Cont

Lista de start pentru Campionatul national in bazin acoperit - juniori 2

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 13 - 15 ani - Masculin (65 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Grozea Ilie 1004 1981 LPS Braila 99:99:99

Proba 2 200 m bras - 12 - 13 ani - Feminin (61 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Erdo Szabolcs 803 1982 SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 99:99:99

Proba 3 100 m fluture - 13 - 15 ani - Masculin (58 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Stratianu Anca Oana 1331 1983 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99

Proba 4 100 m liber - 12 - 13 ani - Feminin (123 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Hajtajer Andrea 2851 1983 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 5 1500 m liber - 13 - 15 ani - Masculin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Zovaczki Andrei 666 1981 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 6 200 m liber - 12 - 13 ani - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1995 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 7 50 m liber - 12 - 13 ani - Feminin (129 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Sirbu Robert Iulian 751 1982 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 8 800 m liber - 13 - 15 ani - Masculin (25 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Vlad Denisa Marilena 1036 1983 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 9 400 m mixt - 12 - 13 ani - Feminin (52 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Malnasi Emese 348 1982 SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 99:99:99

Proba 10 200 m spate - 13 - 15 ani - Masculin (48 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Fulea Iustin Aurel 610 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 11 200 m fluture - 12 - 13 ani - Feminin (33 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Negru Adrian Nicolae 674 1981 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99

Proba 12 400 m liber - 12 - 13 ani - Feminin (77 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Listeveanu Cezar Constant 882 1982 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 13 100 m mixt - 12 - 13 ani - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1995 LPS Braila 99:99:99

Proba 14 200 m mixt - 13 - 15 ani - Masculin (112 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Papuc Aurelian 930 1981 LPS Braila 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 15 50 m liber - 12 - 13 ani - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1995 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 16 100 m spate - 12 - 13 ani - Feminin (87 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Bejat Andrei 817 1982 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99