Timp 2848 Cod 0 Puncte
14 Biclineru Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:34:91 Timp 1263 Cod 0 Puncte

Ziua 3 sesiunea 1

9. 200 m bras (19 - 99 ani) Masculin

1 Ignat Tudor Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:17:84 Timp 476 Cod 0 Puncte
1 Gabos Andrea Orsolya Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:37:77 Timp 3251 Cod 0 Puncte
2 Badita Cezar Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:21:25 Timp 547 Cod 0 Puncte
2 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:44:26 Timp 1615 Cod 0 Puncte
3 Nistor Catalin Liceul cu program sportiv Braila 02:23:47 Timp 684 Cod 0 Puncte
3 Prodan Sorina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:49:95 Timp 1587 Cod 0 Puncte
4 Agache Dragos Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:27:67 Timp 1425 Cod 0 Puncte
4 Dumitru Denisa Adriana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:50:68 Timp 1524 Cod 0 Puncte
5 Polbaciu Pamela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:53:66 Timp 1491 Cod 0 Puncte
5 Tudor Florin Octavian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:30:61 Timp 744 Cod 0 Puncte
6 Horne Diana Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:54:28 Timp 2243 Cod 0 Puncte
6 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:32:13 Timp 791 Cod 0 Puncte
7 Palfi Janos Attila Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:38:64 Timp 1195 Cod 0 Puncte
7 Cotet Andreea Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:59:13 Timp 2981 Cod 0 Puncte
8 Coltoi Mircea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:50:91 Timp 800 Cod 0 Puncte
8 Coporaie Ioana Oana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:13:37 Timp 3668 Cod 0 Puncte
9 Prada Andrei Contantin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:39:42 Timp 623 Cod 0 Puncte
10 Mate Sandor Adam Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:41:42 Timp 3268 Cod 0 Puncte
11 Samihaian Matei Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:44:84 Timp 2894 Cod 0 Puncte

10. 1500 m liber (19 - 99 ani) Masculin

1 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15:25:80 Timp 585 Cod 0 Puncte
2 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15:56:81 Timp 536 Cod 0 Puncte
3 Gheorghe Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 16:36:11 Timp 685 Cod 0 Puncte
4 Negru Adrian Nicolae Sport Club Municipal Bacau 16:49:48 Timp 674 Cod 0 Puncte
5 Ivcovici Silviu Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 16:59:23 Timp 631 Cod 0 Puncte
6 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17:11:75 Timp 2842 Cod 0 Puncte
7 Coltoi Mircea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 17:12:49 Timp 800 Cod 0 Puncte
8 Tecar Sebastian Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17:25:33 Timp 2848 Cod 0 Puncte
9 Rosioara Valentin Razvan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 17:54:32 Timp 2571 Cod 0 Puncte
10 Ileana Dan Vasile Liceul cu program sportiv Alba Iulia 18:03:11 Timp 1121 Cod 0 Puncte
11 Banyai Vlad Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 18:06:66 Timp 1575 Cod 0 Puncte

11. 200 m liber (17 - 99 ani) Feminin

1 Liceul cu program sportiv Braila 08:41:58 Timp 0 Puncte
2 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:47:91 Timp 0 Puncte
3 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 08:59:07 Timp 0 Puncte
4 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 09:04:68 Timp 0 Puncte
5 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:05:25 Timp 0 Puncte
6 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 09:33:42 Timp 0 Puncte
7 Liceul cu program sportiv Braila 09:36:61 Timp 0 Puncte
8 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 09:39:71 Timp 0 Puncte

12. 50 m liber (17 - 99 ani) Feminin

1 Diaconescu Ioana Lorena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:26:60 Timp 120 Cod 0 Puncte
1 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 00:23:89 Timp 535 Cod 0 Puncte
2 Ivan Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:23:93 Timp 403 Cod 0 Puncte
2 Tatar Cristina Georgeta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:71 Timp 2836 Cod 0 Puncte
3 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:24:12 Timp 710 Cod 0 Puncte
3 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:22 Timp 119 Cod 0 Puncte
4 Brat Valentina Georgiana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:27:81 Timp 2500 Cod 0 Puncte
4 Prada Andrei Contantin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:24:13 Timp 623 Cod 0 Puncte
5 Vlaicu Ana Maria Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:27:95 Timp 852 Cod 0 Puncte
5 Gavrilescu Laurentiu Dan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:24:58 Timp 3185 Cod 0 Puncte
6 Tudose Emilia Gabriela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:68 Timp 1528 Cod 0 Puncte
6 Anastase Vasile Silviu Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:24:67 Timp 397 Cod 0 Puncte
7 Andrei Alina Manuela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:76 Timp 330 Cod 0 Puncte
7 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 00:24:78 Timp 969 Cod 0 Puncte
8 Murarasu Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:25:06 Timp 687 Cod 0 Puncte
8 Paulescu Alina Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:28:79 Timp 1604 Cod 0 Puncte
9 Felesco Florin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:25:03 Timp 757 Cod 0 Puncte
9 Vlad Denisa Marilena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:24 Timp 1036 Cod 0 Puncte
10 Giju Nicoleta Simona Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:29:35 Timp 3186 Cod 0 Puncte
10 Burcea Emilian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:25:04 Timp 1177 Cod 0 Puncte
11 Bancila Claudia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:39 Timp 2476 Cod 0 Puncte
11 Andronescu Matei Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:25:11 Timp 525 Cod 0 Puncte
12 Tocu Alina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:74 Timp 1610 Cod 0 Puncte
12 Oprea Dumitru Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:25:15 Timp 2561 Cod 0 Puncte
13 Ivcovici Silviu Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:25:27 Timp 631 Cod 0 Puncte
13 Marginean Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:25:27 Timp 816 Cod 0 Puncte
13 Zabreanu Raluca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:89 Timp 163 Cod 0 Puncte
14 Sofron Vasilica Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:98 Timp 3665 Cod 0 Puncte
15 Popa Cesiu Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:25:86 Timp 488 Cod 0 Puncte
15 Nicolaica Patricia Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:30:01 Timp 1609 Cod 0 Puncte
16 Cozma Ionut Cozmin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:93 Timp 1282 Cod 0 Puncte
16 Rebka Diana Iulia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:30:08 Timp 1139 Cod 0 Puncte
17 Harau Aurel Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:26:08 Timp 1400 Cod 0 Puncte
17 Badaluta Alina Maria Liceul cu program sportiv Bacau 00:30:36 Timp 1225 Cod 0 Puncte
18 Alexiu Raluca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:38 Timp 257 Cod 0 Puncte
18 Culea Andrei Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:26:23 Timp 1181 Cod 0 Puncte
19 Sadoveac Liviu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:26:43 Timp 1597 Cod 0 Puncte
19 Lazar Dana Irina Liceul cu program sportiv Braila 00:30:46 Timp 3395 Cod 0 Puncte
19 Gagu Olguta Liceul cu program sportiv Braila 00:30:46 Timp 1465 Cod 0 Puncte
20 Manea Adrian Liceul cu program sportiv Braila 00:26:46 Timp 742 Cod 0 Puncte
21 Ileana Dan Vasile Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:26:93 Timp 1121 Cod 0 Puncte
21 Mitrea Raluca Elena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:30:56 Timp 2523 Cod 0 Puncte
22 Bondor George Alexandru Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:26:99 Timp 798 Cod 0 Puncte
22 Gorgoi Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:69 Timp 3863 Cod 0 Puncte
23 Pascu Oana Raluca Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:30:79 Timp 3041 Cod 0 Puncte
23 Draganuta Catalin Sport Club Municipal Bacau 00:27:00 Timp 1237 Cod 0 Puncte
24 Dutulescu Aida Mihaela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:30:84 Timp 3669 Cod 0 Puncte
24 Palfi Janos Attila Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:27:07 Timp 1195 Cod 0 Puncte
25 Ungureanu Crina Emilia Liceul cu program sportiv Braila 00:30:85 Timp 2073 Cod 0 Puncte
25 Stama Catalin Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:27:08 Timp 1577 Cod 0 Puncte
26 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:27:82 Timp 688 Cod 0 Puncte
26 Capverde Andreea Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:19 Timp 4404 Cod 0 Puncte
27 Ferastrau Cristian Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:87 Timp 1023 Cod 0 Puncte
27 Ciobanu Anda Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:32:37 Timp 4712 Cod 0 Puncte
28 Popa Adina Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:78 Timp 4722 Cod 0 Puncte
28 Tusinschi Vlad Constantin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:28:51 Timp 3660 Cod 0 Puncte
29 Schwing Raluca Lucia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:35:09 Timp 2798 Cod 0 Puncte
30 Leahu Alina Iuliana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:40:03 Timp 4326 Cod 0 Puncte

13. 200 m spate (15 - 16 ani) Feminin

1 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 02:11:99 Timp 1458 Cod 0 Puncte
1 Florea Razvan Ionut Clubul Sportiv Farul Constanta 02:01:58 Timp 586 Cod 0 Puncte
2 Udroiu Raluca Antonina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:17:46 Timp 306 Cod 0 Puncte
2 Ciurca Andrei Remus Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:08:50 Timp 909 Cod 0 Puncte
3 Brat Valentina Georgiana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:19:15 Timp 2500 Cod 0 Puncte
3 Ardelean Dan Clubul Sportiv Municipal Arad 02:11:71 Timp 589 Cod 0 Puncte
4 Casaru Catalina Monica Clubul Sportiv Municipal Braila 02:19:80 Timp 136 Cod 0 Puncte
4 Burcea Emilian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:12:84 Timp 1177 Cod 0 Puncte
5 Manolea Claudia Alina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:20:11 Timp 302 Cod 0 Puncte
5 Oprea Dumitru Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:14:49 Timp 2561 Cod 0 Puncte
6 Ilie Florin Sport Club Municipal Bacau 02:15:88 Timp 1179 Cod 0 Puncte
6 Leu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 02:24:31 Timp 2058 Cod 0 Puncte
7 Dragomir Andrei Liceul cu program sportiv Braila 02:16:17 Timp 1450 Cod 0 Puncte
7 Popa Ellen Betrix Liceul cu program sportiv Braila 02:28:28 Timp 1459 Cod 0 Puncte
8 Hristov Alina Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:28:50 Timp 229 Cod 0 Puncte
8 Sadoveac Liviu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:17:58 Timp 1597 Cod 0 Puncte
9 Jurjan Andrea Ildiko Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:34:37 Timp 1494 Cod 0 Puncte
9 Miu Adrian Petrus Liceul cu program sportiv Braila 02:22:06 Timp 1451 Cod 0 Puncte
10 Sofron Vasilica Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:35:13 Timp 3665 Cod 0 Puncte
10 Simtion Radu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:22:46 Timp 2545 Cod 0 Puncte
11 Biclineru Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:27:90 Timp 1263 Cod 0 Puncte
11 Salincean Alexandra Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:36:42 Timp 3234 Cod 0 Puncte
12 Ciobanelea Elena Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:40:65 Timp 4286 Cod 0 Puncte
13 Bradeanu Sorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:40:84 Timp 4287 Cod 0 Puncte

Ziua 4 sesiunea 1

14. 200 m fluture (19 - 99 ani) Masculin

1 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:59:77 Timp 484 Cod 0 Puncte
1 Udroiu Raluca Antonina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:20:38 Timp 306 Cod 0 Puncte
2 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:04:11 Timp 688 Cod 0 Puncte
2 Gheorghe Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:20:70 Timp 166 Cod 0 Puncte
3 Sica Mariana Lavinia Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:22:68 Timp 247 Cod 0 Puncte
3 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:04:54 Timp 536 Cod 0 Puncte
4 Andrei Alina Manuela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:24:25 Timp 330 Cod 0 Puncte
4 Florea Razvan Ionut Clubul Sportiv Farul Constanta 02:06:63 Timp 586 Cod 0 Puncte
5 Pavaloaia Paul Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:07:36 Timp 1276 Cod 0 Puncte
5 Coros Daria Ioana Clubul Sportiv Municipal Arad 02:26:47 Timp 184 Cod 0 Puncte
6 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:07:38 Timp 791 Cod 0 Puncte
6 Leu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 02:28:04 Timp 2058 Cod 0 Puncte
7 Ciurca Andrei Remus Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:08:88 Timp 909 Cod 0 Puncte
7 Polbaciu Pamela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:28:17 Timp 1491 Cod 0 Puncte
8 Negru Adrian Nicolae Sport Club Municipal Bacau 02:10:69 Timp 674 Cod 0 Puncte
9 Rosioara Valentin Razvan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:13:45 Timp 2571 Cod 0 Puncte
9 Jurjan Andrea Ildiko Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:29:55 Timp 1494 Cod 0 Puncte
10 Coltoi Mircea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:13:72 Timp 800 Cod 0 Puncte
10 Paulescu Alina Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:29:96 Timp 1604 Cod 0 Puncte
11 Harau Aurel Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:13:82 Timp 1400 Cod 0 Puncte
11 Tocu Alina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:30:33 Timp 1610 Cod 0 Puncte
12 Rebka Diana Iulia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:30:60 Timp 1139 Cod 0 Puncte
12 Felesco Florin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:14:52 Timp 757 Cod 0 Puncte
13 Mitrea Raluca Elena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:30:61 Timp 2523 Cod 0 Puncte
13 Bondor George Alexandru Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:18:77 Timp 798 Cod 0 Puncte
14 Giju Nicoleta Simona Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:31:58 Timp 3186 Cod 0 Puncte
14 Gheorghe Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:21:53 Timp 685 Cod 0 Puncte
17 Banyai Vlad Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:30:75 Timp 1575 Cod 0 Puncte
17 Ungureanu Crina Emilia Liceul cu program sportiv Braila 02:35:64 Timp 2073 Cod 0 Puncte
18 Alexiu Raluca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:43:09 Timp 257 Cod 0 Puncte
255 Ferastrau Cristian Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:26:43 Timp 1023 Cod 0 Puncte
255 Zabreanu Raluca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:31:42 Timp 163 Cod 0 Puncte
255 Calin Fani Crinuta Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:30:38 Timp 3187 Cod 0 Puncte
255 Simtion Radu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:18:94 Timp 2545 Cod 0 Puncte
255 Naghi Ioana Lucia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:31:34 Timp 56 Cod 0 Puncte

15. 100 m liber (19 - 99 ani) Masculin

1 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:51:46 Timp 585 Cod 0 Puncte
1 Potec Camelia Alina Liceul cu program sportiv Braila 00:56:83 Timp 314 Cod 0 Puncte
2 Diaconescu Ioana Lorena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:57:05 Timp 120 Cod 0 Puncte
2 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:51:67 Timp 710 Cod 0 Puncte
3 Tatar Cristina Georgeta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:58:66 Timp 2836 Cod 0 Puncte
3 Ivan Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:52:00 Timp 403 Cod 0 Puncte
4 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 00:52:18 Timp 535 Cod 0 Puncte
4 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:58:69 Timp 119 Cod 0 Puncte
5 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:00:21 Timp 1615 Cod 0 Puncte
5 Prada Andrei Contantin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:53:42 Timp 623 Cod 0 Puncte
6 Badita Cezar Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:53:43 Timp 547 Cod 0 Puncte
6 Brat Valentina Georgiana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:00:63 Timp 2500 Cod 0 Puncte
7 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 00:53:64 Timp 969 Cod 0 Puncte
7 Andrei Alina Manuela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:00:86 Timp 330 Cod 0 Puncte
8 Tudose Emilia Gabriela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:01:89 Timp 1528 Cod 0 Puncte
8 Burcea Emilian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:54:44 Timp 1177 Cod 0 Puncte
9 Gavrilescu Laurentiu Dan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:54:14 Timp 3185 Cod 0 Puncte
9 Vlaicu Ana Maria Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:01:46 Timp 852 Cod 0 Puncte
10 Giju Nicoleta Simona Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:02:97 Timp 3186 Cod 0 Puncte
10 Marginean Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:54:64 Timp 816 Cod 0 Puncte
11 Ivcovici Silviu Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:54:83 Timp 631 Cod 0 Puncte
11 Bancila Claudia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:03:11 Timp 2476 Cod 0 Puncte
12 Murarasu Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:54:95 Timp 687 Cod 0 Puncte
12 Postolache Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:18 Timp 2883 Cod 0 Puncte
13 Oprea Dumitru Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:54:97 Timp 2561 Cod 0 Puncte
13 Nicolaica Patricia Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:03:41 Timp 1609 Cod 0 Puncte
14 Andronescu Matei Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:55:13 Timp 525 Cod 0 Puncte
14 Sofron Vasilica Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:61 Timp 3665 Cod 0 Puncte
15 Cozma Ionut Cozmin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:55:98 Timp 1282 Cod 0 Puncte
15 Vlad Denisa Marilena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:11:32 Timp 1036 Cod 0 Puncte
16 Culea Andrei Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:56:34 Timp 1181 Cod 0 Puncte
16 Prodan Sorina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:14:96 Timp 1587 Cod 0 Puncte
17 Gagu Olguta Liceul cu program sportiv Braila 01:05:47 Timp 1465 Cod 0 Puncte
17 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:56:59 Timp 1022 Cod 0 Puncte
18 Popa Cesiu Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:56:84 Timp 488 Cod 0 Puncte
18 Horne Diana Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:05:56 Timp 2243 Cod 0 Puncte
19 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:57:71 Timp 2842 Cod 0 Puncte
19 Alexiu Raluca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:05:71 Timp 257 Cod 0 Puncte
20 Draganuta Catalin Sport Club Municipal Bacau 00:57:76 Timp 1237 Cod 0 Puncte
20 Tocu Alina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:05:83 Timp 1610 Cod 0 Puncte
21 Sadoveac Liviu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:57:88 Timp 1597 Cod 0 Puncte
21 Paulescu Alina Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:05:98 Timp 1604 Cod 0 Puncte
22 Dutulescu Aida Mihaela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:06:02 Timp 3669 Cod 0 Puncte
22 Palfi Janos Attila Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:58:75 Timp 1195 Cod 0 Puncte
23 Ileana Dan Vasile Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:58:86 Timp 1121 Cod 0 Puncte
23 Cotet Andreea Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:06:37 Timp 2981 Cod 0 Puncte
24 Matei Florin Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:59:23 Timp 2238 Cod 0 Puncte
24 Capverde Andreea Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:06:40 Timp 4404 Cod 0 Puncte
25 Manea Adrian Liceul cu program sportiv Braila 00:59:58 Timp 742 Cod 0 Puncte
25 Pascu Oana Raluca Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:06:51 Timp 3041 Cod 0 Puncte
26 Nechita Bogdan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:59:60 Timp 1474 Cod 0 Puncte
26 Lazar Dana Irina Liceul cu program sportiv Braila 01:06:54 Timp 3395 Cod 0 Puncte
27 Rebka Diana Iulia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:06:61 Timp 1139 Cod 0 Puncte
27 Stama Catalin Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:59:80 Timp 1577 Cod 0 Puncte
28 Agache Dragos Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:00:38 Timp 1425 Cod 0 Puncte
28 Gorgoi Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:63 Timp 3863 Cod 0 Puncte
29 Salincean Alexandra Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:08:50 Timp 3234 Cod 0 Puncte
29 Tudor Florin Octavian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:00:85 Timp 744 Cod 0 Puncte
30 Angelescu Mihai Mircea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:01:22 Timp 2247 Cod 0 Puncte
30 Popa Adina Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:09:84 Timp 4722 Cod 0 Puncte
31 Biclineru Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:02:31 Timp 1263 Cod 0 Puncte
31 Dumitru Denisa Adriana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:10:20 Timp 1524 Cod 0 Puncte
32 Tusinschi Vlad Constantin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:02:72 Timp 3660 Cod 0 Puncte
33 Samihaian Matei Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:03:17 Timp 2894 Cod 0 Puncte

16. 200 m liber (17 - 99 ani) Feminin

1 Potec Camelia Alina Liceul cu program sportiv Braila 02:00:32 Timp 314 Cod 0 Puncte
1 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:51:21 Timp 585 Cod 0 Puncte
2 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:52:81 Timp 710 Cod 0 Puncte
2 Diaconescu Ioana Lorena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:02:89 Timp 120 Cod 0 Puncte
3 Paduraru Simona Liceul cu program sportiv Bacau 02:03:62 Timp 230 Cod 0 Puncte
3 Ivan Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:53:36 Timp 403 Cod 0 Puncte
4 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:56:21 Timp 536 Cod 0 Puncte
4 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:04:14 Timp 119 Cod 0 Puncte
5 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 02:05:78 Timp 1458 Cod 0 Puncte
5 Ivcovici Silviu Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:58:85 Timp 631 Cod 0 Puncte
6 Casaru Catalina Monica Clubul Sportiv Municipal Braila 02:08:06 Timp 136 Cod 0 Puncte
6 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 01:58:94 Timp 969 Cod 0 Puncte
7 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:59:41 Timp 1022 Cod 0 Puncte
7 Brat Valentina Georgiana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:10:05 Timp 2500 Cod 0 Puncte
8 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:11:03 Timp 1615 Cod 0 Puncte
8 Pavaloaia Paul Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:00:76 Timp 1276 Cod 0 Puncte
9 Tatar Cristina Georgeta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:10:68 Timp 2836 Cod 0 Puncte
9 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 01:57:09 Timp 535 Cod 0 Puncte
10 Radu Ana Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:12:32 Timp 1126 Cod 0 Puncte
10 Negru Adrian Nicolae Sport Club Municipal Bacau 02:01:54 Timp 674 Cod 0 Puncte
11 Bancila Claudia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:13:36 Timp 2476 Cod 0 Puncte
11 Culea Andrei Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:02:38 Timp 1181 Cod 0 Puncte
12 Sofron Vasilica Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:18:86 Timp 3665 Cod 0 Puncte
12 Cozma Ionut Cozmin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:02:52 Timp 1282 Cod 0 Puncte
13 Vlad Denisa Marilena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:18:89 Timp 1036 Cod 0 Puncte
13 Marginean Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:02:67 Timp 816 Cod 0 Puncte
14 Ene Maria Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:19:20 Timp 2154 Cod 0 Puncte
14 Felesco Florin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:03:04 Timp 757 Cod 0 Puncte
15 Cotet Andreea Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:19:58 Timp 2981 Cod 0 Puncte
15 Draganuta Catalin Sport Club Municipal Bacau 02:03:34 Timp 1237 Cod 0 Puncte
16 Gheorghe Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:11:86 Timp 685 Cod 0 Puncte
16 Postolache Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:25:65 Timp 2883 Cod 0 Puncte
17 Nicolaica Patricia Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:20:41 Timp 1609 Cod 0 Puncte
17 Harau Aurel Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:05:64 Timp 1400 Cod 0 Puncte
18 Prodan Sorina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:20:57 Timp 1587 Cod 0 Puncte
18 Ileana Dan Vasile Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:09:16 Timp 1121 Cod 0 Puncte
19 Tudose Emilia Gabriela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:20:60 Timp 1528 Cod 0 Puncte
19 Palfi Janos Attila Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:10:20 Timp 1195 Cod 0 Puncte
20 Paraschiv Diana Giorgiana Liceul cu program sportiv Braila 02:21:84 Timp 2046 Cod 0 Puncte
20 Gavrilescu Laurentiu Dan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:11:15 Timp 3185 Cod 0 Puncte
21 Salincean Alexandra Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:22:95 Timp 3234 Cod 0 Puncte
21 Ferastrau Cristian Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:13:92 Timp 1023 Cod 0 Puncte
22 Horne Diana Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:22:99 Timp 2243 Cod 0 Puncte
22 Miu Adrian Petrus Liceul cu program sportiv Braila 02:16:46 Timp 1451 Cod 0 Puncte
23 Capverde Andreea Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:23:24 Timp 4404 Cod 0 Puncte
23 Tecar Sebastian Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:17:05 Timp 2848 Cod 0 Puncte
24 Dutulescu Aida Mihaela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:23:98 Timp 3669 Cod 0 Puncte
24 Tudor Florin Octavian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:18:99 Timp 744 Cod 0 Puncte
25 Pascu Oana Raluca Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:24:10 Timp 3041 Cod 0 Puncte
25 Gorgoi Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:24:10 Timp 3863 Cod 0 Puncte
25 Stama Catalin Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:20:66 Timp 1577 Cod 0 Puncte
27 Ciobanelea Elena Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:25:20 Timp 4286 Cod 0 Puncte
28 Gagu Olguta Liceul cu program sportiv Braila 02:28:15 Timp 1465 Cod 0 Puncte
29 Lazar Dana Irina Liceul cu program sportiv Braila 02:32:39 Timp 3395 Cod 0 Puncte
30 Lacusta Larisa Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:32:86 Timp 1370 Cod 0 Puncte

17. 800 m liber (17 - 99 ani) Feminin

1 Potec Camelia Alina Liceul cu program sportiv Braila 08:54:61 Timp 314 Cod 0 Puncte
2 Manolea Claudia Alina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:09:29 Timp 302 Cod 0 Puncte
3 Lacusta Larisa Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:17:56 Timp 1370 Cod 0 Puncte
4 Postolache Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:23:45 Timp 2883 Cod 0 Puncte
5 Teglas Diana Anamaria Clubul Sportiv Municipal Arad 09:23:58 Timp 193 Cod 0 Puncte
6 Bancila Claudia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 09:27:28 Timp 2476 Cod 0 Puncte
7 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 09:39:30 Timp 119 Cod 0 Puncte
8 Naghi Ioana Lucia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10:16:56 Timp 56 Cod 0 Puncte
9 Leu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 09:36:96 Timp 2058 Cod 0 Puncte
10 Ene Maria Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 09:49:24 Timp 2154 Cod 0 Puncte
11 Sofron Vasilica Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:53:26 Timp 3665 Cod 0 Puncte
12 Cotet Andreea Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 09:57:07 Timp 2981 Cod 0 Puncte
13 Gorgoi Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:01:83 Timp 3863 Cod 0 Puncte
14 Paraschiv Diana Giorgiana Liceul cu program sportiv Braila 10:10:14 Timp 2046 Cod 0 Puncte
15 Popa Adina Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 11:32:83 Timp 4722 Cod 0 Puncte

Ziua 5 sesiunea 1

18. 100 m liber (17 - 99 ani) Feminin

1 Liceul cu program sportiv Braila 04:00:32 Timp 0 Puncte
2 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:05:20 Timp 0 Puncte
3 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:07:93 Timp 0 Puncte
4 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:13:97 Timp 0 Puncte
5 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:15:72 Timp 0 Puncte
6 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 04:18:84 Timp 0 Puncte
7 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 04:21:62 Timp 0 Puncte
8 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:25:50 Timp 0 Puncte
9 Liceul cu program sportiv Braila 04:26:63 Timp 0 Puncte
10 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:03:87 Timp 0 Puncte

19. 400 m mixt (17 - 99 ani) Feminin

1 Paduraru Simona Liceul cu program sportiv Bacau 04:49:78 Timp 230 Cod 0 Puncte
1 Badita Cezar Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:27:63 Timp 547 Cod 0 Puncte
2 Casaru Catalina Monica Clubul Sportiv Municipal Braila 04:57:51 Timp 136 Cod 0 Puncte
2 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:32:55 Timp 688 Cod 0 Puncte
3 Manolea Claudia Alina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:01:07 Timp 302 Cod 0 Puncte
3 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 04:34:25 Timp 791 Cod 0 Puncte
4 Leu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 05:12:61 Timp 2058 Cod 0 Puncte
4 Nistor Catalin Liceul cu program sportiv Braila 04:44:40 Timp 684 Cod 0 Puncte
5 Coltoi Mircea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:48:71 Timp 800 Cod 0 Puncte
5 Radu Ana Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:17:07 Timp 1126 Cod 0 Puncte
6 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:58:82 Timp 2842 Cod 0 Puncte
6 Naghi Ioana Lucia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:17:72 Timp 56 Cod 0 Puncte
7 Polbaciu Pamela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:19:01 Timp 1491 Cod 0 Puncte
7 Rosioara Valentin Razvan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:59:76 Timp 2571 Cod 0 Puncte
8 Mitrea Raluca Elena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 05:37:96 Timp 2523 Cod 0 Puncte
8 Bondor George Alexandru Liceul cu program sportiv Alba Iulia 05:00:89 Timp 798 Cod 0 Puncte
9 Paraschiv Diana Giorgiana Liceul cu program sportiv Braila 05:49:63 Timp 2046 Cod 0 Puncte
9 Dragomir Andrei Liceul cu program sportiv Braila 05:03:94 Timp 1450 Cod 0 Puncte
10 Banyai Vlad Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:11:03 Timp 1575 Cod 0 Puncte
11 Agache Dragos Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 05:11:75 Timp 1425 Cod 0 Puncte
12 Samihaian Matei Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 05:31:96 Timp 2894 Cod 0 Puncte

20. 50 m spate (15 - 16 ani) Feminin

1 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 00:29:42 Timp 1458 Cod 0 Puncte
1 Florea Razvan Ionut Clubul Sportiv Farul Constanta 00:26:67 Timp 586 Cod 0 Puncte
2 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:83 Timp 119 Cod 0 Puncte
2 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:82 Timp 535 Cod 0 Puncte
3 Udroiu Raluca Antonina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:02 Timp 306 Cod 0 Puncte
3 Ardelean Dan Clubul Sportiv Municipal Arad 00:27:92 Timp 589 Cod 0 Puncte
4 Burcea Emilian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:18 Timp 1177 Cod 0 Puncte
4 Leu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 00:31:16 Timp 2058 Cod 0 Puncte
5 Ciurca Andrei Remus Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:28:49 Timp 909 Cod 0 Puncte
5 Brat Valentina Georgiana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:31:40 Timp 2500 Cod 0 Puncte
6 Murarasu Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:84 Timp 687 Cod 0 Puncte
6 Hristov Alina Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:31:49 Timp 229 Cod 0 Puncte
7 Paulescu Alina Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:57 Timp 1604 Cod 0 Puncte
7 Sadoveac Liviu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:13 Timp 1597 Cod 0 Puncte
8 Popa Ellen Betrix Liceul cu program sportiv Braila 00:32:83 Timp 1459 Cod 0 Puncte
8 Oprea Dumitru Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:27 Timp 2561 Cod 0 Puncte
9 Ungureanu Crina Emilia Liceul cu program sportiv Braila 00:33:90 Timp 2073 Cod 0 Puncte
9 Ilie Florin Sport Club Municipal Bacau 00:29:56 Timp 1179 Cod 0 Puncte
10 Biclineru Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:32:17 Timp 1263 Cod 0 Puncte
10 Jurjan Andrea Ildiko Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:33:95 Timp 1494 Cod 0 Puncte
11 Matei Florin Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:56 Timp 2238 Cod 0 Puncte
11 Bradeanu Sorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:71 Timp 4287 Cod 0 Puncte
12 Badaluta Alina Maria Liceul cu program sportiv Bacau 00:35:48 Timp 1225 Cod 0 Puncte
12 Miu Adrian Petrus Liceul cu program sportiv Braila 00:32:74 Timp 1451 Cod 0 Puncte
13 Ciobanelea Elena Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:37:16 Timp 4286 Cod 0 Puncte