Cont

Rezultatele finale pentru Campionatul national al juniorilor

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m liber (15 - 16 ani) Feminin

1 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 00:57:44 Timp 1458 Cod 0 Puncte
1 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:52:85 Timp 710 Cod 0 Puncte
2 Manolea Claudia Alina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:35 Timp 302 Cod 0 Puncte
2 Burcea Emilian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:54:25 Timp 1177 Cod 0 Puncte
3 Tatar Cristina Georgeta Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:00:51 Timp 2836 Cod 0 Puncte
3 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 00:54:35 Timp 969 Cod 0 Puncte
4 Marginean Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:54:91 Timp 816 Cod 0 Puncte
4 Leu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 01:02:05 Timp 2058 Cod 0 Puncte
5 Oprea Dumitru Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:55:50 Timp 2561 Cod 0 Puncte
5 Marginean Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:10 Timp 1523 Cod 0 Puncte
6 Radu Ana Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:02:12 Timp 1126 Cod 0 Puncte
6 Cozma Ionut Cozmin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:55:66 Timp 1282 Cod 0 Puncte
7 Felesco Florin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:55:87 Timp 757 Cod 0 Puncte
7 Postolache Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:46 Timp 2883 Cod 0 Puncte
8 Manea Adrian Liceul cu program sportiv Braila 00:56:17 Timp 742 Cod 0 Puncte
8 Mustata Cristina Elena Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:02:66 Timp 1330 Cod 0 Puncte
9 Tudose Emilia Gabriela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:02:36 Timp 1528 Cod 0 Puncte
9 Murarasu Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:56:29 Timp 687 Cod 0 Puncte
10 Duma Raluca Alexandra Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:02:99 Timp 3009 Cod 0 Puncte
10 Gavrilescu Laurentiu Dan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:56:38 Timp 3185 Cod 0 Puncte
11 Vlad Denisa Marilena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:03:19 Timp 1036 Cod 0 Puncte
11 Gheorghe Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:56:39 Timp 685 Cod 0 Puncte
12 Negreanu Raluca Oana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:03:21 Timp 1141 Cod 0 Puncte
12 Teudean Andrei Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:56:56 Timp 1483 Cod 0 Puncte
13 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:56:98 Timp 1022 Cod 0 Puncte
13 Koszta Beata Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:04:86 Timp 1149 Cod 0 Puncte
14 Culea Andrei Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:57:33 Timp 1181 Cod 0 Puncte
14 Harau Aurel Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:57:33 Timp 1400 Cod 0 Puncte
14 Paulescu Alina Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:04:93 Timp 1604 Cod 0 Puncte
15 Brat Valentina Georgiana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:05:09 Timp 2500 Cod 0 Puncte
16 Rebka Diana Iulia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:06:03 Timp 1139 Cod 0 Puncte
16 Mihalca Alin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:58:88 Timp 2842 Cod 0 Puncte
17 Prodan Sorina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:05:70 Timp 1587 Cod 0 Puncte
17 Jors Alexandru Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 00:58:26 Timp 702 Cod 0 Puncte
18 Nechita Bogdan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:58:40 Timp 1474 Cod 0 Puncte
18 Gagu Olguta Liceul cu program sportiv Braila 01:06:04 Timp 1465 Cod 0 Puncte
19 Stanescu Ana Mirabela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:94 Timp 3184 Cod 0 Puncte
19 Lupu Laurentiu Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:58:78 Timp 731 Cod 0 Puncte
20 Damian Diana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:07:19 Timp 1167 Cod 0 Puncte
20 Matei Florin Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:59:17 Timp 2238 Cod 0 Puncte
21 Ionescu Ramona Cornelia Liceul cu program sportiv Braila 01:07:22 Timp 1153 Cod 0 Puncte
21 Palfi Janos Attila Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:59:20 Timp 1195 Cod 0 Puncte
22 Tudose Ionut Aurel Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:59:45 Timp 1424 Cod 0 Puncte
22 Dutulescu Aida Mihaela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:07:38 Timp 3669 Cod 0 Puncte
23 Stama Catalin Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:59:99 Timp 1577 Cod 0 Puncte
23 Lazar Dana Irina Liceul cu program sportiv Braila 01:07:47 Timp 3395 Cod 0 Puncte
24 Pascu Claudius Razvan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:00:22 Timp 1599 Cod 0 Puncte
24 Horne Diana Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:07:49 Timp 2243 Cod 0 Puncte
25 Merintean Raluca Lucia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:07:67 Timp 2447 Cod 0 Puncte
25 Sacalov Petru Ioan Liceul cu program sportiv Braila 01:00:95 Timp 1193 Cod 0 Puncte
26 Ene Maria Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:07:92 Timp 2154 Cod 0 Puncte
26 Borcan Bogdan Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:00:98 Timp 1576 Cod 0 Puncte
27 Dumitru Denisa Adriana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:09:66 Timp 1524 Cod 0 Puncte
27 Miu Adrian Petrus Liceul cu program sportiv Braila 01:01:00 Timp 1451 Cod 0 Puncte
28 Coporaie Ioana Oana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:10:40 Timp 3668 Cod 0 Puncte
28 Lupu Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:01:23 Timp 1027 Cod 0 Puncte
29 Ratiu Paul Francisc Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:01:38 Timp 2982 Cod 0 Puncte
29 Stroia Mirela Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:11:55 Timp 2466 Cod 0 Puncte
30 Simtion Radu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:01:40 Timp 2545 Cod 0 Puncte
30 Baban Dorina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:11:76 Timp 1473 Cod 0 Puncte
31 Tudor Florin Octavian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:01:43 Timp 744 Cod 0 Puncte
32 Ferastrau Cristian Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:01:45 Timp 1023 Cod 0 Puncte
33 Marleneanu Toni Adrian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:01:47 Timp 2156 Cod 0 Puncte
34 Biclineru Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:01:54 Timp 1263 Cod 0 Puncte
35 Groza Sebastian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:01:68 Timp 3007 Cod 0 Puncte
36 Tita Romulus Constantin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:01:85 Timp 3084 Cod 0 Puncte
37 Angelescu Mihai Mircea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:02:01 Timp 2247 Cod 0 Puncte
38 Chijer Florin Toni Liceul cu program sportiv Braila 01:02:04 Timp 1457 Cod 0 Puncte
39 Tusinschi Vlad Constantin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:02:06 Timp 3660 Cod 0 Puncte
40 Marin Ionut Liceul cu program sportiv Braila 01:02:31 Timp 2045 Cod 0 Puncte
41 Nicoara Ioan Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:03:11 Timp 2849 Cod 0 Puncte
42 Danifeld Mihaita Ionel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:03:64 Timp 1484 Cod 0 Puncte
43 Samihaian Matei Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:05:41 Timp 2894 Cod 0 Puncte
44 Costinas Corneliu Madalin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:05:63 Timp 1297 Cod 0 Puncte

2. 800 m liber (15 - 16 ani) Feminin

1 Manolea Claudia Alina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:21:75 Timp 302 Cod 0 Puncte
2 Marginean Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:22:75 Timp 1523 Cod 0 Puncte
3 Postolache Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:23:53 Timp 2883 Cod 0 Puncte
4 Nicolaica Patricia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 09:59:20 Timp 1609 Cod 0 Puncte
5 Cotet Andreea Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 10:01:73 Timp 2981 Cod 0 Puncte
6 Stanescu Ana Mirabela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:15:09 Timp 3184 Cod 0 Puncte
7 Paraschiv Diana Giorgiana Liceul cu program sportiv Braila 10:17:31 Timp 2046 Cod 0 Puncte
8 Salincean Alexandra Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 10:29:59 Timp 3234 Cod 0 Puncte

3. 100 m mixt (17 - 18 ani) Masculin

1 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:02:36 Timp 0 Puncte
2 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 04:11:81 Timp 0 Puncte
3 Liceul cu program sportiv Braila 04:13:18 Timp 0 Puncte
4 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:13:46 Timp 0 Puncte
5 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:26:93 Timp 0 Puncte
6 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 04:28:87 Timp 0 Puncte
7 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:43:86 Timp 0 Puncte

4. 400 m mixt (17 - 18 ani) Masculin

1 Manolea Claudia Alina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:14:18 Timp 302 Cod 0 Puncte
1 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:32:13 Timp 688 Cod 0 Puncte
2 Nistor Catalin Liceul cu program sportiv Braila 04:42:50 Timp 684 Cod 0 Puncte
2 Duma Raluca Alexandra Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 05:19:32 Timp 3009 Cod 0 Puncte
3 Coltoi Mircea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:49:94 Timp 800 Cod 0 Puncte
3 Polbaciu Pamela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:20:65 Timp 1491 Cod 0 Puncte
4 Pavaloaia Paul Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:52:68 Timp 1276 Cod 0 Puncte
4 Brat Valentina Georgiana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 05:25:54 Timp 2500 Cod 0 Puncte
5 Tocu Alina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:29:99 Timp 1610 Cod 0 Puncte
5 Dragomir Andrei Liceul cu program sportiv Braila 04:57:28 Timp 1450 Cod 0 Puncte
6 Lepar Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 05:39:04 Timp 2277 Cod 0 Puncte
6 Rosioara Valentin Razvan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 05:01:37 Timp 2571 Cod 0 Puncte
7 Bondor George Alexandru Liceul cu program sportiv Alba Iulia 05:08:75 Timp 798 Cod 0 Puncte
7 Mitrea Raluca Elena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 05:49:63 Timp 2523 Cod 0 Puncte
8 Zoicas Costel Ovidiu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:10:87 Timp 2974 Cod 0 Puncte
9 Tecar Sebastian Nicolae Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 05:23:92 Timp 2848 Cod 0 Puncte
10 Banyai Vlad Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:43:86 Timp 1575 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

5. 200 m bras (17 - 18 ani) Masculin

1 Nistor Catalin Liceul cu program sportiv Braila 02:23:73 Timp 684 Cod 0 Puncte
1 Gabos Andrea Orsolya Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:43:10 Timp 3251 Cod 0 Puncte
2 Tudor Florin Octavian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:29:46 Timp 744 Cod 0 Puncte
2 Damian Diana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:46:44 Timp 1167 Cod 0 Puncte
3 Coltoi Mircea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:33:04 Timp 800 Cod 0 Puncte
3 Bujor Andreea Roxana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:47:65 Timp 3073 Cod 0 Puncte
4 Toth Emoke Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:50:78 Timp 3273 Cod 0 Puncte
4 Agache Dragos Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:33:55 Timp 1425 Cod 0 Puncte
5 Prodan Sorina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:51:73 Timp 1587 Cod 0 Puncte
5 Jors Alexandru Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 02:35:15 Timp 702 Cod 0 Puncte
6 Samihaian Matei Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:36:01 Timp 2894 Cod 0 Puncte
6 Dumitru Denisa Adriana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:52:19 Timp 1524 Cod 0 Puncte
7 Palfi Janos Attila Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:39:27 Timp 1195 Cod 0 Puncte
7 Merintean Raluca Lucia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:58:35 Timp 2447 Cod 0 Puncte
8 Pavaloaia Paul Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:40:58 Timp 1276 Cod 0 Puncte
8 Tatar Cristina Georgeta Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 03:01:65 Timp 2836 Cod 0 Puncte
9 Duma Raluca Alexandra Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:55:16 Timp 3009 Cod 0 Puncte
9 Lupu Laurentiu Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:41:88 Timp 731 Cod 0 Puncte
10 Polbaciu Pamela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:55:23 Timp 1491 Cod 0 Puncte
10 Rosioara Valentin Razvan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:42:46 Timp 2571 Cod 0 Puncte
11 Ratiu Paul Francisc Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:46:13 Timp 2982 Cod 0 Puncte
11 Veress Andrea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:57:43 Timp 3265 Cod 0 Puncte
12 Felesco Florin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:10:48 Timp 757 Cod 0 Puncte
12 Lepar Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 03:04:09 Timp 2277 Cod 0 Puncte
13 Cotet Andreea Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:04:88 Timp 2981 Cod 0 Puncte
14 Ionescu Ramona Cornelia Liceul cu program sportiv Braila 03:08:35 Timp 1153 Cod 0 Puncte

6. 1500 m liber (17 - 18 ani) Masculin

1 Gheorghe Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 17:25:38 Timp 685 Cod 0 Puncte
2 Banyai Vlad Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 17:51:35 Timp 1575 Cod 0 Puncte
3 Tecar Sebastian Nicolae Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 18:19:28 Timp 2848 Cod 0 Puncte
4 Darie Cosmin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 18:47:94 Timp 1595 Cod 0 Puncte

7. 200 m liber (17 - 18 ani) Masculin

1 Manolea Claudia Alina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:09:61 Timp 302 Cod 0 Puncte
1 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:56:53 Timp 710 Cod 0 Puncte
2 Gheorghe Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:59:94 Timp 685 Cod 0 Puncte
2 Marginean Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:10:60 Timp 1523 Cod 0 Puncte
3 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 02:00:20 Timp 969 Cod 0 Puncte
3 Leu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 02:11:41 Timp 2058 Cod 0 Puncte
4 Marginean Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:01:47 Timp 816 Cod 0 Puncte
4 Postolache Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:11:88 Timp 2883 Cod 0 Puncte
5 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:02:33 Timp 1022 Cod 0 Puncte
5 Radu Ana Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:13:53 Timp 1126 Cod 0 Puncte
6 Harau Aurel Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:03:31 Timp 1400 Cod 0 Puncte
6 Nicolaica Patricia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:17:94 Timp 1609 Cod 0 Puncte
7 Cozma Ionut Cozmin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:03:35 Timp 1282 Cod 0 Puncte
7 Vlad Denisa Marilena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:19:06 Timp 1036 Cod 0 Puncte
8 Culea Andrei Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:03:95 Timp 1181 Cod 0 Puncte
8 Duma Raluca Alexandra Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:19:36 Timp 3009 Cod 0 Puncte
9 Tatar Cristina Georgeta Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:17:65 Timp 2836 Cod 0 Puncte
9 Mihalca Alin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:08:21 Timp 2842 Cod 0 Puncte
10 Stanescu Ana Mirabela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:19:23 Timp 3184 Cod 0 Puncte
10 Dragomir Andrei Liceul cu program sportiv Braila 02:09:81 Timp 1450 Cod 0 Puncte
11 Pascu Claudius Razvan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:10:16 Timp 1599 Cod 0 Puncte
11 Negreanu Raluca Oana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:20:48 Timp 1141 Cod 0 Puncte
12 Nechita Bogdan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:10:39 Timp 1474 Cod 0 Puncte
12 Cotet Andreea Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:20:62 Timp 2981 Cod 0 Puncte
13 Lupu Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:11:58 Timp 1027 Cod 0 Puncte
13 Koszta Beata Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:21:63 Timp 1149 Cod 0 Puncte
14 Borcan Bogdan Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:12:83 Timp 1576 Cod 0 Puncte
14 Rebka Diana Iulia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:22:04 Timp 1139 Cod 0 Puncte
15 Ene Maria Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:22:27 Timp 2154 Cod 0 Puncte
15 Ferastrau Cristian Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:15:65 Timp 1023 Cod 0 Puncte
16 Murarasu Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 02:17:69 Timp 687 Cod 0 Puncte
16 Gagu Olguta Liceul cu program sportiv Braila 02:22:32 Timp 1465 Cod 0 Puncte
17 Angelescu Mihai Mircea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:16:55 Timp 2247 Cod 0 Puncte
17 Paraschiv Diana Giorgiana Liceul cu program sportiv Braila 02:26:21 Timp 2046 Cod 0 Puncte
18 Nicoara Ioan Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:17:36 Timp 2849 Cod 0 Puncte
18 Horne Diana Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:26:65 Timp 2243 Cod 0 Puncte
19 Mitrea Raluca Elena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:26:66 Timp 2523 Cod 0 Puncte
19 Marin Ionut Liceul cu program sportiv Braila 02:17:79 Timp 2045 Cod 0 Puncte
20 Salincean Alexandra Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:27:34 Timp 3234 Cod 0 Puncte
20 Danifeld Mihaita Ionel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:18:41 Timp 1484 Cod 0 Puncte
21 Groza Sebastian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:19:42 Timp 3007 Cod 0 Puncte
21 Baban Dorina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:33:61 Timp 1473 Cod 0 Puncte
22 Stama Catalin Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:43:77 Timp 1577 Cod 0 Puncte
22 Coporaie Ioana Oana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:36:91 Timp 3668 Cod 0 Puncte
23 Lazar Dana Irina Liceul cu program sportiv Braila 02:37:45 Timp 3395 Cod 0 Puncte
24 Prodan Sorina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:38:92 Timp 1587 Cod 0 Puncte

8. 200 m liber (15 - 16 ani) Feminin

1 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:03:23 Timp 0 Puncte
2 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 09:20:33 Timp 0 Puncte
3 Liceul cu program sportiv Braila 09:26:16 Timp 0 Puncte
4 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 09:27:22 Timp 0 Puncte
5 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 09:52:02 Timp 0 Puncte
6 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 09:48:97 Timp 0 Puncte

9. 100 m spate (17 - 18 ani) Masculin

1 Ciurca Andrei Remus Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:59:61 Timp 909 Cod 0 Puncte
1 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 01:02:57 Timp 1458 Cod 0 Puncte
2 Oprea Dumitru Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:01:70 Timp 2561 Cod 0 Puncte
2 Leu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 01:06:59 Timp 2058 Cod 0 Puncte
3 Burcea Emilian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:01:89 Timp 1177 Cod 0 Puncte
3 Brat Valentina Georgiana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:07:41 Timp 2500 Cod 0 Puncte
4 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:02:10 Timp 688 Cod 0 Puncte
4 Manolea Claudia Alina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:94 Timp 302 Cod 0 Puncte
5 Mustata Cristina Elena Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:08:81 Timp 1330 Cod 0 Puncte
5 Teudean Andrei Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:02:88 Timp 1483 Cod 0 Puncte
6 Popa Ellen Betrix Liceul cu program sportiv Braila 01:10:55 Timp 1459 Cod 0 Puncte
6 Murarasu Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 01:04:43 Timp 687 Cod 0 Puncte
7 Zoicas Costel Ovidiu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:05:98 Timp 2974 Cod 0 Puncte
7 Jurjan Andrea Ildiko Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:10:84 Timp 1494 Cod 0 Puncte
8 Sadoveac Liviu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:06:56 Timp 1597 Cod 0 Puncte
8 Paulescu Alina Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:11:17 Timp 1604 Cod 0 Puncte
9 Miu Adrian Petrus Liceul cu program sportiv Braila 01:07:06 Timp 1451 Cod 0 Puncte
9 Ungureanu Crina Emilia Liceul cu program sportiv Braila 01:13:16 Timp 2073 Cod 0 Puncte
10 Stroia Mirela Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:18:68 Timp 2466 Cod 0 Puncte
10 Biclineru Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:07:30 Timp 1263 Cod 0 Puncte
11 Chijer Florin Toni Liceul cu program sportiv Braila 01:08:19 Timp 1457 Cod 0 Puncte
12 Buzgar Raul Aurel Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:08:23 Timp 3045 Cod 0 Puncte
13 Sacalov Petru Ioan Liceul cu program sportiv Braila 01:08:97 Timp 1193 Cod 0 Puncte
14 Tita Romulus Constantin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:10:60 Timp 3084 Cod 0 Puncte
15 Matei Florin Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:11:03 Timp 2238 Cod 0 Puncte
16 Tusinschi Vlad Constantin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:13:39 Timp 3660 Cod 0 Puncte

Ziua 3 sesiunea 1

10. 100 m bras (13 - 14 ani) Feminin

1 Nistor Catalin Liceul cu program sportiv Braila 01:06:86 Timp 684 Cod 0 Puncte
1 Gabos Andrea Orsolya Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:18:14 Timp 3251 Cod 0 Puncte
1 Bujor Andreea Roxana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:18:14 Timp 3073 Cod 0 Puncte
2 Tudor Florin Octavian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:08:95 Timp 744 Cod 0 Puncte
3 Damian Diana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:18:24 Timp 1167 Cod 0 Puncte
3 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 01:09:37 Timp 969 Cod 0 Puncte
4 Jors Alexandru Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 01:09:49 Timp 702 Cod 0 Puncte
4 Toth Emoke Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:18:47 Timp 3273 Cod 0 Puncte
5 Agache Dragos Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:09:68 Timp 1425 Cod 0 Puncte
5 Prodan Sorina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:18:80 Timp 1587 Cod 0 Puncte
6 Dumitru Denisa Adriana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:18:81 Timp 1524 Cod 0 Puncte
6 Gavrilescu Laurentiu Dan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:10:30 Timp 3185 Cod 0 Puncte
7 Veress Andrea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:20:90 Timp 3265 Cod 0 Puncte
7 Ratiu Paul Francisc Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:13:06 Timp 2982 Cod 0 Puncte
8 Merintean Raluca Lucia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:22:15 Timp 2447 Cod 0 Puncte
8 Samihaian Matei Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:14:39 Timp 2894 Cod 0 Puncte
9 Palfi Janos Attila Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:14:05 Timp 1195 Cod 0 Puncte
9 Cotet Andreea Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:24:23 Timp 2981 Cod 0 Puncte
10 Lupu Laurentiu Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:14:22 Timp 731 Cod 0 Puncte
10 Horne Diana Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:24:36 Timp 2243 Cod 0 Puncte
11 Ionescu Ramona Cornelia Liceul cu program sportiv Braila 01:26:44 Timp 1153 Cod 0 Puncte
11 Sadoveac Liviu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:15:09 Timp 1597 Cod 0 Puncte
12 Marleneanu Toni Adrian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:15:31 Timp 2156 Cod 0 Puncte

11. 100 m fluture (15 - 16 ani) Feminin

1 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:56:58 Timp 710 Cod 0 Puncte
1 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 01:01:21 Timp 1458 Cod 0 Puncte
2 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:57:60 Timp 688 Cod 0 Puncte
2 Jurjan Andrea Ildiko Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:07:31 Timp 1494 Cod 0 Puncte
3 Tocu Alina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:07:99 Timp 1610 Cod 0 Puncte
3 Marginean Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:59:22 Timp 816 Cod 0 Puncte
4 Duma Raluca Alexandra Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:08:08 Timp 3009 Cod 0 Puncte
4 Teudean Andrei Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:59:52 Timp 1483 Cod 0 Puncte
5 Paulescu Alina Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:08:91 Timp 1604 Cod 0 Puncte
5 Manea Adrian Liceul cu program sportiv Braila 00:59:91 Timp 742 Cod 0 Puncte
6 Felesco Florin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:00:16 Timp 757 Cod 0 Puncte
6 Polbaciu Pamela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:09:26 Timp 1491 Cod 0 Puncte
7 Harau Aurel Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:00:96 Timp 1400 Cod 0 Puncte
7 Nicolaica Patricia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:09:30 Timp 1609 Cod 0 Puncte
8 Pascu Oana Raluca Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:12:17 Timp 3041 Cod 0 Puncte
8 Cozma Ionut Cozmin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:02:92 Timp 1282 Cod 0 Puncte
9 Marginean Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:09:58 Timp 1523 Cod 0 Puncte
9 Nechita Bogdan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:02:46 Timp 1474 Cod 0 Puncte
10 Rebka Diana Iulia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:10:48 Timp 1139 Cod 0 Puncte
10 Simtion Radu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:03:02 Timp 2545 Cod 0 Puncte
11 Rosioara Valentin Razvan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:03:09 Timp 2571 Cod 0 Puncte
11 Ungureanu Crina Emilia Liceul cu program sportiv Braila 01:10:52 Timp 2073 Cod 0 Puncte
12 Bondor George Alexandru Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:03:41 Timp 798 Cod 0 Puncte
12 Negreanu Raluca Oana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:10:96 Timp 1141 Cod 0 Puncte
13 Mitrea Raluca Elena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:11:12 Timp 2523 Cod 0 Puncte
13 Cretu Cosmin Stefanel Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:04:96 Timp 1423 Cod 0 Puncte
14 Stanescu Ana Mirabela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:53 Timp 3184 Cod 0 Puncte
14 Tudose Ionut Aurel Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:05:30 Timp 1424 Cod 0 Puncte
15 Lepar Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 01:13:00 Timp 2277 Cod 0 Puncte
15 Groza Sebastian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:05:69 Timp 3007 Cod 0 Puncte
16 Stama Catalin Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:06:77 Timp 1577 Cod 0 Puncte
16 Dutulescu Aida Mihaela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:14:03 Timp 3669 Cod 0 Puncte
17 Darie Cosmin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:07:16 Timp 1595 Cod 0 Puncte
17 Lazar Dana Irina Liceul cu program sportiv Braila 01:16:33 Timp 3395 Cod 0 Puncte
18 Ferastrau Cristian Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:07:25 Timp 1023 Cod 0 Puncte
19 Lupu Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:07:59 Timp 1027 Cod 0 Puncte
20 Borcan Bogdan Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:07:75 Timp 1576 Cod 0 Puncte
21 Pascu Claudius Razvan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:08:00 Timp 1599 Cod 0 Puncte
22 Angelescu Mihai Mircea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:10:57 Timp 2247 Cod 0 Puncte

12. 400 m liber (15 - 16 ani) Feminin

1 Gheorghe Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:14:60 Timp 685 Cod 0 Puncte
1 Manolea Claudia Alina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:31:91 Timp 302 Cod 0 Puncte
2 Pavaloaia Paul Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:16:51 Timp 1276 Cod 0 Puncte
2 Marginean Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:32:23 Timp 1523 Cod 0 Puncte
3 Postolache Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:34:45 Timp 2883 Cod 0 Puncte
3 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:17:63 Timp 1022 Cod 0 Puncte
4 Radu Ana Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 04:34:87 Timp 1126 Cod 0 Puncte
4 Coltoi Mircea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:22:04 Timp 800 Cod 0 Puncte
5 Vlad Denisa Marilena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:51:39 Timp 1036 Cod 0 Puncte
5 Culea Andrei Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 04:27:92 Timp 1181 Cod 0 Puncte
6 Banyai Vlad Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:30:42 Timp 1575 Cod 0 Puncte
6 Mihalca Alin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:30:42 Timp 2842 Cod 0 Puncte
6 Ene Maria Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 04:52:94 Timp 2154 Cod 0 Puncte
7 Cotet Andreea Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:53:24 Timp 2981 Cod 0 Puncte
8 Paraschiv Diana Giorgiana Liceul cu program sportiv Braila 04:56:84 Timp 2046 Cod 0 Puncte
8 Tecar Sebastian Nicolae Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:36:98 Timp 2848 Cod 0 Puncte
9 Salincean Alexandra Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:03:36 Timp 3234 Cod 0 Puncte
9 Nicoara Ioan Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:52:76 Timp 2849 Cod 0 Puncte
10 Stanescu Ana Mirabela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:05:43 Timp 3184 Cod 0 Puncte
10 Danifeld Mihaita Ionel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:56:07 Timp 1484 Cod 0 Puncte
11 Baban Dorina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:23:48 Timp 1473 Cod 0 Puncte

13. 200 m spate (15 - 16 ani) Feminin

1 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 02:16:79 Timp 1458 Cod 0 Puncte
1 Ciurca Andrei Remus Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:08:09 Timp 909 Cod 0 Puncte
2 Brat Valentina Georgiana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:22:02 Timp 2500 Cod 0 Puncte
2 Oprea Dumitru Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:12:92 Timp 2561 Cod 0 Puncte
3 Burcea Emilian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:13:08 Timp 1177 Cod 0 Puncte
3 Manolea Claudia Alina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:22:48 Timp 302 Cod 0 Puncte
4 Dragomir Andrei Liceul cu program sportiv Braila 02:18:22 Timp 1450 Cod 0 Puncte
4 Leu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 02:26:42 Timp 2058 Cod 0 Puncte
5 Popa Ellen Betrix Liceul cu program sportiv Braila 02:28:19 Timp 1459 Cod 0 Puncte
5 Zoicas Costel Ovidiu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:21:20 Timp 2974 Cod 0 Puncte
6 Mustata Cristina Elena Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:28:72 Timp 1330 Cod 0 Puncte
6 Miu Adrian Petrus Liceul cu program sportiv Braila 02:24:62 Timp 1451 Cod 0 Puncte
7 Ungureanu Crina Emilia Liceul cu program sportiv Braila 02:43:58 Timp 2073 Cod 0 Puncte
7 Biclineru Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:25:49 Timp 1263 Cod 0 Puncte
8 Buzgar Raul Aurel Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:27:58 Timp 3045 Cod 0 Puncte
8 Jurjan Andrea Ildiko Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:44:71 Timp 1494 Cod 0 Puncte
9 Matei Florin Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:33:33 Timp 2238 Cod 0 Puncte
9 Salincean Alexandra Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:43:50 Timp 3234 Cod 0 Puncte
10 Stroia Mirela Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:47:13 Timp 2466 Cod 0 Puncte

Ziua 4 sesiunea 1

14. 200 m fluture (17 - 18 ani) Masculin

1 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:05:30 Timp 688 Cod 0 Puncte
1 Marginean Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:27:85 Timp 1523 Cod 0 Puncte
2 Jurjan Andrea Ildiko Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:28:70 Timp 1494 Cod 0 Puncte
2 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:06:74 Timp 710 Cod 0 Puncte
3 Polbaciu Pamela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:29:45 Timp 1491 Cod 0 Puncte
3 Gheorghe Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:12:21 Timp 685 Cod 0 Puncte
4 Pavaloaia Paul Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:13:14 Timp 1276 Cod 0 Puncte
4 Tocu Alina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:29:46 Timp 1610 Cod 0 Puncte
5 Felesco Florin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:13:72 Timp 757 Cod 0 Puncte
5 Rebka Diana Iulia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:31:96 Timp 1139 Cod 0 Puncte
6 Harau Aurel Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:14:55 Timp 1400 Cod 0 Puncte
6 Stanescu Ana Mirabela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:33:28 Timp 3184 Cod 0 Puncte
7 Rosioara Valentin Razvan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:19:34 Timp 2571 Cod 0 Puncte
7 Nicolaica Patricia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:35:48 Timp 1609 Cod 0 Puncte
8 Ungureanu Crina Emilia Liceul cu program sportiv Braila 02:40:67 Timp 2073 Cod 0 Puncte
8 Simtion Radu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:19:37 Timp 2545 Cod 0 Puncte
9 Teudean Andrei Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:17:70 Timp 1483 Cod 0 Puncte
9 Pascu Oana Raluca Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:43:10 Timp 3041 Cod 0 Puncte
10 Nechita Bogdan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:20:11 Timp 1474 Cod 0 Puncte
10 Mitrea Raluca Elena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:43:22 Timp 2523 Cod 0 Puncte
11 Tecar Sebastian Nicolae Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:25:73 Timp 2848 Cod 0 Puncte
12 Cretu Cosmin Stefanel Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:27:85 Timp 1423 Cod 0 Puncte
13 Ferastrau Cristian Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:28:78 Timp 1023 Cod 0 Puncte
14 Banyai Vlad Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:31:88 Timp 1575 Cod 0 Puncte
15 Darie Cosmin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:32:40 Timp 1595 Cod 0 Puncte
16 Groza Sebastian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:36:73 Timp 3007 Cod 0 Puncte

15. 100 m liber (17 - 18 ani) Masculin

1 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:39:27 Timp 0 Puncte
2 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:47:97 Timp 0 Puncte
3 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:49:70 Timp 0 Puncte
4 Liceul cu program sportiv Braila 03:51:73 Timp 0 Puncte
5 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:55:33 Timp 0 Puncte
6 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 04:01:87 Timp 0 Puncte
7 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:02:86 Timp 0 Puncte

16. 50 m liber (14 - 16 ani) Masculin

1 Gavrilescu Laurentiu Dan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:24:64 Timp 3185 Cod 0 Puncte
1 Tatar Cristina Georgeta Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:66 Timp 2836 Cod 0 Puncte
2 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 00:24:96 Timp 969 Cod 0 Puncte
2 Manolea Claudia Alina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:71 Timp 302 Cod 0 Puncte
3 Murarasu Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:25:19 Timp 687 Cod 0 Puncte
3 Paulescu Alina Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:28:98 Timp 1604 Cod 0 Puncte
4 Brat Valentina Georgiana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:00 Timp 2500 Cod 0 Puncte
4 Teudean Andrei Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:25:25 Timp 1483 Cod 0 Puncte
5 Tudose Emilia Gabriela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:09 Timp 1528 Cod 0 Puncte
5 Burcea Emilian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:25:45 Timp 1177 Cod 0 Puncte
6 Oprea Dumitru Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:25:48 Timp 2561 Cod 0 Puncte
6 Koszta Beata Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:29:18 Timp 1149 Cod 0 Puncte
7 Cozma Ionut Cozmin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:25:51 Timp 1282 Cod 0 Puncte
7 Gagu Olguta Liceul cu program sportiv Braila 00:29:42 Timp 1465 Cod 0 Puncte
8 Jors Alexandru Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 00:25:65 Timp 702 Cod 0 Puncte
8 Vlad Denisa Marilena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:43 Timp 1036 Cod 0 Puncte
9 Duma Raluca Alexandra Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:29:41 Timp 3009 Cod 0 Puncte
9 Marginean Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:25:51 Timp 816 Cod 0 Puncte
10 Veress Andrea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:29:67 Timp 3265 Cod 0 Puncte
10 Manea Adrian Liceul cu program sportiv Braila 00:25:75 Timp 742 Cod 0 Puncte
11 Lupu Laurentiu Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:26:24 Timp 731 Cod 0 Puncte
11 Negreanu Raluca Oana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:29:74 Timp 1141 Cod 0 Puncte
12 Coltoi Mircea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:26:29 Timp 800 Cod 0 Puncte
12 Marginean Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:99 Timp 1523 Cod 0 Puncte
13 Tudose Ionut Aurel Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:26:38 Timp 1424 Cod 0 Puncte
13 Lazar Dana Irina Liceul cu program sportiv Braila 00:30:16 Timp 3395 Cod 0 Puncte
14 Culea Andrei Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:26:47 Timp 1181 Cod 0 Puncte
14 Postolache Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:31 Timp 2883 Cod 0 Puncte
15 Ionescu Ramona Cornelia Liceul cu program sportiv Braila 00:30:34 Timp 1153 Cod 0 Puncte
15 Mihalca Alin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:92 Timp 2842 Cod 0 Puncte
16 Dutulescu Aida Mihaela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:30:46 Timp 3669 Cod 0 Puncte
16 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:08 Timp 1022 Cod 0 Puncte
17 Horne Diana Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:62 Timp 2243 Cod 0 Puncte
17 Matei Florin Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:17 Timp 2238 Cod 0 Puncte
17 Palfi Janos Attila Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:27:17 Timp 1195 Cod 0 Puncte
18 Stanescu Ana Mirabela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:79 Timp 3184 Cod 0 Puncte
19 Borcan Bogdan Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:38 Timp 1576 Cod 0 Puncte
19 Prodan Sorina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:85 Timp 1587 Cod 0 Puncte
20 Gabos Andrea Orsolya Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:30:97 Timp 3251 Cod 0 Puncte
20 Tudor Florin Octavian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:27:41 Timp 744 Cod 0 Puncte
21 Damian Diana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:31:00 Timp 1167 Cod 0 Puncte
21 Bondor George Alexandru Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:27:52 Timp 798 Cod 0 Puncte
22 Ene Maria Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:32:01 Timp 2154 Cod 0 Puncte
22 Chijer Florin Toni Liceul cu program sportiv Braila 00:27:54 Timp 1457 Cod 0 Puncte
23 Coporaie Ioana Oana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:32:38 Timp 3668 Cod 0 Puncte
23 Sacalov Petru Ioan Liceul cu program sportiv Braila 00:27:76 Timp 1193 Cod 0 Puncte
24 Tita Romulus Constantin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:27:84 Timp 3084 Cod 0 Puncte
24 Baban Dorina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:33:21 Timp 1473 Cod 0 Puncte
25 Miu Adrian Petrus Liceul cu program sportiv Braila 00:28:05 Timp 1451 Cod 0 Puncte
26 Lupu Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:22 Timp 1027 Cod 0 Puncte
27 Angelescu Mihai Mircea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:24 Timp 2247 Cod 0 Puncte
28 Tusinschi Vlad Constantin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:28:28 Timp 3660 Cod 0 Puncte
28 Biclineru Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:28 Timp 1263 Cod 0 Puncte
30 Ratiu Paul Francisc Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:28:34 Timp 2982 Cod 0 Puncte
31 Pascu Claudius Razvan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:28:42 Timp 1599 Cod 0 Puncte
32 Nicoara Ioan Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:47 Timp 2849 Cod 0 Puncte
33 Costinas Corneliu Madalin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:50 Timp 1297 Cod 0 Puncte
34 Buzgar Raul Aurel Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:28:59 Timp 3045 Cod 0 Puncte
35 Marin Ionut Liceul cu program sportiv Braila 00:28:76 Timp 2045 Cod 0 Puncte
36 Danifeld Mihaita Ionel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:19 Timp 1484 Cod 0 Puncte

17. 200 m mixt (17 - 18 ani) Masculin

1 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:08:83 Timp 688 Cod 0 Puncte
1 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 02:17:74 Timp 1458 Cod 0 Puncte
2 Nistor Catalin Liceul cu program sportiv Braila 02:11:55 Timp 684 Cod 0 Puncte
2 Leu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 02:26:97 Timp 2058 Cod 0 Puncte
3 Radu Ana Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:27:79 Timp 1126 Cod 0 Puncte
3 Marginean Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:12:48 Timp 816 Cod 0 Puncte
4 Brat Valentina Georgiana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:31:53 Timp 2500 Cod 0 Puncte
4 Ciurca Andrei Remus Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:12:70 Timp 909 Cod 0 Puncte
5 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 02:15:18 Timp 969 Cod 0 Puncte
5 Duma Raluca Alexandra Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:34:48 Timp 3009 Cod 0 Puncte
6 Dragomir Andrei Liceul cu program sportiv Braila 02:17:00 Timp 1450 Cod 0 Puncte
6 Mustata Cristina Elena Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:37:74 Timp 1330 Cod 0 Puncte
7 Lepar Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 02:39:73 Timp 2277 Cod 0 Puncte
7 Coltoi Mircea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:19:15 Timp 800 Cod 0 Puncte
8 Paulescu Alina Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:46:80 Timp 1604 Cod 0 Puncte
9 Sadoveac Liviu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:23:89 Timp 1597 Cod 0 Puncte
9 Tatar Cristina Georgeta Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:33:05 Timp 2836 Cod 0 Puncte
10 Prodan Sorina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:35:69 Timp 1587 Cod 0 Puncte
10 Agache Dragos Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:25:31 Timp 1425 Cod 0 Puncte
11 Horne Diana Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:39:21 Timp 2243 Cod 0 Puncte
11 Zoicas Costel Ovidiu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:27:84 Timp 2974 Cod 0 Puncte
12 Marleneanu Toni Adrian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:28:19 Timp 2156 Cod 0 Puncte
12 Popa Ellen Betrix Liceul cu program sportiv Braila 02:41:17 Timp 1459 Cod 0 Puncte
13 Lupu Laurentiu Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:28:46 Timp 731 Cod 0 Puncte
13 Paraschiv Diana Giorgiana Liceul cu program sportiv Braila 02:41:23 Timp 2046 Cod 0 Puncte
14 Lupu Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:28:51 Timp 1027 Cod 0 Puncte
15 Oprea Dumitru Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:34:82 Timp 2561 Cod 0 Puncte
17 Tudor Florin Octavian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:33:86 Timp 744 Cod 0 Puncte
255 Bujor Andreea Roxana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:39:45 Timp 3073 Cod 0 Puncte
255 Culea Andrei Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:27:97 Timp 1181 Cod 0 Puncte
255 Palfi Janos Attila Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:25:09 Timp 1195 Cod 0 Puncte