Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Kupcova Sabina | 19045 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 99:99:99 |
4 | Grigorescu Thea Ioana | 12689 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Hirceaga Miruna | 14728 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
6 | Cotruta Maria Smaranda | 14994 | 2005 | Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Chelu Rebeca | 12101 | 2002 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Gheorghe Ana Maria | 15926 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:41:41 |
3 | Diaconescu Carbunescu Mad | 12762 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:39:47 |
4 | Salavastru Elena | 13519 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Galati | 00:39:39 |
5 | Harabagiu Ioana | 13521 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:39:42 |
6 | Malutan Mara Gabriela | 13354 | 2004 | Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti | 00:40:70 |
7 | Tatar Cristina Georgeta | 2836 | 1985 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 99:99:99 |
8 | Serman Ioana Alexandra | 13432 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Andrei Alina Francesca | 13792 | 2003 | Clubul Sportiv Danube Swim Club - Galati | 00:38:19 |
2 | Badea Bianca Maria | 13913 | 2005 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:37:43 |
3 | Eross Nora | 14462 | 2005 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 00:37:33 |
4 | Ujvary Rhona | 12291 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:36:95 |
5 | Vaduva Bianca Stefania | 13834 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:37:13 |
6 | Motos Letitia Andreea | 13208 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:37:42 |
7 | Lucan Daria Stefania | 14234 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:38:04 |
8 | Radu Maria Georgiana | 13703 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:39:10 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Iorga Andreea Denisa | 14840 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:36:74 |
2 | Ilea Narcisa | 13563 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:35:70 |
3 | Denisa Elena Gogu | 19017 | 1998 | City of Manchester Aquatics | 00:34:39 |
4 | Vadovicova Nina | 19047 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:32:22 |
5 | Huszar Ingrid | 12329 | 2003 | ROMANIA | 00:33:29 |
6 | Salajan Antonia | 12787 | 2003 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:35:14 |
7 | Baciuna Roberta Elisa | 12710 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:36:24 |
8 | Hornea Andreea Anda | 12908 | 2003 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:36:94 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Pop Otilia Lavinia | 12835 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:36:50 |
2 | Popa Leona | 13256 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:35:42 |
3 | Popescu Andreea Ioana | 13190 | 2004 | ROMANIA | 00:34:26 |
4 | Anastasia Moscenscaia | 19006 | 2000 | Republica Moldova | 00:32:15 |
5 | Fangli Henrietta | 11346 | 2001 | ROMANIA | 00:33:24 |
6 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:34:77 |
7 | Crisan Denisa | 14727 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:36:02 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Dragusi Alina Maria | 13709 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:36:41 |
2 | Pusztay Doris | 10844 | 2000 | ROMANIA | 00:35:34 |
3 | Maticiuc Alexandra | 13609 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:34:10 |
4 | Tatiana Chisca | 19000 | 1995 | Republica Moldova | 00:31:40 |
5 | Trnikova Nikoleta | 19043 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:32:98 |
6 | Brehar Ruxandra | 12352 | 2002 | Club Sportiv Casa EMA | 00:34:67 |
7 | Huma Daria Elena | 14088 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:35:74 |
8 | Orban Kis Orsolya | 13160 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:36:87 |
Descalificari |
|||||
1 |
Zaharia Delia Ana Maria Observatii: neprezentat |
11778 | 2002 | Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt | 00:36:93 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Verba Robert | 9853 | 1999 | Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca | 99:99:99 |
2 | Nicola Madalin Ionut | 13323 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Maties Stefan | 14181 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
4 | Ungur Catalin Paul | 7672 | 1994 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Morariu Luca Ioan | 12567 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Dumitrescu Catalin Ionut | 13180 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Vaipan Radu | 11060 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 99:99:99 |
2 | Doltu Mihai Cosmin | 12806 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Cam Stefan Mihai | 16458 | 2003 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:33:24 |
4 | Bratu David Andrei | 13743 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:31:09 |
5 | Tatar Alexandru | 12968 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:31:47 |
6 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | ROMANIA | 99:99:99 |
7 | Secarin Robert Andrei | 12397 | 2003 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 99:99:99 |
8 | Lemnaru Matei Ioan | 12099 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Peptanaru Stefan Cosmin | 13469 | 2004 | Liceul cu program sportiv Braila | 00:30:65 |
2 | Matesan Codrin | 13568 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:30:57 |
3 | Stoltz Markus | 13051 | 2003 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:30:35 |
4 | Saplacan Radu Viorel | 13735 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:07 |
5 | Bogdan Ovidiu Matei | 15961 | 2003 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:30:14 |
6 | Peter Arthur Cristian | 12564 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:37 |
7 | Salajan Marck Stefan | 13048 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:30:62 |
8 | Costache Alexandru Gabrie | 12563 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:30:68 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Popoaca Marian Eduard | 13468 | 2004 | Liceul cu program sportiv Braila | 00:29:77 |
2 | Sarbulescu Matei Gabriel | 13298 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:29:46 |
3 | Lungu Sebastian Mihai | 12999 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 00:29:38 |
5 | Hodina Razvan | 13515 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Galati | 00:29:25 |
6 | Mihalache Alexandru Cipri | 11418 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:29:40 |
7 | Dragomir Alexandru | 17858 | 2001 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:29:73 |
8 | Socoliuc Ioan Marian | 13582 | 2004 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 00:29:92 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Tamasan Dan Mihai | 11983 | 2000 | Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti | 00:28:89 |
2 | Codrean Dacian Cristian | 13184 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:28:64 |
3 | Romas Codrut Fernando | 13669 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:28:44 |
4 | Muresan David Claudiu | 12373 | 2002 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:28:32 |
5 | Cismas Bogdan Alexandru | 11648 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:28:38 |
6 | Roman David Nicolae | 14182 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:28:59 |
7 | Podeanu Andrei Stefan | 13384 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:28:84 |
8 | Lancea Cosmin | 608 | 1980 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 00:29:14 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Gagiu Tudor Gabriel | 11766 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:28:26 |
2 | Chira Sergiu Florin | 13766 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:28:14 |
4 | Dumitrascu Andrei | 14750 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:27:85 |
5 | Rotaru Vlad | 12777 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:27:91 |
6 | Anghel Darius Costin | 13319 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:28:10 |
7 | Rogoveanu Vlad Andrei | 13803 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:28:19 |
8 | Pascu Nicu Laurentiu | 12924 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:28:29 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Kusik Alex | 19050 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:27:65 |
2 | Oprea Florin Antonio | 13682 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:27:57 |
3 | Moscaliuc Calin George | 13583 | 2004 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 00:27:54 |
4 | Ciaus Catalin Ionut | 11241 | 2001 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:27:34 |
5 | Satnoianu Andrei | 15130 | 2004 | Liceul cu program sportiv Braila | 00:27:50 |
6 | Teodorescu Bogdan | 9442 | 1998 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:27:55 |
7 | Gheorghe Lucas Ioan | 13424 | 2004 | ROMANIA | 00:27:59 |
8 | Papuc David Alexandru | 12277 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:27:66 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Coman Liviu Alexandru | 11930 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:27:29 |
2 | Alexandr Ostrovscii | 19010 | 2003 | Republica Moldova | 00:27:11 |
3 | Mailat Eduard Gabriel | 9974 | 1999 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:26:99 |
4 | Circiumarescu David Stefa | 11301 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:26:86 |
5 | Borangel Emanuel George | 13140 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:26:94 |
6 | Sandu Robert Cristian | 11981 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti | 00:27:09 |
7 | Cozmuta Cezar Cristian | 12788 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:27:20 |
8 | Mamuka Shengelia | 19037 | 2003 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:27:33 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Cuzuban Sebastian Andrei | 11612 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:26:66 |
2 | Rusen Andrei | 9865 | 1999 | ROMANIA | 00:26:15 |
3 | Gradinaru Andrei Razvan | 7708 | 1995 | ROMANIA | 00:25:64 |
4 | Costroj Antonio Andrei | 10702 | 2002 | ROMANIA | 00:25:06 |
5 | Petrache Alexandru | 11991 | 2002 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:25:28 |
6 | Florea Mihnea Ioan | 11770 | 2001 | ROMANIA | 00:25:84 |
7 | Peciar Tomas | 19055 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:26:40 |
8 | Dragota Etienne Laurentiu | 12847 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:26:85 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Muresan Bogdan Mihai | 8639 | 1996 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:26:56 |
2 | Sarac Ionut Alin | 9764 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:26:06 |
3 | Dumitrache Tobias George | 12891 | 2003 | ROMANIA | 00:25:54 |
4 | Ratiu George Adrian | 10622 | 2000 | ROMANIA | 00:24:31 |
5 | Anghel Andrei Mircea | 9723 | 1998 | ROMANIA | 00:25:22 |
6 | Ancuta Alexandru Vasile | 7793 | 1994 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:25:76 |
7 | Nitu Marius Adrian | 12935 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:26:25 |
8 | Jablcnik Frantisek | 19054 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:26:77 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Damian Patrick Adorian | 12166 | 2002 | ROMANIA | 00:26:50 |
2 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:25:96 |
3 | Cotos Serban | 12342 | 2002 | ROMANIA | 00:25:39 |
4 | Deividas Margevicius | 19016 | 1995 | Lituania | 00:23:84 |
5 | Stan Leon | 11929 | 2002 | ROMANIA | 00:25:06 |
6 | Silaghi Rares | 11411 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:25:74 |
8 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:26:69 |
Descalificari |
|||||
1 |
Iacob Andrei Valentin Observatii: neprezentat |
9956 | 1999 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
2 |
Tenu Floroiu Enrique Gabr Observatii: neprezentat |
16819 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 00:29:14 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Stan Lilla Aliz | 11627 | 2003 | Clubul Sportiv DELFIN Timisoara | 99:99:99 |
3 | Vasic Maria | 19042 | 2004 | SV. Kapfenberg | 01:32:00 |
4 | Mocanu Alexandra Stefania | 14703 | 2005 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:19:37 |
5 | Sarbu Elena Alexandra | 14176 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:19:71 |
6 | Rus Rebeca Stefania | 13128 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Zamfiroiu Miruna Paula | 13612 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 01:17:06 |
2 | Duta Izabela Maria | 13916 | 2005 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:16:12 |
3 | Talpos Petra Antonia | 15060 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:14:34 |
4 | Ellersdorfer Mihaela | 13685 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:14:06 |
6 | Gubavu Alessia Mihaela | 13268 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 01:14:95 |
7 | Teodosescu Anastasia | 14516 | 2005 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 01:16:35 |
8 | Dumitrescu Cristina | 13058 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:17:25 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:13:09 |
3 | Coman Corina Ioana | 13263 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:12:40 |
4 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | ASC Corona 2010 Brasov | 01:11:39 |
5 | Fagetan Iulia | 12786 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:12:10 |
6 | Drog Maria Bianca | 14108 | 2005 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:12:60 |
7 | Balog Henrietta | 15156 | 2003 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 01:13:08 |
8 | Alexandru Briana Stefania | 12718 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:13:63 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | ROMANIA | 01:09:57 |
2 | Safcencu Delia Giorgiana | 13275 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 01:08:92 |
4 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | ROMANIA | 01:05:13 |
5 | Marin Ioana | 14267 | 2005 | ROMANIA | 01:05:51 |
6 | Popov Snejana | 19041 | 2001 | SV. Kapfenberg | 01:07:70 |
7 | Gherghel Melisa | 12252 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:09:04 |
8 | Ivan Sara Natalie | 14334 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:11:09 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Trusca Carina Maria | 13644 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:09:47 |
2 | Artene Maria Raluca | 12526 | 2003 | Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe | 01:08:92 |
3 | Miclaus Vivoschi Sandra | 10434 | 1999 | ROMANIA | 01:06:38 |
4 | Rafaela Gomes Azevedo | 19025 | 2002 | Portugalia | 01:01:97 |
5 | Mera Raluca | 11203 | 2001 | ROMANIA | 01:05:44 |
6 | Nitu Antonia Daria | 11538 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:07:65 |
7 | Badralexi Katherina | 12521 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:09:00 |
8 | Curcan Alexandra Roxana | 13918 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:10:40 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Garboan Helsinia Mihaela | 12290 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:09:12 |
2 | Zorzoliu Miruna | 13022 | 2005 | ROMANIA | 01:08:13 |
3 | Reindl Robin | 19051 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 01:05:87 |
4 | Tatiana Salcutan | 19005 | 2001 | Republica Moldova | 01:01:68 |
5 | Marusakova Emma | 19048 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 01:05:23 |
6 | Dodita Ariana Gabriela | 11880 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:07:39 |
7 | Naidin Alexandra Patricia | 13315 | 2004 | ROMANIA | 01:08:98 |
8 | Ahmad Samira Alexandra | 13210 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:10:17 |
Descalificari |
|||||
1 |
Tudorescu Ioana Observatii: neprezentat |
15450 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:14:15 |
2 |
Bradean Luoana Lorena Observatii: neprezentat |
11674 | 2001 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 01:12:67 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Crisan David | 13191 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 02:22:75 |
3 | Victor Homula | 19012 | 2003 | Republica Moldova | 02:12:13 |
4 | Nicolae Alexandru Florin | 11290 | 2003 | ROMANIA | 02:08:75 |
5 | Veiss Marius Gabi | 13704 | 2004 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 02:10:30 |
6 | Stoltz Markus | 13051 | 2003 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:21:05 |
7 | Uleia Stefan Ovidiu | 13346 | 2004 | Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani | 02:32:26 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Ursu Nicolas Luca | 13342 | 2004 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:22:49 |
3 | Popa Andrei Mihai | 10854 | 2002 | ROMANIA | 02:11:26 |
4 | Rosioru Paul Andrei | 9371 | 1998 | ROMANIA | 02:05:29 |
5 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | ROMANIA | 02:09:80 |
6 | Jurchescu Mihai | 11954 | 2002 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 02:16:73 |
7 | Giuran Dragos | 13719 | 2004 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 02:23:32 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Duican Radu | 8863 | 1997 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Todoran Ionut Marian | 13577 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:21:87 |
3 | Hriscu Dragos Alexandru | 11916 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:11:08 |
4 | Joao Nogueira Costa | 19019 | 2001 | Portugalia | 02:02:65 |
5 | Dumitrache Gabriel Ioan | 11598 | 2001 | ROMANIA | 02:09:18 |
6 | Gavrila Ionut Madalin | 12824 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 02:15:29 |
7 | Ghionu Denis Andrei | 13460 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 02:22:83 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Iordache Andreea Diana | 12554 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Pascal Miruna Andreea | 13843 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Stoica Georgiana Daniela | 12408 | 2005 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 05:37:42 |
6 | Stan Lilla Aliz | 11627 | 2003 | Clubul Sportiv DELFIN Timisoara | 99:99:99 |
7 | Pan-Ke Laura Ana-Maria | 15679 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Alfoldy Boglarka | 13726 | 2004 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 05:06:11 |
2 | Leah Ioana Silvia | 14069 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 05:05:72 |
3 | Radu Noemi Maria | 13252 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 05:02:32 |
4 | Iacob Diana Maria | 13485 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 04:59:05 |
5 | Anghel Alice Eugenia | 13840 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 05:01:71 |
7 | Constantin Denisa Frances | 14443 | 2005 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 05:05:98 |
8 | Sarb Alecsandra Ioana | 14178 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 05:08:92 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Comsa Catalina Diana | 12783 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 04:58:12 |
2 | Ahmad Samira Alexandra | 13210 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 04:53:14 |
3 | Tinatin Kevlishvili | 19029 | 2002 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 04:46:59 |
4 | Kokkinakis Elena Maria | 11366 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:42:23 |
5 | Mariam Imnadze | 19028 | 2001 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 04:43:70 |
6 | Dumitru Andreea Anisia | 13750 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 04:51:51 |
7 | Coman Corina Ioana | 13263 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:56:43 |
8 | Vajas Zsofia | 14557 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 04:58:59 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Zorzoliu Miruna | 13022 | 2005 | ROMANIA | 04:36:89 |
2 | Michaela Dinkova | 19018 | 2002 | J-T Sport Team Bratislava | 04:33:50 |
3 | Colti Dumitrescu Emilia | 10001 | 1999 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 04:25:86 |
4 | Leticia Maia Andre | 19024 | 2002 | Portugalia | 04:23:22 |
5 | Savastita Simona Alex. | 11038 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:24:42 |
6 | Ratiu Maysa | 12969 | 2003 | ROMANIA | 04:28:73 |
7 | Scortea Ecaterina | 12558 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:35:87 |
8 | Mindruta Bianca Maria | 13073 | 2004 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 04:41:84 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Camila Rodrigues Rebelo | 19022 | 2003 | Portugalia | 04:36:30 |
3 | Francisca Soares Martins | 19023 | 2003 | Portugalia | 04:25:36 |
4 | Ana Reis Sousa | 19021 | 2002 | Portugalia | 04:20:34 |
5 | Kupcova Sabina | 19045 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 04:23:60 |
6 | Spinu Clara Andreea | 11998 | 2003 | ROMANIA | 04:27:15 |
7 | Ilie Bianca Maria | 13311 | 2004 | ROMANIA | 04:35:23 |
8 | Mitu Andra Elena | 13072 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 04:37:82 |
Descalificari |
|||||
1 |
Dumitrescu Cristina Observatii: scutit medical |
13058 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 05:02:67 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Secarin Robert Andrei | 12397 | 2003 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 99:99:99 |
3 | Iacob Andrei Valentin | 9956 | 1999 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Cozmuta Tudor Calin | 12789 | 2003 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
5 | Duican Radu | 8863 | 1997 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Gate Alexandru Robert | 13435 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Abibula Atila | 8089 | 1995 | ROMANIA | 99:99:99 |
3 | Dragomir Alexandru | 17858 | 2001 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:05:13 |
4 | Saplacan Radu Viorel | 13735 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:03:17 |
5 | Tatar Alexandru | 12968 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:03:71 |
6 | Cam Stefan Mihai | 16458 | 2003 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:05:76 |
7 | Sarbulescu Matei Gabriel | 13298 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:06:60 |
8 | Verba Robert | 9853 | 1999 | Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Salajan Marck Stefan | 13048 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:02:09 |
2 | Uleia Stefan Ovidiu | 13346 | 2004 | Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani | 01:01:32 |
3 | Peter Arthur Cristian | 12564 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:00:27 |
4 | Dobre Daniel Gabriel | 12645 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:00:08 |
5 | Roman David Nicolae | 14182 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:00:25 |
6 | Giuran Dragos | 13719 | 2004 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 01:00:67 |
7 | Dumitrescu Catalin Ionut | 13180 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:01:58 |
8 | Bratu David Andrei | 13743 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:02:23 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Doltu Mihai Cosmin | 12806 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:59:71 |
2 | Gherghel Vlad Cristian | 13431 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:59:56 |
3 | Todoran Ionut Marian | 13577 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:59:52 |
4 | Muresan David Claudiu | 12373 | 2002 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:59:20 |
5 | Matesan Codrin | 13568 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:59:30 |
6 | Dumitrascu Andrei | 14750 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:59:52 |
7 | Alexandru Edmond Florin | 12731 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:59:65 |
8 | Hodina Razvan | 13515 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Galati | 00:59:81 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Pascu Nicu Laurentiu | 12924 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:58:97 |
2 | Lungu Sebastian Mihai | 12999 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 00:58:87 |
3 | Vlad Giulio Marco | 10856 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:58:73 |
4 | Chira Sergiu Florin | 13766 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:58:68 |
5 | Olariu Alexandru Adrian | 11903 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:58:69 |
6 | Scarlat Razvan Gabriel | 13075 | 2003 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:58:83 |
7 | Lungu Andrei | 13775 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:58:95 |
8 | Bogdan Ovidiu Matei | 15961 | 2003 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:59:10 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Luka Tsuriashvili | 19033 | 2003 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:58:51 |
2 | Kokkinakis Vasileios | 12813 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:58:06 |
3 | Preda Luca Ioan | 13107 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:58:00 |
4 | Gagiu Tudor Gabriel | 11766 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:57:87 |
5 | Stoian Alberto Gabriel | 12571 | 2002 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:57:90 |
6 | Ciaus Catalin Ionut | 11241 | 2001 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:58:05 |
7 | Codrean Dacian Cristian | 13184 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:58:08 |
8 | Alexandrescu Mihai | 16238 | 2001 | Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca | 00:58:60 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Alexei Dobrovolschi | 19009 | 2004 | Republica Moldova | 00:57:78 |
2 | Borangel Emanuel George | 13140 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:57:60 |
3 | Hancu Alexandru | 10857 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:57:19 |
4 | Nikolai Berianidze | 19039 | 2003 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:57:14 |
5 | Satnoianu Andrei | 15130 | 2004 | Liceul cu program sportiv Braila | 00:57:16 |
6 | Buzlea Sebastian Ioan | 10125 | 2002 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:57:33 |
7 | Popoaca Marian Eduard | 13468 | 2004 | Liceul cu program sportiv Braila | 00:57:75 |
8 | Socoliuc Ioan Marian | 13582 | 2004 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 00:57:79 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Giorgi Eradze | 19038 | 2003 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:57:06 |
2 | Guinea Alexandru Ionut | 11289 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:56:99 |
3 | Simion Matei Alexandru | 13052 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:56:89 |
4 | Papuc David Alexandru | 12277 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:56:74 |
5 | Oprea Florin Antonio | 13682 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:56:86 |
6 | Circiumarescu David Stefa | 11301 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:56:94 |
7 | Danila Cristian Nicolae | 13108 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:57:05 |
8 | Luka Eradze | 19031 | 2002 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:57:07 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Moscaliuc Calin George | 13583 | 2004 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 00:56:38 |
2 | Rusen Costin Alin | 12641 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:56:31 |
3 | Mamuka Shengelia | 19037 | 2003 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:55:98 |
4 | Mihalache Alexandru Cipri | 11418 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:55:96 |
5 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:55:97 |
6 | Nitu Marius Adrian | 12935 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:56:10 |
7 | Rogoveanu Vlad Andrei | 13803 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:56:33 |
8 | Cismas Bogdan Alexandru | 11648 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:56:63 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Guman Eduard | 19053 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:55:82 |
2 | Peciar Tomas | 19055 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:55:75 |
3 | Pavel Alovatki | 19013 | 2003 | Republica Moldova | 00:55:45 |
4 | Dumitrache Tobias George | 12891 | 2003 | ROMANIA | 00:55:31 |
5 | Hriscu Dragos Alexandru | 11916 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:55:32 |
7 | Sandu Robert Cristian | 11981 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti | 00:55:80 |
8 | Dascalescu Mihnea Dumitru | 12330 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:55:88 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Dragota Etienne Laurentiu | 12847 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:55:20 |
2 | Timur Dociu | 19004 | 2003 | Republica Moldova | 00:54:99 |
3 | Cuzuban Sebastian Andrei | 11612 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:54:86 |
4 | Tatar Gheorghe Cristian | 6527 | 1991 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:54:57 |
5 | Petrache Alexandru | 11991 | 2002 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:54:59 |
6 | Schmelas Erwin | 12705 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:54:98 |
7 | Arba Adrian Cristian | 10316 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 00:55:05 |
8 | Gheorghe Lucas Ioan | 13424 | 2004 | ROMANIA | 00:55:25 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Silaghi Rares | 11411 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:54:17 |
2 | Damian Patrick Adorian | 12166 | 2002 | ROMANIA | 00:53:58 |
3 | Dan Siminel | 19001 | 1998 | Republica Moldova | 00:52:37 |
4 | Giorgi Biganishvili | 19034 | 1997 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:51:58 |
5 | Radu Ionut | 9862 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:51:64 |
6 | Druga Rares Andrei | 11657 | 2001 | ROMANIA | 00:52:98 |
7 | Pop Calin Dumitru | 10487 | 2000 | Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca | 00:53:95 |
8 | Stefanescu Bogdan Alex. | 12297 | 2001 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:54:43 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Icobescu Gabriel | 12170 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:54:15 |
2 | Akaki Vashakidze | 19036 | 1998 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:53:49 |
3 | Teimuraz Kobakhidze | 19035 | 1995 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:51:98 |
4 | Rusen Andrei | 9865 | 1999 | ROMANIA | 00:51:58 |
5 | Stoica C-Tin George Alexandru | 10736 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:51:63 |
6 | Simon Andrei Sebastian | 8824 | 1997 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:52:61 |
7 | Aleksandre Lomidze | 19027 | 2000 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:53:93 |
8 | Luka Kukhalashvili | 19030 | 2002 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:54:40 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Tanasie Rares Gheorghe | 12160 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:53:99 |
2 | Saba Mdivani | 19026 | 1999 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:53:36 |
3 | Paturca Vlad | 10375 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:51:87 |
4 | Popovici David | 13322 | 2004 | ROMANIA | 00:50:80 |
5 | Ratiu George Adrian | 10622 | 2000 | ROMANIA | 00:51:62 |
6 | Costroj Antonio Andrei | 10702 | 2002 | ROMANIA | 00:52:57 |
7 | Iordachescu Bogdan Ionut | 7533 | 1995 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:53:75 |
8 | Babiciu Sebastian Adrian | 11414 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:54:33 |
Descalificari |
|||||
1 |
Bruma Razvan Cristian Observatii: neprezentat |
12418 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:05:97 |
2 |
Luka Tsutskiridze Observatii: descalificat |
19032 | 2002 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:55:74 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Becsi Iulia Alexia | 13556 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
4 | Motos Letitia Andreea | 13208 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 02:39:58 |
5 | Constantin Denisa Frances | 14443 | 2005 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:42:22 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Maticiuc Alexandra | 13609 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 02:38:60 |
2 | Lucan Daria Stefania | 14234 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:36:53 |
3 | Diaconescu Carbunescu Mad | 12762 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:35:00 |
5 | Pop Otilia Lavinia | 12835 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:34:41 |
6 | Kiss Boglarka Denissza | 14197 | 2003 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:35:27 |
7 | Orban Kis Orsolya | 13160 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 02:37:58 |
8 | Nae Raisa Gabriela | 13273 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:39:09 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Popov Snejana | 19041 | 2001 | SV. Kapfenberg | 02:31:10 |
2 | Vadovicova Nina | 19047 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 02:28:68 |
3 | Tolea Claudia Ioana | 12810 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:24:90 |
4 | Reindl Robin | 19051 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 02:20:42 |
5 | Dragoi Andreea Ramona | 11922 | 2002 | ROMANIA | 02:23:04 |
6 | Marin Ioana | 14267 | 2005 | ROMANIA | 02:27:37 |
7 | Badralexi Katherina | 12521 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:29:61 |
8 | Popa Leona | 13256 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:33:42 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:30:94 |
2 | Zorzoliu Miruna | 13022 | 2005 | ROMANIA | 02:28:67 |
3 | Huszar Ingrid | 12329 | 2003 | ROMANIA | 02:24:68 |
4 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | ROMANIA | 02:19:73 |
5 | Ripkova Zora | 19046 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 02:22:67 |
6 | Michaela Dinkova | 19018 | 2002 | J-T Sport Team Bratislava | 02:26:94 |
7 | Safcencu Delia Giorgiana | 13275 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:29:44 |
8 | Huma Daria Elena | 14088 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:33:34 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | ROMANIA | 02:30:08 |
2 | Camila Rodrigues Rebelo | 19022 | 2003 | Portugalia | 02:27:88 |
3 | Cibulkova Martina | 19044 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 02:23:17 |
4 | Trnikova Nikoleta | 19043 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 02:19:16 |
5 | Ana Reis Sousa | 19021 | 2002 | Portugalia | 02:20:57 |
6 | Francisca Soares Martins | 19023 | 2003 | Portugalia | 02:26:38 |
7 | Dodita Ariana Gabriela | 11880 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:28:76 |
8 | Fangli Henrietta | 11346 | 2001 | ROMANIA | 02:33:16 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Bogdan Ovidiu Matei | 15961 | 2003 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:35:97 |
4 | Petrache Darius Catalin | 13321 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:27:76 |
5 | Dancanet Emil | 13649 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 02:29:67 |
6 | Kugelman Patrick Alex. | 12883 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Stoltz Markus | 13051 | 2003 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:23:05 |
2 | Denis Svet | 19011 | 2004 | Republica Moldova | 02:16:98 |
3 | Tulea Sebastian Nicolae | 10721 | 2001 | Palatul copiilor Constanta | 02:12:45 |
4 | Kusik Alex | 19050 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 02:08:80 |
5 | Jablcnik Frantisek | 19054 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 02:11:16 |
6 | Pedro Miguel Santos | 19020 | 2001 | Portugalia | 02:13:01 |
7 | Ganea Cristian Stefan | 12822 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 02:19:49 |
8 | Buzlea Sebastian Ioan | 10125 | 2002 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:27:65 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Deaconu Dennis Daniel | 13246 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:20:05 |
2 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:16:79 |
3 | Ionescu Mihnea Ioan | 11653 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:11:93 |
4 | Nicusan Daniel Alexandru | 11349 | 2001 | ROMANIA | 02:08:06 |
5 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | ROMANIA | 02:10:91 |
6 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:12:97 |
7 | Ropan Stefan Andrei | 11468 | 2002 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:19:30 |
8 | Rotaru Vlad | 12777 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 02:24:33 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Maxim Cojocar | 19014 | 2003 | Republica Moldova | 02:20:00 |
2 | Coman Liviu Alexandru | 11930 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:13:07 |
3 | Iacob Mihai | 13244 | 2004 | ROMANIA | 02:11:64 |
4 | Andrius Sidlauskas | 19015 | 1997 | Lituania | 02:04:38 |
5 | Popovici David | 13322 | 2004 | ROMANIA | 02:09:92 |
7 | Muresan Bogdan Mihai | 8639 | 1996 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 02:19:10 |
8 | Nicola Madalin Ionut | 13323 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:23:12 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Maticiuc Alexandra | 13609 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:34:16 |
2 | Denisa Elena Gogu | 19017 | 1998 | City of Manchester Aquatics | 00:33:64 |
3 | Huszar Ingrid | 12329 | 2003 | ROMANIA | 00:33:54 |
4 | Tatiana Chisca | 19000 | 1995 | Republica Moldova | 00:31:57 |
5 | Vadovicova Nina | 19047 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:33:15 |
6 | Anastasia Moscenscaia | 19006 | 2000 | Republica Moldova | 00:33:56 |
7 | Fangli Henrietta | 11346 | 2001 | ROMANIA | 00:33:85 |
8 | Popescu Andreea Ioana | 13190 | 2004 | ROMANIA | 00:34:41 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Baciuna Roberta Elisa | 12710 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:36:00 |
2 | Popa Leona | 13256 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:35:75 |
3 | Salajan Antonia | 12787 | 2003 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:35:47 |
4 | Brehar Ruxandra | 12352 | 2002 | Club Sportiv Casa EMA | 00:34:71 |
5 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:35:05 |
6 | Huma Daria Elena | 14088 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:35:73 |
7 | Eross Nora | 14462 | 2005 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 00:35:83 |
8 | Andrei Alina Francesca | 13792 | 2003 | Clubul Sportiv Danube Swim Club - Galati | 00:36:10 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Cotos Serban | 12342 | 2002 | ROMANIA | 00:25:58 |
2 | Anghel Andrei Mircea | 9723 | 1998 | ROMANIA | 00:25:30 |
3 | Ungur Catalin Paul | 7672 | 1994 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:24:75 |
4 | Ratiu George Adrian | 10622 | 2000 | ROMANIA | 00:24:37 |
5 | Costroj Antonio Andrei | 10702 | 2002 | ROMANIA | 00:24:73 |
6 | Deividas Margevicius | 19016 | 1995 | Lituania | 00:25:23 |
7 | Stan Leon | 11929 | 2002 | ROMANIA | 00:25:47 |
8 | Verba Robert | 9853 | 1999 | Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca | 00:25:61 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Sarac Ionut Alin | 9764 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:26:19 |
2 | Petrache Alexandru | 11991 | 2002 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:26:11 |
3 | Dumitrache Tobias George | 12891 | 2003 | ROMANIA | 00:25:84 |
4 | Gradinaru Andrei Razvan | 7708 | 1995 | ROMANIA | 00:25:67 |
5 | Silaghi Rares | 11411 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:25:68 |
6 | Florea Mihnea Ioan | 11770 | 2001 | ROMANIA | 00:26:10 |
7 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | ROMANIA | 00:26:12 |
8 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:26:35 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Mera Raluca | 11203 | 2001 | ROMANIA | 01:07:25 |
2 | Reindl Robin | 19051 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 01:06:87 |
3 | Marin Ioana | 14267 | 2005 | ROMANIA | 01:05:56 |
4 | Tatiana Salcutan | 19005 | 2001 | Republica Moldova | 01:03:88 |
5 | Marusakova Emma | 19048 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 01:04:90 |
6 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | ROMANIA | 01:05:99 |
7 | Rafaela Gomes Azevedo | 19025 | 2002 | Portugalia | 01:06:96 |
8 | Popov Snejana | 19041 | 2001 | SV. Kapfenberg | 01:07:48 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Badralexi Katherina | 12521 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:08:70 |
2 | Gherghel Melisa | 12252 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:08:56 |
3 | Zorzoliu Miruna | 13022 | 2005 | ROMANIA | 01:08:49 |
4 | Dodita Ariana Gabriela | 11880 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:07:71 |
5 | Safcencu Delia Giorgiana | 13275 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 01:08:11 |
6 | Nitu Antonia Daria | 11538 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:08:50 |
7 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | ROMANIA | 01:08:69 |
8 | Artene Maria Raluca | 12526 | 2003 | Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe | 01:09:00 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Veiss Marius Gabi | 13704 | 2004 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 02:12:85 |
2 | Nicolae Alexandru Florin | 11290 | 2003 | ROMANIA | 02:10:05 |
3 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | ROMANIA | 02:08:57 |
4 | Rosioru Paul Andrei | 9371 | 1998 | ROMANIA | 02:07:23 |
5 | Joao Nogueira Costa | 19019 | 2001 | Portugalia | 02:08:36 |
6 | Duican Radu | 8863 | 1997 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:09:41 |
7 | Hriscu Dragos Alexandru | 11916 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:11:93 |
8 | Victor Homula | 19012 | 2003 | Republica Moldova | 02:16:70 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Ghionu Denis Andrei | 13460 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 02:20:78 |
2 | Todoran Ionut Marian | 13577 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:20:55 |
3 | Crisan David | 13191 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 02:17:46 |
4 | Gavrila Ionut Madalin | 12824 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 02:17:09 |
5 | Jurchescu Mihai | 11954 | 2002 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 02:17:36 |
6 | Giuran Dragos | 13719 | 2004 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 02:18:79 |
7 | Stoltz Markus | 13051 | 2003 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:20:58 |
8 | Ursu Nicolas Luca | 13342 | 2004 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:22:90 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Ana Reis Sousa | 19021 | 2002 | Portugalia | 04:33:48 |
2 | Spinu Clara Andreea | 11998 | 2003 | ROMANIA | 04:28:53 |
3 | Colti Dumitrescu Emilia | 10001 | 1999 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 04:27:26 |
4 | Kupcova Sabina | 19045 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 04:25:54 |
5 | Leticia Maia Andre | 19024 | 2002 | Portugalia | 04:26:58 |
6 | Francisca Soares Martins | 19023 | 2003 | Portugalia | 04:28:46 |
7 | Savastita Simona Alex. | 11038 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:31:49 |
8 | Zorzoliu Miruna | 13022 | 2005 | ROMANIA | 04:34:34 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Tinatin Kevlishvili | 19029 | 2002 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 04:46:01 |
2 | Michaela Dinkova | 19018 | 2002 | J-T Sport Team Bratislava | 04:43:74 |
3 | Mitu Andra Elena | 13072 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 04:39:76 |
4 | Mariam Imnadze | 19028 | 2001 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 04:37:41 |
5 | Ilie Bianca Maria | 13311 | 2004 | ROMANIA | 04:37:45 |
6 | Camila Rodrigues Rebelo | 19022 | 2003 | Portugalia | 04:42:01 |
7 | Scortea Ecaterina | 12558 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:43:75 |
8 | Dumitru Andreea Anisia | 13750 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 04:46:71 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Radu Ionut | 9862 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:52:28 |
2 | Teimuraz Kobakhidze | 19035 | 1995 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:51:91 |
3 | Ratiu George Adrian | 10622 | 2000 | ROMANIA | 00:51:39 |
4 | Paturca Vlad | 10375 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:51:16 |
5 | Popovici David | 13322 | 2004 | ROMANIA | 00:51:24 |
6 | Stoica C-Tin George Alexandru | 10736 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:51:88 |
7 | Costroj Antonio Andrei | 10702 | 2002 | ROMANIA | 00:52:18 |
8 | Rusen Andrei | 9865 | 1999 | ROMANIA | 00:52:37 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Verba Robert | 9853 | 1999 | Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca | 00:53:58 |
2 | Duican Radu | 8863 | 1997 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:53:28 |
3 | Saba Mdivani | 19026 | 1999 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:53:14 |
4 | Giorgi Biganishvili | 19034 | 1997 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:52:43 |
5 | Simon Andrei Sebastian | 8824 | 1997 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:52:92 |
6 | Druga Rares Andrei | 11657 | 2001 | ROMANIA | 00:53:20 |
7 | Dan Siminel | 19001 | 1998 | Republica Moldova | 00:53:56 |
8 | Icobescu Gabriel | 12170 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:53:65 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Ana Reis Sousa | 19021 | 2002 | Portugalia | 02:24:61 |
2 | Huszar Ingrid | 12329 | 2003 | ROMANIA | 02:23:64 |
3 | Dragoi Andreea Ramona | 11922 | 2002 | ROMANIA | 02:21:74 |
4 | Trnikova Nikoleta | 19043 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 02:18:72 |
5 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | ROMANIA | 02:20:84 |
6 | Cibulkova Martina | 19044 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 02:23:04 |
7 | Reindl Robin | 19051 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 02:24:34 |
8 | Dodita Ariana Gabriela | 11880 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:25:60 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Badralexi Katherina | 12521 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:30:66 |
2 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | ROMANIA | 02:29:52 |
3 | Safcencu Delia Giorgiana | 13275 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:28:67 |
4 | Marin Ioana | 14267 | 2005 | ROMANIA | 02:26:49 |
5 | Michaela Dinkova | 19018 | 2002 | J-T Sport Team Bratislava | 02:28:67 |
6 | Zorzoliu Miruna | 13022 | 2005 | ROMANIA | 02:29:24 |
7 | Camila Rodrigues Rebelo | 19022 | 2003 | Portugalia | 02:29:76 |
8 | Tolea Claudia Ioana | 12810 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:30:84 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Tulea Sebastian Nicolae | 10721 | 2001 | Palatul copiilor Constanta | 02:12:06 |
2 | Coman Liviu Alexandru | 11930 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:11:46 |
3 | Andrius Sidlauskas | 19015 | 1997 | Lituania | 02:08:84 |
4 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | ROMANIA | 02:08:76 |
5 | Popovici David | 13322 | 2004 | ROMANIA | 02:08:78 |
6 | Kusik Alex | 19050 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 02:09:54 |
7 | Jablcnik Frantisek | 19054 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 02:11:81 |
8 | Pedro Miguel Santos | 19020 | 2001 | Portugalia | 02:12:07 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Ropan Stefan Andrei | 11468 | 2002 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:18:81 |
2 | Kugelman Patrick Alex. | 12883 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 02:17:50 |
3 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:14:52 |
4 | Nicusan Daniel Alexandru | 11349 | 2001 | ROMANIA | 02:12:90 |
5 | Iacob Mihai | 13244 | 2004 | ROMANIA | 02:12:94 |
6 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:16:08 |
7 | Muresan Bogdan Mihai | 8639 | 1996 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 02:18:18 |
8 | Deaconu Dennis Daniel | 13246 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:18:88 |
Culoar | Stafeta | An nastere | Clubul | Timp | |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Stafeta 7 Soares Martins Francisca, Rodrigues Rebelo Camila, Maia Andre Leticia, Reis Sousa Ana, | 2002 | Portugalia | 99:99:99 | |
4 | Stafeta 8 Tamara Potocka, Emma Marusakova, Zora Ripkova, Martina Cibulkova, | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 99:99:99 | |
Seria: 2 |
|||||
2 | Stafeta 4 Jasminne Anne Marie Ivan, Simona Alex. Savastita, Elena Maria Kokkinakis, Claudia Ioana Tolea, | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 | |
4 | Stafeta 3 Maysa Ratiu, Bianca Maria Ilie, Sara Natalie Ivan, Ecaterina Scortea, | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:56:37 | |
5 | Stafeta 6 Vivoschi Sandra Miclaus, Helsinia Mihaela Garboan, Katherina Badralexi, Doris Pusztay, | 1999 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 04:02:44 | |
6 | Stafeta 1 Andra Elena Mitu, Raisa Gabriela Nae, Bianca Maria Mindruta, Delia Giorgiana Safcencu, | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 04:18:08 | |
Descalificari |
|||||
1 | Stafeta 9 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2019 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 04:04:53 | |
2 | Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2019 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
Culoar | Stafeta | An nastere | Clubul | Timp | |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Stafeta 1 Dragos Ghile, Andrei Mihai Popa, Antonio Andrei Costroj, Mihnea Ioan Ionescu, | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 | |
4 | Stafeta 1 Alexandru Piciorus, Andrei Dumitrascu, Edmond Florin Alexandru, Catalin Ionut Ciaus, | 2001 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 03:56:21 | |
5 | Stafeta 2 Lucas Ioan Gheorghe, Marius Adrian Nitu, Gabriel Ioan Dumitrache, Sebastian Andrei Cuzuban, | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 | |
6 | Stafeta 3 Emanuel George Borangel, Nicu Laurentiu Pascu, Bogdan Alexandru Cismas, Alberto Gabriel Stoian, | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 | |
7 | Stafeta 1 Lomidze Aleksandre, Tsutskiridze Luka, Eradze Luka, Kukhalashvili Luka, | 2000 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 99:99:99 | |
Seria: 2 |
|||||
2 | Stafeta 7 Rares Silaghi, Cezar Cristian Cozmuta, Alexandru Cipri Mihalache, Sebastian Adrian Babiciu, | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 03:38:24 | |
3 | Stafeta 4 Paul Andrei Rosioru, Leon Stan, Ionut Radu, Vlad Paturca, | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 03:31:34 | |
4 | Stafeta 9 Andrei Rusen, George Adrian Ratiu, Alexandru C-Tin Stoica, David Popovici, | 1999 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:28:76 | |
5 | Stafeta 1 Bogdan Mihai Petre, Bogdan Ionut Iordachescu, Gheorghe Cristian Tatar, Alexandru Vasile Ancuta, | 1991 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 03:30:71 | |
6 | Stafeta 6 Matei Alexandru Simion, Andrei Lungu, Daniel Gabriel Dobre, Luca Ioan Preda, | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 03:32:69 | |
7 | Stafeta 8 Vlad Andrei Rogoveanu, Mihai Iacob, Alexandru Florin Nicolae, Alexandru Ionut Guinea, | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 03:40:91 | |
8 | Stafeta 1 Mihnea Dumitru Dascalescu, Etienne Laurentiu Dragota, Alexandru Tatar, Mihai Gergely, | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 03:50:12 | |
Descalificari |
|||||
1 | Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2019 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 99:99:99 | |
2 | Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2019 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 03:44:67 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Veiss Marius Gabi | 13704 | 2004 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 99:99:99 |
4 | Chira Sergiu Florin | 13766 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
5 | Babiciu Sebastian Adrian | 11414 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Druga Rares Andrei | 11657 | 2001 | ROMANIA | 99:99:99 |
3 | Cam Stefan Mihai | 16458 | 2003 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:38:81 |
4 | Matesan Codrin | 13568 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:37:88 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Bogdan Ovidiu Matei | 15961 | 2003 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:36:16 |
2 | Petrache Darius Catalin | 13321 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:34:60 |
3 | Preda Luca Ioan | 13107 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:34:16 |
4 | Kugelman Patrick Alex. | 12883 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:33:83 |
5 | Gavrila Ionut Madalin | 12824 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:33:87 |
6 | Grigore Andrei | 12889 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:34:20 |
8 | Salajan Marck Stefan | 13048 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:36:31 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Dancanet Emil | 13649 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:33:10 |
2 | Oprea Florin Antonio | 13682 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:32:74 |
3 | Ropan Stefan Andrei | 11468 | 2002 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:32:59 |
4 | Francis Peteris Lufts | 19040 | 2005 | Letonia | 00:32:47 |
5 | Ganea Cristian Stefan | 12822 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:32:57 |
6 | Cozmuta Tudor Calin | 12789 | 2003 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:32:71 |
7 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:32:80 |
8 | Gherghel Vlad Cristian | 13431 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:33:25 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Ionita Nicolae Andrei | 5100 | 1989 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:32:16 |
2 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:31:65 |
3 | Iacob Mihai | 13244 | 2004 | ROMANIA | 00:31:60 |
4 | Dabija Cristinel Gabriel | 10500 | 2000 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:31:36 |
5 | Dan Siminel | 19001 | 1998 | Republica Moldova | 00:31:44 |
6 | Luka Eradze | 19031 | 2002 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:31:62 |
7 | Dascalescu Mihnea Dumitru | 12330 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:31:90 |
8 | Mailat Eduard Gabriel | 9974 | 1999 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:32:26 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Balaceanu Andrei Cristian | 11931 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:92 |
2 | Popa Gabriel Florian | 5893 | 1992 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:30:49 |
3 | Nicolae Pcela | 19003 | 2004 | Republica Moldova | 00:30:10 |
4 | Gradinaru Andrei Razvan | 7708 | 1995 | ROMANIA | 00:29:19 |
5 | Lancea Cosmin | 608 | 1980 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 00:29:77 |
6 | Kusik Alex | 19050 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:30:25 |
7 | Stoian Alberto Gabriel | 12571 | 2002 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:30:86 |
8 | Rath Razvan | 12103 | 2002 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:31:21 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Badeata Alexandru Costel | 8494 | 1996 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:30:91 |
2 | Abibula Atila | 8089 | 1995 | ROMANIA | 00:30:46 |
3 | Tanasie Rares Gheorghe | 12160 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:30:02 |
4 | Vaipan Radu | 11060 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 00:28:97 |
5 | Dinca Andreeas | 9613 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:29:60 |
6 | Nicusan Daniel Alexandru | 11349 | 2001 | ROMANIA | 00:30:15 |
7 | Stan Leon | 11929 | 2002 | ROMANIA | 00:30:72 |
8 | Cozmuta Cezar Cristian | 12788 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:31:05 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Coman Liviu Alexandru | 11930 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:90 |
2 | Lemnaru Matei Ioan | 12099 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:30:29 |
3 | Teodorescu Bogdan | 9442 | 1998 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:29:86 |
4 | Andrius Sidlauskas | 19015 | 1997 | Lituania | 00:27:77 |
5 | Sarac Ionut Alin | 9764 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:29:29 |
6 | Denis Svet | 19011 | 2004 | Republica Moldova | 00:30:13 |
7 | Nitu Marius Adrian | 12935 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:30:72 |
8 | Muresan Bogdan Mihai | 8639 | 1996 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:31:03 |
Descalificari |
|||||
1 |
Stana Bogdan Ioan Observatii: neprezentat |
11941 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 00:37:90 |
2 |
Dumitrescu Catalin Ionut Observatii: descalificat |
13180 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
3 |
Bruma Razvan Cristian Observatii: neprezentat |
12418 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
4 |
Saplacan Radu Viorel Observatii: scutit medical |
13735 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:35:21 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Stan Lilla Aliz | 11627 | 2003 | Clubul Sportiv DELFIN Timisoara | 99:99:99 |
4 | Tudorescu Ioana | 15450 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Ilie Ioana | 12790 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Nitu Antonia Daria | 11538 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Sarbu Elena Alexandra | 14176 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
4 | Orban Kis Orsolya | 13160 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 99:99:99 |
5 | Mocanu Alexandra Stefania | 14703 | 2005 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
7 | Zayadna Iasmina Maria | 14175 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Leah Ioana Silvia | 14069 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
2 | Radu Maria Georgiana | 13703 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
3 | Dumitru Amalia Andreea | 14203 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:37:46 |
4 | Pan-Ke Laura Ana-Maria | 15679 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:33:93 |
5 | Miron Andreea Maria | 14541 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:34:88 |
6 | Vasic Maria | 19042 | 2004 | SV. Kapfenberg | 00:40:00 |
7 | Anghel Alice Eugenia | 13840 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | ROMANIA | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Becsi Iulia Alexia | 13556 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:33:53 |
2 | Crisan Denisa | 14727 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:33:15 |
3 | Salavastru Elena | 13519 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Galati | 00:32:88 |
4 | Rad Sarah Damaris | 12876 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:32:45 |
5 | Alexandru Briana Stefania | 12718 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:32:51 |
6 | Pop Otilia Lavinia | 12835 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:33:02 |
7 | Teodosescu Anastasia | 14516 | 2005 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:33:36 |
8 | Dumitrescu Cristina | 13058 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:33:55 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Radu Noemi Maria | 13252 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:32:28 |
2 | Lucan Daria Stefania | 14234 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:31:99 |
3 | Vaduva Bianca Stefania | 13834 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:31:93 |
4 | Popa Leona | 13256 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:31:81 |
5 | Talpos Petra Antonia | 15060 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:31:83 |
6 | Tomuta Irina Alexandra | 11645 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:31:95 |
7 | Dumitru Andreea Anisia | 13750 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:32:02 |
8 | Nae Raisa Gabriela | 13273 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:32:30 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Notingher Carina | 11067 | 2002 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:31:60 |
2 | Serman Ioana Alexandra | 13432 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:31:30 |
3 | Fangli Henrietta | 11346 | 2001 | ROMANIA | 00:31:13 |
4 | Rus Rebeca Stefania | 13128 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:30:96 |
5 | Comsa Catalina Diana | 12783 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:31:09 |
6 | Naidin Alexandra Patricia | 13315 | 2004 | ROMANIA | 00:31:23 |
7 | Gherghel Melisa | 12252 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:31:52 |
8 | Ellersdorfer Mihaela | 13685 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:31:80 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Zamfiroiu Miruna Paula | 13612 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:30:84 |
3 | Mera Raluca | 11203 | 2001 | ROMANIA | 00:30:42 |
4 | Baciuna Roberta Elisa | 12710 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:30:22 |
5 | Maticiuc Alexandra | 13609 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:30:30 |
7 | Tolea Claudia Ioana | 12810 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:81 |
8 | Petrache Maria | 14277 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:87 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Visan Nicole | 15650 | 2004 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:29:66 |
2 | Ratiu Maysa | 12969 | 2003 | ROMANIA | 00:28:84 |
3 | Reindl Robin | 19051 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:28:46 |
4 | Dascal Ana Iulia | 11810 | 2002 | ROMANIA | 00:27:74 |
5 | Ioana Daria Maria | 13316 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:28:13 |
6 | Schneider Kristina Maria | 11809 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:28:63 |
7 | Cibulkova Martina | 19044 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:29:38 |
8 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:30:14 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Popov Snejana | 19041 | 2001 | SV. Kapfenberg | 00:29:63 |
2 | Ivan Jasminne Anne Marie | 11364 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:28:79 |
3 | Bogdaneci Alexandra | 7537 | 1995 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:28:34 |
4 | Pusztay Doris | 10844 | 2000 | ROMANIA | 00:27:22 |
5 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | ROMANIA | 00:28:07 |
6 | Garboan Helsinia Mihaela | 12290 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:28:58 |
7 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:29:25 |
8 | Motos Letitia Andreea | 13208 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:30:12 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Constantinescu Sara Maria | 13716 | 2004 | ROMANIA | 00:29:60 |
2 | Kupcova Sabina | 19045 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:28:72 |
3 | Ripkova Zora | 19046 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:28:25 |
4 | Potocka Tamara | 19049 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:26:95 |
5 | Costea Bianca Andreea | 14500 | 2005 | ROMANIA | 00:28:06 |
6 | Dragoi Andreea Ramona | 11922 | 2002 | ROMANIA | 00:28:54 |
7 | Miclaus Vivoschi Sandra | 10434 | 1999 | ROMANIA | 00:28:95 |
8 | Harabagiu Ioana | 13521 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:29:87 |
Descalificari |
|||||
1 |
Denieul Catinca Observatii: neprezentat |
12106 | 2002 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:30:47 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Damian Patrick Adorian | 12166 | 2002 | ROMANIA | 99:99:99 |
2 | Verba Robert | 9853 | 1999 | Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca | 99:99:99 |
3 | Ungur Catalin Paul | 7672 | 1994 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Secarin Robert Andrei | 12397 | 2003 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 99:99:99 |
5 | Nicolae Alexandru Florin | 11290 | 2003 | ROMANIA | 99:99:99 |
6 | Dragomir Alexandru | 17858 | 2001 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
7 | Dobre Daniel Gabriel | 12645 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Bratu David Andrei | 13743 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:13:67 |
2 | Sarbulescu Matei Gabriel | 13298 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:09:55 |
3 | Socoliuc Ioan Marian | 13582 | 2004 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 01:09:22 |
4 | Muresan David Claudiu | 12373 | 2002 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:07:20 |
5 | Bogdan Ovidiu Matei | 15961 | 2003 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:07:86 |
6 | Peptanaru Stefan Cosmin | 13469 | 2004 | Liceul cu program sportiv Braila | 01:09:52 |
7 | Maties Stefan | 14181 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:12:63 |
8 | Stoltz Markus | 13051 | 2003 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
2 | Roman David Nicolae | 14182 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:05:16 |
3 | Ghionu Denis Andrei | 13460 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 01:04:61 |
4 | Nicola Madalin Ionut | 13323 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:04:24 |
5 | Giuran Dragos | 13719 | 2004 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 01:04:46 |
6 | Lungu Sebastian Mihai | 12999 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 01:04:77 |
7 | Podeanu Andrei Stefan | 13384 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:05:31 |
8 | Dumitrescu Catalin Ionut | 13180 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:05:86 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Pascu Nicu Laurentiu | 12924 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:03:74 |
2 | Oprea Florin Antonio | 13682 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:03:64 |
3 | Gagiu Tudor Gabriel | 11766 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:02:89 |
4 | Cismas Bogdan Alexandru | 11648 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:02:54 |
5 | Codrean Dacian Cristian | 13184 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 01:02:69 |
6 | Romas Codrut Fernando | 13669 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:03:41 |
7 | Buzlea Sebastian Ioan | 10125 | 2002 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:03:72 |
8 | Ursu Nicolas Luca | 13342 | 2004 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:04:15 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Cuzuban Sebastian Andrei | 11612 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:01:91 |
3 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | ROMANIA | 01:00:96 |
4 | Alexandr Ostrovscii | 19010 | 2003 | Republica Moldova | 01:00:80 |
5 | Cozmuta Cezar Cristian | 12788 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:00:94 |
6 | Anghel Darius Costin | 13319 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:01:40 |
7 | Ciaus Catalin Ionut | 11241 | 2001 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:01:90 |
8 | Mamuka Shengelia | 19037 | 2003 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 01:02:51 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Aleksandre Lomidze | 19027 | 2000 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:59:98 |
2 | Coman Liviu Alexandru | 11930 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:58:49 |
3 | Dumitrache Tobias George | 12891 | 2003 | ROMANIA | 00:57:19 |
4 | Rusen Andrei | 9865 | 1999 | ROMANIA | 00:54:98 |
5 | Petrache Alexandru | 11991 | 2002 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:56:48 |
6 | Joao Nogueira Costa | 19019 | 2001 | Portugalia | 00:57:86 |
7 | Gheorghe Lucas Ioan | 13424 | 2004 | ROMANIA | 00:59:00 |
8 | Borangel Emanuel George | 13140 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:00:75 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Circiumarescu David Stefa | 11301 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:59:12 |
2 | Peciar Tomas | 19055 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:58:01 |
3 | Florea Mihnea Ioan | 11770 | 2001 | ROMANIA | 00:56:80 |
4 | Ratiu George Adrian | 10622 | 2000 | ROMANIA | 00:54:72 |
5 | Costroj Antonio Andrei | 10702 | 2002 | ROMANIA | 00:55:68 |
6 | Simon Andrei Sebastian | 8824 | 1997 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:57:71 |
7 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:58:81 |
8 | Dragota Etienne Laurentiu | 12847 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:00:16 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Rotaru Vlad | 12777 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:59:09 |
2 | Ancuta Alexandru Vasile | 7793 | 1994 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:58:01 |
3 | Cotos Serban | 12342 | 2002 | ROMANIA | 00:56:63 |
4 | Deividas Margevicius | 19016 | 1995 | Lituania | 00:52:87 |
5 | Teimuraz Kobakhidze | 19035 | 1995 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:55:67 |
7 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:58:72 |
8 | Arba Adrian Cristian | 10316 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 01:00:09 |
Descalificari |
|||||
1 |
Alexandru Edmond Florin Observatii: descalificat |
12731 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:05:55 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Stan Lilla Aliz | 11627 | 2003 | Clubul Sportiv DELFIN Timisoara | 99:99:99 |
4 | Teodosescu Anastasia | 14516 | 2005 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 02:44:41 |
5 | Duta Izabela Maria | 13916 | 2005 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Talpos Petra Antonia | 15060 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 02:39:73 |
2 | Dragomir Andreea Alex. | 13267 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:37:12 |
3 | Balog Henrietta | 15156 | 2003 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 02:35:81 |
4 | Coman Corina Ioana | 13263 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:35:30 |
5 | Fagetan Iulia | 12786 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 02:35:58 |
6 | Kiss Boglarka Denissza | 14197 | 2003 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:36:27 |
7 | Gubavu Alessia Mihaela | 13268 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:38:72 |
8 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 02:44:25 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Ahmad Samira Alexandra | 13210 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 02:31:47 |
3 | Nitu Antonia Daria | 11538 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:22:96 |
4 | Rafaela Gomes Azevedo | 19025 | 2002 | Portugalia | 02:16:02 |
5 | Marin Ioana | 14267 | 2005 | ROMANIA | 02:21:90 |
6 | Naidin Alexandra Patricia | 13315 | 2004 | ROMANIA | 02:24:00 |
7 | Safcencu Delia Giorgiana | 13275 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:29:07 |
8 | Curcan Alexandra Roxana | 13918 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:34:71 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Tolea Claudia Ioana | 12810 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:29:40 |
2 | Dodita Ariana Gabriela | 11880 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:25:14 |
3 | Kupcova Sabina | 19045 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 02:22:82 |
4 | Camila Rodrigues Rebelo | 19022 | 2003 | Portugalia | 02:15:72 |
5 | Marusakova Emma | 19048 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 02:21:67 |
6 | Zorzoliu Miruna | 13022 | 2005 | ROMANIA | 02:23:75 |
7 | Trusca Carina Maria | 13644 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:29:03 |
8 | Ivan Sara Natalie | 14334 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:33:85 |
Seria: 5 |
|||||
2 | Popov Snejana | 19041 | 2001 | SV. Kapfenberg | 02:25:00 |
3 | Reindl Robin | 19051 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 02:22:59 |
4 | Tatiana Salcutan | 19005 | 2001 | Republica Moldova | 02:10:13 |
5 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | ROMANIA | 02:17:53 |
6 | Badralexi Katherina | 12521 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:23:68 |
7 | Michaela Dinkova | 19018 | 2002 | J-T Sport Team Bratislava | 02:26:88 |
8 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | ROMANIA | 02:32:14 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Gavrila Ionut Madalin | 12824 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 99:99:99 |
4 | Duican Radu | 8863 | 1997 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Cozmuta Tudor Calin | 12789 | 2003 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Tatar Alexandru | 12968 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:19:38 |
2 | Hodina Razvan | 13515 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Galati | 02:13:70 |
3 | Uleia Stefan Ovidiu | 13346 | 2004 | Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani | 02:13:57 |
4 | Olariu Alexandru Adrian | 11903 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 02:12:44 |
5 | Matesan Codrin | 13568 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:13:38 |
6 | Lungu Andrei | 13775 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:13:62 |
7 | Peter Arthur Cristian | 12564 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:16:40 |
8 | Gate Alexandru Robert | 13435 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Popoaca Marian Eduard | 13468 | 2004 | Liceul cu program sportiv Braila | 02:11:68 |
2 | Socoliuc Ioan Marian | 13582 | 2004 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 02:11:20 |
3 | Giorgi Eradze | 19038 | 2003 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 02:10:15 |
4 | Bogdan Ovidiu Matei | 15961 | 2003 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:09:52 |
5 | Luka Tsuriashvili | 19033 | 2003 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 02:09:76 |
7 | Doltu Mihai Cosmin | 12806 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:11:49 |
8 | Sandu Robert Cristian | 11981 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti | 02:12:42 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Chira Sergiu Florin | 13766 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:09:35 |
2 | Codrean Dacian Cristian | 13184 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 02:09:08 |
3 | Satnoianu Andrei | 15130 | 2004 | Liceul cu program sportiv Braila | 02:07:36 |
4 | Crisan David | 13191 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 02:06:97 |
5 | Todoran Ionut Marian | 13577 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:07:29 |
7 | Mamuka Shengelia | 19037 | 2003 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 02:09:13 |
8 | Alexandrescu Mihai | 16238 | 2001 | Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca | 02:09:50 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Scarlat Razvan Gabriel | 13075 | 2003 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:06:71 |
2 | Simion Matei Alexandru | 13052 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:05:95 |
3 | Timur Dociu | 19004 | 2003 | Republica Moldova | 02:05:00 |
4 | Papuc David Alexandru | 12277 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 02:04:88 |
5 | Dascalescu Mihnea Dumitru | 12330 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:04:90 |
7 | Nikolai Berianidze | 19039 | 2003 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 02:06:05 |
8 | Maxim Cojocar | 19014 | 2003 | Republica Moldova | 02:06:78 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Rusen Costin Alin | 12641 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:04:34 |
2 | Hriscu Dragos Alexandru | 11916 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:04:05 |
3 | Piciorus Alexandru | 12000 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:03:65 |
4 | Rogoveanu Vlad Andrei | 13803 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:03:06 |
5 | Alexei Dobrovolschi | 19009 | 2004 | Republica Moldova | 02:03:45 |
6 | Guinea Alexandru Ionut | 11289 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:03:92 |
7 | Mihalache Alexandru Cipri | 11418 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:04:06 |
8 | Dragota Etienne Laurentiu | 12847 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:04:52 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Druga Rares Andrei | 11657 | 2001 | ROMANIA | 02:00:72 |
2 | Stefanescu Bogdan Alex. | 12297 | 2001 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:58:53 |
3 | Jablcnik Frantisek | 19054 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 01:56:84 |
4 | Stoica C-Tin George Alexandru | 10736 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:54:85 |
5 | Akaki Vashakidze | 19036 | 1998 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 01:55:80 |
6 | Cotos Serban | 12342 | 2002 | ROMANIA | 01:57:65 |
7 | Pavel Alovatki | 19013 | 2003 | Republica Moldova | 02:00:34 |
8 | Cuzuban Sebastian Andrei | 11612 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:02:28 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Icobescu Gabriel | 12170 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:00:47 |
2 | Tulea Sebastian Nicolae | 10721 | 2001 | Palatul copiilor Constanta | 01:58:11 |
3 | Pop Calin Dumitru | 10487 | 2000 | Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca | 01:56:81 |
4 | Popovici David | 13322 | 2004 | ROMANIA | 01:53:30 |
5 | Petre Bogdan Mihai | 8963 | 1997 | ROMANIA | 01:54:96 |
6 | Babiciu Sebastian Adrian | 11414 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:57:50 |
7 | Peciar Tomas | 19055 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 01:59:45 |
8 | Schmelas Erwin | 12705 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 02:01:84 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Luka Kukhalashvili | 19030 | 2002 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 02:00:45 |
2 | Guman Eduard | 19053 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 01:58:09 |
3 | Simon Andrei Sebastian | 8824 | 1997 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 01:56:66 |
4 | Pedro Miguel Santos | 19020 | 2001 | Portugalia | 01:52:67 |
6 | Popa Andrei Mihai | 10854 | 2002 | ROMANIA | 01:57:19 |
7 | Gheorghe Lucas Ioan | 13424 | 2004 | ROMANIA | 01:59:15 |
8 | Kokkinakis Vasileios | 12813 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:01:73 |
Descalificari |
|||||
1 |
Morariu Luca Ioan Observatii: neprezentat |
12567 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:10:37 |
2 |
Borangel Emanuel George Observatii: neprezentat |
13140 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:08:55 |
3 |
Danila Cristian Nicolae Observatii: neprezentat |
13108 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:05:63 |
4 |
Rosioru Paul Andrei Observatii: neprezentat |
9371 | 1998 | ROMANIA | 01:54:89 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Iordache Andreea Diana | 12554 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Stoica Georgiana Daniela | 12408 | 2005 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 01:31:92 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Pascal Miruna Andreea | 13843 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:30:42 |
3 | Hirceaga Miruna | 14728 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:28:40 |
4 | Cotruta Maria Smaranda | 14994 | 2005 | Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani | 01:26:23 |
5 | Constantin Denisa Frances | 14443 | 2005 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:26:62 |
6 | Gheorghe Ana Maria | 15926 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:29:70 |
7 | Malutan Mara Gabriela | 13354 | 2004 | Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti | 01:30:51 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Vaduva Bianca Stefania | 13834 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:23:12 |
2 | Diaconescu Carbunescu Mad | 12762 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:22:11 |
3 | Brehar Ruxandra | 12352 | 2002 | Club Sportiv Casa EMA | 01:21:59 |
4 | Crisan Denisa | 14727 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:21:08 |
5 | Ilea Narcisa | 13563 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:21:38 |
6 | Andrei Alina Francesca | 13792 | 2003 | Clubul Sportiv Danube Swim Club - Galati | 01:21:76 |
7 | Lucan Daria Stefania | 14234 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:22:34 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Orban Kis Orsolya | 13160 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:19:38 |
2 | Maticiuc Alexandra | 13609 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 01:18:08 |
3 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:14:45 |
4 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | ROMANIA | 01:10:91 |
5 | Trnikova Nikoleta | 19043 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 01:12:56 |
6 | Ana Reis Sousa | 19021 | 2002 | Portugalia | 01:17:47 |
7 | Dragusi Alina Maria | 13709 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:19:15 |
8 | Hornea Andreea Anda | 12908 | 2003 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:21:01 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Ujvary Rhona | 12291 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:19:38 |
2 | Eross Nora | 14462 | 2005 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 01:17:85 |
3 | Denisa Elena Gogu | 19017 | 1998 | City of Manchester Aquatics | 01:13:99 |
4 | Anastasia Moscenscaia | 19006 | 2000 | Republica Moldova | 01:10:55 |
5 | Fangli Henrietta | 11346 | 2001 | ROMANIA | 01:11:96 |
6 | Huma Daria Elena | 14088 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:15:62 |
7 | Salajan Antonia | 12787 | 2003 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:18:68 |
8 | Badea Bianca Maria | 13913 | 2005 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:20:82 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Iorga Andreea Denisa | 14840 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:19:25 |
2 | Leticia Maia Andre | 19024 | 2002 | Portugalia | 01:17:50 |
3 | Vadovicova Nina | 19047 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 01:12:62 |
4 | Tatiana Chisca | 19000 | 1995 | Republica Moldova | 01:09:37 |
5 | Huszar Ingrid | 12329 | 2003 | ROMANIA | 01:10:97 |
6 | Popescu Andreea Ioana | 13190 | 2004 | ROMANIA | 01:14:47 |
7 | Popa Leona | 13256 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:18:57 |
8 | Pop Otilia Lavinia | 12835 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:20:80 |
Descalificari |
|||||
1 |
Nan Ira Observatii: neprezentat |
14358 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 01:35:54 |
2 |
Zaharia Delia Ana Maria Observatii: neprezentat |
11778 | 2002 | Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt | 01:23:71 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Deaconu Dennis Daniel | 13246 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 04:56:22 |
4 | Iacob Mihai | 13244 | 2004 | ROMANIA | 04:35:08 |
5 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | ROMANIA | 04:40:73 |
6 | Kugelman Patrick Alex. | 12883 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 04:57:42 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Costache Bobescu Ioan | 13689 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina | 04:58:95 |
3 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:48:80 |
4 | Marinescu Popazov Andrei | 9481 | 2000 | ROMANIA | 04:33:57 |
5 | Kusik Alex | 19050 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 04:39:60 |
6 | Stoltz Markus | 13051 | 2003 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 04:56:71 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
4 | Anghel Alice Eugenia | 13840 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 10:20:19 |
5 | Sarb Alecsandra Ioana | 14178 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 10:33:68 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Alfoldy Boglarka | 13726 | 2004 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 10:19:32 |
2 | Vajas Zsofia | 14557 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 10:12:71 |
3 | Scortea Ecaterina | 12558 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 09:39:00 |
5 | Dumitru Andreea Anisia | 13750 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 09:38:58 |
6 | Savastita Simona Alex. | 11038 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 09:50:32 |
7 | Iacob Diana Maria | 13485 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 10:16:39 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Nicusan Daniel Alexandru | 11349 | 2001 | ROMANIA | 00:30:01 |
2 | Dinca Andreeas | 9613 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:29:76 |
3 | Vaipan Radu | 11060 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 00:29:44 |
4 | Andrius Sidlauskas | 19015 | 1997 | Lituania | 00:28:48 |
5 | Gradinaru Andrei Razvan | 7708 | 1995 | ROMANIA | 00:28:85 |
6 | Sarac Ionut Alin | 9764 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:29:59 |
7 | Nicolae Pcela | 19003 | 2004 | Republica Moldova | 00:29:88 |
8 | Denis Svet | 19011 | 2004 | Republica Moldova | 00:30:22 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Rath Razvan | 12103 | 2002 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:30:77 |
2 | Lemnaru Matei Ioan | 12099 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:30:73 |
3 | Abibula Atila | 8089 | 1995 | ROMANIA | 00:30:52 |
4 | Lancea Cosmin | 608 | 1980 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 00:30:32 |
5 | Teodorescu Bogdan | 9442 | 1998 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:30:48 |
6 | Muresan Bogdan Mihai | 8639 | 1996 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:30:64 |
7 | Tanasie Rares Gheorghe | 12160 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:30:76 |
8 | Luka Eradze | 19031 | 2002 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:30:82 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Cibulkova Martina | 19044 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:28:59 |
2 | Ioana Daria Maria | 13316 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:28:56 |
3 | Bogdaneci Alexandra | 7537 | 1995 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:28:46 |
4 | Potocka Tamara | 19049 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:28:04 |
5 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | ROMANIA | 00:28:25 |
6 | Costea Bianca Andreea | 14500 | 2005 | ROMANIA | 00:28:51 |
7 | Ratiu Maysa | 12969 | 2003 | ROMANIA | 00:28:57 |
8 | Dascal Ana Iulia | 11810 | 2002 | ROMANIA | 00:28:68 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Visan Nicole | 15650 | 2004 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:29:95 |
2 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:29:78 |
3 | Garboan Helsinia Mihaela | 12290 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:29:09 |
4 | Ripkova Zora | 19046 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:28:72 |
5 | Schneider Kristina Maria | 11809 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:29:08 |
6 | Popov Snejana | 19041 | 2001 | SV. Kapfenberg | 00:29:34 |
7 | Ivan Jasminne Anne Marie | 11364 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:29:89 |
8 | Motos Letitia Andreea | 13208 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:30:15 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Cotos Serban | 12342 | 2002 | ROMANIA | 00:57:06 |
2 | Rusen Andrei | 9865 | 1999 | ROMANIA | 00:56:12 |
3 | Ratiu George Adrian | 10622 | 2000 | ROMANIA | 00:55:55 |
4 | Deividas Margevicius | 19016 | 1995 | Lituania | 00:54:19 |
5 | Ungur Catalin Paul | 7672 | 1994 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:55:54 |
6 | Costroj Antonio Andrei | 10702 | 2002 | ROMANIA | 00:55:61 |
7 | Teimuraz Kobakhidze | 19035 | 1995 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:56:23 |
8 | Dumitrache Tobias George | 12891 | 2003 | ROMANIA | 00:57:17 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Florea Mihnea Ioan | 11770 | 2001 | ROMANIA | 00:58:89 |
2 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:58:41 |
3 | Simon Andrei Sebastian | 8824 | 1997 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:58:12 |
4 | Petrache Alexandru | 11991 | 2002 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:57:76 |
5 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:57:92 |
6 | Peciar Tomas | 19055 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:58:22 |
7 | Joao Nogueira Costa | 19019 | 2001 | Portugalia | 00:58:69 |
8 | Gheorghe Lucas Ioan | 13424 | 2004 | ROMANIA | 00:58:89 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | ROMANIA | 02:23:14 |
2 | Marin Ioana | 14267 | 2005 | ROMANIA | 02:21:73 |
3 | Zorzoliu Miruna | 13022 | 2005 | ROMANIA | 02:20:38 |
4 | Tatiana Salcutan | 19005 | 2001 | Republica Moldova | 02:18:80 |
5 | Marusakova Emma | 19048 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 02:19:65 |
6 | Rafaela Gomes Azevedo | 19025 | 2002 | Portugalia | 02:21:48 |
7 | Camila Rodrigues Rebelo | 19022 | 2003 | Portugalia | 02:22:25 |
8 | Safcencu Delia Giorgiana | 13275 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:26:41 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | ROMANIA | 02:31:42 |
2 | Naidin Alexandra Patricia | 13315 | 2004 | ROMANIA | 02:31:25 |
3 | Badralexi Katherina | 12521 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:28:21 |
4 | Dodita Ariana Gabriela | 11880 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:26:80 |
5 | Popov Snejana | 19041 | 2001 | SV. Kapfenberg | 02:27:18 |
6 | Reindl Robin | 19051 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 02:28:96 |
7 | Ivan Sara Natalie | 14334 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:31:32 |
8 | Ahmad Samira Alexandra | 13210 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 02:32:27 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Duican Radu | 8863 | 1997 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:57:36 |
2 | Pedro Miguel Santos | 19020 | 2001 | Portugalia | 01:57:17 |
3 | Petre Bogdan Mihai | 8963 | 1997 | ROMANIA | 01:55:90 |
4 | Popovici David | 13322 | 2004 | ROMANIA | 01:55:76 |
5 | Akaki Vashakidze | 19036 | 1998 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 01:55:85 |
6 | Stoica C-Tin George Alexandru | 10736 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:56:58 |
7 | Jablcnik Frantisek | 19054 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 01:57:17 |
8 | Guman Eduard | 19053 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 01:57:49 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Luka Kukhalashvili | 19030 | 2002 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 01:59:68 |
2 | Popa Andrei Mihai | 10854 | 2002 | ROMANIA | 01:58:72 |
3 | Tulea Sebastian Nicolae | 10721 | 2001 | Palatul copiilor Constanta | 01:58:41 |
4 | Stefanescu Bogdan Alex. | 12297 | 2001 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:57:93 |
5 | Pavel Alovatki | 19013 | 2003 | Republica Moldova | 01:58:30 |
6 | Pop Calin Dumitru | 10487 | 2000 | Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca | 01:58:47 |
7 | Simon Andrei Sebastian | 8824 | 1997 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 01:59:42 |
8 | Icobescu Gabriel | 12170 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:00:73 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Popescu Andreea Ioana | 13190 | 2004 | ROMANIA | 01:13:66 |
2 | Fangli Henrietta | 11346 | 2001 | ROMANIA | 01:13:44 |
3 | Vadovicova Nina | 19047 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 01:12:58 |
4 | Tatiana Chisca | 19000 | 1995 | Republica Moldova | 01:09:97 |
5 | Trnikova Nikoleta | 19043 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 01:12:39 |
6 | Anastasia Moscenscaia | 19006 | 2000 | Republica Moldova | 01:12:59 |
7 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | ROMANIA | 01:13:56 |
8 | Denisa Elena Gogu | 19017 | 1998 | City of Manchester Aquatics | 01:13:87 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Huma Daria Elena | 14088 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:18:61 |
2 | Maticiuc Alexandra | 13609 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 01:17:45 |
3 | Ana Reis Sousa | 19021 | 2002 | Portugalia | 01:16:07 |
4 | Huszar Ingrid | 12329 | 2003 | ROMANIA | 01:13:89 |
5 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:15:79 |
6 | Andrei Alina Francesca | 13792 | 2003 | Clubul Sportiv Danube Swim Club - Galati | 01:17:45 |
7 | Leticia Maia Andre | 19024 | 2002 | Portugalia | 01:18:22 |
8 | Eross Nora | 14462 | 2005 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 01:19:05 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Kugelman Patrick Alex. | 12883 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 04:55:25 |
2 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | ROMANIA | 04:47:04 |
3 | Marinescu Popazov Andrei | 9481 | 2000 | ROMANIA | 04:44:61 |
4 | Iacob Mihai | 13244 | 2004 | ROMANIA | 04:42:28 |
5 | Kusik Alex | 19050 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 04:44:46 |
6 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:46:25 |
Descalificari |
|||||
1 |
Deaconu Dennis Daniel Observatii: descalificat |
13246 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 04:55:19 |
2 |
Costache Bobescu Ioan Observatii: descalificat |
13689 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina | 05:00:73 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Mindruta Bianca Maria | 13073 | 2004 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 09:32:32 |
2 | Ilie Bianca Maria | 13311 | 2004 | ROMANIA | 09:28:60 |
3 | Francisca Soares Martins | 19023 | 2003 | Portugalia | 09:09:12 |
4 | Colti Dumitrescu Emilia | 10001 | 1999 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 09:02:00 |
5 | Spinu Clara Andreea | 11998 | 2003 | ROMANIA | 09:08:73 |
6 | Zorzoliu Miruna | 13022 | 2005 | ROMANIA | 09:23:60 |
7 | Michaela Dinkova | 19018 | 2002 | J-T Sport Team Bratislava | 09:32:28 |
8 | Mitu Andra Elena | 13072 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 09:35:43 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Badralexi Katherina | 12521 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
3 | Stan Lilla Aliz | 11627 | 2003 | Clubul Sportiv DELFIN Timisoara | 99:99:99 |
4 | Grigorescu Thea Ioana | 12689 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:33:88 |
5 | Sarbu Elena Alexandra | 14176 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:34:00 |
6 | Salavastru Elena | 13519 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Galati | 99:99:99 |
7 | Vajas Zsofia | 14557 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Mocanu Alexandra Stefania | 14703 | 2005 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:32:88 |
2 | Anghel Alice Eugenia | 13840 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:32:68 |
3 | Duta Izabela Maria | 13916 | 2005 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:31:96 |
4 | Fagetan Iulia | 12786 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:31:39 |
5 | Zayadna Iasmina Maria | 14175 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:31:85 |
6 | Vasic Maria | 19042 | 2004 | SV. Kapfenberg | 00:32:10 |
7 | Cotruta Maria Smaranda | 14994 | 2005 | Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani | 00:32:75 |
8 | Dumitru Amalia Andreea | 14203 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:32:97 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Iacob Diana Maria | 13485 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:31:33 |
2 | Pop Otilia Lavinia | 12835 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:30:98 |
3 | Zamfiroiu Miruna Paula | 13612 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:30:88 |
4 | Georgescu Maria Alexia | 12792 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti | 00:30:57 |
5 | Constantin Denisa Frances | 14443 | 2005 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:30:67 |
6 | Dumitrescu Cristina | 13058 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:94 |
7 | Pan-Ke Laura Ana-Maria | 15679 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:31:11 |
8 | Ilie Ioana | 12790 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:31:37 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Tudorescu Ioana | 15450 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:53 |
2 | Radu Maria Georgiana | 13703 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:30:44 |
3 | Malutan Mara Gabriela | 13354 | 2004 | Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti | 00:30:18 |
4 | Chelu Rebeca | 12101 | 2002 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:30:10 |
5 | Dumitru Andreea Anisia | 13750 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:30:16 |
6 | Tomuta Irina Alexandra | 11645 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:30:28 |
7 | Gubavu Alessia Mihaela | 13268 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:30:47 |
8 | Miron Andreea Maria | 14541 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:30:56 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Alexandru Briana Stefania | 12718 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:29:89 |
2 | Coman Corina Ioana | 13263 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:29:79 |
3 | Rus Rebeca Stefania | 13128 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:29:77 |
4 | Ellersdorfer Mihaela | 13685 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:29:60 |
5 | Scortea Ecaterina | 12558 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:29:75 |
6 | Lucan Daria Stefania | 14234 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:29:78 |
7 | Kiss Boglarka Denissza | 14197 | 2003 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:29:80 |
8 | Zorzoliu Miruna | 13022 | 2005 | ROMANIA | 00:29:97 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Trusca Carina Maria | 13644 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:29:46 |
2 | Dascal Alexia | 11750 | 2001 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:29:37 |
4 | Ilie Bianca Maria | 13311 | 2004 | ROMANIA | 00:29:18 |
5 | Drog Maria Bianca | 14108 | 2005 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:29:23 |
6 | Serman Ioana Alexandra | 13432 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:29:31 |
7 | Becsi Iulia Alexia | 13556 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:29:41 |
8 | Popa Leona | 13256 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:29:47 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Mitu Andra Elena | 13072 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:29:15 |
2 | Baciuna Roberta Elisa | 12710 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:28:99 |
3 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:28:63 |
4 | Maticiuc Alexandra | 13609 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:28:45 |
5 | Michaela Dinkova | 19018 | 2002 | J-T Sport Team Bratislava | 00:28:48 |
6 | Mera Raluca | 11203 | 2001 | ROMANIA | 00:28:85 |
7 | Petrache Maria | 14277 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:29:00 |
8 | Ivan Sara Natalie | 14334 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:29:16 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Gherghel Melisa | 12252 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:28:34 |
3 | Camila Rodrigues Rebelo | 19022 | 2003 | Portugalia | 00:28:12 |
4 | Visan Nicole | 15650 | 2004 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:28:01 |
5 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | ROMANIA | 00:28:07 |
6 | Notingher Carina | 11067 | 2002 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:28:16 |
7 | Nitu Antonia Daria | 11538 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:28:24 |
8 | Marin Ioana | 14267 | 2005 | ROMANIA | 00:28:40 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Popov Snejana | 19041 | 2001 | SV. Kapfenberg | 00:27:80 |
2 | Garboan Helsinia Mihaela | 12290 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:27:52 |
3 | Ivan Jasminne Anne Marie | 11364 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:26:98 |
4 | Ripkova Zora | 19046 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:26:78 |
5 | Schneider Kristina Maria | 11809 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:26:90 |
6 | Cibulkova Martina | 19044 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:27:26 |
7 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:27:64 |
8 | Francisca Soares Martins | 19023 | 2003 | Portugalia | 00:27:84 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Tatiana Chisca | 19000 | 1995 | Republica Moldova | 00:27:80 |
2 | Ioana Daria Maria | 13316 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:27:48 |
3 | Constantinescu Sara Maria | 13716 | 2004 | ROMANIA | 00:26:94 |
4 | Dascal Ana Iulia | 11810 | 2002 | ROMANIA | 00:26:41 |
5 | Miclaus Vivoschi Sandra | 10434 | 1999 | ROMANIA | 00:26:80 |
6 | Leticia Maia Andre | 19024 | 2002 | Portugalia | 00:27:15 |
8 | Curcan Alexandra Roxana | 13918 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:27:83 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Kupcova Sabina | 19045 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:27:72 |
2 | Alina Matrenitcaia | 19007 | 2001 | Republica Moldova | 00:27:32 |
3 | Pusztay Doris | 10844 | 2000 | ROMANIA | 00:26:90 |
4 | Costea Bianca Andreea | 14500 | 2005 | ROMANIA | 00:26:00 |
5 | Ana Reis Sousa | 19021 | 2002 | Portugalia | 00:26:79 |
6 | Ratiu Maysa | 12969 | 2003 | ROMANIA | 00:27:11 |
8 | Mariam Imnadze | 19028 | 2001 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:27:83 |
Descalificari |
|||||
1 |
Balta Andreea Bianca Observatii: neprezentat |
11944 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 00:29:29 |
2 |
Denieul Catinca Observatii: neprezentat |
12106 | 2002 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:27:54 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Popovici David | 13322 | 2004 | ROMANIA | 99:99:99 |
2 | Cotos Serban | 12342 | 2002 | ROMANIA | 99:99:99 |
3 | Uleia Stefan Ovidiu | 13346 | 2004 | Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani | 99:99:99 |
4 | Anghel Dumitru Silviu | 9961 | 1999 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Mailat Eduard Gabriel | 9974 | 1999 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Ungur Catalin Paul | 7672 | 1994 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Socoliuc Ioan Marian | 13582 | 2004 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Simion Matei Alexandru | 13052 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Bratu David Andrei | 13743 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:33:43 |
3 | Costache Alexandru Gabrie | 12563 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:33:26 |
4 | Dobre Daniel Gabriel | 12645 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:31:85 |
5 | Saplacan Radu Viorel | 13735 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:32:39 |
6 | Sarbulescu Matei Gabriel | 13298 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:33:41 |
7 | Ratiu George Adrian | 10622 | 2000 | ROMANIA | 99:99:99 |
8 | Roman David Nicolae | 14182 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Hodina Razvan | 13515 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Galati | 00:31:62 |
2 | Tamasan Dan Mihai | 11983 | 2000 | Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti | 00:31:50 |
3 | Cuzuban Sebastian Andrei | 11612 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:31:28 |
4 | Todoran Ionut Marian | 13577 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:31:18 |
5 | Lungu Andrei | 13775 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:31:25 |
6 | Guman Eduard | 19053 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:31:30 |
7 | Stoltz Markus | 13051 | 2003 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:31:54 |
8 | Peter Arthur Cristian | 12564 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:31:63 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Morariu Luca Ioan | 12567 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:30:96 |
2 | Chira Sergiu Florin | 13766 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:30:85 |
3 | Ursu Nicolas Luca | 13342 | 2004 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:30:72 |
4 | Olariu Alexandru Adrian | 11903 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:30:53 |
5 | Giuran Dragos | 13719 | 2004 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:30:69 |
6 | Vlad Giulio Marco | 10856 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:80 |
7 | Grigore Andrei | 12889 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:30:86 |
8 | Rus Dragos | 9236 | 1997 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:30:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Mihalache Alexandru Cipri | 11418 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:30:41 |
2 | Jurchescu Mihai | 11954 | 2002 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:30:18 |
3 | Hancu Alexandru | 10857 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:30:07 |
4 | Peciar Tomas | 19055 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:29:91 |
5 | Buzlea Sebastian Ioan | 10125 | 2002 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:30:05 |
6 | Doltu Mihai Cosmin | 12806 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:11 |
7 | Dumitrascu Andrei | 14750 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:30:36 |
8 | Ghionu Denis Andrei | 13460 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:30:53 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Moscaliuc Calin George | 13583 | 2004 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 00:29:87 |
2 | Cismas Bogdan Alexandru | 11648 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:29:51 |
3 | Hriscu Dragos Alexandru | 11916 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:29:24 |
4 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:29:10 |
5 | Jablcnik Frantisek | 19054 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:29:16 |
6 | Arba Adrian Cristian | 10316 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 00:29:44 |
7 | Deaconu Dennis Daniel | 13246 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:29:66 |
8 | Gavrila Ionut Madalin | 12824 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:29:90 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Veiss Marius Gabi | 13704 | 2004 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:28:72 |
2 | Akaki Vashakidze | 19036 | 1998 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:27:88 |
3 | Damian Patrick Adorian | 12166 | 2002 | ROMANIA | 00:27:36 |
4 | Rosioru Paul Andrei | 9371 | 1998 | ROMANIA | 00:26:07 |
5 | Dumitrache Gabriel Ioan | 11598 | 2001 | ROMANIA | 00:26:81 |
6 | Druga Rares Andrei | 11657 | 2001 | ROMANIA | 00:27:61 |
7 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | ROMANIA | 00:28:50 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Icobescu Gabriel | 12170 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:28:57 |
2 | Costroj Antonio Andrei | 10702 | 2002 | ROMANIA | 00:27:75 |
3 | Nicusan Daniel Alexandru | 11349 | 2001 | ROMANIA | 00:27:32 |
4 | Anghel Andrei Mircea | 9723 | 1998 | ROMANIA | 00:25:56 |
5 | Iordachescu Bogdan Ionut | 7533 | 1995 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:26:55 |
6 | Kusik Alex | 19050 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:27:55 |
7 | Victor Homula | 19012 | 2003 | Republica Moldova | 00:28:46 |
8 | Crisan David | 13191 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:28:83 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Schmelas Erwin | 12705 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:28:52 |
2 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | ROMANIA | 00:27:67 |
3 | Paturca Vlad | 10375 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:26:88 |
4 | Martin Daniel Cristian | 12614 | 2000 | ROMANIA | 00:25:38 |
5 | Joao Nogueira Costa | 19019 | 2001 | Portugalia | 00:26:50 |
6 | Popa Andrei Mihai | 10854 | 2002 | ROMANIA | 00:27:51 |
7 | Nicolae Alexandru Florin | 11290 | 2003 | ROMANIA | 00:27:97 |
8 | Pavel Alovatki | 19013 | 2003 | Republica Moldova | 00:28:77 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Hirceaga Miruna | 14728 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
2 | Pascal Miruna Andreea | 13843 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 03:29:14 |
3 | Gheorghe Ana Maria | 15926 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 03:09:49 |
4 | Vaduva Bianca Stefania | 13834 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 03:04:55 |
5 | Badea Bianca Maria | 13913 | 2005 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:07:20 |
6 | Constantin Denisa Frances | 14443 | 2005 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:23:24 |
7 | Iordache Andreea Diana | 12554 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Lucan Daria Stefania | 14234 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:55:17 |
2 | Popa Leona | 13256 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:51:66 |
3 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:46:58 |
4 | Huszar Ingrid | 12329 | 2003 | ROMANIA | 02:34:75 |
5 | Fangli Henrietta | 11346 | 2001 | ROMANIA | 02:37:40 |
6 | Orban Kis Orsolya | 13160 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 02:49:39 |
7 | Diaconescu Carbunescu Mad | 12762 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:53:67 |
8 | Salajan Antonia | 12787 | 2003 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 03:00:84 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Dragusi Alina Maria | 13709 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:54:98 |
2 | Crisan Denisa | 14727 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:51:46 |
3 | Popescu Andreea Ioana | 13190 | 2004 | ROMANIA | 02:40:49 |
4 | Anastasia Moscenscaia | 19006 | 2000 | Republica Moldova | 02:33:99 |
5 | Vadovicova Nina | 19047 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 02:35:88 |
6 | Huma Daria Elena | 14088 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:48:04 |
7 | Ilea Narcisa | 13563 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:53:47 |
8 | Andrei Alina Francesca | 13792 | 2003 | Clubul Sportiv Danube Swim Club - Galati | 02:58:48 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Iorga Andreea Denisa | 14840 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:53:73 |
2 | Pop Otilia Lavinia | 12835 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:51:38 |
3 | Denisa Elena Gogu | 19017 | 1998 | City of Manchester Aquatics | 02:38:53 |
4 | Trnikova Nikoleta | 19043 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 02:32:42 |
5 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | ROMANIA | 02:34:86 |
6 | Eross Nora | 14462 | 2005 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 02:47:63 |
7 | Ujvary Rhona | 12291 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:52:05 |
8 | Hornea Andreea Anda | 12908 | 2003 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 02:55:78 |
Descalificari |
|||||
1 |
Zaharia Delia Ana Maria Observatii: neprezentat |
11778 | 2002 | Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Babiciu Sebastian Adrian | 11414 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
4 | Cam Stefan Mihai | 16458 | 2003 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
5 | Jablcnik Frantisek | 19054 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 99:99:99 |
6 | Bogdan Ovidiu Matei | 15961 | 2003 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Dumitrescu Catalin Ionut | 13180 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:19:53 |
3 | Francis Peteris Lufts | 19040 | 2005 | Letonia | 01:14:52 |
4 | Chira Sergiu Florin | 13766 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:14:42 |
5 | Grigore Andrei | 12889 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:14:48 |
7 | Romas Codrut Fernando | 13669 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:20:09 |
8 | Matesan Codrin | 13568 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:28:59 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Cozmuta Tudor Calin | 12789 | 2003 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:13:56 |
2 | Petrache Darius Catalin | 13321 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:12:85 |
4 | Dancanet Emil | 13649 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:11:52 |
5 | Ganea Cristian Stefan | 12822 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 01:11:85 |
6 | Kugelman Patrick Alex. | 12883 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 01:12:38 |
7 | Gherghel Vlad Cristian | 13431 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:13:32 |
8 | Gavrila Ionut Madalin | 12824 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 01:13:93 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Dascalescu Mihnea Dumitru | 12330 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:11:26 |
2 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:10:29 |
3 | Popa Gabriel Florian | 5893 | 1992 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 01:09:33 |
4 | Nitu Marius Adrian | 12935 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:09:13 |
5 | Stoian Alberto Gabriel | 12571 | 2002 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:09:16 |
6 | Ionita Nicolae Andrei | 5100 | 1989 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 01:09:66 |
7 | Luka Eradze | 19031 | 2002 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 01:10:97 |
8 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:11:42 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Coman Liviu Alexandru | 11930 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:08:46 |
2 | Iacob Mihai | 13244 | 2004 | ROMANIA | 01:07:36 |
3 | Vaipan Radu | 11060 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 01:06:25 |
4 | Kusik Alex | 19050 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 01:05:27 |
5 | Nicolae Pcela | 19003 | 2004 | Republica Moldova | 01:06:00 |
6 | Ionescu Mihnea Ioan | 11653 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:06:71 |
7 | Tanasie Rares Gheorghe | 12160 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:08:20 |
8 | Ropan Stefan Andrei | 11468 | 2002 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:08:86 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Teodorescu Bogdan | 9442 | 1998 | ASC Corona 2010 Brasov | 01:08:36 |
2 | Cozmuta Cezar Cristian | 12788 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:07:32 |
3 | Abibula Atila | 8089 | 1995 | ROMANIA | 01:06:24 |
4 | Gradinaru Andrei Razvan | 7708 | 1995 | ROMANIA | 01:04:85 |
5 | Sarac Ionut Alin | 9764 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 01:05:95 |
7 | Lemnaru Matei Ioan | 12099 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:07:92 |
8 | Dabija Cristinel Gabriel | 10500 | 2000 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:08:66 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Badeata Alexandru Costel | 8494 | 1996 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 01:08:27 |
2 | Lancea Cosmin | 608 | 1980 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 01:07:30 |
3 | Denis Svet | 19011 | 2004 | Republica Moldova | 01:06:06 |
4 | Andrius Sidlauskas | 19015 | 1997 | Lituania | 00:59:62 |
5 | Dinca Andreeas | 9613 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:05:81 |
6 | Nicusan Daniel Alexandru | 11349 | 2001 | ROMANIA | 01:06:36 |
7 | Muresan Bogdan Mihai | 8639 | 1996 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 01:07:56 |
8 | Balaceanu Andrei Cristian | 11931 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:08:58 |
Descalificari |
|||||
1 |
Bruma Razvan Cristian Observatii: neprezentat |
12418 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:22:32 |
2 |
Saplacan Radu Viorel Observatii: scutit medical |
13735 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:14:75 |
3 |
Mailat Eduard Gabriel Observatii: neprezentat |
9974 | 1999 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:12:29 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Talpos Petra Antonia | 15060 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:16:23 |
2 | Pan-Ke Laura Ana-Maria | 15679 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:13:69 |
3 | Radu Noemi Maria | 13252 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:13:29 |
4 | Zamfiroiu Miruna Paula | 13612 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 01:12:01 |
5 | Leah Ioana Silvia | 14069 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:12:30 |
6 | Teodosescu Anastasia | 14516 | 2005 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 01:13:40 |
7 | Dumitru Andreea Anisia | 13750 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:14:48 |
8 | Tolea Claudia Ioana | 12810 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Safcencu Delia Giorgiana | 13275 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 01:09:13 |
2 | Petrache Maria | 14277 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:08:04 |
3 | Harabagiu Ioana | 13521 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 01:05:63 |
4 | Ripkova Zora | 19046 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 01:02:43 |
5 | Dragoi Andreea Ramona | 11922 | 2002 | ROMANIA | 01:03:76 |
6 | Gorecki Andra Denisa | 13101 | 2005 | ROMANIA | 01:06:64 |
7 | Motos Letitia Andreea | 13208 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:08:64 |
8 | Baciuna Roberta Elisa | 12710 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:11:72 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Maticiuc Alexandra | 13609 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 01:08:99 |
3 | Ivan Jasminne Anne Marie | 11364 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:05:19 |
4 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | ROMANIA | 01:01:88 |
5 | Miclaus Vivoschi Sandra | 10434 | 1999 | ROMANIA | 01:02:83 |
6 | Popov Snejana | 19041 | 2001 | SV. Kapfenberg | 01:06:20 |
7 | Visan Nicole | 15650 | 2004 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 01:08:57 |
8 | Rad Sarah Damaris | 12876 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 01:11:66 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:08:95 |
2 | Naidin Alexandra Patricia | 13315 | 2004 | ROMANIA | 01:07:63 |
5 | Bogdaneci Alexandra | 7537 | 1995 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 01:02:43 |
6 | Dodita Ariana Gabriela | 11880 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:06:17 |
7 | Comsa Catalina Diana | 12783 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:08:50 |
8 | Ellersdorfer Mihaela | 13685 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:10:26 |
Descalificari |
|||||
1 |
Tatiana Salcutan Observatii: neprezentat |
19005 | 2001 | Republica Moldova | 01:04:12 |
2 |
Potocka Tamara Observatii: neprezentat |
19049 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 01:01:36 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Dragota Etienne Laurentiu | 12847 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
4 | Stefanescu Bogdan Alex. | 12297 | 2001 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Alexandrescu Mihai | 16238 | 2001 | Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Borangel Emanuel George | 13140 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:25:40 |
2 | Rusen Costin Alin | 12641 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:19:61 |
3 | Rotaru Vlad | 12777 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 02:11:41 |
4 | Rusen Andrei | 9865 | 1999 | ROMANIA | 02:07:06 |
5 | Peciar Tomas | 19055 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 02:08:60 |
6 | Gheorghe Lucas Ioan | 13424 | 2004 | ROMANIA | 02:13:77 |
7 | Stoltz Markus | 13051 | 2003 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:22:17 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Podeanu Andrei Stefan | 13384 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:24:71 |
2 | Codrean Dacian Cristian | 13184 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 02:19:24 |
3 | Coman Liviu Alexandru | 11930 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:11:38 |
4 | Teimuraz Kobakhidze | 19035 | 1995 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 02:04:95 |
5 | Dumitrache Tobias George | 12891 | 2003 | ROMANIA | 02:08:35 |
6 | Circiumarescu David Stefa | 11301 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:13:71 |
7 | Mamuka Shengelia | 19037 | 2003 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 02:20:81 |
8 | Maties Stefan | 14181 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:40:84 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Lungu Sebastian Mihai | 12999 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 02:23:92 |
2 | Alexandr Ostrovscii | 19010 | 2003 | Republica Moldova | 02:15:23 |
3 | Simon Andrei Sebastian | 8824 | 1997 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 02:10:05 |
4 | Deividas Margevicius | 19016 | 1995 | Lituania | 02:00:98 |
5 | Florea Mihnea Ioan | 11770 | 2001 | ROMANIA | 02:07:33 |
6 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:12:48 |
7 | Anghel Darius Costin | 13319 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:20:46 |
8 | Sipoteanu Alexandru Ionut | 13076 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:28:42 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Iordache Andreea Diana | 12554 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Nitu Antonia Daria | 11538 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Stan Lilla Aliz | 11627 | 2003 | Clubul Sportiv DELFIN Timisoara | 99:99:99 |
4 | Miron Andreea Maria | 14541 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:29:61 |
6 | Gherghel Melisa | 12252 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
7 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | ASC Corona 2010 Brasov | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Iacob Diana Maria | 13485 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:28:25 |
2 | Sarb Alecsandra Ioana | 14178 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:25:33 |
3 | Vajas Zsofia | 14557 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:23:81 |
4 | Radu Maria Georgiana | 13703 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:21:51 |
5 | Radu Noemi Maria | 13252 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:23:16 |
6 | Anghel Alice Eugenia | 13840 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:24:54 |
7 | Rus Rebeca Stefania | 13128 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:25:70 |
8 | Alfoldy Boglarka | 13726 | 2004 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:28:43 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Serman Ioana Alexandra | 13432 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:21:04 |
2 | Mindruta Bianca Maria | 13073 | 2004 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:19:95 |
3 | Nae Raisa Gabriela | 13273 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:19:57 |
4 | Iorga Andreea Denisa | 14840 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:19:13 |
5 | Coman Corina Ioana | 13263 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:19:32 |
6 | Notingher Carina | 11067 | 2002 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 02:19:88 |
7 | Ahmad Samira Alexandra | 13210 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 02:20:75 |
8 | Dumitru Andreea Anisia | 13750 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:21:37 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Badralexi Katherina | 12521 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:16:53 |
3 | Curcan Alexandra Roxana | 13918 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:13:89 |
4 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | ROMANIA | 02:12:58 |
5 | Garboan Helsinia Mihaela | 12290 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:12:80 |
6 | Tinatin Kevlishvili | 19029 | 2002 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 02:13:93 |
7 | Marusakova Emma | 19048 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 02:15:12 |
8 | Becsi Iulia Alexia | 13556 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:19:00 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Mitu Andra Elena | 13072 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:11:40 |
3 | Alina Matrenitcaia | 19007 | 2001 | Republica Moldova | 02:07:32 |
4 | Dascal Ana Iulia | 11810 | 2002 | ROMANIA | 02:03:52 |
5 | Ratiu Maysa | 12969 | 2003 | ROMANIA | 02:05:08 |
7 | Tolea Claudia Ioana | 12810 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:10:56 |
8 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:11:88 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Ilie Bianca Maria | 13311 | 2004 | ROMANIA | 02:11:08 |
2 | Michaela Dinkova | 19018 | 2002 | J-T Sport Team Bratislava | 02:09:29 |
3 | Savastita Simona Alex. | 11038 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:06:46 |
4 | Leticia Maia Andre | 19024 | 2002 | Portugalia | 02:03:02 |
5 | Francisca Soares Martins | 19023 | 2003 | Portugalia | 02:04:87 |
6 | Spinu Clara Andreea | 11998 | 2003 | ROMANIA | 02:08:12 |
7 | Colti Dumitrescu Emilia | 10001 | 1999 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 02:10:44 |
8 | Scortea Ecaterina | 12558 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:11:70 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Zorzoliu Miruna | 13022 | 2005 | ROMANIA | 02:10:82 |
2 | Camila Rodrigues Rebelo | 19022 | 2003 | Portugalia | 02:08:48 |
3 | Kupcova Sabina | 19045 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 02:05:61 |
4 | Ana Reis Sousa | 19021 | 2002 | Portugalia | 02:02:89 |
5 | Cibulkova Martina | 19044 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 02:04:46 |
6 | Schneider Kristina Maria | 11809 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 02:07:79 |
7 | Rafaela Gomes Azevedo | 19025 | 2002 | Portugalia | 02:10:44 |
8 | Ioana Daria Maria | 13316 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:11:41 |
Descalificari |
|||||
1 |
Pusztay Doris Observatii: scutit medical |
10844 | 2000 | ROMANIA | 02:14:21 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Tulea Sebastian Nicolae | 10721 | 2001 | Palatul copiilor Constanta | 99:99:99 |
4 | Costache Bobescu Ioan | 13689 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina | 17:49:57 |
5 | Bogdan Ovidiu Matei | 15961 | 2003 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 17:52:88 |
Seria: 2 |
|||||
3 | Piciorus Alexandru | 12000 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 17:09:39 |
4 | Guinea Alexandru Ionut | 11289 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 17:06:23 |
6 | Nicola Madalin Ionut | 13323 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 17:16:69 |
7 | Scarlat Razvan Gabriel | 13075 | 2003 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 17:37:55 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Popa Andrei Mihai | 10854 | 2002 | ROMANIA | 16:51:75 |
2 | Kokkinakis Vasileios | 12813 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 16:48:99 |
3 | Petre Bogdan Mihai | 8963 | 1997 | ROMANIA | 16:09:90 |
4 | Scarlat Bogdan Andrei | 8374 | 1997 | ROMANIA | 15:41:92 |
5 | Pedro Miguel Santos | 19020 | 2001 | Portugalia | 16:02:31 |
6 | Marinescu Popazov Andrei | 9481 | 2000 | ROMANIA | 16:22:02 |
7 | Alexei Dobrovolschi | 19009 | 2004 | Republica Moldova | 16:50:49 |
8 | Maxim Cojocar | 19014 | 2003 | Republica Moldova | 17:00:76 |
Descalificari |
|||||
1 |
Rogoveanu Vlad Andrei Observatii: scutit medical |
13803 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 17:27:06 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Cibulkova Martina | 19044 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:27:33 |
2 | Constantinescu Sara Maria | 13716 | 2004 | ROMANIA | 00:27:23 |
3 | Ratiu Maysa | 12969 | 2003 | ROMANIA | 00:27:00 |
4 | Costea Bianca Andreea | 14500 | 2005 | ROMANIA | 00:26:15 |
5 | Dascal Ana Iulia | 11810 | 2002 | ROMANIA | 00:26:81 |
6 | Ripkova Zora | 19046 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:27:05 |
7 | Miclaus Vivoschi Sandra | 10434 | 1999 | ROMANIA | 00:27:29 |
8 | Leticia Maia Andre | 19024 | 2002 | Portugalia | 00:27:58 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Ioana Daria Maria | 13316 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:27:85 |
2 | Mariam Imnadze | 19028 | 2001 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:27:83 |
3 | Ivan Jasminne Anne Marie | 11364 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:27:70 |
4 | Ana Reis Sousa | 19021 | 2002 | Portugalia | 00:27:60 |
5 | Marin Ioana | 14267 | 2005 | ROMANIA | 00:27:64 |
6 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:27:71 |
7 | Francisca Soares Martins | 19023 | 2003 | Portugalia | 00:27:84 |
8 | Popa Leona | 13256 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:27:87 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Nicusan Daniel Alexandru | 11349 | 2001 | ROMANIA | 00:27:07 |
2 | Anghel Andrei Mircea | 9723 | 1998 | ROMANIA | 00:26:56 |
3 | Rosioru Paul Andrei | 9371 | 1998 | ROMANIA | 00:26:47 |
4 | Martin Daniel Cristian | 12614 | 2000 | ROMANIA | 00:25:18 |
5 | Ungur Catalin Paul | 7672 | 1994 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:26:15 |
6 | Dumitrache Gabriel Ioan | 11598 | 2001 | ROMANIA | 00:26:51 |
7 | Iordachescu Bogdan Ionut | 7533 | 1995 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:26:69 |
8 | Joao Nogueira Costa | 19019 | 2001 | Portugalia | 00:27:14 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Popovici David | 13322 | 2004 | ROMANIA | 00:27:77 |
2 | Ratiu George Adrian | 10622 | 2000 | ROMANIA | 00:27:67 |
3 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | ROMANIA | 00:27:59 |
4 | Paturca Vlad | 10375 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:27:24 |
5 | Druga Rares Andrei | 11657 | 2001 | ROMANIA | 00:27:58 |
6 | Popa Andrei Mihai | 10854 | 2002 | ROMANIA | 00:27:67 |
7 | Damian Patrick Adorian | 12166 | 2002 | ROMANIA | 00:27:71 |
8 | Akaki Vashakidze | 19036 | 1998 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:27:77 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Popescu Andreea Ioana | 13190 | 2004 | ROMANIA | 02:40:61 |
2 | Denisa Elena Gogu | 19017 | 1998 | City of Manchester Aquatics | 02:38:88 |
3 | Vadovicova Nina | 19047 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 02:38:06 |
4 | Trnikova Nikoleta | 19043 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 02:32:62 |
5 | Anastasia Moscenscaia | 19006 | 2000 | Republica Moldova | 02:37:46 |
6 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | ROMANIA | 02:38:39 |
7 | Huszar Ingrid | 12329 | 2003 | ROMANIA | 02:39:96 |
8 | Fangli Henrietta | 11346 | 2001 | ROMANIA | 02:43:42 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Diaconescu Carbunescu Mad | 12762 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:54:10 |
2 | Crisan Denisa | 14727 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:52:33 |
3 | Popa Leona | 13256 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:51:39 |
4 | Eross Nora | 14462 | 2005 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 02:48:07 |
5 | Orban Kis Orsolya | 13160 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 02:49:89 |
6 | Badea Bianca Maria | 13913 | 2005 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:51:82 |
7 | Dragusi Alina Maria | 13709 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:53:70 |
8 | Iorga Andreea Denisa | 14840 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:54:29 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Kusik Alex | 19050 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 01:06:91 |
2 | Denis Svet | 19011 | 2004 | Republica Moldova | 01:06:02 |
3 | Gradinaru Andrei Razvan | 7708 | 1995 | ROMANIA | 01:05:70 |
4 | Andrius Sidlauskas | 19015 | 1997 | Lituania | 00:59:94 |
5 | Sarac Ionut Alin | 9764 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 01:05:53 |
6 | Nicusan Daniel Alexandru | 11349 | 2001 | ROMANIA | 01:05:74 |
7 | Abibula Atila | 8089 | 1995 | ROMANIA | 01:06:34 |
8 | Vaipan Radu | 11060 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 01:06:94 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:08:25 |
2 | Cozmuta Cezar Cristian | 12788 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:07:99 |
3 | Muresan Bogdan Mihai | 8639 | 1996 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 01:07:58 |
4 | Nicolae Pcela | 19003 | 2004 | Republica Moldova | 01:06:96 |
5 | Tanasie Rares Gheorghe | 12160 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:07:51 |
6 | Balaceanu Andrei Cristian | 11931 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:07:87 |
7 | Lancea Cosmin | 608 | 1980 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 01:08:23 |
8 | Stoian Alberto Gabriel | 12571 | 2002 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:08:43 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Popov Snejana | 19041 | 2001 | SV. Kapfenberg | 01:05:91 |
2 | Dodita Ariana Gabriela | 11880 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:05:14 |
3 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | ROMANIA | 01:03:50 |
4 | Ripkova Zora | 19046 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 01:02:59 |
5 | Dragoi Andreea Ramona | 11922 | 2002 | ROMANIA | 01:02:75 |
6 | Bogdaneci Alexandra | 7537 | 1995 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 01:03:81 |
7 | Miclaus Vivoschi Sandra | 10434 | 1999 | ROMANIA | 01:05:55 |
8 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:06:50 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Tolea Claudia Ioana | 12810 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:08:00 |
2 | Comsa Catalina Diana | 12783 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:07:50 |
3 | Visan Nicole | 15650 | 2004 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 01:06:98 |
4 | Gorecki Andra Denisa | 13101 | 2005 | ROMANIA | 01:06:71 |
5 | Motos Letitia Andreea | 13208 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:06:72 |
6 | Ivan Jasminne Anne Marie | 11364 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:07:06 |
7 | Petrache Maria | 14277 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:07:81 |
8 | Naidin Alexandra Patricia | 13315 | 2004 | ROMANIA | 01:08:31 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Alexandr Ostrovscii | 19010 | 2003 | Republica Moldova | 02:12:13 |
2 | Rusen Andrei | 9865 | 1999 | ROMANIA | 02:10:64 |
3 | Dumitrache Tobias George | 12891 | 2003 | ROMANIA | 02:08:15 |
4 | Deividas Margevicius | 19016 | 1995 | Lituania | 02:02:31 |
5 | Teimuraz Kobakhidze | 19035 | 1995 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 02:07:66 |
6 | Peciar Tomas | 19055 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 02:09:29 |
7 | Rotaru Vlad | 12777 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 02:11:17 |
8 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:13:80 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Codrean Dacian Cristian | 13184 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 02:19:74 |
2 | Simon Andrei Sebastian | 8824 | 1997 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 02:15:63 |
3 | Coman Liviu Alexandru | 11930 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:14:14 |
4 | Stefanescu Bogdan Alex. | 12297 | 2001 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:14:04 |
5 | Florea Mihnea Ioan | 11770 | 2001 | ROMANIA | 02:14:09 |
6 | Gheorghe Lucas Ioan | 13424 | 2004 | ROMANIA | 02:15:38 |
7 | Circiumarescu David Stefa | 11301 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:19:49 |
8 | Rusen Costin Alin | 12641 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:21:63 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Dascal Ana Iulia | 11810 | 2002 | ROMANIA | 02:08:61 |
2 | Ana Reis Sousa | 19021 | 2002 | Portugalia | 02:08:28 |
3 | Ratiu Maysa | 12969 | 2003 | ROMANIA | 02:08:07 |
4 | Kupcova Sabina | 19045 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 02:04:17 |
5 | Cibulkova Martina | 19044 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 02:04:67 |
6 | Leticia Maia Andre | 19024 | 2002 | Portugalia | 02:08:20 |
7 | Colti Dumitrescu Emilia | 10001 | 1999 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 02:08:57 |
8 | Francisca Soares Martins | 19023 | 2003 | Portugalia | 02:08:73 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Marusakova Emma | 19048 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 02:14:11 |
2 | Ilie Bianca Maria | 13311 | 2004 | ROMANIA | 02:12:86 |
3 | Zorzoliu Miruna | 13022 | 2005 | ROMANIA | 02:12:10 |
4 | Garboan Helsinia Mihaela | 12290 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:10:50 |
5 | Camila Rodrigues Rebelo | 19022 | 2003 | Portugalia | 02:11:92 |
6 | Alina Matrenitcaia | 19007 | 2001 | Republica Moldova | 02:12:83 |
7 | Mitu Andra Elena | 13072 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:13:88 |
8 | Curcan Alexandra Roxana | 13918 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:14:22 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Popa Andrei Mihai | 10854 | 2002 | ROMANIA | 16:51:75 |
2 | Kokkinakis Vasileios | 12813 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 16:48:99 |
3 | Petre Bogdan Mihai | 8963 | 1997 | ROMANIA | 16:09:90 |
4 | Scarlat Bogdan Andrei | 8374 | 1997 | ROMANIA | 15:41:92 |
5 | Pedro Miguel Santos | 19020 | 2001 | Portugalia | 16:02:31 |
6 | Marinescu Popazov Andrei | 9481 | 2000 | ROMANIA | 16:22:02 |
7 | Alexei Dobrovolschi | 19009 | 2004 | Republica Moldova | 16:50:49 |
8 | Maxim Cojocar | 19014 | 2003 | Republica Moldova | 17:00:76 |
Culoar | Stafeta | An nastere | Clubul | Timp | |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Stafeta 1 Carina Maria Trusca, Daria Elena Huma, Gabriel Icobescu, Rares Gheorghe Tanasie, | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 | |
4 | Stafeta 1 Alexandru Hancu, Antonia Salajan, Cezar Cristian Cozmuta, Iulia Alexia Becsi, | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 | |
5 | Stafeta 1 Patrick Adorian Damian, Emil Dancanet, Letitia Andreea Motos, Carina Notingher, | 2002 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 99:99:99 | |
6 | Stafeta 1 Ioana Marin, Liviu Alexandru Coman, Maria Petrache, Andrei Mihai Popa, | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 | |
Seria: 2 |
|||||
2 | Stafeta 1 Katherina Badralexi, Rhona Ujvary, Mihai Gergely, Mihnea Dumitru Dascalescu, | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 99:99:99 | |
3 | Stafeta 1 Emanuel George Borangel, Marius Adrian Nitu, Laura Ana-Maria Pan-Ke, Alice Eugenia Anghel, | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 | |
4 | Stafeta 1 Alexandra Dobrin, Alexandru Costel Badeata, Alexandra Bogdaneci, Bogdan Ionut Iordachescu, | 1993 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 99:99:99 | |
5 | Stafeta 1 David Popovici, Andrei Cristian Balaceanu, Claudia Ioana Tolea, Ecaterina Scortea, | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 | |
6 | Stafeta 1 Salcutan Tatiana, Chisca Tatiana, Ostrovscii Alexandr, Siminel Dan, | 1995 | Republica Moldova | 99:99:99 | |
7 | Stafeta 1 Gomes Azevedo Rafaela, Reis Sousa Ana, Nogueira Costa Joao, Miguel Santos Pedro, | 2001 | Portugalia | 99:99:99 | |
8 | Stafeta 1 Miruna Zorzoliu, Maria Verciuc, Markus Stoltz, Ovidiu Matei Bogdan, | 2003 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Anghel Darius Costin | 13319 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Ungur Catalin Paul | 7672 | 1994 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Rogoveanu Vlad Andrei | 13803 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | ROMANIA | 99:99:99 |
2 | Cotos Serban | 12342 | 2002 | ROMANIA | 99:99:99 |
4 | Rus Dragos | 9236 | 1997 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 99:99:99 |
5 | Verba Robert | 9853 | 1999 | Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca | 99:99:99 |
6 | Stoltz Markus | 13051 | 2003 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Gate Alexandru Robert | 13435 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Dragomir Alexandru | 17858 | 2001 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Maties Stefan | 14181 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:32:17 |
2 | Uleia Stefan Ovidiu | 13346 | 2004 | Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani | 00:29:26 |
3 | Tatar Alexandru | 12968 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:29:11 |
4 | Bratu David Andrei | 13743 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:28:66 |
5 | Francis Peteris Lufts | 19040 | 2005 | Letonia | 00:28:99 |
6 | Cam Stefan Mihai | 16458 | 2003 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:29:15 |
7 | Peptanaru Stefan Cosmin | 13469 | 2004 | Liceul cu program sportiv Braila | 00:29:86 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Hodina Razvan | 13515 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Galati | 00:28:23 |
2 | Podeanu Andrei Stefan | 13384 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:27:96 |
3 | Giuran Dragos | 13719 | 2004 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:27:88 |
4 | Kokkinakis Vasileios | 12813 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:27:63 |
5 | Rotaru Vlad | 12777 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:27:73 |
6 | Tamasan Dan Mihai | 11983 | 2000 | Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti | 00:27:95 |
7 | Sarbulescu Matei Gabriel | 13298 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:28:06 |
8 | Saplacan Radu Viorel | 13735 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:28:25 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Peter Arthur Cristian | 12564 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:27:62 |
2 | Alexandru Edmond Florin | 12731 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:27:52 |
3 | Costache Alexandru Gabrie | 12563 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:27:03 |
4 | Dumitrascu Andrei | 14750 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:26:81 |
5 | Roman David Nicolae | 14182 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:27:00 |
6 | Bogdan Ovidiu Matei | 15961 | 2003 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:27:31 |
7 | Romas Codrut Fernando | 13669 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:27:54 |
8 | Salajan Marck Stefan | 13048 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:27:62 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Matesan Codrin | 13568 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:26:74 |
2 | Doltu Mihai Cosmin | 12806 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:26:63 |
3 | Danila Cristian Nicolae | 13108 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:26:58 |
4 | Giorgi Eradze | 19038 | 2003 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:26:50 |
5 | Alexandrescu Mihai | 16238 | 2001 | Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca | 00:26:57 |
6 | Gherghel Vlad Cristian | 13431 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:26:59 |
7 | Jurchescu Mihai | 11954 | 2002 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:26:64 |
8 | Lungu Sebastian Mihai | 12999 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 00:26:78 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Hancu Alexandru | 10857 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:26:46 |
2 | Simion Matei Alexandru | 13052 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:26:45 |
3 | Pascu Nicu Laurentiu | 12924 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:26:42 |
4 | Rusen Costin Alin | 12641 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:26:37 |
6 | Ciaus Catalin Ionut | 11241 | 2001 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:26:43 |
7 | Popoaca Marian Eduard | 13468 | 2004 | Liceul cu program sportiv Braila | 00:26:46 |
8 | Stoian Alberto Gabriel | 12571 | 2002 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:26:48 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Nikolai Berianidze | 19039 | 2003 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:26:32 |
2 | Mihalache Alexandru Cipri | 11418 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:26:32 |
3 | Gagiu Tudor Gabriel | 11766 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:26:25 |
4 | Muresan David Claudiu | 12373 | 2002 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:26:21 |
5 | Preda Luca Ioan | 13107 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:26:24 |
6 | Codrean Dacian Cristian | 13184 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:26:30 |
7 | Chira Sergiu Florin | 13766 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:26:32 |
8 | Socoliuc Ioan Marian | 13582 | 2004 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 00:26:35 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Luka Tsuriashvili | 19033 | 2003 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:26:15 |
3 | Buzlea Sebastian Ioan | 10125 | 2002 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:25:99 |
5 | Mamuka Shengelia | 19037 | 2003 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:25:98 |
6 | Cismas Bogdan Alexandru | 11648 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:26:01 |
7 | Dascalescu Mihnea Dumitru | 12330 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:26:10 |
8 | Oprea Florin Antonio | 13682 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:26:16 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Dragota Etienne Laurentiu | 12847 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:25:88 |
2 | Satnoianu Andrei | 15130 | 2004 | Liceul cu program sportiv Braila | 00:25:77 |
3 | Lancea Cosmin | 608 | 1980 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 00:25:66 |
4 | Dumitrache Tobias George | 12891 | 2003 | ROMANIA | 00:25:65 |
5 | Vlad Giulio Marco | 10856 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:25:65 |
6 | Popa Andrei Mihai | 10854 | 2002 | ROMANIA | 00:25:75 |
7 | Borangel Emanuel George | 13140 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:25:82 |
8 | Teodorescu Bogdan | 9442 | 1998 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:25:93 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Babiciu Sebastian Adrian | 11414 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:25:47 |
2 | Nitu Marius Adrian | 12935 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:25:41 |
4 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:25:22 |
5 | Gheorghe Lucas Ioan | 13424 | 2004 | ROMANIA | 00:25:23 |
6 | Pop Calin Dumitru | 10487 | 2000 | Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca | 00:25:34 |
7 | Luka Tsutskiridze | 19032 | 2002 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:25:42 |
8 | Moscaliuc Calin George | 13583 | 2004 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 00:25:57 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Vaipan Radu | 11060 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 00:25:09 |
2 | Schmelas Erwin | 12705 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:24:91 |
3 | Petrache Alexandru | 11991 | 2002 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:24:77 |
4 | Cuzuban Sebastian Andrei | 11612 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:24:74 |
5 | Kusik Alex | 19050 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:24:74 |
6 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:24:86 |
7 | Timur Dociu | 19004 | 2003 | Republica Moldova | 00:24:99 |
8 | Luka Kukhalashvili | 19030 | 2002 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:25:16 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Nicusan Daniel Alexandru | 11349 | 2001 | ROMANIA | 00:24:61 |
2 | Saba Mdivani | 19026 | 1999 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:24:12 |
3 | Popovici David | 13322 | 2004 | ROMANIA | 00:23:64 |
4 | Patru Vladut Alexandru | 5557 | 1989 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:23:42 |
5 | Dan Siminel | 19001 | 1998 | Republica Moldova | 00:23:50 |
6 | Rusen Andrei | 9865 | 1999 | ROMANIA | 00:23:97 |
7 | Silaghi Rares | 11411 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:24:44 |
8 | Aleksandre Lomidze | 19027 | 2000 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:24:74 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Gradinaru Andrei Razvan | 7708 | 1995 | ROMANIA | 00:24:57 |
2 | Paturca Vlad | 10375 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:24:09 |
3 | Giorgi Biganishvili | 19034 | 1997 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:23:58 |
4 | Ratiu George Adrian | 10622 | 2000 | ROMANIA | 00:23:16 |
5 | Druga Rares Andrei | 11657 | 2001 | ROMANIA | 00:23:49 |
6 | Stoica C-Tin George Alexandru | 10736 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:23:83 |
7 | Simon Andrei Sebastian | 8824 | 1997 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:24:18 |
8 | Costroj Antonio Andrei | 10702 | 2002 | ROMANIA | 00:24:68 |
Seria: 15 |
|||||
1 | Ancuta Alexandru Vasile | 7793 | 1994 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:24:48 |
2 | Damian Patrick Adorian | 12166 | 2002 | ROMANIA | 00:24:03 |
3 | Stan Leon | 11929 | 2002 | ROMANIA | 00:23:54 |
4 | Deividas Margevicius | 19016 | 1995 | Lituania | 00:23:03 |
5 | Rosioru Paul Andrei | 9371 | 1998 | ROMANIA | 00:23:46 |
6 | Radu Ionut | 9862 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:23:67 |
7 | Anghel Andrei Mircea | 9723 | 1998 | ROMANIA | 00:24:13 |
8 | Icobescu Gabriel | 12170 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:24:68 |
Descalificari |
|||||
1 |
Anghel Dumitru Silviu Observatii: neprezentat |
9961 | 1999 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
2 |
Bruma Razvan Cristian Observatii: neprezentat |
12418 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
3 |
Vlad Roberto Alexandru Observatii: neprezentat |
9879 | 1999 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
4 |
Lemnaru Matei Ioan Observatii: neprezentat |
12099 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 99:99:99 |
5 |
Lazar Nicolae Observatii: neprezentat |
13598 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 00:26:42 |
6 |
Deznan Luca Observatii: neprezentat |
11936 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 00:26:04 |
7 |
Popa Vicentzo Nicolas Observatii: neprezentat |
12083 | 2002 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:25:97 |
8 |
Lazar Andrei Observatii: neprezentat |
11939 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 00:25:26 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | ROMANIA | 99:99:99 |
2 | Sarbu Elena Alexandra | 14176 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
3 | Duta Izabela Maria | 13916 | 2005 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 | Teodosescu Anastasia | 14516 | 2005 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 99:99:99 |
5 | Hirceaga Miruna | 14728 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
6 | Safcencu Delia Giorgiana | 13275 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 99:99:99 |
7 | Dumitru Andreea Anisia | 13750 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Iacob Diana Maria | 13485 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:37:03 |
3 | Dumitrescu Cristina | 13058 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:36:13 |
4 | Sarb Alecsandra Ioana | 14178 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:35:14 |
5 | Georgescu Maria Alexia | 12792 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti | 00:35:22 |
6 | Dumitru Amalia Andreea | 14203 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:36:62 |
7 | Vasic Maria | 19042 | 2004 | SV. Kapfenberg | 00:41:20 |
8 | Stan Lilla Aliz | 11627 | 2003 | Clubul Sportiv DELFIN Timisoara | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Salavastru Elena | 13519 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Galati | 00:34:95 |
2 | Dragusi Alina Maria | 13709 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:34:83 |
3 | Pop Otilia Lavinia | 12835 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:34:57 |
4 | Coman Corina Ioana | 13263 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:34:30 |
5 | Huma Daria Elena | 14088 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:34:52 |
6 | Fagetan Iulia | 12786 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:34:58 |
7 | Tudorescu Ioana | 15450 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:34:89 |
8 | Talpos Petra Antonia | 15060 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:35:03 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Gubavu Alessia Mihaela | 13268 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:33:88 |
2 | Kiss Boglarka Denissza | 14197 | 2003 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:33:68 |
3 | Chelu Rebeca | 12101 | 2002 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:33:32 |
4 | Ivan Sara Natalie | 14334 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:32:88 |
5 | Badralexi Katherina | 12521 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:33:14 |
6 | Dascal Alexia | 11750 | 2001 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:33:56 |
7 | Ellersdorfer Mihaela | 13685 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:33:88 |
8 | Alexandru Briana Stefania | 12718 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:34:29 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Trusca Carina Maria | 13644 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:32:48 |
2 | Artene Maria Raluca | 12526 | 2003 | Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe | 00:31:86 |
3 | Reindl Robin | 19051 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:31:00 |
5 | Marusakova Emma | 19048 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:30:67 |
6 | Popa Leona | 13256 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:31:67 |
7 | Curcan Alexandra Roxana | 13918 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:32:30 |
8 | Ahmad Samira Alexandra | 13210 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:32:84 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Gherghel Melisa | 12252 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:32:44 |
2 | Constantinescu Sara Maria | 13716 | 2004 | ROMANIA | 00:31:85 |
3 | Mera Raluca | 11203 | 2001 | ROMANIA | 00:30:92 |
4 | Tatiana Salcutan | 19005 | 2001 | Republica Moldova | 00:29:46 |
5 | Potocka Tamara | 19049 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:30:67 |
6 | Kupcova Sabina | 19045 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:31:56 |
7 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:32:21 |
8 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:32:66 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | ROMANIA | 00:32:43 |
2 | Popov Snejana | 19041 | 2001 | SV. Kapfenberg | 00:31:80 |
4 | Rafaela Gomes Azevedo | 19025 | 2002 | Portugalia | 00:29:02 |
5 | Marin Ioana | 14267 | 2005 | ROMANIA | 00:30:55 |
6 | Nitu Antonia Daria | 11538 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:31:35 |
7 | Dodita Ariana Gabriela | 11880 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:32:04 |
8 | Naidin Alexandra Patricia | 13315 | 2004 | ROMANIA | 00:32:54 |
Descalificari |
|||||
1 |
Porosnicu Manuela Observatii: neprezentat |
12535 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
2 |
Miclaus Vivoschi Sandra Observatii: neprezentat |
10434 | 1999 | ROMANIA | 00:30:55 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Peciar Tomas | 19055 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 99:99:99 |
5 | Scarlat Razvan Gabriel | 13075 | 2003 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Stoltz Markus | 13051 | 2003 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Sarbulescu Matei Gabriel | 13298 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:10:05 |
3 | Dumitrescu Catalin Ionut | 13180 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:09:41 |
4 | Peter Arthur Cristian | 12564 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:08:63 |
5 | Uleia Stefan Ovidiu | 13346 | 2004 | Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani | 01:08:94 |
6 | Bratu David Andrei | 13743 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:09:57 |
7 | Saplacan Radu Viorel | 13735 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Mihalache Alexandru Cipri | 11418 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:08:07 |
2 | Dobre Daniel Gabriel | 12645 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:07:28 |
3 | Giuran Dragos | 13719 | 2004 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 01:06:58 |
4 | Dumitrascu Andrei | 14750 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:06:08 |
5 | Borangel Emanuel George | 13140 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:06:54 |
6 | Olariu Alexandru Adrian | 11903 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:06:81 |
7 | Morariu Luca Ioan | 12567 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:07:29 |
8 | Lungu Andrei | 13775 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:08:47 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Ghionu Denis Andrei | 13460 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 01:04:69 |
2 | Deaconu Dennis Daniel | 13246 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:02:46 |
3 | Nicolae Alexandru Florin | 11290 | 2003 | ROMANIA | 01:00:53 |
4 | Dumitrache Gabriel Ioan | 11598 | 2001 | ROMANIA | 00:57:21 |
5 | Badeata Alexandru Costel | 8494 | 1996 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:59:36 |
6 | Gavrila Ionut Madalin | 12824 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 01:01:29 |
7 | Jurchescu Mihai | 11954 | 2002 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:04:03 |
8 | Todoran Ionut Marian | 13577 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:05:77 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Hancu Alexandru | 10857 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:04:55 |
2 | Hriscu Dragos Alexandru | 11916 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:01:60 |
3 | Druga Rares Andrei | 11657 | 2001 | ROMANIA | 01:00:23 |
4 | Joao Nogueira Costa | 19019 | 2001 | Portugalia | 00:56:27 |
5 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | ROMANIA | 00:59:17 |
6 | Victor Homula | 19012 | 2003 | Republica Moldova | 01:01:18 |
7 | Crisan David | 13191 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 01:03:55 |
8 | Doltu Mihai Cosmin | 12806 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:05:65 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Arba Adrian Cristian | 10316 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 01:04:26 |
3 | Costroj Antonio Andrei | 10702 | 2002 | ROMANIA | 00:59:96 |
4 | Martin Daniel Cristian | 12614 | 2000 | ROMANIA | 00:53:74 |
5 | Rosioru Paul Andrei | 9371 | 1998 | ROMANIA | 00:57:40 |
6 | Veiss Marius Gabi | 13704 | 2004 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 01:00:68 |
7 | Damian Patrick Adorian | 12166 | 2002 | ROMANIA | 01:02:62 |
8 | Ursu Nicolas Luca | 13342 | 2004 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:05:14 |
Descalificari |
|||||
1 |
Vlad Giulio Marco Observatii: neprezentat |
10856 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Rad Sarah Damaris | 12876 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 02:37:67 |
3 | Vasilescu Guiu Anca | 12816 | 2003 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 02:31:77 |
4 | Bogdaneci Alexandra | 7537 | 1995 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 02:18:69 |
6 | Petrache Maria | 14277 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:33:58 |
7 | Radu Noemi Maria | 13252 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:42:01 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Dumitru Andreea Anisia | 13750 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:52:36 |
2 | Huszar Ingrid | 12329 | 2003 | ROMANIA | 02:37:22 |
4 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | ROMANIA | 02:16:31 |
5 | Naidin Alexandra Patricia | 13315 | 2004 | ROMANIA | 02:24:78 |
6 | Nae Raisa Gabriela | 13273 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:33:44 |
7 | Ujvary Rhona | 12291 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:39:64 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Motos Letitia Andreea | 13208 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 02:42:43 |
2 | Crisan Denisa | 14727 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:34:32 |
3 | Zorzoliu Miruna | 13022 | 2005 | ROMANIA | 02:28:57 |
4 | Dragoi Andreea Ramona | 11922 | 2002 | ROMANIA | 02:15:94 |
5 | Gorecki Andra Denisa | 13101 | 2005 | ROMANIA | 02:23:48 |
6 | Comsa Catalina Diana | 12783 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 02:32:56 |
7 | Leah Ioana Silvia | 14069 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 02:38:02 |
Descalificari |
|||||
1 |
Harabagiu Ioana Observatii: neprezentat |
13521 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 02:26:32 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Coman Liviu Alexandru | 11930 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Dancanet Emil | 13649 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 02:43:81 |
3 | Gherghel Vlad Cristian | 13431 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:43:00 |
4 | Cozmuta Tudor Calin | 12789 | 2003 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:38:45 |
5 | Dascalescu Mihnea Dumitru | 12330 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:41:67 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Dutulescu Andrei Alexandr | 13069 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:36:26 |
2 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:31:22 |
3 | Tulea Sebastian Nicolae | 10721 | 2001 | Palatul copiilor Constanta | 02:26:60 |
4 | Iacob Mihai | 13244 | 2004 | ROMANIA | 02:21:78 |
5 | Nicusan Daniel Alexandru | 11349 | 2001 | ROMANIA | 02:23:99 |
7 | Ganea Cristian Stefan | 12822 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 02:33:27 |
8 | Grigore Andrei | 12889 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:37:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Tanasie Rares Gheorghe | 12160 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:35:31 |
2 | Muresan Bogdan Mihai | 8639 | 1996 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 02:30:97 |
4 | Abibula Atila | 8089 | 1995 | ROMANIA | 02:20:26 |
5 | Denis Svet | 19011 | 2004 | Republica Moldova | 02:23:45 |
6 | Cozmuta Cezar Cristian | 12788 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:28:71 |
7 | Petrache Darius Catalin | 13321 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:31:89 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Ropan Stefan Andrei | 11468 | 2002 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:33:91 |
2 | Balaceanu Andrei Cristian | 11931 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:30:39 |
3 | Dabija Cristinel Gabriel | 10500 | 2000 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:25:66 |
4 | Andrius Sidlauskas | 19015 | 1997 | Lituania | 02:09:71 |
5 | Kusik Alex | 19050 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 02:23:15 |
6 | Nicolae Pcela | 19003 | 2004 | Republica Moldova | 02:26:75 |
7 | Kugelman Patrick Alex. | 12883 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 02:31:69 |
8 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:36:45 |
Descalificari |
|||||
1 |
Stoltz Markus Observatii: neprezentat |
13051 | 2003 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:43:08 |
2 |
Bruma Razvan Cristian Observatii: neprezentat |
12418 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
3 |
Ionescu Mihnea Ioan Observatii: descalificat |
11653 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:28:99 |
4 |
Ilies Darius Mihai Observatii: neprezentat |
12527 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 02:37:59 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Stan Lilla Aliz | 11627 | 2003 | Clubul Sportiv DELFIN Timisoara | 99:99:99 |
4 | Vasic Maria | 19042 | 2004 | SV. Kapfenberg | 01:14:50 |
5 | Ilie Ioana | 12790 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Mocanu Alexandra Stefania | 14703 | 2005 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:12:72 |
2 | Cotruta Maria Smaranda | 14994 | 2005 | Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani | 01:11:19 |
3 | Anghel Alice Eugenia | 13840 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:09:35 |
4 | Tudorescu Ioana | 15450 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:08:61 |
5 | Miron Andreea Maria | 14541 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:08:76 |
6 | Zayadna Iasmina Maria | 14175 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:09:53 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Pan-Ke Laura Ana-Maria | 15679 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:07:85 |
2 | Gheorghe Ana Maria | 15926 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:07:54 |
3 | Zamfiroiu Miruna Paula | 13612 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 01:06:95 |
4 | Georgescu Maria Alexia | 12792 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti | 01:06:57 |
5 | Vajas Zsofia | 14557 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:06:76 |
6 | Salajan Antonia | 12787 | 2003 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:07:07 |
7 | Dumitru Andreea Anisia | 13750 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:07:54 |
8 | Badea Bianca Maria | 13913 | 2005 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:08:08 |
Seria: 4 |
|||||
2 | Popa Leona | 13256 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:06:29 |
3 | Dumitrescu Cristina | 13058 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:06:13 |
4 | Rus Rebeca Stefania | 13128 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:05:09 |
5 | Mindruta Bianca Maria | 13073 | 2004 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 01:05:36 |
6 | Popescu Andreea Ioana | 13190 | 2004 | ROMANIA | 01:06:15 |
7 | Lucan Daria Stefania | 14234 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:06:36 |
8 | Iacob Diana Maria | 13485 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:06:53 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Serman Ioana Alexandra | 13432 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:04:74 |
2 | Coman Corina Ioana | 13263 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:04:38 |
3 | Iorga Andreea Denisa | 14840 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:04:11 |
4 | Ellersdorfer Mihaela | 13685 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:03:83 |
5 | Becsi Iulia Alexia | 13556 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:03:88 |
7 | Petrache Maria | 14277 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:04:67 |
8 | Radu Maria Georgiana | 13703 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:04:76 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Fangli Henrietta | 11346 | 2001 | ROMANIA | 01:03:43 |
2 | Tomuta Irina Alexandra | 11645 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:03:25 |
3 | Vadovicova Nina | 19047 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 01:02:55 |
4 | Scortea Ecaterina | 12558 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:02:42 |
5 | Ilie Bianca Maria | 13311 | 2004 | ROMANIA | 01:02:50 |
6 | Ivan Sara Natalie | 14334 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:02:59 |
7 | Gherghel Melisa | 12252 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:03:32 |
8 | Baciuna Roberta Elisa | 12710 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:03:53 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Visan Nicole | 15650 | 2004 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 01:01:68 |
2 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | ASC Corona 2010 Brasov | 01:01:51 |
3 | Mitu Andra Elena | 13072 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 01:01:10 |
4 | Notingher Carina | 11067 | 2002 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:00:94 |
5 | Curcan Alexandra Roxana | 13918 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:00:99 |
6 | Popov Snejana | 19041 | 2001 | SV. Kapfenberg | 01:01:20 |
7 | Constantinescu Sara Maria | 13716 | 2004 | ROMANIA | 01:01:51 |
8 | Tinatin Kevlishvili | 19029 | 2002 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 01:01:89 |
Seria: 8 |
|||||
2 | Camila Rodrigues Rebelo | 19022 | 2003 | Portugalia | 00:59:44 |
3 | Ivan Jasminne Anne Marie | 11364 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:58:13 |
4 | Ratiu Maysa | 12969 | 2003 | ROMANIA | 00:56:91 |
5 | Cibulkova Martina | 19044 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:57:14 |
7 | Kupcova Sabina | 19045 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:59:80 |
8 | Ioana Daria Maria | 13316 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:00:42 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:00:05 |
3 | Francisca Soares Martins | 19023 | 2003 | Portugalia | 00:57:76 |
4 | Dascal Ana Iulia | 11810 | 2002 | ROMANIA | 00:56:62 |
5 | Potocka Tamara | 19049 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:57:09 |
6 | Alina Matrenitcaia | 19007 | 2001 | Republica Moldova | 00:58:68 |
8 | Garboan Helsinia Mihaela | 12290 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:00:34 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Mariam Imnadze | 19028 | 2001 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:59:87 |
3 | Leticia Maia Andre | 19024 | 2002 | Portugalia | 00:57:50 |
4 | Ana Reis Sousa | 19021 | 2002 | Portugalia | 00:56:56 |
5 | Costea Bianca Andreea | 14500 | 2005 | ROMANIA | 00:57:01 |
6 | Ripkova Zora | 19046 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:58:24 |
8 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | ROMANIA | 01:00:32 |
Descalificari |
|||||
1 |
Alfoldy Boglarka Observatii: descalificat |
13726 | 2004 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:06:49 |
2 |
Trusca Carina Maria Observatii: descalificat |
13644 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:04:32 |
3 |
Denieul Catinca Observatii: retras |
12106 | 2002 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:00:28 |
4 |
Pusztay Doris Observatii: scutit medical |
10844 | 2000 | ROMANIA | 00:58:84 |
5 |
Schneider Kristina Maria Observatii: neprezentat |
11809 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:59:56 |
6 |
Miclaus Vivoschi Sandra Observatii: neprezentat |
10434 | 1999 | ROMANIA | 00:59:17 |
7 |
Marusakova Emma Observatii: neprezentat |
19048 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:59:45 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Rogoveanu Vlad Andrei | 13803 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
3 | Coman Liviu Alexandru | 11930 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Matesan Codrin | 13568 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 04:43:83 |
5 | Duican Radu | 8863 | 1997 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Gate Alexandru Robert | 13435 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Todoran Ionut Marian | 13577 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 04:42:05 |
2 | Simion Matei Alexandru | 13052 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 04:33:49 |
3 | Costache Bobescu Ioan | 13689 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina | 04:28:84 |
4 | Schmelas Erwin | 12705 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 04:27:17 |
5 | Scarlat Razvan Gabriel | 13075 | 2003 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 04:28:61 |
6 | Nikolai Berianidze | 19039 | 2003 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 04:31:20 |
7 | Bogdan Ovidiu Matei | 15961 | 2003 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 04:35:25 |
8 | Socoliuc Ioan Marian | 13582 | 2004 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 04:43:67 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Papuc David Alexandru | 12277 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 04:24:17 |
2 | Pavel Alovatki | 19013 | 2003 | Republica Moldova | 04:21:09 |
3 | Guinea Alexandru Ionut | 11289 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 04:20:07 |
4 | Piciorus Alexandru | 12000 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 04:19:69 |
5 | Gheorghe Lucas Ioan | 13424 | 2004 | ROMANIA | 04:19:91 |
6 | Circiumarescu David Stefa | 11301 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 04:20:57 |
7 | Maxim Cojocar | 19014 | 2003 | Republica Moldova | 04:21:09 |
8 | Nicola Madalin Ionut | 13323 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:26:54 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | ROMANIA | 04:13:81 |
2 | Jablcnik Frantisek | 19054 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 04:11:88 |
3 | Akaki Vashakidze | 19036 | 1998 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 04:07:79 |
4 | Pedro Miguel Santos | 19020 | 2001 | Portugalia | 03:59:55 |
5 | Rusen Andrei | 9865 | 1999 | ROMANIA | 04:05:51 |
6 | Popa Andrei Mihai | 10854 | 2002 | ROMANIA | 04:10:46 |
7 | Babiciu Sebastian Adrian | 11414 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 04:13:64 |
8 | Alexei Dobrovolschi | 19009 | 2004 | Republica Moldova | 04:18:32 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Popovici David | 13322 | 2004 | ROMANIA | 04:13:73 |
2 | Peciar Tomas | 19055 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 04:11:81 |
3 | Pop Calin Dumitru | 10487 | 2000 | Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca | 04:07:14 |
4 | Scarlat Bogdan Andrei | 8374 | 1997 | ROMANIA | 03:54:62 |
5 | Petre Bogdan Mihai | 8963 | 1997 | ROMANIA | 04:02:34 |
6 | Guman Eduard | 19053 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 04:10:31 |
7 | Stefanescu Bogdan Alex. | 12297 | 2001 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 04:12:11 |
8 | Kokkinakis Vasileios | 12813 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:16:08 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Pascal Miruna Andreea | 13843 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 05:53:83 |
4 | Diaconescu Carbunescu Mad | 12762 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 05:29:60 |
5 | Nae Raisa Gabriela | 13273 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 05:41:50 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Huma Daria Elena | 14088 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 05:23:89 |
2 | Dodita Ariana Gabriela | 11880 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 05:14:47 |
3 | Camila Rodrigues Rebelo | 19022 | 2003 | Portugalia | 05:07:83 |
4 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | ROMANIA | 04:54:85 |
5 | Colti Dumitrescu Emilia | 10001 | 1999 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 05:02:48 |
6 | Francisca Soares Martins | 19023 | 2003 | Portugalia | 05:12:51 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Badralexi Katherina | 12521 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 05:18:16 |
2 | Zorzoliu Miruna | 13022 | 2005 | ROMANIA | 05:13:37 |
3 | Savastita Simona Alex. | 11038 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 05:03:53 |
4 | Trnikova Nikoleta | 19043 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 04:53:83 |
5 | Dobrin Alexandra | 6556 | 1993 | ROMANIA | 05:00:73 |
6 | Tolea Claudia Ioana | 12810 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 05:07:98 |
7 | Safcencu Delia Giorgiana | 13275 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 05:15:55 |
8 | Pop Otilia Lavinia | 12835 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 05:26:55 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Druga Rares Andrei | 11657 | 2001 | ROMANIA | 00:23:83 |
2 | Ungur Catalin Paul | 7672 | 1994 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:23:56 |
3 | Stan Leon | 11929 | 2002 | ROMANIA | 00:23:39 |
4 | Ratiu George Adrian | 10622 | 2000 | ROMANIA | 00:22:84 |
5 | Deividas Margevicius | 19016 | 1995 | Lituania | 00:23:38 |
6 | Stoica C-Tin George Alexandru | 10736 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:23:54 |
7 | Nicusan Daniel Alexandru | 11349 | 2001 | ROMANIA | 00:23:74 |
8 | Popovici David | 13322 | 2004 | ROMANIA | 00:23:89 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Rusen Andrei | 9865 | 1999 | ROMANIA | 00:24:17 |
2 | Paturca Vlad | 10375 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:24:09 |
3 | Anghel Andrei Mircea | 9723 | 1998 | ROMANIA | 00:23:98 |
4 | Radu Ionut | 9862 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:23:91 |
5 | Giorgi Biganishvili | 19034 | 1997 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:23:93 |
6 | Saba Mdivani | 19026 | 1999 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:24:03 |
7 | Dan Siminel | 19001 | 1998 | Republica Moldova | 00:24:16 |
8 | Gradinaru Andrei Razvan | 7708 | 1995 | ROMANIA | 00:24:23 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Reindl Robin | 19051 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:31:41 |
2 | Potocka Tamara | 19049 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:30:99 |
3 | Marusakova Emma | 19048 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:29:99 |
4 | Tatiana Salcutan | 19005 | 2001 | Republica Moldova | 00:29:74 |
5 | Rafaela Gomes Azevedo | 19025 | 2002 | Portugalia | 00:29:85 |
6 | Mera Raluca | 11203 | 2001 | ROMANIA | 00:30:86 |
7 | Marin Ioana | 14267 | 2005 | ROMANIA | 00:31:36 |
8 | Artene Maria Raluca | 12526 | 2003 | Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe | 00:31:96 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Gherghel Melisa | 12252 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:32:34 |
3 | Nitu Antonia Daria | 11538 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:32:16 |
4 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | ROMANIA | 00:32:01 |
5 | Popov Snejana | 19041 | 2001 | SV. Kapfenberg | 00:32:06 |
6 | Constantinescu Sara Maria | 13716 | 2004 | ROMANIA | 00:32:23 |
7 | Popa Leona | 13256 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:32:43 |
8 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:32:61 |
Descalificari |
|||||
1 |
Kupcova Sabina Observatii: descalificat |
19045 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:32:57 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Badeata Alexandru Costel | 8494 | 1996 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:59:97 |
2 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | ROMANIA | 00:58:86 |
3 | Joao Nogueira Costa | 19019 | 2001 | Portugalia | 00:57:45 |
4 | Martin Daniel Cristian | 12614 | 2000 | ROMANIA | 00:55:56 |
5 | Dumitrache Gabriel Ioan | 11598 | 2001 | ROMANIA | 00:57:10 |
6 | Rosioru Paul Andrei | 9371 | 1998 | ROMANIA | 00:57:89 |
7 | Costroj Antonio Andrei | 10702 | 2002 | ROMANIA | 00:59:84 |
8 | Veiss Marius Gabi | 13704 | 2004 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 01:00:42 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Hancu Alexandru | 10857 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:03:20 |
2 | Gavrila Ionut Madalin | 12824 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 01:02:06 |
3 | Deaconu Dennis Daniel | 13246 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:01:28 |
4 | Nicolae Alexandru Florin | 11290 | 2003 | ROMANIA | 01:00:81 |
5 | Hriscu Dragos Alexandru | 11916 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:00:89 |
6 | Victor Homula | 19012 | 2003 | Republica Moldova | 01:01:88 |
7 | Crisan David | 13191 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 01:02:33 |
8 | Damian Patrick Adorian | 12166 | 2002 | ROMANIA | 01:03:38 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Comsa Catalina Diana | 12783 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 02:30:86 |
2 | Bogdaneci Alexandra | 7537 | 1995 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 02:26:55 |
3 | Gorecki Andra Denisa | 13101 | 2005 | ROMANIA | 02:24:88 |
4 | Dragoi Andreea Ramona | 11922 | 2002 | ROMANIA | 02:18:78 |
5 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | ROMANIA | 02:19:94 |
6 | Naidin Alexandra Patricia | 13315 | 2004 | ROMANIA | 02:25:66 |
7 | Vasilescu Guiu Anca | 12816 | 2003 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 02:30:08 |
8 | Huszar Ingrid | 12329 | 2003 | ROMANIA | 02:31:56 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Rad Sarah Damaris | 12876 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 02:39:86 |
3 | Petrache Maria | 14277 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:36:70 |
4 | Nae Raisa Gabriela | 13273 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:33:43 |
5 | Crisan Denisa | 14727 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:35:54 |
6 | Leah Ioana Silvia | 14069 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 02:36:22 |
7 | Dumitru Andreea Anisia | 13750 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:43:09 |
8 | Radu Noemi Maria | 13252 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:47:46 |
Descalificari |
|||||
1 |
Ujvary Rhona Observatii: neprezentat |
12291 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:44:14 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Cozmuta Cezar Cristian | 12788 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:27:90 |
2 | Kusik Alex | 19050 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 02:26:68 |
3 | Abibula Atila | 8089 | 1995 | ROMANIA | 02:24:35 |
4 | Andrius Sidlauskas | 19015 | 1997 | Lituania | 02:19:81 |
5 | Denis Svet | 19011 | 2004 | Republica Moldova | 02:23:72 |
6 | Iacob Mihai | 13244 | 2004 | ROMANIA | 02:25:33 |
7 | Nicusan Daniel Alexandru | 11349 | 2001 | ROMANIA | 02:27:74 |
8 | Tulea Sebastian Nicolae | 10721 | 2001 | Palatul copiilor Constanta | 02:28:32 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Coman Liviu Alexandru | 11930 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:32:73 |
2 | Petrache Darius Catalin | 13321 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:31:88 |
3 | Nicolae Pcela | 19003 | 2004 | Republica Moldova | 02:29:81 |
4 | Dabija Cristinel Gabriel | 10500 | 2000 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:28:85 |
5 | Balaceanu Andrei Cristian | 11931 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:29:54 |
6 | Muresan Bogdan Mihai | 8639 | 1996 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 02:31:20 |
7 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:32:69 |
8 | Kugelman Patrick Alex. | 12883 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 02:33:62 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Costea Bianca Andreea | 14500 | 2005 | ROMANIA | 00:58:80 |
2 | Ripkova Zora | 19046 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:57:93 |
3 | Dascal Ana Iulia | 11810 | 2002 | ROMANIA | 00:57:82 |
4 | Cibulkova Martina | 19044 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:57:17 |
5 | Potocka Tamara | 19049 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:57:52 |
6 | Ratiu Maysa | 12969 | 2003 | ROMANIA | 00:57:89 |
7 | Ana Reis Sousa | 19021 | 2002 | Portugalia | 00:58:79 |
8 | Leticia Maia Andre | 19024 | 2002 | Portugalia | 00:59:11 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Mariam Imnadze | 19028 | 2001 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 01:00:23 |
2 | Garboan Helsinia Mihaela | 12290 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:00:15 |
3 | Ioana Daria Maria | 13316 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:59:89 |
4 | Francisca Soares Martins | 19023 | 2003 | Portugalia | 00:59:62 |
5 | Kupcova Sabina | 19045 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 00:59:65 |
6 | Ivan Jasminne Anne Marie | 11364 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:00:00 |
7 | Camila Rodrigues Rebelo | 19022 | 2003 | Portugalia | 01:00:16 |
8 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | ROMANIA | 01:00:31 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Guman Eduard | 19053 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 04:11:07 |
2 | Popovici David | 13322 | 2004 | ROMANIA | 04:10:10 |
3 | Petre Bogdan Mihai | 8963 | 1997 | ROMANIA | 04:09:18 |
4 | Scarlat Bogdan Andrei | 8374 | 1997 | ROMANIA | 04:05:41 |
5 | Pedro Miguel Santos | 19020 | 2001 | Portugalia | 04:08:91 |
6 | Akaki Vashakidze | 19036 | 1998 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 04:09:60 |
7 | Peciar Tomas | 19055 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 04:10:89 |
8 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | ROMANIA | 04:11:64 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Kokkinakis Vasileios | 12813 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:17:48 |
2 | Piciorus Alexandru | 12000 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 04:16:47 |
3 | Duican Radu | 8863 | 1997 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 04:15:09 |
4 | Rusen Andrei | 9865 | 1999 | ROMANIA | 04:12:72 |
5 | Jablcnik Frantisek | 19054 | 2003 | Federatia Slovaca de Natatie | 04:13:05 |
6 | Stefanescu Bogdan Alex. | 12297 | 2001 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 04:16:07 |
7 | Guinea Alexandru Ionut | 11289 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 04:16:62 |
8 | Alexei Dobrovolschi | 19009 | 2004 | Republica Moldova | 04:18:01 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Tolea Claudia Ioana | 12810 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 05:14:38 |
2 | Safcencu Delia Giorgiana | 13275 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 05:10:79 |
3 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | ROMANIA | 05:05:43 |
4 | Trnikova Nikoleta | 19043 | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 04:54:89 |
5 | Dobrin Alexandra | 6556 | 1993 | ROMANIA | 04:57:29 |
6 | Colti Dumitrescu Emilia | 10001 | 1999 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 05:08:63 |
7 | Zorzoliu Miruna | 13022 | 2005 | ROMANIA | 05:11:43 |
8 | Dodita Ariana Gabriela | 11880 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 05:15:33 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Nae Raisa Gabriela | 13273 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 05:24:15 |
4 | Camila Rodrigues Rebelo | 19022 | 2003 | Portugalia | 05:17:10 |
5 | Francisca Soares Martins | 19023 | 2003 | Portugalia | 05:20:37 |
6 | Diaconescu Carbunescu Mad | 12762 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 05:27:39 |
7 | Pop Otilia Lavinia | 12835 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 05:34:79 |
Descalificari |
|||||
1 |
Pascal Miruna Andreea Observatii: neprezentat |
13843 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 06:10:48 |
2 |
Huma Daria Elena Observatii: neprezentat |
14088 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 05:34:44 |
Culoar | Stafeta | An nastere | Clubul | Timp | |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Stafeta 1 Vashakidze Akaki, Eradze Luka, Kobakhidze Teimuraz, Biganishvili Giorgi, | 1995 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 99:99:99 | |
3 | Stafeta 2 Emanuel George Borangel, Marius Adrian Nitu, Florin Antonio Oprea, Nicu Laurentiu Pascu, | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 | |
4 | Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2019 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 99:99:99 | |
5 | Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2019 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 | |
6 | Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2019 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 | |
7 | Stafeta 1 Dennis Daniel Deaconu, Mihai Iacob, Alexandru Florin Nicolae, Vlad Andrei Rogoveanu, | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 | |
Seria: 2 |
|||||
1 | Stafeta 1 Homula Victor, Pcela Nicolae, Ostrovscii Alexandr, Alovatki Pavel, | 2003 | Republica Moldova | 04:02:51 | |
2 | Stafeta 1 Alexandru Hancu, Stefan Andrei Ropan, Rares Silaghi, Cezar Cristian Cozmuta, | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 03:55:91 | |
3 | Stafeta 1 Paul Andrei Rosioru, Matei Ioan Lemnaru, Tobias George Dumitrache, Vlad Paturca, | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 03:54:56 | |
4 | Stafeta 1 Gabriel Ioan Dumitrache, Alberto Gabriel Stoian, Lucas Ioan Gheorghe, Sebastian Andrei Cuzuban, | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 03:47:69 | |
5 | Stafeta 1 David Popovici, Andrei Cristian Balaceanu, Antonio Andrei Costroj, Andrei Mihai Popa, | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:53:79 | |
6 | Stafeta 1 Matei Alexandru Simion, Andrei Grigore, Darius Costin Anghel, Luca Ioan Preda, | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 03:55:13 | |
7 | Stafeta 1 Bogdan Ionut Iordachescu, Alexandru Costel Badeata, Alexandru Vasile Ancuta, Bogdan Mihai Petre, | 1994 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 03:57:56 | |
8 | Stafeta 1 Mihai Gergely, Mihnea Dumitru Dascalescu, Etienne Laurentiu Dragota, Alexandru Tatar, | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 04:17:79 |
Culoar | Stafeta | An nastere | Clubul | Timp | |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Stafeta 1 Emma Marusakova, Nina Vadovicova, Zora Ripkova, Martina Cibulkova, | 2002 | Federatia Slovaca de Natatie | 99:99:99 | |
4 | Stafeta 2 Ioana Marin, Bianca Maria Ilie, Claudia Ioana Tolea, Sara Natalie Ivan, | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 | |
Seria: 2 |
|||||
1 | Stafeta 1 Gomes Azevedo Rafaela, Reis Sousa Ana, Maia Andre Leticia, Soares Martins Francisca, | 2002 | Portugalia | 99:99:99 | |
2 | Stafeta 1 Melisa Gherghel, Otilia Lavinia Pop, Noemi Maria Radu, Leona Popa, | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 04:45:77 | |
4 | Stafeta 1 Salcutan Tatiana, Chisca Tatiana, Moscenscaia Anastasia, Matrenitcaia Alina, | 1995 | Republica Moldova | 04:18:73 | |
5 | Stafeta 1 Gabriela Ioana Gadea, Maria Claudia Gadea, Andreea Ramona Dragoi, Maysa Ratiu, | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:18:83 | |
6 | Stafeta 1 Miruna Zorzoliu, Maria Verciuc, Andreea Anisia Dumitru, Daria Stefania Lucan, | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 04:41:32 | |
7 | Stafeta 1 Alessia Mihaela Gubavu, Delia Giorgiana Safcencu, Raisa Gabriela Nae, Andra Elena Mitu, | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 05:01:87 | |
Descalificari |
|||||
1 | Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2019 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 | |
2 | Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2019 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 99:99:99 | |
3 | Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2019 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 04:31:17 |