Cont

Lista de start pentru Campionatul national de seniori si juniori i

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m liber - 16 - 99 ani - Feminin (118 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Zisu Loredana 118 1979 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 2 100 m mixt - 18 - 99 ani - Masculin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99

Proba 3 400 m mixt - 16 - 99 ani - Feminin (35 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Mazilu Ciprian 416 1975 SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 4 200 m bras - 18 - 99 ani - Masculin (42 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Vladut Corina Maria 336 1982 SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 99:99:99

Proba 5 1500 m liber - 18 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Mazilu Calin Aron 420 1975 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 6 200 m liber - 18 - 99 ani - Masculin (71 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Constantinescu Amalia 98 1978 CSS Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 7 200 m liber - 16 - 99 ani - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1995 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 8 100 m spate - 18 - 99 ani - Masculin (42 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Coros Daria Ioana 184 1980 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 9 100 m bras - 16 - 99 ani - Feminin (47 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Giurcaneanu Matei 398 1974 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 10 100 m fluture - 16 - 99 ani - Feminin (53 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Sabau Catalin Eugen 600 1980 SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 99:99:99

Proba 11 400 m liber - 16 - 99 ani - Feminin (38 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Calinescu Bogdan George 425 1975 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 12 200 m spate - 16 - 99 ani - Feminin (39 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Zabreanu Raluca 163 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 13 200 m fluture - 18 - 99 ani - Masculin (35 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Mazilu Ciprian 416 1975 SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 99:99:99

Proba 14 100 m liber - 18 - 99 ani - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1995 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99

Proba 15 50 m liber - 18 - 99 ani - Masculin (91 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Poputa Mircea 519 1979 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 16 800 m liber - 16 - 99 ani - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Jureschi Andreea Natalia 195 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 17 200 m mixt - 18 - 99 ani - Masculin (59 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Paduraru Simona 230 1981 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99