Cont

Lista de start pentru Campionatul national copii 10-11 ani etapa regionala Izvorani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m spate - 10 ani - Feminin (73 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Neagu Teodora 17588 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
6 Savu Ionela B. 17552 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
7 Neagu Melania Elena 17736 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Seria: 3
1 Vlad Daria 17583 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
2 Radu Daria Maria 14959 2009 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
4 Stanculescu Melisa 15655 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Dumitru Theodora Maria 13975 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Dumitru Delia Ana 17272 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
7 Tudor Vilciu Eva 17580 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
8 Hogea Florea Roxana 17581 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Nistor Maria 17551 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:01:00
2 Alexe Viviana Maria 16539 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:55:00
3 Constantinescu Alexandra 17419 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:53:25
4 Iancu Ana Maria 16890 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:52:33
5 Druta Dumitrescu Riana Ma 17129 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:53:00
6 Cimponeriu Cristina Maria 14684 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:54:00
8 Chivu Ianna Andreea 17440 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:02:00

Seria: 5
1 Nasta Sara Elena 17788 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:52:00
2 Bolinteanu Erica Maria 17354 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:50:99
3 Batel Aysha 17438 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:50:00
4 Tutuianu Maria 17530 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:49:00
5 El Moukaddem Faizy 17522 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:50:00
6 Acsinte Erika Andreea 17738 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:50:00
7 Constantin Ramona Florent 16526 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:52:00
8 Gontaru Adriana Gabriela 17523 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:52:00

Seria: 6
2 Mandae Natalia 17806 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:47:00
3 Avram Daria Stefania 17380 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:46:91
4 Mazilu Beatrice Andreea 14683 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:46:19
5 Pirvu Alice Maria Stefani 17297 2009 CSM Targoviste 00:46:76
6 Tudor Ana Maria 17443 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:47:00
7 Mihalteanu Andreea Maria 17525 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:48:00
8 Cristea Andreea Maria 17521 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:49:00

Seria: 7
2 Stancu Mihaela Adina 16538 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:45:00
3 Dan Maria 17442 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:44:00
4 Chiriac Nora 17439 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:44:00
5 Ciupitu Sofia 17441 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:44:00
6 Cazacu Maria Ioana 14686 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:44:43
7 Paunescu Denisa 17735 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:45:00
8 Postelnicu Theodora 17803 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:46:00

Seria: 8
1 Pop Karina Maria 17175 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:43:68
2 Stancescu Ioana Antonia 17356 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:43:17
3 Cernea Maia Ioana 14588 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:43:00
5 Gagiu Elise Maria 17818 2009 Swimming Team Bucuresti 00:42:57
7 Tudoran Miruna Ioana 17177 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:43:58
8 Serman Larisa Mihaela 17528 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:44:00

Seria: 9
1 Sepi Maia Ilinca 17347 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:42:00
2 Craioveanu Rebeca Andreea 17362 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:41:58
3 Manolache Ariana Maria 16876 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:41:00
6 Zaharia Anna Lisa 15346 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:43
7 Lentu Eva Maria 14682 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:62
8 Tolea Cristina 17733 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:42:00

Seria: 10
1 Mihai Denisa Maria 17819 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:00
2 Paun Briana 17732 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:39:50
3 Bacalu Denisa 17355 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:71
5 Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:74
6 Predoiu Clara Gabriela 17121 2009 CSM Targoviste 00:39:24
7 Fortu Erika 17734 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:39:90
8 Constantin Amalia Gabriel 17817 2009 Swimming Team Bucuresti 00:40:26

Descalificari
1 Berteanu Bianca Maria
Observatii: neprezentat
17465 2009 AS.Cl.Sp. "Swim First Romania" Bucuresti 99:99:99
2 Cobzariu Raluca Alexandra
Observatii: neprezentat
17467 2009 AS.Cl.Sp. "Swim First Romania" Bucuresti 99:99:99
3 Matei Iulia Maria
Observatii: neprezentat
17466 2009 AS.Cl.Sp. "Swim First Romania" Bucuresti 99:99:99
4 Neagu Catalina
Observatii: neprezentat
17740 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
5 Mihai Mara
Observatii: neprezentat
17560 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
6 Tutuianu Mina
Observatii: neprezentat
17579 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
7 Bulutu Bianca
Observatii: neprezentat
17273 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
8 Popescu Ingrid
Observatii: neprezentat
15681 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:90
9 Penescu Stefania Elena
Observatii: neprezentat
17527 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:48:00
10 Elisei Bianca Rebeca
Observatii: neprezentat
16427 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:46:00
11 Dobrican Maria Beatrice
Observatii: neprezentat
17352 2009 Clubul Sportiv Performer 00:42:00
12 Neagu Ilinca Maria
Observatii: neprezentat
17526 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:43:00
13 Ionita Ioana
Observatii: neprezentat
17524 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:41:00
14 Stefanescu Andreea
Observatii: neprezentat
17529 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:41:00
15 Bunescu Maria Teodora
Observatii: neprezentat
17119 2009 CSM Targoviste 00:35:28

Proba 2 50 m spate - 10 ani - Masculin (89 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mihai Andrei Razvan 17880 2009 Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani 99:99:99

Seria: 2
2 Gutila Andrei 17444 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
3 Constantin Pavel Cristian 17176 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Puscasu Calin 17567 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
5 Constantinescu Octavian 17585 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
6 Nita Robert A. 17741 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
7 Serban Eduard Stefan 17470 2009 AS.Cl.Sp. "Swim First Romania" Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Badea Tudor 17575 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
2 Sahin Yunus 17586 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Oltean Stefan 17582 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Demetriade Ianis 17568 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
5 Craciun Andrei 17573 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
6 Gheorghe Nicolas 17584 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
7 Ditu Edgar 17566 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
8 Marin David 17571 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Kremer Sebastian Alexandr 17421 2009 Asociatia "Club Sportiv YST" Bucuresti 99:99:99
2 Tarida Nicholas Bogdan 16491 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
4 Asan Valentin 17553 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:05:00
5 Atanasoaie Claudiu A. 17556 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:07:00
6 Sarban Luca Andrei 16490 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
7 Dragos Daniel Andrei 16406 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
8 Balaban Gabriel 17576 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 5
1 Petre Rares M. 17558 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:59:00
2 Raceanu Erik Stefan-Andre 16690 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:52:56
3 Draghici Eric Ionut 17159 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:50:00
5 Rosu Stefan 17809 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:50:00
6 Alexandrescu R. Stefan 17554 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:52:00
7 Ursulescu L. Stefan 17555 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:56:00
8 Ionescu Ioachim Dumitru 17360 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:09

Seria: 6
1 Stan Stefan Iulian 16441 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:50:00
2 Ionescu David Ioan 17359 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:49:86
3 Tarata Andrei David 15351 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:48:60
4 Anita Mihai 17730 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:47:00
6 Dulgherescu Antonio Eric 16888 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:49:53
7 Mania Stefan Cristian 16533 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:50:00
8 Popescu Mihai Alexandru 16445 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:50:00

Seria: 7
1 Georghita Andrei 17533 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:46:80
2 Orezeanu Luca Andrei 17514 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:46:00
3 Naboleanu Alexandru Ionut 17155 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:45:00
4 Dica Sebastian 17564 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:45:00
5 Baciu Cosmin Gabriel 16692 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:45:00
6 Ciocanaru Antonio Alexand 16499 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:45:77
7 Negrila Mario Alexandru 17179 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:46:22

Seria: 8
1 Cismaru Eric Dimitrie 16537 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:45:00
2 Abboud Youssef 17510 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:44:00
4 Ilie Remus Andrei 16759 2009 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:43:54
5 Bildea Stefan Claudiu 16019 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:44:00
6 Tataru Stefan Costin 16697 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:44:00
7 Lacatusu Luca 17445 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:44:00
8 Ciobanu Mihai 15705 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:45:00

Seria: 9
1 Vasile Stoica Eric Gabrie 16889 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:43:14
2 Virsa David 17448 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:43:00
3 Ion Flavius Ionut 17513 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:43:00
4 Constantin Luca Marius 16508 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:43:00
5 Uceanu Ilie Daniel 17563 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:43:00
7 Vasilescu David 17804 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:43:00
8 Samson Albert Stefan 17358 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:43:29

Seria: 10
1 Barbieru Erik Nicolas 14663 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:00
2 Stan Andrei 16049 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:00
3 Nae Patrick Teodor 17349 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:42:00
4 Radu Darius 17729 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:41:20
5 Balaci Bogdan 16450 2009 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:41:20
6 Paduraru Luca 17562 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:42:00
7 Oprea Tudor 17446 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:42:00
8 Mercan Andrei Stefan 16036 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:65

Seria: 11
1 Bacalu Eduard Stefan 17353 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:94
2 Marin Gelu Andrei 15702 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:40:00
3 Scarlat Albert Florian 17479 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:39:00
4 Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:38:65
5 Constantin Cristian 14704 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:39:00
6 Ghenu Andrei Eduard 15701 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:40:00
7 Ana Victor 17727 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:40:00
8 Paun Fabian 17728 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:41:00

Seria: 12
1 Blejan Ianis Andrei 17511 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:38:00
3 Mija Radu Stefan 17361 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:65
4 Rosu Rares Matei 15700 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:36:00
5 Tatulea Rares 16053 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:36:00
6 Vochin Andrei 17348 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:38:00
7 Ciobanu Gabriel 15706 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:38:00
8 Iacob Patrick 17726 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:38:50

Descalificari
1 Giza Matei Gabriel
Observatii: neprezentat
17469 2009 AS.Cl.Sp. "Swim First Romania" Bucuresti 99:99:99
2 Ionita George Tiberiu
Observatii: neprezentat
17468 2009 AS.Cl.Sp. "Swim First Romania" Bucuresti 99:99:99
3 Niculae Alexandru Cristia
Observatii: neprezentat
15642 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Cristescu Stefan
Observatii: neprezentat
14636 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:50:00
5 Manita Eduard Andrei
Observatii: neprezentat
16522 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:48:00
6 Voinea Darius Andrei
Observatii: neprezentat
17515 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:47:00
7 Parvu Iustin Cristian
Observatii: neprezentat
16041 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:44:00
8 Scortea Pavel
Observatii: neprezentat
17447 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:43:00
9 Nae Gabriel Adrian
Observatii: neprezentat
15703 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:38:00

Proba 3 50 m bras - 11 ani - Masculin (100 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Munteanu Dumitru 17350 2008 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
5 Zoie Luca 17814 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 99:99:99

Seria: 2
3 Zisu Luca Alexandru 17477 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
4 Sandeanu Alexandru Valent 16917 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:51
5 Serban Razvan 16878 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:07:19
7 Goodarzi Rastin 17577 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
8 Constantinescu Vlad Mihai 17378 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99

Seria: 3
1 Vizireanu Andrei Luca 17206 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:01:13
3 Papa Gabriel Bogdan 16546 2008 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:58:47
4 Tudor Mihnea Andrei 16676 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:57:49
5 Bezer Bogdan 16439 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:58:04
6 Tutulan Nicolai Radu Cost 16056 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:58:53
7 Hagiu Matei Stefan 16634 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:59:57
8 Gagiu David 16642 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:02:16

Seria: 4
1 Mirica Andrei Madalin 16489 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:57:33
2 Ene Alexandru 16404 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:56:23
3 Neacsu Darius Daniel 15824 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:55:20
4 Mihaila Nicolae Daniel 14938 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:54:08
5 Nicolae Alexandru 16884 2008 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:54:25
6 Percea Tudor 16949 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:56:09
7 Radu Fabian Andrei 17092 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:57:21
8 Dinu Eric Tudor 15357 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:57:46

Seria: 5
1 Dumitru Andrei 16446 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:53:74
2 Tirla Stefan Dumitru 15640 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:53:13
3 Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:53:04
4 Enache Andrei Stefan 17173 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:52:86
5 Bacan Rares Alexandru 14145 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:52:91
6 Scaunasu Bogdan 17207 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:53:11
7 Zamfir Stefan 17024 2008 Swimming Team Bucuresti 00:53:47
8 Istrate Mihai Erik 14619 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:53:83

Seria: 6
1 Stanciu Victor 16935 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:52:19
2 Ulescu Tudor Mihai 16641 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:52:13
3 Maschiu Matteo Florian 16958 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:51:76
4 Sava Claudiu Alexandru 16916 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:51:12
5 Duta Eduard Nicolas 14639 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:51:56
6 Marasescu Denis Gabriel 16996 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:51:77
8 Spiridon Daren Andrei Eug 15698 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:52:55

Seria: 7
1 Pavel Matei Luca 16883 2008 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:50:47
2 Olteanu Matei Alexandru 16914 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:50:19
3 Judet Toni Andrei 16805 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:50:07
5 Stanciu Sabin 15465 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:49:86
6 Stefan Mihai Catalin 16947 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:50:07
7 Cichi Thomas Andrei 16637 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:50:33
8 Nita Stefan Cristian 15987 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:50:63

Seria: 8
1 Constantin David Gabriel 15362 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:49:41
2 Andreescu Angelo Nicolas 14939 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:48:19
3 Nae Bogdan Gabriel 16112 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:48:14
4 Slave Robert George 14610 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:47:47
6 Moise Matei 16453 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:48:15
7 Radu David Stefan 17065 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:48:33
8 Chiriac Ianis Cristian 16908 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:49:76

Seria: 9
1 Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:47:33
2 Boboc David Andrei 15794 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:47:26
3 Tanase Rares Ioan 14611 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:47:11
4 Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:46:92
5 Smadu Florin David 14970 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:47:08
6 Aldea Gabriel 16907 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:47:13
7 Iaschiu Stefan 16911 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:47:32
8 Badescu Stefan Alex. 14599 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:47:39

Seria: 10
1 Gherghina Alexandru Costi 16758 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:46:81
2 Pop Mihnea Andrei 16821 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:46:32
3 Barbu Tiberiu Mihai 13994 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:46:08
4 M. Sediq Mateen 17005 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:45:28
5 Degeratu David George 15699 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:45:80
6 Stoica David Alexandru 14706 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:46:24
7 Musat Darius Andrei 14620 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:46:43
8 Campeanu Bogdan Andrei 14658 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:46:88

Seria: 11
1 Andrian Andrei Cozma 16952 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:44:91
2 Raducanu Gabriel Codrut 14755 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:44:79
3 Apostol Petru 14585 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:44:48
4 State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:44:21
5 Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:44:25
6 Oancea David Stefan 16480 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:44:70
7 Petrisor Alexandru 16804 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:44:85
8 Agapie David Valentin 14969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:45:23

Seria: 12
1 Iordache Tudor Andrei 16032 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:44:07
2 Duica Stefan Tudor 14837 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:43:57
3 Badita Radu Nicolae 16802 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:43:36
4 Trasca Vlad Andrei 16114 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:42:08
5 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:42:34
6 Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 00:43:37
7 Radu Andrei Ionut 15343 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:43:61
8 Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:44:13

Seria: 13
1 Avakian Karen 14583 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:79
2 Zamfir Sararu Vlad 16943 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:40:74
3 Rotaru Petru Adrian 15688 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:40:43
4 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:38:88
5 Ivanof Alexandru Bogdan 14623 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:39:29
6 Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:72
7 Chirita Petru Alexandru 16456 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:40:91
8 Verciuc Ioan 16797 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:41:85

Descalificari
1 Beoca Matei
Observatii: neprezentat
17815 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 99:99:99
2 Dragota Cristian
Observatii: neprezentat
17504 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
3 Ciobanu Vlad Gabriel
Observatii: neprezentat
15683 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Tava Razvan Doru
Observatii: neprezentat
17509 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
5 Manea Denis Nicolas
Observatii: neprezentat
17506 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
6 Hantulie Mihai Radu
Observatii: neprezentat
16910 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:59:13
7 Iordache Vlad Andrei
Observatii: neprezentat
16912 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:52:18
8 Misirgic Andrei Mihail
Observatii: neprezentat
17085 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 00:49:86
9 Dumitrescu Matei Gabriel
Observatii: neprezentat
17071 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:48:12

Proba 4 50 m bras - 11 ani - Feminin (66 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Popa Maria Alessia 16492 2008 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
5 Bica Elena Diana 16645 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Seria: 2
1 Popescu Maria 17587 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
2 Popescu Andreea Maria 14612 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
3 Pantelimon Andreea Mirabe 17274 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
4 Ivan Alina Maria 16466 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Constantinescu Matita Ver 17275 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
6 Iancu Andreea Bianca 17170 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
7 Ambrozie Ilinca Maria 17516 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 3
1 Zavate Ioana Eva 16636 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:59:72
2 Racovita Militaruelisabet 16940 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:57:76
3 Gheorghe Alexandra Stefan 17115 2008 CSM Targoviste 00:56:20
4 Mirea Stefania Alexia 17120 2008 CSM Targoviste 00:55:94
5 Darie Paula Maria 15421 2008 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:56:11
6 Iorga Ioana Madalina 15825 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:56:60
7 Voicila Maria 15988 2008 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:58:20
8 Ratiu Andreea Lorena 17044 2008 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 01:02:08

Seria: 4
1 Cioboata Andra Gabriela 14151 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:55:36
2 Costea Mihaela Izabella 16524 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:52:99
3 Constantinescu Anna 17087 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 00:52:35
4 Piper Alesia Beatrice 14646 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:52:18
5 Turcu Delia Maria 16798 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:52:20
6 Zavoianu Maya Maria 16495 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:52:81
7 Dima Gabriela Maria 17026 2008 Swimming Team Bucuresti 00:53:06
8 Arion Mara Andreea 16635 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:55:86

Seria: 5
1 Ghimpu Sara Maria 16834 2008 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:51:65
2 Chirica Ana Stefania 15359 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:51:03
3 Miclea Ana Maria 17060 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:50:87
4 Cernat Amina Maria 17022 2008 Swimming Team Bucuresti 00:50:66
5 Negoita Anne Marie Justin 16644 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:50:70
6 Stoian Bianca Ioana 16904 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:51:00
7 Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:51:43
8 Savulescu Maria Theodora 16428 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:51:90

Seria: 6
1 Constantin Alexa 14147 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:49:70
3 Dragomir Denisa Alexandra 15653 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:49:06
4 Ban Alexia Maria 16880 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:48:72
5 Profiran Sara Elena 17095 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:48:83
6 Jipa Alexandra 17084 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 00:49:10
7 Chirnogeanu Adina Ioana 16897 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:49:26
8 Croitoru Evelyne Maria 16669 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:50:19

Seria: 7
1 Constantinescu Ana Irina 17059 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:48:62
2 Burlacu Alexia Stefania 16950 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:47:73
3 Tutuianu Sara Teodora 16905 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:47:06
4 Rozorea Maria Carla 16803 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:46:27
5 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:46:93
6 Lungu Bianca Alexandra 17061 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:47:72
7 Ciobanu Ioana Alexandra 13497 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:48:49
8 Tila Ariana Georgiana 16115 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:48:69

Seria: 8
1 Moscaliuc Maria Ilinca 16953 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:45:57
3 Togoe Ioana Maria 16944 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:44:06
4 Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:43:36
5 Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:44:05
6 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:44:29
7 Niculae Lorena Nicoleta 16901 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:45:48
8 Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:45:59

Seria: 9
1 Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 00:42:98
2 Lospa Tamara Ioana 14579 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:54
3 Diamandescu Eliza Elena 14746 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:40:92
4 Predescu Simona Maria 16806 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:39:19
5 Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:39:29
6 Mitrana Tania Andreea 14839 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:41:04
7 Burlacu Amalia Valentina 16951 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:42:82
8 Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:43:33

Descalificari
1 Magureanu Jessica
Observatii: neprezentat
16900 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
2 Dinca Ana Maria
Observatii: neprezentat
17063 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:49:15
3 Malus Irina Elena
Observatii: neprezentat
14615 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:44:81

Proba 5 50 m fluture - 10 ani - Masculin (82 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mihai Andrei Razvan 17880 2009 Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani 99:99:99
4 Giza Matei Gabriel 17469 2009 AS.Cl.Sp. "Swim First Romania" Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Serban Eduard Stefan 17470 2009 AS.Cl.Sp. "Swim First Romania" Bucuresti 99:99:99
2 Nita Robert A. 17741 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
3 Constantinescu Octavian 17585 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Marin David 17571 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
6 Constantin Pavel Cristian 17176 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Gutila Andrei 17444 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Sahin Yunus 17586 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
2 Oltean Stefan 17582 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Demetriade Ianis 17568 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Kremer Sebastian Alexandr 17421 2009 Asociatia "Club Sportiv YST" Bucuresti 99:99:99
5 Balaban Gabriel 17576 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
6 Craciun Andrei 17573 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
7 Gheorghe Nicolas 17584 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
8 Ditu Edgar 17566 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Tarida Nicholas Bogdan 16491 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
2 Niculae Alexandru Cristia 15642 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Ionescu David Ioan 17359 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:46
4 Dulgherescu Antonio Eric 16888 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:55:16
7 Sarban Luca Andrei 16490 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
8 Dragos Daniel Andrei 16406 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99

Seria: 5
1 Raceanu Erik Stefan-Andre 16690 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:54:16
2 Ursulescu L. Stefan 17555 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:54:00
3 Cismaru Eric Dimitrie 16537 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:52:00
6 Alexandrescu R. Stefan 17554 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:54:00
7 Draghici Eric Ionut 17159 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:54:00
8 Stan Stefan Iulian 16441 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:55:00

Seria: 6
1 Baciu Cosmin Gabriel 16692 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:50:00
2 Ilie Remus Andrei 16759 2009 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:49:80
3 Tarata Andrei David 15351 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:48:93
4 Tataru Stefan Costin 16697 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:48:00
5 Gidiuta David Mihai 17112 2009 CSM Targoviste 00:48:35
7 Popescu Mihai Alexandru 16445 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:50:00

Seria: 7
1 Dica Sebastian 17564 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:47:00
2 Mercan Andrei Stefan 16036 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:45:74
3 Orezeanu Luca Andrei 17514 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:45:00
4 Paduraru Luca 17562 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:45:00
5 Uceanu Ilie Daniel 17563 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:45:00
6 Anita Mihai 17730 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:45:00
7 Georghita Andrei 17533 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:46:10
8 Ciocanaru Antonio Alexand 16499 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:48:00

Seria: 8
1 Vasile Stoica Eric Gabrie 16889 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:43:24
2 Abboud Youssef 17510 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:43:00
3 Ciobanu Mihai 15705 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:43:00
4 Virsa David 17448 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:42:00
5 Constantin Luca Marius 16508 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:43:00
6 Bildea Stefan Claudiu 16019 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:43:00
7 Ion Flavius Ionut 17513 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:43:00
8 Nae Patrick Teodor 17349 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:44:00

Seria: 9
1 Barbieru Erik Nicolas 14663 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:00
2 Stan Andrei 16049 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:00
3 Parvu Iustin Cristian 16041 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:00
4 Balaci Bogdan 16450 2009 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:39:50
5 Samson Albert Stefan 17358 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:39:82
6 Oprea Tudor 17446 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:40:00
7 Radu Darius 17729 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:41:00
8 Ghenu Andrei Eduard 15701 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:42:00

Seria: 10
3 Constantin Cristian 14704 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:38:00
4 Vochin Andrei 17348 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:38:00
5 Rosu Rares Matei 15700 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:38:00
7 Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:38:95
8 Iacob Patrick 17726 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:39:50

Seria: 11
1 Ciobanu Gabriel 15706 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:37:00
3 Scarlat Albert Florian 17479 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:36:00
4 Paun Fabian 17728 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:35:30
5 Tatulea Rares 16053 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:36:00
6 Blejan Ianis Andrei 17511 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:36:00
7 Ana Victor 17727 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:36:50
8 Bacalu Eduard Stefan 17353 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:20

Descalificari
1 Ionita George Tiberiu
Observatii: neprezentat
17468 2009 AS.Cl.Sp. "Swim First Romania" Bucuresti 99:99:99
2 Puscasu Calin
Observatii: neprezentat
17567 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Mania Stefan Cristian
Observatii: neprezentat
16533 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:58:00
4 Ionescu Ioachim Dumitru
Observatii: neprezentat
17360 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:01:39
5 Voinea Darius Andrei
Observatii: neprezentat
17515 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:50:00
6 Lacatusu Luca
Observatii: neprezentat
17445 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:51:00
7 Manita Eduard Andrei
Observatii: neprezentat
16522 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:49:00
8 Cristescu Stefan
Observatii: neprezentat
14636 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:50:00
9 Marin Gelu Andrei
Observatii: neprezentat
15702 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:39:00
10 Scortea Pavel
Observatii: neprezentat
17447 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:38:00
11 Nae Gabriel Adrian
Observatii: neprezentat
15703 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:38:00
12 Mija Radu Stefan
Observatii: neprezentat
17361 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:35

Proba 6 50 m fluture - 10 ani - Feminin (67 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Berteanu Bianca Maria 17465 2009 AS.Cl.Sp. "Swim First Romania" Bucuresti 99:99:99
5 Matei Iulia Maria 17466 2009 AS.Cl.Sp. "Swim First Romania" Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Neagu Catalina 17740 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
3 Hogea Florea Roxana 17581 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
5 Vlad Daria 17583 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
6 Tutuianu Mina 17579 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
7 Mihai Mara 17560 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
8 Neagu Melania Elena 17736 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Seria: 3
1 Dumitru Delia Ana 17272 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
2 Dumitru Theodora Maria 13975 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Druta Dumitrescu Riana Ma 17129 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:02:00
7 Bulutu Bianca 17273 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
8 Radu Daria Maria 14959 2009 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Seria: 4
1 Bolinteanu Erica Maria 17354 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:57:40
2 Iancu Ana Maria 16890 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:56:70
4 Stancu Mihaela Adina 16538 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:56:00
5 El Moukaddem Faizy 17522 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:56:00
7 Alexe Viviana Maria 16539 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:57:00
8 Nasta Sara Elena 17788 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:58:00

Seria: 5
1 Cimponeriu Cristina Maria 14684 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:55:00
2 Cristea Andreea Maria 17521 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:53:00
3 Tutuianu Maria 17530 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:52:00
4 Ciupitu Sofia 17441 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:49:00
5 Gontaru Adriana Gabriela 17523 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:50:00
6 Paunescu Denisa 17735 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:52:00
7 Constantinescu Alexandra 17419 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:54:30
8 Acsinte Erika Andreea 17738 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:55:00

Seria: 6
1 Tudor Ana Maria 17443 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:48:00
3 Elisei Bianca Rebeca 16427 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:47:00
4 Cernea Maia Ioana 14588 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:46:00
5 Cazacu Maria Ioana 14686 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:46:56
6 Mihalteanu Andreea Maria 17525 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:47:00
8 Chiriac Nora 17439 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:49:00

Seria: 7
1 Pirvu Alice Maria Stefani 17297 2009 CSM Targoviste 00:44:66
2 Sepi Maia Ilinca 17347 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:44:00
3 Pop Karina Maria 17175 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:43:81
4 Dan Maria 17442 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:42:00
5 Stancescu Ioana Antonia 17356 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:43:50
6 Tudoran Miruna Ioana 17177 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:43:91
7 Neagu Ilinca Maria 17526 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:44:00
8 Serman Larisa Mihaela 17528 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:45:00

Seria: 8
1 Lentu Eva Maria 14682 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:87
2 Ionita Ioana 17524 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:39:00
4 Tolea Cristina 17733 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:38:00
5 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Clubul Sportiv Performer 00:38:00
6 Constantin Amalia Gabriel 17817 2009 Swimming Team Bucuresti 00:38:21
7 Manolache Ariana Maria 16876 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:39:00
8 Craioveanu Rebeca Andreea 17362 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:41:91

Seria: 9
1 Gagiu Elise Maria 17818 2009 Swimming Team Bucuresti 00:37:57
2 Zaharia Anna Lisa 15346 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:36:93
3 Fortu Erika 17734 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:36:20
4 Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:66
5 Bacalu Denisa 17355 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:19
6 Paun Briana 17732 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:36:50
7 Stefanescu Andreea 17529 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:37:00
8 Grosu Ana Maria 16666 2009 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 00:38:00

Descalificari
1 Cobzariu Raluca Alexandra
Observatii: neprezentat
17467 2009 AS.Cl.Sp. "Swim First Romania" Bucuresti 99:99:99
2 Neagu Teodora
Observatii: neprezentat
17588 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Tudor Vilciu Eva
Observatii: neprezentat
17580 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Chivu Ianna Andreea
Observatii: neprezentat
17440 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:25:00
5 Constantin Ramona Florent
Observatii: neprezentat
16526 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:00:00
6 Stanculescu Melisa
Observatii: neprezentat
15655 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Penescu Stefania Elena
Observatii: neprezentat
17527 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:56:00
8 Popescu Ingrid
Observatii: neprezentat
15681 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:56:04
9 Batel Aysha
Observatii: neprezentat
17438 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:47:00
10 Mazilu Beatrice Andreea
Observatii: neprezentat
14683 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:47:61
11 Mihai Denisa Maria
Observatii: neprezentat
17819 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:38:00

Proba 7 50 m liber - 11 ani - Masculin (101 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Zoie Luca 17814 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 99:99:99
4 Constantinescu Vlad Mihai 17378 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
5 Munteanu Dumitru 17350 2008 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
6 Beoca Matei 17815 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 99:99:99

Seria: 2
1 Goodarzi Rastin 17577 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Serban Razvan 16878 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:52:21
4 Ulescu Tudor Mihai 16641 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:46:74
5 Vatasescu Ioan David 16639 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:49:24
6 Zisu Luca Alexandru 17477 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99

Seria: 3
1 Tudor Mihnea Andrei 16676 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:44:18
2 Hantulie Mihai Radu 16910 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:42:50
3 Nicolae Alexandru 16884 2008 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:40:84
4 Gagiu David 16642 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:40:10
5 Enache Andrei Stefan 17173 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:68
6 Vizireanu Andrei Luca 17206 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:42:48
7 Ene Alexandru 16404 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:42:79
8 Sandeanu Alexandru Valent 16917 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:44:75

Seria: 4
1 Hagiu Matei Stefan 16634 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:39:89
2 Mirica Andrei Madalin 16489 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:39:49
3 Spiridon Daren Andrei Eug 15698 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:38:96
4 Papa Gabriel Bogdan 16546 2008 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:38:34
5 Dumitru Andrei 16446 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:38:87
6 Zamfir Stefan 17024 2008 Swimming Team Bucuresti 00:39:04
7 Cichi Thomas Andrei 16637 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:39:73
8 Olteanu Matei Alexandru 16914 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:40:06

Seria: 5
1 Radu Fabian Andrei 17092 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:37:93
2 Nita Stefan Cristian 15987 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:37:90
3 Andreescu Angelo Nicolas 14939 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:37:75
4 Percea Tudor 16949 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:58
5 Bezer Bogdan 16439 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:37:71
6 Marasescu Denis Gabriel 16996 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:37:85
7 Scaunasu Bogdan 17207 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:37:91
8 Tutulan Nicolai Radu Cost 16056 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:38:08

Seria: 6
1 Moise Matei 16453 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:37:26
2 Sava Claudiu Alexandru 16916 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:37:22
3 Bacan Rares Alexandru 14145 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:37:20
4 Stefan Mihai Catalin 16947 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:69
7 Chiriac Ianis Cristian 16908 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:37:25
8 Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:37:39

Seria: 7
1 Degeratu David George 15699 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:36:27
2 Pavel Matei Luca 16883 2008 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:36:17
3 Dinu Eric Tudor 15357 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:36:13
4 Stanciu Sabin 15465 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:35:94
5 Maschiu Matteo Florian 16958 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:36:12
6 Duta Eduard Nicolas 14639 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:36:14
7 Nae Bogdan Gabriel 16112 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:36:19
8 Istrate Mihai Erik 14619 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:36:53

Seria: 8
1 Mihaila Nicolae Daniel 14938 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:86
2 Tanase Rares Ioan 14611 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:54
3 Boboc David Andrei 15794 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:35:05
4 State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:96
5 Gherghina Alexandru Costi 16758 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:34:99
6 Neacsu Darius Daniel 15824 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:35:09
7 Stanciu Victor 16935 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:35:61
8 Judet Toni Andrei 16805 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:35:91

Seria: 9
2 Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:87
3 Badescu Stefan Alex. 14599 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:48
4 Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:34:38
5 Constantin David Gabriel 15362 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:43
6 Tirla Stefan Dumitru 15640 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:52
7 Badita Radu Nicolae 16802 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:34:90
8 Campeanu Bogdan Andrei 14658 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:96

Seria: 10
1 Musat Darius Andrei 14620 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:17
2 Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:97
3 Smadu Florin David 14970 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:33:65
4 Raducanu Gabriel Codrut 14755 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:32:88
5 Oancea David Stefan 16480 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:33:45
6 Slave Robert George 14610 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:67
7 Iaschiu Stefan 16911 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:34:15
8 Radu Andrei Ionut 15343 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:27

Seria: 11
1 Verciuc Ioan 16797 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:32:80
2 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:32:80
3 Petrisor Alexandru 16804 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:32:62
4 Apostol Petru 14585 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:32:50
5 Ivanof Alexandru Bogdan 14623 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:32:59
6 Radu David Stefan 17065 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:32:74
7 Aldea Gabriel 16907 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:80
8 Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:32:85

Seria: 12
1 Trasca Vlad Andrei 16114 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:45
2 Barbu Tiberiu Mihai 13994 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:24
3 Andrian Andrei Cozma 16952 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:31:94
4 Pop Mihnea Andrei 16821 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:31:77
5 Duica Stefan Tudor 14837 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:31:82
6 Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 00:31:94
7 Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:32
8 Agapie David Valentin 14969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:32:49

Seria: 13
1 M. Sediq Mateen 17005 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:31:59
2 Avakian Karen 14583 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:30:92
3 Iordache Tudor Andrei 16032 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:30:66
4 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:29:97
5 Stoica David Alexandru 14706 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:30:39
6 Zamfir Sararu Vlad 16943 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:30:90
7 Chirita Petru Alexandru 16456 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:31:34
8 Rotaru Petru Adrian 15688 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:31:75

Descalificari
1 Dragota Cristian
Observatii: neprezentat
17504 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
2 Manea Denis Nicolas
Observatii: neprezentat
17506 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
3 Tava Razvan Doru
Observatii: neprezentat
17509 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
4 Ciobanu Vlad Gabriel
Observatii: neprezentat
15683 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Iordache Vlad Andrei
Observatii: neprezentat
16912 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:36:77
6 Dumitrescu Matei Gabriel
Observatii: neprezentat
17071 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:37:21
7 Misirgic Andrei Mihail
Observatii: neprezentat
17085 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 00:34:95

Proba 8 50 m liber - 11 ani - Feminin (69 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Popescu Maria 17587 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Popescu Andreea Maria 14612 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
5 Ambrozie Ilinca Maria 17516 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
6 Popa Maria Alessia 16492 2008 Clubul Sportiv Performer 99:99:99

Seria: 2
1 Pantelimon Andreea Mirabe 17274 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
2 Ivan Alina Maria 16466 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Zavate Ioana Eva 16636 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:53:53
4 Gheorghe Alexandra Stefan 17115 2008 CSM Targoviste 00:50:29
5 Florea Isabel Ioana 16643 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:52:21
6 Bica Elena Diana 16645 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:56:72
7 Constantinescu Matita Ver 17275 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
8 Iancu Andreea Bianca 17170 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 3
1 Ratiu Andreea Lorena 17044 2008 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:44:45
2 Tataru Luiza Gabriela 16632 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:42:98
3 Arion Mara Andreea 16635 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:41:69
4 Darie Paula Maria 15421 2008 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:40:91
5 Voicila Maria 15988 2008 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:40:96
6 Savulescu Maria Theodora 16428 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:41:86
7 Ghimpu Sara Maria 16834 2008 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:43:10
8 Iorga Ioana Madalina 15825 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:44:79

Seria: 4
1 Stoian Bianca Ioana 16904 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:39:96
2 Zavoianu Maya Maria 16495 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:38:85
3 Mirea Stefania Alexia 17120 2008 CSM Targoviste 00:38:37
4 Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:38:28
5 Costea Mihaela Izabella 16524 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:38:33
6 Profiran Sara Elena 17095 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:38:48
7 Chirnogeanu Adina Ioana 16897 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:39:56
8 Miclea Ana Maria 17060 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:40:64

Seria: 5
1 Lungu Bianca Alexandra 17061 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:37:72
2 Negoita Anne Marie Justin 16644 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:37:48
3 Chirica Ana Stefania 15359 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:36:76
4 Jipa Alexandra 17084 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 00:36:58
5 Tila Ariana Georgiana 16115 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:64
6 Marinescu Alexia Maria 16665 2008 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 00:37:04
7 Dima Gabriela Maria 17026 2008 Swimming Team Bucuresti 00:37:55
8 Racovita Militaruelisabet 16940 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:77

Seria: 6
1 Dragomir Denisa Alexandra 15653 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:36:23
3 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:36:03
4 Constantinescu Anna 17087 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 00:35:88
5 Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:35:96
6 Constantin Alexa 14147 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:36:05
7 Piper Alesia Beatrice 14646 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:36:23
8 Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 00:36:56

Seria: 7
1 Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:35:33
2 Turcu Delia Maria 16798 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:34:84
3 Cernat Amina Maria 17022 2008 Swimming Team Bucuresti 00:34:33
4 Ban Alexia Maria 16880 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:24
5 Burlacu Amalia Valentina 16951 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:34:31
6 Cioboata Andra Gabriela 14151 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:34:73
7 Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:34:88
8 Rozorea Maria Carla 16803 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:35:71

Seria: 8
1 Niculae Lorena Nicoleta 16901 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:34:16
2 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:79
3 Tutuianu Sara Teodora 16905 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:33:51
4 Burlacu Alexia Stefania 16950 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:33:31
5 Lospa Tamara Ioana 14579 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:43
6 Croitoru Evelyne Maria 16669 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:75
8 Togoe Ioana Maria 16944 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:34:21

Seria: 9
1 Ciobanu Ioana Alexandra 13497 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:32:65
2 Mitrana Tania Andreea 14839 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:31:72
3 Diamandescu Eliza Elena 14746 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:31:10
4 Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:30:48
5 Predescu Simona Maria 16806 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:30:62
6 Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:24
7 Moscaliuc Maria Ilinca 16953 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:31:87
8 Constantinescu Ana Irina 17059 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:33:04

Descalificari
1 Magureanu Jessica
Observatii: neprezentat
16900 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
2 Dinca Ana Maria
Observatii: neprezentat
17063 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:36:19
3 Malus Irina Elena
Observatii: neprezentat
14615 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:02

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m bras - 10 ani - Feminin (67 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Berteanu Bianca Maria 17465 2009 AS.Cl.Sp. "Swim First Romania" Bucuresti 99:99:99
4 Cobzariu Raluca Alexandra 17467 2009 AS.Cl.Sp. "Swim First Romania" Bucuresti 99:99:99
5 Matei Iulia Maria 17466 2009 AS.Cl.Sp. "Swim First Romania" Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Tutuianu Mina 17579 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Vlad Daria 17583 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Dumitru Delia Ana 17272 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
5 Tudor Vilciu Eva 17580 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
7 Mihai Mara 17560 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
8 Neagu Melania Elena 17736 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Seria: 3
1 Dumitru Theodora Maria 13975 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Chivu Ianna Andreea 17440 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:05:00
3 El Moukaddem Faizy 17522 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:02:00
4 Acsinte Erika Andreea 17738 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:00:00
5 Constantin Ramona Florent 16526 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:01:00
6 Druta Dumitrescu Riana Ma 17129 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:05:00
7 Stanculescu Melisa 15655 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
8 Bulutu Bianca 17273 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99

Seria: 4
1 Stancu Mihaela Adina 16538 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:59:00
2 Popescu Ingrid 15681 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:56:80
3 Paunescu Denisa 17735 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:56:00
4 Mihalteanu Andreea Maria 17525 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:56:00
6 Tudor Ana Maria 17443 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:56:00
7 Elisei Bianca Rebeca 16427 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:58:00
8 Alexe Viviana Maria 16539 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:00:00

Seria: 5
1 Cernea Maia Ioana 14588 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:56:00
4 Iancu Ana Maria 16890 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:54:48
5 Cimponeriu Cristina Maria 14684 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:55:00
6 Pirvu Alice Maria Stefani 17297 2009 CSM Targoviste 00:55:38
7 Constantinescu Alexandra 17419 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:55:56
8 Gontaru Adriana Gabriela 17523 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:56:00

Seria: 6
1 Chiriac Nora 17439 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:53:70
2 Avram Daria Stefania 17380 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:53:59
3 Serman Larisa Mihaela 17528 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:53:00
4 Cristea Andreea Maria 17521 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:53:00
5 Neagu Ilinca Maria 17526 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:53:00
7 Ciupitu Sofia 17441 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:53:60
8 Batel Aysha 17438 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:54:00

Seria: 7
1 Pop Karina Maria 17175 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:51:58
2 Postelnicu Theodora 17803 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:51:00
3 Lentu Eva Maria 14682 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:50:12
4 Stefanescu Andreea 17529 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:50:00
5 Mihai Denisa Maria 17819 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:50:00
6 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Clubul Sportiv Performer 00:51:00
7 Gagiu Elise Maria 17818 2009 Swimming Team Bucuresti 00:51:14
8 Stancescu Ioana Antonia 17356 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:52:87

Seria: 8
1 Tudoran Miruna Ioana 17177 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:49:82
2 Fortu Erika 17734 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:49:80
3 Ionita Ioana 17524 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:49:00
4 Manolache Ariana Maria 16876 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:48:50
5 Bacalu Denisa 17355 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:48:84
6 Radu Daria Maria 14959 2009 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:49:30
7 Craioveanu Rebeca Andreea 17362 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:49:82
8 Nasta Sara Elena 17788 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:50:00

Seria: 9
1 Tolea Cristina 17733 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:47:30
2 Cazacu Maria Ioana 14686 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:46:91
3 Paun Briana 17732 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:45:00
4 Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:38:87
5 Sepi Maia Ilinca 17347 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:40:00
6 Constantin Amalia Gabriel 17817 2009 Swimming Team Bucuresti 00:45:75
7 Zaharia Anna Lisa 15346 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:47:17
8 Dan Maria 17442 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:48:00

Descalificari
1 Neagu Catalina
Observatii: neprezentat
17740 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
2 Hogea Florea Roxana
Observatii: neprezentat
17581 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Penescu Stefania Elena
Observatii: neprezentat
17527 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:56:00
4 Bolinteanu Erica Maria
Observatii: neprezentat
17354 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:55:53
5 Tutuianu Maria
Observatii: neprezentat
17530 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:55:00
6 Mazilu Beatrice Andreea
Observatii: neprezentat
14683 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:53:18

Proba 2 50 m bras - 10 ani - Masculin (80 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionita George Tiberiu 17468 2009 AS.Cl.Sp. "Swim First Romania" Bucuresti 99:99:99
2 Serban Eduard Stefan 17470 2009 AS.Cl.Sp. "Swim First Romania" Bucuresti 99:99:99
3 Nita Robert A. 17741 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
4 Constantinescu Octavian 17585 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
5 Constantin Pavel Cristian 17176 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Gutila Andrei 17444 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
7 Giza Matei Gabriel 17469 2009 AS.Cl.Sp. "Swim First Romania" Bucuresti 99:99:99
8 Mihai Andrei Razvan 17880 2009 Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani 99:99:99

Seria: 2
1 Badea Tudor 17575 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
2 Sahin Yunus 17586 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Oltean Stefan 17582 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Demetriade Ianis 17568 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
5 Craciun Andrei 17573 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
6 Gheorghe Nicolas 17584 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
7 Ditu Edgar 17566 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
8 Marin David 17571 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Kremer Sebastian Alexandr 17421 2009 Asociatia "Club Sportiv YST" Bucuresti 99:99:99
2 Dragos Daniel Andrei 16406 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
3 Sarban Luca Andrei 16490 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
5 Niculae Alexandru Cristia 15642 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Tarida Nicholas Bogdan 16491 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
7 Ilie Remus Andrei 16759 2009 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
8 Balaban Gabriel 17576 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Cristescu Stefan 14636 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:59:00
2 Mania Stefan Cristian 16533 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:59:00
3 Draghici Eric Ionut 17159 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:58:00
4 Ursulescu L. Stefan 17555 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:57:00
6 Ionescu David Ioan 17359 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:13
7 Stan Stefan Iulian 16441 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:59:00
8 Voinea Darius Andrei 17515 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:03:00

Seria: 5
1 Popescu Mihai Alexandru 16445 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:55:00
2 Cismaru Eric Dimitrie 16537 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:55:00
3 Ciocanaru Antonio Alexand 16499 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:54:00
6 Orezeanu Luca Andrei 17514 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:54:00
7 Constantin Luca Marius 16508 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:55:00
8 Dulgherescu Antonio Eric 16888 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:56:48

Seria: 6
1 Parvu Iustin Cristian 16041 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:53:00
2 Bacalu Eduard Stefan 17353 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:52:25
3 Tarata Andrei David 15351 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:51:17
4 Lacatusu Luca 17445 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:51:00
5 Negrila Mario Alexandru 17179 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:51:09
6 Georghita Andrei 17533 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:51:62
7 Tatulea Rares 16053 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:53:00
8 Anita Mihai 17730 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:53:00

Seria: 7
1 Uceanu Ilie Daniel 17563 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:51:00
2 Virsa David 17448 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:50:00
3 Baciu Cosmin Gabriel 16692 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:50:00
4 Nae Gabriel Adrian 15703 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:50:00
5 Paduraru Luca 17562 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:50:00
6 Bildea Stefan Claudiu 16019 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:50:00
7 Raceanu Erik Stefan-Andre 16690 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:50:67
8 Abboud Youssef 17510 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:51:00

Seria: 8
1 Vasile Stoica Eric Gabrie 16889 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:49:56
2 Ghenu Andrei Eduard 15701 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:49:00
3 Nae Patrick Teodor 17349 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:48:00
4 Ana Victor 17727 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:47:00
5 Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:47:58
6 Barbieru Erik Nicolas 14663 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:48:00
7 Scortea Pavel 17447 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:49:00
8 Constantin Cristian 14704 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:50:00

Seria: 9
1 Ion Flavius Ionut 17513 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:46:00
2 Scarlat Albert Florian 17479 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:46:00
3 Samson Albert Stefan 17358 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:45:82
4 Iacob Patrick 17726 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:45:50
5 Paun Fabian 17728 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:45:70
6 Dica Sebastian 17564 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:46:00
7 Tataru Stefan Costin 16697 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:46:00
8 Radu Darius 17729 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:46:00

Seria: 10
1 Vochin Andrei 17348 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:45:00
2 Ciobanu Mihai 15705 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:44:00
3 Marin Gelu Andrei 15702 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:42:00
4 Blejan Ianis Andrei 17511 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:41:00
5 Balaci Bogdan 16450 2009 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:41:50
6 Ciobanu Gabriel 15706 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:43:00
7 Mija Radu Stefan 17361 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:44:02
8 Stan Andrei 16049 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:45:00

Descalificari
1 Ionescu Ioachim Dumitru
Observatii: neprezentat
17360 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:97
2 Manita Eduard Andrei
Observatii: neprezentat
16522 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:58:00
3 Oprea Tudor
Observatii: neprezentat
17446 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:53:00
4 Mercan Andrei Stefan
Observatii: neprezentat
16036 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:53:88

Proba 3 200 m liber - 11 ani - Feminin (72 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Maria Alessia 16492 2008 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
2 Ambrozie Ilinca Maria 17516 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
3 Iancu Andreea Bianca 17170 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
4 Constantinescu Matita Ver 17275 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
5 Pantelimon Andreea Mirabe 17274 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
6 Popescu Andreea Maria 14612 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
7 Popescu Maria 17587 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
8 Magureanu Jessica 16900 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Zavate Ioana Eva 16636 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:38:92
2 Gheorghe Alexandra Stefan 17115 2008 CSM Targoviste 04:08:54
3 Tataru Luiza Gabriela 16632 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:36:34
4 Oprea Alexia Andreea 17018 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:27:80
5 Ratiu Andreea Lorena 17044 2008 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 03:34:06
6 Florea Isabel Ioana 16643 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:02:73
7 Bica Elena Diana 16645 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:28:10
8 Ivan Alina Maria 16466 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 3
1 Arion Mara Andreea 16635 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:26:15
2 Voicila Maria 15988 2008 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 03:23:89
3 Costea Mihaela Izabella 16524 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:21:23
4 Isac Antonia Maria 16493 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:20:02
5 Zavoianu Maya Maria 16495 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:20:25
6 Savulescu Maria Theodora 16428 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:23:43
7 Iorga Ioana Madalina 15825 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 03:25:98
8 Mirea Stefania Alexia 17120 2008 CSM Targoviste 03:27:23

Seria: 4
1 Miclea Ana Maria 17060 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:18:81
2 Chirnogeanu Adina Ioana 16897 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:16:36
3 Darie Paula Maria 15421 2008 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 03:14:98
4 Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:08:78
5 Profiran Sara Elena 17095 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 03:12:50
6 Lungu Bianca Alexandra 17061 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:15:30
7 Ghimpu Sara Maria 16834 2008 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 03:17:32
8 Racovita Militaruelisabet 16940 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:19:28

Seria: 5
1 Anton Patricia Daniela 17013 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:07:09
2 Rozorea Maria Carla 16803 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 03:04:90
3 Dima Gabriela Maria 17026 2008 Swimming Team Bucuresti 03:03:20
4 Constantinescu Anna 17087 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 03:00:44
5 Dragomir Denisa Alexandra 15653 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:02:40
6 Turcu Delia Maria 16798 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 03:03:50
7 Constantin Alexa 14147 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:06:08
8 Stoian Bianca Ioana 16904 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:07:14

Seria: 6
1 Cernat Amina Maria 17022 2008 Swimming Team Bucuresti 02:58:61
2 Marinescu Alexia Maria 16665 2008 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 02:57:71
3 Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 02:56:97
4 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:55:99
5 Dinca Ana Maria 17063 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:56:10
6 Cioboata Andra Gabriela 14151 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:57:49
7 Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:57:82
8 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:59:52

Seria: 7
1 Croitoru Evelyne Maria 16669 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:54:87
2 Piper Alesia Beatrice 14646 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:53:09
3 Jipa Alexandra 17084 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 02:51:79
4 Tutuianu Sara Teodora 16905 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:50:02
5 Chirica Ana Stefania 15359 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:51:36
6 Negoita Anne Marie Justin 16644 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:52:60
7 Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:53:33
8 Tila Ariana Georgiana 16115 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:55:22

Seria: 8
1 Ban Alexia Maria 16880 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:49:26
2 Constantinescu Ana Irina 17059 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:47:41
3 Niculae Lorena Nicoleta 16901 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:44:37
4 Burlacu Amalia Valentina 16951 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 02:40:60
5 Ciobanu Ioana Alexandra 13497 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:41:19
6 Togoe Ioana Maria 16944 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 02:46:76
8 Burlacu Alexia Stefania 16950 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 02:49:76

Seria: 9
1 Lospa Tamara Ioana 14579 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:39:20
2 Predescu Simona Maria 16806 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:31:22
3 Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:28:51
4 Diamandescu Eliza Elena 14746 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 02:24:41
5 Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:24:93
6 Moscaliuc Maria Ilinca 16953 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 02:29:81
7 Mitrana Tania Andreea 14839 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:37:90
8 Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 02:39:70

Descalificari
1 Malus Irina Elena
Observatii: neprezentat
14615 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:48:31

Proba 4 200 m liber - 11 ani - Masculin (103 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Zoie Luca 17814 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 99:99:99
3 Constantinescu Vlad Mihai 17378 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
5 Goodarzi Rastin 17577 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
6 Munteanu Dumitru 17350 2008 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
7 Beoca Matei 17815 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 99:99:99

Seria: 2
2 Vatasescu Ioan David 16639 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:19:63
3 Ulescu Tudor Mihai 16641 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:56:21
5 Tudor Mihnea Andrei 16676 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:36:75
6 Sandeanu Alexandru Valent 16917 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:07:79
7 Serban Razvan 16878 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 04:27:62

Seria: 3
1 Hantulie Mihai Radu 16910 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:27:15
2 Mirica Andrei Madalin 16489 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 03:22:85
3 Papa Gabriel Bogdan 16546 2008 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 03:21:52
4 Onea Albert David Ioan 17035 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:19:78
5 Enache Andrei Stefan 17173 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:20:12
6 Nicolae Alexandru 16884 2008 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 03:22:40
7 Gagiu David 16642 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:26:27
8 Andreescu Angelo Nicolas 14939 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:27:39

Seria: 4
1 Vizireanu Andrei Luca 17206 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 03:18:22
2 Scaunasu Bogdan 17207 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 03:16:51
3 Ene Alexandru 16404 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 03:15:69
4 Tutulan Nicolai Radu Cost 16056 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:09:66
5 Marasescu Denis Gabriel 16996 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 03:10:19
6 Spiridon Daren Andrei Eug 15698 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:16:10
7 Cichi Thomas Andrei 16637 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:16:76
8 Olteanu Matei Alexandru 16914 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:18:81

Seria: 5
1 Bacan Rares Alexandru 14145 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:08:17
2 Radu Fabian Andrei 17092 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 03:06:21
3 Popescu Darius George 17014 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:03:22
4 Maschiu Matteo Florian 16958 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 03:02:15
5 Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 03:02:35
6 Iordache Vlad Andrei 16912 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:04:60
7 Hagiu Matei Stefan 16634 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:07:83
8 Dumitru Andrei 16446 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:09:47

Seria: 6
1 Mihaila Nicolae Daniel 14938 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:01:48
2 Pavel Matei Luca 16883 2008 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 03:00:35
3 Bezer Bogdan 16439 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:59:56
4 Percea Tudor 16949 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:59:28
5 Duta Eduard Nicolas 14639 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:59:46
6 Dinu Eric Tudor 15357 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:00:26
7 Zamfir Stefan 17024 2008 Swimming Team Bucuresti 03:00:86
8 Moise Matei 16453 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 03:01:86

Seria: 7
1 Stefan Mihai Catalin 16947 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:58:96
3 Istrate Mihai Erik 14619 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:55:68
4 Tanase Rares Ioan 14611 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:55:30
5 Nae Bogdan Gabriel 16112 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:55:36
6 Chiriac Ianis Cristian 16908 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:55:89
7 Judet Toni Andrei 16805 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:58:29
8 Sava Claudiu Alexandru 16916 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:59:17

Seria: 8
1 Badita Radu Nicolae 16802 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:54:08
2 Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:53:65
3 Campeanu Bogdan Andrei 14658 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:52:74
4 Degeratu David George 15699 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:51:72
5 Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:51:91
6 Neacsu Darius Daniel 15824 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:53:12
7 Nita Stefan Cristian 15987 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:54:00
8 Stanciu Victor 16935 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:54:18

Seria: 9
1 Misirgic Andrei Mihail 17085 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 02:51:37
2 State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:49:78
3 Stanciu Sabin 15465 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:47:64
4 Tirla Stefan Dumitru 15640 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:46:59
5 Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:47:41
6 Musat Darius Andrei 14620 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:48:92
7 Slave Robert George 14610 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:50:01
8 Gherghina Alexandru Costi 16758 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:51:66

Seria: 10
1 Radu David Stefan 17065 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:44:16
2 Badescu Stefan Alex. 14599 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:43:51
3 Radu Andrei Ionut 15343 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:42:61
4 Agapie David Valentin 14969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:41:28
5 Smadu Florin David 14970 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:42:30
6 Iaschiu Stefan 16911 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:42:96
7 Constantin David Gabriel 15362 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:44:12
8 Boboc David Andrei 15794 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:45:44

Seria: 11
1 Trasca Vlad Andrei 16114 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:40:62
2 Verciuc Ioan 16797 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 02:39:82
3 Iordache Tudor Andrei 16032 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:36:35
4 Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:35:44
5 Petrisor Alexandru 16804 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:36:23
6 Oancea David Stefan 16480 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:37:80
7 Raducanu Gabriel Codrut 14755 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:40:13
8 Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 02:40:74

Seria: 12
1 Rotaru Petru Adrian 15688 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:35:12
2 Aldea Gabriel 16907 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:34:56
3 Apostol Petru 14585 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:31:39
4 Barbu Tiberiu Mihai 13994 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:30:22
5 Pop Mihnea Andrei 16821 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:31:04
6 Stoica David Alexandru 14706 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:32:03
7 Ivanof Alexandru Bogdan 14623 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:34:87
8 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:35:29

Seria: 13
1 Andrian Andrei Cozma 16952 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 02:29:87
2 Chirita Petru Alexandru 16456 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 02:29:39
3 Zamfir Sararu Vlad 16943 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 02:28:77
4 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:23:93
5 Avakian Karen 14583 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:26:36
6 M. Sediq Mateen 17005 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:29:13
7 Duica Stefan Tudor 14837 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:29:48
8 Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:30:11

Descalificari
1 Dragota Cristian
Observatii: neprezentat
17504 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
2 Tava Razvan Doru
Observatii: neprezentat
17509 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
3 Zisu Luca Alexandru
Observatii: neprezentat
17477 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
4 Ciobanu Vlad Gabriel
Observatii: neprezentat
15683 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:32:66
5 Manea Denis Nicolas
Observatii: neprezentat
17506 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
6 Dumitrescu Matei Gabriel
Observatii: neprezentat
17071 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:56:35

Proba 5 50 m liber - 10 ani - Feminin (73 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Berteanu Bianca Maria 17465 2009 AS.Cl.Sp. "Swim First Romania" Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Cobzariu Raluca Alexandra 17467 2009 AS.Cl.Sp. "Swim First Romania" Bucuresti 99:99:99
3 Neagu Catalina 17740 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
4 Neagu Teodora 17588 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
5 Mihai Mara 17560 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
6 Neagu Melania Elena 17736 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
7 Matei Iulia Maria 17466 2009 AS.Cl.Sp. "Swim First Romania" Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Hogea Florea Roxana 17581 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
2 Tudor Vilciu Eva 17580 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Dumitru Delia Ana 17272 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
4 Dumitru Theodora Maria 13975 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Bulutu Bianca 17273 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
6 Radu Daria Maria 14959 2009 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
7 Vlad Daria 17583 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
8 Tutuianu Mina 17579 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Chivu Ianna Andreea 17440 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:58:00
2 Alexe Viviana Maria 16539 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:50:00
3 Bolinteanu Erica Maria 17354 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:46:48
5 Popescu Ingrid 15681 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:46:24
6 Savu Ionela B. 17552 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:47:00
7 Nistor Maria 17551 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:57:00
8 Stanculescu Melisa 15655 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 5
1 Cimponeriu Cristina Maria 14684 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:45:00
2 Acsinte Erika Andreea 17738 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:43:50
3 El Moukaddem Faizy 17522 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:43:00
4 Mandae Natalia 17806 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:42:00
5 Druta Dumitrescu Riana Ma 17129 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:43:00
6 Gontaru Adriana Gabriela 17523 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:43:00
8 Cristea Andreea Maria 17521 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:45:00

Seria: 6
1 Nasta Sara Elena 17788 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:00
2 Batel Aysha 17438 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:41:00
3 Tudor Ana Maria 17443 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:40:00
4 Iancu Ana Maria 16890 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:39:79
5 Mihalteanu Andreea Maria 17525 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:40:00
6 Constantinescu Alexandra 17419 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:36
7 Constantin Ramona Florent 16526 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:42:00
8 Paunescu Denisa 17735 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:42:00

Seria: 7
1 Tudoran Miruna Ioana 17177 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:39:30
2 Dan Maria 17442 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:39:00
3 Cernea Maia Ioana 14588 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:39:00
4 Stancu Mihaela Adina 16538 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:39:00
5 Elisei Bianca Rebeca 16427 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:39:00
6 Chiriac Nora 17439 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:39:00
7 Pop Karina Maria 17175 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:39:21
8 Avram Daria Stefania 17380 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:39:65

Seria: 8
1 Pirvu Alice Maria Stefani 17297 2009 CSM Targoviste 00:38:22
2 Cazacu Maria Ioana 14686 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:89
3 Neagu Ilinca Maria 17526 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:37:00
4 Fortu Erika 17734 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:35:80
5 Serman Larisa Mihaela 17528 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:36:00
6 Ciupitu Sofia 17441 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:37:00
7 Stancescu Ioana Antonia 17356 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:38:03

Seria: 9
1 Paun Briana 17732 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:35:70
2 Grosu Ana Maria 16666 2009 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 00:35:30
3 Lentu Eva Maria 14682 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:05
4 Manolache Ariana Maria 16876 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:34:50
5 Ionita Ioana 17524 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:35:00
6 Tolea Cristina 17733 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:35:20
7 Craioveanu Rebeca Andreea 17362 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:31
8 Sepi Maia Ilinca 17347 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:35:80

Seria: 10
1 Mihai Denisa Maria 17819 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:00
2 Constantin Amalia Gabriel 17817 2009 Swimming Team Bucuresti 00:33:96
3 Zaharia Anna Lisa 15346 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:14
4 Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:68
5 Stefanescu Andreea 17529 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:33:00
6 Bacalu Denisa 17355 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:54
7 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Clubul Sportiv Performer 00:34:00
8 Gagiu Elise Maria 17818 2009 Swimming Team Bucuresti 00:34:44

Descalificari
1 Munteanu Rose Maria
Observatii: neprezentat
17796 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
2 Zamfir Mihaela
Observatii: neprezentat
17795 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
3 Tutuianu Maria
Observatii: neprezentat
17530 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:45:00
4 Penescu Stefania Elena
Observatii: neprezentat
17527 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:44:00
5 Mazilu Beatrice Andreea
Observatii: neprezentat
14683 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:38:32

Proba 6 50 m liber - 10 ani - Masculin (91 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mihai Andrei Razvan 17880 2009 Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani 99:99:99

Seria: 2
1 Giza Matei Gabriel 17469 2009 AS.Cl.Sp. "Swim First Romania" Bucuresti 99:99:99
2 Gutila Andrei 17444 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
3 Constantin Pavel Cristian 17176 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Puscasu Calin 17567 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
5 Constantinescu Octavian 17585 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
6 Nita Robert A. 17741 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
7 Serban Eduard Stefan 17470 2009 AS.Cl.Sp. "Swim First Romania" Bucuresti 99:99:99
8 Ionita George Tiberiu 17468 2009 AS.Cl.Sp. "Swim First Romania" Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Badea Tudor 17575 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
2 Sahin Yunus 17586 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Oltean Stefan 17582 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Demetriade Ianis 17568 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
5 Craciun Andrei 17573 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
6 Gheorghe Nicolas 17584 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
7 Ditu Edgar 17566 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
8 Marin David 17571 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Kremer Sebastian Alexandr 17421 2009 Asociatia "Club Sportiv YST" Bucuresti 99:99:99
2 Dragos Daniel Andrei 16406 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
3 Sarban Luca Andrei 16490 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
4 Petre Rares M. 17558 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:01:00
5 Niculae Alexandru Cristia 15642 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Tarida Nicholas Bogdan 16491 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
7 Voinea Darius Andrei 17515 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
8 Balaban Gabriel 17576 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 5
1 Asan Valentin 17553 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:58:00
2 Ionescu David Ioan 17359 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:43:30
3 Mania Stefan Cristian 16533 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:43:00
4 Negrila Mario Alexandru 17179 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:41:22
5 Alexandrescu R. Stefan 17554 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:42:00
6 Raceanu Erik Stefan-Andre 16690 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:43:08
7 Ionescu Ioachim Dumitru 17360 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:48:11
8 Atanasoaie Claudiu A. 17556 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:59:00

Seria: 6
1 Virsa David 17448 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:40:00
2 Cristescu Stefan 14636 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:00
3 Anita Mihai 17730 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:39:00
5 Popescu Mihai Alexandru 16445 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:39:00
6 Lacatusu Luca 17445 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:39:00
7 Ursulescu L. Stefan 17555 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:40:00
8 Dulgherescu Antonio Eric 16888 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:40:33

Seria: 7
1 Ilie Remus Andrei 16759 2009 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:38:75
2 Mercan Andrei Stefan 16036 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:38:05
3 Rosu Stefan 17809 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:38:00
4 Constantin Luca Marius 16508 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:38:00
5 Abboud Youssef 17510 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:38:00
6 Draghici Eric Ionut 17159 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:38:00
7 Tarata Andrei David 15351 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:38:58
8 Nae Patrick Teodor 17349 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:39:00

Seria: 8
2 Naboleanu Alexandru Ionut 17155 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:37:00
3 Orezeanu Luca Andrei 17514 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:37:00
4 Baciu Cosmin Gabriel 16692 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:00
5 Bildea Stefan Claudiu 16019 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:00
6 Vasilescu David 17804 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:37:00
7 Georghita Andrei 17533 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:21
8 Stan Stefan Iulian 16441 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:38:00

Seria: 9
1 Ciocanaru Antonio Alexand 16499 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:37:00
2 Bacalu Eduard Stefan 17353 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:70
3 Balaci Bogdan 16450 2009 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:36:00
4 Radu Darius 17729 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:36:00
5 Vasile Stoica Eric Gabrie 16889 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:36:00
6 Samson Albert Stefan 17358 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:40
7 Cismaru Eric Dimitrie 16537 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:37:00
8 Dica Sebastian 17564 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:37:00

Seria: 10
1 Paduraru Luca 17562 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:36:00
2 Ion Flavius Ionut 17513 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:35:00
3 Ciobanu Mihai 15705 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:35:00
4 Paun Fabian 17728 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:34:20
5 Uceanu Ilie Daniel 17563 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:34:50
6 Tataru Stefan Costin 16697 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:00
7 Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:35:34
8 Parvu Iustin Cristian 16041 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:36:00

Seria: 11
1 Scortea Pavel 17447 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:34:00
2 Constantin Cristian 14704 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:34:00
3 Vochin Andrei 17348 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:34:00
4 Mija Radu Stefan 17361 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:35
5 Iacob Patrick 17726 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:33:50
6 Ghenu Andrei Eduard 15701 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:34:00
7 Stan Andrei 16049 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:00
8 Barbieru Erik Nicolas 14663 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:00

Seria: 12
1 Ciobanu Gabriel 15706 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:33:00
2 Marin Gelu Andrei 15702 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:33:00
3 Blejan Ianis Andrei 17511 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:32:00
4 Tatulea Rares 16053 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:31:00
5 Scarlat Albert Florian 17479 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:32:00
6 Rosu Rares Matei 15700 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:33:00
7 Nae Gabriel Adrian 15703 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:33:00
8 Ana Victor 17727 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:33:10

Descalificari
1 Buzoreanu Robert
Observatii: neprezentat
17797 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
2 Ciuvica Mario
Observatii: neprezentat
17798 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
3 Manita Eduard Andrei
Observatii: neprezentat
16522 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:39:00
4 Oprea Tudor
Observatii: neprezentat
17446 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:37:80

Ziua 2 - Sesiunea 2


Proba 1 50 m spate - 11 ani - Feminin (68 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Popa Maria Alessia 16492 2008 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
4 Ambrozie Ilinca Maria 17516 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
5 Popescu Maria 17587 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
6 Magureanu Jessica 16900 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Pantelimon Andreea Mirabe 17274 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
2 Ivan Alina Maria 16466 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Florea Isabel Ioana 16643 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:59:73
4 Zavate Ioana Eva 16636 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:55:53
5 Tataru Luiza Gabriela 16632 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:57:30
6 Bica Elena Diana 16645 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:01:51
7 Constantinescu Matita Ver 17275 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
8 Iancu Andreea Bianca 17170 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 3
1 Ratiu Andreea Lorena 17044 2008 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:50:53
2 Darie Paula Maria 15421 2008 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:49:59
3 Costea Mihaela Izabella 16524 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:48:88
4 Savulescu Maria Theodora 16428 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:48:22
5 Iorga Ioana Madalina 15825 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:48:40
6 Ghimpu Sara Maria 16834 2008 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:49:21
7 Gheorghe Alexandra Stefan 17115 2008 CSM Targoviste 00:50:12
8 Arion Mara Andreea 16635 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:53:39

Seria: 4
1 Miclea Ana Maria 17060 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:47:20
2 Negoita Anne Marie Justin 16644 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:46:79
3 Zavoianu Maya Maria 16495 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:46:03
4 Lungu Bianca Alexandra 17061 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:45:11
5 Popescu Andreea Maria 14612 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:45:38
6 Chirica Ana Stefania 15359 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:46:38
7 Mirea Stefania Alexia 17120 2008 CSM Targoviste 00:46:80
8 Voicila Maria 15988 2008 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:47:81

Seria: 5
1 Chirnogeanu Adina Ioana 16897 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:44:90
2 Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:44:21
3 Dinca Ana Maria 17063 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:43:62
4 Racovita Militaruelisabet 16940 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:43:56
5 Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 00:43:60
6 Stoian Bianca Ioana 16904 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:44:05
7 Constantin Alexa 14147 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:44:85
8 Dragomir Denisa Alexandra 15653 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:45:01

Seria: 6
1 Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:43:41
2 Dima Gabriela Maria 17026 2008 Swimming Team Bucuresti 00:42:73
4 Piper Alesia Beatrice 14646 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:07
5 Rozorea Maria Carla 16803 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:42:54
6 Cioboata Andra Gabriela 14151 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:42:62
7 Turcu Delia Maria 16798 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:42:89
8 Constantinescu Anna 17087 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 00:43:52

Seria: 7
1 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:41:68
2 Profiran Sara Elena 17095 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:41:40
3 Tila Ariana Georgiana 16115 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:41:17
4 Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:41:07
6 Constantinescu Ana Irina 17059 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:41:25
7 Cernat Amina Maria 17022 2008 Swimming Team Bucuresti 00:41:58
8 Jipa Alexandra 17084 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 00:42:03

Seria: 8
1 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:40:63
2 Burlacu Alexia Stefania 16950 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:40:16
3 Niculae Lorena Nicoleta 16901 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:39:99
4 Tutuianu Sara Teodora 16905 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:39:38
5 Burlacu Amalia Valentina 16951 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:39:95
6 Lospa Tamara Ioana 14579 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:02
7 Croitoru Evelyne Maria 16669 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:59
8 Togoe Ioana Maria 16944 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:41:01

Seria: 9
1 Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:39:17
2 Moscaliuc Maria Ilinca 16953 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:37:30
3 Predescu Simona Maria 16806 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:36:11
4 Mitrana Tania Andreea 14839 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:34:39
5 Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:35:86
6 Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:30
7 Diamandescu Eliza Elena 14746 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:37:37
8 Ciobanu Ioana Alexandra 13497 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:39:19

Descalificari
1 Ban Alexia Maria
Observatii: neprezentat
16880 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:57
2 Malus Irina Elena
Observatii: neprezentat
14615 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:41:13

Proba 2 50 m spate - 11 ani - Masculin (101 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Zoie Luca 17814 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 99:99:99
4 Constantinescu Vlad Mihai 17378 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
5 Munteanu Dumitru 17350 2008 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
6 Beoca Matei 17815 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 99:99:99

Seria: 2
1 Goodarzi Rastin 17577 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Vatasescu Ioan David 16639 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:54:29
4 Vizireanu Andrei Luca 17206 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:53:10
5 Sandeanu Alexandru Valent 16917 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:53:48

Seria: 3
1 Ulescu Tudor Mihai 16641 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:52:13
2 Ene Alexandru 16404 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:51:04
3 Olteanu Matei Alexandru 16914 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:49:54
4 Gagiu David 16642 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:48:66
5 Mirica Andrei Madalin 16489 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:49:24
6 Tudor Mihnea Andrei 16676 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:50:98
7 Hantulie Mihai Radu 16910 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:51:13
8 Serban Razvan 16878 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:52:20

Seria: 4
1 Hagiu Matei Stefan 16634 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:48:56
2 Nicolae Alexandru 16884 2008 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:47:32
3 Enache Andrei Stefan 17173 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:47:26
4 Chiriac Ianis Cristian 16908 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:46:88
5 Radu Fabian Andrei 17092 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:46:92
6 Andreescu Angelo Nicolas 14939 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:47:28
7 Papa Gabriel Bogdan 16546 2008 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:47:53
8 Scaunasu Bogdan 17207 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:48:66

Seria: 5
1 Stefan Mihai Catalin 16947 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:46:44
2 Spiridon Daren Andrei Eug 15698 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:46:37
3 Maschiu Matteo Florian 16958 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:45:82
4 Moise Matei 16453 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:45:22
5 Dinu Eric Tudor 15357 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:45:43
6 Tutulan Nicolai Radu Cost 16056 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:46:29
7 Marasescu Denis Gabriel 16996 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:46:38
8 Zamfir Stefan 17024 2008 Swimming Team Bucuresti 00:46:60

Seria: 6
1 Duta Eduard Nicolas 14639 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:44:47
2 Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:44:22
3 Dumitru Andrei 16446 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:44:09
4 Cichi Thomas Andrei 16637 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:44:01
5 Nita Stefan Cristian 15987 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:44:02
6 Bezer Bogdan 16439 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:44:18
7 Bacan Rares Alexandru 14145 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:44:28
8 Percea Tudor 16949 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:44:55

Seria: 7
1 Sava Claudiu Alexandru 16916 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:43:54
2 Gherghina Alexandru Costi 16758 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:43:45
3 Misirgic Andrei Mihail 17085 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 00:43:03
4 Radu Andrei Ionut 15343 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:86
5 Smadu Florin David 14970 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:42:95
7 Musat Darius Andrei 14620 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:43:46
8 Campeanu Bogdan Andrei 14658 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:44:00

Seria: 8
1 Slave Robert George 14610 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:63
2 Iaschiu Stefan 16911 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:42:46
3 Degeratu David George 15699 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:42:14
4 Agapie David Valentin 14969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:41:91
5 Tanase Rares Ioan 14611 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:42:08
6 Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:42:27
7 Istrate Mihai Erik 14619 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:60
8 Nae Bogdan Gabriel 16112 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:42:65

Seria: 9
1 Raducanu Gabriel Codrut 14755 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:41:68
2 Stanciu Victor 16935 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:41:22
3 Judet Toni Andrei 16805 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:41:11
4 Oancea David Stefan 16480 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:40:59
5 State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:64
6 Iordache Vlad Andrei 16912 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:41:11
7 Tirla Stefan Dumitru 15640 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:41:67
8 Neacsu Darius Daniel 15824 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:41:68

Seria: 10
1 Constantin David Gabriel 15362 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:44
2 Aldea Gabriel 16907 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:18
3 Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:39:98
4 Radu David Stefan 17065 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:39:50
5 Barbu Tiberiu Mihai 13994 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:39:95
6 Petrisor Alexandru 16804 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:40:11
7 Mihaila Nicolae Daniel 14938 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:40:24
8 Verciuc Ioan 16797 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:40:58

Seria: 11
1 Pavel Matei Luca 16883 2008 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:39:30
2 Badita Radu Nicolae 16802 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:39:12
3 M. Sediq Mateen 17005 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:38:69
4 Badescu Stefan Alex. 14599 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:38:57
5 Trasca Vlad Andrei 16114 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:38:68
6 Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:38:73
7 Stanciu Sabin 15465 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:39:28
8 Boboc David Andrei 15794 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:39:32

Seria: 12
1 Zamfir Sararu Vlad 16943 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:37:66
2 Rotaru Petru Adrian 15688 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:37:14
3 Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:95
4 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:36:01
5 Chirita Petru Alexandru 16456 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:36:13
6 Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 00:36:95
7 Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:37:43
8 Apostol Petru 14585 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:38:31

Seria: 13
1 Ivanof Alexandru Bogdan 14623 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:46
2 Iordache Tudor Andrei 16032 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:92
3 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:34:62
4 Stoica David Alexandru 14706 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:26
5 Duica Stefan Tudor 14837 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:34:49
6 Avakian Karen 14583 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:79
7 Pop Mihnea Andrei 16821 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:35:21
8 Andrian Andrei Cozma 16952 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:35:60

Descalificari
1 Dragota Cristian
Observatii: neprezentat
17504 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
2 Manea Denis Nicolas
Observatii: neprezentat
17506 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
3 Zisu Luca Alexandru
Observatii: neprezentat
17477 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
4 Tava Razvan Doru
Observatii: neprezentat
17509 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
5 Ciobanu Vlad Gabriel
Observatii: neprezentat
15683 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Dumitrescu Matei Gabriel
Observatii: neprezentat
17071 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:43:17

Proba 3 200 m liber - 10 ani - Masculin (93 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Mihai Andrei Razvan 17880 2009 Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani 99:99:99
3 Buzoreanu Robert 17797 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
4 Giza Matei Gabriel 17469 2009 AS.Cl.Sp. "Swim First Romania" Bucuresti 99:99:99
5 Ionita George Tiberiu 17468 2009 AS.Cl.Sp. "Swim First Romania" Bucuresti 99:99:99
6 Ciuvica Mario 17798 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Gutila Andrei 17444 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
2 Constantin Pavel Cristian 17176 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Puscasu Calin 17567 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Badea Tudor 17575 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
5 Marin David 17571 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
6 Constantinescu Octavian 17585 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
7 Nita Robert A. 17741 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
8 Serban Eduard Stefan 17470 2009 AS.Cl.Sp. "Swim First Romania" Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Sahin Yunus 17586 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
2 Kremer Sebastian Alexandr 17421 2009 Asociatia "Club Sportiv YST" Bucuresti 99:99:99
3 Tarida Nicholas Bogdan 16491 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
4 Udeanu Dimitrie 16998 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Sarban Luca Andrei 16490 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
6 Dragos Daniel Andrei 16406 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
7 Gheorghe Nicolas 17584 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
8 Ditu Edgar 17566 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Atanasoaie Claudiu A. 17556 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:09:00
2 Asan Valentin 17553 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:02:00
3 Mania Stefan Cristian 16533 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 03:50:00
5 Oltean Stefan 17582 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:40:00
6 Cristescu Stefan 14636 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:00:00
7 Petre Rares M. 17558 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:06:00
8 Niculae Alexandru Cristia 15642 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 5
1 Negrila Mario Alexandru 17179 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 03:35:00
2 Ionescu David Ioan 17359 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:30:00
3 Demetriade Ianis 17568 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:30:00
4 Rosu Stefan 17809 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 03:27:00
5 Dulgherescu Antonio Eric 16888 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 03:28:11
6 Ionescu Ioachim Dumitru 17360 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:30:00
7 Abboud Youssef 17510 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:31:00
8 Alexandrescu R. Stefan 17554 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:35:00

Seria: 6
1 Craciun Andrei 17573 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:25:00
2 Draghici Eric Ionut 17159 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:21:00
3 Ursulescu L. Stefan 17555 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:20:00
4 Tarata Andrei David 15351 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:19:43
5 Balaban Gabriel 17576 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:20:00
6 Virsa David 17448 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:20:00
7 Cismaru Eric Dimitrie 16537 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 03:25:00
8 Gidiuta David Mihai 17112 2009 CSM Targoviste 03:26:12

Seria: 7
1 Popescu Mihai Alexandru 16445 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:18:00
2 Naboleanu Alexandru Ionut 17155 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 03:17:00
3 Anita Mihai 17730 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 03:15:00
4 Dica Sebastian 17564 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 03:15:00
5 Baciu Cosmin Gabriel 16692 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:15:00
6 Ilie Remus Andrei 16759 2009 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 03:15:55
8 Orezeanu Luca Andrei 17514 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:19:00

Seria: 8
1 Georghita Andrei 17533 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:14:53
2 Uceanu Ilie Daniel 17563 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 03:10:00
3 Stan Stefan Iulian 16441 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:10:00
4 Ciocanaru Antonio Alexand 16499 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:09:00
5 Vasilescu David 17804 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 03:09:00
6 Paduraru Luca 17562 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 03:10:00
7 Tataru Stefan Costin 16697 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:10:00
8 Constantin Luca Marius 16508 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:15:00

Seria: 9
1 Voinea Darius Andrei 17515 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:08:00
2 Lacatusu Luca 17445 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:02:00
3 Ion Flavius Ionut 17513 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:00:00
4 Ciobanu Mihai 15705 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:00:00
5 Bildea Stefan Claudiu 16019 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:00:00
6 Oprea Tudor 17446 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:00:00
7 Bacalu Eduard Stefan 17353 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:02:22
8 Mercan Andrei Stefan 16036 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:08:44

Seria: 10
1 Balaci Bogdan 16450 2009 Renovatio Sport Club Corbeanca 02:55:00
2 Vasile Stoica Eric Gabrie 16889 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:54:50
3 Radu Darius 17729 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:51:00
4 Ana Victor 17727 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:50:00
5 Barbieru Erik Nicolas 14663 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:50:00
6 Scortea Pavel 17447 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:52:00
7 Parvu Iustin Cristian 16041 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:55:00
8 Nae Patrick Teodor 17349 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 03:00:00

Seria: 11
1 Constantin Cristian 14704 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:50:00
2 Stan Andrei 16049 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:49:00
3 Vochin Andrei 17348 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:48:00
4 Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:46:25
5 Scarlat Albert Florian 17479 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:47:00
6 Samson Albert Stefan 17358 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:48:15
7 Marin Gelu Andrei 15702 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:50:00
8 Ciobanu Gabriel 15706 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:50:00

Seria: 12
1 Tatulea Rares 16053 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:45:00
2 Rosu Rares Matei 15700 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:40:00
3 Iacob Patrick 17726 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:36:00
4 Blejan Ianis Andrei 17511 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:33:00
5 Paun Fabian 17728 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:33:00
6 Mija Radu Stefan 17361 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:39:72
7 Ghenu Andrei Eduard 15701 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:41:00
8 Nae Gabriel Adrian 15703 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:45:00

Descalificari
1 Raceanu Erik Stefan-Andre
Observatii: neprezentat
16690 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:40:00
2 Manita Eduard Andrei
Observatii: neprezentat
16522 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:18:00

Proba 4 200 m liber - 10 ani - Feminin (76 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Zamfir Mihaela 17795 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
4 Matei Iulia Maria 17466 2009 AS.Cl.Sp. "Swim First Romania" Bucuresti 99:99:99
5 Berteanu Bianca Maria 17465 2009 AS.Cl.Sp. "Swim First Romania" Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Neagu Melania Elena 17736 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
2 Chivu Ianna Andreea 17440 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
3 Neagu Teodora 17588 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Hogea Florea Roxana 17581 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
5 Tutuianu Mina 17579 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
6 Mihai Mara 17560 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
7 Neagu Catalina 17740 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
8 Cobzariu Raluca Alexandra 17467 2009 AS.Cl.Sp. "Swim First Romania" Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Tudor Vilciu Eva 17580 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
2 Bulutu Bianca 17273 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
3 Stanculescu Melisa 15655 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Bunescu Maria Teodora 17119 2009 CSM Targoviste 03:58:00
5 Nistor Maria 17551 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:03:00
6 Dumitru Theodora Maria 13975 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Dumitru Delia Ana 17272 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
8 Vlad Daria 17583 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Constantin Ramona Florent 16526 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 03:50:00
2 Predoiu Clara Gabriela 17121 2009 CSM Targoviste 03:48:00
3 Popescu Ingrid 15681 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:40:00
4 Penescu Stefania Elena 17527 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:37:00
5 Tutuianu Maria 17530 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:40:00
6 Savu Ionela B. 17552 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:45:00
7 Alexe Viviana Maria 16539 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 03:50:00
8 Druta Dumitrescu Riana Ma 17129 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 03:50:00

Seria: 5
1 Mandae Natalia 17806 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 03:30:00
2 El Moukaddem Faizy 17522 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:30:00
3 Postelnicu Theodora 17803 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 03:25:00
4 Nasta Sara Elena 17788 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:25:00
5 Paunescu Denisa 17735 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 03:25:00
6 Constantinescu Alexandra 17419 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:30:00
7 Gontaru Adriana Gabriela 17523 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:30:00
8 Bolinteanu Erica Maria 17354 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:35:23

Seria: 6
1 Cristea Andreea Maria 17521 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:24:00
2 Acsinte Erika Andreea 17738 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 03:20:00
3 Stancu Mihaela Adina 16538 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 03:19:00
4 Pop Karina Maria 17175 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:15:00
5 Mihalteanu Andreea Maria 17525 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:17:00
6 Tudor Ana Maria 17443 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:19:00
7 Batel Aysha 17438 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:22:00
8 Cimponeriu Cristina Maria 14684 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:25:00

Seria: 7
1 Radu Daria Maria 14959 2009 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:15:00
2 Chiriac Nora 17439 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:13:00
3 Dan Maria 17442 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:12:00
4 Pirvu Alice Maria Stefani 17297 2009 CSM Targoviste 03:11:00
5 Avram Daria Stefania 17380 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 03:11:11
6 Cernea Maia Ioana 14588 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:13:00
8 Tudoran Miruna Ioana 17177 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:15:00

Seria: 8
1 Elisei Bianca Rebeca 16427 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:10:00
2 Stancescu Ioana Antonia 17356 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:09:38
3 Iancu Ana Maria 16890 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 03:04:18
4 Manolache Ariana Maria 16876 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 03:00:00
5 Ionita Ioana 17524 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:03:00
6 Cazacu Maria Ioana 14686 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:05:15
7 Sepi Maia Ilinca 17347 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 03:10:00
8 Ciupitu Sofia 17441 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:10:00

Seria: 9
1 Grosu Ana Maria 16666 2009 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 02:57:00
2 Serman Larisa Mihaela 17528 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:54:00
3 Lentu Eva Maria 14682 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:53:09
4 Gagiu Elise Maria 17818 2009 Swimming Team Bucuresti 02:50:15
5 Craioveanu Rebeca Andreea 17362 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:51:19
6 Zaharia Anna Lisa 15346 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:53:86
7 Fortu Erika 17734 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:55:00
8 Neagu Ilinca Maria 17526 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:00:00

Seria: 10
1 Mihai Denisa Maria 17819 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:47:00
2 Constantin Amalia Gabriel 17817 2009 Swimming Team Bucuresti 02:45:62
3 Tolea Cristina 17733 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:44:00
4 Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:35:39
5 Bacalu Denisa 17355 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:42:58
6 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Clubul Sportiv Performer 02:45:00
7 Stefanescu Andreea 17529 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:46:00
8 Paun Briana 17732 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:48:00

Descalificari
1 Munteanu Rose Maria
Observatii: neprezentat
17796 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
2 Mazilu Beatrice Andreea
Observatii: neprezentat
14683 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:13:32

Proba 5 50 m fluture - 11 ani - Masculin (99 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Zoie Luca 17814 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 99:99:99
5 Beoca Matei 17815 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 99:99:99

Seria: 2
2 Goodarzi Rastin 17577 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Sandeanu Alexandru Valent 16917 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:55
7 Enache Andrei Stefan 17173 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
8 Munteanu Dumitru 17350 2008 Clubul Sportiv Performer 99:99:99

Seria: 3
1 Ulescu Tudor Mihai 16641 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:58:71
2 Vizireanu Andrei Luca 17206 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:55:46
3 Hagiu Matei Stefan 16634 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:55:28
4 Mirica Andrei Madalin 16489 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:53:38
5 Ene Alexandru 16404 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:54:91
6 Tudor Mihnea Andrei 16676 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:55:29
7 Gagiu David 16642 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:55:61
8 Serban Razvan 16878 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:02:40

Seria: 4
1 Hantulie Mihai Radu 16910 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:52:36
2 Spiridon Daren Andrei Eug 15698 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:48:61
3 Bacan Rares Alexandru 14145 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:48:43
4 Nita Stefan Cristian 15987 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:47:63
5 Cichi Thomas Andrei 16637 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:48:26
6 Tutulan Nicolai Radu Cost 16056 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:48:56
7 Andreescu Angelo Nicolas 14939 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:49:33
8 Nicolae Alexandru 16884 2008 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:53:28

Seria: 5
1 Papa Gabriel Bogdan 16546 2008 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:47:12
2 Iordache Vlad Andrei 16912 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:46:73
3 Bezer Bogdan 16439 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:46:34
4 Dumitru Andrei 16446 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:45:66
5 Duta Eduard Nicolas 14639 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:46:09
6 Verciuc Ioan 16797 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:46:41
7 Zamfir Stefan 17024 2008 Swimming Team Bucuresti 00:47:02
8 Olteanu Matei Alexandru 16914 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:47:23

Seria: 6
1 Chiriac Ianis Cristian 16908 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:44:39
2 Pavel Matei Luca 16883 2008 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:43:95
3 Radu Fabian Andrei 17092 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:43:67
4 Marasescu Denis Gabriel 16996 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:43:04
5 Stanciu Sabin 15465 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:43:27
6 Dinu Eric Tudor 15357 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:43:92
7 Mihaila Nicolae Daniel 14938 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:44:17
8 Scaunasu Bogdan 17207 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:45:12

Seria: 7
1 Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:42:80
2 Smadu Florin David 14970 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:42:34
3 Moise Matei 16453 2008 Renovatio Sport Club Corbeanca 00:41:87
5 Oancea David Stefan 16480 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:41:75
6 Slave Robert George 14610 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:16
7 Tirla Stefan Dumitru 15640 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:42:40
8 Judet Toni Andrei 16805 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:42:86

Seria: 8
1 Sava Claudiu Alexandru 16916 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:40:60
2 Percea Tudor 16949 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:17
3 Istrate Mihai Erik 14619 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:39:80
4 Stefan Mihai Catalin 16947 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:39:62
5 Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:39:78
6 Campeanu Bogdan Andrei 14658 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:39:95
7 Tanase Rares Ioan 14611 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:50
8 Badita Radu Nicolae 16802 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti