Cont

Rezultatele finale pentru Campionatul national - juniori

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m bras (15 - 16 ani) Feminin

1 Paduraru Simona Liceul cu program sportiv Bacau 01:14:49 Timp 230 Cod 0 Puncte
1 Badita Cezar Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:07:63 Timp 547 Cod 0 Puncte
2 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 01:15:77 Timp 1458 Cod 0 Puncte
2 Prada Andrei Contantin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:09:35 Timp 623 Cod 0 Puncte
3 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:17:12 Timp 1615 Cod 0 Puncte
3 Lancea Cosmin Adrian Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:09:38 Timp 608 Cod 0 Puncte
4 Bere Anamaria Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:20:87 Timp 847 Cod 0 Puncte
4 Jors Alexandru Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 01:10:62 Timp 702 Cod 0 Puncte
5 Tudor Florin Octavian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:11:97 Timp 744 Cod 0 Puncte
5 Hayer Andreea Bianca Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:22:60 Timp 915 Cod 0 Puncte
6 Nistor Catalin Liceul cu program sportiv Braila 01:12:36 Timp 684 Cod 0 Puncte
6 Lazar Olimpia Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:23:10 Timp 341 Cod 0 Puncte
7 Terigar Beatrice Gabriela Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:23:28 Timp 1549 Cod 0 Puncte
7 Palea Ciprian Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:12:65 Timp 593 Cod 0 Puncte
8 Ionescu Raluca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:27:40 Timp 338 Cod 0 Puncte
8 Ivcovici Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:13:27 Timp 631 Cod 0 Puncte
9 Isac Laura Andreea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:30:49 Timp 1635 Cod 0 Puncte
9 Marginean Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:13:85 Timp 816 Cod 0 Puncte
10 Coltoi Mircea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:14:38 Timp 800 Cod 0 Puncte
10 Ivan Angelica Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:30:51 Timp 2197 Cod 0 Puncte
11 Petrescu Andrei Madalin Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:16:12 Timp 920 Cod 0 Puncte
12 Gheorghe Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:16:80 Timp 685 Cod 0 Puncte
13 Brezae Marian Nicolae Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:16:80 Timp 4028 Cod 0 Puncte
14 Constantinescu Gabriel Oc Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:18:01 Timp 630 Cod 0 Puncte
15 Bota Adrian Florin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:19:80 Timp 4057 Cod 0 Puncte
16 Stefan Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:26:18 Timp 946 Cod 0 Puncte
17 Chirchiboiu George Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:30:29 Timp 2201 Cod 0 Puncte

2. 400 m liber (15 - 16 ani) Feminin

1 Potec Camelia Alina Liceul cu program sportiv Braila 04:19:63 Timp 314 Cod 0 Puncte
1 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:02:68 Timp 585 Cod 0 Puncte
2 Paduraru Simona Liceul cu program sportiv Bacau 04:19:86 Timp 230 Cod 0 Puncte
2 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:07:03 Timp 536 Cod 0 Puncte
3 Amariei Lica Ciprian Sport Club Municipal Bacau 04:15:90 Timp 594 Cod 0 Puncte
3 Puscasu Aida Daniela Sport Club Municipal Bacau 04:40:90 Timp 829 Cod 0 Puncte
4 Voda Ioan Radu Clubul Sportiv Scolar Sibiu 04:18:36 Timp 620 Cod 0 Puncte
4 Giju Nicoleta Simona Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 04:44:97 Timp 3186 Cod 0 Puncte
5 Andrei Alina Manuela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:47:58 Timp 330 Cod 0 Puncte
5 Rusu Traian Razvan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 04:20:01 Timp 522 Cod 0 Puncte
6 Buidan Adriana Onorica Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:48:14 Timp 309 Cod 0 Puncte
6 Andronescu Matei Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:21:43 Timp 525 Cod 0 Puncte
7 Ciobanu Elena Cristina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 04:55:55 Timp 3181 Cod 0 Puncte
7 Negru Adrian Nicolae Sport Club Municipal Bacau 04:22:26 Timp 674 Cod 0 Puncte
8 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 04:23:79 Timp 791 Cod 0 Puncte
8 Negreanu Raluca Oana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 05:05:01 Timp 1141 Cod 0 Puncte
9 Olteanu Lia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 05:12:33 Timp 249 Cod 0 Puncte
9 Jungheatu Bogdan Florin SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 04:42:39 Timp 628 Cod 0 Puncte
10 Hristov Alina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:14:09 Timp 229 Cod 0 Puncte
10 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 04:52:50 Timp 730 Cod 0 Puncte
11 Seicaru Claudiu Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 04:53:48 Timp 652 Cod 0 Puncte
12 Chirchiboiu George Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 05:08:77 Timp 2201 Cod 0 Puncte

3. 100 m spate (15 - 16 ani) Feminin

1 Udroiu Raluca Antonina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:75 Timp 306 Cod 0 Puncte
1 Florea Razvan Ionut Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:59:34 Timp 586 Cod 0 Puncte
2 Potec Camelia Alina Liceul cu program sportiv Braila 01:07:70 Timp 314 Cod 0 Puncte
2 Ardelean Dan Clubul Sportiv Scolar Resita 01:00:43 Timp 589 Cod 0 Puncte
3 Miclaus Radu Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:01:84 Timp 591 Cod 0 Puncte
3 Orasanu Nicoleta Liceul cu program sportiv Braila 01:09:37 Timp 305 Cod 0 Puncte
4 Sava Adrian Sport Club Municipal Bacau 01:02:93 Timp 540 Cod 0 Puncte
4 Manolea Claudia Alina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:23 Timp 302 Cod 0 Puncte
5 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:05:26 Timp 598 Cod 0 Puncte
5 Ignat Mariana Cristina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:11:26 Timp 244 Cod 0 Puncte
6 Radu Diana Mariana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:14:82 Timp 350 Cod 0 Puncte
6 Fulea Iustin Aurel Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:05:39 Timp 610 Cod 0 Puncte
7 Manof Daniela Ruxandra Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:15:50 Timp 1064 Cod 0 Puncte
7 Oprea Dumitru Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:05:46 Timp 2561 Cod 0 Puncte
8 Circoi Andreea Mona Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:15:53 Timp 1541 Cod 0 Puncte
8 Burcea Emilian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:05:60 Timp 1177 Cod 0 Puncte
9 Petho Andras Zoltan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:06:87 Timp 941 Cod 0 Puncte
9 Ionescu Elena Emilia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:18:71 Timp 235 Cod 0 Puncte
10 Munteanu Mircea Mihai Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:06:99 Timp 599 Cod 0 Puncte
10 Ivan Angelica Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:18:97 Timp 2197 Cod 0 Puncte
11 Andrei Diana Adriana Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:22:51 Timp 858 Cod 0 Puncte
11 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:11:79 Timp 730 Cod 0 Puncte
12 Mircea Diana Nicoleta Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:24:53 Timp 1110 Cod 0 Puncte
12 Seicaru Claudiu Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:12:82 Timp 652 Cod 0 Puncte
13 Constantinescu Gabriel Oc Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:15:23 Timp 630 Cod 0 Puncte
14 Zamfir Victor Andrei Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:16:13 Timp 4336 Cod 0 Puncte
15 Stefan Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:16:42 Timp 946 Cod 0 Puncte
16 Brezae Radu Ioan Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:16:93 Timp 4334 Cod 0 Puncte
17 Franciuc Constantin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:16:97 Timp 818 Cod 0 Puncte
18 Abrudan Vlad Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:20:78 Timp 1088 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

4. 100 m fluture (17 - 18 ani) Masculin

1 Sica Mariana Lavinia Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:03:04 Timp 247 Cod 0 Puncte
1 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 00:57:60 Timp 535 Cod 0 Puncte
2 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:58:03 Timp 710 Cod 0 Puncte
2 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 01:04:93 Timp 1458 Cod 0 Puncte
3 Miclaus Radu Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:58:05 Timp 591 Cod 0 Puncte
3 Orasanu Nicoleta Liceul cu program sportiv Braila 01:07:04 Timp 305 Cod 0 Puncte
4 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:58:52 Timp 536 Cod 0 Puncte
4 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:09:07 Timp 1615 Cod 0 Puncte
5 Andrei Alina Manuela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:10:36 Timp 330 Cod 0 Puncte
5 Andronescu Matei Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:59:51 Timp 525 Cod 0 Puncte
6 Mustata Cristina Elena Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:13:34 Timp 1330 Cod 0 Puncte
6 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:01:03 Timp 585 Cod 0 Puncte
7 Mihalache Florin Valeriu Liceul cu program sportiv Braila 01:02:00 Timp 541 Cod 0 Puncte
7 Alexiu Raluca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:14:43 Timp 257 Cod 0 Puncte
8 Palea Ciprian Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:02:59 Timp 593 Cod 0 Puncte
8 Calin Fani Crinuta Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:16:37 Timp 3187 Cod 0 Puncte
9 Biclineru Alina Felicia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:17:73 Timp 253 Cod 0 Puncte
9 Nodis Cristian Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:02:70 Timp 528 Cod 0 Puncte
10 Bulanga Cristina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:20:11 Timp 344 Cod 0 Puncte
10 Moise Adrian Valentin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:02:88 Timp 1006 Cod 0 Puncte
11 Petho Andras Zoltan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:03:51 Timp 941 Cod 0 Puncte
12 Seicaru Claudiu Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:04:27 Timp 652 Cod 0 Puncte
13 Jungheatu Bogdan Florin SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 01:04:73 Timp 628 Cod 0 Puncte
14 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:04:93 Timp 791 Cod 0 Puncte
15 Mirea Costinel Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:05:89 Timp 625 Cod 0 Puncte
16 Bota Adrian Florin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:07:32 Timp 4057 Cod 0 Puncte
17 Constantinescu Gabriel Oc Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:12:01 Timp 630 Cod 0 Puncte
18 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:12:30 Timp 730 Cod 0 Puncte

5. 1500 m liber (17 - 18 ani) Masculin

1 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15:50:04 Timp 585 Cod 0 Puncte
2 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 16:28:76 Timp 536 Cod 0 Puncte
3 Amariei Lica Ciprian Sport Club Municipal Bacau 17:00:12 Timp 594 Cod 0 Puncte
4 Negru Adrian Nicolae Sport Club Municipal Bacau 17:08:16 Timp 674 Cod 0 Puncte
5 Voda Ioan Radu Clubul Sportiv Scolar Sibiu 17:19:53 Timp 620 Cod 0 Puncte
6 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 19:02:96 Timp 730 Cod 0 Puncte
7 Seicaru Claudiu Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 19:43:72 Timp 652 Cod 0 Puncte
8 Chirchiboiu George Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 20:54:53 Timp 2201 Cod 0 Puncte

6. 800 m liber (15 - 16 ani) Feminin

1 Potec Camelia Alina Liceul cu program sportiv Braila 08:52:20 Timp 314 Cod 0 Puncte
2 Paduraru Simona Liceul cu program sportiv Bacau 09:10:01 Timp 230 Cod 0 Puncte
3 Marginean Madalina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 09:28:56 Timp 1523 Cod 0 Puncte
4 Giju Nicoleta Simona Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 09:54:74 Timp 3186 Cod 0 Puncte
5 Buidan Adriana Onorica Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 09:59:57 Timp 309 Cod 0 Puncte
6 Ciobanu Elena Cristina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 10:05:43 Timp 3181 Cod 0 Puncte
7 Ivan Angelica Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 11:13:06 Timp 2197 Cod 0 Puncte

7. 100 m mixt (17 - 18 ani) Masculin

1 Clubul Sportiv Scolar Resita 04:00:13 Timp 0 Puncte
2 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:05:44 Timp 0 Puncte
3 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:09:69 Timp 0 Puncte
4 Liceul cu program sportiv Braila 04:12:53 Timp 0 Puncte
5 Sport Club Municipal Bacau 04:18:20 Timp 0 Puncte
6 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 04:25:03 Timp 0 Puncte
7 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:48:13 Timp 0 Puncte
99 Liceul cu program sportiv Braila 04:19:90 Timp 0 Puncte

8. 200 m mixt (17 - 18 ani) Masculin

1 Badita Cezar Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:07:50 Timp 547 Cod 0 Puncte
1 Paduraru Simona Liceul cu program sportiv Bacau 02:22:46 Timp 230 Cod 0 Puncte
2 Florea Razvan Ionut Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:12:47 Timp 586 Cod 0 Puncte
2 Hristov Alina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:29:83 Timp 229 Cod 0 Puncte
3 Ignat Mariana Cristina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:34:66 Timp 244 Cod 0 Puncte
3 Nodis Cristian Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:16:69 Timp 528 Cod 0 Puncte
4 Bere Anamaria Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:37:64 Timp 847 Cod 0 Puncte
4 Lancea Cosmin Adrian Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:18:01 Timp 608 Cod 0 Puncte
5 Marginean Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:18:10 Timp 816 Cod 0 Puncte
5 Mustata Cristina Elena Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:38:40 Timp 1330 Cod 0 Puncte
6 Palea Ciprian Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:18:99 Timp 593 Cod 0 Puncte
6 Hayer Andreea Bianca Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:42:02 Timp 915 Cod 0 Puncte
7 Rusu Traian Razvan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:22:13 Timp 522 Cod 0 Puncte
7 Manof Daniela Ruxandra Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:44:91 Timp 1064 Cod 0 Puncte
8 Circoi Andreea Mona Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:47:28 Timp 1541 Cod 0 Puncte
8 Ivcovici Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:23:60 Timp 631 Cod 0 Puncte
9 Radu Diana Mariana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:48:40 Timp 350 Cod 0 Puncte
9 Burcea Emilian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:24:44 Timp 1177 Cod 0 Puncte
10 Jors Alexandru Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 02:26:21 Timp 702 Cod 0 Puncte
11 Nistor Catalin Liceul cu program sportiv Braila 02:27:81 Timp 684 Cod 0 Puncte
12 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:29:61 Timp 598 Cod 0 Puncte
13 Munteanu Mircea Mihai Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:29:71 Timp 599 Cod 0 Puncte
14 Gheorghe Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:31:85 Timp 685 Cod 0 Puncte
15 Bota Adrian Florin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:34:17 Timp 4057 Cod 0 Puncte
16 Constantinescu Gabriel Oc Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:37:41 Timp 630 Cod 0 Puncte
17 Brezae Marian Nicolae Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:40:41 Timp 4028 Cod 0 Puncte
18 Stefan Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:43:70 Timp 946 Cod 0 Puncte
19 Zamfir Victor Andrei Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:47:47 Timp 4336 Cod 0 Puncte

Ziua 3 sesiunea 1

9. 200 m bras (15 - 16 ani) Feminin

1 Badita Cezar Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:27:72 Timp 547 Cod 0 Puncte
1 Paduraru Simona Liceul cu program sportiv Bacau 02:36:87 Timp 230 Cod 0 Puncte
2 Lancea Cosmin Adrian Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:31:24 Timp 608 Cod 0 Puncte
2 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 02:48:20 Timp 1458 Cod 0 Puncte
3 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:48:29 Timp 1615 Cod 0 Puncte
3 Prada Andrei Contantin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:33:79 Timp 623 Cod 0 Puncte
4 Bere Anamaria Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:58:00 Timp 847 Cod 0 Puncte
4 Jors Alexandru Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 02:34:05 Timp 702 Cod 0 Puncte
5 Lazar Olimpia Clubul Sportiv Municipal Timisoara 02:58:50 Timp 341 Cod 0 Puncte
5 Coltoi Mircea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:34:34 Timp 800 Cod 0 Puncte
6 Hayer Andreea Bianca Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:59:21 Timp 915 Cod 0 Puncte
6 Tudor Florin Octavian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:34:66 Timp 744 Cod 0 Puncte
7 Nistor Catalin Liceul cu program sportiv Braila 02:35:94 Timp 684 Cod 0 Puncte
7 Terigar Beatrice Gabriela Clubul Sportiv Scolar ARAD 03:03:08 Timp 1549 Cod 0 Puncte
8 Palea Ciprian Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:38:17 Timp 593 Cod 0 Puncte
8 Ionescu Raluca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:05:24 Timp 338 Cod 0 Puncte
9 Isac Laura Andreea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:15:22 Timp 1635 Cod 0 Puncte
9 Ivcovici Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:39:21 Timp 631 Cod 0 Puncte
10 Gheorghe Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:40:37 Timp 685 Cod 0 Puncte
11 Petrescu Andrei Madalin Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:47:83 Timp 920 Cod 0 Puncte
12 Constantinescu Gabriel Oc Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:50:06 Timp 630 Cod 0 Puncte
13 Bota Adrian Florin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:53:55 Timp 4057 Cod 0 Puncte
14 Brezae Marian Nicolae Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:53:95 Timp 4028 Cod 0 Puncte
15 Stefan Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:02:84 Timp 946 Cod 0 Puncte

10. 200 m liber (15 - 16 ani) Feminin

1 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 09:31:84 Timp 0 Puncte
2 Clubul Sportiv Scolar Resita 08:07:51 Timp 0 Puncte
3 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 08:14:11 Timp 0 Puncte
4 Sport Club Municipal Bacau 08:25:34 Timp 0 Puncte
5 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 08:33:24 Timp 0 Puncte
99 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 08:27:70 Timp 0 Puncte

11. 50 m liber (13 - 14 ani) Feminin

1 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 00:24:34 Timp 535 Cod 0 Puncte
1 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 00:27:75 Timp 1458 Cod 0 Puncte
2 Potoceanu Alexa Clubul Sportiv Scolar Resita 00:24:89 Timp 533 Cod 0 Puncte
2 Potec Camelia Alina Liceul cu program sportiv Braila 00:27:81 Timp 314 Cod 0 Puncte
3 Negreanu Raluca Oana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:28:57 Timp 1141 Cod 0 Puncte
3 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:25:13 Timp 585 Cod 0 Puncte
4 Puscasu Aida Daniela Sport Club Municipal Bacau 00:28:58 Timp 829 Cod 0 Puncte
4 Andronescu Matei Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:25:39 Timp 525 Cod 0 Puncte
5 Orasanu Nicoleta Liceul cu program sportiv Braila 00:28:93 Timp 305 Cod 0 Puncte
5 Mihalache Florin Valeriu Liceul cu program sportiv Braila 00:25:40 Timp 541 Cod 0 Puncte
6 Pop Doru Calin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:25:70 Timp 592 Cod 0 Puncte
6 Giju Nicoleta Simona Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:29:12 Timp 3186 Cod 0 Puncte
7 Nodis Cristian Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:25:78 Timp 528 Cod 0 Puncte
7 Andrei Alina Manuela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:21 Timp 330 Cod 0 Puncte
8 Jors Alexandru Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 00:26:06 Timp 702 Cod 0 Puncte
8 Ignat Mariana Cristina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:74 Timp 244 Cod 0 Puncte
9 Ivan Angelica Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:30:98 Timp 2197 Cod 0 Puncte
9 Prada Andrei Contantin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:26:27 Timp 623 Cod 0 Puncte
10 Stefan Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:31:18 Timp 4700 Cod 0 Puncte
10 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:26:38 Timp 710 Cod 0 Puncte
11 Andrei Diana Adriana Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:31:60 Timp 858 Cod 0 Puncte
11 Miclaus Radu Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:26:41 Timp 591 Cod 0 Puncte
12 Munteanu Mircea Mihai Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:26:47 Timp 599 Cod 0 Puncte
12 Alexiu Raluca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:31:61 Timp 257 Cod 0 Puncte
13 Voda Ioan Radu Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:26:51 Timp 620 Cod 0 Puncte
13 Stan Ioana Cristina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:31:68 Timp 1634 Cod 0 Puncte
14 Olteanu Lia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:31:77 Timp 249 Cod 0 Puncte
14 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:26:66 Timp 536 Cod 0 Puncte
15 Ionescu Elena Emilia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:31:79 Timp 235 Cod 0 Puncte
15 Moise Adrian Valentin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:26:73 Timp 1006 Cod 0 Puncte
16 Lohan Ioana Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:31:86 Timp 1269 Cod 0 Puncte
16 Burcea Emilian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:27:06 Timp 1177 Cod 0 Puncte
17 Mirea Costinel Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:27:10 Timp 625 Cod 0 Puncte
17 Biclineru Alina Felicia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:32:58 Timp 253 Cod 0 Puncte
18 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:27:11 Timp 730 Cod 0 Puncte
18 Lazar Olimpia Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:34:12 Timp 341 Cod 0 Puncte
19 Bulanga Cristina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:34:24 Timp 344 Cod 0 Puncte
19 Chirvasoiu Mihai Teodor Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:27:24 Timp 905 Cod 0 Puncte
20 Mircea Diana Nicoleta Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:34:30 Timp 1110 Cod 0 Puncte
20 Marginean Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:27:26 Timp 816 Cod 0 Puncte
21 Rusu Traian Razvan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:27:27 Timp 522 Cod 0 Puncte
22 Brezae Marian Nicolae Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:27:43 Timp 4028 Cod 0 Puncte
23 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:27:48 Timp 791 Cod 0 Puncte
24 Seicaru Claudiu Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:27:54 Timp 652 Cod 0 Puncte
25 Jungheatu Bogdan Florin SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 00:27:56 Timp 628 Cod 0 Puncte
26 Ionescu Stefan Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:27:71 Timp 780 Cod 0 Puncte
27 Franciuc Constantin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:27:86 Timp 818 Cod 0 Puncte
28 Albu Lavinius Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:28:02 Timp 634 Cod 0 Puncte
29 Constantinescu Gabriel Oc Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:28:29 Timp 630 Cod 0 Puncte
30 Brezae Radu Ioan Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:28:92 Timp 4334 Cod 0 Puncte
31 Burcea Gheorghe Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:18 Timp 2565 Cod 0 Puncte
32 Lupu Mihai Iosif Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:29:25 Timp 1341 Cod 0 Puncte
33 Bota Adrian Florin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:42 Timp 4057 Cod 0 Puncte
34 Stefan Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:29:99 Timp 946 Cod 0 Puncte
35 Zamfir Victor Andrei Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:30:11 Timp 4336 Cod 0 Puncte
36 Chirchiboiu George Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:30:60 Timp 2201 Cod 0 Puncte

12. 200 m spate (15 - 16 ani) Feminin

1 Udroiu Raluca Antonina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:19:29 Timp 306 Cod 0 Puncte
1 Florea Razvan Ionut Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:07:19 Timp 586 Cod 0 Puncte
2 Potec Camelia Alina Liceul cu program sportiv Braila 02:19:59 Timp 314 Cod 0 Puncte
2 Ardelean Dan Clubul Sportiv Scolar Resita 02:09:03 Timp 589 Cod 0 Puncte
3 Sava Adrian Sport Club Municipal Bacau 02:13:31 Timp 540 Cod 0 Puncte
3 Manolea Claudia Alina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:27:06 Timp 302 Cod 0 Puncte
4 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:18:14 Timp 598 Cod 0 Puncte
4 Hristov Alina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:28:32 Timp 229 Cod 0 Puncte
5 Ignat Mariana Cristina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:33:29 Timp 244 Cod 0 Puncte
5 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:20:34 Timp 791 Cod 0 Puncte
6 Buidan Adriana Onorica Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:33:61 Timp 309 Cod 0 Puncte
6 Fulea Iustin Aurel Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:20:63 Timp 610 Cod 0 Puncte
7 Manof Daniela Ruxandra Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:40:66 Timp 1064 Cod 0 Puncte
7 Oprea Dumitru Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:21:75 Timp 2561 Cod 0 Puncte
8 Circoi Andreea Mona Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:43:01 Timp 1541 Cod 0 Puncte
8 Petho Andras Zoltan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:22:52 Timp 941 Cod 0 Puncte
9 Burcea Emilian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:23:62 Timp 1177 Cod 0 Puncte
9 Radu Diana Mariana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:43:14 Timp 350 Cod 0 Puncte
10 Munteanu Mircea Mihai Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:29:42 Timp 599 Cod 0 Puncte
10 Ionescu Elena Emilia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:47:69 Timp 235 Cod 0 Puncte
11 Ivan Angelica Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 02:49:07 Timp 2197 Cod 0 Puncte
11 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:36:21 Timp 730 Cod 0 Puncte
12 Mircea Diana Nicoleta Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:55:76 Timp 1110 Cod 0 Puncte
12 Constantinescu Gabriel Oc Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:36:32 Timp 630 Cod 0 Puncte
13 Andrei Diana Adriana Clubul Sportiv Municipal Timisoara 03:01:97 Timp 858 Cod 0 Puncte
13 Stefan Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:40:93 Timp 946 Cod 0 Puncte
14 Zamfir Victor Andrei Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:47:80 Timp 4336 Cod 0 Puncte
14 Olteanu Lia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:09:25 Timp 249 Cod 0 Puncte
15 Franciuc Constantin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:48:02 Timp 818 Cod 0 Puncte
16 Brezae Radu Ioan Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:50:19 Timp 4334 Cod 0 Puncte
17 Abrudan Vlad Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:59:62 Timp 1088 Cod 0 Puncte

Ziua 4 sesiunea 1

13. 200 m fluture (17 - 18 ani) Masculin

1 Sica Mariana Lavinia Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:17:87 Timp 247 Cod 0 Puncte
1 Miclaus Radu Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:07:65 Timp 591 Cod 0 Puncte
2 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:11:26 Timp 710 Cod 0 Puncte
2 Ciobanu Elena Cristina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:34:19 Timp 3181 Cod 0 Puncte
3 Nodis Cristian Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:14:86 Timp 528 Cod 0 Puncte
3 Calin Fani Crinuta Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:40:69 Timp 3187 Cod 0 Puncte
4 Lancea Cosmin Adrian Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:17:43 Timp 608 Cod 0 Puncte
4 Orasanu Nicoleta Liceul cu program sportiv Braila 02:46:97 Timp 305 Cod 0 Puncte
5 Alexiu Raluca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:48:60 Timp 257 Cod 0 Puncte
5 Petho Andras Zoltan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:20:96 Timp 941 Cod 0 Puncte
6 Olteanu Lia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:51:45 Timp 249 Cod 0 Puncte
6 Jungheatu Bogdan Florin SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:22:97 Timp 628 Cod 0 Puncte
7 Seicaru Claudiu Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:30:87 Timp 652 Cod 0 Puncte
8 Bota Adrian Florin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:31:75 Timp 4057 Cod 0 Puncte

14. 100 m liber (17 - 18 ani) Masculin

1 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 00:52:80 Timp 535 Cod 0 Puncte
1 Potec Camelia Alina Liceul cu program sportiv Braila 00:58:26 Timp 314 Cod 0 Puncte
2 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:53:58 Timp 585 Cod 0 Puncte
2 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:00:28 Timp 1615 Cod 0 Puncte
3 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 01:00:66 Timp 1458 Cod 0 Puncte
3 Florea Razvan Ionut Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:53:87 Timp 586 Cod 0 Puncte
4 Puscasu Aida Daniela Sport Club Municipal Bacau 01:01:41 Timp 829 Cod 0 Puncte
4 Potoceanu Alexa Clubul Sportiv Scolar Resita 00:54:05 Timp 533 Cod 0 Puncte
5 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:55:06 Timp 536 Cod 0 Puncte
5 Giju Nicoleta Simona Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:01:87 Timp 3186 Cod 0 Puncte
6 Andronescu Matei Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:55:41 Timp 525 Cod 0 Puncte
6 Negreanu Raluca Oana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:01:94 Timp 1141 Cod 0 Puncte
7 Pop Doru Calin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:55:95 Timp 592 Cod 0 Puncte
7 Andrei Alina Manuela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:02:66 Timp 330 Cod 0 Puncte
8 Prada Andrei Contantin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:57:05 Timp 623 Cod 0 Puncte
8 Orasanu Nicoleta Liceul cu program sportiv Braila 01:06:09 Timp 305 Cod 0 Puncte
9 Palea Ciprian Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:57:15 Timp 593 Cod 0 Puncte
9 Ignat Mariana Cristina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:06:22 Timp 244 Cod 0 Puncte
10 Ivcovici Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:57:45 Timp 631 Cod 0 Puncte
10 Hayer Andreea Bianca Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:06:43 Timp 915 Cod 0 Puncte
11 Hristov Alina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:08:37 Timp 229 Cod 0 Puncte
11 Voda Ioan Radu Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:57:56 Timp 620 Cod 0 Puncte
12 Manof Daniela Ruxandra Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:08:87 Timp 1064 Cod 0 Puncte
12 Rusu Traian Razvan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:57:66 Timp 522 Cod 0 Puncte
13 Munteanu Mircea Mihai Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:58:55 Timp 599 Cod 0 Puncte
13 Lohan Ioana Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:09:36 Timp 1269 Cod 0 Puncte
14 Fulea Iustin Aurel Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:58:80 Timp 610 Cod 0 Puncte
14 Ivan Angelica Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:09:56 Timp 2197 Cod 0 Puncte
15 Moise Adrian Valentin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:59:11 Timp 1006 Cod 0 Puncte
15 Andrei Diana Adriana Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:10:45 Timp 858 Cod 0 Puncte
16 Ionescu Elena Emilia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:10:53 Timp 235 Cod 0 Puncte
16 Mihalache Florin Valeriu Liceul cu program sportiv Braila 00:59:28 Timp 541 Cod 0 Puncte
17 Circoi Andreea Mona Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:11:40 Timp 1541 Cod 0 Puncte
17 Burcea Emilian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:59:49 Timp 1177 Cod 0 Puncte
18 Radu Diana Mariana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:11:54 Timp 350 Cod 0 Puncte
18 Catichi Cristian Vasile Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:00:21 Timp 673 Cod 0 Puncte
19 Stan Ioana Cristina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:12:26 Timp 1634 Cod 0 Puncte
19 Chirvasoiu Mihai Teodor Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:00:27 Timp 905 Cod 0 Puncte
20 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:00:32 Timp 791 Cod 0 Puncte
20 Ionescu Raluca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:13:00 Timp 338 Cod 0 Puncte
21 Brezae Marian Nicolae Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:00:46 Timp 4028 Cod 0 Puncte
21 Bulanga Cristina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:13:58 Timp 344 Cod 0 Puncte
22 Ionescu Stefan Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:00:57 Timp 780 Cod 0 Puncte
22 Mircea Diana Nicoleta Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:14:82 Timp 1110 Cod 0 Puncte
23 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:00:91 Timp 730 Cod 0 Puncte
24 Mirea Costinel Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:01:00 Timp 625 Cod 0 Puncte
25 Albu Lavinius Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:01:09 Timp 634 Cod 0 Puncte
26 Burcea Gheorghe Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:02:30 Timp 2565 Cod 0 Puncte
27 Brezae Radu Ioan Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:03:76 Timp 4334 Cod 0 Puncte
28 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:03:97 Timp 598 Cod 0 Puncte
29 Franciuc Constantin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:04:31 Timp 818 Cod 0 Puncte
30 Lupu Mihai Iosif Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:04:44 Timp 1341 Cod 0 Puncte
31 Gheorghe Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:04:82 Timp 685 Cod 0 Puncte
32 Stefan Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:05:89 Timp 946 Cod 0 Puncte
33 Constantinescu Gabriel Oc Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:06:42 Timp 630 Cod 0 Puncte
34 Abrudan Vlad Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:06:86 Timp 1088 Cod 0 Puncte
35 Zamfir Victor Andrei Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:08:23 Timp 4336 Cod 0 Puncte
36 Chirchiboiu George Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:09:89 Timp 2201 Cod 0 Puncte
37 Badita Cezar Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:13:48 Timp 547 Cod 0 Puncte

Ziua 5 sesiunea 1

15. 100 m liber (17 - 18 ani) Masculin

1 Clubul Sportiv Scolar Resita 03:38:48 Timp 0 Puncte
2 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:40:79 Timp 0 Puncte
3 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:49:67 Timp 0 Puncte
4 Sport Club Municipal Bacau 03:51:81 Timp 0 Puncte
5 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:55:56 Timp 0 Puncte
6 Liceul cu program sportiv Braila 04:00:55 Timp 0 Puncte
7 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:14:15 Timp 0 Puncte
99 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:53:13 Timp 0 Puncte

16. 200 m liber (15 - 16 ani) Feminin

1 Potec Camelia Alina Liceul cu program sportiv Braila 02:04:05 Timp 314 Cod 0 Puncte
1 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:53:91 Timp 585 Cod 0 Puncte
2 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:56:06 Timp 536 Cod 0 Puncte
2 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:09:89 Timp 1615 Cod 0 Puncte
3 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 01:56:59 Timp 535 Cod 0 Puncte
3 Puscasu Aida Daniela Sport Club Municipal Bacau 02:13:29 Timp 829 Cod 0 Puncte
4 Giju Nicoleta Simona Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:13:44 Timp 3186 Cod 0 Puncte
4 Florea Razvan Ionut Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:00:07 Timp 586 Cod 0 Puncte
5 Andrei Alina Manuela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:16:49 Timp 330 Cod 0 Puncte
5 Potoceanu Alexa Clubul Sportiv Scolar Resita 02:01:73 Timp 533 Cod 0 Puncte
6 Negreanu Raluca Oana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:17:83 Timp 1141 Cod 0 Puncte
6 Amariei Lica Ciprian Sport Club Municipal Bacau 02:02:82 Timp 594 Cod 0 Puncte
7 Ardelean Dan Clubul Sportiv Scolar Resita 02:03:62 Timp 589 Cod 0 Puncte
7 Buidan Adriana Onorica Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:19:10 Timp 309 Cod 0 Puncte
8 Rusu Traian Razvan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:03:70 Timp 522 Cod 0 Puncte
8 Orasanu Nicoleta Liceul cu program sportiv Braila 02:24:93 Timp 305 Cod 0 Puncte
9 Ivcovici Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:03:82 Timp 631 Cod 0 Puncte
9 Hayer Andreea Bianca Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:25:61 Timp 915 Cod 0 Puncte
10 Olteanu Lia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:29:62 Timp 249 Cod 0 Puncte
10 Pop Doru Calin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:04:11 Timp 592 Cod 0 Puncte
11 Manof Daniela Ruxandra Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:32:27 Timp 1064 Cod 0 Puncte
11 Voda Ioan Radu Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:04:27 Timp 620 Cod 0 Puncte
12 Radu Diana Mariana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:34:81 Timp 350 Cod 0 Puncte
12 Prada Andrei Contantin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:05:44 Timp 623 Cod 0 Puncte
13 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:05:49 Timp 710 Cod 0 Puncte
13 Ivan Angelica Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 02:36:09 Timp 2197 Cod 0 Puncte
14 Andronescu Matei Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:07:03 Timp 525 Cod 0 Puncte
14 Circoi Andreea Mona Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:36:79 Timp 1541 Cod 0 Puncte
15 Fulea Iustin Aurel Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:07:90 Timp 610 Cod 0 Puncte
15 Terigar Beatrice Gabriela Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:38:15 Timp 1549 Cod 0 Puncte
16 Mircea Diana Nicoleta Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:42:18 Timp 1110 Cod 0 Puncte
16 Oprea Dumitru Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:09:99 Timp 2561 Cod 0 Puncte
17 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:10:30 Timp 791 Cod 0 Puncte
18 Moise Adrian Valentin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:10:95 Timp 1006 Cod 0 Puncte
19 Chirvasoiu Mihai Teodor Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:12:28 Timp 905 Cod 0 Puncte
20 Petrescu Andrei Madalin Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:15:75 Timp 920 Cod 0 Puncte
21 Gheorghe Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:17:34 Timp 685 Cod 0 Puncte
22 Brezae Marian Nicolae Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:18:03 Timp 4028 Cod 0 Puncte
23 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:18:86 Timp 730 Cod 0 Puncte
24 Lupu Mihai Iosif Clubul Sportiv Municipal Timisoara 02:27:67 Timp 1341 Cod 0 Puncte
25 Chirchiboiu George Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 02:34:48 Timp 2201 Cod 0 Puncte

17. 400 m mixt (17 - 18 ani) Masculin

1 Paduraru Simona Liceul cu program sportiv Bacau 04:59:43 Timp 230 Cod 0 Puncte
1 Badita Cezar Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:31:12 Timp 547 Cod 0 Puncte
2 Udroiu Raluca Antonina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:05:83 Timp 306 Cod 0 Puncte
2 Miclaus Radu Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 04:49:32 Timp 591 Cod 0 Puncte
3 Nodis Cristian Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:55:48 Timp 528 Cod 0 Puncte
3 Hristov Alina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:23:06 Timp 229 Cod 0 Puncte
4 Palea Ciprian Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:57:86 Timp 593 Cod 0 Puncte
4 Bere Anamaria Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:23:25 Timp 847 Cod 0 Puncte
5 Lancea Cosmin Adrian Clubul Sportiv Scolar ARAD 04:58:21 Timp 608 Cod 0 Puncte
5 Ignat Mariana Cristina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 05:38:75 Timp 244 Cod 0 Puncte
6 Ilie Florin Sport Club Municipal Bacau 05:06:58 Timp 1179 Cod 0 Puncte
7 Schreiber Liviu Catalin Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 05:10:78 Timp 715 Cod 0 Puncte
8 Jungheatu Bogdan Florin SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 05:14:02 Timp 628 Cod 0 Puncte
9 Nistor Catalin Liceul cu program sportiv Braila 05:18:15 Timp 684 Cod 0 Puncte
10 Albu Lavinius Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 05:19:91 Timp 634 Cod 0 Puncte
11 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 05:42:61 Timp 535 Cod 0 Puncte