Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Ursu Maria Anasthasia | 17376 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
2 | Marinescu Andreea | 14228 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
3 | Anghel Alice Eugenia | 13840 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Dumitru Amalia Andreea | 14203 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:36:62 |
5 | Olteanu Andreea Ioana | 17181 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:41:06 |
6 | Mitu Andra Elena | 13072 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 99:99:99 |
7 | Nae Raisa Gabriela | 13273 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Dragomir Andreea Alex. | 13267 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:34:60 |
2 | Ivan Sara Natalie | 14334 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:32:88 |
3 | Naidin Alexandra Patricia | 13315 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:32:54 |
4 | Artene Maria Raluca | 12526 | 2003 | Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe | 00:31:74 |
5 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | CSM Corona Brasov | 00:32:21 |
6 | Safcencu Delia Giorgiana | 13275 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:32:81 |
8 | Efrem Isabela Ariana | 12977 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:35:51 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Salavastru Elena | 13519 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Galati | 00:34:38 |
2 | Ahmad Samira Alexandra | 13210 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:32:84 |
4 | Ratiu Maysa | 12969 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:94 |
5 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti | 00:32:01 |
6 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:32:66 |
7 | Gubavu Alessia Mihaela | 13268 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:33:88 |
8 | Padurariu Carina Florina | 11883 | 2002 | Sport Club Municipal Bacau | 00:35:35 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Tomuta Irina Alexandra | 11645 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:34:19 |
2 | Ellersdorfer Mihaela | 13685 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:32:84 |
3 | Curcan Alexandra Roxana | 13918 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:32:30 |
4 | Marin Ioana | 14267 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:55 |
5 | Constantinescu Sara Maria | 13716 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:31:85 |
7 | Tila Vanessa Maria | 11864 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:32:98 |
8 | Tarabega Anca Maria | 13312 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:34:86 |
Descalificari |
|||||
1 |
Garboan Helsinia Mihaela Observatii: descalificat |
12290 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:32:53 |
2 |
Olteanu Ana Maria Observatii: neprezentat |
11722 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:32:61 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Tudor David | 17205 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
5 | Georgescu Mihai | 13248 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Muresan Bogdan Mihai | 8639 | 1996 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 99:99:99 |
2 | Gradinaru Andrei Razvan | 7708 | 1995 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 99:99:99 |
3 | Gergely Ferenc | 13122 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 99:99:99 |
4 | Coada Cosmin Theodor | 13950 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:36:55 |
5 | Stoian Antonio Stefan | 11295 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
6 | Neacsu Florin Cristian | 16372 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
7 | Haiducu Laurentiu | 9918 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Postolache Eduardo Antoni | 13954 | 2002 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:32:84 |
2 | Hodina Razvan | 13515 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Galati | 00:31:62 |
3 | Gavanescu Ionut Catalin | 13167 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:30:87 |
4 | Borangel Emanuel George | 13140 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:30:83 |
5 | Lungu Andrei | 13775 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:30:84 |
6 | Picui Andrei Julian | 11549 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:31:41 |
7 | Sarbulescu Matei Gabriel | 13298 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:32:05 |
8 | Elefteriu Albu Octavian | 13516 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Galati | 00:33:44 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Moscaliuc Calin George | 13583 | 2004 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 00:29:69 |
2 | Stan Leon | 11929 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:29:00 |
3 | Ratiu George Adrian | 10622 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:27:46 |
4 | Dumitrache Gabriel Ioan | 11598 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:26:51 |
5 | Popovici David | 13322 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:27:36 |
6 | Coman Liviu Alexandru | 11930 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:27:94 |
7 | Deaconu Dennis Daniel | 13246 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:29:39 |
8 | Dobre Daniel Gabriel | 12645 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:30:57 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Lemnaru Matei Ioan | 12099 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:29:63 |
2 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:28:50 |
4 | Rosioru Paul Andrei | 9371 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:26:07 |
5 | Nicusan Daniel Alexandru | 11349 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:27:07 |
6 | Nicolae Alexandru Florin | 11290 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:27:77 |
7 | Guinea Alexandru Ionut | 11289 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:29:06 |
8 | Simion Matei Alexandru | 13052 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:30:26 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Cuzuban Sebastian Andrei | 11612 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:29:62 |
2 | Schmelas Erwin | 12705 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:28:43 |
3 | Damian Patrick Adorian | 12166 | 2002 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:27:36 |
4 | Glinta Robert Andrei | 9019 | 1997 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:25:13 |
5 | Iordachescu Bogdan Ionut | 7533 | 1995 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:26:55 |
6 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:27:59 |
7 | Verman Cristian | 12606 | 2003 | Sport Club Municipal Bacau | 00:29:03 |
8 | Dumitrascu Andrei | 14750 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:29:93 |
Descalificari |
|||||
1 |
Turluianu Victor Observatii: descalificat |
12681 | 2003 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 99:99:99 |
2 |
Popa Andrei Mihai Observatii: descalificat |
10854 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:27:45 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Hornea Andreea Anda | 12908 | 2003 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 02:55:78 |
3 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:46:58 |
4 | Badea Bianca Maria | 13913 | 2005 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:19:24 |
5 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:34:86 |
6 | Ujvary Rhona | 12291 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:52:05 |
7 | Brehar Ruxandra | 12352 | 2002 | Club Sportiv Casa EMA | 03:05:12 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Miu Alesia Stefania | 14229 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 03:07:77 |
2 | Dragusi Alina Maria | 13709 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:53:70 |
3 | Fangli Henrietta | 11346 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:37:30 |
4 | Orban Kis Orsolya | 13160 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:11:87 |
5 | Huszar Ingrid | 12329 | 2003 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:34:75 |
6 | Marton Janka | 13680 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 02:49:68 |
7 | Vaduva Bianca Stefania | 13834 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 03:00:48 |
Descalificari |
|||||
1 |
Michesan Diana Observatii: descalificat |
16992 | 2005 | Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Magda Teodor Stefan | 13951 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 02:40:30 |
3 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:30:23 |
4 | Iacob Mihai | 13244 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:21:54 |
5 | Balaceanu Andrei Cristian | 11931 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:28:32 |
6 | Dascalescu Mihnea Dumitru | 12330 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:37:57 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Grigore Andrei | 12889 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:37:99 |
3 | Petrache Darius Catalin | 13321 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:30:00 |
4 | Abibula Atila | 8089 | 1995 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 02:19:11 |
5 | Tulea Sebastian Nicolae | 10721 | 2001 | Palatul copiilor Constanta | 02:24:78 |
6 | Dutulescu Andrei Alexandr | 13069 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:36:26 |
7 | Dancanet Emil | 13649 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 02:43:51 |
Descalificari |
|||||
1 |
Costache Sebastian C-Tin Observatii: descalificat |
13952 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 02:44:49 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Zamfiroiu Miruna Paula | 13612 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 01:12:01 |
3 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | CSM Corona Brasov | 01:09:50 |
4 | Ioana Daria Maria | 13316 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:05:49 |
5 | Naidin Alexandra Patricia | 13315 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:07:34 |
6 | Dragan Daria Cristiana | 14414 | 2003 | Club Sportiv Casa EMA | 01:11:15 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Chibulcutean Maria Beatri | 13026 | 2004 | Club Sportiv Casa EMA | 01:11:91 |
3 | Vladutu Georgiana | 9864 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:08:92 |
4 | Dragoi Andreea Ramona | 11922 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:02:75 |
5 | Motos Letitia Andreea | 13208 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:06:72 |
6 | Baciuna Roberta Elisa | 12710 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:10:43 |
7 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
2 | Ples Mara | 13655 | 2003 | Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca | 01:11:50 |
3 | Scarlatescu Sabrina | 9926 | 1999 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 01:08:01 |
4 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:01:88 |
5 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:06:50 |
6 | Ellersdorfer Mihaela | 13685 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:10:26 |
7 | Dumitru Andreea Anisia | 13750 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:13:02 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Radu Ionut | 9862 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Vrabete Alexandru Nicolae | 15636 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:12:53 |
5 | Stefanescu Bogdan Alex. | 12297 | 2001 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Neacsu Florin Cristian | 16372 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:10:77 |
3 | Simion Matei Alexandru | 13052 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:08:63 |
4 | Chira David Cristian | 15643 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:08:16 |
5 | Bratu David Andrei | 13743 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:08:42 |
6 | Sarbulescu Matei Gabriel | 13298 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:09:06 |
7 | Salajan Marck Stefan | 13048 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:11:93 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Romas Codrut Fernando | 13669 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:02:69 |
2 | Borangel Emanuel George | 13140 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:00:75 |
3 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:58:41 |
4 | Ratiu George Adrian | 10622 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:54:72 |
5 | Cotos Serban | 12342 | 2002 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 00:56:63 |
6 | Verba Robert | 9853 | 1999 | Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca | 00:59:20 |
7 | Cuzuban Sebastian Andrei | 11612 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:01:76 |
8 | Sipoteanu Alexandru Ionut | 13076 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 01:07:22 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Rusen Costin Alin | 12641 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:01:94 |
2 | Dragota Etienne Laurentiu | 12847 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:00:16 |
3 | Ancuta Alexandru Vasile | 7793 | 1994 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:58:01 |
4 | Rednic Eduard | 17212 | 1996 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:54:50 |
5 | Petrache Alexandru | 11991 | 2002 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 00:56:48 |
6 | Circiumarescu David Stefa | 11301 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:59:12 |
7 | Ciaus Catalin Ionut | 11241 | 2001 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:01:44 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Checiches Bogdan Alex. | 13639 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:01:87 |
2 | Nicolae Alexandru Florin | 11290 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:59:39 |
3 | Florea Mihnea Ioan | 11770 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:56:80 |
4 | Martin Daniel Cristian | 12614 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:52:94 |
6 | Gheorghe Lucas Ioan | 13424 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:58:62 |
7 | Anghel Darius Costin | 13319 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:01:40 |
8 | Podeanu Andrei Stefan | 13384 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:04:12 |
Descalificari |
|||||
1 |
Rusen Andrei Observatii: descalificat |
9865 | 1999 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:54:98 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Motos Letitia Andreea | 13208 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 02:36:29 |
3 | Gubavu Alessia Mihaela | 13268 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:28:12 |
4 | Zorzoliu Miruna | 13022 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:17:58 |
5 | Dragoi Andreea Ramona | 11922 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:20:96 |
6 | Nae Raisa Gabriela | 13273 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:34:26 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Kiss Boglarka Denissza | 14197 | 2003 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:35:27 |
3 | Tolea Claudia Ioana | 12810 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:24:04 |
4 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti | 02:15:86 |
5 | Marin Ioana | 14267 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:20:18 |
6 | Badralexi Katherina | 12521 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:29:61 |
7 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
2 | Dragan Sonia | 13688 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 02:34:70 |
3 | Dobrin Alexandra | 6556 | 1993 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 02:21:18 |
4 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:14:68 |
5 | Curcan Alexandra Roxana | 13918 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:17:82 |
6 | Safcencu Delia Giorgiana | 13275 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:28:67 |
7 | Padurariu Carina Florina | 11883 | 2002 | Sport Club Municipal Bacau | 02:41:74 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Dutulescu Andrei Alexandr | 13069 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:25:92 |
3 | Rogoveanu Vlad Andrei | 13803 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:17:15 |
4 | Popovici David | 13322 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:07:97 |
5 | Iacob Mihai | 13244 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:11:64 |
6 | Dumitrache Gabriel Ioan | 11598 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:18:11 |
7 | Ratiu George Adrian | 10622 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Gergely Ferenc | 13122 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 02:25:87 |
4 | Nicusan Daniel Alexandru | 11349 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:07:50 |
5 | Coman Liviu Alexandru | 11930 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:11:46 |
6 | Deaconu Dennis Daniel | 13246 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:17:44 |
7 | Coada Cosmin Theodor | 13950 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 02:45:23 |
Seria: 3 |
|||||
2 | Petrache Darius Catalin | 13321 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:23:49 |
3 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:12:67 |
4 | Martin Daniel Cristian | 12614 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:02:24 |
5 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:08:76 |
6 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 02:17:39 |
7 | Turluianu Victor | 12681 | 2003 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 02:44:03 |
Descalificari |
|||||
1 |
Lapadat Cristian Observatii: descalificat |
13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:15:98 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Fangli Henrietta | 11346 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 99:99:99 |
4 | Badralexi Katherina | 12521 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 04:52:74 |
5 | Vajas Zsofia | 14557 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 04:58:59 |
6 | Anghel Alice Eugenia | 13840 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 05:01:71 |
Descalificari |
|||||
1 |
Alfoldy Boglarka Observatii: descalificat |
13726 | 2004 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 05:00:45 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Postolache Eduardo Antoni | 13954 | 2002 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
3 | Martin Daniel Cristian | 12614 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 99:99:99 |
4 | Hodina Razvan | 13515 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Galati | 04:50:32 |
5 | Bratu David Andrei | 13743 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 05:09:82 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Remzing Vlad Adrian | 11735 | 2001 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 04:33:10 |
2 | Martin Maximilian Robert | 10176 | 2002 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 04:25:39 |
3 | Schmelas Erwin | 12705 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 04:23:00 |
4 | Gheorghe Lucas Ioan | 13424 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 04:19:91 |
5 | Rogoveanu Vlad Andrei | 13803 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 04:20:13 |
6 | Nicola Madalin Ionut | 13323 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:25:16 |
7 | Dascalescu Mihnea Dumitru | 12330 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 04:32:80 |
8 | Magda Teodor Stefan | 13951 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 04:40:55 |
Descalificari |
|||||
1 |
Lungu Alexandru Razvan Observatii: descalificat |
13908 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti | 00:32:62 |
2 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | CSM Corona Brasov | 00:32:29 |
3 | Safcencu Delia Giorgiana | 13275 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:31:99 |
4 | Ratiu Maysa | 12969 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:86 |
5 | Marin Ioana | 14267 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:31:59 |
6 | Artene Maria Raluca | 12526 | 2003 | Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe | 00:32:09 |
7 | Curcan Alexandra Roxana | 13918 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:32:51 |
8 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:32:86 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Gubavu Alessia Mihaela | 13268 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:34:15 |
2 | Tila Vanessa Maria | 11864 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:33:73 |
3 | Naidin Alexandra Patricia | 13315 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:33:22 |
4 | Ivan Sara Natalie | 14334 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:33:04 |
5 | Constantinescu Sara Maria | 13716 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:33:04 |
6 | Ahmad Samira Alexandra | 13210 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:33:28 |
7 | Nae Raisa Gabriela | 13273 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:34:15 |
8 | Ellersdorfer Mihaela | 13685 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:34:16 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:27:58 |
2 | Iordachescu Bogdan Ionut | 7533 | 1995 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:27:20 |
3 | Rosioru Paul Andrei | 9371 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:27:16 |
4 | Glinta Robert Andrei | 9019 | 1997 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:25:45 |
5 | Dumitrache Gabriel Ioan | 11598 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:26:98 |
6 | Popovici David | 13322 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:27:19 |
7 | Nicusan Daniel Alexandru | 11349 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:27:26 |
8 | Ratiu George Adrian | 10622 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:27:59 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Schmelas Erwin | 12705 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:29:25 |
2 | Verman Cristian | 12606 | 2003 | Sport Club Municipal Bacau | 00:28:80 |
3 | Coman Liviu Alexandru | 11930 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:27:94 |
4 | Haiducu Laurentiu | 9918 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:27:66 |
5 | Nicolae Alexandru Florin | 11290 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:27:77 |
6 | Damian Patrick Adorian | 12166 | 2002 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:28:06 |
7 | Guinea Alexandru Ionut | 11289 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:28:90 |
8 | Deaconu Dennis Daniel | 13246 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:29:28 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Orban Kis Orsolya | 13160 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 02:55:25 |
2 | Ujvary Rhona | 12291 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:53:10 |
3 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:43:48 |
4 | Huszar Ingrid | 12329 | 2003 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:43:17 |
5 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:43:21 |
6 | Fangli Henrietta | 11346 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:48:83 |
7 | Dragusi Alina Maria | 13709 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:54:56 |
8 | Badea Bianca Maria | 13913 | 2005 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:58:05 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Dascalescu Mihnea Dumitru | 12330 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:38:14 |
2 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:31:26 |
3 | Abibula Atila | 8089 | 1995 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 02:27:30 |
4 | Iacob Mihai | 13244 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:27:04 |
5 | Tulea Sebastian Nicolae | 10721 | 2001 | Palatul copiilor Constanta | 02:27:08 |
6 | Petrache Darius Catalin | 13321 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:29:30 |
7 | Balaceanu Andrei Cristian | 11931 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:32:55 |
8 | Dutulescu Andrei Alexandr | 13069 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:40:18 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Ples Mara | 13655 | 2003 | Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca | 01:10:02 |
2 | Motos Letitia Andreea | 13208 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:07:72 |
3 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:06:80 |
4 | Dragoi Andreea Ramona | 11922 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:03:97 |
5 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:04:88 |
6 | Ioana Daria Maria | 13316 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:07:08 |
7 | Naidin Alexandra Patricia | 13315 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:08:32 |
8 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | CSM Corona Brasov | 01:10:03 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Baciuna Roberta Elisa | 12710 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:13:29 |
2 | Dragan Daria Cristiana | 14414 | 2003 | Club Sportiv Casa EMA | 01:12:75 |
3 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:12:03 |
4 | Zamfiroiu Miruna Paula | 13612 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 01:11:39 |
5 | Ellersdorfer Mihaela | 13685 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:11:52 |
6 | Dumitru Andreea Anisia | 13750 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:12:68 |
7 | Chibulcutean Maria Beatri | 13026 | 2004 | Club Sportiv Casa EMA | 01:13:01 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Cotos Serban | 12342 | 2002 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 00:58:45 |
2 | Stefanescu Bogdan Alex. | 12297 | 2001 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:58:05 |
3 | Ratiu George Adrian | 10622 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:57:24 |
4 | Martin Daniel Cristian | 12614 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:55:48 |
5 | Rednic Eduard | 17212 | 1996 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:56:56 |
6 | Verba Robert | 9853 | 1999 | Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca | 00:57:64 |
7 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:58:22 |
8 | Petrache Alexandru | 11991 | 2002 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 00:58:56 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Rusen Costin Alin | 12641 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:01:02 |
2 | Dragota Etienne Laurentiu | 12847 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:00:77 |
3 | Florea Mihnea Ioan | 11770 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:00:32 |
4 | Gheorghe Lucas Ioan | 13424 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:59:18 |
5 | Anghel Darius Costin | 13319 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:00:09 |
6 | Checiches Bogdan Alex. | 13639 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:00:74 |
7 | Nicolae Alexandru Florin | 11290 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:00:81 |
8 | Circiumarescu David Stefa | 11301 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:02:12 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:30:88 |
2 | Tolea Claudia Ioana | 12810 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:30:32 |
3 | Dragoi Andreea Ramona | 11922 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:27:84 |
4 | Dobrin Alexandra | 6556 | 1993 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 02:23:87 |
5 | Marin Ioana | 14267 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:26:79 |
6 | Badralexi Katherina | 12521 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:28:97 |
7 | Zorzoliu Miruna | 13022 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:30:85 |
8 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:31:49 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Gubavu Alessia Mihaela | 13268 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:45:19 |
3 | Dragan Sonia | 13688 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 02:40:77 |
4 | Safcencu Delia Giorgiana | 13275 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:33:90 |
5 | Nae Raisa Gabriela | 13273 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:40:67 |
6 | Kiss Boglarka Denissza | 14197 | 2003 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:41:39 |
7 | Motos Letitia Andreea | 13208 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 02:42:94 |
8 | Padurariu Carina Florina | 11883 | 2002 | Sport Club Municipal Bacau | 02:46:11 |
Descalificari |
|||||
1 |
Curcan Alexandra Roxana Observatii: descalificat |
13918 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:42:19 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Ratiu George Adrian | 10622 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:16:76 |
2 | Nicusan Daniel Alexandru | 11349 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:13:17 |
3 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:09:14 |
4 | Popovici David | 13322 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:07:92 |
5 | Martin Daniel Cristian | 12614 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:08:65 |
6 | Iacob Mihai | 13244 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:12:47 |
7 | Coman Liviu Alexandru | 11930 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:13:82 |
8 | Dumitrache Gabriel Ioan | 11598 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:18:40 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Dutulescu Andrei Alexandr | 13069 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:31:74 |
2 | Gergely Ferenc | 13122 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 02:24:83 |
3 | Rogoveanu Vlad Andrei | 13803 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:23:32 |
4 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:18:74 |
5 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 02:20:25 |
6 | Deaconu Dennis Daniel | 13246 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:23:65 |
7 | Petrache Darius Catalin | 13321 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:28:51 |
8 | Turluianu Victor | 12681 | 2003 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 02:38:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Mindruta Bianca Maria | 13073 | 2004 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 04:41:84 |
2 | Scortea Ecaterina | 12558 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:35:87 |
3 | Zorzoliu Miruna | 13022 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 04:34:34 |
4 | Spinu Clara Andreea | 11998 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 04:25:64 |
5 | Ratiu Maysa | 12969 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:28:73 |
6 | Ilie Bianca Maria | 13311 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:35:15 |
7 | Mitu Andra Elena | 13072 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 04:37:82 |
8 | Dumitru Andreea Anisia | 13750 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 04:46:71 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
4 | Gergely Ferenc | 13122 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 02:24:83 |
Rezerve |
|||||
1 | Petrache Darius Catalin | 13321 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:28:51 |
Descalificari |
|||||
1 |
Turluianu Victor Observatii: |
12681 | 2003 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 02:38:99 |
2 |
Coada Cosmin Theodor Observatii: |
13950 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 02:44:87 |
3 |
Dutulescu Andrei Alexandr Observatii: |
13069 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:31:74 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Mindruta Bianca Maria | 13073 | 2004 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 04:41:84 |
2 | Scortea Ecaterina | 12558 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:35:87 |
3 | Zorzoliu Miruna | 13022 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 04:34:34 |
4 | Spinu Clara Andreea | 11998 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 04:25:64 |
5 | Ratiu Maysa | 12969 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:28:73 |
6 | Ilie Bianca Maria | 13311 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:35:15 |
7 | Mitu Andra Elena | 13072 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 04:37:82 |
8 | Dumitru Andreea Anisia | 13750 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 04:46:71 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Guinea Alexandru Ionut | 11289 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 04:16:62 |
2 | Kokkinakis Vasileios | 12813 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:16:08 |
3 | Rusen Andrei | 9865 | 1999 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:05:51 |
4 | Scarlat Bogdan Andrei | 8374 | 1997 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 03:54:62 |
5 | Petre Bogdan Mihai | 8963 | 1997 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 04:00:26 |
6 | Marinescu Popazov Andrei | 9481 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:05:69 |
7 | Piciorus Alexandru | 12000 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 04:16:47 |
8 | Tulea Sebastian Nicolae | 10721 | 2001 | Palatul copiilor Constanta | 04:18:19 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Ratiu George Adrian | 10622 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Turluianu Victor | 12681 | 2003 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 99:99:99 |
5 | Sipoteanu Alexandru Ionut | 13076 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Martin Daniel Cristian | 12614 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 99:99:99 |
2 | Costache Sebastian C-Tin | 13952 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
3 | Tudor David | 17205 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
4 | Gergely Ferenc | 13122 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 99:99:99 |
5 | Rusen Andrei | 9865 | 1999 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Petrache Alexandru | 11991 | 2002 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 99:99:99 |
7 | Coada Cosmin Theodor | 13950 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Postolache Eduardo Antoni | 13954 | 2002 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:34:29 |
3 | Badeata Alexandru Costel | 8494 | 1996 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:30:83 |
4 | Teodorescu Bogdan | 9442 | 1998 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 00:29:86 |
5 | Abibula Atila | 8089 | 1995 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 00:30:46 |
6 | Iacob Mihai | 13244 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:31:60 |
7 | Magda Teodor Stefan | 13951 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:32:96 |
8 | Georgescu Mihai | 13248 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Dutulescu Andrei Alexandr | 13069 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:33:91 |
2 | Dascalescu Mihnea Dumitru | 12330 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:31:90 |
3 | Stan Leon | 11929 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:30:72 |
4 | Dinca Andreeas | 9613 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:29:60 |
5 | Lemnaru Matei Ioan | 12099 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:30:29 |
6 | Balaceanu Andrei Cristian | 11931 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:92 |
7 | Dancanet Emil | 13649 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:32:83 |
8 | Padurariu Mihai Denis | 13510 | 2004 | Sport Club Municipal Bacau | 00:35:07 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Grigore Andrei | 12889 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:33:61 |
2 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:31:65 |
3 | Muresan Bogdan Mihai | 8639 | 1996 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:30:64 |
4 | Gradinaru Andrei Razvan | 7708 | 1995 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 00:28:56 |
5 | Nicusan Daniel Alexandru | 11349 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:30:01 |
6 | Coman Liviu Alexandru | 11930 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:90 |
7 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:32:40 |
8 | Petrache Darius Catalin | 13321 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:34:37 |
Descalificari |
|||||
1 |
Ionita Nicolae Andrei Observatii: neprezentat |
5100 | 1989 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:32:16 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Padurariu Carina Florina | 11883 | 2002 | Sport Club Municipal Bacau | 00:38:36 |
3 | Vaduva Bianca Stefania | 13834 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:36:93 |
4 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:34:54 |
5 | Baciuna Roberta Elisa | 12710 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:36:00 |
6 | Badea Bianca Maria | 13913 | 2005 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:37:08 |
7 | Michesan Diana | 16992 | 2005 | Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Salavastru Elena | 13519 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Galati | 00:38:17 |
3 | Orban Kis Orsolya | 13160 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:36:68 |
4 | Huszar Ingrid | 12329 | 2003 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:33:29 |
5 | Marton Janka | 13680 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:35:27 |
6 | Ujvary Rhona | 12291 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:36:95 |
7 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Ursu Maria Anasthasia | 17376 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
2 | Miu Alesia Stefania | 14229 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:37:75 |
3 | Dragusi Alina Maria | 13709 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:36:41 |
4 | Fangli Henrietta | 11346 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:33:24 |
5 | Brehar Ruxandra | 12352 | 2002 | Club Sportiv Casa EMA | 00:34:67 |
6 | Hornea Andreea Anda | 12908 | 2003 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:36:94 |
7 | Olteanu Andreea Ioana | 17181 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:42:75 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Gradinaru Andrei Razvan | 7708 | 1995 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 99:99:99 |
3 | Coman Liviu Alexandru | 11930 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Cam Stefan Mihai | 16458 | 2003 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:04:74 |
5 | Elefteriu Albu Octavian | 13516 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Galati | 01:06:28 |
6 | Todea Alexandru Ioan | 16209 | 2002 | Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda | 99:99:99 |
7 | Tudor David | 17205 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Stoian Antonio Stefan | 11295 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:03:29 |
2 | Costache Alexandru Gabrie | 12563 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:02:23 |
3 | Chira David Cristian | 15643 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:02:10 |
4 | Postolache Eduardo Antoni | 13954 | 2002 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:01:41 |
5 | Neacsu Florin Cristian | 16372 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:01:59 |
6 | Georgescu Mihai | 13248 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:02:22 |
7 | Vrabete Alexandru Nicolae | 15636 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:03:12 |
8 | Sarbulescu Matei Gabriel | 13298 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:03:64 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Gavanescu Ionut Catalin | 13167 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:00:70 |
2 | Dobre Daniel Gabriel | 12645 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:59:52 |
3 | Costache Sebastian C-Tin | 13952 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:59:42 |
4 | Dumitrascu Andrei | 14750 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:58:82 |
6 | Hodina Razvan | 13515 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Galati | 00:59:43 |
8 | Bratu David Andrei | 13743 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:01:00 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Magda Teodor Stefan | 13951 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:58:46 |
2 | Preda Luca Ioan | 13107 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:57:91 |
3 | Circiumarescu David Stefa | 11301 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:56:94 |
4 | Simion Matei Alexandru | 13052 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:56:57 |
5 | Kokkinakis Vasileios | 12813 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:56:70 |
6 | Borangel Emanuel George | 13140 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:57:48 |
7 | Picui Andrei Julian | 11549 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:58:08 |
8 | Lungu Andrei | 13775 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:58:78 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:55:67 |
2 | Schmelas Erwin | 12705 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:54:22 |
3 | Damian Patrick Adorian | 12166 | 2002 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:53:58 |
4 | Paturca Vlad | 10375 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:51:16 |
5 | Nicusan Daniel Alexandru | 11349 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:52:43 |
6 | Stefanescu Bogdan Alex. | 12297 | 2001 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:53:88 |
7 | Moscaliuc Calin George | 13583 | 2004 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 00:55:19 |
8 | Dumitrache Gabriel Ioan | 11598 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:56:17 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Rogoveanu Vlad Andrei | 13803 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:55:43 |
2 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:53:96 |
3 | Iordachescu Bogdan Ionut | 7533 | 1995 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:53:36 |
4 | Popovici David | 13322 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:50:80 |
5 | Radu Ionut | 9862 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:51:60 |
6 | Cuzuban Sebastian Andrei | 11612 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:53:79 |
7 | Gheorghe Lucas Ioan | 13424 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:54:57 |
8 | Dascalescu Mihnea Dumitru | 12330 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:55:75 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Dragota Etienne Laurentiu | 12847 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:55:20 |
2 | Cotos Serban | 12342 | 2002 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 00:53:96 |
3 | Ancuta Alexandru Vasile | 7793 | 1994 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:52:46 |
4 | Ratiu George Adrian | 10622 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:50:78 |
5 | Rusen Andrei | 9865 | 1999 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:51:58 |
6 | Verba Robert | 9853 | 1999 | Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca | 00:53:58 |
7 | Popa Andrei Mihai | 10854 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:54:50 |
8 | Rusen Costin Alin | 12641 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:55:73 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Chibulcutean Maria Beatri | 13026 | 2004 | Club Sportiv Casa EMA | 99:99:99 |
2 | Michesan Diana | 16992 | 2005 | Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca | 01:08:79 |
3 | Tarabega Anca Maria | 13312 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:08:00 |
5 | Anghel Alice Eugenia | 13840 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:07:44 |
6 | Dragan Daria Cristiana | 14414 | 2003 | Club Sportiv Casa EMA | 01:08:07 |
7 | Marinescu Andreea | 14228 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:20:51 |
8 | Drog Maria Bianca | 17870 | 2005 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Zamfiroiu Miruna Paula | 13612 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 01:05:30 |
2 | Tomuta Irina Alexandra | 11645 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:03:25 |
3 | Mitu Andra Elena | 13072 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 01:01:10 |
4 | Ioana Daria Maria | 13316 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:59:73 |
5 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti | 01:00:31 |
6 | Ivan Sara Natalie | 14334 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:02:20 |
7 | Serman Ioana Alexandra | 13432 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:04:34 |
8 | Miu Alesia Stefania | 14229 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:06:41 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Dragan Sonia | 13688 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:05:01 |
2 | Fangli Henrietta | 11346 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:03:19 |
3 | Constantinescu Sara Maria | 13716 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:00:98 |
4 | Ivan Jasminne Anne Marie | 11364 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:58:13 |
5 | Garboan Helsinia Mihaela | 12290 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:00:15 |
6 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | CSM Corona Brasov | 01:01:51 |
7 | Ellersdorfer Mihaela | 13685 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:03:83 |
8 | Mindruta Bianca Maria | 13073 | 2004 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 01:05:36 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Ilie Ioana | 12790 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:05:00 |
2 | Scortea Ecaterina | 12558 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:02:42 |
3 | Curcan Alexandra Roxana | 13918 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:00:51 |
4 | Ratiu Maysa | 12969 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:56:91 |
5 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:00:05 |
6 | Tolea Claudia Ioana | 12810 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:01:27 |
8 | Ples Mara | 13655 | 2003 | Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca | 01:05:35 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Coada Cosmin Theodor | 13950 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
3 | Popa Andrei Mihai | 10854 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:11:26 |
4 | Rosioru Paul Andrei | 9371 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:05:29 |
5 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 02:07:72 |
6 | Simion Matei Alexandru | 13052 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:22:02 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Remzing Vlad Adrian | 11735 | 2001 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 02:22:21 |
3 | Nicolae Alexandru Florin | 11290 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:08:59 |
4 | Martin Daniel Cristian | 12614 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:59:75 |
5 | Popovici David | 13322 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:07:55 |
6 | Deaconu Dennis Daniel | 13246 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:18:06 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Dragomir Andreea Alex. | 13267 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:36:24 |
3 | Safcencu Delia Giorgiana | 13275 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:26:13 |
4 | Dobrin Alexandra | 6556 | 1993 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 02:20:17 |
5 | Badralexi Katherina | 12521 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:23:68 |
6 | Ahmad Samira Alexandra | 13210 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 02:31:47 |
7 | Gubavu Alessia Mihaela | 13268 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:38:72 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Ratiu Maysa | 12969 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Kiss Boglarka Denissza | 14197 | 2003 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:35:67 |
3 | Naidin Alexandra Patricia | 13315 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:24:00 |
4 | Zorzoliu Miruna | 13022 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:19:76 |
5 | Marin Ioana | 14267 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:21:07 |
6 | Ivan Sara Natalie | 14334 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:31:32 |
7 | Nae Raisa Gabriela | 13273 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:36:48 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Gergely Ferenc | 13122 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 99:99:99 |
4 | Radu Ionut | 9862 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Dobre Daniel Gabriel | 12645 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Tulea Sebastian Nicolae | 10721 | 2001 | Palatul copiilor Constanta | 99:99:99 |
3 | Stefanescu Bogdan Alex. | 12297 | 2001 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Elefteriu Albu Octavian | 13516 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Galati | 99:99:99 |
5 | Padurariu Mihai Denis | 13510 | 2004 | Sport Club Municipal Bacau | 99:99:99 |
6 | Stoian Antonio Stefan | 11295 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
7 | Dutulescu Andrei Alexandr | 13069 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Chira David Cristian | 15643 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:30:58 |
3 | Vrabete Alexandru Nicolae | 15636 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:30:02 |
4 | Sarbulescu Matei Gabriel | 13298 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:29:46 |
5 | Sipoteanu Alexandru Ionut | 13076 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:29:81 |
6 | Neacsu Florin Cristian | 16372 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:30:08 |
7 | Costache Alexandru Gabrie | 12563 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:30:23 |
8 | Cam Stefan Mihai | 16458 | 2003 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:32:71 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Checiches Bogdan Alex. | 13639 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:28:89 |
2 | Salajan Marck Stefan | 13048 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:28:71 |
3 | Romas Codrut Fernando | 13669 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:28:44 |
4 | Dumitrache Gabriel Ioan | 11598 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:28:20 |
6 | Preda Luca Ioan | 13107 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:28:69 |
7 | Podeanu Andrei Stefan | 13384 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:28:84 |
8 | Gavanescu Ionut Catalin | 13167 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:28:90 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Dumitrascu Andrei | 14750 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:27:85 |
2 | Moscaliuc Calin George | 13583 | 2004 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 00:27:54 |
3 | Picui Andrei Julian | 11549 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:27:22 |
4 | Rusen Costin Alin | 12641 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:27:05 |
5 | Gheorghe Lucas Ioan | 13424 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:27:09 |
6 | Ciaus Catalin Ionut | 11241 | 2001 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:27:34 |
7 | Anghel Darius Costin | 13319 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:27:55 |
8 | Schmelas Erwin | 12705 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:27:87 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Coman Liviu Alexandru | 11930 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:26:89 |
2 | Cuzuban Sebastian Andrei | 11612 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:26:41 |
3 | Patru Vladut Alexandru | 5557 | 1989 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:25:68 |
4 | Rednic Eduard | 17212 | 1996 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:24:80 |
5 | Petrache Alexandru | 11991 | 2002 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 00:25:28 |
6 | Florea Mihnea Ioan | 11770 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:25:84 |
7 | Verman Cristian | 12606 | 2003 | Sport Club Municipal Bacau | 00:26:68 |
8 | Haiducu Laurentiu | 9918 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:27:03 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Circiumarescu David Stefa | 11301 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:26:86 |
2 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:26:12 |
3 | Cotos Serban | 12342 | 2002 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 00:25:39 |
4 | Martin Daniel Cristian | 12614 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:24:41 |
5 | Neama Raul Emanuel | 9780 | 1998 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 00:25:00 |
6 | Ancuta Alexandru Vasile | 7793 | 1994 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:25:76 |
7 | Muresan Bogdan Mihai | 8639 | 1996 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:26:56 |
8 | Borangel Emanuel George | 13140 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:26:94 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Dragota Etienne Laurentiu | 12847 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:26:85 |
2 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:25:96 |
3 | Verba Robert | 9853 | 1999 | Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca | 00:25:36 |
4 | Ratiu George Adrian | 10622 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:24:21 |
5 | Stan Leon | 11929 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:24:94 |
6 | Rusen Andrei | 9865 | 1999 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:25:75 |
7 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:26:55 |
8 | Barabas Andras | 14464 | 2003 | Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe | 00:26:89 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Drog Maria Bianca | 17870 | 2005 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
4 | Badea Bianca Maria | 13913 | 2005 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
5 | Marton Janka | 13680 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Marin Ioana | 14267 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Vladutu Georgiana | 9864 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Ursu Maria Anasthasia | 17376 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
5 | Dragusi Alina Maria | 13709 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Olteanu Andreea Ioana | 17181 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
7 | Brehar Ruxandra | 12352 | 2002 | Club Sportiv Casa EMA | 99:99:99 |
8 | Marinescu Andreea | 14228 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
2 | Salavastru Elena | 13519 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Galati | 00:32:39 |
3 | Dragan Daria Cristiana | 14414 | 2003 | Club Sportiv Casa EMA | 00:32:19 |
4 | Dumitru Andreea Anisia | 13750 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:32:02 |
6 | Ilie Ioana | 12790 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:32:32 |
7 | Chibulcutean Maria Beatri | 13026 | 2004 | Club Sportiv Casa EMA | 00:32:72 |
8 | Dumitru Amalia Andreea | 14203 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:37:46 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Tila Vanessa Maria | 11864 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:31:79 |
2 | Huszar Ingrid | 12329 | 2003 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:30:88 |
3 | Motos Letitia Andreea | 13208 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:30:12 |
4 | Ratiu Maysa | 12969 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:28:24 |
5 | Ivan Jasminne Anne Marie | 11364 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:28:79 |
6 | Tolea Claudia Ioana | 12810 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:62 |
7 | Serman Ioana Alexandra | 13432 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:31:30 |
8 | Orban Kis Orsolya | 13160 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:32:00 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Ples Mara | 13655 | 2003 | Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca | 00:31:69 |
2 | Zamfiroiu Miruna Paula | 13612 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:30:84 |
3 | Constantinescu Sara Maria | 13716 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:29:60 |
4 | Ioana Daria Maria | 13316 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:28:13 |
5 | Garboan Helsinia Mihaela | 12290 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:28:58 |
6 | Baciuna Roberta Elisa | 12710 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:30:22 |
7 | Naidin Alexandra Patricia | 13315 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:31:23 |
8 | Vaduva Bianca Stefania | 13834 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:31:93 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Padurariu Carina Florina | 11883 | 2002 | Sport Club Municipal Bacau | 00:31:67 |
2 | Scarlatescu Sabrina | 9926 | 1999 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:30:74 |
3 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | CSM Corona Brasov | 00:29:25 |
4 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:28:07 |
5 | Dragoi Andreea Ramona | 11922 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:28:54 |
6 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:30:14 |
7 | Ellersdorfer Mihaela | 13685 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:30:92 |
8 | Tomuta Irina Alexandra | 11645 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:31:83 |
Descalificari |
|||||
1 |
Efrem Isabela Ariana Observatii: descalificat |
12977 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:34:86 |
2 |
Olteanu Ana Maria Observatii: retras |
11722 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:32:07 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Bratu David Andrei | 13743 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Piciorus Alexandru | 12000 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
5 | Iacob Mihai | 13244 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
6 | Lungu Alexandru Razvan | 13908 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Scortea Ecaterina | 12558 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Alfoldy Boglarka | 13726 | 2004 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 10:19:32 |
5 | Anghel Alice Eugenia | 13840 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 10:20:19 |
6 | Safcencu Delia Giorgiana | 13275 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Lemnaru Matei Ioan | 12099 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:30:85 |
2 | Rusen Andrei | 9865 | 1999 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:49 |
3 | Dinca Andreeas | 9613 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:30:05 |
4 | Gradinaru Andrei Razvan | 7708 | 1995 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 00:29:78 |
5 | Nicusan Daniel Alexandru | 11349 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:29:86 |
6 | Teodorescu Bogdan | 9442 | 1998 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 00:30:32 |
7 | Stan Leon | 11929 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:30:85 |
8 | Iacob Mihai | 13244 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:30:88 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Dascalescu Mihnea Dumitru | 12330 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:32:96 |
2 | Dancanet Emil | 13649 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:32:40 |
3 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:32:25 |
4 | Coman Liviu Alexandru | 11930 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:31:18 |
5 | Balaceanu Andrei Cristian | 11931 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:32:17 |
6 | Petrache Alexandru | 11991 | 2002 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 00:32:35 |
7 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:32:48 |
8 | Gergely Ferenc | 13122 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:33:36 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Badea Bianca Maria | 13913 | 2005 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:37:30 |
2 | Marton Janka | 13680 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:36:74 |
3 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:35:11 |
4 | Huszar Ingrid | 12329 | 2003 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:34:34 |
5 | Fangli Henrietta | 11346 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:34:48 |
6 | Brehar Ruxandra | 12352 | 2002 | Club Sportiv Casa EMA | 00:35:81 |
7 | Baciuna Roberta Elisa | 12710 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:36:95 |
8 | Dragusi Alina Maria | 13709 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:37:36 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Salavastru Elena | 13519 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Galati | 00:39:42 |
2 | Michesan Diana | 16992 | 2005 | Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca | 00:38:56 |
3 | Orban Kis Orsolya | 13160 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:38:31 |
4 | Ujvary Rhona | 12291 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:37:65 |
5 | Hornea Andreea Anda | 12908 | 2003 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:38:24 |
6 | Miu Alesia Stefania | 14229 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:38:33 |
7 | Padurariu Carina Florina | 11883 | 2002 | Sport Club Municipal Bacau | 00:38:93 |
8 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:40:28 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Damian Patrick Adorian | 12166 | 2002 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:53:78 |
2 | Radu Ionut | 9862 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:53:11 |
3 | Ratiu George Adrian | 10622 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:52:80 |
4 | Popovici David | 13322 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:51:20 |
5 | Paturca Vlad | 10375 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:51:91 |
6 | Rusen Andrei | 9865 | 1999 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:52:88 |
7 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:53:14 |
8 | Popa Andrei Mihai | 10854 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:53:78 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Dumitrache Gabriel Ioan | 11598 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:55:30 |
2 | Cuzuban Sebastian Andrei | 11612 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:55:13 |
3 | Rogoveanu Vlad Andrei | 13803 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:54:66 |
4 | Stefanescu Bogdan Alex. | 12297 | 2001 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:54:05 |
5 | Schmelas Erwin | 12705 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:54:38 |
6 | Cotos Serban | 12342 | 2002 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 00:55:01 |
7 | Rusen Costin Alin | 12641 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:55:21 |
8 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:55:89 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:01:73 |
2 | Curcan Alexandra Roxana | 13918 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:01:27 |
3 | Garboan Helsinia Mihaela | 12290 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:00:64 |
4 | Ratiu Maysa | 12969 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:00:26 |
5 | Constantinescu Sara Maria | 13716 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:00:46 |
6 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | CSM Corona Brasov | 01:01:14 |
7 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti | 01:01:54 |
8 | Ioana Daria Maria | 13316 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:01:85 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Ellersdorfer Mihaela | 13685 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:05:20 |
2 | Scortea Ecaterina | 12558 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:03:73 |
3 | Drog Maria Bianca | 17870 | 2005 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:03:46 |
4 | Tolea Claudia Ioana | 12810 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:02:14 |
5 | Mitu Andra Elena | 13072 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 01:02:58 |
6 | Ivan Sara Natalie | 14334 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:03:65 |
7 | Serman Ioana Alexandra | 13432 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:04:34 |
8 | Ilie Ioana | 12790 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:05:25 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Deaconu Dennis Daniel | 13246 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:18:98 |
2 | Rosioru Paul Andrei | 9371 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:16:17 |
3 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 02:13:82 |
4 | Martin Daniel Cristian | 12614 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:12:02 |
5 | Popovici David | 13322 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:13:73 |
6 | Nicolae Alexandru Florin | 11290 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:15:69 |
7 | Remzing Vlad Adrian | 11735 | 2001 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 02:17:41 |
8 | Simion Matei Alexandru | 13052 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:28:41 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Safcencu Delia Giorgiana | 13275 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:30:62 |
2 | Marin Ioana | 14267 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:26:57 |
3 | Badralexi Katherina | 12521 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:24:75 |
4 | Zorzoliu Miruna | 13022 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:23:79 |
5 | Dobrin Alexandra | 6556 | 1993 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 02:24:56 |
6 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:25:63 |
7 | Ratiu Maysa | 12969 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:27:65 |
8 | Naidin Alexandra Patricia | 13315 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:31:95 |
Rezerve |
|||||
1 | Nae Raisa Gabriela | 13273 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:34:61 |
Descalificari |
|||||
1 |
Kiss Boglarka Denissza Observatii: |
14197 | 2003 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:39:19 |
2 |
Ahmad Samira Alexandra Observatii: |
13210 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 02:35:69 |
3 |
Ivan Sara Natalie Observatii: |
14334 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:38:26 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:26:22 |
2 | Neama Raul Emanuel | 9780 | 1998 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 00:26:11 |
3 | Stan Leon | 11929 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:25:76 |
4 | Martin Daniel Cristian | 12614 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:24:38 |
6 | Ratiu George Adrian | 10622 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:25:88 |
7 | Verba Robert | 9853 | 1999 | Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca | 00:26:21 |
8 | Rusen Andrei | 9865 | 1999 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:26:22 |
Descalificari |
|||||
1 |
Rednic Eduard Observatii: scutit medical |
17212 | 1996 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:25:58 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Dumitrache Gabriel Ioan | 11598 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:27:20 |
2 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:26:71 |
3 | Verman Cristian | 12606 | 2003 | Sport Club Municipal Bacau | 00:26:63 |
4 | Petrache Alexandru | 11991 | 2002 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 00:26:61 |
5 | Stefanescu Bogdan Alex. | 12297 | 2001 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:26:61 |
6 | Coman Liviu Alexandru | 11930 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:26:67 |
7 | Florea Mihnea Ioan | 11770 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:26:94 |
8 | Dragota Etienne Laurentiu | 12847 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:27:30 |
Rezerve |
|||||
1 | Rusen Costin Alin | 12641 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:27:43 |
Descalificari |
|||||
1 |
Gavanescu Ionut Catalin Observatii: |
13167 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:27:47 |
2 |
Gheorghe Lucas Ioan Observatii: |
13424 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:27:65 |
3 |
Cuzuban Sebastian Andrei Observatii: |
11612 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:27:44 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Ivan Jasminne Anne Marie | 11364 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:33 |
2 | Garboan Helsinia Mihaela | 12290 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:29:81 |
3 | Ioana Daria Maria | 13316 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:29:08 |
4 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:28:50 |
5 | Dragoi Andreea Ramona | 11922 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:28:93 |
6 | Ratiu Maysa | 12969 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:29:12 |
7 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | CSM Corona Brasov | 00:30:32 |
8 | Motos Letitia Andreea | 13208 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:30:74 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Padurariu Carina Florina | 11883 | 2002 | Sport Club Municipal Bacau | 00:31:52 |
2 | Baciuna Roberta Elisa | 12710 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:31:17 |
3 | Huszar Ingrid | 12329 | 2003 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:30:87 |
4 | Constantinescu Sara Maria | 13716 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:30:76 |
5 | Tolea Claudia Ioana | 12810 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:79 |
6 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:30:92 |
7 | Ellersdorfer Mihaela | 13685 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:31:19 |
8 | Marin Ioana | 14267 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:31:70 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Rogoveanu Vlad Andrei | 13803 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 09:09:65 |
2 | Guinea Alexandru Ionut | 11289 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 08:55:95 |
3 | Marinescu Popazov Andrei | 9481 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 08:29:69 |
4 | Scarlat Bogdan Andrei | 8374 | 1997 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 08:05:16 |
5 | Petre Bogdan Mihai | 8963 | 1997 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 08:23:99 |
6 | Kokkinakis Vasileios | 12813 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 08:52:78 |
7 | Nicola Madalin Ionut | 13323 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 09:03:29 |
8 | Martin Maximilian Robert | 10176 | 2002 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 09:10:38 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Dumitru Andreea Anisia | 13750 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 09:38:58 |
2 | Mindruta Bianca Maria | 13073 | 2004 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 09:32:32 |
3 | Zorzoliu Miruna | 13022 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 09:18:81 |
4 | Spinu Clara Andreea | 11998 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 09:04:28 |
5 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 09:08:96 |
6 | Ilie Bianca Maria | 13311 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 09:28:60 |
7 | Mitu Andra Elena | 13072 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 09:35:43 |
8 | Vajas Zsofia | 14557 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 10:12:71 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Drog Maria Bianca | 17870 | 2005 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
3 | Marinescu Andreea | 14228 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
4 | Ursu Maria Anasthasia | 17376 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
5 | Dragan Daria Cristiana | 14414 | 2003 | Club Sportiv Casa EMA | 99:99:99 |
6 | Fangli Henrietta | 11346 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 99:99:99 |
7 | Brehar Ruxandra | 12352 | 2002 | Club Sportiv Casa EMA | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Dumitru Amalia Andreea | 14203 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:32:72 |
2 | Efrem Isabela Ariana | 12977 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:32:05 |
3 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:30:92 |
4 | Salavastru Elena | 13519 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Galati | 00:30:53 |
5 | Michesan Diana | 16992 | 2005 | Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca | 00:30:86 |
6 | Miu Alesia Stefania | 14229 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:31:24 |
7 | Mindruta Bianca Maria | 13073 | 2004 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:32:32 |
8 | Olteanu Andreea Ioana | 17181 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:35:95 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Zamfiroiu Miruna Paula | 13612 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:30:15 |
2 | Tomuta Irina Alexandra | 11645 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:29:45 |
3 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | CSM Corona Brasov | 00:28:13 |
4 | Ivan Jasminne Anne Marie | 11364 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:26:98 |
5 | Garboan Helsinia Mihaela | 12290 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:27:52 |
6 | Mitu Andra Elena | 13072 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:29:13 |
8 | Tarabega Anca Maria | 13312 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:30:37 |
Seria: 4 |
|||||
2 | Ellersdorfer Mihaela | 13685 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:29:43 |
3 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti | 00:28:07 |
4 | Constantinescu Sara Maria | 13716 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:26:94 |
5 | Ioana Daria Maria | 13316 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:27:48 |
6 | Baciuna Roberta Elisa | 12710 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:28:99 |
7 | Vaduva Bianca Stefania | 13834 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:29:76 |
8 | Ilie Ioana | 12790 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:30:24 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Tila Vanessa Maria | 11864 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:29:96 |
2 | Serman Ioana Alexandra | 13432 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:29:16 |
3 | Curcan Alexandra Roxana | 13918 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:27:83 |
4 | Ratiu Maysa | 12969 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:26:76 |
5 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:27:31 |
6 | Ivan Sara Natalie | 14334 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:28:58 |
7 | Scortea Ecaterina | 12558 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:29:57 |
8 | Dumitru Andreea Anisia | 13750 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:30:16 |
Descalificari |
|||||
1 |
Chibulcutean Maria Beatri Observatii: descalificat |
13026 | 2004 | Club Sportiv Casa EMA | 99:99:99 |
2 |
Olteanu Ana Maria Observatii: retras |
11722 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:29:94 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Tudor David | 17205 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
2 | Stoian Antonio Stefan | 11295 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
3 | Glinta Robert Andrei | 9019 | 1997 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Turluianu Victor | 12681 | 2003 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 99:99:99 |
5 | Haiducu Laurentiu | 9918 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
6 | Georgescu Mihai | 13248 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
7 | Muresan Bogdan Mihai | 8639 | 1996 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Todea Alexandru Ioan | 16209 | 2002 | Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda | 99:99:99 |
2 | Elefteriu Albu Octavian | 13516 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Galati | 00:29:66 |
3 | Costache Sebastian C-Tin | 13952 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:28:64 |
4 | Bratu David Andrei | 13743 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:28:35 |
5 | Neacsu Florin Cristian | 16372 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:28:39 |
6 | Cam Stefan Mihai | 16458 | 2003 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:29:15 |
7 | Coada Cosmin Theodor | 13950 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:59:05 |
8 | Dumitrache Gabriel Ioan | 11598 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Chira David Cristian | 15643 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:28:09 |
2 | Lungu Andrei | 13775 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:27:87 |
3 | Vrabete Alexandru Nicolae | 15636 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:27:74 |
5 | Salajan Marck Stefan | 13048 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:27:57 |
6 | Padurariu Mihai Denis | 13510 | 2004 | Sport Club Municipal Bacau | 00:27:77 |
7 | Sarbulescu Matei Gabriel | 13298 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:28:06 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Magda Teodor Stefan | 13951 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:27:28 |
2 | Gavanescu Ionut Catalin | 13167 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:27:12 |
3 | Costache Alexandru Gabrie | 12563 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:27:03 |
4 | Kokkinakis Vasileios | 12813 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:26:91 |
5 | Romas Codrut Fernando | 13669 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:27:01 |
6 | Picui Andrei Julian | 11549 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:27:09 |
7 | Hodina Razvan | 13515 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Galati | 00:27:14 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Dumitrascu Andrei | 14750 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:26:81 |
2 | Circiumarescu David Stefa | 11301 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:26:41 |
3 | Preda Luca Ioan | 13107 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:26:24 |
4 | Verman Cristian | 12606 | 2003 | Sport Club Municipal Bacau | 00:26:03 |
5 | Simion Matei Alexandru | 13052 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:26:11 |
6 | Barabas Andras | 14464 | 2003 | Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe | 00:26:30 |
7 | Ciaus Catalin Ionut | 11241 | 2001 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:26:43 |
8 | Anghel Darius Costin | 13319 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:26:83 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Moscaliuc Calin George | 13583 | 2004 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 00:25:57 |
2 | Schmelas Erwin | 12705 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:24:78 |
3 | Damian Patrick Adorian | 12166 | 2002 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:24:03 |
4 | Nicusan Daniel Alexandru | 11349 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:23:32 |
5 | Patru Vladut Alexandru | 5557 | 1989 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:23:42 |
7 | Popa Andrei Mihai | 10854 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:24:89 |
8 | Borangel Emanuel George | 13140 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:25:82 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Rogoveanu Vlad Andrei | 13803 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:25:35 |
2 | Petrache Alexandru | 11991 | 2002 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 00:24:77 |
3 | Radu Ionut | 9862 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:23:67 |
4 | Martin Daniel Cristian | 12614 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:23:16 |
5 | Popovici David | 13322 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:23:41 |
6 | Ancuta Alexandru Vasile | 7793 | 1994 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:24:48 |
7 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:24:86 |
8 | Dragota Etienne Laurentiu | 12847 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:25:74 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Gheorghe Lucas Ioan | 13424 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:25:23 |
2 | Cuzuban Sebastian Andrei | 11612 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:24:66 |
3 | Paturca Vlad | 10375 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:23:63 |
4 | Ratiu George Adrian | 10622 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:22:68 |
5 | Stan Leon | 11929 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:23:36 |
6 | Verba Robert | 9853 | 1999 | Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca | 00:24:45 |
7 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:24:79 |
8 | Rusen Costin Alin | 12641 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:25:64 |
Descalificari |
|||||
1 |
Neama Raul Emanuel Observatii: neprezentat |
9780 | 1998 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 00:24:65 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Zamfiroiu Miruna Paula | 13612 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 01:17:06 |
3 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:11:37 |
4 | Zorzoliu Miruna | 13022 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:07:92 |
6 | Gubavu Alessia Mihaela | 13268 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 01:13:61 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Efrem Isabela Ariana | 12977 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:16:46 |
3 | Ivan Sara Natalie | 14334 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:10:92 |
4 | Marin Ioana | 14267 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:05:51 |
5 | Badralexi Katherina | 12521 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:08:16 |
6 | Kiss Boglarka Denissza | 14197 | 2003 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:13:35 |
7 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
2 | Dragomir Andreea Alex. | 13267 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 01:14:40 |
3 | Ahmad Samira Alexandra | 13210 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:09:45 |
4 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:05:04 |
5 | Safcencu Delia Giorgiana | 13275 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 01:07:95 |
6 | Ellersdorfer Mihaela | 13685 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:12:15 |
7 | Padurariu Carina Florina | 11883 | 2002 | Sport Club Municipal Bacau | 99:99:99 |
Descalificari |
|||||
1 |
Artene Maria Raluca Observatii: neprezentat |
12526 | 2003 | Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe | 01:08:92 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Cuzuban Sebastian Andrei | 11612 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Gergely Ferenc | 13122 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:05:79 |
3 | Iordachescu Bogdan Ionut | 7533 | 1995 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 01:00:07 |
4 | Rosioru Paul Andrei | 9371 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:57:15 |
5 | Popa Andrei Mihai | 10854 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:59:62 |
6 | Dumitrascu Andrei | 14750 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:04:91 |
7 | Sarbulescu Matei Gabriel | 13298 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:10:05 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Turluianu Victor | 12681 | 2003 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 01:14:91 |
2 | Dobre Daniel Gabriel | 12645 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:05:64 |
3 | Paturca Vlad | 10375 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:00:04 |
4 | Dumitrache Gabriel Ioan | 11598 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:57:10 |
5 | Badeata Alexandru Costel | 8494 | 1996 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:59:26 |
6 | Verman Cristian | 12606 | 2003 | Sport Club Municipal Bacau | 01:03:49 |
7 | Stoian Antonio Stefan | 11295 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:09:24 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Elefteriu Albu Octavian | 13516 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Galati | 01:14:29 |
2 | Simion Matei Alexandru | 13052 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:05:60 |
3 | Nicolae Alexandru Florin | 11290 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:59:80 |
4 | Martin Daniel Cristian | 12614 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:53:74 |
5 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:58:86 |
6 | Deaconu Dennis Daniel | 13246 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:01:28 |
7 | Borangel Emanuel George | 13140 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:06:54 |
8 | Postolache Eduardo Antoni | 13954 | 2002 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Salavastru Elena | 13519 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Galati | 01:26:24 |
3 | Hornea Andreea Anda | 12908 | 2003 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:21:01 |
4 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:14:45 |
5 | Orban Kis Orsolya | 13160 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:19:38 |
6 | Kiss Boglarka Denissza | 14197 | 2003 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:22:68 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Baciuna Roberta Elisa | 12710 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:24:57 |
3 | Badea Bianca Maria | 13913 | 2005 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:19:95 |
4 | Fangli Henrietta | 11346 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:11:14 |
5 | Dragusi Alina Maria | 13709 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:19:15 |
6 | Miu Alesia Stefania | 14229 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:21:55 |
7 | Olteanu Andreea Ioana | 17181 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:34:50 |
Seria: 3 |
|||||
2 | Vaduva Bianca Stefania | 13834 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:23:12 |
3 | Ujvary Rhona | 12291 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:19:38 |
4 | Huszar Ingrid | 12329 | 2003 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:10:97 |
5 | Marton Janka | 13680 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:17:95 |
6 | Brehar Ruxandra | 12352 | 2002 | Club Sportiv Casa EMA | 01:21:43 |
7 | Michesan Diana | 16992 | 2005 | Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca | 01:32:49 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Tudor David | 17205 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
4 | Rusen Andrei | 9865 | 1999 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Costache Sebastian C-Tin | 13952 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:14:94 |
2 | Dancanet Emil | 13649 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:10:33 |
3 | Badeata Alexandru Costel | 8494 | 1996 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 01:07:83 |
4 | Dinca Andreeas | 9613 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:05:81 |
5 | Muresan Bogdan Mihai | 8639 | 1996 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 01:07:56 |
6 | Teodorescu Bogdan | 9442 | 1998 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 01:08:36 |
7 | Dutulescu Andrei Alexandr | 13069 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 01:13:77 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Padurariu Mihai Denis | 13510 | 2004 | Sport Club Municipal Bacau | 01:14:44 |
3 | Tulea Sebastian Nicolae | 10721 | 2001 | Palatul copiilor Constanta | 01:07:76 |
4 | Nicusan Daniel Alexandru | 11349 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:04:64 |
5 | Iacob Mihai | 13244 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:07:36 |
6 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:08:25 |
7 | Petrache Darius Catalin | 13321 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:11:82 |
8 | Coada Cosmin Theodor | 13950 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:28:07 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Grigore Andrei | 12889 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:14:01 |
2 | Coman Liviu Alexandru | 11930 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:08:46 |
3 | Balaceanu Andrei Cristian | 11931 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:07:64 |
4 | Gradinaru Andrei Razvan | 7708 | 1995 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 01:04:21 |
5 | Abibula Atila | 8089 | 1995 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 01:05:83 |
6 | Lemnaru Matei Ioan | 12099 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:07:92 |
7 | Dascalescu Mihnea Dumitru | 12330 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:11:26 |
8 | Georgescu Mihai | 13248 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:27:50 |
Descalificari |
|||||
1 |
Petrache Alexandru Observatii: descalificat |
11991 | 2002 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 99:99:99 |
2 |
Ionita Nicolae Andrei Observatii: neprezentat |
5100 | 1989 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 01:09:66 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Anghel Alice Eugenia | 13840 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:24:54 |
2 | Tomuta Irina Alexandra | 11645 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:18:05 |
3 | Scortea Ecaterina | 12558 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:11:70 |
4 | Spinu Clara Andreea | 11998 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:08:12 |
5 | Zorzoliu Miruna | 13022 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:10:65 |
6 | Ahmad Samira Alexandra | 13210 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 02:15:74 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Vajas Zsofia | 14557 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:22:26 |
2 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | CSM Corona Brasov | 02:16:76 |
3 | Mitu Andra Elena | 13072 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:11:40 |
4 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:06:45 |
5 | Ilie Bianca Maria | 13311 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:10:55 |
6 | Marin Ioana | 14267 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:15:11 |
7 | Mindruta Bianca Maria | 13073 | 2004 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:19:23 |
8 | Dragan Daria Cristiana | 14414 | 2003 | Club Sportiv Casa EMA | 02:26:98 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Dumitru Andreea Anisia | 13750 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:21:37 |
2 | Badralexi Katherina | 12521 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:16:41 |
3 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti | 02:10:78 |
4 | Ratiu Maysa | 12969 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:02:84 |
5 | Garboan Helsinia Mihaela | 12290 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:10:50 |
6 | Curcan Alexandra Roxana | 13918 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:12:78 |
7 | Dragan Sonia | 13688 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 02:18:35 |
8 | Alfoldy Boglarka | 13726 | 2004 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:25:49 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Bratu David Andrei | 13743 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:22:14 |
4 | Postolache Eduardo Antoni | 13954 | 2002 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 02:14:49 |
5 | Neacsu Florin Cristian | 16372 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 02:18:62 |
6 | Todea Alexandru Ioan | 16209 | 2002 | Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Simion Matei Alexandru | 13052 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:04:72 |
2 | Damian Patrick Adorian | 12166 | 2002 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 02:03:12 |
3 | Rogoveanu Vlad Andrei | 13803 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:00:89 |
4 | Popa Andrei Mihai | 10854 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:57:19 |
5 | Stefanescu Bogdan Alex. | 12297 | 2001 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:57:93 |
7 | Dascalescu Mihnea Dumitru | 12330 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:03:89 |
8 | Hodina Razvan | 13515 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Galati | 02:11:51 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Dragota Etienne Laurentiu | 12847 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:04:52 |
2 | Guinea Alexandru Ionut | 11289 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:02:84 |
3 | Ratiu George Adrian | 10622 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:58:91 |
4 | Rusen Andrei | 9865 | 1999 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:55:54 |
5 | Tulea Sebastian Nicolae | 10721 | 2001 | Palatul copiilor Constanta | 01:57:75 |
6 | Schmelas Erwin | 12705 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 02:01:01 |
7 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:03:53 |
8 | Nicola Madalin Ionut | 13323 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:11:45 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Rusen Costin Alin | 12641 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:04:34 |
2 | Piciorus Alexandru | 12000 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:02:28 |
3 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:58:14 |
4 | Popovici David | 13322 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:53:30 |
5 | Cotos Serban | 12342 | 2002 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 01:57:65 |
6 | Kokkinakis Vasileios | 12813 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:00:92 |
7 | Coman Liviu Alexandru | 11930 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:03:49 |
8 | Magda Teodor Stefan | 13951 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 02:06:48 |
Descalificari |
|||||
1 |
Radu Ionut Observatii: neprezentat |
9862 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:01:26 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Motos Letitia Andreea | 13208 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 02:36:68 |
4 | Naidin Alexandra Patricia | 13315 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:24:78 |
5 | Vladutu Georgiana | 9864 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:31:75 |
6 | Chibulcutean Maria Beatri | 13026 | 2004 | Club Sportiv Casa EMA | 02:44:11 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Ples Mara | 13655 | 2003 | Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca | 99:99:99 |
3 | Nae Raisa Gabriela | 13273 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:31:82 |
4 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:14:64 |
5 | Vasilescu Guiu Anca | 12816 | 2003 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 02:30:08 |
6 | Dumitru Andreea Anisia | 13750 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:42:41 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Sipoteanu Alexandru Ionut | 13076 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:28:42 |
3 | Gheorghe Lucas Ioan | 13424 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:12:50 |
5 | Dumitrache Tobias George | 12891 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:08:15 |
6 | Podeanu Andrei Stefan | 13384 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:24:71 |
7 | Lungu Alexandru Razvan | 13908 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Nicola Madalin Ionut | 13323 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:25:34 |
3 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:11:66 |
4 | Martin Daniel Cristian | 12614 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:01:39 |
5 | Florea Mihnea Ioan | 11770 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:07:33 |
6 | Checiches Bogdan Alex. | 13639 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 02:21:72 |
7 | Chira David Cristian | 15643 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:42:19 |
Descalificari |
|||||
1 |
Rednic Eduard Observatii: scutit medical |
17212 | 1996 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:05:33 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Garboan Helsinia Mihaela | 12290 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:28:37 |
2 | Curcan Alexandra Roxana | 13918 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:28:17 |
3 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:27:78 |
4 | Constantinescu Sara Maria | 13716 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:27:22 |
5 | Ratiu Maysa | 12969 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:27:40 |
6 | Ivan Jasminne Anne Marie | 11364 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:28:11 |
7 | Ioana Daria Maria | 13316 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:28:27 |
8 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti | 00:28:63 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Mindruta Bianca Maria | 13073 | 2004 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:30:00 |
2 | Serman Ioana Alexandra | 13432 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:29:42 |
3 | Ivan Sara Natalie | 14334 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:29:15 |
4 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | CSM Corona Brasov | 00:28:70 |
5 | Mitu Andra Elena | 13072 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:29:02 |
6 | Drog Maria Bianca | 17870 | 2005 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:29:18 |
7 | Baciuna Roberta Elisa | 12710 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:29:83 |
8 | Brehar Ruxandra | 12352 | 2002 | Club Sportiv Casa EMA | 00:30:06 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Nicusan Daniel Alexandru | 11349 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:24:07 |
2 | Paturca Vlad | 10375 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:24:01 |
3 | Ratiu George Adrian | 10622 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:23:69 |
4 | Glinta Robert Andrei | 9019 | 1997 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:23:15 |
5 | Martin Daniel Cristian | 12614 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:23:66 |
6 | Popovici David | 13322 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:23:83 |
7 | Stan Leon | 11929 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:24:01 |
8 | Verba Robert | 9853 | 1999 | Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca | 00:24:43 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Verman Cristian | 12606 | 2003 | Sport Club Municipal Bacau | 00:25:46 |
2 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:25:23 |
3 | Schmelas Erwin | 12705 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:25:12 |
4 | Damian Patrick Adorian | 12166 | 2002 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:24:47 |
5 | Haiducu Laurentiu | 9918 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:25:02 |
6 | Cuzuban Sebastian Andrei | 11612 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:25:12 |
7 | Rusen Costin Alin | 12641 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:25:35 |
8 | Dragota Etienne Laurentiu | 12847 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:25:64 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Ivan Sara Natalie | 14334 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:12:36 |
2 | Safcencu Delia Giorgiana | 13275 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 01:09:72 |
3 | Badralexi Katherina | 12521 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:08:88 |
4 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:05:87 |
5 | Marin Ioana | 14267 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:07:98 |
6 | Zorzoliu Miruna | 13022 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:09:20 |
7 | Ahmad Samira Alexandra | 13210 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:10:92 |
8 | Kiss Boglarka Denissza | 14197 | 2003 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:12:62 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Efrem Isabela Ariana | 12977 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:20:18 |
2 | Padurariu Carina Florina | 11883 | 2002 | Sport Club Municipal Bacau | 01:17:75 |
3 | Ellersdorfer Mihaela | 13685 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:16:29 |
4 | Gubavu Alessia Mihaela | 13268 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 01:13:98 |
5 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:15:59 |
6 | Dragomir Andreea Alex. | 13267 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 01:17:09 |
7 | Zamfiroiu Miruna Paula | 13612 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 01:17:89 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Popa Andrei Mihai | 10854 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:00:83 |
2 | Nicolae Alexandru Florin | 11290 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:00:14 |
3 | Dumitrache Gabriel Ioan | 11598 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:59:39 |
4 | Martin Daniel Cristian | 12614 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:56:83 |
5 | Rosioru Paul Andrei | 9371 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:58:63 |
6 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:59:42 |
7 | Iordachescu Bogdan Ionut | 7533 | 1995 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 01:00:82 |
8 | Badeata Alexandru Costel | 8494 | 1996 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 01:00:95 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Dumitrascu Andrei | 14750 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:08:32 |
2 | Simion Matei Alexandru | 13052 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:05:12 |
3 | Verman Cristian | 12606 | 2003 | Sport Club Municipal Bacau | 01:04:04 |
4 | Deaconu Dennis Daniel | 13246 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:01:67 |
5 | Gergely Ferenc | 13122 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:03:83 |
6 | Dobre Daniel Gabriel | 12645 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:04:58 |
8 | Stoian Antonio Stefan | 11295 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:08:44 |
Descalificari |
|||||
1 |
Borangel Emanuel George Observatii: neprezentat |
13140 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:07:84 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Badea Bianca Maria | 13913 | 2005 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:22:29 |
2 | Ujvary Rhona | 12291 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:21:51 |
3 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:15:97 |
4 | Huszar Ingrid | 12329 | 2003 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:14:24 |
5 | Fangli Henrietta | 11346 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:15:38 |
6 | Dragusi Alina Maria | 13709 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:20:16 |
7 | Orban Kis Orsolya | 13160 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:21:71 |
8 | Marton Janka | 13680 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:22:84 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Olteanu Andreea Ioana | 17181 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:35:83 |
2 | Baciuna Roberta Elisa | 12710 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:26:28 |
3 | Hornea Andreea Anda | 12908 | 2003 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:25:21 |
4 | Brehar Ruxandra | 12352 | 2002 | Club Sportiv Casa EMA | 01:24:11 |
5 | Kiss Boglarka Denissza | 14197 | 2003 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:24:98 |
6 | Miu Alesia Stefania | 14229 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:26:00 |
7 | Michesan Diana | 16992 | 2005 | Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca | 01:28:57 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Balaceanu Andrei Cristian | 11931 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:08:67 |
2 | Dinca Andreeas | 9613 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:08:08 |
3 | Abibula Atila | 8089 | 1995 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 01:06:91 |
4 | Tulea Sebastian Nicolae | 10721 | 2001 | Palatul copiilor Constanta | 01:05:83 |
5 | Nicusan Daniel Alexandru | 11349 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:06:91 |
6 | Iacob Mihai | 13244 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:07:40 |
7 | Gradinaru Andrei Razvan | 7708 | 1995 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 01:08:08 |
8 | Coman Liviu Alexandru | 11930 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:09:09 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Costache Sebastian C-Tin | 13952 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:16:37 |
2 | Grigore Andrei | 12889 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:14:26 |
3 | Dancanet Emil | 13649 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:11:08 |
4 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:10:25 |
5 | Petrache Darius Catalin | 13321 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:10:44 |
6 | Dascalescu Mihnea Dumitru | 12330 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:12:62 |
7 | Dutulescu Andrei Alexandr | 13069 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 01:14:40 |
8 | Padurariu Mihai Denis | 13510 | 2004 | Sport Club Municipal Bacau | 01:16:88 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Scortea Ecaterina | 12558 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:14:15 |
2 | Badralexi Katherina | 12521 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:13:32 |
3 | Ilie Bianca Maria | 13311 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:12:51 |
4 | Ratiu Maysa | 12969 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:10:37 |
5 | Spinu Clara Andreea | 11998 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:11:60 |
6 | Garboan Helsinia Mihaela | 12290 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:13:28 |
7 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | CSM Corona Brasov | 02:13:91 |
8 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti | 02:14:29 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Alfoldy Boglarka | 13726 | 2004 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:23:24 |
2 | Ahmad Samira Alexandra | 13210 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 02:20:05 |
3 | Mitu Andra Elena | 13072 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:17:01 |
4 | Zorzoliu Miruna | 13022 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:14:73 |
5 | Marin Ioana | 14267 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:16:42 |
6 | Curcan Alexandra Roxana | 13918 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:17:51 |
7 | Mindruta Bianca Maria | 13073 | 2004 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:21:48 |
Descalificari |
|||||
1 |
Vajas Zsofia Observatii: neprezentat |
14557 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:24:08 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Cotos Serban | 12342 | 2002 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 02:00:93 |
2 | Rogoveanu Vlad Andrei | 13803 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:00:26 |
3 | Stefanescu Bogdan Alex. | 12297 | 2001 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:57:11 |
4 | Popovici David | 13322 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:55:26 |
5 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:56:36 |
6 | Rusen Andrei | 9865 | 1999 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:59:71 |
7 | Popa Andrei Mihai | 10854 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:00:33 |
8 | Damian Patrick Adorian | 12166 | 2002 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 02:01:58 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Dragota Etienne Laurentiu | 12847 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:04:55 |
2 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:03:51 |
3 | Schmelas Erwin | 12705 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 02:03:34 |
4 | Kokkinakis Vasileios | 12813 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:01:97 |
5 | Guinea Alexandru Ionut | 11289 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:02:95 |
6 | Piciorus Alexandru | 12000 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:03:41 |
8 | Coman Liviu Alexandru | 11930 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:06:81 |
Descalificari |
|||||
1 |
Rusen Costin Alin Observatii: neprezentat |
12641 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:03:57 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Dumitru Andreea Anisia | 13750 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:46:13 |
2 | Ples Mara | 13655 | 2003 | Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca | 02:36:43 |
3 | Vasilescu Guiu Anca | 12816 | 2003 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 02:33:08 |
4 | Naidin Alexandra Patricia | 13315 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:24:61 |
5 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:27:01 |
6 | Nae Raisa Gabriela | 13273 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:36:40 |
7 | Motos Letitia Andreea | 13208 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 02:37:75 |
Descalificari |
|||||
1 |
Chibulcutean Maria Beatri Observatii: neprezentat |
13026 | 2004 | Club Sportiv Casa EMA | 02:52:05 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Nicola Madalin Ionut | 13323 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:20:57 |
2 | Dumitrache Tobias George | 12891 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:14:35 |
3 | Gheorghe Lucas Ioan | 13424 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:12:78 |
4 | Martin Daniel Cristian | 12614 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:07:80 |
5 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:10:06 |
6 | Lungu Alexandru Razvan | 13908 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:14:34 |
7 | Checiches Bogdan Alex. | 13639 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 02:20:49 |
Descalificari |
|||||
1 |
Florea Mihnea Ioan Observatii: neprezentat |
11770 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:22:39 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Dragan Sonia | 13688 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 05:24:18 |
2 | Zorzoliu Miruna | 13022 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 05:10:62 |
3 | Dragoi Andreea Ramona | 11922 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 05:02:79 |
4 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:53:47 |
5 | Dobrin Alexandra | 6556 | 1993 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 04:54:22 |
6 | Tolea Claudia Ioana | 12810 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 05:05:49 |
7 | Safcencu Delia Giorgiana | 13275 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 05:10:79 |
8 | Orban Kis Orsolya | 13160 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Dutulescu Andrei Alexandr | 13069 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 05:11:29 |
2 | Deaconu Dennis Daniel | 13246 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 04:55:19 |
3 | Iacob Mihai | 13244 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 04:35:08 |
4 | Petre Bogdan Mihai | 8963 | 1997 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 04:32:66 |
5 | Marinescu Popazov Andrei | 9481 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:33:57 |
6 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:42:59 |
7 | Remzing Vlad Adrian | 11735 | 2001 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 04:57:78 |