Cont

Lista de start pentru Campionatul national copii 10-11 ani etapa regionala Bacau

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m spate - 10 ani - Feminin (35 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Maranduca Alexia 17825 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
3 Maxim Maria Ilinca 17745 2009 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
4 Vranceanu Daria Maria 16730 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
6 Catana Maria Raeesa 17695 2009 ASC Corona 2010 Brasov 99:99:99

Seria: 2
1 Spataru Azaria Ioana 17604 2009 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
2 Suciu Alexandra Ioana 17305 2003 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
3 Rurac Miruna Veronica 17228 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:03:30
4 Vlaicu Maria Victoria 16095 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:55:00
5 Tui Cezara Ilinca 17230 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:57:90
6 Ceaus Martina 17307 2003 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
7 Cretu Beatryce Ana 17047 2009 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
8 Buhlea Sofia Maria 16719 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 3
1 Babalean Iris 17229 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:52:50
2 Olariu Alexia Ioana 15629 2009 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:49:00
3 Brais Ana Maria 16097 2009 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:47:00
4 Petre Mara 16424 2009 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:45:00
5 Ivan Cherim Ruxandra 14862 2009 ASC Corona 2010 Brasov 00:46:00
6 Chirica Alexandra 17692 2009 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:47:00
7 Diaconescu Irina 17226 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:50:60
8 Romega Natalia Ioana 17227 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:53:15

Seria: 4
1 Babau Ana Maria 14809 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:44:00
3 Girip Lucia 17687 2009 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:42:26
4 Ionescu Maya Mihaela 17365 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:41:95
5 Branisteanu Melissa Ioana 14808 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:42:00
6 Gheorghiu Anastasia Mara 17366 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:43:00
7 Mariut Serena Maria 14810 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:43:00
8 Ravar Xenia 17690 2009 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:44:50

Seria: 5
1 Tenciu Alecsia Maria 17311 1998 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:40:00
2 Calapod Christine 16830 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:40:00
3 Bors Iasmina Monica 15506 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:39:00
4 Trenchea Elena Miruna 15630 2009 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:36:00
5 Silisteanu Daria Mariuca 17310 2003 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:36:50
6 Coperza Alecsandra 17689 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:39:50
7 Stegarescu Delia Cristina 16110 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:40:00
8 Asaftei Daria 17300 1997 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:41:30

Proba 2 50 m spate - 10 ani - Masculin (49 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Albu Iustin 17823 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
4 Piciu Anthony Daniel 17743 2009 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
5 Oloeanu Bogdan 17744 2009 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99

Seria: 2
2 Cocias Samuel Ludovic 16715 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
3 Lupu George Cristian 16726 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
4 Silivestru Matei Gabriel 17603 2009 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
5 Jicu Alexandru Ioan 15897 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
6 Rusu Yanis Stefan 16717 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
7 Marcu David Andrei 17742 2009 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99

Seria: 3
1 Birsan Albert 17605 2009 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
2 Artiano Salvatore Angelo 17303 2003 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
3 Nechifor Gabriel Alexandr 17258 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:52:00
4 Miros Vlad Casian 17218 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:51:10
5 Atudorei Adrian Marian 17219 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:52:00
6 Diaconescu Vlad 17216 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:52:10
7 Bokor Ruben Peter 17304 2002 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
8 Cindescu Alexandru Florin 17606 2009 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Seria: 4
1 Rusu Razvan Stefan 17667 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:50:00
2 Bisceanu Alexandru 17368 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:48:50
3 Benchea Cristian Stefan 16098 2009 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:47:00
4 Nicut David 17373 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:46:00
5 Romega Rares Bogdan 17217 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:46:70
6 Martin Lucas 14873 2009 ASC Corona 2010 Brasov 00:48:00
7 Gheorghe Mario Alexandru 17363 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:49:00
8 Costache Alexandru 17697 2009 ASC Corona 2010 Brasov 00:50:00

Seria: 5
1 Ulianov Tudor Gabriel 17364 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:45:00
2 Serban Andrei Ovidiu 17370 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:44:50
3 Ursan Enache Denis 17674 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:44:00
4 Malinescu Andrei 15628 2009 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:42:20
5 Ciobanescu Mario 17686 2009 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:43:69
6 Ginghina Rares Ionut 17820 2009 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:44:04
7 Bujoreanu Razvan Gabriel 17371 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:45:00
8 Pochiu Dragos Paul 17668 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:45:00

Seria: 6
1 Moise Alexandru 16080 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:42:00
2 Ciocan Darius Andrei 16184 2009 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:41:00
3 Grigorcea Ianis Luca 15631 2009 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:40:60
4 Ionita Rares Andrei 15505 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:40:00
5 Spataru Petru Marius 17309 1970 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:40:00
6 Leu Stefan Alexandru 17367 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:41:00
7 Iorga Damian 16108 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:41:00
8 Popescu David Ioan 17215 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:42:10

Seria: 7
1 Strimbu Cristian 17372 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:40:00
2 Bumbac Eduard Gabriel 17139 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 00:38:71
3 Fekete Magor 16561 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:38:00
4 Borcea Robert Nicolae 16079 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:35:00
5 Banu Robert Constantin 15495 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:37:00
6 Falca Albert Daniel 16078 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:38:00
7 Moussa Georges 17369 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:40:00
8 Nistor Darius Mircea 14867 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:40:00

Proba 3 50 m bras - 11 ani - Masculin (37 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Buftea Flavian 17532 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99
3 Manea Raul Andrei 17374 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
4 Zarojanu David Ionut 17079 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
5 Tomos Isvan Cristian 17308 1987 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
6 Pascariu Cocos Stefan 17234 2008 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99

Seria: 2
1 Ruaro Patrick 17698 2008 ASC Corona 2010 Brasov 99:99:99
2 Oancea Bogdan Alex. 16650 2008 Liceul cu program sportiv Braila 01:06:29
3 Sandu Matei 16651 2008 Liceul cu program sportiv Braila 01:01:70
4 Farkas Daniel Mark 17039 2008 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 00:57:71
5 Capota Alexandru Matei 16552 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:58:35
6 Romaniuc Mihai 16975 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 01:04:51
7 Benko Gabriel Luca 17306 2003 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
8 Venis Eduard Alexandru 17416 2008 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 99:99:99

Seria: 3
1 Neagu Victor Matei 16976 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:56:32
2 Apachitei Octavian 16076 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:52:33
3 Barbu Matei Alexandru 15085 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:50:41
4 Taga Octavian Andrei 16094 2008 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:49:39
5 Laiu Rares Stefan 15627 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:49:71
6 Popa Mihnea Octavian 16188 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:51:82
7 Horvat Alexandru Cristian 15489 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:52:35
8 Farina Alfonzetti Victor 16967 2008 Palatul copiilor Constanta 00:56:33

Seria: 4
1 Trofin Luca Alexandru 16549 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:48:65
2 Rogoveanu Alexandru Ioan 17046 2008 Palatul copiilor Constanta 00:48:26
3 Artene Luca 14804 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:48:01
4 Ali Amir 16630 2008 Palatul copiilor Constanta 00:47:50
5 Florescu Alexandru Stefan 15834 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 00:47:92
6 Chirana Andrei Nicolae 16107 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:48:02
7 Barbat Vlad Stefan 15083 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:48:27
8 Costache Sebastian Ioan 16963 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:48:88

Seria: 5
1 Jipescu David 15841 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:46:21
2 Adamescu David Andrei 15086 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:45:16
3 Gavrilovici Patrick 16981 2008 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:44:50
4 Pricopoaia Rares Ioan 17076 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:41:51
5 Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:43:60
6 Porfir Vlad Ioan 15112 2008 As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 00:44:86
7 Ionita Mihnea George 16626 2008 Palatul copiilor Constanta 00:45:72
8 Bartis Tudor Andrei 16187 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:46:26

Proba 4 50 m bras - 11 ani - Feminin (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Milea Ana Iustina 16722 2008 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
4 Lazarev Victoria Cleopatr 17410 2008 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 99:99:99
5 Iordache Sofia 17827 2008 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 2
1 Popescu Alesia Maria 17412 2008 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 99:99:99
2 Cheptine Ioana Miruna 16974 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 01:16:76
3 Neagu Maria 16638 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:55:21
4 Batrinu Gabriela Bianca 16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 00:54:40
5 Rogoza Carmen Ionela 16649 2008 Liceul cu program sportiv Braila 00:55:00
6 Mujdei Ioana Daria 15623 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:55:30
7 Prifti Sophia Maria 17607 2008 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Seria: 3
1 Merealbe Briana Elena 15626 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:53:04
2 Dobre Ioana 16423 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:50:76
3 Vilciu Raluca Maria 16186 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:50:13
4 Munteanu Mihaela 15840 2008 Cl. Sp. MEDGIDIA 00:46:73
5 Ardelean Ana Maria 16548 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:48:08
7 Sarbu Alexandra 16628 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 00:51:33
8 Carstea Irina 16176 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:53:96

Seria: 4
1 Amariei Rianna 17080 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:45:23
2 Alexa Daria 17077 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:45:12
3 Doncila Daria Nicole 16555 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:44:57
4 Mardaru Klara Stefania 14523 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:40:57
5 Stefura Ingrid 14803 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:43:38
6 Ostafe Maria Giulia 14573 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:44:71
7 Baciu Amalia Georgiana 17081 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:45:21
8 Fortu Alesia Maria 16932 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:46:50

Descalificari
1 Oprisan Maria Isabela
Observatii: descalificat
16556 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:50:26

Proba 5 50 m fluture - 10 ani - Masculin (46 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Oloeanu Bogdan 17744 2009 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
3 Marcu David Andrei 17742 2009 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
4 Rusu Yanis Stefan 16717 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
5 Cocias Samuel Ludovic 16715 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 2
1 Cindescu Alexandru Florin 17606 2009 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
2 Nechifor Gabriel Alexandr 17258 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
3 Artiano Salvatore Angelo 17303 2003 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
4 Rusu Razvan Stefan 17667 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:56:00
5 Costache Alexandru 17697 2009 ASC Corona 2010 Brasov 00:58:00
6 Bokor Ruben Peter 17304 2002 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
7 Birsan Albert 17605 2009 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
8 Silivestru Matei Gabriel 17603 2009 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Seria: 3
1 Miros Vlad Casian 17218 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:55:60
2 Benchea Cristian Stefan 16098 2009 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:55:00
3 Bisceanu Alexandru 17368 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:53:62
4 Serban Andrei Ovidiu 17370 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:50:28
5 Pochiu Dragos Paul 17668 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:53:00
6 Gheorghe Mario Alexandru 17363 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:54:60
7 Romega Rares Bogdan 17217 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:55:20
8 Atudorei Adrian Marian 17219 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:56:00

Seria: 4
1 Diaconescu Vlad 17216 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:47:00
2 Ulianov Tudor Gabriel 17364 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:46:00
3 Popescu David Ioan 17215 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:45:70
4 Falca Albert Daniel 16078 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:45:00
5 Martin Lucas 14873 2009 ASC Corona 2010 Brasov 00:45:00
6 Plesu Razvan 17685 2009 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:45:86
7 Moussa Georges 17369 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:46:20
8 Strimbu Cristian 17372 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:50:00

Seria: 5
1 Nicut David 17373 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:44:00
2 Leu Stefan Alexandru 17367 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:41:15
3 Nistor Darius Mircea 14867 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:41:00
4 Ginghina Rares Ionut 17820 2009 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:40:74
5 Fekete Magor 16561 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:41:00
6 Moise Alexandru 16080 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:41:00
7 Ursan Enache Denis 17674 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:43:00
8 Bujoreanu Razvan Gabriel 17371 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:45:00

Seria: 6
1 Malinescu Andrei 15628 2009 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:39:80
2 Grigorcea Ianis Luca 15631 2009 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:38:50
3 Ionita Rares Andrei 15505 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:36:00
4 Borcea Robert Nicolae 16079 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:33:00
5 Banu Robert Constantin 15495 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:35:00
6 Iorga Damian 16108 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:37:00
7 Bumbac Eduard Gabriel 17139 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 00:39:24
8 Ciocan Darius Andrei 16184 2009 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:40:00

Descalificari
1 Piciu Anthony Daniel
Observatii: descalificat
17743 2009 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
2 Albu Iustin
Observatii: descalificat
17823 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 6 50 m fluture - 10 ani - Feminin (34 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Catana Maria Raeesa 17695 2009 ASC Corona 2010 Brasov 99:99:99
5 Maxim Maria Ilinca 17745 2009 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
6 Maranduca Alexia 17825 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 2
1 Spataru Azaria Ioana 17604 2009 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
2 Suciu Alexandra Ioana 17305 2003 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
4 Vlaicu Maria Victoria 16095 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:00:00
5 Rurac Miruna Veronica 17228 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:12:50
6 Ceaus Martina 17307 2003 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
7 Cretu Beatryce Ana 17047 2009 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
8 Buhlea Sofia Maria 16719 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 3
1 Babalean Iris 17229 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:59:70
2 Mariut Serena Maria 14810 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:50:00
3 Gheorghiu Anastasia Mara 17366 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:50:00
4 Brais Ana Maria 16097 2009 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:48:00
5 Olariu Alexia Ioana 15629 2009 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:49:50
6 Chirica Alexandra 17692 2009 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:50:00
7 Diaconescu Irina 17226 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:50:40
8 Romega Natalia Ioana 17227 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:00:00

Seria: 4
1 Ravar Xenia 17690 2009 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:45:00
2 Tenciu Alecsia Maria 17311 1998 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:44:00
3 Babau Ana Maria 14809 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:42:00
4 Girip Lucia 17687 2009 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:41:58
5 Branisteanu Melissa Ioana 14808 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:42:00
6 Ionescu Maya Mihaela 17365 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:43:65
7 Petre Mara 16424 2009 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:44:50
8 Ivan Cherim Ruxandra 14862 2009 ASC Corona 2010 Brasov 00:45:00

Seria: 5
1 Asaftei Daria 17300 1997 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:39:06
2 Calapod Christine 16830 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:38:00
3 Silisteanu Daria Mariuca 17310 2003 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:37:00
5 Bors Iasmina Monica 15506 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:34:50
6 Coperza Alecsandra 17689 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:37:50
7 Stegarescu Delia Cristina 16110 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:38:50

Descalificari
1 Tui Cezara Ilinca
Observatii: descalificat
17230 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:22:00
2 Trenchea Elena Miruna
Observatii: descalificat
15630 2009 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:33:00

Proba 7 50 m liber - 11 ani - Masculin (38 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Pascariu Cocos Stefan 17234 2008 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
3 Tomos Isvan Cristian 17308 1987 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
4 Ruaro Patrick 17698 2008 ASC Corona 2010 Brasov 99:99:99
5 Venis Eduard Alexandru 17416 2008 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 99:99:99
6 Manea Raul Andrei 17374 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
7 Buftea Flavian 17532 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99

Seria: 2
1 Capota Alexandru Matei 16552 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:44:98
2 Neagu Victor Matei 16976 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:43:85
3 Bucur Stefan 15896 2008 Sport Club Municipal Bacau 00:41:96
4 Horvat Alexandru Cristian 15489 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:39:21
5 Taga Octavian Andrei 16094 2008 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:39:47
6 Oancea Bogdan Alex. 16650 2008 Liceul cu program sportiv Braila 00:42:29
7 Romaniuc Mihai 16975 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:44:74
8 Benko Gabriel Luca 17306 2003 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99

Seria: 3
1 Popa Mihnea Octavian 16188 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:38:28
2 Sandu Matei 16651 2008 Liceul cu program sportiv Braila 00:37:16
3 Porfir Vlad Ioan 15112 2008 As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 00:36:69
4 Apachitei Octavian 16076 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:35:97
5 Florescu Alexandru Stefan 15834 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 00:36:15
6 Laiu Rares Stefan 15627 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:37:14
7 Trofin Luca Alexandru 16549 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:38:06
8 Chirana Andrei Nicolae 16107 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:38:96

Seria: 4
1 Farina Alfonzetti Victor 16967 2008 Palatul copiilor Constanta 00:35:42
2 Bartis Tudor Andrei 16187 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:34:61
3 Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:34:36
4 Artene Luca 14804 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:33:58
5 Pricopoaia Rares Ioan 17076 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:33:68
6 Ali Amir 16630 2008 Palatul copiilor Constanta 00:34:49
7 Farkas Daniel Mark 17039 2008 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 00:35:24
8 Zarojanu David Ionut 17079 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:35:43

Seria: 5
1 Rogoveanu Alexandru Ioan 17046 2008 Palatul copiilor Constanta 00:33:41
2 Gavrilovici Patrick 16981 2008 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:33:03
3 Ionita Mihnea George 16626 2008 Palatul copiilor Constanta 00:32:79
4 Barbu Matei Alexandru 15085 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:32:02
5 Costache Sebastian Ioan 16963 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:32:67
7 Jipescu David 15841 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:33:13
8 Barbat Vlad Stefan 15083 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:33:41

Descalificari
1 Adamescu David Andrei
Observatii: descalificat
15086 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:32:98

Proba 8 50 m liber - 11 ani - Feminin (27 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Iordache Sofia 17827 2008 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
4 Popescu Alesia Maria 17412 2008 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 99:99:99
5 Lazarev Victoria Cleopatr 17410 2008 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 99:99:99

Seria: 2
1 Cheptine Ioana Miruna 16974 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 01:01:56
2 Neagu Maria 16638 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:40:77
3 Dobre Ioana 16423 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:38:90
4 Merealbe Briana Elena 15626 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:38:45
5 Carstea Irina 16176 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:38:71
6 Mujdei Ioana Daria 15623 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:40:58
7 Rogoza Carmen Ionela 16649 2008 Liceul cu program sportiv Braila 00:41:51
8 Prifti Sophia Maria 17607 2008 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Seria: 3
1 Vilciu Raluca Maria 16186 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:37:81
2 Ostafe Maria Giulia 14573 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:36:89
3 Oprisan Maria Isabela 16556 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:36:64
4 Baciu Amalia Georgiana 17081 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:35:53
5 Fortu Alesia Maria 16932 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:35:66
6 Batrinu Gabriela Bianca 16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 00:36:87
7 Ardelean Ana Maria 16548 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:37:11
8 Mardaru Klara Stefania 14523 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:38:20

Seria: 4
1 Amariei Rianna 17080 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:33:40
2 Georgescu Ioana 17074 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:33:08
3 Munteanu Mihaela 15840 2008 Cl. Sp. MEDGIDIA 00:32:01
4 Alexa Daria 17077 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:31:29
5 Stefura Ingrid 14803 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:31:70
6 Prisecariu Aissia Claudia 17078 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:32:13
7 Sarbu Alexandra 16628 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 00:33:34
8 Doncila Daria Nicole 16555 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:35:26

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m bras - 10 ani - Feminin (34 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Catana Maria Raeesa 17695 2009 ASC Corona 2010 Brasov 99:99:99
5 Maxim Maria Ilinca 17745 2009 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
6 Maranduca Alexia 17825 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 2
1 Buhlea Sofia Maria 16719 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
2 Cretu Beatryce Ana 17047 2009 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
3 Ceaus Martina 17307 2003 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
4 Rurac Miruna Veronica 17228 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:08:40
5 Tui Cezara Ilinca 17230 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:09:80
6 Suciu Alexandra Ioana 17305 2003 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
7 Spataru Azaria Ioana 17604 2009 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
8 Vranceanu Daria Maria 16730 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 3
1 Diaconescu Irina 17226 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:07:50
2 Brais Ana Maria 16097 2009 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:00:00
3 Chirica Alexandra 17692 2009 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:56:00
4 Babau Ana Maria 14809 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:54:00
5 Petre Mara 16424 2009 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:55:00
6 Babalean Iris 17229 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:58:70
7 Vlaicu Maria Victoria 16095 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:05:00
8 Romega Natalia Ioana 17227 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:08:00

Seria: 4
1 Mariut Serena Maria 14810 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:52:00
2 Calapod Christine 16830 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:49:00
3 Stegarescu Delia Cristina 16110 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:48:00
4 Ionescu Maya Mihaela 17365 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:47:87
5 Gheorghiu Anastasia Mara 17366 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:48:00
6 Olariu Alexia Ioana 15629 2009 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:49:00
7 Ivan Cherim Ruxandra 14862 2009 ASC Corona 2010 Brasov 00:50:00
8 Ravar Xenia 17690 2009 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:53:00

Seria: 5
1 Coperza Alecsandra 17689 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:46:00
3 Asaftei Daria 17300 1997 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:43:90
4 Silisteanu Daria Mariuca 17310 2003 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:43:00
5 Tenciu Alecsia Maria 17311 1998 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:43:00
6 Branisteanu Melissa Ioana 14808 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:45:00
7 Bors Iasmina Monica 15506 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:45:00
8 Trenchea Elena Miruna 15630 2009 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:46:00

Proba 2 50 m bras - 10 ani - Masculin (49 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Albu Iustin 17823 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
4 Piciu Anthony Daniel 17743 2009 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
5 Oloeanu Bogdan 17744 2009 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99

Seria: 2
2 Cocias Samuel Ludovic 16715 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
3 Lupu George Cristian 16726 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
5 Jicu Alexandru Ioan 15897 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
6 Rusu Yanis Stefan 16717 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
7 Marcu David Andrei 17742 2009 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99

Seria: 3
1 Birsan Albert 17605 2009 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
2 Bokor Ruben Peter 17304 2002 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
3 Diaconescu Vlad 17216 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:07:50
4 Rusu Razvan Stefan 17667 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:00:00
5 Costache Alexandru 17697 2009 ASC Corona 2010 Brasov 01:00:00
6 Artiano Salvatore Angelo 17303 2003 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
7 Nechifor Gabriel Alexandr 17258 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
8 Cindescu Alexandru Florin 17606 2009 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Seria: 4
1 Benchea Cristian Stefan 16098 2009 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:00:00
2 Gheorghe Mario Alexandru 17363 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:57:00
3 Ursan Enache Denis 17674 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:56:00
4 Plesu Razvan 17685 2009 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:55:17
5 Atudorei Adrian Marian 17219 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:56:00
6 Bisceanu Alexandru 17368 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:56:24
7 Romega Rares Bogdan 17217 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:57:70
8 Pochiu Dragos Paul 17668 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:00:00

Seria: 5
1 Serban Andrei Ovidiu 17370 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:54:00
2 Miros Vlad Casian 17218 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:53:50
3 Strimbu Cristian 17372 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:53:00
4 Nicut David 17373 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:52:00
5 Ginghina Rares Ionut 17820 2009 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:52:12
6 Popescu David Ioan 17215 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:53:30
7 Moussa Georges 17369 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:53:80
8 Ulianov Tudor Gabriel 17364 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:55:00

Seria: 6
1 Leu Stefan Alexandru 17367 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:50:31
2 Ciocan Darius Andrei 16184 2009 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:50:00
3 Moise Alexandru 16080 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:49:00
4 Martin Lucas 14873 2009 ASC Corona 2010 Brasov 00:48:00
5 Fekete Magor 16561 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:49:00
6 Falca Albert Daniel 16078 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:49:00
7 Spataru Petru Marius 17309 1970 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:50:00
8 Bujoreanu Razvan Gabriel 17371 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:52:00

Seria: 7
1 Grigorcea Ianis Luca 15631 2009 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:47:80
2 Bumbac Eduard Gabriel 17139 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 00:45:45
3 Borcea Robert Nicolae 16079 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:44:00
4 Ionita Rares Andrei 15505 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:43:00
5 Nistor Darius Mircea 14867 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:44:00
6 Banu Robert Constantin 15495 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:44:00
7 Iorga Damian 16108 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:47:00
8 Malinescu Andrei 15628 2009 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:48:00

Descalificari
1 Silivestru Matei Gabriel
Observatii: descalificat
17603 2009 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 3 200 m liber - 11 ani - Feminin (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Iordache Sofia 17827 2008 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
4 Popescu Alesia Maria 17412 2008 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 99:99:99
5 Lazarev Victoria Cleopatr 17410 2008 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 99:99:99

Seria: 2
1 Cheptine Ioana Miruna 16974 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 04:30:73
2 Mujdei Ioana Daria 15623 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 03:19:36
3 Neagu Maria 16638 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:13:21
4 Batrinu Gabriela Bianca 16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 03:11:84
5 Carstea Irina 16176 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 03:12:50
6 Dobre Ioana 16423 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 03:14:91
7 Rogoza Carmen Ionela 16649 2008 Liceul cu program sportiv Braila 03:34:22

Seria: 3
1 Merealbe Briana Elena 15626 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 03:00:38
2 Vilciu Raluca Maria 16186 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:57:61
3 Oprisan Maria Isabela 16556 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 02:53:90
4 Doncila Daria Nicole 16555 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 02:47:03
5 Ardelean Ana Maria 16548 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 02:50:12
6 Fortu Alesia Maria 16932 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 02:54:14
7 Mardaru Klara Stefania 14523 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:59:39
8 Ostafe Maria Giulia 14573 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 03:01:72

Seria: 4
1 Stefura Ingrid 14803 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:41:26
2 Sarbu Alexandra 16628 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 02:38:42
3 Prisecariu Aissia Claudia 17078 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:35:83
4 Georgescu Ioana 17074 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:31:31
5 Munteanu Mihaela 15840 2008 Cl. Sp. MEDGIDIA 02:34:59
6 Alexa Daria 17077 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:36:30
7 Amariei Rianna 17080 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:39:15
8 Baciu Amalia Georgiana 17081 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:46:61

Descalificari
1 Milea Ana Iustina
Observatii: abandon
16722 2008 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
2 Prifti Sophia Maria
Observatii: abandon
17607 2008 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 4 200 m liber - 11 ani - Masculin (38 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Pascariu Cocos Stefan 17234 2008 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
3 Tomos Isvan Cristian 17308 1987 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
4 Ruaro Patrick 17698 2008 ASC Corona 2010 Brasov 99:99:99
5 Venis Eduard Alexandru 17416 2008 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 99:99:99
6 Manea Raul Andrei 17374 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
7 Buftea Flavian 17532 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99

Seria: 2
1 Romaniuc Mihai 16975 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 03:51:84
2 Capota Alexandru Matei 16552 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 03:36:75
3 Sandu Matei 16651 2008 Liceul cu program sportiv Braila 03:24:62
4 Taga Octavian Andrei 16094 2008 Clubul Sportiv Municipal Bacau 03:19:58
5 Bucur Stefan 15896 2008 Sport Club Municipal Bacau 03:23:44
6 Oancea Bogdan Alex. 16650 2008 Liceul cu program sportiv Braila 03:32:59
7 Neagu Victor Matei 16976 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 03:39:73
8 Benko Gabriel Luca 17306 2003 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99

Seria: 3
1 Trofin Luca Alexandru 16549 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 03:09:06
2 Porfir Vlad Ioan 15112 2008 As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 03:04:70
3 Apachitei Octavian 16076 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:59:16
4 Horvat Alexandru Cristian 15489 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:54:84
5 Farkas Daniel Mark 17039 2008 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 02:56:66
6 Laiu Rares Stefan 15627 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 03:03:09
7 Popa Mihnea Octavian 16188 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 03:08:17
8 Chirana Andrei Nicolae 16107 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:11:33

Seria: 4
1 Florescu Alexandru Stefan 15834 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 02:49:68
2 Ali Amir 16630 2008 Palatul copiilor Constanta 02:48:24
3 Bartis Tudor Andrei 16187 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:47:20
4 Barbu Matei Alexandru 15085 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 02:43:73
5 Ionita Mihnea George 16626 2008 Palatul copiilor Constanta 02:46:49
6 Gavrilovici Patrick 16981 2008 Clubul Sportiv Universitar Suceava 02:47:21
7 Farina Alfonzetti Victor 16967 2008 Palatul copiilor Constanta 02:48:72
8 Rogoveanu Alexandru Ioan 17046 2008 Palatul copiilor Constanta 02:51:89

Seria: 5
1 Zarojanu David Ionut 17079 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:41:90
2 Costache Sebastian Ioan 16963 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 02:39:87
3 Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:38:31
4 Jipescu David 15841 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 02:33:51
5 Adamescu David Andrei 15086 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 02:34:46
6 Pricopoaia Rares Ioan 17076 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:39:81
7 Artene Luca 14804 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:40:59
8 Barbat Vlad Stefan 15083 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 02:42:83

Proba 5 50 m liber - 10 ani - Feminin (35 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Maranduca Alexia 17825 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
3 Maxim Maria Ilinca 17745 2009 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
4 Vranceanu Daria Maria 16730 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
6 Catana Maria Raeesa 17695 2009 ASC Corona 2010 Brasov 99:99:99

Seria: 2
1 Spataru Azaria Ioana 17604 2009 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
2 Ravar Xenia 17690 2009 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
3 Suciu Alexandra Ioana 17305 2003 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
4 Tui Cezara Ilinca 17230 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:56:80
5 Ceaus Martina 17307 2003 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
6 Chirica Alexandra 17692 2009 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
7 Cretu Beatryce Ana 17047 2009 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Seria: 3
1 Babalean Iris 17229 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:45:10
2 Romega Natalia Ioana 17227 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:40:30
3 Ivan Cherim Ruxandra 14862 2009 ASC Corona 2010 Brasov 00:40:00
4 Girip Lucia 17687 2009 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:38:67
5 Mariut Serena Maria 14810 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:40:00
6 Diaconescu Irina 17226 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:40:30
7 Vlaicu Maria Victoria 16095 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:44:00
8 Rurac Miruna Veronica 17228 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:53:80

Seria: 4
1 Babau Ana Maria 14809 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:38:00
2 Gheorghiu Anastasia Mara 17366 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:00
4 Calapod Christine 16830 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:36:00
5 Olariu Alexia Ioana 15629 2009 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:36:50
6 Stegarescu Delia Cristina 16110 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:37:00
7 Branisteanu Melissa Ioana 14808 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:38:00
8 Petre Mara 16424 2009 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:38:50

Seria: 5
1 Coperza Alecsandra 17689 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:35:50
2 Ionescu Maya Mihaela 17365 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:34:96
3 Bors Iasmina Monica 15506 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:34:00
4 Silisteanu Daria Mariuca 17310 2003 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:31:50
5 Trenchea Elena Miruna 15630 2009 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:32:00
6 Tenciu Alecsia Maria 17311 1998 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:34:50
7 Asaftei Daria 17300 1997 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:35:08

Descalificari
1 Buhlea Sofia Maria
Observatii: descalificat
16719 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
2 Brais Ana Maria
Observatii: descalificat
16097 2009 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:36:00

Proba 6 50 m liber - 10 ani - Masculin (50 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Piciu Anthony Daniel 17743 2009 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
5 Oloeanu Bogdan 17744 2009 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99

Seria: 2
1 Marcu David Andrei 17742 2009 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
2 Rusu Yanis Stefan 16717 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
3 Jicu Alexandru Ioan 15897 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
4 Cindescu Alexandru Florin 17606 2009 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
5 Silivestru Matei Gabriel 17603 2009 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
6 Lupu George Cristian 16726 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
7 Cocias Samuel Ludovic 16715 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 3
1 Bokor Ruben Peter 17304 2002 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
2 Nechifor Gabriel Alexandr 17258 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:48:80
3 Plesu Razvan 17685 2009 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:44:22
4 Ciobanescu Mario 17686 2009 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:43:60
5 Costache Alexandru 17697 2009 ASC Corona 2010 Brasov 00:44:00
6 Bisceanu Alexandru 17368 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:44:23
7 Artiano Salvatore Angelo 17303 2003 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
8 Birsan Albert 17605 2009 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Seria: 4
1 Ursan Enache Denis 17674 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:42:00
2 Miros Vlad Casian 17218 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:41:60
3 Rusu Razvan Stefan 17667 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:40:00
4 Romega Rares Bogdan 17217 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:40:00
5 Pochiu Dragos Paul 17668 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:40:00
6 Atudorei Adrian Marian 17219 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:41:10
7 Benchea Cristian Stefan 16098 2009 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:42:00
8 Gheorghe Mario Alexandru 17363 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:43:00

Seria: 5
1 Bujoreanu Razvan Gabriel 17371 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:39:00
2 Martin Lucas 14873 2009 ASC Corona 2010 Brasov 00:38:00
3 Nicut David 17373 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:00
4 Spataru Petru Marius 17309 1970 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:37:90
5 Strimbu Cristian 17372 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:00
6 Ulianov Tudor Gabriel 17364 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:00
7 Serban Andrei Ovidiu 17370 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:39:00
8 Diaconescu Vlad 17216 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:39:40

Seria: 6
1 Ginghina Rares Ionut 17820 2009 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:37:26
2 Falca Albert Daniel 16078 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:36:00
3 Ciocan Darius Andrei 16184 2009 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:36:00
4 Grigorcea Ianis Luca 15631 2009 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:35:90
5 Nistor Darius Mircea 14867 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:36:00
6 Moise Alexandru 16080 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:36:00
7 Moussa Georges 17369 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:36:25
8 Popescu David Ioan 17215 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:37:70

Seria: 7
1 Leu Stefan Alexandru 17367 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:35:45
2 Ionita Rares Andrei 15505 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:34:00
3 Banu Robert Constantin 15495 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:33:00
4 Fekete Magor 16561 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:32:00
5 Borcea Robert Nicolae 16079 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:32:00
6 Bumbac Eduard Gabriel 17139 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 00:33:23
7 Iorga Damian 16108 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:34:00
8 Malinescu Andrei 15628 2009 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:35:50

Descalificari
1 Albu Iustin
Observatii: descalificat
17823 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 2


Proba 1 50 m spate - 11 ani - Feminin (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Iordache Sofia 17827 2008 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
4 Popescu Alesia Maria 17412 2008 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 99:99:99
5 Lazarev Victoria Cleopatr 17410 2008 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 99:99:99
6 Milea Ana Iustina 16722 2008 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 2
1 Cheptine Ioana Miruna 16974 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:56:43
2 Dobre Ioana 16423 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:49:24
4 Batrinu Gabriela Bianca 16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 00:44:97
5 Merealbe Briana Elena 15626 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:45:01
6 Mujdei Ioana Daria 15623 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:45:74
7 Rogoza Carmen Ionela 16649 2008 Liceul cu program sportiv Braila 00:50:22
8 Prifti Sophia Maria 17607 2008 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Seria: 3
1 Fortu Alesia Maria 16932 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:42:85
2 Vilciu Raluca Maria 16186 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:42:54
3 Oprisan Maria Isabela 16556 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:41:19
4 Doncila Daria Nicole 16555 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:40:39
5 Baciu Amalia Georgiana 17081 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:40:52
6 Ostafe Maria Giulia 14573 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:42:08
7 Mardaru Klara Stefania 14523 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:42:64
8 Carstea Irina 16176 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:44:55

Seria: 4
1 Ardelean Ana Maria 16548 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:38:90
2 Georgescu Ioana 17074 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:36:48
3 Alexa Daria 17077 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:36:31
4 Prisecariu Aissia Claudia 17078 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:34:42
5 Amariei Rianna 17080 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:36:06
6 Stefura Ingrid 14803 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:36:40
7 Munteanu Mihaela 15840 2008 Cl. Sp. MEDGIDIA 00:37:47
8 Sarbu Alexandra 16628 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 00:39:43

Descalificari
1 Neagu Maria
Observatii: scutit medical
16638 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:45:36

Proba 2 50 m spate - 11 ani - Masculin (37 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Buftea Flavian 17532 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99
3 Manea Raul Andrei 17374 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
4 Venis Eduard Alexandru 17416 2008 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 99:99:99
5 Tomos Isvan Cristian 17308 2008 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
6 Pascariu Cocos Stefan 17234 2008 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99

Seria: 2
1 Benko Gabriel Luca 17306 2008 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
2 Neagu Victor Matei 16976 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:51:63
3 Chirana Andrei Nicolae 16107 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:48:14
4 Taga Octavian Andrei 16094 2008 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:45:91
5 Romaniuc Mihai 16975 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:48:12
6 Oancea Bogdan Alex. 16650 2008 Liceul cu program sportiv Braila 00:49:62
7 Capota Alexandru Matei 16552 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:52:68
8 Ruaro Patrick 17698 2008 ASC Corona 2010 Brasov 99:99:99

Seria: 3
1 Laiu Rares Stefan 15627 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:44:87
2 Zarojanu David Ionut 17079 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:43:84
3 Farina Alfonzetti Victor 16967 2008 Palatul copiilor Constanta 00:42:43
4 Florescu Alexandru Stefan 15834 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 00:41:72
5 Porfir Vlad Ioan 15112 2008 As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 00:42:22
6 Trofin Luca Alexandru 16549 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:43:07
7 Apachitei Octavian 16076 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:44:06
8 Sandu Matei 16651 2008 Liceul cu program sportiv Braila 00:45:78

Seria: 4
1 Popa Mihnea Octavian 16188 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:40:80
2 Horvat Alexandru Cristian 15489 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:40:34
3 Barbat Vlad Stefan 15083 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:39:70
4 Gavrilovici Patrick 16981 2008 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:39:08
5 Ali Amir 16630 2008 Palatul copiilor Constanta 00:39:40
6 Rogoveanu Alexandru Ioan 17046 2008 Palatul copiilor Constanta 00:39:88
7 Costache Sebastian Ioan 16963 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:40:59
8 Farkas Daniel Mark 17039 2008 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 00:40:84

Seria: 5
1 Adamescu David Andrei 15086 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:39:06
2 Jipescu David 15841 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:38:40
3 Artene Luca 14804 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:37:89
4 Ionita Mihnea George 16626 2008 Palatul copiilor Constanta 00:36:05
5 Bartis Tudor Andrei 16187 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:37:53
6 Pricopoaia Rares Ioan 17076 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:37:90
7 Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:38:87
8 Barbu Matei Alexandru 15085 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:39:07

Proba 3 200 m liber - 10 ani - Masculin (50 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Albu Iustin 17823 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
4 Piciu Anthony Daniel 17743 2009 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
5 Oloeanu Bogdan 17744 2009 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99

Seria: 2
1 Marcu David Andrei 17742 2009 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
2 Rusu Yanis Stefan 16717 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
3 Jicu Alexandru Ioan 15897 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
4 Cindescu Alexandru Florin 17606 2009 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
5 Silivestru Matei Gabriel 17603 2009 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
6 Lupu George Cristian 16726 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
7 Cocias Samuel Ludovic 16715 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 3
1 Ciobanescu Mario 17686 2009 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
3 Artiano Salvatore Angelo 17303 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
4 Gheorghe Mario Alexandru 17363 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 03:30:00
5 Costache Alexandru 17697 2009 ASC Corona 2010 Brasov 03:30:00
6 Bokor Ruben Peter 17304 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
7 Plesu Razvan 17685 2009 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
8 Birsan Albert 17605 2009 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Seria: 4
1 Rusu Razvan Stefan 17667 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:25:00
2 Atudorei Adrian Marian 17219 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 03:24:50
3 Bisceanu Alexandru 17368 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 03:20:60
4 Bujoreanu Razvan Gabriel 17371 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 03:20:00
5 Benchea Cristian Stefan 16098 2009 Clubul Sportiv Municipal Bacau 03:20:00
6 Miros Vlad Casian 17218 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 03:22:00
7 Pochiu Dragos Paul 17668 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:25:00
8 Ursan Enache Denis 17674 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:25:00

Seria: 5
1 Serban Andrei Ovidiu 17370 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 03:18:00
2 Nicut David 17373 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 03:15:00
3 Ulianov Tudor Gabriel 17364 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 03:11:00
4 Romega Rares Bogdan 17217 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 03:10:60
5 Strimbu Cristian 17372 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 03:11:00
6 Diaconescu Vlad 17216 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 03:14:00
7 Martin Lucas 14873 2009 ASC Corona 2010 Brasov 03:16:00
8 Ginghina Rares Ionut 17820 2009 Clubul Sportiv Municipal Galati 03:18:00

Seria: 6
1 Moussa Georges 17369 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 03:02:00
2 Moise Alexandru 16080 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:00:00
3 Bumbac Eduard Gabriel 17139 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 02:55:52
4 Nistor Darius Mircea 14867 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:55:00
5 Malinescu Andrei 15628 2009 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 02:55:00
6 Ciocan Darius Andrei 16184 2009 Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:59:00
7 Spataru Petru Marius 17309 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 03:00:00
8 Falca Albert Daniel 16078 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:05:00

Seria: 7
1 Leu Stefan Alexandru 17367 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 02:50:45
2 Ionita Rares Andrei 15505 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:50:00
3 Fekete Magor 16561 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:40:00
4 Borcea Robert Nicolae 16079 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:38:00
5 Banu Robert Constantin 15495 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:38:00
6 Grigorcea Ianis Luca 15631 2009 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 02:45:00
7 Iorga Damian 16108 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:50:00
8 Popescu David Ioan 17215 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 02:54:50

Descalificari
1 Nechifor Gabriel Alexandr
Observatii: abandon
17258 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99

Proba 4 200 m liber - 10 ani - Feminin (35 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Maxim Maria Ilinca 17745 2009 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
4 Vranceanu Daria Maria 16730 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
6 Catana Maria Raeesa 17695 2009 ASC Corona 2010 Brasov 99:99:99

Seria: 2
1 Spataru Azaria Ioana 17604 2009 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
2 Suciu Alexandra Ioana 17305 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
3 Tui Cezara Ilinca 17230 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 04:07:00
4 Vlaicu Maria Victoria 16095 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:45:00
5 Rurac Miruna Veronica 17228 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 03:55:00
6 Ceaus Martina 17307 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
7 Cretu Beatryce Ana 17047 2009 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
8 Buhlea Sofia Maria 16719 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 3
1 Chirica Alexandra 17692 2009 Clubul Sportiv Municipal Brasov 03:29:00
2 Olariu Alexia Ioana 15629 2009 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 03:20:00
3 Babau Ana Maria 14809 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:15:00
4 Gheorghiu Anastasia Mara 17366 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 03:15:00
5 Petre Mara 16424 2009 Clubul Sportiv Municipal Brasov 03:15:00
6 Brais Ana Maria 16097 2009 Clubul Sportiv Municipal Bacau 03:20:00
7 Babalean Iris 17229 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 03:25:00
8 Girip Lucia 17687 2009 Clubul Sportiv Municipal Braila 03:30:00

Seria: 4
1 Ravar Xenia 17690 2009 Clubul Sportiv Municipal Brasov 03:12:00
2 Romega Natalia Ioana 17227 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 03:10:80
4 Calapod Christine 16830 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:05:00
5 Stegarescu Delia Cristina 16110 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:05:00
6 Mariut Serena Maria 14810 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:10:00
7 Diaconescu Irina 17226 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 03:11:30
8 Ivan Cherim Ruxandra 14862 2009 ASC Corona 2010 Brasov 03:13:00

Seria: 5
1 Branisteanu Melissa Ioana 14808 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:59:00
2 Bors Iasmina Monica 15506 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:44:00
3 Coperza Alecsandra 17689 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 02:40:00
4 Trenchea Elena Miruna 15630 2009 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 02:30:00
5 Silisteanu Daria Mariuca 17310 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:35:00
6 Ionescu Maya Mihaela 17365 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 02:43:67
7 Tenciu Alecsia Maria 17311 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:48:00
8 Asaftei Daria 17300 2009 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 03:00:00

Descalificari
1 Maranduca Alexia
Observatii: abandon
17825 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 5 50 m fluture - 11 ani - Masculin (38 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Pascariu Cocos Stefan 17234 2008 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
3 Tomos Isvan Cristian 17308 2008 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
4 Venis Eduard Alexandru 17416 2008 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 99:99:99
5 Zarojanu David Ionut 17079 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
6 Manea Raul Andrei 17374 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
7 Buftea Flavian 17532 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99

Seria: 2
1 Benko Gabriel Luca 17306 2008 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
2 Oancea Bogdan Alex. 16650 2008 Liceul cu program sportiv Braila 00:57:22
3 Neagu Victor Matei 16976 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:54:20
4 Chirana Andrei Nicolae 16107 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:47:99
5 Sandu Matei 16651 2008 Liceul cu program sportiv Braila 00:49:88
6 Capota Alexandru Matei 16552 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:54:59
7 Romaniuc Mihai 16975 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:59:11
8 Ruaro Patrick 17698 2008 ASC Corona 2010 Brasov 99:99:99

Seria: 3
1 Taga Octavian Andrei 16094 2008 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:46:06
2 Bucur Stefan 15896 2008 Sport Club Municipal Bacau 00:43:75
3 Laiu Rares Stefan 15627 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:41:80
4 Ali Amir 16630 2008 Palatul copiilor Constanta 00:41:18
5 Horvat Alexandru Cristian 15489 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:41:49
6 Trofin Luca Alexandru 16549 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:42:80
7 Apachitei Octavian 16076 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:45:01
8 Porfir Vlad Ioan 15112 2008 As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 00:46:81

Seria: 4
1 Farina Alfonzetti Victor 16967 2008 Palatul copiilor Constanta 00:40:93
2 Farkas Daniel Mark 17039 2008 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 00:40:30
3 Ionita Mihnea George 16626 2008 Palatul copiilor Constanta 00:38:39
4 Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:37:55
5 Barbat Vlad Stefan 15083 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:37:65
6 Rogoveanu Alexandru Ioan 17046 2008 Palatul copiilor Constanta 00:38:90
7 Popa Mihnea Octavian 16188 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:40:74
8 Florescu Alexandru Stefan 15834 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 00:40:97

Seria: 5
1 Artene Luca 14804 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:36:68
2 Gavrilovici Patrick 16981 2008 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:36:09
3 Bartis Tudor Andrei 16187 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:35:59
4 Adamescu David Andrei 15086 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:35:27
5 Costache Sebastian Ioan 16963 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:35:33
6 Pricopoaia Rares Ioan 17076 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:35:86
7 Barbu Matei Alexandru 15085 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:36:49
8 Jipescu David 15841 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:37:27

Proba 6 50 m fluture - 11 ani - Feminin (27 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Iordache Sofia 17827 2008 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
4 Popescu Alesia Maria 17412 2008 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 99:99:99
5 Lazarev Victoria Cleopatr 17410 2008 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 99:99:99

Seria: 2
1 Cheptine Ioana Miruna 16974 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 01:17:48
2 Dobre Ioana 16423 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:52:14
3 Vilciu Raluca Maria 16186 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:46:55
4 Batrinu Gabriela Bianca 16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 00:44:46
5 Mujdei Ioana Daria 15623 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:46:07
6 Carstea Irina 16176 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:49:83
7 Rogoza Carmen Ionela 16649 2008 Liceul cu program sportiv Braila 00:58:40
8 Prifti Sophia Maria 17607 2008 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Seria: 3
1 Fortu Alesia Maria 16932 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:42:71
2 Ostafe Maria Giulia 14573 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:42:57
3 Merealbe Briana Elena 15626 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:40:91
4 Mardaru Klara Stefania 14523 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:39:26
5 Doncila Daria Nicole 16555 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:40:10
7 Baciu Amalia Georgiana 17081 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:42:59
8 Oprisan Maria Isabela 16556 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:43:91

Seria: 4
1 Amariei Rianna 17080 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:38:21
2 Alexa Daria 17077 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:37:25
3 Munteanu Mihaela 15840 2008 Cl. Sp. MEDGIDIA 00:36:16
4 Prisecariu Aissia Claudia 17078 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:34:19
5 Stefura Ingrid 14803 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:35:07
6 Georgescu Ioana 17074 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:36:49
7 Ardelean Ana Maria 16548 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:37:48
8 Sarbu Alexandra 16628 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:64

Descalificari
1 Neagu Maria
Observatii: scutit medical
16638 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:41:69

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 200 m mixt - 11 ani - Feminin (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Iordache Sofia 17827 2008 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
4 Popescu Alesia Maria 17412 2008 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 99:99:99
5 Lazarev Victoria Cleopatr 17410 2008 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 99:99:99
6 Milea Ana Iustina 16722 2008 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 2
1 Dobre Ioana 16423 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
2 Fortu Alesia Maria 16932 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
3 Cheptine Ioana Miruna 16974 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99
4 Rogoza Carmen Ionela 16649 2008 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
5 Merealbe Briana Elena 15626 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99
6 Mujdei Ioana Daria 15623 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99
7 Carstea Irina 16176 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
8 Prifti Sophia Maria 17607 2008 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Seria: 3
1 Vilciu Raluca Maria 16186 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 03:27:00
2 Ostafe Maria Giulia 14573 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 03:19:00
3 Oprisan Maria Isabela 16556 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 03:16:91
4 Doncila Daria Nicole 16555 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 03:13:65
5 Sarbu Alexandra 16628 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 03:15:00
6 Ardelean Ana Maria 16548 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 03:17:78
8 Batrinu Gabriela Bianca 16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Seria: 4
1 Mardaru Klara Stefania 14523 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:08:00
2 Amariei Rianna 17080 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 03:00:00
3 Alexa Daria 17077 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:55:00
4 Prisecariu Aissia Claudia 17078 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:51:00
5 Georgescu Ioana 17074 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:52:00
6 Munteanu Mihaela 15840 2008 Cl. Sp. MEDGIDIA 02:58:00
7 Stefura Ingrid 14803 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:05:00
8 Baciu Amalia Georgiana 17081 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 03:10:00

Descalificari
1 Neagu Maria
Observatii: scutit medical
16638 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:23:00

Proba 2 200 m mixt - 11 ani - Masculin (38 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ali Amir 16630 2008 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
3 Rogoveanu Alexandru Ioan 17046 2008 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
5 Farina Alfonzetti Victor 16967 2008 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
6 Ionita Mihnea George 16626 2008 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
7 Bucur Stefan 15896 2008 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 2
1 Costache Sebastian Ioan 16963 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
2 Adamescu David Andrei 15086 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
3 Barbu Matei Alexandru 15085 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
4 Neagu Victor Matei 16976 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99
5 Laiu Rares Stefan 15627 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99
6 Barbat Vlad Stefan 15083 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
7 Jipescu David 15841 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
8 Venis Eduard Alexandru 17416 2008 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 99:99:99

Seria: 3
1 Benko Gabriel Luca 17306 2008 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
2 Sandu Matei 16651 2008 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
3 Capota Alexandru Matei 16552 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 04:07:00
4 Taga Octavian Andrei 16094 2008 Clubul Sportiv Municipal Bacau 03:30:00
5 Buftea Flavian 17532 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 03:45:00
6 Oancea Bogdan Alex. 16650 2008 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
7 Tomos Isvan Cristian 17308 2008 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
8 Romaniuc Mihai 16975 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99

Seria: 4
1 Ruaro Patrick 17698 2008 ASC Corona 2010 Brasov 03:25:00
2 Apachitei Octavian 16076 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:20:00
3 Porfir Vlad Ioan 15112 2008 As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 03:18:83
4 Horvat Alexandru Cristian 15489 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:15:00
5 Florescu Alexandru Stefan 15834 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 03:15:50
6 Popa Mihnea Octavian 16188 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 03:20:00
7 Manea Raul Andrei 17374 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 03:24:35
8 Trofin Luca Alexandru 16549 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 03:26:36

Seria: 5
1 Zarojanu David Ionut 17079 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 03:10:00
2 Farkas Daniel Mark 17039 2008 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 03:05:95
3 Bartis Tudor Andrei 16187 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:56:00
4 Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:51:00
5 Pricopoaia Rares Ioan 17076 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:52:00
6 Gavrilovici Patrick 16981 2008 Clubul Sportiv Universitar Suceava 02:56:00
7 Artene Luca 14804 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:10:00
8 Chirana Andrei Nicolae 16107 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:14:00

Descalificari
1 Pascariu Cocos Stefan
Observatii: neprezentat
17234 2008 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99