Cont

Lista de start pentru Campionatul national Copii 10-11 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m fluture - 11 ani - Masculin (106 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Tutulan Nicolai Radu Cost 16056 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:48:36
3 Bacan Rares Alexandru 14145 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:47:30
5 Verciuc Ioan 16797 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:46:41
6 Nita Stefan Cristian 15987 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:47:63

Seria: 2
1 Oancea Cristian Ionut 16789 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:44:87
3 Hagiu Matei Stefan 16634 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:44:00
4 Pop Stefan 17539 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:43:90
5 Dinu Eric Tudor 15357 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:43:92
6 Chiriac Ianis Cristian 16908 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:44:39
7 Babun Serban Petru 16701 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:44:84

Seria: 3
1 Costis Alexandru Adrian 16708 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:43:07
2 Duta Eduard Nicolas 14639 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:66
3 Zamfir Stefan 17024 2008 Swimming Team Bucuresti 00:42:12
4 Tirla Stefan Dumitru 15640 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:41:87
5 Marasescu Denis Gabriel 16996 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:42:10
6 Moldovan Raul Andrei 16744 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:42:46
8 Mihaila Nicolae Daniel 14938 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:43:22

Seria: 4
1 Sava Claudiu Alexandru 16916 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:40:60
2 Horvat Alexandru Cristian 15489 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:40:57
3 Tinis Rares Cristian 16857 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:40:24
4 Ivanovici Luca David 16791 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:40:06
5 Laiu Rares Stefan 15627 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:40:17
6 Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:40:49
7 Farina Alfonzetti Victor 16967 2008 Palatul copiilor Constanta 00:40:57
8 Moise Matei 16453 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:40:85

Seria: 5
1 Campeanu Bogdan Andrei 14658 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:39:95
2 Ignat Andrei Alexandru 16704 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:39:56
3 Dacu Furdui Rares 16575 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:39:38
4 Apachitei Octavian 16076 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:38:96
5 Farkas Daniel Mark 17039 2008 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 00:39:14
6 Tanase Rares Ioan 14611 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:39:47
7 Oana Robert 16576 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:39:73

Seria: 6
1 Bobaru Catalin Emanuel 16788 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:38:84
2 Boldura Luca Tudor 16570 2008 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:38:78
3 Somcutean Darius Andrei 16856 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:38:67
4 Florescu Alexandru Stefan 15834 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:66
5 Stoicu Alexandru Andrei 16869 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:38:66
6 Smadu Florin David 14970 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:38:72
7 Iacob Andrei Dorin 16920 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:38:82
8 Selyem Tamas 13896 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:38:89

Seria: 7
1 Istrate Mihai Erik 14619 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:38:40
2 Rogoveanu Alexandru Ioan 17046 2008 Palatul copiilor Constanta 00:38:30
3 Musat Darius Andrei 14620 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:96
4 Degeratu David George 15699 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:37:56
5 Boboc David Andrei 15794 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:37:62
6 Misirgic Andrei Mihail 17085 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 00:38:16
7 Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:38:36
8 Stroe David Alexandru 16778 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:38:64

Seria: 8
1 Slave Robert George 14610 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:53
2 Milas Bogdan Andrei 16578 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:37:43
3 Rus Sergiu Viorel 16746 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:37:28
4 Jecan Andy Mihai 16787 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:37:15
5 Stefan Mihai Catalin 16947 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:22
6 Neacsu Darius Daniel 15824 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:37:31
7 Judet Toni Andrei 16805 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:37:51
8 Iaschiu Stefan 16911 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:37:55

Seria: 9
1 Zarojanu David Ionut 17079 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:36:78
2 Radu Andrei Ionut 15343 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:36:56
3 Ionita Mihnea George 16626 2008 Palatul copiilor Constanta 00:36:45
4 Barbat Vlad Stefan 15083 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:36:35
5 Nae Bogdan Gabriel 16112 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:36:43
6 Stanciu Victor 16935 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:36:51
7 Artene Luca 14804 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:36:67
8 Radu David Stefan 17065 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:36:88

Seria: 10
1 Maschiu Matteo Florian 16958 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:36:24
2 Badescu Stefan Alex. 14599 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:36:23
3 Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:96
4 Trasca Vlad Andrei 16114 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:84
5 Constantin David Gabriel 15362 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:91
6 Gavrilovici Patrick 16981 2008 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:36:09
7 Andrian Andrei Cozma 16952 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:36:24
8 Ivanof Alexandru Bogdan 14623 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:36:26

Seria: 11
1 Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:35:78
2 Oancea David Stefan 16480 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:35:66
3 Apostol Petru 14585 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:44
4 Gherghina Alexandru Costi 16758 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:35:39
5 Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:35:42
6 Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 00:35:45
7 Barbu Matei Alexandru 15085 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:35:69
8 Grigoriu Filip Andrei 17045 2008 Cl. Sp. Municipal Satu Mare 00:35:82

Seria: 12
1 M. Sediq Mateen 17005 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:35:25
2 State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:11
3 Raducanu Gabriel Codrut 14755 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:34:65
4 Onet Radu Valentin 16768 2008 Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda 00:34:54
5 Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:55
6 Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:34:73
7 Aldea Gabriel 16907 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:15
8 Barbu Tiberiu Mihai 13994 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:32

Seria: 13
1 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:34:40
2 Bartis Tudor Andrei 16187 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:34:35
3 Adamescu David Andrei 15086 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:34:10
4 Duica Stefan Tudor 14837 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:33:92
5 Petrisor Alexandru 16804 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:34:00
6 Iordache Tudor Andrei 16032 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:26
7 Zamfir Sararu Vlad 16943 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:34:37
8 Costache Sebastian Ioan 16963 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:34:50

Seria: 14
1 Rotaru Petru Adrian 15688 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:33:51
2 Pricopoaia Rares Ioan 17076 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:33:41
3 Avakian Karen 14583 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:32:45
4 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:32:11
5 Chirita Petru Alexandru 16456 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:32:16
6 Pop Mihnea Andrei 16821 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:32:71
7 Stoica David Alexandru 14706 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:47
8 Agapie David Valentin 14969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:33:60

Descalificari
1 Radu Fabian Andrei
Observatii: neprezentat
17092 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:42:88
2 Percea Tudor
Observatii: neprezentat
16949 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:03

Proba 2 50 m fluture - 11 ani - Feminin (87 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dima Gabriela Maria 17026 2008 Swimming Team Bucuresti 00:47:30
2 Precob Roberta Andreea 16700 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:45:07
3 Vilciu Raluca Maria 16186 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:44:89
4 Marinescu Alexia Maria 16665 2008 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 00:44:52
5 Negoita Anne Marie Justin 16644 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:44:61
7 Cioboata Andra Gabriela 14151 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:45:46
8 Dobre Ioana 16423 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:51:97

Seria: 2
1 Batrinu Gabriela Bianca 16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 00:44:46
2 Muresan Sara Alessia 16979 2008 Club Sportiv Casa EMA 00:43:91
3 Bota Alexia Maria 17058 2008 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 00:43:59
4 Popescu Andreea Maria 14612 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:43:13
5 Ilia Roxana Delia 16705 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:43:38
6 Burlacu Alexia Stefania 16950 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:43:70
8 Balan Ilinca 16750 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:44:49

Seria: 3
1 Piper Alesia Beatrice 14646 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:90
2 Ostafe Maria Giulia 14573 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:42:57
3 Dragomir Denisa Alexandra 15653 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:42:32
5 Fortu Alesia Maria 16932 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:42:31
6 Stoian Bianca Ioana 16904 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:42:48
7 Mirea Stefania Alexia 17120 2008 CSM Targoviste 00:42:73
8 Turcu Delia Maria 16798 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:43:08

Seria: 4
1 Aiftincai Dragana Rubina 16818 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:41:88
2 Gheorghesc Carla Alexandr 16790 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:41:48
3 Croitoru Evelyne Maria 16669 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:12
4 Merealbe Briana Elena 15626 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:40:91
5 Pintican Ingrid 17091 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:40:92
6 Chirica Ana Stefania 15359 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:38
7 Motiu Noemi 16870 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:41:68
8 Magureanu Jessica 16900 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:42:21

Seria: 5
1 Zavoianu Maya Maria 16495 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:40:74
2 Chirnogeanu Adina Ioana 16897 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:40:40
3 Constantinescu Anna 17087 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 00:39:95
4 Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:39:33
5 Jipa Alexandra 17084 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 00:39:53
6 Popa Maria Alessia 16492 2008 Clubul Sportiv Performer 00:40:04
7 Tila Ariana Georgiana 16115 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:40:60
8 Lala Maria Elena 16252 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:40:77

Seria: 6
1 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:39:12
2 Cernat Amina Maria 17022 2008 Swimming Team Bucuresti 00:38:85
3 Radu Alexia Mihaela 16786 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:38:76
4 Padurean Andrada Lorena 16783 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:38:50
5 Adam Clara Patricia 16748 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:38:63
6 Burlacu Amalia Valentina 16951 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:38:79
7 Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:38:91
8 Mardaru Klara Stefania 14523 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:39:26

Seria: 7
1 Constantinescu Ana Irina 17059 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:38:39
2 Ardusatan Sofia Nicol 17127 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:38:30
3 Dinca Ana Maria 17063 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:38:08
4 Bichescu Andrada Bianca 16254 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:37:63
5 Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 00:37:77
6 Griga Giulia Daria 17133 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:38:26
7 Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:38:38
8 Amariei Rianna 17080 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:38:40

Seria: 8
1 Niculae Lorena Nicoleta 16901 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:37:39
2 Ban Alexia Maria 16880 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:36:96
3 Profiran Sara Elena 17095 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:36:89
4 Doncila Daria Nicole 16555 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:36:86
5 Huza Andrea 16478 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:36:88
6 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:92
7 Alexa Daria 17077 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:37:25
8 Ambrozie Ilinca Maria 17516 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:37:53

Seria: 9
1 Ardelean Ana Maria 16548 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:36:61
2 Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:26
3 Princz Lara 16855 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:22
4 Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:35:92
5 Nagy Zsofia 16784 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:36:05
6 Elisei Stefania 16872 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:36:24
7 Georgescu Ioana 17074 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:36:27
8 Barbul Zetea Mara Ana 16858 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:72

Seria: 10
1 Lospa Tamara Ioana 14579 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:68
2 Ciobanu Ioana Alexandra 13497 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:35:28
3 Boer Henrietta 13898 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:35:00
4 Birzu Ioana 16785 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:34:77
5 Tutuianu Sara Teodora 16905 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:34:77
6 Sarbu Alexandra 16628 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 00:35:08
7 Floranescu Iona Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:35:61
8 Munteanu Mihaela 15840 2008 Cl. Sp. MEDGIDIA 00:35:90

Seria: 11
1 Prisecariu Aissia Claudia 17078 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:33:80
2 Santha Emilia Nora 16660 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:33:44
3 Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:32:86
4 Predescu Simona Maria 16806 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:30:94
5 Diamandescu Eliza Elena 14746 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:32:15
6 Moscaliuc Maria Ilinca 16953 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:33:21
7 Stefura Ingrid 14803 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:33:67
8 Mitrana Tania Andreea 14839 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:34:26

Descalificari
1 Rosca Maria Alexandra
Observatii: descalificat
16815 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:45:04
2 Pop Beatrice
Observatii: descalificat
17057 2008 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 00:44:07

Proba 3 50 m fluture - 10 ani - Masculin (113 sportivi inscrisi in 15 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vasilescu David 17804 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
4 Buzoreanu Robert 17797 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
5 Ciuvica Mario 17798 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Harabagiu Dragos 17536 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
2 Surdulescu Andrei Calin 17474 2009 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
3 Scortea Pavel 17447 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
4 Spataru Petru Marius 17309 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
5 Lacatusu Luca 17445 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
6 Sabau Dominic 17464 2009 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
7 Voinea Darius Andrei 17515 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
8 Balint Denis Matei 17769 2009 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Seria: 3
1 Udeanu Dimitrie 16998 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Marin Gelu Andrei 15702 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
3 Martin Lucas 14873 2009 ASC Corona 2010 Brasov 00:56:27
4 Stan Stefan Iulian 16441 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:54:37
5 Sarban Luca Andrei 16490 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:54:42
6 Dragos Daniel Andrei 16406 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:57:04
7 Nae Gabriel Adrian 15703 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
8 Naboleanu Alexandru Ionut 17155 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Miros Vlad Casian 17218 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:52:10
2 Paduraru Luca 17562 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:51:31
3 Uceanu Ilie Daniel 17563 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:50:97
4 Tarida Nicholas Bogdan 16491 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:50:05
5 Benchea Cristian Stefan 16098 2009 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:50:64
7 Banaru Sabin 17590 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:51:71
8 Atudorei Adrian Marian 17219 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:54:02

Seria: 5
1 Nae Patrick Teodor 17349 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:49:63
2 Serban Andrei Ovidiu 17370 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:49:13
4 Constantin Luca Marius 16508 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:48:50
5 Strimbu Cristian 17372 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:48:56
6 Romega Rares Bogdan 17217 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:49:01
7 Ilie Remus Andrei 16759 2009 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:49:24
8 Gidiuta David Mihai 17112 2009 CSM Targoviste 00:49:70

Seria: 6
1 Fekete Magor 16561 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:48:21
2 Giusca David Ianis 17623 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:47:41
3 Pochiu Dragos Paul 17668 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:46:93
4 Diaconescu Vlad 17216 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:46:80
5 Ursulescu L. Stefan 17555 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:46:81
7 Dica Sebastian 17564 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:47:94
8 Ciocanaru Antonio Alexand 16499 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:48:22

Seria: 7
1 Ulianov Tudor Gabriel 17364 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:46:65
2 Bildea Stefan Claudiu 16019 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:46:57
3 Birsan Albert 17605 2009 Palatul copiilor Constanta 00:45:61
5 Anita Mihai 17730 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:45:21
6 Georghita Andrei 17533 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:45:92
7 Balaban Gabriel 17576 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:46:61
8 Paraschiv Alexandru 17591 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:46:71

Seria: 8
1 Rusu Rares Stefan 17601 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:44:97
2 Falca Albert Daniel 16078 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:44:74
3 Orezeanu Luca Andrei 17514 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:44:57
5 Artiano Salvatore Angelo 17303 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:44:26
6 Craciun Andrei 17573 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:44:71
7 Tataru Stefan Costin 16697 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:44:90
8 Ion Flavius Ionut 17513 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:45:19

Seria: 9
1 Mercan Andrei Stefan 16036 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:43:45
2 Mihalku Aron 17538 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:43:40
3 Nistor Darius Mircea 14867 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:43:24
4 Virsa David 17448 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:42:52
5 Platon Laurentiu Cristian 17291 2009 Club Sportiv Casa EMA 00:42:55
6 Popescu David Ioan 17215 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:43:34
7 Kacso Tamas 16927 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:43:42
8 Vasile Stoica Eric Gabrie 16889 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:43:81

Seria: 10
1 Oprea Tudor 17446 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:42:27
2 Nicut David 17373 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:41:85
3 Avram Andrei Stefan 17290 2009 Club Sportiv Casa EMA 00:41:14
4 Malinescu Andrei 15628 2009 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:41:02
5 Hobinca Alexandru 17289 2009 Club Sportiv Casa EMA 00:41:03
6 Ginghina Rares Ionut 17820 2009 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:41:67
7 Mihai Andrei Razvan 17880 2009 Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani 00:42:04
8 Leu Stefan Alexandru 17367 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:42:37

Seria: 11
1 Abboud Youssef 17510 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:40:58
2 Samson Albert Stefan 17358 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:22
3 Metea Serban Dan 16194 2009 Club Sportiv Casa EMA 00:39:99
4 Niculae Alexandru Cristia 15642 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:39:78
5 Ciobanu Mihai 15705 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:39:88
6 Iacob Vlad Adrian 17437 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:40:15
7 Lorincz Armin Mark 16388 2009 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:40:54

Seria: 12
1 Stan Norbert Krisztian 16756 2009 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 00:39:60
2 Ghenu Andrei Eduard 15701 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:39:44
3 Ciobanu Gabriel 15706 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:39:34
4 Ciocan Darius Andrei 16184 2009 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:39:21
5 Kuti Gaspar 16923 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:39:25
6 Stan Andrei 16049 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:39:42
7 Iacob Patrick 17726 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:39:45
8 Barbieru Erik Nicolas 14663 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:39:70

Seria: 13
1 Moise Alexandru 16080 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:39:14
2 Balaci Bogdan 16450 2009 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:39:11
3 Ionita Rares Andrei 15505 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:38:65
4 Rosu Rares Matei 15700 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:37:72
5 Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:37:94
6 Radu Serban 17816 2009 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 00:38:86
7 Hudac Lucas Gabriel 17473 2009 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:39:13
8 Grigorcea Ianis Luca 15631 2009 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:39:19

Seria: 14
1 Bacalu Eduard Stefan 17353 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:17
2 Bumbac Eduard Gabriel 17139 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 00:36:67
3 Pop Tudor Andrei 17531 2009 Cl. Sp. Municipal Satu Mare 00:36:36
4 Tatulea Rares 16053 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:36:29
5 Feiffer Hunor 17344 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:36:32
6 Blejan Ianis Andrei 17511 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:36:61
7 Ana Victor 17727 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:36:70
8 Iorga Damian 16108 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:37:35

Seria: 15
1 Paun Fabian 17728 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:35:97
2 Scarlat Albert Florian 17479 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:21
3 Tasyurek Denis Erdal 16391 2009 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:34:90
4 Borcea Robert Nicolae 16079 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:33:97
5 Banu Robert Constantin 15495 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:34:33
6 Mija Radu Stefan 17361 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:90
7 Constantin Cristian 14704 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:35:50
8 Vochin Andrei 17348 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:36:27

Descalificari
1 Rusu Razvan Stefan
Observatii: descalificat
17667 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:51:20
2 Moussa Georges
Observatii: descalificat
17369 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:48:84
3 Tarata Andrei David
Observatii: descalificat
15351 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:44:13
4 Radu Darius
Observatii: descalificat
17729 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:40:99

Proba 4 50 m fluture - 10 ani - Feminin (93 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Penescu Stefania Elena 17527 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
2 Avram Daria Stefania 17380 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
3 Zamfir Mihaela 17795 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
4 Bunescu Maria Teodora 17119 2009 CSM Targoviste 99:99:99
5 Postelnicu Theodora 17803 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
6 Moldovan Iulia 17767 2009 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
7 Stanculescu Melisa 15655 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
8 Mihai Denisa Maria 17819 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99

Seria: 2
1 Batel Aysha 17438 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
2 Bolinteanu Erica Maria 17354 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:57:27
4 Cristea Andreea Maria 17521 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:53:29
5 Bunaciu Andrada Ioana 17315 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:54:89
7 Epure Ariana Maria 17433 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:00:32
8 Trenchea Elena Miruna 15630 2009 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 99:99:99

Seria: 3
4 Chiriac Nora 17439 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:50:18
5 Roth Berna Dett 17343 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:50:19
6 Gontaru Adriana Gabriela 17523 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:51:19
7 Conig Laura 17597 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:51:94
8 Acsinte Erika Andreea 17738 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:52:30

Seria: 4
1 Iancu Ana Maria 16890 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:50:15
2 Udrea Teodora Maria 17324 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:49:49
3 Radu Daria Maria 14959 2009 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:48:27
4 Pirvu Alice Maria Stefani 17297 2009 CSM Targoviste 00:48:05
5 Ivan Cherim Ruxandra 14862 2009 ASC Corona 2010 Brasov 00:48:13
6 Roiban Anastasia Petra 17427 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:48:62
7 El Moukaddem Faizy 17522 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:49:71
8 Bucur Cristiana Elena 16291 2009 Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda 00:50:17

Seria: 5
1 Ravar Xenia 17690 2009 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:47:79
2 Constantinescu Alexandra 17419 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:47:68
3 Dumitru Delia Ana 17272 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:47:59
4 Stancescu Ioana Antonia 17356 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:47:38
5 Diaconescu Irina 17226 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:47:48
6 Paunescu Denisa 17735 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:47:63
7 Gheorghiu Anastasia Mara 17366 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:47:68
8 Petre Mara 16424 2009 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:48:04

Seria: 6
1 Borbely Emese Biborka 17614 2009 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 00:46:86
2 Tudor Ana Maria 17443 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:46:38
3 Borbely Reka Sarolta 17613 2009 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 00:45:82
4 Szabo Agota 17342 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:45:20
5 Tudoran Miruna Ioana 17177 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:45:37
6 Mihalteanu Andreea Maria 17525 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:45:91
7 Elisei Bianca Rebeca 16427 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:46:46
8 Ciupitu Sofia 17441 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:47:05

Seria: 7
1 Cernea Maia Ioana 14588 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:45:02
2 Pop Bianca Maria 17346 2009 Club Sportiv Casa EMA 00:44:13
3 Mariut Serena Maria 14810 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:43:68
4 Giuran Sara Maria 17602 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:43:43
5 Budris Lungescu Iulia Mar 17322 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:43:51
6 Pop Karina Maria 17175 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:43:95
7 Neagu Ilinca Maria 17526 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:44:17
8 Serman Larisa Mihaela 17528 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:45:12

Seria: 8
1 Brais Ana Maria 16097 2009 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:42:55
2 Dan Maria 17442 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:41:90
3 Branisteanu Melissa Ioana 14808 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:41:87
4 Ionescu Maya Mihaela 17365 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:41:82
5 Babau Ana Maria 14809 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:41:83
6 Gherghel Andrea 17537 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:41:88
7 Olariu Alexia Ioana 15629 2009 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:42:25
8 Opris Anda Ioana 17624 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:42:61

Seria: 9
2 Lentu Eva Maria 14682 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:71
3 Craioveanu Rebeca Andreea 17362 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:12
4 Otvos Lorena Elena 16355 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:39:37
5 Stegarescu Delia Cristina 16110 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:39:60
6 Manolache Ariana Maria 16876 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:40:31
7 Cazacu Maria Ioana 14686 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:97
8 Tenciu Alecsia Maria 17311 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:41:71

Seria: 10
1 Asaftei Daria 17300 2009 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:38:63
2 Stefanescu Andreea 17529 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:38:44
3 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Clubul Sportiv Performer 00:38:11
4 Veress Rebeca Jasmine 16925 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:37:96
5 Calapod Christine 16830 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:37:97
6 Ionita Ioana 17524 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:38:36
7 Sepi Maia Ilinca 17347 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:38:60
8 Szentgyorgyi Henrietta 16926 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:38:90

Seria: 11
1 Buculei Yana Eliza 17724 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:37:40
2 Coperza Alecsandra 17689 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:36:75
3 Silisteanu Daria Mariuca 17310 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:36:61
4 Morar Bianca Raisa 16928 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:36:40
5 Grosu Ana Maria 16666 2009 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 00:36:49
6 Bors Iasmina Monica 15506 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:36:64
7 Dumitru Theodora Maria 13975 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:37:09
8 Tolea Cristina 17733 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:37:53

Seria: 12
1 Vlad Maria 17323 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:36:18
2 Constantin Amalia Gabriel 17817 2009 Swimming Team Bucuresti 00:35:69
3 Gagiu Elise Maria 17818 2009 Swimming Team Bucuresti 00:35:54
4 Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:80
5 Bacalu Denisa 17355 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:33
6 Paun Briana 17732 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:35:61
7 Fortu Erika 17734 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:35:83
8 Zaharia Anna Lisa 15346 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:36:30

Descalificari
1 Toderita Daria
Observatii: descalificat
17595 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:55:38
2 Tichindelean Sofia Maria
Observatii: descalificat
17599 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:56:28
3 Spataru Azaria Ioana
Observatii: descalificat
17604 2009 Palatul copiilor Constanta 00:50:90

Proba 5 100 m spate - 11 ani - Masculin (99 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Zarojanu David Ionut 17079 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
4 Maschiu Matteo Florian 16958 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 99:99:99
5 Marasescu Denis Gabriel 16996 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
6 Pricopoaia Rares Ioan 17076 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99

Seria: 2
1 Stefan Mihai Catalin 16947 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Pavel Matei Luca 16883 2008 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
3 Ignat Andrei Alexandru 16704 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
4 Chirana Andrei Nicolae 16107 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99
5 Babun Serban Petru 16701 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
7 Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Tirla Stefan Dumitru 15640 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Dinu Eric Tudor 15357 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
3 Mihaila Nicolae Daniel 14938 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Duta Eduard Nicolas 14639 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
6 Radu Andrei Ionut 15343 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
7 Constantin David Gabriel 15362 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99

Seria: 4
1 Barbu Tiberiu Mihai 13994 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Hagiu Matei Stefan 16634 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:36:00
3 Chiriac Ianis Cristian 16908 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:35:00
4 Dacu Furdui Rares 16575 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:35:00
5 Oana Robert 16576 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:35:00
7 Pop Stefan 17539 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:36:00
8 Bacan Rares Alexandru 14145 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Seria: 5
1 Smadu Florin David 14970 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:33:09
3 Tutulan Nicolai Radu Cost 16056 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:30:00
4 Somcutean Darius Andrei 16856 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:29:00
5 Ivanovici Luca David 16791 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:29:47
7 Moise Matei 16453 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 01:32:00
8 Tinis Rares Cristian 16857 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:34:00

Seria: 6
1 Agapie David Valentin 14969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:28:43
2 Oancea Cristian Ionut 16789 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:28:03
3 Gherghina Alexandru Costi 16758 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:27:60
4 Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:27:00
5 Stroe David Alexandru 16778 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:27:50
6 Iaschiu Stefan 16911 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:28:00
7 Neacsu Darius Daniel 15824 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:28:24
8 Roman Stefan Cristian 16854 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:29:00

Seria: 7
1 Porfir Vlad Ioan 15112 2008 As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 01:25:51
2 Radu David Stefan 17065 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:25:00
3 Badescu Stefan Alex. 14599 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:25:00
4 Degeratu David George 15699 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:24:00
5 Verciuc Ioan 16797 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 01:24:00
6 Istrate Mihai Erik 14619 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:25:00
7 Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:25:24
8 Apostol Petru 14585 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:25:56

Seria: 8
1 Jecan Andy Mihai 16787 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:23:64
2 M. Sediq Mateen 17005 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:23:39
3 Judet Toni Andrei 16805 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:23:00
4 Oancea David Stefan 16480 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:23:00
5 Milas Bogdan Andrei 16578 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:23:00
6 Stanciu Victor 16935 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:23:00
7 Tanase Rares Ioan 14611 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:23:56
8 Musat Darius Andrei 14620 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:24:00

Seria: 9
1 Florescu Alexandru Stefan 15834 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 01:22:80
2 Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:22:00
3 Apachitei Octavian 16076 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:22:00
4 Selyem Tamas 13896 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:22:00
5 Stanciu Sabin 15465 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:22:00
6 Trasca Vlad Andrei 16114 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:22:00
7 Ali Amir 16630 2008 Palatul copiilor Constanta 01:22:20

Seria: 10
1 State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:21:00
2 Adamescu David Andrei 15086 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:21:00
3 Barbu Matei Alexandru 15085 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:20:37
4 Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:20:00
5 Petrisor Alexandru 16804 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:20:00
6 Artene Luca 14804 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:21:00
7 Aldea Gabriel 16907 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:21:00
8 Bobaru Catalin Emanuel 16788 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:21:68

Seria: 11
1 Rotaru Petru Adrian 15688 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:20:00
2 Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 01:19:67
4 Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:18:00
5 Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:18:00
6 Farkas Daniel Mark 17039 2008 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 01:19:29
7 Moldovan Raul Andrei 16744 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:19:82
8 Boboc David Andrei 15794 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:20:00

Seria: 12
2 Ionita Mihnea George 16626 2008 Palatul copiilor Constanta 01:16:80
3 Raducanu Gabriel Codrut 14755 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:16:00
4 Andrian Andrei Cozma 16952 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 01:15:00
5 Ivanof Alexandru Bogdan 14623 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:15:77
6 Rus Sergiu Viorel 16746 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:16:39
7 Takacs Milan Ruben 15254 2008 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:17:00
8 Bartis Tudor Andrei 16187 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:18:00

Seria: 13
1 Iordache Tudor Andrei 16032 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:14:00
2 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:13:20
3 Stoica David Alexandru 14706 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:12:99
5 Chirita Petru Alexandru 16456 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 01:12:90
6 Avakian Karen 14583 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:13:00
7 Duica Stefan Tudor 14837 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:13:82
8 Zamfir Sararu Vlad 16943 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 01:15:00

Descalificari
1 Zamfir Stefan
Observatii: descalificat
17024 2008 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
2 Costis Alexandru Adrian
Observatii: descalificat
16708 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
3 Percea Tudor
Observatii: neprezentat
16949 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Slave Robert George
Observatii: descalificat
14610 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
5 Radu Fabian Andrei
Observatii: neprezentat
17092 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:35:00
6 Sava Claudiu Alexandru
Observatii: descalificat
16916 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:31:00
7 Horvat Alexandru Cristian
Observatii: descalificat
15489 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:23:00
8 Barbat Vlad Stefan
Observatii: descalificat
15083 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:19:22
9 Giuroiu Daniel Teodor
Observatii: descalificat
14714 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:18:00
10 Pop Mihnea Andrei
Observatii: descalificat
16821 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:12:50

Proba 6 100 m spate - 11 ani - Feminin (80 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ilia Roxana Delia 16705 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
4 Ardelean Ana Maria 16548 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
5 Dobre Ioana 16423 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Seria: 2
2 Muresan Sara Alessia 16979 2008 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99
3 Mardaru Klara Stefania 14523 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99
4 Oprisan Maria Isabela 16556 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
5 Ban Alexia Maria 16880 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
7 Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Batrinu Gabriela Bianca 16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
2 Salaika Andonia Ioana 16247 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
3 Dima Gabriela Maria 17026 2008 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
4 Griga Giulia Daria 17133 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
5 Tila Ariana Georgiana 16115 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Ardusatan Sofia Nicol 17127 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
7 Precob Roberta Andreea 16700 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
8 Stanescu Alessia Maria 16713 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Seria: 4
2 Stoian Bianca Ioana 16904 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:35:00
3 Balan Ilinca 16750 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:30:11
4 Chirnogeanu Adina Ioana 16897 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:30:00
5 Vilciu Raluca Maria 16186 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:30:00
6 Negoita Anne Marie Justin 16644 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:31:00
7 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:35:00
8 Pintican Ingrid 17091 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:42:00

Seria: 5
1 Dinca Ana Maria 17063 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:30:00
2 Mirea Stefania Alexia 17120 2008 CSM Targoviste 01:29:53
3 Covaciu Andreea Teodora 16387 2008 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:29:00
4 Magureanu Jessica 16900 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:28:00
5 Princz Lara 16855 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:28:40
6 Croitoru Evelyne Maria 16669 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:29:38
8 Constantinescu Ana Irina 17059 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:30:00

Seria: 6
1 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:28:00
2 Burlacu Amalia Valentina 16951 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 01:27:00
3 Popa Maria Alessia 16492 2008 Clubul Sportiv Performer 01:26:90
4 Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:26:74
5 Dragomir Denisa Alexandra 15653 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:26:78
6 Chirica Ana Stefania 15359 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:27:00
7 Gheorghesc Carla Alexandr 16790 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:27:46
8 Ostafe Maria Giulia 14573 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:28:00

Seria: 7
2 Piper Alesia Beatrice 14646 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:25:34
3 Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:25:00
5 Ambrozie Ilinca Maria 17516 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:25:00
6 Bota Alexia Maria 17058 2008 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 01:25:00
8 Turcu Delia Maria 16798 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:26:22

Seria: 8
1 Tutuianu Sara Teodora 16905 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:24:00
2 Sarbu Alexandra 16628 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 01:23:80
3 Barbul Zetea Mara Ana 16858 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:22:50
4 Baciu Amalia Georgiana 17081 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:22:00
5 Lospa Tamara Ioana 14579 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:22:22
6 Padurean Andrada Lorena 16783 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:22:96
7 Niculae Lorena Nicoleta 16901 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:24:00
8 Boer Henrietta 13898 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:24:00

Seria: 9
1 Radu Alexia Mihaela 16786 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:21:28
2 Pop Beatrice 17057 2008 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 01:21:00
3 Burlacu Alexia Stefania 16950 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 01:21:00
4 Fetita Ripea Maria Alessi 16196 2008 Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda 01:20:00
5 Nagy Zsofia 16784 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:20:50
6 Huza Andrea 16478 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:21:00
7 Adam Clara Patricia 16748 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:21:12

Seria: 10
1 Ciobanu Ioana Alexandra 13497 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:19:00
2 Moscaliuc Maria Ilinca 16953 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 01:19:00
3 Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:17:40
4 Floranescu Iona Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:16:31
5 Birzu Ioana 16785 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:16:81
6 Munteanu Mihaela 15840 2008 Cl. Sp. MEDGIDIA 01:18:25
7 Predescu Simona Maria 16806 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:19:00
8 Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 01:20:00

Seria: 11
1 Amariei Rianna 17080 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:16:00
2 Alexa Daria 17077 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:15:00
3 Mitrana Tania Andreea 14839 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:14:00
4 Prisecariu Aissia Claudia 17078 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:11:92
5 Diamandescu Eliza Elena 14746 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 01:14:00
6 Georgescu Ioana 17074 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:14:50
7 Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:15:34
8 Stefura Ingrid 14803 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:16:00

Descalificari
1 Zavoianu Maya Maria
Observatii: descalificat
16495 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Popescu Andreea Maria
Observatii: descalificat
14612 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:40:00
3 Rednic Achim Daria Maria
Observatii: descalificat
16902 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:29:93
4 Cernat Amina Maria
Observatii: descalificat
17022 2008 Swimming Team Bucuresti 01:26:12
5 Cioboata Andra Gabriela
Observatii: descalificat
14151 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:24:27
6 Profiran Sara Elena
Observatii: descalificat
17095 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:22:00

Proba 7 4 X 50 m liber - 10 ani - Masculin (12 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stafeta 1 David Ioan Popescu, Vlad Diaconescu, Adrian Marian Atudorei, Rares Bogdan Romega, 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
5 Stafeta 2 Gelu Andrei Marin, Andrei Eduard Ghenu, Mihai Ciobanu, Gabriel Adrian Nae, 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
6 Stafeta 1 Alexandru Hobinca, Laurentiu Cristian Platon, Andrei Stefan Avram, Serban Dan Metea, 2009 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99
7 Stafeta 1 Patrick Iacob, Fabian Paun, Darius Radu, Victor Ana, 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 1 Robert Constantin Banu, Robert Nicolae Borcea, Albert Daniel Falca, Alexandru Moise, 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:12:96
2 Stafeta 1 Andrei Stan, Erik Nicolas Barbieru, Stefan Costin Tataru, Albert Florian Scarlat, 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:58:85
3 Stafeta 1 Luca Andrei Orezeanu, Flavius Ionut Ion, Darius Andrei Voinea, Ianis Andrei Blejan, 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:51:88
4 Stafeta 1 Pavel Scortea, Tudor Oprea, Luca Lacatusu, David Virsa, 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:45:18
5 Stafeta 1 Eduard Stefan Bacalu, Albert Stefan Samson, Andrei Georghita, Radu Stefan Mija, 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:51:47
7 Stafeta 1 David Nicut, Georges Moussa, Cristian Strimbu, Stefan Alexandru Leu, 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 02:07:02
8 Stafeta 1 Rares Tatulea, Gabriel Ciobanu, Cristian Constantin, Rares Matei Rosu, 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:18:46

Descalificari
1 Stafeta 1 Mario Ciuvica, Robert Buzoreanu, David Vasilescu, Alexandru Ionut Naboleanu, 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99

Proba 8 4 X 50 m liber - 10 ani - Feminin (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stafeta 1 Lorena Elena Otvos, Bianca Raisa Morar, Henrietta Szentgyorgyi, Rebeca Jasmine Veress, 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:23:37
5 Stafeta 1 Erika Fortu, Briana Paun, Denisa Paunescu, Cristina Tolea, 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 1 Maria Vlad, Teodora Maria Udrea, Lungescu Iulia Mar Budris, Andrada Ioana Bunaciu, 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:09:34
3 Stafeta 1 Ioana Ionita, Ilinca Maria Neagu, Larisa Mihaela Serman, Andreea Stefanescu, 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:04:32
4 Stafeta 1 Sofia Ciupitu, Nora Chiriac, Aysha Batel, Ana Maria Tudor, 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:59:65
5 Stafeta 1 Denisa Maria Mihai, Maria Ioana Cazacu, Eva Maria Lentu, Anna Lisa Zaharia, 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:02:69
6 Stafeta 1 Denisa Bacalu, Miruna Ioana Tudoran, Rebeca Andreea Craioveanu, Daria Maria Manea, 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:06:43
7 Stafeta 1 Melissa Ioana Branisteanu, Christine Calapod, Ana Maria Babau, Serena Maria Mariut, 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:09:46

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m spate - 11 ani - Feminin (88 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Rosca Maria Alexandra 16815 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
4 Dobre Ioana 16423 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:46:74
5 Marinescu Alexia Maria 16665 2008 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 00:49:19

Seria: 2
2 Chirica Ana Stefania 15359 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:45:51
3 Elisei Stefania 16872 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:44:93
4 Batrinu Gabriela Bianca 16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 00:44:58
5 Merealbe Briana Elena 15626 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:44:88
6 Dragomir Denisa Alexandra 15653 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:45:01
7 Motiu Noemi 16870 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:46:56

Seria: 3
1 Negoita Anne Marie Justin 16644 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:44:18
2 Stoian Bianca Ioana 16904 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:43:78
3 Magureanu Jessica 16900 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:43:47
4 Ban Alexia Maria 16880 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:57
5 Pop Beatrice 17057 2008 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 00:42:69
6 Mirea Stefania Alexia 17120 2008 CSM Targoviste 00:43:52
7 Popescu Andreea Maria 14612 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:43:89
8 Zavoianu Maya Maria 16495 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:44:37

Seria: 4
1 Dinca Ana Maria 17063 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:42:43
3 Chirnogeanu Adina Ioana 16897 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:42:12
4 Griga Giulia Daria 17133 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:42:08
5 Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 00:42:09
6 Constantinescu Anna 17087 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 00:42:37
7 Dima Gabriela Maria 17026 2008 Swimming Team Bucuresti 00:42:41
8 Vilciu Raluca Maria 16186 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:42:54

Seria: 5
1 Gheorghesc Carla Alexandr 16790 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:41:88
2 Bota Alexia Maria 17058 2008 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 00:41:73
3 Stanescu Alessia Maria 16713 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:41:58
4 Cioboata Andra Gabriela 14151 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:41:35
5 Bichescu Andrada Bianca 16254 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:41:46
6 Ostafe Maria Giulia 14573 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:41:60
7 Muresan Sara Alessia 16979 2008 Club Sportiv Casa EMA 00:41:74
8 Piper Alesia Beatrice 14646 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:07

Seria: 6
1 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:41:29
2 Constantinescu Ana Irina 17059 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:41:25
3 Oprisan Maria Isabela 16556 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:41:19
4 Turcu Delia Maria 16798 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:41:09
5 Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:41:16
6 Ardusatan Sofia Nicol 17127 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:41:19
7 Jipa Alexandra 17084 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 00:41:26
8 Lala Maria Elena 16252 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:41:32

Seria: 7
1 Salaika Andonia Ioana 16247 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:40:69
4 Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:40:03
5 Tila Ariana Georgiana 16115 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:40:06
6 Popa Maria Alessia 16492 2008 Clubul Sportiv Performer 00:40:44
7 Croitoru Evelyne Maria 16669 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:59
8 Adam Clara Patricia 16748 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:41:00

Seria: 8
1 Burlacu Amalia Valentina 16951 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:39:95
2 Ilia Roxana Delia 16705 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:39:78
3 Lospa Tamara Ioana 14579 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:39:68
4 Tutuianu Sara Teodora 16905 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:39:36
5 Nagy Zsofia 16784 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:39:52
6 Radu Alexia Mihaela 16786 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:39:71
7 Padurean Andrada Lorena 16783 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:39:93
8 Niculae Lorena Nicoleta 16901 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:39:99

Seria: 9
1 Precob Roberta Andreea 16700 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:39:34
2 Covaciu Andreea Teodora 16387 2008 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:38:99
3 Santha Emilia Nora 16660 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:38:97
4 Burlacu Alexia Stefania 16950 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:38:84
5 Baciu Amalia Georgiana 17081 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:38:88
6 Ambrozie Ilinca Maria 17516 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:38:99
7 Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:39:12
8 Cernat Amina Maria 17022 2008 Swimming Team Bucuresti 00:39:35

Seria: 10
1 Barbul Zetea Mara Ana 16858 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:38:73
2 Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:38:56
3 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:32
4 Huza Andrea 16478 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:37:81
5 Boer Henrietta 13898 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:38:12
6 Ciobanu Ioana Alexandra 13497 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:38:52
7 Sarbu Alexandra 16628 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:57
8 Princz Lara 16855 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:38:83

Seria: 11
1 Profiran Sara Elena 17095 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:37:64
2 Moscaliuc Maria Ilinca 16953 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:37:30
3 Floranescu Iona Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:36:74
4 Alexa Daria 17077 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:36:18
5 Diamandescu Eliza Elena 14746 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:36:43
6 Munteanu Mihaela 15840 2008 Cl. Sp. MEDGIDIA 00:37:14
7 Birzu Ioana 16785 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:37:31
8 Ardelean Ana Maria 16548 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:37:68

Seria: 12
1 Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:94
2 Georgescu Ioana 17074 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:35:15
3 Stefura Ingrid 14803 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:34:75
4 Mitrana Tania Andreea 14839 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:34:19
5 Prisecariu Aissia Claudia 17078 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:34:42
6 Amariei Rianna 17080 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:34:96
7 Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:35:74
8 Predescu Simona Maria 16806 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:35:94

Descalificari
1 Balan Ilinca
Observatii: descalificat
16750 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:42:39
2 Aiftincai Dragana Rubina
Observatii: descalificat
16818 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:40:28

Proba 2 50 m spate - 11 ani - Masculin (106 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Chiriac Ianis Cristian 16908 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:45:87
4 Babun Serban Petru 16701 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:45:12
5 Hagiu Matei Stefan 16634 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:45:44

Seria: 2
1 Boldura Luca Tudor 16570 2008 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:45:02
2 Zamfir Stefan 17024 2008 Swimming Team Bucuresti 00:44:68
3 Maschiu Matteo Florian 16958 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:44:23
4 Ivanovici Luca David 16791 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:44:05
5 Tutulan Nicolai Radu Cost 16056 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:44:10
6 Bacan Rares Alexandru 14145 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:44:28
7 Oana Robert 16576 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:44:87
8 Dinu Eric Tudor 15357 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:45:09

Seria: 3
1 Campeanu Bogdan Andrei 14658 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:43:49
2 Pop Stefan 17539 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:43:39
3 Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:43:16
4 Misirgic Andrei Mihail 17085 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 00:43:03
6 Nita Stefan Cristian 15987 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:43:18
7 Oancea Cristian Ionut 16789 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:43:45
8 Moise Matei 16453 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:43:71

Seria: 4
1 Smadu Florin David 14970 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:42:33
2 Slave Robert George 14610 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:20
4 Agapie David Valentin 14969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:41:91
5 Somcutean Darius Andrei 16856 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:42:13
6 Dacu Furdui Rares 16575 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:42:14
7 Iacob Andrei Dorin 16920 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:42:28
8 Marasescu Denis Gabriel 16996 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:42:67

Seria: 5
1 Stroe David Alexandru 16778 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:41:80
2 Neacsu Darius Daniel 15824 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:41:68
3 Porfir Vlad Ioan 15112 2008 As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 00:41:59
4 Iaschiu Stefan 16911 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:41:44
5 Costis Alexandru Adrian 16708 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:41:51
6 Tinis Rares Cristian 16857 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:41:59
7 Moldovan Raul Andrei 16744 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:41:80
8 Stefan Mihai Catalin 16947 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:41:81

Seria: 6
1 Roman Stefan Cristian 16854 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:41:31
2 Farina Alfonzetti Victor 16967 2008 Palatul copiilor Constanta 00:41:22
3 Duta Eduard Nicolas 14639 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:09
4 Constantin David Gabriel 15362 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:82
5 Istrate Mihai Erik 14619 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:00
7 Jecan Andy Mihai 16787 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:41:28
8 Tirla Stefan Dumitru 15640 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:41:38

Seria: 7
1 Musat Darius Andrei 14620 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:66
2 Gherghina Alexandru Costi 16758 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:40:52
3 Horvat Alexandru Cristian 15489 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:40:34
4 Apachitei Octavian 16076 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:40:16
5 Mihaila Nicolae Daniel 14938 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:40:24
6 Sava Claudiu Alexandru 16916 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:40:49
7 Verciuc Ioan 16797 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:40:58
8 Zarojanu David Ionut 17079 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:40:78

Seria: 8
1 Florescu Alexandru Stefan 15834 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 00:40:11
2 Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:39:98
3 Tanase Rares Ioan 14611 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:39:89
4 Degeratu David George 15699 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:39:55
5 Judet Toni Andrei 16805 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:39:67
6 Barbu Tiberiu Mihai 13994 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:39:95
7 Radu Andrei Ionut 15343 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:00
8 Stoicu Alexandru Andrei 16869 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:40:15

Seria: 9
1 Stanciu Sabin 15465 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:39:28
2 Stanciu Victor 16935 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:39:22
3 State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:39:05
4 Ignat Andrei Alexandru 16704 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:38:82
5 Aldea Gabriel 16907 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:38:82
6 Adamescu David Andrei 15086 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:39:06
7 Selyem Tamas 13896 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:39:28
8 Bobaru Catalin Emanuel 16788 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:39:53

Seria: 10
1 Boboc David Andrei 15794 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:38:68
2 Rogoveanu Alexandru Ioan 17046 2008 Palatul copiilor Constanta 00:38:59
3 Barbat Vlad Stefan 15083 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:38:55
4 Trasca Vlad Andrei 16114 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:38:46
5 Petrisor Alexandru 16804 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:38:53
6 Badescu Stefan Alex. 14599 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:38:57
7 Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:38:67
8 M. Sediq Mateen 17005 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:38:69

Seria: 11
1 Apostol Petru 14585 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:38:31
2 Pricopoaia Rares Ioan 17076 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:37:92
4 Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:74
5 Rus Sergiu Viorel 16746 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:37:75
6 Barbu Matei Alexandru 15085 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:37:86
7 Oancea David Stefan 16480 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:37:93
8 Radu David Stefan 17065 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:38:33

Seria: 12
1 Pavel Matei Luca 16883 2008 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:37:53
2 Farkas Daniel Mark 17039 2008 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 00:37:37
3 Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:36:69
4 Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:54
5 Zamfir Sararu Vlad 16943 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:36:60
6 Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 00:36:95
7 Milas Bogdan Andrei 16578 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:37:49
8 Ali Amir 16630 2008 Palatul copiilor Constanta 00:37:68

Seria: 13
2 Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:35:89
3 Andrian Andrei Cozma 16952 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:35:60
4 Ionita Mihnea George 16626 2008 Palatul copiilor Constanta 00:35:37
5 Chirita Petru Alexandru 16456 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:35:46
6 Takacs Milan Ruben 15254 2008 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:35:76
7 Rotaru Petru Adrian 15688 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:36:00
8 Raducanu Gabriel Codrut 14755 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:36:11

Seria: 14
1 Iordache Tudor Andrei 16032 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:92
2 Duica Stefan Tudor 14837 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:34:49
3 Avakian Karen 14583 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:41
4 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:33:97
6 Pop Mihnea Andrei 16821 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:34:41
7 Bartis Tudor Andrei 16187 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:34:90
8 Ivanof Alexandru Bogdan 14623 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:01

Descalificari
1 Percea Tudor
Observatii: neprezentat
16949 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:43:05
2 Laiu Rares Stefan
Observatii: descalificat
15627 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:42:14
3 Artene Luca
Observatii: descalificat
14804 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:37:82
4 Giuroiu Daniel Teodor
Observatii: descalificat
14714 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:36:01
5 Stoica David Alexandru
Observatii: descalificat
14706 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:26

Proba 3 50 m bras - 10 ani - Feminin (92 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Zamfir Mihaela 17795 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
4 Diaconescu Irina 17226 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:03:65
5 Spataru Azaria Ioana 17604 2009 Palatul copiilor Constanta 01:04:01
6 Bunescu Maria Teodora 17119 2009 CSM Targoviste 99:99:99
7 Grosu Ana Maria 16666 2009 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 99:99:99

Seria: 2
1 Acsinte Erika Andreea 17738 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:03:35
2 Brais Ana Maria 16097 2009 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:02:29
3 Bunaciu Andrada Ioana 17315 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:01:15
4 Bucur Cristiana Elena 16291 2009 Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda 00:58:68
5 El Moukaddem Faizy 17522 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:59:79
7 Moldovan Iulia 17767 2009 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:02:68
8 Dumitru Delia Ana 17272 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 01:03:60

Seria: 3
1 Iancu Ana Maria 16890 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:57:30
2 Gontaru Adriana Gabriela 17523 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:56:22
3 Paunescu Denisa 17735 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:56:04
4 Bolinteanu Erica Maria 17354 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:55:56
5 Ravar Xenia 17690 2009 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:55:61
6 Elisei Bianca Rebeca 16427 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:56:16
7 Stancescu Ioana Antonia 17356 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:56:90
8 Conig Laura 17597 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:57:34

Seria: 4
1 Udrea Teodora Maria 17324 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:55:09
2 Ciupitu Sofia 17441 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:54:98
3 Cernea Maia Ioana 14588 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:54:73
4 Mihalteanu Andreea Maria 17525 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:54:38
5 Batel Aysha 17438 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:54:72
6 Epure Ariana Maria 17433 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:54:97
7 Constantinescu Alexandra 17419 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:55:06
8 Chiriac Nora 17439 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:55:09

Seria: 5
1 Cristea Andreea Maria 17521 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:54:11
2 Petre Mara 16424 2009 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:53:92
4 Tichindelean Sofia Maria 17599 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:53:39
5 Ivan Cherim Ruxandra 14862 2009 ASC Corona 2010 Brasov 00:53:43
6 Neagu Ilinca Maria 17526 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:53:75
7 Pirvu Alice Maria Stefani 17297 2009 CSM Targoviste 00:53:93
8 Tudor Ana Maria 17443 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:54:17

Seria: 6
1 Pop Karina Maria 17175 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:53:03
2 Tudoran Miruna Ioana 17177 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:52:66
3 Buculei Yana Eliza 17724 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:52:26
4 Dumitru Theodora Maria 13975 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:51:96
5 Stefanescu Andreea 17529 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:52:04
6 Avram Daria Stefania 17380 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:52:31
7 Serman Larisa Mihaela 17528 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:52:72
8 Toderita Daria 17595 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:53:06

Seria: 7
1 Roiban Anastasia Petra 17427 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:51:42
2 Opris Anda Ioana 17624 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:51:07
3 Mariut Serena Maria 14810 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:50:89
4 Postelnicu Theodora 17803 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:50:43
5 Radu Daria Maria 14959 2009 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:50:68
6 Calapod Christine 16830 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:51:06
7 Babau Ana Maria 14809 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:51:20
8 Budris Lungescu Iulia Mar 17322 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:51:93

Seria: 8
1 Manolache Ariana Maria 16876 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:50:25
2 Stegarescu Delia Cristina 16110 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:50:02
3 Fortu Erika 17734 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:49:66
4 Mihai Denisa Maria 17819 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:49:60
5 Pop Bianca Maria 17346 2009 Club Sportiv Casa EMA 00:49:63
6 Craioveanu Rebeca Andreea 17362 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:49:74
7 Borbely Reka Sarolta 17613 2009 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 00:50:18
8 Giuran Sara Maria 17602 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:50:40

Seria: 9
1 Otvos Lorena Elena 16355 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:49:09
2 Borbely Emese Biborka 17614 2009 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 00:48:46
3 Vlad Maria 17323 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:48:05
4 Tolea Cristina 17733 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:47:93
5 Szentgyorgyi Henrietta 16926 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:47:96
6 Gheorghiu Anastasia Mara 17366 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:48:13
7 Gagiu Elise Maria 17818 2009 Swimming Team Bucuresti 00:49:05
8 Lentu Eva Maria 14682 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:49:22

Seria: 10
1 Szabo Agota 17342 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:47:87
2 Ionescu Maya Mihaela 17365 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:47:81
3 Bacalu Denisa 17355 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:47:54
4 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Clubul Sportiv Performer 00:47:16
5 Morar Bianca Raisa 16928 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:47:37
6 Olariu Alexia Ioana 15629 2009 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:47:73
7 Coperza Alecsandra 17689 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:47:84
8 Ionita Ioana 17524 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:47:88

Seria: 11
1 Bors Iasmina Monica 15506 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:46:87
2 Veress Rebeca Jasmine 16925 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:46:66
3 Stanculescu Melisa 15655 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:46:42
4 Branisteanu Melissa Ioana 14808 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:45:79
5 Cazacu Maria Ioana 14686 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:46:38
6 Trenchea Elena Miruna 15630 2009 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:46:42
7 Gherghel Andrea 17537 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:46:80
8 Dan Maria 17442 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:46:96

Seria: 12
1 Silisteanu Daria Mariuca 17310 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:45:03
2 Paun Briana 17732 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:44:65
3 Constantin Amalia Gabriel 17817 2009 Swimming Team Bucuresti 00:42:63
4 Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:38:97
5 Sepi Maia Ilinca 17347 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:39:99
7 Tenciu Alecsia Maria 17311 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:44:99
8 Zaharia Anna Lisa 15346 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:45:37

Descalificari
1 Penescu Stefania Elena
Observatii: descalificat
17527 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
2 Asaftei Daria
Observatii: descalificat
17300 2009 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:42:81

Proba 4 50 m bras - 10 ani - Masculin (114 sportivi inscrisi in 15 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Hudac Lucas Gabriel 17473 2009 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
4 Ciuvica Mario 17798 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
5 Vasilescu David 17804 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
6 Mercan Andrei Stefan 16036 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99

Seria: 2
1 Naboleanu Alexandru Ionut 17155 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
2 Oprea Tudor 17446 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
4 Benchea Cristian Stefan 16098 2009 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:10:83
5 Rosu Rares Matei 15700 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
6 Sabau Dominic 17464 2009 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
7 Gidiuta David Mihai 17112 2009 CSM Targoviste 99:99:99

Seria: 3
1 Stan Stefan Iulian 16441 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:02:49
2 Balint Denis Matei 17769 2009 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:01:97
3 Rusu Razvan Stefan 17667 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:01:19
4 Surdulescu Andrei Calin 17474 2009 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:58:23
5 Mihai Andrei Razvan 17880 2009 Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani 00:58:92
6 Voinea Darius Andrei 17515 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:01:92
7 Diaconescu Vlad 17216 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:02:40
8 Dragos Daniel Andrei 16406 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 01:06:41

Seria: 4
1 Sarban Luca Andrei 16490 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:57:98
3 Artiano Salvatore Angelo 17303 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:56:68
4 Tarida Nicholas Bogdan 16491 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:56:39
5 Pochiu Dragos Paul 17668 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:56:67
6 Paraschiv Alexandru 17591 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:56:96
8 Birsan Albert 17605 2009 Palatul copiilor Constanta 00:58:03

Seria: 5
1 Constantin Luca Marius 16508 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:55:96
3 Ursulescu L. Stefan 17555 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:54:73
4 Craciun Andrei 17573 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:54:20
5 Strimbu Cristian 17372 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:54:22
6 Romega Rares Bogdan 17217 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:54:76
7 Ulianov Tudor Gabriel 17364 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:55:76

Seria: 6
1 Rusu Rares Stefan 17601 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:53:77
2 Serban Andrei Ovidiu 17370 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:53:44
4 Ciocan Darius Andrei 16184 2009 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:53:06
5 Nicut David 17373 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:53:06
6 Moise Alexandru 16080 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:53:28
7 Giusca David Ianis 17623 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:53:61
8 Banaru Sabin 17590 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:54:03

Seria: 7
1 Miros Vlad Casian 17218 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:52:42
2 Hobinca Alexandru 17289 2009 Club Sportiv Casa EMA 00:51:99
3 Kacso Tamas 16927 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:51:65
5 Popescu David Ioan 17215 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:51:64
6 Paduraru Luca 17562 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:51:79
7 Lacatusu Luca 17445 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:52:40
8 Orezeanu Luca Andrei 17514 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:52:90

Seria: 8
1 Tarata Andrei David 15351 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:51:38
2 Bacalu Eduard Stefan 17353 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:50:78
3 Iacob Vlad Adrian 17437 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:50:53
4 Scortea Pavel 17447 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:50:31
5 Falca Albert Daniel 16078 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:50:37
6 Balaban Gabriel 17576 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:50:70
7 Leu Stefan Alexandru 17367 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:51:33
8 Platon Laurentiu Cristian 17291 2009 Club Sportiv Casa EMA 00:51:58

Seria: 9
1 Mihalku Aron 17538 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:50:22
2 Martin Lucas 14873 2009 ASC Corona 2010 Brasov 00:50:19
3 Lorincz Armin Mark 16388 2009 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:50:10
4 Ilie Remus Andrei 16759 2009 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:49:98
5 Harabagiu Dragos 17536 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:50:04
6 Georghita Andrei 17533 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:50:17
7 Atudorei Adrian Marian 17219 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:50:20
8 Fekete Magor 16561 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:50:30

Seria: 10
1 Bildea Stefan Claudiu 16019 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:49:87
2 Vasile Stoica Eric Gabrie 16889 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:49:47
3 Spataru Petru Marius 17309 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:49:06
4 Abboud Youssef 17510 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:48:99
5 Barbieru Erik Nicolas 14663 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:49:03
6 Radu Serban 17816 2009 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 00:49:33
7 Nae Patrick Teodor 17349 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:49:86
8 Nae Gabriel Adrian 15703 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:49:93

Seria: 11
1 Ana Victor 17727 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:48:89
2 Anahazi Albert Alexander 17381 2009 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:48:81
3 Tatulea Rares 16053 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:48:50
4 Constantin Cristian 14704 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:48:31
5 Ginghina Rares Ionut 17820 2009 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:48:39
6 Metea Serban Dan 16194 2009 Club Sportiv Casa EMA 00:48:71
7 Virsa David 17448 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:48:86
8 Avram Andrei Stefan 17290 2009 Club Sportiv Casa EMA 00:48:98

Seria: 12
1 Iorga Damian 16108 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:48:09
2 Kuti Gaspar 16923 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:47:77
3 Dica Sebastian 17564 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:46:95
4 Samson Albert Stefan 17358 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:46:41
5 Radu Darius 17729 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:46:78
6 Grigorcea Ianis Luca 15631 2009 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:47:60
7 Stan Norbert Krisztian 16756 2009 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 00:47:88
8 Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:48:10

Seria: 13
1 Ion Flavius Ionut 17513 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:45:97
2 Ciobanu Mihai 15705 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:45:96
3 Ghenu Andrei Eduard 15701 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:45:86
4 Iacob Patrick 17726 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:45:58
5 Stan Andrei 16049 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:45:71
6 Malinescu Andrei 15628 2009 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:45:87
7 Tasyurek Denis Erdal 16391 2009 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:45:97
8 Ciobanu Gabriel 15706 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:46:07

Seria: 14
1 Nistor Darius Mircea 14867 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:45:10
2 Bumbac Eduard Gabriel 17139 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 00:44:90
3 Niculae Alexandru Cristia 15642 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:44:66
4 Tataru Stefan Costin 16697 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:44:48
5 Feiffer Hunor 17344 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:44:65
6 Pop Tudor Andrei 17531 2009 Cl. Sp. Municipal Satu Mare 00:44:88
7 Borcea Robert Nicolae 16079 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:45:10
8 Mija Radu Stefan 17361 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:45:56

Seria: 15
1 Vochin Andrei 17348 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:44:13
2 Scarlat Albert Florian 17479 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:44:06
3 Ionita Rares Andrei 15505 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:43:33
4 Blejan Ianis Andrei 17511 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:40:56
5 Balaci Bogdan 16450 2009 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:41:21
6 Marin Gelu Andrei 15702 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:43:79
7 Paun Fabian 17728 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:44:10
8 Banu Robert Constantin 15495 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:44:25

Descalificari
1 Udeanu Dimitrie
Observatii: descalificat
16998 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Buzoreanu Robert
Observatii: descalificat
17797 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
3 Ciocanaru Antonio Alexand
Observatii: descalificat
16499 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:57:57
4 Moussa Georges
Observatii: descalificat
17369 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:55:16
5 Uceanu Ilie Daniel
Observatii: descalificat
17563 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:56:32
6 Anita Mihai
Observatii: descalificat
17730 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:51:64

Proba 5 100 m bras - 11 ani - Feminin (67 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Fortu Alesia Maria 16932 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
4 Merealbe Briana Elena 15626 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99
5 Cernat Amina Maria 17022 2008 Swimming Team Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Lala Maria Elena 16252 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
2 Precob Roberta Andreea 16700 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
3 Batrinu Gabriela Bianca 16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
4 Dima Gabriela Maria 17026 2008 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
5 Ban Alexia Maria 16880 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
6 Zavoianu Maya Maria 16495 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Ilia Roxana Delia 16705 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
8 Muresan Sara Alessia 16979 2008 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99

Seria: 3
1 Griga Giulia Daria 17133 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
2 Stanescu Alessia Maria 16713 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
3 Magureanu Jessica 16900 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:49:00
4 Dinca Ana Maria 17063 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:48:00
5 Pop Beatrice 17057 2008 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 01:48:00
6 Piper Alesia Beatrice 14646 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
7 Ardusatan Sofia Nicol 17127 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
8 Doncila Daria Nicole 16555 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99

Seria: 4
1 Vilciu Raluca Maria 16186 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:45:00
2 Constantinescu Ana Irina 17059 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:45:00
3 Stoian Bianca Ioana 16904 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:44:00
4 Balan Ilinca 16750 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:42:75
5 Dobre Ioana 16423 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:43:00
6 Bota Alexia Maria 17058 2008 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 01:45:00
7 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:45:00
8 Popescu Andreea Maria 14612 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:45:00

Seria: 5
1 Chirnogeanu Adina Ioana 16897 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:41:74
2 Profiran Sara Elena 17095 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:40:00
3 Gheorghesc Carla Alexandr 16790 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:38:64
4 Negoita Anne Marie Justin 16644 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:38:00
5 Huza Andrea 16478 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:38:00
6 Padurean Andrada Lorena 16783 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:39:28
7 Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:40:00
8 Radu Alexia Mihaela 16786 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:41:94

Seria: 6
1 Nagy Zsofia 16784 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:38:00
2 Barbul Zetea Mara Ana 16858 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:38:00
3 Baciu Amalia Georgiana 17081 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:37:00
4 Dragomir Denisa Alexandra 15653 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:36:19
5 Mirea Stefania Alexia 17120 2008 CSM Targoviste 01:36:43
6 Boer Henrietta 13898 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:37:00
7 Tutuianu Sara Teodora 16905 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:38:00
8 Covaciu Andreea Teodora 16387 2008 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:38:00

Seria: 7
1 Birzu Ioana 16785 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:35:94
2 Floranescu Iona Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:33:25
3 Ostafe Maria Giulia 14573 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:33:00
4 Princz Lara 16855 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:32:48
5 Ambrozie Ilinca Maria 17516 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:33:00
6 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:33:00
7 Niculae Lorena Nicoleta 16901 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:34:00
8 Pintican Ingrid 17091 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:36:00

Seria: 8
1 Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 01:32:18
2 Popa Maria Alessia 16492 2008 Clubul Sportiv Performer 01:31:95
3 Stefura Ingrid 14803 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:31:00
4 Fetita Ripea Maria Alessi 16196 2008 Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda 01:30:00
5 Mardaru Klara Stefania 14523 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:30:00
6 Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:31:09
7 Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 01:32:00
8 Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:32:30

Seria: 9
1 Burlacu Amalia Valentina 16951 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 01:29:00
2 Mitrana Tania Andreea 14839 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:26:00
3 Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:24:94
4 Diamandescu Eliza Elena 14746 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 01:20:00
5 Predescu Simona Maria 16806 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:21:80
6 Lospa Tamara Ioana 14579 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:25:25
7 Santha Emilia Nora 16660 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:28:00
8 Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:29:00

Proba 6 100 m bras - 11 ani - Masculin (86 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Iordache Tudor Andrei 16032 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
4 Takacs Milan Ruben 15254 2008 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
5 Stoicu Alexandru Andrei 16869 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
7 Stefan Mihai Catalin 16947 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Maschiu Matteo Florian 16958 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 99:99:99
2 Tirla Stefan Dumitru 15640 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Costis Alexandru Adrian 16708 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
5 Babun Serban Petru 16701 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
6 Barbu Tiberiu Mihai 13994 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Chirana Andrei Nicolae 16107 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99
8 Laiu Rares Stefan 15627 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99

Seria: 3
1 Ignat Andrei Alexandru 16704 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
2 Marasescu Denis Gabriel 16996 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
3 Apachitei Octavian 16076 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:50:00
4 Ivanovici Luca David 16791 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:46:47
5 Artene Luca 14804 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:50:00
6 Hagiu Matei Stefan 16634 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:50:00
7 Stoica David Alexandru 14706 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
8 Zamfir Stefan 17024 2008 Swimming Team Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Pop Stefan 17539 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:45:00
2 Smadu Florin David 14970 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:44:38
3 Barbu Matei Alexandru 15085 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:42:23
4 Grigoriu Filip Andrei 17045 2008 Cl. Sp. Municipal Satu Mare 01:41:00
5 Barbat Vlad Stefan 15083 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:42:00
6 Chiriac Ianis Cristian 16908 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:43:00
8 Stroe David Alexandru 16778 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:45:50

Seria: 5
1 Nita Stefan Cristian 15987 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:40:45
2 Oancea Cristian Ionut 16789 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:40:09
3 Boboc David Andrei 15794 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:40:00
4 Judet Toni Andrei 16805 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:40:00
5 Aldea Gabriel 16907 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:40:00
6 Somcutean Darius Andrei 16856 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:40:00
7 Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:40:41
8 Iaschiu Stefan 16911 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:41:00

Seria: 6
1 Oana Robert 16576 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:40:00
2 M. Sediq Mateen 17005 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:39:48
3 Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:39:00
4 Nae Bogdan Gabriel 16112 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:38:00
5 Campeanu Bogdan Andrei 14658 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:39:00
6 Moise Matei 16453 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 01:39:00
7 Bobaru Catalin Emanuel 16788 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:39:91
8 Radu David Stefan 17065 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:40:00

Seria: 7
1 Ionita Mihnea George 16626 2008 Palatul copiilor Constanta 01:36:60
2 Jecan Andy Mihai 16787 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:35:94
3 State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:35:00
4 Duica Stefan Tudor 14837 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:35:00
5 Apostol Petru 14585 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:35:00
6 Oancea David Stefan 16480 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:35:56
7 Iacob Andrei Dorin 16920 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:36:48
8 Ali Amir 16630 2008 Palatul copiilor Constanta 01:37:70

Seria: 8
1 Gherghina Alexandru Costi 16758 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:34:30
2 Tanase Rares Ioan 14611 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:33:27
3 Roman Stefan Cristian 16854 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:32:80
4 Agapie David Valentin 14969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:32:00
5 Selyem Tamas 13896 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:32:00
6 Radu Andrei Ionut 15343 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:33:00
7 Milas Bogdan Andrei 16578 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:34:00
8 Adamescu David Andrei 15086 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:34:56

Seria: 9
1 Gavrilovici Patrick 16981 2008 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:32:00
2 Bartis Tudor Andrei 16187 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:31:00
3 Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:30:00
4 Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:30:00
5 Trasca Vlad Andrei 16114 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:30:00
6 Petrisor Alexandru 16804 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:31:00
8 Stanciu Victor 16935 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:32:00

Seria: 10
1 Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 01:29:79
2 Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:29:00
3 Verciuc Ioan 16797 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 01:28:00
4 Dacu Furdui Rares 16575 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:27:00
5 Degeratu David George 15699 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:28:00
6 Avakian Karen 14583 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:29:00
7 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:29:00

Seria: 11
1 Raducanu Gabriel Codrut 14755 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:25:00
2 Ivanof Alexandru Bogdan 14623 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:24:99
3 Rotaru Petru Adrian 15688 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:24:00
4 Zamfir Sararu Vlad 16943 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 01:22:90
5 Horvat Alexandru Cristian 15489 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:23:00
6 Chirita Petru Alexandru 16456 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 01:24:00
7 Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:25:00
8 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:27:00

Descalificari
1 Percea Tudor
Observatii: neprezentat
16949 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Slave Robert George
Observatii: descalificat
14610 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
3 Badescu Stefan Alex.
Observatii: descalificat
14599 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
4 Porfir Vlad Ioan
Observatii: descalificat
15112 2008 As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 01:31:98
5 Pricopoaia Rares Ioan
Observatii: descalificat
17076 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:30:00

Proba 7 4 X 50 m liber - 11 ani - Feminin (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 1 Andrada Bianca Bichescu, Alessia Maria Stanescu, Roxana Delia Ilia, Roberta Andreea Precob, 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 02:24:82
2 Stafeta 1 Simona Maria Predescu, Tania Andreea Mitrana, Sara Teodora Tutuianu, Crina Emilia Zamfir, 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:14:90
3 Stafeta 1 Alexia Maria Ban, Evelyne Maria Croitoru, Tamara Ioana Lospa, Alesia Beatrice Piper, 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:02:69
4 Stafeta 1 Eliza Elena Diamandescu, Alexia Stefania Burlacu, Maria Ilinca Moscaliuc, Ayanna Sorana Freciu, 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 01:55:97
5 Stafeta 1 Ana Maria Sibiseanu, Lorena Nicoleta Niculae, Achim Daria Maria Rednic, Bianca Ioana Stoian, 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:59:65
6 Stafeta 1 Aissia Claudia Prisecariu, Ioana Georgescu, Rianna Amariei, Daria Alexa, 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:08:86
7 Stafeta 1 Alexia Mihaela Radu, Zsofia Nagy, Iona Ariana Floranescu, Ioana Birzu, 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:17:86
8 Stafeta 1 Alesia Maria Fortu, Maria Isabela Oprisan, Ana Maria Ardelean, Daria Nicole Doncila, 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99

Proba 8 4 X 50 m liber - 11 ani - Masculin (14 stafete inscrise in 4 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 4 Eric Tudor Dinu, Nicolai Radu Cost Tutulan, Mihai Erik Istrate, Eduard Nicolas Duta, 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
3 Stafeta 2 Alexandru Bogdan Ivanof, Tudor Micu, Stefan Alex. Badescu, Andrei Ionut Radu, 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
4 Stafeta 1 Sebastian Ioan Costache, Matei Alexandru Barbu, David Andrei Adamescu, Vlad Stefan Barbat, 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 02:12:06
5 Stafeta 1 Petru Adrian Rotaru, David Andrei Boboc, David George Degeratu, Victor Stanciu, 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:18:46
6 Stafeta 3 Bogdan Andrei Campeanu, David Gabriel Constantin, Darius Andrei Musat, Robert George Slave, 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
7 Stafeta 1 Amir Ali, Alfonzetti Victor Farina, Alexandru Ioan Rogoveanu, Mihnea George Ionita, 2008 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 2 Andrei Cozma Andrian, Ioan Verciuc, Petru Alexandru Chirita, Sararu Vlad Zamfir, 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 02:05:36
2 Stafeta 1 Petru Apostol, David Alexandru Stoica, Karen Avakian, Tudor Andrei Iordache, 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:58:85
3 Stafeta 1 Andrei Alexandru Urzica, Rares Ioan Tanase, Matei Cristian State, Gabriel Aldea, 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:51:47
4 Stafeta 1 Stefan Dumitru Tirla, Nicolae Daniel Mihaila, Tiberiu Mihai Barbu, Vlad Andrei Trasca, 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:43:81
5 Stafeta 1 Sediq Mateen M., David Stefan Oancea, Stefan Iaschiu, Claudiu Alexandru Sava, 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:45:18
6 Stafeta 1 Cristian Ionut Oancea, Catalin Emanuel Bobaru, Luca David Ivanovici, Andy Mihai Jecan, 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:52:90
7 Stafeta 1 Rares Cristian Tinis, Darius Andrei Somcutean, Stefan Pop, Stefan Cristian Roman, 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:04:60
8 Stafeta 1 Mihnea Andrei Pop, Stefan Tudor Duica, Alexandru Ioan Gaman, Alexandru Petrisor, 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:05:98

Ziua 2 - Sesiunea 2


Proba 1 100 m liber - 11 ani - Masculin (112 sportivi inscrisi in 15 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Misirgic Andrei Mihail 17085 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 99:99:99
4 Marasescu Denis Gabriel 16996 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
5 Rogoveanu Alexandru Ioan 17046 2008 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Seria: 2
1 Percea Tudor 16949 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Stoicu Alexandru Andrei 16869 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
4 Ignat Andrei Alexandru 16704 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
5 Costis Alexandru Adrian 16708 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
6 Pavel Matei Luca 16883 2008 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
7 Stefan Mihai Catalin 16947 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
8 Farina Alfonzetti Victor 16967 2008 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Seria: 3
2 Laiu Rares Stefan 15627 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99
3 Barbu Tiberiu Mihai 13994 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Pop Stefan 17539 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:24:00
6 Bacan Rares Alexandru 14145 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
7 Tirla Stefan Dumitru 15640 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
8 Babun Serban Petru 16701 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Seria: 4
2 Sava Claudiu Alexandru 16916 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:20:00
3 Dinu Eric Tudor 15357 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:20:00
4 Zamfir Stefan 17024 2008 Swimming Team Bucuresti 01:19:34
5 Oancea Cristian Ionut 16789 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:19:97
6 Hagiu Matei Stefan 16634 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:20:00
7 Chiriac Ianis Cristian 16908 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:22:00
8 Tutulan Nicolai Radu Cost 16056 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:22:76

Seria: 5
1 Bobaru Catalin Emanuel 16788 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:18:55
2 Dacu Furdui Rares 16575 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:18:00
3 Campeanu Bogdan Andrei 14658 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:18:00
4 Istrate Mihai Erik 14619 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:18:00
5 Duta Eduard Nicolas 14639 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:18:00
6 Moise Matei 16453 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 01:18:00
7 Grigoriu Filip Andrei 17045 2008 Cl. Sp. Municipal Satu Mare 01:18:00
8 Tinis Rares Cristian 16857 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:18:80

Seria: 6
2 Oana Robert 16576 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:16:78
3 Florescu Alexandru Stefan 15834 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 01:16:00
4 Mihaila Nicolae Daniel 14938 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:16:00
5 Constantin David Gabriel 15362 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:16:00
6 Boldura Luca Tudor 16570 2008 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:16:00
7 Nae Bogdan Gabriel 16112 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:17:00
8 Slave Robert George 14610 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:18:00

Seria: 7
1 Iacob Andrei Dorin 16920 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:15:21
2 Jecan Andy Mihai 16787 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:15:13
3 Maschiu Matteo Florian 16958 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 01:15:00
5 Iaschiu Stefan 16911 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:15:00
6 Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:15:00
7 Somcutean Darius Andrei 16856 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:15:20
8 Moldovan Raul Andrei 16744 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:15:82

Seria: 8
1 Neacsu Darius Daniel 15824 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:14:47
2 Tanase Rares Ioan 14611 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:14:02
3 Apachitei Octavian 16076 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:14:00
4 Horvat Alexandru Cristian 15489 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:14:00
5 Degeratu David George 15699 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:14:00
6 Judet Toni Andrei 16805 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:14:00
7 Stanciu Victor 16935 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:14:15
8 Musat Darius Andrei 14620 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:15:00

Seria: 9
1 Roman Stefan Cristian 16854 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:13:40
2 Smadu Florin David 14970 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:13:30
3 Stroe David Alexandru 16778 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:13:00
4 Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:12:11
5 Ali Amir 16630 2008 Palatul copiilor Constanta 01:12:80
6 Gherghina Alexandru Costi 16758 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:13:20
7 Nita Stefan Cristian 15987 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:13:32
8 Stanciu Sabin 15465 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:14:00

Seria: 10
1 State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:12:00
2 Boboc David Andrei 15794 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:12:00
3 Selyem Tamas 13896 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:12:00
4 Gavrilovici Patrick 16981 2008 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:11:00
5 Rus Sergiu Viorel 16746 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:11:62
6 Artene Luca 14804 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:12:00
7 Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:12:00
8 Radu David Stefan 17065 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:12:00

Seria: 11
1 Porfir Vlad Ioan 15112 2008 As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 01:10:79
2 Zarojanu David Ionut 17079 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:10:00
3 Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:10:00
4 Milas Bogdan Andrei 16578 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:10:00
5 Farkas Daniel Mark 17039 2008 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 01:10:00
6 Pricopoaia Rares Ioan 17076 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:10:00
7 Ionita Mihnea George 16626 2008 Palatul copiilor Constanta 01:10:60
8 Takacs Milan Ruben 15254 2008 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:11:00

Seria: 12
1 Badescu Stefan Alex. 14599 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:09:99
3 Radu Andrei Ionut 15343 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:08:99
4 Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 01:08:75
5 Oancea David Stefan 16480 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:08:96
6 Verciuc Ioan 16797 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 01:09:00
7 Costache Sebastian Ioan 16963 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:09:56
8 Bartis Tudor Andrei 16187 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:10:00

Seria: 13
1 Adamescu David Andrei 15086 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:08:35
2 Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:08:00
3 Petrisor Alexandru 16804 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:07:80
4 Andrian Andrei Cozma 16952 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 01:07:00
5 Barbu Matei Alexandru 15085 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:07:67
6 Raducanu Gabriel Codrut 14755 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:08:00
7 Agapie David Valentin 14969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:08:26
8 M. Sediq Mateen 17005 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:08:54

Seria: 14
1 Aldea Gabriel 16907 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:00
2 Trasca Vlad Andrei 16114 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:00
3 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:07:00
4 Ivanof Alexandru Bogdan 14623 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:07:00
5 Stoica David Alexandru 14706 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:07:00
6 Rotaru Petru Adrian 15688 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:07:00
7 Onet Radu Valentin 16768 2008 Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda 01:07:00
8 Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:00

Seria: 15
1 Duica Stefan Tudor 14837 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:06:80
2 Apostol Petru 14585 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:05:99
3 Zamfir Sararu Vlad 16943 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 01:05:00
4 Avakian Karen 14583 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:04:00
5 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:04:90
6 Pop Mihnea Andrei 16821 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:05:10
7 Chirita Petru Alexandru 16456 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 01:06:00
8 Iordache Tudor Andrei 16032 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:06:99

Descalificari
1 Radu Fabian Andrei
Observatii: neprezentat
17092 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:22:00
2 Ivanovici Luca David
Observatii: descalificat
16791 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:17:00
3 Barbat Vlad Stefan
Observatii: descalificat
15083 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:09:23

Proba 2 100 m liber - 11 ani - Feminin (90 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Lala Maria Elena 16252 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
4 Marinescu Alexia Maria 16665 2008 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 99:99:99
5 Tila Ariana Georgiana 16115 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 2
1 Precob Roberta Andreea 16700 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
2 Stanescu Alessia Maria 16713 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
3 Muresan Sara Alessia 16979 2008 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99
4 Fortu Alesia Maria 16932 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
5 Elisei Stefania 16872 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
6 Merealbe Briana Elena 15626 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99
7 Ilia Roxana Delia 16705 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
8 Salaika Andonia Ioana 16247 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Seria: 3
1 Batrinu Gabriela Bianca 16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
2 Griga Giulia Daria 17133 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
3 Motiu Noemi 16870 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
4 Jipa Alexandra 17084 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 99:99:99
5 Constantinescu Anna 17087 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 99:99:99
6 Ardusatan Sofia Nicol 17127 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
7 Bichescu Andrada Bianca 16254 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
8 Oprisan Maria Isabela 16556 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99

Seria: 4
1 Zavoianu Maya Maria 16495 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Dobre Ioana 16423 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:25:00
3 Magureanu Jessica 16900 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:25:00
4 Popescu Andreea Maria 14612 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:23:30
5 Vilciu Raluca Maria 16186 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:25:00
6 Stoian Bianca Ioana 16904 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:25:00
7 Ardelean Ana Maria 16548 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
8 Doncila Daria Nicole 16555 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99

Seria: 5
1 Dima Gabriela Maria 17026 2008 Swimming Team Bucuresti 01:21:63
2 Dragomir Denisa Alexandra 15653 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:20:67
3 Ostafe Maria Giulia 14573 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:20:00
4 Constantinescu Ana Irina 17059 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:20:00
5 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:20:00
6 Dinca Ana Maria 17063 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:20:00
8 Chirnogeanu Adina Ioana 16897 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:23:21

Seria: 6
1 Croitoru Evelyne Maria 16669 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:18:06
2 Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:17:94
3 Gheorghesc Carla Alexandr 16790 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:17:70
4 Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:16:00
5 Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:17:15
6 Padurean Andrada Lorena 16783 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:17:71
7 Chirica Ana Stefania 15359 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:18:00
8 Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 01:18:29

Seria: 7
1 Barbul Zetea Mara Ana 16858 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:16:00
2 Radu Alexia Mihaela 16786 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:15:54
3 Cernat Amina Maria 17022 2008 Swimming Team Bucuresti 01:15:03
4 Huza Andrea 16478 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:15:00
5 Negoita Anne Marie Justin 16644 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:15:00
6 Rosca Maria Alexandra 16815 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:15:10
7 Pop Beatrice 17057 2008 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 01:15:80
8 Profiran Sara Elena 17095 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:16:00

Seria: 8
1 Mirea Stefania Alexia 17120 2008 CSM Targoviste 01:14:84
2 Turcu Delia Maria 16798 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:14:41
3 Boer Henrietta 13898 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:14:00
4 Floranescu Iona Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:13:71
5 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:00
6 Adam Clara Patricia 16748 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:14:27
7 Cioboata Andra Gabriela 14151 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:14:50
8 Niculae Lorena Nicoleta 16901 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:14:94

Seria: 9
1 Nagy Zsofia 16784 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:13:03
3 Birzu Ioana 16785 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:12:53
4 Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 01:12:00
5 Piper Alesia Beatrice 14646 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:12:12
6 Baciu Amalia Georgiana 17081 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:13:00
7 Ban Alexia Maria 16880 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:13:00
8 Princz Lara 16855 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:13:30

Seria: 10
1 Ambrozie Ilinca Maria 17516 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:12:00
2 Burlacu Amalia Valentina 16951 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 01:11:00
3 Aiftincai Dragana Rubina 16818 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:10:10
4 Mitrana Tania Andreea 14839 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:10:00
5 Fetita Ripea Maria Alessi 16196 2008 Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda 01:10:00
6 Popa Maria Alessia 16492 2008 Clubul Sportiv Performer 01:10:60
7 Bota Alexia Maria 17058 2008 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 01:11:20
8 Tutuianu Sara Teodora 16905 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:12:00

Seria: 11
1 Amariei Rianna 17080 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:10:00
2 Lospa Tamara Ioana 14579 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:08:88
3 Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:30
4 Prisecariu Aissia Claudia 17078 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:08:00
5 Munteanu Mihaela 15840 2008 Cl. Sp. MEDGIDIA 01:08:23
6 Sarbu Alexandra 16628 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 01:08:55
7 Ciobanu Ioana Alexandra 13497 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:09:00
8 Burlacu Alexia Stefania 16950 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 01:10:00

Seria: 12
1 Santha Emilia Nora 16660 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:08:00
2 Moscaliuc Maria Ilinca 16953 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 01:06:50
3 Alexa Daria 17077 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:05:00
4 Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:04:98
5 Diamandescu Eliza Elena 14746 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 01:05:00
6 Predescu Simona Maria 16806 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:06:50
7 Georgescu Ioana 17074 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:07:45
8 Stefura Ingrid 14803 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:08:00

Descalificari
1 Balan Ilinca
Observatii: neprezentat
16750 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:21:52

Proba 3 50 m liber - 10 ani - Masculin (114 sportivi inscrisi in 15 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ciuvica Mario 17798 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
4 Gidiuta David Mihai 17112 2009 CSM Targoviste 99:99:99
5 Buzoreanu Robert 17797 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
6 Anahazi Albert Alexander 17381 2009 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99

Seria: 2
1 Sabau Dominic 17464 2009 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
2 Stan Stefan Iulian 16441 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:42:68
3 Sarban Luca Andrei 16490 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:42:19
4 Balint Denis Matei 17769 2009 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:41:71
6 Dragos Daniel Andrei 16406 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:42:54
7 Udeanu Dimitrie 16998 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
8 Oprea Tudor 17446 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Rusu Razvan Stefan 17667 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:41:51
2 Constantin Luca Marius 16508 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:40:89
3 Voinea Darius Andrei 17515 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:40:64
4 Anita Mihai 17730 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:39:84
5 Diaconescu Vlad 17216 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:40:22
6 Miros Vlad Casian 17218 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:40:83
7 Banaru Sabin 17590 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:41:42

Seria: 4
1 Ursulescu L. Stefan 17555 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:39:41
2 Pochiu Dragos Paul 17668 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:39:29
3 Harabagiu Dragos 17536 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:39:09
4 Lacatusu Luca 17445 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:39:00
5 Romega Rares Bogdan 17217 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:39:01
7 Giusca David Ianis 17623 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:39:32
8 Abboud Youssef 17510 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:39:44

Seria: 5
1 Atudorei Adrian Marian 17219 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:38:97
2 Ciocanaru Antonio Alexand 16499 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:38:75
3 Martin Lucas 14873 2009 ASC Corona 2010 Brasov 00:38:21
4 Georghita Andrei 17533 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:38:14
6 Surdulescu Andrei Calin 17474 2009 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:38:50
7 Uceanu Ilie Daniel 17563 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:38:91
8 Craciun Andrei 17573 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:97

Seria: 6
1 Ulianov Tudor Gabriel 17364 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:12
2 Lorincz Armin Mark 16388 2009 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:38:03
3 Mercan Andrei Stefan 16036 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:87
4 Strimbu Cristian 17372 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:37:70
5 Serban Andrei Ovidiu 17370 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:37:74
6 Vasile Stoica Eric Gabrie 16889 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:37:97
7 Virsa David 17448 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:38:06
8 Mihai Andrei Razvan 17880 2009 Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani 00:38:13

Seria: 7
1 Bildea Stefan Claudiu 16019 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:68
2 Artiano Salvatore Angelo 17303 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:37:66
3 Vasilescu David 17804 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:37:46
4 Balaban Gabriel 17576 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:36
5 Platon Laurentiu Cristian 17291 2009 Club Sportiv Casa EMA 00:37:40
6 Tarata Andrei David 15351 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:66
7 Tarida Nicholas Bogdan 16491 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:37:68
8 Mihalku Aron 17538 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:37:69

Seria: 8
1 Samson Albert Stefan 17358 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:17
2 Moise Alexandru 16080 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:37:05
3 Iacob Vlad Adrian 17437 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:36:76
4 Ginghina Rares Ionut 17820 2009 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:36:73
5 Leu Stefan Alexandru 17367 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:36:73
6 Falca Albert Daniel 16078 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:36:86
7 Moussa Georges 17369 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:37:05
8 Paduraru Luca 17562 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:37:34

Seria: 9
1 Nicut David 17373 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:36:53
2 Nistor Darius Mircea 14867 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:36:43
3 Dica Sebastian 17564 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:36:28
4 Rusu Rares Stefan 17601 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:36:27
5 Orezeanu Luca Andrei 17514 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:36:27
6 Ciocan Darius Andrei 16184 2009 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:36:43
7 Birsan Albert 17605 2009 Palatul copiilor Constanta 00:36:46
8 Spataru Petru Marius 17309 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:36:66

Seria: 10
1 Ciobanu Mihai 15705 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:35:99
2 Kacso Tamas 16927 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:35:86
3 Ion Flavius Ionut 17513 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:35:69
4 Hudac Lucas Gabriel 17473 2009 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:35:55
5 Radu Darius 17729 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:35:65
6 Naboleanu Alexandru Ionut 17155 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:35:85
7 Ilie Remus Andrei 16759 2009 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:35:93
8 Popescu David Ioan 17215 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:36:25

Seria: 11
1 Scortea Pavel 17447 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:35:51
2 Nae Patrick Teodor 17349 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:35:45
3 Ionita Rares Andrei 15505 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:35:34
4 Hobinca Alexandru 17289 2009 Club Sportiv Casa EMA 00:35:22
5 Bacalu Eduard Stefan 17353 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:31
7 Grigorcea Ianis Luca 15631 2009 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:35:47
8 Niculae Alexandru Cristia 15642 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:54

Seria: 12
1 Tataru Stefan Costin 16697 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:06
2 Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:34:89
3 Nae Gabriel Adrian 15703 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:34:81
4 Metea Serban Dan 16194 2009 Club Sportiv Casa EMA 00:34:66
5 Stan Andrei 16049 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:75
6 Avram Andrei Stefan 17290 2009 Club Sportiv Casa EMA 00:34:88
7 Malinescu Andrei 15628 2009 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:34:91
8 Balaci Bogdan 16450 2009 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:35:19

Seria: 13
1 Stan Norbert Krisztian 16756 2009 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 00:34:43
2 Marin Gelu Andrei 15702 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:34:26
3 Paun Fabian 17728 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:34:09
4 Radu Serban 17816 2009 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 00:33:99
5 Ciobanu Gabriel 15706 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:34:03
6 Barbieru Erik Nicolas 14663 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:21
7 Mija Radu Stefan 17361 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:41
8 Iorga Damian 16108 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:34:64

Seria: 14
1 Ana Victor 17727 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:33:62
2 Feiffer Hunor 17344 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:33:48
3 Constantin Cristian 14704 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:33:32
4 Rosu Rares Matei 15700 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:32:85
5 Bumbac Eduard Gabriel 17139 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 00:33:30
6 Iacob Patrick 17726 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:33:44
7 Scarlat Albert Florian 17479 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:54
8 Ghenu Andrei Eduard 15701 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:33:95

Seria: 15
1 Tasyurek Denis Erdal 16391 2009 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:32:71
2 Tatulea Rares 16053 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:32:58
3 Pop Tudor Andrei 17531 2009 Cl. Sp. Municipal Satu Mare 00:31:97
4 Borcea Robert Nicolae 16079 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:31:56
5 Blejan Ianis Andrei 17511 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:31:75
6 Vochin Andrei 17348 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:32:49
7 Fekete Magor 16561 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:32:69
8 Banu Robert Constantin 15495 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:32:73

Descalificari
1 Benchea Cristian Stefan
Observatii: descalificat
16098 2009 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:41:90
2 Paraschiv Alexandru
Observatii: descalificat
17591 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:39:10
3 Kuti Gaspar
Observatii: descalificat
16923 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:35:42

Proba 4 50 m liber - 10 ani - Feminin (93 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bunescu Maria Teodora 17119 2009 CSM Targoviste 99:99:99
2 Zamfir Mihaela 17795 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
4 Epure Ariana Maria 17433 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:44:29
5 Tudor Ana Maria 17443 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:44:29
6 Brais Ana Maria 16097 2009 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
7 Postelnicu Theodora 17803 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
8 Penescu Stefania Elena 17527 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 2
1 Dumitru Delia Ana 17272 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:44:00
2 Cristea Andreea Maria 17521 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:42:50
3 El Moukaddem Faizy 17522 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:42:23
4 Conig Laura 17597 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:41:88
5 Radu Daria Maria 14959 2009 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:42:08
6 Acsinte Erika Andreea 17738 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:42:30
7 Ivan Cherim Ruxandra 14862 2009 ASC Corona 2010 Brasov 00:43:14
8 Bolinteanu Erica Maria 17354 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:44:19

Seria: 3
1 Bucur Cristiana Elena 16291 2009 Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda 00:41:39
2 Moldovan Iulia 17767 2009 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:41:29
3 Iancu Ana Maria 16890 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:40:96
4 Borbely Emese Biborka 17614 2009 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 00:40:92
5 Toderita Daria 17595 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:40:95
7 Tichindelean Sofia Maria 17599 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:41:34
8 Gontaru Adriana Gabriela 17523 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:41:81

Seria: 4
1 Udrea Teodora Maria 17324 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:40:60
2 Roiban Anastasia Petra 17427 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:40:36
3 Pop Bianca Maria 17346 2009 Club Sportiv Casa EMA 00:40:20
4 Elisei Bianca Rebeca 16427 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:40:01
5 Mihalteanu Andreea Maria 17525 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:40:06
6 Roth Berna Dett 17343 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:40:26
7 Paunescu Denisa 17735 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:40:40
8 Spataru Azaria Ioana 17604 2009 Palatul copiilor Constanta 00:40:87

Seria: 5
1 Babau Ana Maria 14809 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:39:68
2 Chiriac Nora 17439 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:39:36
3 Giuran Sara Maria 17602 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:39:07
4 Petre Mara 16424 2009 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:38:95
5 Budris Lungescu Iulia Mar 17322 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:39:03
6 Gheorghiu Anastasia Mara 17366 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:39:22
7 Tudoran Miruna Ioana 17177 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:39:47
8 Bunaciu Andrada Ioana 17315 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:39:82

Seria: 6
2 Neagu Ilinca Maria 17526 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:38:78
3 Diaconescu Irina 17226 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:38:61
4 Batel Aysha 17438