Cont

Lista de start pentru Campionatul national - juniori

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 16 - 17 ani - Masculin (33 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Abrudan Vlad 1088 1981 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 2 100 m liber - 14 - 15 ani - Feminin (68 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Oprea Mihaela 1012 1981 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99

Proba 3 200 m liber - 16 - 17 ani - Masculin (49 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Maestru Alexandru Felix 710 1981 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 4 400 m mixt - 14 - 15 ani - Feminin (24 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Stefan Alexandru Adrian 946 1981 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 5 200 m liber - 16 - 17 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 6 200 m fluture - 16 - 17 ani - Masculin (24 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ciobanu Elena Cristina 3181 1981 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 7 100 m liber - 14 - 15 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1996 SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 99:99:99

Proba 8 400 m liber - 14 - 15 ani - Feminin (29 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ciobanu Elena Cristina 3181 1981 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 9 100 m spate - 14 - 15 ani - Feminin (35 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Lux Norbert Erwin 598 1980 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 10 200 m bras - 14 - 15 ani - Feminin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Badita Cezar Alexandru 547 1979 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 11 100 m fluture - 14 - 15 ani - Feminin (44 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Tugui Emilia Mihaela 3182 1984 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 12 100 m mixt - 16 - 17 ani - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1996 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Ziua 5 - Sesiunea 1


Proba 13 800 m liber - 14 - 15 ani - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Sarmes Amalia Maria 337 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 14 200 m mixt - 14 - 15 ani - Feminin (37 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Albu Lavinius Lucian 634 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Ziua 6 - Sesiunea 1


Proba 15 1500 m liber - 16 - 17 ani - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Manolea George Ciprian 730 1981 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99

Proba 16 50 m liber - 16 - 17 ani - Masculin (60 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Lela George 4333 1980 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 17 200 m spate - 14 - 15 ani - Feminin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ardelean Dan 589 1980 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99