Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Moraru Karina Andreea | 16654 | 2007 | Liceul cu program sportiv Braila | 99:99:99 |
4 | Pintea Elena Andrada | 16972 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 00:49:87 |
5 | Pascu Ariana Ioana | 16652 | 2007 | Liceul cu program sportiv Braila | 99:99:99 |
6 | Matei Teodora Ana Maria | 15958 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Hotoleanu Daria Teodora | 16973 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 00:45:73 |
2 | Moldovan Alexia Florina | 16199 | 2007 | Turcia | 00:43:82 |
3 | Visan Cristina Bianca | 14649 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:41:98 |
4 | Tudor Iemima | 17011 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:40:58 |
5 | Uta Daria Irina | 17012 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:40:97 |
6 | Botez Ioana Alexandra | 15490 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:42:60 |
7 | Amariei Natalia Ecaterina | 16971 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 00:45:38 |
8 | Iavorschi Ana Loredana | 16970 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 00:47:94 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Sava Carla Ioana | 15968 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:40:32 |
2 | Timofte Rebeca | 15633 | 2007 | Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt | 00:40:06 |
3 | Saniuta Monia Alexandra | 16179 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:39:88 |
4 | Zamfir Miruna Gabriela | 16174 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:39:35 |
5 | Achim Ema | 15475 | 2007 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:39:59 |
6 | Secoban Natalia Andreea | 16285 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 00:39:98 |
7 | Toba Andreea Atalina | 16473 | 2007 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 00:40:19 |
8 | Zaharia Alessia Georgiana | 15819 | 2007 | Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt | 00:40:42 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Stamate Daria Maria | 14528 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 00:39:24 |
2 | Nicolae Melania Ana Maria | 15432 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:39:01 |
3 | Girovanu Andrea Denisa | 15922 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 00:38:84 |
4 | Circiu Gabriela Melania | 15985 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:38:38 |
5 | Zsebe Anna Ilona | 15855 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:38:53 |
6 | Salcudean Raluca Elena | 15857 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:38:92 |
7 | Hodut Iasmina Nicoleta | 16483 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:39:05 |
8 | Raceanu Elena Alexandra | 16237 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:39:33 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Soare Ana Maria | 13495 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:38:34 |
2 | Vulturescu Alessia Ioana | 16303 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:37:98 |
3 | Maican Alexandra Maria | 16159 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:37:86 |
4 | Carpenis Sidonia Elena | 15822 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:37:84 |
5 | Moldovan Iasmina | 16014 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:37:84 |
6 | Roman Karina Alexandra | 16010 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:37:89 |
7 | Cazan Renata | 14910 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:38:22 |
8 | Craciun Nicola Aiana | 15877 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:38:37 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Furtuna Maria | 15947 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:37:56 |
2 | Telegeanu Ioana Andreea | 16232 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:37:52 |
3 | Tudorescu Afroditi Maria | 15056 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:37:27 |
4 | Traistaru Amalia Andreea | 15246 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:37:22 |
5 | Melenciuc Sarah Teodora | 15945 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:37:26 |
6 | Nagy Etelka Abigel | 16354 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 00:37:31 |
7 | Varro Henrietta | 16933 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:37:55 |
8 | Stanemir Denissa Alexia | 16457 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:37:57 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Minea Irina | 15672 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:37:15 |
2 | Degeratu Andrada Georgian | 15900 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 00:37:12 |
3 | Mustata Ana Gabriela | 16455 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:37:08 |
5 | Stanescu Mihaela Jaqeline | 14586 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:37:06 |
6 | Szekeres Arienn | 15671 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:37:09 |
7 | Dragoi Maria | 16242 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:37:12 |
8 | Petrea Andreea Lacramiora | 15718 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:37:21 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Popa Maria Roberta | 16164 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:36:81 |
2 | Hrib Maria | 15591 | 2007 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:36:74 |
3 | Bolocan Alexandra Nicolet | 16989 | 2007 | Swimming Team Bucuresti | 00:36:63 |
4 | Costandache Carolina | 15715 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:36:60 |
5 | Tatar Maia | 16345 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 00:36:61 |
6 | Maftei Denisa | 14797 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:36:69 |
7 | Curticapean Irisz Antonia | 15673 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:36:79 |
8 | Iosub Elisabeta Florentin | 16287 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 00:36:89 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Anghel Alexandra Irina | 16148 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:36:55 |
2 | Croitoru Adela Ioana | 16153 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:36:48 |
3 | Sabau Ingrid Monica | 15886 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:36:45 |
4 | Zima Maria Alina | 16244 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:36:25 |
5 | Herban Maria Denisa | 15800 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:36:36 |
6 | Berinde Mara | 15885 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:36:45 |
7 | Cozma Roberta Alexandra | 15782 | 2007 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:36:51 |
8 | Rogojanu Sara | 15911 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:36:56 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Popa Catinca Elena | 16484 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:36:19 |
2 | Bogatean Sara Gloria | 16278 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:36:07 |
3 | Blanariu Andreea Corina | 17003 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:35:93 |
4 | Craciun Daria Alesia | 15876 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:35:79 |
6 | Covaciu Bogdana Stefania | 16198 | 2007 | Turcia | 00:36:05 |
7 | Cernautanu Roberta Ana | 16302 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:36:09 |
8 | Iloviceanu Maria Georgian | 15797 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:36:24 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Serbanescu Maria Alessand | 13971 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:35:75 |
2 | Lungu Bianca Ioana | 15801 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:35:62 |
3 | Oancea Maria Teodora | 14708 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:35:47 |
4 | Constantinescu Briana | 14600 | 2007 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:35:32 |
5 | Gidei Larisa Maria | 15803 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:35:40 |
6 | Dorcea Andreea Camelia | 15308 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:35:59 |
8 | Cojocariu Ana Maria | 14654 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:35:76 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Pop Maria Roxana | 15883 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:35:11 |
2 | Ciceu Crista Petra | 15888 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:35:05 |
3 | Rasadean Maia Alexandra | 16132 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:35:01 |
4 | Sinescu Alexia Maria | 15678 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:34:76 |
5 | Corbu Alexandra Maria | 15776 | 2007 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:34:79 |
6 | Nitescu Eva Maria | 15287 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:35:05 |
7 | Sveduneac Diana Andreea | 16282 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 00:35:05 |
8 | Vasilescu Ema Cristina | 16294 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:35:18 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Calinoiu Stefania | 14332 | 2007 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:34:70 |
2 | Mihai Teodora Maria | 15720 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:34:58 |
3 | Remete Mirestean Daria Ioana | 15856 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:34:32 |
4 | Brezan Sara Maria | 15492 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:34:08 |
5 | Stancu Aida Maria | 14827 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 00:34:10 |
6 | Fulea Sara Maria | 15965 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:34:39 |
7 | Arhire Roxana Maria | 15964 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:34:64 |
8 | Bertea Alina Riana | 16015 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:34:73 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Kiss Kamilla Csenge | 15150 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:33:98 |
2 | Visinescu Oana Nicoleta | 15711 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:33:92 |
3 | Trusca Melisa Anne | 14622 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:33:77 |
5 | Argesanu Maria Alexia | 14605 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:33:69 |
6 | Sarkany Melinda Sarolta | 15878 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:33:79 |
7 | Robaniuc Dumitrita Selena | 17007 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 00:33:93 |
Seria: 15 |
|||||
1 | Apetrei Elena Clara | 15921 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 00:33:39 |
2 | Pirvu Mihaela Adriana | 14626 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:33:31 |
3 | Badralexi Sofia Maria | 16346 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 00:33:05 |
4 | Luta Sara Maria | 15431 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:32:82 |
5 | Alemnaritei Briana Alexan | 15962 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:33:01 |
6 | Munteanu Maria | 15928 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:33:30 |
7 | Preotu Maria Antonia | 15695 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:33:36 |
8 | Nita Andra Maria | 16448 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 00:33:49 |
Seria: 16 |
|||||
1 | Vass Brigitta | 16348 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 00:32:49 |
2 | Niculae Teodora Ana Maria | 15966 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:32:18 |
3 | Preda Irina Ana | 16307 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:32:07 |
5 | Lazar Timeea Maria | 16301 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:31:95 |
6 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:32:17 |
7 | Posa Petra Izabela | 14792 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:32:27 |
8 | Boleacu Paula Maria | 15870 | 2007 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 00:32:50 |
Seria: 17 |
|||||
1 | Samuila Iris Alexandra | 15249 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:31:59 |
2 | Butnaru Alexandra Mihaela | 12459 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 00:31:31 |
3 | Andrei Iarina Ioana | 15963 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:31:05 |
4 | Grosu Ana Georgiana | 15930 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:30:52 |
5 | Surugiu Andra Georgiana | 16409 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:30:91 |
6 | Paraschiv Eva Maria | 15929 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:31:06 |
7 | Frunza Ingrid Ioana | 16234 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:31:42 |
8 | Mihalcea Maria Camelia | 16235 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:31:76 |
Descalificari |
|||||
1 |
Marin Ioana Alexandra Observatii: |
16230 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:36:94 |
2 |
Cozma Ioana Observatii: |
14796 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:33:52 |
3 |
Cioineag Caterina Alexia Observatii: |
16073 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:33:99 |
4 |
Toader Francesca Observatii: |
16296 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:31:88 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Bodnariuc Ianis Costin | 16711 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
5 | Andries Eric Stefan | 15861 | 2007 | Palatul copiilor Constanta | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Petrea Razvan Dumitru | 16941 | 2007 | Club Sportiv "Aquis" Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Paun Andrei | 16360 | 2007 | Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI | 99:99:99 |
3 | Bercaru Rares C-Tin | 15951 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:41:96 |
4 | Agripina Robert | 15780 | 2007 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:41:04 |
5 | Marcu Alexandru Mihai | 16523 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:41:36 |
6 | Simionescu Andrei Mihai | 15538 | 2007 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:47:16 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Matias Alexandru | 14801 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:40:61 |
2 | Mitrofan Dan Felix | 17025 | 2007 | Swimming Team Bucuresti | 00:40:31 |
3 | Soaita Rares Erik | 15851 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:39:59 |
4 | Jurma Paul Gabriel | 16011 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:39:07 |
5 | Madaras Ioan Pio Vladimir | 15914 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:39:46 |
6 | Preda Alexandru | 16990 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:40:03 |
7 | Mitican Andrei | 15805 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:40:52 |
8 | Falan Laurentiu Liviu | 16330 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:40:80 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Ciocirlan Sebastian Gabri | 15724 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:38:82 |
2 | Bocicai Ioan Adrian | 15970 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:38:60 |
3 | Bobarnac Radu | 15894 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 00:38:60 |
4 | Rusu Mihai George | 16983 | 2007 | Swimming Team Bucuresti | 00:37:88 |
5 | Marc Albert Catalin | 15853 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:38:31 |
6 | Popescu David Mihai | 16165 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:38:60 |
7 | Covaci Remus | 15719 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:38:76 |
Seria: 5 |
|||||
2 | Matei Mihnea Marian | 14642 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:37:16 |
3 | Stoica Mihai Sebastian | 16760 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:37:13 |
4 | Oancea Marius Valentin | 15953 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:36:96 |
5 | Jurja Carol | 16156 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:37:07 |
6 | Mirea Rares Ionut | 15054 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:37:16 |
7 | Grigore Patris | 16251 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:37:75 |
8 | Rus Matei | 16349 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 00:37:86 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Mihailov Luca Alexandru | 15425 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:36:75 |
2 | Cazacu Andrei Liviu | 15427 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:36:52 |
3 | David Simon Sebastian | 16451 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:36:43 |
4 | Simon Robert | 15848 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:36:23 |
5 | Ionescu Daniel C-Tin | 15975 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:36:33 |
8 | Spiridon Stefan | 16092 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:36:92 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Slavic Alexandr | 15464 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:35:89 |
2 | Giuran Darius | 16271 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:35:53 |
3 | Farcas Laurentiu Cristian | 16353 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:35:44 |
4 | Alexandru Gabriel Dan | 16146 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:35:35 |
5 | Trandafir Cosmin Cristian | 16320 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:35:36 |
6 | Popa Victor Marian | 16240 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:35:53 |
7 | Mandaianu Mario Florian | 17010 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:35:81 |
8 | Rascovschi Stefan | 16105 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 00:36:21 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Grigore Andrei | 15974 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:35:24 |
2 | Anton Bogdan | 16256 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:35:14 |
3 | Dumitrache David Andrei | 15684 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:34:80 |
4 | Siliste Indru George | 16896 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:34:80 |
6 | Pistol Robert Ionut | 13991 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:34:87 |
7 | Bogaci Miron Petru | 16985 | 2007 | Swimming Team Bucuresti | 00:35:21 |
8 | Gheorghiu Ayan | 15850 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:35:26 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Stroe David Ioan | 16172 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:34:59 |
2 | Marangoci Darius Gabriel | 14596 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:34:56 |
3 | Purcar Mircea | 15809 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:34:49 |
4 | Dragoi Darius Andrei | 16241 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:34:38 |
5 | Blidaru David Andrei | 14589 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:34:47 |
6 | Iordache Matei Alexandru | 15288 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:34:50 |
7 | Dragoiu Mihai Ionut | 14597 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:34:58 |
8 | Coroianu Daniel | 15143 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:34:69 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Bulica Ioan | 15971 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:34:19 |
2 | Bucur Nirus Edvin | 15836 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:34:19 |
3 | Agapi Darius Florin | 16283 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 00:34:16 |
4 | Antimir Cesar Gabriel | 16306 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:34:15 |
5 | Trenchea Darius Matei | 15838 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:34:16 |
6 | Bucur Toma | 16338 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:34:18 |
7 | Duna Andrei Valentin | 13976 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:34:19 |
8 | Utuleac Florin Orlando | 16128 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:34:33 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Peter Robert Alexandru | 15979 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:33:99 |
2 | Lilea Albert Ionut | 13984 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:33:77 |
3 | Munteanu Radu Tudor | 16276 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:33:67 |
4 | Modoran Mihnea Cosmin | 16162 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:33:61 |
5 | Muntean Rares Ionut | 15924 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 00:33:66 |
7 | Kacmaz Enes | 16157 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:33:82 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Kovacs Gergo Csanad | 13897 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:33:53 |
2 | Ruse Matei Iulian | 14641 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:33:39 |
3 | Chelu Stefan Mihai | 14652 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:33:22 |
4 | Petre Eduard Ionut | 16269 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani | 00:33:04 |
5 | Bucur Mario Alexandru | 16374 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:33:09 |
6 | Lupu Cristian Andrei | 14826 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 00:33:34 |
7 | Musat Tiberiu Gabriel | 16233 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:33:40 |
8 | Abit Eian | 15842 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:33:59 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Maselusa Denis Mihai | 16517 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:32:93 |
2 | Cazan David Andrei | 15935 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:32:84 |
3 | Gherman Ianis Adrian | 15879 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:32:81 |
4 | Aron Mario Robert | 14635 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:32:78 |
5 | Abrihan David Andrei | 16093 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 00:32:80 |
6 | Popa Rares Cristian | 15394 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 00:32:83 |
7 | Maftei Leonardo | 14800 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:32:89 |
8 | Muraru Edward Cristian | 16318 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:32:93 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Moraru Vladut Andrei | 15430 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:32:63 |
2 | Barbu Albert Valentin | 16273 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:32:62 |
4 | Onisoru Darius Cristian | 15587 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi | 00:32:36 |
5 | Ilisuan Alex | 14417 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:32:37 |
6 | Major Erik Marcin | 15256 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:32:48 |
8 | Deleu Mihnea C-Tin | 14799 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:32:71 |
Seria: 15 |
|||||
1 | Constantin Mihai Antonio | 16311 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:32:19 |
2 | Cojocaru Flavius C-Tin | 14798 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:32:16 |
3 | Georgescu Vlad | 15973 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:31:84 |
4 | Proca Andrei Theodor | 15709 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:31:73 |
5 | Lupu Matei Filip | 16270 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani | 00:31:73 |
6 | Schmidt Christian | 15912 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:32:09 |
7 | Dobre Cristian Andrei | 16310 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:32:18 |
8 | Trocin Stefan | 15872 | 2007 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 00:32:28 |
Seria: 16 |
|||||
1 | Stamate Gabriel Luca | 14601 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:31:57 |
2 | Herman Szabo Peter | 16275 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:31:47 |
3 | Moian Dusa Rares | 16180 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:31:44 |
4 | Enescu Armand Gustav | 15847 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:31:26 |
6 | Sibiseanu David Andrei | 15982 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:31:45 |
7 | Popa Alexandru Rares | 16274 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:31:53 |
8 | Craciun Petru Achim | 15972 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:31:60 |
Seria: 17 |
|||||
1 | Mihai Rares Andrei | 15977 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:31:03 |
2 | Takacs Dominik Roberto | 15255 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:29:93 |
3 | Coman Darius Stefan | 15725 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina | 00:29:49 |
4 | Tapirluie Mihai Andrei | 13968 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:29:16 |
5 | Briceag Darius Gabriel | 14949 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:29:29 |
6 | Badea Robert Andrei | 15969 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:29:51 |
7 | Oanta Rares Mihai | 15428 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:30:82 |
8 | Teisanu Darius Octav | 15932 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:31:11 |
Descalificari |
|||||
1 |
Vlaicu Anton Nicolae Observatii: |
16072 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 99:99:99 |
2 |
Dinu Ian Observatii: |
16956 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:36:55 |
3 |
Calinic Rares Cristian Observatii: |
15933 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:33:69 |
4 |
Borcea Nikolas George Observatii: |
15717 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:34:06 |
5 |
Badea Rares Stefan Observatii: |
15934 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:32:47 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Toma Ana Maria Sorina | 16577 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
5 | Savulescu Maria Theodora | 16428 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Man Daria Gabriela | 16752 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
2 | Rogoza Carmen Ionela | 16649 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 03:55:69 |
3 | Racovita Militaruelisabet | 16940 | 2008 | Club Sportiv "Aquis" Bucuresti | 03:48:22 |
4 | Tataru Luiza Gabriela | 16632 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 03:43:78 |
5 | Arion Mara Andreea | 16635 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 03:46:94 |
6 | Damian Nicoleta | 16648 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 03:51:35 |
7 | Oprea Alexia Andreea | 17018 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 04:01:15 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Leu Adelina Alexia | 16592 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Resita | 03:38:60 |
2 | Iorga Ioana Madalina | 15825 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 03:38:25 |
3 | Voicila Maria | 15988 | 2008 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 03:32:91 |
4 | Munteanu Maria Ioana | 16994 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 03:31:37 |
5 | Zavoianu Maya Maria | 16495 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 03:32:89 |
6 | Darie Paula Maria | 15421 | 2008 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 03:33:48 |
7 | Costea Mihaela Izabella | 16524 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 03:38:54 |
8 | Croitoru Sofia Nicoleta | 17021 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 03:39:50 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Rozorea Maria Carla | 16803 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 03:28:46 |
2 | Carstea Irina | 16176 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 03:27:21 |
3 | Stoian Bianca Ioana | 16904 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 03:24:49 |
4 | Harbea Natalia Andreea | 16751 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:23:78 |
5 | Popescu Tamara | 17094 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 03:24:30 |
6 | Neagu Maria | 16638 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 03:26:29 |
7 | Cunciu Alessia Maria | 16640 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 03:27:58 |
8 | Ghimpu Sara Maria | 16834 | 2008 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 03:29:06 |
Seria: 5 |
|||||
2 | Negoita Anne Marie Justin | 16644 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 03:20:89 |
3 | Constantinescu Anna | 17087 | 2008 | Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI | 03:20:00 |
4 | Maday Emese Timea | 16659 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 03:18:86 |
5 | Balan Ilinca | 16750 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:19:61 |
6 | Isac Antonia Maria | 16493 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 03:20:02 |
8 | Bichescu Andrada Bianca | 16254 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:23:67 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Pop Letitia Amalia | 16822 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 03:18:76 |
2 | Butuk Zsofia | 16655 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 03:16:98 |
3 | Batrinu Gabriela Bianca | 16646 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 03:16:44 |
4 | Dobre Ioana | 16423 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 03:14:91 |
5 | Lungu Bianca Alexandra | 17061 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 03:15:59 |
6 | Covaciu Andreea Teodora | 16387 | 2008 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 03:16:52 |
7 | Dima Gabriela Maria | 17026 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 03:18:16 |
8 | Miclea Ana Maria | 17060 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 03:18:81 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Gerendi Klimek Karina Mar | 17056 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 03:14:33 |
2 | Anton Patricia Daniela | 17013 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 03:13:77 |
4 | Padurean Andrada Lorena | 16783 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 03:11:60 |
5 | Stanescu Alessia Maria | 16713 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:11:66 |
7 | Salaika Andonia Ioana | 16247 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:14:06 |
8 | Bota Alexia Maria | 17058 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 03:14:41 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Adam Clara Patricia | 16748 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:09:51 |
2 | Cernat Amina Maria | 17022 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 03:09:07 |
3 | Huza Andrea | 16478 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 03:08:37 |
4 | Constantin Alexa | 14147 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 03:07:28 |
5 | Ardelean Ana Maria | 16548 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 03:07:69 |
6 | Dragomir Denisa Alexandra | 15653 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 03:08:80 |
7 | Precob Roberta Andreea | 16700 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:09:16 |
8 | Merealbe Briana Elena | 15626 | 2008 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 03:10:59 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Vilciu Raluca Maria | 16186 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 03:06:86 |
2 | Constantinescu Ana Irina | 17059 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 03:05:92 |
3 | Dinca Ana Maria | 17063 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 03:05:65 |
4 | Lala Maria Elena | 16252 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:04:27 |
5 | Jipa Alexandra | 17084 | 2008 | Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI | 03:05:41 |
6 | Rednic Achim Daria Maria | 16902 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 03:05:86 |
7 | Oprisan Maria Isabela | 16556 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 03:06:35 |
8 | Doncila Daria Nicole | 16555 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 03:07:17 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Sarbu Alexandra | 16628 | 2008 | ACS Atena Sport Club Constanta | 03:03:51 |
2 | Mardaru Klara Stefania | 14523 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 03:03:46 |
3 | Iorga Maria Teodora | 16986 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 03:02:46 |
4 | Tila Ariana Georgiana | 16115 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 03:01:73 |
5 | Ostafe Maria Giulia | 14573 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 03:01:94 |
7 | Turcu Delia Maria | 16798 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 03:03:50 |
8 | Piper Alesia Beatrice | 14646 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:03:84 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Gheorghesc Carla Alexandr | 16790 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 03:01:43 |
2 | Chirica Ana Stefania | 15359 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:00:13 |
3 | Aylett Keira Nicoleta | 13969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 02:56:68 |
4 | Barbul Zetea Mara Ana | 16858 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:55:99 |
5 | Radu Alexia Mihaela | 16786 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:56:62 |
6 | Zamfir Crina Emilia | 14330 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 02:59:52 |
7 | Macoveiciuc Larisa Ioana | 16158 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 03:01:42 |
8 | Cioboata Andra Gabriela | 14151 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 03:01:67 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Croitoru Evelyne Maria | 16669 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:54:87 |
3 | Nagy Zsofia | 16784 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:50:93 |
4 | Ban Alexia Maria | 16880 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:50:47 |
5 | Tutuianu Sara Teodora | 16905 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:50:91 |
6 | Floranescu Ioana Ariana | 16793 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:52:13 |
7 | Boer Henrietta | 13898 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:53:00 |
8 | Baciu Amalia Georgiana | 17081 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 02:55:11 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Mitrana Tania Andreea | 14839 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 02:48:36 |
2 | Princz Lara | 16855 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:48:28 |
3 | Togoe Ioana Maria | 16944 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:46:76 |
4 | Burlacu Amalia Valentina | 16951 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:46:50 |
5 | Fetita Ripea Maria Alessi | 16196 | 2008 | Turcia | 02:46:56 |
6 | Moscaliuc Maria Ilinca | 16953 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:47:60 |
7 | Malus Irina Elena | 14615 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:48:31 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Ciobanu Ioana Alexandra | 13497 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 02:44:80 |
3 | Alexa Daria | 17077 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 02:42:55 |
4 | Freciu Ayanna Sorana | 14745 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:39:70 |
5 | Georgescu Ioana | 17074 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 02:41:46 |
6 | Ambrozie ilinca | 17066 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:43:65 |
7 | Santha Emilia Nora | 16660 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 02:44:78 |
8 | Stefura Ingrid | 14803 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:46:19 |
Seria: 15 |
|||||
1 | Amariei Rianna | 17080 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 02:39:15 |
2 | Prisecariu Aissia Claudia | 17078 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 02:36:75 |
3 | Stiger Diana Gabriela | 16799 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:30:97 |
4 | Sibiseanu Ana Maria | 16903 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:25:24 |
5 | Diamandescu Eliza Elena | 14746 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:28:86 |
6 | Munteanu Mihaela | 15840 | 2008 | Cl. Sp. MEDGIDIA | 02:34:59 |
7 | Predescu Simona Maria | 16806 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 02:38:10 |
8 | Lospa Tamara Ioana | 14579 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:39:20 |
Descalificari |
|||||
1 |
Pap Kriszta Nora Observatii: |
16477 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 03:22:36 |
2 |
Profiran Sara Elena Observatii: |
17095 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 03:12:50 |
3 |
Birzu Ioana Observatii: |
16785 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:52:55 |
4 |
Burlacu Alexia Stefania Observatii: |
16950 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:49:76 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Vizireanu Andrei Luca | 17206 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
4 | Apostol Petru | 14585 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
5 | Scaunasu Bogdan | 17207 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Radu Fabian Andrei | 17092 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
3 | Olteanu Matei Alexandru | 16914 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Duta David Andrei | 17016 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Oana Robert | 16576 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
6 | M. Sediq Mateen | 17005 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Oancea Cristian Ionut | 16789 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Apachitei Octavian | 16076 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 99:99:99 |
2 | Ion Vlad Cosmin | 16984 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Ulescu Tudor Mihai | 16641 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 04:28:28 |
4 | Hagiu Matei Stefan | 16634 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 03:56:33 |
5 | Dorcea Alexandru Cristian | 17015 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 04:17:19 |
6 | Enache Andrei Stefan | 17173 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Chertes Andrei Odin | 16741 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
8 | Dumitru Andrei | 16446 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Mirica Andrei Madalin | 16489 | 2008 | Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti | 03:48:52 |
3 | Sandu Matei | 16651 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 03:35:88 |
4 | Bucur Stefan | 15896 | 2008 | Sport Club Municipal Bacau | 03:27:89 |
6 | Oancea Bogdan Alex. | 16650 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 03:37:97 |
7 | Ionel Luca Adrian | 16853 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 03:47:32 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Onea Albert David Ioan | 17035 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 03:26:76 |
2 | Chirana Andrei Nicolae | 16107 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 03:24:94 |
3 | Moldovan Raul Andrei | 16744 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:21:74 |
4 | Papa Gabriel Bogdan | 16546 | 2008 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 03:21:52 |
5 | Ichim Raul Adrian | 16551 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 03:21:62 |
6 | Taga Octavian Andrei | 16094 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 03:23:71 |
7 | Gagiu David | 16642 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 03:26:27 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Roman Stefan Cristian | 16854 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 03:21:06 |
2 | Spiridon Daren Andrei Eug | 15698 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 03:19:86 |
3 | Laiu Rares Stefan | 15627 | 2008 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 03:18:45 |
5 | Pop Claudiu Nicolae | 16745 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:18:41 |
6 | Cichi Thomas Andrei | 16637 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 03:19:05 |
7 | Panait Alexandru David | 16915 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 03:20:30 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Duta Eduard Nicolas | 14639 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:16:79 |
2 | Chiriac Ianis Cristian | 16908 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 03:16:38 |
3 | Ene Alexandru | 16404 | 2008 | As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI | 03:15:69 |
4 | Tinis Rares Cristian | 16857 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 03:13:19 |
5 | Zamfir Stefan | 17024 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 03:15:69 |
6 | Purcarea Filip Andrei | 16772 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 03:16:28 |
7 | Dinu Eric Tudor | 15357 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:16:38 |
8 | Popescu Darius George | 17014 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 03:17:30 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Trofin Luca Alexandru | 16549 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 03:11:80 |
2 | Costis Alexandru Adrian | 16708 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:11:45 |
3 | Moise Matei | 16453 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 03:09:22 |
4 | Judet Toni Andrei | 16805 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 03:08:24 |
6 | Mihaila Nicolae Daniel | 14938 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 03:09:29 |
7 | Horvat Alexandru Cristian | 15489 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 03:11:74 |
8 | Farkas Daniel Mark | 17039 | 2008 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 03:12:58 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Popa Mihnea Octavian | 16188 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 03:08:17 |
2 | Percea Tudor | 16949 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:07:67 |
3 | Tirla Stefan Dumitru | 15640 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 03:07:13 |
4 | Siklodi Csongor Aron | 16656 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 03:06:20 |
5 | Bobaru Catalin Emanuel | 16788 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 03:06:30 |
6 | Stefan Mihai Catalin | 16947 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:07:26 |
7 | State Matei Cristian | 16918 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:08:02 |
8 | Bacan Rares Alexandru | 14145 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 03:08:17 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Dacu Furdui Rares | 16575 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 03:04:41 |
2 | Ignat Andrei Alexandru | 16704 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:03:69 |
4 | Ivanovici Luca David | 16791 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 03:01:86 |
5 | Slave Robert George | 14610 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:01:93 |
6 | Boboc David Andrei | 15794 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 03:02:26 |
7 | Chiriac Andrei Catalin | 15423 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 03:04:10 |
8 | Fleancu Calin Andrei | 17009 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 03:05:62 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Badita Radu Nicolae | 16802 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 03:01:39 |
2 | Gherghina Alexandru Costi | 16758 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 03:00:51 |
3 | Sava Claudiu Alexandru | 16916 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 03:00:24 |
4 | Ionita Mihnea George | 16626 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 02:59:17 |
5 | Laszlo Eduard | 16220 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:00:00 |
6 | Iacob Andrei Dorin | 16920 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:00:37 |
7 | Campeanu Bogdan Andrei | 14658 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:01:00 |
8 | Stanciu Victor | 16935 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 03:01:40 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Florescu Alexandru Stefan | 15834 | 2008 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:58:15 |
2 | Rus Sergiu Viorel | 16746 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:57:30 |
3 | Barbu Matei Alexandru | 15085 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 02:57:08 |
4 | Maricarie-Petrisor Alexandru | 16804 | 2009 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 02:56:55 |
5 | Somcutean Darius Andrei | 16856 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:56:59 |
6 | Zarojanu David Ionut | 17079 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 02:57:09 |
7 | Jecan Andy Mihai | 16787 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:57:91 |
8 | Degeratu David George | 15699 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:58:95 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Selyem Tamas | 13896 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:56:28 |
2 | Tanase Rares Ioan | 14611 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:56:24 |
3 | Alexandrescu Radu Cristia | 17042 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:56:12 |
4 | Nae Bogdan Gabriel | 16112 | 2008 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 02:55:36 |
5 | Micu Tudor | 16039 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:55:57 |
6 | Neacsu Darius Daniel | 15824 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 02:56:22 |
7 | Radu Andrei Ionut | 15343 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:56:27 |
8 | Dumitrescu Matei Gabriel | 17071 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:56:35 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Misirgic Andrei Mihail | 17085 | 2008 | Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI | 02:55:03 |
2 | Artene Luca | 14804 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:52:50 |
3 | Neacsu Matei Cristian | 16946 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:51:91 |
4 | Badescu Stefan Alex. | 14599 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:51:42 |
6 | Constantin David Gabriel | 15362 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:52:18 |
7 | Verciuc Ioan | 16797 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:53:48 |
8 | Farina Alfonzetti Victor | 16967 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 02:55:30 |
Seria: 15 |
|||||
1 | Agapie David Valentin | 14969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 02:49:89 |
2 | Smadu Florin David | 14970 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 02:49:32 |
3 | Lupusoru Vlad Stefan | 16913 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:48:65 |
4 | Crismariu Luca Vasile | 17075 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 02:47:86 |
5 | Pricopoaia Rares Ioan | 17076 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 02:48:25 |
6 | Musat Darius Andrei | 14620 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:48:92 |
7 | Ali Amir | 16630 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 02:49:41 |
8 | Stroe David Alexandru | 16778 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 02:50:38 |
Seria: 16 |
|||||
1 | Costache Sebastian Ioan | 16963 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 02:47:54 |
2 | Dragota Adrian Cristian | 17064 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:46:66 |
3 | Radu David Stefan | 17065 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:46:06 |
4 | Barbat Vlad Stefan | 15083 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 02:44:77 |
5 | Jeler Alexandru Ionut | 16183 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 02:45:00 |
6 | Iaschiu Stefan | 16911 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:46:64 |
7 | Bartis Tudor Andrei | 16187 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 02:47:20 |
8 | Stanciu Sabin | 15465 | 2008 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 02:47:64 |
Seria: 17 |
|||||
2 | Giuroiu Daniel Teodor | 14714 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 02:38:07 |
3 | Marchidan Maximilian | 17073 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 02:37:62 |
4 | Andrian Andrei Cozmin | 16952 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:37:13 |
5 | Takacs Milan Ruben | 15254 | 2008 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:37:52 |
6 | Duica Stefan Tudor | 14837 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 02:37:82 |
7 | Zamfir-Sararu Vlad | 16943 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:38:58 |
8 | Raducanu Gabriel Codrut | 14755 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 02:44:17 |
Seria: 18 |
|||||
1 | Barbu Tiberiu Mihai | 13994 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:36:62 |
3 | Milas Bogdan Andrei | 16578 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:35:85 |
4 | Rotaru Petru Adrian | 15688 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:35:12 |
5 | Onet Radu Valentin | 16768 | 2008 | Turcia | 02:35:25 |
6 | Tanase Catalin Andrei | 17067 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:36:21 |
7 | Ivanof Alexandru Bogdan | 14623 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:36:45 |
8 | Chirita Petru Alexandru | 16456 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:36:68 |
Seria: 19 |
|||||
1 | Pop Mihnea Andrei | 16821 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 02:34:50 |
2 | Jipescu David | 15841 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 02:33:51 |
3 | Urzica Andrei Alexandru | 16919 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:33:02 |
4 | Gaman Alexandru Ioan | 14715 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 02:26:05 |
5 | Avakian Karen | 14583 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:26:36 |
6 | Stoica David Alexandru | 14706 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:33:48 |
7 | Adamescu David Andrei | 15086 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 02:34:46 |
Descalificari |
|||||
1 |
Andreescu Angelo Nicolas Observatii: |
14939 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 03:27:39 |
2 |
Strec Arthur Observatii: |
16219 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:21:43 |
3 |
Maschiu Matteo Florian Observatii: |
16958 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 03:02:15 |
4 |
Trasca Vlad Andrei Observatii: |
16114 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 02:40:62 |
5 |
Iordache Tudor Andrei Observatii: |
16032 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:36:35 |
6 |
Aldea Gabriel Observatii: |
16907 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:34:56 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Bodnariuc Ianis Costin | 16711 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
4 | Andries Eric Stefan | 15861 | 2007 | Palatul copiilor Constanta | 99:99:99 |
5 | Mandaianu Mario Florian | 17010 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Petrea Razvan Dumitru | 16941 | 2007 | Club Sportiv "Aquis" Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Paun Andrei | 16360 | 2007 | Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 | Agripina Robert | 15780 | 2007 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:56:57 |
5 | Simionescu Andrei Mihai | 15538 | 2007 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:57:74 |
6 | Rusu Mihai George | 16983 | 2007 | Swimming Team Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Stoica Mihai Sebastian | 16760 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Mitican Andrei | 15805 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:54:09 |
2 | Bobarnac Radu | 15894 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 00:53:48 |
3 | Preda Alexandru | 16990 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:52:83 |
4 | Matias Alexandru | 14801 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:48:84 |
5 | Mitrofan Dan Felix | 17025 | 2007 | Swimming Team Bucuresti | 00:51:48 |
6 | Marcu Alexandru Mihai | 16523 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:52:85 |
7 | Rascovschi Stefan | 16105 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 00:53:88 |
8 | Vlaicu Anton Nicolae | 16072 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:54:97 |
Seria: 4 |
|||||
2 | Cazacu Andrei Liviu | 15427 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:47:49 |
3 | Jurja Carol | 16156 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:46:79 |
4 | Oancea Marius Valentin | 15953 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:46:47 |
6 | Falan Laurentiu Liviu | 16330 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:46:83 |
7 | Covaci Remus | 15719 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:47:59 |
8 | Madaras Ioan Pio Vladimir | 15914 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:48:60 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Bercaru Rares C-Tin | 15951 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:46:21 |
2 | David Simon Sebastian | 16451 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:45:47 |
3 | Spiridon Stefan | 16092 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:45:05 |
4 | Mihailov Luca Alexandru | 15425 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:44:82 |
5 | Duna Andrei Valentin | 13976 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:44:95 |
6 | Ciocirlan Sebastian Gabri | 15724 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:45:36 |
7 | Bocicai Ioan Adrian | 15970 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:45:71 |
8 | Kacmaz Enes | 16157 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:46:41 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Trandafir Cosmin Cristian | 16320 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:42:91 |
2 | Agapi Darius Florin | 16283 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 00:42:54 |
3 | Matei Mihnea Marian | 14642 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:42:51 |
5 | Trenchea Darius Matei | 15838 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:42:30 |
6 | Grigore Patris | 16251 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:42:53 |
7 | Alexandru Gabriel Dan | 16146 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:42:62 |
8 | Farcas Laurentiu Cristian | 16353 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:44:42 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Dinu Ian | 16956 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:42:01 |
2 | Mirea Rares Ionut | 15054 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:41:84 |
3 | Anton Bogdan | 16256 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:41:10 |
4 | Utuleac Florin Orlando | 16128 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:41:01 |
5 | Grigore Andrei | 15974 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:41:07 |
6 | Popescu David Mihai | 16165 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:41:42 |
7 | Slavic Alexandr | 15464 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:41:95 |
8 | Marc Albert Catalin | 15853 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:42:20 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Jurma Paul Gabriel | 16011 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:40:68 |
3 | Maselusa Denis Mihai | 16517 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:40:27 |
4 | Bucur Nirus Edvin | 15836 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:40:15 |
5 | Purcar Mircea | 15809 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:40:15 |
6 | Dragoi Darius Andrei | 16241 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:40:31 |
7 | Ionescu Daniel C-Tin | 15975 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:40:56 |
8 | Popa Victor Marian | 16240 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:40:74 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Simon Robert | 15848 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:39:90 |
2 | Pistol Robert Ionut | 13991 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:39:46 |
3 | Stroe David Ioan | 16172 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:38:81 |
4 | Ilisuan Alex | 14417 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:38:68 |
5 | Rus Matei | 16349 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 00:38:76 |
6 | Bogaci Miron Petru | 16985 | 2007 | Swimming Team Bucuresti | 00:39:15 |
8 | Calinic Rares Cristian | 15933 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:40:13 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Siliste Indru George | 16896 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:38:54 |
2 | Iordache Matei Alexandru | 15288 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:38:27 |
3 | Aron Mario Robert | 14635 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:38:26 |
4 | Bulica Ioan | 15971 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:38:07 |
5 | Moraru Vladut Andrei | 15430 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:38:24 |
6 | Abit Eian | 15842 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:38:27 |
7 | Blidaru David Andrei | 14589 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:38:47 |
8 | Marangoci Darius Gabriel | 14596 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:38:65 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Giuran Darius | 16271 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:37:85 |
2 | Bucur Toma | 16338 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:37:64 |
3 | Abrihan David Andrei | 16093 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 00:37:54 |
4 | Antimir Cesar Gabriel | 16306 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:37:45 |
5 | Ruse Matei Iulian | 14641 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:37:49 |
6 | Munteanu Radu Tudor | 16276 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:37:54 |
7 | Bucur Mario Alexandru | 16374 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:37:76 |
8 | Gherman Ianis Adrian | 15879 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:37:92 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Oanta Rares Mihai | 15428 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:37:31 |
2 | Cojocaru Flavius C-Tin | 14798 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:37:28 |
3 | Dumitrache David Andrei | 15684 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:37:23 |
4 | Dragoiu Mihai Ionut | 14597 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:37:13 |
6 | Major Erik Marcin | 15256 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:37:27 |
7 | Lupu Cristian Andrei | 14826 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 00:37:28 |
8 | Peter Robert Alexandru | 15979 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:37:39 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Petre Eduard Ionut | 16269 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani | 00:37:07 |
3 | Deleu Mihnea C-Tin | 14799 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:36:66 |
4 | Chelu Stefan Mihai | 14652 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:36:58 |
5 | Modoran Mihnea Cosmin | 16162 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:36:64 |
6 | Barbu Albert Valentin | 16273 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:36:91 |
8 | Lilea Albert Ionut | 13984 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:37:09 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Stamate Gabriel Luca | 14601 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:36:23 |
2 | Cazan David Andrei | 15935 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:36:03 |
3 | Muraru Edward Cristian | 16318 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:35:93 |
4 | Proca Andrei Theodor | 15709 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:35:74 |
5 | Coroianu Daniel | 15143 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:35:74 |
6 | Lupu Matei Filip | 16270 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani | 00:35:97 |
7 | Kovacs Gergo Csanad | 13897 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:36:10 |
8 | Herman Szabo Peter | 16275 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:36:33 |
Seria: 15 |
|||||
1 | Borcea Nikolas George | 15717 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:35:69 |
2 | Teisanu Darius Octav | 15932 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:35:21 |
3 | Moian Dusa Rares | 16180 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:35:07 |
4 | Craciun Petru Achim | 15972 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:34:81 |
5 | Onisoru Darius Cristian | 15587 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi | 00:34:97 |
6 | Gheorghiu Ayan | 15850 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:35:19 |
7 | Badea Rares Stefan | 15934 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:35:66 |
8 | Muntean Rares Ionut | 15924 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 00:35:72 |
Seria: 16 |
|||||
1 | Trocin Stefan | 15872 | 2007 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 00:34:70 |
2 | Mihai Rares Andrei | 15977 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:34:53 |
3 | Sibiseanu David Andrei | 15982 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:34:36 |
4 | Popa Alexandru Rares | 16274 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:33:91 |
5 | Maftei Leonardo | 14800 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:33:94 |
6 | Constantin Mihai Antonio | 16311 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:34:36 |
7 | Dobre Cristian Andrei | 16310 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:34:62 |
8 | Schmidt Christian | 15912 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:34:81 |
Seria: 17 |
|||||
1 | Briceag Darius Gabriel | 14949 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:33:21 |
2 | Enescu Armand Gustav | 15847 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:32:77 |
3 | Takacs Dominik Roberto | 15255 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:31:94 |
4 | Badea Robert Andrei | 15969 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:31:28 |
5 | Coman Darius Stefan | 15725 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina | 00:31:53 |
6 | Tapirluie Mihai Andrei | 13968 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:32:75 |
8 | Georgescu Vlad | 15973 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:33:86 |
Descalificari |
|||||
1 |
Soaita Rares Erik Observatii: |
15851 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:47:65 |
2 |
Musat Tiberiu Gabriel Observatii: |
16233 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:40:42 |
3 |
Popa Rares Cristian Observatii: |
15394 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 00:37:05 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Iavorschi Ana Loredana | 16970 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 99:99:99 |
4 | Hotoleanu Daria Teodora | 16973 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 99:99:99 |
5 | Amariei Natalia Ecaterina | 16971 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 99:99:99 |
6 | Pintea Elena Andrada | 16972 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Uta Daria Irina | 17012 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
2 | Matei Teodora Ana Maria | 15958 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
3 | Pascu Ariana Ioana | 16652 | 2007 | Liceul cu program sportiv Braila | 99:99:99 |
4 | Hodut Iasmina Nicoleta | 16483 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:54:15 |
5 | Zamfir Miruna Gabriela | 16174 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:54:24 |
6 | Moraru Karina Andreea | 16654 | 2007 | Liceul cu program sportiv Braila | 99:99:99 |
7 | Circiu Gabriela Melania | 15985 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
8 | Tudor Iemima | 17011 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
2 | Stamate Daria Maria | 14528 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 00:50:95 |
3 | Botez Ioana Alexandra | 15490 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:49:70 |
4 | Achim Ema | 15475 | 2007 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:49:55 |
5 | Nicolae Melania Ana Maria | 15432 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:49:67 |
6 | Moldovan Iasmina | 16014 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:50:44 |
7 | Zaharia Alessia Georgiana | 15819 | 2007 | Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt | 00:51:32 |
8 | Nagy Etelka Abigel | 16354 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 00:51:95 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Toba Andreea Atalina | 16473 | 2007 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 00:48:82 |
2 | Anghel Alexandra Irina | 16148 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:47:67 |
3 | Secoban Natalia Andreea | 16285 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 00:47:40 |
4 | Timofte Rebeca | 15633 | 2007 | Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt | 00:47:11 |
5 | Furtuna Maria | 15947 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:47:23 |
6 | Marin Ioana Alexandra | 16230 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:47:41 |
7 | Sava Carla Ioana | 15968 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:47:80 |
8 | Moldovan Alexia Florina | 16199 | 2007 | Turcia | 00:49:17 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Melenciuc Sarah Teodora | 15945 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:47:02 |
2 | Degeratu Andrada Georgian | 15900 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 00:46:40 |
4 | Vulturescu Alessia Ioana | 16303 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:45:23 |
5 | Girovanu Andrea Denisa | 15922 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 00:45:37 |
6 | Carpenis Sidonia Elena | 15822 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:46:33 |
7 | Cojocariu Ana Maria | 14654 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:46:77 |
8 | Roman Karina Alexandra | 16010 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:47:02 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Varro Henrietta | 16933 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:44:99 |
2 | Cazan Renata | 14910 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:44:62 |
3 | Stanescu Mihaela Jaqeline | 14586 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:44:41 |
4 | Maican Alexandra Maria | 16159 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:44:23 |
5 | Iloviceanu Maria Georgian | 15797 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:44:29 |
6 | Salcudean Raluca Elena | 15857 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:44:47 |
7 | Blanariu Andreea Corina | 17003 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:44:99 |
8 | Soare Ana Maria | 13495 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:45:21 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Petrea Andreea Lacramiora | 15718 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:43:93 |
2 | Iosub Elisabeta Florentin | 16287 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 00:43:73 |
3 | Tudorescu Afroditi Maria | 15056 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:43:58 |
4 | Croitoru Adela Ioana | 16153 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:43:08 |
5 | Raceanu Elena Alexandra | 16237 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:43:27 |
6 | Sabau Ingrid Monica | 15886 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:43:64 |
7 | Mustata Ana Gabriela | 16455 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:43:88 |
8 | Bolocan Alexandra Nicolet | 16989 | 2007 | Swimming Team Bucuresti | 00:43:98 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Corbu Alexandra Maria | 15776 | 2007 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:42:68 |
2 | Minea Irina | 15672 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:42:57 |
3 | Berinde Mara | 15885 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:42:35 |
4 | Maftei Denisa | 14797 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:42:14 |
5 | Rasadean Maia Alexandra | 16132 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:42:15 |
6 | Cozma Roberta Alexandra | 15782 | 2007 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:42:39 |
7 | Popa Catinca Elena | 16484 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:42:58 |
Seria: 9 |
|||||
2 | Pop Maria Roxana | 15883 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:41:69 |
3 | Gidei Larisa Maria | 15803 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:41:30 |
4 | Lungu Bianca Ioana | 15801 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:41:17 |
5 | Bogatean Sara Gloria | 16278 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:41:23 |
6 | Zsebe Anna Ilona | 15855 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:41:32 |
7 | Zima Maria Alina | 16244 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:41:91 |
8 | Cioineag Caterina Alexia | 16073 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:42:08 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Covaciu Bogdana Stefania | 16198 | 2007 | Turcia | 00:40:80 |
2 | Telegeanu Ioana Andreea | 16232 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:40:75 |
3 | Dorcea Andreea Camelia | 15308 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:40:43 |
4 | Hrib Maria | 15591 | 2007 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:39:84 |
5 | Szekeres Arienn | 15671 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:40:19 |
6 | Popa Maria Roberta | 16164 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:40:59 |
7 | Curticapean Irisz Antonia | 15673 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:40:75 |
8 | Brezan Sara Maria | 15492 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:41:01 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Herban Maria Denisa | 15800 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:39:52 |
2 | Vasilescu Ema Cristina | 16294 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:39:39 |
3 | Tatar Maia | 16345 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 00:39:20 |
4 | Dragoi Maria | 16242 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:39:11 |
5 | Pirvu Mihaela Adriana | 14626 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:39:12 |
6 | Munteanu Maria | 15928 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:39:32 |
7 | Nita Andra Maria | 16448 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 00:39:45 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Sveduneac Diana Andreea | 16282 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 00:39:01 |
2 | Arhire Roxana Maria | 15964 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:38:94 |
3 | Calinoiu Stefania | 14332 | 2007 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:38:78 |
4 | Rogojanu Sara | 15911 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:38:38 |
5 | Cernautanu Roberta Ana | 16302 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:38:74 |
6 | Stanemir Denissa Alexia | 16457 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:38:93 |
7 | Sinescu Alexia Maria | 15678 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:38:98 |
8 | Serbanescu Maria Alessand | 13971 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:39:02 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Constantinescu Briana | 14600 | 2007 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:38:01 |
2 | Nitescu Eva Maria | 15287 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:38:00 |
3 | Sarkany Melinda Sarolta | 15878 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:37:74 |
4 | Badralexi Sofia Maria | 16346 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 00:37:30 |
5 | Bertea Alina Riana | 16015 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:37:49 |
6 | Craciun Nicola Aiana | 15877 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:37:79 |
7 | Trusca Melisa Anne | 14622 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:38:00 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Argesanu Maria Alexia | 14605 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:36:80 |
3 | Mihai Teodora Maria | 15720 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:36:63 |
4 | Alemnaritei Briana Alexan | 15962 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:36:20 |
5 | Craciun Daria Alesia | 15876 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:36:57 |
6 | Kiss Kamilla Csenge | 15150 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:36:64 |
7 | Oancea Maria Teodora | 14708 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:36:77 |
8 | Fulea Sara Maria | 15965 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:36:93 |
Seria: 15 |
|||||
1 | Boleacu Paula Maria | 15870 | 2007 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 00:35:98 |
2 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:35:70 |
3 | Lazar Timeea Maria | 16301 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:35:61 |
4 | Toader Francesca | 16296 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:35:33 |
5 | Posa Petra Izabela | 14792 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:35:47 |
6 | Cozma Ioana | 14796 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:35:66 |
7 | Visinescu Oana Nicoleta | 15711 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:35:75 |
8 | Ciceu Crista Petra | 15888 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:36:07 |
Seria: 16 |
|||||
1 | Preda Irina Ana | 16307 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:34:89 |
2 | Preotu Maria Antonia | 15695 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:34:82 |
3 | Luta Sara Maria | 15431 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:34:51 |
4 | Niculae Teodora Ana Maria | 15966 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:34:35 |
5 | Apetrei Elena Clara | 15921 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 00:34:40 |
6 | Samuila Iris Alexandra | 15249 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:34:58 |
7 | Stancu Aida Maria | 14827 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 00:34:89 |
8 | Andrei Iarina Ioana | 15963 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:35:03 |
Seria: 17 |
|||||
1 | Frunza Ingrid Ioana | 16234 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:34:32 |
2 | Butnaru Alexandra Mihaela | 12459 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 00:33:57 |
3 | Vass Brigitta | 16348 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 00:32:81 |
4 | Grosu Ana Georgiana | 15930 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:32:32 |
5 | Paraschiv Eva Maria | 15929 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:32:73 |
6 | Surugiu Andra Georgiana | 16409 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:33:20 |
7 | Mihalcea Maria Camelia | 16235 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:33:82 |
8 | Remete Mirestean Daria Ioana | 15856 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:34:35 |
Descalificari |
|||||
1 |
Visan Cristina Bianca Observatii: |
14649 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:51:87 |
2 |
Saniuta Monia Alexandra Observatii: |
16179 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:45:85 |
3 |
Costandache Carolina Observatii: |
15715 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:42:75 |
4 |
Traistaru Amalia Andreea Observatii: |
15246 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:39:74 |
5 |
Robaniuc Dumitrita Selena Observatii: |
17007 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 00:38:22 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Vizireanu Andrei Luca | 17206 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
4 | Apostol Petru | 14585 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
5 | Scaunasu Bogdan | 17207 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Radu Fabian Andrei | 17092 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
3 | Dorcea Alexandru Cristian | 17015 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Duta David Andrei | 17016 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Onea Albert David Ioan | 17035 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
6 | M. Sediq Mateen | 17005 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Oancea Cristian Ionut | 16789 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Apachitei Octavian | 16076 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 99:99:99 |
2 | Enache Andrei Stefan | 17173 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Oancea Bogdan Alex. | 16650 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 00:52:52 |
5 | Taga Octavian Andrei | 16094 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:52:80 |
6 | Ulescu Tudor Mihai | 16641 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:00:27 |
7 | Ion Vlad Cosmin | 16984 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Dumitru Andrei | 16446 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Chirana Andrei Nicolae | 16107 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 00:51:97 |
2 | Ene Alexandru | 16404 | 2008 | As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI | 00:51:48 |
3 | Mirica Andrei Madalin | 16489 | 2008 | Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti | 00:50:89 |
4 | Oana Robert | 16576 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:50:19 |
5 | Zamfir Stefan | 17024 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 00:50:58 |
6 | Hagiu Matei Stefan | 16634 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:51:10 |
8 | Ionel Luca Adrian | 16853 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:52:52 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Olteanu Matei Alexandru | 16914 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:49:63 |
2 | Andreescu Angelo Nicolas | 14939 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:48:44 |
4 | Sandu Matei | 16651 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 00:47:78 |
5 | Chertes Andrei Odin | 16741 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:47:93 |
6 | Chiriac Ianis Cristian | 16908 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:48:13 |
7 | Gagiu David | 16642 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:49:24 |
8 | Papa Gabriel Bogdan | 16546 | 2008 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:49:66 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Purcarea Filip Andrei | 16772 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:47:12 |
2 | Pop Claudiu Nicolae | 16745 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:46:73 |
3 | Stefan Mihai Catalin | 16947 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:46:45 |
4 | Fleancu Calin Andrei | 17009 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:45:85 |
5 | Bacan Rares Alexandru | 14145 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:46:04 |
6 | Popescu Darius George | 17014 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:46:61 |
7 | Spiridon Daren Andrei Eug | 15698 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:46:99 |
8 | Panait Alexandru David | 16915 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:47:73 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Maschiu Matteo Florian | 16958 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:45:82 |
2 | Ichim Raul Adrian | 16551 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:45:54 |
3 | Strec Arthur | 16219 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:45:46 |
4 | Moise Matei | 16453 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:45:27 |
7 | Duta Eduard Nicolas | 14639 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:45:58 |
8 | Percea Tudor | 16949 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:45:85 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Laiu Rares Stefan | 15627 | 2008 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 00:44:87 |
2 | Tinis Rares Cristian | 16857 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:44:62 |
3 | Bucur Stefan | 15896 | 2008 | Sport Club Municipal Bacau | 00:44:45 |
4 | Gherghina Alexandru Costi | 16758 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:44:18 |
5 | Tanase Rares Ioan | 14611 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:44:34 |
6 | Sava Claudiu Alexandru | 16916 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:44:59 |
7 | Farkas Daniel Mark | 17039 | 2008 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 00:44:82 |
8 | Stanciu Victor | 16935 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:45:26 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Ivanovici Luca David | 16791 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:44:05 |
2 | Cichi Thomas Andrei | 16637 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:44:01 |
3 | Zarojanu David Ionut | 17079 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:43:93 |
4 | Slave Robert George | 14610 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:43:79 |
6 | Campeanu Bogdan Andrei | 14658 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:44:00 |
7 | Roman Stefan Cristian | 16854 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:44:05 |
8 | Crismariu Luca Vasile | 17075 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:44:14 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Chiriac Andrei Catalin | 15423 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:43:55 |
2 | Musat Darius Andrei | 14620 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:43:46 |
3 | Trofin Luca Alexandru | 16549 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:43:07 |
4 | Smadu Florin David | 14970 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:42:95 |
5 | Misirgic Andrei Mihail | 17085 | 2008 | Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI | 00:43:03 |
6 | Dumitrescu Matei Gabriel | 17071 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:43:17 |
8 | Neacsu Darius Daniel | 15824 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:43:55 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Radu Andrei Ionut | 15343 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:42:88 |
2 | Neacsu Matei Cristian | 16946 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:42:69 |
3 | Nae Bogdan Gabriel | 16112 | 2008 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 00:42:65 |
4 | Tirla Stefan Dumitru | 15640 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:42:57 |
5 | Florescu Alexandru Stefan | 15834 | 2008 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:42:62 |
6 | Jecan Andy Mihai | 16787 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:42:68 |
7 | Alexandrescu Radu Cristia | 17042 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:42:83 |
8 | Horvat Alexandru Cristian | 15489 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:42:89 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Iaschiu Stefan | 16911 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:42:46 |
2 | Somcutean Darius Andrei | 16856 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:42:17 |
3 | Degeratu David George | 15699 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:42:14 |
4 | Agapie David Valentin | 14969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:41:91 |
5 | Badita Radu Nicolae | 16802 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:41:99 |
6 | Dacu Furdui Rares | 16575 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:42:14 |
7 | Farina Alfonzetti Victor | 16967 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 00:42:43 |
8 | Stroe David Alexandru | 16778 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:42:53 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Raducanu Gabriel Codrut | 14755 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:41:68 |
2 | Costis Alexandru Adrian | 16708 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:41:51 |
3 | State Matei Cristian | 16918 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:41:32 |
4 | Verciuc Ioan | 16797 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:41:29 |
5 | Popa Mihnea Octavian | 16188 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:41:31 |
6 | Badescu Stefan Alex. | 14599 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:41:43 |
7 | Bobaru Catalin Emanuel | 16788 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:41:67 |
8 | Moldovan Raul Andrei | 16744 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:41:89 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Judet Toni Andrei | 16805 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:41:11 |
2 | Siklodi Csongor Aron | 16656 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:40:98 |
3 | Boboc David Andrei | 15794 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:40:87 |
4 | Selyem Tamas | 13896 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:40:79 |
5 | Barbu Matei Alexandru | 15085 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:40:84 |
6 | Ali Amir | 16630 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 00:40:90 |
7 | Mihaila Nicolae Daniel | 14938 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:41:04 |
8 | Barbat Vlad Stefan | 15083 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:41:18 |
Seria: 15 |
|||||
1 | Costache Sebastian Ioan | 16963 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:40:59 |
2 | Aldea Gabriel | 16907 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:40:30 |
3 | Maricarie-Petrisor Alexandru | 16804 | 2009 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:40:11 |
4 | Barbu Tiberiu Mihai | 13994 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:39:95 |
5 | Marchidan Maximilian | 17073 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:40:06 |
6 | Adamescu David Andrei | 15086 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:40:19 |
7 | Constantin David Gabriel | 15362 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:40:44 |
8 | Onet Radu Valentin | 16768 | 2008 | Turcia | 00:40:73 |
Seria: 16 |
|||||
1 | Rus Sergiu Viorel | 16746 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:39:79 |
2 | Radu David Stefan | 17065 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:39:50 |
3 | Dragota Adrian Cristian | 17064 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:39:35 |
4 | Ignat Andrei Alexandru | 16704 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:38:84 |
5 | Jeler Alexandru Ionut | 16183 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:38:87 |
6 | Stanciu Sabin | 15465 | 2008 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 00:39:38 |
7 | Rotaru Petru Adrian | 15688 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:39:73 |
Seria: 17 |
|||||
1 | Laszlo Eduard | 16220 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:38:68 |
2 | Milas Bogdan Andrei | 16578 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:38:43 |
3 | Jipescu David | 15841 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:38:40 |
4 | Pricopoaia Rares Ioan | 17076 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:37:90 |
5 | Bartis Tudor Andrei | 16187 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:37:91 |
6 | Artene Luca | 14804 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:38:41 |
7 | Trasca Vlad Andrei | 16114 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 00:38:68 |
Seria: 18 |
|||||
1 | Zamfir-Sararu Vlad | 16943 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:37:66 |
2 | Tanase Catalin Andrei | 17067 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:37:43 |
3 | Urzica Andrei Alexandru | 16919 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:36:95 |
4 | Giuroiu Daniel Teodor | 14714 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:36:73 |
5 | Pop Mihnea Andrei | 16821 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:36:87 |
6 | Lupusoru Vlad Stefan | 16913 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:37:43 |
7 | Andrian Andrei Cozmin | 16952 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:37:51 |
8 | Ionita Mihnea George | 16626 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 00:37:78 |
Seria: 19 |
|||||
1 | Takacs Milan Ruben | 15254 | 2008 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:36:33 |
2 | Chirita Petru Alexandru | 16456 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:36:13 |
3 | Ivanof Alexandru Bogdan | 14623 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:35:46 |
4 | Gaman Alexandru Ioan | 14715 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:34:63 |
5 | Stoica David Alexandru | 14706 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:34:90 |
6 | Avakian Karen | 14583 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:35:90 |
7 | Duica Stefan Tudor | 14837 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:36:26 |
8 | Iordache Tudor Andrei | 16032 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:36:35 |
Descalificari |
|||||
1 |
Dinu Eric Tudor Observatii: |
15357 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:45:43 |
2 |
Iacob Andrei Dorin Observatii: |
16920 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:43:47 |
3 |
Micu Tudor Observatii: |
16039 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:38:73 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Profiran Sara Elena | 17095 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
4 | Oprea Alexia Andreea | 17018 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Croitoru Sofia Nicoleta | 17021 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Savulescu Maria Theodora | 16428 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
2 | Ghimpu Sara Maria | 16834 | 2008 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Arion Mara Andreea | 16635 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:56:79 |
4 | Costea Mihaela Izabella | 16524 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:52:59 |
5 | Zavoianu Maya Maria | 16495 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 00:55:03 |
6 | Tataru Luiza Gabriela | 16632 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:57:30 |
7 | Racovita Militaruelisabet | 16940 | 2008 | Club Sportiv "Aquis" Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Damian Nicoleta | 16648 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 00:50:66 |
2 | Rogoza Carmen Ionela | 16649 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 00:50:22 |
3 | Darie Paula Maria | 15421 | 2008 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:49:59 |
4 | Dobre Ioana | 16423 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:49:24 |
5 | Negoita Anne Marie Justin | 16644 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:49:28 |
6 | Munteanu Maria Ioana | 16994 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 00:50:02 |
7 | Toma Ana Maria Sorina | 16577 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:50:25 |
8 | Iorga Ioana Madalina | 15825 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:51:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Voicila Maria | 15988 | 2008 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:47:81 |
2 | Miclea Ana Maria | 17060 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:47:20 |
3 | Gerendi Klimek Karina Mar | 17056 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 00:46:85 |
4 | Harbea Natalia Andreea | 16751 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:46:44 |
5 | Dragomir Denisa Alexandra | 15653 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:46:80 |
6 | Stoian Bianca Ioana | 16904 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:46:97 |
7 | Pap Kriszta Nora | 16477 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:47:54 |
8 | Dima Gabriela Maria | 17026 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 00:49:12 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Chirica Ana Stefania | 15359 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:46:38 |
2 | Isac Antonia Maria | 16493 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 00:46:17 |
3 | Butuk Zsofia | 16655 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:46:06 |
5 | Vilciu Raluca Maria | 16186 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:46:03 |
6 | Constantin Alexa | 14147 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:46:15 |
7 | Carstea Irina | 16176 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:46:35 |
8 | Popescu Tamara | 17094 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 00:46:40 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Merealbe Briana Elena | 15626 | 2008 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 00:45:76 |
2 | Neagu Maria | 16638 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 00:45:36 |
3 | Cunciu Alessia Maria | 16640 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:45:28 |
4 | Lungu Bianca Alexandra | 17061 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:45:11 |
5 | Balan Ilinca | 16750 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:45:26 |
6 | Bota Alexia Maria | 17058 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 00:45:35 |
7 | Maday Emese Timea | 16659 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:45:37 |
8 | Rozorea Maria Carla | 16803 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:45:78 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Batrinu Gabriela Bianca | 16646 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 00:44:97 |
2 | Anton Patricia Daniela | 17013 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:44:95 |
3 | Pop Letitia Amalia | 16822 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:44:51 |
4 | Jipa Alexandra | 17084 | 2008 | Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI | 00:44:39 |
5 | Lala Maria Elena | 16252 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:44:39 |
6 | Bichescu Andrada Bianca | 16254 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:44:51 |
7 | Leu Adelina Alexia | 16592 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Resita | 00:44:95 |
8 | Mardaru Klara Stefania | 14523 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 00:45:11 |
Seria: 8 |
|||||
2 | Dinca Ana Maria | 17063 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:43:93 |
3 | Constantinescu Anna | 17087 | 2008 | Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI | 00:43:52 |
4 | Salaika Andonia Ioana | 16247 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:43:37 |
5 | Doncila Daria Nicole | 16555 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:43:50 |
6 | Rednic Achim Daria Maria | 16902 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:43:60 |
7 | Iorga Maria Teodora | 16986 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 00:43:95 |
8 | Padurean Andrada Lorena | 16783 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:44:34 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Ban Alexia Maria | 16880 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:43:07 |
2 | Turcu Delia Maria | 16798 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:42:89 |
3 | Fetita Ripea Maria Alessi | 16196 | 2008 | Turcia | 00:42:82 |
4 | Piper Alesia Beatrice | 14646 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:42:65 |
5 | Sarbu Alexandra | 16628 | 2008 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:42:80 |
6 | Gheorghesc Carla Alexandr | 16790 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:42:85 |
7 | Stanescu Alessia Maria | 16713 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:43:06 |
8 | Adam Clara Patricia | 16748 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:43:19 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Cioboata Andra Gabriela | 14151 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:42:62 |
2 | Zamfir Crina Emilia | 14330 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:42:51 |
3 | Precob Roberta Andreea | 16700 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:42:32 |
4 | Cernat Amina Maria | 17022 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 00:42:13 |
5 | Man Daria Gabriela | 16752 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:42:27 |
6 | Burlacu Amalia Valentina | 16951 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:42:46 |
7 | Huza Andrea | 16478 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:42:58 |
8 | Radu Alexia Mihaela | 16786 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:42:62 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Ostafe Maria Giulia | 14573 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:42:08 |
3 | Burlacu Alexia Stefania | 16950 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:41:26 |
4 | Tila Ariana Georgiana | 16115 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 00:41:17 |
5 | Constantinescu Ana Irina | 17059 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:41:25 |
6 | Covaciu Andreea Teodora | 16387 | 2008 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:41:32 |
7 | Lospa Tamara Ioana | 14579 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:41:77 |
8 | Oprisan Maria Isabela | 16556 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:42:08 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Malus Irina Elena | 14615 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:41:13 |
2 | Aylett Keira Nicoleta | 13969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:41:07 |
3 | Nagy Zsofia | 16784 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:40:94 |
4 | Croitoru Evelyne Maria | 16669 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:40:59 |
5 | Ambrozie ilinca | 17066 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:40:63 |
6 | Macoveiciuc Larisa Ioana | 16158 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:41:03 |
7 | Togoe Ioana Maria | 16944 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:41:09 |
8 | Baciu Amalia Georgiana | 17081 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:41:13 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Ciobanu Ioana Alexandra | 13497 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:40:58 |
2 | Barbul Zetea Mara Ana | 16858 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:40:10 |
4 | Ardelean Ana Maria | 16548 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:39:64 |
5 | Princz Lara | 16855 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:39:92 |
6 | Freciu Ayanna Sorana | 14745 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:40:03 |
8 | Boer Henrietta | 13898 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:40:58 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Tutuianu Sara Teodora | 16905 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:39:38 |
2 | Birzu Ioana | 16785 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:38:88 |
3 | Moscaliuc Maria Ilinca | 16953 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:38:83 |
4 | Georgescu Ioana | 17074 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:37:65 |
5 | Alexa Daria | 17077 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:38:54 |
6 | Santha Emilia Nora | 16660 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:38:86 |
7 | Predescu Simona Maria | 16806 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:39:05 |
8 | Floranescu Ioana Ariana | 16793 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:39:56 |
Seria: 15 |
|||||
1 | Diamandescu Eliza Elena | 14746 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:37:51 |
2 | Stiger Diana Gabriela | 16799 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:37:30 |
3 | Stefura Ingrid | 14803 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:36:40 |
4 | Mitrana Tania Andreea | 14839 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:35:49 |
5 | Prisecariu Aissia Claudia | 17078 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:35:82 |
6 | Sibiseanu Ana Maria | 16903 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:37:18 |
7 | Munteanu Mihaela | 15840 | 2008 | Cl. Sp. MEDGIDIA | 00:37:47 |
8 | Amariei Rianna | 17080 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:37:53 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Bodnariuc Ianis Costin | 16711 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
5 | Andries Eric Stefan | 15861 | 2007 | Palatul copiilor Constanta | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Petrea Razvan Dumitru | 16941 | 2007 | Club Sportiv "Aquis" Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Falan Laurentiu Liviu | 16330 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:53:95 |
3 | Bobarnac Radu | 15894 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 00:52:18 |
4 | Mitrofan Dan Felix | 17025 | 2007 | Swimming Team Bucuresti | 00:49:43 |
5 | Marcu Alexandru Mihai | 16523 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:50:08 |
6 | Simionescu Andrei Mihai | 15538 | 2007 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:52:29 |
7 | Paun Andrei | 16360 | 2007 | Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Preda Alexandru | 16990 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:48:55 |
2 | Covaci Remus | 15719 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:47:76 |
4 | Ciocirlan Sebastian Gabri | 15724 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:46:90 |
5 | Cazacu Andrei Liviu | 15427 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:46:97 |
6 | Soaita Rares Erik | 15851 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:47:74 |
8 | Madaras Ioan Pio Vladimir | 15914 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:49:37 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Stoica Mihai Sebastian | 16760 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:46:44 |
2 | Popescu David Mihai | 16165 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:45:55 |
3 | Bogaci Miron Petru | 16985 | 2007 | Swimming Team Bucuresti | 00:44:84 |
4 | Popa Victor Marian | 16240 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:44:79 |
5 | Jurma Paul Gabriel | 16011 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:44:80 |
6 | Agripina Robert | 15780 | 2007 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:44:92 |
7 | Bocicai Ioan Adrian | 15970 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:46:15 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Rascovschi Stefan | 16105 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 00:44:50 |
2 | Mitican Andrei | 15805 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:44:39 |
3 | Matei Mihnea Marian | 14642 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:44:18 |
4 | Muraru Edward Cristian | 16318 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:43:77 |
5 | Rus Matei | 16349 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 00:43:97 |
7 | Lilea Albert Ionut | 13984 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:44:44 |
8 | Mihailov Luca Alexandru | 15425 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:44:55 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Dragoi Darius Andrei | 16241 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:43:76 |
2 | Marc Albert Catalin | 15853 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:43:18 |
3 | Alexandru Gabriel Dan | 16146 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:43:06 |
4 | Jurja Carol | 16156 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:42:68 |
6 | Vlaicu Anton Nicolae | 16072 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:43:15 |
7 | Mirea Rares Ionut | 15054 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:43:22 |
8 | Duna Andrei Valentin | 13976 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:43:76 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Grigore Andrei | 15974 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:42:51 |
2 | Stroe David Ioan | 16172 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:42:16 |
3 | Slavic Alexandr | 15464 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:42:04 |
4 | Chelu Stefan Mihai | 14652 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:41:97 |
5 | Mandaianu Mario Florian | 17010 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:42:00 |
6 | Purcar Mircea | 15809 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:42:09 |
7 | Ionescu Daniel C-Tin | 15975 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:42:28 |
8 | Anton Bogdan | 16256 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:42:67 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Matias Alexandru | 14801 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:41:94 |
2 | Siliste Indru George | 16896 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:41:80 |
3 | Oancea Marius Valentin | 15953 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:41:72 |
4 | Simon Robert | 15848 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:41:47 |
5 | Blidaru David Andrei | 14589 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:41:63 |
6 | Bucur Toma | 16338 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:41:75 |
7 | Trandafir Cosmin Cristian | 16320 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:41:83 |
8 | Giuran Darius | 16271 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:41:94 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Bercaru Rares C-Tin | 15951 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:41:30 |
2 | Bulica Ioan | 15971 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:41:20 |
3 | Farcas Laurentiu Cristian | 16353 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:40:85 |
4 | Agapi Darius Florin | 16283 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 00:40:59 |
5 | Grigore Patris | 16251 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:40:82 |
6 | Barbu Albert Valentin | 16273 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:41:00 |
7 | Spiridon Stefan | 16092 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:41:26 |
8 | Iordache Matei Alexandru | 15288 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:41:34 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Ruse Matei Iulian | 14641 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:40:55 |
2 | Oanta Rares Mihai | 15428 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:40:42 |
3 | Coroianu Daniel | 15143 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:40:26 |
4 | Borcea Nikolas George | 15717 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:40:08 |
5 | Schmidt Christian | 15912 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:40:25 |
6 | Marangoci Darius Gabriel | 14596 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:40:42 |
8 | Constantin Mihai Antonio | 16311 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:40:57 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Trenchea Darius Matei | 15838 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:39:93 |
2 | Pistol Robert Ionut | 13991 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:39:78 |
4 | Cazan David Andrei | 15935 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:39:36 |
5 | David Simon Sebastian | 16451 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:39:66 |
6 | Deleu Mihnea C-Tin | 14799 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:39:72 |
7 | Musat Tiberiu Gabriel | 16233 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:39:80 |
8 | Dumitrache David Andrei | 15684 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:39:98 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Major Erik Marcin | 15256 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:39:29 |
2 | Aron Mario Robert | 14635 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:39:26 |
3 | Abit Eian | 15842 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:39:12 |
4 | Briceag Darius Gabriel | 14949 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:39:00 |
5 | Utuleac Florin Orlando | 16128 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:39:08 |
6 | Bucur Nirus Edvin | 15836 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:39:22 |
7 | Antimir Cesar Gabriel | 16306 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:39:27 |
8 | Abrihan David Andrei | 16093 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 00:39:30 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Modoran Mihnea Cosmin | 16162 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:38:87 |
2 | Ilisuan Alex | 14417 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:38:76 |
3 | Dragoiu Mihai Ionut | 14597 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:38:58 |
4 | Maselusa Denis Mihai | 16517 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:38:51 |
5 | Lupu Cristian Andrei | 14826 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 00:38:55 |
6 | Calinic Rares Cristian | 15933 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:38:60 |
7 | Bucur Mario Alexandru | 16374 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:38:80 |
8 | Popa Alexandru Rares | 16274 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:38:92 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Moraru Vladut Andrei | 15430 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:38:44 |
2 | Teisanu Darius Octav | 15932 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:38:32 |
3 | Stamate Gabriel Luca | 14601 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:38:16 |
4 | Petre Eduard Ionut | 16269 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani | 00:38:01 |
5 | Kacmaz Enes | 16157 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:38:07 |
6 | Peter Robert Alexandru | 15979 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:38:17 |
7 | Munteanu Radu Tudor | 16276 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:38:43 |
Seria: 15 |
|||||
1 | Trocin Stefan | 15872 | 2007 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 00:37:92 |
3 | Craciun Petru Achim | 15972 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:37:06 |
4 | Proca Andrei Theodor | 15709 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:36:96 |
5 | Badea Rares Stefan | 15934 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:37:05 |
6 | Sibiseanu David Andrei | 15982 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:37:39 |
7 | Lupu Matei Filip | 16270 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani | 00:37:60 |
8 | Herman Szabo Peter | 16275 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:37:95 |
Seria: 16 |
|||||
2 | Muntean Rares Ionut | 15924 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 00:36:62 |
3 | Moian Dusa Rares | 16180 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:36:48 |
5 | Gherman Ianis Adrian | 15879 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:35:62 |
6 | Maftei Leonardo | 14800 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:36:62 |
7 | Popa Rares Cristian | 15394 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 00:36:68 |
8 | Mihai Rares Andrei | 15977 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:36:88 |
Seria: 17 |
|||||
1 | Cojocaru Flavius C-Tin | 14798 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:35:37 |
2 | Georgescu Vlad | 15973 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:35:19 |
3 | Coman Darius Stefan | 15725 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina | 00:34:64 |
4 | Badea Robert Andrei | 15969 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:33:50 |
5 | Takacs Dominik Roberto | 15255 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:33:92 |
6 | Tapirluie Mihai Andrei | 13968 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:35:04 |
7 | Enescu Armand Gustav | 15847 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:35:22 |
8 | Onisoru Darius Cristian | 15587 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi | 00:35:47 |
Descalificari |
|||||
1 |
Rusu Mihai George Observatii: |
16983 | 2007 | Swimming Team Bucuresti | 00:48:17 |
2 |
Dinu Ian Observatii: |
16956 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:46:55 |
3 |
Gheorghiu Ayan Observatii: |
15850 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:39:67 |
4 |
Kovacs Gergo Csanad Observatii: |
13897 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:37:54 |
5 |
Dobre Cristian Andrei Observatii: |
16310 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:35:51 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Matei Teodora Ana Maria | 15958 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
4 | Pascu Ariana Ioana | 16652 | 2007 | Liceul cu program sportiv Braila | 99:99:99 |
5 | Moraru Karina Andreea | 16654 | 2007 | Liceul cu program sportiv Braila | 99:99:99 |
6 | Hodut Iasmina Nicoleta | 16483 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Pintea Elena Andrada | 16972 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 00:53:94 |
2 | Tudor Iemima | 17011 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:51:99 |
3 | Moldovan Alexia Florina | 16199 | 2007 | Turcia | 00:49:68 |
4 | Amariei Natalia Ecaterina | 16971 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 00:49:51 |
5 | Carpenis Sidonia Elena | 15822 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:49:54 |
6 | Hotoleanu Daria Teodora | 16973 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 00:50:62 |
7 | Toba Andreea Atalina | 16473 | 2007 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 00:53:47 |
8 | Iavorschi Ana Loredana | 16970 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 00:54:76 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Botez Ioana Alexandra | 15490 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:48:75 |
2 | Timofte Rebeca | 15633 | 2007 | Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt | 00:48:51 |
3 | Salcudean Raluca Elena | 15857 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:48:38 |
4 | Moldovan Iasmina | 16014 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:47:40 |
5 | Marin Ioana Alexandra | 16230 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:48:09 |
6 | Zaharia Alessia Georgiana | 15819 | 2007 | Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt | 00:48:41 |
7 | Stamate Daria Maria | 14528 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 00:48:62 |
8 | Varro Henrietta | 16933 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:49:08 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Nicolae Melania Ana Maria | 15432 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:46:99 |
2 | Circiu Gabriela Melania | 15985 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:46:47 |
3 | Saniuta Monia Alexandra | 16179 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:46:19 |
4 | Furtuna Maria | 15947 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:46:06 |
5 | Secoban Natalia Andreea | 16285 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 00:46:13 |
6 | Mustata Ana Gabriela | 16455 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:46:39 |
7 | Uta Daria Irina | 17012 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:46:56 |
8 | Maican Alexandra Maria | 16159 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:47:35 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Iosub Elisabeta Florentin | 16287 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 00:46:00 |
2 | Bolocan Alexandra Nicolet | 16989 | 2007 | Swimming Team Bucuresti | 00:45:29 |
3 | Vulturescu Alessia Ioana | 16303 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:45:19 |
4 | Costandache Carolina | 15715 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:45:06 |
5 | Sava Carla Ioana | 15968 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:45:12 |
6 | Zamfir Miruna Gabriela | 16174 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:45:22 |
7 | Tudorescu Afroditi Maria | 15056 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:45:38 |
8 | Iloviceanu Maria Georgian | 15797 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:46:01 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Roman Karina Alexandra | 16010 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:44:80 |
2 | Szekeres Arienn | 15671 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:44:54 |
3 | Petrea Andreea Lacramiora | 15718 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:44:39 |
4 | Soare Ana Maria | 13495 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:44:09 |
5 | Melenciuc Sarah Teodora | 15945 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:44:15 |
6 | Blanariu Andreea Corina | 17003 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:44:51 |
7 | Minea Irina | 15672 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:44:66 |
8 | Visan Cristina Bianca | 14649 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:44:87 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Girovanu Andrea Denisa | 15922 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 00:43:83 |
2 | Stanescu Mihaela Jaqeline | 14586 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:43:75 |
3 | Traistaru Amalia Andreea | 15246 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:43:65 |
5 | Bogatean Sara Gloria | 16278 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:43:62 |
6 | Nagy Etelka Abigel | 16354 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 00:43:68 |
7 | Dorcea Andreea Camelia | 15308 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:43:81 |
8 | Popa Maria Roberta | 16164 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:43:88 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Sveduneac Diana Andreea | 16282 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 00:43:32 |
2 | Herban Maria Denisa | 15800 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:43:20 |
3 | Sabau Ingrid Monica | 15886 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:43:11 |
4 | Stanemir Denissa Alexia | 16457 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:42:98 |
5 | Curticapean Irisz Antonia | 15673 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:43:01 |
6 | Arhire Roxana Maria | 15964 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:43:16 |
7 | Berinde Mara | 15885 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:43:27 |
8 | Telegeanu Ioana Andreea | 16232 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:43:36 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Visinescu Oana Nicoleta | 15711 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:42:58 |
2 | Maftei Denisa | 14797 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:42:24 |
3 | Cazan Renata | 14910 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:42:00 |
4 | Rogojanu Sara | 15911 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:41:99 |
5 | Cernautanu Roberta Ana | 16302 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:42:00 |
6 | Ciceu Crista Petra | 15888 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:42:10 |
7 | Cozma Roberta Alexandra | 15782 | 2007 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:42:34 |
8 | Raceanu Elena Alexandra | 16237 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:42:92 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Hrib Maria | 15591 | 2007 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:41:65 |
2 | Argesanu Maria Alexia | 14605 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:41:56 |
3 | Popa Catinca Elena | 16484 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:41:47 |
4 | Anghel Alexandra Irina | 16148 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:41:33 |
5 | Bertea Alina Riana | 16015 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:41:43 |
6 | Cioineag Caterina Alexia | 16073 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:41:55 |
7 | Serbanescu Maria Alessand | 13971 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:41:59 |
8 | Dragoi Maria | 16242 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:41:90 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Corbu Alexandra Maria | 15776 | 2007 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:41:24 |
2 | Trusca Melisa Anne | 14622 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:41:18 |
3 | Croitoru Adela Ioana | 16153 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:41:10 |
4 | Gidei Larisa Maria | 15803 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:41:00 |
5 | Oancea Maria Teodora | 14708 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:41:03 |
6 | Cojocariu Ana Maria | 14654 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:41:13 |
7 | Degeratu Andrada Georgian | 15900 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 00:41:19 |
8 | Zima Maria Alina | 16244 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:41:28 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Craciun Nicola Aiana | 15877 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:40:77 |
2 | Constantinescu Briana | 14600 | 2007 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:40:71 |
3 | Rasadean Maia Alexandra | 16132 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:40:66 |
5 | Calinoiu Stefania | 14332 | 2007 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:40:57 |
6 | Covaciu Bogdana Stefania | 16198 | 2007 | Turcia | 00:40:70 |
7 | Craciun Daria Alesia | 15876 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:40:72 |
8 | Tatar Maia | 16345 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 00:40:81 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Achim Ema | 15475 | 2007 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:40:14 |
2 | Nitescu Eva Maria | 15287 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:40:09 |
3 | Pop Maria Roxana | 15883 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:39:99 |
4 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:39:84 |
5 | Robaniuc Dumitrita Selena | 17007 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 00:39:96 |
6 | Sarkany Melinda Sarolta | 15878 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:40:02 |
7 | Sinescu Alexia Maria | 15678 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:40:10 |
8 | Zsebe Anna Ilona | 15855 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:40:42 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Badralexi Sofia Maria | 16346 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 00:39:37 |
2 | Mihai Teodora Maria | 15720 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:39:31 |
3 | Vasilescu Ema Cristina | 16294 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:38:67 |
4 | Lungu Bianca Ioana | 15801 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:38:55 |
5 | Luta Sara Maria | 15431 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:38:58 |
6 | Munteanu Maria | 15928 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:38:88 |
7 | Apetrei Elena Clara | 15921 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 00:39:36 |
8 | Fulea Sara Maria | 15965 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:39:72 |
Seria: 15 |
|||||
1 | Boleacu Paula Maria | 15870 | 2007 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 00:38:27 |
2 | Posa Petra Izabela | 14792 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:38:13 |
3 | Alemnaritei Briana Alexan | 15962 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:37:50 |
4 | Toader Francesca | 16296 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:37:09 |
5 | Surugiu Andra Georgiana | 16409 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:37:29 |
6 | Stancu Aida Maria | 14827 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 00:38:04 |
7 | Preda Irina Ana | 16307 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:38:25 |
Seria: 16 |
|||||
1 | Kiss Kamilla Csenge | 15150 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:36:87 |
2 | Pirvu Mihaela Adriana | 14626 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:36:81 |
3 | Nita Andra Maria | 16448 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 00:36:49 |
4 | Vass Brigitta | 16348 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 00:35:94 |
5 | Mihalcea Maria Camelia | 16235 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:36:46 |
6 | Preotu Maria Antonia | 15695 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:36:53 |
7 | Cozma Ioana | 14796 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:36:87 |
8 | Lazar Timeea Maria | 16301 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:36:98 |
Seria: 17 |
|||||
1 | Andrei Iarina Ioana | 15963 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:35:93 |
2 | Samuila Iris Alexandra | 15249 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:35:83 |
3 | Butnaru Alexandra Mihaela | 12459 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 00:35:71 |
4 | Grosu Ana Georgiana | 15930 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:35:04 |
5 | Paraschiv Eva Maria | 15929 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:35:15 |
6 | Frunza Ingrid Ioana | 16234 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:35:77 |
7 | Niculae Teodora Ana Maria | 15966 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:35:88 |
8 | Remete Mirestean Daria Ioana | 15856 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:35:93 |
Descalificari |
|||||
1 |
Brezan Sara Maria Observatii: |
15492 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:38:29 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Profiran Sara Elena | 17095 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
4 | Oprea Alexia Andreea | 17018 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Croitoru Sofia Nicoleta | 17021 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Savulescu Maria Theodora | 16428 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
2 | Jipa Alexandra | 17084 | 2008 | Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI | 99:99:99 |
3 | Iorga Ioana Madalina | 15825 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:47:87 |
4 | Toma Ana Maria Sorina | 16577 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:45:52 |
5 | Rogoza Carmen Ionela | 16649 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 00:46:66 |
6 | Arion Mara Andreea | 16635 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:49:62 |
7 | Racovita Militaruelisabet | 16940 | 2008 | Club Sportiv "Aquis" Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Leu Adelina Alexia | 16592 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Resita | 00:44:59 |
2 | Darie Paula Maria | 15421 | 2008 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:43:54 |
4 | Damian Nicoleta | 16648 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 00:42:93 |
6 | Costea Mihaela Izabella | 16524 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:43:54 |
7 | Munteanu Maria Ioana | 16994 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 00:44:27 |
8 | Tataru Luiza Gabriela | 16632 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:45:22 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Zavoianu Maya Maria | 16495 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 00:41:52 |
2 | Neagu Maria | 16638 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 00:41:14 |
3 | Voicila Maria | 15988 | 2008 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:40:96 |
4 | Miclea Ana Maria | 17060 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:40:64 |
5 | Gerendi Klimek Karina Mar | 17056 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 00:40:90 |
6 | Cunciu Alessia Maria | 16640 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:41:00 |
7 | Harbea Natalia Andreea | 16751 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:41:23 |
8 | Pap Kriszta Nora | 16477 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:42:02 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Stoian Bianca Ioana | 16904 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:40:30 |
2 | Negoita Anne Marie Justin | 16644 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:40:20 |
3 | Balan Ilinca | 16750 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:39:96 |
4 | Dima Gabriela Maria | 17026 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 00:39:64 |
5 | Butuk Zsofia | 16655 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:39:70 |
6 | Merealbe Briana Elena | 15626 | 2008 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 00:40:00 |
7 | Isac Antonia Maria | 16493 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 00:40:28 |
8 | Popescu Tamara | 17094 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 00:40:61 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Carstea Irina | 16176 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:39:30 |
2 | Salaika Andonia Ioana | 16247 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:39:26 |
3 | Dobre Ioana | 16423 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:38:90 |
4 | Lungu Bianca Alexandra | 17061 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:38:63 |
5 | Dragomir Denisa Alexandra | 15653 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:38:74 |
6 | Rozorea Maria Carla | 16803 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:38:97 |
7 | Anton Patricia Daniela | 17013 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:39:28 |
8 | Constantinescu Anna | 17087 | 2008 | Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI | 00:39:33 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Adam Clara Patricia | 16748 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:38:53 |
2 | Huza Andrea | 16478 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:38:31 |
3 | Mardaru Klara Stefania | 14523 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 00:38:27 |
4 | Vilciu Raluca Maria | 16186 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:38:02 |
5 | Bichescu Andrada Bianca | 16254 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:38:22 |
7 | Maday Emese Timea | 16659 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:38:38 |
8 | Padurean Andrada Lorena | 16783 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:38:55 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Ardelean Ana Maria | 16548 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:37:82 |
2 | Chirica Ana Stefania | 15359 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:37:61 |
3 | Oprisan Maria Isabela | 16556 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:37:47 |
4 | Precob Roberta Andreea | 16700 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:37:11 |
6 | Lala Maria Elena | 16252 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:37:49 |
7 | Gheorghesc Carla Alexandr | 16790 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:37:70 |
8 | Stanescu Alessia Maria | 16713 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:37:85 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Pop Letitia Amalia | 16822 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:37:06 |
2 | Ostafe Maria Giulia | 14573 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:36:89 |
3 | Boer Henrietta | 13898 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:36:75 |
5 | Constantin Alexa | 14147 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:36:75 |
6 | Batrinu Gabriela Bianca | 16646 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 00:36:87 |
7 | Doncila Daria Nicole | 16555 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:36:98 |
8 | Piper Alesia Beatrice | 14646 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:37:06 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Iorga Maria Teodora | 16986 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 00:36:56 |
2 | Covaciu Andreea Teodora | 16387 | 2008 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:36:38 |
3 | Dinca Ana Maria | 17063 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:36:19 |
4 | Zamfir Crina Emilia | 14330 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:36:03 |
5 | Bota Alexia Maria | 17058 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 00:36:06 |
6 | Turcu Delia Maria | 16798 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:36:19 |
7 | Man Daria Gabriela | 16752 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:36:55 |
8 | Tila Ariana Georgiana | 16115 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 00:36:64 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Aylett Keira Nicoleta | 13969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:35:96 |
2 | Radu Alexia Mihaela | 16786 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:35:87 |
3 | Floranescu Ioana Ariana | 16793 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:35:72 |
4 | Baciu Amalia Georgiana | 17081 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:35:53 |
5 | Malus Irina Elena | 14615 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:35:54 |
6 | Fetita Ripea Maria Alessi | 16196 | 2008 | Turcia | 00:35:74 |
7 | Barbul Zetea Mara Ana | 16858 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:35:92 |
8 | Cernat Amina Maria | 17022 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 00:35:99 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Rednic Achim Daria Maria | 16902 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:35:33 |
2 | Sarbu Alexandra | 16628 | 2008 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:35:23 |
3 | Nagy Zsofia | 16784 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:35:22 |
4 | Burlacu Amalia Valentina | 16951 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:35:13 |
5 | Macoveiciuc Larisa Ioana | 16158 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:35:17 |
6 | Togoe Ioana Maria | 16944 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:35:22 |
7 | Birzu Ioana | 16785 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:35:27 |
8 | Cioboata Andra Gabriela | 14151 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:35:48 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Ban Alexia Maria | 16880 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:34:24 |
3 | Constantinescu Ana Irina | 17059 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:33:81 |
5 | Croitoru Evelyne Maria | 16669 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:33:75 |
6 | Burlacu Alexia Stefania | 16950 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:34:14 |
7 | Tutuianu Sara Teodora | 16905 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:34:24 |
8 | Freciu Ayanna Sorana | 14745 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:34:88 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Lospa Tamara Ioana | 14579 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:33:43 |
2 | Amariei Rianna | 17080 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:33:40 |
3 | Santha Emilia Nora | 16660 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:32:79 |
4 | Mitrana Tania Andreea | 14839 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:32:25 |
5 | Munteanu Mihaela | 15840 | 2008 | Cl. Sp. MEDGIDIA | 00:32:42 |
6 | Georgescu Ioana | 17074 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:33:10 |
7 | Ambrozie ilinca | 17066 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:33:43 |
8 | Ciobanu Ioana Alexandra | 13497 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:33:50 |
Seria: 15 |
|||||
1 | Prisecariu Aissia Claudia | 17078 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:32:13 |
2 | Moscaliuc Maria Ilinca | 16953 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:31:87 |
3 | Stefura Ingrid | 14803 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:31:70 |
4 | Sibiseanu Ana Maria | 16903 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:30:64 |
5 | Stiger Diana Gabriela | 16799 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:31:56 |
6 | Predescu Simona Maria | 16806 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:31:85 |
7 | Alexa Daria | 17077 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:32:08 |
8 | Diamandescu Eliza Elena | 14746 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:32:13 |
Descalificari |
|||||
1 |
Ghimpu Sara Maria Observatii: |
16834 | 2008 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 00:43:10 |
2 |
Princz Lara Observatii: |
16855 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:33:52 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Vizireanu Andrei Luca | 17206 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
4 | Apostol Petru | 14585 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
5 | Scaunasu Bogdan | 17207 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Radu Fabian Andrei | 17092 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
3 | Hagiu Matei Stefan | 16634 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
4 | Onea Albert David Ioan | 17035 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Dorcea Alexandru Cristian | 17015 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
6 | M. Sediq Mateen | 17005 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Oancea Cristian Ionut | 16789 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Andreescu Angelo Nicolas | 14939 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
2 | Dumitru Andrei | 16446 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
3 | Bucur Stefan | 15896 | 2008 | Sport Club Municipal Bacau | 99:99:99 |
4 | Enache Andrei Stefan | 17173 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Ion Vlad Cosmin | 16984 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Apachitei Octavian | 16076 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 99:99:99 |
7 | Pricopoaia Rares Ioan | 17076 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 99:99:99 |
8 | Duta David Andrei | 17016 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Ionel Luca Adrian | 16853 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:48:03 |
3 | Ene Alexandru | 16404 | 2008 | As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI | 00:44:29 |
5 | Oancea Bogdan Alex. | 16650 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 00:43:92 |
7 | Mirica Andrei Madalin | 16489 | 2008 | Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti | 00:47:91 |
8 | Ulescu Tudor Mihai | 16641 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:00:07 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Oana Robert | 16576 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:42:06 |
2 | Ichim Raul Adrian | 16551 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:41:53 |
3 | Gagiu David | 16642 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:41:23 |
4 | Moldovan Raul Andrei | 16744 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:40:52 |
5 | Olteanu Matei Alexandru | 16914 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:40:64 |
6 | Cichi Thomas Andrei | 16637 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:41:26 |
7 | Popescu Darius George | 17014 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:41:63 |
8 | Chirana Andrei Nicolae | 16107 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 00:42:61 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Zamfir Stefan | 17024 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 00:40:01 |
2 | Panait Alexandru David | 16915 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:39:88 |
3 | Spiridon Daren Andrei Eug | 15698 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:39:69 |
4 | Chiriac Ianis Cristian | 16908 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:39:59 |
5 | Taga Octavian Andrei | 16094 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:39:62 |
7 | Dinu Eric Tudor | 15357 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:39:93 |
8 | Mihaila Nicolae Daniel | 14938 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:40:12 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Papa Gabriel Bogdan | 16546 | 2008 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:39:40 |
3 | Percea Tudor | 16949 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:39:06 |
4 | Tinis Rares Cristian | 16857 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:39:04 |
5 | Strec Arthur | 16219 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:39:04 |
6 | Moise Matei | 16453 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:39:15 |
7 | Bacan Rares Alexandru | 14145 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:39:31 |
8 | Sandu Matei | 16651 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 00:39:55 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Pop Claudiu Nicolae | 16745 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:38:67 |
3 | Laiu Rares Stefan | 15627 | 2008 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 00:38:49 |
4 | Popa Mihnea Octavian | 16188 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:38:28 |
5 | Duta Eduard Nicolas | 14639 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:38:47 |
6 | Sava Claudiu Alexandru | 16916 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:38:50 |
7 | Chertes Andrei Odin | 16741 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:38:59 |
8 | Roman Stefan Cristian | 16854 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:39:01 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Trofin Luca Alexandru | 16549 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:38:06 |
2 | Farkas Daniel Mark | 17039 | 2008 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 00:37:71 |
3 | Siklodi Csongor Aron | 16656 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:37:46 |
4 | State Matei Cristian | 16918 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:37:36 |
5 | Maschiu Matteo Florian | 16958 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:37:36 |
7 | Iacob Andrei Dorin | 16920 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:37:99 |
8 | Fleancu Calin Andrei | 17009 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:38:20 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Judet Toni Andrei | 16805 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:37:09 |
2 | Bobaru Catalin Emanuel | 16788 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:37:04 |
3 | Costis Alexandru Adrian | 16708 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:36:95 |
4 | Ignat Andrei Alexandru | 16704 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:36:79 |
5 | Ivanovici Luca David | 16791 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:36:92 |
6 | Badita Radu Nicolae | 16802 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:37:01 |
7 | Stefan Mihai Catalin | 16947 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:37:07 |
8 | Dumitrescu Matei Gabriel | 17071 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:37:21 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Stanciu Victor | 16935 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:36:49 |
2 | Rus Sergiu Viorel | 16746 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:36:40 |
3 | Degeratu David George | 15699 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:36:27 |
4 | Florescu Alexandru Stefan | 15834 | 2008 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:36:15 |
5 | Gherghina Alexandru Costi | 16758 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:36:26 |
6 | Badescu Stefan Alex. | 14599 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:36:29 |
7 | Chiriac Andrei Catalin | 15423 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:36:46 |
8 | Nae Bogdan Gabriel | 16112 | 2008 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 00:36:78 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Stanciu Sabin | 15465 | 2008 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 00:35:94 |
2 | Purcarea Filip Andrei | 16772 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:35:91 |
3 | Dacu Furdui Rares | 16575 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:35:76 |
4 | Neacsu Matei Cristian | 16946 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:35:73 |
5 | Tirla Stefan Dumitru | 15640 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:35:75 |
6 | Neacsu Darius Daniel | 15824 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:35:79 |
7 | Campeanu Bogdan Andrei | 14658 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:35:92 |
8 | Farina Alfonzetti Victor | 16967 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 00:36:13 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Tanase Rares Ioan | 14611 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:35:70 |
2 | Bartis Tudor Andrei | 16187 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:35:47 |
4 | Slave Robert George | 14610 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:35:34 |
5 | Alexandrescu Radu Cristia | 17042 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:35:36 |
6 | Micu Tudor | 16039 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:35:43 |
7 | Constantin David Gabriel | 15362 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:35:49 |
8 | Jecan Andy Mihai | 16787 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:35:72 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Somcutean Darius Andrei | 16856 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:35:22 |
2 | Boboc David Andrei | 15794 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:35:11 |
3 | Misirgic Andrei Mihail | 17085 | 2008 | Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI | 00:34:95 |
4 | Barbat Vlad Stefan | 15083 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:34:50 |
5 | Musat Darius Andrei | 14620 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:34:66 |
6 | Smadu Florin David | 14970 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:35:05 |
7 | Stroe David Alexandru | 16778 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:35:21 |
8 | Iaschiu Stefan | 16911 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:35:34 |
Seria: 15 |
|||||
1 | Ali Amir | 16630 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 00:34:49 |
2 | Jeler Alexandru Ionut | 16183 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:34:36 |
3 | Raducanu Gabriel Codrut | 14755 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:34:17 |
4 | Artene Luca | 14804 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:33:97 |
5 | Adamescu David Andrei | 15086 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:34:07 |
6 | Maricarie-Petrisor Alexandru | 16804 | 2009 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:34:35 |
7 | Barbu Matei Alexandru | 15085 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:34:49 |
8 | Radu Andrei Ionut | 15343 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:34:49 |
Seria: 16 |
|||||
1 | Dragota Adrian Cristian | 17064 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:33:73 |
2 | Verciuc Ioan | 16797 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:33:52 |
3 | Aldea Gabriel | 16907 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:33:49 |
4 | Barbu Tiberiu Mihai | 13994 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:33:27 |
6 | Agapie David Valentin | 14969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:33:52 |
7 | Marchidan Maximilian | 17073 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:33:65 |
8 | Selyem Tamas | 13896 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:33:96 |
Seria: 17 |
|||||
1 | Jipescu David | 15841 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:33:13 |
2 | Laszlo Eduard | 16220 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:33:08 |
3 | Onet Radu Valentin | 16768 | 2008 | Turcia | 00:32:97 |
4 | Milas Bogdan Andrei | 16578 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:32:91 |
5 | Costache Sebastian Ioan | 16963 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:32:95 |
6 | Zamfir-Sararu Vlad | 16943 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:33:00 |
7 | Ionita Mihnea George | 16626 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 00:33:09 |
8 | Giuroiu Daniel Teodor | 14714 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:33:19 |
Seria: 18 |
|||||
1 | Tanase Catalin Andrei | 17067 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:32:87 |
2 | Ivanof Alexandru Bogdan | 14623 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:32:83 |
3 | Urzica Andrei Alexandru | 16919 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:32:68 |
4 | Andrian Andrei Cozmin | 16952 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:32:65 |
5 | Lupusoru Vlad Stefan | 16913 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:32:67 |
6 | Chirita Petru Alexandru | 16456 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:32:71 |
7 | Trasca Vlad Andrei | 16114 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 00:32:87 |
8 | Radu David Stefan | 17065 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:32:90 |
Seria: 19 |
|||||
1 | Duica Stefan Tudor | 14837 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:32:51 |
2 | Pop Mihnea Andrei | 16821 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:31:84 |
3 | Avakian Karen | 14583 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:30:92 |
4 | Gaman Alexandru Ioan | 14715 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:30:63 |
5 | Stoica David Alexandru | 14706 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:30:80 |
6 | Iordache Tudor Andrei | 16032 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:31:13 |
7 | Rotaru Petru Adrian | 15688 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:32:47 |
8 | Takacs Milan Ruben | 15254 | 2008 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:32:63 |
Descalificari |
|||||
1 |
Horvat Alexandru Cristian Observatii: |
15489 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:39:21 |
2 |
Crismariu Luca Vasile Observatii: |
17075 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:37:70 |
3 |
Zarojanu David Ionut Observatii: |
17079 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:35:43 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Matei Teodora Ana Maria | 15958 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
4 | Pascu Ariana Ioana | 16652 | 2007 | Liceul cu program sportiv Braila | 99:99:99 |
5 | Moraru Karina Andreea | 16654 | 2007 | Liceul cu program sportiv Braila | 99:99:99 |
6 | Tudorescu Afroditi Maria | 15056 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Toba Andreea Atalina | 16473 | 2007 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Hotoleanu Daria Teodora | 16973 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 04:27:21 |
3 | Amariei Natalia Ecaterina | 16971 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 04:12:33 |
4 | Zaharia Alessia Georgiana | 15819 | 2007 | Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt | 03:45:69 |
5 | Uta Daria Irina | 17012 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 03:56:33 |
7 | Pintea Elena Andrada | 16972 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 04:34:15 |
8 | Moldovan Alexia Florina | 16199 | 2007 | Turcia | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Varro Henrietta | 16933 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 03:44:00 |
2 | Zamfir Miruna Gabriela | 16174 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 03:40:90 |
3 | Achim Ema | 15475 | 2007 | ASC Corona 2010 Brasov | 03:39:11 |
4 | Secoban Natalia Andreea | 16285 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 03:38:30 |
5 | Visan Cristina Bianca | 14649 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 03:38:89 |
7 | Tudor Iemima | 17011 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 03:41:85 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Anghel Alexandra Irina | 16148 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 03:36:35 |
3 | Nagy Etelka Abigel | 16354 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 03:34:33 |
4 | Popa Catinca Elena | 16484 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 03:33:65 |
5 | Sava Carla Ioana | 15968 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 03:33:96 |
6 | Roman Karina Alexandra | 16010 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 03:34:75 |
7 | Circiu Gabriela Melania | 15985 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 03:35:99 |
8 | Saniuta Monia Alexandra | 16179 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 03:36:73 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Furtuna Maria | 15947 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 03:32:70 |
2 | Zima Maria Alina | 16244 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:31:52 |
3 | Salcudean Raluca Elena | 15857 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:31:39 |
4 | Nicolae Melania Ana Maria | 15432 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 03:31:02 |
5 | Bogatean Sara Gloria | 16278 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 03:31:31 |
6 | Stamate Daria Maria | 14528 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 03:31:48 |
7 | Cazan Renata | 14910 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 03:31:61 |
8 | Timofte Rebeca | 15633 | 2007 | Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt | 03:32:96 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Vulturescu Alessia Ioana | 16303 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 03:30:62 |
2 | Blanariu Andreea Corina | 17003 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:30:39 |
3 | Hodut Iasmina Nicoleta | 16483 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 03:26:59 |
4 | Iloviceanu Maria Georgian | 15797 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 03:24:31 |
5 | Marin Ioana Alexandra | 16230 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 03:26:00 |
6 | Iosub Elisabeta Florentin | 16287 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 03:27:92 |
7 | Cozma Roberta Alexandra | 15782 | 2007 | ASC Corona 2010 Brasov | 03:30:43 |
8 | Melenciuc Sarah Teodora | 15945 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 03:30:90 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Popa Maria Roberta | 16164 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 03:23:54 |
2 | Szekeres Arienn | 15671 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 03:21:61 |
3 | Petrea Andreea Lacramiora | 15718 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 03:20:68 |
4 | Telegeanu Ioana Andreea | 16232 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 03:20:32 |
5 | Herban Maria Denisa | 15800 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 03:20:61 |
6 | Sabau Ingrid Monica | 15886 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 03:21:02 |
7 | Raceanu Elena Alexandra | 16237 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:22:91 |
8 | Degeratu Andrada Georgian | 15900 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 03:24:24 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Soare Ana Maria | 13495 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 03:20:16 |
2 | Carpenis Sidonia Elena | 15822 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 03:20:13 |
3 | Minea Irina | 15672 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 03:19:75 |
4 | Maican Alexandra Maria | 16159 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 03:19:54 |
5 | Bolocan Alexandra Nicolet | 16989 | 2007 | Swimming Team Bucuresti | 03:19:65 |
6 | Croitoru Adela Ioana | 16153 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 03:19:83 |
7 | Traistaru Amalia Andreea | 15246 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 03:20:16 |
8 | Zsebe Anna Ilona | 15855 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:20:26 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Mustata Ana Gabriela | 16455 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 03:18:17 |
2 | Gidei Larisa Maria | 15803 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 03:17:02 |
3 | Covaciu Bogdana Stefania | 16198 | 2007 | Turcia | 03:16:49 |
4 | Corbu Alexandra Maria | 15776 | 2007 | ASC Corona 2010 Brasov | 03:15:21 |
5 | Cojocariu Ana Maria | 14654 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:15:87 |
7 | Craciun Nicola Aiana | 15877 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 03:17:91 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Dragoi Maria | 16242 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 03:15:00 |
2 | Sinescu Alexia Maria | 15678 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 03:14:33 |
3 | Hrib Maria | 15591 | 2007 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 03:13:80 |
4 | Visinescu Oana Nicoleta | 15711 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 03:12:86 |
5 | Dorcea Andreea Camelia | 15308 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 03:13:51 |
6 | Serbanescu Maria Alessand | 13971 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 03:13:87 |
7 | Berinde Mara | 15885 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 03:14:97 |
8 | Costandache Carolina | 15715 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 03:15:17 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Maftei Denisa | 14797 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 03:10:99 |
2 | Curticapean Irisz Antonia | 15673 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 03:10:77 |
3 | Rasadean Maia Alexandra | 16132 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 03:10:21 |
4 | Lungu Bianca Ioana | 15801 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 03:09:29 |
5 | Cioineag Caterina Alexia | 16073 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 03:09:30 |
7 | Craciun Daria Alesia | 15876 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 03:10:98 |
8 | Bertea Alina Riana | 16015 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 03:12:26 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Stanemir Denissa Alexia | 16457 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 03:08:29 |
2 | Oancea Maria Teodora | 14708 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 03:07:79 |
3 | Vasilescu Ema Cristina | 16294 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 03:07:35 |
4 | Nitescu Eva Maria | 15287 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 03:05:78 |
5 | Arhire Roxana Maria | 15964 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 03:06:84 |
6 | Trusca Melisa Anne | 14622 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:07:59 |
7 | Tatar Maia | 16345 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 03:07:79 |
8 | Pop Maria Roxana | 15883 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 03:08:30 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Mihai Teodora Maria | 15720 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 03:04:96 |
2 | Cernautanu Roberta Ana | 16302 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 03:04:20 |
3 | Ciceu Crista Petra | 15888 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 03:03:89 |
4 | Argesanu Maria Alexia | 14605 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:03:41 |
5 | Calinoiu Stefania | 14332 | 2007 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 03:03:79 |
6 | Pirvu Mihaela Adriana | 14626 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:04:16 |
7 | Rogojanu Sara | 15911 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 03:04:25 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Robaniuc Dumitrita Selena | 17007 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 03:02:46 |
2 | Luta Sara Maria | 15431 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 03:02:11 |
3 | Sveduneac Diana Andreea | 16282 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 03:01:58 |
4 | Alemnaritei Briana Alexan | 15962 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 03:00:24 |
5 | Constantinescu Briana | 14600 | 2007 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 03:00:95 |
6 | Badralexi Sofia Maria | 16346 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 03:01:98 |
7 | Munteanu Maria | 15928 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 03:02:36 |
8 | Apetrei Elena Clara | 15921 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 03:02:98 |
Seria: 15 |
|||||
1 | Posa Petra Izabela | 14792 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:59:07 |
2 | Kiss Kamilla Csenge | 15150 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:58:19 |
3 | Nita Andra Maria | 16448 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 02:55:96 |
4 | Lazar Timeea Maria | 16301 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:55:14 |
5 | Cozma Ioana | 14796 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:55:55 |
6 | Boleacu Paula Maria | 15870 | 2007 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 02:56:09 |
7 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:58:54 |
8 | Fulea Sara Maria | 15965 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:59:45 |
Seria: 16 |
|||||
1 | Remete Mirestean Daria Ioana | 15856 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:54:54 |
2 | Stancu Aida Maria | 14827 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 02:52:16 |
3 | Preda Irina Ana | 16307 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:50:84 |
4 | Surugiu Andra Georgiana | 16409 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:49:98 |
5 | Preotu Maria Antonia | 15695 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:50:32 |
6 | Toader Francesca | 16296 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:51:78 |
7 | Mihalcea Maria Camelia | 16235 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:52:52 |
8 | Sarkany Melinda Sarolta | 15878 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 02:54:65 |
Seria: 17 |
|||||
1 | Paraschiv Eva Maria | 15929 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:49:21 |
2 | Andrei Iarina Ioana | 15963 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:47:82 |
3 | Niculae Teodora Ana Maria | 15966 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:44:96 |
4 | Vass Brigitta | 16348 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 02:42:73 |
5 | Butnaru Alexandra Mihaela | 12459 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 02:43:55 |
6 | Grosu Ana Georgiana | 15930 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:46:59 |
7 | Samuila Iris Alexandra | 15249 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:48:59 |
8 | Frunza Ingrid Ioana | 16234 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:49:80 |
Descalificari |
|||||
1 |
Iavorschi Ana Loredana Observatii: |
16970 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 04:22:99 |
2 |
Girovanu Andrea Denisa Observatii: |
15922 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 03:40:28 |
3 |
Botez Ioana Alexandra Observatii: |
15490 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 03:44:40 |
4 |
Moldovan Iasmina Observatii: |
16014 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 03:35:66 |
5 |
Stanescu Mihaela Jaqeline Observatii: |
14586 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:19:34 |
6 |
Brezan Sara Maria Observatii: |
15492 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 03:05:12 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Bodnariuc Ianis Costin | 16711 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
5 | Andries Eric Stefan | 15861 | 2007 | Palatul copiilor Constanta | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Petrea Razvan Dumitru | 16941 | 2007 | Club Sportiv "Aquis" Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Madaras Ioan Pio Vladimir | 15914 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
3 | Paun Andrei | 16360 | 2007 | Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 | Marcu Alexandru Mihai | 16523 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 03:58:25 |
5 | Simionescu Andrei Mihai | 15538 | 2007 | ASC Corona 2010 Brasov | 04:05:88 |
6 | Vlaicu Anton Nicolae | 16072 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Bobarnac Radu | 15894 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 03:55:81 |
2 | Mitican Andrei | 15805 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 03:48:11 |
3 | Rusu Mihai George | 16983 | 2007 | Swimming Team Bucuresti | 03:41:91 |
5 | Falan Laurentiu Liviu | 16330 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:41:69 |
6 | Agripina Robert | 15780 | 2007 | ASC Corona 2010 Brasov | 03:44:39 |
7 | Rascovschi Stefan | 16105 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 03:48:23 |
8 | Mitrofan Dan Felix | 17025 | 2007 | Swimming Team Bucuresti | 03:56:78 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Preda Alexandru | 16990 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:36:59 |
2 | Dinu Ian | 16956 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 03:34:32 |
3 | Alexandru Gabriel Dan | 16146 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 03:33:75 |
4 | Marc Albert Catalin | 15853 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:29:50 |
5 | Bogaci Miron Petru | 16985 | 2007 | Swimming Team Bucuresti | 03:33:07 |
6 | Stoica Mihai Sebastian | 16760 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 03:34:20 |
8 | Cazacu Andrei Liviu | 15427 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 03:36:73 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Soaita Rares Erik | 15851 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:27:53 |
2 | Grigore Patris | 16251 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:25:59 |
3 | Oancea Marius Valentin | 15953 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 03:24:32 |
4 | Bercaru Rares C-Tin | 15951 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 03:21:04 |
5 | Popescu David Mihai | 16165 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 03:21:74 |
6 | Duna Andrei Valentin | 13976 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 03:25:19 |
7 | Mihailov Luca Alexandru | 15425 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 03:26:16 |
8 | Jurja Carol | 16156 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 03:28:54 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Blidaru David Andrei | 14589 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 03:20:69 |
3 | Bocicai Ioan Adrian | 15970 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 03:19:27 |
4 | Spiridon Stefan | 16092 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 03:17:85 |
5 | Kacmaz Enes | 16157 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 03:19:03 |
6 | Utuleac Florin Orlando | 16128 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 03:19:79 |
7 | Ciocirlan Sebastian Gabri | 15724 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 03:20:62 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Dragoi Darius Andrei | 16241 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 03:17:20 |
3 | Lilea Albert Ionut | 13984 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 03:15:62 |
4 | Rus Matei | 16349 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 03:14:89 |
5 | Musat Tiberiu Gabriel | 16233 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 03:14:95 |
6 | Anton Bogdan | 16256 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:15:68 |
7 | Matei Mihnea Marian | 14642 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:16:36 |
8 | David Simon Sebastian | 16451 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 03:17:27 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Jurma Paul Gabriel | 16011 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 03:12:90 |
2 | Giuran Darius | 16271 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 03:11:50 |
3 | Ionescu Daniel C-Tin | 15975 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:10:83 |
4 | Simon Robert | 15848 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:10:53 |
5 | Moraru Vladut Andrei | 15430 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 03:10:68 |
6 | Stroe David Ioan | 16172 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 03:11:43 |
7 | Grigore Andrei | 15974 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 03:11:96 |
8 | Mandaianu Mario Florian | 17010 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 03:14:46 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Bucur Nirus Edvin | 15836 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 03:09:38 |
2 | Bucur Toma | 16338 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:09:10 |
4 | Trandafir Cosmin Cristian | 16320 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 03:08:40 |
5 | Mirea Rares Ionut | 15054 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 03:08:91 |
6 | Farcas Laurentiu Cristian | 16353 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 03:09:01 |
7 | Maselusa Denis Mihai | 16517 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 03:09:37 |
8 | Popa Victor Marian | 16240 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 03:10:34 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Calinic Rares Cristian | 15933 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 03:07:22 |
3 | Agapi Darius Florin | 16283 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 03:05:70 |
4 | Purcar Mircea | 15809 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 03:04:98 |
5 | Chelu Stefan Mihai | 14652 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:05:66 |
6 | Borcea Nikolas George | 15717 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 03:06:05 |
7 | Abit Eian | 15842 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 03:07:01 |
8 | Bucur Mario Alexandru | 16374 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 03:07:50 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Barbu Albert Valentin | 16273 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 03:04:01 |
2 | Gherman Ianis Adrian | 15879 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 03:03:73 |
3 | Pistol Robert Ionut | 13991 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 03:03:33 |
4 | Dumitrache David Andrei | 15684 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 03:02:92 |
5 | Siliste Indru George | 16896 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:03:12 |
6 | Trenchea Darius Matei | 15838 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 03:03:52 |
7 | Abrihan David Andrei | 16093 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 03:03:98 |
8 | Cazan David Andrei | 15935 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 03:04:94 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Slavic Alexandr | 15464 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 03:02:18 |
2 | Modoran Mihnea Cosmin | 16162 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 03:01:89 |
3 | Oanta Rares Mihai | 15428 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 03:01:61 |
4 | Munteanu Radu Tudor | 16276 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 03:01:43 |
5 | Iordache Matei Alexandru | 15288 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 03:01:49 |
6 | Schmidt Christian | 15912 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 03:01:76 |
7 | Ruse Matei Iulian | 14641 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:02:08 |
8 | Antimir Cesar Gabriel | 16306 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 03:02:84 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Major Erik Marcin | 15256 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 03:01:26 |
2 | Muraru Edward Cristian | 16318 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 03:00:60 |
3 | Maftei Leonardo | 14800 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:58:40 |
4 | Stamate Gabriel Luca | 14601 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:56:86 |
5 | Aron Mario Robert | 14635 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:57:68 |
6 | Kovacs Gergo Csanad | 13897 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:59:10 |
7 | Ilisuan Alex | 14417 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 03:01:06 |
8 | Gheorghiu Ayan | 15850 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:01:37 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Deleu Mihnea C-Tin | 14799 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:56:24 |
2 | Badea Rares Stefan | 15934 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:55:72 |
3 | Bulica Ioan | 15971 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:55:07 |
5 | Teisanu Darius Octav | 15932 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:54:36 |
6 | Trocin Stefan | 15872 | 2007 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 02:55:40 |
7 | Popa Rares Cristian | 15394 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 02:55:89 |
8 | Dragoiu Mihai Ionut | 14597 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:56:39 |
Seria: 15 |
|||||
1 | Constantin Mihai Antonio | 16311 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:53:92 |
2 | Coroianu Daniel | 15143 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:53:79 |
3 | Lupu Cristian Andrei | 14826 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 02:53:43 |
4 | Onisoru Darius Cristian | 15587 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi | 02:52:93 |
5 | Proca Andrei Theodor | 15709 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:53:06 |
6 | Peter Robert Alexandru | 15979 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:53:79 |
7 | Petre Eduard Ionut | 16269 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani | 02:53:92 |
8 | Lupu Matei Filip | 16270 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani | 02:53:97 |
Seria: 16 |
|||||
1 | Enescu Armand Gustav | 15847 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:51:86 |
2 | Georgescu Vlad | 15973 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:51:01 |
3 | Cojocaru Flavius C-Tin | 14798 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:48:44 |
4 | Sibiseanu David Andrei | 15982 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:46:05 |
5 | Popa Alexandru Rares | 16274 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 02:47:62 |
6 | Muntean Rares Ionut | 15924 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 02:49:47 |
7 | Dobre Cristian Andrei | 16310 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:51:56 |
8 | Moian Dusa Rares | 16180 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 02:51:86 |
Seria: 17 |
|||||
1 | Mihai Rares Andrei | 15977 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:44:16 |
2 | Briceag Darius Gabriel | 14949 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:43:03 |
3 | Coman Darius Stefan | 15725 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina | 02:41:38 |
4 | Badea Robert Andrei | 15969 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:36:84 |
5 | Takacs Dominik Roberto | 15255 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:38:76 |
6 | Craciun Petru Achim | 15972 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:41:60 |
7 | Herman Szabo Peter | 16275 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 02:43:79 |
8 | Tapirluie Mihai Andrei | 13968 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 02:45:83 |
Descalificari |
|||||
1 |
Covaci Remus Observatii: |
15719 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 03:39:59 |
2 |
Matias Alexandru Observatii: |
14801 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 03:35:82 |
3 |
Marangoci Darius Gabriel Observatii: |
14596 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:15:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Bodnariuc Ianis Costin | 16711 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
5 | Andries Eric Stefan | 15861 | 2007 | Palatul copiilor Constanta | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Paun Andrei | 16360 | 2007 | Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI | 99:99:99 |
2 | Bobarnac Radu | 15894 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 03:39:32 |
3 | Mitican Andrei | 15805 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 03:26:54 |
4 | Matias Alexandru | 14801 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 03:19:67 |
5 | Rascovschi Stefan | 16105 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 03:26:42 |
6 | Marcu Alexandru Mihai | 16523 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 03:28:30 |
7 | Simionescu Andrei Mihai | 15538 | 2007 | ASC Corona 2010 Brasov | 03:45:06 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Vlaicu Anton Nicolae | 16072 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 03:16:01 |
4 | Madaras Ioan Pio Vladimir | 15914 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 03:13:52 |
5 | Grigore Patris | 16251 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:13:57 |
6 | Falan Laurentiu Liviu | 16330 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:14:00 |
7 | Agripina Robert | 15780 | 2007 | ASC Corona 2010 Brasov | 03:15:96 |
8 | Mitrofan Dan Felix | 17025 | 2007 | Swimming Team Bucuresti | 03:18:03 |
Seria: 4 |
|||||
2 | Rusu Mihai George | 16983 | 2007 | Swimming Team Bucuresti | 03:09:21 |
3 | Cazacu Andrei Liviu | 15427 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 03:05:78 |
4 | Ciocirlan Sebastian Gabri | 15724 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 03:05:44 |
5 | Soaita Rares Erik | 15851 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:05:47 |
6 | Spiridon Stefan | 16092 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 03:05:96 |
7 | Petrea Razvan Dumitru | 16941 | 2007 | Club Sportiv "Aquis" Bucuresti | 03:09:69 |
8 | Marc Albert Catalin | 15853 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:13:36 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Bercaru Rares C-Tin | 15951 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 03:04:38 |
2 | Preda Alexandru | 16990 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:02:79 |
3 | Grigore Andrei | 15974 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 03:01:71 |
4 | Stoica Mihai Sebastian | 16760 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 03:01:16 |
7 | Oancea Marius Valentin | 15953 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 03:03:63 |
8 | Bogaci Miron Petru | 16985 | 2007 | Swimming Team Bucuresti | 03:04:98 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Alexandru Gabriel Dan | 16146 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 03:00:93 |
2 | Simon Robert | 15848 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:59:87 |
3 | Jurja Carol | 16156 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:59:67 |
4 | Popescu David Mihai | 16165 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:59:48 |
5 | Maselusa Denis Mihai | 16517 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:59:64 |
6 | Utuleac Florin Orlando | 16128 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:59:81 |
7 | Dinu Ian | 16956 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 03:00:35 |
8 | Jurma Paul Gabriel | 16011 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 03:01:03 |
Seria: 7 |
|||||
1 | David Simon Sebastian | 16451 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:57:16 |
2 | Bocicai Ioan Adrian | 15970 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:56:81 |
3 | Mihailov Luca Alexandru | 15425 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 02:55:76 |
4 | Anton Bogdan | 16256 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 02:53:71 |
5 | Popa Victor Marian | 16240 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 02:54:42 |
6 | Giuran Darius | 16271 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 02:56:16 |
7 | Ionescu Daniel C-Tin | 15975 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:57:04 |
8 | Matei Mihnea Marian | 14642 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:57:50 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Bucur Toma | 16338 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:53:20 |
3 | Stroe David Ioan | 16172 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:52:93 |
4 | Musat Tiberiu Gabriel | 16233 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 02:52:00 |
5 | Duna Andrei Valentin | 13976 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:52:43 |
6 | Mirea Rares Ionut | 15054 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:52:95 |
7 | Bucur Nirus Edvin | 15836 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 02:53:17 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Dumitrache David Andrei | 15684 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:51:79 |
2 | Gheorghiu Ayan | 15850 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:51:00 |
3 | Trenchea Darius Matei | 15838 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:50:18 |
4 | Siliste Indru George | 16896 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:49:40 |
5 | Marangoci Darius Gabriel | 14596 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:49:83 |
6 | Mandaianu Mario Florian | 17010 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 02:50:35 |
7 | Blidaru David Andrei | 14589 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:51:76 |
8 | Moraru Vladut Andrei | 15430 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 02:51:81 |
Seria: 10 |
|||||
2 | Kacmaz Enes | 16157 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:47:87 |
3 | Farcas Laurentiu Cristian | 16353 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 02:47:07 |
4 | Lilea Albert Ionut | 13984 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:46:54 |
5 | Borcea Nikolas George | 15717 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 02:46:59 |
6 | Bucur Mario Alexandru | 16374 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 02:47:64 |
7 | Cazan David Andrei | 15935 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:48:71 |
8 | Pistol Robert Ionut | 13991 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:49:26 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Antimir Cesar Gabriel | 16306 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:44:94 |
3 | Ilisuan Alex | 14417 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 02:42:80 |
4 | Schmidt Christian | 15912 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 02:42:29 |
6 | Calinic Rares Cristian | 15933 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:43:24 |
7 | Dragoi Darius Andrei | 16241 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 02:44:49 |
8 | Gherman Ianis Adrian | 15879 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 02:46:31 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Purcar Mircea | 15809 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:41:73 |
2 | Dragoiu Mihai Ionut | 14597 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:41:52 |
3 | Bulica Ioan | 15971 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:40:80 |
4 | Popa Rares Cristian | 15394 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 02:40:74 |
5 | Barbu Albert Valentin | 16273 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:40:76 |
6 | Modoran Mihnea Cosmin | 16162 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:41:37 |
7 | Coroianu Daniel | 15143 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:41:58 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Cojocaru Flavius C-Tin | 14798 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:40:32 |
2 | Abrihan David Andrei | 16093 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 02:40:02 |
3 | Abit Eian | 15842 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 02:39:76 |
4 | Aron Mario Robert | 14635 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:39:32 |
5 | Slavic Alexandr | 15464 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:39:48 |
6 | Kovacs Gergo Csanad | 13897 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:39:90 |
7 | Munteanu Radu Tudor | 16276 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 02:40:02 |
8 | Muraru Edward Cristian | 16318 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:40:50 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Ruse Matei Iulian | 14641 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:39:00 |
2 | Trocin Stefan | 15872 | 2007 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 02:37:92 |
3 | Agapi Darius Florin | 16283 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 02:37:07 |
4 | Petre Eduard Ionut | 16269 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani | 02:36:53 |
5 | Lupu Cristian Andrei | 14826 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 02:36:89 |
6 | Oanta Rares Mihai | 15428 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 02:37:44 |
7 | Onisoru Darius Cristian | 15587 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi | 02:38:41 |
8 | Maftei Leonardo | 14800 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:39:10 |
Seria: 15 |
|||||
1 | Lupu Matei Filip | 16270 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani | 02:35:41 |
2 | Georgescu Vlad | 15973 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:35:16 |
3 | Deleu Mihnea C-Tin | 14799 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:34:97 |
4 | Major Erik Marcin | 15256 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:33:91 |
5 | Teisanu Darius Octav | 15932 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:34:36 |
6 | Dobre Cristian Andrei | 16310 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:35:01 |
7 | Sibiseanu David Andrei | 15982 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:35:29 |
8 | Constantin Mihai Antonio | 16311 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:36:03 |
Seria: 16 |
|||||
1 | Tapirluie Mihai Andrei | 13968 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 02:33:44 |
2 | Badea Rares Stefan | 15934 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:32:76 |
4 | Moian Dusa Rares | 16180 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 02:28:96 |
5 | Stamate Gabriel Luca | 14601 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:30:45 |
6 | Enescu Armand Gustav | 15847 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:31:53 |
7 | Muntean Rares Ionut | 15924 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 02:32:77 |
8 | Herman Szabo Peter | 16275 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 02:33:66 |
Seria: 17 |
|||||
1 | Popa Alexandru Rares | 16274 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 02:28:50 |
2 | Takacs Dominik Roberto | 15255 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:25:97 |
3 | Briceag Darius Gabriel | 14949 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:25:72 |
4 | Badea Robert Andrei | 15969 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:18:41 |
5 | Coman Darius Stefan | 15725 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina | 02:24:53 |
6 | Proca Andrei Theodor | 15709 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:25:87 |
8 | Craciun Petru Achim | 15972 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:28:53 |
Descalificari |
|||||
1 |
Covaci Remus Observatii: |
15719 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 03:12:61 |
2 |
Rus Matei Observatii: |
16349 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 03:01:53 |
3 |
Trandafir Cosmin Cristian Observatii: |
16320 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:53:46 |
4 |
Iordache Matei Alexandru Observatii: |
15288 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:48:72 |
5 |
Chelu Stefan Mihai Observatii: |
14652 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:43:89 |
6 |
Peter Robert Alexandru Observatii: |
15979 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:41:75 |
7 |
Mihai Rares Andrei Observatii: |
15977 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:30:47 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Matei Teodora Ana Maria | 15958 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
4 | Pascu Ariana Ioana | 16652 | 2007 | Liceul cu program sportiv Braila | 99:99:99 |
5 | Moraru Karina Andreea | 16654 | 2007 | Liceul cu program sportiv Braila | 99:99:99 |
6 | Circiu Gabriela Melania | 15985 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Iavorschi Ana Loredana | 16970 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 03:55:58 |
2 | Amariei Natalia Ecaterina | 16971 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 03:40:75 |
3 | Zaharia Alessia Georgiana | 15819 | 2007 | Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt | 03:31:91 |
4 | Botez Ioana Alexandra | 15490 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 03:26:18 |
5 | Uta Daria Irina | 17012 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 03:31:08 |
6 | Achim Ema | 15475 | 2007 | ASC Corona 2010 Brasov | 03:32:76 |
7 | Hotoleanu Daria Teodora | 16973 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 03:48:72 |
8 | Pintea Elena Andrada | 16972 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 03:59:17 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Moldovan Alexia Florina | 16199 | 2007 | Turcia | 03:22:16 |
2 | Cazan Renata | 14910 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 03:20:28 |
3 | Zamfir Miruna Gabriela | 16174 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 03:17:90 |
4 | Varro Henrietta | 16933 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 03:15:37 |
5 | Salcudean Raluca Elena | 15857 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:15:45 |
6 | Tudor Iemima | 17011 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 03:18:33 |
7 | Visan Cristina Bianca | 14649 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 03:21:08 |
8 | Toba Andreea Atalina | 16473 | 2007 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 03:26:12 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Stamate Daria Maria | 14528 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 03:13:11 |
2 | Blanariu Andreea Corina | 17003 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:11:97 |
3 | Hodut Iasmina Nicoleta | 16483 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 03:11:69 |
4 | Zima Maria Alina | 16244 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:10:66 |
5 | Saniuta Monia Alexandra | 16179 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 03:10:97 |
6 | Melenciuc Sarah Teodora | 15945 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 03:11:70 |
7 | Secoban Natalia Andreea | 16285 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 03:12:08 |
8 | Girovanu Andrea Denisa | 15922 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 03:15:09 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Roman Karina Alexandra | 16010 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 03:10:09 |
2 | Szekeres Arienn | 15671 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 03:09:44 |
3 | Craciun Nicola Aiana | 15877 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 03:08:97 |
4 | Zsebe Anna Ilona | 15855 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:08:53 |
5 | Timofte Rebeca | 15633 | 2007 | Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt | 03:08:79 |
6 | Raceanu Elena Alexandra | 16237 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:09:27 |
7 | Furtuna Maria | 15947 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 03:09:94 |
8 | Cozma Roberta Alexandra | 15782 | 2007 | ASC Corona 2010 Brasov | 03:10:58 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Degeratu Andrada Georgian | 15900 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 03:06:07 |
2 | Nicolae Melania Ana Maria | 15432 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 03:05:43 |
3 | Moldovan Iasmina | 16014 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 03:05:13 |
4 | Popa Catinca Elena | 16484 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 03:04:75 |
5 | Minea Irina | 15672 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 03:04:85 |
6 | Nagy Etelka Abigel | 16354 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 03:05:43 |
7 | Anghel Alexandra Irina | 16148 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 03:05:61 |
8 | Sava Carla Ioana | 15968 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 03:07:40 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Telegeanu Ioana Andreea | 16232 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 03:04:30 |
2 | Traistaru Amalia Andreea | 15246 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 03:03:67 |
3 | Sabau Ingrid Monica | 15886 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 03:02:63 |
4 | Popa Maria Roberta | 16164 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 03:00:87 |
5 | Tudorescu Afroditi Maria | 15056 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 03:01:30 |
6 | Croitoru Adela Ioana | 16153 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 03:02:87 |
7 | Craciun Daria Alesia | 15876 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 03:04:13 |
8 | Stanemir Denissa Alexia | 16457 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 03:04:62 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Bolocan Alexandra Nicolet | 16989 | 2007 | Swimming Team Bucuresti | 03:00:52 |
2 | Iloviceanu Maria Georgian | 15797 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:59:61 |
3 | Herban Maria Denisa | 15800 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:59:47 |
4 | Carpenis Sidonia Elena | 15822 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 02:58:92 |
5 | Pop Maria Roxana | 15883 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:59:24 |
6 | Curticapean Irisz Antonia | 15673 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:59:53 |
7 | Dorcea Andreea Camelia | 15308 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 03:00:01 |
8 | Vulturescu Alessia Ioana | 16303 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 03:00:84 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Petrea Andreea Lacramiora | 15718 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 02:57:44 |
2 | Calinoiu Stefania | 14332 | 2007 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 02:57:41 |
3 | Rogojanu Sara | 15911 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 02:57:14 |
4 | Bogatean Sara Gloria | 16278 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 02:56:81 |
5 | Cioineag Caterina Alexia | 16073 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:57:00 |
6 | Costandache Carolina | 15715 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 02:57:33 |
7 | Mustata Ana Gabriela | 16455 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:57:42 |
8 | Maican Alexandra Maria | 16159 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:58:53 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Bertea Alina Riana | 16015 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:55:71 |
2 | Nitescu Eva Maria | 15287 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:55:11 |
3 | Stanescu Mihaela Jaqeline | 14586 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:54:86 |
4 | Dragoi Maria | 16242 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 02:54:50 |
5 | Berinde Mara | 15885 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:54:72 |
6 | Marin Ioana Alexandra | 16230 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:54:94 |
7 | Soare Ana Maria | 13495 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 02:55:27 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Serbanescu Maria Alessand | 13971 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 02:54:28 |
2 | Brezan Sara Maria | 15492 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:54:01 |
3 | Hrib Maria | 15591 | 2007 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 02:53:08 |
4 | Lungu Bianca Ioana | 15801 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:52:09 |
5 | Cojocariu Ana Maria | 14654 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:52:84 |
6 | Iosub Elisabeta Florentin | 16287 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 02:53:97 |
7 | Maftei Denisa | 14797 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:54:28 |
8 | Tatar Maia | 16345 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 02:54:36 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Visinescu Oana Nicoleta | 15711 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 02:50:65 |
2 | Corbu Alexandra Maria | 15776 | 2007 | ASC Corona 2010 Brasov | 02:49:87 |
3 | Constantinescu Briana | 14600 | 2007 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 02:48:65 |
4 | Luta Sara Maria | 15431 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 02:47:94 |
6 | Sinescu Alexia Maria | 15678 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:49:40 |
7 | Mihai Teodora Maria | 15720 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 02:50:37 |
8 | Gidei Larisa Maria | 15803 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:51:49 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Apetrei Elena Clara | 15921 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 02:47:50 |
2 | Cernautanu Roberta Ana | 16302 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:47:04 |
3 | Cozma Ioana | 14796 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:46:75 |
4 | Ciceu Crista Petra | 15888 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:46:40 |
5 | Covaciu Bogdana Stefania | 16198 | 2007 | Turcia | 02:46:46 |
6 | Vasilescu Ema Cristina | 16294 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:46:82 |
7 | Arhire Roxana Maria | 15964 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:47:38 |
8 | Posa Petra Izabela | 14792 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:47:64 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Oancea Maria Teodora | 14708 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:44:76 |
2 | Alemnaritei Briana Alexan | 15962 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:43:95 |
3 | Remete Mirestean Daria Ioana | 15856 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:43:78 |
4 | Rasadean Maia Alexandra | 16132 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:42:93 |
5 | Nita Andra Maria | 16448 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 02:43:29 |
6 | Trusca Melisa Anne | 14622 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:43:88 |
7 | Munteanu Maria | 15928 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:44:23 |
8 | Fulea Sara Maria | 15965 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:46:15 |
Seria: 15 |
|||||
1 | Kiss Kamilla Csenge | 15150 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:41:73 |
2 | Pirvu Mihaela Adriana | 14626 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:40:37 |
3 | Robaniuc Dumitrita Selena | 17007 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 02:39:90 |
4 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:38:75 |
5 | Sarkany Melinda Sarolta | 15878 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 02:38:77 |
6 | Stancu Aida Maria | 14827 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 02:40:37 |
7 | Argesanu Maria Alexia | 14605 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:41:09 |
8 | Sveduneac Diana Andreea | 16282 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 02:42:87 |
Seria: 16 |
|||||
1 | Preda Irina Ana | 16307 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:35:51 |
2 | Grosu Ana Georgiana | 15930 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:35:26 |
3 | Lazar Timeea Maria | 16301 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:34:98 |
4 | Vass Brigitta | 16348 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 02:33:52 |
5 | Frunza Ingrid Ioana | 16234 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:34:27 |
6 | Boleacu Paula Maria | 15870 | 2007 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 02:35:06 |
7 | Mihalcea Maria Camelia | 16235 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:35:28 |
8 | Badralexi Sofia Maria | 16346 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 02:36:82 |
Seria: 17 |
|||||
1 | Preotu Maria Antonia | 15695 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:32:15 |
2 | Niculae Teodora Ana Maria | 15966 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:31:81 |
3 | Surugiu Andra Georgiana | 16409 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:30:09 |
4 | Paraschiv Eva Maria | 15929 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:28:76 |
5 | Andrei Iarina Ioana | 15963 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:29:76 |
6 | Toader Francesca | 16296 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:30:42 |
7 | Butnaru Alexandra Mihaela | 12459 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 02:31:87 |
8 | Samuila Iris Alexandra | 15249 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:32:20 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Vizireanu Andrei Luca | 17206 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
4 | Apostol Petru | 14585 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
5 | Scaunasu Bogdan | 17207 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Radu Fabian Andrei | 17092 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
3 | Ulescu Tudor Mihai | 16641 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
5 | Gagiu David | 16642 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
6 | M. Sediq Mateen | 17005 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Oancea Cristian Ionut | 16789 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Duta David Andrei | 17016 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Oancea Bogdan Alex. | 16650 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 99:99:99 |
3 | Roman Stefan Cristian | 16854 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
4 | Dumitru Andrei | 16446 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
6 | Ionel Luca Adrian | 16853 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
7 | Sandu Matei | 16651 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 99:99:99 |
8 | Onea Albert David Ioan | 17035 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Ion Vlad Cosmin | 16984 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Ene Alexandru | 16404 | 2008 | As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI | 01:00:90 |
8 | Apachitei Octavian | 16076 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Andreescu Angelo Nicolas | 14939 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:52:78 |
3 | Horvat Alexandru Cristian | 15489 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:51:60 |
4 | Spiridon Daren Andrei Eug | 15698 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:49:22 |
5 | Chirana Andrei Nicolae | 16107 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 00:50:11 |
6 | Papa Gabriel Bogdan | 16546 | 2008 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:52:07 |
7 | Taga Octavian Andrei | 16094 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:52:64 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Chertes Andrei Odin | 16741 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:49:16 |
2 | Crismariu Luca Vasile | 17075 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:48:80 |
3 | Bacan Rares Alexandru | 14145 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:48:43 |
6 | Oana Robert | 16576 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:48:48 |
7 | Chiriac Ianis Cristian | 16908 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:48:84 |
8 | Verciuc Ioan | 16797 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:49:16 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Iacob Andrei Dorin | 16920 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:47:79 |
2 | Popescu Darius George | 17014 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:47:46 |
4 | Fleancu Calin Andrei | 17009 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:46:88 |
5 | Zamfir Stefan | 17024 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 00:47:16 |
6 | Tinis Rares Cristian | 16857 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:47:35 |
7 | Moldovan Raul Andrei | 16744 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:47:58 |
8 | Trofin Luca Alexandru | 16549 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:47:79 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Dinu Eric Tudor | 15357 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:46:19 |
2 | Judet Toni Andrei | 16805 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:45:69 |
3 | Ichim Raul Adrian | 16551 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:45:48 |
4 | Sava Claudiu Alexandru | 16916 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:45:43 |
5 | Laiu Rares Stefan | 15627 | 2008 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 00:45:44 |
6 | Tirla Stefan Dumitru | 15640 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:45:61 |
8 | Bucur Stefan | 15896 | 2008 | Sport Club Municipal Bacau | 00:46:27 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Purcarea Filip Andrei | 16772 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:44:65 |
2 | Chiriac Andrei Catalin | 15423 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:44:45 |
3 | Mihaila Nicolae Daniel | 14938 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:44:17 |
4 | Siklodi Csongor Aron | 16656 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:43:75 |
5 | Percea Tudor | 16949 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:43:97 |
6 | Barbu Matei Alexandru | 15085 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:44:40 |
7 | Moise Matei | 16453 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:44:59 |
8 | Badita Radu Nicolae | 16802 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:44:68 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Radu Andrei Ionut | 15343 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:43:39 |
2 | Costis Alexandru Adrian | 16708 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:43:07 |
3 | Campeanu Bogdan Andrei | 14658 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:42:75 |
5 | Micu Tudor | 16039 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:42:72 |
6 | Florescu Alexandru Stefan | 15834 | 2008 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:42:77 |
7 | Stanciu Sabin | 15465 | 2008 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 00:43:27 |
8 | Ali Amir | 16630 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 00:43:46 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Strec Arthur | 16219 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:42:37 |
2 | Smadu Florin David | 14970 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:42:34 |
3 | Tanase Rares Ioan | 14611 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:42:28 |
4 | Slave Robert George | 14610 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:42:16 |
5 | Farkas Daniel Mark | 17039 | 2008 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 00:42:24 |
6 | Selyem Tamas | 13896 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:42:33 |
7 | Ivanovici Luca David | 16791 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:42:37 |
8 | Degeratu David George | 15699 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:42:38 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Boboc David Andrei | 15794 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:41:98 |
2 | Pop Claudiu Nicolae | 16745 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:41:47 |
3 | Stefan Mihai Catalin | 16947 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:41:20 |
4 | Popa Mihnea Octavian | 16188 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:40:74 |
5 | Dumitrescu Matei Gabriel | 17071 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:41:08 |
6 | Dacu Furdui Rares | 16575 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:41:40 |
7 | Panait Alexandru David | 16915 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:41:57 |
8 | Farina Alfonzetti Victor | 16967 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 00:42:15 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Ignat Andrei Alexandru | 16704 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:40:52 |
2 | Marchidan Maximilian | 17073 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:40:38 |
3 | Barbat Vlad Stefan | 15083 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:40:05 |
4 | Badescu Stefan Alex. | 14599 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:39:65 |
5 | State Matei Cristian | 16918 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:39:91 |
6 | Gherghina Alexandru Costi | 16758 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:40:15 |
7 | Stroe David Alexandru | 16778 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:40:48 |
8 | Maschiu Matteo Florian | 16958 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:40:63 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Neacsu Matei Cristian | 16946 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:39:64 |
2 | Musat Darius Andrei | 14620 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:39:53 |
3 | Jeler Alexandru Ionut | 16183 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:39:32 |
4 | Misirgic Andrei Mihail | 17085 | 2008 | Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI | 00:39:15 |
5 | Iaschiu Stefan | 16911 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:39:16 |
6 | Nae Bogdan Gabriel | 16112 | 2008 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 00:39:33 |
7 | Stanciu Victor | 16935 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:39:59 |
8 | Rus Sergiu Viorel | 16746 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:39:65 |
Seria: 15 |
|||||
1 | Trasca Vlad Andrei | 16114 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 00:38:97 |
2 | Ionita Mihnea George | 16626 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 00:38:82 |
3 | Jecan Andy Mihai | 16787 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:38:07 |
5 | Neacsu Darius Daniel | 15824 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:38:03 |
6 | Somcutean Darius Andrei | 16856 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:38:67 |
8 | Agapie David Valentin | 14969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:39:04 |
Seria: 16 |
|||||
1 | Takacs Milan Ruben | 15254 | 2008 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:37:57 |
2 | Ivanof Alexandru Bogdan | 14623 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:37:45 |
3 | Milas Bogdan Andrei | 16578 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:37:43 |
4 | Jipescu David | 15841 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:37:27 |
5 | Pricopoaia Rares Ioan | 17076 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:37:29 |
6 | Raducanu Gabriel Codrut | 14755 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:37:45 |
7 | Constantin David Gabriel | 15362 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:37:53 |
Seria: 17 |
|||||
1 | Radu David Stefan | 17065 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:36:88 |
2 | Costache Sebastian Ioan | 16963 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:36:69 |
3 | Laszlo Eduard | 16220 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:36:48 |
4 | Onet Radu Valentin | 16768 | 2008 | Turcia | 00:36:30 |
5 | Pop Mihnea Andrei | 16821 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:36:38 |
6 | Lupusoru Vlad Stefan | 16913 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:36:69 |
7 | Barbu Tiberiu Mihai | 13994 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:36:70 |
8 | Artene Luca | 14804 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:37:02 |
Seria: 18 |
|||||
1 | Urzica Andrei Alexandru | 16919 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:36:13 |
2 | Bartis Tudor Andrei | 16187 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:36:06 |
3 | Zamfir-Sararu Vlad | 16943 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:36:03 |
4 | Tanase Catalin Andrei | 17067 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:35:71 |
5 | Duica Stefan Tudor | 14837 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:35:97 |
6 | Andrian Andrei Cozmin | 16952 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:36:05 |
7 | Aldea Gabriel | 16907 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:36:12 |
8 | Adamescu David Andrei | 15086 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:36:13 |
Seria: 19 |
|||||
1 | Maricarie-Petrisor Alexandru | 16804 | 2009 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:35:55 |
2 | Rotaru Petru Adrian | 15688 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:34:73 |
3 | Chirita Petru Alexandru | 16456 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:33:55 |
4 | Gaman Alexandru Ioan | 14715 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:33:15 |
5 | Avakian Karen | 14583 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:33:30 |
6 | Stoica David Alexandru | 14706 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:34:12 |
7 | Giuroiu Daniel Teodor | 14714 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:35:14 |
8 | Iordache Tudor Andrei | 16032 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:35:67 |
Descalificari |
|||||
1 |
Dorcea Alexandru Cristian Observatii: |
17015 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
2 |
Zarojanu David Ionut Observatii: |
17079 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 99:99:99 |
3 |
Hagiu Matei Stefan Observatii: |
16634 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:55:28 |
4 |
Enache Andrei Stefan Observatii: |
17173 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
5 |
Mirica Andrei Madalin Observatii: |
16489 | 2008 | Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti | 00:53:38 |
6 |
Cichi Thomas Andrei Observatii: |
16637 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:48:26 |
7 |
Olteanu Matei Alexandru Observatii: |
16914 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:47:23 |
8 |
Duta Eduard Nicolas Observatii: |
14639 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:46:09 |
9 |
Bobaru Catalin Emanuel Observatii: |
16788 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:42:57 |
10 |
Alexandrescu Radu Cristia Observatii: |
17042 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:37:70 |
11 |
Dragota Adrian Cristian Observatii: |
17064 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:37:62 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Iorga Ioana Madalina | 15825 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
4 | Arion Mara Andreea | 16635 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
5 | Profiran Sara Elena | 17095 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Croitoru Sofia Nicoleta | 17021 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Rogoza Carmen Ionela | 16649 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 99:99:99 |
3 | Savulescu Maria Theodora | 16428 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
5 | Racovita Militaruelisabet | 16940 | 2008 | Club Sportiv "Aquis" Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Damian Nicoleta | 16648 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 99:99:99 |
7 | Oprea Alexia Andreea | 17018 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
2 | Voicila Maria | 15988 | 2008 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 01:00:86 |
3 | Munteanu Maria Ioana | 16994 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 00:57:46 |
5 | Toma Ana Maria Sorina | 16577 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:56:56 |
6 | Darie Paula Maria | 15421 | 2008 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:58:17 |
7 | Cioboata Andra Gabriela | 14151 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 01:02:25 |
8 | Ghimpu Sara Maria | 16834 | 2008 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Dobre Ioana | 16423 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:53:31 |
2 | Bota Alexia Maria | 17058 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 00:51:81 |
3 | Negoita Anne Marie Justin | 16644 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:50:75 |
4 | Pop Letitia Amalia | 16822 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:50:58 |
5 | Anton Patricia Daniela | 17013 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:50:66 |
6 | Gerendi Klimek Karina Mar | 17056 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 00:51:57 |
7 | Tataru Luiza Gabriela | 16632 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:53:21 |
8 | Zavoianu Maya Maria | 16495 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 00:53:60 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Precob Roberta Andreea | 16700 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:50:28 |
2 | Vilciu Raluca Maria | 16186 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:49:17 |
4 | Leu Adelina Alexia | 16592 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Resita | 00:48:79 |
5 | Pap Kriszta Nora | 16477 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:48:87 |
6 | Salaika Andonia Ioana | 16247 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:49:01 |
7 | Miclea Ana Maria | 17060 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:50:10 |
8 | Carstea Irina | 16176 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:50:29 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Stoian Bianca Ioana | 16904 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:48:54 |
2 | Harbea Natalia Andreea | 16751 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:47:49 |
3 | Butuk Zsofia | 16655 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:46:68 |
5 | Neagu Maria | 16638 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 00:46:59 |
6 | Turcu Delia Maria | 16798 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:46:91 |
7 | Rozorea Maria Carla | 16803 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:48:05 |
8 | Dima Gabriela Maria | 17026 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 00:48:65 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Burlacu Alexia Stefania | 16950 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:46:37 |
2 | Cernat Amina Maria | 17022 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 00:46:27 |
3 | Lungu Bianca Alexandra | 17061 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:45:64 |
4 | Oprisan Maria Isabela | 16556 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:45:47 |
5 | Constantin Alexa | 14147 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:45:55 |
6 | Cunciu Alessia Maria | 16640 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:46:09 |
7 | Dragomir Denisa Alexandra | 15653 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:46:36 |
8 | Mardaru Klara Stefania | 14523 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 00:46:38 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Maday Emese Timea | 16659 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:45:26 |
2 | Stanescu Alessia Maria | 16713 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:45:07 |
3 | Isac Antonia Maria | 16493 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 00:44:52 |
4 | Piper Alesia Beatrice | 14646 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:43:61 |
5 | Batrinu Gabriela Bianca | 16646 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 00:44:46 |
6 | Constantinescu Anna | 17087 | 2008 | Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI | 00:44:68 |
7 | Merealbe Briana Elena | 15626 | 2008 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 00:45:11 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Covaciu Andreea Teodora | 16387 | 2008 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:43:37 |
2 | Baciu Amalia Georgiana | 17081 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:43:06 |
3 | Doncila Daria Nicole | 16555 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:42:86 |
4 | Ostafe Maria Giulia | 14573 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:42:82 |
5 | Croitoru Evelyne Maria | 16669 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:42:84 |
7 | Padurean Andrada Lorena | 16783 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:43:29 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Rednic Achim Daria Maria | 16902 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:42:76 |
2 | Burlacu Amalia Valentina | 16951 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:42:52 |
3 | Lala Maria Elena | 16252 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:42:34 |
4 | Bichescu Andrada Bianca | 16254 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:42:04 |
5 | Adam Clara Patricia | 16748 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:42:20 |
6 | Tila Ariana Georgiana | 16115 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 00:42:49 |
7 | Jipa Alexandra | 17084 | 2008 | Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI | 00:42:62 |
8 | Huza Andrea | 16478 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:42:77 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Chirica Ana Stefania | 15359 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:41:93 |
2 | Sarbu Alexandra | 16628 | 2008 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:41:55 |
3 | Malus Irina Elena | 14615 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:41:42 |
4 | Nagy Zsofia | 16784 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:40:56 |
5 | Aylett Keira Nicoleta | 13969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:41:04 |
6 | Dinca Ana Maria | 17063 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:41:43 |
7 | Zamfir Crina Emilia | 14330 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:41:68 |
8 | Constantinescu Ana Irina | 17059 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:41:94 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Iorga Maria Teodora | 16986 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 00:40:30 |
2 | Floranescu Ioana Ariana | 16793 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:40:13 |
3 | Radu Alexia Mihaela | 16786 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:39:55 |
4 | Togoe Ioana Maria | 16944 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:39:37 |
5 | Macoveiciuc Larisa Ioana | 16158 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:39:49 |
6 | Ambrozie ilinca | 17066 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:39:60 |
8 | Ardelean Ana Maria | 16548 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:40:35 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Man Daria Gabriela | 16752 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:38:43 |
2 | Amariei Rianna | 17080 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:38:21 |
3 | Ban Alexia Maria | 16880 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:38:11 |
4 | Moscaliuc Maria Ilinca | 16953 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:37:85 |
5 | Ciobanu Ioana Alexandra | 13497 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:37:90 |
6 | Freciu Ayanna Sorana | 14745 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:38:17 |
7 | Princz Lara | 16855 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:38:23 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Alexa Daria | 17077 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:37:65 |
2 | Barbul Zetea Mara Ana | 16858 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:37:21 |
3 | Munteanu Mihaela | 15840 | 2008 | Cl. Sp. MEDGIDIA | 00:36:91 |
4 | Stiger Diana Gabriela | 16799 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:36:65 |
5 | Birzu Ioana | 16785 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:36:90 |
6 | Georgescu Ioana | 17074 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:37:21 |
7 | Lospa Tamara Ioana | 14579 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:37:24 |
8 | Boer Henrietta | 13898 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:37:76 |
Seria: 15 |
|||||
1 | Stefura Ingrid | 14803 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:35:91 |
2 | Tutuianu Sara Teodora | 16905 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:34:77 |
3 | Sibiseanu Ana Maria | 16903 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:34:29 |
4 | Diamandescu Eliza Elena | 14746 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:33:34 |
5 | Santha Emilia Nora | 16660 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:34:08 |
6 | Predescu Simona Maria | 16806 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:34:51 |
7 | Prisecariu Aissia Claudia | 17078 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:34:99 |
8 | Mitrana Tania Andreea | 14839 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:36:25 |
Descalificari |
|||||
1 |
Costea Mihaela Izabella Observatii: |
16524 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:10:41 |
2 |
Popescu Tamara Observatii: |
17094 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 00:46:43 |
3 |
Balan Ilinca Observatii: |
16750 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:45:35 |
4 |
Gheorghesc Carla Alexandr Observatii: |
16790 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:42:92 |
5 |
Fetita Ripea Maria Alessi Observatii: |
16196 | 2008 | Turcia | 00:43:57 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Iorga Ioana Madalina | 15825 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
5 | Profiran Sara Elena | 17095 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Croitoru Sofia Nicoleta | 17021 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Damian Nicoleta | 16648 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 99:99:99 |
3 | Racovita Militaruelisabet | 16940 | 2008 | Club Sportiv "Aquis" Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Arion Mara Andreea | 16635 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:03:83 |
5 | Costea Mihaela Izabella | 16524 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:07:40 |
6 | Savulescu Maria Theodora | 16428 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
7 | Oprea Alexia Andreea | 17018 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Zavoianu Maya Maria | 16495 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 01:02:84 |
2 | Toma Ana Maria Sorina | 16577 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:00:20 |
3 | Voicila Maria | 15988 | 2008 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:59:60 |
4 | Neagu Maria | 16638 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 00:58:58 |
5 | Bota Alexia Maria | 17058 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 00:58:73 |
6 | Darie Paula Maria | 15421 | 2008 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:59:90 |
7 | Rogoza Carmen Ionela | 16649 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 01:00:79 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Harbea Natalia Andreea | 16751 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:57:42 |
3 | Merealbe Briana Elena | 15626 | 2008 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 00:56:23 |
4 | Popescu Tamara | 17094 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 00:55:60 |
5 | Ghimpu Sara Maria | 16834 | 2008 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 00:55:62 |
6 | Adam Clara Patricia | 16748 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:56:39 |
7 | Butuk Zsofia | 16655 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:57:16 |
8 | Pop Letitia Amalia | 16822 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:57:75 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Sarbu Alexandra | 16628 | 2008 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:55:00 |
2 | Dima Gabriela Maria | 17026 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 00:54:45 |
3 | Batrinu Gabriela Bianca | 16646 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 00:54:40 |
4 | Gerendi Klimek Karina Mar | 17056 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 00:53:62 |
5 | Carstea Irina | 16176 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:53:96 |
6 | Leu Adelina Alexia | 16592 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Resita | 00:54:42 |
7 | Anton Patricia Daniela | 17013 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:54:91 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Turcu Delia Maria | 16798 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:53:09 |
2 | Negoita Anne Marie Justin | 16644 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:52:96 |
3 | Cunciu Alessia Maria | 16640 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:52:35 |
4 | Piper Alesia Beatrice | 14646 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:52:18 |
6 | Constantinescu Anna | 17087 | 2008 | Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI | 00:52:52 |
7 | Stoian Bianca Ioana | 16904 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:53:03 |
8 | Dobre Ioana | 16423 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:53:16 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Huza Andrea | 16478 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:51:97 |
2 | Cernat Amina Maria | 17022 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 00:51:64 |
3 | Lala Maria Elena | 16252 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:51:26 |
4 | Chirica Ana Stefania | 15359 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:51:03 |
5 | Nagy Zsofia | 16784 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:51:14 |
6 | Rozorea Maria Carla | 16803 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:51:49 |
7 | Salaika Andonia Ioana | 16247 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:51:96 |
8 | Balan Ilinca | 16750 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:52:08 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Miclea Ana Maria | 17060 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:50:87 |
2 | Pap Kriszta Nora | 16477 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:50:64 |
3 | Oprisan Maria Isabela | 16556 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:50:26 |
4 | Radu Alexia Mihaela | 16786 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:50:18 |
5 | Croitoru Evelyne Maria | 16669 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:50:19 |
6 | Dragomir Denisa Alexandra | 15653 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:50:46 |
7 | Birzu Ioana | 16785 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:50:75 |
8 | Padurean Andrada Lorena | 16783 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:50:95 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Vilciu Raluca Maria | 16186 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:50:13 |
2 | Precob Roberta Andreea | 16700 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:49:90 |
3 | Bichescu Andrada Bianca | 16254 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:49:59 |
4 | Georgescu Ioana | 17074 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:49:42 |
5 | Tila Ariana Georgiana | 16115 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 00:49:55 |
8 | Isac Antonia Maria | 16493 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 00:50:14 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Floranescu Ioana Ariana | 16793 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:49:32 |
2 | Dinca Ana Maria | 17063 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:49:15 |
3 | Jipa Alexandra | 17084 | 2008 | Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI | 00:49:10 |
4 | Man Daria Gabriela | 16752 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:48:85 |
5 | Constantinescu Ana Irina | 17059 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:48:85 |
6 | Munteanu Maria Ioana | 16994 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 00:49:13 |
7 | Fetita Ripea Maria Alessi | 16196 | 2008 | Turcia | 00:49:19 |
8 | Maday Emese Timea | 16659 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:49:41 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Ban Alexia Maria | 16880 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:48:72 |
2 | Ciobanu Ioana Alexandra | 13497 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:48:49 |
3 | Prisecariu Aissia Claudia | 17078 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:48:32 |
4 | Gheorghesc Carla Alexandr | 16790 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:48:15 |
5 | Lungu Bianca Alexandra | 17061 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:48:19 |
6 | Ardelean Ana Maria | 16548 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:48:46 |
7 | Boer Henrietta | 13898 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:48:66 |
8 | Doncila Daria Nicole | 16555 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:48:81 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Burlacu Alexia Stefania | 16950 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:47:73 |
2 | Moscaliuc Maria Ilinca | 16953 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:47:22 |
3 | Tutuianu Sara Teodora | 16905 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:47:06 |
4 | Barbul Zetea Mara Ana | 16858 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:47:02 |
5 | Baciu Amalia Georgiana | 17081 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:47:04 |
6 | Rednic Achim Daria Maria | 16902 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:47:13 |
7 | Alexa Daria | 17077 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:47:55 |
8 | Munteanu Mihaela | 15840 | 2008 | Cl. Sp. MEDGIDIA | 00:47:74 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Covaciu Andreea Teodora | 16387 | 2008 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:46:17 |
2 | Freciu Ayanna Sorana | 14745 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:45:59 |
3 | Stanescu Alessia Maria | 16713 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:45:36 |
4 | Amariei Rianna | 17080 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:45:23 |
5 | Stefura Ingrid | 14803 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:45:29 |
7 | Malus Irina Elena | 14615 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:45:94 |
8 | Zamfir Crina Emilia | 14330 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:46:93 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Ostafe Maria Giulia | 14573 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:44:71 |
2 | Macoveiciuc Larisa Ioana | 16158 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:44:29 |
3 | Togoe Ioana Maria | 16944 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:44:06 |
4 | Stiger Diana Gabriela | 16799 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:43:33 |
5 | Burlacu Amalia Valentina | 16951 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:43:82 |
6 | Aylett Keira Nicoleta | 13969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:44:20 |
7 | Ambrozie ilinca | 17066 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:44:53 |
8 | Iorga Maria Teodora | 16986 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 00:44:82 |
Seria: 15 |
|||||
1 | Princz Lara | 16855 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:42:75 |
2 | Santha Emilia Nora | 16660 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:42:48 |
3 | Diamandescu Eliza Elena | 14746 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:40:92 |
4 | Predescu Simona Maria | 16806 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:39:19 |
5 | Sibiseanu Ana Maria | 16903 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:39:29 |
6 | Mitrana Tania Andreea | 14839 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:42:11 |
7 | Lospa Tamara Ioana | 14579 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:42:62 |
8 | Mardaru Klara Stefania | 14523 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 00:43:05 |
Descalificari |
|||||
1 |
Tataru Luiza Gabriela Observatii: |
16632 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
2 |
Cioboata Andra Gabriela Observatii: |
14151 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:55:36 |
3 |
Constantin Alexa Observatii: |
14147 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:49:70 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Vizireanu Andrei Luca | 17206 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
4 | Apostol Petru | 14585 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
5 | Scaunasu Bogdan | 17207 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Farina Alfonzetti Victor | 16967 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 99:99:99 |
3 | M. Sediq Mateen | 17005 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Gagiu David | 16642 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
5 | Oana Robert | 16576 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
6 | Radu Fabian Andrei | 17092 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
7 | Oancea Cristian Ionut | 16789 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Dorcea Alexandru Cristian | 17015 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Duta David Andrei | 17016 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Oancea Bogdan Alex. | 16650 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 99:99:99 |
4 | Dumitru Andrei | 16446 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
6 | Sandu Matei | 16651 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 99:99:99 |
7 | Onea Albert David Ioan | 17035 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Hagiu Matei Stefan | 16634 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Bucur Stefan | 15896 | 2008 | Sport Club Municipal Bacau | 99:99:99 |
2 | Enache Andrei Stefan | 17173 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Mirica Andrei Madalin | 16489 | 2008 | Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti | 01:01:71 |
5 | Ene Alexandru | 16404 | 2008 | As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI | 01:02:84 |
7 | Ion Vlad Cosmin | 16984 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Apachitei Octavian | 16076 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Dinu Eric Tudor | 15357 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:59:64 |
2 | Farkas Daniel Mark | 17039 | 2008 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 00:58:99 |
3 | Papa Gabriel Bogdan | 16546 | 2008 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:58:47 |
4 | Chertes Andrei Odin | 16741 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:57:50 |
5 | Ionel Luca Adrian | 16853 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:57:54 |
6 | Tirla Stefan Dumitru | 15640 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:58:78 |
7 | Neacsu Darius Daniel | 15824 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:59:56 |
8 | Ulescu Tudor Mihai | 16641 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:00:70 |
Seria: 6 |
|||||
2 | Popescu Darius George | 17014 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:55:63 |
3 | Panait Alexandru David | 16915 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:54:77 |
4 | Horvat Alexandru Cristian | 15489 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:54:42 |
5 | Zamfir Stefan | 17024 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 00:54:48 |
6 | Sava Claudiu Alexandru | 16916 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:54:86 |
7 | Fleancu Calin Andrei | 17009 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:55:73 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Mihaila Nicolae Daniel | 14938 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:54:08 |
2 | Strec Arthur | 16219 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:54:01 |
3 | Ichim Raul Adrian | 16551 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:53:41 |
4 | Ivanovici Luca David | 16791 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:53:30 |
5 | Pop Claudiu Nicolae | 16745 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:53:36 |
8 | Spiridon Daren Andrei Eug | 15698 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:54:34 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Chiriac Andrei Catalin | 15423 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:53:01 |
2 | Bacan Rares Alexandru | 14145 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:52:91 |
3 | Moldovan Raul Andrei | 16744 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:52:84 |
4 | Iacob Andrei Dorin | 16920 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:52:61 |
5 | Roman Stefan Cristian | 16854 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:52:78 |
6 | Duta Eduard Nicolas | 14639 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:52:87 |
7 | Chiriac Ianis Cristian | 16908 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:52:99 |
8 | Andreescu Angelo Nicolas | 14939 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:53:30 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Tinis Rares Cristian | 16857 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:52:28 |
2 | Crismariu Luca Vasile | 17075 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:52:12 |
3 | Popa Mihnea Octavian | 16188 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:51:82 |
4 | Stefan Mihai Catalin | 16947 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:51:76 |
6 | Taga Octavian Andrei | 16094 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:51:95 |
8 | Judet Toni Andrei | 16805 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:52:30 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Rus Sergiu Viorel | 16746 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:51:07 |
2 | Radu David Stefan | 17065 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:50:77 |
3 | Bobaru Catalin Emanuel | 16788 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:50:51 |
4 | Laiu Rares Stefan | 15627 | 2008 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 00:50:23 |
5 | Stroe David Alexandru | 16778 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:50:32 |
6 | Badescu Stefan Alex. | 14599 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:50:67 |
7 | Barbu Matei Alexandru | 15085 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:50:98 |
8 | Cichi Thomas Andrei | 16637 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:51:38 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Tanase Rares Ioan | 14611 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:50:19 |
2 | Constantin David Gabriel | 15362 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:50:04 |
3 | Boboc David Andrei | 15794 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:49:92 |
4 | Misirgic Andrei Mihail | 17085 | 2008 | Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI | 00:49:86 |
5 | Laszlo Eduard | 16220 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:49:90 |
6 | Stanciu Sabin | 15465 | 2008 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 00:49:92 |
7 | Chirana Andrei Nicolae | 16107 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 00:50:17 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Marchidan Maximilian | 17073 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:49:71 |
2 | Costache Sebastian Ioan | 16963 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:49:55 |
3 | Costis Alexandru Adrian | 16708 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:49:31 |
4 | Florescu Alexandru Stefan | 15834 | 2008 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:49:27 |
5 | Moise Matei | 16453 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:49:31 |
6 | Gherghina Alexandru Costi | 16758 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:49:41 |
7 | Neacsu Matei Cristian | 16946 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:49:61 |
8 | Dumitrescu Matei Gabriel | 17071 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:49:72 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Nae Bogdan Gabriel | 16112 | 2008 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 00:49:13 |
2 | Trofin Luca Alexandru | 16549 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:48:65 |
3 | Agapie David Valentin | 14969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:48:32 |
6 | Ignat Andrei Alexandru | 16704 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:48:54 |
7 | Barbat Vlad Stefan | 15083 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:48:81 |
8 | Smadu Florin David | 14970 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:49:24 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Alexandrescu Radu Cristia | 17042 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:48:07 |
2 | Pop Mihnea Andrei | 16821 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:47:88 |
3 | Aldea Gabriel | 16907 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:47:77 |
4 | Ali Amir | 16630 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 00:47:50 |
5 | Onet Radu Valentin | 16768 | 2008 | Turcia | 00:47:72 |
6 | Bartis Tudor Andrei | 16187 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:47:80 |
7 | Artene Luca | 14804 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:48:06 |
8 | Musat Darius Andrei | 14620 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:48:12 |
Seria: 15 |
|||||
1 | Iaschiu Stefan | 16911 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:47:32 |
2 | Somcutean Darius Andrei | 16856 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:47:09 |
3 | Campeanu Bogdan Andrei | 14658 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:46:88 |
4 | Stoica David Alexandru | 14706 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:46:63 |
5 | Radu Andrei Ionut | 15343 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:46:71 |
6 | Siklodi Csongor Aron | 16656 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:46:89 |
7 | Ionita Mihnea George | 16626 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 00:47:21 |
8 | Slave Robert George | 14610 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:47:47 |
Seria: 16 |
|||||
1 | Degeratu David George | 15699 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:46:32 |
2 | Jipescu David | 15841 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:46:21 |
3 | Barbu Tiberiu Mihai | 13994 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:46:08 |
4 | Micu Tudor | 16039 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:46:00 |
5 | Jeler Alexandru Ionut | 16183 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:46:01 |
6 | Jecan Andy Mihai | 16787 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:46:11 |
7 | Raducanu Gabriel Codrut | 14755 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:46:23 |
8 | State Matei Cristian | 16918 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:46:54 |
Seria: 17 |
|||||
1 | Andrian Andrei Cozmin | 16952 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:45:71 |
2 | Iordache Tudor Andrei | 16032 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:45:70 |
4 | Duica Stefan Tudor | 14837 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:44:71 |
5 | Verciuc Ioan | 16797 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:44:71 |
6 | Adamescu David Andrei | 15086 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:45:16 |
7 | Takacs Milan Ruben | 15254 | 2008 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:45:71 |
8 | Badita Radu Nicolae | 16802 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:45:89 |
Seria: 18 |
|||||
1 | Tanase Catalin Andrei | 17067 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:44:25 |
2 | Trasca Vlad Andrei | 16114 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 00:43:37 |
3 | Selyem Tamas | 13896 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:43:10 |
4 | Milas Bogdan Andrei | 16578 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:42:96 |
5 | Giuroiu Daniel Teodor | 14714 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:43:06 |
6 | Lupusoru Vlad Stefan | 16913 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:43:22 |
7 | Dacu Furdui Rares | 16575 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:43:54 |
8 | Dragota Adrian Cristian | 17064 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:44:40 |
Seria: 19 |
|||||
1 | Chirita Petru Alexandru | 16456 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:42:12 |
2 | Rotaru Petru Adrian | 15688 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:41:85 |
3 | Zamfir-Sararu Vlad | 16943 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:40:74 |
4 | Ivanof Alexandru Bogdan | 14623 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:39:29 |
5 | Urzica Andrei Alexandru | 16919 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:40:72 |
6 | Gaman Alexandru Ioan | 14715 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:40:97 |
7 | Avakian Karen | 14583 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:41:89 |
8 | Pricopoaia Rares Ioan | 17076 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:42:58 |
Descalificari |
|||||
1 |
Zarojanu David Ionut Observatii: |
17079 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 99:99:99 |
2 |
Percea Tudor Observatii: |
16949 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:56:09 |
3 |
Maschiu Matteo Florian Observatii: |
16958 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:51:76 |
4 |
Stanciu Victor Observatii: |
16935 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:52:19 |
5 |
Olteanu Matei Alexandru Observatii: |
16914 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:50:19 |
6 |
Purcarea Filip Andrei Observatii: |
16772 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:48:19 |
7 |
Maricarie-Petrisor Alexandru Observatii: |
16804 | 2009 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:44:85 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Varro Henrietta | 16933 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 99:99:99 |
5 | Matei Teodora Ana Maria | 15958 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
6 | Bogatean Sara Gloria | 16278 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Pintea Elena Andrada | 16972 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 01:08:23 |
2 | Iavorschi Ana Loredana | 16970 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 01:02:20 |
3 | Iosub Elisabeta Florentin | 16287 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 00:58:43 |
4 | Visan Cristina Bianca | 14649 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:57:57 |
5 | Popa Maria Roberta | 16164 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:58:01 |
6 | Amariei Natalia Ecaterina | 16971 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 01:02:14 |
7 | Hotoleanu Daria Teodora | 16973 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 01:02:53 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Circiu Gabriela Melania | 15985 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:56:40 |
2 | Timofte Rebeca | 15633 | 2007 | Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt | 00:55:08 |
3 | Moldovan Alexia Florina | 16199 | 2007 | Turcia | 00:54:56 |
4 | Furtuna Maria | 15947 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:54:42 |
5 | Vulturescu Alessia Ioana | 16303 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:54:52 |
6 | Cazan Renata | 14910 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:54:58 |
7 | Saniuta Monia Alexandra | 16179 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:55:66 |
8 | Uta Daria Irina | 17012 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:56:95 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Zima Maria Alina | 16244 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:53:91 |
2 | Girovanu Andrea Denisa | 15922 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 00:53:77 |
3 | Sava Carla Ioana | 15968 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:52:64 |
4 | Sinescu Alexia Maria | 15678 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:52:50 |
5 | Covaciu Bogdana Stefania | 16198 | 2007 | Turcia | 00:52:54 |
6 | Tudor Iemima | 17011 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:53:39 |
7 | Popa Catinca Elena | 16484 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:53:85 |
8 | Serbanescu Maria Alessand | 13971 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:54:36 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Herban Maria Denisa | 15800 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:52:47 |
2 | Iloviceanu Maria Georgian | 15797 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:51:73 |
3 | Mustata Ana Gabriela | 16455 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:51:59 |
4 | Dragoi Maria | 16242 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:51:33 |
5 | Botez Ioana Alexandra | 15490 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:51:43 |
6 | Marin Ioana Alexandra | 16230 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:51:61 |
7 | Traistaru Amalia Andreea | 15246 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:52:45 |
8 | Sabau Ingrid Monica | 15886 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:52:49 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Hrib Maria | 15591 | 2007 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:51:07 |
2 | Toba Andreea Atalina | 16473 | 2007 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 00:51:02 |
3 | Soare Ana Maria | 13495 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:50:94 |
4 | Tatar Maia | 16345 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 00:50:70 |
5 | Melenciuc Sarah Teodora | 15945 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:50:80 |
6 | Gidei Larisa Maria | 15803 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:50:94 |
7 | Anghel Alexandra Irina | 16148 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:51:04 |
8 | Nagy Etelka Abigel | 16354 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 00:51:16 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Telegeanu Ioana Andreea | 16232 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:50:58 |
2 | Blanariu Andreea Corina | 17003 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:50:53 |
4 | Stanescu Mihaela Jaqeline | 14586 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:49:85 |
5 | Achim Ema | 15475 | 2007 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:50:07 |
6 | Raceanu Elena Alexandra | 16237 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:50:32 |
7 | Moldovan Iasmina | 16014 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:50:53 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Vasilescu Ema Cristina | 16294 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:49:53 |
2 | Roman Karina Alexandra | 16010 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:49:44 |
3 | Nicolae Melania Ana Maria | 15432 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:49:34 |
4 | Degeratu Andrada Georgian | 15900 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 00:48:96 |
5 | Rasadean Maia Alexandra | 16132 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:49:04 |
6 | Petrea Andreea Lacramiora | 15718 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:49:44 |
8 | Curticapean Irisz Antonia | 15673 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:49:69 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Cozma Roberta Alexandra | 15782 | 2007 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:48:77 |
2 | Cernautanu Roberta Ana | 16302 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:48:68 |
3 | Luta Sara Maria | 15431 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:48:57 |
4 | Lungu Bianca Ioana | 15801 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:48:24 |
5 | Salcudean Raluca Elena | 15857 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:48:49 |
6 | Croitoru Adela Ioana | 16153 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:48:61 |
7 | Trusca Melisa Anne | 14622 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:48:69 |
8 | Zsebe Anna Ilona | 15855 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:48:94 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Bolocan Alexandra Nicolet | 16989 | 2007 | Swimming Team Bucuresti | 00:48:18 |
2 | Tudorescu Afroditi Maria | 15056 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:48:13 |
3 | Maican Alexandra Maria | 16159 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:47:93 |
4 | Mihai Teodora Maria | 15720 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:47:73 |
5 | Bertea Alina Riana | 16015 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:47:85 |
6 | Szekeres Arienn | 15671 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:47:96 |
7 | Robaniuc Dumitrita Selena | 17007 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 00:48:14 |
8 | Dorcea Andreea Camelia | 15308 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:48:19 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Oancea Maria Teodora | 14708 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:47:61 |
2 | Zaharia Alessia Georgiana | 15819 | 2007 | Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt | 00:47:52 |
3 | Arhire Roxana Maria | 15964 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:47:37 |
4 | Costandache Carolina | 15715 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:47:06 |
5 | Craciun Daria Alesia | 15876 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:47:08 |
6 | Cojocariu Ana Maria | 14654 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:47:50 |
7 | Pirvu Mihaela Adriana | 14626 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:47:60 |
8 | Stancu Aida Maria | 14827 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 00:47:70 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Stamate Daria Maria | 14528 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 00:46:90 |
2 | Stanemir Denissa Alexia | 16457 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:46:88 |
3 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:46:50 |
4 | Rogojanu Sara | 15911 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:46:46 |
5 | Craciun Nicola Aiana | 15877 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:46:47 |
6 | Kiss Kamilla Csenge | 15150 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:46:68 |
7 | Sveduneac Diana Andreea | 16282 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 00:46:89 |
8 | Zamfir Miruna Gabriela | 16174 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:46:90 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Cozma Ioana | 14796 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:46:25 |
2 | Berinde Mara | 15885 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:46:13 |
3 | Badralexi Sofia Maria | 16346 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 00:45:62 |
4 | Constantinescu Briana | 14600 | 2007 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:45:25 |
5 | Carpenis Sidonia Elena | 15822 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:45:27 |
6 | Preotu Maria Antonia | 15695 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:46:01 |
7 | Corbu Alexandra Maria | 15776 | 2007 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:46:19 |
8 | Hodut Iasmina Nicoleta | 16483 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:46:44 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Maftei Denisa | 14797 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:44:87 |
2 | Munteanu Maria | 15928 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:44:31 |
3 | Visinescu Oana Nicoleta | 15711 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:44:23 |
4 | Minea Irina | 15672 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:43:45 |
5 | Calinoiu Stefania | 14332 | 2007 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:44:14 |
6 | Toader Francesca | 16296 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:44:26 |
7 | Boleacu Paula Maria | 15870 | 2007 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 00:44:37 |
8 | Cioineag Caterina Alexia | 16073 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:45:16 |
Seria: 15 |
|||||
2 | Ciceu Crista Petra | 15888 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:43:06 |
3 | Brezan Sara Maria | 15492 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:43:01 |
4 | Grosu Ana Georgiana | 15930 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:42:33 |
5 | Mihalcea Maria Camelia | 16235 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:42:72 |
6 | Nitescu Eva Maria | 15287 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:43:01 |
7 | Nita Andra Maria | 16448 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 00:43:07 |
8 | Apetrei Elena Clara | 15921 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 00:43:21 |
Seria: 16 |
|||||
1 | Remete Mirestean Daria Ioana | 15856 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:41:87 |
2 | Alemnaritei Briana Alexan | 15962 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:41:56 |
3 | Samuila Iris Alexandra | 15249 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:41:26 |
4 | Sarkany Melinda Sarolta | 15878 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:40:96 |
5 | Pop Maria Roxana | 15883 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:41:09 |
6 | Frunza Ingrid Ioana | 16234 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:41:45 |
7 | Niculae Teodora Ana Maria | 15966 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:41:72 |
8 | Posa Petra Izabela | 14792 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:42:19 |
Seria: 17 |
|||||
1 | Fulea Sara Maria | 15965 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:40:89 |
2 | Andrei Iarina Ioana | 15963 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:40:34 |
3 | Surugiu Andra Georgiana | 16409 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:39:49 |
4 | Preda Irina Ana | 16307 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:38:49 |
5 | Vass Brigitta | 16348 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 00:38:51 |
6 | Butnaru Alexandra Mihaela | 12459 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 00:40:11 |
7 | Argesanu Maria Alexia | 14605 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:40:71 |
8 | Lazar Timeea Maria | 16301 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:40:95 |
Descalificari |
|||||
1 |
Moraru Karina Andreea Observatii: |
16654 | 2007 | Liceul cu program sportiv Braila | 99:99:99 |
2 |
Pascu Ariana Ioana Observatii: |
16652 | 2007 | Liceul cu program sportiv Braila | 99:99:99 |
3 |
Secoban Natalia Andreea Observatii: |
16285 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 00:50:16 |
4 |
Paraschiv Eva Maria Observatii: |
15929 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:43:08 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Bodnariuc Ianis Costin | 16711 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
4 | Andries Eric Stefan | 15861 | 2007 | Palatul copiilor Constanta | 99:99:99 |
5 | Munteanu Radu Tudor | 16276 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Bogaci Miron Petru | 16985 | 2007 | Swimming Team Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Bobarnac Radu | 15894 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 01:00:27 |
4 | Mitrofan Dan Felix | 17025 | 2007 | Swimming Team Bucuresti | 00:58:63 |
5 | Cazacu Andrei Liviu | 15427 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 01:00:12 |
6 | Paun Andrei | 16360 | 2007 | Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI | 99:99:99 |
7 | Petrea Razvan Dumitru | 16941 | 2007 | Club Sportiv "Aquis" Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Falan Laurentiu Liviu | 16330 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:58:01 |
2 | Dinu Ian | 16956 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:56:87 |
3 | Dragoi Darius Andrei | 16241 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:56:21 |
4 | Agapi Darius Florin | 16283 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 00:55:81 |
5 | Simionescu Andrei Mihai | 15538 | 2007 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:55:92 |
6 | Covaci Remus | 15719 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:56:33 |
7 | Marcu Alexandru Mihai | 16523 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:57:99 |
8 | Soaita Rares Erik | 15851 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:58:23 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Alexandru Gabriel Dan | 16146 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:54:89 |
2 | Agripina Robert | 15780 | 2007 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:54:08 |
3 | Popescu David Mihai | 16165 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:53:32 |
5 | Jurja Carol | 16156 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:52:96 |
6 | Mihailov Luca Alexandru | 15425 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:54:00 |
7 | Stoica Mihai Sebastian | 16760 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:54:19 |
8 | Mitican Andrei | 15805 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:54:93 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Rusu Mihai George | 16983 | 2007 | Swimming Team Bucuresti | 00:52:56 |
2 | Abit Eian | 15842 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:52:17 |
3 | Rascovschi Stefan | 16105 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 00:51:79 |
4 | Preda Alexandru | 16990 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:51:44 |
5 | Rus Matei | 16349 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 00:51:44 |
6 | Marc Albert Catalin | 15853 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:52:06 |
7 | Matias Alexandru | 14801 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:52:25 |
8 | Madaras Ioan Pio Vladimir | 15914 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:52:67 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Ciocirlan Sebastian Gabri | 15724 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:51:15 |
2 | Oancea Marius Valentin | 15953 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:50:73 |
3 | Moraru Vladut Andrei | 15430 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:50:41 |
4 | Bercaru Rares C-Tin | 15951 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:50:33 |
5 | Stroe David Ioan | 16172 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:50:35 |
7 | Mandaianu Mario Florian | 17010 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:50:84 |
8 | Musat Tiberiu Gabriel | 16233 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:51:20 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Spiridon Stefan | 16092 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:50:03 |
2 | Matei Mihnea Marian | 14642 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:49:92 |
4 | Blidaru David Andrei | 14589 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:49:59 |
5 | Bocicai Ioan Adrian | 15970 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:49:62 |
6 | Duna Andrei Valentin | 13976 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:49:89 |
8 | David Simon Sebastian | 16451 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:50:19 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Grigore Patris | 16251 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:49:18 |
2 | Oanta Rares Mihai | 15428 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:49:10 |
3 | Maselusa Denis Mihai | 16517 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:48:73 |
4 | Kacmaz Enes | 16157 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:48:65 |
5 | Jurma Paul Gabriel | 16011 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:48:69 |
6 | Popa Victor Marian | 16240 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:48:77 |
7 | Vlaicu Anton Nicolae | 16072 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:49:16 |
8 | Simon Robert | 15848 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:49:37 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Dumitrache David Andrei | 15684 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:48:00 |
2 | Ionescu Daniel C-Tin | 15975 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:47:82 |
3 | Modoran Mihnea Cosmin | 16162 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:47:48 |
4 | Mirea Rares Ionut | 15054 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:47:36 |
5 | Giuran Darius | 16271 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:47:38 |
6 | Bucur Toma | 16338 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:47:61 |
7 | Utuleac Florin Orlando | 16128 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:47:90 |
8 | Marangoci Darius Gabriel | 14596 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:48:55 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Maftei Leonardo | 14800 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:46:95 |
3 | Deleu Mihnea C-Tin | 14799 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:46:57 |
4 | Pistol Robert Ionut | 13991 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:46:34 |
5 | Ilisuan Alex | 14417 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:46:42 |
6 | Bucur Mario Alexandru | 16374 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:46:61 |
8 | Purcar Mircea | 15809 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:46:98 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Petre Eduard Ionut | 16269 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani | 00:46:30 |
2 | Onisoru Darius Cristian | 15587 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi | 00:46:10 |
3 | Gherman Ianis Adrian | 15879 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:45:88 |
4 | Borcea Nikolas George | 15717 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:45:58 |
5 | Badea Rares Stefan | 15934 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:45:72 |
6 | Trenchea Darius Matei | 15838 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:45:90 |
7 | Antimir Cesar Gabriel | 16306 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:46:29 |
8 | Anton Bogdan | 16256 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:46:31 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Moian Dusa Rares | 16180 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:45:56 |
2 | Dragoiu Mihai Ionut | 14597 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:45:39 |
3 | Ruse Matei Iulian | 14641 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:45:03 |
4 | Bucur Nirus Edvin | 15836 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:44:84 |
5 | Chelu Stefan Mihai | 14652 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:44:86 |
6 | Proca Andrei Theodor | 15709 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:45:21 |
7 | Farcas Laurentiu Cristian | 16353 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:45:45 |
8 | Slavic Alexandr | 15464 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:45:56 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Calinic Rares Cristian | 15933 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:44:64 |
2 | Coroianu Daniel | 15143 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:44:45 |
3 | Peter Robert Alexandru | 15979 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:44:23 |
4 | Popa Rares Cristian | 15394 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 00:44:05 |
5 | Georgescu Vlad | 15973 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:44:17 |
6 | Barbu Albert Valentin | 16273 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:44:43 |
7 | Lupu Matei Filip | 16270 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani | 00:44:61 |
8 | Lupu Cristian Andrei | 14826 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 00:44:66 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Iordache Matei Alexandru | 15288 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:43:95 |
2 | Grigore Andrei | 15974 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:43:70 |
3 | Gheorghiu Ayan | 15850 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:43:60 |
4 | Popa Alexandru Rares | 16274 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:43:51 |
5 | Cazan David Andrei | 15935 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:43:55 |
6 | Stamate Gabriel Luca | 14601 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:43:66 |
8 | Siliste Indru George | 16896 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:44:01 |
Seria: 15 |
|||||
1 | Sibiseanu David Andrei | 15982 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:43:36 |
2 | Mihai Rares Andrei | 15977 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:43:14 |
3 | Trocin Stefan | 15872 | 2007 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 00:42:91 |
4 | Constantin Mihai Antonio | 16311 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:42:29 |
5 | Teisanu Darius Octav | 15932 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:42:33 |
6 | Muraru Edward Cristian | 16318 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:42:94 |
7 | Dobre Cristian Andrei | 16310 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:43:27 |
8 | Major Erik Marcin | 15256 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:43:41 |
Seria: 16 |
|||||
1 | Trandafir Cosmin Cristian | 16320 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:41:73 |
2 | Abrihan David Andrei | 16093 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 00:41:35 |
3 | Bulica Ioan | 15971 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:40:89 |
4 | Aron Mario Robert | 14635 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:40:57 |
5 | Takacs Dominik Roberto | 15255 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:40:85 |
6 | Enescu Armand Gustav | 15847 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:41:24 |
7 | Muntean Rares Ionut | 15924 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 00:41:68 |
Seria: 17 |
|||||
1 | Craciun Petru Achim | 15972 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:39:95 |
2 | Badea Robert Andrei | 15969 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:39:69 |
3 | Cojocaru Flavius C-Tin | 14798 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:38:67 |
4 | Coman Darius Stefan | 15725 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina | 00:37:34 |
5 | Herman Szabo Peter | 16275 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:37:98 |
6 | Tapirluie Mihai Andrei | 13968 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:39:20 |
7 | Briceag Darius Gabriel | 14949 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:39:91 |
Descalificari |
|||||
1 |
Lilea Albert Ionut Observatii: |
13984 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:50:54 |
2 |
Schmidt Christian Observatii: |
15912 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:46:91 |
3 |
Kovacs Gergo Csanad Observatii: |
13897 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:43:89 |