Cont

Rezultatele finale pentru Campionatul national juniori 1

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m bras (15 - 16 ani) Feminin

1 Damian Diana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:20:20 Timp 1167 Cod 0 Puncte
1 Nistor Catalin Liceul cu program sportiv Braila 01:07:54 Timp 684 Cod 0 Puncte
2 Jors Alexandru Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 01:08:03 Timp 702 Cod 0 Puncte
2 Dumitru Denisa Adriana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:21:19 Timp 1524 Cod 0 Puncte
3 Tudor Florin Octavian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:10:64 Timp 744 Cod 0 Puncte
3 Bujor Andreea Roxana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:21:24 Timp 3073 Cod 0 Puncte
4 Prodan Sorina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:21:84 Timp 1587 Cod 0 Puncte
4 Marciu Dragomir Marius Clubul Sportiv Scolar Resita 01:09:61 Timp 703 Cod 0 Puncte
5 Polbaciu Pamela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:21:96 Timp 1491 Cod 0 Puncte
5 Schreiber Liviu Catalin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:09:83 Timp 715 Cod 0 Puncte
6 Ionescu Ramona Cornelia Liceul cu program sportiv Braila 01:25:97 Timp 1153 Cod 0 Puncte
6 Lupu Laurentiu Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:11:67 Timp 731 Cod 0 Puncte
7 Anton Cristian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:14:67 Timp 706 Cod 0 Puncte
7 Badaluta Alina Maria Liceul cu program sportiv Bacau 01:26:82 Timp 1225 Cod 0 Puncte
8 Dragomir Remus Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:17:18 Timp 664 Cod 0 Puncte
8 Jurjan Andrea Ildiko Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:27:81 Timp 1494 Cod 0 Puncte
9 Benchis Florina Adriana Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:28:74 Timp 1712 Cod 0 Puncte
10 Petreanu Iulia Cristina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:29:58 Timp 2892 Cod 0 Puncte

2. 50 m fluture (15 - 16 ani) Feminin

1 Tocu Alina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:30:59 Timp 1610 Cod 0 Puncte
1 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:26:26 Timp 710 Cod 0 Puncte
2 Polbaciu Pamela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:30:71 Timp 1491 Cod 0 Puncte
2 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:26:91 Timp 688 Cod 0 Puncte
3 Jurjan Andrea Ildiko Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:08 Timp 1494 Cod 0 Puncte
3 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:26 Timp 969 Cod 0 Puncte
4 Rebka Diana Iulia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:79 Timp 1139 Cod 0 Puncte
4 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:27:35 Timp 791 Cod 0 Puncte
5 Manea Adrian Liceul cu program sportiv Braila 00:27:51 Timp 742 Cod 0 Puncte
5 Nicolaica Patricia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:00 Timp 1609 Cod 0 Puncte
6 Marginean Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:10 Timp 816 Cod 0 Puncte
6 Paulescu Alina Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:51 Timp 1604 Cod 0 Puncte
7 Felesco Florin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:28:55 Timp 757 Cod 0 Puncte
7 Negreanu Raluca Oana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:32:52 Timp 1141 Cod 0 Puncte
8 Stanescu Ana Mirabela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:75 Timp 3184 Cod 0 Puncte
8 Bondor George Alexandru Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:28:75 Timp 798 Cod 0 Puncte
9 Tone Carmen Simona Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:33:37 Timp 2915 Cod 0 Puncte
9 Murarasu Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:87 Timp 687 Cod 0 Puncte
10 Tugui Emilia Mihaela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:33:75 Timp 3182 Cod 0 Puncte
10 Lupu Laurentiu Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:59 Timp 731 Cod 0 Puncte
11 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:29:82 Timp 730 Cod 0 Puncte
11 Benchis Florina Adriana Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:34:98 Timp 1712 Cod 0 Puncte
12 Cilici Mirela Elena Liceul cu program sportiv Braila 00:35:12 Timp 1383 Cod 0 Puncte
12 Tudor Florin Octavian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:31:07 Timp 744 Cod 0 Puncte

3. 400 m liber (15 - 16 ani) Feminin

1 Negru Adrian Nicolae Sport Club Municipal Bacau 04:11:57 Timp 674 Cod 0 Puncte
1 Manolea Claudia Alina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:37:26 Timp 302 Cod 0 Puncte
2 Gheorghe Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:16:31 Timp 685 Cod 0 Puncte
2 Marginean Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:41:24 Timp 1523 Cod 0 Puncte
3 Vlad Denisa Marilena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:51:07 Timp 1036 Cod 0 Puncte
3 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:22:66 Timp 710 Cod 0 Puncte
4 Ene Maria Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:51:62 Timp 2154 Cod 0 Puncte
4 Coltoi Mircea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:26:01 Timp 800 Cod 0 Puncte
5 Palea Roxana Domnita Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:02:80 Timp 1495 Cod 0 Puncte
5 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 04:59:03 Timp 969 Cod 0 Puncte
6 Cilici Mirela Elena Liceul cu program sportiv Braila 05:07:78 Timp 1383 Cod 0 Puncte

4. 100 m spate (15 - 16 ani) Feminin

1 Ciurca Andrei Remus Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:00:14 Timp 909 Cod 0 Puncte
1 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 01:03:60 Timp 1458 Cod 0 Puncte
2 Oprea Dumitru Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:03:53 Timp 2561 Cod 0 Puncte
2 Manolea Claudia Alina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:81 Timp 302 Cod 0 Puncte
3 Radu Ana Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:07:19 Timp 1126 Cod 0 Puncte
3 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:03:72 Timp 688 Cod 0 Puncte
4 Mustata Cristina Elena Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:09:44 Timp 1330 Cod 0 Puncte
4 Felesco Florin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:04:80 Timp 757 Cod 0 Puncte
5 Popa Ellen Betrix Liceul cu program sportiv Braila 01:10:68 Timp 1459 Cod 0 Puncte
5 Marginean Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:05:11 Timp 816 Cod 0 Puncte
6 Bondor George Alexandru Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:07:62 Timp 798 Cod 0 Puncte
6 Paulescu Alina Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:11:77 Timp 1604 Cod 0 Puncte
7 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:08:19 Timp 730 Cod 0 Puncte
7 Tone Carmen Simona Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:13:46 Timp 2915 Cod 0 Puncte
8 Gagu Olguta Liceul cu program sportiv Braila 01:16:24 Timp 1465 Cod 0 Puncte
9 Stratianu Anca Oana Liceul cu program sportiv Braila 01:19:29 Timp 1331 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

5. 50 m bras (17 - 18 ani) Masculin

1 Nistor Catalin Liceul cu program sportiv Braila 00:30:97 Timp 684 Cod 0 Puncte
1 Polbaciu Pamela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:63 Timp 1491 Cod 0 Puncte
2 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:25 Timp 969 Cod 0 Puncte
2 Bujor Andreea Roxana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:36:71 Timp 3073 Cod 0 Puncte
3 Dumitru Denisa Adriana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:37:57 Timp 1524 Cod 0 Puncte
3 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:32:66 Timp 791 Cod 0 Puncte
4 Damian Diana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:37:56 Timp 1167 Cod 0 Puncte
4 Jors Alexandru Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:80 Timp 702 Cod 0 Puncte
5 Petreanu Iulia Cristina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:38:90 Timp 2892 Cod 0 Puncte
5 Tudor Florin Octavian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:31:98 Timp 744 Cod 0 Puncte
6 Ionescu Ramona Cornelia Liceul cu program sportiv Braila 00:40:01 Timp 1153 Cod 0 Puncte
6 Marciu Dragomir Marius Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:24 Timp 703 Cod 0 Puncte
7 Schreiber Liviu Catalin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:32:31 Timp 715 Cod 0 Puncte
7 Badaluta Alina Maria Liceul cu program sportiv Bacau 00:40:24 Timp 1225 Cod 0 Puncte
8 Anton Cristian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:33:25 Timp 706 Cod 0 Puncte
8 Benchis Florina Adriana Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:41:72 Timp 1712 Cod 0 Puncte
9 Murarasu Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:33:53 Timp 687 Cod 0 Puncte
10 Lupu Laurentiu Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:33:59 Timp 731 Cod 0 Puncte

6. 100 m fluture (17 - 18 ani) Masculin

1 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 01:00:55 Timp 1458 Cod 0 Puncte
1 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:56:14 Timp 710 Cod 0 Puncte
2 Tocu Alina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:08:34 Timp 1610 Cod 0 Puncte
2 Marginean Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:00:51 Timp 816 Cod 0 Puncte
3 Jurjan Andrea Ildiko Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:08:55 Timp 1494 Cod 0 Puncte
3 Manea Adrian Liceul cu program sportiv Braila 00:59:89 Timp 742 Cod 0 Puncte
4 Gheorghe Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:59:98 Timp 685 Cod 0 Puncte
4 Nicolaica Patricia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:09:60 Timp 1609 Cod 0 Puncte
5 Felesco Florin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:00:80 Timp 757 Cod 0 Puncte
5 Stanescu Ana Mirabela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:18 Timp 3184 Cod 0 Puncte
6 Oprea Dumitru Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:02:33 Timp 2561 Cod 0 Puncte
6 Mustata Cristina Elena Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:11:27 Timp 1330 Cod 0 Puncte
7 Tugui Emilia Mihaela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:14:84 Timp 3182 Cod 0 Puncte
7 Bondor George Alexandru Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:04:03 Timp 798 Cod 0 Puncte
8 Lupu Laurentiu Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:05:68 Timp 731 Cod 0 Puncte
9 Ileana Dan Vasile Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:05:91 Timp 1121 Cod 0 Puncte
10 Tudor Florin Octavian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:09:37 Timp 744 Cod 0 Puncte

7. 800 m liber (15 - 16 ani) Feminin

1 Manolea Claudia Alina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:15:79 Timp 302 Cod 0 Puncte
2 Marginean Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:39:66 Timp 1523 Cod 0 Puncte
3 Vlad Denisa Marilena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10:14:12 Timp 1036 Cod 0 Puncte
4 Ene Maria Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:09:97 Timp 2154 Cod 0 Puncte
5 Nicolaica Patricia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 10:17:96 Timp 1609 Cod 0 Puncte
6 Cilici Mirela Elena Liceul cu program sportiv Braila 10:22:95 Timp 1383 Cod 0 Puncte
7 Palea Roxana Domnita Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 10:30:90 Timp 1495 Cod 0 Puncte
8 Prodan Sorina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10:49:52 Timp 1587 Cod 0 Puncte

8. 100 m mixt (17 - 18 ani) Masculin

1 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:04:71 Timp 0 Puncte
2 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 04:12:61 Timp 0 Puncte
3 Liceul cu program sportiv Braila 04:13:82 Timp 0 Puncte
4 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:54:62 Timp 0 Puncte
5 Liceul cu program sportiv Braila 04:59:70 Timp 0 Puncte

9. 200 m mixt (17 - 18 ani) Masculin

1 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 02:17:44 Timp 1458 Cod 0 Puncte
1 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:13:24 Timp 688 Cod 0 Puncte
2 Nistor Catalin Liceul cu program sportiv Braila 02:13:41 Timp 684 Cod 0 Puncte
2 Radu Ana Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:26:04 Timp 1126 Cod 0 Puncte
3 Coltoi Mircea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:19:27 Timp 800 Cod 0 Puncte
3 Manolea Claudia Alina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:26:15 Timp 302 Cod 0 Puncte
4 Dragomir Remus Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:21:03 Timp 664 Cod 0 Puncte
4 Polbaciu Pamela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:30:45 Timp 1491 Cod 0 Puncte
5 Gagu Olguta Liceul cu program sportiv Braila 02:42:81 Timp 1465 Cod 0 Puncte
5 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:28:70 Timp 791 Cod 0 Puncte
6 Popa Ellen Betrix Liceul cu program sportiv Braila 02:49:90 Timp 1459 Cod 0 Puncte
6 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:30:89 Timp 730 Cod 0 Puncte
7 Bondor George Alexandru Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:31:50 Timp 798 Cod 0 Puncte
7 Paulescu Alina Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:41:17 Timp 1604 Cod 0 Puncte

Ziua 3 sesiunea 1

10. 200 m bras (15 - 16 ani) Feminin

1 Damian Diana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:49:61 Timp 1167 Cod 0 Puncte
1 Nistor Catalin Liceul cu program sportiv Braila 02:27:40 Timp 684 Cod 0 Puncte
2 Dumitru Denisa Adriana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:51:46 Timp 1524 Cod 0 Puncte
2 Tudor Florin Octavian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:30:56 Timp 744 Cod 0 Puncte
3 Schreiber Liviu Catalin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:32:01 Timp 715 Cod 0 Puncte
3 Bujor Andreea Roxana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:56:09 Timp 3073 Cod 0 Puncte
4 Ionescu Ramona Cornelia Liceul cu program sportiv Braila 03:02:46 Timp 1153 Cod 0 Puncte
4 Coltoi Mircea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:33:55 Timp 800 Cod 0 Puncte
5 Prodan Sorina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:04:50 Timp 1587 Cod 0 Puncte
5 Jors Alexandru Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 02:34:92 Timp 702 Cod 0 Puncte
6 Benchis Florina Adriana Clubul Sportiv Municipal Timisoara 03:10:00 Timp 1712 Cod 0 Puncte
6 Marciu Dragomir Marius Clubul Sportiv Scolar Resita 02:35:28 Timp 703 Cod 0 Puncte
7 Lupu Laurentiu Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:41:24 Timp 731 Cod 0 Puncte
7 Badaluta Alina Maria Liceul cu program sportiv Bacau 03:14:55 Timp 1225 Cod 0 Puncte
8 Anton Cristian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:45:59 Timp 706 Cod 0 Puncte

11. 1500 m liber (17 - 18 ani) Masculin

1 Negru Adrian Nicolae Sport Club Municipal Bacau 16:24:36 Timp 674 Cod 0 Puncte
2 Gheorghe Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 17:00:41 Timp 685 Cod 0 Puncte
3 Ileana Dan Vasile Liceul cu program sportiv Alba Iulia 18:05:75 Timp 1121 Cod 0 Puncte
4 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 19:45:90 Timp 730 Cod 0 Puncte

12. 200 m liber (15 - 16 ani) Feminin

1 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:13:02 Timp 0 Puncte
2 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 09:29:88 Timp 0 Puncte
3 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 09:33:86 Timp 0 Puncte
4 Liceul cu program sportiv Braila 09:51:16 Timp 0 Puncte
5 Liceul cu program sportiv Braila 09:53:44 Timp 0 Puncte

13. 50 m liber (15 - 16 ani) Feminin

1 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 00:26:06 Timp 1458 Cod 0 Puncte
1 Murarasu Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:24:60 Timp 687 Cod 0 Puncte
2 Tudose Emilia Gabriela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:57 Timp 1528 Cod 0 Puncte
2 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 00:24:69 Timp 969 Cod 0 Puncte
3 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:25:10 Timp 710 Cod 0 Puncte
3 Paulescu Alina Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:28:95 Timp 1604 Cod 0 Puncte
4 Gagu Olguta Liceul cu program sportiv Braila 00:29:21 Timp 1465 Cod 0 Puncte
4 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:25:59 Timp 791 Cod 0 Puncte
5 Marginean Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:25:81 Timp 816 Cod 0 Puncte
5 Tocu Alina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:39 Timp 1610 Cod 0 Puncte
6 Dragomir Remus Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:25:92 Timp 664 Cod 0 Puncte
6 Tone Carmen Simona Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:29:53 Timp 2915 Cod 0 Puncte
7 Vlad Denisa Marilena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:89 Timp 1036 Cod 0 Puncte
7 Manea Adrian Liceul cu program sportiv Braila 00:28:30 Timp 742 Cod 0 Puncte
8 Rebka Diana Iulia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:29:76 Timp 1139 Cod 0 Puncte
8 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:26:28 Timp 730 Cod 0 Puncte
9 Negreanu Raluca Oana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:29:79 Timp 1141 Cod 0 Puncte
9 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:26:44 Timp 688 Cod 0 Puncte
10 Polbaciu Pamela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:29:85 Timp 1491 Cod 0 Puncte
10 Bondor George Alexandru Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:27:37 Timp 798 Cod 0 Puncte
11 Ileana Dan Vasile Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:27:61 Timp 1121 Cod 0 Puncte
11 Marginean Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:88 Timp 1523 Cod 0 Puncte
12 Gheorghe Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:43 Timp 685 Cod 0 Puncte
12 Stanescu Ana Mirabela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:57 Timp 3184 Cod 0 Puncte
13 Nicolaica Patricia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:30:61 Timp 1609 Cod 0 Puncte
14 Benchis Florina Adriana Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:30:99 Timp 1712 Cod 0 Puncte
15 Palea Roxana Domnita Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:35 Timp 1495 Cod 0 Puncte
16 Petreanu Iulia Cristina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:31:52 Timp 2892 Cod 0 Puncte
17 Ene Maria Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:95 Timp 2154 Cod 0 Puncte
18 Badaluta Alina Maria Liceul cu program sportiv Bacau 00:32:52 Timp 1225 Cod 0 Puncte
19 Stratianu Anca Oana Liceul cu program sportiv Braila 00:32:84 Timp 1331 Cod 0 Puncte

14. 200 m spate (15 - 16 ani) Feminin

1 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 02:15:52 Timp 1458 Cod 0 Puncte
1 Ciurca Andrei Remus Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:07:34 Timp 909 Cod 0 Puncte
2 Manolea Claudia Alina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:21:05 Timp 302 Cod 0 Puncte
2 Oprea Dumitru Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:18:08 Timp 2561 Cod 0 Puncte
3 Marginean Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:20:21 Timp 816 Cod 0 Puncte
3 Radu Ana Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:22:47 Timp 1126 Cod 0 Puncte
4 Felesco Florin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:21:22 Timp 757 Cod 0 Puncte
4 Mustata Cristina Elena Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:30:16 Timp 1330 Cod 0 Puncte
5 Popa Ellen Betrix Liceul cu program sportiv Braila 02:30:71 Timp 1459 Cod 0 Puncte
5 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:29:37 Timp 730 Cod 0 Puncte
6 Jurjan Andrea Ildiko Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:33:62 Timp 1494 Cod 0 Puncte
7 Stratianu Anca Oana Liceul cu program sportiv Braila 03:00:93 Timp 1331 Cod 0 Puncte

Ziua 4 sesiunea 1

15. 200 m fluture (17 - 18 ani) Masculin

1 Polbaciu Pamela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:27:07 Timp 1491 Cod 0 Puncte
1 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:07:31 Timp 688 Cod 0 Puncte
2 Tocu Alina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:27:86 Timp 1610 Cod 0 Puncte
2 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:08:75 Timp 710 Cod 0 Puncte
3 Rebka Diana Iulia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:33:69 Timp 1139 Cod 0 Puncte
3 Gheorghe Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:09:37 Timp 685 Cod 0 Puncte
4 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:12:40 Timp 791 Cod 0 Puncte
4 Jurjan Andrea Ildiko Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:33:77 Timp 1494 Cod 0 Puncte
5 Negru Adrian Nicolae Sport Club Municipal Bacau 02:12:05 Timp 674 Cod 0 Puncte
5 Nicolaica Patricia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:34:73 Timp 1609 Cod 0 Puncte
6 Felesco Florin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:17:31 Timp 757 Cod 0 Puncte
6 Stanescu Ana Mirabela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:37:40 Timp 3184 Cod 0 Puncte
7 Cilici Mirela Elena Liceul cu program sportiv Braila 02:51:10 Timp 1383 Cod 0 Puncte
7 Coltoi Mircea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:17:33 Timp 800 Cod 0 Puncte
8 Bondor George Alexandru Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:28:23 Timp 798 Cod 0 Puncte

16. 100 m liber (17 - 18 ani) Masculin

1 Radu Ana Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:02:34 Timp 1126 Cod 0 Puncte
1 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 00:53:91 Timp 969 Cod 0 Puncte
2 Marginean Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:35 Timp 1523 Cod 0 Puncte
2 Murarasu Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:54:39 Timp 687 Cod 0 Puncte
3 Marginean Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:55:16 Timp 816 Cod 0 Puncte
3 Negreanu Raluca Oana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:03:12 Timp 1141 Cod 0 Puncte
4 Oprea Dumitru Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:56:28 Timp 2561 Cod 0 Puncte
4 Paulescu Alina Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:03:44 Timp 1604 Cod 0 Puncte
5 Manea Adrian Liceul cu program sportiv Braila 00:56:79 Timp 742 Cod 0 Puncte
5 Vlad Denisa Marilena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:03:66 Timp 1036 Cod 0 Puncte
6 Tudose Emilia Gabriela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:03:79 Timp 1528 Cod 0 Puncte
6 Dragomir Remus Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:57:57 Timp 664 Cod 0 Puncte
7 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:57:76 Timp 730 Cod 0 Puncte
7 Gagu Olguta Liceul cu program sportiv Braila 01:06:66 Timp 1465 Cod 0 Puncte
8 Schreiber Liviu Catalin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:57:95 Timp 715 Cod 0 Puncte
8 Nicolaica Patricia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:05:38 Timp 1609 Cod 0 Puncte
9 Ileana Dan Vasile Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:59:09 Timp 1121 Cod 0 Puncte
9 Mustata Cristina Elena Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:05:43 Timp 1330 Cod 0 Puncte
10 Lupu Laurentiu Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:59:53 Timp 731 Cod 0 Puncte
10 Tocu Alina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:05:62 Timp 1610 Cod 0 Puncte
11 Tudor Florin Octavian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:00:76 Timp 744 Cod 0 Puncte
11 Ionescu Ramona Cornelia Liceul cu program sportiv Braila 01:05:76 Timp 1153 Cod 0 Puncte
12 Damian Diana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:07:54 Timp 1167 Cod 0 Puncte
13 Stanescu Ana Mirabela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:93 Timp 3184 Cod 0 Puncte
14 Palea Roxana Domnita Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:08:26 Timp 1495 Cod 0 Puncte
15 Popa Ellen Betrix Liceul cu program sportiv Braila 01:11:12 Timp 1459 Cod 0 Puncte
16 Badaluta Alina Maria Liceul cu program sportiv Bacau 01:13:83 Timp 1225 Cod 0 Puncte

17. 200 m liber (15 - 16 ani) Feminin

1 Manolea Claudia Alina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:09:52 Timp 302 Cod 0 Puncte
1 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:56:68 Timp 710 Cod 0 Puncte
2 Radu Ana Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:10:44 Timp 1126 Cod 0 Puncte
2 Negru Adrian Nicolae Sport Club Municipal Bacau 02:00:29 Timp 674 Cod 0 Puncte
3 Marginean Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:12:51 Timp 1523 Cod 0 Puncte
3 Gheorghe Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:05:69 Timp 685 Cod 0 Puncte
4 Vlad Denisa Marilena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:20:00 Timp 1036 Cod 0 Puncte
4 Marginean Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:01:79 Timp 816 Cod 0 Puncte
5 Paulescu Alina Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:25:04 Timp 1604 Cod 0 Puncte
5 Dragomir Remus Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:05:89 Timp 664 Cod 0 Puncte
6 Palea Roxana Domnita Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:25:51 Timp 1495 Cod 0 Puncte
6 Oprea Dumitru Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:09:03 Timp 2561 Cod 0 Puncte
7 Gagu Olguta Liceul cu program sportiv Braila 02:25:85 Timp 1465 Cod 0 Puncte
7 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 02:13:98 Timp 969 Cod 0 Puncte
8 Benchis Florina Adriana Clubul Sportiv Municipal Timisoara 02:32:58 Timp 1712 Cod 0 Puncte
8 Murarasu Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 02:14:60 Timp 687 Cod 0 Puncte
9 Badaluta Alina Maria Liceul cu program sportiv Bacau 02:35:60 Timp 1225 Cod 0 Puncte
9 Anton Cristian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:15:04 Timp 706 Cod 0 Puncte
10 Lupu Laurentiu Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:16:05 Timp 731 Cod 0 Puncte
10 Prodan Sorina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:37:81 Timp 1587 Cod 0 Puncte
11 Tudor Florin Octavian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:17:06 Timp 744 Cod 0 Puncte
12 Marciu Dragomir Marius Clubul Sportiv Scolar Resita 02:31:37 Timp 703 Cod 0 Puncte
13 Jors Alexandru Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 02:36:13 Timp 702 Cod 0 Puncte

Ziua 5 sesiunea 1

18. 100 m liber (15 - 16 ani) Feminin

1 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 04:17:38 Timp 0 Puncte
2 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:20:43 Timp 0 Puncte
3 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:22:56 Timp 0 Puncte
4 Liceul cu program sportiv Braila 04:25:87 Timp 0 Puncte
5 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 04:28:53 Timp 0 Puncte
6 Liceul cu program sportiv Braila 04:45:61 Timp 0 Puncte

19. 400 m mixt (15 - 16 ani) Feminin

1 Manolea Claudia Alina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:08:85 Timp 302 Cod 0 Puncte
1 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 04:40:11 Timp 791 Cod 0 Puncte
2 Polbaciu Pamela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:19:71 Timp 1491 Cod 0 Puncte
2 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:44:29 Timp 688 Cod 0 Puncte
3 Nistor Catalin Liceul cu program sportiv Braila 04:45:72 Timp 684 Cod 0 Puncte
3 Jurjan Andrea Ildiko Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:35:94 Timp 1494 Cod 0 Puncte
4 Coltoi Mircea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:48:82 Timp 800 Cod 0 Puncte
4 Cilici Mirela Elena Liceul cu program sportiv Braila 05:47:30 Timp 1383 Cod 0 Puncte
5 Rebka Diana Iulia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:48:96 Timp 1139 Cod 0 Puncte

20. 50 m spate (15 - 16 ani) Feminin

1 Ciurca Andrei Remus Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:28:37 Timp 909 Cod 0 Puncte
1 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 00:29:94 Timp 1458 Cod 0 Puncte
2 Manolea Claudia Alina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:71 Timp 302 Cod 0 Puncte
2 Murarasu Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:13 Timp 687 Cod 0 Puncte
3 Paulescu Alina Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:33:70 Timp 1604 Cod 0 Puncte
3 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:29:18 Timp 791 Cod 0 Puncte
4 Mustata Cristina Elena Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:33:71 Timp 1330 Cod 0 Puncte
4 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:39 Timp 969 Cod 0 Puncte
5 Oprea Dumitru Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:93 Timp 2561 Cod 0 Puncte
5 Jurjan Andrea Ildiko Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:33:94 Timp 1494 Cod 0 Puncte
6 Felesco Florin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:31:16 Timp 757 Cod 0 Puncte
6 Popa Ellen Betrix Liceul cu program sportiv Braila 00:34:55 Timp 1459 Cod 0 Puncte
7 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:31:61 Timp 730 Cod 0 Puncte
7 Negreanu Raluca Oana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:35:71 Timp 1141 Cod 0 Puncte
8 Stratianu Anca Oana Liceul cu program sportiv Braila 00:36:43 Timp 1331 Cod 0 Puncte
9 Tugui Emilia Mihaela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:36:77 Timp 3182 Cod 0 Puncte
10 Benchis Florina Adriana Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:38:11 Timp 1712 Cod 0 Puncte
11 Badaluta Alina Maria Liceul cu program sportiv Bacau 00:38:69 Timp 1225 Cod 0 Puncte