Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Bocicai Ioan Adrian | 15970 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:47:07 |
3 | David Simon Sebastian | 16451 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:45:47 |
5 | Kozma Paul | 16262 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:45:17 |
6 | Kacmaz Enes | 16157 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:46:41 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Farcas Laurentiu Cristian | 16353 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:44:47 |
2 | Agapi Darius Florin | 16283 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 00:43:25 |
3 | Utuleac Florin Orlando | 16128 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:43:13 |
4 | Trandafir Cosmin Cristian | 16320 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:42:91 |
5 | Pantea Eric Vladut | 15978 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:43:04 |
6 | Marangoci Darius Gabriel | 14596 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:43:24 |
7 | Anton Bogdan | 16256 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:43:64 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Matei Mihnea Marian | 14642 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:42:51 |
2 | Bucur Nirus Edvin | 15836 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:42:34 |
3 | Maselusa Denis Mihai | 16517 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:42:04 |
4 | Popa Victor Marian | 16240 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:41:75 |
5 | Mosu Darius Luca | 16268 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:41:76 |
6 | Mirea Rares Ionut | 15054 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:42:09 |
7 | Musat Tiberiu Gabriel | 16233 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:42:42 |
8 | Ionescu Daniel C-Tin | 15975 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:42:83 |
Seria: 4 |
|||||
2 | Radu Alexandru Mario | 16319 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:41:23 |
3 | Deleu Mihnea C-Tin | 14799 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:41:10 |
4 | Lungu David | 15863 | 2007 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 00:40:77 |
5 | Tihenea Cristian Andrei | 15813 | 2007 | Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt | 00:40:98 |
6 | Chiscop Vlad Mihai | 14606 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:41:18 |
7 | Mihaila Andrei Florin | 16316 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:41:27 |
8 | Simon Robert | 15848 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:41:57 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Gheorghe Andrei | 16289 | 2007 | Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti | 00:40:38 |
2 | Purcar Mircea | 15809 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:40:15 |
3 | Ilisuan Alex | 14417 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:40:03 |
4 | Lupu Cristian Andrei | 14826 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 00:39:67 |
5 | Pistol Robert Ionut | 13991 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:40:01 |
6 | Siliste Indru George | 16896 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:40:06 |
7 | Bucur Mario Alexandru | 16374 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:40:16 |
8 | Dragoi Darius Andrei | 16241 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:40:47 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Badea Rares Stefan | 15934 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:39:42 |
2 | Golic Victor | 16315 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:39:18 |
3 | Balint Luca Andrei | 16257 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:39:14 |
4 | Stroe David Ioan | 16172 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:38:81 |
5 | Giuran Darius | 16271 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:38:97 |
6 | Bucur Toma | 16338 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:39:18 |
7 | Dobroghi David Dumitru | 15864 | 2007 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 00:39:20 |
8 | Din Luca Stefan | 15831 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:39:61 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Blidaru David Andrei | 14589 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:38:61 |
2 | Abit Eian | 15842 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:38:27 |
3 | Aron Mario Robert | 14635 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:38:26 |
4 | Abrihan David Andrei | 16093 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 00:38:21 |
5 | Moraru Vladut Andrei | 15430 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:38:24 |
6 | Iordache Matei Alexandru | 15288 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:38:27 |
7 | Dumitrache David Andrei | 15684 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:38:54 |
8 | Bulica Ioan | 15971 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:38:78 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Oanta Rares Mihai | 15428 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:37:94 |
2 | Dragoiu Mihai Ionut | 14597 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:37:66 |
3 | Ghioca Erik Filip | 16308 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:37:59 |
4 | Ruse Matei Iulian | 14641 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:37:49 |
5 | Munteanu Radu Tudor | 16276 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:37:54 |
6 | Gagyi Botond | 13899 | 2007 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 00:37:64 |
7 | Gherman Ianis Adrian | 15879 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:37:92 |
8 | Antimir Cesar Gabriel | 16306 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:37:98 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Cojocaru Flavius C-Tin | 14798 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:37:28 |
2 | Herman Szabo Peter | 16275 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:37:18 |
3 | Petre Eduard Ionut | 16269 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani | 00:37:07 |
4 | Proca Andrei Theodor | 15709 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:36:84 |
5 | Popa Rares Cristian | 15394 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 00:37:05 |
6 | Lilea Albert Ionut | 13984 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:37:09 |
8 | Peter Robert Alexandru | 15979 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:37:39 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Modoran Mihnea Cosmin | 16162 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:36:64 |
2 | Nistorescu Alexandru | 13687 | 2007 | Clubul Sportiv Performer | 00:36:31 |
3 | Kovacs Gergo Csanad | 13897 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:36:10 |
4 | Coroianu Daniel | 15143 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:36:02 |
5 | Cazan David Andrei | 15935 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:36:03 |
7 | Muraru Edward Cristian | 16318 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:36:46 |
8 | Gheorghiu Ayan | 15850 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:36:81 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Muntean Rares Ionut | 15924 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 00:35:72 |
2 | Craciun Petru Achim | 15972 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:35:60 |
3 | Mihai Rares Andrei | 15977 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:35:51 |
4 | Teisanu Darius Octav | 15932 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:35:21 |
5 | Despina Stefan Ionut | 15113 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea | 00:35:46 |
6 | Schmidt Christian | 15912 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:35:54 |
7 | Borcea Nikolas George | 15717 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:35:69 |
8 | Lupu Matei Filip | 16270 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani | 00:35:97 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Onisoru Darius Cristian | 15587 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi | 00:34:97 |
2 | Dobre Cristian Andrei | 16310 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:34:62 |
3 | Constantin Mihai Antonio | 16311 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:34:36 |
4 | Briceag Darius Gabriel | 14949 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:34:25 |
5 | Sibiseanu David Andrei | 15982 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:34:36 |
6 | Popa Alexandru Rares | 16274 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:34:53 |
7 | Trocin Stefan | 15872 | 2007 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 00:34:70 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Maftei Leonardo | 14800 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:34:16 |
2 | Tapirluie Mihai Andrei | 13968 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:33:77 |
3 | Coman Darius Stefan | 15725 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina | 00:33:01 |
4 | Badea Robert Andrei | 15969 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:31:74 |
5 | Takacs Dominik Roberto | 15255 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:31:94 |
6 | Enescu Armand Gustav | 15847 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:33:39 |
7 | Bonciu Matei Stefan | 16305 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:34:04 |
8 | Georgescu Vlad | 15973 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:34:23 |
Descalificari |
|||||
1 |
Major Erik Marcin Observatii: |
15256 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:37:27 |
2 |
Stamate Gabriel Luca Observatii: |
14601 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:36:23 |
3 |
Moian Dusa Rares Observatii: |
16180 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:35:07 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Iatan Ilinca Maria | 15721 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Voicu Alessia Ana Maria | 16293 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:49:31 |
5 | Soare Ana Maria | 13495 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:50:90 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Dragomir Antonia Elena | 16236 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:47:71 |
2 | Mircea Cosmina Ioana | 14643 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:46:36 |
3 | Maican Alexandra Maria | 16159 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:46:32 |
4 | Andrei Iustina | 16435 | 2007 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:45:91 |
5 | Bolocan Alexandra Nicolet | 16989 | 2007 | Swimming Team Bucuresti | 00:46:09 |
6 | Carpenis Sidonia Elena | 15822 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:46:33 |
7 | Sabau Ingrid Monica | 15886 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:46:77 |
8 | Marin Ioana Alexandra | 16230 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:48:03 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Mustata Ana Gabriela | 16455 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:45:63 |
2 | Iloviceanu Maria Georgian | 15797 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:45:29 |
3 | Cojocariu Ana Maria | 14654 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:44:50 |
4 | Petrea Andreea Lacramiora | 15718 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:43:93 |
5 | Stanescu Mihaela Jaqeline | 14586 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:44:41 |
6 | Iosub Elisabeta Florentin | 16287 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 00:44:89 |
7 | Popa Catinca Elena | 16484 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:45:39 |
8 | Vulturescu Alessia Ioana | 16303 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:45:90 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Dattola Antonia | 15873 | 2007 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 00:43:56 |
2 | Cioineag Caterina Alexia | 16073 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:43:19 |
3 | Minea Irina | 15672 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:42:93 |
4 | Patrascu Raisa Stefania | 15052 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:42:79 |
5 | Dorcea Andreea Camelia | 15308 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:42:90 |
6 | Croitoru Adela Ioana | 16153 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:43:08 |
7 | Berinde Mara | 15885 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:43:41 |
8 | Costandache Carolina | 15715 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:43:69 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Rasadean Maia Alexandra | 16132 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:42:61 |
2 | Maftei Denisa | 14797 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:42:14 |
3 | Gidei Larisa Maria | 15803 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:42:07 |
4 | Bogatean Sara Gloria | 16278 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:41:78 |
5 | Stanemir Denissa Alexia | 16457 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:41:91 |
6 | Robaniuc Dumitrita Selena | 17007 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 00:42:09 |
7 | Telegeanu Ioana Andreea | 16232 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:42:40 |
8 | Corbu Alexandra Maria | 15776 | 2007 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:42:68 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Lungu Bianca Ioana | 15801 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:41:17 |
2 | Brezan Sara Maria | 15492 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:41:01 |
3 | Curticapean Irisz Antonia | 15673 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:40:96 |
4 | Herban Maria Denisa | 15800 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:40:52 |
5 | Covaciu Bogdana Stefania | 16198 | 2007 | Turcia | 00:40:80 |
6 | Serbanescu Maria Alessand | 13971 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:40:98 |
7 | Vasilescu Ema Cristina | 16294 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:41:02 |
8 | Popa Maria Roberta | 16164 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:41:29 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Draganescu Daria Arina | 15844 | 2007 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:39:98 |
2 | Munteanu Maria | 15928 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:39:79 |
3 | Tatar Maia | 16345 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 00:39:47 |
4 | Pirvu Mihaela Adriana | 14626 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:39:32 |
6 | Sinescu Alexia Maria | 15678 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:39:78 |
7 | Traistaru Amalia Andreea | 15246 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:39:94 |
8 | Arhire Roxana Maria | 15964 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:40:10 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Calinoiu Stefania | 14332 | 2007 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:39:16 |
2 | Sveduneac Diana Andreea | 16282 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 00:39:01 |
3 | Crucianu Monica Alexandra | 14793 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:38:70 |
4 | Enache Maria | 15827 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti | 00:38:27 |
5 | Rogojanu Sara | 15911 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:38:38 |
6 | Cernautanu Roberta Ana | 16302 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:38:74 |
7 | Dragoi Maria | 16242 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:39:11 |
8 | Vanghelescu Miruna | 16295 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:39:29 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Trusca Melisa Anne | 14622 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:38:02 |
2 | Nitescu Eva Maria | 15287 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:38:00 |
3 | Sarkany Melinda Sarolta | 15878 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:37:74 |
4 | Stancu Aida Maria | 14827 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 00:37:53 |
5 | Badralexi Sofia Maria | 16346 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 00:37:71 |
6 | Silaghi Miriam | 16373 | 2007 | Cl. Sp. Municipal Satu Mare | 00:37:97 |
7 | Constantinescu Briana | 14600 | 2007 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:38:01 |
8 | Anton Crina Mariana | 15121 | 2007 | As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA | 00:38:17 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Fulea Sara Maria | 15965 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:37:38 |
2 | Visinescu Oana Nicoleta | 15711 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:37:26 |
3 | Ciceu Crista Petra | 15888 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:36:93 |
4 | Blaga Maria Olivia | 15634 | 2007 | Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt | 00:36:67 |
5 | Oancea Maria Teodora | 14708 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:36:77 |
6 | Craciun Daria Alesia | 15876 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:37:14 |
7 | Argesanu Maria Alexia | 14605 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:37:36 |
8 | Bertea Alina Riana | 16015 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:37:49 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Kiss Kamilla Csenge | 15150 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:36:64 |
2 | Apetrei Elena Clara | 15921 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 00:36:18 |
3 | Boleacu Paula Maria | 15870 | 2007 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 00:35:98 |
4 | Cozma Ioana | 14796 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:35:66 |
5 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:35:70 |
6 | Posa Petra Izabela | 14792 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:36:05 |
7 | Mihai Teodora Maria | 15720 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:36:63 |
8 | Alemnaritei Briana Alexan | 15962 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:36:65 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Lazar Timeea Maria | 16301 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:35:61 |
2 | Mihalcea Maria Camelia | 16235 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:35:40 |
3 | Toader Francesca | 16296 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:35:33 |
4 | Preda Irina Ana | 16307 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:35:07 |
5 | Andrei Iarina Ioana | 15963 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:35:26 |
6 | Preotu Maria Antonia | 15695 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:35:40 |
7 | Remete Mirestean Daria Ioana | 15856 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:35:59 |
8 | Niculae Teodora Ana Maria | 15966 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:35:65 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Frunza Ingrid Ioana | 16234 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:34:65 |
2 | Luta Sara Maria | 15431 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:34:51 |
3 | Butnaru Alexandra Mihaela | 12459 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 00:33:80 |
4 | Paraschiv Eva Maria | 15929 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:32:73 |
5 | Grosu Ana Georgiana | 15930 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:33:35 |
6 | Surugiu Andra Georgiana | 16409 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:34:17 |
7 | Vass Brigitta | 16348 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 00:34:63 |
8 | Samuila Iris Alexandra | 15249 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:34:69 |
Descalificari |
|||||
1 |
Nita Andra Maria Observatii: |
16448 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 00:39:45 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Fleancu Calin Andrei | 17009 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
4 | Maricarie-Petrisor Alexandru | 16804 | 2009 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Nita Stefan Cristian | 15987 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Oancea David Stefan | 16480 | 2008 | Club Sportiv "Aquis" Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Farina Alfonzetti Victor | 16967 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 99:99:99 |
3 | Draghia Albert Denis | 17020 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Misirgic Andrei Mihail | 17085 | 2008 | Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI | 99:99:99 |
5 | Chirana Andrei Nicolae | 16107 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 99:99:99 |
6 | Popescu Darius George | 17014 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Stoica Rares Mihnea | 16962 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 99:99:99 |
8 | Chiriac Andrei Catalin | 15423 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Marasescu Denis Gabriel | 16996 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Ene Alexandru | 16404 | 2008 | As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI | 01:04:30 |
3 | Andronic Stefan | 17043 | 2008 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 00:59:66 |
4 | Tornea David Andrei | 15368 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:54:02 |
5 | Chiriac Ianis Cristian | 16908 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:55:56 |
6 | Frant Ianis Vasile | 16702 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:03:04 |
7 | Ivanov Rares | 16553 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 99:99:99 |
8 | Pop Claudiu Nicolae | 16745 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Avram David Cristian | 16978 | 2008 | Club Sportiv Casa EMA | 00:53:58 |
2 | Bacan Rares Alexandru | 14145 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:53:37 |
4 | Papa Gabriel Bogdan | 16546 | 2008 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:52:07 |
5 | Nalat Denis Razvan | 16977 | 2008 | Club Sportiv Casa EMA | 00:52:42 |
6 | Nicolae Alexandru | 16884 | 2008 | Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti | 00:53:28 |
7 | Nica Alexandru Gabriel | 16622 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:53:38 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Zamfir Stefan | 17024 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 00:51:49 |
2 | Tutulan Nicolai Radu Cost | 16056 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:50:13 |
3 | Cichi Thomas Andrei | 16637 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:49:64 |
4 | Spiridon Daren Andrei Eug | 15698 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:49:27 |
5 | Ichim Raul Adrian | 16551 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:49:48 |
6 | Costis Alexandru Adrian | 16708 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:50:07 |
7 | Porfir Vlad Ioan | 15112 | 2008 | As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA | 00:51:04 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Badita Radu Nicolae | 16802 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:49:15 |
2 | Moldovan Raul Andrei | 16744 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:48:73 |
3 | Babun Serban Petru | 16701 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:48:22 |
4 | Tirla Stefan Dumitru | 15640 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:48:08 |
5 | Iacob Andrei Dorin | 16920 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:48:11 |
6 | Bezer Bogdan | 16439 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:48:69 |
7 | Crismariu Luca Vasile | 17075 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:48:80 |
8 | Verciuc Ioan | 16797 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:49:25 |
Seria: 7 |
|||||
2 | Tinis Rares Cristian | 16857 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:47:35 |
3 | Mihaila Nicolae Daniel | 14938 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:46:98 |
4 | Iordache Vlad Andrei | 16912 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:46:73 |
5 | Dacu Furdui Rares | 16575 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:46:94 |
6 | Farkas Daniel Mark | 17039 | 2008 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 00:47:29 |
7 | Trofin Luca Alexandru | 16549 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:47:79 |
8 | Televka Ioan Alexandru | 16747 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:47:91 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Dinu Eric Tudor | 15357 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:46:19 |
2 | Sava Claudiu Alexandru | 16916 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:46:13 |
3 | Percea Tudor | 16949 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:46:07 |
4 | Bobaru Catalin Emanuel | 16788 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:45:46 |
5 | Laiu Rares Stefan | 15627 | 2008 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 00:46:01 |
6 | Duta Eduard Nicolas | 14639 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:46:09 |
7 | Judet Toni Andrei | 16805 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:46:17 |
8 | Moise Matei | 16453 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:46:36 |
Seria: 9 |
|||||
1 | State Matei Cristian | 16918 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:45:13 |
2 | Stanciu Sabin | 15465 | 2008 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 00:44:85 |
3 | Purcarea Filip Andrei | 16772 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:44:65 |
4 | Boldura Luca Tudor | 16570 | 2008 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:44:21 |
6 | Florescu Alexandru Stefan | 15834 | 2008 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:44:72 |
7 | Stanciu Victor | 16935 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:44:99 |
8 | Panait Alexandru David | 16915 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:45:14 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Pavel Matei Luca | 16883 | 2008 | Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti | 00:43:95 |
2 | Smadu Florin David | 14970 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:43:84 |
3 | Stefan Mihai Catalin | 16947 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:43:60 |
4 | Boboc David Andrei | 15794 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:43:50 |
5 | Selyem Tamas | 13896 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:43:52 |
6 | Biclineru Bogdan Alexandr | 14709 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:43:80 |
7 | Dumitrescu Matei Gabriel | 17071 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:43:87 |
8 | Siklodi Csongor Aron | 16656 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:44:15 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Neacsu Matei Cristian | 16946 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:43:24 |
2 | Micu Tudor | 16039 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:42:72 |
3 | Tanase Rares Ioan | 14611 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:42:47 |
4 | Strec Arthur | 16219 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:42:37 |
5 | Ivanovici Luca David | 16791 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:42:42 |
6 | Degeratu David George | 15699 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:42:48 |
7 | Campeanu Bogdan Andrei | 14658 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:42:75 |
8 | Ali Amir | 16630 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 00:43:46 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Popa Mihnea Octavian | 16188 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:42:12 |
2 | Nae Bogdan Gabriel | 16112 | 2008 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 00:41:59 |
3 | Baba Robert Stefan | 16740 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:41:35 |
4 | Ignat Andrei Alexandru | 16704 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:40:52 |
5 | Maschiu Matteo Florian | 16958 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:41:32 |
6 | Gherghina Alexandru Costi | 16758 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:41:42 |
7 | Stroe David Alexandru | 16778 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:41:75 |
8 | Slave Robert George | 14610 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:42:16 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Marchidan Maximilian | 17073 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:40:38 |
2 | Agapie David Valentin | 14969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:40:19 |
4 | Istrate Mihai Erik | 14619 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:39:80 |
5 | Costache Sebastian Ioan | 16963 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:39:89 |
6 | Somcutean Darius Andrei | 16856 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:40:11 |
7 | Raducanu Gabriel Codrut | 14755 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:40:24 |
8 | Neacsu Darius Daniel | 15824 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:40:43 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Rus Sergiu Viorel | 16746 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:39:65 |
2 | Jeler Alexandru Ionut | 16183 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:39:49 |
3 | Iaschiu Stefan | 16911 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:39:16 |
4 | Ionita Mihnea George | 16626 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 00:38:82 |
6 | Radu David Stefan | 17065 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:39:42 |
7 | Musat Darius Andrei | 14620 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:39:53 |
8 | Trasca Vlad Andrei | 16114 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 00:39:75 |
Seria: 15 |
|||||
1 | Dragota Adrian Cristian | 17064 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:38:32 |
2 | Lupusoru Vlad Stefan | 16913 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:38:23 |
3 | Danu Alexandru Gabriel | 16909 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:38:08 |
4 | Jipescu David | 15841 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:38:06 |
5 | Jecan Andy Mihai | 16787 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:38:07 |
6 | Laszlo Eduard | 16220 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:38:09 |
7 | Pricopoaia Rares Ioan | 17076 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:38:25 |
8 | Bartis Tudor Andrei | 16187 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:38:54 |
Seria: 16 |
|||||
1 | Milas Bogdan Andrei | 16578 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:37:88 |
2 | Ivanof Alexandru Bogdan | 14623 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:37:70 |
3 | Constantin David Gabriel | 15362 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:37:53 |
4 | Pop Mihnea Andrei | 16821 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:37:39 |
5 | Urzica Andrei Alexandru | 16919 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:37:44 |
6 | Takacs Milan Ruben | 15254 | 2008 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:37:57 |
7 | Barbu Tiberiu Mihai | 13994 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:37:87 |
8 | Zamfir-Sararu Vlad | 16943 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:37:99 |
Seria: 17 |
|||||
1 | Artene Luca | 14804 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:37:02 |
2 | Gavrilovici Patrick | 16981 | 2008 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 00:36:78 |
3 | Iordache Tudor Andrei | 16032 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:36:59 |
4 | Grigoriu Filip Andrei | 17045 | 2008 | Cl. Sp. Municipal Satu Mare | 00:36:22 |
6 | Duica Stefan Tudor | 14837 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:36:75 |
7 | Tanase Catalin Andrei | 17067 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:36:81 |
8 | Adamescu David Andrei | 15086 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:37:22 |
Seria: 18 |
|||||
1 | Andrian Andrei Cozmin | 16952 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:36:05 |
2 | Rotaru Petru Adrian | 15688 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:35:16 |
3 | Avakian Karen | 14583 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:33:76 |
4 | Chirita Petru Alexandru | 16456 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:33:55 |
5 | Gaman Alexandru Ioan | 14715 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:33:55 |
6 | Giuroiu Daniel Teodor | 14714 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:35:14 |
7 | Stoica David Alexandru | 14706 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:35:53 |
8 | Aldea Gabriel | 16907 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:36:12 |
Descalificari |
|||||
1 |
Taga Octavian Andrei Observatii: |
16094 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:52:64 |
2 |
Arapoglu Adam Observatii: |
16550 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:47:87 |
3 |
Barbu Matei Alexandru Observatii: |
15085 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:44:40 |
4 |
Barbat Vlad Stefan Observatii: |
15083 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:40:05 |
5 |
Rogoveanu Alexandru Ioan Observatii: |
17046 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 00:38:90 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Alexa Daria | 17077 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 99:99:99 |
4 | Anton Patricia Daniela | 17013 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Popescu Tamara | 17094 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Rosca Maria Alexandra | 16815 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
2 | Jipa Alexandra | 17084 | 2008 | Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI | 99:99:99 |
3 | Bota Alexia Maria | 17058 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 01:00:92 |
4 | Neagu Maria | 16638 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 00:55:51 |
5 | Pop Letitia Amalia | 16822 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:56:83 |
6 | Constantinescu Anna | 17087 | 2008 | Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI | 99:99:99 |
7 | Aiftincai Dragana Rubina | 16818 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
8 | Pintican Ingrid | 17091 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Rozorea Maria Carla | 16803 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:55:04 |
2 | Dobre Ioana | 16423 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:54:52 |
3 | Negoita Anne Marie Justin | 16644 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:53:56 |
4 | Gerendi Klimek Karina Mar | 17056 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 00:53:11 |
5 | Stoian Bianca Ioana | 16904 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:53:14 |
6 | Elisei Daria | 16873 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:53:58 |
7 | Cernat Amina Maria | 17022 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 00:54:80 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Pop Beatrice | 17057 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 00:52:51 |
2 | Harbea Natalia Andreea | 16751 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:52:31 |
3 | Vilciu Raluca Maria | 16186 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:51:24 |
4 | Cunciu Alessia Maria | 16640 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:50:52 |
5 | Dima Gabriela Maria | 17026 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 00:50:67 |
6 | Carstea Irina | 16176 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:51:91 |
7 | Epure Bianca Ana Maria | 17040 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:52:34 |
8 | Precob Roberta Andreea | 16700 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:52:61 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Mirea Stefania Alexia | 17120 | 2008 | CSM Targoviste | 00:50:13 |
2 | Pap Kriszta Nora | 16477 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:49:04 |
3 | Doncila Daria Nicole | 16555 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:48:61 |
4 | Mardaru Klara Stefania | 14523 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 00:48:48 |
5 | Butuk Zsofia | 16655 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:48:59 |
8 | Miclea Ana Maria | 17060 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:50:37 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Ion Maria Diana | 14603 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:48:10 |
2 | Balan Ilinca | 16750 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:47:81 |
3 | Batrinu Gabriela Bianca | 16646 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 00:47:19 |
4 | Isac Antonia Maria | 16493 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 00:46:69 |
5 | Culea Adriana | 16898 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:46:90 |
6 | Burlacu Alexia Stefania | 16950 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:47:48 |
7 | Dragomir Denisa Alexandra | 15653 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:47:89 |
8 | Chirnogeanu Adina Ioana | 16897 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:48:24 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Craciun Andra | 16709 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:46:39 |
2 | Tila Ariana Georgiana | 16115 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 00:46:17 |
3 | Constantin Alexa | 14147 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:45:80 |
4 | Adam Clara Patricia | 16748 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:45:65 |
5 | Muresan Sara Alessia | 16979 | 2008 | Club Sportiv Casa EMA | 00:45:76 |
6 | Lungu Bianca Alexandra | 17061 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:46:03 |
7 | Piper Alesia Beatrice | 14646 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:46:35 |
8 | Merealbe Briana Elena | 15626 | 2008 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 00:46:57 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Oprisan Maria Isabela | 16556 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:45:47 |
2 | Gavaneanu Oriana | 16631 | 2008 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:45:40 |
3 | Covaciu Andreea Teodora | 16387 | 2008 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:45:09 |
4 | Elisei Stefania | 16872 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:44:86 |
5 | Stanescu Alessia Maria | 16713 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:45:07 |
6 | Maday Emese Timea | 16659 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:45:26 |
7 | Fetita Ripea Maria Alessi | 16196 | 2008 | Turcia | 00:45:44 |
8 | Bichescu Andrada Bianca | 16254 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:45:51 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Constantinescu Ana Irina | 17059 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:44:71 |
2 | Gheorghesc Carla Alexandr | 16790 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:44:19 |
3 | Anderka Farkas Kamilla | 16658 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:43:77 |
4 | Malus Irina Elena | 14615 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:43:70 |
5 | Motiu Noemi | 16870 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:43:71 |
6 | Burlacu Amalia Valentina | 16951 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:43:93 |
7 | Marinescu Alexia Maria | 16665 | 2008 | Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti | 00:44:60 |
8 | Baciu Amalia Georgiana | 17081 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:44:73 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Rednic Achim Daria Maria | 16902 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:43:56 |
2 | Padurean Andrada Lorena | 16783 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:43:29 |
3 | Fortu Alesia Maria | 16932 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:42:72 |
4 | Zamfir Crina Emilia | 14330 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:42:38 |
5 | Sarbu Alexandra | 16628 | 2008 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:42:55 |
6 | Huza Andrea | 16478 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:42:77 |
7 | Ostafe Maria Giulia | 14573 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:43:35 |
8 | Croitoru Evelyne Maria | 16669 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:43:70 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Baba Riana Maria | 16749 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:42:03 |
2 | Aylett Keira Nicoleta | 13969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:41:75 |
3 | Dinca Ana Maria | 17063 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:41:43 |
4 | Nagy Zsofia | 16784 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:41:18 |
5 | Scarlat Daria Maria | 14664 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:41:18 |
6 | Sofronie Natalia Ioana | 16171 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:41:65 |
7 | Chirica Ana Stefania | 15359 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:41:93 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Ardusatan Sofia Nicol | 17127 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:41:04 |
2 | Floranescu Ioana Ariana | 16793 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:40:83 |
3 | Togoe Ioana Maria | 16944 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:40:34 |
4 | Ambrozie ilinca | 17066 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:39:77 |
5 | Georgescu Ioana | 17074 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:39:87 |
7 | Macoveiciuc Larisa Ioana | 16158 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:40:99 |
8 | Iorga Maria Teodora | 16986 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 00:41:13 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Ciobanu Ioana Alexandra | 13497 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:39:70 |
2 | Radu Alexia Mihaela | 16786 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:39:55 |
3 | Neamtu Ioana | 17062 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:38:40 |
4 | Amariei Rianna | 17080 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:38:21 |
5 | Princz Lara | 16855 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:38:28 |
6 | Niculae Lorena Nicoleta | 16901 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:39:45 |
7 | Griga Giulia Daria | 17133 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:39:61 |
8 | Moscaliuc Maria Ilinca | 16953 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:39:75 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Ban Alexia Maria | 16880 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:38:11 |
2 | Lospa Tamara Ioana | 14579 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:37:81 |
3 | Munteanu Mihaela | 15840 | 2008 | Cl. Sp. MEDGIDIA | 00:37:46 |
4 | Stiger Diana Gabriela | 16799 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:37:06 |
5 | Barbul Zetea Mara Ana | 16858 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:37:21 |
6 | Boer Henrietta | 13898 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:37:76 |
7 | Mitrana Tania Andreea | 14839 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:37:83 |
8 | Freciu Ayanna Sorana | 14745 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:38:17 |
Seria: 15 |
|||||
1 | Stefura Ingrid | 14803 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:36:42 |
2 | Prisecariu Aissia Claudia | 17078 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:35:88 |
3 | Predescu Simona Maria | 16806 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:34:77 |
4 | Diamandescu Eliza Elena | 14746 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:33:95 |
5 | Sibiseanu Ana Maria | 16903 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:34:29 |
6 | Santha Emilia Nora | 16660 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:35:25 |
7 | Tutuianu Sara Teodora | 16905 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:36:41 |
8 | Birzu Ioana | 16785 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:36:90 |
Descalificari |
|||||
1 |
Ilia Roxana Delia Observatii: |
16705 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:55:35 |
2 |
Salaika Andonia Ioana Observatii: |
16247 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:49:01 |
3 |
Rusu Andreea Raluca Observatii: |
16792 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:49:13 |
4 |
Ardelean Ana Maria Observatii: |
16548 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:40:35 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Lupu Cristian Andrei | 14826 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
4 | Dumitrache David Andrei | 15684 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
5 | Maselusa Denis Mihai | 16517 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
6 | Briceag Darius Gabriel | 14949 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
7 | Matei Mihnea Marian | 14642 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Kacmaz Enes | 16157 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Bucur Toma | 16338 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 | Mosu Darius Luca | 16268 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
5 | Kozma Paul | 16262 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
6 | Modoran Mihnea Cosmin | 16162 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Stroe David Ioan | 16172 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Iordache Matei Alexandru | 15288 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Abrihan David Andrei | 16093 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 99:99:99 |
2 | Petre Eduard Ionut | 16269 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani | 99:99:99 |
3 | Moian Dusa Rares | 16180 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 99:99:99 |
4 | Slavic Alexandr | 15464 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
5 | Utuleac Florin Orlando | 16128 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
6 | Lupu Matei Filip | 16270 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani | 99:99:99 |
7 | Purcar Mircea | 15809 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
8 | Balint Luca Andrei | 16257 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Moraru Vladut Andrei | 15430 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 99:99:99 |
2 | Radu Alexandru Mario | 16319 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:40:00 |
3 | Golic Victor | 16315 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:35:00 |
4 | Popa Victor Marian | 16240 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 01:31:10 |
5 | Chiscop Vlad Mihai | 14606 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:33:00 |
6 | Bocicai Ioan Adrian | 15970 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:36:00 |
7 | Trandafir Cosmin Cristian | 16320 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:40:00 |
8 | Tihenea Cristian Andrei | 15813 | 2007 | Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Blidaru David Andrei | 14589 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:30:00 |
2 | Marangoci Darius Gabriel | 14596 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:30:00 |
3 | Pantea Eric Vladut | 15978 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:30:00 |
4 | Bulica Ioan | 15971 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:30:00 |
5 | Ionescu Daniel C-Tin | 15975 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:30:00 |
6 | Siliste Indru George | 16896 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:30:00 |
7 | Trenchea Darius Matei | 15838 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:30:00 |
8 | Lungu David | 15863 | 2007 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 01:30:08 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Dragoi Darius Andrei | 16241 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 01:29:44 |
2 | Farcas Laurentiu Cristian | 16353 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 01:28:00 |
3 | Constantin Mihai Antonio | 16311 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:28:00 |
4 | Mandaianu Mario Florian | 17010 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:27:50 |
5 | Antimir Cesar Gabriel | 16306 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:28:00 |
6 | Muraru Edward Cristian | 16318 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:28:00 |
7 | Giuran Darius | 16271 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 01:28:38 |
8 | Borcea Nikolas George | 15717 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 01:30:00 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Ghioca Erik Filip | 16308 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:26:00 |
2 | Dobroghi David Dumitru | 15864 | 2007 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 01:25:59 |
3 | Ruse Matei Iulian | 14641 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:25:25 |
4 | David Simon Sebastian | 16451 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:25:00 |
5 | Aron Mario Robert | 14635 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:25:25 |
6 | Calinic Rares Cristian | 15933 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:25:30 |
7 | Agapi Darius Florin | 16283 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 01:26:00 |
8 | Musat Tiberiu Gabriel | 16233 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 01:26:50 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Schmidt Christian | 15912 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:25:00 |
2 | Teisanu Darius Octav | 15932 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:24:70 |
3 | Despina Stefan Ionut | 15113 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea | 01:24:47 |
4 | Gagyi Botond | 13899 | 2007 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 01:23:80 |
5 | Simon Robert | 15848 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:24:40 |
6 | Kovacs Gergo Csanad | 13897 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:24:50 |
7 | Deleu Mihnea C-Tin | 14799 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:25:00 |
8 | Sibiseanu David Andrei | 15982 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:25:00 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Peter Robert Alexandru | 15979 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:23:00 |
2 | Dragoiu Mihai Ionut | 14597 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:22:00 |
3 | Craciun Petru Achim | 15972 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:22:00 |
4 | Major Erik Marcin | 15256 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:21:00 |
5 | Mihaila Andrei Florin | 16316 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:21:00 |
6 | Coroianu Daniel | 15143 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:22:00 |
7 | Ilisuan Alex | 14417 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 01:22:00 |
8 | Badea Rares Stefan | 15934 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:23:00 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Gheorghiu Ayan | 15850 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:20:10 |
2 | Pistol Robert Ionut | 13991 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:20:00 |
3 | Mihai Rares Andrei | 15977 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:20:00 |
4 | Gherman Ianis Adrian | 15879 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:19:50 |
5 | Tapirluie Mihai Andrei | 13968 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:19:76 |
6 | Popa Alexandru Rares | 16274 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 01:20:00 |
7 | Stamate Gabriel Luca | 14601 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:20:00 |
8 | Munteanu Radu Tudor | 16276 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 01:21:00 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Bonciu Matei Stefan | 16305 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:19:00 |
2 | Herman Szabo Peter | 16275 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 01:19:00 |
3 | Maftei Leonardo | 14800 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:19:00 |
4 | Cojocaru Flavius C-Tin | 14798 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:18:00 |
5 | Trocin Stefan | 15872 | 2007 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 01:18:00 |
6 | Georgescu Vlad | 15973 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:19:00 |
7 | Proca Andrei Theodor | 15709 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:19:00 |
8 | Popa Rares Cristian | 15394 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 01:19:30 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Enescu Armand Gustav | 15847 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:17:30 |
2 | Dobre Cristian Andrei | 16310 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:17:00 |
3 | Nistorescu Alexandru | 13687 | 2007 | Clubul Sportiv Performer | 01:15:77 |
4 | Badea Robert Andrei | 15969 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:14:00 |
5 | Coman Darius Stefan | 15725 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina | 01:15:01 |
6 | Takacs Dominik Roberto | 15255 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:16:00 |
7 | Onisoru Darius Cristian | 15587 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi | 01:17:04 |
8 | Muntean Rares Ionut | 15924 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 01:17:48 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Voicu Alessia Ana Maria | 16293 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Corbu Alexandra Maria | 15776 | 2007 | ASC Corona 2010 Brasov | 99:99:99 |
3 | Stanescu Mihaela Jaqeline | 14586 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 | Constantinescu Briana | 14600 | 2007 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Surugiu Andra Georgiana | 16409 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
6 | Enache Maria | 15827 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Bolocan Alexandra Nicolet | 16989 | 2007 | Swimming Team Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Bogatean Sara Gloria | 16278 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 99:99:99 |
2 | Stancu Aida Maria | 14827 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
3 | Traistaru Amalia Andreea | 15246 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
4 | Dorcea Andreea Camelia | 15308 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Nitescu Eva Maria | 15287 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
6 | Iatan Ilinca Maria | 15721 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Nita Andra Maria | 16448 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
8 | Calinoiu Stefania | 14332 | 2007 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Maican Alexandra Maria | 16159 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Iloviceanu Maria Georgian | 15797 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
3 | Lungu Bianca Ioana | 15801 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
4 | Patrascu Raisa Stefania | 15052 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 99:99:99 |
5 | Gidei Larisa Maria | 15803 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
6 | Herban Maria Denisa | 15800 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
7 | Croitoru Adela Ioana | 16153 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Popa Maria Roberta | 16164 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Draganescu Daria Arina | 15844 | 2007 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 99:99:99 |
2 | Soare Ana Maria | 13495 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 99:99:99 |
3 | Rasadean Maia Alexandra | 16132 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
4 | Sabau Ingrid Monica | 15886 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
5 | Bertea Alina Riana | 16015 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
6 | Carpenis Sidonia Elena | 15822 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 99:99:99 |
7 | Blaga Maria Olivia | 15634 | 2007 | Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt | 99:99:99 |
8 | Andrei Iustina | 16435 | 2007 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Ciceu Crista Petra | 15888 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
2 | Vulturescu Alessia Ioana | 16303 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:40:00 |
3 | Mustata Ana Gabriela | 16455 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:39:00 |
4 | Serbanescu Maria Alessand | 13971 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:36:33 |
5 | Petrea Andreea Lacramiora | 15718 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 01:37:80 |
6 | Minea Irina | 15672 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:39:00 |
7 | Pop Maria Roxana | 15883 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
8 | Berinde Mara | 15885 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Anton Crina Mariana | 15121 | 2007 | As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA | 01:35:63 |
2 | Mircea Cosmina Ioana | 14643 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:35:00 |
3 | Mihai Delia Ecaterina | 14618 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:34:25 |
4 | Silaghi Miriam | 16373 | 2007 | Cl. Sp. Municipal Satu Mare | 01:31:00 |
5 | Iosub Elisabeta Florentin | 16287 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 01:32:00 |
6 | Popa Catinca Elena | 16484 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:35:00 |
7 | Curticapean Irisz Antonia | 15673 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:35:00 |
8 | Costandache Carolina | 15715 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 01:36:00 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Fulea Sara Maria | 15965 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:30:00 |
2 | Crucianu Monica Alexandra | 14793 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:30:00 |
3 | Craciun Daria Alesia | 15876 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:29:80 |
4 | Cernautanu Roberta Ana | 16302 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:29:00 |
5 | Dragoi Maria | 16242 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 01:29:25 |
6 | Maftei Denisa | 14797 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:30:00 |
7 | Rogojanu Sara | 15911 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:30:00 |
8 | Vanghelescu Miruna | 16295 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:30:00 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Arhire Roxana Maria | 15964 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:29:00 |
2 | Preda Irina Ana | 16307 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:28:00 |
3 | Cioineag Caterina Alexia | 16073 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:28:00 |
4 | Mihai Teodora Maria | 15720 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 01:26:80 |
5 | Tatar Maia | 16345 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 01:27:00 |
6 | Alemnaritei Briana Alexan | 15962 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:28:00 |
7 | Badralexi Sofia Maria | 16346 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 01:28:00 |
8 | Stanemir Denissa Alexia | 16457 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:29:00 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Argesanu Maria Alexia | 14605 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:26:26 |
2 | Oancea Maria Teodora | 14708 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:26:00 |
3 | Brezan Sara Maria | 15492 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:26:00 |
4 | Robaniuc Dumitrita Selena | 17007 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 01:24:50 |
5 | Dragomir Antonia Elena | 16236 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:25:30 |
6 | Sveduneac Diana Andreea | 16282 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 01:26:00 |
7 | Sinescu Alexia Maria | 15678 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:26:00 |
8 | Cojocariu Ana Maria | 14654 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:26:26 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:24:00 |
2 | Posa Petra Izabela | 14792 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:24:00 |
3 | Covaciu Bogdana Stefania | 16198 | 2007 | Turcia | 01:23:00 |
4 | Cozma Ioana | 14796 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:22:00 |
5 | Apetrei Elena Clara | 15921 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 01:22:50 |
6 | Lazar Timeea Maria | 16301 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:23:00 |
7 | Vasilescu Ema Cristina | 16294 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:24:00 |
8 | Sarkany Melinda Sarolta | 15878 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:24:40 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Pirvu Mihaela Adriana | 14626 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:21:00 |
2 | Munteanu Maria | 15928 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:20:00 |
3 | Toader Francesca | 16296 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:19:00 |
4 | Kiss Kamilla Csenge | 15150 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:19:00 |
5 | Grosu Ana Georgiana | 15930 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:19:00 |
6 | Frunza Ingrid Ioana | 16234 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:19:20 |
7 | Vass Brigitta | 16348 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 01:20:00 |
8 | Trusca Melisa Anne | 14622 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:21:21 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Preotu Maria Antonia | 15695 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:18:00 |
2 | Andrei Iarina Ioana | 15963 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:18:00 |
3 | Paraschiv Eva Maria | 15929 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:17:00 |
4 | Remete Mirestean Daria Ioana | 15856 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:16:40 |
5 | Samuila Iris Alexandra | 15249 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:17:00 |
6 | Mihalcea Maria Camelia | 16235 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:17:30 |
7 | Butnaru Alexandra Mihaela | 12459 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 01:18:00 |
8 | Niculae Teodora Ana Maria | 15966 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:19:00 |
Culoar | Stafeta | An nastere | Clubul | Timp | |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Stafeta 9 Ana Irina Constantinescu, Ioana Neamtu, Ana Maria Dinca, ilinca Ambrozie, | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 | |
4 | Stafeta 10 Maria Ilinca Moscaliuc, Alexia Stefania Burlacu, Ayanna Sorana Freciu, Eliza Elena Diamandescu, | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 | |
5 | Stafeta 11 Simona Maria Predescu, Tania Andreea Mitrana, Crina Emilia Zamfir, Maria Carla Rozorea, | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 | |
Seria: 2 |
|||||
1 | Stafeta 1 Farkas Kamilla Anderka, Zsofia Butuk, Emese Timea Maday, Emilia Nora Santha, | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 99:99:99 | |
2 | Stafeta 2 Ioana Ariana Floranescu, Alexia Mihaela Radu, Zsofia Nagy, Ioana Birzu, | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 | |
3 | Stafeta 3 Riana Maria Baba, Ilinca Balan, Natalia Andreea Harbea, Clara Patricia Adam, | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 | |
4 | Stafeta 4 Evelyne Maria Croitoru, Alexia Maria Ban, Tamara Ioana Lospa, Irina Elena Malus, | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:20:00 | |
5 | Stafeta 5 Alessia Maria Stanescu, Andrada Bianca Bichescu, Roxana Delia Ilia, Roberta Andreea Precob, | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 02:26:50 | |
6 | Stafeta 6 Maria Giulia Ostafe, Irina Carstea, Raluca Maria Vilciu, Ioana Dobre, | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 99:99:99 | |
7 | Stafeta 7 Lorena Nicoleta Niculae, Achim Daria Maria Rednic, Sara Teodora Tutuianu, Ana Maria Sibiseanu, | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 99:99:99 | |
8 | Stafeta 8 Aissia Claudia Prisecariu, Ioana Georgescu, Rianna Amariei, Daria Alexa, | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Iatan Ilinca Maria | 15721 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Mihai Delia Ecaterina | 14618 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:49:43 |
5 | Iloviceanu Maria Georgian | 15797 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:49:55 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Marin Ioana Alexandra | 16230 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:48:20 |
2 | Voicu Alessia Ana Maria | 16293 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:47:69 |
3 | Maican Alexandra Maria | 16159 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:47:35 |
5 | Minea Irina | 15672 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:46:41 |
6 | Dragomir Antonia Elena | 16236 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:47:36 |
7 | Telegeanu Ioana Andreea | 16232 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:47:93 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Iosub Elisabeta Florentin | 16287 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 00:46:00 |
2 | Bolocan Alexandra Nicolet | 16989 | 2007 | Swimming Team Bucuresti | 00:45:29 |
5 | Petrea Andreea Lacramiora | 15718 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:45:19 |
6 | Costandache Carolina | 15715 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:45:20 |
7 | Bogatean Sara Gloria | 16278 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:45:90 |
8 | Popa Maria Roberta | 16164 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:46:10 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Soare Ana Maria | 13495 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:44:24 |
2 | Dorcea Andreea Camelia | 15308 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:43:81 |
3 | Popa Catinca Elena | 16484 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:43:65 |
4 | Herban Maria Denisa | 15800 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:43:62 |
6 | Patrascu Raisa Stefania | 15052 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:43:72 |
7 | Stanescu Mihaela Jaqeline | 14586 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:44:18 |
8 | Stanemir Denissa Alexia | 16457 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:44:80 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Mircea Cosmina Ioana | 14643 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:43:52 |
2 | Sveduneac Diana Andreea | 16282 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 00:43:32 |
3 | Sabau Ingrid Monica | 15886 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:43:11 |
4 | Covaciu Bogdana Stefania | 16198 | 2007 | Turcia | 00:42:85 |
5 | Curticapean Irisz Antonia | 15673 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:43:01 |
6 | Anton Crina Mariana | 15121 | 2007 | As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA | 00:43:20 |
7 | Berinde Mara | 15885 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:43:50 |
8 | Bertea Alina Riana | 16015 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:43:60 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Serbanescu Maria Alessand | 13971 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:42:65 |
2 | Nitescu Eva Maria | 15287 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:42:59 |
3 | Sinescu Alexia Maria | 15678 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:42:27 |
4 | Dattola Antonia | 15873 | 2007 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 00:42:24 |
5 | Arhire Roxana Maria | 15964 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:42:24 |
6 | Cioineag Caterina Alexia | 16073 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:42:50 |
7 | Vanghelescu Miruna | 16295 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:42:59 |
8 | Ciceu Crista Petra | 15888 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:42:70 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Maftei Denisa | 14797 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:42:24 |
2 | Argesanu Maria Alexia | 14605 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:42:05 |
3 | Cernautanu Roberta Ana | 16302 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:42:00 |
4 | Gidei Larisa Maria | 15803 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:41:59 |
5 | Rogojanu Sara | 15911 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:41:99 |
6 | Draganescu Daria Arina | 15844 | 2007 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:42:04 |
7 | Craciun Daria Alesia | 15876 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:42:15 |
8 | Dragoi Maria | 16242 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:42:24 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Luta Sara Maria | 15431 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:41:35 |
2 | Corbu Alexandra Maria | 15776 | 2007 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:41:24 |
3 | Oancea Maria Teodora | 14708 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:41:03 |
4 | Enache Maria | 15827 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti | 00:40:75 |
5 | Trusca Melisa Anne | 14622 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:40:94 |
6 | Croitoru Adela Ioana | 16153 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:41:10 |
7 | Tatar Maia | 16345 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 00:41:24 |
8 | Cojocariu Ana Maria | 14654 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:41:57 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Pop Maria Roxana | 15883 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:40:67 |
2 | Calinoiu Stefania | 14332 | 2007 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:40:57 |
3 | Crucianu Monica Alexandra | 14793 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:40:49 |
4 | Fulea Sara Maria | 15965 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:40:35 |
5 | Blaga Maria Olivia | 15634 | 2007 | Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt | 00:40:48 |
6 | Silaghi Miriam | 16373 | 2007 | Cl. Sp. Municipal Satu Mare | 00:40:51 |
7 | Rasadean Maia Alexandra | 16132 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:40:66 |
8 | Constantinescu Briana | 14600 | 2007 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:40:71 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Sarkany Melinda Sarolta | 15878 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:40:02 |
2 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:39:86 |
3 | Apetrei Elena Clara | 15921 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 00:39:36 |
4 | Stancu Aida Maria | 14827 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 00:39:22 |
5 | Mihai Teodora Maria | 15720 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:39:31 |
6 | Badralexi Sofia Maria | 16346 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 00:39:65 |
7 | Nita Andra Maria | 16448 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 00:39:92 |
8 | Robaniuc Dumitrita Selena | 17007 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 00:40:13 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Vasilescu Ema Cristina | 16294 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:38:67 |
2 | Lungu Bianca Ioana | 15801 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:38:55 |
3 | Boleacu Paula Maria | 15870 | 2007 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 00:38:27 |
4 | Alemnaritei Briana Alexan | 15962 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:37:50 |
5 | Preda Irina Ana | 16307 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:38:25 |
6 | Brezan Sara Maria | 15492 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:38:29 |
7 | Posa Petra Izabela | 14792 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:38:67 |
8 | Munteanu Maria | 15928 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:38:88 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Pirvu Mihaela Adriana | 14626 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:37:31 |
2 | Lazar Timeea Maria | 16301 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:36:98 |
3 | Preotu Maria Antonia | 15695 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:36:94 |
4 | Niculae Teodora Ana Maria | 15966 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:36:85 |
5 | Kiss Kamilla Csenge | 15150 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:36:87 |
6 | Mihalcea Maria Camelia | 16235 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:36:94 |
7 | Cozma Ioana | 14796 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:37:28 |
8 | Toader Francesca | 16296 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:37:36 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Grosu Ana Georgiana | 15930 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:36:75 |
2 | Vass Brigitta | 16348 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 00:36:65 |
3 | Andrei Iarina Ioana | 15963 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:35:96 |
4 | Paraschiv Eva Maria | 15929 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:35:59 |
5 | Remete Mirestean Daria Ioana | 15856 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:35:93 |
6 | Samuila Iris Alexandra | 15249 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:36:59 |
7 | Frunza Ingrid Ioana | 16234 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:36:71 |
8 | Butnaru Alexandra Mihaela | 12459 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 00:36:79 |
Descalificari |
|||||
1 |
Mustata Ana Gabriela Observatii: |
16455 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:46:39 |
2 |
Vulturescu Alessia Ioana Observatii: |
16303 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:45:19 |
3 |
Andrei Iustina Observatii: |
16435 | 2007 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:45:03 |
4 |
Traistaru Amalia Andreea Observatii: |
15246 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:43:65 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Bocicai Ioan Adrian | 15970 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:46:16 |
4 | Chiscop Vlad Mihai | 14606 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:44:95 |
5 | Din Luca Stefan | 15831 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:44:97 |
6 | Matei Mihnea Marian | 14642 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:45:87 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Simon Robert | 15848 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:44:25 |
3 | Ionescu Daniel C-Tin | 15975 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:43:64 |
4 | Mosu Darius Luca | 16268 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:43:26 |
5 | Pantea Eric Vladut | 15978 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:43:48 |
6 | Muraru Edward Cristian | 16318 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:43:77 |
7 | Dragoi Darius Andrei | 16241 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:44:28 |
8 | Popa Victor Marian | 16240 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:44:79 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Lilea Albert Ionut | 13984 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:43:13 |
3 | Anton Bogdan | 16256 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:42:67 |
4 | Siliste Indru George | 16896 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:42:45 |
5 | Golic Victor | 16315 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:42:52 |
6 | Lungu David | 15863 | 2007 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 00:42:90 |
7 | Mandaianu Mario Florian | 17010 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:43:06 |
8 | Mirea Rares Ionut | 15054 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:43:22 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Schmidt Christian | 15912 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:42:32 |
2 | Iordache Matei Alexandru | 15288 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:42:28 |
3 | Maselusa Denis Mihai | 16517 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:42:09 |
4 | Giuran Darius | 16271 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:41:94 |
5 | Kozma Paul | 16262 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:42:09 |
6 | Stroe David Ioan | 16172 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:42:16 |
7 | Bucur Toma | 16338 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:42:29 |
8 | Purcar Mircea | 15809 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:42:34 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Marangoci Darius Gabriel | 14596 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:41:84 |
2 | Bulica Ioan | 15971 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:41:75 |
3 | Radu Alexandru Mario | 16319 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:41:64 |
4 | Mihaila Andrei Florin | 16316 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:41:16 |
5 | Blidaru David Andrei | 14589 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:41:63 |
6 | Oanta Rares Mihai | 15428 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:41:66 |
7 | Trandafir Cosmin Cristian | 16320 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:41:83 |
8 | Musat Tiberiu Gabriel | 16233 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:41:90 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Abit Eian | 15842 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:41:08 |
2 | Utuleac Florin Orlando | 16128 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:40:86 |
3 | Dumitrache David Andrei | 15684 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:40:80 |
4 | Agapi Darius Florin | 16283 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 00:40:59 |
5 | Constantin Mihai Antonio | 16311 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:40:65 |
6 | Farcas Laurentiu Cristian | 16353 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:40:85 |
7 | Bucur Mario Alexandru | 16374 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:41:00 |
8 | Ruse Matei Iulian | 14641 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:41:10 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Tihenea Cristian Andrei | 15813 | 2007 | Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt | 00:40:47 |
2 | Aron Mario Robert | 14635 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:40:18 |
3 | Borcea Nikolas George | 15717 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:40:08 |
4 | Dobroghi David Dumitru | 15864 | 2007 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 00:39:99 |
5 | Trenchea Darius Matei | 15838 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:40:04 |
6 | Balint Luca Andrei | 16257 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:40:16 |
7 | Coroianu Daniel | 15143 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:40:26 |
8 | Deleu Mihnea C-Tin | 14799 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:40:55 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Modoran Mihnea Cosmin | 16162 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:39:90 |
2 | Gheorghiu Ayan | 15850 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:39:85 |
3 | Bucur Nirus Edvin | 15836 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:39:73 |
4 | David Simon Sebastian | 16451 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:39:66 |
5 | Gheorghe Andrei | 16289 | 2007 | Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti | 00:39:68 |
6 | Pistol Robert Ionut | 13991 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:39:78 |
7 | Abrihan David Andrei | 16093 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 00:39:87 |
8 | Peter Robert Alexandru | 15979 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:39:91 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Despina Stefan Ionut | 15113 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea | 00:39:50 |
2 | Munteanu Radu Tudor | 16276 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:39:38 |
3 | Ilisuan Alex | 14417 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:39:27 |
4 | Moraru Vladut Andrei | 15430 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:39:23 |
5 | Ghioca Erik Filip | 16308 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:39:25 |
6 | Antimir Cesar Gabriel | 16306 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:39:30 |
7 | Major Erik Marcin | 15256 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:39:47 |
8 | Lupu Cristian Andrei | 14826 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 00:39:60 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Dragoiu Mihai Ionut | 14597 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:38:98 |
2 | Lupu Matei Filip | 16270 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani | 00:38:69 |
3 | Calinic Rares Cristian | 15933 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:38:60 |
4 | Kacmaz Enes | 16157 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:38:18 |
5 | Petre Eduard Ionut | 16269 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani | 00:38:37 |
6 | Gagyi Botond | 13899 | 2007 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 00:38:64 |
7 | Popa Alexandru Rares | 16274 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:38:92 |
8 | Herman Szabo Peter | 16275 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:39:05 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Trocin Stefan | 15872 | 2007 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 00:37:92 |
2 | Craciun Petru Achim | 15972 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:37:72 |
3 | Kovacs Gergo Csanad | 13897 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:37:54 |
4 | Mihai Rares Andrei | 15977 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:37:27 |
5 | Sibiseanu David Andrei | 15982 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:37:28 |
6 | Bonciu Matei Stefan | 16305 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:37:57 |
7 | Muntean Rares Ionut | 15924 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 00:37:82 |
8 | Stamate Gabriel Luca | 14601 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:38:16 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Badea Rares Stefan | 15934 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:37:05 |
2 | Popa Rares Cristian | 15394 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 00:36:68 |
3 | Dobre Cristian Andrei | 16310 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:36:51 |
4 | Enescu Armand Gustav | 15847 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:36:07 |
5 | Moian Dusa Rares | 16180 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:36:48 |
6 | Maftei Leonardo | 14800 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:36:62 |
7 | Proca Andrei Theodor | 15709 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:37:01 |
8 | Tapirluie Mihai Andrei | 13968 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:37:09 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Coman Darius Stefan | 15725 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina | 00:35:88 |
2 | Cojocaru Flavius C-Tin | 14798 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:35:37 |
3 | Nistorescu Alexandru | 13687 | 2007 | Clubul Sportiv Performer | 00:34:97 |
4 | Badea Robert Andrei | 15969 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:34:34 |
5 | Takacs Dominik Roberto | 15255 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:34:51 |
6 | Georgescu Vlad | 15973 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:35:27 |
7 | Onisoru Darius Cristian | 15587 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi | 00:35:47 |
8 | Gherman Ianis Adrian | 15879 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:35:97 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Anton Patricia Daniela | 17013 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Neagu Maria | 16638 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 99:99:99 |
4 | Constantinescu Anna | 17087 | 2008 | Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI | 99:99:99 |
5 | Jipa Alexandra | 17084 | 2008 | Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI | 99:99:99 |
6 | Marinescu Alexia Maria | 16665 | 2008 | Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti | 99:99:99 |
7 | Popescu Tamara | 17094 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Pop Beatrice | 17057 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 01:02:95 |
2 | Elisei Daria | 16873 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 01:01:55 |
3 | Butuk Zsofia | 16655 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:58:15 |
4 | Gerendi Klimek Karina Mar | 17056 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 00:57:61 |
5 | Cunciu Alessia Maria | 16640 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:57:89 |
6 | Pop Letitia Amalia | 16822 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:58:83 |
7 | Bota Alexia Maria | 17058 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 01:02:75 |
8 | Merealbe Briana Elena | 15626 | 2008 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 01:03:83 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Mirea Stefania Alexia | 17120 | 2008 | CSM Targoviste | 00:57:24 |
2 | Craciun Andra | 16709 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:57:02 |
3 | Adam Clara Patricia | 16748 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:56:67 |
4 | Carstea Irina | 16176 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:56:30 |
5 | Rusu Andreea Raluca | 16792 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:56:35 |
6 | Motiu Noemi | 16870 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:56:91 |
7 | Batrinu Gabriela Bianca | 16646 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 00:57:08 |
8 | Harbea Natalia Andreea | 16751 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:57:61 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Elisei Stefania | 16872 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:55:23 |
2 | Culea Adriana | 16898 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:54:66 |
3 | Gavaneanu Oriana | 16631 | 2008 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:54:36 |
4 | Negoita Anne Marie Justin | 16644 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:54:00 |
5 | Padurean Andrada Lorena | 16783 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:54:03 |
6 | Dima Gabriela Maria | 17026 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 00:54:45 |
7 | Dobre Ioana | 16423 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:54:92 |
8 | Stoian Bianca Ioana | 16904 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:55:44 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Scarlat Daria Maria | 14664 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:53:73 |
2 | Nagy Zsofia | 16784 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:53:36 |
3 | Epure Bianca Ana Maria | 17040 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:53:28 |
4 | Miclea Ana Maria | 17060 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:52:83 |
5 | Croitoru Evelyne Maria | 16669 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:52:96 |
6 | Rozorea Maria Carla | 16803 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:53:32 |
7 | Huza Andrea | 16478 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:53:61 |
8 | Ilia Roxana Delia | 16705 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:53:93 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Doncila Daria Nicole | 16555 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:52:69 |
2 | Vilciu Raluca Maria | 16186 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:52:65 |
3 | Balan Ilinca | 16750 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:52:40 |
4 | Piper Alesia Beatrice | 14646 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:52:26 |
5 | Birzu Ioana | 16785 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:52:29 |
6 | Precob Roberta Andreea | 16700 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:52:51 |
7 | Ion Maria Diana | 14603 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:52:67 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Pap Kriszta Nora | 16477 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:52:10 |
2 | Salaika Andonia Ioana | 16247 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:52:06 |
3 | Isac Antonia Maria | 16493 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 00:51:76 |
4 | Boer Henrietta | 13898 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:51:36 |
5 | Dragomir Denisa Alexandra | 15653 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:51:60 |
6 | Prisecariu Aissia Claudia | 17078 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:51:82 |
7 | Cernat Amina Maria | 17022 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 00:52:08 |
8 | Muresan Sara Alessia | 16979 | 2008 | Club Sportiv Casa EMA | 00:52:10 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Constantinescu Ana Irina | 17059 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:51:31 |
3 | Floranescu Ioana Ariana | 16793 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:51:12 |
4 | Oprisan Maria Isabela | 16556 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:50:94 |
5 | Chirica Ana Stefania | 15359 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:51:03 |
6 | Radu Alexia Mihaela | 16786 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:51:13 |
7 | Moscaliuc Maria Ilinca | 16953 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:51:31 |
8 | Ban Alexia Maria | 16880 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:51:34 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Burlacu Alexia Stefania | 16950 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:49:98 |
2 | Gheorghesc Carla Alexandr | 16790 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:49:76 |
3 | Bichescu Andrada Bianca | 16254 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:49:59 |
4 | Lungu Bianca Alexandra | 17061 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:49:54 |
5 | Tila Ariana Georgiana | 16115 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 00:49:55 |
6 | Constantin Alexa | 14147 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:49:70 |
7 | Baba Riana Maria | 16749 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:49:91 |
8 | Alexa Daria | 17077 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:50:51 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Georgescu Ioana | 17074 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:49:42 |
2 | Zamfir Crina Emilia | 14330 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:49:37 |
3 | Fetita Ripea Maria Alessi | 16196 | 2008 | Turcia | 00:49:19 |
4 | Griga Giulia Daria | 17133 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:49:17 |
5 | Baciu Amalia Georgiana | 17081 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:49:17 |
6 | Chirnogeanu Adina Ioana | 16897 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:49:26 |
7 | Maday Emese Timea | 16659 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:49:41 |
8 | Barbul Zetea Mara Ana | 16858 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:49:48 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Tutuianu Sara Teodora | 16905 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:48:53 |
2 | Ciobanu Ioana Alexandra | 13497 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:48:49 |
3 | Munteanu Mihaela | 15840 | 2008 | Cl. Sp. MEDGIDIA | 00:47:74 |
4 | Malus Irina Elena | 14615 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:47:26 |
5 | Stefura Ingrid | 14803 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:47:43 |
6 | Ardelean Ana Maria | 16548 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:48:46 |
7 | Rednic Achim Daria Maria | 16902 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:48:51 |
8 | Dinca Ana Maria | 17063 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:49:15 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Fortu Alesia Maria | 16932 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:46:94 |
2 | Stanescu Alessia Maria | 16713 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:46:59 |
3 | Neamtu Ioana | 17062 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:46:50 |
4 | Ambrozie ilinca | 17066 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:46:24 |
5 | Togoe Ioana Maria | 16944 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:46:50 |
6 | Amariei Rianna | 17080 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:46:56 |
7 | Macoveiciuc Larisa Ioana | 16158 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:46:69 |
8 | Covaciu Andreea Teodora | 16387 | 2008 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:47:13 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Freciu Ayanna Sorana | 14745 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:45:59 |
2 | Ardusatan Sofia Nicol | 17127 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:45:43 |
3 | Burlacu Amalia Valentina | 16951 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:44:85 |
4 | Ostafe Maria Giulia | 14573 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:44:71 |
5 | Iorga Maria Teodora | 16986 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 00:44:82 |
6 | Aylett Keira Nicoleta | 13969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:45:35 |
7 | Mardaru Klara Stefania | 14523 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 00:45:46 |
8 | Niculae Lorena Nicoleta | 16901 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:46:24 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Mitrana Tania Andreea | 14839 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:43:81 |
2 | Princz Lara | 16855 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:43:52 |
3 | Diamandescu Eliza Elena | 14746 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:41:71 |
4 | Sibiseanu Ana Maria | 16903 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:40:00 |
5 | Predescu Simona Maria | 16806 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:40:81 |
6 | Lospa Tamara Ioana | 14579 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:43:35 |
7 | Santha Emilia Nora | 16660 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:43:73 |
8 | Stiger Diana Gabriela | 16799 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:43:85 |
Descalificari |
|||||
1 |
Sofronie Natalia Ioana Observatii: |
16171 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:52:77 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Fleancu Calin Andrei | 17009 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
4 | Grigoriu Filip Andrei | 17045 | 2008 | Cl. Sp. Municipal Satu Mare | 99:99:99 |
5 | Neacsu Darius Daniel | 15824 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Maricarie-Petrisor Alexandru | 16804 | 2009 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Stoica Rares Mihnea | 16962 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 99:99:99 |
3 | Draghia Albert Denis | 17020 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Misirgic Andrei Mihail | 17085 | 2008 | Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI | 99:99:99 |
5 | Ivanovici Luca David | 16791 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
6 | Popescu Darius George | 17014 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Oancea David Stefan | 16480 | 2008 | Club Sportiv "Aquis" Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Tanase Catalin Andrei | 17067 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Tirla Stefan Dumitru | 15640 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:04:33 |
2 | Televka Ioan Alexandru | 16747 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:03:26 |
4 | Nica Alexandru Gabriel | 16622 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:02:26 |
5 | Farkas Daniel Mark | 17039 | 2008 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 01:02:49 |
6 | Ene Alexandru | 16404 | 2008 | As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI | 01:02:84 |
7 | Tutulan Nicolai Radu Cost | 16056 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:04:18 |
8 | Ivanov Rares | 16553 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Dinu Eric Tudor | 15357 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:59:96 |
2 | Ichim Raul Adrian | 16551 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:58:99 |
3 | Bezer Bogdan | 16439 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:58:12 |
4 | Strec Arthur | 16219 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:57:80 |
5 | Frant Ianis Vasile | 16702 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:57:90 |
6 | Nalat Denis Razvan | 16977 | 2008 | Club Sportiv Casa EMA | 00:58:57 |
7 | Papa Gabriel Bogdan | 16546 | 2008 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:59:12 |
8 | Mihaila Nicolae Daniel | 14938 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:00:12 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Taga Octavian Andrei | 16094 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:56:99 |
2 | Stanciu Victor | 16935 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:56:63 |
3 | Sava Claudiu Alexandru | 16916 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:56:47 |
4 | Percea Tudor | 16949 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:56:18 |
5 | Istrate Mihai Erik | 14619 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:56:26 |
6 | Andronic Stefan | 17043 | 2008 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 00:56:54 |
7 | Panait Alexandru David | 16915 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:56:93 |
8 | Bacan Rares Alexandru | 14145 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:57:71 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Chiriac Ianis Cristian | 16908 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:56:01 |
2 | Moldovan Raul Andrei | 16744 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:55:58 |
3 | Arapoglu Adam | 16550 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:54:56 |
5 | Zamfir Stefan | 17024 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 00:54:48 |
6 | Biclineru Bogdan Alexandr | 14709 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:55:20 |
7 | Chiriac Andrei Catalin | 15423 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:55:77 |
8 | Avram David Cristian | 16978 | 2008 | Club Sportiv Casa EMA | 00:56:13 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Popa Mihnea Octavian | 16188 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:54:27 |
2 | Tornea David Andrei | 15368 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:54:12 |
3 | Maschiu Matteo Florian | 16958 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:53:86 |
4 | Pavel Matei Luca | 16883 | 2008 | Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti | 00:53:78 |
5 | Bobaru Catalin Emanuel | 16788 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:53:80 |
6 | Cichi Thomas Andrei | 16637 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:54:05 |
7 | Nicolae Alexandru | 16884 | 2008 | Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti | 00:54:25 |
8 | Spiridon Daren Andrei Eug | 15698 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:54:34 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Pop Claudiu Nicolae | 16745 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:53:36 |
2 | Iacob Andrei Dorin | 16920 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:52:99 |
4 | Chirana Andrei Nicolae | 16107 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 00:52:60 |
5 | Marasescu Denis Gabriel | 16996 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti | 00:52:74 |
6 | Duta Eduard Nicolas | 14639 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:52:87 |
7 | Boldura Luca Tudor | 16570 | 2008 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:53:14 |
8 | Judet Toni Andrei | 16805 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:53:43 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Baba Robert Stefan | 16740 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:52:57 |
2 | Tinis Rares Cristian | 16857 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:52:28 |
3 | Iordache Vlad Andrei | 16912 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:52:18 |
4 | Boboc David Andrei | 15794 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:51:79 |
5 | Laiu Rares Stefan | 15627 | 2008 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 00:52:04 |
6 | Stefan Mihai Catalin | 16947 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:52:21 |
7 | Crismariu Luca Vasile | 17075 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:52:30 |
8 | Dumitrescu Matei Gabriel | 17071 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:52:57 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Laszlo Eduard | 16220 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:51:78 |
2 | Constantin David Gabriel | 15362 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:51:66 |
3 | Nae Bogdan Gabriel | 16112 | 2008 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 00:51:55 |
4 | Artene Luca | 14804 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:51:48 |
5 | Barbat Vlad Stefan | 15083 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:51:48 |
6 | Stroe David Alexandru | 16778 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:51:64 |
7 | Costis Alexandru Adrian | 16708 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:51:76 |
8 | Costache Sebastian Ioan | 16963 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:51:78 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Barbu Matei Alexandru | 15085 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:50:98 |
2 | Radu David Stefan | 17065 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:50:77 |
3 | Iaschiu Stefan | 16911 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:50:64 |
4 | Stanciu Sabin | 15465 | 2008 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 00:50:61 |
5 | Nita Stefan Cristian | 15987 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:50:63 |
6 | Smadu Florin David | 14970 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:50:70 |
7 | Agapie David Valentin | 14969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:50:84 |
8 | Rus Sergiu Viorel | 16746 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:51:07 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Tanase Rares Ioan | 14611 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:50:48 |
2 | Neacsu Matei Cristian | 16946 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:50:11 |
3 | Gherghina Alexandru Costi | 16758 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:49:74 |
4 | Florescu Alexandru Stefan | 15834 | 2008 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:49:59 |
5 | Marchidan Maximilian | 17073 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:49:71 |
6 | Slave Robert George | 14610 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:49:90 |
7 | Babun Serban Petru | 16701 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:50:24 |
8 | Trofin Luca Alexandru | 16549 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:50:49 |
Seria: 13 |
|||||
1 | State Matei Cristian | 16918 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:49:34 |
2 | Stoica David Alexandru | 14706 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:49:18 |
3 | Ignat Andrei Alexandru | 16704 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:48:94 |
4 | Siklodi Csongor Aron | 16656 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:48:88 |
5 | Rogoveanu Alexandru Ioan | 17046 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 00:48:92 |
6 | Jipescu David | 15841 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:49:09 |
7 | Degeratu David George | 15699 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:49:22 |
8 | Moise Matei | 16453 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:49:41 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Ali Amir | 16630 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 00:48:66 |
2 | Purcarea Filip Andrei | 16772 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:48:19 |
3 | Jecan Andy Mihai | 16787 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:47:98 |
4 | Somcutean Darius Andrei | 16856 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:47:90 |
5 | Barbu Tiberiu Mihai | 13994 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:47:95 |
6 | Pop Mihnea Andrei | 16821 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:48:07 |
7 | Musat Darius Andrei | 14620 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:48:56 |
8 | Campeanu Bogdan Andrei | 14658 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:48:70 |
Seria: 15 |
|||||
1 | Bartis Tudor Andrei | 16187 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:47:80 |
3 | Raducanu Gabriel Codrut | 14755 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:47:19 |
4 | Porfir Vlad Ioan | 15112 | 2008 | As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA | 00:46:97 |
5 | Andrian Andrei Cozmin | 16952 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:47:01 |
6 | Ionita Mihnea George | 16626 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 00:47:21 |
7 | Iordache Tudor Andrei | 16032 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:47:76 |
8 | Aldea Gabriel | 16907 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:47:87 |
Seria: 16 |
|||||
1 | Jeler Alexandru Ionut | 16183 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:46:74 |
2 | Dragota Adrian Cristian | 17064 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:46:30 |
3 | Adamescu David Andrei | 15086 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:45:98 |
4 | Duica Stefan Tudor | 14837 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:44:71 |
5 | Takacs Milan Ruben | 15254 | 2008 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:45:71 |
6 | Gavrilovici Patrick | 16981 | 2008 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 00:46:27 |
7 | Micu Tudor | 16039 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:46:37 |
8 | Badita Radu Nicolae | 16802 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:46:84 |
Seria: 17 |
|||||
1 | Lupusoru Vlad Stefan | 16913 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:44:36 |
2 | Avakian Karen | 14583 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:44:18 |
3 | Pricopoaia Rares Ioan | 17076 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:43:56 |
4 | Giuroiu Daniel Teodor | 14714 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:43:45 |
5 | Dacu Furdui Rares | 16575 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:43:54 |
6 | Trasca Vlad Andrei | 16114 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 00:43:59 |
7 | Milas Bogdan Andrei | 16578 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:44:36 |
8 | Verciuc Ioan | 16797 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:44:71 |
Seria: 18 |
|||||
1 | Chirita Petru Alexandru | 16456 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:42:81 |
2 | Danu Alexandru Gabriel | 16909 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:41:31 |
3 | Urzica Andrei Alexandru | 16919 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:40:75 |
4 | Ivanof Alexandru Bogdan | 14623 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:40:54 |
5 | Zamfir-Sararu Vlad | 16943 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:40:74 |
6 | Gaman Alexandru Ioan | 14715 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:41:12 |
7 | Rotaru Petru Adrian | 15688 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:42:31 |
8 | Selyem Tamas | 13896 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:43:25 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Voicu Alessia Ana Maria | 16293 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Corbu Alexandra Maria | 15776 | 2007 | ASC Corona 2010 Brasov | 99:99:99 |
5 | Bolocan Alexandra Nicolet | 16989 | 2007 | Swimming Team Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Constantinescu Briana | 14600 | 2007 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Nita Andra Maria | 16448 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
4 | Iatan Ilinca Maria | 15721 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Stancu Aida Maria | 14827 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
6 | Calinoiu Stefania | 14332 | 2007 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Stanescu Mihaela Jaqeline | 14586 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Nitescu Eva Maria | 15287 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
2 | Popa Maria Roberta | 16164 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Croitoru Adela Ioana | 16153 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Herban Maria Denisa | 15800 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
5 | Iloviceanu Maria Georgian | 15797 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
6 | Maican Alexandra Maria | 16159 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Dorcea Andreea Camelia | 15308 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Gidei Larisa Maria | 15803 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
2 | Andrei Iustina | 16435 | 2007 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 99:99:99 |
3 | Marin Ioana Alexandra | 16230 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
4 | Blaga Maria Olivia | 15634 | 2007 | Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt | 99:99:99 |
5 | Telegeanu Ioana Andreea | 16232 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
6 | Draganescu Daria Arina | 15844 | 2007 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 99:99:99 |
7 | Patrascu Raisa Stefania | 15052 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 99:99:99 |
8 | Lungu Bianca Ioana | 15801 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Carpenis Sidonia Elena | 15822 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 99:99:99 |
3 | Vanghelescu Miruna | 16295 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:50:00 |
4 | Iosub Elisabeta Florentin | 16287 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 01:50:00 |
5 | Mustata Ana Gabriela | 16455 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:50:00 |
6 | Sinescu Alexia Maria | 15678 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:55:00 |
7 | Rasadean Maia Alexandra | 16132 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
8 | Soare Ana Maria | 13495 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 99:99:99 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Mihai Delia Ecaterina | 14618 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:47:30 |
2 | Cojocariu Ana Maria | 14654 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:46:46 |
3 | Covaciu Bogdana Stefania | 16198 | 2007 | Turcia | 01:46:00 |
4 | Mihai Teodora Maria | 15720 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 01:44:32 |
5 | Mircea Cosmina Ioana | 14643 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:45:00 |
6 | Arhire Roxana Maria | 15964 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:46:00 |
7 | Trusca Melisa Anne | 14622 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:46:46 |
8 | Petrea Andreea Lacramiora | 15718 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 01:49:00 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Dattola Antonia | 15873 | 2007 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 01:42:00 |
2 | Costandache Carolina | 15715 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 01:41:61 |
3 | Pirvu Mihaela Adriana | 14626 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:41:00 |
4 | Vasilescu Ema Cristina | 16294 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:40:00 |
5 | Berinde Mara | 15885 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:41:00 |
6 | Craciun Daria Alesia | 15876 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:41:10 |
7 | Ciceu Crista Petra | 15888 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:42:00 |
8 | Curticapean Irisz Antonia | 15673 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:44:00 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Crucianu Monica Alexandra | 14793 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:40:00 |
2 | Dragomir Antonia Elena | 16236 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:39:40 |
3 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:39:00 |
4 | Visinescu Oana Nicoleta | 15711 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:39:00 |
5 | Cernautanu Roberta Ana | 16302 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:39:00 |
7 | Cozma Ioana | 14796 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:40:00 |
8 | Alemnaritei Briana Alexan | 15962 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:40:00 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Oancea Maria Teodora | 14708 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:38:00 |
2 | Cioineag Caterina Alexia | 16073 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:38:00 |
3 | Rogojanu Sara | 15911 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:37:00 |
4 | Robaniuc Dumitrita Selena | 17007 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 01:35:50 |
5 | Maftei Denisa | 14797 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:36:00 |
6 | Munteanu Maria | 15928 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:37:00 |
7 | Apetrei Elena Clara | 15921 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 01:38:00 |
8 | Preotu Maria Antonia | 15695 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:38:00 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Toader Francesca | 16296 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:35:00 |
2 | Brezan Sara Maria | 15492 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:35:00 |
3 | Minea Irina | 15672 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:34:00 |
4 | Boleacu Paula Maria | 15870 | 2007 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 01:34:00 |
5 | Sveduneac Diana Andreea | 16282 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 01:34:00 |
6 | Posa Petra Izabela | 14792 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:35:00 |
7 | Stanemir Denissa Alexia | 16457 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:35:00 |
8 | Silaghi Miriam | 16373 | 2007 | Cl. Sp. Municipal Satu Mare | 01:35:00 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Pop Maria Roxana | 15883 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:33:00 |
2 | Mihalcea Maria Camelia | 16235 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:31:20 |
3 | Andrei Iarina Ioana | 15963 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:31:00 |
4 | Anton Crina Mariana | 15121 | 2007 | As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA | 01:30:24 |
5 | Remete Mirestean Daria Ioana | 15856 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:30:90 |
6 | Niculae Teodora Ana Maria | 15966 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:31:00 |
7 | Surugiu Andra Georgiana | 16409 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:32:00 |
8 | Fulea Sara Maria | 15965 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:33:00 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Frunza Ingrid Ioana | 16234 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:29:30 |
2 | Lazar Timeea Maria | 16301 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:28:00 |
3 | Preda Irina Ana | 16307 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:25:00 |
4 | Vass Brigitta | 16348 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 01:20:00 |
5 | Butnaru Alexandra Mihaela | 12459 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 01:25:00 |
6 | Samuila Iris Alexandra | 15249 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:27:00 |
7 | Sarkany Melinda Sarolta | 15878 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:29:10 |
8 | Argesanu Maria Alexia | 14605 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:29:99 |
Descalificari |
|||||
1 |
Traistaru Amalia Andreea Observatii: |
15246 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
2 |
Bertea Alina Riana Observatii: |
16015 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
3 |
Vulturescu Alessia Ioana Observatii: |
16303 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:39:00 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Matei Mihnea Marian | 14642 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 | Lupu Cristian Andrei | 14826 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
5 | Pistol Robert Ionut | 13991 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Maselusa Denis Mihai | 16517 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
3 | Iordache Matei Alexandru | 15288 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
4 | Stroe David Ioan | 16172 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Dumitrache David Andrei | 15684 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
7 | Bucur Nirus Edvin | 15836 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Modoran Mihnea Cosmin | 16162 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Kozma Paul | 16262 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
3 | Balint Luca Andrei | 16257 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
4 | Purcar Mircea | 15809 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
5 | Popa Rares Cristian | 15394 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 99:99:99 |
6 | Mosu Darius Luca | 16268 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
7 | Bucur Toma | 16338 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
8 | Kacmaz Enes | 16157 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Petre Eduard Ionut | 16269 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani | 99:99:99 |
2 | Utuleac Florin Orlando | 16128 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
3 | Tihenea Cristian Andrei | 15813 | 2007 | Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt | 99:99:99 |
4 | Lungu David | 15863 | 2007 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 01:52:20 |
6 | Slavic Alexandr | 15464 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
7 | Lupu Matei Filip | 16270 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani | 99:99:99 |
8 | Anton Bogdan | 16256 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Marangoci Darius Gabriel | 14596 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:50:00 |
2 | David Simon Sebastian | 16451 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:48:00 |
3 | Golic Victor | 16315 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:45:00 |
4 | Agapi Darius Florin | 16283 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 01:45:00 |
5 | Georgescu Vlad | 15973 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:45:00 |
6 | Chiscop Vlad Mihai | 14606 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:46:00 |
7 | Radu Alexandru Mario | 16319 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:48:00 |
8 | Dobroghi David Dumitru | 15864 | 2007 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 01:50:64 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Mirea Rares Ionut | 15054 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 01:44:00 |
2 | Borcea Nikolas George | 15717 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 01:44:00 |
3 | Bocicai Ioan Adrian | 15970 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:43:00 |
5 | Despina Stefan Ionut | 15113 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea | 01:41:12 |
7 | Din Luca Stefan | 15831 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 01:44:00 |
8 | Mihaila Andrei Florin | 16316 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:44:00 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Blidaru David Andrei | 14589 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:41:00 |
2 | Dragoiu Mihai Ionut | 14597 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:41:00 |
3 | Pantea Eric Vladut | 15978 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:41:00 |
4 | Simon Robert | 15848 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:40:50 |
5 | Ionescu Daniel C-Tin | 15975 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:41:00 |
6 | Gherman Ianis Adrian | 15879 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:41:00 |
7 | Antimir Cesar Gabriel | 16306 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:41:00 |
8 | Muraru Edward Cristian | 16318 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:41:00 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Tapirluie Mihai Andrei | 13968 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:40:09 |
2 | Ruse Matei Iulian | 14641 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:40:00 |
3 | Peter Robert Alexandru | 15979 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:39:00 |
4 | Popa Victor Marian | 16240 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 01:37:30 |
6 | Maftei Leonardo | 14800 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:40:00 |
7 | Ghioca Erik Filip | 16308 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:40:00 |
8 | Ilisuan Alex | 14417 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 01:40:10 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Cazan David Andrei | 15935 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:37:00 |
2 | Siliste Indru George | 16896 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:37:00 |
3 | Stamate Gabriel Luca | 14601 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:36:36 |
4 | Deleu Mihnea C-Tin | 14799 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:36:00 |
5 | Gagyi Botond | 13899 | 2007 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 01:36:00 |
6 | Farcas Laurentiu Cristian | 16353 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 01:36:50 |
7 | Coroianu Daniel | 15143 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:37:00 |
8 | Giuran Darius | 16271 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 01:37:22 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Mihai Rares Andrei | 15977 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:35:00 |
2 | Kovacs Gergo Csanad | 13897 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:34:70 |
3 | Sibiseanu David Andrei | 15982 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:34:00 |
4 | Gheorghiu Ayan | 15850 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:31:40 |
5 | Teisanu Darius Octav | 15932 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:32:50 |
6 | Trandafir Cosmin Cristian | 16320 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:34:00 |
7 | Schmidt Christian | 15912 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:35:00 |
8 | Dobre Cristian Andrei | 16310 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:35:00 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Trocin Stefan | 15872 | 2007 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 01:31:00 |
2 | Abrihan David Andrei | 16093 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 01:30:40 |
3 | Aron Mario Robert | 14635 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:29:29 |
4 | Bulica Ioan | 15971 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:29:00 |
5 | Bonciu Matei Stefan | 16305 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:29:00 |
6 | Popa Alexandru Rares | 16274 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 01:30:00 |
7 | Muntean Rares Ionut | 15924 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 01:30:90 |
8 | Constantin Mihai Antonio | 16311 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:31:00 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Enescu Armand Gustav | 15847 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:28:10 |
2 | Briceag Darius Gabriel | 14949 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:27:00 |
3 | Cojocaru Flavius C-Tin | 14798 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:27:00 |
4 | Herman Szabo Peter | 16275 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 01:20:00 |
5 | Coman Darius Stefan | 15725 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina | 01:24:12 |
6 | Craciun Petru Achim | 15972 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:27:00 |
7 | Takacs Dominik Roberto | 15255 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:28:00 |
8 | Badea Robert Andrei | 15969 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:29:00 |
Descalificari |
|||||
1 |
Onisoru Darius Cristian Observatii: |
15587 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi | 01:41:07 |
2 |
Major Erik Marcin Observatii: |
15256 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:38:00 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Lilea Albert Ionut | 13984 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
2 | Bucur Mario Alexandru | 16374 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 99:99:99 |
3 | Bucur Nirus Edvin | 15836 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 99:99:99 |
4 | Dumitrache David Andrei | 15684 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
5 | Maselusa Denis Mihai | 16517 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
6 | Abit Eian | 15842 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 99:99:99 |
7 | Lupu Cristian Andrei | 14826 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
8 | Matei Mihnea Marian | 14642 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Kacmaz Enes | 16157 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Bucur Toma | 16338 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 | Mosu Darius Luca | 16268 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
5 | Kozma Paul | 16262 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
6 | Modoran Mihnea Cosmin | 16162 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Stroe David Ioan | 16172 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Iordache Matei Alexandru | 15288 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Purcar Mircea | 15809 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
2 | Petre Eduard Ionut | 16269 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani | 99:99:99 |
3 | Utuleac Florin Orlando | 16128 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
4 | Tihenea Cristian Andrei | 15813 | 2007 | Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt | 99:99:99 |
5 | Slavic Alexandr | 15464 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
6 | Lupu Matei Filip | 16270 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani | 99:99:99 |
7 | Anton Bogdan | 16256 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
8 | Balint Luca Andrei | 16257 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Moraru Vladut Andrei | 15430 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 99:99:99 |
2 | Trandafir Cosmin Cristian | 16320 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:34:00 |
3 | Ionescu Daniel C-Tin | 15975 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:23:00 |
4 | Lungu David | 15863 | 2007 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 01:20:69 |
5 | Siliste Indru George | 16896 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:21:00 |
6 | Bocicai Ioan Adrian | 15970 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:27:00 |
7 | Oanta Rares Mihai | 15428 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Mandaianu Mario Florian | 17010 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:19:20 |
2 | Pantea Eric Vladut | 15978 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:19:00 |
3 | Blidaru David Andrei | 14589 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:18:00 |
4 | Chiscop Vlad Mihai | 14606 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:18:00 |
5 | Antimir Cesar Gabriel | 16306 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:18:00 |
6 | Mihaila Andrei Florin | 16316 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:18:00 |
7 | Golic Victor | 16315 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:19:00 |
8 | Simon Robert | 15848 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:20:40 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Mirea Rares Ionut | 15054 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 01:17:00 |
2 | Borcea Nikolas George | 15717 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 01:17:00 |
3 | Radu Alexandru Mario | 16319 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:16:00 |
4 | David Simon Sebastian | 16451 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:16:00 |
5 | Marangoci Darius Gabriel | 14596 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:16:00 |
6 | Trenchea Darius Matei | 15838 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:16:50 |
7 | Din Luca Stefan | 15831 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 01:17:00 |
8 | Dobroghi David Dumitru | 15864 | 2007 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 01:17:20 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Gherman Ianis Adrian | 15879 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:16:00 |
2 | Ghioca Erik Filip | 16308 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:15:00 |
3 | Peter Robert Alexandru | 15979 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:15:00 |
4 | Kovacs Gergo Csanad | 13897 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:14:80 |
5 | Bulica Ioan | 15971 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:15:00 |
6 | Dragoiu Mihai Ionut | 14597 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:15:00 |
7 | Gheorghiu Ayan | 15850 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:15:60 |
8 | Pistol Robert Ionut | 13991 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:16:00 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Muraru Edward Cristian | 16318 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:14:00 |
2 | Cazan David Andrei | 15935 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:14:00 |
3 | Agapi Darius Florin | 16283 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 01:14:00 |
4 | Giuran Darius | 16271 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 01:13:66 |
5 | Gagyi Botond | 13899 | 2007 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 01:13:70 |
6 | Munteanu Radu Tudor | 16276 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 01:14:00 |
7 | Constantin Mihai Antonio | 16311 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:14:00 |
8 | Farcas Laurentiu Cristian | 16353 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 01:14:50 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Georgescu Vlad | 15973 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:13:00 |
2 | Onisoru Darius Cristian | 15587 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi | 01:12:77 |
3 | Popa Rares Cristian | 15394 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 01:12:50 |
4 | Coroianu Daniel | 15143 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:12:00 |
5 | Popa Victor Marian | 16240 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 01:12:50 |
6 | Abrihan David Andrei | 16093 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 01:12:60 |
7 | Muntean Rares Ionut | 15924 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 01:13:00 |
8 | Calinic Rares Cristian | 15933 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:13:50 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Musat Tiberiu Gabriel | 16233 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 01:11:89 |
2 | Ruse Matei Iulian | 14641 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:11:11 |
3 | Despina Stefan Ionut | 15113 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea | 01:11:03 |
4 | Dragoi Darius Andrei | 16241 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 01:10:80 |
5 | Major Erik Marcin | 15256 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:11:00 |
6 | Aron Mario Robert | 14635 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:11:11 |
7 | Nistorescu Alexandru | 13687 | 2007 | Clubul Sportiv Performer | 01:11:60 |
8 | Maftei Leonardo | 14800 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:12:00 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Ilisuan Alex | 14417 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 01:10:50 |
2 | Dobre Cristian Andrei | 16310 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:10:00 |
3 | Deleu Mihnea C-Tin | 14799 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:10:00 |
4 | Teisanu Darius Octav | 15932 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:09:00 |
5 | Cojocaru Flavius C-Tin | 14798 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:10:00 |
6 | Badea Rares Stefan | 15934 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:10:00 |
7 | Enescu Armand Gustav | 15847 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:10:20 |
8 | Tapirluie Mihai Andrei | 13968 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:10:74 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Herman Szabo Peter | 16275 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 01:09:00 |
2 | Mihai Rares Andrei | 15977 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:09:00 |
3 | Trocin Stefan | 15872 | 2007 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 01:09:00 |
4 | Moian Dusa Rares | 16180 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 01:08:50 |
5 | Proca Andrei Theodor | 15709 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:08:50 |
6 | Craciun Petru Achim | 15972 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:09:00 |
7 | Sibiseanu David Andrei | 15982 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:09:00 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Bonciu Matei Stefan | 16305 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:08:00 |
2 | Popa Alexandru Rares | 16274 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 01:07:00 |
3 | Stamate Gabriel Luca | 14601 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:06:00 |
4 | Badea Robert Andrei | 15969 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:05:00 |
5 | Takacs Dominik Roberto | 15255 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:06:00 |
6 | Coman Darius Stefan | 15725 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina | 01:06:01 |
7 | Briceag Darius Gabriel | 14949 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:07:00 |
8 | Schmidt Christian | 15912 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:08:50 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Voicu Alessia Ana Maria | 16293 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Corbu Alexandra Maria | 15776 | 2007 | ASC Corona 2010 Brasov | 99:99:99 |
4 | Stanescu Mihaela Jaqeline | 14586 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
5 | Enache Maria | 15827 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Bolocan Alexandra Nicolet | 16989 | 2007 | Swimming Team Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Calinoiu Stefania | 14332 | 2007 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Oancea Maria Teodora | 14708 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Mustata Ana Gabriela | 16455 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Stancu Aida Maria | 14827 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
5 | Nita Andra Maria | 16448 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
6 | Stanemir Denissa Alexia | 16457 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Sinescu Alexia Maria | 15678 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Constantinescu Briana | 14600 | 2007 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Traistaru Amalia Andreea | 15246 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
2 | Dorcea Andreea Camelia | 15308 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Maican Alexandra Maria | 16159 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Iloviceanu Maria Georgian | 15797 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
5 | Croitoru Adela Ioana | 16153 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Popa Maria Roberta | 16164 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Nitescu Eva Maria | 15287 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
8 | Iatan Ilinca Maria | 15721 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Lungu Bianca Ioana | 15801 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
2 | Andrei Iustina | 16435 | 2007 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 99:99:99 |
3 | Marin Ioana Alexandra | 16230 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
4 | Blaga Maria Olivia | 15634 | 2007 | Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt | 99:99:99 |
5 | Telegeanu Ioana Andreea | 16232 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
6 | Draganescu Daria Arina | 15844 | 2007 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 99:99:99 |
7 | Gidei Larisa Maria | 15803 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
8 | Herban Maria Denisa | 15800 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Carpenis Sidonia Elena | 15822 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 99:99:99 |
2 | Rasadean Maia Alexandra | 16132 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
3 | Mihai Delia Ecaterina | 14618 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:33:71 |
4 | Minea Irina | 15672 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:26:00 |
5 | Serbanescu Maria Alessand | 13971 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:26:33 |
6 | Bertea Alina Riana | 16015 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
7 | Luta Sara Maria | 15431 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 99:99:99 |
8 | Soare Ana Maria | 13495 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 99:99:99 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Pop Maria Roxana | 15883 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:25:00 |
2 | Petrea Andreea Lacramiora | 15718 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 01:22:78 |
3 | Mircea Cosmina Ioana | 14643 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:21:00 |
4 | Sabau Ingrid Monica | 15886 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:21:00 |
5 | Costandache Carolina | 15715 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 01:21:00 |
6 | Curticapean Irisz Antonia | 15673 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:21:00 |
7 | Craciun Daria Alesia | 15876 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:24:00 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Cernautanu Roberta Ana | 16302 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:20:00 |
2 | Iosub Elisabeta Florentin | 16287 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 01:20:00 |
3 | Maftei Denisa | 14797 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:20:00 |
4 | Remete Mirestean Daria Ioana | 15856 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:19:40 |
5 | Berinde Mara | 15885 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:20:00 |
6 | Crucianu Monica Alexandra | 14793 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:20:00 |
7 | Popa Catinca Elena | 16484 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:20:00 |
8 | Tatar Maia | 16345 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 01:20:00 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Vanghelescu Miruna | 16295 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:19:00 |
2 | Dragomir Antonia Elena | 16236 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:18:70 |
3 | Preda Irina Ana | 16307 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:18:00 |
4 | Arhire Roxana Maria | 15964 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:18:00 |
5 | Fulea Sara Maria | 15965 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:18:00 |
6 | Silaghi Miriam | 16373 | 2007 | Cl. Sp. Municipal Satu Mare | 01:18:00 |
7 | Ciceu Crista Petra | 15888 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:19:00 |
8 | Vasilescu Ema Cristina | 16294 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:19:00 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Rogojanu Sara | 15911 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:18:00 |
2 | Brezan Sara Maria | 15492 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:18:00 |
3 | Mihai Teodora Maria | 15720 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 01:17:50 |
4 | Cojocariu Ana Maria | 14654 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:17:17 |
5 | Anton Crina Mariana | 15121 | 2007 | As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA | 01:17:20 |
6 | Dragoi Maria | 16242 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 01:17:55 |
7 | Cioineag Caterina Alexia | 16073 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:18:00 |
8 | Dattola Antonia | 15873 | 2007 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 01:18:00 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Apetrei Elena Clara | 15921 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 01:17:00 |
2 | Bogatean Sara Gloria | 16278 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 01:16:00 |
3 | Sarkany Melinda Sarolta | 15878 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:15:00 |
4 | Covaciu Bogdana Stefania | 16198 | 2007 | Turcia | 01:15:00 |
6 | Trusca Melisa Anne | 14622 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:15:15 |
7 | Patrascu Raisa Stefania | 15052 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 01:17:00 |
8 | Alemnaritei Briana Alexan | 15962 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:17:00 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Sveduneac Diana Andreea | 16282 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 01:14:00 |
2 | Badralexi Sofia Maria | 16346 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 01:13:00 |
3 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:12:00 |
4 | Posa Petra Izabela | 14792 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:12:00 |
5 | Cozma Ioana | 14796 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:12:00 |
6 | Robaniuc Dumitrita Selena | 17007 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 01:12:50 |
7 | Visinescu Oana Nicoleta | 15711 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:14:00 |
8 | Pirvu Mihaela Adriana | 14626 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:14:00 |
Seria: 12 |
|||||
2 | Munteanu Maria | 15928 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:10:50 |
3 | Andrei Iarina Ioana | 15963 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:10:00 |
4 | Toader Francesca | 16296 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:09:00 |
5 | Surugiu Andra Georgiana | 16409 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:09:90 |
6 | Vass Brigitta | 16348 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 01:10:00 |
7 | Niculae Teodora Ana Maria | 15966 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:11:00 |
8 | Argesanu Maria Alexia | 14605 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:11:11 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Preotu Maria Antonia | 15695 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:09:00 |
2 | Boleacu Paula Maria | 15870 | 2007 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 01:09:00 |
3 | Paraschiv Eva Maria | 15929 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:08:00 |
4 | Frunza Ingrid Ioana | 16234 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:07:03 |
5 | Butnaru Alexandra Mihaela | 12459 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 01:08:00 |
6 | Mihalcea Maria Camelia | 16235 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:08:90 |
7 | Samuila Iris Alexandra | 15249 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:09:00 |
8 | Grosu Ana Georgiana | 15930 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:09:00 |
Descalificari |
|||||
1 |
Vulturescu Alessia Ioana Observatii: |
16303 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:26:00 |
2 |
Kiss Kamilla Csenge Observatii: |
15150 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:15:00 |
3 |
Lazar Timeea Maria Observatii: |
16301 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:11:00 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Maricarie-Petrisor Alexandru | 16804 | 2009 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Andronic Stefan | 17043 | 2008 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 99:99:99 |
4 | Stanciu Victor | 16935 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
5 | Oancea David Stefan | 16480 | 2008 | Club Sportiv "Aquis" Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Draghia Albert Denis | 17020 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Ivanov Rares | 16553 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 99:99:99 |
3 | Avram David Cristian | 16978 | 2008 | Club Sportiv Casa EMA | 00:43:58 |
4 | Chiriac Ianis Cristian | 16908 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:42:87 |
5 | Chirana Andrei Nicolae | 16107 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 00:43:35 |
6 | Ene Alexandru | 16404 | 2008 | As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI | 00:44:29 |
7 | Misirgic Andrei Mihail | 17085 | 2008 | Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI | 99:99:99 |
8 | Popescu Darius George | 17014 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Nicolae Alexandru | 16884 | 2008 | Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti | 00:42:10 |
2 | Zamfir Stefan | 17024 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 00:41:67 |
3 | Nalat Denis Razvan | 16977 | 2008 | Club Sportiv Casa EMA | 00:41:28 |
4 | Moldovan Raul Andrei | 16744 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:41:25 |
5 | Cichi Thomas Andrei | 16637 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:41:26 |
6 | Televka Ioan Alexandru | 16747 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:41:57 |
7 | Ichim Raul Adrian | 16551 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:41:98 |
8 | Frant Ianis Vasile | 16702 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:42:18 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Spiridon Daren Andrei Eug | 15698 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:40:92 |
2 | Laiu Rares Stefan | 15627 | 2008 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 00:40:53 |
3 | Pop Claudiu Nicolae | 16745 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:40:34 |
4 | Dinu Eric Tudor | 15357 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:40:24 |
5 | Babun Serban Petru | 16701 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:40:29 |
6 | Biclineru Bogdan Alexandr | 14709 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:40:51 |
7 | Percea Tudor | 16949 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:40:84 |
Seria: 5 |
|||||
2 | Popa Mihnea Octavian | 16188 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:39:99 |
4 | Taga Octavian Andrei | 16094 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:39:62 |
5 | Arapoglu Adam | 16550 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:39:88 |
6 | Panait Alexandru David | 16915 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:39:88 |
7 | Tutulan Nicolai Radu Cost | 16056 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:40:00 |
8 | Papa Gabriel Bogdan | 16546 | 2008 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:40:23 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Stefan Mihai Catalin | 16947 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:39:55 |
2 | Sava Claudiu Alexandru | 16916 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:39:47 |
4 | Moise Matei | 16453 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:39:15 |
6 | Bacan Rares Alexandru | 14145 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:39:31 |
7 | Duta Eduard Nicolas | 14639 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:39:54 |
8 | Marasescu Denis Gabriel | 16996 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti | 00:39:56 |
Seria: 7 |
|||||
2 | Iacob Andrei Dorin | 16920 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:38:86 |
3 | Maschiu Matteo Florian | 16958 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:38:38 |
4 | Siklodi Csongor Aron | 16656 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:38:26 |
5 | Stoica Rares Mihnea | 16962 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:38:38 |
6 | Bobaru Catalin Emanuel | 16788 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:38:54 |
8 | Strec Arthur | 16219 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:39:04 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Campeanu Bogdan Andrei | 14658 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:38:12 |
2 | Farkas Daniel Mark | 17039 | 2008 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 00:38:04 |
3 | Dumitrescu Matei Gabriel | 17071 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:37:86 |
4 | Bezer Bogdan | 16439 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:37:71 |
5 | Zarojanu David Ionut | 17079 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:37:81 |
6 | Nita Stefan Cristian | 15987 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:37:91 |
7 | Trofin Luca Alexandru | 16549 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:38:06 |
8 | Fleancu Calin Andrei | 17009 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:38:20 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Gherghina Alexandru Costi | 16758 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:37:70 |
2 | Badita Radu Nicolae | 16802 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:37:62 |
3 | Porfir Vlad Ioan | 15112 | 2008 | As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA | 00:37:43 |
4 | Farina Alfonzetti Victor | 16967 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 00:37:15 |
5 | State Matei Cristian | 16918 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:37:40 |
6 | Boboc David Andrei | 15794 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:37:51 |
7 | Nae Bogdan Gabriel | 16112 | 2008 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 00:37:64 |
8 | Crismariu Luca Vasile | 17075 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:37:70 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Florescu Alexandru Stefan | 15834 | 2008 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:37:11 |
2 | Purcarea Filip Andrei | 16772 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:37:07 |
3 | Costis Alexandru Adrian | 16708 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:36:95 |
4 | Chiriac Andrei Catalin | 15423 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:36:91 |
5 | Ivanovici Luca David | 16791 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:36:92 |
6 | Slave Robert George | 14610 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:37:01 |
7 | Judet Toni Andrei | 16805 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:37:09 |
8 | Pavel Matei Luca | 16883 | 2008 | Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti | 00:37:15 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Neacsu Matei Cristian | 16946 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:36:80 |
2 | Iordache Vlad Andrei | 16912 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:36:77 |
3 | Tanase Rares Ioan | 14611 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:36:66 |
4 | Boldura Luca Tudor | 16570 | 2008 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:36:54 |
5 | Baba Robert Stefan | 16740 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:36:62 |
6 | Neacsu Darius Daniel | 15824 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:36:71 |
7 | Ignat Andrei Alexandru | 16704 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:36:79 |
8 | Grigoriu Filip Andrei | 17045 | 2008 | Cl. Sp. Municipal Satu Mare | 00:36:87 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Dacu Furdui Rares | 16575 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:36:49 |
2 | Rus Sergiu Viorel | 16746 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:36:43 |
3 | Iaschiu Stefan | 16911 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:35:98 |
4 | Stanciu Sabin | 15465 | 2008 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 00:35:94 |
5 | Bartis Tudor Andrei | 16187 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:35:96 |
6 | Degeratu David George | 15699 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:36:27 |
7 | Constantin David Gabriel | 15362 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:36:46 |
8 | Istrate Mihai Erik | 14619 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:36:53 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Jecan Andy Mihai | 16787 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:35:72 |
2 | Somcutean Darius Andrei | 16856 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:35:72 |
3 | Micu Tudor | 16039 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:35:43 |
4 | Selyem Tamas | 13896 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:35:03 |
5 | Danu Alexandru Gabriel | 16909 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:35:21 |
6 | Smadu Florin David | 14970 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:35:47 |
7 | Stroe David Alexandru | 16778 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:35:72 |
8 | Tirla Stefan Dumitru | 15640 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:35:75 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Raducanu Gabriel Codrut | 14755 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:34:83 |
2 | Barbat Vlad Stefan | 15083 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:34:50 |
3 | Laszlo Eduard | 16220 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:34:42 |
4 | Jipescu David | 15841 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:34:32 |
5 | Jeler Alexandru Ionut | 16183 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:34:36 |
7 | Musat Darius Andrei | 14620 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:34:66 |
8 | Barbu Matei Alexandru | 15085 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:34:84 |
Seria: 15 |
|||||
2 | Aldea Gabriel | 16907 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:33:96 |
3 | Zamfir-Sararu Vlad | 16943 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:33:79 |
4 | Barbu Tiberiu Mihai | 13994 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:33:65 |
5 | Dragota Adrian Cristian | 17064 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:33:73 |
6 | Marchidan Maximilian | 17073 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:33:80 |
7 | Artene Luca | 14804 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:33:97 |
8 | Agapie David Valentin | 14969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:34:20 |
Seria: 16 |
|||||
1 | Verciuc Ioan | 16797 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:33:52 |
2 | Rogoveanu Alexandru Ioan | 17046 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 00:33:41 |
3 | Giuroiu Daniel Teodor | 14714 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:33:19 |
4 | Ionita Mihnea George | 16626 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 00:33:09 |
5 | Tanase Catalin Andrei | 17067 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:33:13 |
6 | Milas Bogdan Andrei | 16578 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:33:39 |
7 | Lupusoru Vlad Stefan | 16913 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:33:49 |
8 | Trasca Vlad Andrei | 16114 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 00:33:60 |
Seria: 17 |
|||||
2 | Radu David Stefan | 17065 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:32:90 |
3 | Andrian Andrei Cozmin | 16952 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:32:71 |
4 | Urzica Andrei Alexandru | 16919 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:32:68 |
5 | Chirita Petru Alexandru | 16456 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:32:71 |
6 | Ivanof Alexandru Bogdan | 14623 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:32:85 |
7 | Costache Sebastian Ioan | 16963 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:32:95 |
8 | Gavrilovici Patrick | 16981 | 2008 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 00:33:03 |
Seria: 18 |
|||||
1 | Takacs Milan Ruben | 15254 | 2008 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:32:63 |
2 | Pop Mihnea Andrei | 16821 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:32:06 |
3 | Iordache Tudor Andrei | 16032 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:31:33 |
4 | Gaman Alexandru Ioan | 14715 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:30:63 |
5 | Avakian Karen | 14583 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:31:01 |
6 | Stoica David Alexandru | 14706 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:31:56 |
7 | Rotaru Petru Adrian | 15688 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:32:47 |
8 | Duica Stefan Tudor | 14837 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:32:66 |
Descalificari |
|||||
1 |
Pricopoaia Rares Ioan Observatii: |
17076 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 99:99:99 |
2 |
Tornea David Andrei Observatii: |
15368 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:40:95 |
3 |
Mihaila Nicolae Daniel Observatii: |
14938 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:40:12 |
4 |
Nica Alexandru Gabriel Observatii: |
16622 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:39:18 |
5 |
Tinis Rares Cristian Observatii: |
16857 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:39:04 |
6 |
Ali Amir Observatii: |
16630 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 00:34:49 |
7 |
Adamescu David Andrei Observatii: |
15086 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:34:07 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Iorga Maria Teodora | 16986 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Anton Patricia Daniela | 17013 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Popescu Tamara | 17094 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Constantinescu Anna | 17087 | 2008 | Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI | 99:99:99 |
3 | Merealbe Briana Elena | 15626 | 2008 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 00:42:98 |
4 | Butuk Zsofia | 16655 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:42:88 |
5 | Cunciu Alessia Maria | 16640 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:42:96 |
6 | Negoita Anne Marie Justin | 16644 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:43:16 |
8 | Pintican Ingrid | 17091 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Dobre Ioana | 16423 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:42:81 |
2 | Mirea Stefania Alexia | 17120 | 2008 | CSM Targoviste | 00:42:55 |
3 | Harbea Natalia Andreea | 16751 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:42:00 |
4 | Carstea Irina | 16176 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:41:87 |
5 | Dima Gabriela Maria | 17026 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 00:41:92 |
6 | Pap Kriszta Nora | 16477 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:42:02 |
7 | Bota Alexia Maria | 17058 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 00:42:78 |
8 | Neagu Maria | 16638 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 00:42:86 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Balan Ilinca | 16750 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:41:76 |
2 | Vilciu Raluca Maria | 16186 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:41:34 |
3 | Salaika Andonia Ioana | 16247 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:41:29 |
4 | Culea Adriana | 16898 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:40:95 |
5 | Isac Antonia Maria | 16493 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 00:41:13 |
6 | Epure Bianca Ana Maria | 17040 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:41:30 |
7 | Gerendi Klimek Karina Mar | 17056 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 00:41:55 |
8 | Elisei Daria | 16873 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:41:82 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Pop Beatrice | 17057 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 00:40:73 |
2 | Dragomir Denisa Alexandra | 15653 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:40:58 |
3 | Pop Letitia Amalia | 16822 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:40:39 |
4 | Elisei Stefania | 16872 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:39:75 |
5 | Stoian Bianca Ioana | 16904 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:40:30 |
6 | Bichescu Andrada Bianca | 16254 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:40:56 |
7 | Miclea Ana Maria | 17060 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:40:64 |
8 | Craciun Andra | 16709 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:40:79 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Ion Maria Diana | 14603 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:39:58 |
2 | Batrinu Gabriela Bianca | 16646 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 00:39:53 |
3 | Padurean Andrada Lorena | 16783 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:39:34 |
4 | Rusu Andreea Raluca | 16792 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:39:13 |
5 | Mardaru Klara Stefania | 14523 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 00:39:21 |
6 | Motiu Noemi | 16870 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:39:36 |
7 | Chirnogeanu Adina Ioana | 16897 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:39:56 |
8 | Huza Andrea | 16478 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:39:60 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Ostafe Maria Giulia | 14573 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:39:00 |
2 | Ardelean Ana Maria | 16548 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:38:84 |
3 | Doncila Daria Nicole | 16555 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:38:78 |
5 | Lungu Bianca Alexandra | 17061 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:38:63 |
6 | Ilia Roxana Delia | 16705 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:38:79 |
7 | Rozorea Maria Carla | 16803 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:38:97 |
8 | Maday Emese Timea | 16659 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:39:03 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Muresan Sara Alessia | 16979 | 2008 | Club Sportiv Casa EMA | 00:38:37 |
2 | Cernat Amina Maria | 17022 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 00:38:22 |
3 | Precob Roberta Andreea | 16700 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:38:00 |
4 | Piper Alesia Beatrice | 14646 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:37:81 |
5 | Stanescu Alessia Maria | 16713 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:37:85 |
6 | Anderka Farkas Kamilla | 16658 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:38:11 |
7 | Gavaneanu Oriana | 16631 | 2008 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:38:29 |
8 | Gheorghesc Carla Alexandr | 16790 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:38:39 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Chirica Ana Stefania | 15359 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:37:61 |
3 | Dinca Ana Maria | 17063 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:37:18 |
4 | Aylett Keira Nicoleta | 13969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:36:97 |
5 | Tila Ariana Georgiana | 16115 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 00:37:01 |
6 | Covaciu Andreea Teodora | 16387 | 2008 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:37:43 |
7 | Marinescu Alexia Maria | 16665 | 2008 | Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti | 00:37:55 |
8 | Oprisan Maria Isabela | 16556 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:37:79 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Boer Henrietta | 13898 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:36:79 |
2 | Baba Riana Maria | 16749 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:36:67 |
3 | Fetita Ripea Maria Alessi | 16196 | 2008 | Turcia | 00:36:40 |
4 | Floranescu Ioana Ariana | 16793 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:36:15 |
5 | Macoveiciuc Larisa Ioana | 16158 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:36:37 |
6 | Baciu Amalia Georgiana | 17081 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:36:53 |
7 | Constantin Alexa | 14147 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:36:75 |
8 | Ardusatan Sofia Nicol | 17127 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:36:86 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Zamfir Crina Emilia | 14330 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:36:03 |
2 | Griga Giulia Daria | 17133 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:35:98 |
3 | Radu Alexia Mihaela | 16786 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:35:87 |
4 | Nagy Zsofia | 16784 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:35:78 |
5 | Sarbu Alexandra | 16628 | 2008 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:35:80 |
6 | Barbul Zetea Mara Ana | 16858 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:35:92 |
7 | Malus Irina Elena | 14615 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:36:02 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Fortu Alesia Maria | 16932 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:35:66 |
3 | Neamtu Ioana | 17062 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:35:13 |
4 | Croitoru Evelyne Maria | 16669 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:35:10 |
5 | Burlacu Amalia Valentina | 16951 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:35:13 |
6 | Togoe Ioana Maria | 16944 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:35:22 |
7 | Birzu Ioana | 16785 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:35:40 |
8 | Rednic Achim Daria Maria | 16902 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:35:68 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Scarlat Daria Maria | 14664 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:35:04 |
2 | Freciu Ayanna Sorana | 14745 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:34:88 |
3 | Niculae Lorena Nicoleta | 16901 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:34:69 |
4 | Ban Alexia Maria | 16880 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:34:24 |
5 | Constantinescu Ana Irina | 17059 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:34:26 |
6 | Burlacu Alexia Stefania | 16950 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:34:74 |
7 | Tutuianu Sara Teodora | 16905 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:35:01 |
8 | Princz Lara | 16855 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:35:06 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Georgescu Ioana | 17074 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:34:01 |
2 | Lospa Tamara Ioana | 14579 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:33:73 |
3 | Ambrozie ilinca | 17066 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:33:43 |
4 | Mitrana Tania Andreea | 14839 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:33:22 |
5 | Munteanu Mihaela | 15840 | 2008 | Cl. Sp. MEDGIDIA | 00:33:35 |
6 | Santha Emilia Nora | 16660 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:33:47 |
7 | Ciobanu Ioana Alexandra | 13497 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:33:98 |
8 | Amariei Rianna | 17080 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:34:19 |
Seria: 15 |
|||||
1 | Moscaliuc Maria Ilinca | 16953 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:32:99 |
2 | Stefura Ingrid | 14803 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:32:46 |
3 | Stiger Diana Gabriela | 16799 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:32:19 |
4 | Sibiseanu Ana Maria | 16903 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:31:40 |
5 | Diamandescu Eliza Elena | 14746 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:32:13 |
6 | Predescu Simona Maria | 16806 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:32:43 |
7 | Prisecariu Aissia Claudia | 17078 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:32:53 |
8 | Alexa Daria | 17077 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:33:05 |
Descalificari |
|||||
1 |
Rosca Maria Alexandra Observatii: |
16815 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
2 |
Jipa Alexandra Observatii: |
17084 | 2008 | Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI | 99:99:99 |
3 |
Adam Clara Patricia Observatii: |
16748 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:38:53 |
4 |
Aiftincai Dragana Rubina Observatii: |
16818 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 00:36:06 |
5 |
Sofronie Natalia Ioana Observatii: |
16171 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:35:25 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Dragoi Darius Andrei | 16241 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:58:40 |
2 | Agapi Darius Florin | 16283 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 00:53:94 |
3 | Blidaru David Andrei | 14589 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:52:94 |
4 | Abit Eian | 15842 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:52:61 |
5 | Chiscop Vlad Mihai | 14606 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:52:85 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Maselusa Denis Mihai | 16517 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:51:72 |
2 | Lilea Albert Ionut | 13984 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:51:30 |
3 | Golic Victor | 16315 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:51:01 |
4 | Ghioca Erik Filip | 16308 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:50:76 |
5 | Mandaianu Mario Florian | 17010 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:50:84 |
6 | Musat Tiberiu Gabriel | 16233 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:51:20 |
7 | Mihaila Andrei Florin | 16316 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:51:64 |
8 | Matei Mihnea Marian | 14642 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:51:94 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Mosu Darius Luca | 16268 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:50:68 |
2 | Stroe David Ioan | 16172 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:50:35 |
3 | Dobroghi David Dumitru | 15864 | 2007 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 00:50:20 |
5 | David Simon Sebastian | 16451 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:50:19 |
6 | Lungu David | 15863 | 2007 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 00:50:24 |
7 | Oanta Rares Mihai | 15428 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:50:39 |
8 | Moraru Vladut Andrei | 15430 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:50:70 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Radu Alexandru Mario | 16319 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:49:65 |
2 | Simon Robert | 15848 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:49:37 |
3 | Balint Luca Andrei | 16257 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:49:04 |
4 | Modoran Mihnea Cosmin | 16162 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:48:84 |
5 | Mirea Rares Ionut | 15054 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:48:89 |
6 | Bucur Toma | 16338 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:49:16 |
7 | Bocicai Ioan Adrian | 15970 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:49:62 |
8 | Utuleac Florin Orlando | 16128 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:49:76 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Kacmaz Enes | 16157 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:48:65 |
2 | Marangoci Darius Gabriel | 14596 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:48:55 |
3 | Ionescu Daniel C-Tin | 15975 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:48:25 |
4 | Dumitrache David Andrei | 15684 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:48:02 |
5 | Giuran Darius | 16271 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:48:17 |
6 | Kozma Paul | 16262 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:48:55 |
8 | Popa Victor Marian | 16240 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:48:77 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Purcar Mircea | 15809 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:47:55 |
2 | Din Luca Stefan | 15831 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:47:34 |
3 | Pantea Eric Vladut | 15978 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:47:23 |
4 | Maftei Leonardo | 14800 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:46:95 |
5 | Schmidt Christian | 15912 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:46:96 |
6 | Trenchea Darius Matei | 15838 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:47:24 |
7 | Dragoiu Mihai Ionut | 14597 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:47:44 |
8 | Pistol Robert Ionut | 13991 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:47:83 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Petre Eduard Ionut | 16269 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani | 00:46:62 |
2 | Deleu Mihnea C-Tin | 14799 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:46:57 |
3 | Anton Bogdan | 16256 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:46:31 |
4 | Kovacs Gergo Csanad | 13897 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:45:90 |
5 | Onisoru Darius Cristian | 15587 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi | 00:46:10 |
6 | Ilisuan Alex | 14417 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:46:42 |
7 | Bucur Mario Alexandru | 16374 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:46:61 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Gherman Ianis Adrian | 15879 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:45:88 |
2 | Slavic Alexandr | 15464 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:45:56 |
3 | Farcas Laurentiu Cristian | 16353 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:45:45 |
4 | Proca Andrei Theodor | 15709 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:45:41 |
5 | Gagyi Botond | 13899 | 2007 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 00:45:44 |
6 | Lupu Cristian Andrei | 14826 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 00:45:46 |
7 | Borcea Nikolas George | 15717 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:45:58 |
8 | Moian Dusa Rares | 16180 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:45:89 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Ruse Matei Iulian | 14641 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:45:16 |
2 | Georgescu Vlad | 15973 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:44:94 |
3 | Coroianu Daniel | 15143 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:44:83 |
4 | Popa Alexandru Rares | 16274 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:44:45 |
5 | Calinic Rares Cristian | 15933 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:44:64 |
6 | Bucur Nirus Edvin | 15836 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:44:84 |
7 | Lupu Matei Filip | 16270 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani | 00:45:08 |
8 | Antimir Cesar Gabriel | 16306 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:45:30 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Peter Robert Alexandru | 15979 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:44:23 |
2 | Siliste Indru George | 16896 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:44:01 |
3 | Iordache Matei Alexandru | 15288 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:43:95 |
4 | Sibiseanu David Andrei | 15982 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:43:70 |
5 | Trocin Stefan | 15872 | 2007 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 00:43:73 |
6 | Gheorghiu Ayan | 15850 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:43:98 |
7 | Cazan David Andrei | 15935 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:44:22 |
8 | Popa Rares Cristian | 15394 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 00:44:45 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Major Erik Marcin | 15256 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:43:41 |
2 | Mihai Rares Andrei | 15977 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:43:14 |
3 | Muraru Edward Cristian | 16318 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:42:94 |
4 | Teisanu Darius Octav | 15932 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:42:33 |
5 | Nistorescu Alexandru | 13687 | 2007 | Clubul Sportiv Performer | 00:42:83 |
6 | Constantin Mihai Antonio | 16311 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:42:97 |
7 | Dobre Cristian Andrei | 16310 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:43:27 |
8 | Stamate Gabriel Luca | 14601 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:43:66 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Takacs Dominik Roberto | 15255 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:42:17 |
2 | Bulica Ioan | 15971 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:41:73 |
3 | Aron Mario Robert | 14635 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:41:59 |
4 | Enescu Armand Gustav | 15847 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:41:24 |
5 | Abrihan David Andrei | 16093 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 00:41:35 |
6 | Muntean Rares Ionut | 15924 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 00:41:68 |
7 | Trandafir Cosmin Cristian | 16320 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:41:73 |
8 | Tihenea Cristian Andrei | 15813 | 2007 | Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt | 00:42:19 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Tapirluie Mihai Andrei | 13968 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:40:45 |
2 | Craciun Petru Achim | 15972 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:39:95 |
3 | Coman Darius Stefan | 15725 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina | 00:39:60 |
4 | Herman Szabo Peter | 16275 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:37:98 |
6 | Briceag Darius Gabriel | 14949 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:39:91 |
7 | Badea Robert Andrei | 15969 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:40:03 |
8 | Bonciu Matei Stefan | 16305 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:41:20 |
Descalificari |
|||||
1 |
Gheorghe Andrei Observatii: |
16289 | 2007 | Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti | 00:48:64 |
2 |
Despina Stefan Ionut Observatii: |
15113 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea | 00:46:83 |
3 |
Cojocaru Flavius C-Tin Observatii: |
14798 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:38:67 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Iatan Ilinca Maria | 15721 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Iosub Elisabeta Florentin | 16287 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 00:59:63 |
5 | Popa Maria Roberta | 16164 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:59:87 |
Seria: 2 |
|||||
3 | Traistaru Amalia Andreea | 15246 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:54:29 |
4 | Covaciu Bogdana Stefania | 16198 | 2007 | Turcia | 00:54:04 |
5 | Mihai Delia Ecaterina | 14618 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:54:08 |
6 | Serbanescu Maria Alessand | 13971 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:54:40 |
7 | Andrei Iustina | 16435 | 2007 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:55:75 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Herban Maria Denisa | 15800 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:53:46 |
2 | Dragoi Maria | 16242 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:53:27 |
3 | Sinescu Alexia Maria | 15678 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:52:50 |
4 | Marin Ioana Alexandra | 16230 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:52:15 |
5 | Mustata Ana Gabriela | 16455 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:52:31 |
6 | Dattola Antonia | 15873 | 2007 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 00:53:08 |
7 | Sabau Ingrid Monica | 15886 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:53:44 |
8 | Dragomir Antonia Elena | 16236 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:53:68 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Voicu Alessia Ana Maria | 16293 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:51:93 |
2 | Telegeanu Ioana Andreea | 16232 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:51:66 |
3 | Gidei Larisa Maria | 15803 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:50:94 |
4 | Tatar Maia | 16345 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 00:50:70 |
5 | Soare Ana Maria | 13495 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:50:94 |
6 | Blaga Maria Olivia | 15634 | 2007 | Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt | 00:51:16 |
7 | Iloviceanu Maria Georgian | 15797 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:51:73 |
8 | Stanescu Mihaela Jaqeline | 14586 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:52:03 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Curticapean Irisz Antonia | 15673 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:50:35 |
2 | Vanghelescu Miruna | 16295 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:49:86 |
3 | Luta Sara Maria | 15431 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:49:58 |
4 | Petrea Andreea Lacramiora | 15718 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:49:44 |
5 | Vasilescu Ema Cristina | 16294 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:49:53 |
6 | Robaniuc Dumitrita Selena | 17007 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 00:49:86 |
7 | Rasadean Maia Alexandra | 16132 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:50:02 |
8 | Patrascu Raisa Stefania | 15052 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:50:63 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Bolocan Alexandra Nicolet | 16989 | 2007 | Swimming Team Bucuresti | 00:48:96 |
2 | Croitoru Adela Ioana | 16153 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:48:61 |
3 | Lungu Bianca Ioana | 15801 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:48:35 |
4 | Dorcea Andreea Camelia | 15308 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:48:31 |
5 | Oancea Maria Teodora | 14708 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:48:32 |
6 | Cojocariu Ana Maria | 14654 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:48:49 |
7 | Cernautanu Roberta Ana | 16302 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:48:68 |
8 | Mihai Teodora Maria | 15720 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:49:08 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Arhire Roxana Maria | 15964 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:48:07 |
2 | Stanemir Denissa Alexia | 16457 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:47:91 |
3 | Nita Andra Maria | 16448 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 00:47:73 |
4 | Pirvu Mihaela Adriana | 14626 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:47:60 |
5 | Cozma Ioana | 14796 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:47:73 |
6 | Bertea Alina Riana | 16015 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:47:85 |
7 | Maican Alexandra Maria | 16159 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:47:93 |
8 | Trusca Melisa Anne | 14622 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:48:15 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Mircea Cosmina Ioana | 14643 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:47:43 |
2 | Visinescu Oana Nicoleta | 15711 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:47:09 |
3 | Costandache Carolina | 15715 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:47:06 |
4 | Draganescu Daria Arina | 15844 | 2007 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:46:68 |
5 | Sveduneac Diana Andreea | 16282 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 00:46:89 |
6 | Craciun Daria Alesia | 15876 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:47:08 |
7 | Rogojanu Sara | 15911 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:47:19 |
8 | Anton Crina Mariana | 15121 | 2007 | As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA | 00:47:44 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Berinde Mara | 15885 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:46:46 |
2 | Corbu Alexandra Maria | 15776 | 2007 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:46:19 |
3 | Preotu Maria Antonia | 15695 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:45:84 |
4 | Crucianu Monica Alexandra | 14793 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:45:56 |
5 | Badralexi Sofia Maria | 16346 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 00:45:62 |
7 | Cioineag Caterina Alexia | 16073 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:46:26 |
8 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:46:50 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Constantinescu Briana | 14600 | 2007 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:45:25 |
2 | Brezan Sara Maria | 15492 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:44:99 |
3 | Minea Irina | 15672 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:44:75 |
4 | Silaghi Miriam | 16373 | 2007 | Cl. Sp. Municipal Satu Mare | 00:44:63 |
5 | Boleacu Paula Maria | 15870 | 2007 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 00:44:75 |
6 | Toader Francesca | 16296 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:44:85 |
7 | Maftei Denisa | 14797 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:45:21 |
8 | Carpenis Sidonia Elena | 15822 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:45:27 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Grosu Ana Georgiana | 15930 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:44:33 |
2 | Calinoiu Stefania | 14332 | 2007 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:44:22 |
3 | Remete Mirestean Daria Ioana | 15856 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:43:48 |
4 | Ciceu Crista Petra | 15888 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:43:06 |
6 | Posa Petra Izabela | 14792 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:44:04 |
7 | Munteanu Maria | 15928 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:44:31 |
8 | Apetrei Elena Clara | 15921 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 00:44:34 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Mihalcea Maria Camelia | 16235 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:42:72 |
2 | Frunza Ingrid Ioana | 16234 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:42:18 |
3 | Samuila Iris Alexandra | 15249 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:41:93 |
4 | Pop Maria Roxana | 15883 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:41:84 |
5 | Niculae Teodora Ana Maria | 15966 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:41:85 |
6 | Alemnaritei Briana Alexan | 15962 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:42:06 |
7 | Argesanu Maria Alexia | 14605 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:42:52 |
8 | Nitescu Eva Maria | 15287 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:43:01 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Lazar Timeea Maria | 16301 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:41:19 |
2 | Surugiu Andra Georgiana | 16409 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:40:38 |
3 | Butnaru Alexandra Mihaela | 12459 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 00:40:11 |
4 | Vass Brigitta | 16348 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 00:38:51 |
5 | Preda Irina Ana | 16307 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:39:52 |
6 | Andrei Iarina Ioana | 15963 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:40:34 |
7 | Fulea Sara Maria | 15965 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:40:89 |
8 | Sarkany Melinda Sarolta | 15878 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:41:44 |
Descalificari |
|||||
1 |
Vulturescu Alessia Ioana Observatii: |
16303 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:54:52 |
2 |
Stancu Aida Maria Observatii: |
14827 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 00:46:16 |
3 |
Paraschiv Eva Maria Observatii: |
15929 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:43:08 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Dragomir Antonia Elena | 16236 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:39:31 |
4 | Stanescu Mihaela Jaqeline | 14586 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:38:89 |
5 | Soare Ana Maria | 13495 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:38:94 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Carpenis Sidonia Elena | 15822 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:38:50 |
2 | Popa Maria Roberta | 16164 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:38:43 |
4 | Traistaru Amalia Andreea | 15246 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:37:75 |
5 | Telegeanu Ioana Andreea | 16232 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:37:86 |
6 | Iloviceanu Maria Georgian | 15797 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:38:06 |
7 | Maican Alexandra Maria | 16159 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:38:44 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Voicu Alessia Ana Maria | 16293 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:37:56 |
2 | Mustata Ana Gabriela | 16455 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:37:25 |
3 | Petrea Andreea Lacramiora | 15718 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:37:21 |
4 | Anton Crina Mariana | 15121 | 2007 | As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA | 00:36:97 |
5 | Minea Irina | 15672 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:37:15 |
6 | Dragoi Maria | 16242 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:37:24 |
7 | Bolocan Alexandra Nicolet | 16989 | 2007 | Swimming Team Bucuresti | 00:37:36 |
8 | Stanemir Denissa Alexia | 16457 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:37:57 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Marin Ioana Alexandra | 16230 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:36:94 |
2 | Craciun Daria Alesia | 15876 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:36:83 |
3 | Maftei Denisa | 14797 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:36:69 |
4 | Tatar Maia | 16345 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 00:36:61 |
5 | Covaciu Bogdana Stefania | 16198 | 2007 | Turcia | 00:36:62 |
6 | Curticapean Irisz Antonia | 15673 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:36:79 |
7 | Iosub Elisabeta Florentin | 16287 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 00:36:89 |
8 | Popa Catinca Elena | 16484 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:36:96 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Crucianu Monica Alexandra | 14793 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:36:58 |
2 | Croitoru Adela Ioana | 16153 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:36:48 |
3 | Berinde Mara | 15885 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:36:45 |
4 | Patrascu Raisa Stefania | 15052 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:36:29 |
5 | Herban Maria Denisa | 15800 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:36:40 |
6 | Sabau Ingrid Monica | 15886 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:36:45 |
7 | Rogojanu Sara | 15911 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:36:56 |
8 | Costandache Carolina | 15715 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:36:60 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Dorcea Andreea Camelia | 15308 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:36:27 |
2 | Bogatean Sara Gloria | 16278 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:36:07 |
3 | Blaga Maria Olivia | 15634 | 2007 | Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt | 00:35:95 |
4 | Sinescu Alexia Maria | 15678 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:35:90 |
5 | Vasilescu Ema Cristina | 16294 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:35:90 |
6 | Pop Maria Roxana | 15883 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:36:03 |
7 | Cernautanu Roberta Ana | 16302 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:36:09 |
8 | Mircea Cosmina Ioana | 14643 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:36:28 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Cojocariu Ana Maria | 14654 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:35:76 |
2 | Oancea Maria Teodora | 14708 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:35:54 |
3 | Dattola Antonia | 15873 | 2007 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 00:35:51 |
4 | Gidei Larisa Maria | 15803 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:35:40 |
5 | Rasadean Maia Alexandra | 16132 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:35:41 |
7 | Lungu Bianca Ioana | 15801 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:35:62 |
8 | Serbanescu Maria Alessand | 13971 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:35:82 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Vanghelescu Miruna | 16295 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:35:39 |
2 | Nitescu Eva Maria | 15287 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:35:31 |
3 | Corbu Alexandra Maria | 15776 | 2007 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:35:25 |
4 | Sveduneac Diana Andreea | 16282 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 00:35:05 |
5 | Cioineag Caterina Alexia | 16073 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:35:17 |
6 | Bertea Alina Riana | 16015 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:35:26 |
7 | Constantinescu Briana | 14600 | 2007 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:35:32 |
8 | Enache Maria | 15827 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti | 00:35:39 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Stancu Aida Maria | 14827 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 00:34:78 |
2 | Nita Andra Maria | 16448 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 00:34:68 |
3 | Arhire Roxana Maria | 15964 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:34:64 |
4 | Robaniuc Dumitrita Selena | 17007 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 00:34:49 |
5 | Mihai Teodora Maria | 15720 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:34:58 |
6 | Remete Mirestean Daria Ioana | 15856 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:34:68 |
7 | Calinoiu Stefania | 14332 | 2007 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:34:70 |
8 | Visinescu Oana Nicoleta | 15711 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:34:86 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Draganescu Daria Arina | 15844 | 2007 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:34:19 |
2 | Kiss Kamilla Csenge | 15150 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:33:98 |
3 | Sarkany Melinda Sarolta | 15878 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:33:79 |
4 | Argesanu Maria Alexia | 14605 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:33:69 |
5 | Trusca Melisa Anne | 14622 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:33:77 |
6 | Silaghi Miriam | 16373 | 2007 | Cl. Sp. Municipal Satu Mare | 00:33:91 |
7 | Brezan Sara Maria | 15492 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:34:08 |
8 | Fulea Sara Maria | 15965 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:34:39 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Cozma Ioana | 14796 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:33:62 |
2 | Pirvu Mihaela Adriana | 14626 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:33:31 |
3 | Toader Francesca | 16296 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:33:17 |
4 | Badralexi Sofia Maria | 16346 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 00:33:05 |
5 | Luta Sara Maria | 15431 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:33:12 |
6 | Preotu Maria Antonia | 15695 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:33:18 |
7 | Apetrei Elena Clara | 15921 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 00:33:39 |
8 | Munteanu Maria | 15928 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:33:66 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Vass Brigitta | 16348 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 00:32:62 |
2 | Boleacu Paula Maria | 15870 | 2007 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 00:32:50 |
3 | Posa Petra Izabela | 14792 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:32:27 |
4 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:32:17 |
5 | Niculae Teodora Ana Maria | 15966 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:32:18 |
6 | Preda Irina Ana | 16307 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:32:48 |
7 | Mihalcea Maria Camelia | 16235 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:32:58 |
8 | Alemnaritei Briana Alexan | 15962 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:33:01 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Lazar Timeea Maria | 16301 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:31:95 |
2 | Grosu Ana Georgiana | 15930 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:31:51 |
3 | Paraschiv Eva Maria | 15929 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:31:27 |
4 | Surugiu Andra Georgiana | 16409 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:30:91 |
5 | Andrei Iarina Ioana | 15963 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:31:05 |
6 | Butnaru Alexandra Mihaela | 12459 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 00:31:31 |
7 | Frunza Ingrid Ioana | 16234 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:31:92 |
8 | Samuila Iris Alexandra | 15249 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:32:00 |
Descalificari |
|||||
1 |
Vulturescu Alessia Ioana Observatii: |
16303 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:37:98 |
2 |
Andrei Iustina Observatii: |
16435 | 2007 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:35:53 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Simon Robert | 15848 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:38:75 |
2 | Chiscop Vlad Mihai | 14606 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:37:29 |
3 | Mirea Rares Ionut | 15054 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:37:16 |
5 | Bucur Toma | 16338 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:36:85 |
6 | Matei Mihnea Marian | 14642 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:37:16 |
8 | Bocicai Ioan Adrian | 15970 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:38:85 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Mandaianu Mario Florian | 17010 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:36:60 |
2 | David Simon Sebastian | 16451 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:36:43 |
3 | Balint Luca Andrei | 16257 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:36:11 |
4 | Din Luca Stefan | 15831 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:35:87 |
5 | Slavic Alexandr | 15464 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:35:89 |
6 | Kozma Paul | 16262 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:36:35 |
7 | Mosu Darius Luca | 16268 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:36:50 |
8 | Ionescu Daniel C-Tin | 15975 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:36:65 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Dumitrache David Andrei | 15684 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:35:70 |
2 | Anton Bogdan | 16256 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:35:66 |
3 | Popa Victor Marian | 16240 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:35:53 |
5 | Giuran Darius | 16271 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:35:53 |
6 | Siliste Indru George | 16896 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:35:64 |
7 | Lungu David | 15863 | 2007 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 00:35:68 |
8 | Maselusa Denis Mihai | 16517 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:35:83 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Trandafir Cosmin Cristian | 16320 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:35:36 |
2 | Dragoiu Mihai Ionut | 14597 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:35:24 |
3 | Tihenea Cristian Andrei | 15813 | 2007 | Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt | 00:34:80 |
4 | Antimir Cesar Gabriel | 16306 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:34:59 |
5 | Coroianu Daniel | 15143 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:34:77 |
6 | Pistol Robert Ionut | 13991 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:35:04 |
7 | Utuleac Florin Orlando | 16128 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:35:34 |
8 | Gheorghiu Ayan | 15850 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:35:37 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Marangoci Darius Gabriel | 14596 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:34:56 |
2 | Iordache Matei Alexandru | 15288 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:34:51 |
3 | Blidaru David Andrei | 14589 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:34:47 |
4 | Bucur Nirus Edvin | 15836 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:34:43 |
5 | Trenchea Darius Matei | 15838 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:34:47 |
6 | Purcar Mircea | 15809 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:34:51 |
7 | Musat Tiberiu Gabriel | 16233 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:34:54 |
8 | Stroe David Ioan | 16172 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:34:59 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Dragoi Darius Andrei | 16241 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:34:38 |
2 | Pantea Eric Vladut | 15978 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:34:28 |
4 | Dobroghi David Dumitru | 15864 | 2007 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 00:34:18 |
5 | Bulica Ioan | 15971 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:34:19 |
6 | Mihaila Andrei Florin | 16316 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:34:21 |
7 | Gheorghe Andrei | 16289 | 2007 | Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti | 00:34:35 |
8 | Golic Victor | 16315 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:34:40 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Badea Rares Stefan | 15934 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:34:10 |
2 | Peter Robert Alexandru | 15979 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:33:99 |
3 | Modoran Mihnea Cosmin | 16162 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:33:85 |
4 | Kacmaz Enes | 16157 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:33:84 |
5 | Lupu Cristian Andrei | 14826 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 00:33:84 |
6 | Abit Eian | 15842 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:33:96 |
7 | Kovacs Gergo Csanad | 13897 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:33:99 |
8 | Agapi Darius Florin | 16283 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 00:34:16 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Aron Mario Robert | 14635 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:33:83 |
2 | Lilea Albert Ionut | 13984 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:33:77 |
3 | Calinic Rares Cristian | 15933 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:33:69 |
4 | Deleu Mihnea C-Tin | 14799 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:33:49 |
5 | Bucur Mario Alexandru | 16374 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:33:49 |
6 | Munteanu Radu Tudor | 16276 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:33:72 |
7 | Petre Eduard Ionut | 16269 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani | 00:33:79 |
8 | Muntean Rares Ionut | 15924 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 00:33:84 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Ruse Matei Iulian | 14641 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:33:39 |
2 | Radu Alexandru Mario | 16319 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:33:23 |
3 | Abrihan David Andrei | 16093 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 00:33:00 |
4 | Maftei Leonardo | 14800 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:32:89 |
5 | Onisoru Darius Cristian | 15587 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi | 00:32:92 |
6 | Gagyi Botond | 13899 | 2007 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 00:33:01 |
7 | Muraru Edward Cristian | 16318 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:33:38 |
8 | Lupu Matei Filip | 16270 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani | 00:33:42 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Popa Rares Cristian | 15394 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 00:32:83 |
2 | Ilisuan Alex | 14417 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:32:82 |
3 | Ghioca Erik Filip | 16308 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:32:63 |
4 | Major Erik Marcin | 15256 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:32:48 |
5 | Moraru Vladut Andrei | 15430 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:32:63 |
6 | Gherman Ianis Adrian | 15879 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:32:81 |
7 | Trocin Stefan | 15872 | 2007 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 00:32:83 |
8 | Cazan David Andrei | 15935 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:32:84 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Proca Andrei Theodor | 15709 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:32:37 |
2 | Mihai Rares Andrei | 15977 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:32:33 |
3 | Dobre Cristian Andrei | 16310 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:32:18 |
4 | Georgescu Vlad | 15973 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:31:84 |
5 | Cojocaru Flavius C-Tin | 14798 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:32:16 |
6 | Constantin Mihai Antonio | 16311 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:32:19 |
7 | Despina Stefan Ionut | 15113 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea | 00:32:35 |
8 | Schmidt Christian | 15912 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:32:48 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Craciun Petru Achim | 15972 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:31:80 |
2 | Teisanu Darius Octav | 15932 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:31:75 |
3 | Enescu Armand Gustav | 15847 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:31:59 |
4 | Nistorescu Alexandru | 13687 | 2007 | Clubul Sportiv Performer | 00:31:54 |
5 | Stamate Gabriel Luca | 14601 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:31:57 |
6 | Sibiseanu David Andrei | 15982 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:31:63 |
7 | Popa Alexandru Rares | 16274 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:31:78 |
8 | Moian Dusa Rares | 16180 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:31:82 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Bonciu Matei Stefan | 16305 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:31:39 |
2 | Takacs Dominik Roberto | 15255 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:30:14 |
3 | Briceag Darius Gabriel | 14949 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:29:71 |
4 | Tapirluie Mihai Andrei | 13968 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:29:34 |
5 | Coman Darius Stefan | 15725 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina | 00:29:57 |
6 | Badea Robert Andrei | 15969 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:29:82 |
7 | Oanta Rares Mihai | 15428 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:31:33 |
8 | Herman Szabo Peter | 16275 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:31:47 |
Descalificari |
|||||
1 |
Farcas Laurentiu Cristian Observatii: |
16353 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 00:35:44 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Iorga Maria Teodora | 16986 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Anton Patricia Daniela | 17013 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Popescu Tamara | 17094 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Pintican Ingrid | 17091 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
2 | Aiftincai Dragana Rubina | 16818 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
3 | Constantinescu Anna | 17087 | 2008 | Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 | Epure Bianca Ana Maria | 17040 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:50:60 |
5 | Negoita Anne Marie Justin | 16644 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:52:24 |
6 | Jipa Alexandra | 17084 | 2008 | Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI | 99:99:99 |
8 | Marinescu Alexia Maria | 16665 | 2008 | Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Stoian Bianca Ioana | 16904 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:49:33 |
2 | Dobre Ioana | 16423 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:49:24 |
3 | Merealbe Briana Elena | 15626 | 2008 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 00:48:91 |
4 | Dragomir Denisa Alexandra | 15653 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:48:72 |
5 | Motiu Noemi | 16870 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:48:81 |
6 | Pap Kriszta Nora | 16477 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:48:97 |
7 | Carstea Irina | 16176 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:49:26 |
8 | Dima Gabriela Maria | 17026 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 00:50:10 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Neagu Maria | 16638 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 00:48:28 |
2 | Cunciu Alessia Maria | 16640 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:48:17 |
3 | Elisei Daria | 16873 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:48:03 |
4 | Bichescu Andrada Bianca | 16254 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:47:94 |
5 | Harbea Natalia Andreea | 16751 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:47:97 |
6 | Elisei Stefania | 16872 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:48:03 |
7 | Butuk Zsofia | 16655 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:48:23 |
8 | Isac Antonia Maria | 16493 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 00:48:34 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Ion Maria Diana | 14603 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:47:31 |
2 | Mirea Stefania Alexia | 17120 | 2008 | CSM Targoviste | 00:46:87 |
3 | Rozorea Maria Carla | 16803 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:46:62 |
4 | Chirica Ana Stefania | 15359 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:46:38 |
5 | Vilciu Raluca Maria | 16186 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:46:40 |
6 | Gerendi Klimek Karina Mar | 17056 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 00:46:85 |
7 | Miclea Ana Maria | 17060 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:47:20 |
8 | Culea Adriana | 16898 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:47:87 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Mardaru Klara Stefania | 14523 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 00:46:15 |
2 | Gavaneanu Oriana | 16631 | 2008 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:46:02 |
3 | Bota Alexia Maria | 17058 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 00:45:90 |
4 | Craciun Andra | 16709 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:45:66 |
5 | Doncila Daria Nicole | 16555 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:45:67 |
7 | Constantin Alexa | 14147 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:46:15 |
8 | Pop Letitia Amalia | 16822 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:46:22 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Chirnogeanu Adina Ioana | 16897 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:45:46 |
2 | Gheorghesc Carla Alexandr | 16790 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:45:21 |
3 | Batrinu Gabriela Bianca | 16646 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 00:44:97 |
4 | Salaika Andonia Ioana | 16247 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:44:76 |
5 | Dinca Ana Maria | 17063 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:44:94 |
6 | Lungu Bianca Alexandra | 17061 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:45:11 |
7 | Balan Ilinca | 16750 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:45:41 |
8 | Maday Emese Timea | 16659 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:45:65 |
Seria: 8 |
|||||
2 | Piper Alesia Beatrice | 14646 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:44:31 |
3 | Cernat Amina Maria | 17022 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 00:44:01 |
4 | Anderka Farkas Kamilla | 16658 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:43:74 |
5 | Ilia Roxana Delia | 16705 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:43:80 |
6 | Pop Beatrice | 17057 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 00:44:22 |
7 | Padurean Andrada Lorena | 16783 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:44:34 |
8 | Rednic Achim Daria Maria | 16902 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:44:71 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Constantinescu Ana Irina | 17059 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:43:60 |
2 | Stanescu Alessia Maria | 16713 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:43:42 |
3 | Rusu Andreea Raluca | 16792 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:43:17 |
4 | Fortu Alesia Maria | 16932 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:42:85 |
5 | Sarbu Alexandra | 16628 | 2008 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:42:86 |
6 | Ban Alexia Maria | 16880 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:43:19 |
7 | Fetita Ripea Maria Alessi | 16196 | 2008 | Turcia | 00:43:58 |
8 | Adam Clara Patricia | 16748 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:43:71 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Radu Alexia Mihaela | 16786 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:42:62 |
2 | Zamfir Crina Emilia | 14330 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:42:51 |
3 | Precob Roberta Andreea | 16700 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:42:32 |
4 | Ostafe Maria Giulia | 14573 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:42:08 |
5 | Oprisan Maria Isabela | 16556 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:42:21 |
6 | Baciu Amalia Georgiana | 17081 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:42:51 |
7 | Huza Andrea | 16478 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:42:58 |
8 | Burlacu Amalia Valentina | 16951 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:42:84 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Macoveiciuc Larisa Ioana | 16158 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:41:97 |
2 | Croitoru Evelyne Maria | 16669 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:41:69 |
3 | Covaciu Andreea Teodora | 16387 | 2008 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:41:67 |
4 | Tutuianu Sara Teodora | 16905 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:41:61 |
5 | Aylett Keira Nicoleta | 13969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:41:66 |
6 | Moscaliuc Maria Ilinca | 16953 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:41:68 |
7 | Lospa Tamara Ioana | 14579 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:41:77 |
8 | Ardusatan Sofia Nicol | 17127 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:42:00 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Tila Ariana Georgiana | 16115 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 00:41:17 |
2 | Boer Henrietta | 13898 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:41:14 |
3 | Togoe Ioana Maria | 16944 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:41:09 |
4 | Niculae Lorena Nicoleta | 16901 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:40:95 |
5 | Ardelean Ana Maria | 16548 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:41:07 |
6 | Malus Irina Elena | 14615 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:41:13 |
7 | Muresan Sara Alessia | 16979 | 2008 | Club Sportiv Casa EMA | 00:41:15 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Barbul Zetea Mara Ana | 16858 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:40:82 |
2 | Griga Giulia Daria | 17133 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:40:64 |
3 | Ciobanu Ioana Alexandra | 13497 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:40:60 |
4 | Freciu Ayanna Sorana | 14745 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:40:51 |
5 | Scarlat Daria Maria | 14664 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:40:58 |
6 | Ambrozie ilinca | 17066 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:40:63 |
7 | Neamtu Ioana | 17062 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:40:81 |
8 | Nagy Zsofia | 16784 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:40:94 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Baba Riana Maria | 16749 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:40:41 |
2 | Princz Lara | 16855 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:40:00 |
3 | Predescu Simona Maria | 16806 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:39:70 |
4 | Stiger Diana Gabriela | 16799 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:37:98 |
5 | Santha Emilia Nora | 16660 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:38:86 |
6 | Birzu Ioana | 16785 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:39:93 |
7 | Floranescu Ioana Ariana | 16793 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:40:13 |
8 | Alexa Daria | 17077 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:40:43 |
Seria: 15 |
|||||
1 | Diamandescu Eliza Elena | 14746 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:37:66 |
2 | Munteanu Mihaela | 15840 | 2008 | Cl. Sp. MEDGIDIA | 00:37:50 |
3 | Sibiseanu Ana Maria | 16903 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:37:18 |
4 | Stefura Ingrid | 14803 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:36:40 |
5 | Prisecariu Aissia Claudia | 17078 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:36:41 |
6 | Mitrana Tania Andreea | 14839 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:37:20 |
7 | Amariei Rianna | 17080 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:37:53 |
8 | Georgescu Ioana | 17074 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:37:96 |
Descalificari |
|||||
1 |
Rosca Maria Alexandra Observatii: |
16815 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
2 |
Sofronie Natalia Ioana Observatii: |
16171 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:45:93 |
3 |
Burlacu Alexia Stefania Observatii: |
16950 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:41:26 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Maricarie-Petrisor Alexandru | 16804 | 2009 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Popescu Darius George | 17014 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Strec Arthur | 16219 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
5 | Draghia Albert Denis | 17020 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Oancea David Stefan | 16480 | 2008 | Club Sportiv "Aquis" Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Misirgic Andrei Mihail | 17085 | 2008 | Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI | 99:99:99 |
2 | Chirana Andrei Nicolae | 16107 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 00:54:69 |
4 | Zamfir Stefan | 17024 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 00:51:60 |
5 | Ene Alexandru | 16404 | 2008 | As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI | 00:51:86 |
6 | Taga Octavian Andrei | 16094 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:52:80 |
7 | Ivanov Rares | 16553 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 99:99:99 |
8 | Agapie David Valentin | 14969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Papa Gabriel Bogdan | 16546 | 2008 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:50:81 |
2 | Chiriac Ianis Cristian | 16908 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:49:24 |
3 | Percea Tudor | 16949 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:48:89 |
5 | Ichim Raul Adrian | 16551 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:48:40 |
6 | Nicolae Alexandru | 16884 | 2008 | Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti | 00:49:14 |
7 | Frant Ianis Vasile | 16702 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:49:96 |
8 | Nica Alexandru Gabriel | 16622 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:51:60 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Stefan Mihai Catalin | 16947 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:47:61 |
2 | Babun Serban Petru | 16701 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:47:55 |
3 | Bezer Bogdan | 16439 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:47:21 |
4 | Zarojanu David Ionut | 17079 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:47:06 |
5 | Purcarea Filip Andrei | 16772 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:47:12 |
6 | Pop Claudiu Nicolae | 16745 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:47:25 |
7 | Nalat Denis Razvan | 16977 | 2008 | Club Sportiv Casa EMA | 00:47:57 |
8 | Panait Alexandru David | 16915 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:47:85 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Maschiu Matteo Florian | 16958 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:46:86 |
2 | Bacan Rares Alexandru | 14145 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:46:65 |
3 | Stanciu Victor | 16935 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:46:56 |
4 | Duta Eduard Nicolas | 14639 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:46:15 |
5 | Marasescu Denis Gabriel | 16996 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti | 00:46:53 |
6 | Moise Matei | 16453 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:46:61 |
7 | Tutulan Nicolai Radu Cost | 16056 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:46:73 |
8 | Spiridon Daren Andrei Eug | 15698 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:46:99 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Avram David Cristian | 16978 | 2008 | Club Sportiv Casa EMA | 00:45:92 |
2 | Stoica Rares Mihnea | 16962 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:45:73 |
3 | Slave Robert George | 14610 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:45:62 |
4 | Arapoglu Adam | 16550 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:45:49 |
5 | Andronic Stefan | 17043 | 2008 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 00:45:55 |
6 | Tinis Rares Cristian | 16857 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:45:68 |
7 | Fleancu Calin Andrei | 17009 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:45:85 |
8 | Nita Stefan Cristian | 15987 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:46:06 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Iacob Andrei Dorin | 16920 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:45:34 |
2 | Tirla Stefan Dumitru | 15640 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:45:19 |
3 | Neacsu Matei Cristian | 16946 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:44:92 |
4 | Laiu Rares Stefan | 15627 | 2008 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 00:44:87 |
5 | Campeanu Bogdan Andrei | 14658 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:44:87 |
6 | Nae Bogdan Gabriel | 16112 | 2008 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 00:44:96 |
7 | State Matei Cristian | 16918 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:45:23 |
8 | Dinu Eric Tudor | 15357 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:45:43 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Dumitrescu Matei Gabriel | 17071 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:44:79 |
2 | Televka Ioan Alexandru | 16747 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:44:74 |
3 | Gherghina Alexandru Costi | 16758 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:44:60 |
4 | Ivanovici Luca David | 16791 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:44:53 |
5 | Sava Claudiu Alexandru | 16916 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:44:59 |
6 | Boldura Luca Tudor | 16570 | 2008 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:44:71 |
7 | Farina Alfonzetti Victor | 16967 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 00:44:79 |
8 | Farkas Daniel Mark | 17039 | 2008 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 00:44:82 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Dacu Furdui Rares | 16575 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:44:37 |
2 | Crismariu Luca Vasile | 17075 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:44:14 |
3 | Mihaila Nicolae Daniel | 14938 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:44:09 |
4 | Cichi Thomas Andrei | 16637 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:44:01 |
6 | Moldovan Raul Andrei | 16744 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:44:11 |
7 | Tanase Rares Ioan | 14611 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:44:34 |
8 | Iaschiu Stefan | 16911 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:44:43 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Degeratu David George | 15699 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:43:84 |
2 | Biclineru Bogdan Alexandr | 14709 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:43:66 |
3 | Neacsu Darius Daniel | 15824 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:43:56 |
4 | Musat Darius Andrei | 14620 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:43:46 |
5 | Chiriac Andrei Catalin | 15423 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:43:55 |
6 | Badita Radu Nicolae | 16802 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:43:63 |
7 | Porfir Vlad Ioan | 15112 | 2008 | As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA | 00:43:83 |
8 | Smadu Florin David | 14970 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:43:96 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Trofin Luca Alexandru | 16549 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:43:07 |
3 | Raducanu Gabriel Codrut | 14755 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:42:66 |
4 | Boboc David Andrei | 15794 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:42:58 |
5 | Judet Toni Andrei | 16805 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:42:60 |
6 | Florescu Alexandru Stefan | 15834 | 2008 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:42:88 |
7 | Jecan Andy Mihai | 16787 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:42:94 |
8 | Istrate Mihai Erik | 14619 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:43:23 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Stroe David Alexandru | 16778 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:42:53 |
2 | Somcutean Darius Andrei | 16856 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:42:17 |
3 | Popa Mihnea Octavian | 16188 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:41:89 |
4 | Costis Alexandru Adrian | 16708 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:41:66 |
5 | Verciuc Ioan | 16797 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:41:68 |
6 | Iordache Vlad Andrei | 16912 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:42:10 |
7 | Barbat Vlad Stefan | 15083 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:42:45 |
8 | Bobaru Catalin Emanuel | 16788 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:42:58 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Danu Alexandru Gabriel | 16909 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:41:36 |
2 | Marchidan Maximilian | 17073 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:41:08 |
3 | Ali Amir | 16630 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 00:40:90 |
4 | Selyem Tamas | 13896 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:40:79 |
5 | Barbu Matei Alexandru | 15085 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:40:90 |
6 | Siklodi Csongor Aron | 16656 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:40:98 |
8 | Barbu Tiberiu Mihai | 13994 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:41:42 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Costache Sebastian Ioan | 16963 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:40:59 |
2 | Aldea Gabriel | 16907 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:40:30 |
3 | Radu David Stefan | 17065 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:40:24 |
4 | Adamescu David Andrei | 15086 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:40:19 |
5 | Dragota Adrian Cristian | 17064 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:40:21 |
6 | Ignat Andrei Alexandru | 16704 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:40:25 |
7 | Constantin David Gabriel | 15362 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:40:44 |
Seria: 15 |
|||||
1 | Rogoveanu Alexandru Ioan | 17046 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 00:39:88 |
2 | Micu Tudor | 16039 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:39:84 |
3 | Rotaru Petru Adrian | 15688 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:39:73 |
4 | Pavel Matei Luca | 16883 | 2008 | Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti | 00:39:30 |
5 | Laszlo Eduard | 16220 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:39:52 |
6 | Rus Sergiu Viorel | 16746 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:39:79 |
7 | Stanciu Sabin | 15465 | 2008 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 00:39:87 |
8 | Baba Robert Stefan | 16740 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:40:08 |
Seria: 16 |
|||||
1 | Zamfir-Sararu Vlad | 16943 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:39:10 |
2 | Jipescu David | 15841 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:39:06 |
3 | Trasca Vlad Andrei | 16114 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 00:38:75 |
4 | Artene Luca | 14804 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:38:41 |
5 | Milas Bogdan Andrei | 16578 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:38:43 |
6 | Bartis Tudor Andrei | 16187 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:38:88 |
7 | Gavrilovici Patrick | 16981 | 2008 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 00:39:08 |
8 | Jeler Alexandru Ionut | 16183 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:39:27 |
Seria: 17 |
|||||
1 | Giuroiu Daniel Teodor | 14714 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:38:04 |
2 | Ionita Mihnea George | 16626 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 00:37:78 |
3 | Tanase Catalin Andrei | 17067 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:37:43 |
4 | Pop Mihnea Andrei | 16821 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:36:87 |
5 | Urzica Andrei Alexandru | 16919 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:36:95 |
6 | Andrian Andrei Cozmin | 16952 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:37:67 |
7 | Pricopoaia Rares Ioan | 17076 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:37:90 |
8 | Lupusoru Vlad Stefan | 16913 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:38:18 |
Seria: 18 |
|||||
1 | Avakian Karen | 14583 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:36:74 |
2 | Ivanof Alexandru Bogdan | 14623 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:36:45 |
3 | Chirita Petru Alexandru | 16456 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:36:13 |
4 | Gaman Alexandru Ioan | 14715 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:34:63 |
5 | Stoica David Alexandru | 14706 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:35:94 |
6 | Takacs Milan Ruben | 15254 | 2008 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:36:33 |
7 | Iordache Tudor Andrei | 16032 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:36:65 |
8 | Duica Stefan Tudor | 14837 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:36:81 |
Descalificari |
|||||
1 |
Tornea David Andrei Observatii: |
15368 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:52:31 |
2 |
Grigoriu Filip Andrei Observatii: |
17045 | 2008 | Cl. Sp. Municipal Satu Mare | 00:41:23 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Popa Maria Roberta | 16164 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 03:36:97 |
3 | Andrei Iustina | 16435 | 2007 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 03:29:00 |
5 | Mustata Ana Gabriela | 16455 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 03:28:07 |
6 | Bolocan Alexandra Nicolet | 16989 | 2007 | Swimming Team Bucuresti | 03:29:83 |
7 | Iloviceanu Maria Georgian | 15797 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 03:32:81 |
8 | Voicu Alessia Ana Maria | 16293 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 03:37:51 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Vanghelescu Miruna | 16295 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 03:26:20 |
2 | Herban Maria Denisa | 15800 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 03:24:39 |
3 | Sabau Ingrid Monica | 15886 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 03:24:02 |
4 | Maican Alexandra Maria | 16159 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 03:21:54 |
5 | Carpenis Sidonia Elena | 15822 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 03:23:81 |
6 | Covaciu Bogdana Stefania | 16198 | 2007 | Turcia | 03:24:24 |
7 | Marin Ioana Alexandra | 16230 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 03:26:00 |
8 | Telegeanu Ioana Andreea | 16232 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 03:26:38 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Petrea Andreea Lacramiora | 15718 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 03:20:68 |
2 | Cojocariu Ana Maria | 14654 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:20:43 |
3 | Soare Ana Maria | 13495 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 03:20:16 |
4 | Croitoru Adela Ioana | 16153 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 03:19:83 |
5 | Stanemir Denissa Alexia | 16457 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 03:19:83 |
7 | Crucianu Monica Alexandra | 14793 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 03:20:60 |
8 | Mircea Cosmina Ioana | 14643 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:20:71 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Dragomir Antonia Elena | 16236 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:19:51 |
2 | Curticapean Irisz Antonia | 15673 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 03:18:86 |
3 | Sinescu Alexia Maria | 15678 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 03:18:29 |
4 | Mihai Delia Ecaterina | 14618 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:16:97 |
5 | Blaga Maria Olivia | 15634 | 2007 | Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt | 03:17:76 |
6 | Gidei Larisa Maria | 15803 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 03:18:84 |
7 | Stanescu Mihaela Jaqeline | 14586 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:19:34 |
8 | Minea Irina | 15672 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 03:19:75 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Bertea Alina Riana | 16015 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 03:15:78 |
2 | Craciun Daria Alesia | 15876 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 03:15:70 |
3 | Patrascu Raisa Stefania | 15052 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 03:15:57 |
4 | Costandache Carolina | 15715 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 03:15:17 |
5 | Corbu Alexandra Maria | 15776 | 2007 | ASC Corona 2010 Brasov | 03:15:21 |
6 | Rasadean Maia Alexandra | 16132 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 03:15:62 |
7 | Dragoi Maria | 16242 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 03:15:72 |
8 | Serbanescu Maria Alessand | 13971 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 03:16:11 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Berinde Mara | 15885 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 03:14:97 |
2 | Pop Maria Roxana | 15883 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 03:14:08 |
3 | Trusca Melisa Anne | 14622 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:12:30 |
4 | Lungu Bianca Ioana | 15801 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 03:12:01 |
5 | Anton Crina Mariana | 15121 | 2007 | As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA | 03:12:12 |
6 | Dorcea Andreea Camelia | 15308 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 03:13:51 |
7 | Cioineag Caterina Alexia | 16073 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 03:14:34 |
8 | Maftei Denisa | 14797 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 03:15:00 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Rogojanu Sara | 15911 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 03:10:92 |
2 | Enache Maria | 15827 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti | 03:10:02 |
3 | Draganescu Daria Arina | 15844 | 2007 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 03:09:16 |
4 | Pirvu Mihaela Adriana | 14626 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:07:84 |
5 | Tatar Maia | 16345 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 03:08:11 |
6 | Arhire Roxana Maria | 15964 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 03:09:99 |
7 | Brezan Sara Maria | 15492 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 03:10:65 |
8 | Vasilescu Ema Cristina | 16294 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 03:11:37 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Apetrei Elena Clara | 15921 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 03:07:35 |
2 | Robaniuc Dumitrita Selena | 17007 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 03:06:48 |
3 | Mihalcea Maria Camelia | 16235 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:05:72 |
4 | Munteanu Maria | 15928 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 03:04:31 |
5 | Badralexi Sofia Maria | 16346 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 03:05:34 |
6 | Nitescu Eva Maria | 15287 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 03:05:78 |
7 | Mihai Teodora Maria | 15720 | 2007 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 03:06:88 |
8 | Oancea Maria Teodora | 14708 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 03:07:79 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Calinoiu Stefania | 14332 | 2007 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 03:04:17 |
2 | Ciceu Crista Petra | 15888 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 03:03:89 |
3 | Argesanu Maria Alexia | 14605 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:03:41 |
4 | Nita Andra Maria | 16448 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 03:02:80 |
5 | Cozma Ioana | 14796 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 03:03:03 |
6 | Posa Petra Izabela | 14792 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 03:03:58 |
7 | Luta Sara Maria | 15431 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 03:04:04 |
8 | Cernautanu Roberta Ana | 16302 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 03:04:20 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Sveduneac Diana Andreea | 16282 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 03:01:58 |
2 | Constantinescu Briana | 14600 | 2007 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 03:00:95 |
3 | Frunza Ingrid Ioana | 16234 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:00:19 |
4 | Boleacu Paula Maria | 15870 | 2007 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 02:59:13 |
5 | Fulea Sara Maria | 15965 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:59:45 |
6 | Alemnaritei Briana Alexan | 15962 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 03:00:24 |
7 | Kiss Kamilla Csenge | 15150 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 03:01:16 |
8 | Silaghi Miriam | 16373 | 2007 | Cl. Sp. Municipal Satu Mare | 03:01:70 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Remete Mirestean Daria Ioana | 15856 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:55:46 |
2 | Preda Irina Ana | 16307 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:54:65 |
3 | Toader Francesca | 16296 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:53:39 |
4 | Andrei Iarina Ioana | 15963 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:52:30 |
5 | Grosu Ana Georgiana | 15930 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:52:58 |
6 | Sarkany Melinda Sarolta | 15878 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 02:54:65 |
8 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:58:54 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Preotu Maria Antonia | 15695 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:51:17 |
2 | Samuila Iris Alexandra | 15249 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:49:33 |
3 | Butnaru Alexandra Mihaela | 12459 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 02:46:64 |
4 | Vass Brigitta | 16348 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 02:45:90 |
5 | Niculae Teodora Ana Maria | 15966 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:46:53 |
6 | Paraschiv Eva Maria | 15929 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:49:21 |
7 | Surugiu Andra Georgiana | 16409 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:50:71 |
8 | Stancu Aida Maria | 14827 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 02:52:16 |
Descalificari |
|||||
1 |
Vulturescu Alessia Ioana Observatii: |
16303 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 03:30:62 |
2 |
Iosub Elisabeta Florentin Observatii: |
16287 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 03:27:92 |
3 |
Traistaru Amalia Andreea Observatii: |
15246 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 03:20:16 |
4 |
Lazar Timeea Maria Observatii: |
16301 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:55:14 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
4 | David Simon Sebastian | 16451 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 03:22:74 |
6 | Dragoi Darius Andrei | 16241 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 03:27:16 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Matei Mihnea Marian | 14642 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:22:21 |
2 | Radu Alexandru Mario | 16319 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 03:21:23 |
3 | Bocicai Ioan Adrian | 15970 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 03:19:43 |
4 | Ionescu Daniel C-Tin | 15975 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:18:72 |
5 | Kacmaz Enes | 16157 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 03:19:03 |
6 | Utuleac Florin Orlando | 16128 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 03:20:55 |
8 | Blidaru David Andrei | 14589 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 03:22:39 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Simon Robert | 15848 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:17:64 |
2 | Chiscop Vlad Mihai | 14606 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:17:55 |
3 | Musat Tiberiu Gabriel | 16233 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 03:17:42 |
4 | Maselusa Denis Mihai | 16517 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 03:15:84 |
5 | Marangoci Darius Gabriel | 14596 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:15:99 |
6 | Golic Victor | 16315 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 03:17:43 |
7 | Lungu David | 15863 | 2007 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 03:17:62 |
8 | Anton Bogdan | 16256 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:18:52 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Mandaianu Mario Florian | 17010 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 03:14:55 |
2 | Popa Victor Marian | 16240 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 03:13:76 |
3 | Moraru Vladut Andrei | 15430 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 03:13:20 |
4 | Mirea Rares Ionut | 15054 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 03:12:67 |
5 | Bucur Toma | 16338 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:13:17 |
6 | Pantea Eric Vladut | 15978 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 03:13:23 |
7 | Din Luca Stefan | 15831 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 03:13:86 |
8 | Lilea Albert Ionut | 13984 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 03:15:62 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Giuran Darius | 16271 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 03:11:50 |
2 | Farcas Laurentiu Cristian | 16353 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 03:11:39 |
3 | Bucur Mario Alexandru | 16374 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 03:10:27 |
4 | Ghioca Erik Filip | 16308 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 03:08:99 |
5 | Bucur Nirus Edvin | 15836 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 03:10:24 |
6 | Abit Eian | 15842 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 03:10:81 |
7 | Stroe David Ioan | 16172 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 03:11:43 |
8 | Tihenea Cristian Andrei | 15813 | 2007 | Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt | 03:12:58 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Trenchea Darius Matei | 15838 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 03:08:11 |
2 | Antimir Cesar Gabriel | 16306 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 03:07:66 |
3 | Siliste Indru George | 16896 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:07:27 |
4 | Ruse Matei Iulian | 14641 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:07:18 |
5 | Calinic Rares Cristian | 15933 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 03:07:22 |
6 | Purcar Mircea | 15809 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 03:07:60 |
7 | Dumitrache David Andrei | 15684 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 03:07:87 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Dobroghi David Dumitru | 15864 | 2007 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 03:06:71 |
2 | Agapi Darius Florin | 16283 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 03:05:70 |
3 | Cazan David Andrei | 15935 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 03:04:94 |
4 | Abrihan David Andrei | 16093 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 03:03:98 |
5 | Gagyi Botond | 13899 | 2007 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 03:04:11 |
6 | Oanta Rares Mihai | 15428 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 03:05:40 |
7 | Mihaila Andrei Florin | 16316 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 03:06:48 |
8 | Pistol Robert Ionut | 13991 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 03:06:73 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Modoran Mihnea Cosmin | 16162 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 03:03:57 |
2 | Munteanu Radu Tudor | 16276 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 03:02:97 |
3 | Maftei Leonardo | 14800 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 03:02:45 |
4 | Gheorghiu Ayan | 15850 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:01:77 |
5 | Slavic Alexandr | 15464 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 03:02:18 |
6 | Deleu Mihnea C-Tin | 14799 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 03:02:58 |
7 | Despina Stefan Ionut | 15113 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea | 03:03:36 |
8 | Gherman Ianis Adrian | 15879 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 03:03:73 |
Seria: 9 |
|||||
2 | Ilisuan Alex | 14417 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 03:01:06 |
3 | Lupu Matei Filip | 16270 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani | 02:59:41 |
4 | Kovacs Gergo Csanad | 13897 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:59:10 |
5 | Aron Mario Robert | 14635 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:59:12 |
6 | Muraru Edward Cristian | 16318 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 03:00:60 |
8 | Schmidt Christian | 15912 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 03:01:76 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Petre Eduard Ionut | 16269 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani | 02:57:50 |
2 | Stamate Gabriel Luca | 14601 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:56:86 |
3 | Moian Dusa Rares | 16180 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 02:56:29 |
4 | Trocin Stefan | 15872 | 2007 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 02:55:85 |
5 | Popa Rares Cristian | 15394 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 02:55:89 |
6 | Dragoiu Mihai Ionut | 14597 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:56:39 |
7 | Peter Robert Alexandru | 15979 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:57:01 |
8 | Badea Rares Stefan | 15934 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:58:83 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Bulica Ioan | 15971 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:55:07 |
2 | Dobre Cristian Andrei | 16310 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:54:26 |
4 | Proca Andrei Theodor | 15709 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:53:41 |
5 | Lupu Cristian Andrei | 14826 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 02:53:43 |
7 | Teisanu Darius Octav | 15932 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:54:36 |
8 | Coroianu Daniel | 15143 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:55:25 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Enescu Armand Gustav | 15847 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:52:52 |
2 | Sibiseanu David Andrei | 15982 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:51:29 |
3 | Popa Alexandru Rares | 16274 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 02:50:41 |
4 | Muntean Rares Ionut | 15924 | 2007 | Asociatia Sporting Club Piatra Neamt | 02:49:47 |
5 | Herman Szabo Peter | 16275 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 02:50:29 |
6 | Georgescu Vlad | 15973 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:51:01 |
7 | Nistorescu Alexandru | 13687 | 2007 | Clubul Sportiv Performer | 02:52:32 |
8 | Onisoru Darius Cristian | 15587 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi | 02:52:93 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Cojocaru Flavius C-Tin | 14798 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:48:44 |
2 | Takacs Dominik Roberto | 15255 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:45:79 |
3 | Mihai Rares Andrei | 15977 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:44:16 |
4 | Badea Robert Andrei | 15969 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:37:55 |
5 | Craciun Petru Achim | 15972 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:41:60 |
6 | Coman Darius Stefan | 15725 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina | 02:44:80 |
7 | Briceag Darius Gabriel | 14949 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:46:13 |
8 | Tapirluie Mihai Andrei | 13968 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 02:48:72 |
Descalificari |
|||||
1 |
Trandafir Cosmin Cristian Observatii: |
16320 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 03:08:40 |
2 |
Iordache Matei Alexandru Observatii: |
15288 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 03:01:49 |
3 |
Major Erik Marcin Observatii: |
15256 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 03:01:26 |
4 |
Constantin Mihai Antonio Observatii: |
16311 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:53:92 |
5 |
Bonciu Matei Stefan Observatii: |
16305 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:54:16 |
Culoar | Stafeta | An nastere | Clubul | Timp | |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Stafeta 9 Ioana Neamtu, ilinca Ambrozie, Ana Maria Dinca, Ana Irina Constantinescu, | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 | |
4 | Stafeta 10 Ayanna Sorana Freciu, Amalia Valentina Burlacu, Eliza Elena Diamandescu, Maria Ilinca Moscaliuc, | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 | |
5 | Stafeta 11 Tania Andreea Mitrana, Simona Maria Predescu, Crina Emilia Zamfir, Letitia Amalia Pop, | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 | |
Seria: 2 |
|||||
1 | Stafeta 1 Farkas Kamilla Anderka, Emese Timea Maday, Emilia Nora Santha, Zsofia Butuk, | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 99:99:99 | |
2 | Stafeta 2 Ioana Ariana Floranescu, Carla Alexandr Gheorghesc, Ioana Birzu, Zsofia Nagy, | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 | |
3 | Stafeta 3 Riana Maria Baba, Ilinca Balan, Clara Patricia Adam, Natalia Andreea Harbea, | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 | |
4 | Stafeta 4 Irina Elena Malus, Tamara Ioana Lospa, Alexia Maria Ban, Evelyne Maria Croitoru, | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:40:00 | |
5 | Stafeta 5 Roxana Delia Ilia, Alessia Maria Stanescu, Andrada Bianca Bichescu, Roberta Andreea Precob, | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 02:46:50 | |
6 | Stafeta 6 Irina Carstea, Maria Giulia Ostafe, Raluca Maria Vilciu, Ioana Dobre, | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 99:99:99 | |
8 | Stafeta 8 Ioana Georgescu, Rianna Amariei, Aissia Claudia Prisecariu, Daria Alexa, | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 99:99:99 | |
Descalificari |
|||||
1 | Stafeta 7 Lorena Nicoleta Niculae, Ana Maria Sibiseanu, Sara Teodora Tutuianu, Achim Daria Maria Rednic, | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 99:99:99 |
Culoar | Stafeta | An nastere | Clubul | Timp | |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Stafeta 9 Tudor Micu, Bogdan Andrei Campeanu, David Gabriel Constantin, Robert George Slave, | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 | |
2 | Stafeta 10 Mihnea Andrei Pop, Daniel Teodor Giuroiu, Alexandru Ioan Gaman, Stefan Tudor Duica, | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 | |
3 | Stafeta 11 Andrei Cozmin Andrian, Vlad Zamfir-Sararu, Petru Alexandru Chirita, Matei Cristian Neacsu, | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 | |
4 | Stafeta 12 Luca Vasile Crismariu, Rares Ioan Pricopoaia, Maximilian Marchidan, David Ionut Zarojanu, | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 99:99:99 | |
5 | Stafeta 13 Nicolae Daniel Mihaila, Andrei Catalin Chiriac, Tiberiu Mihai Barbu, Stefan Dumitru Tirla, | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 | |
6 | Stafeta 14 Mihai Catalin Stefan, Matei Moise, Matteo Florian Maschiu, Tudor Percea, | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 | |
8 | Stafeta 16 Catalin Andrei Tanase, Adrian Cristian Dragota, David Stefan Radu, Matei Gabriel Dumitrescu, | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 | |
Seria: 2 |
|||||
1 | Stafeta 1 Vlad Stefan Lupusoru, Alexandru Gabriel Danu, Gabriel Aldea, Andrei Alexandru Urzica, | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 99:99:99 | |
2 | Stafeta 2 David Andrei Boboc, David George Degeratu, Petru Adrian Rotaru, Victor Stanciu, | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 | |
4 | Stafeta 4 David Alexandru Stoica, Alexandru Bogdan Ivanof, Karen Avakian, Tudor Andrei Iordache, | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:19:47 | |
5 | Stafeta 5 Andrei Alexandru Ignat, Serban Petru Babun, Eduard Laszlo, Alexandru Adrian Costis, | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 02:40:50 | |
6 | Stafeta 6 Raul Andrei Moldovan, Andrei Dorin Iacob, Sergiu Viorel Rus, Robert Stefan Baba, | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 | |
7 | Stafeta 7 Vlad Andrei Iordache, Matei Cristian State, Stefan Iaschiu, Claudiu Alexandru Sava, | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 99:99:99 | |
8 | Stafeta 8 David Jipescu, Sebastian Ioan Costache, David Andrei Adamescu, Matei Alexandru Barbu, | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 99:99:99 | |
Descalificari |
|||||
1 | Stafeta 15 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 | |
2 | Stafeta 3 Rares Ivanov, Luca Alexandru Trofin, Raul Adrian Ichim, Adam Arapoglu, | 2008 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 03:03:00 |