Cont

Lista de start pentru Campionatul national in bazin acoperit - juniori 2

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 13 - 15 ani - Masculin (65 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Dimitrie Petronela Ana Ma 1730 1982 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99

Proba 2 200 m bras - 12 - 13 ani - Feminin (61 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Mereuti Bogdan 778 1982 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 3 100 m fluture - 13 - 15 ani - Masculin (58 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Sichiarto Diana 1075 1982 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 4 100 m liber - 12 - 13 ani - Feminin (123 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Molnar Huba Farcas 762 1982 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99

Proba 5 1500 m liber - 13 - 15 ani - Masculin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Jungheatu Bogdan Florin 628 1980 SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 99:99:99

Proba 6 200 m liber - 12 - 13 ani - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1995 SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 99:99:99

Proba 7 50 m liber - 12 - 13 ani - Feminin (129 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Laza Raul Romulus 789 1982 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 8 800 m liber - 13 - 15 ani - Masculin (25 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Dragomirescu Adrian 845 1982 CSS Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 9 400 m mixt - 12 - 13 ani - Feminin (52 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Albu Lavinius Lucian 634 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 10 200 m spate - 13 - 15 ani - Masculin (48 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Andrei Alina Manuela 330 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 11 200 m fluture - 12 - 13 ani - Feminin (33 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Mos Razvan Marius 1014 1981 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99

Proba 12 400 m liber - 12 - 13 ani - Feminin (77 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Mihalcea Cristian 677 1981 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 13 100 m mixt - 12 - 13 ani - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1995 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 14 200 m mixt - 13 - 15 ani - Masculin (112 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Gal Cristian Laurentiu 719 1981 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 15 50 m liber - 12 - 13 ani - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 16 100 m spate - 12 - 13 ani - Feminin (87 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Maestru Alexandru Felix 710 1981 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99