Cont

Lista de start pentru Campionatul national in bazin acoperit - juniori 2

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 13 - 15 ani - Masculin (78 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Szalay Leonia Cristina 1543 1984 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99

Proba 2 200 m bras - 12 - 13 ani - Feminin (57 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Batea Bianca 1445 1984 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 3 100 m fluture - 12 - 13 ani - Feminin (62 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Sabo Raluca Stefania 1461 1984 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 4 100 m liber - 12 - 13 ani - Feminin (134 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Stefan Alexandru Adrian 946 1981 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99

Proba 5 1500 m liber - 13 - 15 ani - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Manolea George Ciprian 730 1981 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99

Proba 6 200 m liber - 12 - 13 ani - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1996 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 7 50 m liber - 12 - 13 ani - Feminin (133 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Captari Sergiu Alin 3950 1982 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 8 800 m liber - 12 - 13 ani - Feminin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Diaconu Daniel 1324 1983 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 9 400 m mixt - 12 - 13 ani - Feminin (40 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Stancescu Victor Dan 1026 1983 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 10 200 m spate - 12 - 13 ani - Feminin (65 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Saiz Constanta Iulia 1150 1983 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 11 200 m fluture - 12 - 13 ani - Feminin (39 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Sabo Raluca Stefania 1461 1984 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 12 400 m liber - 12 - 13 ani - Feminin (70 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Vinczi Elemer Levente 1242 1983 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 13 100 m mixt - 12 - 13 ani - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99

Proba 14 200 m mixt - 13 - 15 ani - Masculin (120 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Bujor Andreea Roxana 3073 1984 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 15 50 m liber - 12 - 13 ani - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 16 100 m spate - 12 - 13 ani - Feminin (103 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Govoreanu Diana 1527 1984 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99